PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor Genel Kurulu

Faik Yılmaz
14.12.2011, 13:57
Trabzonspor'da Genel Kurul

Trabzonspor'da olağan genel kurul kararı alındığı öğrenildi.

Trabzonspor'da olağan genel kurul kararı alındığı Trabzonspor Kulübü Web sitesinden duyuruldu.

TRABZONSPOR'DAN YAPILAN AÇIKLAMA

Yönetim Kurulumuz tüzüğümüzün ilgili maddeleri gereğince her yıl yapılması gereken Olağan Genel Kurul kararı aşağıdaki gibidir.
Kulübümüzün Olağan Genel Kurul Toplantısı aşağıdaki gündemle 16 Aralık 2011 Cuma günü saat 12.00’de Trabzonspor Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri Üniversite Mah. Ahmet Suat Özyazıcı Cad. No:35 Trabzon adresinde yapılacaktır.

Çoğunluk sağlanamadığı takdirde ikinci toplantı aynı gündemle 24 Aralık 2011 Cumartesi günü saat: 10.00 itibariyle Trabzon Belediyesi İskenderpaşa Mah. Sümer Sok. No:1 Hamamizade İhsanbey Kültür Merkezi Salonu Trabzon adresinde yapılmasına oy birliği ile karar verilmiştir.

GÜNDEM :
YOKLAMA VE AÇILIŞ,
GENEL KURUL DİVANININ OLUŞTURULMASI, SAYGI DURUŞU VE İSTİKLAL MARŞI,

GÜNDEMİN GENEL KURULA SUNULMASI,

YÖNETİM KURULU İDARİ VE MALİ RAPORLARININ OKUNUP GÖRÜŞÜLMESİ,

DENETLEME KURULU RAPORUNUN OKUNUP GÖRÜŞÜLMESİ,
YÖNETİM KURULU RAPORLARININ İBRASI,

DERNEK VE BAĞLI ŞİRKETLERİN 2012 YILI KONSOLİDE VE SOLO BÜTÇELERİNİN OKUNUP GÖRÜŞÜLMESİ VE ONAYLANMASI,

DİLEK VE TEMENNİLER,

KAPANIŞ.

TRABZONSPOR YÖNETİM KURULU

Faik Yılmaz
14.12.2011, 14:00
Sevgili Arkadaşlar yoğun gündemimizden dolayı bu konu gözden kaçtı sanırım.....

Hem hafta içi hem de cuma saatine koymak milletle biraz dalga geçer gibi olmuş.....

Aidatını ödeyip genel kurulda söz ve hak sahibi olan bütün arkadaşlarıma ilanen duyurulur....

Erdinç Barutçu
14.12.2011, 14:13
24.12.2011'dekine kalacaksa iş gelme durumum olabilir...

TSelif
14.12.2011, 14:29
Aidatını ödeyip genel kurulda söz ve hak sahibi olan bütün arkadaşlarıma ilanen duyurulur....
Aidatımı ödeyip söz sahibi oldum da ne oldu . Gözlerine girsin cuma günü saat 12:00 deki kongre :mad:

Faik Yılmaz
26.12.2011, 10:12
Evet 24.12.2011 tarihli genel kurula katıldık Tselifle birlikte.....

Aklımda kalanlar......

- Katılım bayağı yoğundu.....

- Konuşan herkes yönetime destek olmaya çalıştılar. Brilik beraberlik havası vardı.....

- Aleyhine oy veren iki kişi olmnasına rağmen ( biride bendim :) ) oybirliğiyle ! yönetim ibra edildi.... ( kabul etmeme nedenlerimi başlık halinde bize sunacağım)

Başkan Şenerin konuşmasından tuttuğum ana başlıklar....

- Bu sıkıntılı süreçte Çok yalnız bırakıldığını söyledi Başkan...Hak vermemek elde değil maalesef....

-Etik kurlu Zirrat Mühendislrinden ya da Veterinerlerden oluşan bir kurul değil dedi... Profesyonel hukukçulardan oluşan bir kuruldur ve kararlarının lastik gibi kimse o yana bu yana çekmeye çalışmasın dedi....

- Şampiyonlar ligi bizi biraz daha profesyonel yaptı ve disipline etti....

- Çok önemli bir konu daha söyledi. Bütün transferlerimizi hocamızın isteğine göre yapıyoruz dedi.... Yani sorumluluğu bir anlamda Şenol Hocaya yükledi...

- Son olarak kesinlikle 58. maddenin kaldırılmasına karşıyız dedi...

Aklımda kalan en önemlibaşlıklar bunlar....