PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzon Minikleri Danone Kupasi’nin 2.si

zinos_zon
20.04.2006, 15:44
bu sabah erkenden fenerbahçe Dereagzi tesislerine gittim, zira türk ve trabzon futbolunun gelecegine dair ipuçlari ariyordum.

Trabzon Ista. Temsilciligi, Fener, gayse ve bjk nin yanisira; türkiye, marmara ve dünya karmalarinin katildigi turnuvanin sampiyonu fener , ikincisi trabzon, 3. sü de gayse oldu

trabzon ilk maçta BJk ile karsilasti. Efsane "solak" Muhammed'in de forma giydigi BJK önünde, kanimca turnuvanin en dikkat çeken oyuncusu Taner'in holüyle öne geçti Trabzon. Sonra Muhammed'in enes ara pasiyla esitligi sagladi BJK. Penaltilar sonunda Trabzon kazandi

ardindan dünya karmasi ile karsilasan trabzpnspor, bu maçi da taner'in golüyle 1.0 kazandi ve grup lideri olarak diger grubun lideri fener ile final maçi oynamaya hak kazandi. ama günün talihsizligi bu maçyta yasandi ve Taner sakatlandi. Hüseyin Tok yogun bir tedavi uygulamasina ragmen sakat sakat maça çikan Taner verimli olamadi ve fener maçi 4- 1 kazandi.

3. maçinda gayse bjk yi 1-0 yenerken, süper solak muhammet bjk adina uzatma dakikalarinda penalti kaçirdi.

final maçi 15 er dakikalik iki devre, diger maçlar 25 dakika üzerinden tek devre oynandi.

Danona cup hizmetimiz bu kadar. Hüseyin Tok ile Trazbonspor üzerine konusmalarimizi bir baska konu basligiyla anlatabilirim. zamani gelsin hele..

Adem Erdoğan
20.04.2006, 15:49
Valla abi yaziyi tam olarak anlayamadim.

Sacit
20.04.2006, 16:00
neden 1.si olmadilar

smileys/smiley7.gif

Emre Emiroğlu
20.04.2006, 16:01
Olamadilar Demek Kardesim.. Napalim.. Deplasmanda 2. oLdular

A.Hilal Çakıroğlu
20.04.2006, 16:07
bu turnuvayi izlemeyi çok istiyordum ama nasip olmadi. tabiki sampiyonluk bekliyorduk ama 2. olan kardeslerimizi de kutluyorum.http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif Insallah bir dahaki sefere.http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gif

verdigin bilgiler için çok tesekkürler abihttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gifEdited by: fanatik pacci

Sacit
20.04.2006, 16:07
trabzon her zaman her yerde liderdir ve hep kazanmalidir baska açiklamasi yok

Badaloğlu
20.04.2006, 16:13
Agabey, su Tanerden biraz bahsetsene...Gelecegin Hamusu olabilirmi?smileys/smiley1.gifBjk'lilar Muhammedi medyatik yaptilar.Biz ise, kendi degerlerimizden haberimiz yok.Hafta içi oldugu için bir çok aksiyondan mahrum kaliyoruz.O yüzden maçlari izleyemedim.

zinos_zon
20.04.2006, 16:20
YTner, aslen Rize Güneysulu. 93 dogumlu. Gezgin santrfor tipi. Tabanca gibi , topu aldi mi driplingle direk kaleye iniyor. Zaten top onun ayagina her geldiginde oyun hizlanip heyecan kazaniyordu.

Stili kime benziyor derseniz...Villa Realli Forlan'i andiriyor diyebiliriz. Ya da Valencia'li David villa. Olmadi, ikisinin karmasi:))

halil ibo
20.04.2006, 16:21
Turnuvaya katilan miniklerimizi gözlerinden öpüyorum.Simdiden diger rakipleriyle böyle turnuvalarda ayni havayi tenefüs ederek gelecege hazirlanirlarken hedeflerinin daima 1.likoldugunu unutmamalari gerektigini düsünüyorum.Efsanenin ölümsüz isimlerinden Hüseyin Tok'unda onlari bu zihniyette yetistirdigine eminim.

Külünkoğlu
20.04.2006, 16:23
Agabey, su Tanerden biraz bahsetsene...Gelecegin Hamusu olabilirmi?

Hamus kim ya ?Trabzonsporun tarihini iyi okumamisim demekki.

Külünkoğlu
20.04.2006, 16:24

2. oldular diye dövelim usaklari istersen.

sümela61
20.04.2006, 17:30

2. oldular diye dövelim usaklari istersen.

hakikaten ya... ikinci olsalar, "neden birinci olamadilar?"... finalde kazansalar "neden 5 atamadilar?"... ben futbolcu olup da bunlari duysam; ne oynayasim kalir, ne bisi...

Badaloğlu
20.04.2006, 18:28

Hamus degil kardesim, Hamu, Hamu...hani varya bizim Hamu,bombaci Hamu...smileys/smiley1.gif

eys_61
20.04.2006, 19:11
Kardeslerimizi ve basta Hüseyin hoca olmak üzere teknik kadromuzu tebrik ederim.Insallah önümüzdeki yillarda daha nice finaller,sampiyonluklar yasatacaklar bize.

zafercalikoglu
20.04.2006, 19:11

Hamus degil kardesim, Hamu, Hamu...hani varya bizim Hamu,bombaci Hamu...smileys/smiley1.gif

ss ler bizi ozar:))

macka61
20.04.2006, 19:37
trabzonsporda benim kardesim KAAN da oynadi ben izleyemedim insallah iyi oynamistir 23 nisanda tv ler verecekmis izleyinEdited by: Külünkoglu

Nytre
20.04.2006, 20:35
kücüklerimiz bile sampiyonluk hasretindeler..

ayrica bir kere daha mi 2.olmustuk?

Emre Emiroğlu
20.04.2006, 20:38
Sanirim 2 Sampiyonlugumuz Var.. Buda 2. 2. ligimiz Ama Sampiyonluk oLdugunu Kesin Biliyorum.. Danonenin 1. sinide biz aLmistk

kutoz
20.04.2006, 20:46
YTner, aslen Rize Güneysulu. 93 dogumlu. Gezgin santrfor tipi. Tabanca gibi , topu aldi mi driplingle direk kaleye iniyor. Zaten top onun ayagina her geldiginde oyun hizlanip heyecan kazaniyordu.

Stili kime benziyor derseniz...Villa Realli Forlan'i andiriyor diyebiliriz. Ya da Valencia'li David villa. Olmadi, ikisinin karmasi:))

Sunay Akini'da annesi "Sen benim tabancamsin" diye severmis. Tabanca kelimesini duyunca aklima geldi birden. Ne diyelim, insallah Tanerin mermisi hiç bitmez.Edited by: kutoz

BOZOHAN
20.04.2006, 22:07
BÜYÜKLERDE BASARI SAGLIYAMIYORUZ BARI ÇOCUKLARDA SAMPIYON OLSAYDIK.

carlito
20.04.2006, 22:37
yogurt sampiyonu fenere tebriklersmileys/smiley17.gif

#10 Fietra
20.04.2006, 23:20
Tebrik ediyorum miniklerimizi.

Harun-61
20.04.2006, 23:44
Tebrik ediyorum miniklerimizi.

smileys/smiley32.gif

Sevgi
21.04.2006, 00:09
neden 1.si olmadilar

smileys/smiley7.gif

A takima soramadiginiz hesabi gidip onlara sorarsiniz.Hazir yanlarina kadar gitmisken kulaklarinida çekmeyi ihmal etmeyin lütfen.

miniklerimi tebrik ediyorum smileys/smiley32.gifdaha iyisisi için mücadeleyi birakmayacalaklardirsmileys/smiley2.gif

Nytre
21.04.2006, 00:15
bari minikleri baski altinda birakmayalim

zky_ts
21.04.2006, 00:26
bende tv de izledim tebrik ediyom miniklerimizi...

TSelif
21.04.2006, 00:48
Her yerde variz ...tebriklersmileys/smiley32.gif

TSezgin61
21.04.2006, 02:04
keske su fenere yenilmeselerdi ama olsun tebriklersmileys/smiley32.gifaferin

enmavi61
21.04.2006, 19:01
kardesimde ordaydi ama danone marmara karmasindanasil oynadi bilmiyorum ama çok merak ediyorumm izliyen biri varsa anlatsin biraz ismi erhan simsek sol kanat oynuyoo
» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.<?:NAMESPACE PREFIX = O /><O:P></O:P>
<O:P></O:P>
» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Uygunsuz hareket/Yazim Kurallari)
» Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=4337&amp;PN=1&amp;FID=3&amp;PR=3) kabul etmis sayilir.
» Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net
************************************************** *******Edited by: Külünkoglu

61*TS*61
21.04.2006, 20:44
kahretsin yine eziklere karsi kaybettik hemde finalde,valla Taner büyünce iyi bir proffesonel oyuncu olur insallah, benim yigenimde var adi FURKAN</span> cok Harika Futbol oynuyor ama yasi henüz kücük 7 Yaslarinda, ama görseniz cambaz gibi, Trabzonsporda oynatmak istiyorum onu ama malesef almanyada yasadigimiz icin olmuyor smileys/smiley19.gif, insallah ilerde oda ts formasini tasiyacaktir...

Travelair
22.04.2006, 17:55
Umarim Istanbul'daki bu futbol okulumuz3 ukalalarinisine yaramaz. Çocuklarimiza sahip çikabiliriz

Bülent Bayraktar
22.04.2006, 18:29
1.lik gitti ama olsun tebrikler

Esra Yıldırım
24.04.2006, 09:30
Tebrikler... smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifDaha da iyisi olur zamanla insallah...

Faik Yılmaz
24.04.2006, 09:38
evet feneride yensek güzel olurdu ama

yinede güzel sonuuçlar aldilar.....

BASARILARININ DEVAMINI DILERIM....

Külünkoğlu
24.04.2006, 12:49
Küçük bir hatirlatma arkadaslar Trabzonsporumuz adina turnuvaya katilan "Trabzonspor'un Istanbul temsilciligi" bu yüzden alinan ikinciligi hor görmemek lazim.

Bu Rize Güneysulu usak Taner herhalde 7 numara olmasi lazim. Ola ne biçim usaktir o hastaoldum futboluna, hakikaten tabanca gibi usak sürat var teknik vardar alanda yatiriyor kaldiriyor. Valla helal olsun usaga, elimizden kaçirmamiz lazim.

Tahir
24.04.2006, 12:52
Gelecek adina umutlarimizi artiriyor bu durum emegi geçenlere tesekkürler

ibrahim
07.08.2011, 03:20
Eski basliklari dolanirken bu turnuva gözüme carpti. Merak ettim bu "minikler" acaba su an nerdeler? :)

Fatih Özkan
07.08.2011, 03:25
Eski basliklari dolanirken bu turnuva gözüme carpti. Merak ettim bu "minikler" acaba su an nerdeler? :)

Anlamıyorum ki...
Sanayide işe mi giriyorlar napıyorlar ?

ibrahim
07.08.2011, 17:38
Anlamıyorum ki...
Sanayide işe mi giriyorlar napıyorlar ?
Galiba öyle oluyor. Ama suc bizde, taraftar olarak biz bile izlemiyoruz, gereken önemi vermiyoruz. Kimseyede kizamiyoruz nereye kayboluyor bu yetenekler diye. Gercekten yazik oluyor bir coguna...