PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 16. Hafta | Fenerbahçe 1 - 0 Trabzonspor

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Armağan Dere
13.12.2011, 00:01
Çıkın oynayın şu 1,5 aydır süren ölü toprağını atın üstünüzden..
Bu renkler için kalbi dayanamayıp ölen o taraftarlar için..
1996,2004,2011..
Tüm çalınan Şampiyonluklarımız ve yenen haklarımız için o Fenerbahçe'yi o stada gömün...
Onlar için de sıradan bir galibiyet olmayacak ama bizim için daha farklı olmalı..
Bu sezon ilk defa ''Bir Şampiyon gibi oynayın''...
O Kadıköy'ü 5 Mayıs 1996 Trabzon'undan daha beter hale getirin..
Gömün onları oraya..
Onlar ölümüne oynayacaklar çünkü..
Göriyim Sizleri..
Hadi Fırtınam Benim..

Sufyu_41
13.12.2011, 00:04
Tüm kalbimiz'le takımımızın yenmesini istiyoruz.ama işte istemekle olmuyor hiçbirşey .İşallah iyi kadro iyi oyuntabiki iyi skor...

SEDAT
13.12.2011, 00:04
* 1996 kadar taş düşsün başına Armağan...

Sefer A.
13.12.2011, 00:07
hikaye, dk 10 2-0 yenik durumda oluruz

DeAgLeMaNyAq
13.12.2011, 00:10
hikaye, dk 10 2-0 yenik durumda oluruz

Üzgünüm ama aynı şeyi düşünüyorum. Diğer başlıkta da yazdım. Son 14 yılda Kadıköy'de galibiyetimiz yok. Adamlar o kadar hırslanmışken, seyircinin de gazıyla hayatta mağlup olmazlar. Her golün sonrasında da şike şike sesleri yükselir...

Canberk
13.12.2011, 00:13
* 1996 kadar taş düşsün başına Armağan...

Armağan abi kusura bakma ama katılıyorum Sedat abime .

Ve bende maalesef yenileceğimizi düşünenlerdenim. 3 derbi Mağlubiyeti darmadağın eder bizi ama diyecek bir şey yok maalesef .

Tahsin Armutcu
ben yapacakları kareografiyi düşünemiyorum bile

Cafer Bulur
Gecen sezonki mactaki gibi pasif oynarsak fb bizi ezer gecer.

Cok dikkatli olmamiz gereken bir mac,bir beraberlik kopartirsak iyi bir sonuc olur.

Yaşar
13.12.2011, 00:14
Üzgünüm ama aynı şeyi düşünüyorum. Diğer başlıkta da yazdım. Son 14 yılda Kadıköy'de galibiyetimiz yok. Adamlar o kadar hırslanmışken, seyircinin de gazıyla hayatta mağlup olmazlar. Her golün sonrasında da şike şike sesleri yükselir...
Tek taraflı düşünmemek gerek.
onca emeğe rağmen çalına şampiyonluğumuzun hırsı ve azmiyle aynı durum bizim için de geçerli.
Çünkü geçen yılın şampiyonu hala şikeciler görünüyor.
Son kurşunumuzun kaldığını düşünüyorum ve o kurşun bu maçta atılacak inşallah.

SEDAT
13.12.2011, 00:16
* Allah büyük , durun bakalım , ayrıca negatif yorumlarını herkes kendine saklasın ...

krdnz
13.12.2011, 00:16
Bu maç için bi yerde toplanıp Kadıköye yürüsek..

Artık susmak olmuyor be..

Şentürk
13.12.2011, 00:18
Çıkın oynayın şu 1,5 aydır süren ölü toprağını atın üstünüzden..
Bu renkler için kalbi dayanamayıp ölen o taraftarlar için..
1996,2004,2011..
Tüm çalınan Şampiyonluklarımız ve yenen haklarımız için o Fenerbahçe'yi o stada gömün...
Onlar için de sıradan bir galibiyet olmayacak ama bizim için daha farklı olmalı..
Bu sezon ilk defa ''Bir Şampiyon gibi oynayın''...
O Kadıköy'ü 5 Mayıs 1996 Trabzon'undan daha beter hale getirin..
Gömün onları oraya..
Onlar ölümüne oynayacaklar çünkü..
Göriyim Sizleri..
Hadi Aslanlarım Benim..

İlk kez olumlu mesajını gördüm. Tamamen katılıyorum

DeAgLeMaNyAq
13.12.2011, 00:19
Tek taraflı düşünmemek gerek.
onca emeğe rağmen çalına şampiyonluğumuzun hırsı ve azmiyle aynı durum bizim için de geçerli.
Çünkü geçen yılın şampiyonu hala şikeciler görünüyor.
Son kurşunumuzun kaldığını düşünüyorum ve o kurşun bu maçta atılacak inşallah.

İyi güzel de şu ligde 14 maçta Kayseri dışında hangi maçta adam gibi top oynadık? BJK ve GS maçlarını geçtim diğer maçlarda bile bize bu güveni veremediler. Geçen sezon FB maçı var diye hafta içindeki BJK maçına yedek kadroyla çıkmıştık. Benzer bir durumu Gençlerbirliği maçı içinde bekliyorum. Hoca önemli oyuncuları diri tutmak adına oynatmayacaktır ama fayda eder mi hiç zannetmiyorum...

Sacit
13.12.2011, 00:20
Armağan,

Haydi aslanlarım yerine haydi FIRTINAM demek daha doğru olurdu

Armağan Dere
13.12.2011, 00:21
Allah Aşkına yensinler
Yoksa medyada,milletin dilinde düşeceğimiz durumu ben hayal bile edemiyorum
Son atımlık barut kaldı..
Hatta Avni Aker'de bile yensek bu kadar ses getirmeyecektir,tabi yenilmemek koşuluyla..
Bu sıcak gündemde Fener'e vurduk mu liderden daha çok ses getiririz..

Armağan Dere
13.12.2011, 00:23
Armağan,

Haydi aslanlarım yerine haydi FIRTINAM demek daha doğru olurdu

Baba yapma be:)
Teşbih hata kaldırmaz haklısın ama napalım heyecandan oldu..
Dur değiştireyim bari..

Sefer A.
13.12.2011, 00:24

biz hikayeyiz arkadas hikaye, geçen sene ki emege hiç bir sey demiyorum tebrik ediyorum gurur duyuyorum ve takimimiz da kurabilecegimiz en iyi takimlardandi ama bu sene daha da kötü olup hakemlerin en ufak hatasinda oyundan düsen saçmalayan bir takimimiz olunca hikaye oluyoruz iste arkadas, samp liginde topladik 7p yine basladik havalanmaya, ligde niye eser yok o oyunlardan o mücadelelerden ? Giray yine titreye titreye oynar basimiza bela olma ihtimali yüksek malesef....
geçen sene dograndik orada hakem tarafindan, yine aynisi olacak

ben yapacakları kareografiyi düşünemiyorum bile

onlarin bu tarz cümleler kurmasi gerekirken, düsünmesi gereken onlar iken, su cümleye bakin :) yönetimdir bunun sorumlusu, + yavsak yalaka tg, belli ki bayraktar onlara sakin bir sey yazmayin bir sey bagirmayin diye emir vermis ;)

Ahmet KESKİN
13.12.2011, 00:26
içime doğdu , yeneceğiz , son zamanlarda hep içime doğanlar oluyor , bu seferde öyle olacak YE NE CE ĞİZ.........

Sacit
13.12.2011, 00:27
Baba yapma be:)
Teşbih hata kaldırmaz haklısın ama napalım heyecandan oldu..
Dur değiştireyim bari..

ben yapmadım :)

FIRTINA aslanı da boğar kuşu da boğar, yok eder.. bunu diyorum işte :)

Cafer Bulur
13.12.2011, 00:30
içime doğdu , yeneceğiz , son zamanlarda hep içime doğanlar oluyor , bu seferde öyle olacak YE NE CE ĞİZ.........
Sanmiyorum,gs macindaki kadro sahada olursa fb bizi ezer gecer.

Takimin bir reaksiyon göstermesi lazim ama o karakterde oyuncular mi bence degiller.

Fb bu macin kesin favorisidir,gs macindaki eziklikle dagilacagimiz asikardir.

Mehmet Ç.
13.12.2011, 00:32
Maca motive oluruz herhalde...

MuratJ
13.12.2011, 00:33
futbolcular adamsa bu maçı alırlar

Cafer Bulur
13.12.2011, 00:33
Maca motive oluruz herhalde...
Motive olsak bile takimin eksikleri had safhada.

Ne savunma ne de hücum yapabilen bir takimiz,dogru dürüst bir artimiz varmi sence?

Armağan Dere
13.12.2011, 00:38
Bu takım Kayseri maçında oynadığı topu oynasın..
O zaman konuşalım..
14 maçta 1 defa iyi top oynadılar..
Bu da 2 olsun..
Çok mu?..
Ben de biliyorum her taraf yetersiz..
Bir Fener-Gs maçı hatırlarım 10-0 yenen Gs olması gerekirken
Johnson'un frikiği Emre B.'ye çarpıp gol olmuştu..
Ha şu da var en iyi kadrolarla gelip hep boş döndük..
Bu ortam en çok bize yarayacak göreceksiniz..
Aynı 96 dönemi gibi ''Bunlara 5 atmadan Şampiyonluk Haram''...diye diye strese girmiştik..
Bunun aynısını hatta daha fazlasını Fenerbahçe yaşayacaktır eminim..

Sefer A.
13.12.2011, 00:38
"negatif" yorumlari kendimize saklayinca ne oluyor ? takim galip mi geliyor ? buraya hep yenecegiz asacagiz kesecegiz gibi saçma sapan ve inanmadiginiz yazilari yazinca ne oluyor ?? carrrtt yenilgiii
bjk ve gs karsilasmalari, 20kisiden 19'u "yenecez ya 3-0" "bjk ne lan 5-0" "gs havalandi 3-0 bizim" "sinyortia'yi sahaya gömecez" diye yazdi durdu, havalanan kimmis gördük, sinyorita'yi yenemeyen Senol hoca da sinyorita serefsizini yenmek için hiç te hirsli degildi, adam rahaaaatt aliyor kalemi yaziyor defterine oooohhh nolcak taraftar çile çekiyor ne olacak, en asagilik seref yoksunu pislik topçular rakipte mevcutken, bizim hocanin umurunda degil bunlar, takimi lille karsisinda öyle gol yememek için oynatmasini biliyorsun ama gs'den 3 yiyorsun, tamam hakem berbat kötü niyetli falan ama sen görevini yaptin mi be hoca ??? Henrique'yi sag çizgiye çizgiye skistirmanin anlami ne hocaaa ?? Yattara ile mi karistiriyorsun ??? göndermeseydin o zaman be hocaaa, Jajà'yi da göndermeseydin hocaaa naptin sen hocaaaaa, bu takim bu hale getirilemez hocaa puan 21 ne yaaa ??
adrian'i izlemeye gittin ne fuski gördün de 5.25'e alinmasina razi oldun ?? Trabzonspor'un parasi carcur edilmesin istersin derler bir de, e hane ?? fuzuli yere saçilan paralara bak, istemeseydin o topçulari yahu, o zaman yönetimi elestirirdik almadilar aldirmadilar diye, ama onlar öneriyor sen tamam diyorsan suç sende Senol Günes kusura bakma, sattigin oyunculara bak kaça sattin, aldiklarina bak, 15m€ harcadiniz takima bak ???????? çildiracam arkadas çidirdim hatta, buraya yazdik 20-25m€'ya alinabilecek topçulari, önerdik, aynilarini alin demedik ama en azindan seviye ayni olsun yaklassin, 15m€ harcayip ta tüm oyuncularin kapali kutu olmasi ne demek yaaa var mi böyle bir olay ???

of yaaa yine konu disina çiktim, patladim yine, öööffff amaaannn.....

Yaşar
13.12.2011, 00:40
Armağan bile kazanacağız diyorsa kazanacağız arkadaşlar.

ophius
13.12.2011, 00:40
öncelikle gençlerbirliği maçını yapsaydık keşke...nedir bu acele başlık açmada..

Cafer Bulur
13.12.2011, 00:42
öncelikle gençlerbirliği maçını yapsaydık keşke...nedir bu acele başlık açmada..
Kesinlikle dogru,g.birligini yenemezsek fb maci prestijden öteye gecmez.

2 mactan alinacak 4 puana ben raziyim.

Fatih Öztürk
13.12.2011, 00:45
fenerin hali bizden duman.

feneri çok rahat yenecez.

şike şike hemde!

Paksoy
13.12.2011, 00:47
bizim negatif durumumuz bizim için avantaj..

Erbay
13.12.2011, 00:47
Geçen sene fbnin hırs yapacağını düşünememişti bizim takım. Yine aynı hatayı yapmayız herhalde. Kimse fb'nin gs maçındaki gibi oynayacağını beklemesin. Hakemi de arkalarına alıp kasap gibi oynarlar. Bizimkilere mücadele etmek kalıyor ama bu futbolla mucize olur.

Cafer Bulur
13.12.2011, 00:50
Geçen sene fbnin hırs yapacağını düşünememişti bizim takım. Yine aynı hatayı yapmayız herhalde. Kimse fb'nin gs maçındaki gibi oynayacağını beklemesin. Hakemi de arkalarına alıp kasap gibi oynarlar. Bizimkilere mücadele etmek kalıyor ama bu futbolla mucize olur.
Nasil beklemediler,mactan önce fb bizden 7 puan gerideydi yendigi halde 4 e düsecekti ve öyle de oldu,o maca fb nin bilendigi haftalar öncesinden belliydi hatta aykut kücücük haftalar öncesinden Trabzonspor maciyla lig bizim icin yeniden baslayacak demisti.;)

Erbay
13.12.2011, 00:52
Nasil beklemediler,mactan önce fb bizden 7 puan gerideydi yendigi halde 4 e düsecekti ve öyle de oldu,o maca fb nin bilendigi haftalar öncesinden belliydi hatta aykut kücücük haftalar öncesinden Trabzonspor maciyla lig bizim icin yeniden baslayacak demisti.;)
Tamam işte bizimkiler bunu düşünememiş gibi sahaya çıktılar. En kötü maçımızdı geçen sene.

Helvacı61
13.12.2011, 00:53
fener maçına şimdiden malubiyet yazabilirsiniz. takımın yürümeye hali kalmamış. üstelik çarşambaya gençler maçını koymuşlar.

Kasım BEKTAŞ
13.12.2011, 00:55
forumun genel hali mağlubiyet üzerine ise galibiyet yakındır :)

Cafer Bulur
13.12.2011, 00:56
fener maçına şimdiden malubiyet yazabilirsiniz. takımın yürümeye hali kalmamış. üstelik çarşambaya gençler maçını koymuşlar.
Sanirim maglubiyetlere alismak zorundayiz ama umarim gs macindaki gibi serefsiz,onursuz bir maglubiyet almayiz.

Ama olurda fbi yenersek bakin iste gs ye yattilar bize aslan kesildiler sözü bizi rahatsiz etmeyecek mi,beni eder sahsen.

Eren Karaahmetoğlu
13.12.2011, 00:57
Deplasman yasağıymış.

:)

Fatih Öztürk
13.12.2011, 00:59
ne mağlubiyetleri ne diyorsunuz uşaklar:)hayırdır?
evet cincona karşı çok rezil oynadık.
feneri dağıtacaz.herkes görecek!

DeAgLeMaNyAq
13.12.2011, 01:00
O değil de Zokora'nın cezası Perşembe akşamı açıklanacak. Hakem yorumcularının çoğu bile kırmızı kartı doğru görüyorken, PDFK'nın 2 maç ceza vermemesi büyük sürpriz olur. Kaldı ki bizimkiler ertesi gün tahkime itiraz edecek ama bu da en erken Cuma akşamı sonuçlanacak. Tahkim indirse bile Cumartesi İstanbul'a gidiyoruz. Tahminimce hoca taktik antrenmanlarında hem Zokora'yı hem de Aykut'u ayrı ayrı hazırlayacaktır...

Bu arada bizim BJK, FB'nin de GS maçını Fırat Aydınus yönettiği için hakem büyük ihtimalle FB'li Cüneyt Çakır olur...

Bekir
13.12.2011, 01:01
Bu maça yabancı hakem gelsin,yeter artık katledildiğimiz.

Fatih ÇOLAK
13.12.2011, 01:03
İlk kez bu kadar karamsarım :( kendimi bildim bileli fenevi deplasmanda yenemiyoruz, gerek hakemle, gerek ezilerek yeniliyoruz, benim için kazanmak çok büyük süpriz olur...

Hamza Öztürk
13.12.2011, 01:04
bakalim jan mari deplasman yapip gidecekmi kadiköye....bakalim ciceklerle agirlanacakmi, fener tribün liderleri bordo mavi forma giyecekmi

Helvacı61
13.12.2011, 01:06
İlk kez bu kadar karamsarım :( kendimi bildim bileli fenevi deplasmanda yenemiyoruz, gerek hakemle, gerek ezilerek yeniliyoruz, benim için kazanmak çok büyük süpriz olur...
fenerbahçe son 4 sezondur trabzonsporu istanbulda sadece geçen yıl yendi. bide şimdi yenecek

Helvacı61
13.12.2011, 01:07
bu sene kırmızı kart cealarında daha toleranslı davranılıyor direkt 1 maç verilebilir.

Fatih Öztürk
13.12.2011, 01:08

ben 1994 yılından beri kadıköydeki tüm maçlarımıza gittim daha ezilerek yenildiğimizi hiç görmedim.heleki son 10 senede aldığımız 7 mağlubiyetin 5 tanesi hakemler tarafından gasp edilen maçlar.

Fatih ÇOLAK
13.12.2011, 01:14
ben 1994 yılından beri kadıköydeki tüm maçlarımıza gittim daha ezilerek yenildiğimizi hiç görmedim.heleki son 10 senede aldığımız 7 mağlubiyetin 5 tanesi hakemler tarafından gasp edilen maçlar.

Ezilmekten kastım, oyun olarak ezilmek değil...Tekme, tokat yemek...

Fatih ÇOLAK
13.12.2011, 01:17
fenerbahçe son 4 sezondur trabzonsporu istanbulda sadece geçen yıl yendi. bide şimdi yenecek

Yenemiyoruz sonuçta, oradan bir galibiyet almalıyız...

Thug!
13.12.2011, 01:18
Maglubiyetin en agir olani geliyor.

Sefer A.
13.12.2011, 01:20
bakalim jan mari deplasman yapip gidecekmi kadiköye....bakalim ciceklerle agirlanacakmi, fener tribün liderleri bordo mavi forma giyecekmi

süpheniz olmasin :)

Helvacı61
Yenemiyoruz sonuçta, oradan bir galibiyet almalıyız...
evet almalıyız ancak bunun şu konjoktürde ve şu takımla kadıköyden alamayız. maç trabzonda olsa aynı şeyi fener için derdim.

Fatih Öztürk

Daha geçen hafta A.gücüne net 8-9 pozisyon veren feneri haşat edeceğiz.

Burak oynamasın daha rahat yeneriz.

nesta61
13.12.2011, 01:23
gsrayin ligi tek basina domine etmesine musade etmeyecekler zaten ligde seyir zevki diye birsey kalmadi , bu yil gs fb bjk kapisacak dekoderler yil sonuna patlama yapilacak olan bize olacak tipki gecen yil bursayi yedikleri gibi. suana kadar 14 lig maci oynadik yarisini katletdiler serefsizler!!!! ligtv de eyyamci yayin yapiyor ALLAHSIZLAR!!!!! dun aksamki tolganin pet sise olayi vidoe habere koyuyorlar ama bugun emreyle baroni'nin tartisma neden yok vidoe haberde???? daha ne bekliyorsunuz neyi umit ediyorsunuzz.. ustune birde kotu futbol oynuyoruz ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN.. fenerin birde 55 bin taraftariyla bizi hakemle beraber bogacaklar!!!!

Helvacı61
13.12.2011, 01:24
Daha geçen hafta A.gücüne net 8-9 pozisyon veren feneri haşat edeceğiz.

Burak oynamasın daha rahat yeneriz.
bu takımdan bu şartlarda kadıköyden galibiyet beklemek aşırı iyimserlik. hatta hayalcilik. bizim geçen yılkı kadro fenerin geçen yılkı kadrosundan çok daha iyidi atak yapamadı bu ölmüş eşeklermi yenecek.

Fatih ÇOLAK
13.12.2011, 01:24
evet almalıyız ancak bunun şu konjoktürde ve şu takımla kadıköyden alamayız. maç trabzonda olsa aynı şeyi fener için derdim.

Hocam geçen sene berbat top oynuyorlardı, biz ise olabileceğimiz en iyi haldeydik, tamam hakem kararları da tartışılmalı ama hiçbir şey yapamadık orada...

Helvacı61
13.12.2011, 01:26
gsrayin ligi tek basina domine etmesine musade etmeyecekler zaten ligde seyir zevki diye birsey kalmadi , bu yil gs fb bjk kapisacak dekoderler yil sonuna patlama yapilacak olan bize olacak tipki gecen yil bursayi yedikleri gibi. suana kadar 14 lig maci oynadik yarisini katletdiler serefsizler!!!! ligtv de eyyamci yayin yapiyor ALLAHSIZLAR!!!!! dun aksamki tolganin pet sise olayi vidoe habere koyuyorlar ama bugun emreyle baroni'nin tartisma neden yok vidoe haberde???? daha ne bekliyorsunuz neyi umit ediyorsunuzz.. ustune birde kotu futbol oynuyoruz ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN.. fenerin birde 55 bin taraftariyla bizi hakemle beraber bogacaklar!!!!
dekodir filan tamamda bizde bişey oynamıyoruz. gs maçında tek bir gol pozisyonumuz yoktu üstelik kendi sahamızda

ESER
13.12.2011, 01:28
tarihte gorulmemis bir hakem kıyımı bekliyorum.

Fatih Öztürk
bu takımdan bu şartlarda kadıköyden galibiyet beklemek aşırı iyimserlik. hatta hayalcilik. bizim geçen yılkı kadro fenerin geçen yılkı kadrosundan çok daha iyidi atak yapamadı bu ölmüş eşeklermi yenecek.

puan olarak arayı açtığımız için rehavet gelmişti bize.fenerinde son şansıydı o maç.

şimdi biz son şanslarımızı oynuyoruz.

Helvacı61
Hocam geçen sene berbat top oynuyorlardı, biz ise olabileceğimiz en iyi haldeydik, tamam hakem kararları da tartışılmalı ama hiçbir şey yapamadık orada...
şu neye istinaden yeneceğiz diyorsun. baskının daha fazlası olacak. hakemin daha kötüsü olacak. üstelik trabzonsporun takımı taban yapmış halde. fiziksel ve ruhsal açıdan bitmiş

nesta61
13.12.2011, 01:30
dekodir filan tamamda bizde bişey oynamıyoruz. gs maçında tek bir gol pozisyonumuz yoktu üstelik kendi sahamızda

kotu futbol kotu futbol , cska macinda cok iyi oynadik bize puan mi verdiler???? eger ilk yari 0-1 bitseydi taktik icabi senol hoca baska seylerde yapabilirdiii belki ozaman alanzinhoyu alabilirdi oyuna , ama olmadii , bugun senol hocayi yerden yere vuranlar yarin AYAKDA ALKISLIYACAKLAR buda bizim KARAKTERIMIZI ORTAYA KOYUYOR...

yavuzbaha
13.12.2011, 01:31
bırakın bu işleri ya...tribünde takıma adam gibi destek veren tek grup onlar...3 puanı dostluk yaptılar diye mi kaybettik...ayakkabı,su fırlatanlar iyi mi yaptı..

r9emre
13.12.2011, 01:32
İlk devre sadece Gençlerbirliği maçını izleyeceğim başka da maç izlemeyeceğim.O 1930'ların futbolunda bile 15 maç üst üste oynanmayacak Burak'a top şişirme taktiğini izlemek istemiyorum.Zaten Burak olmadığından belki takım oyununu hatırlar diye izleyeceğim Trabzonspor'umu.

Fatih ÇOLAK
13.12.2011, 01:33
şu neye istinaden yeneceğiz diyorsun. baskının daha fazlası olacak. hakemin daha kötüsü olacak. üstelik trabzonsporun takımı taban yapmış halde. fiziksel ve ruhsal açıdan bitmiş

Dediklerimden yeneceğimizi nasıl çıkardınız, anlamadım :) diyorum ki geçen sene herşey uygunken yenemedik, şuan şu halde yenmemiz mucize olur...

Helvacı61
13.12.2011, 01:34
kotu futbol kotu futbol , cska macinda cok iyi oynadik bize puan mi verdiler???? eger ilk yari 0-1 bitseydi taktik icabi senol hoca baska seylerde yapabilirdiii belki ozaman alanzinhoyu alabilirdi oyuna , ama olmadii , bugun senol hocayi yerden yere vuranlar yarin AYAKDA ALKISLIYACAKLAR buda bizim KARAKTERIMIZI ORTAYA KOYUYOR...
çsk maçında yaptığımız defans hataları içler acısı. aynı adamlardan neden farklı sonuçlar beleyimki. gs bizi yendi sanmayınki takımları daha kaliteli adamların forvetleri günündeydi elmader o golü atmasa gs bzi yenemesdi.

cotanak61
13.12.2011, 01:34
Arkadaslar birakin su Jan Mari isini ya. Ne büyük seymis böyle de herkes onu konusuyor.
Takima destek olalim. Oyunculara sahip cikalim. fener Seyircisi kötü gidiste takiminin nasil yaninda olabiliyorsa bizde en az o kadar olmak zorundayiz....

Helvacı61
13.12.2011, 01:35
Dediklerimden yeneceğimizi nasıl çıkardınız, anlamadım :) diyorum ki geçen sene herşey uygunken yenemedik, şuan şu halde yenmemiz mucize olur...
pardon karıştırdım yeneceğiz deyip duran biri vardı:D

Fatih ÇOLAK
13.12.2011, 01:38

Tabii ki takımımızın sonuna kadar arkasındayız, geçen sene onların bize yaptıklarını, onlara niye yapmayalım amaa o esnada hakem girer araya ve herşey biter...

nesta61
13.12.2011, 01:39
çsk maçında yaptığımız defans hataları içler acısı. aynı adamlardan neden farklı sonuçlar beleyimki. gs bizi yendi sanmayınki takımları daha kaliteli adamların forvetleri günündeydi elmader o golü atmasa gs bzi yenemesdi.

yenemezmiydiii , gsarayin yeni transferini gormedinmi kuddisi muftuoglu :) ..

Fatih Öztürk
13.12.2011, 01:41

o bendim evet helvacı efendi:)

yeneriz yeneriz.

ne zaman sular durulsa Trabzonspor kabuğunu kırıyor.

bizim uşaklar sandığımız kadar ruhsuz değil.

1 maçlığına ruhlarını kuru temizlemeye vermişlerdi.

şimdi takımı izleyin.çünkü takım utandıracak hepimizi.

ibrahim ŞEN
13.12.2011, 01:42
Son haftalarda ve genelde yaptıgımız gıbı savunma cok geride olursa kesinlikle bi gol sıkıstırıp macı bıtırırler onde oynamalıyız bence arkaya kosu yapıp iş yapacak bı stockları var.

Emirhan Makul
13.12.2011, 01:45
Armağan başlığı senin açman bile ayrı bir hüzün veriyor be baba.

SALDIRAY
13.12.2011, 01:55
Kaybedersek lig biter. Play of var diye kimse dikkate almıyor ama rakiplerden 4-5 puan geride play of a başlamak çok kötü olur.

memmedaga
13.12.2011, 01:56
bırakın bu işleri ya...tribünde takıma adam gibi destek veren tek grup onlar...3 puanı dostluk yaptılar diye mi kaybettik...ayakkabı,su fırlatanlar iyi mi yaptı..

bende hakkini veriyorum gercekten destekleri iyi genelde ama arkadas jan maridenmi kaynaklaniyor ne once guya Trabzonspor diyorlar ama Trabzonspor taraftrarini boluyorlar,burada onlari bazilari elestirdiler diye dunyanin ve heryerinden katilimcisi olan bmn'yi hain ilan etti bu egoistler,sanki karsilarinda fb taraftari var.

bmn yi bir taraftar grub saniyo,halbuki sizin gibi bir suru onlara sempati duyan destekleyen adam var bu forumda ama gel gorki o jan mari midir nedir "savas acmis" bmn'ye diger baska gruplara falan.

Benim icin Trabzonspor'lu olan onu seven destekleyen herkes birdir yanlisiyla eksigiyle hatasiyla

Ts'li gencler ,gurbetci gencleri ,cilginlari, virasi ,cekirdekcileri hepsi TRABZONSPORLUDUR hatalari eksileri yanlislari varmidir var ,bizimde vardir ama sen dunyanin ve Turkiyenin heryerinden her turlu fikirden, gruptan cok cesitli profilli 50 bin uyesi olan bmn'ye savas acarsan Trabzonspor taraftarina savas acarsin bu kadar basiretsiz,cahil olamazsin.

Trabzonspor taraftarinin arasini acamazsin.....

oğ 61 efsanesi
13.12.2011, 02:03
fenerbahçe maçı tamamdır. sakin olun beyler.o maçı edriyın efendi bağlayacak. maçta aklınıza gelecek bu mesajım.

Fatih ÇOLAK
13.12.2011, 02:09
fenerbahçe maçı tamamdır. sakin olun beyler.o maçı edriyın efendi bağlayacak. maçta aklınıza gelecek bu mesajım.

Adrian ayakkabılarını bile bağlayamaz...

DeAgLeMaNyAq
13.12.2011, 02:13

:D Bence kilit isim Tayfun Cora...

ThePatriot61
13.12.2011, 02:14
Bütün lig umrumda degil. Aklimda bu sezon icin sadece bu mac vardi. Ne yaparsaniz yapin da bu maci alin. Bu emek hirsizlari yenin. Bu yavsak takima yenilmeyin caninizi seveyim.

Sefer A.
13.12.2011, 02:19

su rumuzunu degistir yaaa her gördügüm an gülüyorum arkadas :D
yorum da bir o kadar güzel ççç

memmedaga
13.12.2011, 02:23

adrian ne baglar bilemem ama

Polonyanin en iyisi, hagisi dendi, israrla istendi 5 milyon euro verildi.

Polonya icin rekor kirildi.

"10" numara emanet edildi.

herkes polonya ligi ve milli takim maclarini izledi super falan dedi ben dahil...

alisma donemi dendi falan filan..

sonuc cok buyuk bi hayal kirikligi husran...

benim anlamadigim bu pawel icinde ayni senaryo oldu.

oda husran oldu.

ozellikle dikkatimi ceken en onemli nokta sahada cok ruhsuz dolasmalari mucadeleri cok sinirli fiziksel durumlari yetersiz olmasi...

Thug!
13.12.2011, 02:28
Eger Burak gol atarsa; "edriyinnnn,basardimmm edriyinnn..." diye bagirmasini bekliyorum.

Sefer A.
13.12.2011, 02:44

haaa onlar destekliyor diye her yedikleri naneye göz yumacagiz he mi :) destekliyormus, sadece selçuk'u isliklamakla desteklenmiyor takim ;)

Lazzkopat61
13.12.2011, 04:16
Selam arkadaslar,

Ben bu hafta hollandadan istanbula ucuyorum. Sultan ahmette kalacam. Bu maci nerde seyredebilirim ?(bol bol trabzonsporlular olsun)

nesta61
13.12.2011, 04:23
Selam arkadaslar,

Ben bu hafta hollandadan istanbula ucuyorum. Sultan ahmette kalacam. Bu maci nerde seyredebilirim ?(bol bol trabzonsporlular olsun)

kadikoyde sukru saracoglunda :D..

Lazzkopat61
13.12.2011, 04:41
kadikoyde sukru saracoglunda :D..

Seyirci yasagi cokmu kardes :)

Dogan
13.12.2011, 04:48
Selam arkadaslar,

Abi BMN bir organizasyon yapmazsa eğer Trabzonspor ağırlıklı mekanlar dernekler olur. Tabi bazı mahallelerde de Trabzonsporlu daha fazladır,misal Ayazağa, ama merkezi yerlerde zor.

Lazzkopat61
13.12.2011, 04:53
BMN organizasyon yaparmi acaba ?:)

Mehmet Cihan Kocaman
13.12.2011, 08:02
Vur, kır, parçala BU MAÇI KAZAN!

Gençlerden fark ye, ama bu maçı kazan!!!

zafercalikoglu
13.12.2011, 08:45
o kadar büyütmeyin ezikleri bence gs karşısında bizden beter durumdaydılar,akli selim oynarsak maç bizim,demedi demeyin.....

Samet GÜVEN
13.12.2011, 08:47
dünkü fener önceki günkü bizi hiç terlemeden yener.

derhal toparlanmamız lazım.

Hüseyin Sahtiyan
13.12.2011, 08:55
Bu maç kazanılsın yüzümüz kızarmasın, salya sümük makara yapmak için bekleyenler g.t olsun sonrası umrumda değil.

Gökhan Döner
13.12.2011, 09:14
Bu seneki en önemli maç bu bence.
Geçen seneden öyle bir hayıflanmışlar ki
dört gözle bu maçı bekliyorlar.

el fanatico
13.12.2011, 09:16
zokora oynayacak mı?

Cengiz
13.12.2011, 09:17
vur, kır, parçala yenilme.yenilme .yenilme

el fanatico
13.12.2011, 09:22
bu maça orta saha kalabalık ve defansif özellikleri kuvvetli pres yapabilen adamlarla çıkmalıyız bence.

----------tolga------

celustka-giray-glo-cech

--zokora-aykut-colman--

-----volkan---halil------

---------burak--------

oyun sıkışınca alanzinho....

Ahmet KESKİN
13.12.2011, 09:30
bu maca gidiyorum Allah izin veririse stadda olacagım iş meselem olmazsa kesinlikle staddayım....

Serdar Dilekoğlu
13.12.2011, 09:34
Bir önceki maç oynanmadan diğer başlık neden açılmış.

Ama şuan için önümüzde bir gençlerbirliği maçı var ve ona yoğunlaşılmalı

Cem Erginay
13.12.2011, 09:39
şu maçdan sonra boynumuzu yere düşürmeyin yeter. şu şikebahçelilere gerekli cevabı verin şu sahada yeter... hatta bütün istanbul medyasına....

Celal Demir
13.12.2011, 09:41
bu maca gidiyorum Allah izin veririse stadda olacagım iş meselem olmazsa kesinlikle staddayım....

misafir tarafına gideceksen hiç gitme derim ben zaten deplasman seyircisiside yok...

Barış Çebi
13.12.2011, 09:47
Bence Trabzonspor maçta 15 dakikada 5 kırmızı kart yesin sonrada formaları çıkarsın.Altında da siyah t-shirt üstünde de adalet istiyoruz yazsın.Daha makbule geçer. Neyin kavgasını veriyoruz ki bu adaletsiz düzen
içerisinde ?

lazzz61
13.12.2011, 09:50
kabul edelım kı fener bızden daha iyi bir takım

el fanatico
13.12.2011, 09:51
Bu maça, bu maçın duygusunu yaşayabilecek, ezilmeyecek, hırsını ve azmini futboluna yansıtabilecek adamlarla çıkmamız gerek.

lazzz61
13.12.2011, 09:54
valla bagıran tek grup ama duzenı bozanda tek grup kendılerı artı seslerı hıc cıkmıyor bence boşa bagrıyolar yanlarında cok mac ızledım

Alp Yavuz 13
13.12.2011, 10:12
İş yerinde fenerli arkadaş ile iddaaya girdim formasına ve kazanırsam arkadaş aldığı TRABZONSPOR forması ile resim çekilip face'e yükleyecek kaybedersek ben GÜVENİYORUM SANA AŞKIM KAZAN BU MAÇI !!!!!!!!!!!!!

ispiroğ61
13.12.2011, 10:18
Sadece bu maç.. Haydi Fırtınam..

bilgehan83
13.12.2011, 10:52
İş yerinde fenerli arkadaş ile iddaaya girdim formasına ve kazanırsam arkadaş aldığı TRABZONSPOR forması ile resim çekilip face'e yükleyecek kaybedersek ben GÜVENİYORUM SANA AŞKIM KAZAN BU MAÇI !!!!!!!!!!!!!

kardeş keşke o iddadan vazgeçsen, üzülerek ve içim kan ağlayarak söylüyorum ki yenileceğiz..10 kişi mi kalırız 9 kişi mi onu da rabbim bilirim..maç da 4-1 biter...nedeni de fanatik bjk li ve fanatik gs liden sonra fanatik fb li cüneyt çakır maça verilecek..yazıklar olsun...başka hakem yok zaten.. o atmosferde cüneyt en ufak harekette kartları uçuşturacak havada..şimdiden geçmiş olsun..

Alp Yavuz 13
13.12.2011, 10:59
kardeş keşke o iddadan vazgeçsen, üzülerek ve içim kan ağlayarak söylüyorum ki yenileceğiz..10 kişi mi kalırız 9 kişi mi onu da rabbim bilirim..maç da 4-1 biter...nedeni de fanatik bjk li ve fanatik gs liden sonra fanatik fb li cüneyt çakır maça verilecek..yazıklar olsun...başka hakem yok zaten.. o atmosferde cüneyt en ufak harekette kartları uçuşturacak havada..şimdiden geçmiş olsun..
Ben Takımıma Güveniyorum Inter Maçına Hazırlandıkları Gibi Hazırlansınlar Yeneriz Onları !

Fatih Öztürk
13.12.2011, 11:08
Ruyamda gördüm,Adrian nefis bi gol atıyordu fenere:)

Fatih Öztürk
13.12.2011, 11:12
kabul edelım kı fener bızden daha iyi bir takım

niyeymiş:)

ligin eni ve boyundan 9 tane fazla maç yaptık.

şaka değil he,bu maçları biz oynadık ve gayette başarı yüzdesi yüksek.

fenerbahçe bizden daha iyi değil.kadrosuda bizimki kadar iyi değil.

9 MAÇ (DOKUZ MAÇ).

boru değil...

tsloner
13.12.2011, 11:19
bence başlık değişsin k.hpeler-pesev.kler karması TRABZONSPOR'a karşı yapılsın. Bunlara karşı maç yapmak şikeyi ödüllendirmektir. Bütün fenerlilerin allah belasını tezelden versin.

hasretlik
13.12.2011, 11:20
:confused: yıllardır severek izlediğim yenilsekte bidaha ki sefere dediğim bu yıl olmadı seneye dediğim dediğim dediğim....
Yıllar böyele geçip gidiyor ve kirleniyor futbol
insan en çok neye üzülür diye kendi me sorup dururdum kaçan şampiyonluklaramı hayata gözlerini yumanlaramı........
sanırım biz bu oyunu sokak aralarıda oynamayı unutmuşuz..sevgili şenol güneş hocam futboldaki ideolum çocukluk yıllarından başlayıp hala konuşurken ağzının içine baktığım hocam.Hocaların hocası benim için.Yorulduk be hocam ne kaçan şampiyonluklar ne kirletilen futbol ne yitip gidenler hiçbiri bu kadar dokunmuyor ben futbol izlemekten helede trabzonu izlemekten keyif alamıyorum bir takım geçen seneden buyana bukadarmı değişir 14 hafta boyunca oynayan oyuncular bukadarmı gayretsiz hevessiz olur biz şikeyi ve geçen seneki şampiyonluğu düşünürken futbol oynamayı unutmuşuz kayseri maçı hariç keyifle izlediğim bi maç olmadı eminim birçok bordo mavilide böyle düşünüyor....sevili hocam eminim sizde böyle düşünüyorsunuzdur. ÇÖZÜM SİZ VE TEKNİK EKİBİNİZDE KEYİFLE İZLENECEK MAÇLAR İÇİN VİRA TRABZONSPOR

Ömer Faruk61
13.12.2011, 11:22
Figuranlar için bu maçın ne önemi varki? Güçlülerin İktidarına Karşı Koyan Trabzonspor var mı gerçekten böyle bir şey??

Murat'
13.12.2011, 11:36
Yenmek ya da yenilmek çok önemli değil benim için, asıl önemli olan geçen sene yaşanan onca şey karşısında futbolcularımızın ne durumda olacağı, kim daha çok hırs yaparsa o kazanır.

güneyli
13.12.2011, 11:40
Maçın psikolojisi,Fener için:Bize karşı seyirci baskısıyla aşırı bir motivasyon..Hakemi etki altına alma,bol küfür ve hakaret..Yenmek ve taraftarını mutlu etmek için aşırı bir yüklenme..
Bizim için:Geçen senenin hırsızlarını sahalarında yenmek,baskı kurmaya çalışan fenerin arkasına bol kontra top,Burakın Feneri bir şekilde seviyor olması(Bilerek sarıkartını bu gs maçında gördü),maçımızın inter ve lille maçlarından sonra değil gençler maçından sonra olması(buda zor bir maç),daha iyi motive olacağımız ve en önemlisi deplasmanda oynamamız...Bizim oyuncu ve oyun karekterimiz dplasmana uygun şimdilik...Deplasmanda ligde bileğimizi büken olmadı...Endişem hakemin fenerin gazını almak için bizi harcaması...Bunları kadıköyde çok gördük...Takımımız için yöneticilerimiz güvenlik garantisi istesin....Sahaya her madde gelebilir...

DİNÇ
13.12.2011, 11:40
Bu hakemlerle...

Bu Fenerasyonla...

Bu meclisle...

Biz FB'yi yenemeyiz...

Sahada 9 kişi kalırız...

4-0 FB yener...

Şikeciler bi halt yediklerini zanneder...

2. Yarı hesaplarını düreriz...

Ahmet AYDIN-28
13.12.2011, 11:45
Zokora'nın cezasının indirilmesi için bir girişim var mı?

F.Erdem
13.12.2011, 11:48
Akşam Bursa maçını seyretmek nasip oldu.
Her zamanki feneri izledik, 1 tane at üstüne yat,full defans yap,sonra kontra ataklarla gol bulursan 2-3 olur gol bulamazsan 1-0 gibi bir skoru koru yeter.

Kendi sahalarında daha istekli ve presli oynayacaklardır.Sadece Burak'ın üstüne oynama handikapımızı yenmedikçe işimiz zor diye düşünüyorum.

el fanatico
13.12.2011, 11:49
maçın hakemini tahmin edelim biraz da:)

benim tahminim

1-yunus yıldırım
2-cüneyt çakır

TSelif
13.12.2011, 11:49
ALLAH belanı versin fener

vatandas61
13.12.2011, 11:50

adrian yeterki bir maca damgasini vursun, gol atmasi önemli degil. adam gibi bir orta yapsa bile yeter

ahamitokutan
13.12.2011, 11:57

hocam üstün açık kalmıştır :D

Mehmet Uludüz
13.12.2011, 12:02
Orta saha koşar ilerde yalnız Burak'a dayalı oynamaz ikili oynarsa Trabzon her takımı rahatlıkla yener he tabii angut serkan yerine aykut falann oynaması lazım o ayrı
Bu arada derhal adam gibi paraya kıyılıp stoper,iyi bir orta saha ve santrofor alınırsa bu takımı feriştahı gelse durduramaz ama esas olan koşucaklar Şenol efendide koşmayan yatan adamları ısrarla sahada tutmaktan vazgeçecek misal 7 maçtır yatan Burak yılmaz,ya kardeşim anladım defans seni sıkı markaj altına alıyo pozisyona giremiyosun bari geri gel defansa yardıma et eskiden onu yapardı şimdi onuda bıraktı beyefendi ilerde geziniyo orta sahanın gerisine bile gelmiyor,kısaca trabzon koşmazsa değil fb
dandiksporu bile yenemez bizim geçen sezonun ilk yarısındaki gibi bir kadroya ihtiyacı var,şimdi diceksiniz öyle kadromu var şu an maalesef yok

batugol
13.12.2011, 12:04
bu maç şike davası denilen tiyatronun sadece bir perdesidir
biz de bu tiyatronun figüranlarıyız
bizi figüran yapan yönetimi artık tanımıyorum

Memduh
13.12.2011, 12:08
Ben fener maçından çok Gençler maçında görülebilecek kartları merak ediyorum. Ceza sınırında kimler vardı?

Mehmet Cihan Kocaman
13.12.2011, 12:21
haaa onlar destekliyor diye her yedikleri naneye göz yumacagiz he mi :) destekliyormus, sadece selçuk'u isliklamakla desteklenmiyor takim ;)

Ne nane yediler? Çok biliyorsan taraftarlığı, 90 dk bağırmayı. Giy formanı atkını gel bağır.
Sadece futbolda değil, basketbol maçlarında da destek veren tek grup Trabzonlu Gençler. Taraftar içinde bölücülük yapmaya çalışan, Trabzonsporluyum demesin!!

Mehmet Cihan Kocaman
13.12.2011, 12:22
Dün alex sekiyordu biraz.
İnşallah sakatlanmıştır.

Koray
13.12.2011, 12:25
CL maçlarındaki konsantrasyonla çıkmalıyız bu maça.

Aynı sistem aynı taktik.

O berbat defanslarına gol atmak zor değil.

Tekke
13.12.2011, 12:35
ONUR MÜCADELESİ

FB böyle maçlarda rakibini yiyor, saldırıyor, intikam alıyor. Bu maçı inanan kazanır, GS inandı fb yi resmen sahadan sildi.

Bizim futbolcularda azıcık ONUR VARSA, 82 puanlarını ÇALAN, şampiyonluklarımızı çalan fb ye dünyayı dar ederler.

Bu maça çok ayrı konsantre olmalıyız. SADECE BU MAÇI ALAN, HAKLILIĞINI ISPATLAMIŞ OLUR BENCE... Çünkü mazlumun önünde duramazsınız...

HAYDİ BURAK, O SON DK ölümüne oynayıp attığın gollerin bir değeri olsun

Mehmet Cihan Kocaman
13.12.2011, 12:45
Devre arasında Burak Yılmaz'ın yanına etkili bir forvet almak isteyen Trabzonspor, Shakhtar Donetsk'in Bolivyalı golcüsü Marcelo Moreno Martins'e kancayı taktı. Brezilya'nın Gaucha radyosuna konuşan oyuncu, Trabzonspor kulübünden teklif aldığını doğruladı.

Son iki sezonda Werder Bremen ve Wigan'da kiralık forma giyen 24 yaşındaki golcü, "Brezilya'dan Gremio'dan da teklif geldi. Ancak Avrupa'dan genç yaşta ayrılmak istemiyorum. Türkiye'den yapılan teklif çok ciddi ve bunu değerlendirmeyi düşünüyorum" diye konuştu.

Ustaalioğlu
13.12.2011, 12:50
Daha gençler maçı var arkadaşlar...

ozturk
13.12.2011, 12:50
fbyi yenme ihtimalimiz 0 yazıyla sıfır..

tarsus
13.12.2011, 12:51
şenol hoca as oyuncuları gençler maçında oynatmaz dinlendirirse şikecilerle başabaş oyun oynarız.ayrıca kart sınırında olan kim varsa oynamasın çünkü bu hakemler herzamanki gibi tezgahı erken kurmaya başlar

el fanatico
13.12.2011, 13:17
bu maç öncesi ve gençler maçı öncesi idmanlara gidip futbolculara destek olunmalı tezahürat yapılmalı moral verilmeli bence. fener maçına özellikle şartlandırılmalı futbolcularımız.

Alp Yavuz 13
13.12.2011, 13:55
Taksimde Organizasyon Yapılmalı !!!!!!!!!!!!!!!!!

Alp Yavuz 13
13.12.2011, 14:07
Geçen mayıs ayından beri bu maçı bekliyorum alın bu maçı KOÇLARIM !

Sefa
13.12.2011, 14:10
Fenerbahçe daha konsantre olacaktır bunda takımdaki oyuncuların bir çoğunun kalmasının etkisi var. Adamların ilk 11'inde 1 ve ya 2 yeni oyuncu var.. Bizde ise en az 5..

Atmosferde bildiğimiz üzere baskılı olacak. Yenmemiz çok zor diye düşünüyorum bu halimizle..

Helvacı61
13.12.2011, 14:13
istanbulda güzel bir karşılama yapılmalı. adeta şampiyonluk kutlaması gibi

Alp Yavuz 13
13.12.2011, 14:13
Bu maç bizim kadar futbolcularında intikam gözüyle bakıyor özellikle geçen seneden kalanlardan

TOLGA - COLMAN - GİRAY - BURAK -

Bu Dörtlü Feneri Yıkacak Adamlar !!!!!!!!!!!!

28TS61
13.12.2011, 14:59
en cok istedigim bu macta fenevlilerin sahaya girip olay cikarmasidir

DeAgLeMaNyAq
13.12.2011, 14:59
Zokora'nın cezasının indirilmesi için bir girişim var mı?

PDFK savunma istedi ama bir fayda etmez kesin 2 maç ceza verecekler çünkü spor yazarlarının çoğu zaten bu kararı doğru olarak görüyor. Hemen akabinde tahkime başvuracağız onun kararı da Cuma günü açıklanacak ama ondan da pek ümidim yok...

Ben fener maçından çok Gençler maçında görülebilecek kartları merak ediyorum. Ceza sınırında kimler vardı?

Colman ve Serkan kart sınırında. Serkan'ın mevkisi doldurulur ama Colman'ın alternatifi yok...

benzema
13.12.2011, 15:00
Emre'ye güle güle..

exelans_25
13.12.2011, 15:04
ne yazık ki yenme ihtimalimiz 000000

apachi61
13.12.2011, 15:05
lille mqcindaki taktik bizi ucruru kadikoyde salak gibi saldirirsak nakavt oluruz

TSelif
13.12.2011, 15:06
Ne çok büyüttünüz şikecileri gözünüzde

Mehmet Cihan Kocaman
13.12.2011, 15:06
Emre'ye güle güle..

Anlamadım?

apachi61
13.12.2011, 15:07
oce kadro disi kalmis

Mustafa Demir
emre belezoglu kadro disi kaldi

Mehmet Cihan Kocaman
Ya bu ne karamsarlık? Geçen sene şampiyonluğa oynarken bile böyleydiniz.
Fenerin oynadığı futbolla bizimki arasında fark yok. inter maçındaki futbolla feneri sahadan sileriz!
Biraz inançlı olun.

TSelif
13.12.2011, 15:08
Blöftür. Emre itini mutlaka oynatır . Kim dalacak bizimkilere yoksa kart görmeden .

Mustafa Demir
13.12.2011, 15:09
Blöftür. Emre itini mutlaka oynatır . Kim dalacak bizimkilere yoksa kart görmeden .

yok yok kesin kadro disi kaldi :)

exelans_25
13.12.2011, 15:10
bu arada emre köpeği kadro dışı kalmış.oooh birbirinize girin

Cihat K
13.12.2011, 15:11
iyice karıştı ibineler

apachi61
13.12.2011, 15:13
alexi kitle maci al ama bizim senol hoca bi kere bile boyle bir taktige gerek duymadi
bu sefer yaparsa aliriz ama yok ben kendi oyunumu oyniycam derse kadikoyde seyirci baskisi ile intihar eder

el fanatico
13.12.2011, 15:14
bunlara defansif oynayıp kontra yapacan... bjk nin bize yaptığı gibi.

Mustafa Demir
13.12.2011, 15:15
alexi kitle maci al ama bizim senol hoca bi kere bile boyle bir taktige gerek duymadi
bu sefer yaparsa aliriz ama yok ben kendi oyunumu oyniycam derse kadikoyde seyirci baskisi ile intihar eder

gecen sene oyle yapsaydi simdi bunlariyicedagilmis gitmisti acik ra sampiyon olmustuk adami serbest birakiyolar belesten gidiyo yaziyo adam,

DeAgLeMaNyAq
13.12.2011, 15:15
Emre'nin olup olmaması bize çok zararı olmaz. Kilit isimler Stoch/Caner veya gününde olursa Alex...

bASTURk
13.12.2011, 15:17
Emre iti kadro dışı kalmış.

Ne oldu Aykut? Burak'la Giray'a çamur atıp Emre itini temize çıkarmaya çalışıyordun.

el fanatico
13.12.2011, 15:17
alex ile stoch u kilitleyecen, oynarsa dia yı da... başka top oynayacak adamları yok... ayrıca cech veya celustka artık kim oynarsa solda, gökhan gönül e geçit vermedi mi işi bitiririz.

tarsus
13.12.2011, 15:18
dün akşamki bursa maçındada görüldüğü gibi alex oynarsa bu .bneler atıyor,alexi durdurduğunuz zaman şikeciler bomboş oynuyor.şenol hoca alexi durduracak oyunu ortaya koysun bizim uşaklar şikecilere koyacak gol bulur

Fatih ÇOLAK
13.12.2011, 15:19
Emre'nin olup olmaması bize çok zararı olmaz. Kilit isimler Stoch/Caner veya gününde olursa Alex...

Geçen sene tam 9 sert tekmesi vardı, saymıştım...Onlardan kurtuluruz en azından...

el fanatico
13.12.2011, 15:19
dün akşamki bursa maçındada görüldüğü gibi alex oynarsa bu .bneler atıyor,alexi durdurduğunuz zaman şikeciler bomboş oynuyor.şenol hoca alexi durduracak oyunu ortaya koysun bizim uşaklar şikecilere koyacak gol bulur

stoch ta çok tehlikeli, ondan çalım yemeyecek adam oynaması lazım karşısında.

cemkılıç
13.12.2011, 15:23
Eskiler zaten herşeyi biliyo..Yeni futbolcularada bunların geçen seneki kahpelikleri anlatılarak beyinleri yıkanmalı.
Bu maç sıradan bir lig maçından ziyade bir onur mücadelesidir..
Eğer birşeylere isyan edeceksen böyle maçlarda edeceksin ki dost düşman herkes görsün..
Gün şikecileri geçen yıl çalınan alınterinde boğma günüdür..Allah yardımcımız olsun..Amin...

bahadır2561
13.12.2011, 15:23
Zokora'nın kesinlikle 1 mac ceza alması lazım.

murseltaskin
13.12.2011, 15:25
Tüm Trabzonlular biliyor ki kadıköyde bu takım fenere yenilecek.Bu şampiyonlar ligi bizi gerçekten çok yordu.

Mehmet Cihan Kocaman
13.12.2011, 15:28
Tüm Trabzonlular biliyor ki kadıköyde bu takım fenere yenilecek.Bu şampiyonlar ligi bizi gerçekten çok yordu.

Geçen sene fener bizi nasıl yendi?

Yeni malatyaya yenildi, samsuna hzrlık maçında yenildi, antalyadan zor kurtuldu..
Sonra bizim maça olağanüstü motive olarak çıktılar ve 2010'un intikamını aldılar.

Şimdi aynısını yapma sırası bizde.

murat
13.12.2011, 15:33
Geçen sene fener bizi nasıl yendi?

Yeni malatyaya yenildi, samsuna hzrlık maçında yenildi, antalyadan zor kurtuldu..
Sonra bizim maça olağanüstü motive olarak çıktılar ve 2010'un intikamını aldılar.

Şimdi aynısını yapma sırası bizde.

Hakemle yendiler ne motivasyonu????

Koray
13.12.2011, 15:33
Zokora'ya bağlı.

Mutlaka oynaması lazım.

Nasıl Elmander'in cezası 1 maça indirildiyse Zokora'nınkide indirilmeli.

Sonra sal bunu Alex'in üzerine fb bi halt yiyemez.

sakaryalı54
13.12.2011, 15:34
defansta sağlam durabilirsek maçı alabiliriz cech ve girayın g.saraya ikramları gibi hareketleri yapmamamız lazım

Koray
13.12.2011, 15:36
Hakemle yendiler ne motivasyonu????

Aynen öyle.

Dayak manyağı ettirdi bizi godoş Bünyo.

Lugano'nun golünün aynısını Mustafa Eskişehir'e atmıştı sayılmamıştı.

Niang'ın golünden öncede Jaja'ya bariz faul vardı adamın iki ayağını yerden kesmelerine rağmen oyunu devam ettirmişti utanmaz adam.

Mehmet Cihan Kocaman
13.12.2011, 15:40
Hakemin de etkisi vardı ama kabul edelim ki fenerbahçe de bayağı iyi motive olmuştu o maça..
En azından taraftar olarak bizim gibi kesin yeniliriz demiyorlardı ;)

cerebrum
13.12.2011, 15:57
ne yap ne et bu maçta yenilme... bu maçta sakın ola yerinde durma....

el fanatico
13.12.2011, 16:03
arkadaş bu maçta yenilmeyeceksin, gerekirse iki kişilk koşacak adım atmadık yer bırakmayacaksın... buldun mu kaçırmayacaksın... rakibe top oynatmayacaksın ve oyununu kabul ettireceksin...

TSelif
13.12.2011, 16:05
Yoo ben bilmiyorum mesela :)

Şeref
13.12.2011, 16:13
eğer kontrollu oynarsak yada berbaberliğe oynarsak galip geliriz saldırısak yeniliriz.

ozturk
13.12.2011, 16:16
Başdöndürücü bir maç trafiği ...

kalavara
13.12.2011, 16:22
zokoranın cezası için başvuru yapılmış mı?

Ali Özcan
13.12.2011, 16:22
Bu takım oradan alnının akıyla, kazanarak çıkacak...55.000 ŞİKECİ it susacak...

UğuR
13.12.2011, 16:28

Bu soru benim de aklımda ve info@trabzonspororg.tr ye mail attım. Bakalım dönecekler mi ?

Ahmet Selvi
13.12.2011, 16:29
gerizekalı fb liler bu maça adalet için çıkıcaz diyo

hadi ordan takozlar

hadi Karadeniz fırtınası yen şunlarııııııda

10 yıl konuşamasınlar.

DeAgLeMaNyAq
13.12.2011, 16:32

Başvuru ceza açıklandıktan sonra yapılır. Zaten hali hazırda PDFK'ya sevk edildiği için gerekli savunma yapılmıştır. Perşembe akşamı 2 maç cezayı açıklayacaklar onun hemen akabinde tahkime başvuracağız ve Cuma günü de tahkim kararını açıklayacak. Ama ben spor kamuoyunun doğru dediği bir kararda indirime gideceklerini pek zannetmiyorum...

Doğan BULAT
13.12.2011, 16:42

Hoca Gençlerbirliği maçına yedeklerle çıksın.. Hatta Fener maçında oynatacağı bir tane adamı bu maçta oynatmasın.. Hem gençlere fırsat vermiş olur hemde takım Fener karşısına dinlenmiş olur.. Gerçi hatırlıyorum kupa maçında beşiktaş maçında böyle bişey denemişti ama yine de kybetmiştik o maçı:(

E. Okan Bülbül
13.12.2011, 16:48
Hiç umudum yok dostlar hiç ... Pazar günü tüm türkiye büyük bir nefret gösterisine tanık olacak.Ezilen de biz olacağız.Rezil olacağız.Korkuyorum kusura bakmayın ama öyle.

Helvacı61
13.12.2011, 16:48
bu takım beni bjk ve gs maçlarında hayal kırıklığına uğrattı. artık bu takıma asla güvenmiyorum. sonuçta oynadığı son 23 resmi maçın sadece 6 sını galip gelmiş o yüzden çok maç yaptık demenin bir anlamı yok. ligdeki ilk maçımız 10 kişi kalan takıma puan verdik. oynamadıktan sonra 50 maç yapsan ne olur.

Mehmet Cihan Kocaman
13.12.2011, 16:54
İnanmayan gölge etmesin!

Alp Yavuz 13
13.12.2011, 17:05
Hoca Gençlerbirliği maçına yedeklerle çıksın.. Hatta Fener maçında oynatacağı bir tane adamı bu maçta oynatmasın.. Hem gençlere fırsat vermiş olur hemde takım Fener karşısına dinlenmiş olur.. Gerçi hatırlıyorum kupa maçında beşiktaş maçında böyle bişey denemişti ama yine de kybetmiştik o maçı:(
O zaman bu kadar sık maç yapmıyorduk şimdi tam zamanı aslında o şekilde rotasyonun fb maçında oynayacak 11 FIRTINA herşeyi ile bu saatten itibaren fb maçına konsantre olmalı...

Fatih ÇOLAK
13.12.2011, 17:11
Hakem Cüneyt Çakır olursa, uefa hakem ataması kuruluna mail atalım, ciddiyim...Bu maçı dikkatli izlesinler diye, bu herif avrupada iyi hakemlik yaparken burada katliamlar çıkarabiliyor...Özellikle fenev maçlarında...Bizi yakabilir, kendide yansın...

Ogün'
13.12.2011, 17:18
Hakem Cüneyt Çakır olursa, uefa hakem ataması kuruluna mail atalım, ciddiyim...Bu maçı dikkatli izlesinler diye, bu herif avrupada iyi hakemlik yaparken burada katliamlar çıkarabiliyor...Özellikle fenev maçlarında...Bizi yakabilir, kendide yansın...
fenerin lehine maç yönetmeyecek tarafsız bi hakem söylermisin???

MaHMuT_61
13.12.2011, 17:18
Başlığın erken açıldığı ve Gençler Birliğine haksızlık yapıldığı kanaatindeyim..

Erdem Keser
13.12.2011, 17:19
Bu maçta oynaması gereken iki adam var; Zokora, Alanzinho.

unal.hso
13.12.2011, 17:22
fener bizim maça bizden çok daha rahat bir şekilde çıkacak. Biz ise gençlerbirliği maçından 4 gün sonra fenerle karşılaşacağız.Umarım Burak'ın patlaması olur bu maç.İNŞALLAH olurda gol krallığında 1.sırada bulunan oyuncumuzu bi kaç maç gol atamadı diye bitiren taraftarımızı susturur.

L.Burrows
13.12.2011, 17:35
arkadaş bu maçta yenilmeyeceksin, gerekirse iki kişilk koşacak adım atmadık yer bırakmayacaksın... buldun mu kaçırmayacaksın... rakibe top oynatmayacaksın ve oyununu kabul ettireceksin...

Bu seneki takımdan bunu beklemek hayal olur. Hele bu yorgun halimizle.
Çıkıp savaşmaları yeter. En azından kaybetmeyiz. Fenerdede bi halt yok.

Gurpas
13.12.2011, 17:42
fener bizim maça bizden çok daha rahat bir şekilde çıkacak. Biz ise gençlerbirliği maçından 4 gün sonra fenerle karşılaşacağız.Umarım Burak'ın patlaması olur bu maç.İNŞALLAH olurda gol krallığında 1.sırada bulunan oyuncumuzu bi kaç maç gol atamadı diye bitiren taraftarımızı susturur.

Burak tan hala daha patlama bekleyenler Burak kimki patlama bekliyorlar bırakın kardeşim burağı murağı trabzonspor takımı oynadımı maçı kazanır.

DeAgLeMaNyAq
13.12.2011, 17:48

Ben de aksini düşünüyorum. İnsan ve taraftar psikolojisiyle bakarsak bu maç 6 aydır bekleniyor. FB tarafı kendince aklanmak adına bu maça özel bileylenmiş durumda. Bizde sahaya çıkacak kişilerden en fazla dördü veya beşi geçen seneki travmayı yaşadığı için bu durumu kafalarına çok fazla takmayacaklardır diye düşünüyorum. Açıkçası taraftarın da ateşlemesiyle FB'nin bu baskının altında ezileceğini pek düşünmüyorum aksine müthiş bir hırsla başlayacaklardır. Biz ise ligdeki çizgimizi oturtamadığımız için çok fazla bir şey kaybetmeyeceğiz gibi gözüküyor...

Emirhan Uludüz
13.12.2011, 18:00
Hadi çalınan şampiyonluk için oynayın diyoruzda geçen seneki kadro nereeee, bu seneki kadro nereee. Yeni gelenlerin çalınan emekten haberi varmı acaba.

Fatih ÇOLAK
13.12.2011, 18:01
Ben de aksini düşünüyorum. İnsan ve taraftar psikolojisiyle bakarsak bu maç 6 aydır bekleniyor. FB tarafı kendince aklanmak adına bu maça özel bileylenmiş durumda. Bizde sahaya çıkacak kişilerden en fazla dördü veya beşi geçen seneki travmayı yaşadığı için bu durumu kafalarına çok fazla takmayacaklardır diye düşünüyorum. Açıkçası taraftarın da ateşlemesiyle FB'nin bu baskının altında ezileceğini pek düşünmüyorum aksine müthiş bir hırsla başlayacaklardır. Biz ise ligdeki çizgimizi oturtamadığımız için çok fazla bir şey kaybetmeyeceğiz gibi gözüküyor...

Gerçek budur ve gerçekler acıdır...

Atakan
13.12.2011, 18:04
Tolga-Celustka-Giray-Glowacki-Cech-Zokora-Colman-Serkan-Alanzinho-Halil-Burak

güneyli
13.12.2011, 18:21

Adanalı Trabzonsporlular farklı düşünüyor...

Süleyman Baykan
13.12.2011, 18:27
Bu maçı alalım yeter başka birşey istemiyorum sezonun ilkyarısı için çünkü fenevbahçeliler çok çirkin söylemlerle stadı inletecekler takımımıza yönelik oyuncular bu sözlerle dahada hırslanıp gereken cevabı vermelidir başka yolu yok galibiyetimiz Azizeye armağan olsun.

yavuzbaha
13.12.2011, 18:27
maç oynamadan bu takım yenilecek diyen Trabzonsporlu çakma Trabzonsporludur....desem fazla mı abartmış olurum !!!...takım ne kadar kötü durumda olursa olsun,maç oynanmadan her Trabzonsporlu 3 puan a inanmak zorundadır

Süleyman Baykan
13.12.2011, 18:29
Bu soru benim de aklımda ve info@trabzonspororg.tr ye mail attım. Bakalım dönecekler mi ?

Bugün dilekçe verilmiş TFF'ye cezanın 1 maça indirilmesi ile ilgili ki öyle olmalı sarı kartlık bir pozisyondu çünkü.

Sefa
13.12.2011, 18:35
Emre şerefsizi maçtan 1-2 gün önce affedilir ve hayatının maçını oynar..

Şentürk
13.12.2011, 18:37
Bu takım oradan alnının akıyla, kazanarak çıkacak...55.000 ŞİKECİ it susacak...
Boşuna dememişler en çok suçluların sesi çıkar diye onlar ne kadar bağırırsa o kadar şikeciler zaten. Yenilselerde susmazlar yüzleri ve başka tarafları bir onların.

Şentürk
13.12.2011, 18:38
Bu seneki takımdan bunu beklemek hayal olur. Hele bu yorgun halimizle.
Çıkıp savaşmaları yeter. En azından kaybetmeyiz. Fenerdede bi halt yok.
Burda izlediğim inter maçındaki Trabzonsporumuzdan beklerim arkadaş o potansiyel var. yapacaklarda...

Punisher-61
13.12.2011, 18:40
bu pislikleri yenin yeter...su fenerlilerin yüzünü güldürmeyin...

insallah alacagiz maci..

unal.hso
13.12.2011, 18:41
Burak tan hala daha patlama bekleyenler Burak kimki patlama bekliyorlar bırakın kardeşim burağı murağı trabzonspor takımı oynadımı maçı kazanır.

Burak kim mi ?

Bırakın ALLAH aşkına.Kim olduğunu maddeler halinde yazacaktım ancak 1 madde yeterli bence.

Burak geçen sezon Beşiktaş maçında kırık burunla oynayan ve galibiyet golünü atan futbolcumuz.

Futbolcu bitirmede üstümüze yok.Adam 8 maçta 13 gol atmış.Gol krallığında ilk sırada.1 maç sonra gol atamadı diye laf ettiler.Ardından yine gol atamadı diye laf etti durdu millet.Hele şimdi gelen giden adama sallıyor.Ama millete laf etmek çok kolay geliyor.Hani dedi ya gs maçında ilk devre taraftara veriyim formayı sen oyna.İşte bende öyle diyorum bu laf edenler çıkın siz oynayın abicim.

pReN@_61
13.12.2011, 18:41
Yahu önce bir gençleri yenelim.Durunuz..

Şentürk
13.12.2011, 18:42
Senin bütün yıl emeğini çalmış takımla oynayacaksın BURAK,
Yetmemiş yüzsüz yüzsüz seni de karalamaya çalışan takımla oynayacaksın GİRAY,
Yapılan tüm şerefsizliklerle kadronun dağılmasına sebep olan takımla oynayacaksın COLMAN,
Bunu bil bunu unutma kendine gel bu hafta intikam maçın çalınan emeklerin intikamı kimle oynadığını unutma TRABZON..

Metin Sağır
13.12.2011, 18:44
İlginç bir maç olacak her şeyiyle.

61_Hasan_69
13.12.2011, 18:47
Herşeyi bir kenara bırakıp onları kadıköyde yenmeyi o kadar çok istiyorumki...Lütfen çocuklar sahayı gömün şunları buna çook ihtiyacımız var.

Mustafa Ayazoğlu
13.12.2011, 18:51
Hakem kesin Cüneyt Çakır

ofluoglu
13.12.2011, 18:55
iyi futbol ile gencleri de, feneri de cok rahat geceriz. yeter ki inanalım...

cerebrum
13.12.2011, 18:58
maçın bitmeme ihtimalini de düşünmek lazım.. ayağa pas yapabilirsek ve skor üstünlüğü bizde olursa maç bitmez...

61_Hasan_69
13.12.2011, 19:00
maçın bitmeme ihtimalini de düşünmek lazım.. ayağa pas yapabilirsek ve skor üstünlüğü bizde olursa maç bitmez...

bitmez derken ?

Serhat
13.12.2011, 19:12
Mutlaka ama MUTLAKA Hava Alanında Devasa bir karşılama yapmalıyız...

Geçen yıldan olan fazla oyuncu yok belki ama bizim için nekadar önemli bir maç olduğunu göstermeliyiz!

Organize olmalıyız... Başlık Pleaseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :D

GencTurk6161
13.12.2011, 19:16
bu maça da beraberlik için çıkar ve beraberliği alırız kimsenin şüphesi olmasın..

zor maç ama amaç zor değil .. bu yüzden başarabiliriz ..
sistem mükemmel aynen devam..

TFF ye de helal bu kadar sık maç oynanırsa daha iyisi beklenemezdi herhalde..
"Futbolcu yorgun yoğun maç trafiği var" diyenlere sözüm şu olacak.. 1 maçta koşup diğer maç gezsinler sahada.. her maç geziyorlarsa bunlarda ya ciğer yok ya şeref derim..

cerebrum
13.12.2011, 19:24

bitmez derken ?

yarıda kalabilir

Sertan Danışer
13.12.2011, 19:28
o değilde gs maçı gibi ilk yarıyı yenik kapatır sonrada 10 kişi kalırsak bunlar bize atabildiği kadar atar alllah göstermesin o günleri

hodlu
13.12.2011, 19:30
Trabzonspor takımını ciddiye almayan,derbi maçlarına sıradan hakemleri veren tff, bu maça da İstanbul amatörden hakem atasın.Onlara da bu yakışır.......

Koray
13.12.2011, 19:30
İnşallah yarıda kalır maç :))

Sami Kuk
13.12.2011, 19:31
Başlığın Şikebahçe-Trabzonspor olarak değiştirilmesini rica ediyorum..

Neyse angutlar fena karartmış.İyice düşmen gözüyle bakıyorlar.Lan biz size ne yaptık,sanki şikeyi biz yaptık şampiyonluğu biz aldık sizden.Trabzon çok iyiydi diye,hakkıyla 82 puan aldı sizi zorladı diye suçlumu olduk.Ne gerizekali insanlar bunlar ya:) Ama adamları 2 senede perişan ettik.Bu Türkiye Kupası ile başladı.Bu sürüçte ne hile ne şike nede başka birşey var...

61_Hasan_69
13.12.2011, 19:34
Maç günü istanbul büyük olaylara gebe.

Sami Kuk
13.12.2011, 19:34
Bence senol hoca takıma sakin olun şikeyi unutun fazla kasmayın diyecektir oyunculara.Belki taraftar açısından çok önemli ama yönetimde hocada farklı düşünecektir..Feneri yendiğimizde oranın halini düşünemiyorum

Cafer Bulur
13.12.2011, 19:36
Başlığın Şikebahçe-Trabzonspor olarak değiştirilmesini rica ediyorum..

Neyse angutlar fena karartmış.İyice düşmen gözüyle bakıyorlar.Lan biz size ne yaptık,sanki şikeyi biz yaptık şampiyonluğu biz aldık sizden.Trabzon çok iyiydi diye,hakkıyla 82 puan aldı sizi zorladı diye suçlumu olduk.Ne gerizekali insanlar bunlar ya:) Ama adamları 2 senede perişan ettik.Bu Türkiye Kupası ile başladı.Bu sürüçte ne hile ne şike nede başka birşey var...
Aynen,bize düsman gözüyle bakan fb lilleri anlamiyorum.

Sike yapan onlar,sampiyonlugumuzu calan onlar buna ragmen bizi yerine dibine sokmak istiyorlar.

Fb yi su haline ragmen savunan,bize camur atmaya calisanlarin akli dengesinin yerinde olmadigini düsünüyorum.

Sami Kuk
13.12.2011, 19:37
Cidden takım sezon başından beri 9 Avrupa maçına açıktı fazlalıktan hele son haftalar

bjk,gs,lille şimdi fb.. ulan TFF yatacak yeriniz yok..

hodlu
13.12.2011, 19:38
Maça gidecektim,hemde formamla şikecilere meydan okuyacaktım,ölmek pahasına da olsa yapacaktım bunu.Ama bu maç yasağı içime oturdu.Orada olmalıydık.Korktu tff,Malili Ali,istanbul basını.Korktunuz hepiniz bu büyük taraftardan....

Sami Kuk
13.12.2011, 19:45
Aynen,bize düsman gözüyle bakan fb lilleri anlamiyorum.

Sike yapan onlar,sampiyonlugumuzu calan onlar buna ragmen bizi yerine dibine sokmak istiyorlar.

Fb yi su haline ragmen savunan,bize camur atmaya calisanlarin akli dengesinin yerinde olmadigini düsünüyorum.

Ya yok sanki Şike Operasyonunuda biz yaptık.:) Ben gerçekten merak ediyorum neden bukadar karartmıslar bize:) 96 da şampiyonlugumuzu çaldınız,2004 de çaldınız.Bu sene çaldınız.

Trabzon birşey yapmadığı halde yine suçlu yine kin besliyorlar.Övgüler yagdırmaları lazımken yaptıklarına bak.Sanırm Burak'ın koydugu verdiği acı hala gitmemiş.Ondan diye düşünüyorum:).Yoksa ne bilim hakkınla,şerefinle,alın teri ile 82 puan topladık diye kötümü olduk.

Çıkmışlar düşüremezsiniz,kupamızı alamazsınız,başkanımızı bırakın,diyorlar.Yoksa Ozaman seneye hiç ligi oynamayalım direk kupayı verelim.Midem bulanıyor şerefsiz bunlar şike yaptıklarını 25 milyon taraftarın 20 milyonu biliyor ama nette olsun basında olsun yapmadık suçsusuz diyorlar..

Samet Metin
13.12.2011, 19:53
fbyi bu halimizle yenmemiz imkansıza yakın. tek farklı bir mağlubiyet alırız gibi geliyo bana...

inadına_Trabzon
13.12.2011, 20:02
Şenol Güneş haftalardır süren yanlışlarını devam ettirirse oluşacak senaryoyu söyleyeyim.

Burak yine tek forvet ve verimsiz kalır. Yalnız adam gibi erir. Sırtı dönük şapkadan tavşan çıkarmasını bekler dururuz. çooook bekleriz. adamın yeri kanattır. olmadı çift forvet.

Adrian oynarsa ki inşallah oynamaz. tek korkum bu adamın yanlışlıkla bir asist yapıp sezonun kalanında da başımıza bela olarak kalmasıdır.Adrian bildiğimiz adrian gibi olur. Yani bu adamın yaptığı herşeyi bende yaparım ama o 5 m euro alıo die saç baş yoldurur. Yine zokora gibi bir adam 15 metre yanında kimse olmadan bomboş kalırsa belki ona bir uzun pas atabilir. sonra birileri gelip bak grdünüzmü bu adam ilerde çok iyi olacak diye kafa ütüler.

Alanzinho ilk yarı ne oynarsa ikinci yarı girse onun daha iyisini verir.ikinci yarı oynasın.

Colman: COOL-MAN desek daha doğru. ne forma savaşı ne rakibi var. yeri garanti. canı isteyince oynuyor adam da. ona mı kızalım ? forma savaşı yaratmayana mı ?

eren ve sercan ı sahada görmek istiyorum. adrian için bekleyin ilerde çok iyi olacak sabredin laflarını duymak yerine bu 2 adam için duymak istiyorum.

Burak KANAT a. >>> 80 milyonuncu söyleyişim.

Ilelioglu
13.12.2011, 20:02
- Bu mactan 1 puan ile ayrilirsak Foruma "Tahmin Basligi haricinde" tam 4 hafta boyunca yazmayacagim.

- Bu mactan 3 puan ile ayrilirsak Foruma "Tahmin Basligi haricinde" tam 8 hafta boyunca yazmayacagim.

....

Bu kadar eminim yani. Gerisini siz düsünün. :)

..

yatmaztara
13.12.2011, 20:09
şike iddalarının sonucunda şampiyonluğun si.. si... bize geleceği belli olmasaydı trabzon saldıracaktı. şimdi ise fb küme düşeceğini biliyor ve tüm bunların sorumlusu trabzona sahayı dar edecektir. bizim yapmamız gereken kesinlikle sakin ve akıllı bir oyun oynamak. mesela henrique, halil ve burak yine olmalı. bakmayın henrique gs maçında sahada yoktu ama ben deplasmanlarda daha iyi oynayacağını düşünüyorum. ve şunu unutmayın trabzon fener maçlarında bizim açımızdan fb kazanır dediğimizde hiç yenilmemişizdir :)

E. Okan Bülbül
13.12.2011, 20:10
Bende bu maçtan puan alırsak kendımı suresız banlatacagım.

DeAgLeMaNyAq
13.12.2011, 20:10
Zokora'nın cezası inmezse üstüne de Colman cezalı duruma düşerse, siz o zaman görün cümbüşü...

Ilelioglu
13.12.2011, 20:13
Zokora'nın cezası inmezse üstüne de Colman cezalı duruma düşerse, siz o zaman görün cümbüşü...

Gayse maglubiyetinden fazla hicbirsey koymazdi bana. Sagolsunlar onuda gerceklestirdiler. Bu mactan hic ümidim yok. Colman'da olsa Zokora'da olsa yok. Gayse'ye motive olamayan Futbolcular merak ediyorum Fener macina nasil olacaklar.

Cafer Bulur
13.12.2011, 20:57
Gayse maglubiyetinden fazla hicbirsey koymazdi bana. Sagolsunlar onuda gerceklestirdiler. Bu mactan hic ümidim yok. Colman'da olsa Zokora'da olsa yok. Gayse'ye motive olamayan Futbolcular merak ediyorum Fener macina nasil olacaklar.
Aynen fatihim, bir de madalyonun öbür yüzü var.

Gs ye ezildikten sonra fb yi yenmek beni üzer,malum gs-fb denklemini biliyorsun.

Fb yi yenersek takima daha cok kizarim ben,gs macinda nerdeydiniz diye.

.....
13.12.2011, 21:11
Gençler maçı bitsin ona göre yorum yaparız.Şimdiden felaket tellallığı yapmaya gerek yok.

Ilelioglu
13.12.2011, 21:11
Aynen fatihim, bir de madalyonun öbür yüzü var.

Gs ye ezildikten sonra fb yi yenmek beni üzer,malum gs-fb denklemini biliyorsun.

Fb yi yenersek takima daha cok kizarim ben,gs macinda nerdeydiniz diye.

Bende aynen senin gibi düsünüyorum ama öyle birsey olmayacagina göre sorun yok.

Cafer Bulur
13.12.2011, 21:18
Bende aynen senin gibi düsünüyorum ama öyle birsey olmayacagina göre sorun yok.
Fb ye karsi isimiz cok zor gercekten,takimimizin hali icacici degil.

Yine de varimizi yogumuzu ortaya koyarsak puan alabiliriz.

Futbol sürprizlere acik bir oyun,rakipten daha cok savasirsak neden bir sürpriz yapmayalim?

Mehmet Cihan Kocaman
13.12.2011, 21:19
8 hafta girmezsen girme kardeşim.
Bu takımın arkasında durmayacaksan, gs'ye yenildik diye feneri yenmemiz yüzde sıfır diyorsan hiç gelme zaten.

Ilelioglu
13.12.2011, 21:24
8 hafta girmezsen girme kardeşim.
Bu takımın arkasında durmayacaksan, gs'ye yenildik diye feneri yenmemiz yüzde sıfır diyorsan hiç gelme zaten.

Son cümle bana ait degil ve ayrica nereye gelip gelmeyecegim seni ilgilendirmez.

Mustafa AYDIN
13.12.2011, 21:29
Fenerbahçe bize karşı sinir harbi verecektir.Sinir ve hırsına oyun temposunu uydurursa gs den daha beter eder gibi geliyor bana.Onların durumunun ters etki etme ihtimalide var.İnşAllah öyle olur.

tanjugunduz
13.12.2011, 21:46
Fenerbahçe bize karşı sinir harbi verecektir.Sinir ve hırsına oyun temposunu uydurursa gs den daha beter eder gibi geliyor bana.Onların durumunun ters etki etme ihtimalide var.İnşAllah öyle olur.

biz niye sinir harbi yapmıyoruz pis şikecei fener bk şikesiz ortamda sizi heryerde yenerbilriz yeneriz diye neden hırs yapmıyoruz hani bizim ruhumuz hani bizim dik duruşumuz ben bu takıma ruhu için gönül verdim yenilebilrisin ama adam gibi oynayarak müğcadele ederek futbolun ritüellerini yerine getirerek bu arada bir not başkan taraftarın sabrını sınamasın işine baksın bizim işimiz nasıl yılmadan takımı desteklemesekse onun işi de takımın iyi olmasını sağlamak boşa geçen seneleri sayıp durmak değil...

Gamze_TS
13.12.2011, 21:55
Herkesi Uefa'ya kisi basi en az onar mail daha atmaya davet ediyorum!
http://forum.bordomavi.net/showthrea...=31656&page=24

sbay
13.12.2011, 22:09
valla şu maçta hocanın beni şaşırtıp halil'i ilerde tek forvet burağı sol açıkta volkanı sağ açıkta oynatmasını bekliyorum...İnşallah bir süpriz yapar..Artık ezberlediği düzeni değiştirmesi gerek.Burağı ilerde hapsettiği her maç zulüm olmaya başladı bize...

Erbay
13.12.2011, 22:11

Gerekirse yarın oynamasın.

Bekir
13.12.2011, 22:23
Fener'in kadrosu bizden üstün yazanlar ciddi mi?

Kaleciler konusunda sıkıntımız yok,en iyi 2 kaleci bizde.

Bizim defans 4lüsü Celu-Giray-Glo-Cech
Fb'nin defans 4lüsü Gökhan-Bekir(Bilica)-Yobo-Ziegler.

Gökhan eski Gökhan değil ne kadar bizim çata hırs yapıcak olsa da Celu'ya değişmem Giray-Glo ikilisi ile Yobo-Bekir ikilisi arasında bi fark göremiyorum,Yobo iyi ama Beki bizim 2 stoperimizden de kötü.
Ziegler Cech'e göre biraz daha iyi,ama Cech tam performans ile oynarsa fazla farkları yok.

Bizim orta ikili Zoko-Colman,Fener'in ise Cristian-Selçuk.
Orta İkililer arasında dağlar kadar fark ile öndeyiz,karşılaştırılamayacak oyuncular.

İleri 4'lü Halil-Burak-Adrian-Volkan olur büyük ihtimalle.
Fb'de ise Stoch,Alex,Bienvenu,Mehmet Topuz olur.
Burak Bienvenu'ya göre daha üstün,daha tercih ediliy bi oyuncu.
Son haftalarda form düşüklüğü yaşasa da Alex,Adrian'dan çok daha faydalı bir oyuncu,Fb'nin bizden tek üstün olduğu yer bu bölge.

Kanatlarda Mehmet Topuz-Stoch ikilisinin Volkan-Halil ikilisinden fazla farkı yok,Halil şampiyonlar ligi performasını sergilerse bizim ikili daha faydalı bile olabilir.

Sonuç olarak:

-------------------Volkan------------------
Gökhan------Bekir---------Yobo------------Ziegler
----------Selçuk------------Cristian--------------
Mehmet Top------------Alex----------------Stoch
-----------------------Bienvenu----------------

Bu kadronun bizim kadromuzdan hiçbir şekilde üstün olduğu iddaa edilemez,futbol olarak da bizim gibi berbat oynuyorlar.

E. Okan Bülbül
13.12.2011, 22:26
Yarın akşam ki Lig TV'nin kim girsin kim çıksın uygulamasında girecek isimler arasına biz "JAJA" yazıyoruz.. !!

Trabzonspor Fan Page'den alıntıdır.

Sesimizi yönetime duyurabiliriz bence zekice bir uygulama.

Hürgün Aygün
13.12.2011, 22:36
Aklım bu maçta.Mustafa Amca için Kazım Abi için bu sevda uğrunda canını verenler için.Güçlünün karşısında emeğin savaşı için oynayın çocuklar.Bu maç apayrı bu sezon, Türk Futbolu bundan sonra umrumda olmasa da hakkımızın yenmesini, adaletsizliği kaldıramıyorum.Mutlaka kazanmalıyız mutlaka.Ancak ben kaybederiz diye düşünüyorum maalesef.Maç Trabzon'da olsa kazanırız derdim ama...
Bir maçtan fazlası kesinlikle...

Sami Kuk
13.12.2011, 22:45
Yarın akşam ki Lig TV'nin kim girsin kim çıksın uygulamasında girecek isimler arasına biz "JAJA" yazıyoruz.. !!

Trabzonspor Fan Page'den alıntıdır.

Sesimizi yönetime duyurabiliriz bence zekice bir uygulama.

10 Numara ya:)

Yasin Altuntas
13.12.2011, 22:47
- Bu mactan 1 puan ile ayrilirsak Foruma "Tahmin Basligi haricinde" tam 4 hafta boyunca yazmayacagim.

- Bu mactan 3 puan ile ayrilirsak Foruma "Tahmin Basligi haricinde" tam 8 hafta boyunca yazmayacagim.

....

Bu kadar eminim yani. Gerisini siz düsünün. :)

..

Pek iki farkli yenersek Account'unu silermisin ??

Hüseyin Çümen
13.12.2011, 23:05
bu tarz intikam maçı gibi görünen maçlarda takımımız hep hayal kırıklığına uğratıyor bizleri. neolur busefer çok iyi motve olsalar bilmem ne trabzon olamassın şampiyon diye tribünleri inleten bu şerefsizlere inat şampiyonluğumuzu çalan hertürlü pisliği yapan çirkef pisliklere inat yılın futbolunu oynayıp sahadan silseler bu adileri. keşke ışık görebilsem keşke

umitçebi
13.12.2011, 23:08
yazmadan önce arkadaşlar ne yazmış diye bir okuyayım dedim.
TAM BİR HAYAL KIRIKLUĞI İÇERİSİNDEYİM.
Arkadaşlar siz TRABZONSPORU ne için seviyorsunuz? galip geldiği için mi,renkleri güzel diye mi?
ARMA AŞIĞI DEĞİLMİYİZ ARKADAŞLAR???????????? BU TAKIM 2.LİGE DÜŞSE NE OLACAK BIRAKACAK MISINIZ TAKIMI?
kimi şenol hocamıza saymış,kimi futbolculara...koş bi 100 metre desen bu aklı evvel arkadaşlarımıza 80.metrede görürüm ben onları..
arkadaşlar unutmayın bu takım yorgun hemde çok yorgun..vede şuan moralsiz..siz futbolcu olsanız nereye bakarsınız mesela? ben buraya bakarım..TARAFTARIM bana güvenmiyorsa ben ne dıye hırs yapacağım..yada ne için???
BEN KENDİ ŞAHSIMA KONUŞAYIM PAZAR AKŞAMI KADIKÖYDE OLACAĞIM.BİLETLER BUGUN KONGRE UYELERI İÇİN ÇIKTI VE BEN NE YAZIK Kİ FENER KONGRE UYESİ OLAN ABİMİN KARTIYLA TÜKENMEDEN ALDIM BİLETİMİ.TAKIMIM İÇİN EN AZINDAN FENER DIYE BAĞIRMIYACAM VE MAÇI İZLEYECEĞİM.ELİMDEN BUKADARI GELİYOR.55 BİN DEĞİL 54 999 KİŞİYE INDIRIYORUM.
Nolur yapmayın etmeyin..BU TAKIMA GÜVENİN..ha olduda yenildi canları sağolsun...sahada koşmadık yer bırakmayacaklarına ben eminim..fenerbahçe maçına en az bızım kadar onlarda motıve olacak şenol hocam hazırlıyacaktır onları....
İçinizden destek olmak isteyen varsa takıma en azından stada gelın ve bağırmayın sadece maçı ızleyın..bu bıle bence yeterlı..
SAYGILARIMLA...

DeAgLeMaNyAq
13.12.2011, 23:25
Emre mesaj atmış... :)

"Stresli bir sürecin sonunda dün hata yaptım. Ama beni kapıdan kovsalar bacadan girerim. Aykut Hoca'dan özür diledim."