PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 16. Hafta | Fenerbahçe 1 - 0 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

cemkılıç
15.12.2011, 16:02
Bu maçı kazanalım da şu kara bulutları dağıtalım artık üstümüzden..Bence antrenmandan ziyade,bunların kahpeliklerini,bizim taraftar olarak beklentilerimizi futbolcuların kafasına kazıyarak bu maça hazırlanmak lazım...

iso_4939
15.12.2011, 16:08
Bu maçı izlemeyeceğim sanırım.. Sümela'nın şifresi Temel'e bilet mi alsam maç saatinde..

bende dün aksam arkaDaslarla tavla atıyordum gb macı saatinde izlememıstım ıyı sardı ya..ıkı partı vurdum ...:D

admiral99
15.12.2011, 16:13
elmander hayrettinin nerdeyse ayagini kiriyordu, kasti tekme, butun Turkiye gordu, ama alem serefsiz olmus iste, cezasi iniverdi 1 maca. 2 maclik kirmizi cezasida yalama oldu.

DeAgLeMaNyAq
15.12.2011, 16:25
Alex'in cezası indirilmedi zaten 1 maç ceza olarak tayin edildi. Elmander'in ki ise itiraz sonrasında tahkim tarafından indirildi. Ama şunu kabul etmek gerekir ki Alex'in cezası için spor yazarlarının çoğu haksız atıldığını savunmuştu. Oysa açın bizim maçın yazılarına neredeyse 10 spor yazarının 8 tanesi kararı doğru buluyor. Ben PFDK'dan tek maç ceza beklemiyorum ama belki tahkim indirebilir...

Mustafa Ayazoğlu
15.12.2011, 16:41
Yenilirsek

Geçen yılın 2 yarışan ekibi

Fenerbahçe 34
Trabzonspor 21

Bunların hangisi şike yaparak şampiyon oldu derseler

hiç böyle bir düşüş olur mu?

sessizkral_1
15.12.2011, 16:42
gs maçındaki hata yapılmasın

alanzinho ilk 11 başlamalı

sessizkral_1
15.12.2011, 16:43
Yenilirsek

Geçen yılın 2 yarışan ekibi

Fenerbahçe 34
Trabzonspor 21

Bunların hangisi şike yaparak şampiyon oldu derseler

hiç böyle bir düşüş olur mu?

as oyuncularını gönderip yedeklerinle lige başlarsan ve yeni aldığın oyuncularda vasat oyuncular olursa normal bu

DeAgLeMaNyAq
15.12.2011, 16:43
zokora dırek kırmızı gordu ama alexınkınden ne farkı vardı 2 mac vermezler merak etmeyın

Çünkü kamuoyu Alex'in o hareketi isteyerek yapmadığı yönünde ortak kanıya vardı ve medya aracılığıyla gaz verildi. Her neyse karar 4 saat sonra açıklanacak. Bana göre yüzde 80 iki maç ceza gelecek. Tahkim'in cezayı indirme ihtimali ise yüzde 50...

cemkılıç
15.12.2011, 16:44
Alex'in cezası indirilmedi zaten 1 maç ceza olarak tayin edildi. Elmander'in ki ise itiraz sonrasında tahkim tarafından indirildi. Ama şunu kabul etmek gerekir ki Alex'in cezası için spor yazarlarının çoğu haksız atıldığını savunmuştu. Oysa açın bizim maçın yazılarına neredeyse 10 spor yazarının 8 tanesi kararı doğru buluyor. Ben PFDK'dan tek maç ceza beklemiyorum ama belki tahkim indirebilir...

Spor yazarı geçinenlerin asli görevi zaten istanbul takımları lehine suni gündemler yaratmak,kamuoyunu bu yöne kanalize etmektir.kim ne derse desin zokora fener maçında cezalı duruma düşsün diye gösterilmiş bir kırmızı karttır bana göre..

bordo08
15.12.2011, 16:44
Bizim takım yeni kuruldu önemli bölgelerden direk oynayan adamlar gitti..

Üstelik kısıtlı kadroyla avrupada çok sayıda maç yaptık buda ligdeki performansı etkiledi..

Böyle bir kıyaslama yapmak doğru değil..

Ahmet Başkaya
15.12.2011, 16:47
herkes febenin ekstra motivasyon ile oynayacagini soyluyor. Biz neden ekstra motivasyon ile oynamayalim? Yeni gelen oyunculara gecen yil neler oldugunu anlatirsalar biz fenerden 2 kat daha hirsli oynariz.

Ekstra motivasyon dediğin şey zararlı bir şeydir . Bunu ben Fener daha çok bileniyor maksadında söylemedim . Bu maça olması gerekenden daha hırslı çıkacaklar . Çabuk gerilecekler mesela , taraftar da öyle . Olası bir erken golde noluyor lan deyip hemen tekrar düzeltmeye gereksiz boşluklar falan vermeye başlayacaklar bunu kastettim .

munzevil
15.12.2011, 16:48
Kesinlikle üçlü orta sahayla oynamalıyız.
maaalesef türküyeden hiç bir takımın orta sahası ikili oynamaya müsait değil.

Şanlıbayrak
15.12.2011, 16:56
Bu kanarya beyinliler insanlıktan çıkmış durumda,Allah Futbolcularımızı korusun.

Thug!
15.12.2011, 17:01
Ne zamandir puan durumuna bakamiyordum. Az önce cesaretimi toplayip söyle bir baktim, sivas'tan 1 puan fazla toplamisiz vay bee. :)

Ahmet Başkaya
15.12.2011, 17:02
gercı zokora olsa nolur olmasa nolur.o gun fenerı yenebılmemız ıcın buyuk sans lazım.burak vurucak orta gıbı gol olucak anca

Böyle yorumlar görünce şartellerim atıyor arkadaş !!!

İnanmıyorsanız gölge etmeyin yahu .

Erbay
15.12.2011, 17:02
Alanzinho 0 gol

Adrian 0 gol

Henrique 0 gol

Volkan 0 gol

Colman 1 gol o da penaltıdan

Yanlışım yok değil mi.

Mustafa Ayazoğlu
15.12.2011, 17:08
as oyuncularını gönderip yedeklerinle lige başlarsan ve yeni aldığın oyuncularda vasat oyuncular olursa normal bu

niang, lugano, santos nasıl ?

rakibinde çözülme yaşadı.

10 numara
15.12.2011, 17:10
alanzinho 0 gol

adrian 0 gol

henrique 0 gol

volkan 0 gol

colman 1 gol o da penaltıdan

yanlışım yok değil mi.
henrİque 1 gol
volkan 1 gol
adrİan 2 dİrek

:d

FC-ST-PAULI-61
Alanzinho 0 gol

Adrian 0 gol

Henrique 0 gol

Volkan 0 gol

Yanlışım yok değil mi.

henrique ve volkan sivasa atti.

Ömer Faruk61
Alanzinho 0 gol

Adrian 0 gol

Henrique 0 gol

Volkan 0 gol

Yanlışım yok değil mi.

Var :D Henrique ve Volkan 1 er gol sivasa attılar..

E. Okan Bülbül
15.12.2011, 17:14
Ulan şike yaptık madem bu senede mi şike yaptık yine üstünüzdeyiz asıl size ne oluyor demezler mi ? derler haklılar da. Hele bizi yensinler o zaman hiç çekilmez işte sizide satın aldık falan filan

halukozcelik
15.12.2011, 17:14
pazar günü istanbul için organizasyon yapılacak mı?eğer yapılacaksa lütfen içkili bir mekan olsun.

Erbay
15.12.2011, 17:15
Evet yanlışım varmış :) 15 haftada inanılmaz düşük rakamlar. 1 gol nedir ya. Hücumlarımız yalandan top dolaştırmaktan oluşursa olacağı bu. İnşallah bu maçta patlama yapar bu oyuncular. Yoksa işimiz yine Burak'a kalacak. Sonra da günah keçisi ilan ediyoruz adamı.

Helvacı61
15.12.2011, 17:17
henrige gençler maçındada alanzınyoya güzel bir pas verdi. bence henrige boş adam değil. kaldıkı bu maç asla bir futbol maçı değil. bank asyada olması gereken şikecilerle oynayacağız. benim için tek anlamı trabzonsporun istanbula gelişidir.

Helvacı61
15.12.2011, 17:18
Ulan şike yaptık madem bu senede mi şike yaptık yine üstünüzdeyiz asıl size ne oluyor demezler mi ? derler haklılar da. Hele bizi yensinler o zaman hiç çekilmez işte sizide satın aldık falan filan
evet derler. çünkü bu kadar aptallar. osmanlı devleti 3 kıtaya hakımdi ama şimdi kendi topraklarımıza sahip çıkamaz olduk. ama bunları düşünecek kadar mantıklı olsalar fenevli olmazlardı

61karradeniz61
15.12.2011, 17:21
pazar günü fenerin bitis günü olacak arkadaslar

cok büyük bi patlama bekliyorum takimdan

Ömer Faruk61
15.12.2011, 17:21
"Adalet Zengin Bir hazinedir,Günü Geldiğinde Herkese Lazım Olur." Futbolcular Bu Pankartla sahaya çıksalar...:)

Yasin Altuntas
15.12.2011, 17:23

Asil o zaman salak onlar olurlar. Zaten kazanacaktin salak gibi yinede sike yaptin ;)

Ahmet Başkaya
15.12.2011, 17:25
sen ne kadar ınanıyorsun kardesım hersey ortada degılmı kendımızımı kandıralım.mac burda yada tarafsız bı sahada olsa eyvallah ama orda sans goruyormusun adamlar sezon basından berı bu maca bılenıyorlar.gs macına bıle bu kadar hırslanmadılar

Real Madrid de her maç Barca'ya hırslanıyor . Ama bi değişiklik yok . Çok mu kaliteli Fener'in kadrosu da bize göre bu kadar eminsiniz ?

Tamam inanmayabilirsiniz ona da bir nebze kabulüm ama , şampiyonlar liginde İnter'den 4 puan almış bir takım için , oynamaya bile gerek yok , fener hiç zorlanmaz , ehh işte Burak yine şansa orta açar da gol girerse belki gol atarız gibi yorumlar çok ezikçe ve ben utanıyorum .

Tayfun Aydın
15.12.2011, 17:25
Bu takıma sağlam gaz verilsin İstanbul dan en az 1 puanla döneriz hepsi genç aç adamlar önlerine hedef koyulsun yeter.Bakın UEFA da çok daha iyi olacaz.Lig için hedefe ihtiyaçları var.

61karradeniz61
15.12.2011, 17:29
Kadro böyle olmali

http://www.footballuser.com/formations/2011/12/292766_Trabzonspor.jpg

Ahmet Başkaya
15.12.2011, 17:30
Kadro böyle olmali

1 yıla yakındır forma giymeyen bir kaleciyi , artık namus meselesi haline gelmiş bir maçta 11 başlatmak , hem onun hem kendi kariyerini tehlikeye atmaktır . Onuru çıkarın .

Tayfun Aydın
15.12.2011, 17:31
Kadro böyle olmali

Kadro güzel de Giray kırık burunla nasıl oynayacak.

61karradeniz61
15.12.2011, 17:33
1 yıla yakındır forma giymeyen bir kaleciyi , artık namus meselesi haline gelmiş bir maçta 11 başlatmak , hem onun hem kendi kariyerini tehlikeye atmaktır . Onuru çıkarın .

dogru dogru yanlis yazdim...ben herzaman kadro kurdugumda onuru koyarim

aliskanlik

tabiki tolga

Onur yerine Tolga arkadaslar

Helvacı61
15.12.2011, 17:34
volkanı asla ilk 11 yazmayın

sessizkral_1
ferhat savunma yönü olarak celustka nın yarısı değil.

61karradeniz61
Kadro güzel de Giray kırık burunla nasıl oynayacak.

hic farketmez abi

pazar izle girayi

Ahmet Başkaya
15.12.2011, 17:35
Hoca Burak'ı sağda başlatmalı .

Helvacı61
15.12.2011, 17:35
bu maçta cech oynamalı ferhat kaldıramaz

fikriliman
15.12.2011, 17:37
Siyah formayla çıkılmalı bence

Helvacı61
15.12.2011, 17:38
bu maçta benim 11 im
tolga
serkan glo giray celustka
alan colman zokora halil
burak henrige

Taner Tonbil
15.12.2011, 17:40
Bence kesinlikle Cech oynamali..

Asi Çaykaralı61
15.12.2011, 17:40
inşALLAH bu mücadeleden 3 puanı alacağız hayde TRABZONSPORumm

Metin Sağır
15.12.2011, 17:41
Bu maçta Kadıköy'de bizleri nelerin beklediğini az çok tahmin ediyorsunuzdur, değil mi? 52.000 kişi ağzından salyalar akıtarak bizi baskı altına almak için her türlü pisliği, küfürü ve hakareti yapacaklardır. Özellikle futbolcularımız bu baskıya şimdiden kendilerini alıştırsalar iyi olur. Futbolcularımızdan şunu istiyoruz. Fenerbahçe tribünlerinden kendilerine ne bağırırlarsa bağırsınlar, kesinlikle kulaklarını bu havlamalara tıkamalılar ve asla tahriklere kapılmamalılar. Bu maçta taktikten önce psikolojik kazanımlar önde olmalı, bu maça önce psikolojik olarak hazırlanmak lazım.

Eğer sinirlerimize hakim olabilirsek, içinde bulunduğumuz şu günlerde şartların hep aleyhimize olduğu bir ortamı lehimize çevirip maçtan galip ayrılabiliriz. Fener galibiyeti devre arasına girmeye bir hafta kala bizler için çok büyük bir moral kaynağı olur. Kolay mı? değil tabiki ama hiç birşey imkansız değildir. En azından Kadıköy'den mağlup ayrılmamamız lazımdır.Gene söylüyorum bunun içinde futbolcularımız saha içi ve saha dışından kendilerine yapılacak tahriklere asla kapılmamalılar. Özelliklede Burak bu maçta sağar olmalı...

Fenerbahçe'liler bu maça başka bir gözle bakıyorlar. Yani öyle böyle değil, adamlar Yunan ya da Ermeni takımlarına bizden daha sempatik bakıyorlar. Haliyle bizi Kadıköy'de çiçeklerle de karşılamayacaklar. O yüzden bu maça kesinlikle taktikten önce psikolojik olarak hazırlanmalıyız. Eğer psikolojik olarak Kadıköy'den çıkarsak maçıda alırız. Aksi takdirde onların tuzağına düşersek geçmiş olsun...

Maç taktiğine gelince, çok fazla bir şey söylemeye gerek yok. İtalya'da oynadığımız İnter maçı taktiği gözümüzün önünde duruyor. Kontrollü oynamak zorundayız, bu atmosferde çok fazla açık vermememiz lazım, tandem oynayan oyuncularımız kesinlikle birbirlerine kademe yapmaları lazım. Aksi durumda ağır olan defans göbeğimiz bizi sıkıntıya sokabilir.

Kötü durumdaki camiamızı ancak Kadıköy'de iyi bir sonuç alırsak, bizi hayata döndürür. Galibiyet bizi uçurur, beraberlik psikolojk olarak galip geldik anlamına gelir.

Katılıyorum. :alkış:

Tayfun Aydın
15.12.2011, 17:43
Henrique yi mutlaka ceza sahası içinde kullanmalıyız.Adam tek top topçusu belli.

Metin Sağır
15.12.2011, 17:44
Henrique'yi forvet arkası olarak denemek lazım.

TSezgin61
15.12.2011, 17:45
pek umutlu degilim...

takim biraz kipirdarsa kazaniriz...

Taner Tonbil
15.12.2011, 17:51
http://www.footballuser.com/formations/2011/12/292785_Trabzonspor.jpg

Burak-Henrique-Halil sürekli yer degistirebilir..

orhan42
15.12.2011, 17:54
İnşallah enaz kayıpla bu maçı atlatırız.Son dönemdeki isteksiz futbol bu maça olan umudumu sıfırladı..93-94'teki 7-1lik skoru canlı seyreden birisi olarak aynı facianın tekrar etmesinden çok ama çok korkuyorum...:(

gtem
15.12.2011, 17:55

Bence en iyi kadro..

DeAgLeMaNyAq
15.12.2011, 18:04
Kadro ideal lâkin hoca Serkan'ı kesmez. Kaldı ki bizim sağa sola pres yapan bir orta saha oyuncusuna ihtiyacımız var. Aykut da kesinlikle böyle bir oyuncu değil. Tabii bunun yanında Serkan'ın yeri de sağ açık değil kesilikle orta alanı üçlü tutmalıyız...

Mehmet BAL
15.12.2011, 18:04

evet güzel diziliş

Mehmet Cihan Kocaman
15.12.2011, 18:09
kendımızı cok kandırıyoruz bazen .ben objektıf bakınca olaya malesef gerceklerı goruyorum.bız ınterden 4 puan aldık ama goruyoruz ınterın halını.fenerın su dagılmıs kadrosunu bızımkıyle kıyaslarsak malesef daha ıyıler puan durumuda bunu gosterıyor zaten.adamlar bu halde bıle ruhla oynuyorlar bız ıse ruhsuzca.kabullenıyorsanız eyvallah

Bazı şeyleri atlıyonsunuz. İnterin dağılmış kadrosu grubun en iyi oynayan takımı olan Lille'den 6 puan aldı. Ve o inter'in kadrosu bence Fener'i yener.
Bir de puan tablosuna kimse aldanmasın. Maç için bize verilen süre 4 gün. 2 gün idman, 1 gün de seyahat. Çarşamba-Pazar oynuyoruz ve bu puan kayıplarını ben normal görüyorum. Fener maçına apayrı bir ruhla çıkar futbolcular.

Ben maçın daha çok berabere biteceğini düşünüyorum. Ama inşallah kazanırız!

Mehmet Cihan Kocaman
15.12.2011, 18:22
Kötü bişey demedim ki.
Geçen sene Galatasaray ile dalga geçerdik küme düşecekler diye. Ama adamlar Fener'i hem içerde hem de dışarda az kalsın yeniyordu.

Ve Galatasaray'ın favori gösterildiği, tarihi fark beklenen maçlarda hep Fenerbahçe çelmeyi takmıştır.

Bir sürü örneği var.

ALDENİRO
15.12.2011, 18:29
eğer şenol hoca ezikleri yensin. daha ağzımı açmam şenol hoca aleyhine.etrafımda bir sürü gıcık ezik var. lütfen artık yenelim şunları.

Mustafa AYDIN
15.12.2011, 18:31
Biletler şimdiden tükenmiş.Çok büyük baskı uygulayacak tribünler futbolcuların bu duruma konsatre olmaları gerekir.Hiç ümidin yok,fark dahi yiyebiliriz.İnşAllah yanılırım.

Mustafa AYDIN
15.12.2011, 18:34

Kadro ve diziliş güzel ama,Şenol hoca Serkan - Aykut ve Alan - Henrique değişikliği yapar gibime geliyor.

Ömer Faruk61
15.12.2011, 18:34
Bu Fark yeriz Umutsuzum diye yazan arkadaşlar O zaman gelip maçtan sonra Buraya kinlerini kusmasınlar..Bu takım Her türlü desteği hakediyor.Dik oynasınlar bu adi şerefsiz ligde sonuç benim için önemli değil...

SADECETRABZON61
15.12.2011, 18:38
Bu Fark yeriz Umutsuzum diye yazan arkadaşlar O zaman gelip maçtan sonra Buraya kinlerini kusmasınlar..Bu takım Her türlü desteği hakediyor.Dik oynasınlar bu adi şerefsiz ligde sonuç benim için önemli değil...

Neyini hakediyor be bu takım haftalardır maç izlemiyorsun herhalde sen utanıyorum arkdşlarla maç izlemeye taraftar desen yok oyun desen yok bi 15-20 dk oyun oynamayı iyi futbolmu sanıyorsunuz genclerbiliği maçında ilk yarı naptık biz ?Neyin mücadelesini veriyorsun sen takım ilk 4 e giremicek sen halen yenilsin yenmesin farketmez diyorsun resmen Artık bizim puan kaybına tahammülümüz mü var Gel senle iddaya girelim fener 2 farkla yenicek bizi en az burdan boş knşma bizde isteriz yensin sevinelim o gün bizim için bayram olsun..Biz en iyi zamanımızda fenerden gecen sene 2 tane yedik Şimdi bu kadar kötü Futbol oynarkenmi yenicez Objektif bak !

Atakan
15.12.2011, 18:39
- - - - - - - - - Halil - - - - - - - -
Henrique - - - - - - - - - - - Burak
- - - - - -Colman - Serkan - - - -
- - - - - - - - Zokora - - - - - - -
Cech - - Glowacki - Giray - - Celustka
- - - - - - - - Tolga - - - - - - - -

Erkan SÜNGER
15.12.2011, 18:39

Kadromuz böyle olsun biz fenere 3 atarız ister rüya diyin ister polyana istersenizde hayal orta sahada ayakta kalabilirsek taraftarın ateşiyle üzerimize saldıracak olan fener açık verdiği ilk anda burak ve halilin golu atacagına inanıyorum zaten geri düştüler mi o zaman beyinciği zarar görmüş güvercin gibi bi oyana bi buyana saçmalıcaklar inş düşündüğüm gibi olur hayırlısı gibi olur...

Fatih Öztürk
15.12.2011, 18:40
zerre kadar kuşkum yok.

çocuğu koyacaz fenere.

Cafer Bulur
15.12.2011, 18:41
Bu sezonun ligdeki en önemli macimiz.

Kaybetmeyi asla ve asla kabul etmiyorum.

Cikip aslanlar gibi savasmali ve sahayi fb ye dar etmeliyiz.

Bunu yapamazlarsa takima hakkimi helal etmeyecegim,ne hakkim varsa tabiiki.

Mehmet Cihan Kocaman
15.12.2011, 18:42
http://www.footballuser.com/formations/2011/12/292791_Trabzonspor.jpg

veya

http://www.footballuser.com/formations/2011/12/292790_Trabzonspor.jpg

kayseriliyiz
15.12.2011, 18:43
zor maç
fb'li oyuncular bize karsi kin dolu
bizim sakin ve sabirli olmaliyiz provokasyona gelmemeliyiz
bu maçta kirmizi kart olacagini düsünüyorum
ama favori fb'yi görüyorum
ama Allah var bu satilmis ligdeki bir maglubiyete üzülmüyorum
ve hala bu ligi bitmeyecegini düsünüyorum
zira UEFA cezalari hemen görmek isticektir

masteribo
15.12.2011, 18:43
--------------------------------------------------------------------------------

elimizdeki oyunculara gore en ideal 11 budur bencede hic olmazsa ilerde 3 tane gol atabilecek oyuncumuz olur ve colman paslariyla oyunu yonlendirebilir onun yedegi alan ve adrian olur

ALDENİRO
15.12.2011, 18:44
Neyini hakediyor be bu takım haftalardır maç izlemiyorsun herhalde sen utanıyorum arkdşlarla maç izlemeye taraftar desen yok oyun desen yok bi 15-20 dk oyun oynamayı iyi futbolmu sanıyorsunuz genclerbiliği maçında ilk yarı naptık biz ?Neyin mücadelesini veriyorsun sen takım ilk 4 e giremicek sen halen yenilsin yenmesin farketmez diyorsun resmen Artık bizim puan kaybına tahammülümüz mü var Gel senle iddaya girelim fener 2 farkla yenicek bizi en az burdan boş knşma bizde isteriz yensin sevinelim o gün bizim için bayram olsun..Biz en iyi zamanımızda fenerden gecen sene 2 tane yedik Şimdi bu kadar kötü Futbol oynarkenmi yenicez Objektif bak !
evet haklısın.yenmemiz için herkesin mükemmel oynaması ve mükemmel bir taktiğe ihtiyacımız var.

Fatih Öztürk
15.12.2011, 18:45
koyacaz fenere!

itirazı olan varmı?:)

Ömer Faruk61
15.12.2011, 18:45

Objektif Bakıyorum Şu ana kadar şikeciler 15 biz Ağustos başından beri 25-26 maç yapmışız bu eksik-yeni kadroylan.Evet Boş Konuşuyorum.Ben Takımımla Gurur Duyuyorum..

ALDENİRO
15.12.2011, 18:46
zerre kadar kuşkum yok.

çocuğu koyacaz fenere.
niye ezikler 8 kişimi çıkacak sahaya.:rolleyes:

Cihat K
15.12.2011, 18:46
Mesajı Gönderen: [EmRaH
:cLink:3466098]Ey gafil...ey zavallı...

Acıyorum sana...ve hiç yerinde olmak istemezdim...
Pazar günü...iliklerine kemiklerine‚ ciğerlerine‚ kulaklarına dek hissedeceksin beni...

Sen ki hep pislik oldun...hep pisliğin‚ karanlığın yanında oldun...Fener´in Bahçe´sine‚ aydınlığa‚ temizliğe gidiyorsun...
Karanlığın emzirdiği pisliklerdensin sende...ama pazar akşamı sütten kesileceksin...

Seni...şimdiye dek hissettiğim en saf nefretle bekliyorum. Şakası‚ latifesi yok artık bu işin... Pazar günü sabah saatlerinde iskeleden başlayacak...ve akşam 20:48´de sona erecek bir acı seansına geliyorsun bunu bil. Seyrettiğin en kötü korku filmini hatırla...ve titre...çünkü bu pazar bu korku filmi çizgi film gibi kalacak senin başına gelenlerle kıyaslanınca...

Fenerbahçe stadının çimlerinde yer yer sararan bölgeler seninle tedavi olacak...çünkü seni gübre diye o stadın çimlerine gömeceğiz...taraftarını da‚ futbolcunu da‚ teknik kadronu da‚ hakemini de‚ federasyonunu da‚ medyanı da‚ yöneticini de... Bunun için de NE GEREKİYORSA YAPACAĞIZ...

Bu camianın evladı hep inanmıştı centilmenliğe...ama yemişim centilmenliğini artık... Yemişim rakip sakatlandığında topu taca atan futbolcuyu...yemişim alkışlayan taraftarı...yemişim rakibe rahatlık sağlayan yöneticiyi... Bu maç için savaş baltasını gömdüğüm yerden çıkarıyorum...

Küfür mü istiyorsun...alasını bulacaksın. Bildiğim en galiz küfürleri ağzımdan salyalar saçarak haykıracağım sana...
Sopa mı istiyorsun...taş mı? Alasını görecek ve lezzetle yiyeceksin altıyoldan yukarı yürürken...belki de bindiğin vapurda bekliyor olacağım seni...kolluk kuvvetleri de olmayacak seni kurtaracak. Pazar günü attığın her adımda korkarak bak etrafına...aldığım her nefesin kıymetini bil...çünkü ben oradayım‚ biz oradayız... Mevzu muydu dileğin...pazar talihli günün‚ mevzunun allahını bulacaksın...
Su bardağı‚ yumurta mı diliyordun? Pazar akşamı ensende patlayacak hepsi...görmediğin şeyler görecek‚ ummadığın bir dehşeti yaşıyacaksın...
Holiganlık mı sayıklıyordun‚ tribün terörü mü diyordun? Bu tribünleri hayatının sonuna dek unutamayacaksın...ve maç bittikten sonra bile dehşetle kabuslar görerek uyanacaksın...ve anlayacaksın holiganizm neymiş...

Sezon başından beri o hayale sarılıp yaşadın...ama hayal bitti. Gerçek tüm çıplaklığıyla önünde olacak... Evet evet...bir cenaze namazı bu...ve pazar akşamı cenazeyi kaldıracağız... Tabutun içinde kim mi olacak? E onu da sen düşün artık...

Nefretle‚

adamlar maça nasıl baktıklarının göstergesi.ölüm kalım maçı olarak bakıyorlar

Cafer Bulur
15.12.2011, 18:47
En kötü zamanimizda da fb yi elimizden kacirdigimizi hatirlamiyorsun herhalde.

Futbolda iyi zaman kötü zaman yoktur,her macin kendine göre farkli havasi vardir.

Macin sonucu icin bir sey diyemem ama bu sefer gecenki mactan daha fazla zorlayacagimiza eminim.

tturan

Zokora GS maçında direkt kırmızı gördüğü için 2 maç ceza alacak. Bir af gelmezse fenev maçına Zokora sız çıkacazz.

Mehmet Cihan Kocaman
Meğer ne kadar önemliymiş bu satılmış lig bizim taraftar için.
Uyanın uyanın. Gerçek şampiyonların, gerçek takımların oynadığı ADALETLİ lig olan Şampiyonlar Liginde 7 puanla Avrupa Ligine kaldı bu takım.

ALDENİRO
15.12.2011, 18:48
bir taktiğim var kontratak.en az 3 gol atarız.

Fatih Öztürk
15.12.2011, 18:48
niye ezikler 8 kişimi çıkacak sahaya.:rolleyes:

sen çok sıkı muhalifsin Aldeniro:)

başka itirazı olan varmı?

belki taptaze bi fenerli çıkarda itiraz eder he:)

ALDENİRO
15.12.2011, 18:50
sen çok sıkı muhalifsin Aldeniro:)

başka itirazı olan varmı?

belki taptaze bi fenerli çıkarda itiraz eder he:)
yok nasıl eminsin onu anlamak istedim.

mawro61
15.12.2011, 18:51
bu maçta işimiz zor. fener bizden daha motive çıkacak maça. biz taraftar olarak çok hırslıyız belki ama kadro olarak geçen yıla göre değiştik.
tabiri caizse sahadaki futbolcularımızın pek çoğunun meselesi değil bu maç. ama fenev tarafında durum farklı. geçen yılki kadro hemen hemen aynı. yani geçen yılın öfkesini taşıyan futbolcu sayısı fenerde daha fazla.
umarım güzel bir skorla döneriz.

Cihat K
15.12.2011, 18:53
anammmmmmmmmm şimdi antuya girdim de bizle ilgili en az 10 başlık açmışlar.bunlar hakikaten mal sanki bu olanların sorumlusu bizmiziş gibi.

Fatih Öztürk
15.12.2011, 18:54
yok nasıl eminsin onu anlamak istedim.

keklik avlamaya çalışıyorum renkdaş yanlış anlama:)

bakalım feneri övecek bi kahpebizansın tohumu çıkacakmı.

Erkan SÜNGER
15.12.2011, 18:55

Pazar günü...iliklerine kemiklerine‚ ciğerlerine‚ kulaklarına dek hissedeceksin beni...

Sen ki hep pislik oldun...hep pisliğin‚ karanlığın yanında oldun...Fener´in Bahçe´sine‚ aydınlığa‚ temizliğe gidiyorsun...
Karanlığın emzirdiği pisliklerdensin sende...ama pazar akşamı sütten kesileceksin...

Seni...şimdiye dek hissettiğim en saf nefretle bekliyorum. Şakası‚ latifesi yok artık bu işin... Pazar günü sabah saatlerinde iskeleden başlayacak...ve akşam 20:48´de sona erecek bir acı seansına geliyorsun bunu bil. Seyrettiğin en kötü korku filmini hatırla...ve titre...çünkü bu pazar bu korku filmi çizgi film gibi kalacak senin başına gelenlerle kıyaslanınca...

Fenerbahçe stadının çimlerinde yer yer sararan bölgeler seninle tedavi olacak...çünkü seni gübre diye o stadın çimlerine gömeceğiz...taraftarını da‚ futbolcunu da‚ teknik kadronu da‚ hakemini de‚ federasyonunu da‚ medyanı da‚ yöneticini de... Bunun için de NE GEREKİYORSA YAPACAĞIZ...

Bu camianın evladı hep inanmıştı centilmenliğe...ama yemişim centilmenliğini artık... Yemişim rakip sakatlandığında topu taca atan futbolcuyu...yemişim alkışlayan taraftarı...yemişim rakibe rahatlık sağlayan yöneticiyi... Bu maç için savaş baltasını gömdüğüm yerden çıkarıyorum...

Küfür mü istiyorsun...alasını bulacaksın. Bildiğim en galiz küfürleri ağzımdan salyalar saçarak haykıracağım sana...
Sopa mı istiyorsun...taş mı? Alasını görecek ve lezzetle yiyeceksin altıyoldan yukarı yürürken...belki de bindiğin vapurda bekliyor olacağım seni...kolluk kuvvetleri de olmayacak seni kurtaracak. Pazar günü attığın her adımda korkarak bak etrafına...aldığım her nefesin kıymetini bil...çünkü ben oradayım‚ biz oradayız... Mevzu muydu dileğin...pazar talihli günün‚ mevzunun allahını bulacaksın...
Su bardağı‚ yumurta mı diliyordun? Pazar akşamı ensende patlayacak hepsi...görmediğin şeyler görecek‚ ummadığın bir dehşeti yaşıyacaksın...
Holiganlık mı sayıklıyordun‚ tribün terörü mü diyordun? Bu tribünleri hayatının sonuna dek unutamayacaksın...ve maç bittikten sonra bile dehşetle kabuslar görerek uyanacaksın...ve anlayacaksın holiganizm neymiş...

Sezon başından beri o hayale sarılıp yaşadın...ama hayal bitti. Gerçek tüm çıplaklığıyla önünde olacak... Evet evet...bir cenaze namazı bu...ve pazar akşamı cenazeyi kaldıracağız... Tabutun içinde kim mi olacak? E onu da sen düşün artık...

Nefretle‚

Savaş Baltasını Bi Tarafına monte etmesi gerekecek zavallının ama böyle olması güzel oldu nasıl koydugumuzun kanıtı bu sürü psikolojisinde yazılmış bi bebe yazısı acıyorum böyle insanlara her zaman yazdıgım ve söylediğim bişey vardır yalnızken yapamıyacagın şeyleri yada sözleri kullanma bunu yazan arkadaş bunca yıllık ailesinin emeğini bi anda yok mu edecek adam mı öldürecek yoksa ne edecek neyin havasını sıkıyor sağa sola güce taparlar bu yazıda kanıtı...

RK61
15.12.2011, 18:56
s.k.c.g.z baska caresi yokkkkk

Taner Tonbil
15.12.2011, 18:57
Zokora GS maçında direkt kırmızı gördüğü için 2 maç ceza alacak. Bir af gelmezse fenev maçına Zokora sız çıkacazz.

Haklisin..
Hem dizdigim kadroda Serkan da yok simdi farkettim.. Hoca onu her halükarda oynatir gibime geliyor Aykut yerine yani.. Ha Zokoranin cezasi 1Maca inmez ise, ozaman Aykut-Serkan-Aykut 3lüsü ile oynariz

Cihat K
15.12.2011, 19:00
Cezasını Çekeceksin Hırsız Burak!
burak ne yaptı bunlara acaba.bende çok hırslandım artık.bu maçı kesinlikle kazanmalıyız.varını yoğunu ortaya koymalı futbolcularımız.

61_Hasan_69
15.12.2011, 19:02
İnanmayan gölge etmesin.

Fatih Öztürk
15.12.2011, 19:03
götü olan futbolcularımızın bi tanesine zarar versin.öyle bol keseden attıklarına bakmayın arkadaşlar.90'lı yılların sonu holiganizmin doruğa çıktığı zamanlarda kadıköyde bunların götünden az kan almıyorduk.kafalarında kırdığımız sopaların haddi hesabı yok.ama artık yaş baş erdik kemale.böyle şeyler bitti diyoruz.hortlatmasınlar.rovanşında cenazelerini kaldırırız.

ALDENİRO
15.12.2011, 19:05
keklik avlamaya çalışıyorum renkdaş yanlış anlama:)

bakalım feneri övecek bi kahpebizansın tohumu çıkacakmı.
bu forumda ezikleri övenin....:mad::mad:

iso_4939
15.12.2011, 19:08
arkadaslar lütfen şu angut da yayınlanan ve anası babası bellı olmayan itlerin o.ç.nın yazdıklarını burda paylasmayın ve milleti günaha sokmayın...

sevgilerle....

Doğan BULAT
15.12.2011, 19:09

Nefretle‚

Şu yazıyı futbolcularımıza da okutmalı..:eek:

iso_4939
15.12.2011, 19:10
bu forumda ezikleri övenin....:mad::mad:

2 saat önce ben haklı olarak övmüştüm....:D

ALDENİRO
15.12.2011, 19:11
Şu yazıyı futbolcularımıza da okutmalı..:eek:
kim çevirecek şimdi!:D:D

Cihat K
15.12.2011, 19:12
götü olan futbolcularımızın bi tanesine zarar versin.öyle bol keseden attıklarına bakmayın arkadaşlar.90'lı yılların sonu holiganizmin doruğa çıktığı zamanlarda kadıköyde bunların götünden az kan almıyorduk.kafalarında kırdığımız sopaların haddi hesabı yok.ama artık yaş baş erdik kemale.böyle şeyler bitti diyoruz.hortlatmasınlar.rovanşında cenazelerini kaldırırız.
kesinlikle abi bunlar bizi ne sanıyor.futbolcularımıza ve teknik heyetimize en ufak hareketlerinde avni akerde fitil fitil getirmeliyiz.mesajlarından da okuduğuma göre adamlar resmen holiganlık yapacak ya...

ALDENİRO
15.12.2011, 19:13
2 saat önce ben haklı olarak övmüştüm....:D
şampiyonluk da bizim hakkımız ama hiçbir eziğin bizi övdüğünü görmedim, duymadım.

Ömer Faruk61
15.12.2011, 19:13
Peki Maçta bu angutlar olay çıkarırsa Trabzonda rövanşı oynatır mı fenerasyon???

Cihat K
15.12.2011, 19:15
Peki Maçta bu angutlar olay çıkarırsa Trabzonda rövanşı oynatır mı fenerasyon???
öyle oynatmama gibi bir hakları yokki.adamın götünden kan alırız biz.

ALDENİRO
15.12.2011, 19:15
şenol hoca gidip öpmezse aykutu o zaman çıkar.:rolleyes:

Cihat K
15.12.2011, 19:16
inşallah burak şu maçta gol atarda o golle kazanırız.golden sonrada ibnelere sus işareti yapsın.

Ömer Faruk61

Önce bir Şampiyonluğumuzu alalım :rolleyes: Sonra kanı alırız..Bence :mad::mad:

TSezgin61
fenerli yöneticilerin ne mal olduklarini biraz anladiysak simdiye kadar, bu macta asilacak pankartlari ve cikacak olaylari bizzat planlayacagini bilmemiz gerekir...

Terzioğlu
Tolga
Celustka-Giray-Glowacki-Cech
Colman-Zokora
Halil-Adrian-Alan
Burak

61_Hasan_69
15.12.2011, 19:17

Hep alıyoruz zaten.

28TS61
15.12.2011, 19:18
zokora cezali mi degil mi ? son durum ne ?

Taner Tonbil
inşallah burak şu maçta gol atarda o golle kazanırız.golden sonrada ibnelere sus işareti yapsın.

Aynen renktas.. suan gözümün ününe getiriyorumda :D

Müthis olur yani..

Cihat K
cok fena hazırlanmıslar bılet falan kalmamıs.futbolcular sahaya cıkarken gecen senekı kupayı koyucaklarmıs oraya oyle konusuluyor.
çok güzel.inşallah futbolcularda bu psikolojide oynarlar bizim işimize gelir.yapmamız gereken olabildiğince sakin olmak.burak bu maça ekstra motive olması lazım...

Cafer Bulur
15.12.2011, 19:19
Cehenneme gidiyormusuzda,korkuyu iliklerine kadar hissedecekmisizde daha neler neler.

Yukarda yazisi yayinlanan fb taraftarinin ruh halinden rahatlikla anlayabilecegimiz gibi fb liler futboldan zerre kadar anlamayan,zavalli alcak mahluklardir.

Kesinlikle akli dengelerinin yerinde olmadigini düsünüyorum ama korkacak bir durum yok.

1 tane oyuncumuzun kilina bile dokunmazlar,ancak bosuna afkururlar bu zavallilar.

Öyle afkurmak kolay,hicbir sey yapamazlar yapamayacaklar.

Ancak kazanirsalar deli gibi sevinirler o kadar.

Fatih Öztürk
15.12.2011, 19:20
kesinlikle abi bunlar bizi ne sanıyor.futbolcularımıza ve teknik heyetimize en ufak hareketlerinde avni akerde fitil fitil getirmeliyiz.mesajlarından da okuduğuma göre adamlar resmen holiganlık yapacak ya...

aklı sıra tehdit savuranarın yaş ortalaması 18. kaale almayı bırak osurale burunlarına.sittiret gitsin.
kenan evren lisesi tarafındaki kale arkasının hemen arkasındaki duvarın dibine sokup altlarına işettirdiklerimizi unutmazlar.
abilerine babalarına sorsunlar onlar fantaziyi unutmaz.

Cihat K
15.12.2011, 19:20
Önce bir Şampiyonluğumuzu alalım :rolleyes: Sonra kanı alırız..Bence :mad::mad:
kan alırız derken yani trabzona gelcekler ya orada alırız o kanıhttp://forum.bordomavi.net/images/icons/icon7.gif

Terzioğlu
15.12.2011, 19:22
Tolga
Celustka-Giray-Glowacki-Cech
Colman-Zokora
Halil-Adrian-Alan
Burak

Zokora cezaliysa o mevkiye Serkan.

Fatih Öztürk
cok fena hazırlanmıslar bılet falan kalmamıs.futbolcular sahaya cıkarken gecen senekı kupayı koyucaklarmıs oraya oyle konusuluyor.

koy g... gitsin.

ben her zaman koyuyorum:)

DeAgLeMaNyAq
Federasyon normal şartlarda öyle kupayı sergiletip tahrik unsuru oluşturmaya izin vermez ama diğer yandan MAA ve tayfasından da her şey beklenir...

Cafer Bulur
15.12.2011, 19:24
Yönetim bu macta zokora yi oynatamayacaksa derhal istifa etmeliler.

Ne yapip edip zokoranin 1 mac ceza almasini saglamak zorundalar,aksi takdirde günleri sayilmaya baslanmali.

Fatih Öztürk
Federasyon normal şartlarda öyle kupayı sergiletip tahrik unsuru oluşturmaya izin vermez ama diğer yandan MAA ve tayfasından da her şey beklenir...

öyle bişey yok.sallıyor eşşekler.

Erkan SÜNGER

bizimkilerden biri corabına dolar sıkıstırsın yanında gecerken kupanın tükürüleyip kupanın üstüne yapıştırsın değerini 55 bin kişi belki anlar

Ömer Faruk61

Eğerki böyle bir şey olursa Şenol Hoca Aykutun suratına bile bakmamalı..:mad:

Fatih Öztürk
15.12.2011, 19:26
öyle şeylere inanmayın arkadaşlar.hepsi kuru sıkı haberler.

Fatih Öztürk
15.12.2011, 19:28
dusuncelerı bu bıldıgım kadarıyla.eger ızın verılırse balık agı atılıcakmıs arada bı forumlarına sızıyorum da orda gordum

balık ağı he:)

bi bak bakalım mısır unuyla tavada atacaklarmı.

ESER
15.12.2011, 19:28
ben maa'nin aciz baskanina yalakalik olsun diye yapacagi pisligi simdiden gorur gibiyim. bu macta skandal bir hakem katliami bekliyorum. icerdeki adam tff baskaninin baskani...

28TS61
15.12.2011, 19:30
http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=1918198602&postcount=120797

Fatih Öztürk
15.12.2011, 19:31
naparlarsa yapsınlar ya bız ısımıze bakalım

öyle tabi.
işimize bakalım.koy fenere gitsin sıkıntı yapmaya gerek yok.

tturan
15.12.2011, 19:37
Cezasını Çekeceksin Hırsız Burak!
burak ne yaptı bunlara acaba.bende çok hırslandım artık.bu maçı kesinlikle kazanmalıyız.varını yoğunu ortaya koymalı futbolcularımız.

Burak tv lerden şampiyonluk kupamızı istiyoruz diyorduya çok zorlarına gitmiş angutların. Neymiş para kazandığı kulübe ihanet ediyomuş.. Bahane arıyorlar. Bizim yapmamız gereken ilk yarım saat kontrollü olmak, ondan sonra onların gazı kesilir zaten sonrasında da kontra atak oynamak.

28TS61
15.12.2011, 19:38
oyle bırsey olunca onlara saldırı olmucakmı sacma geldı bana hangı adam kendını tehlıkeye atıcak oyle

deli cok :)

tturan
15.12.2011, 19:39
Bence futbolcularımız sahaya çıkarken feneve birer tane inter, CSK Moskova ve Lille forması hediye etmeliler, nede olsa adamlar şampiyonlar liginde üçünü birden tuttu.

Kasım BEKTAŞ
15.12.2011, 19:56
zokora nın cezası belli oldu mu?

DeAgLeMaNyAq
15.12.2011, 20:06
3 maç ceza aldı helal olsun size federasyon yürüyün be...

Sami Kuk
15.12.2011, 20:06
Bu maçı kazanırsak 1 sene idare eder bizi:) Medyanında fenerinde sesini keseriz aksi taktirde ezile ezile yenilirsek, işimiz çok çok zor medya ile.

amour_61
15.12.2011, 20:17
Bizim takımda hırs yok maalesef

Erkan SÜNGER
15.12.2011, 20:17
zokora nın cezası belli oldu mu?

3 maç ceza vermişler adama keşke okkalı bi yumruk atsaydı en azından hakettim derdi bunlar tam şerefsiz

yatmaztara
15.12.2011, 20:25
tff yi Allaha havale ediyorum

iso_4939
15.12.2011, 20:31
yönetımden bı acıklama varmı zokora hakkında olsa bir adet şaşıracagım da..

delikoyun
15.12.2011, 20:36
eğer bu federasyona tepkinin ne olduğunu göstermezsek yazıklar olsun hepimize

Necmi6161
15.12.2011, 20:36
nasıl gol atacağız çok merak ediyorum, 4 maçtır doğru dürüst gol atamıyoz.

penaltı falanda vermezler bu maçta. mucize yi bekliyecez artık . fark yemesek iyi .

delikoyun
15.12.2011, 20:37
federasyon tepkiye davet ediyorum federasyon başkanı derhal istifa etmeli kuklamı dır nedir sıktı zaten tepki göstermedik diye bize yapmadıkları yok

delikoyun
15.12.2011, 20:39
allah ını seversen şenol güneş taş gibi takım çıkart herşeyleriyle oynasınlar 90 dakika hırs yapıcak oyuncuları al takıma adı ne olursa olsun

iso_4939
15.12.2011, 20:39
tff ye nıye kızıyoruz ulan yönetımden cok bız yırtnıyoruz anasını satayım bu ne iş.bir allahın kulu cıkıpta bır sey demıyor allah cezanızı versın.m.a.a.gıbı köpek oldugu sürece bız cok daha cırlarız buralarda.

delikoyun
15.12.2011, 20:41
tepki göstermeyenler tepkinin alasını görecekler

MahmutHSO
15.12.2011, 20:43
Eğer yönetim bu 3 mac ceza için ortalığı ayağa kaldırmazsa , derhal istifalarını versinler. Bukadar net söylüyorum .Oyle kıyıdan kıyıdan açıklamadan bahsetmiyorum..

Mert67
15.12.2011, 20:46
Ya çekilelim şu ligden. Bilerek kafa atan adam 2 maç, gördüğü kırmızı kart tartışılan adam 3 maç ceza alıyor.

Özge
15.12.2011, 20:50
Ne yapıp edip bu maçı almamız lazım.Artık bunlara bir şekilde dur demeliyiz.Umarım kazanırız.

delikoyun
15.12.2011, 20:55
allahını seversen şenol öyle bir 11 çıkar ki adı ne olursa olsun oyuncuların 90 dakika hırsla oynasınlar

amour_61
15.12.2011, 21:00
Takımımızda maalesef hırs yok çok zor bir maç bizi bekliyor hadi hayırlısı. Umarım futbolcu arkadaşlarımız biraz olsun parayı pulu kenara bırakıp sadece hırsları ve onurları için oynarlar.

Uğur Ö.
15.12.2011, 21:03
Bu ceza futboldan soğumuş beni bile sinirlendirdi.Acaip hırs yaptım futbolculara da yapmıştır inşallah.Son nefesinize kadar koşun sahada.Aldığınız bir kuruşun bile değerini verin

Şeref
15.12.2011, 21:07
vereceksiniz o kupayı bize. ama oyle ama böyle. zokoraya verilen cezayı şirin görünmek için yapıyorlar yalakalarına ama yeme

cerebrum
15.12.2011, 21:11
tff sen ne kadar şerefsiz bir kurumsun... 3 maç tam komedi.. itiraz olsun da 2 ye indirelim diyonuz yani. biz de eyvallah diyecez.. ulan ne mal topluluksunuz.. siz hep o şikecelere yaranmaya çalışırsınız ancak..

cerebrum
15.12.2011, 21:13
o 50.000 tl var ya o da ? anladınız siz... ancak doldurur o kadar para.

Varlıbaş61
15.12.2011, 21:14
Yahu yönetim bu kadar mı acizsiniz yaaaa ...
Resmen dalga geçiyor bizle tff ...
Ama elbet; keser döner sap döner, gün gelir hesap döner !!

inadina61_08
15.12.2011, 21:16
3 maç ceza vermişler adama keşke okkalı bi yumruk atsaydı en azından hakettim derdi bunlar tam şerefsiz

Ohaaaa artık; alex'e bir, emreye sıfır veren tff bize 3 vermiş, Allah o adaletinizde sizi boğsun, Birde Ümreye gittin, hangi Vicdana sahipsin sen, ben demiştim orada işleyeceği günahların affını istemiştir diye,

Yahu Bakan ne bekliyor tarafsız olmadığını bağıra bağıra söylüyor, Bu işlere Tahrik derler, Büyük olaylar çıksın diye bu kadar yapılır, Kedi köşeye sıkışınca karşısındakini parçalar unutmasınlar;
Zerre kadar içimde acıma duygusu kalmadı bunlar için, İnşallah paranızın satın alamayacağı bir duruma düşersiniz, bize yaptıklarınızı Allah burnunuzdan getirsin, bu neya Firavun gibi çalışıyor herkes....Ya spor bakanı bunları görmüyormu ya,
YÖNETİM UYUMA artık ne olur ya; buna bari ses çıkar düşüreceklerse düşürsünler bu reziller yeter ya,Vallahi yeter billahi yeter, bu mübarek gecede Allah sizi bizi düşürdüğünüz durumdan daha kötü duruma düşürsün...:mad: :mad: :mad:

Sefa
15.12.2011, 21:18
Midem bulanıyor artık..

Hami-Ünal-Orhan
15.12.2011, 21:18
Bu maç diğerleri gibi olmamalı, olmayacak.

Ogün YAZICI
15.12.2011, 21:19
bu karardan sonra o sahaya beni koysalar canım çıkana kadar koşarım basarım.allah ne verdiyse oynayın çocuklar...

cerebrum
15.12.2011, 21:20
yönetim artık karakterli davranın yavvvv .. yeter artık yeter beee.... taraftara sallamakla olmaz bu iş.. biraz da ilgili mercilere rest çek... sonuç al artık.. gözümüzde eriyosunuz..

inadina61_08
15.12.2011, 21:27
Renkdaşlar bu iş böyle olmayacak bir ekip toplayın Trabzonda olanlar, takım istanbula gittiği gün başkanı ziyarete gidin ne olur yahu; daha önce yazdım çok büyük oyun ve tehdit var, ellerini nasıl bu kadar bağladılar,Lütfen ya gidin bu yönetimle görüşün site yönetimi, liderler oturmayın artık bir şey biliyorsanız haber verin, Vallahi ya şeker hastası olucam ya migren artık midem kaldırmıyor bu sessizliği, kazanmak yada kaybetmekten çok yoruyor bu HAKSIZLIKLAR; Hükümete sesleniyorum Adalet ve Kalkınma heryede olacaksa haberiniz olsun ki TFF'de Adalet yok, Futbol çukura düştü, yakında foseptik gibi olacak oradan da kalkınma olmaz, Allah rızası için tek istediğim ADALET, düşer çıkarsın ama diğerleri gibi kene olmadık kan emmedik, milletin Şeref ve Onurlarını çıkarlarımız için kullanmadık....

cerebrum
15.12.2011, 21:27
maçtan sonra sadri şener telegollere çıkıpta hafiften gülerek federasyon bize 3 başkalarına 1 maç ceza veriyo derse o anda yapacağı en güzel şey istifamı da sunuyorum demesi olur..
yarın ki tavrını merak ediyorum sadri şener...

inadina61_08
15.12.2011, 21:30
yarın genel kurul var bütün yöneticiler orada olacak katılın, orayı tribüne çevirin isteklerimizi bağırın çağırında duysunlar...

.....
15.12.2011, 21:34
Hiçbir şey için değilse şerefimiz için bu maçı kazanmalıyız. Haydi çocuklar size inanıyorum. Bunu başarabilirsiniz.

acil61
15.12.2011, 21:34
okadar beddua ediyorumki su TFF ve PFDK ya...masaya yumruk ya vurulacak ya gidilecek. Sike yapanlar kadar sesimiz cikmiyor!

batugol
15.12.2011, 21:40
sinirimi alacak tek şey
şu şerefsizleri yenmek olacak

robinhood61
15.12.2011, 21:50
Türkiye hiçbir zaman adaletli bir ülke olmadı ki...
güçlülerin hukuku geçerli olduğu için cezaya şaşırmadım.
ne yapalım dünyanın düzeni böyle...

TSelif
15.12.2011, 21:57
En büyük arzum şikecilerin maçında başlama düdüğü ile tek tek yere oturup sonra da birer birer sahayı terk etmek ... Umrumda değil 3 puan !!!

TSelif
15.12.2011, 22:00
yarın genel kurul var bütün yöneticiler orada olacak katılın, orayı tribüne çevirin isteklerimizi bağırın çağırında duysunlar...

Evet genel kurul saat 12:00 da.. ne güzel saat di mi !!!

Armağan Dere
15.12.2011, 22:44
Yıllar önce bir Fener-Gs maçı hatırlarım
Gs 10-0 yenecekken Johnson'un tek frikiğiyle Fenerbahçe maçı aldı..
Tek atımlık barut kaldı
Neden Olmasın?
Karartmayın enseleri

pReN@_61
15.12.2011, 22:46
Ne zaman alacaz alamazsak ölecez dediysek kaybettik.Tek bi şey söyleyeyim,Giray'ın kırık burnu bunların bi taraflarına.Selamlar..

Mustafa Ayazoğlu
15.12.2011, 23:09
dk 90 maç 2-0 fener tribünleri bağırır şike, şikeee

tabi ki şike hakemler ile alınmış bir başarı, geçen yıl asıl şikeyi hakemler yaptı. hiç birinin adı geçmedi.

hakemler akıllı kime hizmet edeceklerini biliyorlar.

en fenerli , en akıllı en iyi hakem atandı maça

en büyük şike bu.

Helvacı61
15.12.2011, 23:22
bu maçın sonucu tahin edildi arkadaşlar. zokoraya verilen ceza maçın hakemine bir mesajdır......... yapacak en doğru iş maçı çok sert oynayıp... 2-3 oyuncunun mesela emre... ayağını kırıp maçın tatil olmasını sağlamaktır. ...bir takım 7 kişi kalınca musabaka tatil olur....

Helvacı61
15.12.2011, 23:23
eğer bu takım oyunun bir parçası olurda güle oynaya yenilirse asla affetmem..

yatmaztara
15.12.2011, 23:29
Köpekleri ağlatalım, uyayamasınlar, stadı yaksınlar, çıldırsınlar ,sahaya girip futbolcularımıza saldırsınlar bunları istiyorum!

samway
15.12.2011, 23:40
o sahada alex ın ayagı kırılmazsa emrenın suratında dırsek patlamazsa takım hırsından kosmadık yer bırakmazsa bence zokora ya bu ceza az bıle !!!

Helvacı61
15.12.2011, 23:42
kafa atana 2 maç ceza.. faul bile olmayan harekete 3 maç,.........bunun anlamı nedir..

Helvacı61
15.12.2011, 23:48
zokora bu maçı kaldırabilecek en iyi oyuncumuzdu....bilerek yaptılar.. bunu onların yaninda bırakmamalıyız.. hem şikecilerle maç yaptırıyorlar hemde en iyi adamımızı haksız yere oynatmıyorlar

ThePatriot61
15.12.2011, 23:52
-------------------Tolga-----------------

Serkan------Giray-----Glo--------Celustka

-------------Aykut----Colman------------

---Volkan------Alanzinho------Henrique--

----------------Burak-----------------

Kaybedecegimiz birsey yok..

Mustafa Ayazoğlu
16.12.2011, 00:01
bu maçı izlemem çin işkencesinden beter

Helvacı61
16.12.2011, 00:04
kusura bakmayın ama şurada kadro yapanların çok saf olduklarını düşünüyorum..... bu maçın kaderini zokoraya 3 maç ceza vererek çizdiler kardeşim.. mesele zokora meselesi değil... bu ceza maçın hakemine.... açık açık sende gerekeni yap demektir...

Armağan Dere
16.12.2011, 00:07
kardesım zokora olsa en fazla ne beklıyordunkı .ne degıstırcektı en fazla

Trabzon'u bitirecekler demek istiyor.
Zokora olsa da farketmezdi demek istiyor.

Helvacı61
16.12.2011, 00:11
Trabzon'u bitirecekler demek istiyor.
Zokora olsa da farketmezdi demek istiyor.
aynen bunu demek istiyorum...maçın sonucu saha dışında belirlendi.. bu cezanın anlamı bu .... yoksa nerde görülmüş faul bile olmayan harekete 3 maç ceza...

reisoğlu61
16.12.2011, 00:11
aykut zokoranin yerini doldurur, kimsenin süphesi olmasin

Sefa
16.12.2011, 00:15
Tolga, Celustka, Giray, Glowacki, Cech, Serkan, Aykut, Colman, Henrique, Halil, Burak

ThePatriot61
16.12.2011, 00:25
bu kadroyla dagılırız

Ya onlar ya biz. Halili artik kanatta görmek istemiyorum adam eksiltemeyen kanatta mi oynar ya? Gerci Henrique de fos cikti ama baska oyuncu yok.

lazzz61
16.12.2011, 00:26
çok pıs kufur edecem de neysee yarın cumaa allah belasını versın bunşların ya resmen kendı kendımı yıyorumm su an elıme sılah versınler gıder vururum o serefsızleri

Hami-Ünal-Orhan
16.12.2011, 00:30
Zokora değil Messi ve Ronaldo yu takıma koysak bu maçı alamayız. TFF en uzman tetikçisi Cüneyt Çakır'ı bu maçta görevlendirdi.

Gökçebey
16.12.2011, 00:30
Kanarya tava cızbız oldu.

bach72
16.12.2011, 00:37
Ne diyor Nazım "..mesele esir düşmekte değil teslim olmamakta bütün mesele.."
Trabzonspor pazar günü yener veya yenilebilir de..Dik oynadığı ve teslim olmadığı sürece maçın sonucu çok da önemli değil.

Helvacı61
16.12.2011, 00:39
bu asla bir futbol maçı değil...olamazda bizim şikecilerle hala aynı çime basıyor olmamız bile hata..

Helvacı61
16.12.2011, 00:42
fenerin saha içinde trabzonsporu yenecek kadrosu yok.. fener lilleden iyi takımmı.. değil getirsinler lille maçında ki hakemi yenemezler ama bu o.ç ları bu maçın sonucunu daha dışında belirlemişler... sadri şeneri istifaya davet ediyorum..

yektakurtulus
16.12.2011, 00:43
onur
piotr giray mustafa ferhat
baris aykut sezer sercan
sapara
pawel

cikacan yedeklerle kadiköye
gelene gidene salacan tekmeyi kiracan bacaklarini maci iptal ettirecen

Dip.Ing.Mag.
16.12.2011, 00:44
Bu mac kesinlikle oynanmamalı. Bizi Ezdirecekler, bizi bitirecekler bütün planlar bu mac icin yapılmış. Zokora ya 3 mac veren zihniyet bizi bu yıl küme düşürmek icin uğraşacak. Bunu başarabilecek mı hayır ama bu mac bizi rezil etmek icin ne var ne yok yapacaklar o.c ler

sessizkral_1
16.12.2011, 00:47
Tolga, Celustka, Giray, Glowacki, Cech, Serkan, Aykut, Colman, Henrique, Halil, Burak

----------------tolga-----------

Celustka, Giray, Glowacki, Cech,

-----serkan---colman - alanzinho

burak henruqie halil

Armağan Dere
16.12.2011, 00:47
genclerin de yok
yenildigimiz, puan verdigimiz diger takimlarinda kadrosu yok

ama kotu oynuyoruz, avrupa maclarinda kendilerini gosteriyorlar
lig maclarinda yoklari oynuyor oyuncular deliriyorum
burak burak aldi goturdu o da bitti artik biyere kadar dayandi

Sen Fenerlimisin?...
Hayırdır zıpladın hemen..
İlk cümlenden belli Fenerli olduğun..

Soner Albayrak
16.12.2011, 01:22
Takımımıza darbe üstüne darbe vuruluyor. Anlaşılan önümüzü kasıtlı olarak kesmeye çalışıyorlr adi köpekler.

Fatih Özkan
16.12.2011, 01:30
Başarılı olduğumuz yılların diyetini ödüyoruz resmen.

Mustafa ÖZDEMİR
16.12.2011, 01:32
ezecekler bizi...

Sinan Sağlam
16.12.2011, 01:36
Bu maç öyle taktikle tuktikle kazanılacak bir maç değil...

11 ' i şöyle bir düşününce geçen senenin cefasını çeken , canı yanmış , fenerin nasıl bir günahkar olduğunu bilen kaç topçumuz olacak???

Adrian Messi olsa ne olur Fener in pisliklerini yaşamadan

Henrique Ronaldo olsa ne olur ????

Ruh uçtu gitti , Allah sonumuzu hayretsin ....

kudu_61
16.12.2011, 01:54
bırakın tff yi mhk yi siz 15 kornerden pozisyon bulamayan takıma çare arayın veya onu da bırakın geçen sezonun şampiyonunu bu hale getireni bulun kenar orta yok kafa yok şut yok 0-0 elde var 0 böyle oynarsak bu ezikler bizi yener çünkü bende ki ruh futbolcumda yok fener yenmiş bizi gençler yenmiş önemli mi onlar için sahaya çıkın ölümüne oynayın diyeceğim ama kime erenin sercanın murat tosunun günahı ne şenol hoca gençler maçında oynamayacaklar da sen bu çocukları fener maçında ş.ligi maçında mı oynatacaksın yazık Trabzonsporumu ne hale getirdiler bu futbolla kadıköye gitmeyin oraya 100 tane gurbetçi gençler gitse bana yeter fener maçında oynanan futbol ve alınacak sonucu düşünmüyorum futbola karşı para hep kazandı şimdiye kadar biz de ondan kaybettik Allah bu maça ts seyircisini almayan zihniyetin de cuma cuma belasını versin 90 dk küfür yiyeceğiz ve bunları dinletecekler bize sonuç önemli değil bu şerefsizlere prim verenler bu maçı çoktan kazandı namusumuzla oynasak ne oynamasak ne HERŞEYE RAĞMAN EZİKLER ŞEREFSİZLER HAYSİYETSİZ ONURSUZLAR BU MAÇ SİZİ ÇIKTIĞINIZ YERE SOKACAĞIZ METRİSE SELAM GÖNDER BURAĞIM

MuratB.
16.12.2011, 02:02
Tarihimizde çok zor zamanlarda Şükrü Saracoğlu'na çıktığımızı ve hiçbir zaman ezilmedigimizi gayet net hatırlıyorum

.....
16.12.2011, 02:07
Şükrü Saraçoğlunda artık kazanmalıyız. Uzun zaman oldu. Adamlar en kötü günlerinde Avni Akerde kazandı. Bizde bunu başarmalıyız.

ErtuGrul
16.12.2011, 02:11
Ari kovanina comak skmak lazim bazen, futbolcular maca " verin ulan 7. sampiyonlugumuzu" diye pankart ile cikacak, rakibi iyice sinirlendireceksin, kora kor mucadele edeceksin, sinirleri iyice bozulan $ikebahce taraftarlari dayanamaz sahaya girer. Yeterki kaleyi bulan ilk sut gol olmasin...$ikeciler kesin sahaya girecekler...

lazzz61
16.12.2011, 02:21
futbol ve şans bıle yanımızda olsa bu hakemlerle bu federasyonla bu pfdk ıle zor arkadas

Soner Albayrak
16.12.2011, 02:34
Şunları saraçoğlunun çimlerine bi gömsek de avuçlarını bi yalasalar başka şey istemiyorum.

DeAgLeMaNyAq
16.12.2011, 02:43
14 yıllık hasrete son vermek son 1 aydaki kötü gidişatın izlerini bir anda yok eder...

realist07
16.12.2011, 03:13
Pazar günü Şükrü Saracoğlu Stadı'nda Trabzonspor (http://www.takvim.com.tr/index/trabzonspor) ile karşılaşacak olan Fenerbahçe (http://www.takvim.com.tr/index/fenerbahce)'de OHAL ilanı verildi... Yönetim, hem ligdeki konum hem de psikolojik faktörler nedeniyle önemi çok artan kritik maç öncesi çok önemli güvenlik tedbirleri almaya başladı. Yöneticilerin, taraftarların internet ortamındaki tüm görüşmeleri ve yaptıkları organizasyonları mercek altına alarak kritik istihbarathara ulaştığı öğrenildi.

TRİBÜN LİDERLERİ UYARILDI
Son yıllarda Fenerbahçe ile Trabzonspor arasında gerilen ilişkiler nedeniyle maç sırası ve sonrasında çıkabilecek olası olayların önüne geçmek isteyen Sarı- Lacivertli yönetim önceki gün tüm taraftar gruplarının liderleriyle bir zirve gerçekleştirdiği öğrenildi. Bazı taraftarların maçın 61. dakikasında sahayı yabancı madde yağmuruna tutanacağına dair duyumlar alan yöneticilerin bu konuda tribün liderlerine uyarıda bulunduğu öğrenildi.

AMAN SAHAMIZ KAPANMASIN
Ayrıca geçtiğimiz maçlarda yaşananlar nedeniyle ceza sınırında olunmasından dolayı olası bir saha kapatmaya karşı tüm tedbirler de alınmış durumda. Uzun bir aradan sonra Trabzonspor karşılaşması nedeniyle Şükrü Saracoğlu Stadı'na tel örgüler taktıran yönetim, özel güvenlik birimlerine de "Kuş bile uçurtmayın" talimatını verdi.

EMNİYET'E 'ÖZEL' ÇAĞRI!
Fenerbahçe yönetiminin Emniyet'le de temasa geçtiği ve Trabzonspor kafilesinin stada girişi sırasında özel önlem alınmasını istediği gelen bilgiler arasında. Sarı-Lacivertliler'in karşılaşma öncesi ve sırasında stat içinde yapacağı anonslarla da taraftarları sakin olması konusunda uyaracağı ifade ediliyor.

Etem Güner
16.12.2011, 03:29
A2 Takımımız;

http://img440.imageshack.us/img440/5134/80119477.png

U18 Takımımız;

http://img690.imageshack.us/img690/8527/u18v.png

U17 Takımımız;

http://img404.imageshack.us/img404/5547/u17.png

U16 Takımımız;

http://img687.imageshack.us/img687/5590/u16.png

U15 Takımımız;

http://img580.imageshack.us/img580/9837/u15h.png

U14 Takımımız;

http://img403.imageshack.us/img403/8137/u14.png

sessizkral_1
16.12.2011, 03:33
ve 1 tane altyapıdan oyuncu yok !!

Etem Güner
16.12.2011, 03:35
evet renktaş malesef adam sormazmı yav

Ümit Küçük
16.12.2011, 03:45
bu maça motive çok kolay....şenol hoca şikeyi üfür geçen seneyi üfür burak beyin sarsıntısıyla oynadığını üfür tolgaya kırık burunla oynadığını üfür....duvarada burakın kanlı formasının resmini as...sonra alırız maçı

nesta61
16.12.2011, 03:57
bu maci oyle bir oynayinki oyle bir motive olunki oyle bir destan yazinki nolur guldurmeyin su ku$ beyinli angutlari!!!!!!!

cellchook
16.12.2011, 04:02
vapura bindim bugün...
bir adam birşeyler satıyor..
baktım ayağı protez..elleri sakat...
hemen alıcaktım 10 liralık...
çok üzüldüm çünkü...
konuşurken dikkat ettim...
ben trabzonluyum dedi herkese mallarını satmaya çalışırken...
tüm vicdanıma rahmen hiçbirşey almadım...
abi almazmısın dediğinde ise...
ben Fenerbahçeliyim dedim..
size yağmurlu havada su yok...

antu com da yazmış.

o.evladısın diyorum.

Sefer A.
16.12.2011, 04:11
orada o ibnenin karsisina dikilip burununa bir kafa darbesiiii hooopp burun kirik kanlar akiyor aaa diye bagiriyor, pesinden de diyeceksin "geçen sene Burak Yilmaz bu sartlarda sahada top oynadi, Tolga Zengin de öyle, Giray da öyle" ;)

Erdal DİLEK
16.12.2011, 04:41
vapura bindim bugün...
çok üzüldüm çünkü...

antu com da yazmış.

o.evladısın diyorum.
bu yazıyı bende okudum, böyle birşey yok ya. adamlardaki zihniyete bak, ne adamı insan değil lan bunu diyen, baksın işine. adamlar hükmen mağlubiyet dahil herşeyi gözüne kestirmiş bize bileniyor. bizim başkanda dünyadan haberi yok. yok böyle bişe beyler, bu macı bize vermezle bazıları

Erdal DİLEK
16.12.2011, 04:46
çok kötü kumpasa geldik. resmen şikecilerin gazını alma maşası oldu. harcayacakla r bizi, yetkili ağızlardan tık yok

seydisehir1
16.12.2011, 05:07
Ben Olsam senol hocanin yerinde maca cikmam. Yada pafla cikarim...

61_Serhat_61
16.12.2011, 05:08
vapura bindim bugün...
çok üzüldüm çünkü...

antu com da yazmış.

o.evladısın diyorum.

keser döner sap döner,tavuk döner,horoz gömer...
allahindan bulsun insallah...
aaaah ah...
BMN yönetimden "küfür serbest kredisi" istiyorum... fayizi 50% olsun seve seve verecem....
2 saatlik lütfen...
2 saat saymak istiyorum buna ve bunun gibilerine...

Uğur Tüysüzoğlu
16.12.2011, 05:17
Sahada bir tepki , basın aracılığı ile tepki gösterilmez ise , benim savaşacak gücüm yok birazda rüzgarı kullanma zamanı.

İskender Çakmak
16.12.2011, 06:34
zokora ya uc mac ceza verildi. Verilir tabii bizim yonetim sustukca korktukca gelen gecen ceza da verir baska bir sey de...

CEMEFKER
16.12.2011, 08:50
Umutsuz olduğum belki de son zamanlardaki tek maç. Geçmiş senin olanlarının birikimi, bizim ligdeki durumumuz, başkanın ligdeki geleceğimiz ile ilgili olan açıklamaları, rakibimizin durumu ve formda olan maç çeviren rakip takım futbolcuları dikkate alınırsa bizim bu maçta fazla bir şansımız yok.

Aksi olursa geçen sezonun getirdiklerinin üzerine bal-kaymak olur, ancak ligdeki geleceğimiz için birşey fark ettirmez bana göre.

Buradan önümüzde engel olarak gözüken etkenlere gelirsek. Federasyonun, hakemlerin bize bu sezonki bakışlarına bakarsak biz Uefa'dan ikramiyeyi almış oturduğu yere oturması gereken bir klup durumundayiz. Hakemlerin bize karşı aksi kararlarının çokluğu zaten bunu fili olarak açıklıyor yeterince. Bize karşı çok rahatlar, rahat kartlar çıkıyor bize karşı, pozisyonlar bizim aleyhimize daha kolay değerlendiriliyor/ çalınıyor.

Ve bu rahatlık da sezonbaşı ile bağlantılı.....

Bildiğimiz birşey var ki yazıyoruz. Dünkü PFDK kararı bunu % 100 destekliyor. Teşekkürler federasyon beni boş çıkarmadığın için. Senden zaten bu beklenirdi. Bizim artık federasyonda hiçbir destek alacağımız hiçbir dayanak yoktur. Süreç aleyhimize işlemeye devam ediyor ve sezon sonu da fb'nin ödüllendirildiğini hep birlikte göreceğiz.

CEMEFKER
16.12.2011, 08:53
.....Ve bu maç , önümüzdeki fener maçı bizim için artık onur maçı olmuştur. Tüm futbolcularımızın buna göre hazırlandırılması lazım. Ey yönetim, ey teknik ekip uyuma, aleyhimize karşı topyekün saldırıyorlar.

Bu işte artık teknik-taktik, kısa aralıklı maç programları, yorgunluğu konuşmanın anlamı kalmadı. Onurlu bir savaşa hazır mısınız. Onurunuz için haftasonu savaşın fb'yi sahaya gömün......

Oruç
16.12.2011, 08:55
Hazırladıkları görsel tam komedi.

el fanatico
16.12.2011, 08:58
bu maçta koşmayan kendini ezdiren futbolcu benim futbolcum değildir.

Doğan BULAT
16.12.2011, 09:15
Bu maçı bir alırsak bu o. çocuklarına en güzel dersi vermiş oluruz..

Burda bir arkadaşın imzasında vardı.

"Ali Kemal Denizci ilk maçta Kocaelispor bizi 1-0 yenmişti. Gazeteler "hamsinin kafasını ezdik" diye başlık atmışlardı. Gazeteleri soyunma odasına astım ikinci maçta ilk 20dk.da maç 5-0 dı" ..

İşte bize lazım olan bu ruh bu hırs.. Bir tek Tolga'da o hırsı o ruhu görüyorum..

Var mı başka?

Hayatımda ilk kez bir maçta bu kadar kinliyim rakipten nefret ediyorum..

Ne yapın ne edin ama bu maçı alın..

Stattaki dışardaki kim varsa bu köpeklerin sesini susturun

Daha çok kudursunlar daha çok havlasınlar ve daha çok hatalar yapsınlar

Bu maçı alın kalan her maçı kaybedin hiç önemli değil Çünkü bu lig artık bu kadar önemsiz benim gözümde !

Ama sadece bu maçı alın kendiniz için, bizim için bu pisliklere inat bir kere hırsınızla ruhunuzla oynayın..

Bu gün takımımdan kendi adıma tek istediğim şey ne Şampiyonluk ne kupa..Tek istediğim sadece şu şerefsizleri sevindirmeyin..

el fanatico
16.12.2011, 09:21
Trabzon da olanlar idmanlara gitmiyorlar mı ya? bi tezahürat bir gaz, sonra İstanbul da aynısı... haydi uşaklar biz ateşlemeliyiz takımımızı yine... bu maç bu senenin en önemli maçı ligde...

güneyli
16.12.2011, 09:29
Yönetim psikolojik savaşın argümanlarını bu maçta kullanmalı...Stadda takımım için can güvenliği istesin..

Serdar Dilekoğlu
16.12.2011, 09:34
Maçta yapılacak iş belli.

Tribünden bir kibrit çöpü bile gelse oyuncularımız ortasaha da toplanıp OYNAMAMALILAR.

Proveke ise en alasını yapmalıyız.

mahmuter61
16.12.2011, 09:38
Allah aşkına bu maçta bu babalarının kim olduğu belli olmayan bu topluluka yenilmeyin yemin olsun hepinizi alnından öpeyim!!!Bumaça onur maçı için çıkın.Şenol hocam hayatının maçı esas bu.

inadına_Trabzon
16.12.2011, 09:39
A2 Takımımız;

http://img440.imageshack.us/img440/5134/80119477.png

U18 Takımımız;

http://img690.imageshack.us/img690/8527/u18v.png

U17 Takımımız;

http://img404.imageshack.us/img404/5547/u17.png

U16 Takımımız;

http://img687.imageshack.us/img687/5590/u16.png

U15 Takımımız;

http://img580.imageshack.us/img580/9837/u15h.png

U14 Takımımız;

http://img403.imageshack.us/img403/8137/u14.png

altyapıdan adam OYNATMAZÜK.

BDiler61
16.12.2011, 09:59
Merhaba arkadaşlar ben gs liyim normalde fakat forumlarda dolaşmayı seviyorum gerek gs gerek ts gerekse de fb forumlarında.. yazılanları falan okuyorum öyle vakit geçiriyorum ve bu maç öncesi şunu farkettim fb gerçekten ölümüne hazırlanıyor bu maça hazırladıkları görsele bakın. http://www.antu.com/AntuGorsel.aspx?ID=671 umarım puan kapabilirsiniz bu adilerden de bbizim ekmeğimize de yağ sürersiniz ne diyim :) allah yardımcınız olsun..

Hazırladıkları görsel normal. Herkes kendinde olmayanı istermiş onlarda kendilerinde olmayanların hepsini yazmışlar ;)

delikoyun
16.12.2011, 09:59
hocam celutskayı serkanın önünde oynat daha iyi çizgiye iniyor adam geçiyor sut çekiyor celutskayı orta sahanın sağında oynat bu maçta stoch çok süratli sağ bek oynatma

ozturk
16.12.2011, 10:28
bu ne yaa!

http://www.61saat.com/haberler/fenerbahce-maci-sonrasi-trabzonspor-senaryolari.html

Mert Zaman
16.12.2011, 10:37
Haydi FIRTINA'M KALDIGIN YERDEN 1.5 AY ONCESİNDEN DEVAM ET

B.AKDEMİR
16.12.2011, 10:52
------------Tolga--------------
Serkan-Giray-Glow-Celustka
------------Aykut--------------
Volkan---- Colman---- Halil
----Burak ------Henrique----

11 ile çıkmalıyız.Zokoranın cezası 1 maça inse idi oynama şansı olurdu ama bu haysiyetsizler 3 maç vermişlerki adam oynayamasın.

Bu maçta soğuk kanlı olmalı ayağa iyi pas yapmalı ve tribünleri kimse duymamalı.Fbli taraftarlar ne yaparsa yapsın bu futbol maçı belli kurallar içinde oynanan bir oyundur.Rakip kendi sahasında tribünlere oynamak isteyecektir.Biz İnter ve ilk Lille maçında oynadığımız psikoloji ile oynarsak bu maçı alırız.Yabancı oyuncularımız ve Burak bu tip maçları kaldırabiliyor önemli olan Serkan gibi Giray gibi oyuncularımızın stres yapıp hata yapmaması.İkinci yarı oyuna Alanzinho girmeli.Bu şekilde oynarsak Fb nin 15 dk lık işi var,eğer geçen seneki ruhun yarısını şu sahaya yansıtırsak sıkıntı yaşamayız.Ama eğer ruhsuzca sahaya çıkarsak fb farka gitmek isteyecektir.

Tüm takımımıza başarılar diliyorum.

Ümit Küçük
16.12.2011, 10:56
Hazırladıkları görsel tam komedi.

aynen öyle namustan şereften bahsetmişler.....namus cinayetinden yatıyor zaten aziz içer de

delikoyun
16.12.2011, 11:05
---------------------------------tolga------------------------------

sekan--------------------giray---glowacki--------------------------cehc

celutska---------------colman--------aykut-------------------------adrian

----------------------------halil-----------burak--------------------------

celutska adam geçebiliyo sut atabiliyo inter maçında yaptıklarını gördük ligde de gol attı top sürüp adam geçebiliyo pres yapıyo sağ kanatta daha iyi sağ bek serkan daha seri oyuncu
bu kadro daha dirençli kadro

mahmuter61
16.12.2011, 11:07
Bu maça takım pretesto olarak çıkmamalı!!!Hükmen yenik sayıl ne olacak hiç olmazsa TFF ve MHK tarafından katledilişimizi seyrettmeyiz.Zokora ya verilen adice ceza,başkanın hala daha yasağının kalkmaması ve içerden çıkanların tüm cezalarının kalkması bu kararı almamıza yeterde artar.

TheDayAfter61
16.12.2011, 11:08
Bu maçta sahada olmayan topçunun önceden ne yaptığı,bundan sonra ne yapabileceği beni hiç ilgilendirmiyor,hemen yollanmalı.Takım umarım geçen seneyi düşünür en son Zokora'nın cezasındaki puştluğu düşünür ve ona göre oynar.

mahmuter61
16.12.2011, 11:09
Merhaba arkadaşlar ben gs liyim normalde fakat forumlarda dolaşmayı seviyorum gerek gs gerek ts gerekse de fb forumlarında.. yazılanları falan okuyorum öyle vakit geçiriyorum ve bu maç öncesi şunu farkettim fb gerçekten ölümüne hazırlanıyor bu maça hazırladıkları görsele bakın. http://www.antu.com/AntuGorsel.aspx?ID=671 umarım puan kapabilirsiniz bu adilerden de bbizim ekmeğimize de yağ sürersiniz ne diyim :) allah yardımcınız olsun..

Senin yediğin ekmeğe lan şerefsiz adi pislik .... akraba olmayalım!!!

delikoyun
16.12.2011, 11:09
önde basma kadrosu yanlış bir kadro her maç volkan alanzinhop adrain önde bassın diye oynatıyoruz YAN BASIYORUZ VOLKAN ALANZİHO ADRİAN LI KADRO YAN BASMA KADROSUDUR ÖNDE BASMA KADRO SU DEĞİL
TOLGA

CELUTSKA GİRAY GLOWAZ CEHC

AYKUT

VOLKAN COLMAN HALİL

BURAK HENRİQE

BU KADRO YAN BASMA KADROSUDUR.ŞENOL GÜNEŞİN LİGDE DEVAMLI KULLANDIĞI 11 YAN BASMA KADROSU FENER MAÇINDA YAN BASAR

FENERİ BASMA KADROSUNU AÇIKLIYORUM

TOLGA

SERKAN GİRAY GLOWACKİ CEHC

CELUTSKA COLMAN AYKUT ADRİAN

HALİL BURAK

el fanatico
16.12.2011, 11:11
volkan a güvenemiyorum arkadaş adam dinlenmiş olmasına rağmen çıkmış olduğu lig maçında yokları oynuyor resmen. fener maçında da bu psikolojisiyle birşeyler yapabileceğini sanmıyorum.

ortalarıyla ünlü adam top ayağına gelince dağa taşa orta açıyor. kaleye mi vuruyor orta mı açıyor belli değil.

delikoyun
16.12.2011, 11:13
Şenol gÜneŞİn lİgde kullandiĞi yan basma kadrosu

tolga

celutska gİray glowackİ cehc

zokora

serkan colman alanzİnho halİl

burak

bazen volkanla baŞliyo saĞ kanatta celutska yi sol bek oynatiyo serkani saĞ bek

Ömer Faruk61
16.12.2011, 11:21
Hala Kadro kuruyoruz biz safız arkadaş PAF takımla çıkılması lazım bu maça...

Reha
16.12.2011, 12:10
Şenol gÜneŞİn lİgde kullandiĞi yan basma kadrosu

tolga

celutska gİray glowackİ cehc

zokora

serkan colman alanzİnho halİl

burak

bazen volkanla baŞliyo saĞ kanatta celutska yi sol bek oynatiyo serkani saĞ bek
Şu yazı şeklini bi düzelt be hemşerim..ne dediğin anlaşılmıyo...

ESER
16.12.2011, 12:17
namus alinteri emek..
namus alinteri emek ne arar la peferpahcede

okanmeral
16.12.2011, 12:20
Bu maç için yapılan kadro tahminlerinin cezalı ya da sakatların kimler olduğunun hiç bir önemi yok. Öyle maçlar vardır ki sahada istenilen oyuncular olmaz fakat oynanan futbol herkeste şaşkınlık yaratır.

İşte bu maçta da aynı durumun olacağını düşünüyorum. Zokora' nın oynamama nedeni gerçekten tahammül edilecek bir durum değil. Oynamaması bizim için gerçekten büyük handikap olacak. Bu duruma bir örnekle cevap vermek istiyorum. Geçen sezon kalecimiz Onur sakatlandığı zaman, kaleye geçecek olan Tolga için bir çoğumuzun kafasında soru işareti vardı. Geçmiş dönemlerde hiçte parlak maçlar çıkarmamıştı. Fakat Onur' un sakatlanması onun kariyeri için bir milat oldu. Adeta harikalar yarattı. Hem de baskının tavan olduğu zamanlarda.

Belki bu maç Zokora' nın yerinde oynayacak olan futbolcumuz için de olacaktır. O da oynadığı pozisyonda harikalar yaratıp, maestro görevini üstlenecektir.

Arkadaşlar unutmayalım; biz Trabzonspor' uz. Alem-i Cihan' ın Milano' da koskoca İnter' e karşı fark yiyeceğini iddia ettiği bir ortamda tarih yazan takımın taraftarlarıyız. Bunları yaşadık. Bu maç için de Trabzonspor' umuz için aynı senaryolar işlenmektedir. Müthiş hazırlanmışlar-mış, fena bilenmişler-miş. Unutmayalım ki ne kalelerinde Julio Cesar var, ne defanslarında Lucio var, ne orta sahalarında, Cambiasso-Schneider var, ne de forvetlerinde Milito var.

Bu dünyada yaşanılan-yapılan her vak'a tecelli etmiştir, edecektir. Allah' ın varlığına inandığım gibi bu duruma da inanıyorum. O yüzden metanetimizi koruyalım, gereksiz yere umutsuzluğa kapılalım, takımımıza inanalım.

Ama yenersek varyaaaaa...

:)

Samet Berber
16.12.2011, 12:33
Zokora'nın olmaması çok kötü , Aykut Alex'i ne derece durdurabilir bilmiyorum ama son yıllardaki en sıkıntılı maçlarımızdan biri olacağı kesin .Umarım alnımızın akıyla döneriz .

Osman Yavuz
16.12.2011, 12:48
Allahım bize bu maçtan alnımızın akıyla çıkmayı nasip et. Burak'ın çatlayan kafatasını, Tolga'nın Giray'ın kırılan burunlarını gördün, onların alın terine şahit oldun. Sen her zaman haklının yanındasındır. Bütün olumsuzluklara rağmen bu maçı kazanmamız için yardımını esirgeme...

Dualarımız sizinle çocuklar. Yolunuz açık olsun.

Son sözüm Burak Yılmaz'a. Sana sonuna kadar güveniyorum. En önemli kozumuz sensin. Allah o gün sana güç kuvvet versin...

Mustafa Ayazoğlu
16.12.2011, 12:49
Sadri Şener maça gidecek mi?

malimar61
16.12.2011, 12:49
arkadaşlar yönetim nihayet bir açıklamayla pfdk kararını eleştirdi http://www.guncel61.com/genel/trabzonspordan-nihayet-sert-aciklama.html

Mustafa Ayazoğlu
16.12.2011, 12:52
Play Off en çok itiraz eden bizdik ama işimize yarayabilir.

10 puan fark var yinede ümitli olmak istiyorum, %1 de olsa şampiyonluk için.

ağasarlı
16.12.2011, 12:52
bu arada takımımız psikolojik olarak hazırlanıyormudur. atmosferden etkilenmemek için

yektakurtulus
16.12.2011, 12:53
senol günesin basin toplantisini nereden takip edebiliriz?

.....
16.12.2011, 13:05
Bu maçı kazanıp kötü gidişe dur diyeceğimize eminim. Bizim oyuncularımız deplasmanlarda daha iyi oynuyor. Allah'ın izniyle kazanıp moral bulacağız.

MİSSE_MİSSE
16.12.2011, 13:10
celuska---giray---glo---cech
alan----sekan----colman--adrian
----------halil-----------
---------burak---------

cerebrum
16.12.2011, 13:16
bu maçta kornerleri burak atmalı.. hemde hepsini.. tahammulsüz herifler maçın devam etmemesi için kendilerini bile aşağı atacaktır.. psikolojikmen ezmek lazım bunları.. aciz ve saygısız bir topluluk olduklarını ancak anlarlar..

Arda'
16.12.2011, 13:22
http://img390.yukle.tc/images/725389872_267086976681672_134326269957744_764478_1 51522491_n.jpg

Beyler :(

cerebrum
16.12.2011, 13:22
cska - real madrid.....

ohhhhhhh.. yarasın ruslaraa..