PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 16. Hafta | Fenerbahçe 1 - 0 Trabzonspor

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Yasin Altuntas
13.12.2011, 23:27
Emre mesaj atmış... :)

"Stresli bir sürecin sonunda dün hata yaptım. Ama beni kapıdan kovsalar bacadan girerim. Aykut Hoca'dan özür diledim."

Tam bir serefsiz.

TS-FAN
13.12.2011, 23:47
Kaybedecek ne kaldı?
Bu adamlara sahada kaybediyoruz,masada kaybediyoruz..
Son gelişmelerden sonra...Tek yol var..O da kazanmak.

SensitiveLord61
13.12.2011, 23:48
Emre bizim maça kadar affedilir diye düşünmekteyim. Affedilmezse alternatifleri daha kötü

yatara
14.12.2011, 00:12
gecen mac Buraka yapilan ayibi yeni gördüm, Burak pazar günü fenere kodukdan sonra utanmicaklarmi?

61kralfatih
14.12.2011, 00:28
henrique alır tek başına maci İzlemiyeceğim

lazibere
14.12.2011, 00:42
Ligin en kalitesiz oyununu oynuyoruz, Kötünün kötüsü hemde

kadro zaafiyetini derinden hissediyoruz

Elin adamlarında semih ve emre çolak gibi ismleir duyunca biz bitmişlerden yıldız yaratmaya devam edelim bakalım nereye kadar

lazibere
14.12.2011, 00:43
henrique alır tek başına maci İzlemiyeceğim

Henrigue de bir yetenek varsa bizle biz bunu asla görmeyeceğiz..

Burak o mevkide tek başına oynadığı müddetçe henrigue çizgide ya oynar yada oynatılmaz ve 500 bin dolara satarız...

FC-ST-PAULI-61
14.12.2011, 00:43
Hirsizlari yenmeliyiz.Ama Hakem kim olursa olsun bizi bitirecek.

lazibere
14.12.2011, 00:45
Bana birisi şunu anlatsın???

Ligin başından beri, büt sürü adadolu maçlarında puan kaybettik...

Bu maçlarda Henrigue gibi oyuncularımız da top oynadı?

İBŞB dekı Doka diye bir oyuncu gibi neden oyuncumuz olmaz...

Diyeceksın ki; Büyük takım oyuncusu farklıdır

İyi de bana bidekı yabancıların diğer takımlardakı yabancılardan bir artısını söyleyecek var mı??

Bekir
14.12.2011, 00:46
Bana birisi şunu anlatsın???

Ligin başından beri, büt sürü adadolu maçlarında puan kaybettik...

Bu maçlarda Henrigue gibi oyuncularımız da top oynadı?

İBŞB dekı Doka diye bir oyuncu gibi neden oyuncumuz olmaz...

Diyeceksın ki; Büyük takım oyuncusu farklıdır

İyi de bana bidekı yabancıların diğer takımlardakı yabancılardan bir artısını söyleyecek var mı??
Maliyet açısından büyük artıları var.

lazibere
14.12.2011, 00:47
Hirsizlari yenmeliyiz.Ama Hakem kim olursa olsun bizi bitirecek.

Çıksınlar erkekçe oynasınlar ama yenilsinler hiç fark etmez..

Erkek gibi oynamakta neyi kast ettiğimi herkes anladı

Rezil olmayalım başka birşey istemiyorum,

Adam gibi pas atsnlar..

50 metre onunde boş alan varken, topu taca vurmasınlar..

30 metreye isabetli pas atsınlar..

Başka birşey istemiyorum

Bordo_MaviM_61
14.12.2011, 00:51
Kusura bakmayın da siz Zokora'nın cezasının ineceğine cidden inanıyor musunuz?
Benim fikrimi sorarsanız Alexi kilitleme olasılığı yüksek olduğu için DEVREDEN ÇIKARTILDI o sahte kırmızı kartla..

lazibere
14.12.2011, 00:51
Yerimi zamanımı bilmiyorum ama gerçekten ama gerçekten, Bir futbolsever olarak, Yöneticiler tarafından her yıl dolandırılmaktan bıktım,

''''''''''''Oturmuş saat gibi işleyen bir takımın kadrosunu korumak için sadece ama sadece 5 milyon euro fazla para vererek en az 3 senesini daha kurtarabilecek ve bu 3 sene içinde en az ıkı kere daha şampiyonluk yaşayabilecek bir kadroyu korumayı tercih etmeyip

30 milyon euro harcayarak '' sıfırdan ve başarılı olup olmayacakları belli olmayan ve tanınmayan oyunculardan yenibir kadro kurmayı tercih etmenin bana mantıklı ve akıllı bir izahını yapacak var mı???

Aklıma gelen tek şey

'' yöneticilerin alacakları komısyonlar ''

'' Her yeni transfer, yeni gelir kaynağı demek''

Alper Calik
14.12.2011, 01:11
En alttaki seçenekler dışında mantıklı izah yok.

2. şık yöneticilerimizde zeka problemi olması :)

Yerimi zamanımı bilmiyorum ama gerçekten ama gerçekten, Bir futbolsever olarak, Yöneticiler tarafından her yıl dolandırılmaktan bıktım,

''''''''''''Oturmuş saat gibi işleyen bir takımın kadrosunu korumak için sadece ama sadece 5 milyon euro fazla para vererek en az 3 senesini daha kurtarabilecek ve bu 3 sene içinde en az ıkı kere daha şampiyonluk yaşayabilecek bir kadroyu korumayı tercih etmeyip

30 milyon euro harcayarak '' sıfırdan ve başarılı olup olmayacakları belli olmayan ve tanınmayan oyunculardan yenibir kadro kurmayı tercih etmenin bana mantıklı ve akıllı bir izahını yapacak var mı???

Aklıma gelen tek şey

Helvacı61
14.12.2011, 01:11

Aklıma gelen tek şey

aramızdaki fark şu: ben bunu transferler yapılırken yazdım. mesela adriam alındığında çok büyük bir kazık yediğimizi ,bu paraya polonyadan bir takım satın alınabileceğini yazdım.

SALDIRAY
14.12.2011, 01:13
Fener'in kadrosu bizden üstün yazanlar ciddi mi?

Kaleciler konusunda sıkıntımız yok,en iyi 2 kaleci bizde.

Bizim defans 4lüsü Celu-Giray-Glo-Cech
Fb'nin defans 4lüsü Gökhan-Bekir(Bilica)-Yobo-Ziegler.

Gökhan eski Gökhan değil ne kadar bizim çata hırs yapıcak olsa da Celu'ya değişmem Giray-Glo ikilisi ile Yobo-Bekir ikilisi arasında bi fark göremiyorum,Yobo iyi ama Beki bizim 2 stoperimizden de kötü.
Ziegler Cech'e göre biraz daha iyi,ama Cech tam performans ile oynarsa fazla farkları yok.

Bizim orta ikili Zoko-Colman,Fener'in ise Cristian-Selçuk.
Orta İkililer arasında dağlar kadar fark ile öndeyiz,karşılaştırılamayacak oyuncular.

İleri 4'lü Halil-Burak-Adrian-Volkan olur büyük ihtimalle.
Fb'de ise Stoch,Alex,Bienvenu,Mehmet Topuz olur.
Burak Bienvenu'ya göre daha üstün,daha tercih ediliy bi oyuncu.
Son haftalarda form düşüklüğü yaşasa da Alex,Adrian'dan çok daha faydalı bir oyuncu,Fb'nin bizden tek üstün olduğu yer bu bölge.

Kanatlarda Mehmet Topuz-Stoch ikilisinin Volkan-Halil ikilisinden fazla farkı yok,Halil şampiyonlar ligi performasını sergilerse bizim ikili daha faydalı bile olabilir.

Sonuç olarak:

-------------------Volkan------------------
Gökhan------Bekir---------Yobo------------Ziegler
----------Selçuk------------Cristian--------------
Mehmet Top------------Alex----------------Stoch
-----------------------Bienvenu----------------

Bu kadronun bizim kadromuzdan hiçbir şekilde üstün olduğu iddaa edilemez,futbol olarak da bizim gibi berbat oynuyorlar.

Yapma birader. Defanstan sayalım: Gökhan her ne kadar formsuzda olsa adamın kalitesi ortada iyi oynarsa kullandığı kanadı bize dar eder. Yobo kaliteli bir defans. Bizim Giray ve Glo'dan 2 kat üstün. Ziegler ile Cech kıyaslanamaz. Ziegler ile adımız geçince forum ayağa kalkmıştı sırf feneve gitti diye adamın kalitesini tartışmak yersiz olur. Cristian özellikle uzaktan şutlarla her zaman zor anlar yaşatmıştır. Skorer katkısı var adamın. Zokora gibi katı defans değil adam.. Alex zaten takımın %75'i.. Stoch'un son maçına bakın başkada yorum yapmam. Geri kalan saymadığım isimler bizim kadromuzuna altında doğdurud. Ama Gökhan,Yobo,Ziegler,Cristian,Alex,Stoch kafadan 6 isim bizim takımdaki aynı mevkiide oynayan oyunculardan en az 2 gömlek üstün.

Bundan önceki haftalarda bir arkadaş gs ile kadromuzu kıyaslıyordu yok şu oyuncuları bizden kötü falan filan diye.. Ama adamlar tak tak attılar ezdiler geçtiler. Geçen sene ki gs ile bir tutabilir misin. Futbol konuşacaksan doğruları konuşacağız hisler ve duygularla hareket edip mantık dışı yorumlar atmaya gerek yok.. Fener maçı zor geçecektir. 3 ihtimalli bir maçtır. Yenebilirizde ama çok büyük bir baskı altında maç oynayacağız. Kim olsa etkilenir bu durumdan.

Fatih Öztürk
14.12.2011, 01:21
ya kardeşım sürekli geçen yılki kadroyu bu yılla kıyaslama alışkanlığımız bitmeyecekmi?tamam hatalar oldu,yenılerı geldı.önümüze bakmayı öğrenemeyecekmıyız?

Helvacı61
14.12.2011, 01:22
fenevin kadrosu gs den daha iyi bence. bazı mevkilerde bizden daha iyi oolduğu kesin kaldıkı bu maçın sonucunu kadro kalitesi belirlemez. geçen yıl bizim takım onlardan daha kaliteliydi ama yenildik. çünkü oyuncular ruhsuz ve inançsız oynadı bir iki sertlikte hemen tırstı. bu sene sahada sert bir takım istiyorum. sonuç önemli değil. gerekirse kafa göz girecek adamlar lazım. bu maçı nasıl olsa hakemle filan bir şekilde kazanacaklar. yalandan yere fahir play masalllarına gerek yok.

Helvacı61
14.12.2011, 01:25
hatta trabzonspor bu maça can güvenliğim yok deyip çıkmamalı. madem devletin yasaları fenere uygulanmıyor oyuncuları yalandan yere kuduz köpeklerin önüne atmanın bir anlamı yok

Alper Calik
14.12.2011, 01:28
Helvacı61
Geçen yılki maç için tespitin doğru bence de. Ben maçtan önce kadrolarımızı düşünüp, fenev bizi kesinlikle yenemez diyordum ama iki takım ruhu arasında dağlar kadar fark var idi.
Bu sene de aynısı olacak diye korkuyorum, üstelik kadromuz daha kötü ve oturmamış.

Tek ümidimiz, geçen yıl olduğu gibi Egemen misali bir oyuncumuzun sakatlanmayacağını düşünmemiz olabilir. Geçen yıl o sakatlık herşeyi altüst etmiş idi.

Bence TS, çok hırslı ama çok kontrollü ve sabırla oynayıp, fenevin tempo yaptıktan sonraki 10 dk. boşluğu değerlendirip gol atmalı. Sonra da aynı şeyi tekrarlamalı.

Her zaman eleştirdiğim gibi, kendi oyunumuzu oynamaya kalkmamalıyız, ortada tam bir takımımız yok, fenevi durdurup sonra da vurmayı denemeli.

Fatih Öztürk
14.12.2011, 01:28
2 aydır avrupanın formda takımlarıyla maç yapıyoruz.fenerı g.sarayı cıddıye bıle almıyorum.şenol hocamızda soruşturma sürecınden dolayı lıgı ıplemıyor bıle.dıpnot:kadro kalıtesı en yüksek takımlar 1:Beşiktaş 2:Trabzonspordur.

Bordo_MaviM_61
14.12.2011, 01:29
2 aydır avrupanın formda takımlarıyla maç yapıyoruz.fenerı g.sarayı cıddıye bıle almıyorum.şenol hocamızda soruşturma sürecınden dolayı lıgı ıplemıyor bıle.dıpnot:kadro kalıtesı en yüksek takımlar 1:Beşiktaş 2:Trabzonspordur.

Kadro kalitemizin iyi olduğunu düşünmüyorum.

Fatih Öztürk
14.12.2011, 01:37
o sızın düşüncenız.atanımız ve tutanımız tartışmasız ülkenın en ıyısı.diğer bölgelerde yetersızlıkler olsada, yoğun maç temposundan çıkacağımız önümüzdekı günlerde verımını artıracaktır.

U.Sadıkoğlu
14.12.2011, 01:54
Kadro kalitemiz yüksek diyen arkadaşlar neye göre yükseltiyorlar bu çıtayı çok merak ediyorum...

Zokora , Colman , Tolga ve Burak dışında tam randıman alabildiğimiz bi oyuncu var mı ? Hatta Colman ve Burak'ı bile saymayalım... Hangi oyuncumuz sürekli dikiş tutturabiliyor ki ? Geçen sene takım oturmuştu Egemen , Jaja , Selçuk... Kim ne derse desin bu adamların gidişi resmen takımın bitişi oldu 3 mevkiininde kilit oyuncuları şu 3 oyuncu bu sezon kadromuzda olsaydı neler olurdu düşünebiliyormusunuz ? Alınacak sadece adam akıllı bir sol bek birde Burak'ın yanına bir forvet takır takır top oynardık...

fb,bjk,gs bu 3 takımlada kadromuzu kıyaslayın hepsinin kadro kalitesi , mücadele gücü bizden yüksek şimdi birazdan alıntılar gelir takımı küçük görüyosunuz bilmem ne diye ama olaya objektif olarak bakın kadro derinliği diye bişey yok ilk 11'de ki oyuncularımızın yerini dolduracak isim yok...

Bu sezon ligden pek bir beklentim yok zaten öyle yada böyle bizleri futboldan çok güzel soğuttular fenerbahçe ile oynayacağımız maçlar dışında her hangi bir maçı takip etmeyi düşünmüyorum çünkü inanın insan izleyince heyecanlanmıyor bile... Bu sezon UEFA'da umarım beklentileri gerçekleştirir hatta üzerine çıkarız zaten seneye büyük ihtimalle Şenol Güneş bırakacaktır ondan sonra ne olacağı meçhul...

Umarım Trabzonspor'umuzu güzel günler bekliyordur... Biz yine üzerimize düşeni yapıp koşulsuz şartsız destek olacağız çünkü bu klübün sahibi ne o formayı giyen oyuncular , ne o koltuklarda oturan yöneticilerdir...

Bu klübün sahibi ebedi olan bu cefakar taraftarıdır... Herkese hayırlı geceler olsun.

lazibere
14.12.2011, 01:58
ya kardeşım sürekli geçen yılki kadroyu bu yılla kıyaslama alışkanlığımız bitmeyecekmi?tamam hatalar oldu,yenılerı geldı.önümüze bakmayı öğrenemeyecekmıyız?

Umut ve Ümit bizler gibi ınsanların hayata tutunma nedenleridir.

Insanların bu değerlerini çalarsanız toplumlar amaçsız ve hedefsiz kitleler haline gelir, Butun dinlerin ana ilkeleir de budur zaten,

bakın size bir atasözü

İflas etmiş bir adam için teselli atasözü

'' Allah bir kapıyı kapatır, başka bir kapıyı açar ''

Bitmiş, herşeyini kaybetmişbir adama bile umut verebiliyoruz..

Dolayısyla , Eskiyi unutmak ve yenisine sarılmak lazım felsefesi de bunun ta kendisidir..

Ama eskiden ders almadan ve her defasında eskı hataları tekrarlayanların olduğu gerçeği varken..

Dolayısıyla bana her defasında

BAŞARILIYI TERKEDİP, KUMAR OYNAYARAK YENİDEN UMUT POHPOHLANMASINA ALKIŞ VE TARAF OLMAM İSTENMESİNEDİR TEPKİM..

taraftarlık zaten bu değil mi??

Sorma ve sadece alkışla..

Böyle mi olalım..

Geçmişe mazi, şey yapılmışa niyazı hikayesi yani:) öyle mi

Helvacı61
14.12.2011, 02:08
kadro kalitemiz bu ligde rahat şampiyonluğa oynar
şu adamların kalitesini kim tartışabilir
tolga- onur
celustka
zokora
colman
burak
volkan
halil
bu adamlardan daha iyi oyuncu mevkilerinde yok. giray,serkan,alanzınyo bunlarda ligimizin iyi oyuncularından tek sorun hucum yaparken defans, defans yaparken hucum yapamıyoruz

Enes Ünal Kaya
14.12.2011, 02:25
tolga- onur
celustka
zokora
colman
burak
volkan
halil
bu adamlardan daha iyi oyuncu mevkilerinde yok. giray,serkan,alanzınyo bunlarda ligimizin iyi oyuncularından tek sorun hucum yaparken defans, defans yaparken hucum yapamıyoruz

Bu Doğru Gibi Ama Bize Çok Sağlam Bir Defans

Birde Jaja Gibi Bir Adam Lazım

Yasin Altuntas
14.12.2011, 02:27
tolga- onur
celustka
zokora
colman
burak
volkan
halil

Tüm Forumun belkide en mantikli ve dogru cümlesi senin su an kurdugun cümledir. Hücum yaparken defans yapamiyoruz ve Defans yaparken Hücum yapamiyoruz. Hücum ile defansin arasinda cok büyük kopukluk olusuyor. Ofansif oynayacak 4 oyuncu (2 "kanat" bir 10 numara bir forvet) hic geriye yardim etmiyor ayni zamanda geride oynayan 6 oyuncu hic ofansa yardim etmiyor.

Tüm Forumun belkide en mantikli ve dogru cümlesi

SALDIRAY
14.12.2011, 03:11
Oyunu kanatlara yıkamıyoruz. Mevcut kadromuza göre Volkan solda Burak sağda ve forvete Henrique yi çekip istikrar aramalıyız.

---------------Tolga

Serkan----Giray----Glo-----Celustka
----------Zokora---Colman
Burak-------Adiran-----Volkan
------------Henrique

Zor değil be Şenol hocam:)

Zokora cezalı koy Aykutu oraya oynasın

masteribo
14.12.2011, 03:33
artik su tek forvetten vazgecme zamani geldi herhalde burak yalniz kaldiramiyor butun mac onun yanina halili veya henrique yi kesinlikle koymak lazim

Mollasalihoğlu
14.12.2011, 04:07
Gençlerbirliği maçından sonra açılacaktır.

Ömer Faruk61
14.12.2011, 21:39
Sallayın Sallayın Bu Takım Şkecileri Cüneyt Çakırla yenemez.Şimdiden Sallamaya başlayabilirsiniz.Futboldan Çok Anlayan TRABZON Taraftarı...

Armağan Dere
14.12.2011, 21:39
Evet dananın kuyruğunun kopacağı maç
Keşke açmasaydım konuyu..
Çıkmadık candan ümit kesilmez..
Allah yardımcımız olsun..

Kadir
14.12.2011, 21:43
Açık konuşmak gerekirse hiç umudum yok.. Ama futbolcular artı motivasyonla oynarsa belki kazanırız..

DeAgLeMaNyAq
14.12.2011, 21:45
1 farklı yenilgi kabulümdür...

ccd6167
14.12.2011, 21:46
fener hirsli oynarsa isimiz zor valla

Kadir
14.12.2011, 21:48
fener hirsli oynarsa isimiz zor valla

O da ayrı bir tehlike..

Çok sıkıntılı maç gs maçı gibi fark yemeyelim yenileceksekte..

Muhammet_61
14.12.2011, 21:49
Evet arkadaşlar, kötü bir serinin ardından sıra geldi tüm sezonun en çok merak edilen karşılaşmasına..
Rakip, tüm camia olarak fena bileniyor. Haklarının yendiğini düşünüyorlar, başlarına gelenlerin tek sorumlusunun Trabzonspor olduğu kanaatindeler. Kendi aralarında, Galatasaray'a bile etmedikleri hakareti takımımıza, rengimize, yöremize, kültürümüze, yani tüm benliğimize ediyorlar.
Düşman çok hırslı!

Fakat bir dakika!
27 yıl üzerine.. Herşeyin yolunda gittiği bir sezon, "işte bu sefer" dediğimiz zamanlar.. Yine bilindik ayak oyunları, yine çalınan hayaller, umutlar.. Emeğin, kalitenin, kısıtlı imkanlarla gerçekleştirilen başırının parayla ve lobiyle engellenişi.. Bir kez bile puan farkıyla önümüze geçemeyen rakibin 9 puan geriden gelip 18'de 17 yaparak her nasılsa averajla şampiyon oluşu.
Size soruyorum..
Şöyle bir ortamda, asıl kini ve nefreti beslemesi gereken, intikam hırsıyla yanması, bu maça daha azimli bilenmesi gereken kimdir ?
Kimdir onurunu sahaya koyacak olan ? Kimdir yılların hasretine tam kavuşacakken elinden kayıp gitmesine sebep olan hırsızlardan hesap soracak olan ? Kimdir gözünü karartacak, canını dişine takacak olan ?

Şu durumda.. Hırsızların bizden daha çok hırslanması.. Olacak şey mi ? Haydi uşaklar!!

tarsus
14.12.2011, 21:50
takımıma olan gönül bağım ve sevgimden dolayı en nefret ettiğim takımla yapacağımız maç için tapılan yorumlar içimi çok acıttığı için yorumlarımı yazmayacağım,peşinen yeniliriz diye söyleyecek kadar kansız değilim.tek şey yazacağım ve maçı bekleyeceğim.ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN,BİZİ NAMERTE KARŞI BOYNUMUZU BÜKMESİN

Mustafa Ayazoğlu
14.12.2011, 21:51
1 farklı yenilgi kabulümdür...

3-0 iyidir, candır.

Armağan Dere
14.12.2011, 21:52
Fenerbahçe ile Kadıköy'de oynadığımız maçlardan 1-2 gazete manşeti..

http://b1110.hizliresim.com/q/x/6m97.jpg

http://c1112.hizliresim.com/s/g/13mfu.jpg

Asi Çaykaralı61
inşALLAH ilk derbi galibiyetimizi alırız

MDanışmaz
İlk dakikalardna itibaren baskılı oynayacaklardır..En korktuğum adam Stoch son haftalarda çok formda..Bakalım onu nasıl durduracaz..Celutska oynarsa karşısında duramaz..

Ozan Yazıcı
Ben rezalet bekliyorum, maalesef..

Oruç
14.12.2011, 21:54
Adamlar çılgına dönmüş. Geçen sene tekme tokat oynuyorlardı bize karşı. Bu sene sahada kusmasalar iyi.

Sacit
14.12.2011, 21:56
Bu maçtan tek beklentim, sahaya çubuklu formamız ile çıkalım.. baştan aşağıya bordo mavi görmek istiyorum futbolcuları.. bunun dışında galibiyet adına bir beklentim yok, son iki resmi maç bunu gösteriyor..

Mustafa Ayazoğlu
14.12.2011, 21:58
Kafamızı öne eğip teslim olmak yerine, şimdi tam tersine direncimizi sahaya yansıtıp, dik durmanın ve savaşmanın zamanı. Şenol Güneş

Başımız yukarıda gezmemiz lazım. Halil Altıntop

Nereden geliyor bu mahcubiyet !!

fırtına89
14.12.2011, 21:59
yeniliriz..sene başında bi halt olmaz dediğimiz bjk 2.5 günde bir maç yapmasına rağmen yaptığı tempoya bakın maçta.Adamların yedek kulübesi zengin.giren skoru değiştiriyor.koskoca transfer dönemini boşa geçirmişiz arkadaş.Sene başında dedik bu Mustafa Pektemek çok iyi futbolcu diye kaçırmayalım diye ama burda bazı arkadaşlar adamı çürük elma yapmışlardı.sonuç ortada

Eren Karaahmetoğlu
14.12.2011, 22:01
Bu ruhsuzluk, bu hırssızlık, bu vurdumduymazlık ve bu özgüven yoksunluğuyla..

Belki derbi diye farklı olur diyeceğim ama galatasaray maçını gördük.

Rezalet rezalet rezalet başka bir şey değil.

Cafer Bulur
14.12.2011, 22:02
Beraberligi daha kabul etmiyorum,yenmeliyiz.

Sanildigi kadar bos degiliz yeterki yüregimizi sahaya yansitalim.

Fark yeriz diyenlere halilhodic döneminde yani en kötü dönemlerimizden birinde 2-2 berabere kalip verilmeyen penaltimiz nedeniyle galibiyeti kacirmis olmamizi hatirlatirim.

Interi orada yenen,lille,bilbao ile berabere kalabilen bir takim fb yi rahatlikla yenecek güctedir.

Armağan Dere
14.12.2011, 22:04

Fark yeriz diyenlere halilhodic döneminde yani en kötü dönemlerimizden birinde 2-2 berabere kalip verilmeyen penaltimiz nedeniyle galibiyeti kacirmis olmamizi hatirlatirim.

Interi orada yenen,lille,bilbao ile berabere kalabilen bir takim fb yi rahatlikla yenecek güctedir.

Hayırdır abi
benim gibi karar mı değiştirdin sen de?
atımlık tek barut kaldı
farklı olacağı düşüncesindeyim..

DeAgLeMaNyAq
Bu arada galip gelememe rekorunu egale etmemize 3 maç kaldı...

Sinan Akyıldız
Umutsuz olmaktan hoşlanmıyorum , fakat ; şikeciler Bursa maçındakinin yarısını dahi oynasa minimum 2-3 farkla bitebilir karşılaşma . Dip noktada olduğumuz kesin , bilenmiş bi fenerbahçe karşısında şansımız olduğunu düşünmüyorum . Şampiyonlar ligi motivasyonuda kaybolduktan sonra takımda inanılmaz bir düşüş var . Umarım bu söylediklerimi yemek zorunda kalırım ve İstanbul'dan galibiyetle döner biraz olsun umutlanırız lig için .

realist07
lilledeki gibi oynamamız lazım çağdaş olmayan futbol 4-5-1 taktiğiyle,, ortada serkan , colman, aykut , volkan , halil..ilerde tek forvet Burak..defans sağ bek mustafa, glowacki,celutska,cech...

Muhalif
14.12.2011, 22:05
beşiktaş'ın bize oynadığı gibi, bizim inter ve lille e oynadığımız gibi oynarsak berabere kalırız bence. zaten bu şekilde oynayacağız galiba. bence beraberliği de alırız. en son fenerbahçe'yi kadıköy'de ne zaman yendik unuttum ben zaten.. yenilmeyelim yeter.

Cafer Bulur
14.12.2011, 22:09
Hayırdır abi
benim gibi karar mı değiştirdin sen de?
atımlık tek barut kaldı
farklı olacağı düşüncesindeyim..
Fb macinda kaybedecek hicbirseyimiz yok,bunu iyi kullanmaliyiz.

Fb macinda öyle bir savasmaliyiz ki fb felegini sasirmali.

Bu mac cok kötü bir ilk yari geciren oyuncularimiz icin büyük bir firsat bunu cok iyi kullanmak zorundalar.

Armağan Dere
14.12.2011, 22:09
en son fenerbahçe'yi kadıköy'de ne zaman yendik unuttum ben zaten.. yenilmeyelim yeter.

23 Ağustos 1997'de abi..

Mustafa Ayazoğlu
14.12.2011, 22:10
fener 6 aydır bu maçı bekliyordu.

hakem cüneyt

Ozan Yazıcı
14.12.2011, 22:11
23 Ağustos 1997'de abi..

O maçtaydım

el fanatico
14.12.2011, 22:12
Takımda Şampiyonlar Liginde oynama ve üst düzey performans göstermenin yorgunluğu bıkkınlığı hakim ama artık fener maçıyla çıkışa geçmemiz gerekiyor.

Haydi çocuklar bu maç sizin maçınız olacak inşallah.

inadına_Trabzon
14.12.2011, 22:12
Şenol Güneş emekli olmak istiyor gibi. Eğer öyleyse fb maçı tam bir fırsat.

Oynat Burak ı tek forvet.
Harca alanzinhoyu ilk 11 de
Adrian ı beyni yap takımın.
Kanatları forvete forvetleri kanat a al.
3-4 sıfır olmadan oyuna müdahale etme.
Gençlere şans verme.

Emeklilik formülleri.

Helvacı61
14.12.2011, 22:16
şikeciler hiçbir şike yapmadan bu maçı alır. bizim ölmüş eşekler trabzonspor forması giydiğinin farkında değil.

Tolga Kurt
14.12.2011, 22:18
Fark yemeyelim bana yeter.

Helvacı61
aykut maç sonu konuşmasında diyorki: 1-0 geriye düştük. ama direncimiz kırılmadı. buyrun size kendi sahında maç yapan bir trabzonspor topçusunun kullandığı cümle herşey bu cümlede saklı

Cafer Bulur
Bizim icin bu mac ilk devrenin en kolay maci olacak.

Tabiiki futbolcularimiz Ts formasinin degerini bilirlerse.

Serap G.
14.12.2011, 22:19
Bu maçta da bizden hiçbir taraftari stada almicaklarmi??

Ilelioglu
14.12.2011, 22:19

Dogru bir ilk 11 ile ancak beraberlik olur. Fazlasi olmaz. Cok iddiali yorumlarim var bu mac öncesi biliyorusun. Arkada duruyorlar...:)

..

Helvacı61
14.12.2011, 22:20
artık maç seyrederken kazanacağız diye bir düşüncem asla olmuyor.

Ilelioglu
14.12.2011, 22:20
Bu maçta da bizden hiçbir taraftari stada almicaklarmi??

Sadece Jan'i alacaklar sanirim. Zira kendisi Besiktas ve Galatasaray'dan sonra Fenerbahce formasida giymek isteyecektir.

..

Cafer Bulur
14.12.2011, 22:21
Dogru bir ilk 11 ile ancak beraberlik olur. Fazlasi olmaz. Cok iddiali yorumlarim var bu mac öncesi biliyorusun. Arkada duruyorlar...:)

..
O iddiali yorumlarindan geri dönmeni tavsiye ediyorum.

Gecen sezonda ben,icerdeki bjk maci öncesi 2 farkli kazanirsak bir daha foruma girmeyecegim demistim,daha sonra colman a duaci oldum.:D

Ne demis atalarimiz büyük lokma ye ama büyük söz konusma;)

Helvacı61
14.12.2011, 22:22
yediğimiz ilk gole bakın halı saha maçlarında bu şekilde gol yiyen bir defansı döverler.

Salih Yazıcı
14.12.2011, 22:22
kimse hayal kurmasın bu gün ki gibi oynarsak fb tarihi fark atar.

Ilelioglu
14.12.2011, 22:23

Gecen sezonda ben,icerdeki bjk maci öncesi 2 farkli kazanirsak bir daha foruma girmeyecegim demistim,daha sonra colman a duaci oldum.:D

O Tren kacali cok oluyor. ;) Söz verdim ve sözümde duracagim.

Helvacı61
14.12.2011, 22:24
çok maç yaptığımız doğru ama bu maçların kaçında rakipleri ezerek yendik. çok yaptık ama hep yenildik.

orhan42
Fark yeriz diye düşünüyorum..İnşallah yanılırım...

metehan
Beklentilerin dibe vurduğu bir maç. Futbolcular için iyi bir ortam aslında. Umarım değerlendirme konusunda biraz ısrarcı olurlar. Futbolda herşey var ama henüz 5-6 dakika önce oyuna girmiş olan Adrian'ın ikinci golden önce orta sahada rakibi seyretmesi yok, bu olmaz. Takım olgusunu kaybettik, sorun burada. Sakin olursak toparlama şansımız var. Olmazsak hiçbir şansımız yok zaten.

Armağan Dere
14.12.2011, 22:25

Colman'ın Penaltı kaçırdığı maç Fb maçı değilmiydi?

Hürgün Aygün
14.12.2011, 22:25
2 Seçenek var bence önümüzde;
1-Geçen yıl emeğimizi çalanlara hırsla, agresiflikle 4 maçtır yenilmenin verdiği kazanma hırsıyla rakibin üzerine deplasmanda fena hâlde saldırmak.
2-Şikebahçe bu tüm olanlardan bizi sorumlu tutarak saldıracaktır, hırslı olacaklardır.Aynı 2009-2010 sezonu son şampiyonluk maçları gibi.Biz o maçtaki gibi sabırlı olup defansı iyi yapıp rakibi durdurarak gol atmaya çalışırız.2.Seçenek de bu.
Sizce hangisi daha doğru olur taktiksel açıdan?

Fatih Özkan
14.12.2011, 22:27
Sadece Jan'i alacaklar sanirim. Zira kendisi Besiktas ve Galatasaray'dan sonra Fenerbahce formasida giymek isteyecektir.

..

Güzeldi bu! :alkış:

Cafer Bulur
O Tren kacali cok oluyor. ;) Söz verdim ve sözümde duracagim.
Neyse yeterki biz yenelim sen o zaman foruma girmemeye razi olursun.

Son 10 yilda kadiköyde fb yi hep zorladik yine zorlayacagiz.

Bu mac Trabzonda olsaydi kesinlikle sansimiz daha az olurdu.

Ayrica 4 yenilgimizi de Trabzonda aldik,daha deplasmanda mac kaybetmedik.

Ömür Karadeniz
Beklentilerin düşük olması bizim avantajımız bence...

orhan42
14.12.2011, 22:28
2 Seçenek var bence önümüzde;
1-Geçen yıl emeğimizi çalanlara hırsla, agresiflikle 4 maçtır yenilmenin verdiği kazanma hırsıyla rakibin üzerine deplasmanda fena hâlde saldırmak.
2-Şikebahçe bu tüm olanlardan bizi sorumlu tutarak saldıracaktır, hırslı olacaklardır.Aynı 2009-2010 sezonu son şampiyonluk maçları gibi.Biz o maçtaki gibi sabırlı olup defansı iyi yapıp rakibi durdurarak gol atmaya çalışırız.2.Seçenek de bu.
Sizce hangisi daha doğru olur taktiksel açıdan?

Kardeşim bu topçularla ilkinin olma ihitmali en az ikincisinin olma ihtimali kadar ..Yani çok düşük....:(

abcabca
14.12.2011, 22:28
defans yaparsak her türlü +2 gol yeriz, hücum oynayıp skor avantajını elimize geçirmeliyiz yoksa kapalı savunmaya sittin sene gol atamayız..

Cafer Bulur
14.12.2011, 22:29
Colman'ın Penaltı kaçırdığı maç Fb maçı değilmiydi?
Evet öyleydi ama gecen sezon bjkye karsi 1-0 yendigimiz macta kalecinin burnunun dibinde pas vermeyip da kacirdigi golü kastettim ben.

Ilelioglu
14.12.2011, 22:30
Fenerin faullerine göz yumabilir Cüneyt efendi.

inadına_Trabzon
14.12.2011, 22:30
Yönetimin şunu oynat bunu oynat diye müdahale etmesi lazım. yoksa bir inat uğruna playofftanda olacaz.

ophius
14.12.2011, 22:32
maça psikolojik olarak 2-0 yenik başlayacağımız düşünülürse...
fark kaçınılmaz olur...ordu da hoca deiştircek...onlar da bi çaksın...rahatlarız gibi

Sacit

..

bu güzeldi ;) kankalarıyla maçı izler beraber..

Helvacı61
bu takımın acıl bir şekilde defans oyuncusuna ihtiyacı var fovette öyle yada böyle gol buluruz ama defansımız çok berbat. şl maçlarında çok gol yemedik belki ama o maçlarda takım komple defans yaptık. sadece çsk da biraz açık oynadık ordada hezimet oldu.

Helvacı61
14.12.2011, 22:34
senin takımın ne oynuyorda hakemi düşünüyorsun. bu takım kalan 2 maçından puan alamaz. 2.yarı belki toparlanır. oyuncular genel olarak çok kötü değil. defansa takviye şart

Samet Yildirim
14.12.2011, 22:34
Kazanacakmisiz gibi his var icimde...

Kadrom belli.

--------------Tolga-----------
Celu-----Giray-----Glo---Cech
----------Zoko--Colman------
Serkan-----------------Halil
---------Henrique-Burak-------

Henrique yerine Alanzinhoda olabilir.

ophius
14.12.2011, 22:35
1 Galatasaray 15 9 4 2 24 11 13 31
2 Fenerbahçe 15 9 4 2 23 14 9 31
3 Beşiktaş 15 8 4 3 23 16 7 28
4 Eskişehirspor 15 8 2 5 18 15 3 26
5 Manisaspor 15 6 6 3 16 14 2 24
6 İstanbul BŞB 15 6 5 4 20 15 5 23
7 Mersin İY 15 6 5 4 15 13 2 23
8 Kayserispor 15 7 1 7 18 16 2 22
9 Gençlerbirliği 15 6 4 5 20 20 0 22
10 Trabzonspor 15 5 6 4 20 19 1 21

ErtuGrul
14.12.2011, 22:37
Ilk suttan gol yemez isek beraberlik adina umutlanabilrim...

Berat Akçay
14.12.2011, 22:37
Fener gol sıkıntısı cekiyor aslında .Bu maçta ;

Serkan--Mustafa--Giray--Celustka

--------Zokora----Colman------------

Volkan---------Adrian-----------Halil

-----------------Burak------------------

Herkes Eren diyor ama hiç izlemediğim futbolcu için bir şey diyemem .Kadro büyük bir ihtimal böyle olur

kral 61
14.12.2011, 22:38
ben bu maçtan bişey beklemiyorum en iyi berabere kalırız malesef herşey ortada görünen köy klavuz istemez :(

Armağan Dere
14.12.2011, 22:39
Şu Eskişehir'e bakarmısınız Allah aşkına
Nası iş anlamadım..

Helvacı61
14.12.2011, 22:39
Yönetimin şunu oynat bunu oynat diye müdahale etmesi lazım. yoksa bir inat uğruna playofftanda olacaz.
şundan emin oldum şenol hoca kimi oynatacağını herkesten iyi biliyor.
henrige oynasın dedik. oynattı
adrian oynasın dedik. oynattı
volkan oynasın dedik oynattı
aykut oynasın dedik oynattı
sapara oynasın dedik oynattı

sonuç ortada en iyisi şenol hocanın kafasını karıştırmamak. ama oynatmayacağı adamı aldırmak yakışmıyor şenol hocaya

Semih AYDIN
14.12.2011, 22:41
Fenerliler 4-5 atarız diye havaya girmiş... Cok kötü olacaklar...

Helvacı61
14.12.2011, 22:43
şunu eklemem lazım tablo ne kadar karamsar olsada play ofa kalacağımızdan eminim. ama puan farkı bu kadar açıldıktan sonra play of oynasan ne olur

KÖKSAL AYDIN
14.12.2011, 22:43
Fark yemeyiz diye düşünüyorum ama Şenol hoca maçı almamıza da izin vermez...

Helvacı61
14.12.2011, 22:45
bu hafta devamlı tarihi fark yiyeceğiz diye yaymak lazım. belki bu ölmüş eşekler biraz motive olur maça. yoksa gerçekten tarihi bie hezimet olacak

Murathan
Tolga

Celustka Giray Glowacki Cech

Zokora Colman

Serkan Adrian(Alan) Halil

Burak

Ilelioglu
Fener gol sıkıntısı cekiyor aslında .Bu maçta ;

Serkan--Mustafa--Giray--Celustka

--------Zokora----Colman------------

Volkan---------Adrian-----------Halil

-----------------Burak------------------

Herkes Eren diyor ama hiç izlemediğim futbolcu için bir şey diyemem .Kadro büyük bir ihtimal böyle olur

Bu ilk 11 ile fark yeriz. Ilk 10 dakika durum 2-0 olur herhalde. Nedeni ise orta sahayi zaten yorgun olan Zoko ve Colman ikilisine teslim etmek. Böyle maclarda üclü bir orta saha en ideal cözüm.

;)

yatara
14.12.2011, 22:47
inanmiyorum alanzinho,henriqque,zokora sanki kazanmisiz gibi motiveleri tam yerinde aksam yemegindeler

Helvacı61
14.12.2011, 22:47
volkan bu takımda şu aralar oynamasın

61_Hasan_69
14.12.2011, 22:48
Toparlanma maçımız olacak diye düşünüyorum .

FC-ST-PAULI-61
14.12.2011, 22:50
inanmiyorum alanzinho,henriqque,zokora sanki kazanmisiz gibi motiveleri tam yerinde aksam yemegindeler
Nerde yaziyor?

yatara
14.12.2011, 22:51
Nerde yaziyor?

facebookda resmini koymus gucci adem varya, bana sorarsaniz zaaten hep bu gucci adem oyunculari yoldan cikartiyor

FC-ST-PAULI-61
14.12.2011, 22:52
facebookda resmini koymus gucci adem varya, bana sorarsaniz zaaten hep bu gucci adem oyunculari yoldan cikartiyor
Resimi buraya koyarmisin renktas merak ettim.

yatara
14.12.2011, 22:53
Resimi buraya koyarmisin renktas merak ettim.

nasil yükleniyor buraya resim

FC-ST-PAULI-61
14.12.2011, 22:54
Böyle seylerden anlamam:D

yatara
14.12.2011, 22:56
Böyle seylerden anlamam:D

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=290112104363179&set=a.273348059372917.59847.100000931747591&type=1&theater

gecen sene Jaja nin House Partilerinde bu gucci ademde hep vardi :D

Armağan Dere

Resmin URL'sini
.......

Bunların arasına kopyala yapıştır yap...

Samet Yildirim
Aksam yemegi yemekde yasak oldu.

Aksami metris ceza evinde gecirmeleri gerekirdi.

Of of.

Ekleme; Resimde anormal olan nedir ?

Ne yapsinlar evlerinde oturup yemek yemeyerek sinir krizi gecirip piskolijik tedavi görecek hale mi gelsinler...alala...

Kafalari dagilmalari iyidir...

FC-ST-PAULI-61
14.12.2011, 22:58
ya samet ne alaka ben jaja egleniyor gitsin diyenlere tepki vermistim sadece resimi merak ettik allala.

x_man
14.12.2011, 22:59
hezimete uğramayız insaallah

Samet Yildirim
14.12.2011, 22:59
ya samet ne alaka ben jaja egleniyor gitsin diyenlere tepki vermistim sadece resimi merak ettik allala.
Jaja olayi farkli.

Vukuatlari Aziz Yildirimdan fazla desem abartili demis olmam :)

Semih AYDIN
14.12.2011, 23:00
Arkadaşlar karamsar olmayın sırt cevirmeyin takıma...

TSelif
14.12.2011, 23:00
Bence hiç çıkmayalım maça 3-0 ile kurtaralım !!!

Canberk
14.12.2011, 23:01
Jaja ile adamların akşam yemeğini nasıl bağdaştırıyorsunuz bi anlatın hele

Selçuk Aydın61
rezalette son perde olabilir...

Ilelioglu
Arkadaşlar karamsar olmayın sırt cevirmeyin takıma...

Karamsar olmakla sirt cevrimenin ne alakasi var? Destegi her sartta veririz.

..

Armağan Dere
14.12.2011, 23:03
Bence hiç çıkmayalım maça 3-0 ile kurtaralım !!!

Ben inanıyorum abla
düşün ben:)..
Bu tek atımlık barut gibi..
Topçuların kendilerini toplama adına
bu maçı kazanacaklarına inanıyorum..
Fener de saldırmayacak göreceksiniz..
Bakmayın taraftarları öle diyor..
Ortada maç olacak..

Murathan
14.12.2011, 23:04
Bu hakem doğrar bizi aha buraya yazıyorum.

Gökhan ARSLAN
14.12.2011, 23:04
Feneri yenecez...

Murathan
14.12.2011, 23:05
Etkileyici bir giriş sayfası yapılmalı!..

Canberk
14.12.2011, 23:06
Hakem kim Murathan ?

Thug!
14.12.2011, 23:07
Su maca hic cikmasak ne olur ya.

Hürgün Aygün
14.12.2011, 23:09
Bu hakem doğrar bizi aha buraya yazıyorum.
Hangisi doğramadı ki bu doğramasın...:)

Hakem kim Murathan ?
Cüneyt Çakır.

U.Sadıkoğlu
14.12.2011, 23:09
Foruma bak herkes 3 yeriz 5 yerizin hesabını yapıyor...

Koyup geleceğiz rahat olun.

Murathan
14.12.2011, 23:10
Hakem kim Murathan ?

Cüneyt Çakır dallaması.

Canberk
Cüneyt Çakır.

Sağol.

Allah yardımcımız olsun .

Ilelioglu
Gecen sezonki macta dogranmistik mesela.

TSelif
14.12.2011, 23:11
Ben inanıyorum abla
düşün ben:)..
Bu tek atımlık barut gibi..
Topçuların kendilerini toplama adına
bu maçı kazanacaklarına inanıyorum..
Fener de saldırmayacak göreceksiniz..
Bakmayın taraftarları öle diyor..
Ortada maç olacak..

Yok yok armağan ... hezimet olacak(mış) :)

Fatih Öztürk
14.12.2011, 23:13
sitenin girişinde;oyna,dik oyna yazıyor.

biraz dik dursak nasıl olur?

Serap G.
14.12.2011, 23:16
Herkeste bir negatif dusunce, bir umutsuzluk, ama bence çok rahat yenecegiz fb yi. Bakinda görün ;)

Ilelioglu
14.12.2011, 23:16
Besiktas ve Galatasaray maci önceside buna benzer yorumlar vardi. Ilginctir herkes her mac öncesi hemen hemen ayni yorumu yapiyor. Sonuclar ise hic degismiyor ama.

Murathan
14.12.2011, 23:19
Besiktas ve Galatasaray maci önceside buna benzer yorumlar vardi. Ilginctir herkes her mac öncesi hemen hemen ayni yorumu yapiyor. Sonuclar ise hic degismiyor ama.

Sen de haklısın.
Herkes olumsuz yazınca sen dikkat çekmiyorsun.
Neyse artık yönetim iyi transfer falan vs. yapar taraftarın takıma olan güvenini yerine getirirse rahatlarsın, foruma bütün negatifliğini verirsin.

UtopyaTs
14.12.2011, 23:19
Vallaha ben hep pozitif yazanlardanım ama maçı izleyince hiç bir pozitif taraf göremiyorum beraberlik alabiliriz yine de belki.

Ilelioglu
14.12.2011, 23:21
Sen de haklısın.
Herkes olumsuz yazınca sen dikkat çekmiyorsun.
Neyse artık yönetim iyi transfer falan vs. yapar taraftarın takıma olan güvenini yerine getirirse rahatlarsın, foruma bütün negatifliğini verirsin.

Yok öyle demek istemedim aslinda. Olumlu yorumlari görünce bunu yazma geregi duydum. :D Oysa ne güzel negatif baslamistik. :p

OzcanHan61
14.12.2011, 23:22
usaklar bu maci alcaz görürsünüz...öyle hissediyorum...bol bol dua edelim...allahin izniyle alcaz bu maci....herkese kaybedelim ama su eziklere kaybetmeyelim

FC-ST-PAULI-61
14.12.2011, 23:23
Hirsizlari yenelim istersek sezon sonunda 15.olalim.Yeterki Sikecileri yenelim.

batugol
14.12.2011, 23:26
zor görünen bir maç
kolay olur inşallah
bu kadar olumsuzluğu ancak bir fener galibiyeti düzeltir

Soner Albayrak
14.12.2011, 23:30
Renktaşlar kimse kimseyi kandırmasın. Fb yi yenersek süpriz olur. Adamları 14 senedir Kadıköyde yenemiyoruz adamlara İstanbulda şansımız tutmuyor. Takımın şu hali hiç umut vermiyor. Hiçbir TS maçının bir dakikasını bile kaçırmayan ben şu maçı izlemek bile istemiyorum. Adamlar hiçbir takıma bilenmediği gibi bilenecekler bize moralleri yerinde Allah sonumuzu hayır etsin fark yemesek iyi..

brushfield
14.12.2011, 23:32
Sevgili arkadaşlar bu maçı almamız çok zor. İyi oynasak bile çok zor. Çünkü sevgili tff şampiyonluğu fenerin geçen sene hakkıyla kazandığı ve yapılan şike ve teşviklerin sahaya yansımadığını göstermek için sene başından beri fenere verdiği desteği bu maçta arttırarak sürdürecektir. Eğer maç esnasında fener kendi işini kendi görürse ne ala, hakem bu durumda bize bile şirin gözükmeye çalışabilir. Lakin olası bir Trabzonspor baskısında hakem tiriyosunun feneri kollayacağını adım gibi biliyorum.

Sefer A.
14.12.2011, 23:33
oooo yenecez asacaz kesecez raad oldun fb kim ki hele kendi evinde ohooo koyar geçeriz yaaa nolcak bakmayin son 5-6 karsilasmada galip gelemedigimize, Senol hocanin da akli fikri bu karsilasmadaymis haftalardan beri, topçular da öyle, rakip kaleye 25 sut çekecegiz ezecegiz hiç süphe yok......
yersen

Mustafa Ayazoğlu
14.12.2011, 23:38
Takımın kalitesi yok.. Fener bizi hiç bu kadar kötü yakalamamıştır herhal.

DeAgLeMaNyAq
14.12.2011, 23:40
Takımın kalitesi yok.. Fener bizi hiç bu kadar kötü yakalamamıştır herhal.

Tarihimizdeki en kötü sezonu yaşayıp ligi 13.bitirdiğimiz 2001-2002 sezonunda bile FB'yi yendik ama Kadıköy'ün atmosferi adamlara fena gaz verecektir...

Punisher-61
14.12.2011, 23:44
Herkeste bir negatif dusunce, bir umutsuzluk, ama bence çok rahat yenecegiz fb yi. Bakinda görün ;)

Bu sene hangi maci rahat yendikte bu maci rahat yenecegiz????

Fenerliler bu maci dört gözle bekliyor...bizim takimin haline bi bakar misin hirs yok bi b.k yok

hanifta
14.12.2011, 23:47
normalde hep olumlu bakarım ama gerek şu anki performansımız, gerek kadıköy deki son 15 yıldaki maçlar beni umutsuzluğa itiyor,hele fenerliler kudurmuş köpekler gibi bu maçı beklerken...

Eren Karaahmetoğlu
14.12.2011, 23:50
...................Tolga
Celustka, Giray, Glowacki, Cech
..........,Zokora,Colman
Serkan........Adrian............Halil
..................Burak...................

Cl deplasmanlarındaki gibi oynarız umarım.

Kimse kusura bakmasın 2 maçtır gurursuzca bir oyun var sahada. Hadi bu maçın son 30 dakikasını çıkaralım 150 dakikadır diyelim. Kabul edemediğim, hazmedemediğim bir oyun.

Bu kadar umutsuz göründüğümüze bakmayın. Bugünkü gibi başınız önde, utangaç, özgüven eksikliğinden hamle yapmaya bile çekinen halinizi kesinlikle görmek istemiyorum. Onurunuz, şerefiniz için oynayın. 50 bin kahpenin, 11 tane futbol fahişesinin karşısında adam gibi durun. Hakemi de yenin, Aykut'un çirkefliğini de.

Kaldırın kafanızı ve Trabzonspor olduğunuzun, son şampiyon olduğunuzun, arkanızda milyonlarca adamın şikenin intikamını beklediğinin ve sonuna kadar yanınızda olduğunun farkına varın.

Bu maçta da ruhsuzluğu kaldıramam. Yemin ediyorum kaldıramam.

Mustafa Ayazoğlu
14.12.2011, 23:52
şike , fenerbahçeye içte yıkım yarattı.. fakat maç kazanma anlamında inanılmaz güç sağladı, taraftar ile olan bağı arttı.

bizde durum tam tersi.

başkan sadri şener bodrumda keyf halinde, takım mağlubiyet zinciri, taraftar takımına küs.

sorumlusu tek başına başkandır. süreçte hep sustu işi gücü gırgır.

batugol
15.12.2011, 00:07
her gecenin sabahı varmış
bizim sabahımız da bu maçla olsun

nesta61
15.12.2011, 00:12
artik kalede onuru gormek istiyorum ..........

yatmaztara
15.12.2011, 00:13
çıkış maçımız olsun resmen 30 milyonu ağlatabiliriz

Helvacı61
15.12.2011, 00:16
ben olsam bu maça takımı zaten çıkarmam futbol tarihimizin en fuzuli maçı, sonucu belli yalandan heyecan yapmayın. sana kupanı vermeyenler kadıköyde maçmı verir.

Sezer Soykan
15.12.2011, 00:18
savaşıp agresif oyun oynarsak yeneriz fbnin kadro kalitesi bizden iyi değil yeterki korkmayalım

seyduna_efil
15.12.2011, 00:20
Galip geleceğiz...

bahadır2561
15.12.2011, 00:21
Beceriksiz yönetim itiraz filan etsin Zokora'nın cezası 1 mac olsun. Alex'i kitleyecek tek adam

Tolga Okumuş
15.12.2011, 00:24
Galip gelmemiz imkansız değil ama çok zor.

Bu yorgunlukla,motivasyonla,formla ilgili değil.

Maalesef takımda kalite yok.

kalavara
15.12.2011, 00:25
şenol hoca söyledi, dik durma zamanıdır... böyle kötü zamanda anlaşılır nasıl taraftar olduğumuz ki biz taraftar değiliz,yani trabzonspor'u tutmuyoruz, trabzonspor bize doğuştan eklenmiş ayrı bir organ, kalp çekirdeği, şimdi birazcık hasta, iyileştirelim!!

Mustafa Ayazoğlu
15.12.2011, 00:25
yenilgiler sonrası ortak fener görüşü

kimmiş gerçek şampiyon anadolu takımları trabzona nasıl maç vermiş işte buyrun
Kimin hakkiymis gecen yil sampiyonluk simdi anladiniz mi ? Fenerbahce hala biraktigi yerde duruyor

lazzz61
15.12.2011, 00:31
bu yenılgıler hayrı alamet degıl acaba feneremı patlıcazz :))

ThePatriot61
15.12.2011, 00:32
Bu maci alirsak bir sekilde takima yeniden moral gelir.Ne yapip edip bu maci almamiz lazim.

Devre arasini dört gözle bekliyorum...

Soner Albayrak
15.12.2011, 00:35
Ulan şu maç öyle bi döneme denk geldi ki yine sevinecek şu adiler en çok buna üzülüyorum..

Tayfun Aydın
15.12.2011, 00:35
Kardeş devre arası dediğinde 1 hafta sanırım.Oradanda bir hayır gelmez.

Soner Albayrak
15.12.2011, 00:36
bu yenılgıler hayrı alamet degıl acaba feneremı patlıcazz :))

Hiç sanmıyorum renktaş. Biz her zaman başka takımlara ilaç olmuşuzdur. Bize hiç bi takım ilaç olmaz.

metehan
15.12.2011, 00:40
yenilgiler sonrası ortak fener görüşü

kimmiş gerçek şampiyon anadolu takımları trabzona nasıl maç vermiş işte buyrun
Kimin hakkiymis gecen yil sampiyonluk simdi anladiniz mi ? Fenerbahce hala biraktigi yerde duruyor
Bu yıl da 17'ye karşı 1 olarak mı mücadele ediyorlarmış? :)

Erdal DİLEK
15.12.2011, 00:45
durum kötü, kumpasa geldik ki ne kumpas. kimse ama kimse bu takım ne halde umrunda değil. yürümeye dermanı kalmadı takımın. yenilecez hemde fena ve kimse cıktığımız 25. mactan bahsetmeyecek. 100 gün 25 mac. 9 mac sonra bir lig oynamış oynayacağız, başkan ise bodrumda sesi soluğu cıkmıyor, garip şenol hoca ağzını acamıyor, tek kelime etse adamlığı mı kalıyor hocalığımı,

BAŞKAAAAAAN UYUMA BAŞKAN

ThePatriot61
15.12.2011, 00:52
Kardeş devre arası dediğinde 1 hafta sanırım.Oradanda bir hayır gelmez.

Iki haftamis. Ben de daha gec baslayacagini düsünmüstüm. Devre arasi 04.01.12 da bitiyor.

realist07
15.12.2011, 03:27
hiç sevmediğim halde fb nin maçlarınıda seyrettim, doğruyu konuşmak gerekirse fb bizde çok çok iyi bir takım, defansı çok iyi özellikle serdar kesimal'ı almakla çok büyük iş yapmışlar müthiş bir stoper bence, bizimkilerde gidip adriana 5 milyon euro versinler, Kesimal fb de çok durmaz bence avrupaya gider, ortasahaları zaten tartışmasız bize fark atar, ama gel gelelim forvetleri iyi değil,pozisyona girmekte zorlanıyorlar, o zaman bu maçta yapılması gereken yenilmemek için sahaya çıkmaktır, trabzonun kadrosu buna müsait, dikkat ettim fenerbahçe ilerde basan takımlara karşı hep zorlanıyor, ama oyunu kendi sahasında kabul eden takımlar yenilgiden kurtulamıyor..
o zaman mantıklı olarak yapılması gereken bence bazı silahları dakka 70'e kadar kenarda tutmak ve oyunu ilerde oynayabilecek, kanatlara top aktarımı kesebilecek adamlarla maça başlamak..
bu maçta giray oynamayabilir malum burnu kırıldı, o nedenler stoperler bence glowacki ve mustafa olmalı, sağ bek celustka sol bek cech, sorun burda değil sorun onların önünde oynayanlarda mesela cech'in önünde halil olmuyor ama başkacada alternatif yok o nedenle halil bence çakılı oynayabilir biraz en azından bu maç yani topu kapıp direk ortasahaya aktarma görevi verilebilir.

sağ önde bence aykut denenebilir fizik gücü nedeniyle, yine çakılı oynaması lazım aynen halil'in yaptığı gibi,

ortasahada sekan alex le , colman da emre ile , oynayabilir, bir tane daha topu ileriye taşıyabilecek ortasahamız olsa süper olur
ama yok, bu nedenle alanzinho'ya mecburuz burda ama bu maçta daha derli toplu tek pas oynaması lazım, ayağında çok top
tutarsa topu kaptırıp başımıza iş açabilir,

ilerde tek forvet mecburen burak olur bu kadroda, ama onuda uzun defans arkasına atılan toplarla beslememiz gerekir..

alicengiz
15.12.2011, 04:26
maçı hükmen alırız bence merak etmeyin,,

lazzz61
15.12.2011, 05:00
kadromuz kalıtesız hanı volkan yedektee olsa baksana ya yedek bıle volkan gıbı bı adam duruyor dıoruz veya adrıan gıbı adam yedek dıoruz ama bu oyuncular sıradan bı oyuncunun verıdgı verımı bıle veremıor o yuzden kadromuz kalıtesız bence

İskender Çakmak
15.12.2011, 06:52
Bu maci istiyoruz. Senol hoca, teknik kadro ve futbolcularin gorevidir. Bu maci almalilar. Baska yolu yok.

Ahmet KESKİN
15.12.2011, 08:10
her cıkışın bir inişi vardır.. iyi gün dostu istemiyoruz... dostluklar baglılıklar kötü günlerde belli oluyor.....

h@msi61
15.12.2011, 08:28
Bu macta Serkan'i onde kullanalim C.L maclarindaki gibi. Bir sekilde Alanzinho ve Adrian'i yanyana oynatabilirsek faydasini gorecegimizi dusunuyorum.

güneyli
15.12.2011, 08:30
Dibe vurduk...Tamam...Kadıköyde farklı bir oyun göreceğiz....Buna inanıyorum...Helal harama galip gelecek...Yılgınlık yok.Ümitsizlik yok...Herşeyin bittiğini düşündüğümüz anda bir ışık görünür....Fener maçı bu ışık olsun...Fener bizi ,biz feneri biliriz...Tek endişem hakem....
Trabzonsporuma her halükarda destek....

Samet GÜVEN
15.12.2011, 08:32
bu fener 3 haftadır olan bizi terlemeden yener.

tek isteğim ruhsuz olunmasın. fenerin tek artısı, topuz u , piç emresi, gökhan ı deli gibi saldırıyolar bırakmıyolar.

burağın, henriqe nin, alan ın, onları seyrederek yürüdüğünü düşününce deliriyorum.

Samet GÜVEN
15.12.2011, 08:35
Cl maçları taktiği kullanılmalı. istediğimizde çok iyi kilitliyoruz maçları. içerdeki puan kayıplarımızın sebebi hocanın kendi saha ve seyircisi önünde maçı kilitlemek değil, top oynarak kazanmak düşüncesidir. yoksa kaybettiğimiz her maçı 0-0 a bağlayabilirdik.

Cl taktiği kullanılırsa pozisyonu az bi maç olur ama fenere karşı ilerde kontra yakalama ihtimalimiz daha fazla olur.

Ama ben geldim sizi yenicem diye oynamaya kalkarsak yandı gülüm keten helva.

hamdi_61
15.12.2011, 08:47
TDKARLIBEL Talip Doğan Karlıbel
almanya da çıkan yeni bir Ahtapot Trabzon Fenerbahçe maçı tahmini için Bordo mavili rengin üzerine gelmiş " anlayana ".

normalde hiç sevmem bu adamı ama paylaşayım dedim.

Fatih Bayrakdar
15.12.2011, 08:53
Çok kötü şeyler hissediyorum bu maç hakkında ...

Büyük yıkım olabilir ...

Ömer Faruk61
15.12.2011, 09:21
Gurbetçi Gençler'in Bu Anlamlı Organizasyonunu Destekliyoruz !

Pazar akşamı oynayacak olduğumuz ŞİKEbahçe maçına ''BEYAZ forma'' ile çıkılmasını istiyoruz. Temizliğimizi ve asaletimizi temsil etmesi İçin. Sol kolumuzda da küçük ''SİYAH kurdaleler'' olsun, sebebi açıklanmasın. Bu da ölen, biten ülke futboluna başsağlığı mesajımız olsun...

Kulübe Mail At, Görevini Yap..!

info@trabzonspor.org.tr

L.Burrows
15.12.2011, 09:40
Stoch stilindeki oyuncular bize her zaman ters gelmiştik ve savunma olarak durdurmakta sıkıntılar çekmişizdir. Örneğin amrabat, quaresme, grosicki, doka vs vs. Bu oyuncular her zmn savunmamızı çok zorlamıştır. O yüzden alexten daha fazla stocha dikkat etmeliyiz. Son haflardada izledigim kadarıyla cok formda. Alexi zokora oynarsa kilitler zaten. Eğer stoch-dia ile başlarlarsa işimiz cok zor olabilir. Nitekim savunmamız gün geçtikçe kötüye gidiyor.

Ama benim düşüncem biz bu maça daha hırslı ve daha istekli çıkacağız. Kaybedilen maçlarımızdan sonra artık kazanmamız gerektiğini futbolcularda teknik heyette bizden daha iyi biliyordur. En önemliside fb kaybetse dahi play off için avantajlı herzaman. Fakat biz kaybedersek play off için mucizevi bir 2. yarı performansı göstermemiz gerekli olacak oda çok zor.

Turgay Atalay
15.12.2011, 09:41
Tarihi bir rezillik yaşayacağız, hiç boşuna heveslenip hayaller kurmayın...Takımımız her anlam da bitmiş, rezilleri oynuyoruz haftalardır.

hüseyin1975
15.12.2011, 09:50
LÜTFEN artik söyle güzelce bir 8 - 0 yenilelimde burada herkes rahatlasin!
Yazik ya.
Yorumlara bak be arkadas.
Tamam isler kötü gidiyor ama sanki Barcelona ile oynayacagiz!
Onlar rezil, biz su an daha reziliz ama ben umutsuz degilim asla.

hüseyin1975
15.12.2011, 09:52
şike , fenerbahçeye içte yıkım yarattı.. fakat maç kazanma anlamında inanılmaz güç sağladı, taraftar ile olan bağı arttı.

bizde durum tam tersi.

başkan sadri şener bodrumda keyf halinde, takım mağlubiyet zinciri, taraftar takımına küs.

sorumlusu tek başına başkandır. süreçte hep sustu işi gücü gırgır.

ADAM gibi HAKKIMIZI savunamadi ve hem Sampiyonluk elden gidecek hemde bu orospularin yapdigi yanina kar kalacak.
YAZIKLAR OLSUN!

Doğan BULAT
15.12.2011, 09:56
Fenerdeki topçuların bize karşı olan hırsın yarısı bizim topçularda olsa bu maçı alırız da!!

sametaydin
15.12.2011, 10:06
Walla bu takımın bu halde maç kazanması imkansız. Tüm oyuncular sahada yürüyor. Onun dışında zaten mücadele zaafı olan bir takımın oyuncuları da yorgun olursa maç kazanması çok zordur. Ben fenerbahçeyi geçtim bu takım bu ligde bu halde hiçbir takımı yenemez zaten.

augustus
15.12.2011, 10:11
Fener seyircisinin yaratacağı atmosferle zaten maça 1-0 yenik başlayacağız.Önemli olan psikolojik savaşı kazanabilecekmiyiz.Üst Üste gelen yenilgiler bize olumlu mu olumsuz mu etki yapacak bunu sahada göreceğiz. Ama şunu biliyorum psikolojik olarak hazırlanamazsak maçın taktiğinin tekniğinin hiçbir anlamı kalmayacak.Son haftların kötü sonuçları belki takımda ayrı bir hırs oluşturur ve bu maçı çıkış maçı olarak görürsek istediğimiz sonucu alabiliriz.aksi takdirde çok kötü bir sonuçta alabiliriz..

bilgehan83
15.12.2011, 10:13
maç 3-0, 4-1, 5-2 biter ve biz yeniliriz....yanılmayı o kdar isterim ki...ama sanmıyorum..hele cüneytle o sahada beraberlik çıkarmamız bile mucize...

asimavi
15.12.2011, 10:17
.....valla bu maçı alsalarda bi kıymeti yok artık anca züğürt tesellisi olur...sen kendi avinde 3 maç kaybet sonra git feneri yen ne kıymeti var feneri yenince 10 puan mı verecekler....yoook..

....kaldıki bu halimizle bırak feneri yenmeyi...şut bile atamayız....

...yani karamsar olmayalım destek olalım diyoruz ama...her maç aynı ruhsuzluk ..daha neyine destek olacaz anlamadım....bizim derdimiz 3 puan değil...bunu ts ye gelen her topçu bilir ...bizim görmek istediğimiz başka şeyler var sahda ama malesef bunu 4 -5 maçtır göremiyoruz ....

delikoyun
15.12.2011, 10:24
bu maç sonumuz olabilir dirençli takıma ihtiyacımız var bence rotasyon şart aykut akgün bence sezer badur ve barış ataştan da kötü bu adamın neyini begenip almışlar anlamdım hayal kırıklığı bence sezer badur colman zokora fener maçının orta sahsı olmalı mutlak dirençli takım serkan sağ bek celutska ortanın sağında oynasın

el fanatico
15.12.2011, 10:36
.....valla bu maçı alsalarda bi kıymeti yok artık anca züğürt tesellisi olur...sen kendi avinde 3 maç kaybet sonra git feneri yen ne kıymeti var feneri yenince 10 puan mı verecekler....yoook..

....kaldıki bu halimizle bırak feneri yenmeyi...şut bile atamayız....

...yani karamsar olmayalım destek olalım diyoruz ama...her maç aynı ruhsuzluk ..daha neyine destek olacaz anlamadım....bizim derdimiz 3 puan değil...bunu ts ye gelen her topçu bilir ...bizim görmek istediğimiz başka şeyler var sahda ama malesef bunu 4 -5 maçtır göremiyoruz ....

feneri yenersek hem onların ağzı kapanır hem de bir çıkışın ilk adımı olur... fener maçı bir lige bedel bence...

bu takım bu sene avrupada başarılı olsun yeter lig için daha şansımız var ve hatta Türkiye Kupası da hedefimiz olmalı...

marcusjava
15.12.2011, 10:38
yeneriz. feneri ne kadar da büyüttünüz. her top direkten dönecek değil ya. fener aklınca bize fark atmak için oynayacak. bundan faydalanırız.

Tyler Durden
15.12.2011, 10:41
dunden beri takim hakkinda demedigim kalmadi ama ben bu mactan umutluyum arkadas..cok mukemmel futbol oynayacagimiz icin
degil ama adamlar baski altinda olacak..kazanmak icin it gibi saldiracaklar..baski altinda olan adamin hata yapma
olasiligi daha fazladir..ozellikle volkan sigirindan hatali bir gol yemesini bekliyorum..
en kotu berabere kaliriz..

el fanatico
15.12.2011, 10:43
kanatları iyi tutmalıyız sağda gökhan gönül solda stoch var ortada da alex i kitledik mi maçı kazanırız.

el fanatico
15.12.2011, 10:44
bakalım zokora nın cezası inecek mi? alex in cezayı indirmişlerdi...

Ahmet KESKİN
15.12.2011, 10:48
lil macı öncesi içimden sunu gecirmiştim Allahım ne olur lille ve fener macında yüzümüzü kara cıkarma bizi galşp eyle... diğer maclar 6 mac umrumda deil demişttim .. duam kabul olmus anlaşılan....

10 numara
15.12.2011, 10:49
bakalım nasıl kadro ile çıkacağız,g.birliği maçında takımı dinlendirebilirdi ama yapmadı...fb maçında olası bir mağlubiyette şenol hocanın mazareti hazır:yorgunduk!!!!

Memduh
15.12.2011, 10:49
Bu maça üzerinde "Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim - K.Atatürk" yazılı pankartla çıkmalı takım. Islıklarlarsa, Atarük'ü protesto etmiş olurlar, alkışlarlarsa kendileriyle çelişmiş olurlar.

iso_4939
15.12.2011, 10:55
yeneriz. feneri ne kadar da büyüttünüz. her top direkten dönecek değil ya. fener aklınca bize fark atmak için oynayacak. bundan faydalanırız.

:D:D:D valla bırader güldürdün beni fbyi kadıköyde yenmek gercekten gercekcı konustun nede olsa her sene yeniyoruz bu senede bıraz zorlanırız ama yeneriz...

İskender Çakmak
15.12.2011, 10:56
herkesin 2 kisilik mucadele etmesi gerekiyor. Aksi takdirde isim cok cok zor.
Gencler macinda colman, halil, serkan, tolga dinlendirilebilirdi ama Senol hoca uygun gormedi.

maxim
15.12.2011, 10:58
Yenersek iyi olur, iyice kopmayız ancak şike olaylarında malesef kimse sesini kesmez bu pisliklerden.

Lakin yenilirsek iyice azarlar. O yüzden sadece bu açıdan bile yenmemiz şart.

.....
15.12.2011, 10:59
Allah'tan ümit kesilmez.Benim ümidim hiçbir zaman kaybolmadı. Türkiye kupası finalinden önce de böyle durumumuz pek iç açıcı değildi ama Allah'ın izniyle kazandık. Ben iyi bir oyun oynayacağımızı düşünüyorum. Başımızı öne eğdirmez oyuncularımız.

DİNÇ
15.12.2011, 11:00
Valla ben küsüm Trabzonspora yorum bile yapmıyacağım...

maxim
15.12.2011, 11:03
Bu maça üzerinde "Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim - K.Atatürk" yazılı pankartla çıkmalı takım. Islıklarlarsa, Atarük'ü protesto etmiş olurlar, alkışlarlarsa kendileriyle çelişmiş olurlar.

Güzel fikir. Ama nerde bizde bunu uygulayacak yönetici? Sadri Şenere sorsan "Aziz Bey'e büyük geçmiş olsun. İnşallah aramızda olur kısa zamanda" pankartını söyler :cool:

iso_4939
15.12.2011, 11:14
Valla ben küsüm Trabzonspora yorum bile yapmıyacağım...

ama benım gıbı yap hiç mac ızleme okadar rahat oluyor ınsankı anlatamam...:D

Muhammed Ayaz
15.12.2011, 12:18
......................................tolga....... ..............................
........celustka........giray.........glowackı.... ......cech...........
.....................serkan.......zokora.....colma n.....................

..........volkan.................................. .....halil..................
...............................burak.............. ............................

halil ibo
15.12.2011, 12:20
Tüm lavukların ve tavukların Pazar günü sesi kesilmeli.

bahadır2561
15.12.2011, 12:23
Trabzonsporu MAIL yagmuruna tutuyoruz!
Gurbetci genclerinin anlamli kampanyasidir!
---------------
Pazar akşamı oynayacak olduğumuz Fenerbahçe maçına ''BEYAZ forma'' ile çıkılmasını istiyoruz.
Temizliğimizi ve asaletimizi temsil etmesi İçin. Sol kolumuzda da küçük ''SİYAH kurdaleler'' olsun, sebebi açıklanmasın.
Bu da ölen, biten ülke futboluna başsağlığı mesajımız olsun...

Bir kerede Taraftarinizi dinleyin ne olur!!!
--------------
info@trabzonspor.org.tr

Mantıklı :alkış:

Not. Hicbir gruba üye filan degilim. Facebook'ta gördüm burda da paylastım

SADECETRABZON61
15.12.2011, 12:29
Feneri kadıköyde hemde taraftarlarının 50.000 kişinin baskısı + futbolcuların hırsınla yenicez öylemi :))) Güldürmeyin insanları bu maçta fark yemeyelimde rezil olmayalım son zamanların en berbat Trabzonsporu Takım artık kendne gelmeli gerekirse birkaç oyuncu kadro dışı bırakılmalı bu şekilde ilk 4 e giremiycez ipin ucu kaçıyor siz neyin tartşmasını yapıyorsunuz halen.

Alihan Ertürk
15.12.2011, 12:30
Geçen sezonki maç gibi olur tahminimce...Bize yine hüsran, yine hüsran...

CEMEFKER
15.12.2011, 12:36
Umutsuz olduğum belki de son zamanlardaki tek maç. Geçmiş senin olanlarının birikimi, bizim ligdeki durumumuz, başkanın ligdeki geleceğimiz ile ilgili olan açıklamaları, rakibimizin durumu ve formda olan maç çeviren rakip takım futbolcuları dikkate alınırsa bizim bu maçta fazla bir şansımız yok.

Aksi olursa geçen sezonun getirdiklerinin üzerine bal-kaymak olur, ancak ligdeki geleceğimiz için birşey fark ettirmez bana göre.

Buradan önümüzde engel olarak gözüken etkenlere gelirsek. Federasyonun, hakemlerin bize bu sezonki bakışlarına bakarsak biz Uefa'dan ikramiyeyi almış oturduğu yere oturması gereken bir klup durumundayiz. Hakemlerin bize karşı aksi kararlarının çokluğu zaten bunu fili olarak açıklıyor yeterince. Bize karşı çok rahatlar, rahat kartlar çıkıyor bize karşı, pozisyonlar bizim aleyhimize daha kolay değerlendiriliyor/ çalınıyor.

Ve bu rahatlık da sezonbaşı ile bağlantılı.....

zekeriyya
15.12.2011, 12:36
feneri yeneriz isteyen varsa bmn atkısına idaaya girmeyede hazırım :)

SADECETRABZON61
15.12.2011, 12:40
Galatasaray forumlarında bile bizim takım o kadar beterki yazıya bakın..

Normalde Trabzon alır derdim, fakat rezaletler. fener alır bunu [malesef].

SADECETRABZON61
15.12.2011, 12:41

Gel senle iddasına girelim hocam 30 tl avea kontrüne özelden numaranı yaz :) Fener yenicek..hatta fark bile atar..

Etem Güner
15.12.2011, 12:42
Genel (http://forum.bordomavi.net/forumdisplay.php?f=8) (61 Görüntülüyor)
Futbol Takımımızla İlgili Tüm Konular, Düşünceler. Efsaneyi Burada Tartışıyoruz

SADECETRABZON61
15.12.2011, 12:45

Senden bi 30 tl alayım hattıma beleşten tamda ihtiyacım varken Kusura bakmada Trabzon hemde bu dönemde bu kadar berbatken adamlar aylardır bu maçı bekliyor ve biz yenicez biz en iyi zamanımızda bu fenerden 2 tane yedik..ben sana tekrar ediyorum 30 lira avea kontrüne girelim iddaya numaranı yolla hocam özelden fener yenicek ..

zekeriyya
Gel senle iddasına girelim hocam 30 tl avea kontrüne özelden numaranı yaz :) Fener yenicek..hatta fark bile atar..

bmn atkısına ihtiyaca göre idda mevzuu değil :)

giriyorsan sözleşelim :)

Mustafa 42
bu kafaylan hayatta feneri yikamayiz belki galatasaray maci gibi olur bence seyretmeye felan degmez neden cünkü alistik yenilmeye gelen vuruyor giden vuruyor birde sikeciler vurmus cokmu yani ne olacak bir sey olmaz bence artik bence lig bitti isde alinan sonuclar ortada takimin kimyasi bozulmus beseiktasda aurupada oynuyor adamlari gördük futbol oynuyorlar yani neden cünkü futbolculari var bizimkiler top oynerken bir birlerini ariyorlar yani takim bitmis komada yani suanda yogun bakima girmis

SADECETRABZON61
15.12.2011, 12:48
bmn atkısına ihtiyaca göre idda mevzuu değil :)

giriyorsan sözleşelim :)

Bmn atkısı benim hoşuma gitmiyor ayrıca bendede yok o atkıdan Trabzonspor atkısına girelim istersen senle bende atkı var sende bana güzel bir atkısını göndericeksin kabülse msj at 30 tl boşuna gitmesin kntrüne giremedin :)):D

zekeriyya
15.12.2011, 12:51
ts-fener iddaa konusu kapanmıştır :)
şike başlığından devam edelim :)

zekeriyya
15.12.2011, 12:52
Tabzon’un kesinleşen rakipleri
M.United, M.City, Olympiakos, Valencia, S.Liege, PSV, Sporting, A.Bilbao, Metalist, Schalke, Twente, Anderlecht

güneyli
15.12.2011, 13:09
Spor toto oynayan birine niçin demiştim...O da maçlar oynanana kadar dünyanın en zengini benim...Maçlardan sonra ise en fakiri demişti...
Bende pazar akşamına kadar yeneceğiz diyorum...Sonrası.....Görüşürüz.

ylmzince
15.12.2011, 13:13
üzerime ölü toprağı attın maç bittikten sonra beni kaldırırsınız...

Recep Alkan
15.12.2011, 13:15

Hocam maç sırasında ki haliyeti ruhuyeni çok merak ediyorum :)

Sefa
15.12.2011, 13:18
Bu maçı izlemeyeceğim sanırım.. Sümela'nın şifresi Temel'e bilet mi alsam maç saatinde..

Ömer Faruk61
15.12.2011, 13:38
Fenerbahçe, Trabzonspor maçı hazırlıklarına, 1 günlük iznin ardından devam etti. Antrenmandan önce Aykut Kocaman, oyuncularıyla bir toplantı yaptı. Bu toplantıda Emre Belözoğlu ve Takım Kaptanı Alex de Souza birer konuşma yaptı. Özür dilemenin bir erdem olduğunu söyleyen Aykut Kocaman, Emre’nin özrünü tüm takım adına kabul ettiğini söyledi.

KOCAMAN: "BİR DAHA ASLA YAŞANMAYACAK"
Antrenman başlamadan önce Aykut Kocaman öğrencileriyle sahada bir toplantı yaptı. İlk olarak Bursaspor maçındaki güzel ve özverili oyun nedeniyle tüm takımı kutlayan Aykut Kocaman, bu maçta takım içinde yaşanan olaylar hakkında da konuştu. Aykut Kocaman, "Maçta oynayan oynamayan herkesi yürekten tebrik ediyorum Galatasaray maçından sonraki böylesine kritik bir maçta bu kadar iyi oynamak, sezonun en iyi oyununu oynamak bu takımın kalitesine uygun bir davranıştı. 12 yıldır antrenörlük yapıyorum, içim dışım birdir. Hayatımda ilk defa bir oyuncuyla karşı karşıya geldim. Bir daha da böyle bir şey yaşayacağımı tahmin etmiyorum. Emre ile konuştuk; özür diledi. Özür dilemek bir erdemdir. Hepinizin adına kabul ettim. Ancak bir daha asla böyle bir şey yaşanmayacak. Bu olay, benim için kapanmıştır. Galibiyet sevincini kursağınızda bıraktığımız için ben de sizlerden özür diliyorum" dedi.

EMRE BİR KEZ DAHA ÖZÜR DİLEDİ
Daha sonra söz alan Emre Belözoğlu ise, "Olayın sıcaklığıyla çok yanlış bir tepki verdim. Böyle bir tepki vermek, takım içinde böyle bir ortam oluşturmak benim haddim değildi. Bundan dolayı herkesten özür diliyorum. Hocamdan da özür diledim. Bundan sonra sıkıntı yaratan, sorun yaratan kişi ben olmayacağım. Geçen sezon hep birlikte bir yürek ortaya koyduk. Onu elimizden almaya çalıştılar. Birlik olduk, buna karşı direndik. Direnmeye de devam edeceğiz. Bir kez daha hocamdan, teknik heyetten, futbolcu arkadaşlarımdan malzemecilerden, masörlerden, tüm ekipten ve bu olaya şahit olan büyüklerimden özür diliyorum, hakkınızı helal edin, Yaptığımın farkındayım hocam. Günü kurtarmak için özür dilemiyorum. Bundan sonra da arkadaşlarıma saha içinde ve saha dışında yardımcı olabilmek için elimden ne gelirse yapacağım" dedi.

Ah Kıyamam Gözlerim doldu.........Şakacı şerefsizin sözlerine...

ensar_61
15.12.2011, 13:38
Sezonun bence en önemli maçı.Eğer bu maçı kaybederlerse futbolculara olan güvenim yerle bir olur

apachi61
15.12.2011, 13:57
gs macindan beri takimi takip etmiyorum maci izlemiyorum dinlemiyorum bu macta aynisini yapicam arkadasin birisi gecmis sayflarda demis sumelanin sifresini mi seyretsem mac saatinde guzel fikir gibi geldi bana. Takim mactayken disarda olcam da isin kotusu kaikoydeyiz oyle ya da boyle duyucaz insallah yikim olmaz yenilmek hatta tarihi fark yemek zerre umrumda degil korkum senol hocanin isrifa etmesi olur bu kadar rezillikten sonra sirf onun icin kazansin bu takim maci sonra bi sekilde toparlariz ama kazanalim artik senol hoca icin tek degerimiz olan senol hoca icin

Ahmet Başkaya
15.12.2011, 14:10
Fenerbahçe'nin ekstra motivasyon ve hırsla oynayacağına adım gibi eminim . Olası bir gerilmede kartlar çıkabilir dikkatli olmamız lazım . Zokora kesinlikle lazım .

İskender Çakmak
15.12.2011, 14:15
herkes febenin ekstra motivasyon ile oynayacagini soyluyor. Biz neden ekstra motivasyon ile oynamayalim? Yeni gelen oyunculara gecen yil neler oldugunu anlatirsalar biz fenerden 2 kat daha hirsli oynariz.

Alp Yavuz 13
15.12.2011, 14:44
Daha önce söylediğimiz slagon'u bu sefer tamami ile uygulamalıyız

OYNA DİK OYNA !!!!!!!!!!!

GÜVENİYORUM SİZE ÇOCUKLAR ALICAZ BU MAÇI HIRSIZLARDAN HAKKIMIZI ALICAZ !!!

OYılmaz
15.12.2011, 14:46
Sezon başından beri beklediğim maç. Haydi çocuklar şu maçı alın başka bir şey istemiyorum. Tam bir arena'da geçecek gibi duruyor maç oradan alnımız dik bir şekilde zaferle çıkalım.

bordo08
15.12.2011, 14:51
Taraftar olarak kuşlar çok motive olmuşlar..

Sanki futbol maçına değil savaş meydanına çıkıyorlar..

Kan nefret göz yaşı ücgenine haps olmuş beyinleri..

Haklarını gaspetmişiz hırsızlık yapmışız bilmem ne..

Sanki biz dedik şike yapın bu günahların takımına..

Gönül isterki bank asya öncesi şunlara güzel bir uğurlama yapalım..

Benim için avrupa maçlarından sonra ligdeki kader maçımız..

Bu kezde direklere takılmayıp maçı 11 kişi tamamlarsak kazanabiliriz bizim futbolcularımız yeterki sakin olsun..

Alp Yavuz 13
15.12.2011, 15:07
http://www.youtube.com/watch?v=cliApYyQxh8&feature=related

Haydi motive olalım biraz

İstanbul'u bir daha getir bize TRABZON
Eze eze kupa karadeniz'e TRABZON
Hayde hayde vur hayde TRABZON
Hayde hayde gol hayde TRABZON
Gelsin artık gelsin bize şampiyon TRABZON
Eze eze kupa karadeniz'e TRABZON
Hayde hayde TRABZON TRABZON
Hayde hayde şampiyon TRABZON

Badaloğlu
15.12.2011, 15:08
Bu maçta Kadıköy'de bizleri nelerin beklediğini az çok tahmin ediyorsunuzdur, değil mi? 52.000 kişi ağzından salyalar akıtarak bizi baskı altına almak için her türlü pisliği, küfürü ve hakareti yapacaklardır. Özellikle futbolcularımız bu baskıya şimdiden kendilerini alıştırsalar iyi olur. Futbolcularımızdan şunu istiyoruz. Fenerbahçe tribünlerinden kendilerine ne bağırırlarsa bağırsınlar, kesinlikle kulaklarını bu havlamalara tıkamalılar ve asla tahriklere kapılmamalılar. Bu maçta taktikten önce psikolojik kazanımlar önde olmalı, bu maça önce psikolojik olarak hazırlanmak lazım.

Eğer sinirlerimize hakim olabilirsek, içinde bulunduğumuz şu günlerde şartların hep aleyhimize olduğu bir ortamı lehimize çevirip maçtan galip ayrılabiliriz. Fener galibiyeti devre arasına girmeye bir hafta kala bizler için çok büyük bir moral kaynağı olur. Kolay mı? değil tabiki ama hiç birşey imkansız değildir. En azından Kadıköy'den mağlup ayrılmamamız lazımdır.Gene söylüyorum bunun içinde futbolcularımız saha içi ve saha dışından kendilerine yapılacak tahriklere asla kapılmamalılar. Özelliklede Burak bu maçta sağar olmalı...

Fenerbahçe'liler bu maça başka bir gözle bakıyorlar. Yani öyle böyle değil, adamlar Yunan ya da Ermeni takımlarına bizden daha sempatik bakıyorlar. Haliyle bizi Kadıköy'de çiçeklerle de karşılamayacaklar. O yüzden bu maça kesinlikle taktikten önce psikolojik olarak hazırlanmalıyız. Eğer psikolojik olarak Kadıköy'den çıkarsak maçıda alırız. Aksi takdirde onların tuzağına düşersek geçmiş olsun...

Maç taktiğine gelince, çok fazla bir şey söylemeye gerek yok. İtalya'da oynadığımız İnter maçı taktiği gözümüzün önünde duruyor. Kontrollü oynamak zorundayız, bu atmosferde çok fazla açık vermememiz lazım, tandem oynayan oyuncularımız kesinlikle birbirlerine kademe yapmaları lazım. Aksi durumda ağır olan defans göbeğimiz bizi sıkıntıya sokabilir.

Kötü durumdaki camiamızı ancak Kadıköy'de iyi bir sonuç alırsak, bizi hayata döndürür. Galibiyet bizi uçurur, beraberlik psikolojk olarak galip geldik anlamına gelir.

Ahmet Selvi
15.12.2011, 15:19
feneri yenmeden trabzona gelmeyin

murat
15.12.2011, 15:20
artik hic heyecan vermiyor maclar. Eskiden gunler onceden heyecanlanirdim ama inanin buyuk ihtimalle maci dahi izlemiyecegim.

Çetocan
15.12.2011, 15:28
Takım İstanbulda Yanlız Bırakılmamalı

Gerekirse Kalabalık Bir Taraftar Grubu İle Kadıköye Girilmeli Takıma Yanlarında Oldugumuz Hisedilmesi Lazım

Bunu Yabilecek Taraftar Potansiyle Var İstanbulda

Hadi Arkadaslar Yabiliriz

FC-ST-PAULI-61
15.12.2011, 15:30
fenerasyon zokoranin cezasini niye aciklamiyor?

Yasin Altuntas
15.12.2011, 15:38
fenerasyon zokoranin cezasini niye aciklamiyor?

Fenerbahce Yönetimi daha geri aramamis. ONlara sormadan bir adim atmiyorlar.

OnurKul
15.12.2011, 15:40
Tek bir şey diyorum, HAYDE TRABZON!

Alp Yavuz 13
15.12.2011, 15:42
Başarıcaz onların en büyük eksiği aziz ve bu eksik onları mağlup duruma düşürecektir evlerinde

ALLAH'IM SEN YARDIM ET HIRSIZLARA KARŞI

krdnz
15.12.2011, 15:45
O maçta futbolcularımıza saldırı v.s. olursa kimse evinden oturup maçı izlemeye devam etmesin.Anında kadıköyde olmalıyız.

bahadır2561
15.12.2011, 15:47
O maçta futbolcularımıza saldırı v.s. olursa kimse evinden oturup maçı izlemeye devam etmesin.Anında kadıköyde olmalıyız.

havlayan köpek ısırmaz

Celal Demir
15.12.2011, 15:52

negüzel işte hükmen galip oluruz :D

Semih Aydın
En şerefsiz takımın konuğu en şerefli takım olacak.

krdnz
Takım İstanbulda Yanlız Bırakılmamalı

Gerekirse Kalabalık Bir Taraftar Grubu İle Kadıköye Girilmeli Takıma Yanlarında Oldugumuz Hisedilmesi Lazım

Bunu Yabilecek Taraftar Potansiyle Var İstanbulda

Hadi Arkadaslar Yabiliriz

Bunun için biraz geç kalındı ama böyle bir organizasyona koşa koşa giderim.

havlayan köpek ısırmaz

O köpeğin havlamasından bıktık ..

Alp Yavuz 13
15.12.2011, 15:57
Onlar gibi KÖPEKLEŞMEYELİM !!!!

Futbolun gerektiğini yapıp sahadan silelim ve alacağımız sadece 3 puan gözüksede alalım o maçı onlar muhtemelen 14 kişi ile oynayacaklar ama biz 11 DEV YÜREK ile mücadele edip kadıköyü fenerle değil GÜNEŞ'İMİZLE AYDINLATALIM !