PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BMN'den İstek... Sallayalım Federasyonu...

e-mercan
18.12.2011, 12:50
Sevgili BMN üyeleri artık birinin buna bir öncülük etmesi gerekiyor şikecilerin metris için yaptığı gösterileri biz hakkımız olan şampiyonluk kupasının bize iade edilmesi için fazlasıyla yapabilmeliyiz... tamam yönetimimiz sabırlı olmamızı istedi ama artık deliller açıklandı dava kabul edildi ,yani şimdi hasat zamanı... değerli BMN önderlerimizin öncülüğünde özellikle trabzon ve istanbulda federasyonun ve ilgisiz davranmaya çalışanların yüreğini titretecek ve gereğinin yapılması için karartma uygulanamayacak boyutta gösterilere imza atmamız gerektiğini düşünüyorum... Yeter artık demenin ve bu adaletsizliğe bir son vermenin zamanıdır artık... aynı durumda istanbul takımları olsalardı bu olay bu denli uzarmıydı binler belkide milyonlar sokaklara dökülür ve kupayı mutlaka ama mutlaka müzelerine koyarlardı... bu son zokora olayı ve başkanlarımızın disiplin kurullarına sevkedilmeleri ayrıca bu akşamki maçta taraflı tutum ve iki kırmızı kart olayının tersine uygulanışı BMN yetkililerimizin önderliğiyle uygun zemin ve zamanda gerekli tepkiyi verme zamanı... hakkımız olan şampiyonluk kupasına ne zaman kavuşacağız yada bunun için gereken tepkiyi ne zaman göstereceğiz... artık büyük bir organizason yapılmasına lütfen BMN yetkililerimiz ve önderlerimiz olarak öncülük edin sizden bunu sabırsızlıkla talep ediyoruz... hakkımızı seve seve vermeyenler söke söke alınabileceğini göreceklerdir. bütün taraftarlarımızın görüşleri ve katkılarıyla sevgili BMN yetkililerimizin buna sessiz kalmayacaklarına ve meşaleyi ilk tutuşturan taraftar topluluğu olacaklarına yürekten inanıyorum

Not: yukarıdaki istek ve serzenişlerim sevgili trabzonsporlu taraftar ve BMN yetkililerini zor durumda bırakmak amacıyla değil milyonlarca taraftarımızın ortak isteği olarak yüreğimden geçenlerdir... ilginiz ve katkınız için hepinize şimdiden teşekkürler

Yiğit Gayretli
18.12.2011, 13:04
Gerekli düzenleme için teşekkürler.

e-mercan
19.12.2011, 00:32
sevgili editörümüze teşekkrler ... başlığı yeniden açtığı için

e-mercan
19.12.2011, 01:06
mutlaka izleyin

http://www.haber365.com/Video/Sampiyon_Aslanlar_Gibi_Trabzonspordur/

Buğra Sekban
19.12.2011, 01:25
http://www.haber365.com/VideoL/Sadri_Senerden_Fenerbahceye_Sert_Tepki/Tumu/Yeni/0//

baba burda seyredin...

Fatih Özkan
19.12.2011, 05:16
Bişeler yapmak lazım...
Cidden artık sabrım kalmadı...

arifberkay
19.12.2011, 07:40
Tüm taraftar gruplarıyla yapaılım bir organizasyon şampiyonluğumuzu istediğimize dair

Dereli
19.12.2011, 08:22
http://www.haber365.com/VideoL/Sadri_Senerden_Fenerbahceye_Sert_Tepki/Tumu/Yeni/0//

baba burda seyredin...

Hayret ediyorum bizim başkanmı söylemiş bunları. Bu adamın söyledikleri ile yaptıkları arasında dünya kadar fark var.

Bahattin Aydın
19.12.2011, 09:31
Tüm şehirlerde ülkeyi sarsacak büyüklükte eş zamanlı protesto yapılsın diyorum.Taşkınlık olmadan sadece hakkımız olanı almak için.

ozturk
19.12.2011, 09:38
Sabır sınırları oldukça zorlanıyor..

e-mercan
19.12.2011, 11:32
Dediğim gibi son 2 haftaya bile bakılsa kıral çıplak diye haykırmaya gerek bile kalmazdı.... rıdvan dilmen bile artık bizim hakkımızı savunur pozisyona geldi neredeyse olay o denli vahim hal aldıki... ama burada trabzonspor camiasının büyüklüğünü unutanlar var sanırım ve biz bunu etkili bir gösteri furyasıyla beyinlerine iyice kazımayı biliriz ..

fikriliman
19.12.2011, 13:09
Her ilde yürüyüş ses getirir

İlyas Özdemir
19.12.2011, 13:33
artık can yakmanın zamanı geldi öyle yürümeyle bağırmayla çağırmayla olacak iş değil

HIRCINBEY
19.12.2011, 15:25
Herkesten Özür diliyorum ama, Fener taraftarının onda biri etmeyiz. Bu kadar tape mape vs. ye rağmen.

Diğer başlıklarda boş muhabbetler yapılıyor çoğu zaman asıl bakılması gereken başlık bu başlıkken gerekli desteği göstermiyoruz. Herkes bir şeyler yazıyor bir şey yapmalı bir şey yapmalı ama hiçkimse bir şey yapmaya yanaşmıyor. Laftan öteye geçen hiçbir şey yok malesef.

Yine Herkesten özür dileyerek FORUM YÖNETİCİLERİ'nin kısa bir süreliğinede olsa diğer başlıkların tümünü kapatmasını rica ediyorum. En azından kendimize gelinceye kadar uyutuluyoruz çünkü, silkinip şu ölü toprağını atmamız gerekiyor üzerimizden. Hiçbir şekilde hiçbir yere zarar vermeden hiçbir olay çıkarmadan büyük bir tepki ornanize edilmeli artık. Ne şekilde olacağını tartışmalı karara bağlamalıyız bu başlıkta.
Nacizane Fikrim

Saygılar

arifberkay
19.12.2011, 15:28
Orduspor ve bmn radyo ekibini kuruyor başlığında bile daha fazla üye var ne alaka anlamadım.Şimdiki derdimiz radyo mu yok multimedya ekibimi yoksa çalınan şampiyonluğumuz ve hala bize yapılan haksızlıklar mı?

yunushanilce
19.12.2011, 16:01

baba burda seyredin...
çabuk olursanız iyi olur toplantı yapacağım daha arkadşlar trabzona uçacak trabzon uzak biliyor musunuz siz bilmiyorsunuz galiba filan diyor öldüm gülmekten :D:D:D:D:D:D

Blackseaa
19.12.2011, 16:07
akkımız olan şampiyonluk kupasına ne zaman kavuşacağız yada bunun için gereken tepkiyi ne zaman göstereceğiz... artık büyük bir organizason yapılmasına lütfen BMN yetkililerimiz ve önderlerimiz olarak öncülük edin sizden bunu sabırsızlıkla talep ediyoruz

Birileri çıktı yol kapattı . Tepki olacak diye Feneve bişey yapamıyorlar . Artık yeter daaaaaa . .

Helvacı61
19.12.2011, 16:23
artık icraat zamanı ......yeri ve zamanı hemen tesbit edilip çok büyük bir organizasyon yapılmalı...mutlaka istanbulda

e-mercan
19.12.2011, 16:24
Herkesten Özür diliyorum ama, Fener taraftarının onda biri etmeyiz. Bu kadar tape mape vs. ye rağmen.

Diğer başlıklarda boş muhabbetler yapılıyor çoğu zaman asıl bakılması gereken başlık bu başlıkken gerekli desteği göstermiyoruz. Herkes bir şeyler yazıyor bir şey yapmalı bir şey yapmalı ama hiçkimse bir şey yapmaya yanaşmıyor. Laftan öteye geçen hiçbir şey yok malesef.

Yine Herkesten özür dileyerek FORUM YÖNETİCİLERİ'nin kısa bir süreliğinede olsa diğer başlıkların tümünü kapatmasını rica ediyorum. En azından kendimize gelinceye kadar uyutuluyoruz çünkü, silkinip şu ölü toprağını atmamız gerekiyor üzerimizden. Hiçbir şekilde hiçbir yere zarar vermeden hiçbir olay çıkarmadan büyük bir tepki ornanize edilmeli artık. Ne şekilde olacağını tartışmalı karara bağlamalıyız bu başlıkta.
Nacizane Fikrim

Saygılar

yürekten tebrik ediyorum hırcınbey keşke herkez aynı hassasiyeti gösterse... maalesef maçlarda bile bizim taraftarlarımız çekirdek yemekle meşgul... elalemi ise görüyorsunuz slogan peşine slogan patlatıyorlar hep bir ağızdan

Serhat
19.12.2011, 18:15
Her türlü, her yerde, her zaman Trabzonspor'un Askeriyim! her zaman ve her yerde göreve hazırım.
Yürüyüşle slogan atmakla hal olacak iş değil bu iş arkadaşlar... Yakmak lazım bunları, her yeri basalım yıkalım! Koyun gibi meee liyerek bir yere giremeyiz !
Yeter ULaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnnnnnnn !

Mustafa Çolak
19.12.2011, 22:09
BMN'in yapacagı olası bir organizasyonun düzenli ve gerektiği şekilde olacağımdan şüphem yoktur, uygun görülürse tam destek vermek lazım.

bitirim
19.12.2011, 22:09
toplanalım millet biran evvel karar alalım ve harekete geçelim

volkan_627
19.12.2011, 22:13
birşeyler yapılması şart. başkan ın açıklamalarından sonra onları tek başına bırakmamalıyız. bu açıklamaları destekleyecek hamleler oluşturmalıyız. bu sayede sadri şener in elini güçlendirir hem daha dik konuşabilmesini hem de söylediklerinin havada kalmayacağını, sabrımız zorlanırsa türkiyeyi yakabilecek güce sahip olduğumuzu göstermeliyiz. en kısa zamanda bütün taraftar grupları birleşip ortak bir organizasyon düzenlenmeli...

U.Sadıkoğlu
19.12.2011, 22:14
Ne zaman basıyoruz beyler federasyon binasını ???

bitirim
19.12.2011, 22:15
Ne zaman basıyoruz beyler federasyon binasını ???

milleti toplayabilrsek şayet hemen bu pazar yapalım derim çok geç olmadan

bitirim
19.12.2011, 22:21
nerede yahu bu millet :/

Berke6198
19.12.2011, 22:23
Artık yeter ama bardağın son damlası dün taştı. Yürüyelim şu Federasyon binasına.

seçuk
19.12.2011, 22:26
o binayı kafaalarına gecirin

Colakoglu
19.12.2011, 22:30
Keske bende Istanbulda olsam bende gelirim, basin su federasyon binasini, akillarini baslarina alsinlar biraz.Yakin orayi.

Berke6198
19.12.2011, 22:32
Keske bende Istanbulda olsam bende gelirim, basin su federasyon binasini, akillarini baslarina alsinlar biraz.Yakin orayi.

Basma gibi bir durum söz konusu olmamalı. Zaten yakıp yıkmak bize yakışmaz sadece bir yürüyüş yapmak lazım.

Mustafa Çolak
19.12.2011, 22:36
Basma gibi bir durum söz konusu olmamalı. Zaten yakıp yıkmak bize yakışmaz sadece bir yürüyüş yapmak lazım.
Yürürken bi anda rotayı tffnin inine çevirsek ortalık anında çevik kuvet dolar.

bitirim
19.12.2011, 22:37
sadece sesimizi duyuralım yönetimin ve takımın arkasında olduğumuzu gösterelim

Berke6198
19.12.2011, 22:38
Yürürken bi anda rotayı tffnin inine çevirsek ortalık anında çevik kuvet dolar.

İzinzis olacak zaten yani her türlü çevik kuvvet orada olacak. Ha öyle ha böyle.

bitirim
19.12.2011, 22:40
aktif üye sayısı artmaya başladı konuyu aktif tutalım

bitirim
19.12.2011, 22:45
bu işe sadece istanbuldaki Trabzonsporlular girmemeli trabzon ve diğer şehirlerdende kafileler olmalı

irfanköse276
19.12.2011, 22:45
Basma mevzusu itici görünsede yapılacak şey gerçekten artık bu. Mayıs sonunda İsincetanbulda da Trabzonda da yürüdük eyledik yeterince

Berke6198
19.12.2011, 22:46
bu işe sadece istanbuldaki Trabzonsporlular girmemeli trabzon ve diğer şehirlerdende kafileler olmalı

Böyle bir organizasyon olacaksa zaten her ilden akım olur.

REMEDY_61
19.12.2011, 22:48
gereken yapılacak,her türlü desteği vermeye hazırız!!

bitirim
19.12.2011, 22:48
Böyle bir organizasyon olacaksa zaten her ilden akım olur.

ama daha sayfada bile toplanamadık ama bir kaç gün içinde desteğin artacağına inanıyorum henüz sanırım başlık fark edilmedi herkez şike sayfasına gidiyor

Berke6198
19.12.2011, 22:50
ama daha sayfada bile toplanamadık ama bir kaç gün içinde desteğin artacağına inanıyorum henüz sanırım başlık fark edilmedi herkez şike sayfasına gidiyor

Eğer ciddi işler yapacaksak başlık 2 güne dolar taşar bile.

seçuk
19.12.2011, 22:50

kesinlikle

U.Sadıkoğlu
19.12.2011, 23:01
Nasıl havalimanını organizasyonları ortak şekilde duyuru yapıldıysa bu organizasyondada hiç bir taraftar grubu ve oluşum gözetilmeksizin TRABZONSPOR TARAFTARI olarak şuraya yürüyoruz burayı yakıyoruz gibilerinden bişey yapılmalı... Etik kurulu raporu açıklanmasını bekliyoruz bence ondan sonra başlık açılacaktır olayın gidişine göre...

Tolga Kurt
19.12.2011, 23:02
Öl deyin ölelim ben varım..!

Fatih Öztürk
19.12.2011, 23:05
bu hafta sonu cumartesi öğlene ayarlayalım.buluşalım istinyede.bence en uygun zaman bu hafta sonu.

bordo61
19.12.2011, 23:07
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=32373&page=3

Sallamak isteyenler buraya

naimbektas6161
19.12.2011, 23:08
Ne zaman nerde sesimizi çıkarma vakti geldi artık .

bitirim
19.12.2011, 23:08
bu hafta sonu cumartesi öğlene ayarlayalım.buluşalım istinyede.bence en uygun zaman bu hafta sonu.

bende bu hafta sonunu istiyorum ama öncelikle taraftarda destek bulmalıyız. oraya 30-40 kişi gidersek bizim rezil olmamız mesele değil takımı rezil ederiz iyice güçsüz kalır.

Berke6198
19.12.2011, 23:19

Biraz geniş çaplı bir organizasyon düşünülebilir. Belirli illerden kalkan otobüsler gibi mesela.

e-mercan
19.12.2011, 23:24
Basma mevzusu itici görünsede yapılacak şey gerçekten artık bu. Mayıs sonunda İsincetanbulda da Trabzonda da yürüdük eyledik yeterince

burada arkadaşların basmak olarak kastettikleri o denli etkili bir gösteri organizasyonu yapalımki federasyon istinyedeki binasının önüne gelindiğinde korkudan titremeli ve basıldık hissi her bir hücrelerine yayılmalı anlamında. yoksa talan edelim anlamında değil zaten...

bu arada desteğin hızla arttığını görmek sevindirici :)

HIRCINBEY
20.12.2011, 00:24
milleti toplayabilrsek şayet hemen bu pazar yapalım derim çok geç olmadan
Bencede ne kadar eleştirsekte şu an yönetimin arkasında durmanın tam zamanı. Forum yöneticilerine tekrar sesleniyorum lütfen başlığa gerekli ilginin gösterilmesine ön ayak olalım.

Eren Karaahmetoğlu
20.12.2011, 00:48
http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/64933/fenerbahce-ver-ulan-kupami-diye-bagiran-trabzonlu

Bu amcam da gelsin.

:)

nesta61
20.12.2011, 04:36
rahat olun beyler ankaraspor dustuyse fenerden tipis tipis dusecek , eger fenerde dusmezse bu sefer melih gokcek aslan kesilecek ve ankarasporu tekrar super lige alin diye davalar acar.. sabirli olmaliyiz TFF buyuk oyunlar yapiyor eskisehir sivas fener maclari nasil oluyorda ilk yari deplasmana dusuyor ??? o kupayi muzelerine nasil koyduysalar koyduklari ellerinle bize iyade edecekler.

NEŞAT BAŞOĞLU
20.12.2011, 08:42
Evt milletin gazını alacak bir organizyon düzenlenmeli ; ama tüm gruplarla ve derneklerle yapılmalı ...

61kralfatih
20.12.2011, 13:55
daha önce yapılmamış bişey yapmak lazım

eyinc
20.12.2011, 14:19
tff nin arkasına aldığı siyasi destekle Türkiye den yapılacak baskıları gözardı edecektir. zaten her kafadan bir ses çıktığından dolayı maa saçmalamaya devam ediyor. 3 temmuzdan bu yana çok yanlış kararlar kararsızlıklar içinde. tff yi sallamanın tek yolu uefa nezdinde ciddi baskı yapmayı sağlamak. hatta bu konuda diğer klup taraftarlarıyla ortaklaşa hareket edip uefa ve fifaya mail yağdırmalıyız. atılacak mailler hep aynı metin olmamalı buna dikkat etmeliyiz. kısa ve öz cümleler kurup dikkate alınıncaya kadar uefa ve fifa nezdindeki baskılara devam etmeliyiz.

e-mercan
20.12.2011, 23:55
kesinlikle BMN öncülüğünde ama bütün taraftar guruplarının desteğiyle yapılması gerek böylesi büyük bir organizasyonun

2011sampiyonuz
21.12.2011, 01:53
Sevgili arkadaslar,
benim nacizane fikrim, yürüyüs icin Ocak ayinin sonuna kadar beklenmesi. Eger sampiyonluk kupasi bize verilmesse, Subat tatillerinde cok büyük bir yürüyüs düzenlenmesi.

Ozamana kadar bu basligin aktiv olarak devam etmesi ve büyük yürüyüse herkesin hazirlanmasi.