PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 16. Hafta | Fenerbahçe 1 - 0 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

polatmu
17.12.2011, 23:13
Bu sekilde de ikili bir orta saha olacak. Üclü olmali...:) Adrian yardim ederse durum degisir ama sanmiyorum. Ha Alan ha Adrian.

adrian iyidir candır alanda iyidir o da candır :)

Canberk
17.12.2011, 23:14
Ben kale için Onur diyorum . Artık zamanı geldi bence

Sinan Ayaz
17.12.2011, 23:15
Yenmeye çıkmalıyız beraberlik bizim için bişey ifade etmiyor

polatmu
17.12.2011, 23:16
Ben kale için Onur diyorum . Artık zamanı geldi bence

kesin katılıyorum ama o risk var ya alınır türden değil yine tolgayla başlayacaktır.

Ilelioglu
17.12.2011, 23:17
Hadi Senol Hocam...Bir kerende üclü bir orta saha ile cik...Inter deplasmaninda Serkan-Colman-Zokora üclüsü yokmuydu? :)

Canberk
17.12.2011, 23:19
kesin katılıyorum ama o risk var ya alınır türden değil yine tolgayla başlayacaktır.

Haklısın abi ama bunun için geç bile kaldık . Artık bir yerlerden başlamalı :rolleyes:

Helvacı61
17.12.2011, 23:25
bu maçta teknik direktör ben olsam takıma rakip yarısahada oynatırdım..önce trübini susturacaksın... eğer kapanırsak seyirci desteğini arkalarına alırlar.......maçın skoru onlar için daha önemli....aklın iki katili vardır biri öfke; diğeri korku

Ömer Faruk61
17.12.2011, 23:26
Dik oynasınlar Kulakların şerefsizlere kapasınlar.Gözleri tahrikleri görmesin gerisi mühim değil..

yalniz adam
17.12.2011, 23:27
şikebahçeliler tıklım tıklım dolduracakmış,biletlerin hepsi satılmış...

polatmu
17.12.2011, 23:31
Haklısın abi ama bunun için geç bile kaldık . Artık bir yerlerden başlamalı :rolleyes:

keşke g birliği maçında oynatsaydı takım kötü giderken birşeyler değiştirmeli artık hoca onurla çıksa sinerjisi değişecekti belki maçın ve kazanacaktık sinirden izlemedim gerçi ne minvaldede geçtiğini bilmiyorum maçın.

Oruç
17.12.2011, 23:31
Adamların kaç aydır bu maçın hayaliyle yaşıyorlar. Geçen sene saldırdıklarından daha fazla saldıracaklar. Sakat vermsek bari.

polatmu
17.12.2011, 23:33
şikebahçeliler tıklım tıklım dolduracakmış,biletlerin hepsi satılmış...

normal yarın kuduz köpekler gibi olacak hepsi !!! inşallah allahım yalvarıyorum sana çok fena yenelim şu takımı...

tturan
17.12.2011, 23:34
bu maçta teknik direktör ben olsam takıma rakip yarısahada oynatırdım..önce trübini susturacaksın... eğer kapanırsak seyirci desteğini arkalarına alırlar.......maçın skoru onlar için daha önemli....aklın iki katili vardır biri öfke; diğeri korku

Rakip yarı sahada oynarsak ağır defans oyuncularımızla dağılırız. O yüzden öyle bir riske giremeyiz.

yalniz adam
17.12.2011, 23:41
hayır ne oluyor ki altı üstü bir sene şampiyonluktan ettik diğer sene şampiyonlar liginden :)

mimialuri
17.12.2011, 23:43
mazlumun ahı mı, zalimin zulmü mü?

emeğin, emekçinin evlatları mı, yoksa şikecinin p.çleri mi?

alın terinin savaşçıları mı, hırsız azizin köpekleri mi?

bir yanda yanlız, dimdik, mağrur, 27 yıldır tek başına, zalime boyun eğmeyen karadenizin hırçın çocukları mı, yoksa biz bize yeteriz deyip, dünyanın en uzun treni olmuş tff-mhk-fb-şerefsiz medya mı?

27 yılın hasreti, çalınan sezonların,alın terinin yaraları mı, Allah'ın adaleti mi, yoksa şeytanın, itin, uğursuzun, rıdvanın beslemeleri mi?
yarınki maç ne olur...

aslında çok önemli değil...

30 seneye yakındır zalim her istediğini aldı, belki yarın yine alacak...

haramın dibine yarın yine vuracak...

elimi, ayağımı prangalayacak; zokoraya 3 maç ceza verecek,3 metreofsaytlar çalacak, belki colmana, belki burağa veya belki herhangi başka bir bordo maviye hariçten gazelini okuyacak...

ama eninde sonunda günahların bedelini ödeyecek...

hakemi de, federasyonu da, başkanı da, şikeye karışan hepsi ama hepsi...

hak yerde kalmayacak...

cyberentalpi
17.12.2011, 23:44
iste Trabzonspor u gosterme vakti
savas Trabzonspor lu.

gatecrasher61
17.12.2011, 23:44
Çok heyecanliyim umarim iyi bi sonuçla döneriz

bach72
17.12.2011, 23:45
Takıma dik oyna derken bazı forum üyelerinin yarınki maç için ümitsizliklerini anlamak mümkün değil.Trabzonspor'a güveniyorum.Yeneceğiz..

SEDER
17.12.2011, 23:46
mazlumun ahı mı, zalimin zulmü mü?

emeğin, emekçinin evlatları mı, yoksa şikecinin p.çleri mi?

alın terinin savaşçıları mı, hırsız azizin köpekleri mi?

bir yanda yanlız, dimdik, mağrur, 27 yıldır tek başına, zalime boyun eğmeyen karadenizin hırçın çocukları mı, yoksa biz bize yeteriz deyip, dünyanın en uzun treni olmuş tff-mhk-fb-şerefsiz medya mı?

27 yılın hasreti, çalınan sezonların,alın terinin yaraları mı, Allah'ın adaleti mi, yoksa şeytanın, itin, uğursuzun, rıdvanın beslemeleri mi?
yarınki maç ne olur...

aslında çok önemli değil...

30 seneye yakındır zalim her istediğini aldı, belki yarın yine alacak...

haramın dibine yarın yine vuracak...

elimi, ayağımı prangalayacak; zokoraya 3 maç ceza verecek,3 metreofsaytlar çalacak, belki colmana, belki burağa veya belki herhangi başka bir bordo maviye hariçten gazelini okuyacak...

ama eninde sonunda günahların bedelini ödeyecek...

hakemi de, federasyonu da, başkanı da, şikeye karışan hepsi ama hepsi...

hak yerde kalmayacak...

canını yerim senin kardeşim ne güzel ilk mesajdır bu..helal olsun..aramıza hoş geldin..

FC-ST-PAULI-61
17.12.2011, 23:46
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=103975

Aykut Kocaman Soyunma Odasina gidip tsye basarilar dileyecekmis.Sansal Büyüka diyor ki " Soyunma Odasina mi girecek" ?
Adam sasirdi Tabi Aziz Yildirimin göreviydi :D :D

mimialuri
17.12.2011, 23:50
canını yerim senin kardeşim ne güzel ilk mesajdır bu..helal olsun..aramıza hoş geldin..

hoşbulduk abim teşekkür ederim.

ispiroğ61
17.12.2011, 23:52
Tolga
celustka giray glowacki cech
serkan colman
adrian
volkan halil
burak.

Can karyagdi bu kadroyu bekliyorum diyor.

Aykut olmak zorunda..

Oğuzhan
17.12.2011, 23:53
Beşiktaş'ın bize yaptığı gibi defans yapacağız ama ceza sahasının içinde değil. Adamları yaklaştırmadan defans yapacağız. Kontradan kesin gol atarız bunlara.

Hürgün Aygün
17.12.2011, 23:53
Bu maç öncesi bir kez daha hatırlayalım bu videoyu.Bizimkiler köpekleşmedi!
HduimdDombc

Efendioglu
17.12.2011, 23:54
Stoperlerinde Bekir veya Bilica oynayacak yer onları Burak

Cem Akyüz
17.12.2011, 23:55
Gerekirse kan dökün terinizin son damlasına kadar savaşın.İntikam için oynayın

Eren Karaahmetoğlu
17.12.2011, 23:56
Bu hıyarların muhtemel 11'i neymiş?

gatecrasher61
Stoperlerinde Bekir veya Bilica oynayacak yer onları Burak

Hayir Serdar iyilesti geçen maçta oynamisti..

Yobo - Serdar çikar yüzde 90

Burak umarim gününde olur.

FC-ST-PAULI-61
Gerekirse kan dökün terinizin son damlasına kadar savaşın.İntikam için oynayın
Bence sikeciler saldiracaklar biz Volkan ve burakla kontra ataktan etkili oluruz diye düsünüyorum.

Mustafa Ayazoğlu
17.12.2011, 23:58
hayır ne oluyor ki altı üstü bir sene şampiyonluktan ettik diğer sene şampiyonlar liginden :)

Tarih boyu temizleyemeyecekleri bir leke. Öyle böyle değil.

Yıl 2107.
200. yılları, Torunlarımız diyecek ki şike ile şampiyonluğumuzu aldılar 100 sene evvel. Aziz Yıldırım hapislerde çürüdü. Alınları dik gururlu olacak gelecek nesilde Trabzonsporlular.

Böyle olacağını bilselerdi. 1996, 2005 yılı kupasını bile verirlerdi. Hatta 3 yıldızdan birini hediye ederlerdi.

yalniz adam
17.12.2011, 23:59
resmen mağara adamına dönmüş şikeciler...gözler kan çanağı bizim maçı bekliyorlar...kirli sakallar,ağızdan salyalar akıyor..ıyyy tiksinç :)

mimialuri
18.12.2011, 00:01
yarın ki maç için sonuç tahmini yapmak çok zor, ama her sene izlediğimiz tiyatrodan edindiğimiz tecrübe odur ki,
namussuzlar ellerinden geleni ardına koymayacak. ve her zaman olduğu gibi asla da yanlız olmayacaklar...
gözlemcisinden hakemine, taraftarından futbolcularına kadar yine tek yürek olacaklar.
şimdi ben trabzon menşeyli bir gazetede birşeyler
okudum, fenere kaybedersek olabilecekler diye. o tip haber yapanlara da, bu takımın yarın olası bir kötü sonucunda köstek
olmaya başlayacaklara da teessüf ediyorum. bu takımın bizden başka kimi var? medyası, siyaseti, bilimum satılmış diğer anadolu
takımları ve onların illerinin kısa yoldan şöhret olmaya çalışan kezban istanbul sevdalıları, hakemi, federasyonu, şeytanı, şansalı, mustafası vs, hepsi. hepsi zaten bu
takımın yıllardır köstekçileri, emeğinin hırsızları, şikeciler, pişkinler, hem suçlu hem güçlüler...

sen, ben sahiplenmez isek, bu takım bundan iyiye gitmez. sahipsiz bırakmak ayıptır, bizlere
yakışmaz. trabzonspora da bu yolda yanlız yürümek yakışmaz. kaldı ki bu sene zaten fasa fiso değil mi? bu sene hükümsüz olmayacak mı?
eninde sonunda olacak. boyumdan büyük laflar etmek istemiyorum, daha 3. mesajda böyle aklıverir vari konuşmak stemiyorum. aslında
bu forumu zaten uzun yıllardır başka bi nikimle takipte ediyorum. tek istediğim sonuç ne olursa birlik olalım. iyiyken zaten sorun yok,
mesele zor zamanda birlik dirlik olabilmek. saygılar...

zafercalikoglu
18.12.2011, 00:03
ne güzel videoymnuş öle yaw,ne yalan söleyeyim jaja ve yattarayı özledim valla,

Sefa
18.12.2011, 00:04

Yıl 2107.
200. yılları, Torunlarımız diyecek ki şike ile şampiyonluğumuzu aldılar 100 sene evvel. Aziz Yıldırım hapislerde çürüdü. Alınları dik gururlu olacak gelecek nesilde Trabzonsporlular.

Böyle olacağını bilselerdi. 1996, 2005 yılı kupasını bile verirlerdi. Hatta 3 yıldızdan birini hediye ederlerdi.
Fenerliler mi diyecek bunları ? İnanıyorsun yani ? :)

Sefa
18.12.2011, 00:05
Maça oyun oynama düşüncesiyle başlarsak rahat yeniliriz..

Bırakalım oynasınlar toplarını kontradan rahat gol atarız bunlara..

Benim tek sıkıntım atmosfer yoksa bu maç seyircisiz olsa duman ederdik..

......................Tolga...................

..Celustka - Giray - Glowacki - Cech..

........ Serkan - Aykut - Colman .......

.......... Volkan - Burak - Halil ..........

Efendioglu
18.12.2011, 00:07
Her şey ilk 15 dakikaya bağlı , düzgün atlatırsak top göstermeyiz

yalniz adam
18.12.2011, 00:07

Yıl 2107.

yarınki maçtan pek de ümitli değilim..yalnız bu fenerasyonun bizi bu şikecilerle muhatap etmesine bozuluyorum..bu ağzı burnu salya sümük ağlak bağdat caddesi çocukları yense ne olacak yenmese ne olacak..şikeciliğiniz örtülecek mi aziz oğlu azizler...

Mustafa Ayazoğlu
18.12.2011, 00:08
Fenerliler mi diyecek bunları ? İnanıyorsun yani ? :)

Aziz Yıldırım inanıyorum ki metriste "şike yapmasaydım da beni eşekler kovalasaydı" diyordur.

Fanatik34
Trabzonspor-Hacli Ordusuna karsi..bu mac icin degil, bütün lig icin!

Mac esnasinda veya sonrasinda oyuncular ve Teknik Heyet hakkinda (elestiriye evet ama) olumsuz yorum görmek istemiyorum..onlar benim kalbimin sampiyonu :)

Hami_41
Bu maç öncesi bir kez daha hatırlayalım bu videoyu.Bizimkiler köpekleşmedi!
HduimdDombc

engin olmasaymış daha iyiymiş onun dışında mükemmel bir video teşekkürler ganzilis...

ispiroğ61

Aynen bu kadroyla çıkmalıyız diğer türlü ezerler orta sahada..

gatecrasher61
18.12.2011, 00:09

Asil oynamazsak bence yeniliriz. Pres yapmamiz lazim..

Geçen sene kadiköyde fb-gs derbisinde fener mutlak favoriydi, gsde ise bir suru eksik vardi ve isler yerinde gitmiyordu.

GS o macta muthis bi baski uygulayarak ve feneri oynatmayarak beraberlik kopardi hatta galibiyeti kacirdi..

alex ve stoch gibi oyuncular topla ne kadar az bulusursa ve ne kadar az alan birakirsak o kadar basarili oluruz diyorum ben

.....
18.12.2011, 00:11
Çoğu kişinin aksine içimde oldukça fazla ümit var. Yarın bizim için güzel bir gün olacağına inanıyorum. Trabzonspor'umuza inanıyoruz başarabiliriz.

yatmaztara
köpekler yarın acayip rezillikler çıkartacaklar maç yarıda kalabilir.

Sefa
Aziz Yıldırım inanıyorum ki metriste "şike yapmasaydım da beni eşekler kovalasaydı" diyordur.

Diyebilir. Ama dışarı çıksa yine yapar..

Mustafa Ayazoğlu
yarınki maçtan pek de ümitli değilim..yalnız bu fenerasyonun bizi bu şikecilerle muhatap etmesine bozuluyorum..bu ağzı burnu salya sümük ağlak bağdat caddesi çocukları yense ne olacak yenmese ne olacak..şikeciliğiniz örtülecek mi aziz oğlu azizler...

bizi federasyon ezmiyor.

federasyon başkanını seçen başbakan, ona bu gücü sağlayan yine başbakan.

Oğuzhan
Aynen bu kadroyla çıkmalıyız diğer türlü ezerler orta sahada..

Emre çakalını oynatacak mı bence oynatır çünkü göstermelik, medyanın gazını almak için anlaşmalı bir kadro dışı bırakma olayı yaptılar.

Eğer oynatmazsa Selçuk - Cristian orta sahasına karşı büyük üstünlük kurarız. Mehmet Topuz'u bize karşı oynatır büyük ihtimal oynamıyor ne zamandır sakattı herhalde.

Oyunun başında kontrolü elimizde tutar, iyi pas yapabilirsek büyük avantaj sağlarız. Maçın başında saldıracaklardır dengesizce, o arada gol yemeden atlatmak lazım.

Alper Calik
18.12.2011, 00:12
Yarın yenilirsek hiçbir önemi yok.
BankAsya takımı ile oynatılması başlıbaşına suç zaten.
fenevin bizi hak ederek yendiği maçı tarihte bulmak imkansız neredeyse.
emin olun tir tir titriyor kuşlar, tüm imkanlar (hakem, medya, fenerasyon, meclis vs. vs.) onların yanında olmasına rağmen, korkudan ölüyordur hepsi

Biz Trabzonspor umuzun yanında olalım. Trabzonspor un gerçekten bizden başka kimsesi yok.

Gökhan Baymak

Kesinlikle Serkan, Aykut Colman oynamalı ortasahada. Colman'ı rahat oynatmalı Serkan'la Aykut.. Volkan'ın yerine Adrian oynamalı bence sağda.. Çok ümitliyim ben... Yeneceğiz.

gatecrasher61

isimize yarar hukmen 3-0 galibiyetle ayriliriz

Mustafa Ayazoğlu
18.12.2011, 00:13
Trabzonspor-Hacli Ordusuna karsi..bu mac icin degil, bütün lig icin!

Mac esnasinda veya sonrasinda oyuncular ve Teknik Heyet hakkinda (elestiriye evet ama) olumsuz yorum görmek istemiyorum..onlar benim kalbimin sampiyonu :)

Haçlı ordusu yanlış olur. Karşımızdaki güç büyük bir Yahudi oluşumu.

Sefa
18.12.2011, 00:14
Hiç bir şey bilmezsem şunu bilirim futbolda bir taraf gereğinden fazla favoriyse o takım ve maç patlar..

Buna güveniyorum açıkçası.. :)

yatmaztara
18.12.2011, 00:14
yarın inşallah bir süreliğine türkiyede saatleri durdururuz.

yalniz adam
18.12.2011, 00:15

bana böyle duyumlar geldi..inş şenol güneş takımı ezmeden sahadan çeker..en fazla hükmen yenik sayılırız..itler de pislikleriyle kalırlar...

Alper Calik
18.12.2011, 00:15
Şenol hoca 1 kere de şu senin dediğini yapsa, kazanacağız ama inat ediyor yapmıyor.

Ben de diğer ifade ile "haddimizi bilerek oynatmak" diyorum. Yani şu anda takımımız geçen yılki gibi oturmuş, birbirini ezberlemiş takım değil. O yüzden kendi oyunumuzu değil, rakibe göre oynamamız gerekiyor. Ama hoca bunu Türkiye de ısrarla yapmadı. CL de yaptı, süperligde yapmadı. İnşallah yarın yapar.

gatecrasher61
18.12.2011, 00:16
bana böyle duyumlar geldi..inş şenol güneş takımı ezmeden sahadan çeker..en fazla hükmen yenik sayılırız..itler de pislikleriyle kalırlar...

agizlarina laf vermis oluruz ''bak korktular da cekildiler'' laflari.. bence sonuna kadar mucadele etmemiz gerekir..

yalniz adam
18.12.2011, 00:17
agizlarina laf vermis oluruz ''bak korktular da cekildiler'' laflari.. bence sonuna kadar mucadele etmemiz gerekir..

oyuncularımıza bir şey olacağına ya da şenol hocama varsın konuşsun köpoğulları...

U.Sadıkoğlu
18.12.2011, 00:18
Koyalım fenere koyalım fenereeeeeeee

yalniz adam
18.12.2011, 00:19
Haçlı ordusu yanlış olur. Karşımızdaki güç büyük bir Yahudi oluşumu.

bence bildiğin türk..bize benziyor ama rengi bozuk :p

el fanatico
18.12.2011, 00:20
takım savunmasında sıkıntı yaşıyoruz genel anlamda, geçen sene en önemli özelliğimiz buydu ligin en az gol yiyen takımıydık yanlış hatırlamıyorsam...

bu sene ne ortasaha ne forvet hattı savunmaya yardımcı olmuyor... hatta çoğu maç yürüdüler (yorgunluğun da etkisi büyük) ama artık bu maçla son bulmalı ve eski günlere dönmeli takımımız...

bu maç bütün lige bedel... haydi can futbolcularımız, Trabzonsporlu gibi oynayın... Başınız dik alnınız ak bu maçı alın...

bu maçla çıkışa da geçeceğiz inşallah...

Nihat Günay
18.12.2011, 00:21
rahat olun uşaklar. it ürür kervan yürür. yenilsek bile kulağımıza gelecek olan tek ses köpek afkurması olacak. ''hoşt'' deriz korkar gider. rahat olun....

gatecrasher61
oyuncularımıza bir şey olacağına ya da şenol hocama varsın konuşsun köpoğulları...

öyle birsey yapmaya yürekleri yetmez bence

Fanatik34
Haçlı ordusu yanlış olur. Karşımızdaki güç büyük bir Yahudi oluşumu.Sadece vurgu yapmak icin söyledim..zamana vurdugumuzda haklisin tabi

Öyle böyle degil, kime karsi mücadele ettigimizi anlatabilmek en önemlisi..sahada oynayanlarda sadece insan ama bunu kavrayamayan cok taraftarimiz var maalesef!!!

yalniz adam
18.12.2011, 00:23
öyle birsey yapmaya yürekleri yetmez bence

hayvan yaralı... ondan çekiniyorum...:cool:

yatmaztara
18.12.2011, 00:24
eğer maçın başında, ceza sahamıza etkisi az olan topu giray panikle değilde, sakin bi şekilde uzaklaştırırsa bu maçı alırız :)

Nihat Günay
18.12.2011, 00:24
bir stadyumda zincire bağlanmış binlerce kuduz it varken o maçın bitmesi mümkün değil. 3-0 galibiz yani

Efendioglu
18.12.2011, 00:25
Henrique kesin oynamalı yoksa ilerde top tutamayız

ispiroğ61
18.12.2011, 00:29
Nasıl kudurmuş bu köpekler attıkları twitlere baksanıza..

nakzo
18.12.2011, 00:30
Yarın yenilirsek hiçbir önemi yok.
BankAsya takımı ile oynatılması başlıbaşına suç zaten.
fenevin bizi hak ederek yendiği maçı tarihte bulmak imkansız neredeyse.
emin olun tir tir titriyor kuşlar, tüm imkanlar (hakem, medya, fenerasyon, meclis vs. vs.) onların yanında olmasına rağmen, korkudan ölüyordur hepsi

Biz Trabzonspor umuzun yanında olalım. Trabzonspor un gerçekten bizden başka kimsesi yok.
Bu zügürt tesellisi anlayışı 42 puanlı takımı 21 puana yani küme düşme potasına getirdi sevgili ahali değil bjk gs fb eskişehirden bile 8 puan fark yedik bu maç kaybedildigi an sadri bey ve şenol bey maç sonu istifasını versin hiçbir büyük takım 4 maç üst üste sıfır puan alamaz en son hangi maçı kazandık gerçekten unuttum.

Sefa
18.12.2011, 00:30
Henrique kesin oynamalı yoksa ilerde top tutamayız

Oynarsa da en fazla 2 saniye tutarız. Bizim takımda ayağında top tutan tek forvet Halil..

Efendioglu
18.12.2011, 00:31
Oynarsa da en fazla 2 saniye tutarız. Bizim takımda ayağında top tutan tek forvet Halil..

Halil'in tam olarak mevkisini çözebilmiş değilim ama ayağından top alınmıyor :)

61Cem61
18.12.2011, 00:32
Bu zügürt tesellisi anlayışı 42 puanlı takımı 21 puana yani küme düşme potasına getirdi sevgili ahali değil bjk gs fb eskişehirden bile 8 puan fark yedik bu maç kaybedildigi an sadri bey ve şenol bey maç sonu istifasını versin hiçbir büyük takım 4 maç üst üste sıfır puan alamaz en son hangi maçı kazandık gerçekten unuttum.

Antep maçı usta halil gol atmıştı hey gidi ne günlerdi be :D

Ömer TOPAL
18.12.2011, 00:35
gün; üzerimizdeki grur hırkasına apoleti yapıştırma günüdür TRABZONSPORUM.....!

Fanatik34
18.12.2011, 00:35
Halil´i Tv´den gördükceben yoruluyorum..o yüzden oraya öyle bir adam istiyorum ki

Tolga Kurt
18.12.2011, 00:36
Hiç ümidim yok açıkçası ne zaman bir maçtan ümitsiz olsam hep istediğimiz sonucu almışızdır. İnşallah buda o maçlar arasına girer.

SAFA
18.12.2011, 00:38
Hiç bir şey bilmezsem şunu bilirim futbolda bir taraf gereğinden fazla favoriyse o takım ve maç patlar..

Fenerbahçe ve Beşiktaş'a bu hafta aşırı yüklenme var. Dediğin gibi bende patlamasını bekliyorum.

Soner Albayrak
18.12.2011, 00:43
Ligde kazandığımız diğer maçlardan farklı olarak bu maçta ekstra bişeyler yapmalıyız. Daha çok daha çok savaşmalıyız. En önemlisi rakibin etkili silahlarını durdurmak ve orta saha üstünlüğünü ele geçirmek ve tabi ki de defansta basit hatalar yapmamak..

Veysel
18.12.2011, 00:44
Bu maçı alırsak kendimize güven gelir ve artık rahat oynamaya başlayabiliriz ama yenilirsek ( Allah korusun) gerçekten tehlike çanları çalmaya başlar.

bahadır2561
18.12.2011, 00:45
Az önce fenerli arkadasla konusuyorduk mac ne olur dedim ? Bizim takımda iş yok bi bok olmaz. Alırsa taraftar macı alır dio.

Taraftar baskısını minimize etmek için topun bizde kalması lazım ve defans fazla ileriye cıkmadan kontrollü bi oyunla istedıgımızı alırız.

Geriye yaslanmak en buyuk hata olur

.....
18.12.2011, 00:50

Aynen. Hele de takım fenerse.

Allah'ın izniyle yarın akşam bizim uşaklar başımızı öne eğdirmeyecek.

Fanatik34
18.12.2011, 00:56
eğer maçın başında, ceza sahamıza etkisi az olan topu giray panikle değilde, sakin bi şekilde uzaklaştırırsa bu maçı alırız :)Giray´la ne alip veremediginiz var, bir sorsam?

Cl maclarinda takimin en iyisinden bu sekilde bahsetmek...

.....
18.12.2011, 00:56
Benim yarın ki kadrom ;

Tolga

Celustka-Giray-Glowacki-Cech

Volkan-Colman-Aykut-Adrian-Halil

Burak

Sefa
18.12.2011, 01:00
Giray´la ne alip veremediginiz var, bir sorsam?

Cl maclarinda takimin en iyisinden bu sekilde bahsetmek...

Benim bir alıp veremediğim yok mesela ama Giray panik oldu mu o maç çekilmiyor..

Helvacı61
18.12.2011, 01:01
şu maç oynanabilecek en kötü zamanda oynanıyor... ruhsal ve fiziksel açıdan dibe vurduğumuz an.. bu takımı uyandırırsa şikecilerin taraftarı uyandırır

Bordo_MaviM_61
18.12.2011, 01:01
Benim yarın ki kadrom ;

Tolga

Celustka-Giray-Glowacki-Cech

Volkan-Zokora-Aykut-Adrian-Halil

Burak

Zokora cezalı değil mi? Öyle..

hodlu
18.12.2011, 01:02
Trabzonspor Yönetim Kurulunu ayakta alkışlıyorum.Tff'ye rest çekmekte geç kalsalarda yinede zararın neresinden dönülürse kardır mantığını unutmamak lazım.teşekkürler tüm yönetim kururluna................,
Yarın ki maçta biz o cehennemden çıkamayız, ama ben takımımın İnter zaferi ile gurur duyacağım....

Fanatik34
18.12.2011, 01:02
Benim bir alıp veremediğim yok mesela ama Giray panik oldu mu o maç çekilmiyor..CL maclarinda Tolga´dan sonra takimin en iyisi Giray´di, hatirlatirim..bir oyuncu niye panik olur?

Helvacı61
18.12.2011, 01:03
volkan demirel: kazanmak için herşeyi yapacağız. buyrun içini siz doldurun......boşuna bunlara şerefsiz demiyoruz.

Helvacı61
18.12.2011, 01:04
Trabzonspor Yönetim Kurulunu ayakta alkışlıyorum.Tff'ye rest çekmekte geç kalsalarda yinede zararın neresinden dönülürse kardır mantığını unutmamak lazım.teşekkürler tüm yönetim kururluna................,
Yarın ki maçta biz o cehennemden çıkamayız, ama ben takımımın İnter zaferi ile gurur duyacağım....
sen hala interdemisin... şunların stadına hayvanat bahçesi desene

TSezgin61
18.12.2011, 01:04
Bu maci kaybedecez diye his var icimde.

Ama tuhaf olan, anlamsiz bir rahatlik var bende bide.

Bana öyle geliyorki, ortam gecen seneki macda oldugu gibi gergin olacak, ama bizim takim bizi bu sefer sasirtip bu ortami delecek

Sefa
18.12.2011, 01:06
CL maclarinda Tolga´dan sonra takimin en iyisi Giray´di, hatirlatirim..bir oyuncu niye panik olur?

Doğuştan olsa gerek soğukkanlı değil Giray..

Oğuzhan
18.12.2011, 01:07
Bu ek konuşma tapelerini indirebileceğimiz bir yer varsa özel mesaj atar mısınız. Lube ile Aziz'in çok özel konuşmaları var diyorlar merak ettim :D

Mehmet Yusuf
18.12.2011, 01:07
kazansanda kaybetsende....
olumune TRABZONSPOR......

Helvacı61
18.12.2011, 01:11
haber61 de tanju akıncıoğlunun güzel bir yazısı var... ben beceremedim buraya ekleyin....çok güzel

Fanatik34
18.12.2011, 01:12
Doğuştan olsa gerek soğukkanlı değil Giray..Birseyi karistiyorsunuz, Giray yerden oyun kurmada uzman biri degil...bu takim 70 metrede degilde 50 metrede oynayabilse bu yazdiklarinizin hicbiri olmayacak!

Türkiye´nin en iyi kesicisine sahibiz ama degerini bilmiyoruz diyorum sadece...

.....
18.12.2011, 01:13
Zokora cezalı değil mi? Öyle..

Zokora yerine Colman olacak yanlış yazdık kusura bakmayın.

Mesajı editledim.

Helvacı61
18.12.2011, 01:13
müdür sen biraz yat kafanı topla....;)

B.AKDEMİR
18.12.2011, 01:15
Küçükken bazı pazar günleri hayvanat bahçesini gezmeye giderdik,bugünkü maç bizleri çocukluk anılarımıza götürecek...

Tolga Kurt
18.12.2011, 01:16
haber61 de tanju akıncıoğlunun güzel bir yazısı var... ben beceremedim buraya ekleyin....çok güzel

http://www.haber61.net/images/author/13_b.jpg

Trabzonspor’a karşı yürütülen sindirme operasyonu tüm şiddeti ile devam ediyor.
Özellikle Türkiye Futbol Federasyonu tarafından yapılan sindirme operasyonuna bu ülkeyi yönetenlerin neden seyirsi kaldığını anlamak mümkün değil.

Futbol Federasyonu’nun bu sindirme operasyonunu sorgulamaya gerek yok.
Neden olsun ki…
Başkanının kim olduğu, nasıl seçildiği, kurullarının kimler tarafından nasıl oluşturulduğunu bilmeyen var mı?
Valla basında çıkan bu kadar dinleme kaydı ve delillere rağmen Mısır’daki sağır sultan’ın duyduklarını hala bu ülkeyi yönetenler duymamışsa vay halimize.
Hiç kimse bana “Federasyon özerk karışamayız” hikayesi anlatmasın, dönsün geriye baksın özerk olan ne kurumlara nasıl da müdahaleler edilmiş.
Kaldı ki bu federasyonun seçilmesinde şaibe var, örgüt liderliğinden Metris Cezaevi’nde bulunan kişinin belirleyici rolü yüksek.
Haaa Bunları ben demiyorum Devletin Savcısının iddianamesinden okuyorum, basında kayıtları ile takip ediyorum.

Oysa ne kadarda inanmıştık Türkiye’de bir çok şeyin değiştiğine ve değişmeye devam edeceğine.
Oysa nede inanmıştık Tüyü bitmeyen yetimin hakkının korunacağına.
Oysa nede inanmıştık “Üstünlerin Hukukunun değil, Hukukun üstünlüğünün” Türkiye’de hakim olacağına.
Ama hepsi boşmuş..
Aynen Hükümetin Ustalık dönemi kabinesi diye adlandırdığı kabinenin boş olduğu gibi.
Mesela ben konu ile ilgili olarak Gençlik ve spor Bakanı Sayın Kılıç’ın bir ustalığını henüz göremedim. Yada Ustalığını başka şekillerde kullanıyor da bizler farkında değiliz.
Yanlış düşünüyorsam lütfen birileri anlatsın, inandırsın özür dileyeyim.
Bugün ofise geldiğimde bir arkadaşımın yolladığı internet adresine bir baktım.
Önce Trabzonspor sevgimden ötürü biraz gerildiğimi hissettim, sonramı kahkahalarla güldüm.
Baktığım sayfa Fenerbahçe Taraftar sitelerinden birisi.
Ya arkadaş gülmemek elde değil ki.
Biz olsak utancımızdan yerin dibine gireceğiz, adamlar hazmetmişler.
Kaybettikleri değerleri bulmaya çalışıyorlar.
Bırakın bulmayı o değerlerden kendilerine sahada savaşacak 11 yapmaya çalışıyorlar.
Ne mi demek istiyorum,
Bu sitede Yarın oynanacak karşılaşma öncesi Fenerbahçe 11’i verilmiş,
İşte sitelerinde verdikleri 11
1-Fenerbahçe 2-Taraftar, 3-Güç, 4-Hırs, 5- Alınteri, 6-Bedel, 7-Şeref, 8-Haysiyet, 9-Emek, 10-Onur, 11- Namus
Ortaya şu çıkıyor.
Desenize Fenerbahçe yarın sahaya çok eksikle çıkacak, hakem bu kadar eksik bir kadro ile sahaya çıkan Fenerbahçe’yi 3-0 hükmen yenik sayması lazım.
Ne dersiniz yanılıyor muyum.

Aynı site ikinci sayfasında da, şunları yazmış.
Emeğinizi, hakkınızı çalanlarla karşı karşıyasınız.

Valla teşekkürler , gerçekleri görüp Trabzonspor’un hakkını, emeğini çaldığınızı anladığınız için teşekkürler.
Size başka ne diyeyim, Bizler böyle yönetildikçe, bu federasyon hala görevde devam ediyorsa siz haklısınız arkadaş.
Yazıklar olsun, böyle futbola da, böyle Federasyona da Böyle…yok demeyeceğim. Arkası yarın ki maçtan sonra…

Helvacı61
18.12.2011, 01:19
Küçükken bazı pazar günleri hayvanat bahçesini gezmeye giderdik,bugünkü maç bizleri çocukluk anılarımıza götürecek...
valla ben belgesel izlemeye bayılıyorum yarın antilopları seyredeceğim. beşiktaş maçına müzeden bir girişleri vardı. sanki samanada antilop sürüsü

Oğuzhan
18.12.2011, 01:19
Başkanlarımız ve yöneticilerimiz artık gider yapmaya devam etmeli. Geri vites yapmamalıyız. Artık bunlara birileri haddini bildirmeli, kafalarına göre futbol yönetiyorlar. 400 sayfanın 400'ü şike ve kanıtlarıyla doluyken hala şampiyonluğumuzu vermiyorlar. Lanet olsun size be nasıl kafanızı koyunca rahat uyuyabiliyorsunuz gece. Burak'ın ve Tolga'nın kırık burunları, Giray'ın Almeida'nın topa soktuğu kafası girsin rüyalarınıza da utanın biraz.

Helvacı61
18.12.2011, 01:20
http://www.haber61.net/images/author/13_b.jpg

Trabzonspor’a karşı yürütülen sindirme operasyonu tüm şiddeti ile devam ediyor.
Özellikle Türkiye Futbol Federasyonu tarafından yapılan sindirme operasyonuna bu ülkeyi yönetenlerin neden seyirsi kaldığını anlamak mümkün değil.

Futbol Federasyonu’nun bu sindirme operasyonunu sorgulamaya gerek yok.
Neden olsun ki…
Başkanının kim olduğu, nasıl seçildiği, kurullarının kimler tarafından nasıl oluşturulduğunu bilmeyen var mı?
Valla basında çıkan bu kadar dinleme kaydı ve delillere rağmen Mısır’daki sağır sultan’ın duyduklarını hala bu ülkeyi yönetenler duymamışsa vay halimize.
Hiç kimse bana “Federasyon özerk karışamayız” hikayesi anlatmasın, dönsün geriye baksın özerk olan ne kurumlara nasıl da müdahaleler edilmiş.
Kaldı ki bu federasyonun seçilmesinde şaibe var, örgüt liderliğinden Metris Cezaevi’nde bulunan kişinin belirleyici rolü yüksek.
Haaa Bunları ben demiyorum Devletin Savcısının iddianamesinden okuyorum, basında kayıtları ile takip ediyorum.

Oysa ne kadarda inanmıştık Türkiye’de bir çok şeyin değiştiğine ve değişmeye devam edeceğine.
Oysa nede inanmıştık Tüyü bitmeyen yetimin hakkının korunacağına.
Oysa nede inanmıştık “Üstünlerin Hukukunun değil, Hukukun üstünlüğünün” Türkiye’de hakim olacağına.
Ama hepsi boşmuş..
Aynen Hükümetin Ustalık dönemi kabinesi diye adlandırdığı kabinenin boş olduğu gibi.
Mesela ben konu ile ilgili olarak Gençlik ve spor Bakanı Sayın Kılıç’ın bir ustalığını henüz göremedim. Yada Ustalığını başka şekillerde kullanıyor da bizler farkında değiliz.
Yanlış düşünüyorsam lütfen birileri anlatsın, inandırsın özür dileyeyim.
Bugün ofise geldiğimde bir arkadaşımın yolladığı internet adresine bir baktım.
Önce Trabzonspor sevgimden ötürü biraz gerildiğimi hissettim, sonramı kahkahalarla güldüm.
Baktığım sayfa Fenerbahçe Taraftar sitelerinden birisi.
Ya arkadaş gülmemek elde değil ki.
Biz olsak utancımızdan yerin dibine gireceğiz, adamlar hazmetmişler.
Kaybettikleri değerleri bulmaya çalışıyorlar.
Bırakın bulmayı o değerlerden kendilerine sahada savaşacak 11 yapmaya çalışıyorlar.
Ne mi demek istiyorum,
Bu sitede Yarın oynanacak karşılaşma öncesi Fenerbahçe 11’i verilmiş,
İşte sitelerinde verdikleri 11
1-Fenerbahçe 2-Taraftar, 3-Güç, 4-Hırs, 5- Alınteri, 6-Bedel, 7-Şeref, 8-Haysiyet, 9-Emek, 10-Onur, 11- Namus
Ortaya şu çıkıyor.
Desenize Fenerbahçe yarın sahaya çok eksikle çıkacak, hakem bu kadar eksik bir kadro ile sahaya çıkan Fenerbahçe’yi 3-0 hükmen yenik sayması lazım.
Ne dersiniz yanılıyor muyum.

Aynı site ikinci sayfasında da, şunları yazmış.
Emeğinizi, hakkınızı çalanlarla karşı karşıyasınız.

Valla teşekkürler , gerçekleri görüp Trabzonspor’un hakkını, emeğini çaldığınızı anladığınız için teşekkürler.
Size başka ne diyeyim, Bizler böyle yönetildikçe, bu federasyon hala görevde devam ediyorsa siz haklısınız arkadaş.
Yazıklar olsun, böyle futbola da, böyle Federasyona da Böyle…yok demeyeceğim. Arkası yarın ki maçtan sonra…
teşekkürler....... tanju abimizde şikecilerin 11 yapancıyla oynadığını...:alkış:

hodlu
18.12.2011, 01:22
Arkadaşlar bizi yarın orada liğme liğme doğrayacaklar.Buna hazır olun sinirlerinizi yıpratmayın.Allahıma şükürler olsun ki ben Trabzonsporluyum.Yarın ki skor bu gerçeği değiştirmeyecek.Bir gerçek daha değişmeyecek, Milano'da Sansiroda galibiyet alan tek Türk takımı olarak Trabzonspor yazacak...O Stad, tüm fenerlilerin başına yıkılır inşallah.............

Oğuzhan
18.12.2011, 01:23
Bunların bu hırsları ters tepecek, tepetaklak olacaklar yarın akşam. :)

hodlu
18.12.2011, 01:26
Ehh Sadri başkan ben sana bu sitede defalarca yazdım,Aydınlar denen adam fenerli.Eyyyy Sadri başkan biz bunu biliyorken sen bilmiyormuydun.Ama sende kimbilir hangi iş bağlantınla sustun...Şimdi geldin lafımıza.
Yunanlıdan dost,koyundan post olur, fenerliden hiçbir bok olmaaaaz.........

Helvacı61
yahu bide yensinler.. zaten bu maçların favorisi her zaman ev sahibidir.... bu onların türk futboluna kara bir leke olarak geçtiği gerçeğini değiştirmez..

Mustafa Ayazoğlu
Giriş güzel, Hukuk yerinde Adalet olsa iyi olurdu.

alfadog61
18.12.2011, 01:27
bizim taraftarlarda stada gitsin disarda beklesin bunlar sahaya girerse bizde stadi basariz :D

bahadır2561
18.12.2011, 01:28
yarın ki maça futbolcularımız, fenerbahçeye hitaben "belki de ben senin korkularındım" pankartı ile çıkmalı

faceden

A.Ali Karanis
18.12.2011, 01:28
Her zamanki gibi şerefimizle mücadele edelim de gerisi boş.Skor umurumda değil pek.Eminim bizim uşaklar fb taraftarını oyunlarıyla çıldırtacak,hakem fener lehine kararlar vermek için çırpınacak.Bunları görünce ayrı bir mest olacağım.

exelans_25
18.12.2011, 01:29
takımızı karşıladık mükemmeldi şenol hocama bir kez daha hayran kaldım

Helvacı61
18.12.2011, 01:30
bizim taraftarlarda stada gitsin disarda beklesin bu i*pneler sahaya girerse bizde stadi basariz :D
valla aklımdan geçmiyor değil... ama polis asla orada kimseyi bekletmez.. ama yarın otelden stada konvoy yapılabilir...

Helvacı61
18.12.2011, 01:31
onları 2 senede yerin dibine gömdük... böyle devam etsinler... yerin 7 kat dibine gömeriz...

reisoğlu61
18.12.2011, 01:35
bugün Kemal Belgin TVNetdeki programinda Zkoraya verilen ceza ve Trabzonspora hala verilmeyen sampiyonluk icin Trabzonsporun fener macina yedek oyuncularla hep beraber cikip istiklal marsini okuduktan sonra direk olarak soyunma odasina gidip böylecee tffyi yaptigi haksizliktan dolayi protesto etmesi gerektigini söyledi. hükmen maglup olunsun önemli degil, dedi.

lazzz61
18.12.2011, 01:37
feneern lehıne penaltı verılecegnden adım gıbı eemınımmm

Helvacı61
18.12.2011, 01:41
bugün Kemal Belgin TVNetdeki programinda Zkoraya verilen ceza ve Trabzonspora hala verilmeyen sampiyonluk icin Trabzonsporun fener macina yedek oyuncularla hep beraber cikip istiklal marsini okuduktan sonra direk olarak soyunma odasina gidip böylecee tffyi yaptigi haksizliktan dolayi protesto etmesi gerektigini söyledi. hükmen maglup olunsun önemli degil, dedi.
aynı fikirdeyim ama dinleyen yok.. bu maça kupa verilmeden çıkmak büyük hata.. biz bu ligde fener diye bir takım tanımıyoruz..

Emre Yavuz
18.12.2011, 01:43
Benim Kadrom:

------------Tolga------------
Serkan-Giray--Glowacki-Chech
------Colman---Aykut--------
Halil---------Ali------Celustka
------------Burak------------

Skor tahminim : 0-1 (Colman)

Royal Heart
18.12.2011, 01:46
Bir söz var: Hukuk, kuvvetlinin kuvvetinin tescilidir. Ben böyle olması gerekmediğini düşünsem de olan vaziyet budur. İleri gelenler sesini çıkarmadığı sürece, tepkimizi kuvvetli şekilde ortaya koyamadığımız sürece de bu böyle olacaktır. Güçsüz kalan ezilecektir, bu bizim tabiatımıza aykırı!

Samet Yildirim
18.12.2011, 01:48
ilk 10-15 dakika uzun toplarla oynamaliyiz pas yaparak cikmayi düsünürsek hata yapariz cünkü öyle stoperlere sahip degiliz su an.
Ilk 10-15 dakika sisirerek oyuna isinabilmek ve sansa mansa belki 1-0öne gecip oyunumuza dvm etmeliyiz arti fb baski kurmaya calisacakdir yani stoperlerimiz cok bocalar gerek yok.

uzunismail
18.12.2011, 01:51
Ts- Bjk --> Fırat Aydınus ( Tescilli Bjkli) --> 1 kırmızı --> 1 maç cez
Ts-Gs --> Kuddusi Mü ( Tescilli Gsli) --> 1 kırmızı ---> 3 maç cez (düştü)
Fb- Ts --> Cuneyt Çakır ( Tescilli Fbli) ---> TFF rezaletinin son perdesi merak ediyorum..

Allah belanızı versin, Trabzonspor olmasa iki dakika futbol izlenmez bu ülkede....

Uğur Demircioğlu
18.12.2011, 01:52
Yarın için içimde heyecan var yarın sahada olacak ve o formayı terletecek 11+3 gladyöterlerimize güvenim sonsuz.Yeter ki DİK OYNASINLAR.ACİZ KALMASINLAR.Varsın yenilsinler.Ne de olsa BİZİMKİLER KÖPEKLEŞMEDİ.

Numan Yerlikaya
18.12.2011, 01:56
Galatasaray maçı gibi bir oyun ve skor olursa yıkılırım gerçekten ya şunları kadıköyde yenelim playoffa girmeyelim okadar

Mustafa Önder
18.12.2011, 02:01
Olası galibiyetimizde Fener taraftarından bir direk şov bekliyorum :)

hodlu
18.12.2011, 02:04
Aslında bu maça çıkmamak en doğrusu ama iyi düşünmek lazım..............

Bekir
18.12.2011, 02:05
Yok artık hakem gerçekten Cüneyt Çakır mı?

Mustafa Önder
18.12.2011, 02:06
Maçı sıradanlaştırmamız lazım. Herhangi bir maç olarak görmemiz lazım. Futbol bunu gerektiyor.

Mehmet Ç.
18.12.2011, 02:07
Allahim..

Yarin sen bana mactan sonra bu yorumu büyük harflerle yazmayi nasip eyle..

Fenerbahce seni Adriana Lima'ya degismem :)

Royal Heart
18.12.2011, 02:09
Maça hangi 11 ile başlarsak başlayalım benim için fark etmeyecek, tek merak ettiğim futbolcuların kazanma arzularının bize kıyasen ne boyutta olduğu; hepsinden 2009-2010 Ş.Saraçoğlu, fb-TS maçındaki Onur Recep Kıvrak performansını bekliyorum.

Ali Yerlikaya
Yanlis baslikdayim yaa nasil oldu bende bilmiyorum ama mac basligindaymisim... :)

Yarin demek yanlis olicak bugün cok degisik bir mac bizi bekliyor, fiziksel bir savasdan cok zihinsel bir savas hazir olmamiz gerekiyor, "adamlar" her tülü cirkefligi yapmakdan gocunmicak ins. oyuncular ayakda durmayi basarabilir...

Sefaenes
ben rakipden cok hakemlerden cekiniyorum macin basinda basimizi yakabilir satilmis düdükler

Royal Heart
18.12.2011, 02:14
ben rakipden cok hakemlerden cekiniyorum macin basinda basimizi yakabilir satilmis düdükler
Hakem için UEFA'dan bir gözlemci olacağı söyleniyordu burada ama :confused:

hodlu
18.12.2011, 02:15
Evet bu maçta hakem için gözlemci geleceği doğru.Hakem gözlem altında ama ben Allahtan başkasına güvenmiyorum..............

Royal Heart
18.12.2011, 02:17
Evet bu maçta hakem için gözlemci geleceği doğru.Hakem gözlem altında ama ben Allahtan başkasına güvenmiyorum..............
İlginç gelecek belki ama ben hakemden yana pek sıkıntı beklemiyorum bu maçta, inşallah yanılmam. Tek kaygım futbolcularımızın motivasyon durumu.

İbrahim CİHAN
18.12.2011, 02:17
sizi satıp giden 2-3 adiyi bi kenara bırakın, geçen sene şampiyonluğumuza leke sürmeye çalışan adilere çıkın cevap verin futbolunuzla. o 2-3 adi yerine gelen oyuncularımıza geçen sene bize yapılan şerefsizlikleri iyice aşılayın maçın önemini iyice aşılayın. siz şereflisiniz siz adamsınız onurlusunuz şeref neymiş adamlık neymiş gösterin onlara. çıkın sahaya şerefiniz için namusunuz için oynayın bu maçı alın zira bu senenin en önemli 2 maçından biridir bu. hadi çocuklar !!

Mustafa Ayazoğlu
18.12.2011, 02:18
vay be kim kimden intikam almalı ?

#bugungunlerdenintikam

Royal Heart
18.12.2011, 02:25

#bugungunlerdenintikam
Böyle zeytinyağı gibi üste çıkma yeteneği nasıl bir şeydir yahu? Anlam veremediğim iş, sanki şikeyi biz yaptık, bizim başkan içerde, bizim asbaşkan içerde, bizim muhasebeci içerde, torba torba para görüntüleri bize ait, bunca pisliğe rağmen averajla lider(!) bitiren biziz, Şampiyonlar Ligi hakkını çalan yine biziz. Ne kendini bilmez, düşünme kabiliyetinden yoksun herifler var. Hakkımızı çaldılar, Ş.Ligi'ne bizim yerimize gittiler, Hırsızlar! Bunu diyen canlılar nasıl yaratıklar ben çözemedim. Yeryüzünde halâ keşfedilmemiş canlı türleri var sanırım.

Timur
18.12.2011, 02:26
play off, sampiyonluk, sampiyonlar ligi, hepsini s.. ettim, yeterki su macta su ezikleri yenip gelelim, baska birsey istemiyorum bu sene bu ligde.

(avrupada ama sonuna kadar savasmaliyiz, orasi ayri)

ThePatriot61
18.12.2011, 02:27
Bunların bu hırsları ters tepecek, tepetaklak olacaklar yarın akşam. :)

Öfke ile kalkan zararla oturur.

Asiri motivasyon basiniza cok fena acilar yasatabilir. Insallah biz de bu fenevlilere öyle bir aciyi yasatacagiz.

Thug!
18.12.2011, 02:28
UEFA maca cüneyt cakir icin gözlemci yolluyor. Yiyorsa ters bir mac yönetsin bakalim.

Sefa
18.12.2011, 02:32
Bu gece bıldırcın düşmedi.. Yatalım en iyisi.. :)

Kadir
18.12.2011, 02:33
Futbolcuların dişe diş kana kan oynaması gereken maç geldi çattı.. Her ne kadar kötü olsakta maç öncesi takımın durumu yüzünden umutsuz olsamda niye olmasın??!!

r9emre
18.12.2011, 02:36
Maç çok sakat. Olması gereken taktik basit ve net. İnter'i nasıl geride kabul ettiysek 2 maçta da yine aynısını yapacağız. Burak - Alan ikilisi ile kontradan vurmaya çalışacağız başka çaremiz yok.

---------------------------Tolga-------------------------------

-----Celustka--------Giray----------Glowacki----------Cech-----

---------------------------Aykut-------------------------------

--------Serkan------------------------------Colman------------

--------------------------Alanzinho----------------------------

---------------------------------------Halil (Henrique/Adrian)---

------------Burak Yılmaz---------------------------------------

alpi53
18.12.2011, 02:42
Fenerbahçe ve Beşiktaş'a bu hafta aşırı yüklenme var. Dediğin gibi bende patlamasını bekliyorum.

Bu yüklenmede iddaanın açıkladığı oranların da katkısı var.Hem fener galibiyetine hem de bjk galibiyetine 1.70 gibi yüksek oranların açıklanması çok ilginç.1.50 falan açıklasalar böyle göze batmazdı oranlar.Böyle oran açıklanınca yüklenme yaşanıyor o takımların galibiyetine ve patlıyor:)))))O yüzden fener maçından umutluyum:)))))Dilerim evlerinde yeneriz kanarya müsvettelerini...

hodlu
18.12.2011, 02:47
Sabaha çıkamasın Aykut denen o ............ yarab..................

U.Sadıkoğlu
18.12.2011, 02:48
Şu an saat 19.00 olaydı keşke...

DeAgLeMaNyAq
18.12.2011, 02:49
Son dönemdeki performansımızdan dolayı çok ümitli değilim ama yine de belli olmaz. Yalnız bu maçı kaybetsek de öyle zor bela bir şekilde gerçekleşeceğini düşünmüyorum. Ya 14 yıllık şanssızlığı kırıp bambaşka bir futbol oynayarak adamları rezil edeceğiz ya da FB aşırı motivasyonla ve taraftarının ateşlemesiyle işimizi 20 dakikada bitirecek...

Allah utandırmasın...

İbrahim Gökhun Öztürk
18.12.2011, 02:59
Gönlümden geçen sahaya çıkılmaması.Yapacaksın da açıklamayı fenerin bu ligde olmaması kanaatindeyiz falan filan diye.Büyük ihtimalle de maçı fenere verecekler.Benim için formalite maçı fenere ceza verilmedikçe şike ve komiklik ligi umrumda değil...İddia oynayacaklar bence gönül rahatlıhıyla fenere verebilir..İyilerin kazandığı tek yer masallar diye boşuna söylemiyolar :)

Terzioğlu
18.12.2011, 03:05
arkadaslar ganzilisin bi videosunu ariyorum gecen seneki sampiyonluk mücadelesiyle ilgili senol günesin otobüsün önündeki kisa konusmasida vardi. bi de fbli futbolcularin cirkefligini gösteriyordu intikam dan falan bahsediyordu. yardimci olursaniz sevinirim.

bdrmv08
18.12.2011, 03:07

#bugungunlerdenintikam

Bazı FB'lilerin dünyalarına bakınca 14 maçta şike ve teşvikle suçlanan, başkanı, yöneticileri, kongre üyeleri, mali işler sorumlusu, kongre üyeleri, efsane oyuncuları şike yüzünden tutuklu olan, şike yüzünden Edirne'nin ötesinde gidemeyen başka bir takım heralde diye düşünüyorum. Bu kadar pişkinlik olmaz yahu. Neredeyse madalya isteyecekler şike yaptıkları için. Bu kadar pişkinliğe pes doğrusu.

Chiko
18.12.2011, 03:08
arkadaslar ganzilisin bi videosunu ariyorum gecen seneki sampiyonluk mücadelesiyle ilgili senol günesin otobüsün önündeki kisa konusmasida vardi. bi de fbli futbolcularin cirkefligini gösteriyordu intikam dan falan bahsediyordu. yardimci olursaniz sevinirim.
tek yardim edecegim konu senol hocanin otobüsün öndündeki konusmasi;

http://www.youtube.com/watch?v=42UFdZ0bg-w&list=FLdksJnO7o-f0zvZVXcRpXBQ&index=251&feature=plpp_video

edit:
1:47'den sonra bu video da da bazi görüntüler var azize ve fener maciyla ilgili, bilmem isine yarar mi..
http://www.youtube.com/watch?v=GltXYP4qTsQ&list=FLdksJnO7o-f0zvZVXcRpXBQ&index=188&feature=plpp_video

Terzioğlu
18.12.2011, 03:14
tek yardim edecegim konu senol hocanin otobüsün öndündeki konusmasi;

http://www.youtube.com/watch?v=42UFdZ0bg-w&list=FLdksJnO7o-f0zvZVXcRpXBQ&index=251&feature=plpp_video

edit:
1:47'den sonra bu video da da bazi görüntüler var azize ve fener maciyla ilgili, bilmem isine yarar mi..
http://www.youtube.com/watch?v=GltXYP4qTsQ&list=FLdksJnO7o-f0zvZVXcRpXBQ&index=188&feature=plpp_video
Yok buna benzer bi videoydu ama farkliydi. Yolladigin Senol Günesin o konusmasini da iceriyordu iste. "20 yil sonra cocuklarin sana 2011 yilini sordugunda onlara de ki" diye basliyordu sonra "bizimkiler köpeklesmedi" "bizimkiler en iyi bildikleri seyi yaptilar" "savastilar" vs. vs. yaziyordu. Neyse aradim aradim bulamadim. Sana da tesekkürler.

lazzz61
18.12.2011, 04:10
abii şunu ızleyyyıhn ya bu fenerllıler hep mı mall :))) http://www.youtube.com/watch?v=n0vRVeG5SI0&feature=related

Cihan_61
18.12.2011, 04:14
abii şunu ızleyyyıhn ya bu fenerllıler hep mı mall :))) http://www.youtube.com/watch?v=n0vRVeG5SI0&feature=related

Ama o cok iyi Kalpli :D

[KAPLAN]
18.12.2011, 04:39
Şenol Güneş şu maçta takımı motive edemezse yazıklar olsun. Herkese iyi görüneyim havasından biraz olsun çıkıp her geçen gün eritip bitirdiği, en önemli karakteristiklerimizden biri olan hırçınlığımıza sahip çıksın.

yatara
18.12.2011, 04:46
Vira Bismillah !!!

Serhat
18.12.2011, 05:03

ççç ççç ççç

Yahu bunlar harbi numune :D

Olamaz böyle birşey... ççç

yorumsuz6117
18.12.2011, 06:46

Çok iyi olurdu aslında..

seydisehir1
18.12.2011, 07:27
Bencede bu yapılmalı.... Çok doğru söylemiş Kemal abi...

güneyli
18.12.2011, 09:23
Süreç bizim karşımızda Fenerin aleyhine döndü son yıllarda ...Kazandıklarını zannettikleri anda kaybettiler..Anlık mutluluklarına karşılık, asırlık hüzün satın aldılar..Bugün yenebilirlerde(Ben yenilmeyeceğimizi düşünüyorum)...Galip gelirlerse yalnızca ölüm iyiliğini yaşarlar...Ölüm iyiliği son nefeste insana gelen enerji ve iyi olma hissi...Bugün tv başına geçeceğim ve endişesiz rahat ama heyecanlı bir maç izleyeceğim..Travmaya girmiş bir topluluğun bize karşı aklını kullanmayacağı belli...Bizim akıllı olup acı narkozu vermemiz gerekiyor...Sonrası..Kadıköyde yıllardır meydanda duran boğayı kıskandıracak binlerce deli dana...Verdiğimiz acı dinecek gibi değil....Acıtmaya devam...

Helvacı61
18.12.2011, 09:35
bu maçı alırsak bunlar tff ye saldırırlar. bizi niye düşürmediniz , niye düşürüp, trabzonspordan kurtarmadınız

Ha-kan
18.12.2011, 10:09
Süreç bizim karşımızda Fenerin aleyhine döndü son yıllarda ...Kazandıklarını zannettikleri anda kaybettiler..Anlık mutluluklarına karşılık, asırlık hüzün satın aldılar..Bugün yenebilirlerde(Ben yenilmeyeceğimizi düşünüyorum)...Galip gelirlerse yalnızca ölüm iyiliğini yaşarlar...Ölüm iyiliği son nefeste insana gelen enerji ve iyi olma hissi...Bugün tv başına geçeceğim ve endişesiz rahat ama heyecanlı bir maç izleyeceğim..Travmaya girmiş bir topluluğun bize karşı aklını kullanmayacağı belli...Bizim akıllı olup acı narkozu vermemiz gerekiyor...Sonrası..Kadıköyde yıllardır meydanda duran boğayı kıskandıracak binlerce deli dana...Verdiğimiz acı dinecek gibi değil....Acıtmaya devam...
süper yazı :alkış:

Ha-kan
18.12.2011, 10:11
canı sıkılanlar, ajanssporun maçı kim kazanacak anketine oy atabilir. http://ajansspor.com/anket/sonuc/?anket=445

SensitiveLord61
18.12.2011, 10:23
UEFA maca cüneyt cakir icin gözlemci yolluyor. Yiyorsa ters bir mac yönetsin bakalim.

İşte bu . Geçen sezonki hakem gibi kararlar veremeyecek . Bünyamin miydi neydi .

Mustafa 42
18.12.2011, 10:38
selam degerli arkadaslar düsüncelerinize katiliyorum insallah kazaniriz ama cok cok zor bence ama olmaz denen bir yok top ister her vurdugun gol olur kazanabilirsin ama sansda olmadimi ne kadar vurursan vur gol cizgisini direkleri cecmedimi gol saymiyorlar gerci gol olan golu bile vermediler böyle yanli hakemlerde var yani bunlarda sikeci ama insallah galip geliriz yüzde yüz öyle olmasindan yanayim ama bu ciftte satandar gercekden milleti cileden cikardi buraya bir kac yazacagim acaba bunlara yasak kararini kim veriyor

1.türkiye futbol federesyonuna ceza verecak kurum yada kuruluslar varmi
2.sikeci yada kör gözlü yada yanli hakemlere ceza verecek kimse varmi
3.pfdk ya ceza verecek hangi kurum varmi
4.tahkim kuruluna kim nasil yada kimler ceza verecek yada yer varmi

birde burada calisanlari acaba acik milletin oylariylan sekilce olmazmi yada halk referendurum yapilsa burdaki pislikler temizlense olmazmi yada bu kurumlari kaldirimasi

yada yeni yasa teklifinde bulunsak ama kime bunu kim yapiyor yasa tasarisini sikeci millet vekillerimi yacak yoksa nomal bizlerde basvuruda bulunabilirmiyiz gerci bizimlen kim ugracak bizler kücük insanlariz yani garibaniz

Serdær
18.12.2011, 10:40
Onur ve Fenerbahçeden kareler.

3oLlBEsATg0

lazkerem
18.12.2011, 10:48
Yıllar önce yine fenerin favori olduğu bir mac. Sanırım bizim teknikdirektor tekelioglu...
Fener bize en az 3-4 atar diye düşünüyorum ...
Birgun oncesinde sabaha kadar uyumasının için ve fenere karsı hiç şansımızın olmadigini düşündüğüm için erkenden yatmisim .
Sabah skordan haberim yok , gazete bayiine gittim Fotomaç yada fanatik aldım bir tane içimden de kesin yenilmisizdir bari 1-2 fark yemiş olsak ...
Gazeteyi açıyorum birde ne Göreyim 2-1 kazanmisiz ...

Furkan S.
18.12.2011, 10:49
victory formayla maça çıkacağız keşke enerji olsaydı

yigits
18.12.2011, 10:53
İntikam,sadece intikam!

mda61
18.12.2011, 10:58

http://www.youtube.com/watch?v=OfHIw4VGTRI

Aradığın video bu sanırım.

evrents
18.12.2011, 11:02
Şu cem papilanın katlettiği maçı izledikçe sinirden kuduruyorum.

http://www.youtube.com/watch?v=XSIgLzWHfp4&feature=related

ophius
18.12.2011, 11:03
Yıllar önce yine fenerin favori olduğu bir mac. Sanırım bizim teknikdirektor tekelioglu...
Fener bize en az 3-4 atar diye düşünüyorum ...
Birgun oncesinde sabaha kadar uyumasının için ve fenere karsı hiç şansımızın olmadigini düşündüğüm için erkenden yatmisim .
Sabah skordan haberim yok , gazete bayiine gittim Fotomaç yada fanatik aldım bir tane içimden de kesin yenilmisizdir bari 1-2 fark yemiş olsak ...
Gazeteyi açıyorum birde ne Göreyim 2-1 kazanmisiz ...

yanılmıyorsam son 12-13 sezondur bi galibiyet yok deplasmanda...en son snin bu dediğin galibiyet var healde

Reha Demirbaş
18.12.2011, 11:05
http://www.youtube.com/watch?v=6mSjnu7nyy8

yaranozlu
18.12.2011, 11:06
arkadaşlar, kuş forumlarında takılıyorum, intikam bilmem ne, istenmeyen olaylar çıkıcak diyolar, ne iş

taka anne sevgiis olmayan, babalarını tnaınmayanlar ne intikamı alabilirler. kendi kendilerine de hiçbir şey yapamazlar. biz çıkışta caddede bekleyecez zaten, olay nasıl olur görürler. yıllardır maç önceleri kaçmaktan yorulmayan onun bunun çocuklarını buralara taşıma. sen kimsin bu arada? :)

onur-ts
18.12.2011, 11:07

http://www.youtube.com/watch?v=aGAHB76rFZQ&feature=related

bu olsa gerek

Metin Sağır
18.12.2011, 11:08
Victory ile koyacağız Fener'e.
Bordo bordo...

Deniz Tosunoğlu
18.12.2011, 11:13
Alanzinho'nun durumu ne? Hala mi sakat?

Tangerine Dream
18.12.2011, 11:17
Kemal Belgin:Trabzonspor'un başkanı olsam, F.Bahçe maçında seramoniden sonra takımı sahadan çekerim.

http://www.facebook.com/photo.php?v=259335200797417

Varlıbaş61
18.12.2011, 11:18
Motivasyonun en üst düzeyde olacağı 2 futbolcumuz olacaktır ... Tolga ve Giray
Oynar ise Aykut da iyi motive olacaktır , Halil ve Burak'tan da umutluyum ...

Tolunay Abdioğlu
18.12.2011, 11:19
Saldır Trabzon'um!

Ahmet Öztürk
18.12.2011, 11:21
Kemal Belgin:Trabzonspor'un başkanı olsam, F.Bahçe maçında seramoniden sonra takımı sahadan çekerim.

Bekara karı boşamak kolay. Sahadan çekmenin cezası hiç umulmayan yerlere kadar uzayıp gidebilir. Ha tepki olarak A2 takımı falan çıkarırsın onu bilemem ama maça çıkmamak basit bir eylem değil..

ferhat odabaş
18.12.2011, 11:23
hakemlerin adil yöneteceği her maçın favorisi Trabzonspor dur...

Oğuzhan
18.12.2011, 11:24

Harika olur.

Mustafa 42
18.12.2011, 11:28
evet gercekden güzel aciklama ben olsamda yaparim helal olsun kemal bilgin

Metin Sağır
18.12.2011, 11:30
Bordo forma, mavi şort, bordo çorap...
İnadına! Bordo mavi!

Oğuzhan
18.12.2011, 11:31
Yenilmemiz falan önemli değil, asıl koyan o kadar köpeğin arasında takımımızı yalnız bırakacak olmamız.

Helvacı61
18.12.2011, 11:33
maçı izlemek toplu için bir planımız varmı

Yiğit Gayretli
18.12.2011, 11:38
Şu maça çıkmama olayına da hastayım. Maça çıkmamak öyle sanıldığı kadar basit uygulanabilecek ve küçük sonuçlar verecek bir şey değil...

Ayrıca; oraya çıkıp vermemiz gereken onurlu bir mücadele, vermemiz gereken bir ders var ! Boynumuzun borcudur.

Yenmek ya da yenilmekten bahsetmiyorum yanlış anlaşılmasın. Mücadele etmekten bahsediyorum...

Tolunay Abdioğlu
18.12.2011, 11:42
Maça çıkmamak çok saçma olurdu.Biz Trabzonspor'uz! Bu zamana kadar nasıl baş kaldırdıysak bu saçma düzene,bundan sonra da aynı şekilde vereceğiz mücadelemizi.Trabzonspor dik duruştur,savaşmaktır!

Saldır Trabzon'um! - Bizim için, Arma'n için!

Ali Özcan
18.12.2011, 11:43
açık ara maçın favorisiyiz...çok rahatım...

güneyli
18.12.2011, 11:48
açık ara maçın favorisiyiz...çok rahatım...

Ek olarak, kısa ve uzun vadede diyorum..

calypso
Bu macta, medya kaybetmemizi istiyor, hakem/federasyon tarafinin tavrini zaten zokora olayinda apacik bir kez daha gordu turkiye.. İnce hesaplar simdiden yapilmistir..11 kisi 14+52bin kisiye karsi mucadele edecek, neyseki biz bu ise aliskiniz :) farkimiz bu mucadele ruhunda ortaya cikiyor, umarim bu aksam bu ruh yine sahada olacaktir..

Helvacı61
savaşta bile belli kurallar vardır. ama bütün ülke bu şikeci pisliklerin kurguladıkları senaryoya mahkum edilemez. hiçbir aklı selim insan bu maçın normal koşullarda oynanacağını düşünemez. şu an bütün ülke akıl tutulması yaşıyor. bu holiganlar şaktar maçında bile saha dalmadımı antilop sürüsü gibi... öyle bir şey olursa bunun hesabını sadece fenerbahçe ödemez..

Necmi6161
18.12.2011, 11:49
kemal belgin , başkan falan olamayacağını bildiği için sallamış öyle. kolaydı başkan olduktan sonra dediklerini yapmak. herkez öyle atıp tutar.

tarsus
18.12.2011, 11:50
şikeci köpekler ağızlarında salyalar akıtarak gerçek yüzlerini göstermeye başladılar.twitter başta olmak üzere takımımıza saldırmak için örgütleniyorlar.yönetime sesleniyorum maç içerisinde sahaya yabancı madde atmaya başladıklarında onlardan bir tanesi bile bir oyuncumuza isabet ederse o anda takımı sahadan çekin bu rezaletin sürmesini engeleyin yoksa bu köpekler artırarak daha kötü çirkeflikler yaparlar.sahsen bu maçın biteceğini hiç sanmıyorum,karşımızda insanlıktan şereften mantıktan uzak hayvanlar grubu var

Tolunay Abdioğlu
18.12.2011, 11:51
10.000'lerce İnsan'ın baskısı altında oynayacaksınız.Federasyon,hakemler herkes sizin kaybetmenizi istiyor.Bunun için Forma'nızın üstünde ki 'ARMA' size savaşmayı emrediyor.Bunun için size TRABZONSPOR diyorlar!

O sahanın içinde 11 kişi olabilirsiniz.Milyonlarca bordo-mavi yürek sol tarafınızda sizinle beraber çarpıyor!

Saldır Trabzon'um!

Helvacı61
18.12.2011, 11:52
bu sene her iki maçta olimpiyatta eşit taraftar ayrılarak oynatılmalıydı. hadi bu maçı oynattın trabzondaki maçı nasıl oynatacaksın... herhalde tüm tsk yı yine trabzona yığarlar. aslında bu devletin bize yaptığı çok ayıp varda bakma sağduyulu davranıyoruz... 96 da şampiyonluğumuz devlet eliyle çalındı.

Oğuzhan
18.12.2011, 11:53
Rahat oynarsak, sorun çıkmaz. Ama elleri ayaklarına dolaşırsa ve 5 pas yapamazsak iyi olmaz. Sakince Inter maçlarındaki gibi pas yapmalıyız.

Yiğit Gayretli
18.12.2011, 11:54
İhtiyacımız olan tek şey sahaya çıkan 11 futbolcumuzun 11'inin de nerede, neye karşı olduğunu iyi bilmesi...

Helvacı61
18.12.2011, 11:56
bu maç 90 dakka oynanırsa şenol hocanın ayağını öpmeli türkiye... başka bir teknik direktör olsa bu malları sahaya döker... zaten yeşillik gördülermi dayanamazlar nede olsa besin kaynağı

Tangerine Dream
18.12.2011, 11:57
Bizim jenereasyon hep bu onurlu mücadele, düzene başkaldırı masallarıyla uyutuldu, ancak ensesine vurulup elinden lokması alınan hep Trabzonspor oldu. Onurlu bir mücadele adaletli ortamlarda mert rakiplere karşı verilir.

Mehmet Cihan Kocaman
18.12.2011, 11:57
Saldır Trabzon'um ooleeeeyy!!!

Özellikle zokoraya verilen cezadan sonra iyice soğumuştum bu maçtan ama tüm bu kahpelere inat koyalım bu akşam şikecilere!!

Ali Özcan
18.12.2011, 11:58
Ek olarak, kısa ve uzun vadede diyorum..

yazarken aynı şeyi düşünerek yazdım abi...bu maç her türlü 3 puan yazar bize...:)

Oğuzhan
18.12.2011, 11:59
Colman böyle maçları iyi oynuyor. Maç seçtiğini düşünüyorum, bence bu akşam harika oynayacak.

Murat GENEL
18.12.2011, 11:59
İStanbul sizi değil ama TRabzon bizim..O yüzden geliyoruz..O yüzden siz gelemeyeceksiniz..

Ali Özcan
18.12.2011, 12:02
Bu maçı kazanırsakta kaybedersekte oradan kolay çıkamayız...Ciddi önlemler gerekiyor...Devlet güvenliği ve garantörlüğü talep etmeliyiz...

Tolunay Abdioğlu
18.12.2011, 12:04
İStanbul sizi değil ama TRabzon bizim..O yüzden geliyoruz..O yüzden siz gelemeyeceksiniz..

Bazı arkadaşlar deplasman yasağına tepki göstermek için davet edebilir Fenerbahçe'lileri.O kadar kesin konuşmamak lazım.

Oğuzhan
18.12.2011, 12:05
Bazı arkadaşlar deplasman yasağına tepki göstermek için davet edebilir Fenerbahçe'lileri.O kadar kesin konuşmamak lazım.

O kadar uzun boylu değil :)

Hürgün Aygün
18.12.2011, 12:07
10.000'lerce İnsan'ın baskısı altında oynayacaksınız.Federasyon,hakemler herkes sizin kaybetmenizi istiyor.Bunun için Forma'nızın üstünde ki 'ARMA' size savaşmayı emrediyor.Bunun için size TRABZONSPOR diyorlar!

O sahanın içinde 11 kişi olabilirsiniz.Milyonlarca bordo-mavi yürek sol tarafınızda sizinle beraber çarpıyor!

Saldır Trabzon'um!
İnsan mı?Çok iyi niyetlisin...:):)

Şeref
18.12.2011, 12:08
acaba bunları trabzonda karşılamaya gelecekler mi? keşke biz gitsek karşılamaya :)

Tolunay Abdioğlu
18.12.2011, 12:09
İnsan mı?Çok iyi niyetlisin...:):)

Her söylediğimi ciddiye alma kardeşim.Bu arada insanlar kendi aralarında ayrılırlar. :)

hasona
18.12.2011, 12:11

Saldır Trabzon'um!

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:
olayin özeti budur....

ayhan
18.12.2011, 12:12
Bu aşam başarılar..Şans da bizim yanımızda olsun..

inadına_Trabzon
18.12.2011, 12:14
sanırım sahaya giren kek olursa polisin jopuyla tanışır.

Ertan OKUMUŞ
18.12.2011, 12:14
Bu aşam başarılar..Şans da bizim yanımızda olsun..

Ayhan nerde izliycen maçı ;)

Mehmet Cihan Kocaman
18.12.2011, 12:15
DİŞE DİŞ KANA KAN İNTİKAM İNTİKAM!!!

http://www.youtube.com/watch?v=aGAHB76rFZQ&feature=related

Fatih Solmaz
18.12.2011, 12:17
futbolculara; bu kadar şerefsizi bu kadar namussuzu başka hiçbir yerde bir arada göremezsiniz çıkın dik oynayın adamlık neymiş gösterin hırsızlara karşı utandırmayın bizi. Allahınızı peygamberinizi severseniz.

bordo(61)mavi
18.12.2011, 12:20
bence bu akşam maç şerefsizlerin taraftarları yüzünden yarım kalacak... bizde hükmen 3-0 galip gelicez... rüyamda gördüm... olur belki :)))

Helvacı61
18.12.2011, 12:21
bu adamlar düşeceğini biliyor. kaybedeceği birşeyleri kalmamış. namus haysiyet zaten yoktu..... eee şimdi bu maçı bu şartlarda oynatmanın anlamı nedir..diyelim ki maçta 1000 tane güvenlik görevlisi var.. 52 bin antilopu nasıl kontrol edecek ...bu resmen şu demek kuzu kuzu yenil ve git

Serdær
18.12.2011, 12:22
Trabzonspor yönetimi tarafından bu maçta bizim ve oyuncularımızın ''Can Güvenliği'' yoktur şeklinde Emniyet Müdürlüğü ve Valilere bildirim yapması gerektiğini düşünüyorum .

Tolga Kurt
18.12.2011, 12:22
3-0 yeniliyoduk rüyamda :(

Oğuzhan
18.12.2011, 12:23
Ayağa pas yapıp, topu rakibe vermeden oynarsak başarırız. Şenol hocaya çok güveniyorum. Allah yardımcıları olsun. Topu onlara teslim edip yaslanmaya falan çalışırsak başarmamız mümkün değil. Fenerbahçe değil Gaziantep de olsa böyle.

Helvacı61
18.12.2011, 12:24
bence bu akşam maç şerefsizlerin taraftarları yüzünden yarım kalacak... bizde hükmen 3-0 galip gelicez... rüyamda gördüm... olur belki :)))
maçın yarım kalması umurumda değil.. ancak bir oyuncu yada görevlimizin burnu kanarsa.. tff yi yerle bir edelim..

Sibel
18.12.2011, 12:25
Onlar yıllarımızı çaldılar, akıttığınız damla damla terleri...
Onlar canla başla çalışarak kazandığımız kupamızı çaldılar, kafa-göz-burun kırarak...
Yılların sevdasını çaldılar, yılların beklentisini.
Onlar gözyaşlarımızı çaldılar, sel olup aktı gözlerimizden.
Emeğimizi çaldılar, inancınızla kazandığınız emeği...
Umutlarımızı, sevinçlerimizi yıktılar...
Bunlar yetmedi bir de canımızı aldılar, uğrunda son nefeslerini veren canlarımızı...
Şimdi bunları düşün Trabzonsporlu, her şeyimizi çaldılar ama Onurumuzu asla, gücümüzü, inacımızı asla.
Çık dik oyna, gücün var, ruhun var, kendin ol yeter.
Allah yar ve yardımcımız olsun.

Helvacı61
18.12.2011, 12:25
maçı toplu izlemek için ttf ye yakın mekanlara akalım bence...

Mustafa Önder
18.12.2011, 12:27
Maçı sıradanlaştıralım.
Sıradan bir maçmış gibi. Basit, sadece bir 3 puan maçıymış gibi.
Zor o psikoloji yakalamak ama maçın gerginleşmesi maalesef onlara yarar.

duhan3580
18.12.2011, 12:29
iblİSin is'i şeyTAN'ın tan'ı var İSTANBUL..o yüzden istanbul da şeytani oyunların dönmesi şeytan dostlarının olması çok normal..bizim şanlı TRABZON'umuzda Rab kelimesi geçer bizim Rab'bımızdan başka kimsemiz yok..ne oyun yaparlarsa yapsınlar her zaman sonunda biz güleriz..

TSelif
18.12.2011, 12:30

Kan bile aksa o maçı yarım bırakmazlar. TRABZONSPOR'un menfaatine olan hiç bir şey çıkmaz o statdan ...

duhan3580
18.12.2011, 12:32
Kan bile aksa o maçı yarım bırakmazlar. TRABZONSPOR'un menfaatine olan hiç bir şey çıkmaz o statdan ...

ilk golü atarda birazda bu skoru korursak kesin sahaya iner ezikler..0-3 süper olur:)

tarsus
18.12.2011, 12:32
bu maç şikeci köpeklerin çirkefliği nedeniyle yarım kalacağı kesin gibi gözüküyor ama sonrası önemli.şikeyle çalınan buda delillerle ispatlanan şampiyonluğumuzu vermeyen fenerasyon yarım kalan maç için 3-0 hükmen galibiyetimizi nasıl verecek????korkarım bizi suçlu bulmasınlar!!!!

Helvacı61
18.12.2011, 12:33
arkadaşlar tekrar yazıyorum. maçı tff binasına yakın mekanlarda toplu olarak izlesek iyi olmazmı..maçın hakemi eğer herhangi bir olumsuzlukta maçı talı etmezse canımız çok sıkılacak. böyle eli kolu bağlı duramayız.. çirkeflikler perşembeden başladı

Helvacı61
18.12.2011, 12:34
işte bende bunu diyorum... hedef mutlaka tff olmalı

ErtuGrul
18.12.2011, 12:35
Benimde icimde olay cikacakmis gibi his var. kalemize gelen ilk sut gol olmaz ise $ikeciler bize gol atamaz...bu mactan umutluyum enaz beraberlik yada hukmen 0-3 galip geliriz...

bahadır2561
18.12.2011, 12:36
Keske beyaz formayla cıksaydık. .

Olaylarda oyuncularımız en ufak bi fiili müdahaleye maruz kalırsa hesabını kim verecek ?

DNA-TS
az önce febeli bir tanıdığım aradı maratona boş bilet var seni getirecem dedi bende kararsız kaldım baya bir küfür edilecek dayanabilirmiyim o atmosfere zaten içimde galibiyete dair bir his yok.

duhan3580
burağın seyirciyi tahrik etmesini bekliyorum:))

Ahmet Öztürk
18.12.2011, 12:37
bu maç şikeci köpeklerin çirkefliği nedeniyle yarım kalacağı kesin gibi gözüküyor ama sonrası önemli.şikeyle çalınan buda delillerle ispatlanan şampiyonluğumuzu vermeyen fenerasyon yarım kalan maç için 3-0 hükmen galibiyetimizi nasıl verecek????korkarım bizi suçlu bulmasınlar!!!!

Böyle bir şeye ihtimal dahi vermiyorum. Atmosfer elbette çok zor olacak, ıslıklar, küfürler olacaktır ama maçı tatil edecek kadar ekstra bir durum olmayacaktır. Forumlarında yazan 5-10 tane liselinin lafı ile gerilmeye gerek yok. Geçen yıl ki maç nasıl bir ortamda oynandıysa bu maçta öyle olacaktır.

duhan3580
18.12.2011, 12:39
Böyle bir şeye ihtimal dahi vermiyorum. Atmosfer elbette çok zor olacak, ıslıklar, küfürler olacaktır ama maçı tatil edecek kadar ekstra bir durum olmayacaktır. Forumlarında yazan 5-10 tane liselinin lafı ile gerilmeye gerek yok. Geçen yıl ki maç nasıl bir ortamda oynandıysa bu maçta öyle olacaktır.

çok iyimsersin..ama heleki biz gol atalım bu maç bitmez

Faruk BERBER
18.12.2011, 12:39
burağın seyirciyi tahrik etmesini bekliyorum:))

Orta yapsın yeter :D

duhan3580
18.12.2011, 12:41
Orta yapsın yeter :D

tahrike teşebbüs diyosun yani:))

Oğuzhan
18.12.2011, 12:41
Dakika 88. bütün köpekler kudurmuş tribünlerde. Burak Yılmaz golü yapıp tribünlere sus çekiyor. Oyy gel de izle tiyatroyu :D

61_Hasan_69
18.12.2011, 12:42
maç banada yarıda kalacak gibi geliyor . Umarım 3-0 hükmen galibiyetimizi veirrler.

iskenderunlu
18.12.2011, 12:43
beklemedeyiz bu maçı İskenderun'da

Ertuğrul ATALAY
18.12.2011, 12:43
Maç başlamadan federasyon niyetini gösterdi....Yönetimi ve takımı budamaya çalıştı....
Fener geçen seneki pisliklerini temizleme maçı olarak lanse ediyor bu maçı....
İstanbul basını malum....

Bu şartlarda futboldan bahsedilemez......
İnanın maç hakkında hiçbirşey hissetmiyorum kin ve nefretten başka.....

Royal Heart
18.12.2011, 12:44
Tolga, Giray, Halil ve Burak'ın tabiri caizse canlarını dişlerine takarak oynamalarını bekliyorum.

Ahmet Öztürk
18.12.2011, 12:45
çok iyimsersin..ama heleki biz gol atalım bu maç bitmez

5 tane de atsak hiç bir şey olmaz. 2000 polis 750 güvenlik görevlisi ve tel örgüler. . Alınan tedbirler hayli hayli yeter. En nihayetinde fenerbahçe taraftarından söz ediyoruz. Sanki holiganlıkları ile dünyaya nam salmışlar da biz bunu burada tartışıyoruz.

Dipnot: Sezon başında ki Shaktar Donetsk maçını kesinlikle ölçü falan almayın.

duhan3580
açıkça ifade etmeliyim ki fener seyircisi falan hikaye tek endişem fenerbahçeliliği tescilli Cüneyt Çakır
umarım adam gibi maç yönetir ama hiç sanmıyorum

Oğuzhan
Sakın bunları lig devam ederken düşürmesinler hakikaten. Artık iş işten geçti, bunlar 33. hafta gelecekler Trabzon'a. Taşlasınlar köpekleri. Şeytan taşlama niyetine bunlar şeytandan beter.

Necmi6161
18.12.2011, 12:46
colmanın bilerek sarı kart göreceğini düşünüyorum. orda maçında oynamaz ve tatile erken çıkar.

Sefa
61. dakikada gol atarsak ne güzel olur ama ha.. :)

61. sayfadayız bu arada :cool:

Erbay
Sadece 61.