PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu Süreçte Doğruları Söyleyen Tüm Yazarlara TEŞEKKÜR

Burhan Açıkgöz
20.12.2011, 13:24
Bu süreçte doğruların yanında olan (ufak tefek nüans farlılıklarıda olsa da) Başta Mehmet Baransu ve Rasim Ozan Kütahyalı'ya ayrıca Erman Toroğlu, TDKarlıbel, Ahmet Çakar ve Kemal Belgin' e teşekkür ederim. Trabzonsporu tutmadıkları halde doğruları söyledikleri için daha ismini sayamadığım tüm yazarlara ayrıca teşekkür ederim.

Trabzonsporu tutanları ve sevenleri de ayrıca tebrik ederim.
-----------------------------------------------------------
Bazı arkadaşlarım bana kızabilir olsun. Eğer bu kişiler yazılarında ve programlarında doğruları söylemeselerdi şike olayı sümenaltı edilir, Bochum dosyası gibi kapatılırdı. Özellikle bu federasyon yönetiminin gayretlerini gördükçe bu yazarlara teşekkürü bir borç bildim.

hamdi_61
20.12.2011, 13:46
Sn. Abim kusura bakma ama ne teşekkürü ?

Bozuk saat bile günde iki defa doğruyu gösteriyor.Bu saydığın isimler sürecin başından beri bir kere doğru konuşmuşlarsa, bin kere de yanlış konuşmuşlardır.

Çok beğendiğim(n)iz Bemal Belgin bile "Trabzon şampiyonluğu kendi kaybetmiştir.dokuz puan farkı kapatmayacaktı" dedi. Hiç demiyor ki "ulan bunlar şike yüzünden kaptırmış şampiyonluğu." der mi ? diyebilir mi ? Nerdee..

Teşekkür falan yok.(kendi adıma konuşuyorum.)

gatecrasher61
20.12.2011, 14:08

Bozuk saat bile günde iki defa doğruyu gösteriyor.Bu saydığın isimler sürecin başından beri bir kere doğru konuşmuşlarsa, bin kere de yanlış konuşmuşlardır.

Çok beğendiğim(n)iz Bemal Belgin bile "Trabzon şampiyonluğu kendi kaybetmiştir.dokuz puan farkı kapatmayacaktı" dedi. Hiç demiyor ki "ulan bunlar şike yüzünden kaptırmış şampiyonluğu." der mi ? diyebilir mi ? Nerdee..

Katılıyorum..

Buğra Sekban
20.12.2011, 14:24

aynen yukarıdaki o adamlara (kemal belgin hariç) teşekkür edeceğimi aklımın ucundan dahi geçirmemişimdir.