PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor Maçlarına Trabzon Bölgesi Hakemi İstiyoruz !!!

Berat
18.12.2011, 21:12
Türkiye'de futbolla ilgilenen kesimin % 90'ı 3 İstanbul Takımı taraftarı mı? Evet.

Dolayısıyla Türkiye'de maç yöneten hakemlerin % 90'ı muhtemelen 3 büyük takım taraftarı mı? Evet.

T(ürkiye) F(enerbahçe) F(ederasyonu) yıllarıdır bu hakemlerin dürüst maç yönetecekleri varsayımıyla bu hakemleri tuttukları takımın maçına veriyor mu? Veriyor.

Hatta Trabzonspor'un 3 İstanbul takımıyla oynadığı maçlara da 3 İstanbul takımını tutan, İstanbul Bölgesi hakemlerini dürüst olacakları varsayımıyla veriyor mu? Veriyor.

Bundan böyle - özellikle derbi maçlarına- Trabzon Bölgesi'nden hakem istiyoruz!

Sefa
18.12.2011, 21:13
Beşiktaş maçına Beşiktaşlı Fırat Aydınus

Galatasaray maçına Galatasaraylı Kuddusi Müftüoğlu

Fenerbahçe maçına Fenerbahçeli Cüneyt Çakır

Ne yahu bunlar ? Yönetim neden buna bir şey yapmıyor ?

cenk52
18.12.2011, 21:18
Valla ben korkuyorum bizim bolgeden olsa adam gibi yonetir, millet Trabzonlu demesin diye bizi dograr yine...

Bu sikeciler dusmeden mac izlemeyecektim, Allah'tan Gurcistan da macta izlenmiyor, dogru durust internete girme firsati olmuyorda az sinir oluyorum... Serfsz bunlar yok yok yok nefret ediyorum bu ulkeden!

SEDAT
18.12.2011, 21:25
* Çok doğru ...

ErtuGrul
18.12.2011, 21:28
Ulkemden deyil, Ulkemi yonetenlerden nefret ediyorum...

MaHMuT_61
19.12.2011, 10:28
Hakemlerin bağzılarının ne yazık ki kulağının ciddi anlamda çekilmesi lazım. Bir meydan dayağı

Okan Çıtlak
19.12.2011, 11:54
olmaz maç alamayız biz...

Tunga
19.12.2011, 12:33
Ben tam tersini düşünüyorum Berat.

Bizim maçlarımızın birini Angut KOCAMANKAFA, birini Nihat Özdemir, birini Ali Koç, birini Mehmet Ali Aydınlar, birini Murat Özaydınlı, birini de PFDK'nın 4/7'lik kontenjanından biri yönetsin.

Böylesi daha delikanlıca olur.

Ertuğrul ATALAY
19.12.2011, 13:07
Akşam Sadri başkan bir tv programında söyledi bunu....Çok haklı ve mantıklı bir talep....

Trabzonspor 61
18.03.2012, 18:30
Neden ilgi yok bu başlığa?

hodlu
18.03.2012, 18:32
Çok haklı,çok yerinde bir talep.Lakin bunu Trabzonspor kulüp başkanı, gerekçelerini de açıklayarak bir Tv programında değil, direk TFF ve MHK başkanına söylemeli.Yoksa biz ister biz dinleriz....

Trabzonspor 61
18.03.2012, 18:34
Ancak Şenol Güneş başlıklarında, Trabzon'un yetiştirdiği en iyi teknik adamı yerden yere vururuz. Asıl bu başlıklara yazın. Geçen sene açık ara şampiyon olurduk hakemler fb köpekliği yapmasaydı!

Yaşar
18.03.2012, 18:41
Ancak Şenol Güneş başlıklarında, Trabzon'un yetiştirdiği en iyi teknik adamı yerden yere vururuz. Asıl bu başlıklara yazın. Geçen sene açık ara şampiyon olurduk hakemler fb köpekliği yapmasaydı!
Daha geçen yıl şampiyon olduğumuza biile inanmıyor bizimkiler.
Fb maçında oynasaymışız, Eskişehir maçında korkmasaymış Şenol güneş gibi muhabbetler dönerken, hakemlerin alyhimize hatalar yaptığını mı kabul ettireceğiz adamlara.
Sonra çıkıp diyorlar ki ''Sen adam gibi top oynuyor musun da hakemi eleştiriyorsun?''
Yani ''güzel futbol oynamayanın penaltısı verilmez, aleyhine uyduruk penaltı verilir, kartları verilmez.'' mantığının hakim olduğu bir kısım taraftar(!) var.
Eleştirip eleştirip dursunlar, ''mozoşist'' tipler işte.

Trabzonspor 61
18.03.2012, 18:46
Daha geçen yıl şampiyon olduğumuza biile inanmıyor bizimkiler.
Fb maçında oynasaymışız, Eskişehir maçında korkmasaymış Şenol güneş gibi muhabbetler dönerken, hakemlerin alyhimize hatalar yaptığını mı kabul ettireceğiz adamlara.
Sonra çıkıp diyorlar ki ''Sen adam gibi top oynuyor musun da hakemi eleştiriyorsun?''
Yani ''güzel futbol oynamayanın penaltısı verilmez, aleyhine uyduruk penaltı verilir, kartları verilmez.'' mantığının hakim olduğu bir kısım taraftar(!) var.
Eleştirip eleştirip dursunlar, ''mozoşist'' tipler işte.

Ben istersem amatör takım kıvamında oynayayım maçta. Orası hakemi ilgilendirmez! Çıkıp maçını düzgün yönetecek. Benim hakkımı gasp etmeyecek! Kul hakkı yemeyecek! Bu seneyi geçtim hadi. Geçen sene bize kaç tane penaltı verilmedi, rakiplerimize kaç tane kırmızı çıkmadı, Fener nasıl iteklendi arkadan. Tapelerle de her şey ortaya çıktı fakat biz hala bu hakemlere karşı çıkmayalım...

Gerçekten "eşek olursan semer vurma heveslisi çok olur".

Ya yabancı ya da Trabzonlu hakem istiyorum ben!

brushfield
18.03.2012, 19:30
Bu ülkede TFF neden İstanbulda, PFDK neden İstanbul'da, MHK neden İstanbul'da? Neden Ankara değil de İstanbul? Her gece 5 yıldızlı otellerin restoranlarında ne hesaplar çevirdiklerini bilmiyor musunuz?
Trabzonlu bir hakem Trabzonspor'un herhangi bir maçına verilirse en ufak bir Trabzon lehine hatasında düdüğünü eline verirler. Ama fb,gs,bjk'lı hakemler yıllardır Trabzonsporun maçlarında Trabzonspor'un haklarını gasp ediyorlar ama kimsenin umurunda değil.
Neyse, boşverin. Ne demiştik, figüranız bu ligde. Bu olanlar normal...