PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tersine Dünyadan Haberler

poetricus
20.04.2006, 03:10
Sanattan siyasete, spordan ekonomiye alisageldigimiz dünya bir anda tersine dönseydi nasil olurdu acaba? Iste Tersine Dünyadan Haberler:

-Sok: Benzin bir haftada üçüncü kez ucuzladi.
-Avrupa Birligi heyeti Türkiye'ye bize katilin çagrisini yineledi. Basbakanimiz simdilik gündemde böyle bir sey olmadigini söyledi.
-Son kahvehane de müsterizilikten kapandi.
-Ligin dibinde isler kizisti. Fenerbahçe'den sonra Besiktas da Süper Lig'e veda etti. Galatasaray düsme hattindan uzaklasmaya çalisiyor.
-Maliye Bakanligi Amerika'nin borç istegini geri çevirdi.
-Trabzonspor'un bu yilki sampiyonlugunda büyük pay sahibi olan Hüseyin Cimsir rekor bir ücretle Arsenal'e transfer oldu.
-Vahid Halilhodziç Trabzonspordaki 11. yilinda 10. sampiyonlugunu kazandi.
-KTÜ'de derse geç gelip erken çikan hocalarini protesto etmek isteyen bir grup ögrenci açlik grevine basladi.
-Türk hekimlerinin basari ve insaniyeti karsisinda Avrupa'dan Türkiye'ye hasta akini basladi.
-Israil Filistin halkindan özür dileyerek tazminat ödemeyi kabul etti.
-Dünyaca ünlü yazarimiz Orhan Pamuk: "Türkiye'de Ermeni soykirimi yoktur. Bir soykirim varsa onu da ermeniler Dogu Anadolu'da yapmistir" dedi.
-Türk filmleri bütün Oscar ödüllerini bu yil da kimseye birakmadi.
-Kültür bakanligi artan okucu talebini karsilamak için 10.000 yeni kütüphane yapilacagini ve mevcut kütüphanelerin 24 saat hizmet verecegini açikladi.
-Thomas Jun üçüncü kez üstüste gol krali oldu.
-Aile içi siddete maruz kalan erkek sayisi her geçen gün artiyor.
-Genç bir kiz iki delikanliyi kaçirip igfal ettikten sonra öldürdü. Yakalanan genç kiz pisman olmadigini söyledi.

Ne dersiniz, biraz ters mi geldi?Edited by: Poetricus

eys_61
20.04.2006, 03:13
-Trabzonspor'un bu yilki sampiyonlugunda büyük pay sahibi olan Hüseyin Cimsir rekor bir ücretle Arsenal'e transfer oldu.

futbol enine oynanmaya baslarsa neden olmasin

İ.Öztel
20.04.2006, 03:23
KTÜ'de derse geç gelip erken çikan hocalarini protesto etmek isteyen bir grup ögrenci açlik grevine basladi.

Dünya tersine dönse böyle bisi olacagini düsünmek bile ters. smileys/smiley36.gif

Sönmez Özlü
20.04.2006, 04:15

smileys/smiley36.gifIyi usaktir iyi.

Cyzio
20.04.2006, 09:52
-"Trabzonspor, alt yapidan A takima kazandirdigi bütün futbolculara, ileride bu takimda teknik direktörlük yapmayacaklarina dair bir mukavele imzalatmaya basladi (Baska bir baslikta bunu bir kere daha kullanmistim)."

-"Fenerbahçe, Besiktas ve Galatasaray'dan sonra Arsenal, Milan ve Chelsea de Senol Günes'e teknik diretörlük teklifi götüren klüpler arasina girdi. Bu klüpleri düsündüren en büyük zorluk, Günes'in su anda çalistirdigi klüp olan Barcelona ile 8 yillik mukavelesinin olmasi ve tazminatinin da 25.000.000 Euro'yu bulmasi."

-" Ligin dibinde isler kizisti. Fenerbahçe'den sonra Besiktas da Süper Lig'e veda etti. Galatasaray düsme hattindan uzaklasmaya çalisiyor (Poetricus).Bilindigi gibi 3 güzide klübümüz, fahis hakem hatalari sebebiyle bu duruma düstüler."

-"Dün geceki televizyon programinda, Ömer Çavusoglu ile Aziz Üstel'in bir ara mantikli birseyler söyledigi tesbit edildi."

-"Meshur ikili, yukaridaki haberi tekzip ettiler."

Edited by: Cyzio

Samsa
20.04.2006, 10:52
-Ligin dibinde isler kizisti. Fenerbahçe'den sonra Besiktas da Süper Lig'e veda etti. Galatasaray düsme hattindan uzaklasmaya çalisiyor.

-Maliye Bakanligi Amerika'nin borç istegini geri çevirdi.

smileys/smiley4.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley4.gif

Elwing
21.04.2006, 17:01
RTÜK sansürlenecek program,kapatilacak kanal bulamadigindan kaldirildi.

Yurdum insaninin kelime hazinesi tavan yapti.

Türk mallari Çi'i istila etti.

Bir grup lailaci yaylaya gitti.

Oxford ve Harvard üniversiteleri Urfa'da sube açmak istedi.Teklifi egitim kalitesizliginin düsüklügü sebebiyle reddedildi.

Bor madeninden gidim isteyen ABD'ye nanik yapildi.

Amerikan Hükümeti"Türkiye'ye yapilanbeyin göçleri nasil önlenebilir?" konulu bir dizi konferans düzenledi.

TEKEL satislarin azligi sebebiyle alkol ve sigara üretimini durdurdu.

Türk doktorlari son yapilan zammi fazla bularak eylem yapti.

Türkiye Almanya'dan isçi alimina son verdi.

Bir grup Fenerli Trabzon'da tartaklanmadan Fenerbahçe bayragi ve flamasi dagitti.(yoksa satti mi desek? :))

Kot Firmalari iflas etti.

Ktu Kanuni kampüsü ögrencileri Fatih kampüsündeki tesislerin aynisindan kendi kampüslerine de yapilmasi için imza kampanyasi baslatti.(1500 kisilik tiyatro, sergi , konferans salonu, sinema, 6 tenis kortu, 3 olimpik yüzme havuzu, DVD/VCD Bank, 7km yürüyüs parkuru,...)En iyisi daha fazla uçmamak.Bu sonuncusunun olmasi için dünyanin 5-10 kere tersine dönmesi lazim.

Simdilik bu kadar.Muhabbetle...

degok
22.04.2006, 01:09
FB,GS veBJK yönetim kurullari ortak bir basin toplantisi düzenleyip türk futboluna verdikleri zararlardan veyaptiklari hilelerden dolayi tüm kamuoyundan özürdiledi.

Miraç Atalay Çiftçi
22.04.2006, 01:53
trabzonspor alt yapisi tff verdigi özel izinle profesyonel liglerde oynamaya hak kazandi ve bordomavi.net süper ligine yükseldi.trabzonspor yönetimi 2. takimlari için 55000 kisilik stad yapmayi planladiklarini ve takima süper 3 yildiz almayi planladiklarini açikladi.

poetricus
22.04.2006, 12:03
Arkadaslar ellerinize, gönüllerinize saglik, döktürmüssünüz.

halil ibo
22.04.2006, 12:24
Flas, flas, flas!Fener yönetimi imajini düzeltmeye çalisiyor:

Ülke genelinde herkesin ve herkesimin nefretini kazanan camia;ise Azize,Ali Sen,Ömer Çavusoglu vb kisilerin üyeliklerini iptal ederek ise basladi.Ardindan açiklama yapan bu hareketin öncüleri bundan böyle haksizlikla kazanilacak her puanin iptali için delilleri federasyona bizzat kendilerinin götüreceklerini,malum hareketlerle haram puanlara sebebiyet verecek yerli-yabanci ayirt etmeden tüm futbolculari sinirdisi edeceklerini ilan ettiler.

alitemelli
22.04.2006, 12:36

birak dünyanin tersine dönmesini dünya sallansa yikilsa bu adamla sampiyonlukk olmazz...ancak cmde hileyle özelliklerini yükseltirsen olur:D:D:D:D:D:P

MeKanSiZ
22.04.2006, 13:28

birak dünyanin tersine dönmesini dünya sallansa yikilsa bu adamla sampiyonlukk olmazz...ancak cmde hileyle özelliklerini yükseltirsen olur:D:D:D:D:D:P

zuahahahhahaahsmileys/smiley36.gifkoptummmmmm

Erbay
22.04.2006, 15:56
Ronaldinhodan çarpici açiklamalar:"Trabzon'da bedava olsa bile oynarim".Ayrintilar azzzzzzzzzz sonra

Muhalif
22.04.2006, 21:54
Tersine sanal dünyadan yorumlari da ben yazayim izninizle:) Haniforumda kimler neler derdi,nasil davranirditersine sanal dünyada diye düsündüm bi affiniza siginarak:)

#10 Fietra: Ronaldinho'lu Barca küme düser insallah, Forza Real..

Berat Tekke: Gökdeniz'e destek için pankart yaptiralim.. O bizim öz evladimiz, her insan hata yapar.. Affedip destek olmaliyiz..

Cyzio: Trabzonspor'u Senol Günes'ten baska kimse sampiyon yapamaz.. Ayrica Senol Hoca gelmis geçmis en iyi Türk hocadir...

Zafer6161:Ilginç olmayan,siradan bir baslik açmasi yeterli:)

61Viya: Arkadaslar bugün takimimizin kampini ziyaret ettim, tek damla gözyasi dökmeden geri geldim valla..

Analyzer: Bu konuda Perhaps'e katiliyorum..

Perhaps: Bu konunun etigine aykiri hareket etmis olacagim ama......

Can-Basten: Türkiye mozaiginde her zaman halklarin kardesligi fikrini savunmusumdur...

3diletisim: Bu konuda Can-Basten'e katilmiyorum...

Sevgi: Herhangi bir konuda muhalefet etmemesi yeterli:)

kuzey_lee: Roma'nin Lazio'yuezip geçtigi bir maçta Roma Tribününde yer almayi ne kadar çok isterdim...

Kaya: Türkçe teknolojiye çok uzak bir dil.. Egitim dili Ingilizce olmali... sadece Ingilizce...

Simal Yildizi:Antu.com'da klipler by Simal Yildizi konusu açilmasi yeterli..

Kutoz: Ya birakin simdi sagduyulu,uzlasimci yaklasimmis falan... Ak ve karadan baska renk tanimam!

The Londoner: Zurawski denen k.azmayi iyi ki almadik ha..

Gulsen: Hayatimin en mutlu günleridir 12 Eylül günleri:)

Tigin: Bence bu baslik kapatilmamali:)

Zinos_zon: Bin selam Istanbul dükkaligina, Bin selam Istanbul'a:)

Momentus: Herhangi bir ortamda su sekilde cümleler kurmasi:Hey slm gençler.. çok cool gördüm sizi bugün..hahaha:)

Külünkoglu-Badaloglu: Atkiymis, formaymis falan geçin bunlari ya.. maç zevk için seyredilir.. söyle takim elbiseyle maça gelmis, oturup sakin sakin maç izleyen taraftar ne zaman görecegiz tribünlerimizde ah ah:)

Poetricus: Ahmet Suat,Özkan Sümer gibi hocalardan olur almadiktan sonra Trabzonspor'da hiç bir hocayi istemiyorum.. yerlinin yerlisi olsun:)

thepatfhinder: Fatih Tekke de bir insandir, hata yapabilir:)

onurts61:Tayfun'u oynattigi müddetçe Vahid Hoca'nin arkasindayim..

izmirdenayhan:Vahid hoca tek kelimeyle mükemmel bir hoca.. kendisiyle 10 yillik sözlesme imzalamaliyiz..

Harun:Bizim tribün Çarsi'ya 5 basar bea..

The Crow:Hadi canim sizde.. Orhan Ayhan boks maçinda Trabzonspor'un transferlerinden mi bahsetti? hahaha yok daha neler..

Muhalif:Gerçekçi olmanin kimseye faydasi yok.. toz pembe hayal dünyasinda yasamali insan.. Tatli seyler Haluk, hayal diyoruz:)

Böyle olabilirdi tersine sanal dünyada durum:))

poetricus
22.04.2006, 22:43
Poetricus: Ahmet Suat, Özkan Sümer gibi hocalardan olur almadiktan sonra Trabzonspor'da hiç bir hocayi istemiyorum.. yerlinin yerlisi olsun-:)

Çok güldüm. Allah da seni güldürsün Muhalif!

fanatikdevri
22.04.2006, 23:48
smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Cyzio
24.04.2006, 00:24
Muhalif Üstad;

Döktürmüssün gene. Ellerine saglik.

Nytre
24.04.2006, 01:19
abd baskan aday .... abd.deki secimler öncesinde türkiyeye gelerek türkiye basbakanindan icazet aldi

İleli
24.04.2006, 01:58
edittttttttttt

geronimo_61
24.04.2006, 13:55
Basbakan Recep Tayyip Erdogan 28 günlük aradan sonra resmi bir ziyaret için Türkiye'ye geldi ve ayaginin tozuyla fenerbahçenin sampiyonluk maçini izlemeye gitti ( Lig A yükselme grubu maçi Fenerbahçe-Galatasaray Taksim hali Saha 14:15)

TheCrow
03.05.2006, 10:11
-fenerbahcede,alt yapidan yetisen 4 futbolcu dahaA takimla birlikte idmanlara basladi...

-galatasaray,futbolcularin iki yillik alacaklarini pesin ödedi...

-Trabzonspor,takimin eksik olan bölgelerine kaliteli adamlar aldi,artik stoperde sagbek,ortasahada solbek,sol kanatta santrafor oynamayacak...

-baskan bush,koluna Che dövmesi yaptirdi...

-Brad Pitt,"sinemadaki idolüm aydemir akbastir" dedi...

-cigulinin son hit parçasi,MTV Avrupa listelerinde ilk siradaki yerini 4. ayinda da korudu...

-Halilodzic,maca 3 forvetle baslayarak atak futbol oynatacaginin sinyallerini verdi...

-Anadol ekibi,bu yil da Formula1'de birinciligi kimseye kaptirmadi...

-Önümüzdeki yil Sarikamis'ta düzenlenecek olan Kis Olimpiyatlari için çalismalara hiz verildi,bilindigi gibi Dünya atletizm Sampiyonasi da geçen yil Çemiskezek'te yapilmisti...

Elwing
12.05.2006, 23:43
Recep Tayyip Erdogan Barcelona takimindan transfer teklifi aldi. Teklifi takimin renklerini begenmedigi gerekçesiyle reddeden basbakan, "Real Madrid'ten teklif gelse kabul ederim." dedi.

Bu arada Barcelona'nin renkleri TS'nin renkleriyle aynidir ilgililere durulur:)

tsmaniac
13.05.2006, 17:52
Iran, sükrü saracoglu stadina nükleer baslikli füze attismileys/smiley36.gif aaaah nerde o günler

Oruç
13.05.2006, 22:26
Tersine sanal dünyadan yorumlari da ben yazayim izninizle:) Haniforumda kimler neler derdi,nasil davranirditersine sanal dünyada diye düsündüm bi affiniza siginarak:)

thepatfhinder: Fatih Tekke de bir insandir, hata yapabilir:)

Böyle olabilirdi tersine sanal dünyada durum:))

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=22&am (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=22&PN=0&TPN=86) p;PN=0&TPN=86

Gerçekte de var :) Görebilmek için önyargilardan kurtulup forumu takip etmek lazim biraz :))

Elwing
16.05.2006, 18:40
Itiraf ediyorum; benzin vardi da biz içtik.

Imza: Baba'niz :)

geronimo_61
17.05.2006, 10:26
Itiraf ediyorum; benzin vardi da biz içtik.

Imza: Baba'niz :)

bu bir numara

Aslıhan
17.05.2006, 11:21
-Anadol ekibi,bu yil da Formula1'de birinciligi kimseye kaptirmadi..

bu harikaydi iste :))smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Elwing
30.05.2006, 11:42
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

Sanirim dünya çoktan tersine döndü de bizim haberimiz yok. Fatih Tekke, sonunda sessizligini bozdu ve "F.Bahçe ile anlastim" dedi....Tiklayin ve devamini görün.

http://spor.mynet.com/sporhaber/detail_news/home.asp?mainPag (http://spor.mynet.com/sporhaber/detail_news/home.asp?mainPage=1&amp;which=headline&amp;type=&amp;id=O11489 71333174&amp;ref=main_news&amp;date=30Mayis2006) e=1&amp;which=headline&amp;type=&amp;id=O1148971333174&amp;r ef=main_news&amp;date=30Mayis2006 </TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

A.Alper
18.10.2007, 12:50
-Fatih Terim önderliğindeki milli takım EURO 2000 ve 2004'ten sonra EURO 2008 kupasını da müzesine götürdü.

-Nuri Albayrak bonservisi olan bir oyuncu transfer etti.

-Dünyanın en iyi sol bekinin transferinin son aşamasında Ziya Doğan devreye girdi ve "Ofansif özellikleri kısıtlı." diyerek transfere son noktayı koydu.

-Stadyum Projesi'nin tamamlanması için gerekli olan Kıyı Kanunu'nun değiştirilmesi amacıyla,TBMM,yasama tatiline ara vererek geceli gündüzlü çalışma başlattı.

-Hacıosmanoğlu bugün konuşmadı.

Cem Akyüz
18.10.2007, 13:39
romadan tottiyi isteyen Trabzonspor cevap olarak ver hüseyini al tottiyi lafını duyunca transferden vazgeçti.Hüseyin değil totti ronaldinho olsa bile ben Trabzonsporu bırakıp gitmem dedi

Faik Yılmaz
18.10.2007, 13:59
Ziya Doğan 4-4-2 ye döndü......

Albayrak başarısız olduğum yerde duramam seyircilerin yüzüne nasıl bakarım deyip istifa etti.....

Faik Yılmaz
18.10.2007, 14:02
Sinyor Terim maç kadrosuna Hakan Şükürü almadı.....

poetricus
18.10.2007, 14:08
Ben bu başlık kapandı sanıyordum.
Madem açık ben de bir haber ekleyeyim:
-Cyzio: "Milli takımın tarihteki en başarılı hocası şenol Güneş'ti, kıymeti bilinmedi." dedi.

Gamze
18.10.2007, 14:22
''Zi'po piyasada!

Ünlü çakmak markası Zippo'ya rakip olarak kurulan kibrit şirketinin liderleri 'Ateşle oynamayı hep sevdik,bu bizim işimiz' dedi.

'Kahraman kibrit çakmağa karşı' parolasıyla yola çıkan Zi'po şirketinin iki ortağı yaptıkları basın toplantısında nasıl biraraya geldikleri konusundaki sorulara ilginç yanıtlar verdi;

'Evet,biz farklı kulvarlarda çalışmaktaydık.Hocam çalıştığı kulübü,bense hocamın başını yakardım.İkimiz de ateşi severiz anlayacağınız.Bir gün karşılaştık yine,barıştık ve ikimizde boşta olduğumuz için bu işe giriştik.Şirketimizin adına da kendimizden bir parça kattık,ateşle yoğurduk...Ziya - Poetricus işbirliğinden Zi'po çıktı.Bir numara olacağız.'

Toplantı sonrası kameralara poz veren iki liderin mutluluğu gözlerinden okunmaktaydı.

GHA - İstanbul ''

Külünkoğlu
18.10.2007, 14:24
- Camia : 25 yıldır bekliyoruz bu kadar yönetim geldi geçti yeminle söyluyoruz, sen hepsinden iyiydin. Seni neden anlamadılar bilmiyorum o kadar söz vermiştin halbuki...
- NA : Eksik olmayın sağolun sağolun, bir takim politik olaylara kurban gittik, çok büyük yanlislar yapildi bize, takım 7 hafta maç kazanamadı yaranamadık, istikrarlı bir şekilde haftalardır gol atamıyorduk yine yaranamadık.
- Camia : Gel etme eyleme bırakma bizi.
- NA : Yok artık bu saatten sonra... Herkesin bir gururu var değil mi ?

Sacit
18.10.2007, 14:28
ayman,m.keçeli,ömer rıza,serkan,celaleddin,ferhat vede h.üçüncü'nün düzenledikleri basın toplantısında;

ziya doğan ile çalışmak istemediklerini söylediler

LazAnisT
18.10.2007, 14:40
Başbakan açıklama yaparak.Fenerbahçeli söylentilerinin yalan olduğunu aslen Anadolunun gururu Memleketinin takımı Trabzonspor'lu olduğunu söyledi.

turgi
18.10.2007, 14:43
ayman,m.keçeli,ömer rıza,serkan,celaleddin,ferhat vede h.üçüncü'nün düzenledikleri basın toplantısında;

ziya doğan ile çalışmak istemediklerini söylediler

bak bu güzeldi işte:D:D:D:D:D:D

OYılmaz
18.10.2007, 15:56
- Milli takım Ziya doğan ile söz kesti
- Nuri albayrak para yapan makineyi icat etti
- Başbakan Erdoğan polat alemdarı arayak hazırlan Polat Kuzey ırağa giriyoruz dedi.
- Attila Koç Ayakta uyurken görüntülendi
- Mustafa keçeli Reina çıkışında Sarışın bir mankenle yakalandı

Az Sonra... :)

ÖmerFarukYılmaz
18.10.2007, 18:24
ziya doğan gururuna yediremeyip istifa etti

Fatih
18.10.2007, 18:38
son dakika !!!!

ersen martin FİFA ya bir mektup daha gönderip eski takımlarından ankaraspora gitmek istediğini belirtti.

ersen gerekçe olarak da ankaraspor taraftarlarını unutamadığını ve klübün içinde bulunduğu durumu hazmedemediğini gösterdi.

Cyzio
18.10.2007, 23:34
Hakan Şükür ve Fatih Terim, millî takımı bırakmak için âdetâ yarışıyorlar.

Hüdai Pervaneli
18.10.2007, 23:47
son dakika trabzonspor da ziya dogan yönetimle agiz dalsina girince albayrak dayanamirak silahini cekpi ziyayi vurdu
ve ziye mezara nuri ceza evine

yasssin özgürlük

Ahmet Karaman
18.10.2007, 23:48
ziya doğan ayman, hüseyin,ferhat,hasan,m.keçeli'yi kadrodışı bıraktı ve basan adam değil atan adam istediğini deklere etti. ( yersen)

Fatih
18.10.2007, 23:49
ziya doğan uzun süredir kaldığı zorlu grand otelden ayrılıp farozda ev tuttu

poetricus
19.10.2007, 00:10
Arkadaşlar,
Çoktan ümidi kestiğim başlığı yeniden hayata döndürdüğünüz için çok teşekkürler. Bakıyorum da pek suni teneffüs havası dak. Basbayağı doğal teneffüs. Bu arada Gamze bana bunu yapmamalıydın. Artık misilleme hakkım doğdu. Ne zaman kullanacağımı Allah bilir.
-Ziya Doğan, takımı forvet ağırlıklı oynattığı eleştirilerine sert cevap verdi. Doğan yaptığı açıklamada: "Benim ofansif pozitif futbol anlayışım eleştiriliyor ama bütün dünya kupalarına katılan ve bu kupayı defalarca alma başarısı gösteren Brezilya'ya bir bakın! Futbolun meyvesi goldür. Ön libero koleksiyonu yapıp defans oynatmaktansa yenilmeyi göze alıp hücum oynatırım." dedi. Ayrıca Doğan bir basın mensubunun, Celalettin, Ayman, Ferhat, Mustafa Keçeli ve Tolga Seyhan'ı niçin süresiz kadro dışı bıraktığı sorusuna sinirlenerek; "Beyler burası Trabzonspor, işe yaramaz defans oyuncusu çöplüğü değil." cevabını verdi.

Ahmet Karaman
19.10.2007, 00:21
BEŞİKTAŞ'ın teknik direktörlük teklifinde bulunduğu ziya doğan TÜRKİYE'nin en büyük camiasın olan TRABZONSPOR'u yarı yolda bırakıp gitmeyeceğini belirtti.

poetricus
19.10.2007, 00:25
-Nuri Albayrak, Ziya Doğan'ın görevine son verdi.
-Ünlü Psikiyatrist Hayati Rubilir, stres ve depresyondan korunmak için en iyi yöntemin mantalite olduğunu söyledi.
-Ziya Doğan, Tomas Jun'dan bu hafta da vazgeçemedi.

Ahmet Karaman
19.10.2007, 00:56
m_fatih_y , poetricus ve Ahmet Karaman fatih terimin görevden alınıp yerine ziya doğan geçmesi için imza kampanyası başlattılar. imza sayısının ilk saatte 1 000 000'a ulaştığı iddaa ediliyor..

otm61
19.10.2007, 05:38
Spor servislerine yeni dusen haberi herkesden once size sunmakdan keyif duyariz ..

Ziya hoca dunyaca unlu teknik tirektor olan Jose Morinho hakkinda dava acmistir .. Davanin icerigi hakkinda sadece iki baslik elimize gecmistir ..

- Jose Morinhonun kendi oyun tarzini calip gittigi takimlarda uygulattigi .. On libero manyakligini ..
- Ve gercek morinhonun kendisinin oldugunu Ziya MORINHO !!

61viya
19.10.2007, 13:36
Hepiniz harikasınız ya :) Muhalif,beni yurtta onlarca kızın içinde kahkahalar atmaya teşvik ettiğin için seni esefle kınıyorum :D Çok yaşa e mi:D

Fatih
19.10.2007, 20:56
ziya doğan Trabzonspordaki görevinden ayrılıp Emrah Yalçınalp in ricasını kırmayark gümüşhanespora gitti

Fatih
22.10.2007, 23:04
BMN adlı taraftar sitesi ziya doğanın görevinden ayrılmasından sonra tesisleri bastı. ziya doğanın geri gelmesi için imza kampanyası başlatan BMN üyeleri ziya doğansız bir Trabzonspor düşünülemez görüşünde birleştiler.

ÖmerFarukYılmaz
18.03.2008, 19:57
Ne oldu bu başlıklara eskiden buraları okuyarak neşelenirdik ya.

Çok gerilere düşmüş...

Murat Cömert
07.06.2008, 16:46
fatıh terım portekız macına saatler kala yaptıgı yanlıslıgı farkederek ozel bır ucakla hasan ucuncu ve huseyın cımsırı mıllı takım kadrosuna cagırdı..Gerekce olarak topa basabılen teknık bır kadroyla maca cıkmayı hedefledıgını soyledı..

Ali Çolak
08.06.2008, 12:25
Türkiye Portekiz maçını Fatih terimin müthiş takım kadrosuyla 2-0 yendi . Ancak bukadar yani...

Hasan61
08.06.2008, 12:28
fatih terim galatasaraylı,fenerli,beşiktaşlı tüm futbolcuları milli takım kampından kovup
yerlerine anadoludan oyuncularla doldurdu

Ahmet Karaman
25.05.2012, 16:08
ülkemizde yaşayan akil adamlar futbol dünyasında yaşanan kirliliğe daha fazla kayıtsız kalamayarak uefa ve fifa dan önce olaya el koydu.
1-fb,sivas,i.b.b., genlerbirliği küme düşürüldü
2-2010-2011 şampiyonluk kupası ve maddi kazanım ları fb den alınıp TS ye verildi
3-yıldırım demirören ve ekibi ve düşen takımların ilgili yöneticilerinin tamamı futbol men edildi ve stadlara hatta tüm kamusal alanlara girişleri yasaklandı.

Faik Yılmaz
09.05.2023, 15:29
İşe alımlarda , yükselmelerde kriter olarak liyakat ve yeterlilik getirildi.

1 tl 20 dolar oldu

Türkler Arabistan sokaklarını işgal etti. Arabistan sokaklarında türklerden geçilmiyor

Türkler yoğun biçimde Abdnin miami bölgesinde ev sahibi olunca abd vatandaşları fiyat artışlarından rahatsız oldu

Türk emeklileri tatil için Almanyadaki otellere akın ediyor. Almanyadaki tatil yörelerindeki otellerde türk turistlerden dolayı yer bulmak zorlaştı

Kitap okuma oranları arttı. Kitap basmak için kağıt sıkıntısı çekiliyor

Türk Bilim adamları uluslarası yayınlarda ilk 3'e girdi

İş cinayeti sayısı 0 a indi

Kadın cinayetleri çok azaldı