PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 17. Hafta | Trabzonspor 4 - 1 Orduspor

Sayfa : [1] 2 3 4 5

Canberk
18.12.2011, 18:40
Takımımıza başarılar . Dostça bir mücadele olsun :meşale1:

Sefa
18.12.2011, 21:20
Başlık açılmıştır..

Seriye son vermek gerek..

Chiko
18.12.2011, 21:26
Colman yok, Zokora yok, Aykut yok.

Sefa
18.12.2011, 21:27
Zokora oynuyor..

Jackdaniels
18.12.2011, 21:33
Eyyy gidi sene başından beri bu maçı bekliyorum Fatih Tekke oynicaktıda tekrar avni akerde görücektim onu buda nasip olmadı :(

Erbay
18.12.2011, 21:34
Bu maçı da alalım bi zahmet.

Eren Karaahmetoğlu
18.12.2011, 21:35
Ya PAF takım çıksın. Ya da artık ligden çekilsin takım.

30 yıldır tiyatro izletiliyor. Ne bir heyecan kaldı, ne zevk. Bu hafta olanlar benim için son noktaydı, umarım bugünle birlikte yönetim için de son nokta olur.

Hala futbol yorumu yapmaya mecali olan sizleri de tebrik ediyorum.

Benden bu kadar.

Samet Türkmen
18.12.2011, 21:43
Bin paket hediye çekirdek yollamayı düşünüyorum stadyuma. Bedava dağıtılsın. Boş kalmasın milletin ağzı !!!

inadına_Trabzon
18.12.2011, 21:45
Bari bu maç gençler oynatılsın. Eren Sercan.

Asi Çaykaralı61
18.12.2011, 21:46
İnşALLAH yeneceğiz TRABZONSPORum

Kazım Uzunboy
18.12.2011, 21:47
Ya PAF takım çıksın. Ya da artık ligden çekilsin takım.

30 yıldır tiyatro izletiliyor. Ne bir heyecan kaldı, ne zevk. Bu hafta olanlar benim için son noktaydı, umarım bugünle birlikte yönetim için de son nokta olur.

Hala futbol yorumu yapmaya mecali olan sizleri de tebrik ediyorum.

Benden bu kadar.

Kesinlikle yanlış anlama.

Hiçbir art niyet olmadan söylüyorum.

Ama demişsin ki benden bu kadar.

O zaman takımın çekilmesine gerek yok. Sen çekil, çekilmeyeni de engellemeye gerek yok.

Takım kötü gidiyor, ama takım bizim. Ligden çekilse ne olacak?

5-10 maç kötü diye bırakacak mıyız?

O zaman ezilmez miyiz Ankaragücü taraftarları karşısında?

Bak adamlar hala 90 dakika bağırıyor..

SADECETRABZON61
18.12.2011, 21:48
Tek Puan Kaybı ilk 4 den eder bizi bu kadar net..
Bu maçı kazanmalıyız artık bu maçın bahanesi olmaz 9 kişide kalsan bu maçı yeniceksin arkadaş..

Samet Yildirim
18.12.2011, 21:48
Artik hakemleride yenme zamani geldi !

4-4-2 cift santrafor...

DeAgLeMaNyAq
18.12.2011, 22:05
6 maçtır galip gelemiyoruz. Tarihimize baktığımızda 8 maçlık kötü bir serimiz olmuş. Umarım onu yakalamaya çalışmayız...

Ogün YAZICI
18.12.2011, 22:20
mutlaka kazanmalıyız ve kazanacağız...serkan zokora adrian haftalardır beklediğimiz oyunu oynatabilir...

fincher
18.12.2011, 22:28
yeter ya,gene mi haftaiçi maçı...

Sertan Danışer
18.12.2011, 22:30
bu maçı alırsak devre arasında dinlenmiş yeni bir taktik oturtmuş takviyelerle güçlenmiş takımımız ikinci yarıya fırtına gibi girip köpekleri susturacaktır inanmayan gölge etmesin

Ahmet Öztürk
18.12.2011, 22:40
"Şu Metris'in Önü" şarkısı çalınsın hoparlörlerde. Maç öncesi, maç sonrası, maç esnası artık ne zaman hoşlarına gidiyorsa yönetimin! 33. haftada ki fenerbahçe maçına kadar her maç bu uygulama sürdürülsün!

Maça gelirsek. Kalan son 3 maçta 4 puana fitim demiştim ama olmadı. Bu sefer şeytanın bacağını kıracağız inanıyorum.

Sercan ve Eren artık oynasın.

cenk52
18.12.2011, 22:56
Keşke gönlümün takımı ile memleketimin takımlarının durumları iyi olsaydı...

Haydi Trabzonspor'um artık vakit 3 puan vaktidir...

OzcanHan61
18.12.2011, 22:58
orduspora karsida kazanamiyorsaniz...ligten cekilin....

Giallorossi
18.12.2011, 23:11
Eren, Sercan ve Onur bu macta kesinlikli ilk 11'de baslamali. Tolgaya karsi hicbir tavrim yok ama Onuru'da küstürmemeliyiz. Bu seneyi unutup birdahaki sezon icin hazirlanmaliyiz simdiden. Ilk 8'e girip Avrupa Ligi play-off'a katilmak en önemlisi suanki duruma göre. Bundan sonra PAF Liglerinde, A2 takiminda ve 1461 Trabzondaki bütün yeteneklere sans vermeliyiz. Kendini ispatlayan zaten seneye kadroda olur ve böylece genc futbolcu kazanmis oluruz.

yaranozlu
18.12.2011, 23:14
artık kazanma vakti, çıkışa geçelim bu maçla. toparlanacağımıza inanıyorum çünkü gerçekten çok iyi oynadık şikecilere karşı.

Berat Akçay
18.12.2011, 23:18
Ölü toprağı üzerimizden atalım.Öncelikle avatarı değiştirerek başlıyorum.

Kazanmalıyız

Yunus Danışmaz
18.12.2011, 23:25
Alalım bu maçı artık, devreye moralli girelim takım olarak... Kazanalım artık yani..

Batuhan 61
18.12.2011, 23:26
Orduya yazık olcak.

Sacit
18.12.2011, 23:30
ulan yeter ya

perşembe günü başka saat yok muydu da 18:00 de maç oynatıyorlar
yemin edeyim basacam küfürü zor sabrediyorum valla yeter
:mad:

Ahmet_8
18.12.2011, 23:32
dostca bi mucadele olsun kazanan biz olalım

hanifta
18.12.2011, 23:33
lehimize en az 10 tane hata yapacaklar...

İgzas-61
18.12.2011, 23:37
alırız bu maçı

abcabca
18.12.2011, 23:56
bu maçla birlikte önümüzdeki 10 maçta 7-8 galibiyet almamız lazım ki üst sıralara tutunalım ama nasıl olacak orası tartışılır..

admiral99
18.12.2011, 23:57
rakip ordu nasil olsa, bu mac hakem lehte hatalar yapip gonul almaya calisacak, olan yine Ordu'ya olacak.

Sacit
18.12.2011, 23:58
bu maçla birlikte önümüzdeki 10 maçta 7-8 galibiyet almamız lazım ki üst sıralara tutunalım ama nasıl olacak orası tartışılır..

nasıl olacağı gayet açık, transfer yapacaksın ve yapmak zorundasın..

Hürgün Aygün
18.12.2011, 23:58
Colman sarı kart cezası nedeniyle sahada olmayacak.Bakalım nasıl bir kadro çıkacak sahaya...

Mehmet Ç.
18.12.2011, 23:59
Serimizin baslangici olsun...

Llaasnnn persembe neden?!?

Hafta sonunun suyumu cikti??

Mert Zaman
19.12.2011, 00:03
Mutlak Galibiyet Bekliyoruz FIRTINAM Gün Destek Günüdür..

Mellih
19.12.2011, 00:06
Artık kazanalım.. Hızlı oyun iç sahada glibiyeti getirir..

Zurawski
19.12.2011, 00:08
Umarım hakem hatasıyla değil sahadaki mücadelemizle kazanırız. Hakem hatası yapılınca nasıl canımızın yandığını gördük , Allah hakkımız değilse yarım puan bile nasip etmesin.

Ömer Faruk61
19.12.2011, 00:27
Keşke gönlümün takımı ile memleketimin takımlarının durumları iyi olsaydı...

Haydi Trabzonspor'um artık vakit 3 puan vaktidir...

Helal Olsun abi..İyi Olan Kazansın...

pReN@_61
19.12.2011, 00:29
Gençler oynasın...

İleli
19.12.2011, 00:38
kazanalim bu maci lutfen bunalima giricem yoksa...

Eren Karaahmetoğlu
19.12.2011, 00:40
Kesinlikle yanlış anlama.

Hiçbir art niyet olmadan söylüyorum.

Ama demişsin ki benden bu kadar.

O zaman takımın çekilmesine gerek yok. Sen çekil, çekilmeyeni de engellemeye gerek yok.

Takım kötü gidiyor, ama takım bizim. Ligden çekilse ne olacak?

5-10 maç kötü diye bırakacak mıyız?

O zaman ezilmez miyiz Ankaragücü taraftarları karşısında?

Bak adamlar hala 90 dakika bağırıyor..

Yahu bana yanlış anlama dedin ama sen beni çok yanlış anladın. Yönetim için de son nokta olur dediğim yönetim istifa etsin değil. Bu bıkkınlığım da sonuçlar için değil. Tam açık olamadım sanırım.

30 yıldır tiyatro izliyoruz bu ülkede futbol diye. Geçen sene bile hakemleri elimizden geldiğince ağzımıza almadık. Bu sene derbileri 11 kişi tamamlayamıyoruz. Beşiktaş maçını geliyor, Beşiktaşlı hakem katlediyor, Galatasaray maçını geliyor zaten yenileceğimiz maçı bir de üstüne garantiye alıyor, o kart Fener maçını bile etkiliyor. Şimdi de bu maç. Hiçbir şey değişmiyor bu ülkede. Zokora olayını işte sen de biliyorsun. Üstelik kaç gündür de Resmi site ve Yöneticiler konuşuyor. Yine değişmiyor. Göz göre göre bugün Cüneyt Çakır denen şerefsizin yaptıkları ortada.

Takıma bugün için helal olsun. 10 kişiyle bile gol atıyorduk yahu. Maçı alma şansımız vardı. 10 kişi gibi bile değildik. 11'e 11 devam etseydi maç çok net bir şekilde golü de bulacaktık. Kırık burunla oynayanlar, armayı öpenler. Bugün için takımın geneline helal olsun. Kadronun oynayabileceği kadar oynadı. Ama gerçekten yazık oluyor. Yazık oluyor emeğe, yıllardır aynı şeylerin olması insanın canını sıkıyor.

Bu sene tek beklentim yönetiminin aynı şekilde açıklamalarını sürdürmesi ve geçen senenin kupasının Şamil Ekinci'ye gelmesi. Eninde sonunda gelecek. Ne MAA, ne Federesyon, kimse engelleyemeyecek.

Ligde ise artık önüne geçilmiyor hakemlerin, eyyamın. PFDK, Tahkim, Federasyon, hakemler.. Artık konuşarak da bir şey olmadığı için ben PAF takımla çıkılmasını istiyorum. Belki o zaman bir şeyler değişebilir.

Büyük ihtimalle yanlış anladın sen beni. Takım kazanamıyor (kazandırılmıyor) diye böyle dediğimi sandın.

Takım ligden çekilip Bank Asya'ya düşsün, orada bile top oynayamasın. Yine maçlara ilk koşan olurum. Benden bu kadar derken bu tiyatroyu izlerken daha fazla heyecanlanmayacağımı, umursamayacağımı dile getirdim. Aykut'un kırmızısıyla birlikte 150lerde olan nabız bir anda 80'e düştü sanırım. Gelecek sezon belki yine heyecanlanırız. Hatta belki harbiden bir şeyler düzelir de futbolun zevkine de varmaya başlarız.

Hüseyin Sahtiyan
19.12.2011, 09:10
Temennim artık gençlerin ağırlıklı olduğu kadrolarla maçlara çıkmak. Çünkü milyon dolarlar verip transfer yaptıklarımızdan pek eksikleri olmayacaktır.

Ha playoff bile oynayamayız diye düşünenler olacaktır ki, şu ligde playoff oynasak ne oynamasak ne artık.

Artık somut tepkiler ortaya koymalıyız.

Ayrıca dün Facebook'ta dolaşıyordu, Orduspor maçında inşAllah stadda maç öncesinde de sonrasında Metris türküsü çalar yönetim. Şirin başkanımızın böyle birşey yapacağını pek sanmıyorum aslında ama umarım yanıltır beni.

hamdi_61
19.12.2011, 09:26
Hakem hatası istiyorum.

Ömer Faruk61
19.12.2011, 10:37
Hakem hatası istiyorum.

Ben istemiyorum.Aleyhimize olsun Lehimize olmasın..

CesurHamsi
19.12.2011, 11:14
Colman sarı kart cezası nedeniyle sahada olmayacak.Bakalım nasıl bir kadro çıkacak sahaya...
........................Burak..................... ..........

Alanzinho.....................................Volk an Sen

...........................Adrian................. ............

.......................Zokora...Serkan............ ........

Cech.........Glowacki.........Giray..........Celus tka

........................Tolga..................... ..........

Cem Akyüz
19.12.2011, 11:21
3 puani almamiz lazim insallah kazaniriz

gatecrasher61
19.12.2011, 11:24
Artık puan kaybına tahammülümüz yok..

İlk 4'e girmemiz lazım.

Ogün'
19.12.2011, 11:32
Trabzonspor 6 Orduspor 9 haftadır kazanamıyor.Orduda gosso,culio etkili oyuncular defans hattı da fena değil ordu da trabzon gibi hücum etmekte zorluk çekiyo orduspor da şuan da bir teknik direktör yok takımın başında artık kazanacağımızı düşünüyorum.

calypso
19.12.2011, 12:03
umarım orduspor 11 kişi bitirir bu maçı ve uyduruktan penaltılar çalınmaz.. tuz kokunca insanın aklına gelenler bunlar..

Helvacı61
19.12.2011, 13:13
takımımıza destek zamanı..daha önceki hatalara düşmeyeceğiz...yıkılmayacağız. önemli olan düşmek değil düştüğü yerden tekrar kalkmaktır.. ordu maçında trabzondan çok yoğun bir destek bekliyoruz

bASTURk
19.12.2011, 13:32
........................Burak..................... ..........

Alanzinho.....................................Volk an Sen

...........................Adrian................. ............

.......................Zokora...Serkan............ ........

Cech.........Glowacki.........Giray..........Celus tka

........................Tolga..................... ..........
Kadroda 11 kişi var düzelt istersen...

Serdar Dilekoğlu
19.12.2011, 13:38
Bu maçta Ordu yu harcarlar hemfikir herhalde herkes.

Okan Çıtlak
19.12.2011, 13:48
Orduspor maçının ilk 15-20 dk sını veya tamamını 10 kişi oynayıp "nede olsa siz atacaksınız atmadan biz çıktık" diyerek bu adaletsiz düzene tepki koymak güzel olmazmı sizcede..

Ömer Faruk61
19.12.2011, 14:15
Perşembe günü Avni Akerde oynanacak olan Trabzonspor-Orduspor maçında 61.dakika şovunu yaptıktan sonra fenerasyon ve yanlı kollarını protesto etmek için stadyumu boşaltıyoruz.Ben Trabzonsporluyum deyen ve maça gelme imkanı olan herkesi bu etkinlik içinde olması için stadyuma bekliyoruz.Etkinliğimizi herkesin sayfasında paylaşmasını rica ediyoruz..

Var mı böyle bir organizasyon??

Mehmet Ç.
19.12.2011, 14:29
Ordu'luyum..

Tek bildigim var..

Bu macta Ordu harcanmaz..

Ama biz kesin harcanacagiz..

Dankdik maclarda bile alehimize oynanmaya baslandi..

Ahmet Öztürk
19.12.2011, 14:30
maçın hakemleri; (H) MUSTAFA KAMİL ABİTOĞLU (Y) MUHİTTİN GÜRSES (Y) ASIM YUSUF ÖZ (D) ÖZGÜÇ TÜRKALP

İlker Akçay
19.12.2011, 14:31
Galip gelip devre arasına moralli gireceğiz...İkinci devre de bomba gibi döneceğiz..Saldır FIRTINA..

Ömer Faruk61
19.12.2011, 14:33
Abitoğlu heeee Allah belanızı versin....

Sefaenes
19.12.2011, 14:46
90 dakika taraftarlardan sikeci fb duymak istiyorum onlara karsi küfür doymak istiyorum nasil olsa bize herhafta ceza veriyorlar olup olmaz seyden bari bir macta hakli ceza alalim ama icimizin yaglari erisin. maa unutmamalari gerekir insani cileden cikardilar.

61_Hasan_69
19.12.2011, 14:49
90 dk fenere federasyona küfür etmicek adam gitmesin ordu maçına.

Ahmet Öztürk
19.12.2011, 14:58
90 dk fenere federasyona küfür etmicek adam gitmesin ordu maçına.

Başüstüne...

Ahmet Öztürk
19.12.2011, 15:00
hilmisever Hilmi Sever
Hector Cuper Orduspor'da! Nedim Türkmen ile konuştum. Her konuda anlaştıklarını ve yarın Cuper'in İstanbul'a geleceğini söyledi.

ozturk
19.12.2011, 15:01
inşallah gerekli mercilere gerekli tepki gösterilir.

Mert Özsarı
19.12.2011, 15:03
Taraftar olarak sevindirin bizi 3 puanla kapatalım ilk devreyi. Hasret kaldık vallahi.

61trabzonomer
19.12.2011, 15:12
Kadroda 11 kişi var düzelt istersen...

obaaa :D güzel laff bencede bizim kadroları 10 kişi yazalım artık

Tahir61
19.12.2011, 15:14
bu macta ordusporu dograyacaklar daha once de olmustu es es maciydi ayni sey olacak ve susturulacagiz

OYılmaz
19.12.2011, 15:16
Bu maç ligdeki kaderimiz için kritik maç ya tamam ya devam niteliğinde. En azından ilk 4'e girmek için zorlamalıyız. Bu maçtan sonra seriye bağlayacağımıza inanıyorum. Zihinsel ve yorgunluk bakımından çok düşük seviyelerdeyiz bu bir gerçek. Eğer ligin 2.devresinde toparlanmak istiyorsak en azından iş yapabilecek bir orta saha almamız gerekiyor. Tekrar söyleyeyim hedefimizin ilk 4 olmalı ama bu sezon en büyük hedefimiz Türkiye Kupası olmalıdır.

SEDAT
19.12.2011, 15:16
* Allahım Hakem'e bakarmısınız , resmen öyle eleştirirseniz böyle hakem veririm der gibi , benim isteğim Yabancı Hakemler...

Selman
19.12.2011, 15:18
Takım yener mi yenilir mi bilmem. Çok da umrumda değil açıkcası bu ligde ne olacağı.

Taraftardan beklentim var.Sadri Şener de savaş baltalarını çektiyse sıra sizde.Susarak, yok sayarak daha çok üstümüze geliyorlar.Şike ile alakalı ne kadar tezahurat varsa söyleyin artık.Gür çıksın sesiniz.Artık oynama, kendini yorma, cezası yok nasılsa, şike yap kanarya diye bi beste var mesela.Neden söylenmez hiç anlamam.Söylendiyse kusuruma bakılmasın, ben toplasan 3 maç izledim ama sağda solda Trabzons'daki maçlarda şike konusunun hiç açılmadığını çok okudum.

Taraftar yönetimin arkasında durmalı ve şike konusunu, şampiyonluk kupasının iadesini daha yüksek sesle dile getirmelidir.

Tahir61
19.12.2011, 15:28
serefsiz utanmaz insanlar 1996 ve 2011 kareografisi yaptilar bizim de birseylar yapmamiz lazim
bir fikir 96 da ve 2011 de vafat eden taraftarimizla ilgili birsey yapabiliriz

arifberkay
19.12.2011, 15:35
Eğer çekirdek yemek için gidecek varsa otrursun evinde yesin adamlar 50.000 kişi bize küfrediyor bu maçta bizde tepkimizi koymamız lazım.

Sacit
19.12.2011, 15:52
Takım yener mi yenilir mi bilmem. Çok da umrumda değil açıkcası bu ligde ne olacağı.

Taraftardan beklentim var.Sadri Şener de savaş baltalarını çektiyse sıra sizde.Susarak, yok sayarak daha çok üstümüze geliyorlar.Şike ile alakalı ne kadar tezahurat varsa söyleyin artık.Gür çıksın sesiniz.Artık oynama, kendini yorma, cezası yok nasılsa, şike yap kanarya diye bi beste var mesela.Neden söylenmez hiç anlamam.Söylendiyse kusuruma bakılmasın, ben toplasan 3 maç izledim ama sağda solda Trabzon'daki maçlarda şike konusunun hiç açılmadığını çok okudum.

Taraftar yönetimin arkasında durmalı ve şike konusunu, şampiyonluk kupasının iadesini daha yüksek sesle dile getirmelidir.

Selman, Avni Aker'e gelen taraftar genelde rakip takımın formasını giyiyor
Avni Aker tribünlerinin önde gelen simalarından henüz böyle tezahüratlar duymadık, iyi niyet peşinde geziyorlardı en son.. ya da emir mi aldılar, bu şekil tezahürat yapmayın diye onu da bilmem..

Umarım bu maçta okkalı bir tezahürat yapılır..

samway
19.12.2011, 15:57
bu maçta şikeci fener dıye bagırmayan maca gıtmesın

Süleyman50
19.12.2011, 16:02
inşallah ilk yarının son maçı olan bu maçı bari kazanırız...

Chiko
19.12.2011, 16:05
Macla ilgili iki sey düsünüyorum.

- Bizim isyan etmemiz sonrasi TFF ya bizim aleyhimize karar verdirecek, yada inadina daha da dogranmamizi isteyecek. Eger bizim lehimize kararlar cikarsa "alin iste, sizin lehinize de hata yapiyorlar" diyecekler ama eger yine dograrlarsa bize resmi olarak savas acmis olacaklar.

- Orduspor'da yeni antrenör gelecek, Cuper ve Matthäus gündemdeydi. Bu yüzden Orduspor'lular cok motive olmus olabilirler.
Ama biz kesinlikle full power oynayip, güzel bir galibiyet almaliyiz. Ordu'yu severim ama bizim durumumuz gercekten berbat.

Insallah aliriz.

ibla6167
19.12.2011, 16:09
şu maça atanan hakem bak , adamlar resmen bizle dalga geçiyorlar ya...
sabır,sabır,sabır....ya sabır..

Hun10
19.12.2011, 16:10
bu maçı kazanıp arada yeni jenerasyonlar yapmak lazım..aksi halde play off hayal olur

hakankaya61
19.12.2011, 16:13
bırakın maçı falan yenilsinler oda önemli değil bu hafta maç tribünde olmalı tribün kendini göstermeli her türlü tezahürat yapılmalı cezadan korkulmamalı...

ylmzince
19.12.2011, 16:55
volkan şen adrian brozek kardeşler

trabzon da oynamak istemedikleri çok bariz yollanmaları gerekir

.....
19.12.2011, 16:55
Onur
Celustka-Mustafa-Glowacki-Ferhat
Volkan-Zokora-Adrian-Halil
Henrique-Burak

Şentürk
19.12.2011, 17:00
Orduspor Hector Cuper ile anlaştı.

Murat Keçeci
19.12.2011, 17:13
Selman, Avni Aker'e gelen taraftar genelde rakip takımın formasını giyiyor
Avni Aker tribünlerinin önde gelen simalarından henüz böyle tezahüratlar duymadık, iyi niyet peşinde geziyorlardı en son.. ya da emir mi aldılar, bu şekil tezahürat yapmayın diye onu da bilmem..

Umarım bu maçta okkalı bir tezahürat yapılır..

çok zeki birisin sen galiba
Trabzon emniyeti ve kulüp yöneticileri tarafından defalarca uyarıldı gruplar toplantılar yapıldı şike veya küfürle ilgili tezahürat, pankart olmasın diye ne olursa olsun alırız dıyor emniyet kimseyi bulamazsak tribün liderlerini alırız diyor siz hala neden bahsediyorsunuz ya o kadar salakmıyız bizlerde ses çıkarmıyoruz /çıkartamıyoruz sanıyorsunuz

uemit
19.12.2011, 17:15
onur
serkan cerlsukta glowacki ferhat
volkan zokora sapara eren
halil brozek

yedekler : zeki mustafa baris özbek piotr henrique burak adrian

Ahmet Öztürk
19.12.2011, 17:22

Taraftardan beklentim var.Sadri Şener de savaş baltalarını çektiyse sıra sizde.Susarak, yok sayarak daha çok üstümüze geliyorlar.Şike ile alakalı ne kadar tezahurat varsa söyleyin artık.Gür çıksın sesiniz.Artık oynama, kendini yorma, cezası yok nasılsa, şike yap kanarya diye bi beste var mesela.Neden söylenmez hiç anlamam.Söylendiyse kusuruma bakılmasın, ben toplasan 3 maç izledim ama sağda solda Trabzons'daki maçlarda şike konusunun hiç açılmadığını çok okudum.

Besteyi yapan grubun sayısal imkanlarından dolayı Avni Aker'de bu besteyi pek duyamıyoruz. Aslında hemen her maç bu besteyi ve "Biz dar sokaklarında, dinmeyen yağmurunda..." bestesini söylüyorlar. Ama dediğim gibi sesleri çıkmıyor ne yazık ki. Bahsettiğiniz gibi Avni Aker'in önde gelen simaları bu besteleri kullansa tribün keyfi daha da çekilir hale gelir. Onu geçtim "Düşürün ulan, şike yapanı düşürün ulan" bestesini duyamaz olduk. Halbuki en basiti, en kısa olanı buydu.

Tribünlerde birleşme sağlanmadan toplu olarak hiç birşey yapamayız maalesef.

Samsun deplasmanın da yukarıda ki iki beste de farklı gruplar tarafından ortak olarak söylenebildi. Yani taraftar gruplarının üyeleri bu besteleri gayet iyi biliyor ama "O"nun bestesini söylemek acizliğine(!) düşmüyorlar. O yüzdendir ki hala 20 senelik tezahüratları yapmaya çalışıyoruz.

Tribünlere yönetimden darbe gelmediği müddetçe düzelme olacağını zannetmiyorum. Umarım yanılırım...

Oğuzhan
19.12.2011, 17:24
#eurovisionsarkisimetrisinonu tt hareketimize destek verin lütfen sayfası olanlar paylaşsın aniden yüklenelim.

Soner Albayrak
19.12.2011, 17:25
Bu maçı alıp galibiyet serisini başlatmamız lazım yeter artık puan kaybına tahammülümüz yok. Çift forvet oynamamız lazım tek forvetle başlarsak yine sıkıntı çekeriz..

Helvacı61
19.12.2011, 17:29
arkadaşlar takımı baskı altına alıp germenin bir anlamı yok...bu takım 4-5 maç üst-üste kazanırsa herşey yoluna girer puan farkıda kapanır.. inşallah başlangıç ordudan olsun.. sonra istanbuldaki beşiktaş maçına kadar hepsini kazanırız bence....saha dışında olan olayları saha içine yansıtırsak hata yaparız. geçen yıl bu konuda mesafe aldık. çok fazla hakem konuşmak doğru değil..

CAFER ÖZER
19.12.2011, 17:32
Ben Bu sene saha sonuçları ile ilgilenmiyorum
Bu ligin ne olacağı belli değil.
Ama size şimdiden yazıyorum.
Trabzonspor çok konuştu diye lehimize hakem hatası yaptırıp bak işte sizin lehinize de hata oluyor diyecekler daha önce bu filmi görmüştük.
Ordusporu da biçerek Ordusporada burda gözdağı verecekler.Orduspor şike olaylaarında baştan beridir Küme düşmenin kaldırılmasına kaşı ve bazı sivri açıklamalarda bulunan Başkanı var.
Hatta Kulüpler birliğinde Bir tartışma olmuş Nihat Özdedemir küme düşme kaldırılsın demiş.
Bir karadeniz takımının başkanı o zaman -60 puanla başlayın demiş.Büyük bir ihtimalle Bu karadeniz takımı başkanı Nedim Türkmen
Nasıl olurda sen FB ye bunu dersin nasıl Şikeye karşı çıkarsın al sana diyecekler
Hemde Ordu ile Trabzonsporu arasına kara kedi sokacaklar
bir taşta dalda kuş bırakmayacaklar.
Orduspor-Trabzonspor son dönemlerde En fazla hakem mağduru olan takımlar.
Bu maça hakem damga vuracak Trabzonspor zaten Normal şartlarda Ordusporu yener
Ama Hakemle yenmiş giBİ tüm medyayı Trabzonspor üstüne salacaklar
Ersun Hoca Zamanında Eskişehir maçında yapıp hemde Eskişehirle aramıza kara kedi soktular,
Hemde Erman Toroğlu bile Bundan sonra Trabzonsporun önüne Eskişehir maçını koyacağım dedi.
Bakın dikkat edin Bunlar olması çok kuvvetli olaylar
Ben Ordulu Trabzonsporluyum ne olursa olsun saha sonuçları o kadar çok ilgilendirmesede Orduspor yenilse kimse bir şey demez ama Trabzonspor yenilirse Medya Bundan bile pay çıkartacak.Yinede Trabzonsporun kazanması gereken bir maç.
Orduspor da bu sezon düşmeyecek Onu söyleleyim.
Zaten Düşmeye aday bir sürü takım normalde var.
Samsun-Karabük-A.gücü
Birde Şikeden düşecek takımlar var.
FB-SİVAS-İBB-BJK bunlar zaten ligdekileri kurtarıyor.
Diğer bir meselede bu ligin iptal edilme olasılığı yüksek ordu Bundan sonra Tüm maçlarını kaybetsede Seneye Süper ligde olması garanti.
Ama Trabzonspor ele güne karşı Normal yollardan kazanmalı.

Helvacı61
19.12.2011, 17:32
girayın fener maçındaki özverili ve güzel oyunundan ötürü tebrik ederim. çok şükür ki böyle asaletli oyuncularımız var..

CAFER ÖZER
19.12.2011, 17:33
Ha Bu arada Artık FB ye Tribünlerden sallama zamanı geldi geçiyor.
Adamlar o kadar küfür etti Karşılık bekliyorlar
Sezon başından beridir METRİS türküsü istekleri yapıyorlar ama biz hala Metris söylemedik.

Helvacı61
19.12.2011, 17:35
arkadaşlar dikkat edin karadeniz takımları biçiliyor ordu..karabük.,trabzonspor
karabük- mersin maçındaki hakem hataları inanılır gibi değil.. bence bunlarıda dile getirelim...klüplerinide yanımıza alırsak tff orda duramaz

Mete DORUK
19.12.2011, 17:36
Artik hakemleride yenme zamani geldi !

4-4-2 cift santrafor...

Kesinlikle.. Bastan beri olması gerekende budur...
Bu sekilde olsun görün o zamn Burak cosar yine...

zafercalikoglu
19.12.2011, 17:38
genclere yer versin hocam,eren le sercanı bi görelim...

Mete DORUK
19.12.2011, 17:40
volkan şen adrian brozek kardeşler

trabzon da oynamak istemedikleri çok bariz yollanmaları gerekir

Neden geldilerki o zamn ikisine verdiğimiz parayla varya kimleri alırdık.....
Adam akıllı oynasınlar işte...

Mete DORUK
19.12.2011, 17:42
Trabzonspor bundan sonra maçlara 10 kişi çıksın. NAsıl olsa biri atılacak bari planları bastan yapıp ona göre adam oynatalım derim ben...

Taner Gündoğdu
19.12.2011, 17:45
varsın orduya da 3 puan versinler! bu saatten sonra bu ligde bu hakemlerle bu federasyonla ne yapabiliriz ki? 3-4 maç üst üstte kazansak ne olur? play-off' a katılsak ne olur? sezon başından beri bariz hatalarla bizi katledenler bundan sonra yakamızı bırakırlar mı? bu seneninde seneryasu hazırlanmış işte, gs şampiyon O-L-A-C-A-K! bir operasyon da federasyon ve mhk'ye yapılmadıkça bu ülkede hiçbir şey düzelmez!

Sibel
19.12.2011, 18:00
Ciddi anlamda Eren! Kesinlikle Eren. Bir kez olsun...
Bir izleyelim bu çocuğu.

Mehmet Cihan Kocaman
19.12.2011, 18:06
-----------------------------Tolga------------------------------

Celustka------------Giray--------------Glowacki-------------Cech

----------------------Serkan--------Zokora----------------------

Burak----------------------Alanzinho-----------------------Volkan

-----------------------------Halil---------------------------------

Metin Sağır
19.12.2011, 18:09
Zokora 2 maç?

Sefa Murat Dokuz
19.12.2011, 18:10
Zokora 2 maç?

Doldu 2 maçlık cezası.

Sefa Murat Dokuz
19.12.2011, 18:11
Adrian duran toplara yaklaşmayacağına dair söz verirse bu maçta Cezalı Colman'ın yerine düşünülebilir.

Mehmet Cihan Kocaman
19.12.2011, 18:14
Adrian duran toplara yaklaşmayacağına dair söz verirse bu maçta Cezalı Colman'ın yerine düşünülebilir.

Colmansız bi takımda Adriandan başka kim kullanabilir ki. Kornerleri alanzinho kullanamıyor. Topun resmen dibine dibine abanıyor. E burak da kesemez. Başka kim kaldı?

Cafer Bulur
19.12.2011, 18:28
Haftalardir kazanamiyoruz bu maci öyle ya da böyle kazaniriz anlayisi dogru degil.

Ordu nun durumu da kritik,kolay bir mac olmayacak.

Sakat,cezali oyuncular ve noel in de kapida olmasi nedeniyle zorlanacagimiz bir mac olacak.

Herseye ragmen kötü de oynasak kazanmaliyiz,3 puan cok önemli bu macta.

Ogün YAZICI
19.12.2011, 18:43
tolga
celustka mustafa glowacki cech
serkan zokora adrian
burak henrique halil

Metin Sağır
19.12.2011, 18:48
Doldu 2 maçlık cezası.

Doğru... :D

yorumsuz6117
19.12.2011, 18:49
Bence gol atabilirsek bu maçı kazanabiliriz.... :D

Taha Muhammet
19.12.2011, 19:14
hoca bu maçta gençlere yer verirmi ?

inception61
19.12.2011, 19:16
SADECE orduspora üzülüyorum hakemler harcayacak onları hakeme gerek kalmdan kazanmak ümidiyle hakem dedim bizim gazımızı alma operasyonu olabilir;)

güneyli
19.12.2011, 19:40
Orduyla veya karadeniz takımlarıyla bilinçli olarak sorun çıkartmaya uğraşanlara prim vermemek gerekir...

Mehmet Cihan Kocaman
19.12.2011, 20:02
Orduyla veya karadeniz takımlarıyla bilinçli olarak sorun çıkartmaya uğraşanlara prim vermemek gerekir...

Samsunspor'u bunların dışında tutmak gerek.

.....
19.12.2011, 20:03

Çok doğru. Biz kendi işimize bakalım. Gereksiz gerginlikler bize yakışmıyor.

Eto'o
19.12.2011, 20:43
soyle bi kadro olsa : 4-4-2
----------onur------------
celustka -mustafa -glo -cech
volkan -sercan(serkan) -zokora -adrian
-----halil--- burak-----------

fteotdgs
19.12.2011, 20:48
Adamlar Hector Cuper ile anlasmis. Bizde bu sans varken mac gunune kadar "Orduspor, Real Madrid'in tum kadrosunu transfer etti" turu bir haber bekliyorum...

Süleyman Baykan
19.12.2011, 20:51
Takımın ilk golü bulup üzerindeki stresi atmalı Gençlerbirliği maçıda öyleydi buda öyle ilk golü biz bulursak çok rahat kazanırız takımda gol yerim gene yenilirim gerilimi var bunu kırmak için maçta öne geçmeliyiz ligin 2. yarısı bizim için çok daha güzel olacak.

_________________TOLGA_________________

SERKAN_____CLEUSTKA___GLOWACKİ__FERHAT

____________ZOKORA______SAPARA_________

___HENRİQUE__________BURAK________ADRİAN

___________________HALİL________________

Burak bu tertipte çok etkili olur bence.

sbay
19.12.2011, 20:57
hocaya birilerinin artık burağı forvette oynatma sevdasından vazgeçmesi gerektiğini söylemesi gerek....

Tolga Okumuş
19.12.2011, 20:58
Hector Raul Cuper'de zamanında ne favori adamımdı be !

Zamanın'ın Mourinho'su idi bende :)

Samet Yildirim
19.12.2011, 21:10
Kadrom 4-4-2

-----------Tolga------------
Serkan--Celustka-Glo--Cech
---------Sapara-Zokora-----
Volkan----------------Alan
---------Halil-Burak----

Paksoy
19.12.2011, 21:14
Devre arası kampından sonra aynı oyuncularla çok iyi bir takım görebiliriz. sezon başında denizin dibine daldık nefs alma şansımız olmadı,ne teknik ne taktik hiçbir şey yapmadık ..

krdnz
19.12.2011, 21:15
Samsunspor'u bunların dışında tutmak gerek.

Niye?
Orası patagonya mı.

lazibere
19.12.2011, 21:18
Colman izne erken gtmek için bilerek 4. kartını gördü.. Şimdi de izinli..

Tonca para kazananların böyle basit hesapları yapmalarına ve ihanetlerine ayar oluyorum

lazibere
19.12.2011, 21:19
Kazanacağımızı düşünmüyom

Bizim takımda

Halil sol açık
Henrigue sağ açık
Burak forvet

oynadığı müddetçe

Orta sahada pas vermek ve top taşımak görevini tek başına koca 50 metreyi kontrol etmek zorunda kalan alanzinyo yapıyorken

Biz gol mol atamayız...

Maçın 0-0 biteceğini düşünüyorum

Çunku gerçekten çok kalitesiz ve vast oyuncularımız var

lazibere
19.12.2011, 21:24
Oynadığı 25 resmi maçtan sadece İnter maçı dahil 6 tanesini kazanan bir takımın orgunluk morgunluk lafları hıkayedir...

Takımımız zaten zor gol atarken çok dandik goller yiyor.. Böyle olunca mağlup olmak kaçınılmaz bir son
Takımın devre arasında hiç bir yol katedeceğini düşünmüyorum,
Sadri Şener'in bir şişe rakı içerek tv lerde yaptığı konuşmalar ''umutsuzluğun getirdiği trübine oynama felsefesidir'' Bu basit numaraya biz her zmaan kı gibi yeriz..

Hele akşam Sinan engin akşam sadri şener'e '' çok iyi transferler yaptınız'' gazını verdikten sonra

Kımse devre arasında kalite transfer beklemesin

Bank Asya oyuncularına gün doğdu

Bir anket hazırlasın yöneticiler

BANKA ASYA'DAN KIMLERİ TRANSFER EDECEĞİZ BAKALIM KIM TUTTURACAK

Ben başlayım

Buca dan ABDULKADİRRRRRR:))))))

Berke6198
19.12.2011, 21:26
Ne zamandır evde haykıramıyoruz "gool" diye. İnşallah bu sefer haykırırız. Burak yedeğe çekilmeli bu maç bi kendine gelsin. Henrique Halil güzel olur ileride. Volkan'da ilk 11'de oynayabilir. Böyle değişik bir kadroyla deneyelim bir de.

Laz_61
19.12.2011, 21:28
Yeneriz herhalde ...Bu macida alamazsak bilmiyorum artik..iddaacilar oynasin Kayseri-bjk-ts-gs

Mustafa Demir
19.12.2011, 21:28

fener macini izleyemedim colman yinemi cezali, gecen senede noel tatili icin bilerek kart gormustu bu seferdemi oyle oldu acaba?

MuratJ
19.12.2011, 21:30
------------------------------Onur-------------------------------
----------------Glowacki--------------Mustafa--------------------
-Celustka--------------------------------------------Cech---------
------------------------------------------------------------------
-------------------Serkan--------Zokora--------------------------
--Volkan---------------------------------------Alanzinho----------
----------------Burak--------------------------------------------
---------------------------Henrique------------------------------

Berke6198
19.12.2011, 21:32

Burak'ı bu maç yedeğe çekmek mantıklı olur bence. Aklı başka yerlerde maç oynarken. Biraz köşede kalsın da kendine gelsin.

Harun
19.12.2011, 21:46
-----------------Tolga---------------

Serkan------Celuska-----Glo--------------Ferhat

-----------------Zokora------------------

Volkan----------Alanzinho-----------------Cech

------------Paulo----Halil-----------------

Kaybedecek birşeyimiz yok.Denemeye değer bence.

Soner Albayrak
19.12.2011, 22:17
Bu maçı da bi zahmet kazanın uşaklar :)

bitirim
19.12.2011, 22:19
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=34683

Hami_41
19.12.2011, 22:31
Aslen Ordu doğma büyüme Kocaeli'liyim ama bu maçta Trabzonsporluyum babamda Trabzonsporludur ama beni kızdırmak için mi diyor bilmiyorum ama Orduyu destekliyecekmiş bu maçta evde güzel bir maç izliycez heralde...

Kazım Uzunboy
19.12.2011, 23:16
Yahu bana yanlış anlama dedin ama sen beni çok yanlış anladın. Yönetim için de son nokta olur dediğim yönetim istifa etsin değil. Bu bıkkınlığım da sonuçlar için değil. Tam açık olamadım sanırım.

30 yıldır tiyatro izliyoruz bu ülkede futbol diye. Geçen sene bile hakemleri elimizden geldiğince ağzımıza almadık. Bu sene derbileri 11 kişi tamamlayamıyoruz. Beşiktaş maçını geliyor, Beşiktaşlı hakem katlediyor, Galatasaray maçını geliyor zaten yenileceğimiz maçı bir de üstüne garantiye alıyor, o kart Fener maçını bile etkiliyor. Şimdi de bu maç. Hiçbir şey değişmiyor bu ülkede. Zokora olayını işte sen de biliyorsun. Üstelik kaç gündür de Resmi site ve Yöneticiler konuşuyor. Yine değişmiyor. Göz göre göre bugün Cüneyt Çakır denen şerefsizin yaptıkları ortada.

Takıma bugün için helal olsun. 10 kişiyle bile gol atıyorduk yahu. Maçı alma şansımız vardı. 10 kişi gibi bile değildik. 11'e 11 devam etseydi maç çok net bir şekilde golü de bulacaktık. Kırık burunla oynayanlar, armayı öpenler. Bugün için takımın geneline helal olsun. Kadronun oynayabileceği kadar oynadı. Ama gerçekten yazık oluyor. Yazık oluyor emeğe, yıllardır aynı şeylerin olması insanın canını sıkıyor.

Bu sene tek beklentim yönetiminin aynı şekilde açıklamalarını sürdürmesi ve geçen senenin kupasının Şamil Ekinci'ye gelmesi. Eninde sonunda gelecek. Ne MAA, ne Federesyon, kimse engelleyemeyecek.

Ligde ise artık önüne geçilmiyor hakemlerin, eyyamın. PFDK, Tahkim, Federasyon, hakemler.. Artık konuşarak da bir şey olmadığı için ben PAF takımla çıkılmasını istiyorum. Belki o zaman bir şeyler değişebilir.

Büyük ihtimalle yanlış anladın sen beni. Takım kazanamıyor (kazandırılmıyor) diye böyle dediğimi sandın.

Takım ligden çekilip Bank Asya'ya düşsün, orada bile top oynayamasın. Yine maçlara ilk koşan olurum. Benden bu kadar derken bu tiyatroyu izlerken daha fazla heyecanlanmayacağımı, umursamayacağımı dile getirdim. Aykut'un kırmızısıyla birlikte 150lerde olan nabız bir anda 80'e düştü sanırım. Gelecek sezon belki yine heyecanlanırız. Hatta belki harbiden bir şeyler düzelir de futbolun zevkine de varmaya başlarız.

Çok sonradan da olsa cevapsız kalmasın istedim.

Ben dedim ama demekki yine ben yanlış anlamışım.

Kusura bakma, özür dilerim.

Y.Çuvalcı61
19.12.2011, 23:29
Uşaklar sağda solda A.Gücünden hürriyet'le anlaşmışız fln haberleri var sağlam kaynak varmıdır??? :S

Sufyu_41
19.12.2011, 23:37
Tuncay Bekiroğlu: "Hürriyet haberi doğru değil."

SADECETRABZON61
19.12.2011, 23:52
Bu maçtada Puan kaybedersek iyice gittik Burak yedek olmalı kafası nerde belli değil.

61trabzonomer
20.12.2011, 00:09
-----------------Tolga---------------

Serkan------Celuska-----Glo--------------Ferhat

-----------------Zokora------------------

Volkan----------Alanzinho-----------------Cech

------------Paulo----Halil-----------------

Kaybedecek birşeyimiz yok.Denemeye değer bence.

önce yazıyı okudum sonra kadroya baktım,yazını görünce eren sercan falan görcem sandım harun abi ama sende bildik kadro çıkardın :)

Yaşar
20.12.2011, 00:09
M.Kamil Abitoğlu verilmiş maça.
Eyyamcının kralıdır.
Lehimize ciddi hatalar bekliyorum.

Sefaenes
20.12.2011, 04:43
Eyyamcının kralıdır.

adamlar bilerek verdi hata yapsinki taraftar olay cikartip en agir cezayi vermek icin bunlarin topu koc

tahsinsever
20.12.2011, 08:53
hem ordu spor maçında hemde avni akerdeki fener maçında metris türküsü çalınsın yoksa bizim yönetimin korkak oldğunu düşünücez onların yaptığına karşılık veremessek yazıklar olsun bize.

Ömer Faruk61
20.12.2011, 09:39
Eyyamcının kralıdır.

En nefret ettiğim hakemlerin başında gelir...

.....
20.12.2011, 10:17
Artık bu maçı kazanmalıyız. Ordu 9 10 maçtır kazanamıyor. İlk yarıyı 3 puanla bitiririz İnşAllah.

mahmuter61
20.12.2011, 10:33
Bu maçta hakemin üzerine taraftar oynamalı.

Mellih
20.12.2011, 10:43
...........................Onur................... ....
.................................................. .......
..Celustka.....Glovacki....M.Yumlu.....Cech.
.................................................. ......
.........................Zokora................... ...
.................................................. ......
...Volkan(Serkan)....Colman.........Halil....
.................................................. .....
...........Burak?...........Alanzinho............

Adam gibi çift forvet çıkabilecek kadro oluşmuyo malesef.

.....
20.12.2011, 10:46
Revizyona gitmekten başka çaremiz yok. Aynı takımla oynamak işe yaramıyor. Şenol hocamızın farklı varyasyonları değerlendirmesi lazım.

Eren Karaahmetoğlu
20.12.2011, 11:54
Madem Paf'la çıkmıyoruz.. :)

-------------------Tolga-----------------

Celustka--Mustafa---Glowacki---Cech

------------Serkan-----Zokora---------

-----------------Alanzinho--------------

------Volkan-----Burak--------Halil----

Tekke
20.12.2011, 11:59

Onur kendine gelsin Tolga da dinlensin.

BURAK mutlaka forvet arkasına geçsin bence de...

SENEYE, DEVRE ARASI TRANSFERLE

------------------------------TOLGA-------------------------------
----------------KİRALIK YABANCI(CAHILL)--------------Giray--------------------
-------------------KİRALIK(HAMİT)--------Zokora--------------------------
--Volkan---------------------------------------Halil----------
---------------------------KİRALIK(KLASNIC)------------------------------

Mustafa ÖZDEMİR
20.12.2011, 12:31
azize şarkısını çalmayan şerefsizdir...

Ömer Faruk61
20.12.2011, 12:46
azize şarkısını çalmayan şerefsizdir...

Ah Azize Vah Azize olanı mı? :D

CEMEFKER
20.12.2011, 12:49
------------Tolga------------------

Celu-------Mustafa-----Glo----Cech

----------------Zoko--------------

-------Serkan-------Sapara-------

--------------Adrian--------------

---------Burak-----Halil-----

Yedekler. Onur-Ferhat-Barış-Sercan-Alan- Henrique- Pawel-

Ortadan delelim bu sefer.

İslam Sezer
20.12.2011, 12:50
Ordu maçına aşağıdaki 11 ve dizilişle çıksak galibiyet şansımız o kadar yüksek olur diye düşünüyorum...
.
---------onur------------
serkan-----celutsja----glovaçki------marek
burak---zokora---adrian--------volkan
---------halil----pawel--------

lazo1967_61
20.12.2011, 12:57
......................................tolga....... ..........................................
serkan..............celustka........glowecki...... ...................cech
.................................zokora........... ..........................................
.................sapara.................adrian.... ....................................
burak.......................henrique.............. ...................volkan

Recep Alkan
20.12.2011, 12:58
Görmek istediğim kadro, ve oyuncu değişikikleri,

-------------------------------Onur Kıvrak------------------------------------
Celustka--------------Mustafa--------------Glovaçki----------------------Cech
------------------------------------Zokora------------------------------------
Volkan----------------------Barış-------Sercan--------------------Eren Albayrak
--------------------------------Burak Yılmaz-----------------------------------

Değişiklikler ise,

Tabi ki oyuncu performansıa göre değişiklik gösterebilir ama, bazı oyuncuların son durumunu görebilmek adına,

Barış Ataş
Pawel Borzek
Henrique

Veyahut,

-------------------------------------------------------------------------------
Volkan-----------------------Sercan-------Zokora-----------------Eren Albayrak
-----------------------------Halil ---------Burak Yılmaz-------------------------

lazo1967_61
20.12.2011, 13:00
Görmek istediğim kadro, ve oyuncu değişikikleri,

------------------------------------Zokora------------------------------------
Volkan-----------------------Colman-------Sercan-----------------Eren Albayrak
--------------------------------Burak Yılmaz-----------------------------------

Değişiklikler ise,

Tabi ki oyuncu performansıa göre değişiklik gösterebilir ama, bazı oyuncuların son durumunu görebilmek adına,

Barış Ataş
Pawel Borzek
Henrique

colman cezali abi

Doğan BULAT
20.12.2011, 13:00
Yeni bir Colman krizi bekliyorum..

Recep Alkan
20.12.2011, 13:02
colman cezali abi

Değiştirdim ;)

ysfemr
20.12.2011, 13:24
şu ordu bizim maça bakalım hangi kaleciyle çıkacak çünkü fornezzi bence çok iyi bir kaaleci fevzi çıkar inşallah......

Turgay Atalay
20.12.2011, 13:37
Çıkacak kadro şu çok zorlamayın:)

--------------------Tolga------------------------

Celutska--------Mustafa-------Glo-----------Cech

--------------Serkan-------Zokora---------------

--Volkan-------------Alan------------------Halil

--------------------Burak-------------------------

en ufak bir değişiklik beklemiyorum bu kadroda..Belki Giray maske ile oynarsa o da.

Paksoy
20.12.2011, 14:02
--------------halil-------Henrıque------------
volkan-----zokora------sapara--------Burak
celustka-----mustafa ---glowacki-----serkan
----------------onur-----------------------

ISTS
20.12.2011, 14:12
Çıkacak kadro şu çok zorlamayın:)

--------------------Tolga------------------------

Celutska--------Mustafa-------Glo-----------Cech

--------------Serkan-------Zokora---------------

--Volkan-------------Alan------------------Halil

--------------------Burak-------------------------

en ufak bir değişiklik beklemiyorum bu kadroda..Belki Giray maske ile oynarsa o da.

Bence de bu ama Serkan'ın veya Halil'in yerine Adrian olmalı aslında. Burak dışında gol atabilecek tek kişi heralde kendisi.

Sacit
20.12.2011, 15:02
Şenol hoca, ''başarısız sonuçların sorumlusu benim'' diyor.

Şenol hoca, bu maçta çift forvete dönüp, bir de bu sistemden nasıl sonuç alırız, bunu da görmeli

Hasan Habip Özbay
20.12.2011, 16:44
bu maçın sonucundan çok bu maçta yapacaklarımız önemli anlayan anladı

hevesli
20.12.2011, 16:53
stadın dolması ve tepkili olmak lazım..

seyduna_efil
20.12.2011, 16:57
Çift forvet uygulaması bizde de başarılı olabılır..Gs çift forvete geçmeden önc çok kötüydü ama sonra topladılar..

barisb
20.12.2011, 17:01
zor maç. iki tarafta saldıracak. büyük takımsak almasını bilmeliyiz.

Hürgün Aygün
20.12.2011, 17:45
Maçın ilk yarısını kaçıracağım hentbol maçın nedeniyle maalesef.Bence stad tam olarak dolmaz geçen haftaki Gençlerbirliği maçındaki gibi.Ayrıca neden haftaiçi yapılır ki anlamıyorum nasıl olsa ilk yarının son haftası ne olur haftasonu yapsan.Beklediğim kadro şu;
--------------Onur-----------------
Celu-----Mustafa---Glo-----Cech
-------Zokora-----Serkan-----
Volkan------Alanzinho-----Halil
------------Burak------
Onur artık bir yerlerden başlamalı.:)

ANIL
20.12.2011, 19:10
......................................tolga....... ..........................................
.................................zokora........... ..........................................
.................sapara.................adrian.... ....................................
çıkabilecek en iyi kadro

SADECETRABZON61
20.12.2011, 19:12
Stad dolmalı..Ama Bazı Oyuncular yedeğe çekilmeli Burak mesela Kafası Trabzonsporda olmalı başka şeylerde değil artık puan kaybı olmamalı olursada Taraftar tepkisini Göstermeli.

Furkan S.
20.12.2011, 19:18

7 yabancı oldu:p

Ogün YAZICI
20.12.2011, 19:41
şenol hocayı çok iyi tanıyoruz kadro budur ;
tolga
celustka mustafa glowacki cech
serkan zokora adrian
xxxxx burak halil

Barış Burak
20.12.2011, 20:16
Mustafa ve glowacki aynı anda stoper oynayacaktır,zamana göre celustka stopere mustafa sağbeke geçebilir.

Henriquenin 90 dakika oynamaya başlaması lazım ki artık alışsın.

Bu maçın bence en büyük yararı,adrianın colman mevkiinde oynamasıdır.Sapara da jaja mevkiinde oynar.

Colmanın rehaveti çok canımızı yaktı,özellikle son gençlerbirliği maçında...Adrian,colmanın yapamadığını yapıp oyunu kurmuş ve hareketlilik getirmişti.Bakalım colman mevkiinde oynayacak olan adrianın katkısı ne olacak.İnş saparayı colman mevkiinde oynatmaz...ama en doğrusunu yine hoca bilir:)

amasya0561
20.12.2011, 20:17
bu maç dönüm maçımız olacak. aksi bir skoru düşünemiyorum.
Şenol hoca taraftardan destek istiyor Trabzondaki taraftarlarımız şimdiye kadar
stadı boş bırakmadılar bundan sonrada ne olursa olsun bırakmazlar inşallah
takıma destek olmanın tamzamanı. bence ilk dörtte olmamız uefada bir tur atlamaktan önemlidir.

Asi Çaykaralı61
20.12.2011, 22:19

7 yabancı var olmaz ki bu kadro

Bu maçdan inşALLAH 3 puanı çıkacağız

Hami_41
20.12.2011, 22:24
çıkabilecek en iyi kadro

7 yabancı var

Sibel
20.12.2011, 22:59
Perşembe günü okulda deyim yerindeyse canım çıkacak, ordan maça yetişeceğim.
Ha gayret uşaklar, ara vermeden zafer görelim.
Allah utandırmasın.

Yunus Danışmaz
20.12.2011, 23:00
Onur'u artık kalede görmek istiyorum ben. Kalan kadro önemli değil ama bir de şu Eren'le Sercan'ı göreydik iyiydi..

Uğur Ö.
20.12.2011, 23:04
Eğer gerçekten 2 li forvete dönmek istiyorsa hocamız Halil i Umutun yerine geçirmeliyiz.Hem onun kadar koşar hem daha teknik

Fatih Öztürk
20.12.2011, 23:12
şimdide colman yok zokora var.işin aksi yanı diğer liberomuz aykutta yok.çok sıkıntılı geçeceğini zannetmiyorum.bugün mehmet ali yılmaz tesislerinde düzenlenen camianın gövde gösterisi desteğiyle futbolcuların moralli olduğunu söyleyebiliriz.futbol bu,fakat bu sefer üç puan almalıyız.şartsız şurtsuz.

Thug!
20.12.2011, 23:56
Bu macta bence gaz alacak Tff, ozellikle Ordu'yu kurban edecekler. Daha sonra devam yine kiyima.

Alper Calik
20.12.2011, 23:57
Trabzonspor:4
Orduspor:1
olabilir mi acaba?

Mustafa Ayazoğlu
20.12.2011, 23:59
orduspor taraftarı sahip çıkmıyor.

başkanları başkaldırdı, takım dibe vurdu.
sivas, belediye, eskişehir, mersin gibi şike yapan takımların yanında yazık aslında.

lazzz61
20.12.2011, 23:59
ya tolga mactan sonra sarı kartı yemıs mac ıcındede sarı kart yemıstı dogrumudur

MuratJ
21.12.2011, 00:03
şu kadroları 4-2-3-1 kurmayın artık bu kadro bu taktikle oynayamıyor. o 3lü kim olursa olsun pozisyona giremiyor takım. ofansif üretkenlik sıfır. yaratıcı üretken ofans adamı alanzinho dan başka yok takımda. bu takım mecbur 4-2-2-2- oynamalı.

Onur
Celustka Glowacki Mustafa Cech
Serkan Zokora
Volkan Alanzinho
Burak Henrique

en önde Henrique Burak ikinci forvet.

DeAgLeMaNyAq
21.12.2011, 00:07
ya tolga mactan sonra sarı kartı yemıs mac ıcındede sarı kart yemıstı dogrumudur

Yok böyle bir şey...

pReN@_61
21.12.2011, 00:11
İlk yarıyı 3 puanla kapatalım.

Soner Albayrak
21.12.2011, 02:02
Bu maç her halukarda bizimdir..

Samet Türkmen
21.12.2011, 03:03
Ek klasörlerle birlikte artık şampiyon takım ilk defa evinde sahaya çıkıyormuş gibi karşılamak lazım yine.

Gökhan Uzun
21.12.2011, 03:29
ben 3 1 4 2 formatında cıkılırsa daha verimli olacağımızı düşünüyorm

tolga
celutska mustafa cech
zokora
volkan adrian alan henriq
burak halil
formatında veya o üçlüden biri serkanla değişebilir

sessizkral_1
21.12.2011, 03:36
mutlaka kazanmamız gereken bir maç aksini düşünemiyorum

Mehmet Cihan Kocaman
21.12.2011, 08:00
Ya arkadaş önceden umuta kızardık tekniği yok, gol kaçırıyor diye.
Şimdi elimizde umut'un daha teknik versiyonu, bulduğunu atabilen bir halil var ama biz sağ bek oynatıyoruz nerdeyse halili.

--------------------------Tolga------------------------------

Celu------------Giray----------------Glowacki------------Cech

------------------Serkan-------Zokora------------------------

Burak--------------------Alan----------------------------Adrian

-------------------------Halil----------------------------------

bkandil
21.12.2011, 08:14
Abitoğlu bu maçta lehimize bariz hatalar yapacaktır ki maç sonrasında TFF'den bile bu konuda açıklama bekliyorum. "Geçen hafta kıyameti kopardınız, bu hafta da sizin lehinize hata!! yapıldı" şeklinde...

TFF köşeye sıkıştıkça Trabzonspor ile uğraşacaktır, bu yolla Fener Yönetimini tatmin çabasına girmiş durumdalar...

Maç için geçen haftaya gönderme yapacak pankartlar hazırlanabilse güzel olur.

Örneğin ; a.y.'ın tek bildiği Güneş'ten ışık çalmak.

a.y: metristeki böyük başkan

Samet GÜVEN
21.12.2011, 08:22
oha ya bizimkiler a.gücünden hürriyeti alıyolarmış. nası bi transfer mantığı bu yaw.

Cengiz
21.12.2011, 08:59
hakem yalandan bir penaltı verse bize, tepki olarak taca atsak topu. süper olur

özçelik61
21.12.2011, 10:19

valla içimi okudunuz lehimize dahi verilen her haksız kararda taraftar yuhalasa hele oyle bir yanlış penaltı kırmızı kartta bizimkiler de inadına görse veya hakeme değildi dese ,taraftar da ıslıklasa haksızlıkları 10 nümero olur

temel_yilmaz
21.12.2011, 10:21
bence kadromuz şu şekilde olmalı

tolga
serkan celu glowacki cech
zokora
burak sapara adrian volkan
halil

delikoyun
21.12.2011, 10:32
----------------------------------------tolga----------------------------------------------

celutska-------------------giray---------glowacki-----------------------------cehc

burak----------------------zokora--------serkan-----------henriqe----------adrian

halil

Metin Sağır
21.12.2011, 10:36
Hoca denemeli bunu.

http://www.footballuser.com/formations/2011/12/296908_Trabzonspor.jpg

Ömür Karadeniz
21.12.2011, 10:45
Eğer tff bu hakemi bizim gazımızı almak için yolladıysa onları Allaha havale ediyorum,inşallah Ordu kurban edilmez bu maçta ki bana edilecek gibi geliyor.

TSelif
21.12.2011, 11:28

Hangi maç sonunda sarı kart yedi Tolga ?

kaan61
21.12.2011, 12:23
Trabzonspor:4
Orduspor:1
olabilir mi acaba?

renktaş skor çok güzel duruyor. Ama bende bir karamsarlık var. yani puan kaybı var gibi duruyor. Puanımızı gördükçe 2. yarı tüm maçları kazansakta geçen seneden 10 puan gerideyiz. Düğüm noktası vittek bence sakatlanmasaydı asla bu durumlarda olmazdık bence.

61_Hasan_69
21.12.2011, 13:40
4-1 hissediyorum bu maçın sonucunu :D

.....
21.12.2011, 13:43
Bu maçta kalede Onur'u görmek istiyorum.

Süleyman50
21.12.2011, 13:47
her ne olursa olsun kazanmalıyız...

Alican Altunbaş
21.12.2011, 13:52
http://static.footballuser.com/images/field.jpg

Alican Altunbaş
21.12.2011, 13:56
http://www.footballuser.com/formations/2011/12/296965_Trabzonspor.jpg

10 numara
21.12.2011, 13:59
sapara oynamalı...

Devrim Arslan
21.12.2011, 14:23

bize bu maçta penaltı verecekler yazın bir kenara

61trabzonomer
21.12.2011, 14:57
sapara oynamalı...

şu takımda görmek istemediğim tek kişi belkide bu kadar koşmayan olumlu hareketi olmayan bi adam ,çok büyük hayal kırıklığı benim için.

EREN ve SERCAN ı düşün artık hoca ne olur yaa

Aleyna Yemenici
21.12.2011, 15:43
Bu maçta kime Kart çıkar çok merak ediyorum.. her maçta 1-2kart görüyoruz. Görüş açımız baya fazla maşallahh..

Reha Demirbaş
21.12.2011, 16:23
--------------Onur---------------
Celutska---Giray-Glowacki---Marek
--------Zokora----Sapara---------
Burak---------Halil -------- Volkan
-------------Henrique-------------

Tolga kötü kaleci olmadığını kanıtladı ama herkes gibi onunda dinlenmeye ihtiyacı var ve bu arada iyileşmiş ve forma bekleyen bir genç yeteneğimizi de küstürmemek için bu süreç değerlendirilmeli diye düşünüyorum.

Burak 'ı kanat gibi kullanarak rahatlatabiliriz geçtiğimiz dönemlerdeki gibi böylece kendisi direk 3 kişiye karşı bulmaz diye düşünüyorum.

Halil çok süratlibir oyuncu değil koşu mesafe uzadıkça bunu anlayabiliyoruz.. Onu forvetin arkasında düşünüyorum vücüt çalımlarıyla önünü açarak oradan şut denemeleri yapabilir.. Yada pas seçeneğini kullanabilir duruma göre. Kendisini beğeniyorum. tabi sol açıkta bir maraton koşucusu gibi oynatılmaya çalışınca pestili çıkıyor kanaatindeyim.

Volkan adlı oyuncumuzuda açık söylemek gerkeirse seviyorum yeteneklerine güveniyorum ve sol tarafta en azından adam eksiltebilme ve içeri kat edebilme yeteneğinin var olmasını iyi kullanabileceğine düşünüyorum.. bu oyuncuda ayrıca ısrar edilip sürekli fırsat verilmeli diye düşünüyorum.

Serkan'ı 60-70 'den sonra rakibin üstüne diri ve mücadeleci bir oyuncu olarak oyuna sokulabilir gidişata göre.
-Sadece şahsi görüşler ve fikirlerdir.

evrents
21.12.2011, 16:29
İnşallah fener maçındaki gibi burak ilerde yalnız kalmaz.Dün akşam tv'de seyrederken haşmet babaoğlu aynen şöyle dedi.Halil kanattta harcanıyor.Aynen katılıyorum halilin burak'ın yanında oynaması lazım.Şenol hocam lütfen böyle dene.

Ömer Faruk61
21.12.2011, 17:04
--------------Onur---------------
Celutska---Giray-Glowacki---Marek
--------Zokora----Colman---------
Burak---------Halil -------- Volkan
-------------Henrique-------------

Tolga kötü kaleci olmadığını kanıtladı ama herkes gibi onunda dinlenmeye ihtiyacı var ve bu arada iyileşmiş ve forma bekleyen bir genç yeteneğimizi de küstürmemek için bu süreç değerlendirilmeli diye düşünüyorum.

Colman yerine Sapara ilede başlanabilir yadaColmanla başlayıp ikili arasında değişikliğe gidilebilir.. Duruma göre.

Burak 'ı kanat gibi kullanarak rahatlatabiliriz geçtiğimiz dönemlerdeki gibi böylece kendisi direk 3 kişiye karşı bulmaz diye düşünüyorum.

Halil çok süratlibir oyuncu değil koşu mesafe uzadıkça bunu anlayabiliyoruz.. Onu forvetin arkasında düşünüyorum vücüt çalımlarıyla önünü açarak oradan şut denemeleri yapabilir.. Yada pas seçeneğini kullanabilir duruma göre. Kendisini beğeniyorum. tabi sol açıkta bir maraton koşucusu gibi oynatılmaya çalışınca pestili çıkıyor kanaatindeyim.

Volkan adlı oyuncumuzuda açık söylemek gerkeirse seviyorum yeteneklerine güveniyorum ve sol tarafta en azından adam eksiltebilme ve içeri kat edebilme yeteneğinin var olmasını iyi kullanabileceğine düşünüyorum.. bu oyuncuda ayrıca ısrar edilip sürekli fırsat verilmeli diye düşünüyorum.

Serkan'ı 60-70 'den sonra rakibin üstüne diri ve mücadeleci bir oyuncu olarak oyuna sokulabilir gidişata göre.
-Sadece şahsi görüşler ve fikirlerdir.

Colman Cezalı...

Taner Tonbil
21.12.2011, 17:05
http://www.footballuser.com/formations/2011/12/297082_Trabzonspor.jpg

Böyle oynarsak yeneriz bence..

Ogün'
21.12.2011, 17:11
Zokoranın yanında oynayacak olanın performansı çok önemli sapara oynar ve geçen maçlarda sergilediği oyunu devam ettirirse yine kolay bi maç olmaz.Orduda gosso ve culio çok etkili orta sahada üstünlük kurmamız şart

Mustafa Gegüç
21.12.2011, 17:12
http://www.footballuser.com/formations/2011/12/296965_Trabzonspor.jpg

Volkan ile Burak'ın yerlerini değiştirdin mi tamamdır :)

Mehmet Cihan Kocaman
21.12.2011, 17:58
--------------------------------Tolga----------------------------------------

Celustka------------Mustafa-----------------Glowacki--------------------Cech

-----------------------Sapara-----------Zokora-------------------------------

Serkan-------------------------Alanzinho----------------------------------Halil

---------------------------------Burak----------------------------------------

Her iddasına varım. Yarın bu kadroyla sahaya çıkarız.

Ilelioglu
21.12.2011, 18:01
Giray haric arka dörtlüyü bozmamaliyiz bence. Ortada Zokora ile Sapara ve Serkan, sagda Burak, ortada Halil ve solda Volkan ilk 11'i maci alir bence.

:)

MuratJ
21.12.2011, 18:03
http://www.footballuser.com/formations/2011/12/297082_Trabzonspor.jpg

Böyle oynarsak yeneriz bence..
Halil yerine Alanzinho'yu koy tamamdır işte.

Ilelioglu
21.12.2011, 18:05
Yazilan ilk 11'ler cok ofansif. Böyle cikabilmek icin ilerideki elemanlarina güvenebilmen gerekir. Ben hicbirine güvenmiyorum. Buda risk demektir.

Metin Sağır
21.12.2011, 18:19
Daha öncede atmıştım..

http://www.footballuser.com/formations/2011/12/296908_Trabzonspor.jpg

Taner Tonbil
21.12.2011, 18:21
Yazilan ilk 11'ler cok ofansif. Böyle cikabilmek icin ilerideki elemanlarina güvenebilmen gerekir. Ben hicbirine güvenmiyorum. Buda risk demektir.

Defansif oynadik da ne oldu ?

Takim olarak atak ve defans yapabilmek önemli ..

Bence denemeye deger :)

Alihan Ertürk
21.12.2011, 18:26
Bu maç Tolga'nın son maçı olur inşallah...İkinci devre Onur'u görmek istiyorum kalede.

bariskaratas
21.12.2011, 18:27
ben olsam celutskayı artık stoper oynatırdım

Erbay
21.12.2011, 18:28
4-2-4 oynayıp orta sahayı rakibe ellerimizle teslim etmekten bıkmadık. Oyun kurarken de , atak yaparken de en az yararlandığımız bölge orta sahamız.

Reha Demirbaş
21.12.2011, 18:31
Colman Cezalı...

Doğru haklısın sarı kart görmüştü.

Sapara ile başlayacaz o halde. Zaten ikisi arsında kalmıştım böylece kesin sapara seçeneği kalıyor.

Ilelioglu
21.12.2011, 18:35
4-2-4 oynayıp orta sahayı rakibe ellerimizle teslim etmekten bıkmadık. Oyun kurarken de , atak yaparken de en az yararlandığımız bölge orta sahamız.

Fener macinda bunu yapmadik iste. Yapsaydik, macin farkli bitmesini bekleyenler belkide hakli cikacaklardi.

ziyaretci
21.12.2011, 18:47
hala sapara - volkan yazanlar acaba hic mac izlemiyorlarmi

kabul edin arkadaslar

volkan= mucadele yoksunu, Bi zamanlarinformsuz Baris MEMIS inden daha dokuntu
SAPARA= oynadigi mac toplasan 2 3 dur ama sadece hepsinin pas ortalamasina baksan yuze 50 nin altinda isabet.. mahvetti oynadigi maclarda takimi

Ilelioglu
21.12.2011, 18:48
hala sapara - volkan yazanlar acaba hic mac izlemiyorlarmi

kabul edin arkadaslar

volkan= mucadele yoksunu, Bi zamanlarinformsuz Baris MEMIS inden daha dokuntu
SAPARA= oynadigi mac toplasan 2 3 dur ama sadece hepsinin pas ortalamasina baksan yuze 50 nin altinda isabet.. mahvetti oynadigi maclarda takimi

Peki Sapara'nin yerine kimi yazalim?

Kazım Uzunboy
21.12.2011, 18:48
Bu maçta da pek bir değişiklik olacağını sanmıyorum.

Giray yerine Mustafa, Colman yerine Aykut oynar gerisi diziliş dahil aynı olur.

gtem
21.12.2011, 18:51
Bu maçta da pek bir değişiklik olacağını sanmıyorum.

Giray yerine Mustafa, Colman yerine Aykut oynar gerisi diziliş dahil aynı olur.

Aykut da yok kardeş, sorun orada :)

61trabzonomer
21.12.2011, 18:52

eren,sercan !!!

Atakan
21.12.2011, 18:53
Çıkacağımız kadro budur.Volkan olabilir Alan yerine ama bana göre bu. Gönül isterki Eren oynasın bu maçta sol kanatta. Sercan oynasın A2'deki performansına göre nasıl oynacak merak konusu. Onur oynasın ne biliyim Barış oynasın Ferhat oynasın oynasın yani :D
Tolga
Celustka-Mustafa-Glowacki-Cech
Serkan-Zokora-Adrian
Alanzinho-Burak-Halil

ziyaretci
21.12.2011, 18:57
altyapidan birisi farketmez.. en azindan o da topu kaybedebilir.. en kotu taca atar. ayni sey

sahiden sapara yi izlemediniz mi??

unal.hso
21.12.2011, 18:58
http://www.footballuser.com/formations/2011/12/297176_Trabzonspor.jpg

Bu kadro nasıl sizce ?

ziyaretci
21.12.2011, 18:59
eren,sercan !!!

EREN mi sakin yazma hocammmm
Eren bedava ya geldi Volkan gibi 4.5 milyona gelmis olsa nese

yaaa insaf su volkan in adi MEHMET olsa bu kadarda sans bulsa 18 e bile girebilirmiydi bugunku hali ile

Ilelioglu
21.12.2011, 18:59
eren,sercan !!!

Sercan olabilir evet.

-----------------------Tolga---------------------

Celustka-------Mustafa--------Glo-----------Cech

----------Serkan-------Zoko-------Sercan--------

Burak---------------------------------------Volkan

-----------------------Halil------------------------

Benim ideal ilk 11'im bu. ;)

......

ziyaretci
21.12.2011, 19:00
http://www.footballuser.com/formations/2011/12/297176_Trabzonspor.jpg

Bu kadro nasıl sizce ?

nasil mi daha iisi yok ki?? henrique yada burakdan biri diger stoperlerden rahatlar.. otekiler normal oynasa bile rahat rahat alirsin maci

Ilelioglu
21.12.2011, 19:01
altyapidan birisi farketmez.. en azindan o da topu kaybedebilir.. en kotu taca atar. ayni sey

sahiden sapara yi izlemediniz mi??

Izledim...:) Sen diyorsun iste hepsi ayni diye. Kim yazsak farketmez yani. :p

ziyaretci
21.12.2011, 19:01
Sercan olabilir evet.

-----------------------Tolga---------------------

Celustka-------Mustafa--------Glo-----------Cech

----------Serkan-------Zoko-------Sercan--------

Burak---------------------------------------Volkan

-----------------------Halil------------------------

Benim ideal ilk 11'im bu. ;)

......

burak i tekrar 2. adam gibi oynayacagi her turlu kadro benim icin ideal dir

Ilelioglu
21.12.2011, 19:04
nasil mi daha iisi yok ki?? henrique yada burakdan biri diger stoperlerden rahatlar.. otekiler normal oynasa bile rahat rahat alirsin maci

Rahat alirsin demekki? :) Ilerideki elemanlar: Alan, Burak, Henri ve Halil dörtlüsü etkili olamazsalar ne olacak? Birde üstüne sacma sapan bir gol yersen?

O kadar kolay degil bu isler.

..

sessizkral_1
21.12.2011, 19:04
fener maçında fener ilk yarı hiçbirşey oynamadı.

ama onlarla bizim aramızda bir fark var

biz orta yaptığımızda sadece burak var

onlar orta yaptığında tam 4 kişi içerde top bekliyor

adamların her atağında fix cezasahasında 4 kişi var.

bizim burak üzerine kurulu oyunumuzu ciddi manada değiştirmemiz lazım.ilerde hiç çoğalamıyoruz.gerekirse çift forvete dönelim

Ilelioglu
21.12.2011, 19:06
Yukaridaki ilk 11'ime birde yorum ekleyelim: Beraberlik cepte, gol atarsak maci aliriz. ;):)

..

Ilelioglu
21.12.2011, 19:07
fener maçında fener ilk yarı hiçbirşey oynamadı.

ama onlarla bizim aramızda bir fark var

biz orta yaptığımızda sadece burak var

onlar orta yaptığında tam 4 kişi içerde top bekliyor

adamların her atağında fix cezasahasında 4 kişi var.

bizim burak üzerine kurulu oyunumuzu ciddi manada değiştirmemiz lazım.ilerde hiç çoğalamıyoruz.gerekirse çift forvete dönelim

Istersen dörtlü Forvete dön. :) Cogalabilmen icin top tutabilmen lazim. ;)

sessizkral_1
21.12.2011, 19:11
bence alakası yok pek

adrian colman henruqie bu adamların cezasahasına her atağımızda girmeleri gerekiyor.oyuncu yapımız insiyatif almaya müsait değil ama girmiyorlar

ortasahaya bakıyosun zokora adrian colman 3 üde yanındakine pas vermek için sahadalar sanki

3 üde aynı oyun yapısında oynuyor

yahu halbuki bu işi sadece zokoranın yapıp colman ve adrianın ilerde gol kovalaması lazım

adrianın yarım metre yanındakine pas atsın diyemi aldık biz ?

jajayı parlatan şey buydu adamın gollerini inceleyin hep ataklarda cezasahası içerisine katettiğinde golleri atıyor

ziyaretci
21.12.2011, 19:15
Rahat alirsin demekki? :) Ilerideki elemanlar: Alan, Burak, Henri ve Halil dörtlüsü etkili olamazsalar ne olacak? Birde üstüne sacma sapan bir gol yersen?

O kadar kolay degil bu isler.

..

gol yersen nolacak??? gol yedikten sonra donulecek sablona gol yemeden donmus olacan

Ilelioglu
21.12.2011, 19:16
gol yersen nolacak??? gol yedikten sonra donulecek sablona gol yemeden donmus olacan

Bu sablon ile gol yersen diyorum? :)

ziyaretci
21.12.2011, 19:17
Istersen dörtlü Forvete dön. :) Cogalabilmen icin top tutabilmen lazim. ;)

hayir rakip sahada pres yapabilmen lazim.. rakip sahada kalabalik olursan ve pres yaparsan mecburi sisirmeye baslarlar.. karsinizdaki rakipler Lille benfica degil

ANIL
21.12.2011, 19:19
..........................tolga
serkan.......celu..............glow.........cech
........................colman
...........sapara.................alanzinho
volkan..........................................ha lil
..........................burak

ziyaretci
21.12.2011, 19:20
Bu sablon ile gol yersen diyorum? :)

bak gecen seneyi hatirla... unut jaja yi selcuk u ... senin rakip savunmacilarin direk BURAK a endeksli savunma yapmalarina izin vermeyeceksin.. Henrique ye onlem alinirken Burak Burak a onlem alinirken Henrique yle pozisyonlar bulacaksin.. bunlara risk alip HALIL de ceza sahasina akarte olunca oyun senin icin basitlesecek... ziya dogan gibi gol yersek demekle bisi olmaz... 11 kisi savunmaci ciksanda gol yeme riski her zaman vardir .

barca ya karsi oynamiyoruz 2li forvetten korkalim

Murathan
21.12.2011, 19:21
..............

Ilelioglu
21.12.2011, 19:21
hayir rakip sahada pres yapabilmen lazim.. rakip sahada kalabalik olursan ve pres yaparsan mecburi sisirmeye baslarlar.. karsinizdaki rakipler Lille benfica degil

Presi orta saha oyunculari ilede yaparsin. Ileride 4 isimle oynayip orta sahayi 2 isme teslim etmek cok mantiksiz. Rakip kim olursa olsun orta sahayi eline gecirir ki Orduspor'da fena bir takim degil zaten.

..