PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 18. Hafta | Trabzonspor 2-1 Manisaspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6] 7

Cem Zırıh
03.01.2012, 21:46
Senin kafanda seni o kadar taşıyo işte napacan sezon başı aklı nerdeydi.Biz bura da Giray bu takımın stoper olamaz diye 1 senedir yırtındık hoca nın bi zahmet benden daha erken görmesi gerek.

sen giraydan bu halt olmaz dedigin zamanlarda adam milli takima secildi ben hala daha iddia ediyorum giray turkiye'nin Turk en iyi defanscilarindandir evet Takima bir stoper lazim bu acik ortada ama stoper alinmadigi icin de senol hoca sorumlu tutuluyorsa bundan senin yaptigin art niyetten baska hic birsey degildir ...

Meyva veren agac taslanir hadi K gelsin debelen dur sen, SENOL GUNES BU TAKIMIN TEKNIK DIREKTORU GERCEK TRABZONSPOR TARAFTARININ BAS TACIDIR !!!

angraf
03.01.2012, 21:46
unal.hso (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=41005) canla başla mücadele ettiği için bizde bu kadar hafif eleştiriyoruz ztn.
Ne glo ne giray bu takımın stoperleri olamaz.

ibrahim ŞEN
03.01.2012, 21:47
Olcan=Adrian=Volkan Şen olacak diyorum ben. İnşallah haksız çıkarım.
Bence Olcan = 2*(volkan+adrian) olur.

Tayfun Aydın
03.01.2012, 21:48
Giray'ın yerine siz oynayın bence.Yazık ya adam her maç canlabaşla mücadele ediyor hala laf yiyor.

Bu nasıl bir mantıktır ya canla başla mücadele ediyor eeeee napcak o yeteneksizlikle.Açığını kapatmak için herkesten biraz daha fazla koşacak ki o da yetmiyor.Giray ın yerine de oynarım nolacak ki bende onun kadar rahat çalım yerim.

Bu adamlar çakıl taşları almıyorlar oynaycaklar tabi.

Ha-kan
03.01.2012, 21:48
skor hiç kimseyi aldatmasın.takım adeta yerlerde sürünüyor.kimliksiz oyun anlayışımız maalesef devam etmekte.kendi sahamızda bu kadar kötü,savruk oynamaya hakkımız yok.bu oyuncular cidden vasatı aşamayan basit topçular.isim vermeye gerek yok zira hepsi kötüydü desek yeridir.yerinde transferler yapılmadı.böyle giderse ilk 4 hayalden öteye gitmez.yönetim yine taraftarı kazıklamıştır.geçmiş olsun

hüseyin1975
03.01.2012, 21:49
Emre atmis.
Fatih Hocanin en iyi özelligi genclere sans vermesi.

tturan
Bence Olcan = 2*(volkan+adrian) olur.

Evet sahada görmedikya henüz o bakımdan öyle. Henrique için de Jaja gibi diyenler verdı ilk geldiğinde. Bence dereyi görmeden paçayı sıvamayalım, bence de Olcan iyi işler yapacak ama fazla abartmamak lazım.

Ömer Faruk61
Takımı eleştırmeyın dıyenler ya macları ızlemıyo yada skora bakarak konusuyo yada bu takımın formasını koysan bu ligde play off girer zannediyo:)

Maçı izledim..Playoffa kalıp kalmamak umrumda değil bu şerefsiz ligde...

kopuk61
03.01.2012, 21:50
Yazik yapilanlar cok cabuk unutuluyor basladik hocayi kesmeye.tabiki hocadada formsuzluk olabilir ama sezon basindan beri hoca mutlu degil yönetimle anlasamiyor hocaya ragmen transfer yaptilar elindeki takimi tutamamis yönetim sucsuz hoca suclu oluyor degilmi. 2 seneden fazladir bu taraftar stadin ici haric her yerde bagiriyor.

Ümit Küçük
@cem zırıh senin o yaptığın suçlamaları kabul etmiyorum....Şenol Hocayı çok seviyor olabilirsin ama bak yine diyorum hocamız transferde pasif kalıyor adrian sercan hernique bizzat hoca tarafından ünal hocanın izlenimleriyle takıma kazandırılmıştır.....hade diyelim transferi yönetim yapıyor basından yönetime gönderme yapmasın gitsin bizzat konuşsun yönetimle her oyuncuya eyvallah demesin egemenin gönderilmesine eyvallah demiştir sesinin çıkarmamıştır....bu benim için pasif kalmaktır.....

Cem Zırıh
Zamaninda Engin baytar 'ida begenmeyenler sizler degilmiydiniz ? hep ayni kafalar nedense parazitler =)

hüseyin1975
TRT'de Glonun Pozisyonu icin kirmizi diyorlar.

ibrahim ŞEN
03.01.2012, 21:51
Evet sahada görmedikya henüz o bakımdan öyle. Henrique için de Jaja gibi diyenler verdı ilk geldiğinde. Bence dereyi görmeden paçayı sıvamayalım, bence de Olcan iyi işler yapacak ama fazla abartmamak lazım.

İlk defa boyle bı yorum yazıyorum butun mesajlarıma bakabılırsın olcan devamlı takıp edıyodum antepdeyken henrique ve baska bı futbolcu ıcın ılk geldinge soyledir boyledir demedim.

tturan
Yazik yapilanlar cok cabuk unutuluyor basladik hocayi kesmeye.tabiki hocadada formsuzluk olabilir ama sezon basindan beri hoca mutlu degil yönetimle anlasamiyor hocaya ragmen transfer yaptilar elindeki takimi tutamamis yönetim sucsuz hoca suclu oluyor degilmi. 2 seneden fazladir bu taraftar stadin ici haric her yerde bagiriyor.

Hoca bostan bekçisi mi orda dediğini yaptıracak kardeşim; yaptıramıyorsa bırakacak bu işi,

chener
tek üzüldüğüm konu ligin 1.haftasında hangi futbolcu nasılsa 18.haftayı oynadık futbolcular gene aynı.üstüne koyan yok.nasıl iş anlamadım.18 hafta 25 küsür maç geçti.kötü başlayanlar kapasiteleri varsaydı çoktan forma girmeliydi.demekki zokora-halil-celustca dışındaki transferler bizim için bitmiştir.

Tayfun Aydın
03.01.2012, 21:52
sen giraydan bu halt olmaz dedigin zamanlarda adam milli takima secildi ben hala daha iddia ediyorum giray turkiye'nin Turk en iyi defanscilarindandir evet Takima bir stoper lazim bu acik ortada ama stoper alinmadigi icin de senol hoca sorumlu tutuluyorsa bundan senin yaptigin art niyetten baska hic birsey degildir ...

Meyva veren agac taslanir hadi K gelsin debelen dur sen, SENOL GUNES BU TAKIMIN TEKNIK DIREKTORU GERCEK TRABZONSPOR TARAFTARININ BAS TACIDIR !!!

Bravo süper bir çözümleme olmuş bak kardeşim az çnce başka bir arkadaşa da yazdım bu adamlar bu iş için para alıyorlar ve işlerini en iyi şekilde yapmaya en azından çaba göstermelidirler.Benim başımın tacı falan da değil oyunu okuması yok oyuncu değişikliği yok 10 yılda kazandırdığı tek adam Burak Yılmaz.Ben renklerin aşığıyım Şenollar Ünallar Sadriler gider renkler kalır.

FC-ST-PAULI-61
Ayni Hareketi fenerli Oyuncular bilerek 100 kere yapti.Ama bisey demezler.

Ömer Faruk61

Bencede Kırmızı..

Murat GENEL
Bu takim kume dusse bile hocaya gelene kadar elestirilecek cok isim var.kolay yolu secmesin kimse.

Ömer Öztürk
03.01.2012, 21:53
ya gozunuzu sevıyım senol hocaya sallamayalım burda ersun ersun dedınız onunda gorduk nasıl bı kaypak oldugunu , senol hoca Trabzonspordur . hepimizden fazla ıster klubun basarısını ziya doganı bıle kıyasa sokanlar var hakkatten inanılır gibi degil

tturan
İlk defa boyle bı yorum yazıyorum butun mesajlarıma bakabılırsın olcan devamlı takıp edıyodum antepdeyken henrique ve baska bı futbolcu ıcın ılk geldinge soyledir boyledir demedim.
Kardeş ben sen bunu böyle diyorsun diye demiyorum, genel de futbolcular gelmeden önce forumlarda bu şekil yazanlar çok oluyor. Bence sol açıkta Halil den daha iyi iş yapacak ama, öyle abartılacak kadar iyi oalcağını düşünmüyorum.

unal.hso
Bu nasıl bir mantıktır ya canla başla mücadele ediyor eeeee napcak o yeteneksizlikle.Açığını kapatmak için herkesten biraz daha fazla koşacak ki o da yetmiyor.Giray ın yerine de oynarım nolacak ki bende onun kadar rahat çalım yerim.

Bu adamlar çakıl taşları almıyorlar oynaycaklar tabi.

Evet yaa yeteneksiz.Hatta futbolda oynamamalı.O yüzden zaten Şampiyonlar Liginde CSKA maçında maçın adamı seçildi + maçları saymıyorum bile.Burnu kırıldı fener maçında oynamak için ameliyat olmadı.Ve bunun üstüne eleştiriliyor.Tamam tamam siz herşeyi iyi biliyorsunuz.

Tayfun Aydın
03.01.2012, 21:54
@cem zırıh senin o yaptığın suçlamaları kabul etmiyorum....Şenol Hocayı çok seviyor olabilirsin ama bak yine diyorum hocamız transferde pasif kalıyor adrian sercan hernique bizzat hoca tarafından ünal hocanın izlenimleriyle takıma kazandırılmıştır.....hade diyelim transferi yönetim yapıyor basından yönetime gönderme yapmasın gitsin bizzat konuşsun yönetimle her oyuncuya eyvallah demesin egemenin gönderilmesine eyvallah demiştir sesinin çıkarmamıştır....bu benim için pasif kalmaktır.....

Kareş Henrique yi istememiş benim ondan hala ümidim var.Şenol Hoca beğenmediyse vardır bir hikmeti.

ThePatriot61
Giray'ın yerine siz oynayın bence.Yazık ya adam her maç canlabaşla mücadele ediyor.

Burda bir yanlislik var ama bunu tek sen demiyorsun. Forumda genel olarak bir oyuncu canlabasla mücadele ediyorsa yeter diye bir mantik var.

Hüseyin Cimsir, Hasan Ücüncü ve Umut Bulut da her mac canla basla mücadele ediyordu. Mücadele etmek her sey degil ama en önemli niteliklerden biridir. 90 dk. canlabasla mücadele ediyorsa ve cogu macta ama bir kritik hata yapiyorsa bu yeterli degildir.

Bu takima kesinlike bir stoper lazim.

Cem Zırıh
Al işte nefret ettiğğim fatih terim defans ta 20 lik semih hücum 21 yaşındaki emreyle oynuyor.La bir tane mi altyapıdan oyuncu yok.

22 yasinda mustafa yumlu oynasa ? kabul edecekmisin ? bos konusuorsunuz boss

tturan
ya gozunuzu sevıyım senol hocaya sallamayalım burda ersun ersun dedınız onunda gorduk nasıl bı kaypak oldugunu , senol hoca Trabzonspordur . hepimizden fazla ıster klubun basarısını ziya doganı bıle kıyasa sokanlar var hakkatten inanılır gibi degil

Ersun Yenal a bir sene zor sabrettik adam iyi kadro kurdu, ilk yılında takımı şampiyon yapamadı diye gönderdik adamı. Sanki her yıl şampiyon oluyorduk ya ondan önce.

Ömer SEVİNÇ
03.01.2012, 21:55
Elmander'in pozisyonu ile benzer pozisyon. Ama yavaş çekim biraz yanıltıyor insanı. Normal hızda ayağını çekmeye vakit bulamadan mecburen basmış naif futbolcu aynı pozisyonu yavaş çekimde izleyince rakibinin ayağına kırmak için gaddarca basmış, hatta üstüne çıkıp tepinmiş futbol katili olarak görünebiliyor.

Samet GÜVEN
açık ve net. yiğit incedemir ve mehmet güven oynasa, ellerini kollarını sallayarak yenerlerdi bizi.

abcabca
Al işte nefret ettiğğim fatih terim defans ta 20 lik semih hücum 21 yaşındaki emreyle oynuyor.La bir tane mi altyapıdan oyuncu yok.

12 kişilik takımlarda 1-2 genç futbolcu sırıtmaz..

Zeki Şevik
03.01.2012, 21:56
Gs seyircisi fb kumeye diye bagiriyor

angraf
Ersun Yanal Şenol güneşten daha vizyonlu bir t.direktördür kişiliği beni ilgilendirmiyor takıma yaptıkları beni ilgilendiriyor.

Cem Zırıh
Bravo süper bir çözümleme olmuş bak kardeşim az çnce başka bir arkadaşa da yazdım bu adamlar bu iş için para alıyorlar ve işlerini en iyi şekilde yapmaya en azından çaba göstermelidirler.Benim başımın tacı falan da değil oyunu okuması yok oyuncu değişikliği yok 10 yılda kazandırdığı tek adam Burak Yılmaz.Ben renklerin aşığıyım Şenollar Ünallar Sadriler gider renkler kalır.

he he tamam sen takil...

Ömer SEVİNÇ
03.01.2012, 21:57

Yumlu 25 yaşına bastı. 87 doğumlu Genç Yumlu.. Gelişim gösterecek daha o..

Tayfun Aydın
Evet yaa yeteneksiz.Hatta futbolda oynamamalı.O yüzden zaten Şampiyonlar Liginde CSKA maçında maçın adamı seçildi + maçları saymıyorum bile.Burnu kırıldı fener maçında oynamak için ameliyat olmadı.Ve bunun üstüne eleştiriliyor.Tamam tamam siz herşeyi iyi biliyorsunuz.

Kardeşim bana ne burnu kırılıp oynadıysa alternatifi mi var ki zaten tamam bunlar karakter olarak güzel şeyler ama fubolda başarı için yeterli değil.CSKA maçı evet iyiydi ama genel olarak baktığında ???

Bak terbiyesiz disiplinsiz Engin gayse de taş gibi top oynuyor.Dediğimin gibi büyük ceza vermekle değil topçuyu kazanmakla olur.Bu yüzden Alex Ferguson Arsen Wenger büyük hocalar.

Ümit Küçük

O kadar çok seviyorsa 1 sezon para almasın....
edit:anlatmak istediğim bu adamın gönlünde trabzonspor olur ama adamlar profesyonel para alıryorlar bu işten para alıyorsa işini mükemmel yapacak takımı savunacak yönetim istediği gibi at koşturmayacak....bir tane duran top organizasyonu izledik mi bu sene

Salpazarli
Burak geldi begenilmedi yildiz oldu
selcuk geldi begenilmedi yildiz oldu
engin geldi begenilmedi yildiz adayi oldu
jaja geldi begenilmedi simdi mumla araniyor
umut begenilmedi yoklugu belli oldu
egemen begenilmedi türkiyenin en iyi stoperlerinden oldu
colman geldi begenilmedi yillarca takimda sorunsuz bir sekilde topunu oynadi bizim taraftar disinda herkezin begenisini kazaniyor
teofilo begenilmedi profilo dendi adam herkeze agzinin payini verdi gitti

transfer edilen futbolculardan bekledigimiz verimi alamiyoruzdur ama unutulmasinki burak bugünden yarina yildiz olmadi, selcuk bugünden yarina yildiz olmadi az sabir daaaa ya

gelmissiniz girayi elestiriyorsunuz :) bana göre girayin tek dezavantaji agir kalmasi ama ona ragmen istikrarli sekilde elinden gelenin fazlasini yapmaya calisti....

madem hicbirseyi o kadar begenmiyorsunuz kapatalim takimi...kapiya kilit vuralim...ne kadar negativ enerji varsa bu forumda mübarek :)

AyhanPe
03.01.2012, 21:58
Ersun Yanal Şenol güneşten daha vizyonlu bir t.direktördür kişiliği beni ilgilendirmiyor takıma yaptıkları beni ilgilendiriyor.

hayirdir dünya 3. lügümü var..sizin gibilere fazla senol günes..gönderelim yine 5-10 sene bocalama dönemi sonunda tekrar takimin basina getiririz..ama o zamanda adam 70 olur..

Cem Zırıh

dogru vizyonlari arasinda ankaragucunu kume dusurmek genclerbirligini yuceltip sonraki sene kume potasindan zor kurtarmak milli takimin anasini aglatmak , milli takim daki gorevini kotuye kullanmak gibi genis bir vizyonu var ersun yanal'in Senol gunes bunlarin hic birini yapamaz ...

7can61
Ah Şenol hoca vah Şenol hoca

Geçen senin bir özetini izlediğimiz maç oldu aslında. Hakkını verelim ki takım maça hevesli başladı, ama hevesimiz ceza sahasının içine bir türlü giremedi. Neden giremedi, Umut gibi savunmayı dağıtıcı yıpratıcı forvetimiz olmadığı için giremedi burası çok çok açık. Gerçi Umut vardı da noluyordu diyenlerede sonsuz saygım var. Umut'un yokluğunun bize tek faydası "nasıl olur da bunu atamaz bu adam" deyip de sinir krizleri geçirmediğimiz maçlar izleyebilmemiz olmuştur. Burak açık oyuncusu boş alan bulunca gidiyor, ee kime kaldı bu görev Halile. Halilde bu tip bir forvet olmadığına göre bizim ceza sahasında çoğalıp pozisyon bulma şansımız çok düşük maalesef. Derken golü yine aynı şekilde bulduk. Burağa bir arapas-uzunpas neyse işte Burak adamı geçebilirse gol olma şansı yüksek oluyor, bu sefer pas verdi %100 oldu ve görev adamı Halil dokundu ve gol.

Buraya kadar herşey normal, ama buradan sonra herşey anormal.

İkinci yarı başladı, bir iki pozisyon bulduk attık-atamadık derken, Halile birşeyler oldu. Adam ben golümü attım görevimi yaptım modunda acayip paslar şutlar "al beni oyundan hocam" derken kalkmadı bir türlü o 9 numaralı tabela. Zokora hocam herzamanki gereksiz ancak ve ancak halısaha maçlarında görülebilecek top kayıpları yaparak oyunun görsel işitsel her türlü zevkinin içine etmeyi becerdi. Ne gereği vardır anlamam savunma oyuncusunun pas vermek yerine topu taç çizgisene kadar götürüp kaptırması, demiyoruz Chavi ol sana be adam ama en az onun kadar basit oynasan yeter. Bizim takım yine Adrianın amansız öldürücü ön direk ortalarıyla Manisa kalesini döverken, kimliği belirsiz bir top ve orada ne aradığı belli olmayan fakat yediği çalımı Servetin bile yemiceği bir Girayında marifetiyle 1-1. Bazen biz değil Giray bile kendinin "stoper" olduğunu unutuyor galiba.

Bu dakikadan sonra oyunu izlemenin bir mantığıda kalmammıştı zaten. Bir Burak mucizesi gerçeklşemese gol atamayacağımızı herkesde çok iyi biliyordu. Ama Şenol hocam içimizde yine bir ümit vardı ta ki Brozek girene kadar. Senin mesajını umarım yönetim de almıştır.
Bu kadar kötümü be hocam durum, kurtarıcımız demek Brozek kaldı demek.

Bir ufak notta Volkana. Volkan olacak bu iş ama biraz daha takımı benimsemen taraftara kendini sevdirmen lazım be koçum. Ne bileyim formanı felan öp tribünlere dön coştur yap bişeyler be koçum işte.

Bu tokadı yönetim almıştır hocam sen canını sıkma.

Ümit Küçük

mustafa yumlu 25 yaşında

Alper Calik
1 noktaya dikkat çekmek isterim.

Bu seneki çoğu maçta, oyunun bazı bölümlerinde, adete 2 kişi eksikmiş gibi oynayıp, anormal baskı yiyoruz ve bu 15-20 dk bazen 30 dk devam ediyor ve kenar yönetim seyrediyor !
Baskı yediğimiz takımlar 3 büyükler dışındakiler oluyor.

Bu ne demek?

Sahada 2-3 oyuncun hiçbirşey yapmıyor demek !

Trabzonspor gibi bir takım, 30 dk. baskı yiyor top yapamıyorsa en az 2 oyuncunun HİÇ KATKI VERMİYOR OLMASI GEREKİR. Öyle de oluyor.

Hocamız da sağolsun seyrediyor.

Ben de bunu kabul edemiyorum.

Tezim de şu:

Trabzonspor un yedek oyuncuları bile, 3 büyükler dışındakilerin ilk 11 oyuncuları kadar iyidirler (mantıken).

E o zaman neden 2-3 oyuncu düşmüşken oyuncu zamanında değiştirilmiyor?
Neden buna göre takım hazırlanmıyor?
Yedek oyuncularımız Manisanın vb. takım oyuncularından daha mı kötü ki oyuna alınamıyorlar?
Daha kötüyle halimiz içler acısı zaten.

Aykut u görüyoruz, taş gibi adam ama takıma giremiyor. Adrian sürünerek oynuyor ... Volkan da oynuyor !

Barış Araş? vb.

Bizim yedekler nasıl yedekmiş ki sıradan anadolu takımlarına karşı bile oyuna giremiyorlar?

Kendime şunu soruyorum Adrian ın ismi "Adnan" olsa idi, ne olurdu?

kopuk61
03.01.2012, 22:00
Hoca bostan bekçisi mi orda dediğini yaptıracak kardeşim; yaptıramıyorsa bırakacak bu işi,

Sikintida orda zaten bu kadar güclü geldigi halde tepkisini acikca bu zamana kadar gösteremedi.ama yinede bu takimi hoca dagitmadi.

Ömer SEVİNÇ
03.01.2012, 22:00
Kesinlikle katılıyorum ki büyük hocalık disiplinsiz adamdan maksimum faydayı sağlayabilmektir. Yoksa disiplinsiz adamı hemen göndermek basit insanların yapacağı en kolay iş..

Sonuçlarını da hepimiz görüyoruz. 5'er milyondan 3 tane kazık..

angraf
03.01.2012, 22:01
Olaya taraflı bakıyorsunuz arkadaşlar Şenol hoca sabit fikirli bir teknik adam 30'dan daha fazla kişilik bir kadromuz var ama çoğu oyuncumuzu göremedik bile madem böyleydiler transferlerini onaylamasaydı sadri şener demedimi teknik heyetin izni olmadan transfer yapmıyoruz diye ? Daha neyin peşindesiniz. geçen seneki takımımızda bizi sınıf atlatan jaja ve selçuk şuanda bu takımda değiller elimizde bir burak kaldı oda bu sene gider sonra görecem ben sizleri şenol şenol diye ağlayacaksınız ama iş işten geçmiş olacak. Burakları selçukları egemenleri hatta girayları bu takıma kazandıranda ersun hocadır.
Saygılar.

Cem Zırıh
03.01.2012, 22:01
Yumlu 25 yaşına bastı. 87 doğumlu Genç Yumlu.. Gelişim gösterecek daha o..

la ilahe kelime oyunu yapmayion bana ya :D kac senedir takimda mustafa yumlu oynatildigi zamanlarda isteniyormuydu simdi oynatilsa kim ister mustafa yumlu oynasin diye birakin bu isleri alt yapidan sorumlu kisiler dogru yapamiyorsa isini bu senol hocanin kabahati degil

hüseyin1975
03.01.2012, 22:03
Orta saha daha direcli olmali.
Umarim Baris Ö. hemen Form tutar.

tturan
03.01.2012, 22:04
la ilahe kelime oyunu yapmayion bana ya :D kac senedir takimda mustafa yumlu oynatildigi zamanlarda isteniyormuydu simdi oynatilsa kim ister mustafa yumlu oynasin diye birakin bu isleri alt yapidan sorumlu kisiler dogru yapamiyorsa isini bu senol hocanin kabahati degil

Mustafa Yumlu konusunda tamam ama, bu takımdan Zefer Yelenler geldi top oynamadan gitti, takımın en kötü olduğu zamanlarda bizim yedekler forma şansı bulamıyorsa suç kimindir sorarım size.

Ömer Faruk61
Kesinlikle katılıyorum ki büyük hocalık disiplinsiz adamdan maksimum faydayı sağlayabilmektir. Yoksa disiplinsiz adamı hemen göndermek basit insanların yapacağı en kolay iş..

Sonuçlarını da hepimiz görüyoruz. 5'er milyondan 3 tane kazık..

Hemen mi göndermiş Adamlara 1,5 sene katlandı Allah aşkına insaf yaaaa...

memozcan
yediğimiz gol tam derslik.. gol atabileceğimiz bir pozisyonda gol yedik... al işte hikmen karaman anlatıyo şimdi çok da haklı.. zincirleme hata var.. herşeyi anladım ama giray o adam seni geçince yıkacaksın, olmadı adrian onu c. sahasına sokmayacaksın.. işte tek yönlü oyuncu derken bazıları anlamıyo ama adrian tek yönlü beğenmediğimiz colman adam geçti mi yıkıyo yere en azından..

Tayfun Aydın
dogru vizyonlari arasinda ankaragucunu kume dusurmek genclerbirligini yuceltip sonraki sene kume potasindan zor kurtarmak milli takimin anasini aglatmak , milli takim daki gorevini kotuye kullanmak gibi genis bir vizyonu var ersun yanal'in Senol gunes bunlarin hic birini yapamaz ...

Şenol Güneş in dünya kupasına götürdüğü 2 tane Trabzonspor lu futbolcu saysana Ersun milli takımın başına gelir gelmez 4 tane Trabzonspor lu aldı milli takıma.Ey gidi eyyyyyyyyyyyyy

Ümit Küçük
hoca görmüyormu mustafa yumlunun yeterli olmadığını koca sezona vasıflı 2 stoperle başlıyorsun ve takıma stoper aldırtmıyorsun

angraf
Ne teknik ekibimiz ne yönetimimiz trabzonspora yakışır değil Ligimiz ztn berbat bir lig koskoca trabzonspor kendi evinde 30 dk baskı yiyorsa ortada ne sadri kalır ne şenol kalır.

abcabca
03.01.2012, 22:05
12 kişilik takımlarda 1-2 genç futbolcu sırıtmaz..

yine 12. adam işbirliği ile gese 3-1

ibrahim
Hey yavrum hey isimlerin hepsi tanidik. Ama nerden? :)

Mersin [1 - 2] Ankaragucu

[0 - 1]
E. Keles http://cdn3.livescore.com/img/goal.gif

[1 - 1]
E. Özgür http://cdn3.livescore.com/img/goal.gif

[1 - 2]
E. Keles http://cdn3.livescore.com/img/goal.gif

AyhanPe
Olaya taraflı bakıyorsunuz arkadaşlar Şenol hoca sabit fikirli bir teknik adam 30'dan daha fazla kişilik bir kadromuz var ama çoğu oyuncumuzu göremedik bile madem böyleydiler transferlerini onaylamasaydı sadri şener demedimi teknik heyetin izni olmadan transfer yapmıyoruz diye ? Daha neyin peşindesiniz. geçen seneki takımımızda bizi sınıf atlatan jaja ve selçuk şuanda bu takımda değiller elimizde bir burak kaldı oda bu sene gider sonra görecem ben sizleri şenol şenol diye ağlayacaksınız ama iş işten geçmiş olacak. Burakları selçukları egemenleri hatta girayları bu takıma kazandıranda ersun hocadır.
Saygılar.

nankörün önde gideniyiz biz..

senol günes olmasaydi..1996, 2004 ve 2011 yillarini rüyanda görürdün sen..heleki gecen sezonki süreci yasamis birisinin bu sekilde konusmasi hangi derin düsüncenin bir ürünüdür merak ediyorum..

brushfield
Gene başlamış bazı arkadaşlar Şenol Hoca'ya sallamaya. Bakın bu adam her geldiğinde elinden şampiyonluk çalındı ve siz ve sizin gibi düşünenler yüzünden bu adam bu çalınan şampiyonlukların ardından 2 kez yetersiz olduğu düşünülerek takımdan gönderildi. İlk kez gönderildiğinde toparlanmamız 10 seneyi buldu, 2. kez gönderildiğinde tekrar gelene kadar şampiyonluk yarışı nedir unuttuk. O yüzden diyeceğim odur ki Şenol Güneş'i rahat bırakın...Adamın canını sıkmayın...

Fanatik34
03.01.2012, 22:07
Senol Hoca gitsin, o gitsin bu gitsin diyenlere...::::::

Daha dün Jaja gitsin diyenler yine sizlerdiniz, simdi de onu bu takima isteyenler yine sizlersiniz...(inanmayanlar 7-8 ay öncesinin transfer basligina bir göz atsin)

Benim burda tek gördügüm gercek, sanki birilerinin Yönetime "Takim güclenmeyecek, yoksa..."

Süleyman Baykan
03.01.2012, 22:08
Maçı zorda olsa kazandık bu konuda mutluyum lakin şunu söyleyebilirim ki ilkyarı ki hatta birkaç sezon ki stresli maç oynama geleneğimiz devam edecek gibi gözükecek allah sabır versin hepimize.

memozcan
03.01.2012, 22:09
Saygılar.
ziya doğan kadar başına taş düşsün:)

brushfield
Ne teknik ekibimiz ne yönetimimiz trabzonspora yakışır değil Ligimiz ztn berbat bir lig koskoca trabzonspor kendi evinde 30 dk baskı yiyorsa ortada ne sadri kalır ne şenol kalır.
Şenol hoca Trabzonsporumuza yakışır bir teknik direktör değil buyurmuşsun, peki sen Trabzonsporumuza yakışır bir taraftar mısın?

Ömer SEVİNÇ
Orta saha daha direcli olmali.
Umarim Baris Ö. hemen Form tutar.

Azıcık kişilikli bir yönetimimiz olsaydı B. Ö. diye bir futbolcumuz olduğundan utanmazdım..

Barış'ın atacağı golle kazanmaktansa yenilmeyi yeğlerim.

angraf
03.01.2012, 22:10
Anlamıyorumki bizi neden kötü çocuk yapmaya çalışıyorsunuz ?

Şenol hocaya hakaretmi ettim ?

Şenol hoca bana göre iyi bir teknik adam ama o kadar vizyonu yok şenol hocanın şenol hoca isteklerini bile yaptıramıyor yönetime tamam buda onun suçu değil o zaman tekpisini koyacak ne yani eleştiremiyecekmiyiz ?

Şenol hoca bugün takımı çok iyi yönettide çok süper oynadıkta bizmi oyunbozanlık yapıyoruz ?

Kafanızmı kalın yoksa sizin ?

İnanmıyorum halendaha dünya kupasından bahsedenlere 10 yıl olmuş bırakın bu muhabbetleri diorum bende o zaman sizlere. 2011 sezonunu takip ettim tabiki elindeki kadroyu koruyamıyorsan onuda geçtim yeni kadron bu sene 25 ten fazla maç yapmasına rağmen halendaha bu kadar koordine eksikliği varsa oyuncular arasında bu onları bu takıma toplayanların suçudur.

Cafer Bulur
Yine iyi oynadigimiz bir mac degildi,kazanmamiz burak in 2 becerikli hareketi sayesinde oldu.

90 dakika boyunca organize ciddi atagimiz yoktu,hücumda yine cok ciliz kaldik.

Savunmada ise yine aciklar veren bir takim konumundaydik.

Bu aksamin en önemli kazanci 3 puandi,bunun disinda ileriye dönük umut veren sinyaller yoktu.

Bu takim devre arasi kampinda iyi calismamis veya calistirlmamis bu net bence.

Cem Zırıh
Şenol Güneş in dünya kupasına götürdüğü 2 tane Trabzonspor lu futbolcu saysana Ersun milli takımın başına gelir gelmez 4 tane Trabzonspor lu aldı milli takıma.Ey gidi eyyyyyyyyyyyyy

beni kimi aldigi ilgilendirmiyorki yokmus demek alinacak adam almamis ersun yanal'ida trabzonspordan futbolcu almadigi diye elestirmedimki ben bunu senin gibiler yapar ancak ben Turk milli takimin basinda ne yaptigini soyluyorum sana ersun yanal'in ... Al bak buda vizyonsuz basarisiz beceriksiz futbol anlayisi olmayan Senol gunes in basarilari ...

Başarıları [değiştir]

Takım
Türkiye Süper Lig Şampiyonluğu
1975-1976 Trabzonspor
1976-1977 Trabzonspor
1978-1979 Trabzonspor
1979-1980 Trabzonspor
1980-1981 Trabzonspor
1983-1984 Trabzonspor
Türkiye Kupası Şampiyonluğu
1976-1977 Trabzonspor
1977-1978 Trabzonspor
1983-1984 Trabzonspor
1994-1995 Trabzonspor (Teknik Direktör)
2009-2010 Trabzonspor (Teknik Direktör)
Cumhurbaşkanlığı Kupası
1975-1976 Trabzonspor
1976-1977 Trabzonspor
1977-1978 Trabzonspor
1978-1979 Trabzonspor
1979-1980 Trabzonspor
1982-1983 Trabzonspor
TFF Süper Kupa Şampiyonluğu
2010 Trabzonspor (Teknik Direktör)
Başbakanlık Kupası Şampiyonluğu
1975-1976 Trabzonspor
1977-1978 Trabzonspor
1984-1985 Trabzonspor
1993-1994 Trabzonspor (Teknik Direktör)
1995-1996 Trabzonspor (Teknik Direktör)
FIFA Dünya Kupası Üçüncülüğü
2002 ‎Türkiye (Teknik Direktör)
2003 Konfederasyon Kupası Üçüncülüğü
2003 Türkiye (Teknik Direktör)

(2010-2011 sezon sampiyonluguda eklenir yaza )

karsilastirmak amacli ersun yanal'inkinide bulmak isterdim yazmak isterdim ama wikipedia bulamamis ...

Salpazarli
03.01.2012, 22:11
Türkiyenin en iyi kadrosuna sahibiz ! Ihtiyacimiz olan sadece sistem (futbolcularin asil mevkiilerinde oynayabilmesi), taktik (duran top, mac icinde sistem degisiklikleri vs.) ve zaman...

Ömer SEVİNÇ
Hemen mi göndermiş Adamlara 1,5 sene katlandı Allah aşkına insaf yaaaa...

Engin'e katlanmasının tek nedeni Trabzonlu olmasıydı. Ne kadar Trabzonlu olduğunu da gördük gs'de. Jaja'nın kafa kağıdında Trabzon yazsaydı şuanda kadrodaydı..

hüseyin1975
Serkanda kirmizi görmeliydi.
Bu mac icime sinmedi!

Fanatik34
03.01.2012, 22:12
Azıcık kişilikli bir yönetimimiz olsaydı B. Ö. diye bir futbolcumuz olduğundan utanmazdım..

Barış'ın atacağı golle kazanmaktansa yenilmeyi yeğlerim.Baris Özbek ne yapmis? Bilmedigimden soruyorum.

angraf
03.01.2012, 22:12
Şenol hoca Trabzonsporumuza yakışır bir teknik direktör değil buyurmuşsun, peki sen Trabzonsporumuza yakışır bir taraftar mısın?
bizde değiliz.......

TS_2011_TR
03.01.2012, 22:13
Şu Takımı Rahat bırakın arkadaş Eleştiri Eleştiri Yeter da 13 tane oyuncu gitti..Allah aşkına yeter Giden gider kalan sağlar bizimdir.Oyunculara destek zamanı Bu Takım şu haliyle CL de 7 puan aldı.Allah aşkına şu takımı eleştirmeyin artık..Evet kötü oynuyoruz ama sabretmezsek bundan sonra zor iyi oynarız...

her zaman yazdim ama yine yazacam.

iki sezon önceydi galiba. dortmund pes pese 3 mac kaybetmisti ve 4. mac
kendi evlerinde yin e80 bin kisiye karsi oynuyorlar.

kaliteyi kiyaslamayin, taraftar yapisini kiyaslayin.

Ümit Küçük
edit yanlış kupaymış o

Tayfun Aydın
beni kimi aldigi ilgilendirmiyorki yokmus demek alinacak adam almamis ersun yanal'ida trabzonspordan futbolcu almadigi diye elestirmedimki ben bunu senin gibiler yapar ancak ben Turk milli takimin basinda ne yaptigini soyluyorum sana ersun yanal'in ... Al bak buda vizyonsuz basarisiz beceriksiz futbol anlayisi olmayan Senol gunes in basarilari ...

Başarıları [değiştir]

Takım
Türkiye Süper Lig Şampiyonluğu
1975-1976 Trabzonspor
1976-1977 Trabzonspor
1978-1979 Trabzonspor
1979-1980 Trabzonspor
1980-1981 Trabzonspor
1983-1984 Trabzonspor
Türkiye Kupası Şampiyonluğu
1976-1977 Trabzonspor
1977-1978 Trabzonspor
1983-1984 Trabzonspor
2009-2010 Trabzonspor (Teknik Direktör)
Cumhurbaşkanlığı Kupası
1975-1976 Trabzonspor
1976-1977 Trabzonspor
1977-1978 Trabzonspor
1978-1979 Trabzonspor
1979-1980 Trabzonspor
1982-1983 Trabzonspor
TFF Süper Kupa Şampiyonluğu
2010 Trabzonspor (Teknik Direktör)
Başbakanlık Kupası Şampiyonluğu
1975-1976 Trabzonspor
1977-1978 Trabzonspor
1984-1985 Trabzonspor
1993-1994 Trabzonspor (Teknik Direktör)
1995-1996 Trabzonspor (Teknik Direktör)
FIFA Dünya Kupası Üçüncülüğü
2002 ‎Türkiye (Teknik Direktör)
2003 Konfederasyon Kupası Üçüncülüğü
2003 Türkiye (Teknik Direktör)

(2010-2011 sezon sampiyonluguda eklenir yaza )

karsilastirmak amacli ersun yanal'inkinide bulmak isterdim yazmak isterdim ama wikipedia bulamamis ...

Ah ah delikanlı sen bi Sakaryalıları Bolu lulara nasıl küme düştüklerini sorsana.Şenol Güneş in Türkiye de hocalığını yaptığı ve küme düşmeyen tek takım Trabzonspor dur.

temel_yilmaz
Yalnız söylemeden edemiyecegim, bu Adriana biz nasıl bu parayı verdik vede Pawel'e adam oyuna girdi bir kere top ayağına değmedi yazık bu adamlara verilen paralara.

~UniCef~
Olcan=Adrian=Volkan Şen olacak diyorum ben. İnşallah haksız çıkarım.

Simdi ne demek bu?

Hepsi ayni mi olacak, yoksa Olcan ikisi kadar iyi mi olacak ?

ibrahim ŞEN
Anlamıyorumki bizi neden kötü çocuk yapmaya çalışıyorsunuz ?

Şenol hocaya hakaretmi ettim ?

Şenol hoca bana göre iyi bir teknik adam ama o kadar vizyonu yok şenol hocanın şenol hoca isteklerini bile yaptıramıyor yönetime tamam buda onun suçu değil o zaman tekpisini koyacak ne yani eleştiremiyecekmiyiz ?

Şenol hoca bugün takımı çok iyi yönettide çok süper oynadıkta bizmi oyunbozanlık yapıyoruz ?

Kafanızmı kalın yoksa sizin ?

İnanmıyorum halendaha dünya kupasından bahsedenlere 10 yıl olmuş bırakın bu muhabbetleri diorum bende o zaman sizlere. 2011 sezonunu takip ettim tabiki elindeki kadroyu koruyamıyorsan onuda geçtim yeni kadron bu sene 25 ten fazla maç yapmasına rağmen halendaha bu kadar koordine eksikliği varsa oyuncular arasında bu onları bu takıma toplayanların suçudur.
Bugun bıle senol güneşi savunanlar senol hoca bugunki rezil futbolun arkasından cok iyiyiz süper takımız dese bu adamlar gelir iyiyiz süperiz der cünkü kendi gorusleri yok koru korune senol hocayı savunuyolar

Fanatik34
Sirf elestirmek icin elestiren insanlardan...

Ömer SEVİNÇ
Ersun Yanal'a takımı kurdur, Yılmaz Vural'la sezona başla, Mustafa Denizli ile sezonu bitir, Fatih Terim ile playoffları oyna..

Şampiyon olmazsanız şerefsizim..

Tahsin Armutcu
03.01.2012, 22:14
bu macı hakettıgımızı dusunmuyorum. ısaac neden manısasporda oynadıgını gosterdı zıra sımpson da. serkan balcıyı atmayı unutan ya da atamyan hakem belkı ısımıze yaradı ve senol hoca hemen oyuna müdahale etti. Şenol Hocaya kızanları ciddiye almıyorum.Eleştiri farklıdır kızmak sinirlenmek farklıdır.Oyuna daha erken müdahale edebilirdi ama etmedi. Takım bize göre yetersiz ya ona göre yeterli ya da o da bizim gibi düşünüyor yönetimle anlaşamıyor.Ama bu takıma en az 3 transfer bence şart.

Yiğit Gayretli
Geçen sene "şampiyon olduk" diyemeyen hiç bir insan benden anlayışlı yorum beklemesin.

angraf
Türkiyenin en iyi kadrosuna sahibiz ! Ihtiyacimiz olan sadece sistem (futbolcularin asil mevkiilerinde oynayabilmesi), taktik (duran top, mac icinde sistem degisiklikleri vs.) ve zaman...

uyan renkdaş türkiyenin en iyi kadrosuna kesinlikle sahip değiliz.

Ömer Faruk61
Bu mac icime sinmedi!

Glowacki tamamda abi.. Serkanın Kırmızı görmesini anlamadım:confused:

Ümit Küçük
03.01.2012, 22:15
Yine iyi oynadigimiz bir mac degildi,kazanmamiz burak in 2 becerikli hareketi sayesinde oldu.

90 dakika boyunca organize ciddi atagimiz yoktu,hücumda yine cok ciliz kaldik.

Savunmada ise yine aciklar veren bir takim konumundaydik.

Bu aksamin en önemli kazanci 3 puandi,bunun disinda ileriye dönük umut veren sinyaller yoktu.

Bu takim devre arasi kampinda iyi calismamis veya calistirlmamis bu net bence.

ya cafer abi 18 hafta oldu 1 tane duran top organizasyonu göremedim....kullandırmasın şu adriana duran topları

Ömer SEVİNÇ
Baris Özbek ne yapmis? Bilmedigimden soruyorum.

Galatasaray'da oynarken fener maçı öncesi takımın 11'ini fenerlilere söylemiş. "Söyle abi sağdan gelsinler" demiş. Daha anlatayım mı?

Lazman
Giray'ın yerine siz oynayın bence.Yazık ya adam her maç canlabaşla mücadele ediyor.

Girayin oynadigi "futbolu" turkiyede her stoper oynar. Her topa bodoslama girmekten baska yaptigi ne var? Pas vermeyi bilmez, kafa vurmayi bilmez, top durdurmayi bilmez, elle durdurduklari haric kimi tutmayi becermis?

Hele her kornerde ileri cikip,gelen ortaya ucup kafayi zar zor degdirip yerlerde yatip yuvarlanmasi yokmu.resmen bittigim anlar.
Bunlar yetmezmis gibi bide saci basi yolar sanki top diregi siyirdi cikti yada kaleci kurtarmis gibi.

Artik eminimki klupten birisi milletin sabrini deniyo girayla. Yoksa takima 1 arpa boyu katkisi olmayan birisinin takimin degismeyen elemani olmasi mantigi zorlayan bi durum.

Cafer Bulur
03.01.2012, 22:17
Duran toplari inanilmaz bicimde kötü kullanmaya devam ettik.

Duran toplari iyi kullanmak kilitlenen maclari kazanmaktir,bunu iyi uygulayamadigimiz icin kendi sahamizda zorlanmaya devam edecegiz.

Bu konuda devre arasinda hem takim olarak hem de transfer olarak ciddi bir calisma yapilmamis,cidden yazik.

reelfairplay
Bu arada Hakem ilk yarida topu elle durduran manisali Oyuncuyu görmedi,
Manisaya verdi ama serbest vurusu son dakikada.Zorla attiracakti Manisaya.

Şu maçta da hakeme saymayalım.Kötü yönetti,epey de hata yaptı ama kesinlikle kötü niyetli değildi.İlk yarıda attığımız golden hemen önce Isaac'e ortasahada yapılan hareket net kırmızı kart,hakem görmedi.Son anlarda Manisanın kullandığı frikikde cezasahasında yanılmıyorsam iki kişinin birden eline çarpıyor top,kasıt yok,devam kararı doğru ama verse ne yapacaksın.Dediğinin dışında aleyhimize verilen hatalı ofsayt kararı vb de var ama Hüseyin Göçek kesinlikle artniyetli değildi.

Ümit Küçük
Galatasaray'da oynarken fener maçı öncesi takımın 11'ini fenerlilere söylemiş. "Söyle abi sağdan gelsinler" demiş. Daha anlatayım mı?

güzelcene bir dövüp yol vermek lazım

Ömer SEVİNÇ
Isaac'ın karşı karşıya topu kontrol edemediği pozisyonu o kadar organize ve güzel gelişti, o kadar gözüme hoş geldi ki yemin ediyorum inşallah atar diye düşündüm. Çok yazık oldu o pozisyona. Bir an bizim Fatih-Gökdeniz-Szymkowiak'lı organizasyonlar geldi gözümün önüne.

tturan

Rakip kapalı defans yaptığı zaman oyunu rakip alana yıkabilyorsan kadron iyidir, yıkamıyorsan kötüdür. Biz maalesef oyunu rakip yarı alana yıkamıyoruz, oyunu rakip yarıalana yıkmak için hava hakimiyeti şart, yani bize hava toplarında etkili santrafor lazım, bunun yanında oyunu rakip yarıalana yıkmak kontra yememek için dönen topları almak ve press yapmak lazım, ne yazık ki biz ne dönen topları alabiliyoruz, ne de rakibe press koyabiliyoruz.
Bu durumda ne yazıkki bizim kadro da iyi olmuyor, oynadığımız futbol da takımımız da, işin özü takımdaki futbolcular birbirini tamamlamıyor.

TSelif
03.01.2012, 22:18
Bu mac icime sinmedi!

Oynadığımız 3 büyük maçta yalandan yere kırmızı kartları gösterirsen böyle eyyamcılık yaparsın . Bana verme salak kartları rakiplerime de :mad:
Son dakikada verdiği el pozisyonu neyydi öyle gol olsaydı... Ofsayt diye kestiği pozisyonlar !!!!

Benim içime sindi hem de mis gibi :D

Cafer Bulur
Isaac'ın karşı karşıya topu kontrol edemediği pozisyonu o kadar organize ve güzel gelişti, o kadar gözüme hoş geldi ki yemin ediyorum inşallah atar diye düşündüm. Çok yazık oldu o pozisyona. Bir an bizim Fatih-Gökdeniz-Szymkowiak'lı organizasyonlar geldi gözümün önüne.
Sana gecmis olsun o zaman.

angraf
Girayin oynadigi "futbolu" turkiyede her stoper oynar. Her topa bodoslama girmekten baska yaptigi ne var? Pas vermeyi bilmez, kafa vurmayi bilmez, top durdurmayi bilmez, elle durdurduklari haric kimi tutmayi becermis?

Hele her kornerde ileri cikip,gelen ortaya ucup kafayi zar zor degdirip yerlerde yatip yuvarlanmasi yokmu.resmen bittigim anlar.
Bunlar yetmezmis gibi bide saci basi yolar sanki top diregi siyirdi cikti yada kaleci kurtarmis gibi.

Artik eminimki klupten birisi milletin sabrini deniyo girayla. Yoksa takima 1 arpa boyu katkisi olmayan birisinin takimin degismeyen elemani olmasi mantigi zorlayan bi durum.

Aman renkdaş öle deme çok kızıolar kendileri sonra biz oyunbozan eleştirmek için konuşanlardan oluyoruz.
Böyle zihniyetle bizim şampiyonluk neyimize Süper Ligde olmak yeter. UEFA'ya gideriz mantıkları vardır bunların aklında şimdi.

hüseyin1975
Glowacki tamamda abi.. Serkanın Kırmızı görmesini anlamadım:confused:

Sari karti vardi ve macdan cikmadan önce orta sahada o kadar gereksiz vir faul yapti ki, kesin ikinci sari karti gerektirirdi:(

Cem Zırıh
Ah ah delikanlı sen bi Sakaryalıları Bolu lulara nasıl küme düştüklerini sorsana.Şenol Güneş in Türkiye de hocalığını yaptığı ve küme düşmeyen tek takım Trabzonspor dur.

bu takimin 6 sampiyonlugundada kalesinde Senol gunes vardi . Turkiye"nin tek dunya kupasi basarisinda Senol Gunes Teknik Direktordu ve son olarakda senelerin ardindan gecen seneki son sampiyonlugumuzda da senol gunes takimin basindaydi ya siz nasil bu adama basarisiz vizyonsuz dersiniz siz bunu derseniz Turk milli takiminin teknik direktorlugunu senol gunes yaptigi zamanlarda senol hoca ya karizmasiz diyerek yol gostereen serefsiz istanbul basinindan ne farkiniz kalir nesiniz ya kimsiniz ? ne hayriniz var ya bu takima ne yaptiniz bu sene trabzonspor icin ? bi kendinizi sorusturun ya takimin basindakileri sorusturmadan once...

Ömer SEVİNÇ
03.01.2012, 22:19
Giray Türk oyuncular içinde değerlendirirsek iyi oyuncudur. Hızlı oyunculara karşı çok bocalıyor. Bunu Manisa maçında da şampiyonlar liginde de gördük. Türkiye liginde yabancı oyuncu sınırlaması olduğu sürece Giray'a mecburuz.

brushfield
03.01.2012, 22:19
bizde değiliz.......
Kaç kişisiniz bilmiyorum ama madem layık değilsiniz ve layık olmadığını düşündüğünüz Şenol hocayı bu takımda görmek istemiyorsunuz bi zahmet kendiniz de bu takımdan ayrılın da biz de mutlu olalım. Bu arada ''de'' ayrı yazılır...

memmedaga
03.01.2012, 22:20
kimse burda ersun yanal demesin once gidin tapeleri okuyun bilinclenin !!!!!!!!!!!!!!!!!1

Salpazarli
uyan renkdaş türkiyenin en iyi kadrosuna kesinlikle sahip değiliz.

sahibiz :) renkdas 2010-2011 sezonun ilk yarisindaki futbola bak ikinci yarisindaki futbola bak...ilk yari barcelona gibi top oynarken ikinci yari zarzor puan alir olduk... peki o sezon kadroda ne gibi bir degisiklik oldu??? Hicbir degisiklik olmadi !

O yüzden diyorum bence en iyi kadroya biz sahibiz sadece tüm futbolcularimizin kalitesinin yüzde 60 Kapasitesini kullaniyoruz sistem olmadigindan...
Barcelonada Forvet kim? Kimse degil Barcelonada herkez forvet...neden? Adamlarda sistem var

hüseyin1975
Oynadığımız 3 büyük maçta yalandan yere kırmızı kartları gösterirsen böyle eyyamcılık yaparsın . Bana verme salak kartları rakiplerime de :mad:
Son dakikada verdiği el pozisyonu neyydi öyle gol olsaydı... Ofsayt diye kestiği pozisyonlar !!!!

Benim içime sindi hem de mis gibi :D

Senden bu yorumu beklemezdim acikcasi.
Bize yapildi diye görmezdenmi gelelim?
Böylemi icimize sindirelim?
Ezikmiyiz biz?:(

ferit_ts
03.01.2012, 22:21
1-şenol hocanın gitmesi takım için kötü olur
2-giden topçuların çoğunu hoca göndermedi(işe yarayanları)
3-nerdeyse bütün topçuların hepsini kondisyonu60-70 dakika
4-orta sahada baskı kurulmadığı için rakip direk stoperlerle karşı karşıya kalıyor
5-kanatlar nerede ne iş yapar belli değil
6-çoğu topçu sorumluluğu üstlenmiyor
7-takımı ayağa kaldıracak colman ve biraz alanzinhodan başka topçu yok gibi
8-takım ileri çıkınca özellikle 2.yarıda geri gelmelerde zorluk yaşanıyor

temel_yilmaz
Arkadaslar hocaya oyunculara sallamayın,iyi oyun iyi oyuncular ile oynanır gecen sene oyuncular iyiydi beceriksizliğimize tutamadık.
Olayın özü iyi oyun iyi oyuncular ile oynanır.

ibrahim ŞEN
bu takimin 6 sampiyonlugundada kalesinde Senol gunes vardi . Turkiye"nin tek dunya kupasi basarisinda Senol Gunes Teknik Direktordu ve son olarakda senelerin ardindan gecen seneki son sampiyonlugumuzda da senol gunes takimin basindaydi ya siz nasil bu adama basarisiz vizyonsuz dersiniz siz bunu derseniz Turk milli takiminin teknik direktorlugunu senol gunes yaptigi zamanlarda senol hoca ya karizmasiz diyerek yol gostereen serefsiz istanbul basinindan ne farkiniz kalir nesiniz ya kimsiniz ? ne hayriniz var ya bu takima ne yaptiniz bu sene trabzonspor icin ? bi kendinizi sorusturun ya takimin basindakileri sorusturmadan once...
Hala vardı vardı dıye senol guneşi savunuyosun aç 90 dk macı ızle sadece hic bisi yoktu.

Fanatik34
Bugun bıle senol güneşi savunanlar senol hoca bugunki rezil futbolun arkasından cok iyiyiz süper takımız dese bu adamlar gelir iyiyiz süperiz der cünkü kendi gorusleri yok koru korune senol hocayı savunuyolarMaci seyrettiniz mi? Brozek´i oyuna almis olmasinin Yönetim´e mesaj oldugunu görebildiniz mi?

Kampa gec katilan Colman´a gereken cezayi uygulamaya calistigini ama oyuna almak zorunda kaldigini gördünüz mü?

Yeni kurulan bir takimin, bu kadar mac trafiginde ve bunun üstüne sadece 6-7 günlük devrearasi kampinda sistemi oturtabilmek icin bir Sihirbaz´dan yardim almasi gerektigini görebiliyormusunuz?

Haaa bunlarin yaninda hicbir transfer döneminde istedigi futbolcularin israrla alinmadigini biliyormusunuz? Bu listeler transfer baslginda da yazildi, cizildi

memozcan
arkadaşlar şenol hocanın bir çok eksiği var kabul.. gençlere şans vermiyor, kritik maçları kazanamıyor, transferde yetkisiz kalıyor, şenol hoca nereye ben oraya diyen bir tek ünal karaman var....

bunlar benim kabaca söyleyebileceğim eksiklikler. evet şenol hoca bir morinho değil...

fakat kabul edelim bu takıma morinho geldi de biz mi kabul etmedik.. tarihimizde o kadar şikeye kafa sargılarına rağmen 82 puan alan tek teknik direktör.. 97 de hocayı gönderdik, y. vural geldi, 2005 te gönderdik z. doğan geldi.. şimdi sizce kim gelir, ikisi de boşta.. ben diyeyim giray bulak gelir o zaman şenol hocayı çok ararsınız ama nafile...

SEDAT
03.01.2012, 22:22
* Millet Haklı kardeşim, sen Kore'den hangi akla hizmet dönüp bu takımı zirveye oynatırsın ki , ne güzel sen yokken her sene 10.haftada havlu atıp Türkiye Kupasıyla avunuyorduk ki oda olursa tabi !!

angraf
03.01.2012, 22:22
Kaç kişisiniz bilmiyorum ama madem layık değilsiniz ve layık olmayan Şenol hocayı bu takımda görmek istemiyorsunuz bi zahmet kendiniz de bu takımdan ayrılın da biz de mutlu olalım. Bu arada ''de'' ayrı yazılır...

Teşekkürler dil kurumu gibisin renkdaş yalnız trabzon ve trabzonspor aşığıyız biz ne şenol ne hami ne tekke ne jaja aşığı değiliz işte farkımız bu hatalının hatasını söyleriz belkide yanlış düşünüyoruzdur ama yinede söyleriz. Bizde böyleyiz napalım ?

deleri ayrı yapmadım heralde sorun olmaz resmi bir kurumda değiliz sonucunda:cool:

Tayfun Aydın
03.01.2012, 22:23

:):):) Vizyonsuz diye sana dedim sen merak etme Trabzonspor dan aldığımdan fazlasını veriyorum.Kaleci Şenol Güneş benim çocukluk kahramanımdır.Öyle lafta değil Superman Örümcek Adam Şenol.Kaleci Şenol u tartışmıyoruz. Senin anlamak istemediğin şey şu o kadroları Şenol Hoca KURMADI.

TSelif
03.01.2012, 22:23
Yahu ALLAH aşkına sanki hakem Manisa'dan maçı aldı bize verdi gibi yorumlar yapmayın şurda .
Not : 8 numara umarım en kısa sürede sakatlanıp sezonu kapatırsın !!!

Cafer Bulur
03.01.2012, 22:24
Ayman la burda dalga gecenler vardi,zokora nin aymandan daha fazlasini yaptigini kim iddia edebilir?

Hatta zokora nin hüseyinden bile cok fazla artisi yok simdiye dek oynadigi futbola.

ibrahim ŞEN
03.01.2012, 22:25
Maci seyrettiniz mi? Brozek´i oyuna almis olmasinin Yönetim´e mesaj oldugunu görebildiniz mi?

Kampa gec katilan Colman´a gereken cezayi uygulamaya calistigini ama oyuna almak zorunda kaldigini gördünüz mü?

Yeni kurulan bir takimin, bu kadar mac trafiginde ve bunun üstüne sadece 6-7 günlük devrearasi kampinda sistemi oturtabilmek icin bir Sihirbaz´dan yardim almasi gerektigini görebiliyormusunuz?

Haaa bunlarin yaninda hicbir transfer döneminde istedigi futbolcularin israrla alinmadigini biliyormusunuz? Bu listeler transfer baslginda da yazildi, cizildi
He Orda dur boyle ceza olmaz yedekte oturt sıkısınca oyuna al. Ayrıca yazıldı cızıldı dıyosun Adrianıda seneol günes aldırdı dıye yazıldı hanı nerde napıyo bu adam ve ben suan senol hocanın kesınlıkle kendı ısteyerek aldırdıgını dusunuyorum adrianı 25 mactır sahada olmamasına hic bise yapmasına ragmen hala ilk 11 de cıkıyosa hoca kendınce bıseleri kanıtlamaya calısıyo

polatmu
03.01.2012, 22:26
şenol hoca gitsin diyenlere hayret ediyorum kafayı mı yediniz ot falan mı çekip giriyorsunuz foruma adamlar futbol cahili aykut dangalağının arkasında sımsıkı bizse şanssız birkaç maç yüzünden açılan puan farkı yüzünden şenol hocaya laf söylüyoruz silkinin kendinize gelin eleştirin skızın ama gitsin demeyin

Cem Zırıh
03.01.2012, 22:26
Hala vardı vardı dıye senol guneşi savunuyosun aç 90 dk macı ızle sadece hic bisi yoktu.

ben 94 dk izledim ;) sen kafani yorma

eraytaskin61
03.01.2012, 22:29
zokoraya bi talip çıksa ne güzel olur

Fanatik34
Ayman la burda dalga gecenler vardi,zokora nin aymandan daha fazlasini yaptigini kim iddia edebilir?

Hatta zokora nin hüseyinden bile cok fazla artisi yok simdiye dek oynadigi futbola.Ben Ayman´i begeniyordum...bugün Yigiti Incedemir´i almaya calisiyoruz mesela

Cem Zırıh
:):):) Vizyonsuz diye sana dedim sen merak etme Trabzonspor dan aldığımdan fazlasını veriyorum.Kaleci Şenol Güneş benim çocukluk kahramanımdır.Öyle lafta değil Superman Örümcek Adam Şenol.Kaleci Şenol u tartışmıyoruz. Senin anlamak istemediğin şey şu o kadroları Şenol Hoca KURMADI.

Allah askina 2002 de milli takim kadrosunu kim kurdu ?? :d

Tayfun Aydın
şenol hoca gitsin diyenlere hayret ediyorum kafayı mı yediniz ot falan mı çekip giriyorsunuz foruma adamlar futbol cahili aykut dangalağının arkasında sımsıkı bizse şanssız birkaç maç yüzünden açılan puan farkı yüzünden şenol hocaya laf söylüyoruz silkinin kendinize gelin eleştirin skızın ama gitsin demeyin

Gitsin kısmı çok ayrı o na bende karşıyım ama Hocam şu takımı stoper şart belli.Sen disiplinsiz diye takımın içine etme Bak Engin gayse de çatır çatır oynuyor.Bu akşam çok yazdım ama büyük hoca topçu kazanmakla olur aynı Burak Yılmaz da olduğu gibi.

seyduna_efil
Şenol Hocayı çok seviyorum ama şunu söylemeden geçemeyeceğim: Şenol Hoca transferi beceremiyor..Alınmasını çok istediği Adrian sahada yürümekten aciz..

brushfield
03.01.2012, 22:30
* Millet Haklı kardeşim, sen Kore'den hangi akla hizmet dönüp bu takımı zirveye oynatırsın ki , ne güzel sen yokken her sene 10.haftada havlu atıp Türkiye Kupasıyla avunuyorduk ki oda olursa tabi !!
Ey gidi senelerce ilk 10-15 haftada liderin 10larca puan gerisine düştük, burda ''şampiyonluğa oynasak yeter'' diye az ağlamadı bu millet. Adam geldi yine 3. kez sizi şampiyon yaptı hala atıp tutuyorsunuz. Nankörsünüz, başka birşey değil...

Cem Zırıh
zokoraya bi talip çıksa ne güzel olur

yigit incedemir alinirsa eger zokorayi kesecegini dusunuyorum

ibrahim ŞEN
ben 94 dk izledim ;) sen kafani yorma
Al kelime oyunu yapan sensin ben sana bugun sahada izlediklerimi yazıyorum sende 30 40 yıl oncesine gidiyosun.

Tayfun Aydın
03.01.2012, 22:31
Allah askina 2002 de milli takim kadrosunu kim kurdu ?? :d

Etme eyleme o takım kaç senedir beraber oynuyordu zaten.

unal.hso
Gitsin kısmı çok ayrı o na bende karşıyım ama Hocam şu takımı stoper şart belli.Sen disiplinsiz diye takımın içine etme Bak Engin gayse de çatır çatır oynuyor.Bu akşam çok yazdım ama büyük hoca topçu kazanmakla olur aynı Burak Yılmaz da olduğu gibi.

Abicim tutturmuşsun bi Engin Engin.Engin burda kredisini tamamen tüketmişti.Kendi hocasına küfür eden adamdan ne beklersin ? Çok beğeniyordum hatta geldiğinde demiştim Türkiyenin en iyi futbolcusunu aldık.Gerçi o kadarda iyi değildi ama biliyordum yani iş yapacağını.Yaptıda.Ama yapmadığıda şey kalmadı sürekli bir sorun çıkarttı.Bu adam daha nasıl kazanılsın ?

polatmu

:alkış: bravo o günleri unuttu bazı arkadaşlar neydi hugo broos umuz vardı yahu şenol hoca sanstır nimettir akıllı olup pamuklara sarmalı birşey olmasın diye

SEDAT
03.01.2012, 22:32
* Zokora Milli Takıma gitti Yiğit onu kesecek öylemi :)

Fatih ÇOLAK
Hocanın Colman'ı kesmesinde sonuna kadar arkasındayım...

Tayfun Aydın
Aha Maraton da Hakan Şükür millet seçsin meclise göndersin o da Maratona çıksın.Bu nasıl iştir.

Ömer SEVİNÇ
Trabzon'a Şenol Güneş'ten daha iyi hoca gelmez arkadaşlar. O işi geçin bir kere. Eleştirmek bizim işimiz ama hoca benden bu kadar diyene kadar başımızda durmalı bence.

angraf
Bazı arkadaşlar körü körüne bağlanmışlar takımlarına bir açıdan iyi bir açıdan kötü. Sizin gibiler olduğu sürece no problemo.
Adamlar milyondolarları götürsünler bizde birbirimizle tartışalım.:)

Fanatik34
03.01.2012, 22:33
He Orda dur boyle ceza olmaz yedekte oturt sıkısınca oyuna al. Ayrıca yazıldı cızıldı dıyosun Adrianıda seneol günes aldırdı dıye yazıldı hanı nerde napıyo bu adam ve ben suan senol hocanın kesınlıkle kendı ısteyerek aldırdıgını dusunuyorum adrianı 25 mactır sahada olmamasına hic bise yapmasına ragmen hala ilk 11 de cıkıyosa hoca kendınce bıseleri kanıtlamaya calısıyoCeza dedigin öyle olur iste.
Adrian kaliteli bir futbolcu, burda önemli olan takim uyumu, futbolcu uyumu ve iste bunlar bizde yok!

Hücum hattimizin birbirinden ne kadar kopuk oynadigini görmüyorum demeyin bana!

Cafer Bulur
03.01.2012, 22:33
* Zokora Milli Takıma gitti Yiğit onu kesecek öylemi :)
Zokora su ana kadar bir hayal kirikligidir bunu kabul etmek lazim.

Kariyerli bir futbolcu olabilir ama takima ekstra bir katki yapamiyor.

Tayfun Aydın
03.01.2012, 22:34
Abicim tutturmuşsun bi Engin Engin.Engin burda kredisini tamamen tüketmişti.Kendi hocasına küfür eden adamdan ne beklersin ? Çok beğeniyordum hatta geldiğinde demiştim Türkiyenin en iyi futbolcusunu aldık.Gerçi o kadarda iyi değildi ama biliyordum yani iş yapacağını.Yaptıda.Ama yapmadığıda şey kalmadı sürekli bir sorun çıkarttı.Bu adam daha nasıl kazanılsın ?

Engin konusu biraz abartı oldu Engin katlanmak için ya peygamber olacan ya da Fatih Terim gibi yırtık olacan.Ama bu akşam ki kadro seçimi başlı başına saçmalık.

Emre GÜRDAL
bu takımı şenol hocadan başka kimse yönetemez dicem ama koca trabzon şehri hoca oldugu için futbolu bildigi için diyemiyorum...bu takım brossu gördü, ziyayı gördü,ersunuda gördü...ama ne oldu ortada ne başarı var bana sölesin şenol hocya kızanlar? şenol hoca geleli 2,5 sene oldu. türkiye kupası,süper kupa ve hakkımızla olan lig şampiyonlugu kazandı bu takım kimin sayensin de bana göre şenol hocanın sayesinde yok diyosanız hoca ne yaptı futbolcular kazandı o kupaları dıyosanız ozman şuan takım kötüyse bu şenol hoca yüzünden degil futbolcular yüzündendir bana göre...

Cem Zırıh
Etme eyleme o takım kaç senedir beraber oynuyordu zaten.

ya allah alllaaahhh :D ya senol hoca o milli takimi degistirdi yaslandirdi diye bu adama zamaninda verip veristirmedilermi ne ayni takimi ya ahadi ayni takim olsun peki o takimi senol hocadan once yoneten teknik direktor neden kovuldu o baska bi takimi yonetmiordu niye kovuldu ?

reelfairplay
03.01.2012, 22:35
Bu maçtan sonra hala Giraya sallıyoruz ya helal olsun.Giray formda değil kabul ama bizim asıl derdimiz laf söyletmediğimiz bölgede yani ortasahada.Antalya maçında Deniz kendi yarısahasından gelip tek bir kişi ile karşılaşmadan Avni Akerde elini kolunu sallaya sallaya golünü atmışdı.Başkası yese şike kanıtı sayarız.Ama haşa Colmana Zokoraya laf yok,Giray önlemeli. Bu defansa Egemen geri dönse kaç yazar.Ortasahayı rakip yolgeçen hanı yapıp defansın karşısına dikiliyor.İstersen geri dörtlüyü değiştir,sorun halolmaz.Alperi kaçırdık,tam da onun gibi,Selçuk gibi oyunu iki yönlü oynayan bir adama ihtiyacımız var.Colmanın,Alanzinhonun defansı,Zokoranın ofansı yok.Forvette de Burak yalnız.Rakip rahatça üstümüze geliyor.Olcan,rakip defansın hücuma çıkmasını Burakla birlikte çok sınırlar.Ama ortasahanın mücadele gücünü artıracak bir adam şart.Şenol Hoca da bu gerçeği görmezse daha çok Giraya sallarız.

angraf
Birde ben şu olayı anlamıyorum Trabzon futbol kentidir diyorlar son 5 yılda yetişen 1 tane adam akıllı A takım oyuncumuz yok :)
Sorun yönetimdemi teknik heyettemi sizce ?

eraytaskin61
yigit incedemir alinirsa eger zokorayi kesecegini dusunuyorum

aykut azcık kendine güvensin zokora kadar oynar,çok bi çaba sarf etmeye de gerek yok zokoradan formayı kapmak için

Tayfun Aydın
03.01.2012, 22:36
Trabzon'a Şenol Güneş'ten daha iyi hoca gelmez arkadaşlar. O işi geçin bir kere. Eleştirmek bizim işimiz ama hoca benden bu kadar diyene kadar başımızda durmalı bence.

Valla ben bile bu fikre katılıyorum ama Hoca azıcık değiştir be huyunu ya bende seviyorum kolay değil ya 5 yaşında beşiktaş maçında sakatlanıp çıktı diye hüngür hüngür ağladığım adam

polatmu
03.01.2012, 22:36

Kariyerli bir futbolcu olabilir ama takima ekstra bir katki yapamiyor.

zokora bu akşam kötü olabilir ama şamp liginde ayakta savaşan kimliğiyle bize çok şey kattı şubatı görüyorsak bunda çok katkısı var bence daha fazla şansı hak ediyor

angraf
03.01.2012, 22:37
Mourinho gelse Ts'nin başına siz onada laf yaparsınız şenol hoca daha iyi demi mourinhodan :)

Fanatik34
03.01.2012, 22:38

Kariyerli bir futbolcu olabilir ama takima ekstra bir katki yapamiyor.Tolga´yi saymazsak, CL´de 7 puanin kazanilmasindaki en büyük pay Zokora´nin

Sistemi oturtabilsek, ondan cok daha iyi faydalanabiliriz ama iste

polatmu
Engin konusu biraz abartı oldu Engin katlanmak için ya peygamber olacan ya da Fatih Terim gibi yırtık olacan.Ama bu akşam ki kadro seçimi başlı başına saçmalık.

yahu daha yeni gelin o engin bırakın 1 yıl sonra görürüm ben onu ahaa şuraya yazıyorum girecekler birbirlerine

Cafer Bulur
zokora bu akşam kötü olabilir ama şamp liginde ayakta savaşan kimliğiyle bize çok şey kattı şubatı görüyorsak bunda çok katkısı var bence daha fazla şansı hak ediyor
Sampiyonlar liginde daha iyiydi dogru ama ligde takima beklenen katkiyi yapamiyor.

Kendisine yakismayacak sekilde kolay ve kötü calimlar yedigini düsünüyorum.

Tayfun Aydın
ya allah alllaaahhh :D ya senol hoca o milli takimi degistirdi yaslandirdi diye bu adama zamaninda verip veristirmedilermi ne ayni takimi ya ahadi ayni takim olsun peki o takimi senol hocadan once yoneten teknik direktor neden kovuldu o baska bi takimi yonetmiordu niye kovuldu ?

Yahu Şenol Hoca o milli yakıma zaten eski kadroyla gitti.Bir İlhan Mansız kaldı aklımda yenilerden.Sonraki elemelerde de Gökdeniz i ara sıra oynattı ve elemelerden geçemeyince de gönderildi ki büyük haksızlık yapıldı o dönem kendisine.

ibrahim ŞEN
03.01.2012, 22:39
Mourinho gelse Ts'nin başına siz onada laf yaparsınız şenol hoca daha iyi demi mourinhodan :)

Napacaz yanı bu mourinyodur kumede dusurtse rezil futbolda oynatsa buyuk hocadırmı dıcez :)

angraf
03.01.2012, 22:41
Napacaz yanı bu mourinyodur kumede dusurtse rezil futbolda oynatsa buyuk hocadırmı dıcez :)
Mourinho ile küme düşmezsin renkdaş merak etme :D

Paksoy
Zokora'sız bu takımın daha iyi olacağını göreceksiniz.. çok kaçak oynuyor ,insiyatif almıyor çok defansif oynuyor.

Bordo_MaviM_61
Adrianı eleştiriyoruz da dışardaki İnter maçı dışında hangi maçta Zokora için 5 Milyon euroluk adam diyebildiniz?

Kabullenelim Zokora adı ve maliyetiyle doğru orantılı katkı yapmadı.
Tabi karizmatik ve sevimli olduğu için seviyoruz orası ayrı..

Cafer Bulur
03.01.2012, 22:42
Volkan hayal kirikligi olmaya devam ediyor bu aksam yine sahanin en kötülerindendi.

Halil macin ikinci devresinde tel tel döküldü,takimi adeta 10 kisi oynatti.

Serkan,giray,glowacki,zokora da takimin kötüleri arasindaydi.

Celustka ve aykut vasat,burak ise takimin en iyisiydi.

eraytaskin61
Sampiyonlar liginde daha iyiydi dogru ama ligde takima beklenen katkiyi yapamiyor.

her zaman öyle zaten kolay geçiliyor arada çaldıgı toplar siyahi ve adı zokora oldugu için oooooooooo diye karşılanıyor yoksa çogu pozisyonda geçiliyor ve dönüp pozisyonunu almakta güçlük çekiyor şampiyonlar liginde de yediğimiz gollerde öyle oldu

Tayfun Aydın
Mücadele yürek diyenlere şunu diyim bu akşam A.Gücü nü seyrettim aslanlar gibi oynadılar o gencecik çoçuklar savaştılar ve takımın abisi de bu akşam 2 gol atan Ergin Keleş daha 24 yaşında.

ferit_ts
yahu daha yeni gelin o engin bırakın 1 yıl sonra görürüm ben onu ahaa şuraya yazıyorum girecekler birbirlerine

adam maçlarda futbola yeni başlamış gibi yırtıyor kendini anladı gsde pabuç pahalı

mekatronik
03.01.2012, 22:43
iki ön libero arasında yarı saha kadar boşluk varsa sıkıntı vardır, sağ bekin boşluğunu forvet arkasındaki adam doldurmaya çalışıyorsa sıkıntı büyüktür ve isaac bize gol atıyorsa o sıkıntının çözümü gerçekten zordur.

ibrahim ŞEN
03.01.2012, 22:43
Alanzinho 6+2 yemi takıldı yoksa colman gıbı cezalımı oda?

angraf
03.01.2012, 22:44
Trabzonspor tarihinde birçok oyuncuya vefasızlık örneği sergileşmiştir ne yazikki bunlardan biriside Ergin Keleş'tir.

Ümit Küçük
03.01.2012, 22:44
Mücadele yürek diyenlere şunu diyim bu akşam A.Gücü nü seyrettim aslanlar gibi oynadılar o gencecik çoçuklar savaştılar ve takımın abisi de bu akşam 2 gol atan Ergin Keleş daha 24 yaşında.

valla şapka çıkartılır...şu ankaragücü ligde kalsın başka bir şey istemiyorum

polatmu
03.01.2012, 22:45

bu akşam çok kötüydü kabul ama adam savaşçı yani boş değil futbol bilgisi de iyi yarın play off uydu uefa sıydı çok işe yarayacak göreceksin şu maçta 3 puan önemliydi şükür aldık cumartesi vebo suz belediye maçını da büyük taraftarımızla geçelim yavaş yavaş iyi olacak takım

seyduna_efil
03.01.2012, 22:46
Ayrıca şunuda belirtmek gerekir ki yıldız diye tabir edilen sorunlu futbolcuları idare edemiyor,gençlere şans vermede cesareti yok..Fatih Terim'i günahım kadar sevmem ama kendisi hem genç futbolculara şans verme konusunda hem de sorunlu futbolcuları disipline etmede çok başarılı..

Yunus Emre SEYHAN
03.01.2012, 22:46
Şuan şampiyonluk yarışından kopmasaydık Zokora cok ciddi katkı verirdi.
Sampiyonlar liginde verdiği katkı ortada.

Cafer Bulur
03.01.2012, 22:47
bu akşam çok kötüydü kabul ama adam savaşçı yani boş değil futbol bilgisi de iyi yarın play off uydu uefa sıydı çok işe yarayacak göreceksin şu maçta 3 puan önemliydi şükür aldık cumartesi vebo suz belediye maçını da büyük taraftarımızla geçelim yavaş yavaş iyi olacak takım
Selcuk bu aksam gs de 6.golünü atti,yerine aldigimiz zokora nin istatistikleri ortadadir selcuk un yeri dolmamistir takimda skorer oyuncu eksikligi vardir bunu kabul etmek gerek.

SEDAT
03.01.2012, 22:49

* Tabi her sene Ş.Liginde yarı final yaptığımız için bu başarı seni kesmedi dimi Cafer , lig daha önemli değilmi , ah ula Zokora bitmişsin sen..

tturan
Hocanın Colman'ı kesmesinde sonuna kadar arkasındayım...

Hoca Colman'ı Zokora Afrikaya gidiyor, Aykut oyuna alışsın diye yedek bıraktı.

Tayfun Aydın
Şuan şampiyonluk yarışından kopmasaydık Zokora cok ciddi katkı verirdi.
Sampiyonlar liginde verdiği katkı ortada.

Daha kopulan birşey yok ki nasıl Ersun a ilk senesinde bu takıma Avrupa ya götür yeter dendi bence bu takım bu sene Avrupaya gitsin yeter.Avrupa da sürekli yukarılara taşınmalı takım.Yemişim şampiyonluğunu ben de o bir şampiyonluk görsem duygusu kalmadı gördüm çünkü.

Fatih ÇOLAK
Selcuk bu aksam gs de 6.golünü atti,yerine aldigimiz zokora nin istatistikleri ortadadir selcuk un yeri dolmamistir takimda skorer oyuncu eksikligi vardir bunu kabul etmek gerek.

2 ortasahamızda çift yönlü olmalı, bunun sorununu çekiyoruz bu sene...

FC-ST-PAULI-61
03.01.2012, 22:50

Hatta zokora nin hüseyinden bile cok fazla artisi yok simdiye dek oynadigi futbola.
Yok artik daha neler

Yaşar
golü yiyene kadar oyun istediğimiz şekilde gidiyordu.
Golü yedikten sonra uzun süre şok yaşadık.
Bugün şanslı günümüzdeydik ki 3 tane yüzde yüzlük gol pozisyonlarını kaçırdı Manisa forvetleri.
Tamamen Burak'ın becerisi ile atılan bir gol ile kötü de oynamış olsak almamız gereken 3 puanı aldık.

Günün iyileri Tolga ve Burak, kötüleri Serkan, Zokora ve Giray idi.

sbay
açık söyleyeyim ikili orta saha oynadığımız her maç zulüm olur bize...Hoca bir ezber tutturmuş gidiyor...

zokora----aykut veya zokora---colman ikilisi oynatmak orta sahada direnç koymaya engel oluyor...Orta kurguda adriana yer açmak takımın tüm şablonunu etkiliyor...Kötü de olsa serkanı ortaya çekip serkan...zokora...colman 3'lüsünü oynatması lazım....Diğer türlü 40 yaşındaki murat erdoğan gelir orta sahda bugünkü gibi tek başına oynar sende kenardan izlersin....

angraf
Herkese iyi akşamlar benim için bugünlük futbol yeterli renkdaşlar.Biraz dizi izliyim.

Ümit Küçük
03.01.2012, 22:51
selçuk inan kim ne derse desin adam çok iyi topçu

polatmu

olcanı aldık jaja gelecek galiba tekrar görüşmeler başlamış golde sıkıntı çekmeyeceğiz bence; defansa adam lazım 23 gol yedik bu da çok fazla kemal tokak arsenelden bir stoper var gündemde bakalım

Cafer Bulur
* Tabi her sene Ş.Liginde yarı final yaptığımız için bu başarı seni kesmedi dimi Cafer , lig daha önemli değilmi , ah ula Zokora bitmişsin sen..
Lig tabiiki cok önemli gelecek sezonda sampiyonlar liginde olmaliyiz bu dogrultuda ilerlemiyoruz.

Ayrica elestiriden neden bu kadar korktugunu da anlamis degil.

Zokora,volkan,adrian,henrique bu oyuncular simdiye kadar beklenen katkiyi yapamadilar yapsalardi su anda 27 puanda olmazdik bunu kabul etmek cok zor degil.

Batuhan
Hâlâ mı Zokora-Hüseyin kıyaslaması? Allah ıslah etsin ne diyeyim!

brushfield
03.01.2012, 22:52
O selçuğu da Allah bildiği gibi yapsın, başka da bişe demiyorum...

Fatih ÇOLAK
03.01.2012, 22:52
Hoca Colman'ı Zokora Afrikaya gidiyor, Aykut oyuna alışsın diye yedek bıraktı.

Sanmıyorum, o zaman Zokora'yı keserdi...Herneyse...

Zokora'nın Afrika kupasına gitmesi hayırlı olur belki...

Aykut'ta defansif bir orta saha ama Zokora kadar değil...

Geçen sene oluşturduğumuz orta sahayı bu sene Colman-Aykut ile oluşturabiliriz...Bekleyip, göreceğiz...

Bordo_MaviM_61
03.01.2012, 22:53
Ben de bu sene ne gs nin birileri tarafından şampiyon ilan edildiğine inanıyorum.

Cafer Bulur
03.01.2012, 22:54
Yok artik daha neler
Isimlere degil cisimlere bak,zokora su ana kadar ayman in yaptigi katkiyi yapamadi helede kaliteleri gözönüne alindiginda.

Sakin ola ayman daha iyi oyuncudur anlami cikarmayin bu yazimdan,sadece performanslari kiyaslayin.

SEDAT
03.01.2012, 22:54
* Bu taraftara Zokorada fazla Colmanda , Şenol Güneş'te , Ziya Doğan ,Ayman , Celaleddin neyimize yetmiyor , oh miss...

Nihat Güneş
03.01.2012, 22:55
açık söyleyeyim ikili orta saha oynadığımız her maç zulüm olur bize...Hoca bir ezber tutturmuş gidiyor...

zokora----aykut veya zokora---colman ikilisi oynatmak orta sahada direnç koymaya engel oluyor...Orta kurguda adriana yer açmak takımın tüm şablonunu etkiliyor...Kötü de olsa serkanı ortaya çekip serkan...zokora...colman 3'lüsünü oynatması lazım....Diğer türlü 40 yaşındaki murat erdoğan gelir orta sahda bugünkü gibi tek başına oynar sende kenardan izlersin....

Aynı şeyleri yazacaktım, yazmama gerek kalmadı.

Tayfun Aydın
olcanı aldık jaja gelecek galiba tekrar görüşmeler başlamış golde sıkıntı çekmeyeceğiz bence; defansa adam lazım 23 gol yedik bu da çok fazla kemal tokak arsenelden bir stoper var gündemde bakalım

Hoca bu akşam Jaja gündemde yok demedimi.

SEDAT
Isimlere degil cisimlere bak,zokora su ana kadar ayman in yaptigi katkiyi yapamadi helede kaliteleri gözönüne alindiginda.

Sakin ola ayman daha iyi oyuncudur anlami cikarmayin bu yazimdan,sadece performanslari kiyaslayin.

* :D ççç ççç ççç kusura bakma Cafer ama cevap veremicem gülmekten...

bahadır2561
03.01.2012, 22:56
Zokora-Ayman kıyasını nasıl yapabiliyorsunuz?

Tekke
Antalya maçından beri söylüyorum,

Ligde bizim orta sahamız kadar kolay geçilen, defansif anlamda zayıf takım yok :(

Yürüyen geliyor, bu ne arkadaş?

antagonist
Zokora - Ayman, Hasan 3., Hüseyin karşılaştırması...

İnternet aleminin bir geyiği var ya: "Allahını seven üstüme toprak atsın" diye...Tam da bu duruma uyuyor!

cerebrum
seyirci sayısı 19.000

o kadar da boş değilmiş, boş boş diye tutturanlar vardı..

Helvacı61
hakemler gs ye çalışıyor. gs rakipleri hiç 11 kişi maç tamamlayamıyor. selçuğun gs istatistiği.gerçekçi değil. trabzonda oynarken yediği tekmenin haddi hesabı yoktu..

Tayfun Aydın
* Bu taraftara Zokorada fazla Colmanda , Şenol Güneş'te , Ziya Doğan ,Ayman , Celaleddin neyimize yetmiyor , oh miss...

Yahu etma azucuk hocaya salladık diye bu kadar acımasız olma.Allah ım o nasıl bir eziyetti ya Celaleddin sol kanatta

polatmu
03.01.2012, 22:57
lütfen arkadaşlar zokora dediğimz adam barcelona real madrid gibi takımlara karşı oynuyordu premiere lig gördü vs. aykut kazanılması gereken bir değer volkan keza öyle colman burak tahtaya ilk yazılacak adamlar aman işte öyle insaflı olun bu takıma destek olalım köstek değil

brushfield
03.01.2012, 22:58
Abdülkadir lazım bunlara, Zokora da neymiş.

polatmu

oh miss deyince aklıma misse misse geldi onu da yazsaydın keşke;)

Yaşar
Alın teriyle, hç bir haram bulaşmadan alınan 3 puan için takımımı tebrik ediyorum.
Ve bu akşamdan sonra türk futbolundan daha da fazla nefret etmeye başladım.
Geçen sene fb, bu sene Gs.
Önümüzdeki sene de Bjk falan.
Türk futbollunun geleceği belli etti kendini.
Neyin analizini yapıyorsunuz Allah aşkına.

biltrabzon
03.01.2012, 22:59
selcuk atar tabi.Bu hakemlerle atmayacakta kimle atacak.Sen rakibin en iyi adamini at,sonra git 2 metre ofsayttan gol at.Bu nasil bir ülke anlamis degilim.Bizim macta ilk yarida isaac in 1 metre ofsaytina devam diyen yardimci(gol olsa yanmistik),2.devre burak in ofsayt olmayan pozisyonuna rahatlikla,ayni hakem bayrak cekiyor.Evet kötüyüz ama bu oynayanlar bizden cok mu iyi hayir.Bu ayrintilarida gözden kacirmayalim diyorum.

Cafer Bulur
Zokora afrika kupasina gitti,bence onun eksikligini cekmeyecegiz.

Colman,aykut ve jebrin o bölgeyi halleder,transfer yapilsa daha iyi ama iyi bir orta saha bulabileceklerine inanmiyorum.

Mustafa Umut
Zokora ile Hasan Üçüncü, Ayman, Hüseyin karşılaştırılıyor.. bunu da gördük

FC-ST-PAULI-61
03.01.2012, 23:00
jebrin orda oynayamaz...Adam forvet arkasi.

Erdinç Dilek
03.01.2012, 23:00
victory formayla nihayet kazandık

SEDAT
03.01.2012, 23:01
oh miss deyince aklıma misse misse geldi onu da yazsaydın keşke;)

* İlk Kocaeli maçında yandan gelen topa vurur gibi yapıp üstünden atlamış arkadaki Vugrineç topu filelere göndermişti :) ey gidi

polatmu
03.01.2012, 23:01
Hoca bu akşam Jaja gündemde yok demedimi.

doğrudur ben başkan menejerini çağırdı diye duydum kadro dışı bırakmış al ahlinin hocası jajayı

polatmu
03.01.2012, 23:02
* İlk Kocaeli maçında yandan gelen topa vurur gibi yapıp üstünden atlamış arkadaki Vugrineç topu filelere göndermişti :) ey gidi

ismi çok havalıydı misse misse evet ne günlerdi yaşlanıyormuyum ne:confused:

SEDAT
03.01.2012, 23:04
* Hüseyin Çimşir boşta dimi, Zokorada Afrika kupasına gidiyor :) olmazmı aslında , hatta Ayman bile olur...

Cihan-Ucar
Arkadaslar ligtv haric macin özetini izleyebilicem yer varmi???

polatmu
jebrin orda oynayamaz...Adam forvet arkasi.

yok yok oynuyor araya pasları da fena değil burak ın isteyeceği tipte bir adam

barisb
03.01.2012, 23:05
o değilde ben macın son dakikalarını seyredemedim. mac sonrası kaleci ilker'in yüz ifadesini cok merak ediyordum. manisadaki gibi artistik hareketlerini bekliyordum :D

memmedaga
03.01.2012, 23:06
bu ayarsizlara ayar oluyorum,egitim alan ama cahil kalanlara....

Senol Gunes'i begenmeyebilirsiniz ama hakarete vardirma aliskanliginiz sizlerin ne kadar gereksiz insan oldugunuzu kanitlar.

Olayi onun kariyerine getirip aslinda hic basarili olmadigini hep sansli oldugunu falan yazip iyice sacmalayan taraftar kimde var?

Formsuz diyebilirsiniz hata yapiyor diyebilirsiniz ,artik sogudu sike olaylarindaN sonra diyebilirsiniz,

yonetimle gecen sene sonundan itibaren gelen durumlar yuzunden inatlasiyor VE bu inatlasma takima zarar veriyor diyebilirsiz

AMA KARDESIM KONUYU ONUN KARIYERINE GETIRIP ASLINDA ASIRI SANSLI OLDUGU COK BECERIKSIZ OLDUGU ADETA TESADUFEN BURDA OLDUGUNU FALAN SOYLEMEK NEYIN NESI? OLAYI SAHSIYETINE INDIRGEYENLER BILE VAR

ONA KIZDIN DIYE BU KADAR AGIR YORUM YAPMAK NEYIN NESI

Senol Gunes gelmeden ligde orta siralara demirleyen takim.

Yok hazir takimlara kondu yok soyle oldu boyle oldu CAHIL CUHELASINIZ hepiniz benim gozumde bu uslubunuz yuzunden,
elestirip yerin dibine sokmaya calismaktan baska bildiginiz yok.

Elestirin adam gibi elestirin,hoca formsuz olabilir hata yapabilir.

Hep as takimla cikarsa niye digerlerine sans vermiyor deriz, yedekleri oynatsa kotu kadro kurdu deriz,herkesin mesaji kayitli burda o kadar cok celiskili yazi yazan varki burda biraz akilllanin geriye donun ne yazmisim diye bakin.

Arada ben bakiyorum diyorumki bazen ipin ucunu kacirmisim insafa geliyorum sizde gelirsiniz belki

Cafer Bulur
03.01.2012, 23:06
Biz böyle bir taraftara sahibiz iste.

Tolga hatali gol yedigi zaman ulan ne bicim kalecisin,kücük emrah bakislari var denir.

Jefferson hatali gol yedigi zaman(ne zaman yemediki) onu brezilya milli takimina cagirdilar diye destek verilir.

Hüseyin gol atamayinca,ulan ne bicim topcusun sen kimin torpillisi bu adam denir.

Zokora simdiye kadar gol atamadi ama onu kimse elestirmez,büyük reis kariyeri var denir.

Alin size Trabzonspor taraftarinin bakis acisi,anlayana tabiiiki...

polatmu
03.01.2012, 23:07

http://www.acunn.com/video/mac-ozetleri/trabzonspor2-manisaspor1/120
her ne kadar acundan hoşlanmasam da en kaliteli burada

Yaşar
03.01.2012, 23:08
Zokora kariyeri ve futbolculuğu tartışılmayacak bir adamdır.
Adamı gol tsın diye almadık.
Şimdiye kadar fena değildi.
Bu akşam çok kötü oynadı o ayrı.

lazzz61
03.01.2012, 23:09
selcugun fazla gol atması forvete daha yakın oynamasndan kaynakklanıyor selcuk bızde on lıbero oynuyodu yanı gs dekı melonun yerınde ama selçuk gol attıkçaa cıldırıyorumm

10-61
03.01.2012, 23:11
Manisa'nın hocası ''biz bu akşam Burak'a yenildik '' demiş.eğer yen,ilen biz olsaydı biz de Murat Erdoğan'a yenilmiş olacaktık.

polatmu
ferhatta sürekli ısrar edilse nasıl olur acaba

brushfield
Son 4-5 haftadır lig tv'nin yaptığı kim girsin kim çıksın anketinde tolga için çıksın diye oy kullanan taraftara sahip olan bir kulübüz. Kim Trabzon taraftarı futbolu biliyor demişse bence halt etmiş...

bahadır2561
03.01.2012, 23:13
Zokora'nın gol atmasını bekleyen varsa daha cok bekler söyleyeyim.

ibrahim
03.01.2012, 23:14
Son 4-5 haftadır lig tv'nin yaptığı kim girsin kim çıksın anketinde tolga için çıksın diye oy kullanan taraftara sahip olan bir kulübüz. Kim Trabzon taraftarı futbolu biliyor diyor demişse bence halt etmiş...
Onu diyenin zaten amaci buydu. Cok bilmis taraftarlariz olmasini bu sacmaligi söyleyenlere borcluyuz...

cerebrum
serkan 2-3 hafta dinlendirilmeli bence. bugun oldukça kötüydü..

polatmu
Son 4-5 haftadır lig tv'nin yaptığı kim girsin kim çıksın anketinde tolga için çıksın diye oy kullanan taraftara sahip olan bir kulübüz. Kim Trabzon taraftarı futbolu biliyor diyor demişse bence halt etmiş...

ben lig tv mevzu bahis olunca güven duygumu kaybediyorum adamlar fbli kimsenin öyle mesaj atacağını düşünmüyorum kasıt vardır onda kasıt

exelans_25
03.01.2012, 23:15
arkadaşlar takımın halini beğenen var mı acaba yoksa sadece ben mi berbat buluyorum

Cafer Bulur
03.01.2012, 23:16
Zokora'nın gol atmasını bekleyen varsa daha cok bekler söyleyeyim.
Gol atmasini bekleyen yok hücuma daha fazla katki yapmasini bekleyen var ama sanirim bosuna bekliyoruz.

Ayrica defansif anlamda da takima cok sey kattigi söylenemez.

Cihan-Ucar
03.01.2012, 23:16
http://www.acunn.com/video/mac-ozetleri/trabzonspor2-manisaspor1/120
her ne kadar acundan hoşlanmasam da en kaliteli burada

Sagolasin kardes

brushfield
03.01.2012, 23:17
Alıntı:
brushfield tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=1918258606#post1918258606)

ben lig tv mevzu bahis olunca güven duygumu kaybediyorum adamlar fbli kimsenin öyle mesaj atacağını düşünmüyorum kasıt vardır onda kasıt

Ben senin gibi düşünmüyorum bu konuda. Bence bu tam bizim taraftarımıza yakışan bir davranış...

bahadır2561
03.01.2012, 23:18
Gol atmasini bekleyen yok hücuma daha fazla katki yapmasini bekleyen var ama sanirim bosuna bekliyoruz.

Zokora'yı bizden önceki kulüplerinde izlediniz mi, izlediyseniz kac kere izlediniz ?

Cafer Bulur
03.01.2012, 23:23
Zokora'yı bizden önceki kulüplerinde izlediniz mi, izlediyseniz kac kere izlediniz ?
Cok izlemedim ama daha cok defansin önünde 2.stoper gibi oynayan bir oyuncu oldugunu biliyorum.

Iyide ben diyorum ki cok kolay calim yiyor ve defansif anlamda takima cok sey veremiyor.

exelans_25
03.01.2012, 23:24
takım şu haliyle her an gol yiyebilecek ve de çok zor gol atabilecek yapıda.

tturan
03.01.2012, 23:25
internet ligtv den izleyebilirisn

Helvacı61
03.01.2012, 23:27
yönetim kazandık diye bu yan hakemin yaptıklarını görmedimi... asıl yendikten sonra konuşacaksın... bunlar nasıl hakem nasıl insan...

bahadır2561
03.01.2012, 23:28
Cok izlemedim ama daha cok defansin önünde 2.stoper gibi oynayan bir oyuncu oldugunu biliyorum.

Iyide ben diyorum ki cok kolay calim yiyor ve defansif anlamda takima cok sey veremiyor.

Valla ben Zokora'yı begeneiyorum,ne yaptıgını bilen nadir oyunculardan birisi.

Eleştirilir gecilir bugün zaten kötü oynadı ama abartmaya hiç gerek yok.

CL'de mükemmel oynamıştı onları da hatırlayın. Şu ana kadar hemen hemen her macta oynadı 3 günde 1 mac yaptıgmızı da düşünün lütfen ;)

Cihan-Ucar
internet ligtv den izleyebilirisn

Sagol kardes ama izledim öbür sayfadan

Yiğit Gayretli
BMN Radyo Yayında

Dinlemek için; http://www.bordomavi.net/index.php?page=radyo

TAMTÜRK61
03.01.2012, 23:32
Yine rahat bir maç kazanamadık, sonuç olarak 3 puan aldık yeter bize!

Cafer Bulur
03.01.2012, 23:33
Takimin stoper ihtiyaci oldugu bu aksam bir kez daha ortaya cikti.

Giray ve glowacki en iyi ihtimalle bu takimin 2.stoperi olabilirler daha fazlasi olmaz.

sametaydin
03.01.2012, 23:37
takım şu haliyle her an gol yiyebilecek ve de çok zor gol atabilecek yapıda.

Zaten sene başından beri öyleydi.

Ama zokoranın gidişi ile yerine oynayacak olan aykuttan çok şey bekliyorum. Adrian yerine olcan oynarsa daha iyi olacaktır. Savunmada da artık serkandan vazgeçip celustkayı sağ bekte oynatması mantıklı olacaktır.

Yönetim ise bu kadro yeterli deyip işin içinden çıkmaya çalışmamalı, çünkü bu kadro yeterli değil. Jaja filan değil,, öncelikle bu takıma net bir stoper alınmalı.

anderr
03.01.2012, 23:38
bence ferhat ve aykutda senol hoca ısrar etmeli ve takıma kazandırmalı 2 side yetenkli oyuncular bence ferhat cehc den daha ii

lazibere
03.01.2012, 23:38
Bir takım düşünün, Ligin ilk yarsında oynana maçların hiçbirinde hem savunma hemde hucum yapmasını beceremeyen bir oyun oynuyor

Bir takım düşünün, Devre arası oldu, transfer sezonu açıldı ve hala bu takımın esas sorununun ON LİBERO ve DEFANS da top yapmasını bilmeyen oyuncuları olmasına rağmen bir tedbir düşünülmüyor. Tranafer edilmedi demiyorum, Düşünülmüyor bile

**

lazibere
03.01.2012, 23:41
ZOKORA bbu takıma geldiğinden beridir, takımın oyun sistemi bir türlü oluşmadı, Arada bir bir ıkı top kapma haricinde oyuna sıfır katkısı olan, Orta sahada pres yapamayan, Top kapamayan, Top dağıtamayan ve bir oyun anlayışı var...

Keşke isimler her zaman yeterli olsaydı...

Kımse kusura bakmasın ama Zokora bu takımda hiçbir şey üretmiyor.

,******

Bir diğer husus

SERKAN

Maç boyunca olumlu bir hareketi yokken, Yorgunluktan sebep, Sağ stoperini çıkartan bir takımın hemde yenik durumdayken başka bir stoper alarak gol aramak zorunda kalmasını şöyle derin manada bir düşündüğünüzde ne hallerd eolduğumuzu göreceksınız

alfadog61
03.01.2012, 23:45
Bence ferhatta yetenekli oyuncu ondada israr edilmeli aykutta bence zokorayi aratmaz hatta daha iyi oynar

lazibere
03.01.2012, 23:46
Kendi sahasında bu kadar mahkum, Topa basamayan, Top kapamayan ve butun atak varyasyonlarını rakibinin yapacağı hatalar üzerine kuran,

Yanlış yere pas tercihi yapmadıkları müddetçe, alan daraltamayan ve rakibini sürekli geriden koşarak yakalamaya çalışan, Kımın nerde olduğu belli olmadan ve sürekli top kovalayan ve neticesinde de top kapamayan bir takım

Hucum varyasyonları sadece Burak'a atılacak top ve Başka biri müsait olmasına rağmen gözleri kör olmuşçasına diğer arkadaşını görmekten aciz ve tam bir halı saha futbol maçı misalı bir oyun anlayışı...

27 resmi maç sonunda hala ne oynadığı belli olmayan

27 maçın hiçbirisinde topla oynama yüzdesi olarak rakibine üstünlük kuramayan..

Çok sıkıcı ve her an gol yiyecek potansiyele sahip bir takımız..

Bu akşam maçı seyrederken, Yapılan basit hataları gördüğümde, Bu hataları Bu Ligde başka hangi takım yapıyor diye düşündüm ve bulamadım,, Her maçı izleyen birisi olarak söylüyorum..

Gerçekten, Çok kötü bir oyun anlayışımız var

sametaydin
03.01.2012, 23:46
ZOKORA bbu takıma geldiğinden beridir, takımın oyun sistemi bir türlü oluşmadı, Arada bir bir ıkı top kapma haricinde oyuna sıfır katkısı olan, Orta sahada pres yapamayan, Top kapamayan, Top dağıtamayan ve bir oyun anlayışı var...

Keşke isimler her zaman yeterli olsaydı...

Kımse kusura bakmasın ama Zokora bu takımda hiçbir şey üretmiyor.

,******

Bir diğer husus

SERKAN

Maç boyunca olumlu bir hareketi yokken, Yorgunluktan sebep, Sağ stoperini çıkartan bir takımın hemde yenik durumdayken başka bir stoper alarak gol aramak zorunda kalmasını şöyle derin manada bir düşündüğünüzde ne hallerd eolduğumuzu göreceksınız

Ben zokorayı dert etmiyorum bundan sonra. Afrika kupasına gittikten sonra bana göre aykutun yerine biraz zor forma bulur bundan sonra. Aykut bu takımda zokoradan çok daha iyi işler yapacaktır.

Serkan ise artık yavaş yavaş yedeğe çekilmesi gereken bir oyuncu.

krdnz
03.01.2012, 23:52
TRT HD bugün oynanan maçların özetini veriyor.

lazibere
03.01.2012, 23:52
SORULAR SORULAR

1- Manisa maçı çok basit bir maçmıydı ki; Colman hazır olmasına rağmen ilk 11 de başlamadı?

2- Cech , sakatmıydı ki; Celustka yine sol beke geçti

3- Alanzinyo, Hazır değimiydi neden kaybederken düşünülmedi???

4- Powel Brozek, Kiralanması gündemdeyken neden forma şansı buldu,?

5- Henrigue, Forvet olarak alınmadı mı, Neden maçta 10 dakka bile oynamadı?

6- Serkan, Bu kadar kötü kondisyona sahipken, neden 70 dakka oynamak zorunda kaldı??

7- Leblebi gibi goller yiyorken, Araya atılan her top ile kalecimiz maçın yıldızı seçiliyorken, Hala neden kaliteli bir stoper alınması düşünülmüyor?

8- Şenol Hoca, transfer istemiyorum derken, Bu defans oyuncuları yeterli sorun benım oyun anlayışımda mı demek istiyor??

9- v.s.vs.v.s.v.sv.s.v.s.v.

Armağan Dere
03.01.2012, 23:58
Şimdi siz
Egemen ve Selçuk'un olduğu takımda Zokora'yı düşünün..
Arkası ve Önü sağlam..

Celutska Egemen Giray Cech

Selçuk-Zokora-Colman

Burak Olcan

Halil..

lazibere
03.01.2012, 23:59
Şimdi siz
Arkası ve Önü sağlam..

Selçuk-Zokora-Colman

Burak Olcan

Halil..

Eskiye mazi, Şeye niyazı derler...

A.Gökhan AKIN
04.01.2012, 00:00
bu takıma adam gibi bir değil bakın iki stoper ve bir ortasaha oyuncusu alınmadığı sürece gol yemediğimiz maç olacağını sanmıyorum..

lazibere
04.01.2012, 00:01
Bu akşam Galatasaray maçını izlerken dikkatimi çeken şey

Ceyhun gibi, Yedek kalmayı sorun etmeyen bir oyuncumuz varken ve Ikı maçta bir forma şansı da buluyorken bizim takımda ve Selçuk da gitmişken, 1 sene uzatma opsiyonumuz olmasına rağmen

Neden gözden çıkarıldı..

O gitti de,

kalanlardan Sezer, Barış , v.s çok mu yeterliydiler de, neden hala bir dakka bile forma şansı bulamadılar??

Armağan Dere
04.01.2012, 00:01
Eskiye mazi, Şeye niyazı derler...

Hayır adamın günahı ne bunda..
Ne istiyorsunuz ondan o önemli..

FC-ST-PAULI-61
04.01.2012, 00:04
Bu akşam Galatasaray maçını izlerken dikkatimi çeken şey

Ceyhun gibi, Yedek kalmayı sorun etmeyen bir oyuncumuz varken ve Ikı maçta bir forma şansı da buluyorken bizim takımda ve Selçuk da gitmişken, 1 sene uzatma opsiyonumuz olmasına rağmen

Neden gözden çıkarıldı..

O gitti de,

kalanlardan Sezer, Barış , v.s çok mu yeterliydiler de, neden hala bir dakka bile forma şansı bulamadılar??
Neden mi? Ceyhun Ligin en agir Oyuncusu,en cok pas hatasi yapan Oyuncusu diye bence.Aykut geldi iste ondan bin kat iyi.

ibrahim ŞEN
04.01.2012, 00:05
SORULAR SORULAR

1- Manisa maçı çok basit bir maçmıydı ki; Colman hazır olmasına rağmen ilk 11 de başlamadı?

2- Cech , sakatmıydı ki; Celustka yine sol beke geçti

3- Alanzinyo, Hazır değimiydi neden kaybederken düşünülmedi???

4- Powel Brozek, Kiralanması gündemdeyken neden forma şansı buldu,?

5- Henrigue, Forvet olarak alınmadı mı, Neden maçta 10 dakka bile oynamadı?

6- Serkan, Bu kadar kötü kondisyona sahipken, neden 70 dakka oynamak zorunda kaldı??

7- Leblebi gibi goller yiyorken, Araya atılan her top ile kalecimiz maçın yıldızı seçiliyorken, Hala neden kaliteli bir stoper alınması düşünülmüyor?

8- Şenol Hoca, transfer istemiyorum derken, Bu defans oyuncuları yeterli sorun benım oyun anlayışımda mı demek istiyor??

9- v.s.vs.v.s.v.sv.s.v.s.v.
Güney amerikalıları cezanlandırdı hoca galıba :) colman yedek alanzinho ve henrique 18 bile yok ama mac sıkısınca colman oyuna girdi.

metehan
04.01.2012, 00:06
Sahanın zeminine ne oldu? Yine bozulmuş !

Yaşar
04.01.2012, 00:07
Keşke tolunay, hami, Ogün, Abdullah futbolu bırakmamış olsaydı.
Bir de Selçuk ile Egemen gitmeseydi.
Ne takım olurduk öyle değil mi?

ESER
04.01.2012, 00:09
Şimdi siz
Arkası ve Önü sağlam..

Selçuk-Zokora-Colman

Burak Olcan

Halil..

selcuk gitmeseydi zokora alınmazdı

metehan
04.01.2012, 00:10
Biz iyi değiliz tamam da bu Manisa'yı da yabana atmayalım. GS da bu takımı, olmayan bir faul sonrası Selçuk'un frikik golü ile yenebildi.

Kellioglu-61
04.01.2012, 00:10
biz hergün jaja jaja diye diye kendimizi yirtiyoruz ama bugünkü takima bakilinca bu takima benim gözümde forvete gerek yok ama hizli bir STOPER ve birde orta sahada SAGLAM biri lazim hem defansiv hem ofansiv bunlardan baska transfere gerek yok bence

lazibere
04.01.2012, 00:11
bu takıma adam gibi bir değil bakın iki stoper ve bir ortasaha oyuncusu alınmadığı sürece gol yemediğimiz maç olacağını sanmıyorum..

Kesinlike katılıyorum..

Messi yi de getirsen, Bu defan ve Bu libero sistemi ile maç kazanmamız sadece bireysel başarıya kalır...

3 dakka bizde topun kaşdığını gören var mı??

Ataktayken, Kaptırdığımız yada rakip defanstan seken bir top sonrası taaaaaaa en geriye kadar rakibi kovalamak zorunda kalmaktan ben sılıldım şenol hoca sıkılmadı..

Hiç bir dönen topu orta sahamız alamıyor

Rakip defanstan seken hava topunu bile taaaa orta sahamızda rakip kapıyor..

Glowacki rakibe çift dalıyor, Giray rakibin arkasında kalıyor.. Rakip topa doğru vursa gol olması muhtemel o kadar çok pozisyon veriyoruz ki, bank Asya da bile böyle defans hataları olmuyor

Trübindekı kadıns eyircilerimizin, Tizzzz sesini, Tolga topu kurtardığında duymaktan midem bulandı, maç için kaç kere o sesi duyduğumu hatırlamıyorum bile...

Bu maç içni geçerli değil... ortalama her maçta...

bana kendi sahamızda gol yemeden bitirdiğimiz bir maç söyleyebilecek olan varmı???? Gerçekten hafızam karıştı var mı??

Kocaaaaa Trabzonspor , Kendi sahasında her maçta gol yedi..

BŞB istanbul 1 gol
karabuk 1 gol
ankaragücü 2 gol
beşiktaş 1 gol
galatasaray 3 gol
antalyaspor 2 gol
orduspor 1 gol
gençlerbirliği 2 gol
kayseri 1 gol

Daha yazmama gerek var mı????

Kellioglu-61
04.01.2012, 00:13
odegil simdi aklima geldi biz trabzonspor taraftari olarak neden tepkimizi koymuyoruz altyapi dan oyuncu cikmiyor nedense bugün gs yi izledim o emre colak i gördüm helal olsun dedim bizim neden daha oyuncumuz cikmiyo bence tepki vermeliyiz.....