PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 17. Hafta | Trabzonspor 4 - 1 Orduspor

Sayfa : 1 2 3 4 [5]

Tolgas6161
22.12.2011, 22:00
Engin ayni engin attigi kafadan belli Fatih terim senol gunesin tirnagi olamaz insanlik adamlik vede her konuda
Buarada sizin amaciniz nedir ?
ya ben fatih len senolu kiyaslamyorum
sadece senolu elestiriyorum

Mert Zaman
22.12.2011, 22:01
Bu Cok İyi Oldu Mactan Galibiyet Alınmasaydı Sıkıntılı Transfer Donemi Gecirilirdi Sıkıntılı Kamp Flan Hersey Skıntılı Olurdu .

Mehmet Cihan Kocaman
22.12.2011, 22:02
Lig 4 ocakta başlayacak, transfer dönemi ise 5 ocakta..

Ümit Küçük
22.12.2011, 22:02
http://www.youtube.com/watch?v=IMP9GOwW7Ew
:D

-Samet
22.12.2011, 22:04

Çok iyi be :)

exelans_25
22.12.2011, 22:05
maçı izleyemedim okuldaydım en güzel golümüz halilinki.takım için çok iyi oldu

temel_yilmaz
22.12.2011, 22:06
Yönetim barış Özbek konusunda hocanın nihai kararını bekleyecek.Şapara,henrike,brozek kardeslerin menajerlerini çağırdı.

hami08
22.12.2011, 22:10
ya ben fatih len senolu kiyaslamyorum
sadece senolu elestiriyorum

Yıkıcı değil yapıcı olduğu takdirde eleştirmek tabiki hakkınız ama şenol hocaya ''şenol''diye hitap edemessiniz.Tabi askerlik arkadaşınızsa,o kadar yakınsanız orasını bilemem.

Tolgas6161
22.12.2011, 22:13
Yıkıcı değil yapıcı olduğu takdirde eleştirmek tabiki hakkınız ama şenol hocaya ''şenol''diye hitap edemessiniz.Tabi askerlik arkadaşınızsa,o kadar yakınsanız orasını bilemem.
Pardon senol gunes
ya beni sakin yanlis anlamayin ben senol gunes dusmani degilim sadece dusunduklerimi aktariyorum ve elestiriyorum
bence senol gunes bir cizgi o cizginin uzerine cikamiyor ve cikamazda

hami08
22.12.2011, 22:15
Pardon senol gunes
ya beni sakin yanlis anlamayin ben senol gunes dusmani degilim sadece dusunduklerimi aktariyorum ve elestiriyorum
bence senol gunes bir cizgi o cizginin uzerine cikamiyor ve cikamazda

Sizin düşünceniz.Saygı duyarım.

orhan42
22.12.2011, 22:20
Tamam Alanzinho ya eyvallah ta, bu sezon ligde Alanzinho Colman'dan daha faydalı oldu...Gençlerbirliği maçında o taşıdı takımı öne en son... Birsürü lig maçı var,hücum hattında onun katkısıyla iş yaptığımız...

Colman'a daha çok tepki göstermek gerekir,eğer Alanzinhonun bu performansına tepki gösteriyorsak...Ben de bunu anlamıyorum.

Kafaya koy bir oyuncuyu,bir daha ağzıyla kuş tutsa beğenme...

Alanzinho ya ben sahip çıkıyorum.O adam geçen sene beni 3 maçta ipten almış.O adamın takıma her zaman katacak bir katkısı var.İlk 11 oyuncumuz değil ama orası ayrı.

Alanzinho ya burun kıvıracağıma,Colman'ın işine geldiği zaman oynamama huyuna gıcık olurum ki zaten öyle yapıyorum.

Katlıyorum.Colman maç seçiyor..isterse oynuyor istemezse oynamıyor..Büyük diyebileceğimiz maçlarda ne yaptı allah aşkına...

SALDIRAY
22.12.2011, 22:20
Vira vira koyduk yola bu canımız sana fedaaaaaaaaaa. oyyyyyyyyyyyyyy kurbanım Trabzonaaaaa. Horon gibi futbol oynar şani tutti dört bir yaniiii

Uğur Demircioğlu
22.12.2011, 22:21

Az Bile az...

Mehmet Cihan Kocaman
22.12.2011, 22:24
Şaşırdım. Hakem iyi maç yönetti.

Uğur Demircioğlu
22.12.2011, 22:30
Şaşırdım. Hakem iyi maç yönetti.

Bu kadar protestodan sonra mecbur kaldılar.Yoksa yine aynı hesap yönetirdiler.Erken golün etkisi de var tabi.Maçın gidişatına çomak sokamadılar.

uemit
22.12.2011, 22:33
sapara henriqueyle mi tartisti?? ben anlamiyorum bu konuda hocayi.. 26 mac mi oynamisiz.. oynadimiz 26 macin 16 sinda kötü oynuyanlari suclamiyor.. az zaman alanlari hemen siliyor???

Barış Bağcıoğlu
22.12.2011, 22:43
sapara henriqueyle mi tartisti?? ben anlamiyorum bu konuda hocayi.. 26 mac mi oynamisiz.. oynadimiz 26 macin 16 sinda kötü oynuyanlari suclamiyor.. az zaman alanlari hemen siliyor???
İkiside verilen hiç bir şansı değerlendiremediler 1 kea olsun olumlu bir iş yapar henrike ilk 1-2 maç iyi gibiydi sakatlanınca oda vazgeçti. sapaara hangi maçta iyi oynadı 10 dk. bile

Barış Bağcıoğlu
22.12.2011, 22:44
Ha ayrıca ikiside bizim takımın kalitesinde değil buna adrianıda sayabiliri ama adrian en azından bunlardan faydalı ve teknik

omondoles
22.12.2011, 22:46
selam
ben genel olarak senol gunesi elestirmek istiyorum
Daha once elestirecektim ama maglubiyetlerden sonra elestirmeyi sevmem
senol gunes kac yildir Trabzonda yasiyor? - 60 yil
kac yildir futbolla ilgileniyor? -40 YIL
Peki alt yapidan kac futbolcu yetistirmis yada destek vermis arkasinda olmus guvenmis ? -0
Bu sizce normal mi? -bence cok anormal
milli takimi 4 sene calistirdi kimi kazandirdi Trabzonspora?hic kimseyi
seoulda 2 sene calisti kimi getirdi Trabzona ? hic kimseyi
gecen sene Jaja egemen selcuk engin gibi yildizlari nasil kaybetti? soguk durusuyla
bugune kadar hangi futbolcuyu kazandi ? BILMIYORUM
senol gunes artik bu isi birakmali onun yeri bu degil baska gorevler altinda calismali
bu arada turkcem zayif bilmem anlatabildimmi?
bordo olan kısım dışında genel olarak katılıyorum. Bence de Şenol hoca başkan felan olmalı. Bir arkadaşın imzasında vardı Şenol Güneş başkan Vahid hoca da TD...

Ahmet Öztürk
22.12.2011, 22:48
adrian ne asist apmis oyle mukemmel zamanlamali topuk pasi hayret ettim

Biliyor musunuz o asistin misli misli daha iyisini yapacak arkadaşlar var forumda :)

Değinmeden edemeyeceğim. Orduspor'lulardan "i.. Trabzon olamazsın şampiyon" tezahüratını gerçekten beklemiyordum. Hele hele maçın başında tribünler tarafından alkışlandıktan sonra. Sanırım sezon açılış maçında tüm Ordulular Trabzonspor'u alkışlarken küfürler eden grup gelmiş maça ! Daha fazla Ordusporlu bekliyordum ama olmadı maalesef. Deplasman tribünü nasıl doldurulur 34. haftada görürsünüz FidanGirl!

Alper Calik
22.12.2011, 23:09
Arkadaşlar,

Sizlerden özür diliyorum.

Golü benim yüzümden yedik :( Bu son olsun, daha da gol yazmam rakiplerimize :)

Trabzonspor:4
Orduspor:1
olabilir mi acaba?

hodlu
22.12.2011, 23:11
Oturduğunuz yerden Şenol Güneş'i eleştirmek çok kolay. Geçen sezon yapılan pislikleri öğrendik. Şimdide aynı tarz devam ediliyor.Üstelik bu takım Ş.Liginde guruptan çıkmayı hak etti,A.Bilbao deplasmanında 90 dakika 10 kişi oynadı galibiyeti kaçırdı.Bu adamın hiç iyi yanlarını görme çabasında değilsiniz.Her sene zirveye oynanmaz.Üstelik şampiyon kadroyu bozan yönetime sallamak yerine hocaya sallamak en kötüsü bence...

Ilelioglu
22.12.2011, 23:13
Oturduğunuz yerden Şenol Güneş'i eleştirmek çok kolay. Geçen sezon yapılan pislikleri öğrendik. Şimdide aynı tarz devam ediliyor.Üstelik bu takım Ş.Liginde guruptan çıkmayı hak etti,A.Bilbao deplasmanında 90 dakika 10 kişi oynadı galibiyeti kaçırdı.Bu adamın hiç iyi yanlarını görme çabasında değilsiniz.Her sene zirveye oynanmaz.Üstelik şampiyon kadroyu bozan yönetime sallamak yerine hocaya sallamak en kötüsü bence...

Düsünmeden yaziyorlar maalesef. Öyle oluncada sacma sapan seyler ortaya cikiyor. :)

Benim görüsüm; Hersey on numara, sadece Transfer Politikamiz yanlis. Burada da Yönetim hatalidir.

..

Since1912KsK
22.12.2011, 23:14
Trabzon adına beklediğim bi galibiyetti gelen 3 puan ve lige verilen kısa ara Trabzona ilaç gibi geldi tekrardan zirveye odaklanılır herşey yoluna girer başarılar.

hodlu
22.12.2011, 23:16
selam
Peki alt yapidan kac futbolcu yetistirmis yada destek vermis arkasinda olmus guvenmis ? -0
gecen sene Jaja egemen selcuk engin gibi yildizlari nasil kaybetti? soguk durusuyla
senol gunes artik bu isi birakmali onun yeri bu degil baska gorevler altinda calismali

Bu yorumları yazan bir Trabzonsporluya yapılacak yorum yok. İnsanın bazen bunlar yüzünden futbolla ilişkisini kesesi geliyor...

sametaydin
Bu rezil futbola 3 puan çok iyi.

Ancak böyle gariban takım bulduk mu atarız, başka da kimseye 4 atamayız. Geçtim 4 golü normal gol bile atabilir miyiz diye düşünüyorum.

ziyaretci
ERTEM SENER twitterda cildirtti resmen

sametaydin
22.12.2011, 23:24

Napalım arkadaşım hep övelim mi?

Kendimize göre yanlışlarını söylüyoruz. Doğrudur yanlıştır bilemeyiz tabi.

Şl den çıkmayı hak ettiğimizi söylüyorsunuz da biz çıkmayı hak ettiysek lille takımı şl kupasını hak etti. Sadece 3 gol attık. Her neyse detaylara girmiyorum ama şl için hocanın doğru taktik anlayışı ile takım maksimumunu oynayarak yapabileceği en iyi puanı yaptı. Burada şenol güneş e laf söyleyen çarpılır. Kimse şl konusunda hocayı eleştirmemiştir zaten. Buradan da kimsenin hocayı eleştirmek için eleştirmediği sonucunu çıkarabilirsiniz sanırım. İnsanlar sadece şenol hocayı aynı oyunculara bağlı kalması nedeniyle, ligdeki sonuçlar nedeniyle vs. vs. eleştiriyor.

.....
22.12.2011, 23:25
Güzel oyunla gelen 3 puan. İşte böyle çocuklar. Yüreğinizle oynayın yeter ki!

Hepinize canı gönülden teşekkürler.

fteotdgs
22.12.2011, 23:27
Kayserispor'u yendigimiz 10. mac sonunda puanimiz 19 idi, Fener'in 2 puan arkasinda 2. idik. 17. mac sonunda puanimiz 24. Dikkatli bakmadim ama su son 7 mactaki 5 puan ( o da bu son macta aldigimiz galibiyet ile) ile lig sonuncusu olabiliriz. Senol Gunes'in TS ile en basarisiz 7 maclik dilimi olabilir buyuk ihtimal. Umarim silkinip toparlaniriz ikinci yari.

pReN@_61
22.12.2011, 23:33
Rezil futbol diyen var güzel oyun diyen var.Maçı izleyemedim nasıl oynadık uşaklar ?Halil'in golü çok şıkmış bu arada, keyif veriyor..

sametaydin
22.12.2011, 23:35
Rezil futbol diyen var güzel oyun diyen var.Maçı izleyemedim nasıl oynadık uşaklar ?Halil'in golü çok şıkmış bu arada, keyif veriyor..

Futbolda hiçbir değişiklik yok renkdaşım. Sadece ordu çok çok kötüydü.

Halil sadece bu maçın değil ilk devre sonunda trabzonsporun en iyi adamı diyebiliriz.

hodlu
22.12.2011, 23:35
Napalım arkadaşım hep övelim mi?

Kendimize göre yanlışlarını söylüyoruz. Doğrudur yanlıştır bilemeyiz tabi.

Şl den çıkmayı hak ettiğimizi söylüyorsunuz da biz çıkmayı hak ettiysek lille takımı şl kupasını hak etti. Sadece 3 gol attık. Her neyse detaylara girmiyorum ama şl için hocanın doğru taktik anlayışı ile takım maksimumunu oynayarak yapabileceği en iyi puanı yaptı. Burada şenol güneş e laf söyleyen çarpılır. Kimse şl konusunda hocayı eleştirmemiştir zaten. Buradan da kimsenin hocayı eleştirmek için eleştirmediği sonucunu çıkarabilirsiniz sanırım. İnsanlar sadece şenol hocayı aynı oyunculara bağlı kalması nedeniyle, ligdeki sonuçlar nedeniyle vs. vs. eleştiriyor.

Geçen sezonun tasdikli şampiyon takımı neden dağıtıldı bunun hesabını sordunmu hiç. Milyonlarca avro verilip alınan oyuncular nasıl bedava gittiler hesabını sordunmu hiç. Hoca da hatalar yapıyor bu doğal ama bu hataları için hocaya korkak,alt yapıdan oyuncu çıkarmıyor demek hocaya haksızlık etmektir...

Sefa Murat Dokuz
22.12.2011, 23:38
Bazı taraftarlarımızda beyin olmadığını düşünüyorum, Maçtan kim çıkmalı sorusuna Tolga Zengin yanıtını verenlerin sayısı pek çok ki 1.sıradaydı şaka gibi. Maçı değerlendirmeyeceğim. Zaten çok gerilerdeyiz.

pReN@_61
22.12.2011, 23:40
Bazı taraftarlarımızda beyin olmadığını düşünüyorum, Maçtan kim çıkmalı sorusuna Tolga Zengin yanıtını verenlerin sayısı pek çok ki 1.sıradaydı şaka gibi. Maçı değerlendirmeyeceğim. Zaten çok gerilerdeyiz.
Şikecilerin işi olabilir o iş.

~UniCef~
22.12.2011, 23:43
Şikecilerin işi olabilir o iş.

Yok inanmiyorum. . .

Illaha Onuru görmenin isi o.

Lumcera
22.12.2011, 23:47
Trabzon adına beklediğim bi galibiyetti gelen 3 puan ve lige verilen kısa ara Trabzona ilaç gibi geldi tekrardan zirveye odaklanılır herşey yoluna girer başarılar.

Karşıyakalı kardeşimiz iyi dileklerin için çok saol...

Karşıyaka'da inşallah hakettiği yerlere gelir.

sametaydin
22.12.2011, 23:48
Geçen sezonun tasdikli şampiyon takımı neden dağıtıldı bunun hesabını sordunmu hiç. Milyonlarca avro verilip alınan oyuncular nasıl bedava gittiler hesabını sordunmu hiç. Hoca da hatalar yapıyor bu doğal ama bu hataları için hocaya korkak,alt yapıdan oyuncu çıkarmıyor demek hocaya haksızlık etmektir...

Yönetim hata yapmıyor demiyoruz ki zaten. Hatanın en büyüğünü onlar yaptılar. Yönetimle alakalı forumlarda ne kadar eleştirildiklerini siz de biliyorsunuzdur.

Ben biri öbürü diye ayırmıyorum. Bana göre yönetimin de, teknik ekibin de, futbolcuların da bu tabloda payı var.

31 kişilik kadrosu olan bir takımız. Altyapıdan oyuncu gelmemesi bizim takımı etkilemez. Ben hocanın korkak olduğunu filan düşünmüyorum. Ben 31 kişilik kadrosu olan takımda sadece yarısıyla oynaması beni üzüyor. Rotasyon yapılmadı. Üstelik yedeklere 2 kaleci alma pahasına bazı oyuncular kadroya alınmıyor.

serdaracıl
23.12.2011, 00:11
Güzel oynadık bence 4 4 2 iyi oldu ancak bazı mevkilerde kalite eksiğimiz var

Canberk
23.12.2011, 00:13
Oyunu genel olarak izleyemedim ama şu söz çok hoşuma gitti :)

Trabzon'da Burak atamayınca dert, atınca dört oluyor!”

sametaydin
23.12.2011, 00:22
Hoca maç sonu demiş ki henriqe ve saparayı oyuna aldım ama bekleneni veremediler demiş. Ben de soruyorum birini 10 dakika diğerini de 5 dakika oynattın. Ne bekliyordun ki bu oyunculardan?

Bizim buraka zamanında ne kadar katlandığımızı herkes biliyor. Her maç 70-80 dakika sahada gezinirdi. 15 maç böyle oynadı sonra çıkış yakaladı.

pReN@_61
23.12.2011, 00:27
Futbolda hiçbir değişiklik yok renkdaşım. Sadece ordu çok çok kötüydü.

Halil sadece bu maçın değil ilk devre sonunda trabzonsporun en iyi adamı diyebiliriz.
Eyvallah.Hayırlısı bakalım...

Helvacı61
23.12.2011, 00:30
gönül isterdiki orduya patlamayalım. sivası antalyayı yenelim. trabzonspor için sevindim ancak ordu adına üzüldüm.ordusporun çok dürüst bir başkanı var

Özge
23.12.2011, 00:32
Koşu mesafeleri : Celu (11405 m) , Halil (11272 m) , Cech (11053 m) , Mustafa (10743 m) , Serkan (10629 m).

memmedaga
23.12.2011, 00:34
selam

en basitinden Burak size kapak olsun

bizde elestiriyoruz Senol Hocamizi ama vurunca oldurmeye kalkma

mesela neden kadroda eren ,sercan gibi gencler var , tosun, sezer, baris atas vs gibi oyunculara neden hic sans verilmez sans verilmeyecekse niye o paralar odenir ?
kimse aslinda yeterli kalitede olduklarini dusunmuyor

sakatlarin,cezalilarin yorgunlarin tavan yaptigi sirada bile Senol Gunes yaninda 3.ncu kaleciyi outurtuyor tff'ye tepki olsun diye.

baskanimiz super bir kadro olusturduk diye surekli demec veriyor bence gecen sene oyunculari kadroda tutamadiklarindan Senol Hoca ile Hoca ile aralarinda COK CIDDI ama cok ciddi bir kavga oldu bunu Senol hocanin zaman zaman cikislarindan yaninda zeki yi oturtmasindan anlarsiniz

ve ben artik eminimki transfer edilen oyuncular yuzde yuz onun istegiyle falan olmadi.

Asil elestirilecek olan yonetimdir ama Senol Hocamiz belkide klube zarar vermemek adina daha fazla zarar veriyor, tam konusmayarak,

Yonetim elindekileri tutamamis olabilir yerlerine dolduracak oyunculari almamis olabilir bari sizde o adamlari arada sirada oynatin be hocam.
ki size kimse demesin niye oyatmazsin digerlerini diye belki oynatsa ben dahil pek cogu burda agzinin payini alacak...

Yaşar
23.12.2011, 00:44
Maç hakkında söylenecek en güel şey attığımız 1.,3. ve 4. gollerin asistleri idi.
Gözümüzün pasını sildiler.

memmedaga
23.12.2011, 00:50
ERTEM SENER twitterda cildirtti resmen

ertemsnr Ertem Şener
ertemsnr Ertem Şener
http://twitter.com/ertemsener hesabı fake'tir bu hesap bana aittir.
2 Mar 10

hangisinde cildirtti?

yüregimts
23.12.2011, 00:51
Halil burakla yan yana oynadıkça daha çok atarız...Yapılacak olan takviyelerle takım toparlancaktır

İleli
23.12.2011, 00:53
Halil burakla yan yana oynadıkça daha çok atarız...Yapılacak olan takviyelerle takım toparlancaktır

katiliyorum..

Yaşar
23.12.2011, 00:54
Şu anda puan farkı 7.
2. yarıda bu farkı 3 ve aşağısına çekmek lazım.
Bunun içinde Gs ve Fb'den 7-8 puan fazla almamız lazım.

Helvacı61
23.12.2011, 01:03
2. yarı takım arka arkaya maçlar kazanmaya başladımı herşey yoluna girer. ben 8. hafta bjk maçına kadar kayıp yaşamayacağımızı düşünüyorum. eğer takım 2. yarı istikrar yakalarsa puan farkı kapanır. normal ligi 5-6 puan kapatarak bitirirsek play ofta 3 puan olacak ki buda bize yeter

TSarıalioğlu
23.12.2011, 01:04
İkinci Yarıda Böyle Skorlar Alalım Tırmanışa Geçelim.

Şahinoğlu
23.12.2011, 01:19
Kaliteli 2 takviyeyle 2.yarı hepsinin defterini düreceğiz inşallah.

MonteCristo
23.12.2011, 06:23
Ben maçı kaçırdım izlemek istiyorum kaydeden var mı ? Valla en son 2 sene önce falan maç kaçırmıştım. Şansa bakın o da İBB'yi 6-1 yendiğimiz maçtı. :o Eğer link mink veya izleyebileceğim bir site varsa çok makbule geçer.

yavuzbaha
23.12.2011, 08:50
..burada 10 senedir yazıyorum...Halil i çizgiye hapsetti Şenol hoca...Halil santrafor oynamalı

Faik Yılmaz
23.12.2011, 08:56
Halili azıcık Buraka yaklaştırdığımızda takımın ofansif gücünün ne kadar arttığını gördük....

Kanatlara sağlam adam almak lazım.... böylelikle Halili içeri çekebilir Hoca....

Adrianıda her zaman böyle görmek isteriz.....

Nonserviam
23.12.2011, 09:00
Ordu spor da denafs oyuncusu vardı sol ayak bir an hulk sandım o nasıl kas yapmış öyle şimdi aklıma geldi :) kollar fena.

61trabzonomer
23.12.2011, 09:41
Ben maçı kaçırdım izlemek istiyorum kaydeden var mı ? Valla en son 2 sene önce falan maç kaçırmıştım. Şansa bakın o da İBB'yi 6-1 yendiğimiz maçtı. :o Eğer link mink veya izleyebileceğim bir site varsa çok makbule geçer.

demekki senin bütün maçları kaçırman lazım :p

http://www.ligtv.com.tr/MacOzetleri/?s=0

CAFER ÖZER
23.12.2011, 11:31
Bir taraftan sevindim Galibiyete İhtiyacımız vardı.
Diğer taraftan üzüldüm Ordulu olarak,Aslında Gönlümden geçen sonuç 4-2 yada 4-3 gibi olsa daha iyi olurdu.
Dün Facebokta bakıyorum ORDUSPOR lu olupta aynı anda Bizans Takımını Tutan bazı karektersizler Trabzonspora dil uzatmaya devam ediyorlar,
Hatta Orda Trabzonsporlu Ordulularla küfürleşmeler vardı.
Adam GS lı Tüm İstanbul takımlarına yenildiniz Gücünüz Orduyamı yetti diyor,
Ulan geri zekalı Siz Tüm İstanbul takımları hatta BJK GS hakemle orduyu yenerken sesiniz Çıktımı.
Yani Şunu anlıyoruzki Karadenizli olupta İstanbul takımını Tutan Karektersizler Bu tür iddiaları ortaya ataralar Ortalıkta gezerler,
Trabzonspor orduyu yendi sanki kendileri Orduya Yenildiler
Bırakın yenilmeyi BJK ve GS maçlarındaki hakem hataları görmezden gelindi.
Benim en büyük sevincim hakem hatası olmadan maçın tamamlanmış olması.
Gerçi Maç 0-0 iken Ordunun lehine Penaltı verilebilirdi.

Harun-61
23.12.2011, 11:41
Dün'ki Mac'tan.

http://www.facebook.com/photo.php?v=10150470083474654

Metris türküsü

Azize'ye gelsin ;)

.

Mehmet Cihan Kocaman
23.12.2011, 12:41
Kimse üzülmesin orduya.
Maçın başında "Ordu, ordu" diye bağıran ve dostça bir maç geçmesi için elinden geleni yapan taraftarımıza "ibne trabzon olamazsın şampiyon" diye karşılık verdi.
Geldikleri yere gitsinler.

CAFER ÖZER
23.12.2011, 13:31
Kimse üzülmesin orduya.
Maçın başında "Ordu, ordu" diye bağıran ve dostça bir maç geçmesi için elinden geleni yapan taraftarımıza "ibne trabzon olamazsın şampiyon" diye karşılık verdi.

Trabzona gelen fidangör Diye Fenerbahçe sampatizanı Bir avuç serseri
Sezon başında hazırlık maçındada aynı terbiyesizlikleri yaptılar,
Stadda diğer taraftarların yuhladığı bir grup
zaten dün bitime 10 dakika kala Boylarının ölçüsünü alıp stadı terkettiler.
Fidangör Grubunun kuyruk acısı Ordu ile alakalı değil Fener meselesi.

Faik Yılmaz
23.12.2011, 13:43
Kimse üzülmesin orduya.

Peki daha geçen yıl bile Fener maçlarında Ünyeden , Fatsadan otobüslerle gelen ve takımımızı delicesine destekleyen Trabzonsporlu olan Ordulu kardeşlerimizi ne yapacağız....

Şehrin genelinin teramülü böyle değildir çok iyi biliyorum......

3-5 kendini bilmezin lafına bile bakmaya gerek yok diye düşünüyorum...

Sibel
23.12.2011, 16:52
Aklımda kalanlar...

İlk yarının son maçı, içeri giriyorum Kazım Koyuncu sesi...
Karşımda ''Kazım'ın evi Avni Aker'dir'' yazısı... Birleşince gözyaşlarınızı tutamayacağınız bir an...
Kazım yine evinde ve ''Dünyada bir yerdeyim ben...'' diyor.
Güzel bir maç, soğuk bir hava. Birden bir metris türküsü ve taraftarın tebessümüyle şarkıya eşlik edişi.
Şu metrisin önü bir uzun alan, Aziz........yedi, gerisi yalan. Gel de gülme misali.
Sonra kupamızı verin sesleri, daha sonra yine metrise gönderme. Bu arada 1 sıfır, 2 sıfır, 3 sıfır, derken 4 sıfır...:)
Hadi olsun 4-1... Oldu bile.
Biz mutluyuz, zor bir dönem arkasından gelen bir galibiyet yüzümüzü güldürdü. Diliyorum arkası da böyle gelsin.
He bir de unutmadan Alanzinho'nun bir iki hareketi vardı, aferin ula helal cinsinden.
Burak'ın dönüşü, Adrian'dan akıl dolu bir pas.
Halil'in mücadelesi bir de. Gol sonrası Tolga'nın Burak'a sarılarak bütün ruhuyla gülümseyişi. Oh bee, der gibi...
Ve yine maç sonu dizleri üzerine çöküşü Tolga'nın. Sana şükürler olsun Rabbim dediğini duymasam bile hissettim...
Teşekkürler çocuklar, kısa olsa da güzel ve mutlu bir tatil geçirmenizi diliyorum.

Eklemeyi unutmuşum, bir de o anons.
Kralın golü...

Mehmet Cihan Kocaman
23.12.2011, 17:07
Peki daha geçen yıl bile Fener maçlarında Ünyeden , Fatsadan otobüslerle gelen ve takımımızı delicesine destekleyen Trabzonsporlu olan Ordulu kardeşlerimizi ne yapacağız....

Şehrin genelinin teramülü böyle değildir çok iyi biliyorum......

3-5 kendini bilmezin lafına bile bakmaya gerek yok diye düşünüyorum...

Valla maç öncesi forumlarında da aynı durum vardı. Bir adamlara ordu ordu diye bağırıyoruz verilen karşılığa bak. Tüm ordu taraftarını bu olayın içine sokmak istemiyorum. Benim bahsettiğim kişiler dün avni akerde bize küfredenler.

TSelif
23.12.2011, 17:17

Kesinlikle öyle . Biz hazırlık maçına gitmiştik Ordu'lular ile beraber izledik maçı. Ama kale arkasındaki o adi yaratıklar bize yapmadıklarını bırakmadılar.
Kesinlikle Ordu ile alakalı bir durum değil. Hele bu sene iyice kudurdular ... şikeciler !!!

güneyli
23.12.2011, 17:20

Feneri bu yıl kılıktan kılığa soktuk...Ben deplasmandaki uğradığımız birçok olumsuz
tezahüratın,Fenerin kuyruk sokumu acısını hisseden Fenerliler tarafından yapıldığını düşünüyorum...

MonteCristo
24.12.2011, 09:15
demekki senin bütün maçları kaçırman lazım :p

http://www.ligtv.com.tr/MacOzetleri/?s=0

İlgin için teşekkür ama burdan baktım zaten ben bütün maçı izlemek istiyorum =) Skorunu bildiğim maçı izleyecek kadar manyağım ben =) Kim nasıl oynadı onu merak ediyorum aslında. O kaçırdım dediğim belediye maçını internetten indirip izlemiştim yine öyle birşey var mı diye merak ettim. Skor 6-1 diye kaydedip internete yüklemişlerdi heralde birde tribün şov vardı tabi. Gene o tarz birşey var mı diye merak ettim ama yok galiba geçti artık.

Fatih Öztürk
24.12.2011, 17:30
facebookta gördüm.ordusporlular bizim maçta statta 55.dakika samsun diye bağırmışlar.

ordusporada zerre kadar sevgim kalmadı.3-0 öne geçince fazla atmayalım ayıp ederiz diyordum.

az atmışız.orduda 8 tane atarızda kümeyi boylarlar inşallah.

» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafından Düzenlenmiştir.
» Mesajın forum kurallarına uygun olmadığı tespit edilmiştir (Genel Kurallar).
» Forum yöneticileri / moderatörleri kurallara uymayan mesajları düzenleme ve silme hakkına sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=2344) kabul etmiş sayılır.
» Gerekli durumlarda itirazlarınız için: bordomavi@bordomavi.net

ALDENİRO
24.12.2011, 17:46
burak gol atınca tribüne koşmamış hayırdır!

Dawsofield
24.12.2011, 20:19
kazandığımız bir maç olduğu için bunları konuşmak ne kadar doğru bilemiyorum ama yine ciddî hakem hatalarına maruz kaldık. Ya da ben yanlış biliyorum kuralları. Penaltı pozisyonunda;

- Burak ceza sahasında gole gidiyor,
- Oyuncu arkadan sertçe kayarak düşürüyor.
- Müdahale topa olmaktan çok uzak.

Bu aşikar kriterlere rağmen nasıl kartın rengiz kırmızı olmadı. Anlayamadım.

Bir de gol attıkları frikik pozisyonunda da faul yoktu bence. Uzun bir süreçtir bariz hakem hatalarına maruz kalıyoruz, yönetici ses çıkardığı an PFDK. Sonra da neden manevi güç azaldı...

Ahmet Öztürk
24.12.2011, 21:07
facebookta gördüm.ordusporlular bizim maçta statta 55.dakika samsun diye bağırmışlar.

ordusporada zerre kadar sevgim kalmadı.3-0 öne geçince fazla atmayalım ayıp ederiz diyordum.

az atmışız.orduda 8 tane atarızda kümeyi boylarlar inşallah.

» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafından Düzenlenmiştir.
» Mesajın forum kurallarına uygun olmadığı tespit edilmiştir (Genel Kurallar).
» Forum yöneticileri / moderatörleri kurallara uymayan mesajları düzenleme ve silme hakkına sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=2344) kabul etmiş sayılır.
» Gerekli durumlarda itirazlarınız için: bordomavi@bordomavi.net

O videonun açıklamasına dikkat edin. FidanGirl grubuna teşekkür ediyor samsunlular. Ordusporlularla alakası yok bu TOPluluğun. Sezon açılış maçında bütün stat Trabzonspor'u alkışlarken bu grubun derdi Trabzonspor taraftarının kendi tarafından açmaya çalıştığı Bordo Mavi bayrağın açılmasını engellemekti. Maç boyu küfürler etmekti. İçlerinde 25'ini geçmiş adam yoktur pek fazla. Kendi tribünleri bile yer yer bunlara tepki gösteriyor. fenerli çakma Ordusporlular kendileri...