PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Orduspor Maçında Kazım Koyuncu Posteri

bdrmv08
19.12.2011, 00:24
Bu akşam Kazım Koyuncu'ya çok büyük saygısızlık yapılmıştır. Trabzonspor camiasına saygısızlık yapılmıştır. Buna kayıtsız kalmamak gerekiyor. Kazım Koyuncu'nun posteri Orduspor maçında dalgalanmalı. Bu saygısızlığa güzel bir cevap olur.

pReN@_61
19.12.2011, 00:32
Şahane bir fikir.Mutlaka yapılmalı mutlaka.Yönetim bu işe el atmalıdır.

Hürgün Aygün
19.12.2011, 00:44
Mükemmel bir fikir.Kemikleri sızlıyordur Kazım Abi'nin.Ayrıca o kupa geldiğinde ilk iş olarak Kazım Abi'nin mezarına getirilmelidir!

İgzas-61
19.12.2011, 00:50
destekliyorum umarım yapılır

Emirhan Makul
19.12.2011, 00:52
O poster oradan hiç inmemeliydi zaten.

Barış BAKIRTAŞ
19.12.2011, 00:52
Sonuna kadar destek....Eger yonetim yapmayacaksa biz yapalim ne gerekiyorsa hazirim

Adnan Mollasalihoğlu
19.12.2011, 00:56
Ali Asker - Metris her maçta bunu bangır bangır çalacaksın lig tv nin gözüne sokacaksın...

Uğur Ö.
19.12.2011, 01:07
Rahmetlinin kemikleri sızlamıştır.Yazık günah böyle şerefsizlik yahudiler bile yapmaz

Mora
19.12.2011, 01:07
Ali Asker - Metris her maçta bunu bangır bangır çalacaksın lig tv nin gözüne sokacaksın...

O türkü onuruyla mücadele edip cezaevlerinde yatmış insanlar için yazılmış renktaş, bu soysuzlar için çalmak bize yakışmaz.

Kazım Koyuncu posteri açılmalı ve ebediyen orada kalmalı. Ne gerekiyorsa yapılmalı.

Adnan Mollasalihoğlu
19.12.2011, 01:15
O türkü onuruyla mücadele edip cezaevlerinde yatmış insanlar için yazılmış renktaş, bu soysuzlar için çalmak bize yakışmaz.

Kazım Koyuncu posteri açılmalı ve ebediyen orada kalmalı. Ne gerekiyorsa yapılmalı.re
Aynen öyle haklısın renktaşım

Şenol Altunsoy
19.12.2011, 01:25

Kazım Koyuncu posteri açılmalı ve ebediyen orada kalmalı. Ne gerekiyorsa yapılmalı.

Teşekkürler bu güzel açıklama için.

Şenol Altunsoy
19.12.2011, 01:26
Bugün yapılan büyük saygısızlığa karşı Trabzonspor yönetimi Kazım Koyuncu'nun ismini ölümsüzleştirmek için stadın bir yerine vermelidir.

Murat Hızal
19.12.2011, 01:28
Bu konuyu Orduspor maçına kadar gündemde tutmamız gerekiyor.

bdrmv08
19.12.2011, 01:29
Bugün yapılan büyük saygısızlığa karşı Trabzonspor yönetimi Kazım Koyuncu'nun ismini ölümsüzleştirmek için stadın bir yerine vermelidir.

Mükemmel bir öneri. Kazım Koyuncu'nun ismini Trabzonspor'un bir biriminde ölümsüzleştirmek bize yakışır.

bangkook_61
19.12.2011, 01:32
Neden Kazım Koyuncu şarkısı çalınması böyle infial yarattı ? Tamam adamlar saçmasalak bir şekilde dalga geçtiklerini sandılar da şarkı hepimizin bildiği sevdiği hiç de laf sokma olarak algılayamayacağım bir şarkı değil mi ? Fenerliler zaten salak da biz niye alındık bu kadar ?

Mahmut Yilmaz
19.12.2011, 01:36
Metris türküsü bizim onurlu insanlarımız için yazılmış ölümsüz bir eserdir.Bu onursuzlar için çalmak onlara ödül olur,yazan tüm mahkumların kemiklerini sızlatır.Çok zor mu Şenol abinin dediğini yapmak,hatta yeni stada ismini vermek.Tabi yapan rantçılar izin verirse kendi isimlerinin yerine!

Şenol Altunsoy
19.12.2011, 01:37
Neden Kazım Koyuncu şarkısı çalınması böyle infial yarattı ? Tamam adamlar saçmasalak bir şekilde dalga geçtiklerini sandılar da şarkı hepimizin bildiği sevdiği hiç de laf sokma olarak algılayamayacağım bir şarkı değil mi ? Fenerliler zaten salak da biz niye alındık bu kadar ?

Dostum hamsi tava resimlerini pankart yapıp neden asıyorlarsa o şarkıyı da onun için çaldılar.

İnan Türkiye'nin tamamından farklı düşünüyorsun bravo

Mahmut Yilmaz
19.12.2011, 01:38
Bu arada bizim stad da porter asılacak yer yok!
Kapalı tribünün üstüne asmakta ekrana yansımaz.

Mahmut Yilmaz
19.12.2011, 01:41

Kazımın şarkısını şarlatan birinin sesinden yayınlamak ne anlama gelebilir?

bdrmv08
19.12.2011, 01:41

Kazım Koyuncu Trabzonspor taraftarıdır. Bu şarkıyı herhangi bir maçta çalabilirler. Ama Trabzonspor maçında çalmak Kazım Koyuncu'ya saygısızlıktır en başta.

Murat Hızal
19.12.2011, 01:43

Alınmadık, dört bir yanında aziz yıldırım posterleri olan ve etrafı çakallarla sarılmış bir mekanda Kazım Koyuncu'nun şarkısının çalılnmasına öfkelendik.

Adamlar her seferinde seni sen yapan değerlerle dalga geçmeye çalışacaklar, senin kültürünü, senin yaşayışını aşşağılayacaklar sen hiç bir tepki vermeyeceksin.

Laf soksalar, nasıl koyduk diye bağırsalar bu kadar öfkelenmezdik inan bana.

Buğra Sekban
19.12.2011, 01:50

bende arkadaşıma katılıyorum.

+ burda kazımın ileriyi görme kabiliyeti olduğuda ortaya çıkmıştır.
nedenmi ? bu kuş beyinliler sürü piskolojisiyle hareket ettiklerinden HAYDE GİDELİM BANK ASYA'YA piskolojisini diğer kuş beyinlilere yayma çalışmaktadırlar. bence biz bundan alınmamalı hatta gurur duymalıyız. inşallah bu maçın sonunu onlar bank asyaya giderken unutmadık unutturmayacağız diye bir videoya koyup yayınlıyacağım and olsun....

bangkook_61
19.12.2011, 01:51
Söylediklerinizden sonra daha farklı düşündüm. Özellikle Şenol Abinin örneğinden sonra. Ancak dalga geçmek istedilerse hamsi, laz, 12 gibi seviyesiz sallamalar yapabilecekleri aklıma o an daha başka çok şarkı geldi. Fenerliler zaten bir çay kaşığı derinliğinde düşünebildikleri için şaşırmadım.

Şenol Altunsoy
19.12.2011, 02:01
Söylediklerinizden sonra daha farklı düşündüm. Özellikle Şenol Abinin örneğinden sonra. Ancak dalga geçmek istedilerse hamsi, laz, 12 gibi seviyesiz sallamalar yapabilecekleri aklıma o an daha başka çok şarkı geldi. Fenerliler zaten bir çay kaşığı derinliğinde düşünebildikleri için şaşırmadım.

Takma kafana gözüm kendi pisliklerinde boğulacak onlar.Kazım'ın şarkısı olması çok koydu bize.

İbrahim Gökhun Öztürk
19.12.2011, 02:16
Bence de Kazım Koyuncu için kalıcı birşeyler yapılmalı..Bunu en çok hakedenlerden biri bana göre..Şenol Güneş ve Kazım Koyuncu isimlerinin tribünlere verilmesi en çok istediğim şey..İlerleyen zamanlarda çocuklarımız baba neden buranın adı böyle? kim bunlar ?dediğinde onlara şerefi,onuru ve sevdası için hayatını geçirmiş bu güzel insanları kolayca anlatabilelim..

Ahmet Öztürk
19.12.2011, 02:22
Bana kalırsa Şampiyonlar Ligi maçlarımızı iyi takip etmişler. Şampiyonlar Ligi maçlarında çalan "10. yıl marşı" ve "Ararım seni her yerde" şarkılarına alınmışlar belli ki.

Kazım Koyuncu'nun ismi yukarıda bir renkdaşımın da söylediği gibi stadyumun her hangi bir yerine verilebilir. Çok da güzel olur...

temel_yilmaz
19.12.2011, 03:50
ben herkesin aksina saygisizlik olarak almadim
soyleyenden ziyade bizi sinir etmek icin caldiklarini dusundum

kazim koyuncu bildigim kadari ile fenerbahceliydi
cok takilmadim bu olaya acikcasi ama yukardaki tribune isim verme fikri baya guzel

Kazım Koyuncu ve Fenerbahçe siyah beyaz kadar aykırı birbirlerine,Kazım Koyuncu benim canlı olarak gördüğüm iyi,büyük Trabzonspor'lulardan biridir.
Bence biraz araştır

Ahmet Öztürk
19.12.2011, 03:50

cok takilmadim bu olaya acikcasi ama yukardaki tribune isim verme fikri baya guzel

Şaka mı bu ?

Ahmet Öztürk
19.12.2011, 03:53
http://img25.imageshack.us/img25/6171/132nu8.jpg

Teknoloji çağındayız güya. Google'a Kazım Koyuncu yazıp resimlere baksanız bile Kazım Koyuncu'nun nasıl bir Trabzonsporlu olduğunu anlarsınız. Bildiğiniz kadarı ile çok yanlış biliyorsunuz.

Sinan Ayaz
19.12.2011, 04:15

abi şakamı yapıyosun Kazım Koyuncu'nun Trabzonsporlu olduğunu bilmeyen insan yok

61_Serhat_61
19.12.2011, 04:16
Şaka mı bu ?
saka saka... bosver... saat gec oldu... bu kadar ayakta kalmadi kendisi hic... ilk defa uzun kalmasina izin verildi... sacmaliyor iste.. .bosver...

poster cok güzel fikir...
bence yazida yazilsin...
O sizin degil BIZIMDIR... gibi biseyler...

61_Serhat_61
19.12.2011, 04:17

üye tarihi cok enteresan!!??!!....
desifre olmaya yakinsin yazdiklarina dikkat et ulaaa...
burasi Trabzonspor´un...

Sinan Ayaz
19.12.2011, 04:18
İçerdeki ilk maçımızda Metris şarkısı çalınmalıdır bu şerefsizlere verilecek en güzel cevap bu olur

61_Serhat_61
19.12.2011, 04:23
İçerdeki ilk maçımızda Metris şarkısı çalınmalıdır bu şerefsizlere verilecek en güzel cevap bu olur
hayir onu özellikle 33. haftaya sakliyoruz... insallah bunu pas gecmezler o gün yensekte yenilsekte o parca statta CA-LIN-MA-LI...............

nesta61
19.12.2011, 05:08
EY BUYUK ALLAHIM BUNLARA OYLE BIR TOKAT VURKI rahmetli kazim koyuncunun sarkisiyla bunlari bank asyaya yollamayi NASIP EYLE ALLAHIM

AMiN

61_Serhat_61
19.12.2011, 05:34
EY BUYUK ALLAHIM BUNLARA OYLE BIR TOKAT VURKI rahmetli kazim koyuncunun sarkisiyla bunlari bank asyaya yollamayi NASIP EYLE ALLAHIM

AMiN
oooofffffff sabaha iyi baslangic bu mesaj vallahi....
AAAAAMMMMMMMIIIIIIINNNNNNNNNNNNNNN

Celal Demir
19.12.2011, 08:26
ordu maçında metris türküsünü çalınmalı statda mutlaka en güzel cevap o olur kudururlar :D

ozturk
19.12.2011, 09:00
ordu maçında metris türküsünü çalınmalı statda mutlaka en güzel cevap o olur kudururlar :D

süper olur..

bordo61
19.12.2011, 09:31

Kazım koyuncunun hangi takımlı olduğunu bilmeyen mi var.

3 gün önce üye olup , böyle bişey yazmanız garibime gitti.

Bahattin Aydın
19.12.2011, 09:34
Mesela maç öncesi tüm kale arkasını kaplayacak üzerinde Kazım'ın resmi olan Trabzonspor bayrağı açılabilir.Sürekli asılı olacak olan posterden zaten bahsetmişsiniz.

arifberkay
19.12.2011, 09:45
Bu süreçte ne katkısı olacak bize

Badaloğlu
19.12.2011, 11:09
gossip,

İstersen en fanatik Trabzonspor'lu ol kardeşim. Kazım Koyuncu'nun, Trabzonspor'lu olduğunu bilmeyen adamın, caimiasının değerlerinden bu kadar uzak birinin, BMN'üzerinden Trabzonspor'a bir şey vereceğini sanımıyorum...

Bu bağlamda bundan sonraki yorumlarını (kendi adıma) dikkate almayacağımı bilesin.

Gökçebey
19.12.2011, 11:21

Bildiğin kadarıyla fenerbahçeliyse, kusura bakma da bir fışkı bilmiyormuşsun. :)

gatecrasher61
19.12.2011, 11:21
Bence sinir etmek icin o sarkıyı çaldılar.

Gs - fb maçının sonunda da mini mini bir kuş şarkısı çalınmıştı.

Bu tür şeyleri abartmamak gerekir.

Kazım abi artık yok diye şarkılarının çalınması yasak mı olacak. Kaldı ki o şarkı Türkiyenin dört bir yanında sevilen bir şarkı bence fazla takılıyoruz.

Yinede Kazım abinin posteri güzel olur ama bu maçtan önce böyle birşeyin yapılmaması bizim ayıbımızdır. Şarkı çalınmasa kimsenin aklına gelmeyecek.

TSelif
19.12.2011, 11:23
Ne kadar iyi niyetli taraftarlarımız var :D

Gökçebey
19.12.2011, 11:25
Bu konuda hassasuz :)

Cem Akyüz
19.12.2011, 11:28
kendisinin sporla olan hicbirseyini bilmiyorum, sarkilari disinda da gundeme geldigini ben gormedim, trabzon sehrinde yasayanlar veya gidenler muhakkak gormustur biliyordur

bu kadar buyutcek bir olay degil yani
fenerli olsa ne olur, gsli olsa ne olur, adamin hasiydi, muzigin efsanelerindendi benim icin

bu kadar ustume gelicek bir durum yok
ogrendik iste..

Ogrenmeden yorum yapiyosun ama Kazim fenerliymis tobe tobe.bu arada sadece bu mac degil her zaman stadin bir yerinde buyuk bir Kazim Koyuncu posteri bulunmalidir

Ertuğrul ATALAY
19.12.2011, 12:12

teşekkür ederim renktaşım.....

harika bir açıklama....

Murat GENEL
19.12.2011, 12:17
statta Aziz Yıldıvım posterleri ve Kazım Abinin şarkısı ile dalga geçtiğini zannetmek..İşte Fenerbahçe'nin tarifi budur..Teşekkürler Fenerbahçe bütün Türkiye'ye gösterdiğin için bunu..

Kaya
19.12.2011, 12:18
Orduspor maçına belki yetişmez bu organizasyon.

Ama, biz BMN olarak 2. yarı FB maçına özel bir hazırlık içine girmeliyiz diye düşünüyorum...

Kültürümüzü, ahlakımızı ve değerlermizi yansıtacak Fb'ye tokat gibi olacak bir hazırlık.

ozturk
19.12.2011, 12:20
Orduspor maçına belki yetişmez bu organizasyon.

Ama, biz BMN olarak 2. yarı FB maçına özel bir hazırlık içine girmeliyiz diye düşünüyorum...

Kültürümüzü, ahlakımızı ve değerlermizi yansıtacak Fb'ye tokat gibi olacak bir hazırlık.

Aynen Kaya, inşallah gerekli cevabı verecek hazırlığı yaparız.

Hasan Habip Özbay
19.12.2011, 17:12
biz hala centilmenlik falan bahsediyoz yetti be artık icraat zamanı gelmedimi daha ne bekliyoz ben önce kendime kızıyorum ölünün arkasından bile iş çevirenlere verilecek iyi bir ders olmalı

Alp Yavuz 13
19.12.2011, 17:40
Bence Avni Aker'de son ses ERKAN OCAKLI - HAPİSHANE İÇİNDE VOLTA ATAMIYORUM

Şarkısı çalınmalı son ses !!!!!!!

Mehmet Cihan Kocaman
19.12.2011, 17:53
Bu arada bizim stad da porter asılacak yer yok!
Kapalı tribünün üstüne asmakta ekrana yansımaz.

Çok güzel bişey dedin :D
Kapalının üstüne assan dev bi poster, pilot kameranın önü kesilecek :D
O yüzden ters asıcan posteri lig tvnin gözüne girecek :D

Mehmet BAL
19.12.2011, 18:01
Çok güzel bişey dedin :D
Kapalının üstüne assan dev bi poster, pilot kameranın önü kesilecek :D
O yüzden ters asıcan posteri lig tvnin gözüne girecek :D

sırf o poster gözükmesin diye o kamerayı iptal ederler

Samet Türkmen
20.12.2011, 01:31
Keşke zaman olsa da herkese Kazım Koyuncu maskeleri dağıtılsa. Hani ezikler azize için takmışlardı ya... Bu şekilde daha iyi bir gönderme olur diye düşünüyorum.

only ts
20.12.2011, 04:53
bu fenerlilere toplu katliam yapmak lazım anca o zaman sinirim öfkem azalır !

tahsinsever
20.12.2011, 09:15
ordu spor maçında büyükbir kazım koyuncu posteri ve şu metrisin önü türküsü çalınsın eğer bu yapılmassa bilinki korkak bir yönetimimiz var ve ordu spıor maçında mutlaka stad dolmalı fener özel nameler dizilmeli bu saatten sonra cezayı kim düşünür sorarım size hangisi daha önemli ayaklar altına alınan gururumuzmu yoksa cezamı ?

Bülent Dizman 53
20.12.2011, 09:17
aklın yenemeyeceği hiç bir güç yoktur.olgun düşünüp akıllı kararlar verilip ona göre hareket edilmelidir ama muhakkak bişeyler yapılmalıdır.

Melek
20.12.2011, 11:35
Bişey Yapmalı....Bişey Yapmalı.....Bişey Yapmalı....Bişey Yapmalı.....