PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TRABZON’dan Fener’e gözdagi!..

bordomavi
21.04.2006, 17:38
Trabzonspor?un Basın Sözcüsü Zeyyat Kafkas, Fener?le gelecek hafta oynayacakları karşılaşma öncesinde bu ifadeyi kullanıp, ?Eğer Fenerbahçe Galatasaray?ı yenerek bizden vize almaya gelirse avucunu yalar. 10 sene sonra rövanşı alıp, bize yaşattıkları acıyı onlara yaşatacağız? diye konuştu

Trabzon?da intikam sesleri... Bordo-Mavililer, 10 yıl önce Avni Aker?de 2-1 yenilerek şampiyonluğu kaybettikleri Fenerbahçe?yi gelecek haftaki derbide mağlup ederek hesabı kapatmayı planlıyor.

Basın Sözcüsü Zeyyat Kafkas, ?Fener?le 1996 yılında oynadığımız ve şampiyonluğu kaybettiğimiz karşılaşmayı unutmadık. Eğer, Kanarya Galatasaray?ı yener de şampiyonluk vizesi için Avni Aker?e gelirse o vizeyi alamayacak. 10 yıl sonra rövanşı alacağız? şeklinde konuştu.

1996 yılında Sarı-Lacivertliler?in çeşitli entrikalarla şampiyonluklarını çaldığını savunan Kafkas şöyle konuştu: ?Gerçekler bugün ortaya çıktı. Gelecek haftaki maç bizim onur savaşımız olacak. 10 yıl önce yaşadığımız acıyı Fenerbahçe?ye yaşatacağız. Ayrıca ligde ilk yarıdaki maçta verilmeyen penaltıyı da unutmadık. Fener?e Trabzon?dan geçit yok.? smileys/smiley32.gif

yorum sizin

AdemS
21.04.2006, 17:44
Insallah...

Hele bi Trabzon'a gelsin de görsünler gününü...Ya Bizim futbolcularimiz Uefa'ya gitmeseler bile Fenerbahce'yi yensinler baska bir sey istemem...Bu mac gurur meselesi oldu artik...Onlar bizi sampiyonluktan ettiler, biz de onlari sampiyonluktan edecegiz...smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Medallion
21.04.2006, 17:45
Onumuzde Caykur Rize maci var. Cok daha onemli bir mac. Cok gereksiz bir aciklama. Fener GS yi yenerse, bizi cok rahat yener ve sampiyonlugu birakmaz. Ama bu hafta kaybederse gelecek hafta bize kaybedip kaybetmemesi zaten birsey degistirmez.

Hünkar
21.04.2006, 17:46
insallah bu hafta geseyi yenerlerde kucagimiza kadar gelirler.o zaman daha 14 yasindaydim hala daha o macin izlerini tasiyorum .bende febelilerin sabahlara kadar uyuyamadiklarini ve trabzonun intikaminin cok aci oldugunu anlamalarini gormek istiyorum

ozcan_asanoglu
21.04.2006, 17:55
ne intikami..intikam dediginiz feneri yenip sizin sampiyon oldugunuz zamandir...3. taraf olan gayse lehine bir sonuç nasil bir intikam olur..çok yanlis bir açiklama..umarim dogru degildir...

feneri yenip çelme takmak farkli bir sey..

ahmetto
21.04.2006, 17:55
O on yil öncesini hiç unutmuyorum.Askerdeydim ve maçi operasyonda oldugumuz için izleyememistim voltmen den gizlice dinlemistik.ve inanirmisiniz kolay kolay aglamam ama aglamistim sinirden .neyse insallah öyle bisey olurda bizden vize almaya gelirler o zaman onlara günlerini gösterecez.ve o açilarin intikamini bir nebze olsun alacaz

selcjK
21.04.2006, 17:58
amatör ruhlu bir açiklama.

murat
21.04.2006, 18:00
sacma bir aciklama, boyle gereksiz laflar taraftari kiskirtmaktan baska hicbirseye yaramaz. biz sampiyon olamadiktan sonra ne intikami neden gereleim bu maci ? GS icinmi oyniyacagiz ? akilli biri cikip derki,biz uefa kupasina katilmak icin butun maclarimizi kazanmaliyiz sampiyonluk bizi ilgilendirmez.

yazik gercekten yazik.TS yoneticisindenboyle aciklma beklemezdim dogrusu.Edited by: murat

halil ibo
21.04.2006, 18:01
Bu adamin açiklamalari abesle istigal.Kayserililerin aralarinda oynayacagi maç içinde abuk sabuk konusmustu.Biri kulagini çekse iyi olacak,akillanmamis.smileys/smiley7.gif

degok
21.04.2006, 18:11
1996 yilinda Sari-Lacivertliler?in çesitli entrikalarla sampiyonluklarini çaldigini savunan Kafkas söyle konustu: ?Gerçekler bugün ortaya çikti. Gelecek haftaki maç bizim onur savasimiz olacak. 10 yil önce yasadigimiz aciyi Fenerbahçe?ye yasatacagiz. Ayrica ligde ilk yaridaki maçta verilmeyen penaltiyi da unutmadik. Fener?e Trabzon?dan geçit yok.?

10 yil önce yasadigimiz aciyi fenere yasatabilmek için sampiyonluk çekismesinde fenerin 2 puan arkasinda olup kadiköyde feneri yenerek sampiyon olmamiz gerek. Ayrica gökdenizin kafasini bandajlayip topçularimiza saldirdilar diye ali kircayi kullanip feryadi figan etmemiz de gerek. Birde üzerine fenerin daha önceki haftalar futbol oynadigi 2. lige abone bir kaç 1. lig takimina tesvik mesvik vererek panter gibi oynamalarini saglamak gerek. Hakem makem federasyon ne varsa ayarlamak gerek. Kisaca çirkef oglu çirkef olmak gerek.

Buda yazmaz bizim literatürümüzde.

Bosu bosuna böyle açiklamalar yapmanin bir anlami yok. Çik oyna futbolunu gaysenin 2 sene önce yaptigini da unutmadan tabi. bu iki istanbul ezigi ayni körler sagirlar birbirini agirlar misalidir.

Tunga
21.04.2006, 18:12
Bu haberde pek çok dikkat çekilecek nokta var:

1- Bu haber neden resmi sitede yok? Zira Zeyyat Kafkas kulübün basinla iliskiler sorumlusu, herhalde böyle bir açiklamayi öncelikle oraya yapardi. Dolayisiyla bence pek dogru bir haber gibi durmuyor.

2- Diyelim ki dogru. Son yillarda ilk defa rahat bir fener maçina çikacagiz. Sampiyonluk ümidimiz yok. Stres daha düsük. Bu hep hayiflandigimiz seydi. Iste rahat bir fener maçi. Durduk yerde bu gerilimi yaratmanin alemi ne? - Tekrar ediyorum ben dogruluguna inanmiyorum-

3- Diyelim ki dogru degil. O zaman kim ne amaçla böyle bir haber yapar. Tam da fener-gayse maçi öncesi bu gerilime girmenin ne alemi var? Demek ki birileri gerilimden medet umuyor. Birilerinin dökülmesi muhtemel kani, digerlerine serbet oluyor.

61TS1967
21.04.2006, 18:14
insallah.trabzonum avniakerde fb yi dize getirir.bu sene yeterince yüzümüz kizardi zaten.fb trabzon maclarinda haksizlik hep bize yapilior ama artik ulusoyunda desteiyle iyi bir hakem gelir insallah.ZATEN BURASI AVNIAKER ISTERSEDE GELMESIN II HAKEM.o atmosfer herseye yeter.

hay1699
21.04.2006, 18:19
fuzuli açiklamalarla kendimizi baglamaya gerek yok, yenersek çok guzel olur.. yenemezsek bu açiklamayi yapan daha berbat bi açiklama yapmak zorunda kalmayacak mi?

Jade
21.04.2006, 18:27
sözü geçen insanlarin böyle saçma sapan konusmalarina sinir oluyorum.. ne alaka simdi fener maçi?? bize ne kim sampiyon olursa olsun, biz uefa için oynayacagiz ve tabii ki yenecegiz.. böyle abuk sabuk beyanatlar veren adamlar trabzonsporumdan uzak dursun, baska ihsan istemez!!!!!!!

SessizKral
21.04.2006, 18:31
insallah bütün maçlari kazanip uefaya gideriz benim baska bir istegim myok.......daha ne istegim olsunki zate...........

Talhaosman
21.04.2006, 18:32
su rezilleri sampiyonlukdan edelim baska bise istemiyorum

biletler hazir Allah nasip ederse maçda avni akerdeyim

temelyilmaz
21.04.2006, 18:56
basin sözcüsümü amigo mu böyle mülakat mi olur gerçekler ortaya çiktida n oldu o gerçekleri senin takimina yasattiran adamlardan bitanesi yardimci antrenör simdi demekki geçmisten hiç ders alinmamis ki alinsaydi trabzonspor bu konumda olmazdi ha fener sampiyon olmus ha galatasaray yani ha kel hasan ha hasan kel ben ikisinin arasinda hiç bi fark göremiyorum bide gesenin aciz ezik hali sizi üzmesin acimayin bunlar febeden bile daha beterdir hiç diilse febe açiktan düsmanlik yapiyo bunlar gibi gizli gizli degil

metehan
21.04.2006, 19:04
Bu açiklamanin dogru oldugunu varsayarak yorum yapacagim. Bence birileri basin sözcümüze, "Söz gümüsse sükut altindir." lafini hatirlatmali. Daha önce de Kayserispor - Kayseri Erciyesspor maçi öncesi garip bir açiklama yapmis, sonra söyledigimizle kalmistik. Bu tür açiklamalara hiç ama hiç gerek yok. Açiklamanin saçmaligini zaten tartismaya gerek yok da bugünlerde ...... altinda buzagi arayanlarin eline koz vermeye çalismak neyin nesi anlamiyorum.

Ancak açiklamalarda dogru olan bir ifade var. O da : "96'da çesitli entrikalarla sampiyonlugumuzun çalindigidir." Evet kendi hatalarimiz da vardi ama saha disi oyunlari da kimse inkar edemez.Edited by: metehan

kutoz
21.04.2006, 19:28
Bu haberin asparagas oldugunu düsünüyorum. Konuya açan arkadasimiz kaynagini belirtmemis, aynihaberi bende internetspor adli sitede okudum.

Zeyyah Kafkas, bizim basin sözcümüzdür ve demeçlerini rutin toplantilarda dile getirmektedir. Kayserispor maçiyla ilgili yapmis oldugu yorumdan dolayi, basi bayagi bir agirmisti. Tekrar böyle bir yorum yapacagini düsünmüyorum açikcasi.

Egemen
21.04.2006, 19:31
ne intikami..intikam dediginiz feneri yenip sizin sampiyon oldugunuz zamandir...3. taraf olan gayse lehine bir sonuç nasil bir intikam olur..çok yanlis bir açiklama..umarim dogru degildir...

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

mustii6161
21.04.2006, 20:14
arkadaslar o maci kazaniriz ama zor olur ilk golu atariz son 10 dakka iki tane yeriz ama yemessek ma cbizim

t-sat
21.04.2006, 20:20
Trabzonspor?un Basin Sözcüsü Zeyyat Kafkas, Fener?le gelecek hafta oynayacaklari karsilasma öncesinde bu ifadeyi kullanip, ?Eger Fenerbahçe Galatasaray?i yenerek bizden vize almaya gelirse avucunu yalar. 10 sene sonra rövansi alip, bize yasattiklari aciyi onlara yasatacagiz? diye konustu

Trabzon?da intikam sesleri... Bordo-Mavililer, 10 yil önce Avni Aker?de 2-1 yenilerek sampiyonlugu kaybettikleri Fenerbahçe?yi gelecek haftaki derbide maglup ederek hesabi kapatmayi planliyor.

Basin Sözcüsü Zeyyat Kafkas, ?Fener?le 1996 yilinda oynadigimiz ve sampiyonlugu kaybettigimiz karsilasmayi unutmadik. Eger, Kanarya Galatasaray?i yener de sampiyonluk vizesi için Avni Aker?e gelirse o vizeyi alamayacak. 10 yil sonra rövansi alacagiz? seklinde konustu.

1996 yilinda Sari-Lacivertliler?in çesitli entrikalarla sampiyonluklarini çaldigini savunan Kafkas söyle konustu: ?Gerçekler bugün ortaya çikti. Gelecek haftaki maç bizim onur savasimiz olacak. 10 yil önce yasadigimiz aciyi Fenerbahçe?ye yasatacagiz. Ayrica ligde ilk yaridaki maçta verilmeyen penaltiyi da unutmadik. Fener?e Trabzon?dan geçit yok.? smileys/smiley32.gif

yorum sizin

Böyle bir açiklama varsa:

Yönetime sokmak için bu adamlari çok ariyorlar mi merak ediyorum.Gs sampiyon olsun diye fb'yi yenip rahatlamis mi olcaz!Gs degil mi bizi yenen daha geçen sezoniddiamiz varken.Hem zaten isimiz kazanmak degil mi?Gs ile oynasaydik fb'den intikam için ne yapacaktik sayin Kafkas?

Utanmadan çikmis intikam alacagiz diyor adam.Hangi fb'li bana 96'yihatirlatsa 'Olur kardesim futbol bu' diyorum.Sirf adamlar daha da sevinmesin diye.Bizim basin sözcüsü de...

Bu da yönetici iste.Yok verilmeyen penaltiyi unutmamis da,bu onur savasimizmis.Yenilirsek onursuz mu kalacagiz?Fb kimdir arkadasim ben bunlara onur kaybedeyim.

Birsey veremiyorsunuz kulübe,hiç olmazsaçikip dogru düzgün konusun.

Edited by: t-sat

zanoylu
21.04.2006, 20:21
Yapmissa alakasiz olmus,yensek bile sampiyon olacak olan takimin ismi Trabzonspor degilse beni irgalamaz arkadas isime bakarim,hem daha Rize maçi var önümüzde nasil yöneticilik anlayisi hayret......

61*TS*61
21.04.2006, 20:27
<div style="text-align: center;">arkadaslar biliyoruzki Ezikler bizim en büyük düsmanimiz, onun icin Ezik maci benim icin herzaman bayram gibi günüdür, acimak yok onlar bizden 96 alti yilinda nasil sampiyonlugumuzu aldi, simdi yine ayni duruma geldik artik bizde sira acimak yok bu ezikleri parcalamak vardi anca, umud ediyorumki bu maci insallah 5:0 aliriz, Herzaman heryerde Ezikbahce</span>
</div>

KuĞu
21.04.2006, 20:28
Bu haberde pek çok dikkat çekilecek nokta var:

1- Bu haber neden resmi sitede yok? Zira Zeyyat Kafkas kulübün basinla iliskiler sorumlusu, herhalde böyle bir açiklamayi öncelikle oraya yapardi. Dolayisiyla bence pek dogru bir haber gibi durmuyor.

2- Diyelim ki dogru. Son yillarda ilk defa rahat bir fener maçina çikacagiz. Sampiyonluk ümidimiz yok. Stres daha düsük. Bu hep hayiflandigimiz seydi. Iste rahat bir fener maçi. Durduk yerde bu gerilimi yaratmanin alemi ne? - Tekrar ediyorum ben dogruluguna inanmiyorum-

3- Diyelim ki dogru degil. O zaman kim ne amaçla böyle bir haber yapar. Tam da fener-gayse maçi öncesi bu gerilime girmenin ne alemi var? Demek ki birileri gerilimden medet umuyor. Birilerinin dökülmesi muhtemel kani, digerlerine serbet oluyor.

her kelimesine katiliyorum

lazutlarlivera
21.04.2006, 20:43
Bende herkesin aksine Zeyyat Kafkas a katiliyorum.

Bazi arkadaslar "amatörce açiklama" falan demis.

Arkadasim biz zaten o ruhu kaybettigimiz için suan 3. lüge oynuyoruz.

sweetrose
21.04.2006, 20:47
Trabzonspor?un Basin Sözcüsü Zeyyat Kafkas, Fener?le gelecek hafta oynayacaklari karsilasma öncesinde bu ifadeyi kullanip, ?Eger Fenerbahçe Galatasaray?i yenerek bizden vize almaya gelirse avucunu yalar. 10 sene sonra rövansi alip, bize yasattiklari aciyi onlara yasatacagiz? diye konustu

Trabzon?da intikam sesleri... Bordo-Mavililer, 10 yil önce Avni Aker?de 2-1 yenilerek sampiyonlugu kaybettikleri Fenerbahçe?yi gelecek haftaki derbide maglup ederek hesabi kapatmayi planliyor.

Basin Sözcüsü Zeyyat Kafkas, ?Fener?le 1996 yilinda oynadigimiz ve sampiyonlugu kaybettigimiz karsilasmayi unutmadik. Eger, Kanarya Galatasaray?i yener de sampiyonluk vizesi için Avni Aker?e gelirse o vizeyi alamayacak. 10 yil sonra rövansi alacagiz? seklinde konustu.

1996 yilinda Sari-Lacivertliler?in çesitli entrikalarla sampiyonluklarini çaldigini savunan Kafkas söyle konustu: ?Gerçekler bugün ortaya çikti. Gelecek haftaki maç bizim onur savasimiz olacak. 10 yil önce yasadigimiz aciyi Fenerbahçe?ye yasatacagiz. Ayrica ligde ilk yaridaki maçta verilmeyen penaltiyi da unutmadik. Fener?e Trabzon?dan geçit yok.? smileys/smiley32.gif

yorum sizin

hersene intikam almaya çalisiyoruz ama nafile..... insallah Trabzonumuz bu defa seytanin ayagini kirar...

Bülent Bayraktar
21.04.2006, 21:08
bnce güzel bir açiklama olmus

serdarahmett
21.04.2006, 21:10
arkadaslar biz feneri hayatta yenemeyiz , sampiyon falan da olamayiz , yildiz oyuncu da alamayiz , ancak 78'de 79'da 80'de nasil yeniyoduk sizi deriz.. trabzonspor artik büyüklükten uzaklasiyo. bu ts den bi cacik olmaz.. ancak bu sene degil ama seneye sampiyonuz deriz...21 senedir oldugu gibi.. her gelen yönetim uyuyan devi uyandiracakta 2 senede takim kuracakta biz sampiyon olcaz.. her yönetim bizi koyun gibi güdeyip takimi soyup kaçiyo.. ne takimdan bise olur ne taraftardan..

BDiler61
21.04.2006, 21:17
1996 yilinda Sari-Lacivertliler?in çesitli entrikalarla sampiyonluklarini çaldigini savunan Kafkas söyle konustu: ?Gerçekler bugün ortaya çikti. Gelecek haftaki maç bizim onur savasimiz olacak. 10 yil önce yasadigimiz aciyi Fenerbahçe?ye yasatacagiz. Ayrica ligde ilk yaridaki maçta verilmeyen penaltiyi da unutmadik. Fener?e Trabzon?dan geçit yok.?

10 yil önce yasadigimiz aciyi fenere yasatabilmek için sampiyonluk çekismesinde fenerin 2 puan arkasinda olup kadiköyde feneri yenerek sampiyon olmamiz gerek. Ayrica gökdenizin kafasini bandajlayip topçularimiza saldirdilar diye ali kircayi kullanip feryadi figan etmemiz de gerek. Birde üzerine fenerin daha önceki haftalar futbol oynadigi 2. lige abone bir kaç 1. lig takimina tesvik mesvik vererek panter gibi oynamalarini saglamak gerek. Hakem makem federasyon ne varsa ayarlamak gerek. Kisaca çirkef oglu çirkef olmak gerek.

Buda yazmaz bizim literatürümüzde.

Bosu bosuna böyle açiklamalar yapmanin bir anlami yok. Çik oyna futbolunu gaysenin 2 sene önce yaptigini da unutmadan tabi. bu iki istanbul ezigi ayni körler sagirlar birbirini agirlar misalidir.

çok dogru

TAMTÜRK61
21.04.2006, 21:21
Her zaman ki gibi en büyük rakibimiz Fb, ayaklarina bir celme atip yikmamiz lazim sampiyon olamazsin kendilerini begenmis....ler..smileys/smiley7.gif

serdarahmett
21.04.2006, 21:26
feneri yenin küme düsün anasini satiiim

eys_61
21.04.2006, 21:27
açilamanin dogrulugu konusunda süphelerim var.yapilabilecek en dogru açiklama da söyle olurdu bence:"Trabzonspor her maça kazanmak için çikar,bizim için herhangi bir maçtan farki olmayan bir karsilasma olacak febeyi yenerek evine yollayacagiz"

aliemre
21.04.2006, 21:37
Feneri yenmek çok güzel bi sey ama feneri yenip sampiyon olmak en güzeli...Sampiyon olamadiktan sonra feneri yenmisim ne yazar....smileys/smiley14.gif

orgsav
21.04.2006, 21:47
bencede yanlis bir açiklama olmus feneri çok ciddiye almis görünüyor. sanki rakip gibi. biz TRABZONSPOR uz bu defada yenecegiz insallah. stres yapmaya gerek yok...

nejo_ts
21.04.2006, 21:51
her yil intikam almaya çalisiyoruz buyil intikam degil maçi alalim

Erdem Keser
21.04.2006, 21:52
bence muthis bi aciklama helal olsun zeyyat baba ya onlara tabikide bu aciyi yasatmaliyiz

ofluhalit
21.04.2006, 21:53
yaaw bu adam ne diyoo?biz simdi feneri yenip gayseyi sampiyon yapcaz mi diyo?allahim yarabbim nasil yönetici olmus bu?biz feneri yenmeliyiz ama o ............ gayse için degil.kendimiz için.büyük takim herkesi yenmek için sahaya çikar.gereksiz yere açiklama yapmis, saksakçi fenerlileri konusturcak bosuna.gayse çok mu ii fenerden.ikiside bizans ikiside ...............

Cyzio
21.04.2006, 22:15
Böyle bir beyanatin yapilip yapilmadigini bilmiyorum. Ama sevgili Simal Yildizi ve Kutoz'un açiklamalari son derece dogru ve yerinde tesbitler. Kendilerine tamamen katiliyorum.

Ben konuyu o maçi yönetecek hakeme getiriyorum. Bu hafta oynanacak Fenerbahçe-Galatasaray maçinin bizim için en kötü sonucu beraberlik.

Eger Galatasaray maçi kazanirsa, lig zaten yarin gece biter. Bizim maçin Fenerbahçe için de hiç bir önemi kalmaz ve isimsiz bir hakem yönetir. Isimsiz hakemler de eyyamci olmazlar.

Fenerbahçe maçi kazanirsa, Galatasaray'la puanlar esitlenir. O zaman da Fener'i çok tutacak bir hakem atayamazlar; çünkü Galatasaray itiraz eder.

Ama berabere biterse, iste o zaman, Fenerbahçe'nin son haftaya kadar yaristan kopmamasi için, bizi muhakkak yenmesi gerekir. Bu da ancak Cem Papila ya da Metin Tokat gibi saglam (!) bir hakemle olur.

Yani "Amman" diyelim, yarinki maç beraber bitmesin.

Colakoglu
21.04.2006, 22:28
insallah.trabzonum avniakerde fb yi dize getirir.bu
sene yeterince yüzümüz kizardi zaten.fb trabzon maclarinda haksizlik
hep bize yapilior ama artik ulusoyunda desteiyle iyi bir hakem gelir
insallah.ZATEN BURASI AVNIAKER ISTERSEDE GELMESIN II HAKEM.o atmosfer
herseye yeter.

Hangi atmosfer ??

macka61
21.04.2006, 22:37
agizindan bal damliyor insallah su ezik bahçeyi yenerizde 96in öçünü aliriz .tüm türkiye görsün trabzonun büyüklügünü 61/34 büyüktür bunu bir gün herkes görecek
» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.<?:NAMESPACE PREFIX = O /><O:P></O:P>
<O:P></O:P>
» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Uygunsuz hareket/Yazim Kurallari)
» Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=4337&amp;PN=1&amp;FID=3&amp;PR=3) kabul etmis sayilir.
» Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net

Kardes, forum kurallarina lütfen biraz dikkat edelim...Edited by: Badaloglu

Bülent Bayraktar
21.04.2006, 22:51
Zeyyat Kafkasi bu açiklamasindan dolayi tebrik ediyorumsmileys/smiley32.gif

Hüseyin Çümen
21.04.2006, 22:55
gereksiz bi açiklama olmus

biz febe yi yenip te intikam almis olmayiz ki ancak ihtiyacimiz olan bi 3 puan almis oluruz intikam onlari yenip sampiyonluk kazanmaktir ezik bi açiklama olmus

Recep Çaltepe
21.04.2006, 23:07
Trabzonspor'un kayip yillarinin en büyük sebeplerinden biri belki de "intikam" kelimesidir. Kendini intikam almaya odaklayanlar, her zaman kullanilmaya açiktir. Intikam almaya meyilli beyinler hiç bir zaman mantikli düsünemezler.

Kisacasi gereksiz bir açiklama olmus.

TSezgin61
21.04.2006, 23:19
abi olmamis bencede, yani eger intikam olsa bizim sampionlougu onlarin ellerinden alip kendimiz olmamiz lazim. ama gs ye, yani baska bir ezige veriyoruz....

Emre7
21.04.2006, 23:23
bir baskana yakismayan bir hareket oturdugu yere yakismiyo ortami germekten baska bisey degil bu sözler....gereksiz ve lüzumsuz buluyorum rumlarada aynisini dedik sonucu gördük ortami germyelim maç sahada oynaniyo sallamakla olmuyo oyuncuyu moda sokacaksan böyle laflar gereksiz diyorum

Emre7
21.04.2006, 23:26
insallah.trabzonum avniakerde fb yi dize getirir.bu sene yeterince yüzümüz kizardi zaten.fb trabzon maclarinda haksizlik hep bize yapilior ama artik ulusoyunda desteiyle iyi bir hakem gelir insallah.ZATEN BURASI AVNIAKER ISTERSEDE GELMESIN II HAKEM.o atmosfer herseye yeter.

Hangi atmosfer ??

avni akerde bi atmosfer kaldi o da gözlerine ii görünmeyen oyunculara tepki göstermek baska bisey yok zaten milletimize islemis yikici olmak yapicilik degil dakika 70 görünmesin beraberlik veya malubiyet hemen homur homur horuldanmalar belden asagi veya yukari kim oldugu önemsiz küfürler.... kisaca avni aker eskis formundan çok uzak

yakup midi
21.04.2006, 23:26
çok gerksiz bir açiklama bu.....

TheRapZoNe
21.04.2006, 23:28
Aciklama yapmaya gerek var miydi ? Bizim icin Uefaya giden yolda kazanmamiz gereken bir mac desinler yeterli. Milletin sampiyonlugu,kumede kalmasi vs gibi etkenler bizi ilgilendirmiyorsa eger konusmak o konuda konusmak anlamsiz

kutoz
21.04.2006, 23:41
Tekrardan bu konu hakkinda yorum yapiyorum. Bu haberin asparagas oldugunu düsünüyorum. Sayet böyle bir demeç vermisse basin sözcümüz, Kayseri maçinda oldugu gibi yine büyük bir gaf yaptigini düsünüyorum.

96 yilinda Trabzon'da yasananlarin intikamini bu sekilde almak istiyorsa Zeyyat Kafkas, buyursun alsin. Ama beni tatmin etmez. Degok kardesimin söyledigi gibi, fb 2 puan bizde önde olur, gideriz Kadiköy'de yeneriz ve sampiyonlugu ellerinden aliriz, ödesmis oluruz.

Biz büyüksek (ki buna hiç süphem yok) çikariz, futbolumuzu oynariz, fb.yi geçmis yillarda yaptigimiz gibi çimlere gömeriz. Yendikten sonra kim sampiyon olmus hiç umurumda degil. Ölene kadar daanti istanbul, bundan ötesi yalan...

ChivasRegal
22.04.2006, 01:30
@kutoz

"...96 yilinda Trabzon'da yasananlarin intikamini bu sekilde almak istiyorsa Zeyyat Kafkas, buyursun alsin. Ama beni tatmin etmez..."

beni de...

Adnan Mollasalihoğlu
22.04.2006, 01:31
Sn Kaflas böyle bir açiklama amatör kulüp sözcüsü bile yapmaz...

Hala 96 da mi kaldin sen?Adamlar ondan sonra baslar Trabzon Gay S ye kiyaga basladilar...Bizim için her Fener maçi zaten önemli maçtir.Böyle bir açiklamaya ne gerek var bunu anlamadim.Sanane kimin sampiyon olacagindan sen kendi isine bak...

Fener'e yenilirsek çikipne diyeceksin???

aka5
22.04.2006, 01:40
ins

Emre Emiroğlu
22.04.2006, 02:03
Ya Dedigini Yapamazsak ?

ctmeoy
22.04.2006, 04:13
ya söyle adamlari yönetici yapiyolar ya deli oluyo insan bizim mahalledeki bakkal yahya abi bile daha mantikli konusabiliyo bu kadar dar görüslü insanlarin yönetimde isi ne???????????????

Hekimoğlu
22.04.2006, 09:45
haberin dogru olmadigi açik arkadaslar.fenerli çirkef basin simdiden harekete geçmis.bu tür haberlere inanmayalim.

SiNaNi
22.04.2006, 10:09
yani kendi içimizde besledigimiz duygular da, buduygulari basin sözcümüzün medyayla paylasmasi ne kadar dogru tartisilir.Yine de sorun degil.Insallah kazaniriz.Insallah cimbom yenilir, Feneri biz yeneriz.böylece sampiyonu biz belirleriz.

Emre B.
22.04.2006, 10:15
Haberin dogru olduguna inanmiyorum.Eger dogruysa gereksiz bir açiklama olmus.Futbolcular gereksiz yere strese girer

smertkan
22.04.2006, 10:25
Istanbulun üç ezikleri ve medyasi her zaman iyi bir TS ister ama ne kadar iyi bu TS Sampiyon olamayacak kadar iyi bir TS isterler.It yarisindaki Tavsandir onlar için TS yada Ligin agarmis kirlenmis renklerini canliligiyla kapatacak bir renk cümbüsüdür onlar için TS.

Onlar için sadece Sampiyonluk yolundaki çok tehlikeli bir engelizdir biz. Evet iyi olmaliyiz ama asla Sampiyon olmamaliyiz.Sampiyon kimmi olacak tabiki Bizansin üç eziginden biri.

Bakin ligin 46 senesinde nede güzel olmus bunlarin bu üç as gerisi figüran ligleri.Nasilda sidik yaristirmislar.

Amaonlarin unuttuklari unutturmak istedikleri bir 10 yil var Onlar için kara yillar.Yas baglamislar. Biz Sahlanmisiz HAyir demisiz.yapistirmisiz tokadimizi sefillerin yüzlerine bizde variz demisiz.Ayaginizi denk alin demisiz.Var olmusuz.Dimdik durmusuz.Gölgemizden korkar olmuslar.

Simdi ise tipki emperyalistlerin yeni politiklari gibi tekrar ayni pilavi önümüze sürüyorlar.Filmin adi belli Istanbulun üç gülü.

Iste buradan bakinca Sampiyonluk Trabzondan geçer, FB yi yenip GS yi sampiyon yapip 96 nin intikamini alacagiz laflarini edenler yada o laflara kananlar bizim tarihimizide davamizi da anlayamamis demektir.

Varsin FB yada GS sampiyon olmus bize ne.Yalniz Bizans entrikacilari ve onlarin medyasi bize karsi bir basari daha kazanmis olacaklar hepsi bu iste.Zaten biz bu aciyi 23 senedir çekiyoruz içimizde.Bir kirbaç daha inmis sirtimiza çokmu dert.

Ama Bu Zalimlerden birini desteklemek ona meyil etmek yada hizmet etmek iste bu yikar bizi.Içten içe çürüyen agaçlar gibiyikiliriz. Hz Süleymanin Asasini yiyen güve gibi yavas yavas bizi bitirir bu düsünce.

Belki Simalyildizinin dedigi gibi en rahat fb maçimizi oynayacagiz.Ve elbetteki yenmek için oynayacagiz.Bu takim yenilmek için yada beraberlik için asla sahaya çikamaz.

Bizim FB maçina yenmek için çikmamizin altinda baska nedenler aramak baska hedefler ortaya koymak ve onun pasinden gitmek yada bu tür söylemlerde bulunmak bize, bizim davamiza zarar verir.

Evet intikam 96 2004 hepsi duruyor içimizde ama simdi ve böyle degil.Inanin SAmpiyonlugu aldigimiz gün biz hepsinin intikamini almis olacagiz. Bu simarik sosyete finolarina tekmeyi bastigimiz gün her sey silinip gidecek. O gün gelecek o zaman göreceksiniz.Bu sefillerin kiçlarinda bizim ayak izimizle gediklerini gördükçe ne çok keyiflenecegiz.O gün gelecek. bekleyecegiz sonuna dek.

Samsa
22.04.2006, 10:31

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifiste laf budur. neyin intikamiymis? peh smileys/smiley11.gif

Sevgi
22.04.2006, 10:32
saka dimi bu haber , böyle bir açiklamayi yapan kisi hangi kulübün yöneticisi oldugunu sasirmis olmali.Böyle bir haber,n dogru olacagina inanmak istemiyorum.Biz feneri yenersek gs sampiyon olacak o zaman biz gs lilerle sampiyonluk turunami çikacagiz.Allahim Allahim sen koru bizi.

kuzey_lee
22.04.2006, 10:44
aferim zeyyat kafkas'a (tabi söylemisse böyle bi seyi)..gerekli madalya plaket esekkür belgelerini kafkas iletisim a.s'ye postalarim ben

Ayhan Yüksek
22.04.2006, 10:50
Gereksiz bir açiklama neyin intikamini aliyoruz, sampiyonlugumu aliyoruz fenerin elinden yenersek sampiyonluk yolunda büyük darbe vurmus olacagiz oda nefret ötesi nefret ettigim gs nin yolunu açmis olacaz, buda bana aci verecek intikam falan hikaye velhasil yenilsekte yensekte iki ezigi mutlu edecez bu nasil kaderdir Yarabbim!..

h@msi61
22.04.2006, 11:21
bu haber balondur muhtemelen.. fenerden intikam onlarin elinden sampiyonlugu yenip aldigimiz zamandir, böle cinconu sampiyon yaparak intikam olmaz. ama bugün fener cinconu yense, haftaya biz de onlari yenip sampiyonluktan etsek müthis olur, kööpeklere evlat acisi gibi koyar... fener 3 kere üstüste sampiyon hiç olamadi, yine olmamali...

Adem Erdoğan
22.04.2006, 11:44
Feneri yenmemiz tabiki intikam ol acak.Sonrasi bize ne kim sampiyon olursa olsun.Fener olmaktansa gs. olsun

61-firtina
22.04.2006, 12:00
bizim için su takim bu takim yoktur ha fener ha denizli fark etmez TRABZONSPOR sahaya her zaman kazanmak için çikar çikmalidir biz uefayi istiyorsak bu maçi kazanmaliyiz gerisi bizim için önemli degil

mahmuter61
22.04.2006, 12:13
Bu federasyon ve MHK biraz dürüst ve adil ise bu maça cin papila (cem mi neb.ksa )o herifi versinler!!!2 senedir adamcagiz trabzonun maçlarini özlemistir.Erkekligini bide AvniAkerde görelim!!!!

Emre B.
22.04.2006, 13:01
Feneri yenmemiz tabiki intikam ol acak.Sonrasi bize ne kim sampiyon olursa olsun.Fener olmaktansa gs. olsun 96'nin intikami ancak bizim Feneri Kadiköyde yenip sampiyon olmamizla alinir.Biz olmadiktan sonra da kimin sampiyon oldugu önemli degil

Murat Acar
22.04.2006, 13:06

Su sözlerin altina imza atnayip neyapayim bensmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Birde sunu demek istiyorum geseyi sampiyon yapmak içinmi febeyi yenecez onlar 2 sene önce bizim sampiyon olmamizi istediklerini söyleyip bizi TRABZONDA yenip elleriyle febe ye sampiyonlugu verdiler.

Birakin bu febe olmasin gese olsun muhabbetini bunlar bizide baslarina bela etmemek için ayni yataga giren kumalar dirsmileys/smiley7.gif

Murat Acar
22.04.2006, 13:10
Gereksiz bir açiklama neyin intikamini aliyoruz, sampiyonlugumu aliyoruz fenerin elinden yenersek sampiyonluk yolunda büyük darbe vurmus olacagiz oda nefret ötesi nefret ettigim gs nin yolunu açmis olacaz, buda bana aci verecek intikam falan hikaye velhasil yenilsekte yensekte iki ezigi mutlu edecez bu nasil kaderdir Yarabbim!.. bu sözlerede bi büyük alkis tam benim düsüncelerim inansmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

morientes
22.04.2006, 14:43
Azcik serefleri,yürekler ivarsa 96 yilinda canina kiyan kardeslerimiz içn gerekirse sahada ölecekler ama;bu ........leri perisan edecekler..
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"></TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

selokal61
22.04.2006, 14:47
bu açiklama bana göre yapilmasi gerekenbir açiklamaydi bu sayede taraftarimiz ve futbolcularimiz maça daha fazla konsantre olur ve hirslanirlar.Yönetim bu maç normal bir maç olacak fenerlen biz dost kulübüz demesinimi bekliyodunuz ne çabuk unuttunuz 96 yilini

Muhammet Ali Senocak
22.04.2006, 14:53
fb yemis gs yemisl çokda umrumda ama fb nin sampiyonLuqundan sa gsnin sampiyonLuqunu isterim ve bu macada fener ceLme takiLacakdir sampiyonLuqunu aLacaqiz kim ne derse desin INTIKAMMMMMM

murat
22.04.2006, 15:11
fb yemis gs yemisl çokda umrumda ama fb nin sampiyonLuqundan sa gsnin sampiyonLuqunu isterim ve bu macada fener ceLme takiLacakdir sampiyonLuqunu aLacaqiz kim ne derse desin INTIKAMMMMMM

neden gs in sampiyonluunu istersin ? bugune kadar hep dost gorunup sirtimizdan vurdan boyle kahpe bir takimini sampiyonlugunu neden istersin ?

Muhammet Ali Senocak
22.04.2006, 15:18
fb oLmayacaksa isterim dedim eqer dier türLü zaten istemem öyLe bir takimin sampiyonLuqunu ama fb oLan düsmanLiqim onLardan daha fazLa

Bülent Bayraktar
22.04.2006, 15:33
benimdeee

geronimo_61
22.04.2006, 17:18
her zaman her yerde anti-istanbul

kim olursa olsun bütün istanbul takimlarinin yeri avni aker çimlerinin dibidir...

allah gs'nin de Fb'nin de bjk'nin de yüzünü güldürmesin

tek gerçek trabzonspor

Murat Acar
22.04.2006, 17:27
fb oLmayacaksa isterim dedim eqer dier türLü zaten istemem öyLe bir takimin sampiyonLuqunu ama fb oLan düsmanLiqim onLardan daha fazLa Sevgili renkdasim febe de herkes ts ye düsman yani asil düsmanimizi biliyoruz onunla ona göre savasirsin düsmanini bilmek gibisi varmi.?

Ama gese yüzüne gülüp arkandan hançerleyen se...siz...

Bak bi söz vardir kadinin or...dan korkma erkegin or...dan kork diye tam geseye layik bi kelime kusura bakmayin seviyeyi düsürdüysem

herkesten pesinen özür diliyorum

ama su febe olmasin gese olsun muhabbeti açilinca akil falan kalmiyo bende

Nytre
22.04.2006, 17:47

--------------------------

bu açiklama bence gereksiz... trabzonspor fb.yi intikam almak için degil uefa için yenmek istiyor...

fanatikdevri
22.04.2006, 18:27
dise dis kana kan intikam intikam

Mert67
22.04.2006, 18:48
simdi intikam zaman.ligin ilk yarisindaki maçta elimizden zor kurtuldular bu sefer af yoksmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif
alemin krali TRABZON</span></font></span>

My
22.04.2006, 19:12
Çok gereksiz, çok anlamsiz vede bir çok Trabzonsporlu'nun duygularini ifade etmeyen bir açiklama. Bu kadar basit bir maçla</span> intikam felan alinmaz. Zeyyad KAFKAS'in ilk pot kirmasi degil bu. Zaten konusmasida biraz garibime gidiyor. Biri bir soru sorsa apisip kalacak gibi, kagittan ezbere okuyor sanki.

tamuğ yamtar
22.04.2006, 20:34
Fener 3-0 önde. Büyük süpriz olmazsa kazanacak. Gs'de 10 kisi kaldi zaten. Sampiyonluk Trabzondan geçecek. Bu kesin. Hafta içi çok söylenti çikar artik. Bizim için her zaman önemlidir Fener maçlari. Ayri bir anlam yükleyerek baskalari içi oynayacagiz anlami yüklemek dogru degil. Hele de büyük takim olma iddaasinda bulunan bir takima, hiç yakismaz. Çikacagiz ve maçimizi oynayacagiz. Kazanir miyiz? Kazansak dünyalar benim olur ama... Fenerli medya da bizi kesin baski altina almaya çalisacaktir. Bunlara gelmemeli yöneticilerimiz. Bu açiklama insanlarin gönlünü oksuyor ama takimida olumsuz etkiliyor. Bu açiklamalar Fenerli medyanin eline koz veriyor. Insallah kazaniriz. Sonrasi bizi ilgilendirmez. Biz olmadiktan sonra, bana ne kardesim kim sampiyon olmus. Öyle degil mi?

cyberentalpi
22.04.2006, 20:42
Simdi 4-0 onde fener. aciklama cok dogru degil. Bunun karsiligi intikam degil tabiki. ama su fenerin hevesini kursaginda birakalim bu sezon uefa ya gitmesek te olur:)

serseerii
22.04.2006, 20:58
su an fener bahsçe t.v yi izliyolar bulundugum internette ordaki adam diyeki fener bahçe sampiyonlugu kutluyo haftaya bunlari rezil adalim INTIKAMMMMMMMMM

imported_cagatay
22.04.2006, 21:01
YA BI YENELIM su fenere artik yenelimde uefa felan istemem

Tahsin Armutcu
22.04.2006, 21:05
aynen ya yenelim su ezikleri hos feneri yensek gsyi sampiyon yapacaz ama napalim hic olmazsa bazi rekorlarimiza ezikler ortak olmaz

fanatikdevri
22.04.2006, 21:06
Ayagimiza kadar gelen bu firsati degerlendirmemiz lazim ezelim su ezikleri uefa falan da istemem

Hünkar
22.04.2006, 21:10
bugune kadar onemli maclari hep kaybediyoz nedense ama artik yetti.febe macida tam istedigim skorla bitti.gese bizi trabzonda 4-2 yendi intikamini gecen sene istanbulda aldik 100.senelerinde sampiyonlar ligine yollamadik.simdi sira febeyi ezmeye geldi.ALLAH benim 96 da cektiklerimi onlarada cektirir insallah

Recep Çaltepe
22.04.2006, 21:10
Trabzonspor'un hedefi UEFA Kupasi'na katilmak. Bunun için önünde kazanmasi gereken dört maç var ve bunlardan biri de febe maçi. Ne o öyle intikam mintikam. Biz amacimiza giden yolda gerekeni yapalim yeter. Ana amaçlar gerçeklesirse, tali amaçlar zaten kendiliginden gerçeklesir.

Umarim takimimiz önceliklerini belirler ve ona göre hareket eder.

zky_ts
22.04.2006, 21:13
bunlara gerçekten inanmak istiyorum...sevinmelerini hazmedemem yaa...ezikleri ezip yerin dibine sokalim...ama onlari toprak bile kabul etmez...böyle biseler iste...

cyberentalpi
22.04.2006, 21:15
Yok intikam degil elbette. ama bu maci kazanalim ki bizi unutmasinlar:)) cevremde Ts maci sonrasi sinirden kudurmus Fb liler gormek istiyorum

Uğur Aydın
22.04.2006, 21:16
Intikam falan istemiyorumsmileys/smiley7.gifTrabzonumun su anda sampiyonluk kutlamalari yapan febeyi iyi bi futbolla eze eze yenmesini istiyorum...Lütfen tahriklere kapilmayalim, bizans medyasi taraftarimizi germek için elinden geleni yapacaktir, yok 95 in rövansi falan diyecektir,hatta bir iki kukla gayselide zaten Trabzon bizim dostumuzdur deyip akli sira febe ile aramizi daha çok gerip bize gaz verecektir.Gördük dostluklarini 2-4 biten maçta ve bu sene Fatih Tekkeye yapilanlari unuttukmu arkadaslar,sadece kendimiz için,gururumuz ve serefimiz için oynamaliyiz.

cyberentalpi
22.04.2006, 21:21
Ya simdi Gs lilerin gazi filan olmaz bize. Biz zaten yeterince Fb ye karsi dusmaniz. Hem iki sezon evvel istanbulda 2-1 yendfigimiz macta Gs seyircisininde Trabzon dye tempo verdigini unutmayalim. Biz Gs ye tempo tutmayalim ama bu macta sampiyon olmalari icin yardim edelim bari. mac sonunda burnu havada Fb li gormek istemem. Uefa filan hikaye benim icin su ezigi ezelim canlarina otu tikayalim yeter

cyberentalpi
22.04.2006, 21:23
Ya bu arada ben neden alinti yapamiyorum

Nytre
22.04.2006, 21:37
trabzonspor yönetimi intikam gibi sözler söylememeli.. bizim amacimiz feneri yenerek uefa yolunda bir engeli daha asmaktir...

Cenkhan
22.04.2006, 21:39
Mensei belli olan bir haber. Resmi sitede yokmus zaten. Hiçbir yönetici sakin olmamiz gereken bir haftada böle saçma açiklama yapmaz. Itibar etmeyin lütfen..
Fenerin olasi tüm ithamlarina karsi "Sonra görüsürüz.." diyip sessiz kalmak lazim.. </span>
Trabzonspor intikam güdecek bir takim degildir. Hele ki deplasmanda rakibinden 4 yemis bi takima yaranmak hiç umrunda degildir (Bu yüzden beraberlige yatmamak lazim). UEFA kupasina katilmak için kazanmamiz lazim, kazanacagiz..
Edited by: Cenkhan

lazyilmaz
22.04.2006, 21:44
Biz bu kafayla sampiyonlugu zor goruruz. Biz feneri yenip gayse'yi sampiyon yapip intikam alacagiz???????????????smileys/smiley35.gif

zahido
22.04.2006, 21:45
Kardesler kusura bakmayin ama gerçekleri konusalim birazda.. Biz feneri normal sartlarda yenemeyiz.. Bikere bizim futbolculari hepsi formsuz ikincisi adamlar sampiyonluga gidiyor bence bu maçta yeniliriz.. tabii ki kazanmak için sahaya çikacagiz.. ama çooook zorsmileys/smiley5.gif

Travelair
22.04.2006, 22:08
Bu haber fenerli basinin oyunu. Oyuna gelmeyelim

Hasan Cubukcu
23.04.2006, 01:00
gercekten haber dogruysa cok sacma bir aciklma bence .

Onu bunu bilmem futbolcular sahada , taraftarda stadda elinden geleni yapmasi gerekiyor .Ya yeneceksin ya ezeceksin , bundan baksa yolu yok .

omerkucuk
23.04.2006, 03:01
çok fazLa amatör bir açikLama yönetim kademesinde ki bir kisiye yakismadi bence...

Neyin intikamiymis bu?Kaybettigimiz insanLarin mi yoksa kupanin mi?

Cevap hangisi?InsanLarimiz geri geLmez!kisas a kisas mi yapacagiz fenerLi mi öLecek acidan?Yada biz mi öLdürecegiz?Ya da kazanirsak sampiyonLuk kupasi mi aLacagiz?E o zaman neyin intikami bu?Bu tez canLiLik damarLarimiz da var o ayri tabi de sen yönetici abimiz bizden daha fazLa biLmen gerekiyor ki:düsünmeden konusmak ve öLçüyü asmak sig zekaLi insanLara has bi özeLLiktir!

Bazi yan tesirLeraLtinda oLsa biLe bir müsabaka oynanacak ve bir sekiLde bitecek bu ne iLk ne de son oLacak ama haLa bazi oLayLara takiLip kaLirsak ne oynadigimiz ne de oynayacagimiz seyin bir anLami kaLmaz."Biz FakLiyiz ve birakin da FarkLiLigimizi farkettireLim"

Yarin haLa,bugün oLdugumuz yerden yüksekte degiLsek yasamaktan ne anLadigimizi nasiL açikLayabiLiriz ki?

Lapina
23.04.2006, 09:17
Bence cok onemli bi mac degil.Yensek UEFA yolunda avantajli olursak iyi olur.Buyutmeye gerek yok i..elerle yapilacak olan maci.Ama rahat oluruz ve kazaniriz diye dusunuyorum en kotu beraber.

Mustafa Mahmutoğlu
23.04.2006, 09:31
bencede çok saçma bir açiklama
10 sene önce onlar bizi yenip sampiyon oldu,simdi biz yenersek sampiyon mu olcaz?HAYIR!
E O ZAMAN?

Emorfo
23.04.2006, 11:32
Arkadaslar bu haberin kaynagi neresidir. O kadar arastirmama ragmen böyle bir açiklama bulamadim... Yöneticimiz böyle bir açiklama yapmadi yapsa haberim olurdu...

Nytre
23.04.2006, 13:19
aslinda trabzonspor.org.trde böyle bir açiklama yok ... ben oradan alindi saniyordum.

kolombo
23.04.2006, 15:21
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">bu açiklama trabzonspor un resmi web sayfasinda yayinlandi ve bende maalesef okudum.trabzonspor gibi bi klüb de basin sözcüsü tarafindan hemde bu sözcü bir dönem siyasi bir partinin il baskanligini yapmis esefle kiniyorum.</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">

Emorfo
23.04.2006, 15:27
silmisler mi açiklamayi. ben bulamadim link verir misin. ayrica basin sözcüsünün siyasi geçmisinin konuyla alakasi nedir, sapla samani karistirmissin biraz.

yattara99
23.04.2006, 15:35
Tüm trabzonsporlulari göreve çagiriyorum....bu sezonun en önemli maçinda trübünleri tiklim tiklim doldurmaliyiz....ve onlara ders vermeliyiz...96 yilinin intikami olsun bu....sevinçlerini kursaginda birakalim ....TRABZONDAN SAMPIYON GEÇMEZ....VAKFIKEBIRDEN GERI DÖNER

Sacit
23.04.2006, 15:38
her seye ragmen bizim almamiz gereken bi maç

smileys/smiley7.gif

kolombo
23.04.2006, 15:38
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">açiklamayi silmisler dostum sanirim.diger konuya gelince o tür konumda görev yapmis kisinin daha vasifli ve kaliteli demeç vermesi gerekir.ok?</TD></TR>

Burçak
23.04.2006, 15:39
ezikoglu eziklerden nefret ediyorum. kendilerini bi nok saniyorlar. ulan ezikler gayseyiyendinizde o duruma gelene kadar aldiginiz haram puanlardan niye bahsetmiyorsunuz. gayseninde sizindeeee.. ANTI BIZANS!!!!!!!!! smileys/smiley7.gifEdited by: forever61

kolombo
23.04.2006, 15:50
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">trabzonspor gibi bir kurumdsa görev yapan bi kisinin daha basiretli ele avuca alici ist medyasina ve yazarlarina malzeme vermicek sekilde konusmasi gerekir.en basta bu kisilerin haberlerini gazeteden ve gelismis dünyanin ürünü internetten takip eden taraftarlari pozitif yönde etkilicek yönde konusmai gerekir.intikam tellaligi yapmaya gerek yok .pasa pasa oynarsin futbolunu yenersin sonra 10 yilöncesine atifdan maç sonrasi beyan veririsin olurbiter.YÖNETICILIK BUDUR..</TD></TR>

SDanışmaz
23.04.2006, 16:04
BunLari sahdan siLip süpürmemiz Lazim. Benim içim anca böyLe rahat eder..

Nytre
23.04.2006, 16:52
çikip yeni bir açiklama yapmalari gerekiyor.. zeyyat kafkas kafasina göre açiklama yapiyorsa yanlis!.. çünkü yönetim böyle bir seye izin vermez kanimca

Akın NAZİFOĞLU
23.04.2006, 18:52
rakibe korku sahada oynana oyunla verilir.

aynen bugün oldugu gibi...

Selman
23.04.2006, 19:15
Bunlar cinconu yendilerya Sampiyonlugu hakketmis gibi ulan topmu oynadiniz be ezikler.Bence önemli bir maç her iki takimda biizm elimize bakiyor.Ezikler sizismileys/smiley7.gif

Keleşoğlu
23.04.2006, 19:49
ezigi ezecegiz smileys/smiley7.gif

U.Sadıkoğlu
23.04.2006, 21:17
insallah

UmutBaykan
23.04.2006, 23:30
Trabzon en büyük göz dagini verdi 6-1

ctmeoy
23.04.2006, 23:38
Trabzon en büyük göz dagini verdi 6-1 bundan iyi gözdagi olamaz zatensmileys/smiley32.gif

Adnan Mollasalihoğlu
24.04.2006, 18:54
Intikam öyle alinmaz Yenersin Fb yi olursun sampiyon intikam budur.Simdi olan Fb'yi yenip Gay S yi sampiyon yaapmak buna intikam diyemez hiçkimse...

Hüseyin Çümen
24.04.2006, 20:23
Intikam öyle alinmaz Yenersin Fb yi olursun sampiyon intikam budur.Simdi olan Fb'yi yenip Gay S yi sampiyon yaapmak buna intikam diyemez hiçkimse...

haklisin kardes benim en üzüldüm nokta febe yi yenersekte gese sampiyon olursa çok kötü olur biz yenelim de bari sampiyon olsunlar

ctmeoy
25.04.2006, 04:18
biz feneri yenelim o ultravestiler sampiyon olacagina yine febesler sampiyon olsun bu durum nasil olacak bilemiyorum ama o ultravestiler sampiyon olmasin

tarihci61
25.04.2006, 12:28
büyükan geldi.burnuma intikam kokusu geliyor.trabzonu o..nlara zindan etme zamanidir.adi lazim olmayan o insan kiliklinin yüzünü maçtan sonra görmek istiyorum.trabzondaki arkadaslar tribünü çok iyi organize etmeniz gerek neolursa olsunsusmamak gerekiyor.avni aker cehennemini tekrar yaratmaliyiz.&nbsp ;&nbsp ;&nbsp ;

ÖLÜMÜNE SEVDA YOLU YOK BASKA SAMPIYON OLACAGIZ DELIKANLICA

TrabZonSpor_.61
25.04.2006, 12:33
Gecen sene bize cektirdikleri aciyi insanllah bu sene biz onlara cekdirecegiz onlari sampiyonluk yolundan edere.k

Her zman her yrde en buyuk trabzonspor

Murat Acar
25.04.2006, 12:39
Bu maçi alacagiz baska yolu yok rizede plakayi yazdik 6-1 avni akerde RUHSAT ÇIKARACAGIZ varmi itirazi olan usaklar.haydi herkes ayaga

Naim
25.04.2006, 12:44
Biz Horoz olalimda
tavugun kim oldugunun pek önemi yok
ha bu aralar tavugun büyügüne hindi diyorlarmis
onuda Trabzonda Kaplanlarin önüne atiyorlarmis
e o zaman bu da kaymakli kadayif olur iste

Samsa
25.04.2006, 12:45
biz feneri yenelim o ultravestiler sampiyon olacagina yine febesler sampiyon olsun bu durum nasil olacak bilemiyorum ama o ultravestiler sampiyon olmasin

evet smileys/smiley18.gif

TAMTÜRK61
25.04.2006, 12:45
Insallah o macta ta sans bizden yana olurda güzel bir sonuc aliriz.

İskender66
25.04.2006, 12:53
Biz febeyi yenelim gayse sampiyon olsun bari. Febe olacagina gayse olsun. febeyi hiç sevmem. smileys/smiley7.gif

Kaya
25.04.2006, 14:11
Ne demek o olsun bu olsun gibi laflar. Yazik Trabzonspor'umuza...

Oruç
25.04.2006, 14:18
Yazik ki ne yazik...

Çakir'in 'Febeye açik mektup...' isimli topicte yazdigi mesaji iyi anlamamiz gerektigini düsünüyorum...

Oğuzhan Görkan
25.04.2006, 14:24

haklisin kardes benim en üzüldüm nokta febe yi yenersekte gese sampiyon olursa çok kötü olur biz yenelim de bari sampiyon olsunlar
keske 2 side olmasasmileys/smiley19.gif2 sinede uyuz oluyorum
ama bizim galibiyetten baska seçenegimiz yok
laz ziya'nin da dedigi gibi biz TRABZON'UZ sampiyonu biz belirlerizsmileys/smiley2.gif

Külünkoğlu
25.04.2006, 14:25
Ya sizene o olsun bu olsundan !

Biz çikipiddamiz olsa da olmasa da her zaman rakibimiz olan fenerbahçeyi yenecegiz. gs sampiyon olacakmis bana ne ! fb'yi ben mi düsünecegim ?gitsinler besiktasa yalvarsinlargs'yi yenin diye. Gs'yi mi düsünecegim kendi isini kendi göremedi diye ?

Bütün bu varsayimlardan bize ne !

Biz isimize bakalim isimize !

ozkan61
25.04.2006, 15:45
<DIV>http://www.ajansspor.com/resim/ibrahim_haciosmanoglu.jpg
<DIV id=ustbaslik>
<DIV id=Baslik>FB-GS tartismasi Trabzon'u kizdirdi !..</DIV>
<DIV style="OVERFLOW: ; HEIGHT: 5px"></DIV>
<DIV id=&#111;nyazi>Trabzonspor 2. Baskani Ibrahim Haciosmanoglu Habertürk TV?de yayinlanan Seref Tribünü programinda hem Galatasaray hem de Fenerbahçe tarafindan polemik konusu yapilmalarina sert tepki gösterdi..</DIV>
<DIV style="OVERFLOW: ; HEIGHT: 5px"></DIV></DIV></DIV>
<DIV>

Ibrahim Haciosmanoglu sunlari söyledi:

?Futbola hizmet sosyal hizmettir.. Yöneticilik yapan insanlarin hem ekonomik hem de sosyal gelismesini tamamlamis olmasi lazimdir.. Biz bu gelisimi tamamlamis yönetim kurulu üyelerinin sayisini yükseltirsek Türk futbolunu da yükseltiriz.."

"Adnan Polat?in çikip da Fenerbahçe yöneticilerinin Trabzonspor?u asagiladigini söylemesi o kadar çirkin ki .. Trabzonspor?u asagilayacak birisini bu ülkede göremiyorum.. Bu sözleri Polat?a yakistiramiyorum ve kiniyorum.. Kimse Trabzonspor kulübüyle böyle konusamaz.. Fenerbahçe yöneticilerinin Trabzonspor?u asagilamasi söz konusu olamaz.. O yöneticiler bizi çok iyi tanir, geçmiste de taniyorlardi, yarin da tanimayan olursa tanitiriz.. Ama eger Fenerbahçeli yöneticiler böyle bir sey söylerse onlari da kiniyorum.."

"Bizi küçümseyen varsa ahmaktir.. Bu tür açiklamalarin yapilmasi son derece çirkindir.. Bu iki kulübün yöneticileri baska kapiya gitsin.. Bizim ihtiyacimiz olan ligdeki konumuzu korumaktir.. Buna da gücümüz var.. Kendi entrikalarina bizi alet etmesinler.. Bizim Türkiye?de yenemeyecegimiz takim yok.. Biz ortamin gerilmesine müsaade etmeyecegiz.. Bizim görevimiz entrikalari bozmaktir.."

"Biz gaza gelmeyiz.. Gaza ne zaman basacagimizi biliriz, kimse ögretemez.. Biz daha düne kadar UEFA?ya gitmek için rakiplerimizin puan kaybini bekliyorduk; ama artik her sey bizim elimizde.. Yasadigimiz bu kadar olumsuzluga ragmen ligi 3. bitirme sansiniz var.. 3 maçimizda 9 puan alirsak ligi üçüncü tamamlariz.."

</DIV>

crazyboy
25.04.2006, 17:10
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">gece canli izledim. Ibrahim Haciosmanoglu gerçekten kendine ve camiamiza yakisan bi sekilde konustu.öyle seyler söyledi ki trabzonlu oldugum için birkez daha gururlandim.</TD></TR>

Adnan Mollasalihoğlu
25.04.2006, 19:22
Yönetici budur...smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Muhalif
25.04.2006, 20:09
Geçmiste I.Sahin onu dedi, su bunu dedi diye konular açilirdi.. hatta su an genelde fatih ayakkabi aldi, fatih ayakkabi aldi ama medyaya begendiremedi,fatih in derdi ne türünden de ayni kapiya çikan bir çok baslik var.. Su üstteki açiklamaya kimse nasil baslik açmamis hayret.. Oysa son yillarda gördügüm en saglam açiklamaydi kulübümüz adina..

Tebrik ediyorum Sayin Haciosmanoglu'nu bir alkis da bendensmileys/smiley2.gifsmileys/smiley32.gif

Hüseyin Çümen
25.04.2006, 20:18
Fenerbahçe yöneticilerinin Trabzonspor?u asagilamasi söz konusu olamaz.. O yöneticiler bizi çok iyi tanir, geçmiste de taniyorlardi, yarin da tanimayan olursa tanitiriz..

bu negüzel bir demeç bu nasil bir meydan okuma iste yönetici budur erkekse bunun altinda kalmasin febenin cocncon yöneticileri

bakin febe liler erkek burada

Selman
25.04.2006, 20:19
<DIV>http://www.ajansspor.com/resim/ibrahim_haciosmanoglu.jpg
<DIV id=ustbaslik>
<DIV id=Baslik>FB-GS tartismasi Trabzon'u kizdirdi !..</DIV>
<DIV style="HEIGHT: 5px"></DIV>
<DIV id=&#111;nyazi>Trabzonspor 2. Baskani Ibrahim Haciosmanoglu Habertürk TV?de yayinlanan Seref Tribünü programinda hem Galatasaray hem de Fenerbahçe tarafindan polemik konusu yapilmalarina sert tepki gösterdi..</DIV>
<DIV style="HEIGHT: 5px"></DIV></DIV></DIV>
<DIV>

Ibrahim Haciosmanoglu sunlari söyledi:

?Futbola hizmet sosyal hizmettir.. Yöneticilik yapan insanlarin hem ekonomik hem de sosyal gelismesini tamamlamis olmasi lazimdir.. Biz bu gelisimi tamamlamis yönetim kurulu üyelerinin sayisini yükseltirsek Türk futbolunu da yükseltiriz.."

"Adnan Polat?in çikip da Fenerbahçe yöneticilerinin Trabzonspor?u asagiladigini söylemesi o kadar çirkin ki .. Trabzonspor?u asagilayacak birisini bu ülkede göremiyorum.. Bu sözleri Polat?a yakistiramiyorum ve kiniyorum.. Kimse Trabzonspor kulübüyle böyle konusamaz.. Fenerbahçe yöneticilerinin Trabzonspor?u asagilamasi söz konusu olamaz.. O yöneticiler bizi çok iyi tanir, geçmiste de taniyorlardi, yarin da tanimayan olursa tanitiriz.. Ama eger Fenerbahçeli yöneticiler böyle bir sey söylerse onlari da kiniyorum.."

"Bizi küçümseyen varsa ahmaktir.. Bu tür açiklamalarin yapilmasi son derece çirkindir.. Bu iki kulübün yöneticileri baska kapiya gitsin.. Bizim ihtiyacimiz olan ligdeki konumuzu korumaktir.. Buna da gücümüz var.. Kendi entrikalarina bizi alet etmesinler.. Bizim Türkiye?de yenemeyecegimiz takim yok.. Biz ortamin gerilmesine müsaade etmeyecegiz.. Bizim görevimiz entrikalari bozmaktir.."

"Biz gaza gelmeyiz.. Gaza ne zaman basacagimizi biliriz, kimse ögretemez.. Biz daha düne kadar UEFA?ya gitmek için rakiplerimizin puan kaybini bekliyorduk; ama artik her sey bizim elimizde.. Yasadigimiz bu kadar olumsuzluga ragmen ligi 3. bitirme sansiniz var.. 3 maçimizda 9 puan alirsak ligi üçüncü tamamlariz.."

</DIV>

Olay budur iste abi.Takimimiz hakkinda ileri geri konusan eziklere verilecek en güzel cevabi vermis yöneticimiz.Okurken tüylerim diken diken oldu.Ben bu eziklerin bizim hakkimizda söyledikleri hakkinda bir topic açmayi düsünüyordum yönetim nedenn sesini çikarmiyor diye ama gerek kalmamis.smileys/smiley32.gif

alpi53
25.04.2006, 20:25
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470>
<T>
<TR>
<TD>http://www.internetspor.com/v3/img/yazar/sedattunaliBanner.gif (sedat@internetspor.com)</TD></TR>
<TR>
<TD =txtKucuk align=right>25 Nisan 2006 Sali</TD></TR>
<TR>
<TD =yBaslik>Trabzon'a Giden Fenerlilere Ögütler!</TD></TR>
<TR>
<TD =txt>
Adi süper kendi küfrün igrenç batagindaki ligimizin kalbi Cumartesi günü Trabzon?da atacak.

Geride kalan hafta, Sükrü Saracoglu?nda ?kop-a-mayan? dananin kuyrugu, Avni Aker?de kesin olarak kopacak ve kapanin elinde kalacak. Trabzon?da 90. dakikanin bittigini ilan eden düdügün sesiyle birlikte, ligin sampiyonu da tüm Türkiye?ye ilan edilecek, desek yeridir.

Maç hakkindaki öngörülerimizi kisaca ifade edip asil konuya geçelim. Yorumumuz sudur;

Trabzon?un, Türkiye standartlarinin çok üzerindeki iki markasinin üçer golüyle Rize?yi sürklase etmesi kimseyi yaniltmasin. 6- 1 lik bir deplasman galibiyeti alindiginda bile, çok sikintili bölümler yasayabilen Trabzonspor, baskalarini bilmem ama 25 yildir bu takimi izleyen biri olarak bana Fenerbahçe maçi için gerekli referanslari verememistir. Trabzon kentinin Fenerbahçe maçlari öncesinde nasil bir havaya büründügünü, sokak süsleme ve eglenceli tabut tasima eylemlerinin tanigi olarak birinci elden sahidiyim. Ama bu ?genel hava? bile Fenerbahçe?yi puansiz göndermeye yetmeyebilir. Her ne kadar rakibin teknik kadrosu da, kanimca, yetersiz olsa da, Vahid Halilhodjiç felsefesinin ?kaybetmeme? üzerine insa edildigini biliyoruz. Bu felsefe Trabzon ve Trabzonspor karakteristiginin inkaridir ve inkarlardan zaferler dogmaz. Bu ?gerçekçi? tabloya ragmen, Fatih Tekke ve Yattara gibi ?tepeden tirnaga zeka ve yetenek? iki oyuncuya sahip olmasi, maçi Trabzon?a kazandirabilir. Futbolu güzel kilan da budur, kagit üzerinde favori olmak kazanmaya yetmez çogu zaman. Kaldi ki Fenerbahçeli futbolcularin Avni Aker?de ayaklarinin nasil titredigine de onlarca kez sahitlik ettim. Dolayisiyla, objektif kriterler bir yana, bu tablo her tür sonuca açik bir tablodur.

Gelelim asil konumuza;

Bu hayati maçta Fenerbahçe taraftarlari da pek tabii olarak takimlarina destek vermek için Trabzon yollarina düsecektir. Düsecektir diyorum, zira Trabzon sehrinde ?yasayan? Fenerbahçe taraftari var mi, varsa kaç kisiler bunu bilmiyorum. Bildigim sudur, bu Cumartesi Avni Aker?de Fenerbahçe?yi desteklemek için gelecek olanlarin çevre iller ve Istanbul?dan gelecektir.

Çevre illerden Rize, Fenerbahçeliligiyle ünlüdür ve bu kentteki Fenerbahçe sevgisinin ne sosyal ne de ekonomik hiçbir mantigi yoktur. Hatta ülkemize yabanci biri, Fenerbahçe?nin Rize?de kurulduktan sonra Istanbul?a ?nakledildigini? bile düsünebilir. Sosyolojik bir vakiadir, geçelim ve Rize basta olmak üzere çevre kentlerden Trabzon?a maça gidecek olanlara tavsiyelerimizi siralayalim;

-Trabzon?da Fenerbahçe formasiyla dolasmak, bogalar ülkesinde kirmiziya bürünmek demektir. Stada girene kadar asla bu yanlisi yapmayin

-Toplu olarak hareket etmek, Trabzon gibi herkesin herkesi az çok tanidigi bir yerde dikkatleri üzerinizde toplayabilir. Bu tehlikenin önüne geçmek için toplu hareket etmekten kaçinin

-Dogal insani ihtiyaçlarin giderilmesi sirasinda çevre esnafla sohbet ederken, size atilmasi muhtemel zarflari, sakin ola ki doldurmayin.

Zarf örnegi:
Trabzonlu esnaf: :Yaw hau Anelka var ya , harbiden çok büyük oyuncu ha!
Fenerbahçeli taraftar: Evet abi ya, istese tek basina yener Trabzon?u
Trabzonlu esnaf : Sen hangi köydensun usagum!
(Örnek köy isimleri; Zazana, Zavzaga, Magavla, Zafanos, Kavala, Kukuda, PIrgi, Fosa)

-Trabzon kenti futbola , kelimenin tam manasiyla, ?asiktir? ve usta futbolcuya da saygi duyar. Bu anlamda Alex ve Anelka gibi Dünya yildizlarini seyretmek Trabzon insanina da keyif verir, kendimden bilirim. Fenerbahçe taraftari stada girdikten sonra efendi efendi tezahüratini yapip takimini desteklerse Trabzon?da hiçbir sorun yasamadan geri döner. Yok 2 yil önceki gibi koltuklari söküp 2 yasindaki bir çocugun basindan kan getiren bir Vandalliga soyunurlarsa , bedeli çok agir olabilir ve sonuç herkesi yaralar!

-Trabzon sehri, öyle Istanbul orjinli akli evvellerin mütemadiyen yumurtladiklari gibi ?Galatasarayli? filan degildir. Bu akli evvellerin en büyük dayanak noktasi da ?bakin iste
Trabzon Amatör liginin en güçlü takimi Idmanocagi?nin renkleri sari ? kirmizi? egretiligidir. Ayni sehirde Fenerbahçe diye baska bir takim da var, onu neden görmüyorsunuz?
Tüm sagduyu sahibi insanlar bilir ki; Trabzon?daki Fenerbahçe antipatisinin birinci nedeni, sampiyonluk mücadelelerinin tamamina yakinin Fenerbahçe ile verilmesidir. Ikinci neden olarak, Ali Sen gibi, ?Makyavel Artigi? insanlarin, 96 örneginde oldugu gibi hem hak etmedigi bir sampiyonlugu almasi hem de yillar sonra bunu yüzsüzce, piskince , matah bir seymis gibi utanmadan, sikilmadan anlatmasinin yarattigi tepkidir.

-Akilli bir Fenerbahçeli, Trabzon?da Ali Sen gibi futbol baronlarini savunmaz ve Trabzon?un 96?da sampiyonlugu hak ettigini söyleyerek çevresinde bir sempati halkasi bile olusturabilir. Zira Trabzon halki yasadiklarini unutmama konusunda ne kadar istikrarliysa, her ne sebeple olursa olsun sehrini ziyaret eden konuklarina karsi da o kadar misafirperverdir. Iddia ediyorum, Türkiye?nin hiçbir kenti Trabzon kadar konuksever degildir. Zira bu kent 6-7 bin yillik bir geçmisin mirasi üzerinde yasamaktadir ve bu miras insanligin ortak degerlerinden damitilmistir. Medeniyetin, büyük kentlerde yasamakla mümkün oldugunu zanneden yakin tarihin ?köylüleri?, sirça kösklerden ahkam kesme komikligine düsmesin.

-Trabzon sehrinde bir nebze olsun ?var oldugu? iddia edilen, ama benim hala reddettigim Galatasaray sempatisi iddiasi, zaten geçen yil Trabzon?da alinan 4-2 lik maglubiyet ile sifirlanmistir. Kimse kendini kandirmasin.

Dilimin döndügünce anlatmaya çalistim, özetliyorum: Fenerbahçe taraftari, Trabzon?a ?adam gibi gidip, adam gibi maç izlerse? hiçbir sorun yasanmaz ve sonuç ne olursa olsun Fenerbahçeliler rahatça evlerine dönebilirler.

Maç ne mi olur?

Kalbimin yarisi buradaysa yarisi Karadeniz?dedir / Avni Aker?e dogru ?yürüyen? binlerin içindedir

Gönülden geçen budur, ama her zaman gönül hos olmaz.
Biz, mertçe, hak ederek kazanani alkislamaya haziriz.

Siz de hazir olun!</TD></TR>
<TR>
<TD =txtKucuk>
Bu yazi toplam 3267 defa okunmustur.

</TD></TR></T></TABLE>

smileys/smiley32.gifrize hakkinda yaptigi yoruma katilmiyorum rizeden cok fenerli gelecek olmasi rizenin trabzona yakin olmasindan kaynaklanmaktadir ,,

rizeden fenerliden cok trabzonsporlu gelecektir maca.

dikkatinizi cekerim

BOZOHAN
25.04.2006, 20:50
ESNAFLA ESPIRI HOS OLMADI BIZIM INSANIMIZLA DALGA GEÇMEK GIBI BIR SEY.