PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İlk Yarının Ardından

Travelair
24.12.2011, 00:33
Bu başlık ilk yarının forumdaşlarımızca kısa değerlendirmesine sunmak için açılmıştır.

Trabzonsporumuz 17 maçta 6 galibiyet 6 beraberlik ve 5 yenilgi ile 24 puanla averajla 8. sırada.
İlk sırada yer alan Galatasaray'ın 37, 4. sırada yer alan Eskişehirspor'un ise 30 puanı bulunuyor

En önemli 3 rakibimize ise; Beşiktaş'a 1-0, Galatasaray'a 3-0, Fenerbahçe'ye 1-0 skorlarla yenildik

Görüşünüze sunarım

ibrahim
24.12.2011, 00:41
Benim aklim direkten dönen 15 topta. Gecen sene bu sayi 1'di. (Jaja-Eskisehir) :)

Yunus Danışmaz
24.12.2011, 01:01
o direk yok mu o direk ( adrian - inter )

Helvacı61
24.12.2011, 01:16
ilk yarıyı4-5 puan daha alarak bitirseydik iyi olurdu.. avrupada başarılıyız bence.. 2. yarı play ofa kalacağız ama puan farkını kapatmalıyız.. 2.yarıda 40 puan tolarsak ki bana göre bu takım bunu yapabilir. iyi olur.. ancak 2 transfer şart. biri stoper. diğeri tek başına maç çevirebilecek forvet. 1 yarıda şl bizi çok yordu.
benim için 2. yarının en önemli maçı ibb maçı inşallah o maçta olacağım. 15 gün kaldı

Harun
24.12.2011, 17:09
Formsuz bir ilk yarı geçirdik malesef.Yoğun maç trafiği en büyük bahenemiz oldu.Fakat burda sürekli aynı oyuncuları yorulmalarına etken olan Şenol Güneş'i de eleştirmeden geçemiyeceğim.

Avrupada başarılı olduğumuz kanısına puan olarak evet ama oyun olarak hayır diyeceğim.Bugün uefaya gitmemizin tek sebebi, tarihinin en kötü sezonunu geçiren inter'den 4 puan almamızdı.Asıl puan almamız gereken rakiplerimizin hiç birini yenemezken,Benfica'ya yenilip, Bilbao'yu yenemedik.Tüm bunlara rağmen başarılıyız demek haksızlık olur kanısındayım.

İlk yarıdaki en büyük sorunumuz elimizeki oyuncu kadrosu ile oynadığımız taktiğin birbiriile uyuşmaması idi.Şenol Güneş'te bunda ısrar edince kayıplar kaçınılmaz oldu.

Umarım tüm bunlardan ders çıkarıp ikinci yarı istediğimiz takımı sahada görebiliriz.

TSarıalioğlu
24.12.2011, 17:18
Geçen Sezon 42 Puandaydık +30Averaj Vardı Bu Sene Yarısının Yarısı

TekfurÇayır 61
24.12.2011, 19:37
Sezon başında devre arasını puan olarak geride kapatacağımızı tahmin ediyordum. Takımımız yeniydi, Şenol hocanın bu hamuru yoğurması yarım sezon sürer diye tahmin ediyordum, tabii bir de şampiyonlar ligi vardı. En fazla 7-8 puan geride kapatırsak iyi olur diyordum.

13 Puan fark bizi epeyce zorlayacak ama en kötü play off'a kalacağımıza inanıyorum. Bence bu takım hiç bir takviye yapılmasa bile en kötü ilk üçe girebilecek bir takım. İlk devre puan farkının bu kadar açılmasında hamurun henüz istenilen kıvamda yoğrulmamış oluşu ve şampiyonlar liginin bizi özellikle zihnen çok yorması etkili oldu. Bedenî yorgunluklar 2-3 gün dinlenmeyle atılabiliyor ama zihinsel yorgunluktan kurtulmak daha fazla zaman alıyor.

Sezonun ikinci yarısında G.S.'nin tökezleyeceğini, F.B.'nin epey puan kaybedeceğini düşünüyorum. Takımın oturmasıyla ve başarılı transfer takviyesiyle play off'a ilk takım olarak katılma şansımız hâlâ mevcut.

ophius
24.12.2011, 20:34
üstün oynayıp veya üstün oynayıp kazandığımız 3 tane maç var...
kayseri, inter (ev), ordu maçları...
bu maçların ortak özellikleri 3 takımın da açık oynaması...
karşı taraf biraz defansif oynadımı çaresiziz...sonra bir de üzerine yine basit bi hatadan gol yiyince maçı çevircez diye anamız ağlıyor...

objek
25.12.2011, 00:17
Bu takimin ilk yarida neleri yapamayacagini derbilerde gorduk sampiyonlar ligini ayri tutuyorum ibb manisa ve genclerbirligi yenilgilerine takilmiyorum bu takimlari bir sonraki maclarda rahat yeneriz ama zorluk derecesi yuksek maclarda ortaya cikip maci kopartabilecek farkli bir oyuncumuz olmadigini malesef gormus bulunuyoruz

Reha
25.12.2011, 01:11
Jaja,Yattara ve malesef Umut geri çağrılmalıdır...Yeni arayıp alıştırana kadar ,eskiyi çağırırsın olur biter!!! Gerçekten en mantıklısı bu!

Reha
25.12.2011, 01:12
Bu arada 3 nün de ölüsü bu takımda şov yapar!!!