PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fırtınaya Destek Zamanı

Serdar Dilekoğlu
19.12.2011, 12:47
Fırtına ortaya çıktı ve şimdi yapması gereken önüne ne varsa katıp gitmeli.

Evet belki çoğu kişi geç kalındığı konusunda hem fikir olabilir ama bu saatten sonra ne kadar kuvvetli oluşturabiliriz bunun çalışmasını yapmalıyız.

Yönetim ve hocamızın yaptığı konuşmaların her platformda arkasında durmalıyız.

Bir süreliğine yapılacak tüm eleştirilere ara vermeliyiz.

Yanlı yayın yapan medya kuruluşlarına en ufak katkı sağlayacak hareketlerden kaçınmalıyız.

Kendi şehrimizde bunların satılmaması ve okunmaması konusunda insanımızı bilinçlendiren çalışmalar yapılmalı.

İçimizde ki düşmanlara da kesinlikle izin verilmemeli ve en ufak seslerinde kafaları ezilmeli bu kadar açık ve net.

Gün birlik ve beraberlik günüdür.

Son yapılan hareketler sonrası tek ortak noktamız olan Trabzonspor için beraber olmamızı gerektirmektedir.

Lütfen bir müddet egolardan kurtulalım ve takımımıza sahip çıkalım.

http://didolazuri.blogspot.com/2011/12/frtna-ortaya-ckt-ve-simdi-yapmas.html

Hürgün Aygün
19.12.2011, 19:09
Adaletsizliğe, her türlü pisliğe verilen bu savaşta parçalanmış olarak değil bir bütün olarak yönetime, teknik ekibe destek olarak birlikte hareket etmeliyiz.İşimiz ne kadar zor olursa olsun boşuna demedik ki:
Güçlülerin iktidarına karşı Trabzonspor diye...

Tekke
20.12.2011, 11:51
Ben dergiyede abone oldum daha ne yapayım?

Serdar Dilekoğlu
20.12.2011, 16:49
Ben dergiyede abone oldum daha ne yapayım?

Evet abi biz bunları yapalım Hami gibilerde çıkıp açıklama yapsınlar

Barış Burak
20.12.2011, 20:08
Ortak aklın vardığı sonuç budur,ama bizim dinamiklerimiz bu ortak aklı uygulayamaz maalesef...Çünkü çoğu önemli dinamiğimizin egoları kendileri için çok kıymetli...

mawro61
20.12.2011, 22:38
yönetiminde yapmış olduğu son açıklamayı beğendim. takımın puan kayıpları bazen formsuzluk bazen taktik hatalardan kaynaklanıyor olabilir. ama asıl etkili olan çok üst düzey maçları kısa zaman aralıklarında oynuyor olmamız ve üstüne fenevasyon ve hakem hataları bizi alt sıralara itti. yensede yenilsede herzaman ve daha fazla takıma sahip çıkalım.

Bu takım amatör kümede de olsa bizim sevdamız,kimliğimiz,sembolümüz ve artık başkaldırımızdır.sesimiz her zamankinden daha gür çıkacaktır bundan sonra..

dumanpub
20.12.2011, 23:01
bize her yer trabzon

yektakurtulus
20.12.2011, 23:03
hosgeldin dumanpub:D

inadına_Trabzon
20.12.2011, 23:04
bu sezon tr ligi benim için önemsiz artık.

Yönetimin ve Şenol Hoca'nın arkasındayım , geçen seneki şampiyonluğumuzun izinde.