PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 18. Hafta | Trabzonspor 2-1 Manisaspor

Sayfa : 1 2 3 4 [5] 6 7

trabia
03.01.2012, 20:08
Adriana bukadar takılmasının sebebi nedir.Sabri yi geçti Adrian takıntısı.Neyi kötü söyleyin inceleyelim.Dikkat edeyim
hocam sen hiç böyle 10 numara gördün mü! adam aldığı her topu yan pas yapyor.ne bir diribling ne bir ver kaç ne bir ara pası ne bir adam eksiltme..daha sayayım mı...

zahido
Simdi Trabonsporun kadrosuna bakinca manisanin rakip dahi olamamasi lazim..

Olay takim oyununda..

Takim oyununu oturtamadik ve ne yazik ki bu yondede bir caba sarfetmiyoruz..

Senol Hocanin artik ciddi anlamda biseyleri degistirmesi gerek..

pReN@_61
Bu maçta alkışlar Burak ve Tolga'ya...Bir de sayıları az da olsa seyirciye.Bize bi adet SAĞLAM stoper lazım.Savunma yol geçen hanı oldu yediğimiz golden sonra.Yine de kazanılan 3 puan için teşekkürler Trabzonspor.

bordo08
03.01.2012, 20:09
Jaja sevdası nedir arkadaşlar gelip her maç üç gol filanmı atacak geçen yılki jaja hayallerinizde galiba..:)

Adam 6 aydır arabistanda yatıyor fizik olarak hazır hale gelmesi o kadar kolaymı..

Bu takımın beklemeye vakti yok direk katkı verecek ouyuncu gerekli..

Thug!
Bu takima iyi bir STOPER sart.

Bu takima iyi bir MAESTRO sart.

Bu takima iyi bir FORVET sart.

Yoksa sefilleri oynariz bu sekilde!

mehmetdoğan
transfer döneminde herkes kadro yaparken giray ve yanına ''?'' koyuyor olmasını hiç anlamıyorum.şu anki kadroda glowacki 1,stoperdir bana göre

giray mücadelene,kişiliğine sözüm yok ama maalesef Trabzonsporun 1.stoperi giray olamaz hele ki milli takım düzeyinde hiç değil.

Ayrıca colman olsun çamurdan olsun...

Sami Kuk
Ayyaş disiplinsiz Jaja adriana 10 basar..

nbay
Serkan bu takıma her zaman lazım.ama formsuz.oyuncuyu kazanmakda senol hocanın elınde.vazgecılmezımız degıl . Bıraz yedek kalması gerekLı

Uğur Ö.
03.01.2012, 20:10
neyi iyi soyle inceleyelim

Hayır duran toplara laf ediliyor bir tane kötü duran top kullanmadı

Paslarda hata yapmadı

Şut ta ya gelişine vuracaktı yada soluna alacaktı .

Yediğimiz golde Serkan ortasahada iken kademeye girdi.Defans bence yaptı da

Gerçekten anlamıyorum defans saçma sapan çalım yiyor Halil ikinci yarı dökülüyor Serkan yürüyor Giray yerinden fırlayıp gol yememize sebep oluyor Volkan çalım atamıyor top kaptırıyor vs vs yine bu adama çıkıyor suç.Ciddi anlamda takıntı oluştu.Bütün sporda birşeyler yapmış futbolu bilen yorumcular bu adamı övüyor sadece taraftar beğenmiyor.Gerçekten sıktı artık şu Adrian muhabbeti

Koray
Ayyaş disiplinsiz Jaja adriana 10 basar..

Jaja burda ne içti bilmiyorum ama aynılarından Adrian'a içirmek lazım.

Mehmet Ç.
Pardon,

Bugün 2 sey beni mactan fazla korkuttu.

1. Zokora'siz oynayacagimiz dönem.. Aykut felaket..

2. Giray-Glo ikilisi ilen Uefa, Lig ve nasip olursa play-off'da mücadele etmek.. Baska adam yok?!?!

Jaja'mis.. Dert derdi asmis..

SEDER
colman ve zokora ikilisini bozmak resmen intihar..ayrıca şu defanstaki yoklukta bile bin çeşit varyasyon denendi yeter artık..adrian ise allah onu bize aldıranı bildiği gibi yaspın..her maç olduğu gibi gene jaja gene jaja.. gerisi yalan...

Fatih ÇOLAK
03.01.2012, 20:11
Acı ama gerçek, Glo şuanda Giray'dan daha iyi oynuyor...

cemoli5408
Serkan bu takıma her zaman lazım.ama formsuz.oyuncuyu kazanmakda senol hocanın elınde.vazgecılmezımız degıl . Bıraz yedek kalması gerekLı

Serkan'ın bu takımın iyi bir yedeği olması lazım. evet gerekli ama geçen sezonun 2. yarısının başından beri çok kötü bulyorum ben Serkan'ı.

Tayfun Aydın
her maç son 10 dk da takımı kurtarması beklenen futboldan soğutulmuş Pawel e patladı maç gene.Bu Adrian a verilen şans Henrique ye neden verilmez Colman neden yedek Alanzinho neden kadro da yok.Bu bir futbol takımı bu Şenol Hocam anla artık sana disiplin değil yetenekli adam lazım.Sana Giray lazım değil Serkan lazım değil.Takım top oynamıyor

Sinan Akyıldız
En çok zoruma gidende içerde dışarıda her takımdan ( Ankaragücü dahil ) baskı yemek , oyunun kontrolünü bırakmak . Bunun nedenide geride oyunu tutacak ileride de yaratıcı oyuncu eksikliğimiz . Bu transferler yapılmadıkça bu takımın bu sıkıntısı devam edecektir .

ThePatriot61
03.01.2012, 20:12
Ulan en berbat Jaja'yı Adrian'a tercih ederim.. Ben hayatımda böyle kazık görmedim..

Bu adami bize kim kakaladi? Bizimkiler beceriksiz olsa bile böyle kötü oyuncu transfer etmeyi basaramaz.

Tomas Jun ve Adrian. Tarihimizde gördügüm en iki büyük kazik.

ziyaretci

Paslarda hata yapmadı

Gerçekten anlamıyorum defans saçma sapan çalım yiyor Halil ikinci yarı dökülüyor Serkan yürüyor Giray yerinden fırlayıp gol yememize sebep oluyor Volkan çalım atamıyor top kaptırıyor vs vs yine bu adama çıkıyor suç.Ciddi anlamda takıntı oluştu.Bütün sporda birşeyler yapmış futbolu bilen yorumcular bu adamı övüyor sadece taraftar beğenmiyor.Gerçekten sıktı artık şu Adrian muhabbeti

kullandigi sacma duran top yuzunden gol yedik hangi duran toplardan bahsediyorsun"!!

Halil ilk defa dokuldu.. halik bi forvet. Adrian in yerine Huseyin CIMSIR i koy yemin ederim ofansif anlamda daha katkili oynar

SEDAT
* Şunu anladım belki Zokora'sız idare edebiliriz ama Colman'sız asla...

trabia

Paslarda hata yapmadı

şaka yapıyorsun herhalde.adam en boştaki ve gerideki adama pas atıyor. ne varki bunda bende atarım böyle pas.

dozoroo
kimse neden zokora hakkında tek kelime kötü bişey söylemiyor çok merak ediyorum

zahido
Beyler takimdaki defansif sikintinin sebebi sizce bekler mi yoksa stoper kalitesizligi mi?

ophius
03.01.2012, 20:13
maç 1-1 olacağı belliydi zaten ve oldu nitekim...daha sonra rakibin 3 tane %100 lük pozisyonu var( bizim bu süre içinde hiç bişeyimiz yok) daha sonra bireysel beceri ile 2-1 yapıyoruz ve yeniyoruz...
buna sevinmeliyim ? hayır...ama 3 puan iyidir deyip manisayı tebrik ederek noktalıyorum

Tayfun Aydın
Geçen yılda giray iyi değildi egemenin çok ii performansı girayı ii gösteriyodu.
Sadece yürekle oynamak yetmiyo bi adam yanındaki adama pas veremiyosa çok kolay çalım yiyosa Butun hucum kornerlerinde gelen ortayı kafayla dağlara vuruyosa daha niye hatasına bakmıcam anlamıyorum. Gelen stoper kesinlikle glowackiyle oynamalı. Glowacki en azından bireysel hatalar yapmıyo.

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış: Giray ın bu takımın oyuncusu olmadığı artık kör gözler bile görmüştür.

Nihat Güneş
JAja değil Messi gelse bir şey değişmeyecek gibi gözüküyor.

Dua edelim Olcan ve JEbrin cuk otursunlar takıma yoksa sonumuz iyi değil...

Ümit Küçük
bize stoperden önce orta saha lazım....orta sahada topu tutamıyorsun stoperin topu uzaklaştırıyor 5 saniye sonra tekrar top stoperde....defansın ne dinlecek nede pozisyon alacak zaman bulamıyor....bakın yediğimiz gol isaacin kontrol edemediği top hep defans savruk yakalandı bunun nedeni top tutamamamız

Arda'
03.01.2012, 20:14
Aykut bugün iyiydi bence. Zokora'nın yokluğunu hissettirmez gibime geliyor.

Samet Yildirim
1-1 e kadar halil-adrian-burak iyidi...volkan sen calisti....glowacki saglamdi..1-1 den sonra takim diziplinden koptu..girayla isimiz cok zor böyle amatörce calim mi yenir ya...

zaten ilk ciddi pozisyon gol oldu herzamanki gibi. ve 1-0 ken herzamanki gibi direge vuran top gol olmadi.

Serkan beni deli etti fitik etti...rezalet...

Erbay
Beyler takimdaki defansif sikintinin sebebi sizce bekler mi yoksa stoper kalitesizligi mi?
Takım oyunu yok, orta saha yol geçen hanı, oyuncular çok güçsüz, yardımlaşma yok, rakibin yarısı kadar hırs-istek yok.

SEDAT
* Serkan bence sağ bek değilde ortasaha'nın sağında oynasaydı daha verimli olabilirdi , zaten Simpson orayı erken keşfetse daha kötüsüde olabilirdi...

Ertan1982
Bu adami bize kim kakaladi? Bizimkiler beceriksiz olsa bile böyle kötü oyuncu transfer etmeyi basaramaz.

Tomas Jun ve Adrian. Tarihimizde gördügüm en iki büyük kazik.
Bildigim kadar ayni menejer Mithat Halis.Sanirim Lange Menejeri de Halis´ti.Yanlis biliyorsam düzeltin lütfen.

Uğur Ö.
şaka yapıyorsun herhalde.adam en boştaki ve gerideki adama pas atıyor. ne varki bunda bende atarım böyle pas.

Maçı bir daha izle özellikle ilk yarıyı.Maçın tamını nerden bulacağım valla hırs yaptım hepsini gösterecem yahu :)

trabia
03.01.2012, 20:15
JAja değil Messi gelse bir şey değişmeyecek gibi gözüküyor.

Dua edelim Olcan ve JEbrin cuk otursunlar takıma yoksa sonumuz iyi değil...
söylediklerinde mantık hatası var gibi..

ophius

orası ayrı zaten :) iddaa ediyorum alexten fazla koşmuyor...bi kere depar atarken gördüm o da kayseri maçı asisti öncesi...sanırım 30 yaşına vermemiz lazım bunları..ama gerçek şu ki ortasahamız deyim yerindeyse hiç ısırmıyor..biz 8 kişi gidiyoruz pozisyon bile bulamazken adamlar 4 kişi gelip gol atıp gidiyorlar...her maç böyle oluyor dikkat ederseniz?:alkış:

r9emre
Ama öyle demeyin Adrian bu ligi sallayacak pardon sarsacak mıydı? 2 günlük futbol izleyicileri futbol dersi vermeye çalışıyor ya herkese ona gülüyorum. De ki bari Adrian yetenekli ama o bölgenin futbolcusu değil yani Zokora - Adrian ya da Colman - Adrian göbekte yaparsın de bu adamdan gol, adam eksiltme, dribling bekleme de..Yok işte şöyle böyle yok arkadaş bu adamın ederi maksimum 2 milyon euro.. Ki o paraya bile Brezilya'dan daha iyisini getirirsin. Bu takımın Jaja gibi bir oyuncuya forvet arkasında ihtiyaç var. Jaja'dan daha iyisini alabiliyorsan alacaksın fazla konuşmaya yapmayacaksın disiplin filan diye. Jaja'dan daha iyisini de 15 milyon eurodan aşağıya asla sittin sene bulamazsın sadece taraftarı kandırırsın Alanzinho, Adrian'da olduğu gibi. Disiplinsizmiş de kaçıyormuş da gece hayatıymış da ulan zaten o olumsuzlukları olmasa Jaja'nın Trabzon'da işi ne!? Adam disiplinli olsa Milan'da oynar en kötü ihtimal. Türkiye'ye gelmiş en yetenekli yabancı benim gözümde. Alacaksın arkadaş 10 maç takımdan kaçsa terketse de geri kalan 20 maçın 10'unu tek başına alır bu adam. Alabiliyorsan disiplinlisine ver 20 milyon euro al getir o zaman bakalım o da Trabzon şehrini karısına, kendisine beğendirebilirsen. Adrian resmen sahada yoktu bugün, Zokora ilk defa bu kadar kötüydü, Volkan oyun olarak iyi ama son toplarda ve şutlarda kötüydü yine, Serkan sürünüyordu performans olarak. Adrian'a cidden berbat oynadı bile diyemiyorum yok yani onu bile oynamadı berbat oynadı diyecek hamleleri bile yapmadı. Burak'la Halil birbirine yakın ilk yarı çok iyiydi Şenol Hoca 2. yarı yine Halil'i orta sahaya çekti takım pozisyona bile giremedi. Burak'la Halil birbirine yakın oynamalı. Her maç bu kadar şanslı olamayız. Manisa maçı bizden daha çok haketti kimse kusura bakmasın. Hakemde çok iyiydi.

fincher
Heralde bu akşamdan sonra forumda kimse Hüseyin Tok u transfer listesine yazmaz...

nakzo
Bir takım bu kadar berbat oynatılmaz be kardeşim... Şenol hoca Trabzonsporu kafasında bitirmiş bizim istifaya davet etmemiz gereksiz, kendisi sene sonunda bırakır. Berbattan aşağı hangi sıfat varsa Trabzonspor futbol takımı bu şekilde oynatılıyor.Sadri Şener ve Şenol Güneşin arkalarında bırakacağı enkazı ve dolayısyla moral bozukluğunu ,2011 şampiyonluğu paklar. %20 ihtimal görsemde o şampiyonluk tekrar ayağa kalkmamız için şart inşallah verilir aksi taktirde bu takımın bir daha şampiyonluğa oynaması enaz 3 sezonu bulur.

Legolas77
03.01.2012, 20:16
aykut u beğenenler :D zoko reis gittiğinde daha iyi olacak oynaya oynaya olur bu işler bi sercan'ı göremedik birdaha ki sefere artık.
pawel bu takımın topcusu degil daha baskalarıda var tabi...

nbay
hocamız sonunda haftalardır yaptığı yanlıştan vazgeçti ve burağı daha kanatlara yakın ve halille değişken bir şekilde oynattı. o malum 6 maçlık serinin sonucunda herkesin gördüğünü teknik ekibimiz de görmüş ve muhtemelen antalya kampında bunun üzerinde çalışılmıştır.ama bazı oyuncuların artık performanslarını yukarı taşımaları gerekiyor ,transfer yapılacağını pek sanmıyorum olcan bir şekilde bu takıma girince oyun olaarak daha iyi yerlere geleceğizdir

Tekke
STOPER-------------------------FORVET

SART SART SART SART SART SART

kimse kizmasin ama hepimiz 1-1 den sonra 3.5 attik

Ben sezon başından beri aynı şeyi söylüyorum. Yabancılarımız 2 bilemedin 2,5 adet. Manisada bile yabancılar daha verimli :(

Tolga, Celustka, Giray, Glowacki, Serkan (Dk. 78 Ferhat), Zokora (Dk. 73 Pawel), Aykut, Adrian, Halil, Volkan (Dk. 73 Colman), Burak

Burada, TR de şampiyonluğa oynayacak takımlarda ilk 11 oynayabilecek 1 adet yabancı var mı?

Belki Colman, o da belki :(

LİBERO ve FORVET ŞAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAART

SEDER
03.01.2012, 20:17

zokoraya kadar o kadar aksayan yer varki adam en azından dişe dişe kora kor her mücadelenin içinde belki ondandır..ama selçuğıu arıyoruz..ayrıca bugün bir kez dah gördük ki burakı bir kenara bırakırsak, bu takımın olmazsa olmazı bir tek COLMAN.

Samet Türkmen
Başkan Bucaspor'dan oyuncu aramalı acil. Bizi ancak ''Buca'nın üstün yetenekleri '' kurtarır. Jebrin'i bana verseniz mahalle takımıma almam.

Ertan1982
Problem gecen sezon gibi pres yapmiyoruz.Defans Hücumda baslar.Umut Forvet olarak hic iyi bulmuyordum ama Pres isini iyi yapiyordu.Simdi Pres yok adamlar 2-3 paslan kalemizde.

Trabzonspor 61
Harika bir sonuç oldu bu.

nbay
zokoranın gidişindenben etkileneceğimizi zannetmiyorum,aykut o mevkiyi layıkıyla kapatır. kaldıki o mevkiye transfer yersiz

Ümit Küçük
03.01.2012, 20:18

ben hep diyorum üzerime saldırıyorlar....zokora bizim yanlış transferimizdir....kötü oyuncu demiyorum yanlış diyorum....selçukla colmanla önliberosız ortasaha anlayışına dönmüş ve geçen sene şampiyon olmustuk....gidip zokorayı aldık önliberolu sisteme geri döndük ve bu seneki durumumuz ortada

AyhanPe
her zaman ki gibi kolay gecebilecek bir maci zora soktuk hatta gecen sezonda aldigimiz 1-3 lük maglubiyet bugün tekrarlanabilirdi..yinede ilk 4 icin önemli bir kilit maciydi..orta saha ve defans inanilmaz kopuk oynuyor..diger maclarin aksine bence adrian daha olumlu oynadi..adamlarin defansindan dönen hicbir topu olumlu kullanamadik..kaleyi bulan tek sutumuz yok :)

A. Aydın
Bu takım ın da geçen seneki oyun sistemine dönmesi şart bunun için önce zokoranın yerine çift yönlü oyun kurabilen ortasaha olmalı.Zokora bi kere oyun kurmadı hep yalancı koşu yaptı. Alığı topları ya geri ya yana oynuyo. Ayrıca aykut bu takımı kaldırabilcek oyuncu kesnlikle değil iyi bir alternatiften öteye gidemez. Geçen yıl sadece selçuk la colman defansa yardım ediyodu bunun onda biri atak yemiyoduk. Hucum futboluyla rakibi geri püskürtüyoduk. Jaja kesinlikle bu takıma alınmalı bizim sorunumuz forvetten çok ortasaha.

bordo08
Heralde bu akşamdan sonra forumda kimse Hüseyin Tok u transfer listesine yazmaz...

Valla ben bu hüseyini çok beğeniyorum ama bugün beni şaşırttı iyikde şaşırttı diyelim..:)

fincher
Adrian o kadar da kötü değil,abartmayalım.5.250 etmez belki ama,burda söylendiği kadar da kötü bir oyuncu değil...

r9emre
Bu arada Şenol Hoca muazzam işlerin mimarı, büyük güzel insan eyvallah ama Adrian bu camiaya en büyük kazığıdır sanırım 5,25 milyon euro at çöpe gitsin. Brezilya'nın bağlarından 3 tane yıldız alırdık adam gibi scout ekibimiz olsa. Adrian'ın alınmasını ve özellikle bu paraya alınmasının sorumlusu kendiside belirttiği gibi Şenol Hoca'dır ama onun yaptıklarının yanında bunun lafını etmek aptallık olur fakat sene sonu Euro 2012'de oynasın sonra kurtulalım. İçlerinde en iyisi bu Polonya'lıların Glowacki resmen.Ki hakikaten beğeniyorum. :)

SEDAT
* Ayrıca gelecek için hiç umutsuz değilim , bugün kötü günümüzdeydik her zaman böyle olucak diye birşey yok...

worldmaster
Giray'ın yediğimiz golde yediği çalımı ne Egemen ne Song ne de Gloowacki yedi bugüne kadar.

Hakikaten yetenek vermemiş Allah. Bazı işler bazı insanlara göredir.Stoper işi Giray'a göre değil.

Serkan berbattı!!! Burak'a golden önce attığı top pas falan değildi. Her maç aynısından 3-5 tane sallıyor ileriye zaten. Bu defa denk geldi.

Bu arada transfer başlığında "Celutska'yı yetersiz buluyorum, bir bek oyuncusu için fiziği çok kaba ve pozisyon bilgisi zayıf, süratlenemiyor" diye yazmıştım. Edilmeyen laf kalmadı bize. Sezon başından beri 25 civarı maç yaptık 3-4 maçta öne çıktı extra oynadı onun haricinde kocaman bir SIFIR.

Yukarıda bir arkadaş yazdı aynen katılıyorum. Öncelikle 2 tane bek oyuncusu 1 stoper 1 forvet şartoğlu şart!

AYYILDIZ
03.01.2012, 20:19
Yigit Incedemir mi Aykut mu?

Arda'
Jaja bu taraftarın bu takımda görebileceği en yetenekli topçudur.. Disiplin sorunları vs. deyip durmayın artık. Adamın sarhoş hali bu takımda oynar..

Bülent AKBULUT61
olmaz arkadaşlar bu takım bir yerde teklemeye başlar transfer şart Adrian Pawel bunlardan kurtulmamız gerek bir arkadaşın dediği gibi bu takımı Ziya doğan oynatsaydı şimdiye adamı asmıştık .Birde Giray bir manisadan calım yemediğin kalmıştı onu başardın helal olsun gelenden gidenden calım yiyorsun serkan berbat bugun yatıp kalkalım Tolgaya dua edelim birde manisanın adamlarını yoksa fark yemiştik
alkışlar Burak ve azcıkda olsa Halile birde colmana

Trabzonspor 61
03.01.2012, 20:20
Kötü oynayarak da kazanıyoruz. Bu iyiye işaret.

gtem
millet defansif orta saha oynatmıyor bizde hemde iki defansif orta saha, ofansif orta saha yedek, sıkıştığımız anda oyuna giren ve faydalı olan alanzinho yedekte yok.
Ama ben ferhat oyuna girince maçı alacağımızı tahmin edememiştim, demekki bir sebebi varmış...

Kasım Hilal
Yine en iyi oyuncularımız oynamayanlar...

cemoli5408
Tolga 10
Glo 8
Giray 5
Celu 5
Serkan 3**
Zokora 5
Aykut 5
Edriyııın 4
Volkan 4
Burak 8
Halil 7
Colman 8
Pawel ?*
Ferhat ?

*oynadığı süre yetersizdi, bu kadar sürede olumsuz bir iş yapmadı.
** herhangi bir türk takımından, sıradan yerli bir sağ bek alınsa, serkan yedeğe çekilebilir.

Mustafa Ayazoğlu
Adrian o kadar da kötü değil,abartmayalım.5.250 etmez belki ama,burda söylendiği kadar da kötü bir oyuncu değil...

Adrian verimsiz bir transfer.

Onu oynatacağına Aykut oynat daha iyi , oynadıkça gelişir.

Trabzonspor 61
03.01.2012, 20:21
Ayrıca şunu da eklemek lazım; 2. yarıdaki bütün maçlarımızı kazanmak hedefi ile oynamalıyız. Çünkü play off'a kalmak gerçekten çok zor olacak.

fincher
Valla ben bu hüseyini çok beğeniyorum ama bugün beni şaşırttı iyikde şaşırttı diyelim..:)
Ben Sakaryaspordayken de izlerdim.İyidir ama Manisaspor için,bizim için değil....

blackrain61
Bu takima profesyonel kondüsyon calistiracak birisi lazim.

SAFA
Dua edelim rakip takımın forveti Isaac'ti .

ibrahim
ben hep diyorum üzerime saldırıyorlar....zokora bizim yanlış transferimizdir....kötü oyuncu demiyorum yanlış diyorum....selçukla colmanla önliberosız ortasaha anlayışına dönmüş ve geçen sene şampiyon olmustuk....gidip zokorayı aldık önliberolu sisteme geri döndük ve bu seneki durumumuz ortada
Birde su sekilde soralim: Egemen gibi bir stoperimiz olsaydi Zokoranin ön libero oynamasina gerek kalirmiydi?

trabia
zaten farklı bir skor beklemiyordum veya farklı bir oyun bence bu maçı saymayı.yeni transferlerle bu takımı bir görelim.sonra karar veririz.

augustus
Bizim takımın sorunu stoper falan değil, sorun takım halinde savunma yapamamak..Çok iyi bir stoperde gelse fazla bir şeyin değişeceğini sanmıyorum.Oyundan düştüğümüz ve rakibin orta sahamızı rahatça geçtiği anlarda savunmamızda bocalıyor..yoksa orta saha dirençli olduğu zaman savunmamızda direnç gösterebiliyor.

worldmaster
03.01.2012, 20:22
Savunma 4'lümüz komple çöp. Manisa'nınn 4'lüsüyle bugün yer değiştirsek farketmezdi.

Legolas77

AYKUT AKGÜN Tabi ki

FC-ST-PAULI-61
Arkadaslar Abiler yemin ediyorum Girayi cok severim iyi bir Insan ama Golde yedigi Calim beni bitirdi.
Serkana da nerde duracagini biri söylesin lütfen.
Celustka süper.Tolga cok iyidi.Halil ve Burak iyi anlasiyor.Volkan cok calisti ama son hareketi yapamadi.
Adriani begenmiyorum.Ama önemli olan 3 Puan.Artik iyi Oyun önemli degil 3 Puan lazim!
Ve bu Takima Stoper lazim.

yorumsuz6117
Jaja 10 yıldır topa değmemiş olsun yinede Adrian'dan iyi oynar..

dozoroo
Birde su sekilde soralim: Egemen gibi bir stoperimiz olsaydi Zokoranin ön libero oynamasina gerek kalirmiydi?

bende şu şekilde sorayım sana o zaman.. zokora var da gol mü yemiyoruz?

yektakurtulus
03.01.2012, 20:23
aykut iyi oyuncu ama mevkisini tutmadi
hep saglara sollara kayinca ortasaha bos kaldi

ama teknigi ve sertligi cok iyi

trabia
zaten sorunda burda şu adrianı korumayın artık.

AyhanPe
jaja transferi play off icin sart gibi..gecen sezon 42 puan toplamis bir takima jaja gibi bir adam alip takimin ahenkini bozmak cok sacma olurdu herhalde ama suanki durumdan daha kötü bir durumda olamayiz..kaybedecek bir seyde yok..jaja olabilir

Samet Yildirim
Gol mol halederiz stoper lazim.

Arti celustka-cech oynasinlar bekde...

bordo08
O halde yattara gei gelsin 2 çalım atar keyifleniriz..:)

Adrian aslında zeki bir oyuncu oynadığı bölgedemi yoksa fiziksel bir sorunumu var bilmiyorum ama ona güveniyorum seneye olacak..:)

Arda'
Zokora transferinin yanlış olduğuna katılıyorum. Onun yerine oyunu çift yönlü oynayabilen box to box, sezonda en az 5-6 gol atabilecek orta saha almalıydık. Ama Zoko reisi de seviyoruz o ayrı :)

worldmaster
03.01.2012, 20:24
Aykut ilk yarım saat kendisinden beklenen gibi oynadı. Sonrasında gereksiz yere topla katetmeye başlayınca saçmalamaya başladı.

Yapacağı iş tek top oynamak. Fuzuli işlere girmemeli.

uzungöllü
03.01.2012, 20:24
yol tarafı kale direkleri değiştirilsin...
csk maçı son saniyeler direk...
inter maçı kritik dakikalar gene aynı direk...
manisa maçı kopma anı derken gene gene gene aynı direk...
gençlerbirliği maçı aynı kale iki top gene direk...

bence ilk iş o kale direkleri değiştirilsin... uğursuz mu ne topu kendine çekiyor :D:D:D:D

Fatih ÇOLAK
03.01.2012, 20:25

Bende bunu yazacaktım, bir şekilde gol atarız ama şu halde gol yememe gibi bir durum çok zor...Acil stoper almalıyız...

Anıl Kadir
Volkan arada parlıyor, sönüyor... Burak, sürekli oyunun içinde olmasını beklememiz doğru değil... Halil sürekli bir şeyler yapmaya çalışıyor ama 60'dan sonra sahada sürünmeye başlıyor... 4-2-3-1'le 10-15 dakikalık uzun süreli baskı kurulmaz bu oyuncularla... Kafadaki beklentiyi değiştirmek lazım... Şenol hocanın kafasındaki şu; "top kontrolümde olsun, ileriye bilinçli şekilde çıkalım (paldır küldür değil) atabilirsek atalım, atmazsak da kontra yemeyelim..." 50-60'lara kadar az - çok bunu yapabiliyoruz, ama sonrasında düşüyoruz oyundan, Halil kesinlikle 60 dakikadan fazla oyunda kalmamalı bu açıdan. İlerideki 3 oyuncumuz sürekli yer değiştiriyor ve buna takımın alışması gerçekten zaman ister. Bir de o 3 oyuncu hep aynı kişiler olmuyor, durum böyle olunca da oyun şablonumuz yokmuş gibi gözükebiliyor veya göze hoş gelmeyen futbol oynuyormuşuz gibi oluyor.

Şahsi görüşümdür; takım 1 aya kadar belki yine çok baskı kuramayacak ama çok daha kolay pozisyon bulacak... Keyifli günler yakındır... Tabi bir stoper + Jaja kaymak etkisi yaratacaktır (=

fincher
Ayrıca şunu da eklemek lazım; 2. yarıdaki bütün maçlarımızı kazanmak hedefi ile oynamalıyız. Çünkü play off'a kalmak gerçekten çok zor olacak.
Play off a kalmanın zor olacağı fikrine katılmıyorum.O konuda bir endişem yok.Ama GS-FB ve Bjk ile puan farkını kapatmalıyız.13 puanlık fark play offta bize 6 galibiyeti zaruri kılar.Bu da çok kolay değil.6-7 puanlara indirebilirsek iyi olur...

MonteCristo

Bursa maçında Serdar Aziz dökülmüştü, golümüzü bile onun kaleciye attığı kısa düşen pas sayesinde atmıştık. Şimdi Serdar Aziz'i ister misiniz diye sorsak çoğu kişi astronomik rakamlara rağmen alınmasını ister. Hep söylüyorum yerli stoperler kötü. Son 20 yılda iyi Türk stoper bir elin parmakları kadardır. Gerisi ya kötü ya da vasat.

r9emre
03.01.2012, 20:26
Ya arkadaş ManU gibi takım George Best'i sahillerden toplayıp, sarhoş oynasında nasıl oynarsa oynasın diye sahaya çıkartarak adamı dünyanın gelmiş geçmiş en iyi futbolcularından biri yaptılar biz Türkiye şartlarında Jaja'ya burun kıvırıyoruz. Hayır biri kızına damat gözüyle Jaja'ya bakıyorsa vazgeçsin öyle bakmasın, arada disiplinsiz hareketler yapıp kaçabilecek olsa da uzun vadede takımı 2-3 gömlek üst seviyeye çıkaracak bir futbolcu olarak baksın. Ki ben o hareketleri tekrarlayacağını pek sanmıyorum en fazla bazı tatillerde geç döner yıllarca Yattara'nın yaptığı gibi.

AYYILDIZ
Olcan ve Alanzinho mutlaka sahada olmali.Yigit transferi olabilirmis.

gtem
tek tek futbolcuların çoğu yetenekli, ama birlikte iyi bir takım olmuyorlar...

Hakan Karadirek
Zokorayi defansta degerlendirmek lazim. Zaten gol attigi da yok, arkadan oyun kursun.

cihayan
03.01.2012, 20:27
Bugun maca Ferhat sol bekte, Celustka sag bekte baslasaydik cok daha iyi olurdu. Serkan cok kotuydu, Celustka da solda iyi oynayamiyor. Iki tane defansif ozelligi olan orta saha oyuncusu ile oynamamiza ragmen defansta bu kadar bosluk vermemizin en onemli sebeplerinden biri bence buydu.

Colman'in ne kadar onemli oldugunu bir kez daha anladik. Orta sahada organize olmamizi saglayan, ayni anda da sorumluluk alip takimi pozisyona sokabiliyor. Bugun Alazinho bile takimi ileriye tasima yonunden cok verimli olabilirdi.

Volkan bugun istekliydi. Toptan kacmadi, denedi, cabaladi. Ama topu bir turlu istedigi gibi olumlu kullanamiyor. Kaleye vuruyor kotu, pas atiyor kotu, orta yapiyor kotu. Umariz bugunku istekliligi, cabasi verimliligine de yansir.

Tolga'yi her yaptiklari kadroda kesen arkadaslarimiza inat kaptan bugun galibiyetin en onemli mimarlarindan oldu. Macin rakip lehine kopabilecegi anlarda cok isabetli kurtarislarla geriye dusmemize izin vermedi. Bir kalecinin eldivenlerini digerine birakmasi icin ortada ciddi bir degisiklik sebebi olmasi lazim. Formsuzluk, sakatlik, cezali durum gibi. Bunlarin hic bir mevcut degilken, takimin kaptanini bu kadar cabuk cizmek bence hic yakisik almiyor.

Bir de mactan once Burak'i yollanacaklar listesine koyan, bu adam pas veremiyor, top tutamiyor vb giydirenler vardi. Ayiptir yani. Adam leblebi gibi gol atiyor yine yaranamiyor. Gecen yildan bu yana attigi gollerle takimi tasiyor iste. Sonra golcu diyorsunuz, gelen golcu bu kadar macta 17 golden fazla mi atacak? Burak'in taraftara yarabilmesi icin her macta ucer gol mu atmasi lazim. Bence Halil'in klasik santrafor mevkinde oynamasi cok daha iyi olur. Top kontrolu daha iyi, top saklamasini ve olumlu kullanmasini biliyor. Gerci bu macta ikinci yaridaki top kayiplarina cok sasirdim. Burak direk santrafor oynamasa daha fazla pozisyon bile bulabilir.

Adrian konusu tam bir muamma. Bu adam bize geldiginde Londra'da yasayan arkadasimin tanidigi Polonyalilar bizim Hagi'mizi aldiniz demislerdi. Ilk yari bitti hala daha ben umutla ve hayalkirikligiyla bekliyorum.

Sonucta hicte hazetmedigim Manisaspor'u puansiz gonderdigimize sevindim. Aksamin tek sevinilecek gercegi de bu oldu herhalde.

ziyaretci
Ugur INCEMAN

Gökhan ARSLAN
Uzun zamandir boyle sevinmemistim
Manisa bize ters geliyordu hep yine oyle olacakti az daha ama neyseki son anda Burak Yılmaz sahneye çıktı
Helal olsun ter döken bütün oyuncularımıza..

Berat Akçay

Atamayız.Tamam önce stoper ama forvet gerekli

FC-ST-PAULI-61
Gol yemeden Mac bitiremeyiz.Giray cok kolay calim yiyor serkanda giraya yakin oynamali top rakipteyken.
Bukadarda olmaz hep serkan ve girayin arasina atilan paslar tehlikeli.Serkan sag bek degil.Ama sag acikta degil.
Oynayacaksa 4-3-3 de orta sahada oynar balmont gibi.

Ümit Küçük
03.01.2012, 20:28

stoper ile alakalı değil zokora olayı....önliberolu sistem artık dünyadan kalktı....zokora ortasahayı geçmiyor....topu ayağına alıyor diyorum aha şimdi ileri oynayacak yana dönüyor.....maçın ikinci yarısını izledim benim izlediğim aykut zokoradan daha ideal şuan orta saha için

cemoli5408
Defansımız iyi değil, bunun yanında bütün pozisyonlarda yanlız kalıyor, top rakibe geçince senin forvetin bile orta sahada pres yapmalı.

sen hem orta saha olarak defansa destek verme, bunun yanında bir de senin defansın ikinci sınıf olsun, hem de iyi işler bekle olmuyor.

bizim orta sahamız ikiye bölünüyor. orta sahanın bir kısmı defansın dibine yapışıyor, ama defansif müdahalaleri asla yapmıyor, orta sahanın geriye kalan kısmıda forvete yapışıyor, ama ofansif bir katkı yapmıyor.

yani demem o ki en önce defansif orta saha adamından biz ofansif beklenti içine giriyoruz, o onu beceremiyor(zokora). ofansif orta saha diye aldığımız arkadaş(edriyıııınnn) hiç sorumluluk alamıyor. paso yan pas geri pas yapıyor. böylece verimli olamıyoruz.

bu takıma herşeye rağmen iyi defans, ve orta sahada üzgünüm ama, alex gibi biri lazım. beyin lazım orta sahayı yönlendiecek, orta saha-defans, orta saha forvet hattını yönlendirecek bir beyin lazım.

TS-FAN
Bu takima profesyonel kondüsyon calistiracak birisi lazim.

Katılıyorum.
Rakip oyuncular bizim oyuncularımızın yanından çok rahat geçiyor.
Ve sahadaki çaresizlik ekrandan izlerken deli ediyor.

Zafer Fidan
03.01.2012, 20:29
Zokorayi bile tartisiyoruz, vay anasi..

ibrahim ŞEN
03.01.2012, 20:29
Şenol güneş Stand up show

Togrul
03.01.2012, 20:30
Aykutun son dakikada eline çarparak faul olan pozisyonda dahil her türlü acemiliyine eyvallahta durum 1-1 iken çok uygun pozisyondakı Buraka pas atmak yerine şut çekmesi affedilr cinsten değil.

gtem
twitter'dan

giraykacar giray kacar
Cok hasta ve antramansız oynadım bu macı traftarlarımıza ıbb macında daha ıyı bır gıray kacar ızletıcem.....fırtınalı gunler baslıyor)))

Ali Yerlikaya

Adrian aslında zeki bir oyuncu oynadığı bölgedemi yoksa fiziksel bir sorunumu var bilmiyorum ama ona güveniyorum seneye olacak..:)

Anormal bir fiziksel sorunu var gecen sezon Jaja nin cok basarili olmasinda fiziksel gücü büyük etkendi, fiziksel olarak gücsüzsen yeteneklerini sahaya yansitamazsin... ;)

macka61
ikinci yarı resmen yoktuk şansa kazandık

Volkan
03.01.2012, 20:31
yigitte ilerleme var yada bu mac icin

Berke6198
Serkan ve Volkan benim kayışları koparan ikili oldu delirdim...

FC-ST-PAULI-61
twitter'dan

giraykacar giray kacar
Cok hasta ve antramansız oynadım bu macı traftarlarımıza ıbb macında daha ıyı bır gıray kacar ızletıcem.....fırtınalı gunler baslıyor)))
Hasta ve Antremansiz ama oynatiyor senol Hoca.Aykutu Stopere cekip Colmani oynatmaliydi.Yumlu da var.

ccd6167
12-13 galibiyet sart..yoksa takimin direnci cok duser ve playofflarda cok sknti yasariz...

sene basindan beri soyluyorum bu takim

ya 4-4-2

yada 4-3-3 oynar 4-2-3-1 bizim bu takim icin uygun degil ne yazikki

bi parantezde buraga

ilk defa boyle avrupa capinda bi topcu oldugunu tam manasiyla inandim.sagdan soldan girdin ileriden girsin..isirdin attin attirdin faul yaptirdin sari krt gotserdin inan degerin her gun artiyo baba

Ilelioglu
03.01.2012, 20:32
Bu mactada cok acik bir sekilde gördüm ki...Stoper sart sart sart...

Giray'in yedigi calimlar inanilir gibi degildi..

:rolleyes:

Doğukan Uçan
maç 1-1 iken 4-1 olmadı öyle goller kaçtı adamların :D ama geçen sene fenevbahçe öyle maçlar aldıki yürüyerek birazda biz alalım bu sene :)

Ümit Küçük
Zokorayi defansta degerlendirmek lazim. Zaten gol attigi da yok, arkadan oyun kursun.

oyun kurmuyor.....adamda yetenek var topu aldımıda yardırabiliyor....ama ne hikmetse yan pas manyağı yaptı bizi 18 haftada

Koray
03.01.2012, 20:33
Hasta ve Antremansiz ama oynatiyor senol Hoca.Aykutu Stopere cekip Colmani oynatmaliydi.Yumlu da var.

Oynatsında bol bol sövün sinin dimi. :)

Yasin Altuntas

Adrian'in yeteneksel bir sorunu var ;) O geldigi günden beri ben antremanlara ciksam su an ROcky Balboa olmustum.

FC-ST-PAULI-61
oyun kurmuyor.....adamda yetenek var topu aldımıda yardırabiliyor....ama ne hikmetse yan pas manyağı yaptı bizi 18 haftada
Hic katilmiyorum Abi.Yan pas atacakmis gibi yapip dikine oynuyor.

A. Aydın
Zokorayi bile tartisiyoruz, vay anasi..

Zokora saten eleştirilmeli en çok koşması gereken adam stoperlerin arasından hiç çıkmıyo. Top bizdeyken stoperlerin arasında top onlardayken sağda solda pasif alanda bi adamı kariyeri var diye eleştirmicek değiliz. Milli takımda stoper oynatılıyo burdada glowackinin yanında denenmeli.

Ilelioglu

Ne hastasi ya her zaman yedigi sacma sapan calimlar bunlar...:cool:

Mustafa Demir
03.01.2012, 20:34
serkan degil bizde oynamaya super ligte oynayacak bi oynucu degil

ibrahim ŞEN
03.01.2012, 20:34
Alanzinho neden kadroda degıldı? sakat falanmı

Numan Yerlikaya
03.01.2012, 20:35
Aynen herzaman yediğin çalım İlahi Giray :)

Doğukan Uçan
http://www.facebook.com/photo.php?v=10150492982214373 beyler burak'ın attıgı gole bakın hiç gol pozisyonu ile alakası yok ama bu cocuga helal olsun ordan bile golü attı

FC-ST-PAULI-61
Oynatsında bol bol sövün sinin dimi. :)
Alakasi yok Aykut Stoperde iyi sövecek bisey yok.

Bu arada Hakem ilk yarida topu elle durduran manisali Oyuncuyu görmedi,
Manisaya verdi ama serbest vurusu son dakikada.Zorla attiracakti Manisaya.

cemoli5408
03.01.2012, 20:36
1)Kondisyoner şart. Amerika mı olur, Avustralya mı olur biyerlerden bi ekip bulup bu takıma çalışma yaptırmak lazım.
2) Orta sahanın beyni olacak, orta sahanın dağılmamasını sağlayacak bir yetenek lazım.
3)4-2-3-1 sisteminden vazgeçmek lazım.
4)Bol bol dua etmek lazım.

Selçuk Demircioğlu
Aykutu beğendim ben...Colmanın artık beni çıldırtması için 15 dakika bile yeterli oluyor...Yazık...

ibrahim ŞEN
Bence jaja mactan 5 dk önce deli gibi icip maca cıksa halilden daha ayık oynardı. Disiplin:) ve bu halil 90 dk sahada kaldı.

Ümit Küçük
@zafer fidan tartışıyoruz ki doğruyu bulalım....ama kırmadan yakıp yıkmadan

memmedaga
Buraga bundan sonra ilk kotu oynundan saydiran birine rastlarsam acicam agzimi yumcam gozumu Allah ne verdiyse ....

bir adam bir takim icin bu kadar onemli olabilirmi?

takim dokulurken cikiyor sahneye yine atiyor golunu,asistinide yapiyor..............

Berke6198
03.01.2012, 20:37
Şenol Hoca eğer Jebrini oynatırsa çok büyük verim alır önümüzdeki haftalarda...

Lazman
03.01.2012, 20:38
twitter'dan

giraykacar giray kacar

MAclarda seni gormesek inanacaz dostum. Adamimsin sen giray.
twiti olan birisi suna bi twitlesin futbolu ne zaman birakacakmis.

Hakan Karadirek
03.01.2012, 20:38
Serkan ve Ailton'dan baska gobekli oyuncu hatirlamiyorum. Boylesine bir gobegi olan bir adamin, nasil olurda Trabzonspor gibi, Turkiyenin en buyuk takiminda oynayabiliyor, anlamis degilim.

ibrahim ŞEN
03.01.2012, 20:39
Gene disiplin diyorum ve alanzinhonun disiplilileri volkan ve adrian biri pas atmayı bılmez digeri adamın ıcınden gecmeye calısır. Kım ne derse desin bu takımın bankolarından biri alanzinho

Ümit Küçük
03.01.2012, 20:39
Serkan ve Ailton'dan baska gobekli oyuncu hatirlamiyorum. Boylesine bir gobegi olan bir adamin, nasil olurda Trabzonspor gibi, Turkiyenin en buyuk takiminda oynayabiliyor, anlamis degilim.

bir tane daha var henrique

OYılmaz
03.01.2012, 20:40
17'de 17 yapmaya geldik. :)

Togrul
03.01.2012, 20:41

Adamın tipi öyle. Birde Sergene haksızlık ediyorsunuz.

ThePatriot61
03.01.2012, 20:41
Selcuk kalsaydi iste ozaman 4-3-3 oynayabilirdik.

-----Zokora-----
--Colman-Selcuk--

Böylece Zokora da asil isini yapardi. Iki yönlü oynayamiyor.Colman da mac sectigi icin pozisyon yakalamakta bazen zorlaniyoruz ama Burak sagolsun buldugunu atiyor masallah.

Olcan oynadiginda daha üretken olacagiz insallah. Insallah bizleri yaniltmaz. Ona cok güveniyorum.

fincher
03.01.2012, 20:43
Herkes farklı bir adama takmış,giydiriyor.Forumun yüzde 90 ı rutin Adrian giydirmesini yapıyor,bu akşam bu eleştirilerden Giray,Zokora,Serkan,Halil,Colman,Aykut,Volkan da nasibini aldı.Tolga ve Burak'a takan yokmu bu akşam...

Selçuk Demircioğlu
Bu maçta gözler alanzinhoyu aradı...Ama hala alanzinhonun kıymetini bilmeyenler var...

ibrahim
@zafer fidan tartışıyoruz ki doğruyu bulalım....ama kırmadan yakıp yıkmadan
Mesela az önce bana verdigin cevapla kirmadan, dökmeden ikna ettin beni. :):)

Tayfun Aydın
03.01.2012, 20:44
gayse 1 ibb 1 ve bu akşam ki eziyetten sonra sonucu ne olursa olsun futbol seyretmek güzel.

fincher
03.01.2012, 20:45
Bordo-Mavililer'de Teknik Direktör Şenol Güneş Manisaspor maçının ardından yaptığı açıklamada Jajanının gündemde olmadığını söyledi. Şenol Güneş, “Jaja konusunda sessiz kaldınız, bu konudaki düşünceniz nedir?” şeklindeki soruya, “Jaja gündemimizde yok. Ben transfer olduğu zaman oyuncuyu almış sayarım. O yüzden konuyu fazla irdelemeyelim” dedi.

faysal
03.01.2012, 20:45
Serkan balcıdan Dani alves yaratçak sanırım hoca adamda bir form düşüklüğü var biraz dinlendir d.d
Burak yılmazsız bir takım düşünemiyorum :)

bahadır2561
03.01.2012, 20:46
Akşam Armagan gelsin o da Burak'a sallar :)

ibrahim ŞEN
Herkes farklı bir adama takmış,giydiriyor.Forumun yüzde 90 ı rutin Adrian giydirmesini yapıyor,bu akşam bu eleştirilerden Giray,Zokora,Serkan,Halil,Colman,Aykut,Volkan da nasibini aldı.Tolga ve Burak'a takan yokmu bu akşam...
Dogru soyluyosun aslında topcuların sucu yok onları sahaya sürende.

gtem
Şenol Güneş: "Jaja gündemimizde yok. Bu konuyu irdelemeyin"

:eek: YANDIK !!

Anıl Kadir
Alanzinho oynasa; Adrian olsa, Volkan olsa denirdi... Adrian var; Alan olsa deniyor... Valla Şenol hoca'nın işi zor! (=

ibrahim
Bu arada diger maclar su an tam istedigimiz gibi gidiyor. :)

Travelair
Kopuk kopuk oynuyoruz.
Futbol zekasız bazı futbolculara sahipiz.
Hiçbir manası yok.
Top yapamıyoruz.
Kazık kütük işler.
O kadar para dökmeye ne hacet?
Başı kesik tavuk gibi, şaşkın ördek gibi dolaşıyor takım.
İnşallah düzelir ama silkinme gerek, uyanış gerek

FC-ST-PAULI-61
03.01.2012, 20:47
Şenol Güneş: "Jaja gündemimizde yok. Bu konuyu irdelemeyin"

:eek: YANDIK !!
Bizde Adriani izleriz artik....nereden nereye

ibrahim ŞEN
03.01.2012, 20:47
Alanzinho oynasa; Adrian olsa, Volkan olsa denirdi... Adrian var; Alan olsa deniyor... Valla Şenol hoca'nın işi zor! (=

Adrian sahada olmayınca arayanlar varmı hala :):)

Rasim YILMAZ
03.01.2012, 20:49
--Bizi asıl mahveden ortasahada ki yalancı baskı ve yardımlaşamama... Nedeni kondisyon eksikliği gibi gözüküyor. Fakat en az bunun kadar etken bir sorun takım ruhunu oluşturamamamız.
--Ortasahamız , Zokora dahil rakibin pas trafiğini kesecek şekilde alan daraltamıyor. Küçük bir verkaç ile ortasahada ki iki oyuncumuz oyundan düşüyor.
--Adamını takip etme Zokora dışında hiçbir oyuncumuzda yok. Bu handikap Adrian için maksimum seviyede..Kaybettiği veya 2 ye bir kaldığı hiç bir pozisyonda adamını takip etmiyor.
--Geçen sene Selçuk ve Colman'ın adeta siyam ikizi gibi oynaması , top bizdeyken kısa hazırlık pasları ile rakibin sinirini bozmamızı , top rakipdeykende ortasahada kademeli savunma yapmamızı kolaylaştırıyordu. Mesela Selçuk çalımı yiyince 5 metre sonra rakip karşısında Colmanı görüyordu.. Kaza ile Colmanıda geçerse Selçuk oyunu bırakmayıp Colmanın kademesinde yine aynı adamı karşılıyordu...
--Sorun ortasahada...Sorun bu sezon Kayserispor hariç her rakibin ortasahasının bizi bastırması.. Geçen sene Egemenin sakatlık yüzünden oynamadığı dönemde de stoperlerimiz Glo ile Giray idi.
---Son olarakta Allah Tolga ile Burak'a bir zeval vermesin...:):)

Ertan1982
03.01.2012, 20:50
tamam senol hoca istemiyorsa birsey yapamayiz.ama en azindan su kulübe hurma gibi menejer getirsinler transferi o yapsin.yönetim transferleri görüyoruz.gecen senenin kadrosu Ersun Yanalin eseri.

Tayfun Aydın

Bu akşam hiç aramadım ben 10 kişi oynattı takımı.Bu arada Şenol Hoca Eto bitmiş olayını geçerek Jaja gündemde yok a imza attı helal olsun.Bu takım bu hale getirdin yeteneksiz adamlarla doldurdun.40 maçta 5 maç adam gibi top oynatamadın ama büyük fiolozofsun olsun.

yorumsuz6117
Polonya Milli takımında oynayan oyuncular bize küçük geliyorlar..

Koray
Alanzinho neden kadro dışı kaldı acaba.

Ogün YAZICI
03.01.2012, 20:51
şu ana kadar adrianın sürekli daha iyi olacağını düşünen birisi olarak adrian bu akşam benim desteğimi de kaybetti...bu takımın orta sahada aradığı adam kesinlikle olamaz...90 dakika iki yönlü oyunda yok...kanatta hiç oynayamıyor dribling sıfır...ve alanzinho sağlam olduğu müddetçe her zaman oynar...çok aradık...

ibrahim ŞEN
--Bizi asıl mahveden ortasahada ki yalancı baskı ve yardımlaşamama... Nedeni kondisyon eksikliği gibi gözüküyor. Fakat en az bunun kadar etken bir sorun takım ruhunu oluşturamamamız.
--Ortasahamız , Zokora dahil rakibin pas trafiğini kesecek şekilde alan daraltamıyor. Küçük bir verkaç ile ortasahada ki iki oyuncumuz oyundan düşüyor.
--Adamını takip etme Zokora dışında hiçbir oyuncumuzda yok. Bu handikap Adrian için maksimum seviyede..Kaybettiği veya 2 ye bir kaldığı hiç bir pozisyonda adamını takip etmiyor.
--Geçen sene Selçuk ve Colman'ın adeta siyam ikizi gibi oynaması , top bizdeyken kısa hazırlık pasları ile rakibin sinirini bozmamızı , top rakipdeykende ortasahada kademeli savunma yapmamızı kolaylaştırıyordu. Mesela Selçuk çalımı yiyince 5 metre sonra rakip karşısında Colmanı görüyordu.. Kaza ile Colmanıda geçerse Selçuk oyunu bırakmayıp Colmanın kademesinde yine aynı adamı karşılıyordu...
--Sorun ortasahada...Sorun bu sezon Kayserispor hariç her rakibin ortasahasının bizi bastırması.. Geçen sene Egemenin sakatlık yüzünden oynamadığı dönemde de stoperlerimiz Glo ile Giray idi.
---Son olarakta Allah Tolga ile Burak'a bir zeval vermesin...:):)
Evet egemen sakatlanıp glo giray oldugu zaman kaybetmıstık butun puanları zaten .)

lazzz61
giray bu macta kotuydu cok kotu calımlar yıyor ve adam kacırıyor .. ve bunu sureklı yapıyor stoper karnımız cok agrıyor ayrıca colmanın ne kadar onemlı oldugunu ve alanzınho jaja gıbı adamların bu takıma lazım oldugunu gorduk

Tayfun Aydın
03.01.2012, 20:52
Alanzinho neden kadro dışı kaldı acaba.
Disiplinsiz hocam ondan nasıl yattara jaja disiplinsiz di o da öyle.Saha dakiler de yeteneksiz disiplinliler.

ibrahim ŞEN
03.01.2012, 20:53
Bu Adrian antremanlarda messi falanmı oluyo ne goruyo senol hoca bunda yada kendi transfer ettı dıye bıseyleri kanıtlamanın pesindemi.

Selçuk Demircioğlu
03.01.2012, 20:53
Bu maçta şenol hocamızın maça artı olarak kattığı bir değer göremedik...
Şu olabilir; burağı çıkarmadı en azından...

Gerçekten merak ediyorum bu takım ne zaman en azından manisa gibi takım oyunu oynayacak...

Anıl Kadir
03.01.2012, 20:55

Alan'ı izlerken kafayı yediğim zamanlarda aklıma ilk o geliyor... 3. bir seçenek var mı ? ;)

Cem Zırıh
03.01.2012, 20:55
senol hoca ya serkan i alip ferhat i cikardigi icin laf eden kendini ilah sanan artik adini koyamadigim kisilere tekrar hatirlatmak istiyorum serkan in oyundan alinmasinin sebebi sari kartinin olmasi ve yoruldugu icin oyundan alinmadan bir onceki pozisyondada sari karttan ucuz kurtuldugunu gordugu icin senol hoca onu oyundan aldi .... Halil'i begenmeyen ibrahim sen senin ve senin gibiler yuzunden jaja'nin su takima ne kadar katki yapacagini bilsemde gelmesini istemiyorum cunku sizin kafaniz sadece ve sadece calim atan futbolculara basiyor gozunuze hos geleni goruyorsunuz sadece ... Halil bu takimin degismez futbolcularindan biridir ve oyle kalacakdir bana kalirsa bu mactada her macta oldugu gibi cok iyiydi helal olsun boyle terini son damlasina kadar akitan oyunculara ihtiyacimiz var bizim bugunun kotu olan oyunculari zokora ve volkan sen di ikiside senol hoca tarafindan oyundan alindi zaten ikinci yarinin baslarinda sizin gibilere broos lazim ziya dogan lazim ... ( Senol hoca Türkiye'den once su trabzondaki mantaliteyi bi duzeltebilse keske )

TSarıalioğlu
03.01.2012, 20:56
Öncelikle Şu Gereksiz Top Kayıplarından Takım Bi Kurtulsa İyi İşler Olucak.Gol Ve Gol Pozisyonları Kaptırmakla Geldi Halil-Volkanın Maşallahı Var Rekora Koşuyorlar Sanki Maçta Sağ Kanatta Top Kapılıyor Kimse Geri Dönmüyor , Allahtan Yılmayan Bır Oyuncumuz Var .
Her Maçı 3puan İle Bitirmek Dileğiyle Başarılar Trabzonsporum

Cem Zırıh
03.01.2012, 20:56
Bu maçta şenol hocamızın maça artı olarak kattığı bir değer göremedik...
Şu olabilir; burağı çıkarmadı en azından...

Gerçekten merak ediyorum bu takım ne zaman en azından manisa gibi takım oyunu oynayacak...

dogru ikinci golun pasini atan colman i gerektiginde oyuna almak katki degildir

biltrabzon
03.01.2012, 20:57
mac 1-0 manisa nin gol atacagi belli senol günes oyuna müdahele etmiyor.Bu kadrodan bu kadar kötü oyun herhalde cikmaz diyorum.Senol günes sorunu kendinde aramali diyorum.

ibrahim ŞEN
03.01.2012, 20:57
Öncelikle Şu Gereksiz Top Kayıplarından Takım Bi Kurtulsa İyi İşler Olucak.Gol Ve Gol Pozisyonları Kaptırmakla Geldi Halil-Volkanın Maşallahı Var Rekora Koşuyorlar Sanki Maçta Sağ Kanatta Top Kapılıyor Kimse Geri Dönmüyor , Allahtan Yılmayan Bır Oyuncumuz Var .
Her Maçı 3puan İle Bitirmek Dileğiyle Başarılar Trabzonsporum

Halil bugunki futboluyla ben buraların futbolcusu degılım ınterı madridi getirin manisa kim der gibiydi cok umursamazdı hele o kısa dusen pasları..

Travelair
03.01.2012, 20:58
Bu arada Serkan ne yaptığını sanıyor? Sağ bek görevi olan bir oyuncu bu kadar mı vurdumduymaz oynar? Onun yüzünden kaç pozisyon verdik. Mevkisine koşmuyor bile. Neymiş ortasahaya yardım ediyormuş. Ediyorsan ediyorsun mevkini başıboş bırakman, koşmaman da ne demek?

ibrahim ŞEN
03.01.2012, 20:58
Hatasını telafi etmek denir ona :)

Tayfun Aydın
03.01.2012, 20:59

Neden yedek başladığını sorgulayada bilsen ne güzel olacak.Arkadaşım buraki herkes Trabzonspor lu yel değirmenlerine savaş açma boşuna.

Ümit Küçük
03.01.2012, 20:59

ama sırf oyuncuya ceza vereceğem diyede klübede bekletmek hatadır...neyseki bu hatasından dönmüştür...halile gelirsek ilk yarıyı izlemedim ama ikinci yarı o halil ben 90 dakika oynatmazdım ben halil ilk defa bu kadar kötü gördüm

pReN@_61
03.01.2012, 21:00
Serkan cezalı duruma düşmüş.İbb maçında yok.

hüseyin1975
03.01.2012, 21:03
Bakalim bu macdan sonra Transfer olacakmi?

Ümit Küçük
mac 1-0 manisa nin gol atacagi belli senol günes oyuna müdahele etmiyor.Bu kadrodan bu kadar kötü oyun herhalde cikmaz diyorum.Senol günes sorunu kendinde aramali diyorum.

abi bence bu kadrodan iyi oyunda çıkmaz....duran top organizasyonu sıfır...1 e1 yapacak adamımız yok...verkaç yapıyoruz adam topu rakibe atıyor.....defans topu uzaklaştırıyor 5 saniye sonra yine top defansa geliyor pozisyon alma soluklanma yok.....bu takımın iyi oynayabilmesi için....ortaya colmanın yanına box to box oynayacak adam....burakın yanına santrafor...stopere sakin top tekniği iyi olan bir oyuncu ve bek lazım....ben celustkanın yüksek potansiyele sahip olduğunu düşünüyorum ama şu anda yetersiz

Murat'
Forum yöneticileri ne iş yapar, maç biteli bir saatten fazla oldu, başlık öylece duruyor.

hüseyin1975
03.01.2012, 21:04
Serkan cezalı duruma düşmüş.İbb maçında yok.
Cok sükür.

Semih Aydın
03.01.2012, 21:05
Güzel bir sonuç aldık, hak etmediğimizi düşünsem de. Manisa ikinci yarıda bizden daha iyi oynadı.

Tayfun Aydın
03.01.2012, 21:06
...

Şenol Hocamız 96 daki kadroyu Leekens den devr alır şansa o kadroya Şota gibi bir yetenek eklenir ve o kadro 2. olur.Sonra 2005 kadro hazır Ziya Doğan tarafından oturtulmuş ve geçen sen belli şeyleri başarmıi kadro Şenol Hocam gelir 2. olur .Geçen hakkını yemeyelim Burak Yılmaz kazanılır Ersun Yanal ın kadrosuyla ???? olunur.Veeeee bu sene Şenol Hocamızın kurduğu kadro Trabzonspor başında ilk kez kadro kuruyor hocamız.

EROS87
03.01.2012, 21:07
yahu oynatmayarak oyuncuya ceza verdiğini neden çıkartıyorsunuz.. 2-3 gün daha fazla antreman yapmış oyunları kadroya alıp ödüllendirmeyi düşünmüş olamaz mı... yani çocuğu rahatsızlanan cech i de mi cezalandırıyor hoca...

bugün golü yiyen kadar kötü oynamadık, ancak her zaman ki gibi rakip ilk tehlikeli atağında attı golü. ondan sonra da sezonun en kötü oyununu oynadık... hücumda top kaptırdık mı takım halinde transa geçiyor, uzaklaşıyoruz oyundan... jaja da gelse messi de gelse buna birçözüm bulmak gerekiyor

güneyli
03.01.2012, 21:08
Manisa maçı başlangıç için çok zor maçtı...Sadece 3 puan olarak bakıyorum...Çabuk demoralize oluyoruz...Geçen sene böyle değildi...Bu manisa diğer üzerimizdeki takımlardan çok puan alır...Takım oyunu oynuyorlar..Neydi o öyle 2-1 öndeyiz kontra yiyoruz...Bu oyun anlayışı bize çile çektirir..Bundan daha kötü olmayacağımızı zannediyorum...Asıl bu haftayı ibb maçını 3 puanla geçmeliyiz...son olarak manisanın yakaladığı fırsatları değerlendirememesi bizim play off şansımız için oyunumuzdan başka şansa Allahın yardımına da ihtiyaç duyduğumuzu ortaya koydu..Herşeyin hayırlısı..

Mert M.
Evet nihayet Manisa'yı yenmeyi başartdık ama ne şekilde!
İnanın geçen senenin heyecanının çeyreği yok bende maçları izlerken. Bu hale gelmemize sebep olanlara selam olsun!
Kızmayın ama bu şekilde gidersek bizden bir cacık olmaz.
Defans hattımız Victor Hugo'nun romanındaki "Sefiller" den de beter durumda.
Hatta tecrübesi ile takıma olumlu katkıda bulunduğu söylenen Zokora, takıma ivme kazandıracağı yere el freni vazifesi üstleniyor.
Ben beğenmedim açıkçası bu akşamki oyunu.
En başından beri söylediğimiz gibi bu takım kesinlikle yere sağlam basan tecrübeli bir stoper transferi yapmalıdır.

ibrahim ŞEN
Şenol Hocamız 96 daki kadroyu Leekens den devr alır şansa o kadroya Şota gibi bir yetenek eklenir ve o kadro 2. olur.Sonra 2005 kadro hazır Ziya Doğan tarafından oturtulmuş ve geçen sen belli şeyleri başarmıi kadro Şenol Hocam gelir 2. olur .Geçen hakkını yemeyelim Burak Yılmaz kazanılır Ersun Yanal ın kadrosuyla ???? olunur.Veeeee bu sene Şenol Hocamızın kurduğu kadro Trabzonspor başında ilk kez kadro kuruyor hocamız.
Ve bidaha hakkını yemeyelim cok disipli bi takım oluşturdu :)

Tahir61
03.01.2012, 21:09
şenol güneş:hedefimiz 17 de 17
sadri şener.fadime tatile çıksın

Armağan Dere
03.01.2012, 21:10
Manisa'nın hakettiği maçı kazandık!!..
Saolsunlar 4 net pozisyonu atamadılar(!)..
Hoca da bu akşam sınıfta kaldı..

lazzz61
03.01.2012, 21:10
Tolga 10
Glo 8
Giray 5
Celu 5
Serkan 3
Zokora 5
Aykut 7
Adrıan 5
Volkan 5
Burak 9,5
Halil 7
Colman 7,5
Pawel 0
Ferhat 3 ( o da sag kanattan bındırme yaptı ona verıyorum )

Rasim YILMAZ
03.01.2012, 21:11
Evet egemen sakatlanıp glo giray oldugu zaman kaybetmıstık butun puanları zaten .)

Daha dikkatli incelerseniz;
İkinci yarıyılda oynayıp kazandığımız Beşiktaş ve Galatasaray maçlarında Egemen yoktu. Ve Egemen son 5 hafta solbek oynadı...:) Sorun ortasaha.....:)

batugol
03.01.2012, 21:11
işim dolasıyla maçı seyredemedim
ikinci yarının son 15 dakikasını trafikte radyoda dinlerken
tam burak gol attığında büyük bir gürültü ile sarsıldım
ne olduğunu anlamam bir 30 saniye sürdü
o yavaş ilerleyen trafikte adam arkadan bodoslama çarpmış bana
arabanın arkası göçtü
çok şükür ki maçı kazandık

İsmail52
03.01.2012, 21:12
Yuh yani hala Şenol güneşe salliyosunuz ya ayıp kardesim Şenol hoca gittikten sonra ne yaptı bu takım adam geldi 3 kupa aldı 2 si müzede öbürü yolda ..türkiye kupası süper kupa ve en şampiyonluk kupası...biz çok biliyoruz şenol hocadan ...ayıp beylerde.

Tayfun Aydın
İBB de Webo kırmızı kartla oldukça tuhaf bir pozisyonda dışarı atıldı.Bu kartların istanbul takımlarına verilmesi dileğiyle.

Mustafa Çolak
İyi olmasakta 3 ouanı almak güzeldi.

Salpazarli
03.01.2012, 21:14
kirmizi kart cok agir bence...ayni sekilde gsli futbolcu weboyu sakatlayabilirdi onunda girisi giris degil yani...katlettiler ibbyi...

ibrahim ŞEN
03.01.2012, 21:14
Daha dikkatli incelerseniz;
İkinci yarıyılda oynayıp kazandığımız Beşiktaş ve Galatasaray maçlarında Egemen yoktu. Ve Egemen son 5 hafta solbek oynadı...:) Sorun ortasaha.....:)

SSL 22/01/2011 150 Trabzonspor 1 - 1 Ankaragücü
TÜK 26/01/2011 548 Beşiktaş 2 - 1 Trabzonspor
SSL 30/01/2011 362 Fenerbahçe 1 2 - 0 2 Trabzonspor
SSL 06/02/2011 332 Trabzonspor 0 - 0 1 Antalyaspor
SSL 12/02/2011 144 Sivasspor 2 - 3 Trabzonspor
SSL 21/02/2011 401 Manisaspor 1 - 2 Trabzonspor
SSL 27/02/2011 358 Trabzonspor 3 - 3 Kayserispor
maclar burda

hüseyin1975
03.01.2012, 21:15
arabanın arkası göçtü

Gecmis olsun Usta,

ibrahim ŞEN
03.01.2012, 21:16
Tolga 10
Glo 8
Giray 5
Celu 5
Serkan 3
Zokora 5
Aykut 7
Adrıan 5
Volkan 5
Burak 9,5
Halil 7
Colman 7,5
Pawel 0
Renktas ılk halil gozume carptı en fazla 3,5 oda gol attı dıye:)

Taha Muhammet
03.01.2012, 21:16
Tolga 10
Glo 8
Giray 5
Celu 5
Serkan 3
Zokora 5
Aykut 7
Adrıan 5
Volkan 5
Burak 9,5
Halil 7
Colman 7,5
Pawel 0
Volkanla Adriana aynı puanı vermek biraz zor

batugol
03.01.2012, 21:17
Gecmis olsun Usta,

Allah razı olsun

İsmail52
03.01.2012, 21:18
Sanki Şenol günesin yerine baskası gelse her sene sanpiyon olucaz..bu macı sansa kazancımızı duşunun arkadaslar ligin ilk yarısında kac top direkten dondü saydınızmi yarısı girse içeri su an belki altı yedi puan daga fazla puanımız olurdu..

Taha Muhammet
03.01.2012, 21:19
Gene golü Halil yuzundenmi yedik ılerde topu kaybeden oydu dimi

Cem Zırıh
03.01.2012, 21:20
Hatasını telafi etmek denir ona :)

Neden yedek başladığını sorgulayada bilsen ne güzel olacak.Arkadaşım buraki herkes Trabzonspor lu yel değirmenlerine savaş açma boşuna.

biraz kafayi calistirsaniz neden oynatmadiginida anlarsiniz belki hea ? Kampa gec katilan tek yabanci ;)

Armağan Dere
Gene golü Halil yuzundenmi yedik ılerde topu kaybeden oydu dimi

Ben Volkan diye hatırlıyorum..

Ahmet ÇOLAK
şenol güneşi artık savunmayı bıraksın bazı kişiler yaptığı hatalar bir değil iki değil tamam gitsin demiyoruz ama eleştiriyoruz eleştirmeyede hakkımız var..

kurduğu ilk 11 hatalı.. oyuncu değiştirme zamanları çok kötü hele yaptığı değişiklikler daha da kötü.. oyunculara olan takıntılarıda cabası.. gıcıklık olsun diyemi serkanı her maça sokar ferhat var koy sola celustkayı koy sağa baştan yap bunu artık bitmiş serkan bunu göremiyomu anlamıyorum.. ya sağ bekte ya orta sahada illa oynayacak bu adam ona kalsa..

adrian denen oyuncuyu sırf kendi aldı diyemi sokuyo oraya.. koyma abi koyma yaa koy yerine geri kalan 20 oyuncudan birini en kötü onun kadar oynar zaten..

kendi evinde ikili ön liberolan nasıl çıkarsın kesinlikle kazanman gereken maça bunu anlamıyorum colmana aklı sıra cezamı veriyo sanki çok iyi adamların varmış gibi..

birde şu iki kaleciyle çıkma durumu varya tam rezalet hadi alt yapıyı sevmiyosun anlıyorum da hiç bi orta saha çıkartamıyosun hiç mi forvet yok bu kadar mı korkaksın.. bak emre çolak yine gol attı gs de ne güzel fatih terim onca ismin arasında ona güveniyo tıpkı şenol güneş..

gerçi nede olsa galip geldik burak yılmazımız var o atar şampiyon yapar bizi! yönetimden bu akşam yada en geç yarın sabah kadromuz yeterli açıklaması bekiyorum gerçi sadri şener gidecek gelecekler var diyor ama ben ilk 11 oyuncusu alacağımızı sanmıyorum..

Cem Zırıh
03.01.2012, 21:21

hahahhahahaha :D ziya dogan kadro oturttu dimi trabzonspor 'da :D la degetin ya :D

ibrahim ŞEN
03.01.2012, 21:22
biraz kafayi calistirsaniz neden oynatmadiginida anlarsiniz belki hea ? Kampa gec katilan tek yabanci ;)
Bumudur cezası yanı sıkısınca adamı oyuna al gene ?

el fanatico
03.01.2012, 21:23
giray kötüydü bugün, geri dönemedi... gerçi ileri çıkınca geri hiç dönemedi şimdiye kadar madem ne işin var orta sahalarda be adam...

iki stoperimiz de yetersiz... bize iki stoper lazım...

Mustafa Calik
Cumartesi IBB'ye karsi oynayacagiz ve Webo kirmizi kart yedi .. Allah razi olsun verenden .. sadece gs'ye iyilik yapmadi bizede iyilik yapti :)

Yiğit Gayretli

Bu kısma kadar ciddiyetle okudum, sonra bıraktım. Kusura bakmayın...

aurora
Maçın 2.yarısını seyrettim ve berbat bir Halil Altıntop seyrettim. Her topu kaptırdı kaptırdıgı her topda kalemizde gol tehlikesi oldu. Şenol Hocam artık oyunu okuyamıyor. Nasıl tahammül etti Halil'e anlamıyorum. İlerleyen haftalarda Olcan ve Jebrin'i de kadroya monte etmesi konusunda ümitsizim Şenol Hocanın. Çünkü radikal değişiklkler yaparak insiyatif almayı sevmiyor Şenol Hocamız. Adeta bu huyu bir saplantı şeklinde. Eminimki Messi'yi transfer etsek ilk 6 ay ilk onbire sokmaz onuda.

ibrahim ŞEN
03.01.2012, 21:24
giray kötüydü bugün, geri dönemedi... gerçi ileri çıkınca geri hiç dönemedi şimdiye kadar madem ne işin var orta sahalarda be adam...

iki stoperimiz de yetersiz... bize iki stoper lazım...
Ben zaten duran toplardan gol attıgınıda hatırlamıyorum her macta bı duran topa vuruyo ama kaleyı bulamıyoda bu cabası

Barış Burak
03.01.2012, 21:24
İyi günde dediğimi tekrar söylüyorum; ben Adriana hala güveniyorum:) maçı izlemedim ama,belki çıldırtmıştır:)

Gerçek şu ki Adrian Jaja mevkiisinin oyuncusu değil,ama sanırım bu kadar geniş(!) kadroda jaja mevkiinde oynayacak bir tek alanzinho ve adrian var...

Henrique yi forvet arkası hiç denemedi hoca,bence Henrique o mevkii de daha faydalı olacaktır.O oyuncu sol da sağ da en uçta ve forvet arkasında oynayabiliyor, fakat en uç noktada ve forvet arkasında daha verimli.

Hele önünde Burak Yılmaz olunca,Henriquenin forvet arkası oynaması adriana göre daha verimli olur diye düşünüyorum.

Ama ben ne antremanları hoca kadar takip ediyor, ne de teknik ekip kadar rapor tutuyorum.O yüzden hocanın verdiği tüm kararlara da saygılıyım:)

Koray
03.01.2012, 21:25

Sen yine iyi o kadar okumuşsun.

Cinayet anahtarı yeminle.

el fanatico
03.01.2012, 21:26
sanki ersun yanalın kurduğu kadro ilk sene ikinci sene fırtınalar estirdi de sıfırdan kurulan bir kadronun futbolunu sorgulayıp Şenol hocayı bu yönden eleştiriyorsunuz...

ayrıca avrupada gayet iyi takım, baştan aşağı yeni olmasına rağmen...

ibrahim ŞEN
Cumartesi IBB'ye karsi oynayacagiz ve Webo kirmizi kart yedi .. Allah razi olsun verenden .. sadece gs'ye iyilik yapmadi bizede iyilik yapti :)
Rahat ol sen 0 mac yaparlar onun cezasını :)

Ümit Küçük
arabanın arkası göçtü

geçmiş olsun var mı yapabileceğimiz birşey

Armağan Dere

Yiğit
Ersun Yanal'ın nesi vardı?
da gönderildi..
Şu mu acaba ''Başkana her dediğini yaptırdığı için''..
2 kötü sonuçta adamın kafasını kopardılar..
Sen Uefaya kalamasaydın ne olacaktı..
Hoca yine duracaktı..
Ki ligdeki kötü duruma rağmen..
Broos'un ne suçu vardı

Cem Zırıh
03.01.2012, 21:27
senol hoca ne yapsa yaranamaz sizin gibilere maalesef cunku haketmiyorsunuz adriani oynatir nie oynatti oynatmaz niye oynatmadi :D Turkiye'nin dahi kabul ettigi turkiyenin gelmis gecmis en iyi 3 teknik direktorunden biri oldugunu soyledigi Senol gunes her ne yaparsa yapsin bu forumda elestiriliyor ve elestirilcekde :d biri adriani niye oynatti der digeri serkan i oteki bilmem kimi ...Senol hoca'nin bu maca bu kadro ile cikmasinin en buyuk sebeplerinden birinin kampta yasananlar oldugunu dusunuyorum gordugum takim benide sasirtti en basta ama anlamaya calisinca anladim .. Begenilmeyen serkan takimin en cok kosan 2. oyuncusu begenilmeyen halil takimin en cok kosan 3. oyuncusu ( kontradan yenen golde yaptigi top kaybi disinda cok iyiydi) bu taraftar profili varken trabzonda ben ve benim gibilerin sanirim yatip kalkip senol hoca'nin ölmemesi ve takimin basindan gitmemesi icin dua etmesi gerekiyor ...

Tayfun Aydın

valla mı takımın da yetenekli 3 tane adam kalmış o da sanki bayburt a gitmişte geç kalmış . Adam Arjantine gitti geldi onu bırak ver para ceza geç öteye sen neden takımı cezalandırıyorsun.Takım top oynamayınca Şenol Hocayı eleştirmeyecez 85 oyuncu değiştircek eleştirmeyecez saçma sapan transferler yapılacak eleştirmeyecez iyi susalım Şenol Hoca nın gitmesini bekleyelim o zaman.

Alex Ferguson soyunma odasında Bechamın kfasına kramponu fırlattı adamın kafayı yardı sonra pansumanı yaptırıp ikinci yarı sahay sürdü.Büyük hoca toğçuyu oynatabilendir bol keseden ceza verip filozofluk yapan değildir.Ha hem büyük hoca hem filozof arıyorsan Rinus Michels e Brian Clough a bak derim.

Taha Muhammet

Çabuk sevinmeyelimde pdfk kırmızı kartı gereksiz bulabilir iptal eder gerekirse bizden sonraki maça ertelerler :)

Ümit Küçük
03.01.2012, 21:28
hahahhahahaha :D ziya dogan kadro oturttu dimi trabzonspor 'da :D la degetin ya :D adam olcaksiniz :d

o kadro ziya doğanın kadrosu değil samet aybabanın kadrosuydu.....Şenol hocayı çok seviyor olabilirsiniz ama ne yazık ki hocamız transferde pasif kalıyor

Mustafa Calik
03.01.2012, 21:29
Rahat ol sen 0 mac yaparlar onun cezasını :)

Çabuk sevinmeyelimde pdfk kırmızı kartı gereksiz bulabilir iptal eder gerekirse bizden sonraki maça ertelerler :)

Haklisiniz bunlardan hersey beklenir.. :)

Cem Zırıh
03.01.2012, 21:31
Bumudur cezası yanı sıkısınca adamı oyuna al gene ?

Ibrahim kusura bakmada o kadar cok varki senin gibi teknik traktor trabzon'da birinizde bi hayriniz dokunsa trabzonspor'a icim acimayacak :)

Ümit Küçük
Haklisiniz bunlardan hersey beklenir.. :)

o pozisyonun kartlada alakası yok haksız pozisyon....sevinmek yerine kızmalıyız....hakem gs nin ekmeğine yağ sürdü

Tayfun Aydın

Niye kim kurdu o kadroyu uzaydan mı indi.Ayrıca cem süzmesi Ziya Doğan la o kadro 11 maç kazandı üst üste.

el fanatico
03.01.2012, 21:32
bize Şenol Güneş ten iyi hoca gelmedi şimdiye kadar (şampiyonluğa ara verdiğimiz dönemde) ve daha iyisi de yok...

bir yerde yine yazmıştım en azından gol atınca havalara uçuyor adam...Trabzonsporlu bir hocamız var... daha ne isterim... ersun yanal ile derbi kazanamıyorduk ne çabuk unuttunuz... o takım da ruh yoktu ruh... şampiyonlar ligine katılacakken son hafta fener maçında oynanan oyunu (ersun yanal istifasından sonra oynandı), kendi evimizde konyaya, deplasmanda sivasa karşı oynanan oyunu hatırlayınca deli olmayan var mı?

Yiğit Gayretli
03.01.2012, 21:32
Yiğit
da gönderildi..
Hoca yine duracaktı..
Broos'un ne suçu vardı

Ben orada değilim Armağan. Biz "????" mi olduk geçen sezon ?

Geçen sezon ki takıma şampiyon diyemeyen kimseyle futbol tartışmam.

Armağan Dere
03.01.2012, 21:33
O kadroyu Samet Aybaba kurdu..

Yiğit,
Belki o arkadaş da ''ben gibi'' böle gelecek,gelen Şampiyonluğu istemiyor,isteyemiyor..
Sen de dersen bizi Mayıs'ta Şampiyon yapmazlar..
O zaman ayrılırız..
Şöle ki devre arası bitmiş 9 puan öndesin..
2 tane düzgün adamla bu işi çözecekken Brozek hamleleri %50 götürdü Şampiyonluğu zaten..
Fener'i de illegal yola iten biziz..
Yani hiç ümitleri yokken birden 4 puana inen fark..

ibrahim ŞEN
Ibrahim kusura bakmada o kadar cok varki senin gibi teknik traktor trabzon'da birinizde bi hayriniz dokunsa trabzonspor'a icim acimayacak :)
Nedir sendekı bu koru korune hocayı sahiplenme olayı anlayamadım. Sen bu takımdan memnunsan mutluysan sorun yok. Şahsen benim zoruma gıdıyo her mac ezıyet.

Ümit Küçük
bize Şenol Güneş ten iyi hoca gelmedi şimdiye kadar (şampiyonluğa ara verdiğimiz dönemde) ve daha iyisi de yok...

bir yerde yine yazmıştım en azından gol atınca havalara uçuyor adam...Trabzonsporlu bir hocamız var... daha ne isterim... ersun yanal ile derbi kazanamıyorduk ne çabuk unuttunuz... o takım da ruh yoktu ruh... şampiyonlar ligine katılacakken son hafta fener maçında oynanan oyunu (ersun yanal istifasından sonra oynandı), kendi evimizde konyaya, deplasmanda sivasa karşı oynanan oyunu hatırlayınca deli olmayan var mı?

vahid halilhodziçte iyi hocaydı leekers hakkını yememek lazım

Barış Burak
03.01.2012, 21:34
Yiğit
da gönderildi..
Hoca yine duracaktı..
Broos'un ne suçu vardı

Ben Ersun Hocaya haksızlık yapıldığını düşündüm hep.Taa ki iddianamenin ek klasörlerine kadar.

O klasörleri,tapelerino kudukça Ersun Yanal'a bakış açım 180 derece değişti.

Ne diyordu Selçuğa?''Ahmaklık etme,şampiyonlar liginde oynayacaksın'', sonra da şekip'i arayıp ne diyordu?''Ben konuştum abi,ikna etmeye çalıştım,aman kimse duymasın yanarım''

İyi kide haksızlık ypaılmış bu adama.İyiki de gitmiş.

Broos için ise;

Trabzonspor taraftarı değişiktir.Sabırlıdır ama sabırsızdır.Taraftar 28 sene sabretti,şampiyonluğu bekledi(gerçen sene de aldı hakettiğini).Ama aynı taraftar 90 dakika boyunca sabredemiyor.3-4 maç kötü sonuç alınsın; ne hoca kalıyor ne topçu...Takımın yeni kurulduğu,takım olgusunun oturması gerektiği falan hikaye oluyor o anlarda...Yani saman alevi gibi yanıyor.Söndüğünde ise,yani sakinleştiğinde ise,oturup Türkiye'deki taraftarlar arasında yine en akıllı kritiği Trabzonspor taraftarı yapıyor...Ama dediğim gibi maç içerisinde,resmen çekilemeyecek derece de bir sinir yüzünden saçmalama durumu...

Broos buna alışamazdı.Taraftar da bunu beklemedi zaten.

Bu yüzden diyoruz kiŞenol Hoca en ideal olandır.Taraftarı ondan daha iyi tanıyan yok...

Şöyle düşünün; başka hoca olsa; ''Eren ve Sercan niye oynamıyor'' diye sürekli söylenen taraftarın dilinden kurtulmak için onları hazır olmasa da sahaya sürerdi...Hazır olmayan oyuncuların performansı da malum kötü olacaktı.Ve eleştiri okları hocadan,bu oyunculara dönecektir.Şenol Hoca bunu biliyor...Eren ve Sercan'ı görmeyi ben de çok istiyorum,ama hoca hazır görmüyorsa oynatmıyor işte,eleştiriden kurtulmak için de hazır ollmayan oyuncuları taraftarın önüne atmıyor.

Helvacı61
03.01.2012, 21:35
bazen takım sanki 10 kişi uyuyor.. trabzonspor bu kadar basit gol yememeli

Murat'
03.01.2012, 21:36

Devre arasındaki Tolga Seyhan ve Volkan Bekiroğlu transferleriyle takım daha da iyiye gitmişti Ziya Hoca göreve başlar başlamaz.Beğenirsiniz ya da beğenmezsiniz ama o dönemde 11 maç üst üste kazanmıştık.

Ama o takım senin de dediğin gibi Samet Aybaba'nın kurduğu bir takımdı, Şenol Güneş'in şansı da Szymkowiak transferiydi.

Tayfun Aydın
Herşeyi geçtim şu Giray ı görüp bu takıma stoper aldırtamayan bir hocamız var.Ama olsun Jaja gündemde yokmuş.

Helvacı61
bu takıma kaliteli bir stoper şart bunu gören biri yokmu..altı üstü bir stoper alacaksnız ...ne biçim insan bunlar

Alper Calik
03.01.2012, 21:37
Şenol hocanın performansının oyuncu değiştirme konusunda kötü olduğu ve şansa aldığımız maç.
Hocanın bu değişiklik yapmama, geç yapma huyu AKIL TUTULMASI ! Hocam seni çok seviyoruz ama vallahi buhran geçiriyorum izlerken.

70. dk nın ilahi bir önemi mi var?
İlla golleri yiyince mi adam değiştireceğiz.

Murat Erdoğan ile bizi hallaç pamuğu gibi atıyorlar, sizin elinizde dünya kadar adam var seyrediyorsunuz?
Gözünüzü kapatıp kulübeden rastgele birini seçseniz olur. Yeter ki düşen oyuncularımızı DE-ĞİŞ-Tİ-RİN !

"Oyuna girecek TAZE KAN sıradan bir oyuncunun, yürüyemeyen formsuz isimli bir oyuncudan daha iyi olacağına inanmıyormusunuz?"

Herhangi bir oyuncu sokun Allah aşkına. Genç diri birisi olsun yeter. Alın bitmiş oyuncuları oyundan !

10 dk önce Volkan ı almalı idi. Ve değişiklikleri de o zaman yapmalı idi. 60. dk. Takımın açık ara aksayan, pas trafiğini top kayıpları ile kesen Volkan oldu.

Burak bizi resmen kurtardı.

Cem Zırıh
03.01.2012, 21:37
o kadro ziya doğanın kadrosu değil samet aybabanın kadrosuydu.....Şenol hocayı çok seviyor olabilirsiniz ama ne yazık ki hocamız transferde pasif kalıyor

hocanin transferde pasif kaldigini kim soyledi yonetimin icindemisiniz ? haberi nerden aldiniz kimden duydunuz hocanin istemedigi futbolcularin getirildigini hadi diger taraftan bakalim hocanin istedigi futbolcular getirildi volkan adrian henrique bu adamlardan beklenen performans alinamadi peki halil , burak, celustka bu adamlardan kim hanginiz bu kadar performans bekliyordu ? onun kadrosu bunun kadrosu gibi zevzek dusunceleri kabullenemiyorum samet aybaba trabzonspor'un basina getirilecek denildiginde yonetimin burosunun camlarini taslayanda sizlerdiniz simdi samet hocayi yuceltenlerde hic kimse kimsenin malina konmaz bir takima her genel teknik direktor ufak tefek birseyler katar ondan sonra gelen eger akli varsa biraz daha katip birseyler basarmaya calisir samet gitti ziya geldi batirdi ersun geldi bros geldi batirdi senol hoca b.kk icindeki bi takimin belini duzeltmesi trabzonsporu yukseltmesi icin getirildiki cok sukurde baktigimiz zaman kisa sure oncesine kadar kafalari duvarlara vurdurtan takim suan sampiyonlar liginde basarili bi sezon gecirmis gecen sene sampiyon olmus ! bu sene uefaya kaldigi yerden devam ediyor ... sizinkisi Senol hoca'nin Turk milli takimini dunya ucuncusu yapmasina sansa diyen fenerlilerin elestirilerine benziyor :) birakin artik senol hocanin ve trabzonspor'un yakasini

Helvacı61
03.01.2012, 21:38
bu kadroya bir stoper almayıp iyi olan kadromuzu tukaka yapanlara yazıklar olsun

Tayfun Aydın
03.01.2012, 21:38
Devre arasındaki Tolga Seyhan ve Volkan Bekiroğlu transferleriyle takım daha da iyiye gitmişti Ziya Hoca göreve başlar başlamaz.Beğenirsiniz ya da beğenmezsiniz ama o dönemde 11 maç üst üste kazanmıştık.

Ama o takım senin de dediğin gibi Samet Aybaba'nın kurduğu bir takımdı, Şenol Güneş'in şansı da Szymkowiak transferiydi.

Ben de Ziya Doğan ın oturtuğu kadro dedim 96 da Şota piyangosu 2004 te Symek böyle gider.Bu sene de bekliyorum bi piyango hadi hayırlısı.

DURAS
03.01.2012, 21:39
şenol hocaya yapılan vefasızlıktır. bende kızıyorum şu an oynanan futbola, jajaya hayır demesine ama bu benim egomla alakalı. ist. basını şenol hocaya özellikle milli takımın başındayken çok haksızlık yaptı ama şurada yazılan pervasızca eleştirileri görünce az bile yaptıklarını düşünüyorum.
eleştiri olur ama vefasızlık olmaz ayıptır ayıp.

Murat'
03.01.2012, 21:40
hocanin transferde pasif kaldigini kim soyledi yonetimin icindemisiniz ? haberi nerden aldiniz kimden duydunuz hocanin istemedigi futbolcularin getirildigini hadi diger taraftan bakalim hocanin istedigi futbolcular getirildi volkan adrian henrique bu adamlardan beklenen performans alinamadi peki halil , burak, celustka bu adamlardan kim hanginiz bu kadar performans bekliyordu ? onun kadrosu bunun kadrosu gibi zevzek dusunceleri kabullenemiyorum samet aybaba trabzonspor'un basina getirilecek denildiginde yonetimin burosunun camlarini taslayanda sizlerdiniz simdi samet hocayi yuceltenlerde hic kimse kimsenin malina konmaz bir takima her genel teknik direktor ufak tefek birseyler katar ondan sonra gelen eger akli varsa biraz daha katip birseyler basarmaya calisir samet gitti ziya geldi batirdi ersun geldi bros geldi batirdi senol hoca b.kk icindeki bi takimin belini duzeltmesi trabzonsporu yukseltmesi icin getirildiki cok sukurde baktigimiz zaman kisa sure oncesine kadar kafalari duvarlara vurdurtan takim suan sampiyonlar liginde basarili bi sezon gecirmis gecen sene sampiyon olmus ! bu sene uefaya kaldigi yerden devam ediyor ... sizinkisi Senol hoca'nin Turk milli takimini dunya ucuncusu yapmasina sansa diyen fenerlilerin elestirilerine benziyor :) birakin artik senol hocanin ve trabzonspor'un yakasini

Yaşadığımız 3 tane Şenol Güneş dönemi ve yapılan transferler var, her şey çok net değil mi.

Şenol Güneş'in en çok istediği oyuncu Adrian ise hocamızın portföyü yok diyebiliriz rahatlıkla.

Cem Zırıh
Herşeyi geçtim şu Giray ı görüp bu takıma stoper aldırtamayan bir hocamız var.Ama olsun Jaja gündemde yokmuş.

git sen aldirt ole kolay transfer yapiliyor ya devre arasi transferleri cok basit ya git de sen bi transfer yaptirt takima

Ömer Faruk61
Şu Takımı Rahat bırakın arkadaş Eleştiri Eleştiri Yeter da 13 tane oyuncu gitti..Allah aşkına yeter Giden gider kalan sağlar bizimdir.Oyunculara destek zamanı Bu Takım şu haliyle CL de 7 puan aldı.Allah aşkına şu takımı eleştirmeyin artık..Evet kötü oynuyoruz ama sabretmezsek bundan sonra zor iyi oynarız...

el fanatico
03.01.2012, 21:41
taraftarımızda belirgin bir bjk taraftarı sendromu oluşmaya başladı... jaja yı transfer etmeyince (ki transfer de edebiliriz) Şenol hocaya sallayabiliyorlar... takımın değerleri geri planda kalmış, yıldız getir be hocam diyor bazıları...

hatalı Şenol Güneş oluyor, değerine sahip çıkmaya çalıştığı için...

hata mı yaptı yönetim acaba? aykut fenerli fenerin başında, tayfur bjk li bjk nin başında, terim gsli gs nin başında... bize ziyalar sametler kimsenin zorda kalmayınca takımına düşünmediği ersun yanal lazımdı...

hatta avrupa da devleri çalıştırıp kupalar içinde yüzen halilhodziçler gelmeliydi... çok hatalı yönetim çok...

NOT: oyun içinde hatalar yapmış olabilir bunu defalarca da yapmış olabilir eleştirebiliriz ama bize asla ondan iyisi gelmeyecek ve gelmedi... Türkiye ye de gelmedi....

Ömer Faruk61

Yiğit,
Belki o arkadaş da ''ben gibi'' böle gelecek,gelen Şampiyonluğu istemiyor,isteyemiyor..
Sen de dersen bizi Mayıs'ta Şampiyon yapmazlar..
O zaman ayrılırız..
Şöle ki devre arası bitmiş 9 puan öndesin..
2 tane düzgün adamla bu işi çözecekken Brozek hamleleri %50 götürdü Şampiyonluğu zaten..
Fener'i de illegal yola iten biziz..
Yani hiç ümitleri yokken birden 4 puana inen fark..

Kendi Adamını ersunla broosla karşılaştırın AFERİN!! hemde tapelerde adı çıkmış ERsunla aferin...:alkış::alkış:

Cem Zırıh
Yaşadığımız 3 tane Şenol Güneş dönemi ve yapılan transferler var, her şey çok net değil mi.

Şenol Güneş'in en çok istediği oyuncu Adrian ise hocamızın portföyü yok diyebiliriz rahatlıkla.

hocamizin en cok istedigi futbolcunun Adrian oldugunu TB soyledi degilmi ?

Ogün YAZICI
03.01.2012, 21:42
olcan bu takıma ilaç olur...

Murat'
Ben de Ziya Doğan ın oturtuğu kadro dedim 96 da Şota piyangosu 2004 te Symek böyle gider.Bu sene de bekliyorum bi piyango hadi hayırlısı.

Doğrudur haklısınız.

Tayfun Aydın
git sen aldirt ole kolay transfer yapiliyor ya devre arasi transferleri cok basit ya git de sen bi transfer yaptirt takima

Senin kafanda seni o kadar taşıyo işte napacan sezon başı aklı nerdeydi.Biz bura da Giray bu takımın stoper olamaz diye 1 senedir yırtındık hoca nın bi zahmet benden daha erken görmesi gerek.

angraf
03.01.2012, 21:43
Ne derseniz deyin Şenol hocada sorun var takımda hiçbir gelişme yok adamda aldırtmadı madem söz geçiremiyorsun bırak git kardeşim takımı senden başka t.direktörmü kalmadı dünyada yok oyuncu istememeler yok tavırlar bu kafayla bu iş olmaz Şenol hocam kusura bakma !

Ömer SEVİNÇ
03.01.2012, 21:43
Allah rızası için şu Adrian denen arkadaş tek bir korner daha atmasın. Giray'ın falan duran toplarda ileri çıkarken yüzlerine bakıyorum da herifler resmen ulan boşu boşuna da bu kadar yol gidiyoruz diyor anasını satayım. Ben yerlerinde olsam çıkmam zaten. En azından kontra falan yemeyiz.

Ömer SEVİNÇ
03.01.2012, 21:44
Olcan=Adrian=Volkan Şen olacak diyorum ben. İnşallah haksız çıkarım.

ibrahim ŞEN
03.01.2012, 21:45
Takımı eleştırmeyın dıyenler ya macları ızlemıyo yada skora bakarak konusuyo yada bu takımın formasını koysan bu ligde play off girer zannediyo:)

unal.hso

Giray'ın yerine siz oynayın bence.Yazık ya adam her maç canlabaşla mücadele ediyor.

Tayfun Aydın
Al işte nefret ettiğğim fatih terim defans ta 20 lik semih hücum 21 yaşındaki emreyle oynuyor.La bir tane mi altyapıdan oyuncu yok.

Alper Calik
03.01.2012, 21:46
:)))))

iyi tespit Ömer kardeş

Akşam akşam güldürdün beni :))))

Allah rızası için şu Adrian denen arkadaş tek bir korner daha atmasın. Giray'ın falan duran toplarda ileri çıkarken yüzlerine bakıyorum da herifler resmen ulan boşu boşuna da bu kadar yol gidiyoruz diyor anasını satayım. Ben yerlerinde olsam çıkmam zaten. En azından kontra falan yemeyiz.