PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzon başka bir ülkenin takımı zaten...

ophius
14.12.2011, 23:35
haberin başlığına bakarmısınız lütfen?:mad:

Beşiktaş'ın rakibi cuma günü belli olacak!!

http://www.ntvspor.net/haber/futbol/54604/besiktasin-rakibi-cuma-gunu-belli-olacak

haber içerisinde bizden şöyle bir cümle içerisinde bahsedilmiş...biz yunan takımıyız ya...hale bakın rezalet...

Beşiktaş, grup lideri olarak katılacağı kura çekiminde seri başı olacak ve kurada grup ikincileri veya UEFA Şampiyonlar Ligi'nden gelen en kötü 4 takımdan birisiyle eşleşecek.
Kurada, UEFA Şampiyonlar Ligi'nde grubunu 3. sırada tamamlayarak, yoluna UEFA Avrupa Ligi'nde devam edecek Trabzonspor da yer alacak :alkış::alkış::alkış:

Sefer A.
14.12.2011, 23:40
meclis'te bile kutladilar onlari, biz avrupa ligine kaldik kutladilar mi ?

U.Sadıkoğlu
14.12.2011, 23:41
Alıştık artık....

DeAgLeMaNyAq
14.12.2011, 23:42
Taraflı habercilik gereği sıcak maçın akabinde BJK'yi manşette tutmak için yapılmış normal karşılanacak bir hamle. İlerleyen saatlerde veya yarın adımızı da iliştirirler...

brushfield
14.12.2011, 23:45
E öyleyiz ya anlayamadınız mı hala. Kabul edin artık bunu. Bu ülkenin 3 takımı vardır. fb, gs, bjk. Trabzonspor başarısız ise bu ülkenin takımıdır. Başarılı ise bu ülkenin takımı değildir.

Canberk
14.12.2011, 23:47
Şerefsizler desem zaten biliyoruz lan yeni şeyler üretin diyecek hale geldi yüzsüz soysuzlar . Editörü bulup süründürmek lazım Trabzon sokaklarında

ophius
14.12.2011, 23:49
bu kadar üvey evlat muamelesi yapılır bir takıma ya...hele var ya dün ntv denilen kanal bjk nin stoke city öncesi son idmanına canlı bağlandı...adamlar antremana canlı bağlanıp böyle 10 dakika falan futbolcuların mal mal hareketlerini izlettiler seyircilere...

Hürgün Aygün
14.12.2011, 23:52
Bunun yanlışlıkla yapılacak bir tarafı yok bence kasti olarak yapılmış yani açık açık.Şaşırdık mı tabiki hayır.Aynı şeyleri söylemekten de bıktık.Allah islah etsin bunları....

Fatih Öztürk
14.12.2011, 23:53
edit..............

bura küfür etme yeri değil.kafayı sıyırmak üzereyim.

batugol
15.12.2011, 00:09
trabzon kadar taş düşssün kafalarına
şerefsizler

Helvacı61
15.12.2011, 00:12
herşeye alınganlık yapıyorsunuz çok ince detayları yakalıyorsunuz. arkadaşlar beşiktaşın katılması yeni bir durum trabzonspor ise çok önceden tur atladı bu kadar takılmayın. adamlar maç esnasında kaç defa söylediler. trabzonspor ile birlikte diye.

hanifta
15.12.2011, 00:14
boşverin gençler,ben bu durumu kanıksadım artık hiç mi hiç umrumda değil...

Yaşar
15.12.2011, 00:19
Teşekkürler Ntv grubu.
Ne yayın yapmışlardı ama değil mi?

memmedaga
15.12.2011, 01:08
Onlar yesin benim yeğenin götünü!

ula ne guldurdun beni :)

Emirhan Makul
15.12.2011, 01:12
Böyle şeylerde ezber haline getirilsin artık sövüp saymadan hemen hemen açıyoruz e-mailimizi

info@ntvspor.net

Adresine yüreğimizden ne geçiyorsa yazıyoruz usturuplu , küfürsüz ama yatırıp kaldıran bir şekilde saydırıyoruz gönderiyoruz , haberi değiştiriyoruz , gücümüzü kullanıyoruz , hak aramadan malesef olmuyor bu işler bu arena böyle bakın adamlar suçluları çıkarttı küme düşmeyi kaldırdı ona göre bu işler emek vermeden malesef olmuyor.

Erdal DİLEK
15.12.2011, 01:13
ben bunlara alıştımda bizim başkan ne yapıyor anlamıyorum arkadaş. yazık ya hakikaten yazık. . .

Erdal DİLEK
15.12.2011, 01:15
ha ayrıca türkiye milli takımı dedikleri takım dahil (ki ben bunu kabul etmiyorum) hiç bir istanbul takımını avrupada desteklemem, israil ve rumlarla dahi olsa

Yiğit Gayretli
15.12.2011, 01:23
Böyle şeylerde ezber haline getirilsin artık sövüp saymadan hemen hemen açıyoruz e-mailimizi

info@ntvspor.net

Adresine yüreğimizden ne geçiyorsa yazıyoruz usturuplu , küfürsüz ama yatırıp kaldıran bir şekilde saydırıyoruz gönderiyoruz , haberi değiştiriyoruz , gücümüzü kullanıyoruz , hak aramadan malesef olmuyor bu işler bu arena böyle bakın adamlar suçluları çıkarttı küme düşmeyi kaldırdı ona göre bu işler emek vermeden malesef olmuyor.

Şu mesaj ibretlik olsun. Forum sayfalarında küfrederek yöneticileri ceza vermeye zorlamak yerine, gerekli yere üslubunca tepkimizi iletelim... Lütfen...

krdnz
15.12.2011, 07:51
Ne kadar koymuşsak hala iliyolar.

Az önce ligradyoda mehmet hayvan konuşyo..yok efendim Trabzon medyası sifonu çekti demişte bilmem ne..

CAFER ÖZER
15.12.2011, 08:14
Yerel Gazeteler UEFA SİFONU ÇEKTİ diye başlık attı diye Çok zorlarına gitmişti.
Bunlara ancak böyle başlıklarla cevap vereceksin.
Daha Önce Yine NTV de değilmiydi Rıdvan Avrupada tek BJK kaldı diyen
bu karektersizlere sahada oynacağın oyunla ceva cereceksin başka dilden anlamazlar
Ama biz onun beceremiyoruz.

h@msi61
15.12.2011, 08:21
Dun gencler macinin oncesini verirken tayfur demirorenin evini ziyarete gitti diye mac oncesini kesip oraya baglandi. Gosterdigi de arabayla gelmeleri ve kapidan girmeleri. Alistik artik, takmamaya calisin...

krdnz
15.12.2011, 08:27
Yerel Gazeteler UEFA SİFONU ÇEKTİ diye başlık attı diye Çok zorlarına gitmişti.
Bunlara ancak böyle başlıklarla cevap vereceksin.
Daha Önce Yine NTV de değilmiydi Rıdvan Avrupada tek BJK kaldı diyen
bu karektersizlere sahada oynacağın oyunla ceva cereceksin başka dilden anlamazlar
Ama biz onun beceremiyoruz.

Ne Ömer çavuşoğlu ne selçuk yula nede rıdvan..Medyada en nefret ettiğim isim şansal ve bu mehmet ayan..Yolda görsem saldırırım resmen o seyiyede..

Ertan 51
15.12.2011, 08:38
Samimi söylüyorum bana normal geliyor artık,çok görmüyorum onlara,niye derseniz
-Şike cezaları düşsün diye 18 takım geldi rica etti ve imzası var mazeretinin içinde benim külüp başkanımın imzası varsa,
-Trabzonu Trabzon yapan takımın meclisteki vekilleri yasa çıkarılırken kör-sağır olup gıkı çıkmıyorsa,
-Taraftar kaderine razı,Pursaklarspor taraftarından daha mülayim,hatta onca derdimiz varken rakip takıma şirinlik bence yalakalık derdine düşerse,toplanalım bu düzenin çarkına bir çomak sokalım demiyorsa,

BAŞKALARI dediklerimizin yaptıkları zorumuza gitmemeli,
bana göre son dönemde hakkı en kolay yenilebilecek,hakkında en rahat ileri geri konuşulabilecek takım malesef benim takımımdır,çünkü karşısına dikilebilecek ne yönetimi ne eskisi gibi taraftarı vardır.

Gurpas
15.12.2011, 08:59
ne kadar etkisiz bir camia olduğumuzu da bu son 2 yılda anlamış olduk renktaşlar kimse kusura bakmasın. Hiç bir sldırıya aşağılamaya layıkıyla misilleme yapamadık Beşiktaş forması giydik GS forması giydik biz maalesef cahil ve etkisiz bir camiayız. Maalesef

CAFER ÖZER
15.12.2011, 10:41
http://www.ntvspor.net/haber/futbol/54609/temsilcilerimizi-zorlu-rakipler-bekliyor

Bu haberde Temsilcilerimizi zorlu rakipler bekliyor
demişler
Bence O yukardaki haber BJK maçı sonucu BJK ile yazılmış bir haber

Fatih Öztürk
15.12.2011, 10:45
ne kadar etkisiz bir camia olduğumuzu da bu son 2 yılda anlamış olduk renktaşlar kimse kusura bakmasın. Hiç bir sldırıya aşağılamaya layıkıyla misilleme yapamadık Beşiktaş forması giydik GS forması giydik biz maalesef cahil ve etkisiz bir camiayız. Maalesef

90 küsür Trabzon kökenli milletvekili,ulusal tv'lerdeki Trabzonlu müdürler,müteahhitlerimiz,bürokratlarımız iş adamlarımız fa-sa fi-so çıktı.

Mehmet BAL
15.12.2011, 10:46
ben bunlara alıştımda bizim başkan ne yapıyor anlamıyorum arkadaş. yazık ya hakikaten yazık. . .

bodrumda tatil yapıyor

Napoli
15.12.2011, 10:53
Seresfız kansızlar.Dıyorum sıze,bu lıgde oynamanın hıc bır anlamı yok....sızde saha sonuclarına uzuluyorsunuz

Enes
15.12.2011, 10:58
Mail atılmıştır..

bordo61
15.12.2011, 11:04
http://www.mackolik.com/Haber/127031/Besiktasin-Muhtemel-Rakipleri

inadına_Trabzon
15.12.2011, 12:06
Biz onların takımı değiliz zaten Türkiye Cumhuriyeti'nin takımıyız.

Süleyman50
16.12.2011, 14:02
bir futbol zevkimiz vardı onunda içine ettiler...

bilgehan83
16.12.2011, 16:13
mehmet ayan kim abi..yıllardır spor medyasını takip ederim böyle bir adamı hatırlamıyorum.bu kadar silik bi adamsa zaten takmaya da gerek yok...

Mustafa 42
16.12.2011, 16:25
selam yenimi ögrendiniz trabzonsporun bu ülkenin takimi olmadiga bu 1967 yedinen beri böyle han gün gördük yada gördünüz televizyonlarda 1 sayfadan haber verdiklerini hangün gördük gazate sayfalarinda yer aldigini bunu yapanlar varya yerin dibinde nasil hesap verecekler azraile acaba cok merek ediyorum yapilsada yerin altinda microfonlan kamaraylanda acaba ne diyekler azraile merek ediyorum ama fazlada merek etmiyorum bunlar seytanda beterler azrailide donlandirilar bana öyle geliyor bu istanbul medyasi varya ne kendisini ne poksaniyorsa anlamadik trabzonspor bunlarin ........ k...... s....... acaba yani cok cirkin seyler oldu halde istanbuldaki 3büyüklerin ne halt edikleri ortada iken hic bir anadolu takimi birlik bereberlik icinde degiller hay böle marka degerine bilmem ne edeyim olmaz olsun bir takim ismiilen marka degeri olur dürüstlügü ilen hak yirek degil sike yaparak degil tevsik yaparak degil cete kurmaklan degil dogru yolda olana herkez yardim eder zaten allahda dogrunun yanindadir böylede olmali bence

Cafer Bulur
16.12.2011, 16:32
mehmet ayan kim abi..yıllardır spor medyasını takip ederim böyle bir adamı hatırlamıyorum.bu kadar silik bi adamsa zaten takmaya da gerek yok...
Mehmet ayan bir süre önce lig tvde program yapiyordu,Trabzonspora ne kadar soguk baktigini tavirlarindan anliyordum.

Ne olmus ona,ne demis?

şahinler61
17.12.2011, 03:12
bugün ntvsporda 1 saat beşiktaş ve rakibini analiz ettiler.braga şöyle takım böyle takım falan.trabzonsporla ilgili sonlara 5 dk bişeyler sıkıştırdılar.tiksiniyorum bu ülkedeki bu düzenden.

brnclhn
17.12.2011, 11:16
Kura sonrasi bekliorum psvden bahsetse de bilsek kim var nası takım bi fikrimiz olsun ama o ntvspor aman bjk aman braga konusup durdu ya ayıptır yaa bu kadar tarafli olmayn 1 saat onları konustu 2 3 cumle psv yi.tiksiniorum medyadan artık