PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Maçtan Sonra "Şu Metrisin Önü"nü Armağan Edelim Fenerbahçeye

evrents
19.12.2011, 17:44
Dünkü maçtan sonra rahmetli Kazım Koyuncu'nun " Hayde " şarkısını çalan karaktersizlere "şu metrisin önü" 'nü çalalım diyorum ben.Dün maçtan sonra ben ve benim gibi birçok trabzonsporlunun kanına dokunmuştur.

Buraya video nasıl eklendiğini bilmediğimden linkini paylaşıyorum.Bilen arkadaş buraya ekleyebilir.

http://www.dailymotion.com/video/x5sh0x_edip-akbayram-metrisin-onu_music

Mehmet Cihan Kocaman
19.12.2011, 17:47
33.hafta falan olmasın, her hafta maçtan önce, devre arası, maçtan sonra çalınsın.

evrents
19.12.2011, 17:49
33.hafta falan olmasın, her hafta maçtan önce, devre arası, maçtan sonra çalınsın.
Perşembe günkü ordu maçından sonra çalınabilir mesela.

gatecrasher61
19.12.2011, 17:52
Bize yakışmaz

Bırakalımda adam olanlar ve adam olmayanlar arasında bir fark kalsın.

Ahmet Başkaya
19.12.2011, 17:56
Bu şarkının neden yazıldığını araştırdın mı hiç ? Madem bunu yapacağız ne hakla Kazım Koyuncu'nun şarkısını ağızlarına alıyorlar diye onları eleştiriyoruz ?

Kendimizle çelişmeye gerek yok bence .

Barış Burak
19.12.2011, 17:57
Metris Türküsünün bir anlamı vardır.Bu anlamın içinde ise hırsızların çıkaracağı bir mana olamaz.Hırsızlara bu şarkıylada bir anlam yüklemiş oluruz ki bu şarkıya haksızlık olur.

Ama terbiyesizlik ypaılacaksa, 2-2 lik maçtaki spikerin konuşması verilebilir maç sonu:)

Mehmet Cihan Kocaman
19.12.2011, 17:58
Perşembe günkü ordu maçından sonra çalınabilir mesela.

Ben de karar değiştirdim :)
Metris Türküsü onurlu insanlar için yazıldı, çalınamaz fb için.

gatecrasher61
19.12.2011, 17:58
Metris Türküsünün bir anlamı vardır.Bu anlamın içinde ise hırsızların çıkaracağı bir mana olamaz.Hırsızlara bu şarkıylada bir anlam yüklemiş oluruz ki bu şarkıya haksızlık olur.

Ama terbiyesizlik ypaılacaksa, 2-2 lik maçtaki spikerin konuşması verilebilir maç sonu:)

Bak işte o güzel olur..

evrents
19.12.2011, 18:00

Haklısın bu daha şık olur :).

Emre EFENDİOGLU
19.12.2011, 18:01
Gördün müüü gördün müüüü gördün müüü gördün müüüü paraları basmayı gördün mü, havaları basmayı gördün mü ?

Bu şarkı süper olurda çalmazlar :)

Yiğit Gayretli
19.12.2011, 18:02
Kazım'ın yeri orası değil burası diyip Kazm şarkıları yayınlamak en doğru tepki olur.

Hayır Metris'in önü falan anlamları bambaşka da zaten o tarz bir hareket yaparsak Febelek'den ne farkımız kalır ki ?

Sevmedim...

evrents
19.12.2011, 18:04
Bu şarkının neden yazıldığını araştırdın mı hiç ? Madem bunu yapacağız ne hakla Kazım Koyuncu'nun şarkısını ağızlarına alıyorlar diye onları eleştiriyoruz ?

Kendimizle çelişmeye gerek yok bence .
Neden yazıldığını bilmiyorum.Bu şarkıdan da bihaberdim sadece bazı facebook sayfalarında gördün.Bu kadar sert çıkışmana gerek yok.Bu şarkı hakkında bilgi verirsen memnun olurum.

Bu şarkının sırf fb için maç sonrası yayınlanmasını dileyip onurlu insanları karalamak değildi amacım.Böyle anlaşıldıysa özür dilerim.

yektakurtulus
19.12.2011, 18:04
insallah 33.haftaya kadar ligde kalamaz HIRSIZLAR!

Sadullah KAPICIOĞLU
19.12.2011, 18:06
Bize yakışmaz

Bırakalımda adam olanlar ve adam olmayanlar arasında bir fark kalsın.

Arkadaşa harfi harfine katılıyorum.

Malumunuz olsun derim ben Yavuz Sultan Selim ile İran şahı arasında geçen hikaye. " Herkes yediğinden ikram eder. "

Sadullah KAPICIOĞLU
19.12.2011, 18:08
Kazım'ın yeri orası değil burası diyip Kazm şarkıları yayınlamak en doğru tepki olur.

Hayır Metris'in önü falan anlamları bambaşka da zaten o tarz bir hareket yaparsak Febelek'den ne farkımız kalır ki ?

Sevmedim...

Yine harfiyen katılıyorum. Düşünce çok güzel, tam isabet. Çok teşekkür ederim. Okudum ve inanın mutlu oldum. Sağolun.

Ahmet Başkaya
19.12.2011, 18:11
Neden yazıldığını bilmiyorum.Bu şarkıdan da bihaberdim sadece bazı facebook sayfalarında gördün.Bu kadar sert çıkışmana gerek yok.Bu şarkı hakkında bilgi verirsen memnun olurum.

Bu şarkının sırf fb için maç sonrası yayınlanmasını dileyip onurlu insanları karalamak değildi amacım.Böyle anlaşıldıysa özür dilerim.

Arkadaşa harfi harfine katılıyorum.

Malumunuz olsun derim ben Yavuz Sultan Selim ile İran şahı arasında geçen hikaye. " Herkes yediğinden ikram eder. "

Demek istediğim buydu . Sert çıktığım yok , alınganlığa gerek yok :)

İbrahim Gökhun Öztürk
19.12.2011, 18:16
Bu itler için çikita muz şarkısı bile çalınmaz...

Yiğit Gayretli
19.12.2011, 18:20
Bu itler için çikita muz şarkısı bile çalınmaz...

:D Ben de buna katılıyorum aslında :D

gtem
19.12.2011, 18:22
şarkının anlamı, manasını falan karıştırmaya gerek yok. bunu dinleyen şikeciler kızar mı kızmaz mı önemli olan bu. bence çok iyi olur.

Ahmet Başkaya
19.12.2011, 18:23
şarkının anlamı, manasını falan karıştırmaya gerek yok. bunu dinleyen şikeciler kızar mı kızmaz mı önemli olan bu. bence çok iyi olur.

O zaman Kazım Koyuncu'nun şarkısıyla dalga geçtiler diye onlara kızmaya da gerek yok .

gtem
19.12.2011, 18:29
Mesele şu, biz kazım koyuncunun şarkısını duyduk ve kızdık mı? Kızdık.

Onlar metrisin önü şarkısını duyunca kızarlar mı? Bence kızarlar hatta delirirler. Kızmazlarsa çalmaya gerek yok. Önemli olan bu..

Bekir
19.12.2011, 18:35

Keşke her maç sonunda şunu yapabilsek ne de güzel olur,ama yapıcak çapta yöneticimiz olduğunu düşünmüyorum.

Twitter'dan Nevzat Aydın'a,Tuncay Bekiroglu'na ulaşsak ufak bi ihtimal faydası olabilir.

Fb'nin 2. maçımıza kadar ligde kalıcağını sanmıyorum ama kalırsa,Trabzon'daki maçta başlama düdüğü ile birlikte Şampiyonlar Ligi müziği çalabiliriz.

Maç sonunda da Bank Asya müziği çalarak,fb'yi Bank Asyaya uğurluyabilirz.

mawro61
19.12.2011, 18:41
her zaman böyle ince düşünmemek lazım. onu yapma ayıp oluyor. bunu yapma ceza alıyoruz. işte bu noktaya geldik

Ahmet Başkaya
19.12.2011, 18:41
Keşke her maç sonunda şunu yapabilsek ne de güzel olur,ama yapıcak çapta yöneticimiz olduğunu düşünmüyorum.

Twitter'dan Nevzat Aydın'a,Tuncay Bekiroglu'na ulaşsak ufak bi ihtimal faydası olabilir.

Fb'nin 2. maçımıza kadar ligde kalıcağını sanmıyorum ama kalırsa,Trabzon'daki maçta başlama düdüğü ile birlikte Şampiyonlar Ligi müziği çalabiliriz.

Maç sonunda da Bank Asya müziği çalarak,fb'yi Bank Asyaya uğurluyabilirz.

Gayet mantıklı :D

Bahattin Aydın
19.12.2011, 19:31
33. haftada ya da her hafta düzenli olarak Bank Asya 1. Lig 1.Lig Bank Asya şarkısı yeterli olacaktır.Çok daha güzel olacaktır.

itsmylife
19.12.2011, 19:53
http://www.youtube.com/watch?v=FpfxpQW5ytE bence bunu çalalım daha anlaşılır

türkünün manası neden tartışılıyorki. yok bunlara çalınmaz falan. adamlarla dalga geçip küçük düşürmek değilmi mevzu. onların kullandığı silahı kullanıcaz sadece. yoksa yıllarca olduğu gibi onlar dalga geçip küçük düşürmeye çalışsınlar. bizde çekirdek çıtlayıp güle oynaya uğurlayalım. sanki bizde fair play ödüllerini alırız.

yıllarca kadıköy deplasmanına giden biri olarak stadda boyle durumlar yasadığım için biraz fanatik olabilirim.

ayrıca metris trabzonsporlular derneği diye büyük pankartta yaptıralım derim...

itsmylife
19.12.2011, 19:56
33. haftada ya da her hafta düzenli olarak Bank Asya 1. Lig 1.Lig Bank Asya şarkısı yeterli olacaktır.Çok daha güzel olacaktır.

bence bu olmaz 2. lige mi düştüler. kesin olan birşey yok. ama metris gerçeği var....

memozcan
19.12.2011, 20:00
staddan çalmak yerine koro halinde söylenebilen bir türkü, en iyisi stadda karaoke yaptırmak:9

61viya
19.12.2011, 20:04
Bu konuyla ilgili fikrimi, dün sanırım maç başlığında belirtmiştim. Öncelikle "Şu Metris'in Önü" bir şarkı değil, türküdür. Hikayesi insana dokunur. Duyguludur.. Malum şahıslarla özdeşleşebilecek türküler arasında en sonlarda kendine yer bulur. Dolayısıyla, madem bizim özümüzde onlardan farklı olarak "saygı" var, bu eser ziyadesiyle yanlış bir seçim olacaktır. Bi farkımız olmalıdır.

Başka fikirler düşünülür elbet. Lakin, hepsinden önce, evimizde galip gelmektir aslolan.

Haaa unutmadan: Onalrın kullandığı silahı kullanmamız gerektiği yazıyor yukarıda. Aman deyim renkdaşlarım, ağzınızdan yel alsın. Allah hayatımızın hiçbir aşamasında onların yolunu izleme hatasına düşürmesin bizi.

Aleyna Yemenici
19.12.2011, 20:09
bu eurovision muhabbetinde kendi kendilerine rezil oluyorlar :D

krdnz
19.12.2011, 20:13
İki tane Metrisin önü var..

Biri Ali Asker'in diğeri Ahmet Kaya'nın..

Biri olmazsa öteki çalınsın :)

Emre EFENDİOGLU
19.12.2011, 20:20
hayde gidelum hayde
metrise azizi görmeye
elun şikecisine
ben nasil deyim hayde

fitbol sevgisi
şike ile budanur mi
insan sevdiği takumdan
bu kadar utanur mi

ekşide gördüm bunu süper :)

U.Sadıkoğlu
19.12.2011, 20:31
33. Haftayı dünya gözüyle avni aker'de göreyim başka bir şey istemiyorum.

Deniz Tosunoğlu
19.12.2011, 20:53
İkisinide calalim :) Hem metrisin omu hem bank asyayi

Tolga Okumuş
19.12.2011, 20:56
Hayde şarkısının bizim için dillerden düşmeyen bir marş olması için kaçınılmaz bir fırsat bana göre.

evrents
19.12.2011, 20:56
Bunu dinler misiniz arkadaşlar ?

Stadda çalalım demiyorum :D ama dinleyin mükemmel.

Fenerbahçe'ye mükemmel göndermeler.

http://www.facebook.com/photo.php?v=259229180802430

Adem Erdoğan
19.12.2011, 21:25
Ne gerek var şarkıya; belli aralıklara 2-2 2-2 diye anons yapılsa yeter.:)

Enes Ünal Kaya
19.12.2011, 21:26
bencede çalınmalı..

olmadı bank asya yı çalsınlar

Yasin Altuntas
19.12.2011, 21:31
Bize yakismaz onlar ile ayni seviyeye düsmek.

hodlu
19.12.2011, 22:05
Orduspor maçının önü ve sonrasında eğer bu şarkı çalınmassa yazıklar olsun...........

ibrahim
19.12.2011, 22:13
61. dakika geldiginde mac oynanirken calalim. Cezasi neyse veririz aga!! :):)

AYYILDIZ
19.12.2011, 22:26
Mac oncesi ve mac sonra Ah Azize Vah Azize sarkisi calinmali.

Süleyman Eruyar
20.12.2011, 09:29
http://www.haber7.com/haber/20111220/Trabzondan-Metris-misillemesi.php

ozturk
20.12.2011, 09:35

Bence bu daha güzel olur ççç

Doğan BULAT
20.12.2011, 09:45
Kazım Koyuncu'nun şarkısına neden bu kadar alındık bende anlamadım? Adamlar hırs yaptılar hazılandılar her türlü baskıyı kurdular yendiler dalga geçmek içinde bu parçayı çaldılar. Gayet normal..

Taraftarları nasıl baskı kurdular nasıl keografi hazırlamışlar görmediniz mi? Trabzon trübünlerinde 10 yıl geçsin böyle birşey görmek mümkün değil.. Hep bir ağızdan 61. dk. hangi takım bize sallamıyor ki? Bizim taraftarımız elin formalarını sırtına geçireceğine birleşssinler de tek bir ağızdan tezahürat yapmasını organize olmasını öğrensinler bence.. Önündeki adama "Otur maçı seyredemiyoruz" diyene kadar rakip takımı nasıl baskı altına alabiliriz nasıl kızdırırız onu düşünsünler.. Adamlar Hayde parçasını çalmasa başka bir şarkıylada kızdıracaklar dı zaten.

Bence çalana değil çaldırana bakın.. Yenseydin çalabilirlermiydi ? Bundan önce G.S yi sahamızda yendiğimizde "güle güle sana güle güle sana" diye şarkıyı biz çalıyorduk.. Feneri sende yen sen çal istediğin şarkıyı.. Kim ne diyebilir ki?

Ayrıca şu metrisin önü şarkısını çalmak gayet iyi bir misilleme olur bana göre.. Yenersen çal kardeşim bu kadar basit millet çalarken şu bunun için yazılmış bu bunun şarkısı diye düşünüyor mu?

Ha yönetim çalmıyor u şarkıyı o zaman yapabiliyorsa 30.000 taraftarımız tek bir ağızdan söylesin bu türküyü ..Mümkün mü?

Barış Cem
20.12.2011, 09:46
Bu hırsızlara en iyi cevap

http://www.youtube.com/watch?v=Y2WzbSkYJUw

Sözleri de yazayım tam olsun

Beye yemek yakışır,
Ye hele beyim ye hele.
Millet saftır alışır
Ye hele beyim ye hele

Kaçacak Yurt dışına
Yakala beyim yakala

Bu feryadı duyasın,
Her bir yana yayasın
Zehir zukkum yiyesin
Ye hele ağam ye hele

Devletin malı deniz
Sence yemeyen domuz.
Bence yiyenler soysuz
Ye hele beyim ye hele

Geldi zalımlar çattı
Çatınca bizi sattı
Bütün bankalar bitti
Ye hele zalım ye hele

Kul Nuri'yim erirsin
Toprak sıkar çürürsün
Bir gün hesap verirsin
Ye hele beyim ye hele

Geliyorlar sırayla
Kaçamadı parayla
Geberecek yarayla
Yele hele hain ye hele

Budur :)

DİNÇ
20.12.2011, 09:55
Onlar Metris Türküsü çalınacak kadar onur sahibi değiller...

Bence çalınması gereken şarkı şu;

ah azize ah azize
yalvaririm gel gitme
ah azize ah azize
cok mes’udum ben seninle
ah azize ah azize
beni terketme
ah azize ah azize
beni terketme
sev diyorsun azizem, seni nasil seveyim
vefakar oldugunu, ben nerden bileyim

http://www.youtube.com/watch?v=zVxMKAfqFQY

http://www.youtube.com/watch?v=A50aLdESekA

ya da şu da olabilir...

http://facebookvideoindir.me/atilla-tas-ah-azize-hq.html

Ben her gece
Başka bir yerde geziyorum sensiz
Etme eyleme girme şu kalbime
Ben her gece
Başka bir yerde içiyorum sensiz
Bir zehir gibi dolma kadehlere
Ah Azize vah Azize
Yar mısın bana karşı sen Azize
Gözleri yalan sözleri yalan
Sanki şeytansın
Sen bende bir rüya gibi
Ömrümde bir ceza gibi
Aslında bir günah gibi
Ben kalbimde seni söndüremem

tahsinsever
20.12.2011, 10:22
dniç kardeşim güzelmiş ama bunlar ancak maç sonu yada maç önünde çalına bilir ama en güzeli hem ordu spor maçında hemde avni kaerdeki fener maçında 20bin taraftarla şu metrisin önü türküsünü söyleyelim sadece nakaratını (şu metrisin önü uzunbir alan bir tek seni sevdim gerisi yalan) avni aker bu türküyle inlemeli yönetim bundan çekkinmemeli ceza alrız diye bu korkaklık olur sorarım size hangisi daha önemli alıcamız cezamı yoksa ayaklar altına alınan gururumuzmu ? saygılar.

mourner
20.12.2011, 10:55
Bunu dinler misiniz arkadaşlar ?

Stadda çalalım demiyorum :D ama dinleyin mükemmel.

Fenerbahçe'ye mükemmel göndermeler.

bu güzelmiş..bu stadda çalınmaz ama keşke taraftar ezberlese de hep bir ağızdan söylense..en azından 8 dakika kesintisiz tezahürat olur..

Salih Edip
20.12.2011, 10:57

Valla mükemmel olur yemin ediyorum , hatta gidip o anonsu yapan adamı buldurup ona yaptıracaksın :D

maxim
20.12.2011, 11:08
2-2 anonsu harika fikir :)

mourner
20.12.2011, 11:17
sözlerini de yazıyım..şiveli nasıl yazılır bilmiyorum,karadenizli değilim,o yüzden anladığım kadarıyla yazıyım :)

çalıyor furkan derya,bir kaç...
bu şike işlerine azıcık değinelim.
bu bizim sözlerimiz bitmez uşaklar bitmez
şikeci fenerbahçe onunla kim dalga geçmez

kulak verin dinleyin bizi baylar bayanlar
hep fenerden çıkıyor bu şikeyi yapanlar.

olmaz arkadaş olmaz artık bu kadar yeter
fenerbahçe düşerse türkiyede dert biter

yaptığınız dümenler sızar basına sızar
unutmayın adiler tarih bunu da yazar..

kemençenin teline asıl furkanım asıl
metris cezaevinde azize keyfin nasıl :)

bordo mavi formamla dolaşırım heryerde
rakiplerin bekliyor bank asya liginde

tek yıldızımız size yeter kanarya yeter
Allah'ımdan dilerim olsunlar daha beter.

25 sene oldu şampiyonluk görmedik
sahada rakiplere para teklif etmedik.

metris ceza evinde fenerbahçeli başkan
alçaktır şerefsizdir bu ligde şike yapan

maçları oynamadan belli olur netice
günahların takımı seçildin fenerbahçe

yaptınız şikeleri mahvettiniz ligleri
metris cezaevine koydular köpekleri

marcusjava
20.12.2011, 11:53
şu metrisin önü olmazsa ahmet kayanın metris türküsünü çalın madem:

ben dağlarda uçan guştum
kanatlarımdan vuruldum

:)

Samet Türkmen
20.12.2011, 11:54
2-2'ye katılıyorum. Hatta bizzat fb tv nin spiklerinin sesinden verilsin.

ugurTS1989
20.12.2011, 12:06
bu fenerlıler vatan hayını degılmı kardesım devlet ıcınde devlet kuruyorlar,baskanları yasa dısı ısler yapıyor ee oyleyse baska bır vatan haınınden a.kayadan bu sarkıyıda onlara armagan edelım her mac oncesı...

Mehmet Uludüz
20.12.2011, 12:14
Mini mini bir kuş donmuştu metriste pencerenin önüne konmuştu çalın...Uğraştığınız işlere bak liderin 13 puan gerisindeyiz takım dibe gidiyor biz ne hakkında konuşuyoruz , adam gibi çıkıp yenicen çakıcan farkı çıkıcan uefada gerekirse final oynucan sonra bu istanbul takımlarına kapak edicen maharet bu,siz tff'nin karısını kızını adam yerine bile koymadığı akşamın o saatinde 40bin kadını marifetmiş gibi maça tek başına gönderen ve bunu destek olarak yorumlayan bir kulübü muhattap almanız bile hata bana kalırsa

Mustafa ÖZDEMİR
20.12.2011, 12:19
onlara çok güzel armağanlarımız var .hele bi kupayı alalım...

Bülent Dizman 53
20.12.2011, 12:31
şu metrisin önü bir uzun alan,bir tek şike yaptım gerisi yalan.senin hasretindir türkiye kupası bir tek şike yaptım hücreme dolan :)))) yazılı dev bir pankart. neden olmasın...

gtem
20.12.2011, 12:43
http://www.sabah.com.tr/SabahSpor/Futbol/2011/12/20/trabzondan-fbye-metrisli-misilleme#

kacandan
20.12.2011, 12:46
Kazım Koyuncu'nun şarkısına neden bu kadar alındık bende anlamadım? Adamlar hırs yaptılar hazılandılar her türlü baskıyı kurdular yendiler dalga geçmek içinde bu parçayı çaldılar. Gayet normal..

Taraftarları nasıl baskı kurdular nasıl keografi hazırlamışlar görmediniz mi? Trabzon trübünlerinde 10 yıl geçsin böyle birşey görmek mümkün değil.. Hep bir ağızdan 61. dk. hangi takım bize sallamıyor ki? Bizim taraftarımız elin formalarını sırtına geçireceğine birleşssinler de tek bir ağızdan tezahürat yapmasını organize olmasını öğrensinler bence.. Önündeki adama "Otur maçı seyredemiyoruz" diyene kadar rakip takımı nasıl baskı altına alabiliriz nasıl kızdırırız onu düşünsünler.. Adamlar Hayde parçasını çalmasa başka bir şarkıylada kızdıracaklar dı zaten.

Bence çalana değil çaldırana bakın.. Yenseydin çalabilirlermiydi ? Bundan önce G.S yi sahamızda yendiğimizde "güle güle sana güle güle sana" diye şarkıyı biz çalıyorduk.. Feneri sende yen sen çal istediğin şarkıyı.. Kim ne diyebilir ki?

Ayrıca şu metrisin önü şarkısını çalmak gayet iyi bir misilleme olur bana göre.. Yenersen çal kardeşim bu kadar basit millet çalarken şu bunun için yazılmış bu bunun şarkısı diye düşünüyor mu?

Ha yönetim çalmıyor u şarkıyı o zaman yapabiliyorsa 30.000 taraftarımız tek bir ağızdan söylesin bu türküyü ..Mümkün mü?

Aynen doğrudur.fıtbolda kendimiz yaparken iyi,başkaları yapınca kötü diye birşey olamaz.ilk önce bunu ayırıp ona göre biz nasıl dalga geçip onları sinir ederiz onu düşünün.herşeyi yönetimden beklemeyin.saksılarımızı biraz daha yaratıcı fikilere çalıştıralım.illa fener maçında fener'e dokundurmaya gerek yok,her maç dokundurabiliriz.buda onları uyuz eder.

Doğan BULAT
20.12.2011, 12:53
şu metrisin önü bir uzun alan,bir tek şike yaptım gerisi yalan.senin hasretindir türkiye kupası bir tek şike yaptım hücreme dolan :)))) yazılı dev bir pankart. neden olmasın...

:alkış::alkış: Müthiş olur :D

bahadır2561
20.12.2011, 12:58
şenlik dağıldı bir acı yel kaldı bahçede yalnız

o mahur beste çalar şekip'le ben ağlaşırız

gitti dostlar şölen bitti ne eski heyecan ne hız

yalnız kederli yalnızlığımız da sıralı sırasız

o mahur beste çalar mecnun'la ben ağlaşırız

O mahur beste de CL müziği :D

ysfemr
20.12.2011, 13:09
günahların tescilli takımı fenerbahce pankartı geri gelsin artık cezada veremezler nede olsa:D

Turgay Atalay
20.12.2011, 13:33

Güzel:) "bir tek şike" yerine "ben hep şike" ibaresi konsa daha iyi olur herhalde:)

inadına_Trabzon
20.12.2011, 16:46
Hapishanelere güneş doğmuyor u çalalım :)

AYYILDIZ
20.12.2011, 17:58
2-2 anonsunu mac oynanirken yapmak super olur.

evrents
20.12.2011, 18:03
Bizim rahmetli Erkan abimizin türküsü de çalınabilir.Hapishane içinde volta vuramayirum aç kapiyi gardiyan burda duramayirum :D.

(Amacım türküyle dalga geçmek değil çok güzel türkü bazen dinlerken duygulanıyorum.)

Tolga Kurt
20.12.2011, 18:15
2-2 bencede harika olur. Ama bunu 33.hafta feneri yendikten sonra çalacağız dimi ?

elnıno28
20.12.2011, 19:25
metrıs cok guzel ama bence atılla taşdan AH AZIZE VAH AZIZE sarkısıda guzel olur

inadına_Trabzon
20.12.2011, 19:39
metrıs cok guzel ama bence atılla taşdan AH AZIZE VAH AZIZE sarkısıda guzel olur

:alkış: hahahahahahah süper

inadına_Trabzon
20.12.2011, 19:41
Fenerbahçe utanmadan açıklama yapmış ts bizimle uğraşmasın die.

ulan 61.dk da anıran kim ?

cska nın maçına bile gittiniz.

rüyalarınızda biz varız.

biz sizinle uğraşmıyoruz , EĞLENİYORUzz.

Doğan BULAT
20.12.2011, 19:58
Fenerbahçe utanmadan açıklama yapmış ts bizimle uğraşmasın die.

ulan 61.dk da anıran kim ?

cska nın maçına bile gittiniz.

rüyalarınızda biz varız.

biz sizinle uğraşmıyoruz , EĞLENİYORUzz.

:alkış::alkış::alkış:

ilknurozmen
20.12.2011, 20:11
OYUM AH AZİZE VAH AZIZEYE. Metris türküüsnn anlamı vardır, bence de çalınmamalı.

Doğukan Uçan
20.12.2011, 20:39
* Isınıyoruz küfür, maç bitiyor küfür. Ben Trabzonluyum, Trabzonsporluyum, kaptanım. Süreç boyu kimseyi hedef almadım. Bu tavır ayıp. Onların da anası-karısı var. O küfür sahipleri keşke yüzümüze de edebilse.

-Tolga Zengin-

Ustaalioğlu
20.12.2011, 20:45
Fener maçını kim bekleyecek, her maçtan sonra çalınsın.
Yönetim çalmazsa taraftar söylesin...

Ustaalioğlu
20.12.2011, 20:47
1996-2011 Nasıl koymuş angut kocaman...
yaw 2010 da ne koyduk belli değil, kupayı ellerinden aldık, şampiyonluğu bursaya verdik...
2011 öyle bir koyduk ki tüm yönetimleri metrise girdi...
kim kime koymuş anlamıyorum ki...

Ömür Karadeniz
20.12.2011, 20:49
Bence gerek yok,onlar bize bir terbiyesizlik yapmış olabilirler ama biz aynı şekilde cevap verip onlar gibi olmayalım,Şenol hocamızında dediği gibi başkalarının üzüntüsü,acısı bizim mutluğumuz olmamalı.

BOZOHAN
20.12.2011, 20:51
mutlaka bu şarkı çalınmalı....

Mehmet Ç.
20.12.2011, 23:00
34. Dakika'da bu olaylardan ve son raporlardan sonra Bank Asya birinci Lig sarkisi söylensin.

Hep beraabeer :D

Bank Asya birinci lig birincii lig bank asya...

Hatta fb videosu var bir tane bu sarki ilen o da yayinlansin mactan sonra :D

TSelif
20.12.2011, 23:09
Süper ya :D

Enes Ünal Kaya
20.12.2011, 23:24
maçdan sonra bu da çalabilir mesela..

güzel fikirler bunlar

uygulanır mı bilmem

haltun
20.12.2011, 23:29
ha ha buldum onu :)
http://j.mp/vOvkMu

U.Sadıkoğlu
20.12.2011, 23:38
Ahh şu fikirleri keşke bir kağıda yazıp tribüne giren bütün elemanlara dağıtabilsek ne güzel olur... Ya da koltuklara falan bırakılsa...

Forumda on numara fikirler çıkıyor ama uygulamaya gelindiğinde malesef sınıfta kalıyoruz gibi...

Her şeye rağmen..

Baaank asya 1.lig 1.lig bank asyaaaaaaaa :D

magarixa
20.12.2011, 23:41
bank asya fazla bu şikecilere..
spor toto 3. lig yakışır en çok..
http://www.tff.org/default.aspx?pageID=334

Ahmet Başkaya
20.12.2011, 23:44
Güzel fikir tuttum bunu :D :D Ligtv de kesemez . Lütfen !

bordo61
20.12.2011, 23:45
Bu fikir tamamdır :)

bordo61
20.12.2011, 23:46
http://www.youtube.com/watch?v=ahH_OUMnNHk

Hürgün Aygün
20.12.2011, 23:49
Müthiş müthiş müthiş bir fikirrr.:)
Mutlaka uygulanmalı hem de her maç.Lütfen duyrulsun bu diğer taraftar gruplarına da perşembe gününden itibaren uyguluyalım...

Alper Calik
20.12.2011, 23:55
Bizim 61. dk. şovumuz var.
Türkiye de belki Dünya da bir ilk.

Sonrasında dost düşman herkes bizi taklit etti. 61. dk da bize sövenler de var bildiğiniz gibi (kendileri bir şey üretemedikleri için ancak bizim ürettiklerimize yamanırlar)

Şimdi 34. dk da biz birşey yaparsak

taklidin taklidini yapmış olmaz mıyız? Biz ne yapacak isek 61. dk da yapıyoruz zaten.

Maç sonu mu söylesek bank asya yı? 34 ayrıca İstanbul demek, fenev değil.

selamlar

Ahmet Başkaya
20.12.2011, 23:56
Bizim 61. dk. şovumuz var.
Türkiye de belki Dünya da bir ilk.

Sonrasında dost düşman herkes bizi taklit etti. 61. dk da bize sövenler de var bildiğiniz gibi (kendileri bir şey üretemedikleri için ancak bizim ürettiklerimize yamanırlar)

Şimdi 34. dk da biz birşey yaparsak

taklidin taklidini yapmış olmaz mıyız? Biz ne yapacak isek 61. dk da yapıyoruz zaten.

Maç sonu mu söylesek bank asya yı? 34 ayrıca İstanbul demek, fenev değil.

selamlar

34.dakikada yapılıyor olması onlara mesaj olarak , nasıl böyle bir anlam çıkardınız anlamadım .

bordo61
20.12.2011, 23:56
http://www.youtube.com/watch?v=2kSYIi5nW-E&feature=related

Emirhan Yazıcı
20.12.2011, 23:59
Süper Bir Fikir

erdeme61
21.12.2011, 00:00
Bu fikir lütfen burada kalmasın çok süpeeer olur.Hatta biri staddaki kontrol odasına girip bu şarkıyı çalsa heralde tadından yenmez :)

turgi
21.12.2011, 00:50
en doğrusu yaa şampiyonlar ligi müziği yada bank asya müziği çalınsın daha anlamlı olur 2 taşla 2 kuş vururuz

Alihan Ertürk
21.12.2011, 01:14
Yalnız direkt nakarattan girilmeli, çünkü LigTV hemen kesiyor yayını.

Müzik çalacak, nakarat girene kadar kapatırlar kameraları..:)

Cemal abiye iletmek lazım bunu.

nesta61
21.12.2011, 03:47
macin baslama dudugunle birlikte 10 saniye sampiyonlar ligi muzigini dinlet FENER morelmen coker :))) , fenevin sampiyonluk macinda hatirlayin fenerli anonscu hem mac sirasinda trubunleri atesliyordu hemde fener marsi caldiriyordu ..

kudu_61
21.12.2011, 07:23
2-2 anonsu harika fikir :)
Kesinlikle bu olmalı o spikeri tekrar dinlemek bana da keyif verir

kudu_61
21.12.2011, 07:43
Fener maçını kim bekleyecek, her maçtan sonra çalınsın.
Yönetim çalmazsa taraftar söylesin...
Ben bir göztepe maçı izledim bu sene izmir de hem de göz göz kötü giderken kazandıkları bir maç maç bitti 500 kişi odam kireç tutmuyoru bu kadar mı güzel uyarlar sonuna kadar söyler ağzım açık kaldı onları dinledim soğukta
beklemeyelim fener maçını biz yapalım en babasını en kralını bide bi işi becerebilelim
bmn artık tribün grubu olalım koro yapalım her maç pankartla olmuyor şimdiye kadar gördüğüm en güzel birlikteliğiz ama tribünde çok ayrı gayrıyız sanalda süperiz tribünde yokuz beraber olalım tribünün sesi olalım

sence
21.12.2011, 08:51
süper fikir

fındıkoğlu
21.12.2011, 08:57
On numara bi düşünce tebrikler...:alkış:
Avni akerde bunu hep bir ağızdan haykırmayı inşallah başarabilirlerse çok güzel bi cevap verilmiş olur.....;)

buserkan61
21.12.2011, 10:56
Ben de cok begendım super fıkır bencede yapılmalıı. hatta yapıldıgıda stadda ekrandakılere de hıssettırmelıler.ve gazetelere haber konusu olması sağlanmalı.

maxim
21.12.2011, 11:12
2-2 anonsunu, o herifin sesinden ve de fb maçında biz 2-1, 2-0 gibi önde iken yapmak olabilecek en güzel senaryo olurdu.

Tabi bu mallarla bir daha oynamamız söz konusu olmamalı artık. 1461 ile oynarlarsa orda da yapılabilir nefis olur.

1461 demişken, bu şartlarda fb ile aynı ligde olması efsane kere efsane olur. Trabzonda oynanacak maçları falan düşünün.

muti
21.12.2011, 11:21
kesinlikle bank asya ligi nin tanıtım müziği olsun önce 2.2 mi evet 2.2. diye başlasın sonra da müzik girsin bu fikir süper olur biri ulaştırsın lütfen....

muti
21.12.2011, 11:26
arkadaşlar eğer isterseniz ben şike fener ve trabzon üzerine marş uyarlayabilirim stadda söylemek için.varsa böyle bi talep pm atın.

Kaya
21.12.2011, 11:40
Maçtan Sonra "Şu Metrisin Önü" 'nü Armağan Edelim Fenerbahçeye
ve

34. Dakikada Bank Asya Şarkısı Söylensin

başlıkları birleştirilmiştir...

muti
21.12.2011, 11:42
kesinlikle çalınsın hatta marş başlanümadan hani o malum sözler varya 2.2. mi evet 2.2. fb tv spikerlerini sesi verilsin bu ders onlara yeter zaten
altaki likde görüntülerle verilse süper olur
http://inciswf.com/144580122288446_32505.swf

Ahmet_8
21.12.2011, 13:19
çalınsın hep beraber 34.dakikada bank aysa birincilik sarkısı hep bir agızdan 5 dk soylensin

Cem Akyüz
21.12.2011, 13:20
bizim seyircinin yaptığı en iyi şey küfür etmek.Bende direk küfür edelim :D

Serdar A
21.12.2011, 16:03
Nasıl denmeli , bilmiyorum .
Bu gün bile hatırasına saygı duyulan , bir bilinci açık tutan halk türküsünün , ciğeri beş para etmez bir adam için tüketilmesi bana doğru gelmiyor . Uygun düşmüyor . Popülist söylemlerin değil , davanın adamı olmalı .

newrocki
21.12.2011, 16:10
en güzeli azize şarkısı söylensin. metrisi geçin...

komdere
22.12.2011, 11:21
takım sahaya
"ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda AHLAKLISINI severim."
pankartıyla çıksın.
hatta her maça bu pankartla çıksın...