PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 16. Hafta | Fenerbahçe 1 - 0 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18

calypso
18.12.2011, 22:17
Trt hd spor..Devlet tv si:
Tarik denen kisi; sadece 1 dk farkla soyledikleri;
ts 2.ligden cikmis takim gibiydi, ciliz 1 kac atagi var.. 1 dk sonra:
En iyi puani fener defansina vermeliyiz..pekiyi vermeliyiz.

Sapara bu ligin en iyi orta saha oyuncusuydu neden yok?... 1 dk sonra:
Spara gibi adamlar bu maclarin atmosferini zaten kaldiracak duzeyde degil..

Papila;
Ts nin kart gormesi iyi bile oldu daha iyi oynadilar!

Pes diyorum! Devlet tv sinde bu adamlara verdikleri parayi (odedigim trt vergilerinden) helal etmiyorum..

61viya
markusunda ne bok oldugu belli..

o yorumu yapmak icin evliya olmaya gerek yok..

gecen sene ismarlama yorum yapanlar sussunlar bari..

Ne kızıyorsunuz bana ya :) Sadece söyledi yani. Yzayım dedim. Yazmaz olaydım.

tarsus
şenol hocaya sallayanlar hoca adayınız kim????kulübün sokağa atacak parası daha çok diyebilirsiniz ama şunu unutmayın trabzonun özünden çıkan şenol hoca ben dahil buradaki herkesten bin kat daha fazla trabzonsporun menfaatlerini savunan karakterli dik duruşlu biridir.parayla getirdiğiniz td trabzon ruhunu şenol hoca kadar kazanacakmı?bırakın bu boş yazıları gün destek günüdür hocaya sallama günü değildir

Helvacı61
http://img819.imageshack.us/img819/240/fft99mf1038850.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/819/fft99mf1038850.jpg/)

Senin yerin başka be hocam...
Paraya karşı emeğin mücadelesini verip, 82 puan topladın bu ligde.

Tek hatan transferde masaya yumruğunu vurmamak.
evet aynen katılıyorum. şenol hoca yönetim üstü bir güçtür istesin istediği bağışı yapıp istediği oyuncuyu alırız.... ama böyle transfer olmaz

My
Mustafa Denizli: Ben Cüneyt'in niyetini çözemedim.

Uğur Tüysüzoğlu
Allah belanizi versin..
Banlayin lan beni..

Tiksiniyorum sizden?'!?

Her taraftan dograniyoruz..

Senol Günes Trabzonspor dedi icin hep, disaridan sevilmiyor..

Bide siz yüklenin..

Kör müsünüz.. Bakan kör mü?!?

Puan yorumculari sizi?!?

Bugün ne kötüydü?

PSV yi eleyince kral yaparsiniz ama...

Beraberiz , benide banlayın.

ErtuGrul
Cuneyt cakir" Aykut dokunmadi biliyorum ama, hareketi sari kartlikti." demis, Allah senin belani versin faul yoksa harekete nasil sari kart cikar...

Cem Akyüz
Demek hayde eserini stadda çaldılar akılları sıra bizimle dalga geçtiler.Gün dik durma günüdür yarın herkes Trabzonspor forması montu atkısı poları beresi nesi varsa taksın öyle çıksın sokağa.Bu şeref yoksunlarına nasıl bir topluluk olduğumuzu gösterelim.Kazım Koyuncu ölümsüzdür.

irfanköse276
Metris türküsünü söylemek yada stadda çalınması için Yönetimize sesimizi duyurmalıyız diye düşünüyorum. Maça zerre üzülmedim ama kazım koyuncu çalınmasını hazmedemiyorum

Kaya
18.12.2011, 22:18
Ahlaksızlara kaybederken ÜZÜLMEM!

mr6-JL1Z0UM

Varlıbaş61
"Aykut'un iki kartı da yanlış." Markus.

Genelde dinlediğimi doğru anlarım ben.

Bu cümle çıkmadı ağzından. Ama elli cümlede ne dediğini anlatacak halim yok takdir edersiniz ki. İlk kart için yanlış demişti. İkincisi için de talihsiz bi karar dedi. İkisini birleştirirseniz, ortaya iki kart da yanlış ibaresi çıkıyor.

İşim gücüm yok, milleti yanıltmak için girmedim, merak etmeyin.

Yazdığın iki yazı birbiriyle çelişiyor galiba ? İkisi birleşince iki kart da yanlış anlamı çıkıyor ise yorum yok ...

SensitiveLord61
Mıhmıt ali Iydınlır a selamlar burdan sezon sonu görüşeceğiz

Barış Çebi
Takim yÖnetİm her tÜrlÜ Şerefsİzlİkle,haysİyetsİzlİkle mÜcadele ederken burada o gİtsİn bu gİtsİn demek bİze yakiŞmiyor. Taraftar takimi destekleyİnce taraftardir.eleŞtİrİ elbet olacak ama yerİ ve zamani deĞİl.

Mustafa Ayazoğlu
Gökhan hakeme Aykut bana dokunmadı hocam demiş hoca ise dokunmasına gerek yok harekete bakarım ben demiş.

hareket topa. Gökhan'a hiç bir şey ypk. Hakemin zihniyetini anlamak için net bir durum.

Aykut topa ayak sallıyor, bunu gören Gökhan havaya atılıyor.

Cüneyt Çakır Fenerbahçeli

Ne biçim iş hangi takım ile oynuyorsak o takımı tutan hakemi atıyorlar maça. BİLİNÇLİ bir hareket

tlotwat
18.12.2011, 22:19
her zamanki gibi yine dograndik yapacak bisey yok sineye cekip yola devam bu hep boyle oldu yine boyle olacak biz birlik olamadiktan sonra bizden hicbisey olmaz

TS-FAN
18.12.2011, 22:19
Takımımız bu akşam dik oynamıştır.
Alçaklara rağmen dik duruşundan geri adım atmamıştır!

Full HD
18.12.2011, 22:20
peki sakat bırakmanın cezası ne:)

Oda günah.

Aklimdan ne geciriyorum biliyormusun renkdas.

Allah bana cenneti hediye etse ve istedigimi yapabilme iznim olsa varya.Gercekten hersey serbest olsa varya.O SEREFSIZLERI hespsini katlederim ve öldürürkende Karadeniz Türkülerini söylerim.Okadar nefret ediyorumki hemen cezalarini ceksinler istiyorum.Ben hakkimi helal etmiyorum Insallah en büyük azabi görürler!

Müslüman dedigimiz Insanlar bizlere Para ve Trabzonlu/Sporlu oldugumuz icin haksizlik yapiyorlar.Öyle bir güne geldikki Kafir dedigimiz insanlardan yardim istiyoruz! Olacak is degil hepsinin Allah belasini versin.AMIN!

TSelif
Bu iş bu sene iyi oynadık kötü oynadık olayından çıkmıtır ... Başka bir hal almıştır... bilmiyorum !!!

Fanatik34
Bir hatirlatma: Türk oyuncularin sahada kalmasi demek, sadece 6 yabanci hakkimizin oldugunu gösterir;)

matrix5782
Adamların yemediği Bok kalmadı Bütünleşme En üst Noktada,Biz Azcık Sallantıda birbirimizi yiyoruz.

Biraz Sabır ve Biraz destek..

61viya
Yazdığın iki yazı birbiriyle çelişiyor galiba ? İkisi birleşince iki kart da yanlış anlamı çıkıyor ise yorum yok ...

Ay cevap veremeyeceğim , gereçkten. Zaten canım burnumda. Tamam haklısınız, Bmn' yi yanıltmak için öyle yazdım. İtiraf ediyorum. İyi geceler.

itsmylife
metris trabzonsporlular derneği diye bi pankart yaptırsak yaa....

Helvacı61
18.12.2011, 22:21
http://c1112.hizliresim.com/s/l/16c6p.png
şenol hocama sonuna kadar güveniyorum...... ancak transfer yanlışlarına göz yummamalı.. yumruğunu masaya vurmalı.... yönetim benim için hiçbir şeydir... ama sadri şeneri severim.... yanlış ekip kurdu

Doğan BULAT
Trabzondaki maçta şu şerefsizleri yenersek "Şu metrisin önü" diye başlayan bir türkü var ya onu talep ediyorum yönetimden.. Lütfennnnnn

53karakan53
Arkadaş , takım iyi olsa , yenebileyecekmiydik liğme liğme takımı doğruyolar sen salla bizimkilere yazık.

Liğme liğme doğranıyorsan çık gençlerle oynatma değerli oyuncularını , çek paf takımını sahaya alın sizin züper lig in değeri bu de bitir olayı , ama sen onca oyuncu içinde yanlış seçimlerle 11 kurup yanlış değişiklikler yaparsan kimse liğme liğme doğrandığına bakmaz , Sağ açık Volkan Şen varken Serkan kim be ne işi var Serkanın Allah aşkına .. Hadi ŞL. de defansa yardımcı olması için fazladan oynatıyordun başka da seçeneğin yok orda ama hiçkimse kusura bakmasın Volkanın ölüsü bile Serkana sağ açıkta 10 gömlek fazla , Burak denen adam yok ortada e değiştir sistemi elinde onca oyuncu var Brozeği koy en azından ortalarda kafaya çıkan bi adamınla oynamış oluruz , henrique yi çek oraya , Colman ı geçen yılkı gibi çek eski yerine Adrianı koy oraya Selçuk gibi oynat olmadı Saparıyı bi dene ....

Ama yok hiçbirini yapma Serkanda gülüm Serkan , Burak da gülüm Burak Alanzinho zaten büyük topçu olmuş bütün umudumuzu ona bağladık ... Eeee durum ortada bu hamurdan böyle ekmek çıkıyor kimsede kusura bakmasın ...

Şenol hocanın kötülüğünü istemiyoruz ancak dönemsel basiretsizlikleri bizi bitiriyor , son 6-7 maçtır eskiye döndü Şenol hoca geçen yılki Şenol Güneşle bu yılki arasında çok büyük bir fark var ve En büyük zaafı genç oyunculara önem vermemesi , takımda yerli tek bir oyuncu bile çıkartamadı geçen yıldan bu yıla kadar ...

Ahmet Karadeniz
http://img819.imageshack.us/img819/240/fft99mf1038850.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/819/fft99mf1038850.jpg/)

Senin yerin başka be hocam...
Paraya karşı emeğin mücadelesini verip, 82 puan topladın bu ligde.

Tek hatan transferde masaya yumruğunu vurmamak.

ya bırak allah aşkına bu klube gelen her teknik direktör kendi istediği oyuncuyu aldırdı(bross,ersun yanal) ama Şenol güneş kendi istediği futbolcuyu aldıramadıysa buda şenol güneş'in beceriksizliğidir. kaldı ki Şenol güneş tüm transferlerin benim onayımdan gectiginide söyledi Şimdi kalkmış burda saçma sapan konusmalar yapma önce araştır sonra yaz.

TS-FAN
Aynı seviyeye inmemek gerektiği kanaatindeyim. Türküyü söyleyene saygım açısından söylüyorum. Değilse, azize ve tayfasına laf atacak herhangi bi şarkıya her daim varım. Ama ondan vevel, galip gelmemiz mühim olan.

Bu şikeciler şerefsiz..Bunlarda kuş kadar beyin yok..
Onun için mini mini bir kuş şarkısını biraz değiştirerek:

"mini mini bir kuş donmuştu"
"yanlışlıkla bir dala konmuştu"
"aldılar onu içeriye"
"cik cik cik ötsün diye"
"hır gür ederken banlandı"
"ellerim bak boş kaldı"

Şarkısını onlara staddan söyleyelim derim ben..Hatta bestekarlar şarkıyı düzenleyebilir..Hayatımdaki ilk söz yazarlığı denememdir.Üstüme gelmeyin:)

Asprilla
18.12.2011, 22:22
Dikkat edin hakaretler hep Şenolcu arkadaşlardan geliyor. Çünkü savunacak birşeyleri yok. Haliyle öfkelenip haddi aşıyorlar.:)
:alkış::alkış::alkış:

evranosbey61
şenol hocamız artık tek tek isim vererek istemediği oyuncuları ve alınmasını istediği oyuncuları söylemeli.eğer transferi yönetime bırakırsa hep aynı nakaratı izleriz.16 maçtır aynı taktik sebep kadro ancak buna müsait.peki kadroyu kim değiştirecek??????????????? taraftarlar şenol hocayı bu konuda eleştiriyorlar.yoksa burdaki kimse şenol hocanın gitmesini istemez.

sametaydin
şenol hocaya sallayanlar hoca adayınız kim????kulübün sokağa atacak parası daha çok diyebilirsiniz ama şunu unutmayın trabzonun özünden çıkan şenol hoca ben dahil buradaki herkesten bin kat daha fazla trabzonsporun menfaatlerini savunan karakterli dik duruşlu biridir.parayla getirdiğiniz td trabzon ruhunu şenol hoca kadar kazanacakmı?bırakın bu boş yazıları gün destek günüdür hocaya sallama günü değildir

Bu maç için eleştirilecek bir şey yok.

Ben de şenol hocayı eleştiriyorum ama onun gitmesini istemiyorum. Genel bir eleştiri yapacağım. Tamam şenol hoca kendisinde pek çok erdemi barındıran çok karakterli bir insan. Ama bir huyu var o da inatçılık. Hala aynı düzende bu kadar ısrarlı olmaması gerekir. Bu takım burak böyle oynadığı sürece gol bulması çok çok zor. Artık başka şeyler denemeli.

Mustafa Ayazoğlu
Cüneyt Çakır'in babası Serdar ÇAKIR Aziz Yildirim'in maasli elemanı / kaynak: TGRThaber

Helvacı61
başkanımız geçen yıl aralık ayında çok yanlış bir ekip kurdu sadri şenere evet yönetime hayır. diyorum ben

61_Serhat_61
18.12.2011, 22:23
baskan beyaz tv de

sercaninanc
Ahlaksızlara kaybederken ÜZÜLMEM!

mr6-JL1Z0UM

gökhan gönülün yüz ifadesi gönlümü burktu arafta kalmış içi
buruk baktı top onu çekince

Sertan Danışer
Trabzondaki maçta şu şerefsizleri yenersek "Şu metrisin önü" diye başlayan bir türkü var ya onu talep ediyorum yönetimden.. Lütfennnnnn
maç oynanıcak mı ki?

Varlıbaş61
Ay cevap veremeyeceğim , gereçkten. Zaten canım burnumda. Tamam haklısınız, Bmn' yi yanıltmak için öyle yazdım. İtiraf ediyorum. İyi geceler.

Sen ilk sarı kart için yanlış dedi diyorsun öyle mi ?
Markus Merk ilk sarı kartı için tartışmasız doğru dedi...
Bile bile yanıltmaktan bahsetmiyorum ... Yanlış anlama olmasın diye uyardım ... Her duyduğunu genelde iyi anlayamadığın anlar olabiliyor demek ki ... Hayırlı geceler sana da...

Mustafa Ayazoğlu
1999 dan beri Fenerbahçe Cüneyt Çakır'ın yönettiği müsabakalarda sadece 1 kere kaybetti.

Fatih ÇOLAK
Birisi bana kaptanın niye kart gördüğünü söyleyebilirmi? Ben neden olduğunu göremedim...

Samet Yildirim
18.12.2011, 22:24
Markus Merk aykutun2.sari karti icin ne dedi ??

Asi Çaykaralı61
Başkan Beyaz tv'de

Oğuzhan
Başkan hakkımızı savunmaya başladı helal olsun. İstifa edecek o köpekler oradan. Yeter artık dolduk taştık. Hakkımızı verin köpekler nasıl rahat uyuyorsunuz.

Travelair
Utanmaz, suratsız hakemi gördünüz değil mi? Aziz doğru diyor. Tek ben yanacağım Türk futbolu kurtulacak öyle mi diyor. Haksız mı?

Ali Yerlikaya
18.12.2011, 22:25
Yine basladi ayni teraneler...

Senol hocayi yolladink, istifasini bekliyen arkadaslar sizmi geliceksiniz takimin basina...?
Tamam sizin gibi hoca dünyada yok ama yinede lisans filan lazim kisa bir sürede o isi hallediceksiniz sorun yok hemen Senol hocayi yollariz...

Maca gelince lime lime dogruluyoruz resmen d.ssak geciyorlar bizimle, hakemler g.tlerinden uydurduklari kartlarla macin icine ediyor...

Hamza Öztürk
Birisi bana kaptanın niye kart gördüğünü söyleyebilirmi? Ben neden olduğunu göremedim...

kafasina dogru pil atmislar, o da hakeme söylemeye gitmis...sen nasil söylersin diye yemis sari karti..
böyle seyler olurken burdaki arkadaslar taktik konusuyor

itsmylife
beyler kariyeri şenol güneş den daha iyi bir hoca gelecekse ve trabzonu şenol güneşden daha çok sevecek bir hoca gelecekse gelsin.

yoksa şenol güneşe sonunana kadar destek !!!!!

TS-FAN
gökhan gönülün yüz ifadesi gönlümü burktu arafta kalmış içi
buruk baktı top onu çekince

Topuz'da şeref ne arar ki...
O ,alacağı pirimi düşünüyordur o sırada..
Paranın uşakları!

batugol
Gökhan hakeme Aykut bana dokunmadı hocam demiş hoca ise dokunmasına gerek yok harekete bakarım ben demiş.

hareket topa. Gökhan'a hiç bir şey ypk. Hakemin zihniyetini anlamak için net bir durum.

vay be hakeme bak
bu hakem bizi yurt dışında temsil ediyor
biz de şerefe, haysiyete ve karektere bakıyoruz cüneyit bey

Cafer Bulur
Evet,takim olarak cok iyi degiliz.

Evet,takimin hücum yapmada büyük sikintilari var.

Ama bu bizim hakemler tarafindan lime lime dograndigimiz gercegini degistirmez.

Bu aksam cüneyt cakir tarafindan katledildik,gökhan gönül cift saridan degil kirmizidan atilmaliydi.

Zokora nin gecen hafta yaptigi dengesiz hareketle gökhan in cech e attigi tekmenin ne farki vardi?

Yaziklar olsun,yine haksiz bir sekilde maglup edildik olmadik.

Yiğit Gayretli
Buradaki insanları "Şenol"cu vs gibi ayrımcı ithamlarla zan altında bırakmayın... Ayrıca Şenol Güneş sizin askerlik arkadaşınız değil. Kendisinin soyadı var, adının önünde ve sonunda ünvanları var. Bunları kullanınız...

Hareketin tekrarı durumunda cezai işlem uygulamak zorunda kalacağım.

tarsus
18.12.2011, 22:26
tolgaya kale arkasından cep telefonlarının bataryalarını atmışlar,tolgada hakeme bunları götürüp göstermiş cüneyt şerefsizide sarıyı göstermiş

Helvacı61
tek suçu transferde istediği oyuncuların alınmaması... cech listesindeki 5. oyuncu idi.... siz adrian ve henrigeye verilen 10 milyonun hesabını sorun

Numan Yerlikaya
Sadri Şener:Yönetim olarak toplantıdayız Transfer konuşuyruz

sercaninanc
Bu maç için eleştirilecek bir şey yok.

Ben de şenol hocayı eleştiriyorum ama onun gitmesini istemiyorum. Genel bir eleştiri yapacağım. Tamam şenol hoca kendisinde pek çok erdemi barındıran çok karakterli bir insan. Ama bir huyu var o da inatçılık. Hala aynı düzende bu kadar ısrarlı olmaması gerekir. Bu takım burak böyle oynadığı sürece gol bulması çok çok zor. Artık başka şeyler denemeli.

çok güzel konuşmuşsun dostum ama eldeki malzeme bu umut un yerine adam alınamadı ne pawel ne henri bizim topcumuz olamaz geçen sene bu adamlar nasıl alındı anlamadım

My
18.12.2011, 22:27
Birisi bana kaptanın niye kart gördüğünü söyleyebilirmi? Ben neden olduğunu göremedim...Kendisine atılan pil ve telefonları hakeme söylediği için. Şaka değil gerçek yazıyorum. Şenol Güneş dedi az önce.

Oğuzhan
Beyler Manchester'in hocasının kariyerini araştırın. İlk 6 sene ne başarısı varmış bir bakın. Az destek olun, bir sene şampiyon olup 5 sene 10. sırada bitirmek mi istiyorsunuz ?

İstikrar yakalanmalı artık. Hocamızdan daha iyisini getiremeyiz, her zaman destek. Türkiye'nin en büyük hocası bizde daha ne olsun.

SDanışmaz
Gökhan Gönül "Hocam bana dokunmadı dedim o da bana dokunup dokunmaması önemli değil gelişi faul dedi"

tarsus
günaydın başkan günaydınnnnnn

Fatih ÇOLAK
kafasina dogru pil atmislar, o da hakeme söylemeye gitmis...sen nasil söylersin diye yemis sari karti..
böyle seyler olurken burdaki arkadaslar taktik konusuyor

Nasıl yaaa??? Bu doğru olamaz...İnanamıyorum arkadaş olaya bak...

StyLe
18.12.2011, 22:28
Kırmızı kart pozisyonun da 2 çelişkili karar var. Pozisyondan önce Aykut'a yapılan hareket daha sert, hakem burada devam diyor, Aykut rakibe değmiyor bile, faul + 2. sarıdan kırmızı kart.

Göz göre göre doğruyorlar bizi! Bu ülkede hak aramak kan dökmeyle alınacak bu gidişle, az kaldı.

Helvacı61
bu akşam bence maç sahada son derece centilmen geçti....... ama maç sonu çalınan şarkının hesabı elbet olacak.... bunu o travestide biliyordur..

Travelair
Herkes Gökhan'ı diyor. Selçuk 4 sarı kartlık hareket yaptı, birisinde kart aldı

forzaszgn
18.12.2011, 22:29
sonuna kadar Şenol hocanın yönetimin arkasında olalım o zaman bize hiç birşey yapamazlar isterse alsın şampiyon yapsınlar şerefsizleri bu düzen yıkılacakkkkk...

h@msi61
Ben sana Senol Günes'i sabaha kadar savunurum...

Insaf be...

Baslim.. Elestir bakalim.. Terbiye sinirlari icinde savunim..

Git duvara savun daha etkili olur. Bunlarin kin gozlerini burumus. Her maglubiyette kinali kutlamalar yapiyorlar.

Oğuzhan
Az destek olalım arkadaşlar ne olursunuz ya hakkımız gasp ediliyor tek yürek olmamız lazım. Onlar tek yürek, biz bölünmüş durumdayız anlamıyorum. Lanet olsun sevmiyorum şu huyunuzu, takındığınız tutumu ya. Ne olacaktı bugün kazansaydık. Şampiyonluğumuz gitmiş ufak hesapların peşindeyiz hala.

lazibere
Bugunun en güzel tarafı maçın farklı bitmemesidir..

Takımımız diğer maçlardan farklı hiçbirşey üretmemeiştir

Bal yapmayan arı gibiyiz..

Sabaha kadar oynasak takımımız çok basit hata yapmadığı müüdetçe rakip defans gol bulamaz..

Kımse kusura bakmasın, Bu kadro kalitesi ile, alternatifsiz ve sadece Burak'ın üzerine oynanan bir futbolla ancak ligde tutunuruz..

Taraftar sabır diye duruyor ama Bu kadroya sabır gösterilmez, Geçen sezon kı oyuncu kalitemizin yarsıı bile değil..

Halil bu saatten sonra takıma monte olsa ne olur olmasa ne olur.

Bir kadroya sabır gösterirsin, takım gençlerden kurulu olur ve oturması için sabredersin..

Ama bizim kadromuzda '' havası sönmüş yıldızlar var'' bu na sabredersen bile en fazla 1 sene sonra bu kadro da dağılacak zaten

Madem direkt oynayan oyuncular transfer ediyorsunuz o zaman kısa sürede skor lazım

Sabır sabır sabır sabır

3 sene sabır

3. sene sonunda Sadri şener kadroyu dağıtsın,

Sonra yeni kadro

sabır sabır sabır sabır

Bu seferde sadri şener gene dağıtsın

BİZDE SABIR TAŞI OLALIM

Sefa Alış
Şenol hocaya kızmıyorum eldeki malzemeyle ancak bu kadar oluyor.Yapılan transferler de yanlış ama o kadarda sallamaya gerek yok bu oyuncular alındığı zaman forumda herkes iyi transfer iş yapar diyordu,kim bilirdi böyle olacağını.

Uzay Kaplan
burak bunda sonra sol acikda oynamasi daha iyi olur
halil de sag acikda
ortadada henrike

cünkü artik rakipler oyun taktigimizi cözdüler
burak soldan iceri girip ya henrikeye verecek veya sag ayaginla kaleye cekecek
halil de sagdan ayni sekilde
bence henrike ortada daha iyi oynar ayagana top gelince saklaya biliyor calimda atiyor bence kale önünde ideal

ortadada adrin...colman...alanzinyo ilerdeki üclüye iyi paslar atarsala bence takim daha iyi olur

............................tolga................. ............

serkan.............zokora........Giray............ ..celuska

adria...............colman..............alanzinyo

halil............................................. ....burak

......................Henrike..................... ..........

Ordu Macinda bunu denemesini tavsiye ederim senol hocaya
tabii o daha iyi bilir

Helvacı61
şenol hocam ne olur yumruğunu masaya vu senden izinsiz bir sinek bile alınmasın

Numan Yerlikaya
Gelişi Faul demek ne demek ya ?

Ayağını yüksek kaldırır tehlikeli haraket der anlarım

Anlamadım gitti

StyLe
18.12.2011, 22:30
Mustafa Denizli: Ben Cüneyt Çakır'ın niyetini çözemedim!

Murat SİSMAN
Kaderimiz bu değil aslında.

Selman
Şerefsizlere karşı ancak bu kadar mücadele edilir.Dünden biliyorduk maça hakem elinin deyeceğini.Kim bilmiyordu ki ?

Kazım abinin parçasıyla gönderme yapılması konusuna çok sinirlendim öyle böyle değil.Ama fenerli kafası abi, ne bekliyorsun ki ?

Altı üstü, sağı solu fenerli kafası.Normal birşey çıkmaz.

61_Serhat_61
tek suçu transferde istediği oyuncuların alınmaması... cech listesindeki 5. oyuncu idi.... siz adrian ve henrigeye verilen 10 milyonun hesabını sorun
inan transfer konusunda Senol Günesin hic bir sucu yok...
düsün sen insaat iscisisin... sana ikinci sinif malzemeleri veriliyor... ama senin istedigin malzemeler birinci sinif olmasi... ama bunu insaat sahipleri yapmiyorlar... sana ikinci sinif malzemeler veriyorlar ve sana diyorlarki bu malzemelerden dikeceksin bu binayi... ha cöker cökmez orasi malum... Senol Güneste elindeki futbolcularla anca bu kadarini yapabiliyor... ne yapsin... sundanda emin ol eger cebinde yeterince parasi olsaydi emin olki istedigi futbolculari kendi cebinden cikartirdi...

Ertan OKUMUŞ
Senol Hoca'yi dinlemiyorsunuz!??

Ama bol bol elestiriyorsunuz?!?!

Bir gidin ya!!!!

Takim bugün mükemmele yakin oynadi hemde 9 kisi?!?!

Halil odun gibi korneri izlemeseydi en az 0-0 biterdi..

Pozisyonada girdik..

Tv dinleyip burada satmayin?!?

İzledim kardeş ben şahsen,ama kahvedeki herkes değişiklik için hocanın 80'li dakikaları yada 2-0 olmasını bekliyor diye,ya artık seyreden her taraftar ezberlemiş hocayı,rakipler dahil,bizim hocayı eleştirmemiz onu sevmediğimiz anlamına gelmezki,hem bana izah edermisin kardeş sen bugün hoca olsaydın ve son dakikalarda artık3.oyuncunuda sokmazmıydın,son kozunuda oynamazmıydın,aykut forvet çıkarıp defans alırken,savunmaya yönelmişken,son dakikalar artık nerdeyse kontrolümüzdeyken..ben böyle korkak,tedirgin aman fark yemiyim düşüncesiyle sahaya çıkan hoca istemiyorum artık yeter!!

Cafer Bulur
18.12.2011, 22:31
Simdi bizim sorunumuz bu aksam yenilmek degil,sorunlarimiz sezon basindan beri vardi.

Iyi hücum yapamiyoruz,basit goller yiyoruz ve bu sorunlarin cözülmesi lazim.

Bu sorunlarda takim icinden cözülecek gibi degil,devre arasinda gereken operasyonlar yapilmali.

Pawel,piotr,adrian ve henrique bu takima hicbirsey katamiyorlar,gelecekleri ciddi sekilde irdelenmeli.

Burak artik takima da zarar vermeye basladi,takim ruhunu hice saymaya basladi mutlaka kizaga cekilmeli.

Devre arasinda bir stoper,etkili bir kanat oyuncusu ve forvet takima dahil edilmeli.

Senol hocayi tartismayi gercekci bulmuyorum mutlaka yoluna devam etmeli.

Fatih ÇOLAK
Yalnız Ziegler için yönetime çok kızmıştım, adamda bir numara yok...

Chiko
Volkan serefsizine bak..
mac sonrasi hayde sarkisina eslik etmis, ama nasil etmis yani.. serefsiz...

Helvacı61
şenol hocaya sahip çıkalım gerisi boş.......yönetimde sadri şener hariç kimseyi istemiyoeum

StyLe
Hayat kadınlarına bir sözümüz yokta, çocuklarını hakem yapmasalar bari!!

Ertan1982
su uefa´dan gözlemci maci izledi mi?izlediyse su Cüneyti bir 2-3 kategori asa alsinlar.eyamci herif.satilmis

Numan Yerlikaya
18.12.2011, 22:32
Şu Takıma Adam Akıllı 3 Transfer İlk 2 ye Girmezsek Bende Bidaha Bu Foruma Girmem

Mert Zaman
boş transfer istemiorz bırakın youtubeden oyuncu almayı :(

Soner Albayrak
Lütfen bazı arkadaşlardan rica ediyorum Şenol hocamızı eleştirip durmasınlar. Hadi Şenol Güneş gitti diyelim kim gelecek takımın başına? Samet Aybaba mı ? Ersun Yanal mı? Ziya Aydoğan mı? Kim? Mal bi tane adam gelecek ve takım yine kötü gidecek o zaman tekrardan tribünlerden Şenol Güneş sesleri yükselecek bu devran hep böyle şekilde dönecek. Bizim camiaya Şenol hocadan başka uygun olan hoca yok! anlayın bunu artık.

Erdem Keser
Tek forvet saplantısından hoca ne zaman kendini kurtarır o zaman biz rahat ederiz.Oyuncularımız topla birlikte kaleye sokuldukları anda cezasahasına 2. adamı sokamadığımızdan bugün bu haldeyiz.Burak kendi kendine çapraz koşu yapıyor.Ve bunu hoca 25 maçtır göremiyor.Geçen sene sen neyi iyi yapıyordun, bu sene neyi yapamıyorsun.

Ozan Yazıcı
18.12.2011, 22:33
Saplantıları yüzünden ben de Şenol Hoca'ya kızıyorum ama bir taraftan da bakıyorum, bizim taraftar olarak psikolojimizi bozan şike süreci adamın direkt olarak emeğiyle ilgili bir husus. Adamın alenen emeği çalınmış. Ben olsam bırakın takım yönetmeyi, çıkarım canlı yayının birine alayına ana avrat gider yapıp kenara çekilirim. Adam yine iyi dayanıyor..

oflubektas
Ya kendi hocamı kendi renkdaşıma karşı niye savunmaya geçeyim?

Geçen sezon takımın şampiyon olan kadrosundan 8 oyuncu gitmiş, 5'i devamlı 11 oyuncusu. Yerine geçenlerin çoğu kapasite olarak yanına yaklaşamıyor. Medyasının zaten safı belliydi de federasyonu, Pfdk'sı, hakemi osu busu saldırıya geçmiş, her hafta bu takım doğranıyor. Bu arada bu yarım yamalak takım Şampiyonlar Ligi'nde 7 puan almış ve son dakikaya kadar turu zorlamış.

Hal böyleyken işim gücüm yok Şenol Hoca'yı savunmak için birileriyle sidik mi yarıştıracağım ? Hadi ordan !

Asi Çaykaralı61
Maç sonunda Hayde gerginliği nedir anlamadım yazar mısınız ben görmedim ?

Mustafa Ayazoğlu
Volkan serefsizine bak..
mac sonrasi hayde sarkisina eslik etmis, ama nasil etmis yani.. serefsiz...

Bank Asya'ya Hayde dediler.

Ne var bunda. Bank Asya düştükleri gün her yerde bu şarkı çalsın istiyorum

gI4VJKdNgA0

Ali Özcan
Avni Aker deki maçta stadyum hoparlöründen, tüm cezalarakatlanmak pahasına, bağırta bağırta...Maçın başından sonuna,

BANK ASYA BİRİNCİ LİG, BİRİNCİ LİG BANK ASYA...

şarkısını dinletmeyen yönetim, taraftar, Trabzonlu ben TRABZONSPORLUYUM demesin...

xxxx

Şenol Hoca eleştirilemez bir adam...Sonsuza kadar ŞENOL GÜNEŞ...

Erdem Koltuk
Buradaki insanları "Şenol"cu vs gibi ayrımcı ithamlarla zan altında bırakmayın... Ayrıca Şenol Güneş sizin askerlik arkadaşınız değil. Kendisinin soyadı var, adının önünde ve sonunda ünvanları var. Bunları kullanınız...

Hareketin tekrarı durumunda cezai işlem uygulamak zorunda kalacağım.

Bu forumda mahalle baskısı var arkadaş. Şenol Güneş'e tapacaksın. Onu eleştirmek yasak.

Şenol demek hakaret mi oluyor?

O zaman Burak,Halil veya Tolga derken de uyarmak lazım insanları.

Helvacı61
düsün sen insaat iscisisin... sana ikinci sinif malzemeleri veriliyor... ama senin istedigin malzemeler birinci sinif olmasi... ama bunu insaat sahipleri yapmiyorlar... sana ikinci sinif malzemeler veriyorlar ve sana diyorlarki bu malzemelerden dikeceksin bu binayi... ha cöker cökmez orasi malum... Senol Güneste elindeki futbolcularla anca bu kadarini yapabiliyor... ne yapsin... sundanda emin ol eger cebinde yeterince parasi olsaydi emin olki istedigi futbolculari kendi cebinden cikartirdi...
benim dediğim şu: şenol hoca tranzonspor için bir teknik direktörden öte birşey tavrını koymalıydı.

Doğan BULAT
18.12.2011, 22:34
Hayat kadınlarına bir sözümüz yokta, çocuklarını hakem yapmasalar bari!!

Hepsi hakemlik yapmıyor bazıları da Şikebahçede topçu olmuş kalanlarda zaten Şikebahçe taraftarı olmuş :D

Meydan 08
beyler kariyeri şenol güneş den daha iyi bir hoca gelecekse ve trabzonu şenol güneşden daha çok sevecek bir hoca gelecekse gelsin.

yoksa şenol güneşe sonunana kadar destek !!!!!

öyle bi hocanın geleceğini bilse şenol hoca kendi gider zaten

Alper Calik
Normalde bizim yapmamız gerken şey:

"Sahaya çıkıp, istiklal marşını okuyup, sonra da Aykut a gidiğ Şenol hocanın galibiyetlerini tebrik edip, maç başlamadan, "hadi siz size yetin, biz şikecilerle oynamıyoruz"" diyerek sahadan futbol takımını alıp gitmek idi. 55000 kişi birbirlerine yetsinler orada çelik çomak oynasınlar.

Eleştirirken duruma bakalım arkadaşlar:

Adamlar Zokora ya fenev maçına kadar gerekirse 5 maç ceza vereceklerdi.
Şarlatanlık söz konusu.
Ortada hukuk filan yok, var olan hukuku da meclis yok etti.

Bugün selçuk yula dene ahlak yoksunu insan, tv de Soner arkadaşımıza çemkiriyor, Sadri başkan azizi neden ziyaret etmedi diyor, Soner ağzının payını verince apar topar kaçıyor.

Ahlak yoooooook
Yok Yok.

Eleştirenler bunu anlayın artık.

Ahlaksız, hırsız ve herkesin onları koruduğu bir sistemde bizim kısıtlı imkanlarımızla bu kadar oluyor. Bir Barcelona değiliz biz ki TÜM PİSLİKLERİ geçebilelim.

Bu kadar oluyor.

Kendi kulüp yönetimimiz bile ortada yok iken, hoca teknik heyet ve futbolcular ne yapsın?

Siz düşünün. Geçen yıl 82 puan almışsınız.

Rakibinizin şike yaptığını bile bile ama pes etmeyip oynayarak 82 puan almışssınız.

Rakibinizin şike yaptığı ortaya çıkmış.

Koca bir 6 ay geçmiş. HİÇBİRŞEY OLMAMIŞ GİBİ sizi bu şikeci rakiple aynı sahaya birileri YEM OLARAK çıkarmış ! Yenersek şike yapmadığımızı ispatlayacağız diyerek olayın baştan planlandığını söylemişler.

Tüm bu iğrençlikler altında ne kadar oynayabilirsiniz? Bunlara rağmen fazla bile oynadı bizim çocuklar. 10 kişi kaldılar fenevden iyi oynadılar.

Çok eksiğimiz yok mu var. Bugün de yine İLK KEZ BİRLİKTE OYNAYAN İLK 11 çıktı.

Çok eksiğimiz var. Ben bu eksikliklere rağmen hepsinin alnından öpüyorum.

Bizi bu maça çıkaranların da Allah cezasını versin diyorum.

Not: Bursa maçında timsah yürüyüşü yaparak, "rakiplerini aşağılamaya çalışmaktan başka bir maharetleri olmadıklarını ispatlayanlar" aynısını burada da yapıp HAYDE çaldılar.
Bu kadar ezik, bu kadar zavallı, bu kadar ahlaksız bir camia bunlar. Kendilerine ait bir sevinçleri bile yok. Her yaptıklarını birine hakaret etme üzerine kuruyorlar. Hal böyle olunca, daha da çok gülüyorum ve daha çok alınlarından öpüyorum bizim aslanların.

TÜM DÜNYA BİLİYOR fenev

ŞAMPİYON TRABZONSPOR !

İstesen de istemesen de acıtsa da seni

ŞAMPİYON TRABZONSPOR !

Mert Zaman
Yenilmek Okadar Diilde Kazım Koyuncu Calması En Cok Koyan Oldu ..

Helvacı61
18.12.2011, 22:35
ben şenol hocama güveniyorum......yönetim gitsin sadri başkan hariç...... sadri şener dışındakiler çok boş adam

zafercalikoglu
Adamların yemediği Bok kalmadı Bütünleşme En üst Noktada,Biz Azcık Sallantıda birbirimizi yiyoruz.

Biraz Sabır ve Biraz destek..

destek hocamıza takımımıza herşeye desrtek kötü de olsalar adamlar dediği gibi arkadasın yemediği nane kalmmamış yaptıkları şeye bak,,

biz olsak boş trübünlere oynardıkk...
ne oldugu belli olmayan bu ligde,boş verin,gerisi yalan bizim bu sene uefa ve turkiye kupası önemli olan...

Engenius
Peki ya 55.000 kusbeyinlinin TOP'UZ diye bagirmasi.

ferit_ts
Lütfen bazı arkadaşlardan rica ediyorum Şenol hocamızı eleştirip durmasınlar. Hadi Şenol Güneş gitti diyelim kim gelecek takımın başına? Samet Aybaba mı ? Ersun Yanal mı? Ziya Aydoğan mı? Kim? Mal bi tane adam gelecek ve takım yine kötü gidecek o zaman tekrardan tribünlerden Şenol Güneş sesleri yükselecek bu devran hep böyle şekilde dönecek. Bizim camiaya Şenol hocadan başka uygun olan hoca yok! anlayın bunu artık.

arkadaşa katılıyorum ama şeno hoca şu futbolcu seçimlerinde daha dikkatli olsa iyi olur

61_Serhat_61
benim dediğim şu: şenol hoca tranzonspor için bir teknik direktörden öte birşey tavrını koymalıydı.
ona o firsat verilmince kendisi limitin son asamasina gelmistir...
geldigi günden bu yana 2+1 kupa kazandirdi...
türkiye kupasi... süper kupa... ve sampiyonluk kupasi (gelecektir insallah)

tturan

Nasıl yani. İstediğin malzeme alınmıyorsa sen necisin orda. Koy ağırlığını bas git. Yönetim biliyor, Şenol Güneş olmazsa 5 dakika orda kalamayacağını. Hatırlayın Broos dönemini Şenol Güneş'i almasaydılar, yönetim de gidiyordu. Şenol Hoca bu kozu iyi kullanamıyor.

Murathan
18.12.2011, 22:36
http://www.haberciniz.biz/images/other/aziz_yildirimin_metris_cezaevindeki_ilk_fotografi_ 3.jpg

Sefa Murat Dokuz
Trabzonda bunları yenip, soyunma odası kapatılması lazım. Sahada beklesinler bir süre, psikolojilerini görmek isterim.
3 direk katkı sağlayacak oyuncu alınması lazım. Hemde üst düzey kalitede. Jaja gibi adam eksiltebilecek 1 tane oyuncu yok. Alanzinho biraz çabalıyor geri kalan yabancıların çoğu gereksiz.

yavuzbaha
Takımın en büyük sorunu Burak yılmaz ın takımdan son derece kopuk oynamasıdır...bugünkü Fener bize çok süper geniş alan bıraktı,ama maalesef 3 e 2 lerde,4 e 3 lerde topu berbat edip geri geldik...bu takım en son ne zaman kafa golu attı ???...atma ihtimali de çok zayıf...dünyada hangi başarlı takım vardır ki attığı goller hep aynı tarzdır....13 gol attığı anlarda da yazdım buraya,isteyen eski mesajlarıma da bakabilir,Burak Yılmaz takımı net bir şekilde bozuyor....ayrıca Henrique nin eskiden futbol oynadığı konusunda şüphe etmeye başladım

Sefer A.

yazdik kimse cevap vermedi
hepisi bir yana selçuk'un atilmamasi büyük rezalet, orospu çocugu selçuk sahin, onu atamayan cücü de onun gibi fahise çocugudur

Oğuzhan
18.12.2011, 22:37
Aslanlar gibi şampiyonluk Fenerbahçeden alınmalı, Trabzonspor'a verilmeli diyor Ahmet Çakar helalll

Mustafa Ayazoğlu
Hakem şikesine çözüm yok !

İşimiz gerçekten zor.

Helvacı61
arkadaşlar bugün şikecilerin maça olumsuz bir etkileri olmadı... beklediğimden daha sakindiler.... hta bizde yani şenol hoca aykutu önce çıkarıp 10 kişi kalmasak değişik olurdu.

Burak 1967
18.12.2011, 22:38
Alanın maç sonu yorumunu paylaşmak istedim. Bugün son üç maçımıza göre çok daha iyi idik. gs maçını gözünüzün önüne getirin 2-0 dan sonra bile daha onca zaman varken adamların sahasına bile girme teşebbüsünde bulunamamıştık. Bugün rakip karşısında korkmadan oynadılar, mücadele ettiler, ama iki kişi var onlar bugün çok yürekli idiler; Tolga ve Giray. Giray'ın ilerideki arkadaşlarına basın pres yapın şeklinde el hareketleri, 2 defa geriden çalımlar ile süslediği deparı, çok şıktı. bir parantez de Burak a yani adaşıma; okur mu bunu bilemem, ama illa örnek alacağın bir futbolcu varsa bu c.ronaldo olmamalı, her yerden dan dun vuran, takım arkadaşlarına pozisyon yaratmayan, vb. topu indirdikten sonra etrafına bak be güzel kardeşim, sen hep kaleye bakmaya çalışıyorsun...

Brezilyalı oyuncumuz Alanzinho maç sonrası şöyle konuştu:

"Üzgünüz, çok zor koşullarda elimizden geleni yaptık. Gayet iyi oynadık. Gol için ne gerekiyorsa yaptık ama başaramadık. Üzgün olmamızın bir nedeni daha var. Zokora'ya galibiyet sözü vermiştik. Bu sözü yerine getiremedik. Futbol bu, yenilgiler var. Çalışmaya devam edeceğiz ve önümüze bakacağız."

Helvacı61
18.12.2011, 22:39
ona o firsat verilmince kendisi limitin son asamasina gelmistir...
geldigi günden bu yana 2+1 kupa kazandirdi...
türkiye kupasi... süper kupa... ve sampiyonluk kupasi (gelecektir insallah)
yahu bunları inkar eden varmı: ben diyorumki şenol hoca transferde daha etkili olmalıydı........ oynatmayacağı adamları niye aldırdı.

Fatih Öztürk
Ahmet çakar noktayı koydu.

''geçen senenin şampiyonu aslanlar gibi Trabzonspordur''

Yiğit Gayretli
Bu forumda mahalle baskısı var arkadaş. Şenol Güneş'e tapacaksın. Onu eleştirmek yasak.

Şenol demek hakaret mi oluyor?

O zaman Burak,Halil veya Tolga derken de uyarmak lazım insanları.

Bu saygı meselesidir. Forumda hakedene hakkının verilmesinden başka bir şey yapılmıyor. Lütfen ortamı germeyelim...

Şenol Güneş, Şenol Güneş'tir... Şenol değildir...

champions
18.12.2011, 22:40
Adam diyor ki "ölene kadar Şenol" "küme düşürse de Şenol" bu kafadaki adam Şenolcu değil de nedir? adam kabul etmiş zaten. soyadı meselesinde ise bu forumda birçok kişi için böyle bir uygulama yok. herhalde atıp tuttuğunuz onca adamın asker arkadaşı da değilsiniz. eee?

61_Serhat_61
18.12.2011, 22:40
yahu bunları inkar eden varmı: ben diyorumki şenol hoca transferde daha etkili olmalıydı........ oynatmayacağı adamları niye aldırdı.
yahu benimde demek istedigim yönetim elini cebine atmadikca mecbur kaliyor ikinci sinif transfer yapmaya...

Sefa Murat Dokuz
18.12.2011, 22:41
Bir takımın bu denli budanmasını görmezden gelen ülke büyüklerinin de allah belasını versin.Hepsi sistemin parçası, hepsi sistemin oyuncağı ! Göz göre göre ısrarlıca şikeyi yasallaştırdılar.
Şu maçı yapılanları Spordan sorumlu bakan izlemiyor mu? Haberi yok mu. Federasyona arayıp sormuyor mu ? Bu maçın hakeminin niyeti bariz değil mi. Niye demez bu adama bu sezon bir kez daha maç verme. Zaten bu durumda hekemliği bırakır !
Hem şerefsizlik yapıp hemde binlerce parayı ceplerine indiriyor bu hakem tayfası.

Taha Muhammet
18.12.2011, 22:41
http://translate.google.com.tr/translate?hl=tr&sl=en&tl=tr&u=http%3A%2F%2Fwww.soccerhelp.com%2FSoccer_Rules_R ules_Of_Soccer.shtml&anno=2 sarı kart kuralları var ben gelişine göre sarı kart verme gibi bişey görmedim

Cafer Bulur
18.12.2011, 22:42
Yalniz ligde cok kötü bir durumdayiz,resmen sürünüyoruz.

Galibiyetimiz kadar yenilgimiz var,averajimiz sifir.

Düsme hattina sampiyonluk potasindan daha yakiniz.

Bunu kabul etmek mümkün degil,fb yede yenilebilirsin ama bu kadar puan kaybindan herkes gerekli dersleri cikartmalidir.

Serdar A
Şenol hocanın maçı idare biçimi ile takımın psikolojisi uygun eşler değil . Uyuşmazlık seri puan kayıplarını getirdi . Sürükleniyoruz ve hoca dahil şu devre arasına bir ulaşalım modundayız . Devre arası 1 hafta , belki 8-9 gün . Yatarak tedavi mümkün değil , hocanın hastayı ayakta tedavi etmesi gerek . Bu günü yarına erteleye erteleye şu an ki vaziyete geldik .

Punisher-61
Hakemler ve TFF fisimizi cekti bu sezon.. Bugün sunu anladim
Artik türk futbolu tam dibe vurmus..

Bizi zirveden Uzaklastirmak icin 3 eziklere karsi cok tartisilacak kirmizi kartlar gösterib ve diger maclarda asiri hakem hatalari yüzünden batirdilar...

Bizim futbolcular sahada 11 kisiye karsi oynamiyor ki..

OFLU_79

Serefsiz FBliler, baya üzüldüm.

Fanatik34
18.12.2011, 22:43
Bir hatirlatma daha..Bankasya lafini duymak istemiyorum cünkü Ödül onlara...

*Sikebahce hakkiyla Amatöre*

Asi Çaykaralı61
Çok önemli bir konu ALANZİNHO ile sözleşme uzatmamız lazım

Taha Muhammet
http://translate.google.com.tr/translate?hl=tr&sl=en&tl=tr&u=http%3A%2F%2Fwww.soccerhelp.com%2FSoccer_Rules_R ules_Of_Soccer.shtml&anno=2 burda sarı kart kuralları yazıyor ben gelişine göre sarı kart verilebilir diye bi şey ggörmedim

Ozan Yazıcı
http://translate.google.com.tr/translate?hl=tr&sl=en&tl=tr&u=http%3A%2F%2Fwww.soccerhelp.com%2FSoccer_Rules_R ules_Of_Soccer.shtml&anno=2 sarı kart kuralları var ben gelişine göre sarı kart verme gibi bişey görmedim

Teşvik teşebbüsü şüphesinin olduğu yerde gelişe sarı kart da olur, şaşırma hiç..

nuri45
18.12.2011, 22:44
öttürmeyin su civcivleri burda ya

Ozan Yazıcı
Çok önemli bir konu ALANZİNHO ile sözleşme uzatmamız lazım

Sezon sonu bitiyor sözleşmesi. Uzatsak vereceğimiz paraya, uzatmazsak verdiğimiz paraya yazık..

calypso
Hakan kulacoglu atv haber de..

Selman
Hırsızların, arsızların bütünleştiği ortamda Şenol Hoca'da candır, Sadri Şener'de, futbolcular da. Ayarı kaçıranlar var.

Hamza Öztürk
Teşvik teşebbüsü şüphesinin olduğu yerde gelişe sarı kart da olur, şaşırma hiç..

bizde bi aralar Lemi vardi, gelisini birak adamin durusu bile foul´du

Murat SİSMAN
http://c1112.hizliresim.com/s/l/16d4c.jpg

SEDAT
öttürmeyin su civcivleri burda ya

* Gereken yapıldı abi gönlünü ferah tut :)

Helvacı61
18.12.2011, 22:45
kardeşim yalandan hakeme filan suç atmayın ev sahibi takımın o kadar avantajı olsun....... bizim takımımızın ne oynadığına bakalım burak dışında bir gol çalışması varmı ...............yok peki 2. bir forveti varmı oda yok.... gerisi boş laf

Yiğit Gayretli
18.12.2011, 22:46
Renktaşlar gereken müdehaleler yapılıyor. Lütfen siz bu kuşlara küfürle hatta küfürsüz dahi cevap vermeyin...

Mesajını raporlayın gerekenin yapılmasını bekleyin. Aksi davranışlarınız bizleri de zor durumda bırakıyor !

Anlayışınız için teşekkürler...

sercaninanc
alın şu şampiyonluğu artık

Erdem Koltuk
Bu saygı meselesidir. Forumda hakedene hakkının verilmesinden başka bir şey yapılmıyor. Lütfen ortamı germeyelim...

Şenol Güneş, Şenol Güneş'tir... Şenol değildir...

Valla Trabzon'lu veya Trabzonspor'lu olan herkesin Şenol Güneş'e saygısı vardır arkadaşım. Bu maç sonrası yazılan mesajlarda Şenol yazmakla ölçülmez.

Ama Şenol Güneş'i eleştirmek Trabzon düşmanlığı veya Şenol Güneş düşmanlığı gibi gösteriliyor buralarda. Senin gibi forumda yetkili birisinin de bu gayet gereksiz uyarısı ve tehdidi buna çanak tutuyor.

Ben doğduğumdan beri Trabzonspor'luyum. 29 yaşımdayım 6 yaşımdan beri maçları izliyorum. Şenol Güneş'i eleştirmek benim en doğal hakkım. Her yerde eleştirebilirim Şenol Güneş'i.

Metin Sağır
18.12.2011, 22:47
Tolga cidden numarasını göstermiş mi?
Maçı izledim göremedim.

Oğuzhan
kardeşim yalandan hakeme filan suç atmayın ev sahibi takımın o kadar avantajı olsun....... bizim takımımızın ne oynadığına bakalım burak dışında bir gol çalışması varmı ...............yok peki 2. bir forveti varmı oda yok.... gerisi boş laf

arkadaşım 26. dakikada atsa 10 kişi bıraksa rakibi nasıl bir maç olur biliyor musun sen ?

1 kişi demek 10 km fazla koşmak, 10 km mesafe açık kapatmak demek 65 dakika boyunca hemde.

Taha Muhammet
kurallar yukarda yalanı malanı yok bu avantajları ne hikmetse biz göremiyoruz

tlotwat
senol hoca elindeki kadroyu bence yeterince verimli kullanmiyor sezon basindan beri hep ayni oyuncular ara ara volkan girdi oynadi biraz gerisi hep ayni adamlarin cani cikti valla ayrica bizim taktikte taktik fln degil buraka sisir burak orda biseyler yapsin artik bu is bole olmaz hoca gormuyon mu buraki perisan ettiler bugun 4 kisi arasinda oynamaya calisiyo hic mi kafan calismiyo herifi bitirdiler orda vazgec artik su isten Senol hocayi seviyorum ama bazen oyunu okuyamadigini dusunuyorum ayrica bazi oyuncularda da gereksiz yere cok fazla israr ediyor

bariskaratas

evet aynı şey, ben de söyledim.
geçen sene de bünyamin selçuğun jaja ya 7 . tekmesinde sarı vermişti

Fatih Öztürk
18.12.2011, 22:48
yönetimimize ibrahim hacıosmanoğlu tipinde mafyavari adamlar lazım.işleri sadece hakem ve tff yetkililerini sürekli tehdit etmek ve arada bi bacaklarına sıkmak olmalı.

başka türlü olmayacak uşaklar.kazım abi rahat uyusun ama olmayacak yedirmeyecekler.

Helvacı61
seninleyiz..........hocam .... yönetim değişir ama sen asla sen ve sadri başkan .... ama diğerleri değişmeli

Cafer Bulur
Tabiiki takimi yetersizliginin üstünü hakem hatalariyla örtmemeliyiz.

Manisa,belediye,samsun,mersin,sivas maclarinda hakem hatalari nedeniyle puan kaybetmedik,takimin yetersizligi ortadadir.

Sampiyonlar ligi takimi cok yipratti,yedekte bekleyen oyuncular kendilerini hazir tutamadigi icin burak ve digerlerine mahkum kaldik.

Sibel
Cüneyt bey inceden biçti bizi. Seri bir oyunda oyuna getirildik.
Bu maçı oynatan TFF'nin Allah cezasını versin!
MHKnın da, PFDKnın da TFFnin de bütün bu pisliklerin Allah cezasını versin.
ALLAH'TAN BULUN!

bariskaratas
18.12.2011, 22:49
senol hoca elindeki kadroyu bence yeterince verimli kullanmiyor sezon basindan beri hep ayni oyuncular ara ara volkan girdi oynadi biraz gerisi hep ayni adamlarin cani cikti valla ayrica bizim taktikte taktik fln degil buraka sisir burak orda biseyler yapsin artik bu is bole olmaz hoca gormuyon mu buraki perisan ettiler bugun 4 kisi arasinda oynamaya calisiyo hic mi kafan calismiyo herifi bitirdiler orda vazgec artik su isten Senol hocayi seviyorum ama bazen oyunu okuyamadigini dusunuyorum ayrica bazi oyuncularda da gereksiz yere cok fazla israr ediyor

sahada yürüyen burağı daha görmek istemiyorum ben. bunu maçtan önce yazmıştım. sahada yürüyeni daha istemiyorum takımda. 83. dakka da önünden geçen topa ayağını uzatmadı bile.

Ertan OKUMUŞ
Adam diyor ki "ölene kadar Şenol" "küme düşürse de Şenol" bu kafadaki adam Şenolcu değil de nedir? adam kabul etmiş zaten. soyadı meselesinde ise bu forumda birçok kişi için böyle bir uygulama yok. herhalde atıp tuttuğunuz onca adamın asker arkadaşı da değilsiniz. eee?
:alkış::alkış::alkış::alkış:

Uğur Tüysüzoğlu
Valla Trabzon'lu veya Trabzonspor'lu olan herkesin Şenol Güneş'e saygısı vardır arkadaşım. Bu maç sonrası yazılan mesajlarda Şenol yazmakla ölçülmez.

Ama Şenol Güneş'i eleştirmek Trabzon düşmanlığı veya Şenol Güneş düşmanlığı gibi gösteriliyor buralarda. Senin gibi forumda yetkili birisinin de bu gayet gereksiz uyarısı ve tehdidi buna çanak tutuyor.

Ben doğduğumdan beri Trabzonspor'luyum. 29 yaşımdayım 6 yaşımdan beri maçları izliyorum. Şenol Güneş'i eleştirmek benim en doğal hakkım. Her yerde eleştirebilirim Şenol Güneş'i.

Abim , canım bizim kızdığımız nokta eleştirmek değil ki , olay eleştirme zamanımı Allah var yukarda ?

Birlik olmazsak çökertecekler bizi.

Helvacı61
18.12.2011, 22:50
arkadaşım 26. dakikada atsa 10 kişi bıraksa rakibi nasıl bir maç olur biliyor musun sen ?

1 kişi demek 10 km fazla koşmak, 10 km mesafe açık kapatmak demek 65 dakika boyunca hemde.
tamamda o statda o pozisyonda adam atmak kolaymı.... geçen sene bünyamın bizi katletti... bu gene insaflı idi

Bordo_MaviM_61
O bu değil de şu Henri'yi ne yapacağuk? Gölge gibi adamların içinden geçmeye çalışıyor sanki.

Numan Yerlikaya
Çakar, çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Beyaz TV'deki Ve Gol programında konuşan Ahmet Çakar, çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Çakar Trabzonspor'un geçen yılın şampiyonu olduğunu belirterek, "Trabzonspor geçen yılın kesinlikle şampiyonudur.

Fiilen de değil iddianameye baktım aslanlar gibi söylüyorum şampiyonluk Fenerbahçe'den alınıp Trabzonspor'a verilmelidir.

Fiilen nedemektir UEFA Trabzon'u aldığına göre fiilen. Ama iddianameyi okudum değil fiilen ahirete

kadar diyorum Trabzonspor kesinlikle ve kesinlikle şampiyondur" dedi.

zaferyıldız
18.12.2011, 22:51
Trabzonsporla gurur duyuyorum

Senol hoca sen çok yasa

Hataların var bugün de vardı yarınlarda da olacak

Ancak bu yapiyla sensiz trabzonspor yüzde 100 hata olur

iyiki sen varsın ,, yoksa vay halimize

Hami_41
Helal olsun Ahmet ÇAKAR'a 2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspordur diyor...

61_Serhat_61
bu adnan aybabamidir ayanamidir ne b*ktur buna ne oluyor ya ?

bariskaratas
Cüneyt bey inceden biçti bizi. Seri bir oyunda oyuna getirildik.
Bu maçı oynatan TFF'nin Allah cezasını versin!
MHKnın da, PFDKnın da TFFnin de bütün bu pisliklerin Allah cezasını versin.
ALLAH'TAN BULUN!

Aynısını geçen sene de bünyamin yapmıştı.

Legolas77
18.12.2011, 22:52

bana da koydu

Metin Sağır
Adamlığımız yeter.
İyi geceler diliyorum.

Helvacı61
Tabiiki takimi yetersizliginin üstünü hakem hatalariyla örtmemeliyiz.

Manisa,belediye,samsun,mersin,sivas maclarinda hakem hatalari nedeniyle puan kaybetmedik,takimin yetersizligi ortadadir.

Sampiyonlar ligi takimi cok yipratti,yedekte bekleyen oyuncular kendilerini hazir tutamadigi icin burak ve digerlerine mahkum kaldik.
bu maçın faturasını hakeme çıkarırsak büyük hata yaparız..... bir an önce toparlanıp orduyu yenmeliyiz....... hakem o gergin atmosferi iyi idare etti . bu maçı bu kadar iyi yönetecek hakem türkiyede yok

Bordo_MaviM_61
18.12.2011, 22:53
Biz 10 kişi kaldıktan sonra saldırınca febenin FORVETSİZ oynamasını neden kimse gündeme getirmez?
Kim ürkekçe? Kim ERKEKÇE oynadı bu oyunu?

Yiğit Gayretli

Sizin Trabzonsporluluğunuzu sorgulamadım. Sizi tehdit de etmedim. Yönetici olarak görevimi yaptım ve uyardım...

Şenol Güneş tabiki eleştirilebilir. Bu forumda Şenol Güneş'i herkes üslubunca eleştirebilir. Buna siz de dahilsiniz. Üslubun bozulduğu görüldüğü anda da forum yöneticileri devreye girmek zorundadır.

Lütfen tartışmayı uzatmayınız. Her şey gayet açık.

Mustafa Ayazoğlu
bu adnan aybabamidir ayanamidir ne b*ktur buna ne oluyor ya ?

beşiktaşlılar da şike yaptı , birbirlerini savunmak zorundalar.

bordo(61)mavi
beyaz tv yi açın izleyin adnan aybaba malını... neler söylüyor neler... ahmet çakar trabzonspor şampiyon ilan edilmeli diyor adnan aybaba hayvanı fenerbahçe diyor...

Cafer Bulur
Senol günesi elestirebiliriz,hatta elestirmeliyiz ama onu kücük düsürmek gitmesini istemek hos seyler degil.

Senol günesle ilk defa subat ayindan sonra avrupada olma heyecanini yasayagiz,birazcik sansimiz olsaydi sampiyonlar liginde devam ediyorduk.

Hocanin en büyük yanlisi transferlerde pasif kalmasidir,yönetime meydani bos birakmasidir.

Türkiyede yönetimler transferi bilmiyorlar,mutlaka yönlendirilmek zorundalar senol hoca bunu yapamadi.

Takima oynattigi futbolu dogru bulmuyorum ama eldeki kadroyla cok daha iyisini yapabilirmiydi tartisilir.

Dere gecilirken at degistirilmez,bu takimi kükretecek olan yine senol günestir.

polatmu
18.12.2011, 22:54

Beyaz TV'deki Ve Gol programında konuşan Ahmet Çakar, çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Çakar Trabzonspor'un geçen yılın şampiyonu olduğunu belirterek, "Trabzonspor geçen yılın kesinlikle şampiyonudur.

Fiilen de değil iddianameye baktım aslanlar gibi söylüyorum şampiyonluk Fenerbahçe'den alınıp Trabzonspor'a verilmelidir.

Fiilen nedemektir UEFA Trabzon'u aldığına göre fiilen. Ama iddianameyi okudum değil fiilen ahirete

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

tsloner
Hakemi makemi bir yere koyunda 1.Trabzonsporun en son ne zaman bu kadar üst üste maç kazanamadıgı sezon hatırlıyosunuz?2 Bu sene kaç puan daha alırsak kümede kalırız? 3Bu sene hangi derbi maçtan puan çıkartabiliriz ?4şenol güneş dünyada her hangi bir takımı şampiyon yapabilirmi ?
gecen sene 82 puani senmi aldin ezik dallama , trabzonsporlulugun kimlik kartinda trabzon yaziyor diye hasbel kader seyirci olmussun salliyorsun. 197-75,1976-77, 78-79,79-80, 80-81, o sezonlar kalemizde senmi vardin . Kurbagaliderede tiner cekip buraya geliyorsun herhalde.,

orhan42
Helal olsun Ahmet ÇAKAR'a 2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspordur diyor...

Hele şükür..Dile gelmeye başladı artık bazı şeyler..Koca iddianamede bizi ilgilendiren 3-5 sayfa onda da hiç bir şey yok:)Ha bu arada pozisyonlara baktım da herifler daha 27. dakikada 10 kişi kalacakken biz eksik kalmışız..Allah büyük. O çok büyük...

mekatronik
bu maçın faturasını hakeme çıkarırsak büyük hata yaparız..... bir an önce toparlanıp orduyu yenmeliyiz....... hakem o gergin atmosferi iyi idare etti . bu maçı bu kadar iyi yönetecek hakem türkiyede yok
bize herşey müstehak

TS-FAN
18.12.2011, 22:55

Champions,eleştir kardeşim..Hakkındır,herkesin hakkıdır.
Ama şu Şenol,Şenolcu gibi yakışıksız laflarda ısrar etme lütfen..
Bir de Şenol Güneş'in yerine önerin/önerilerin nedir?Onu merak ediyorum,bilmek isterim..

Sefa Murat Dokuz
Cumhurbaşkanına mail atsak ! Bu adaletsizlik tablosu için bizim sesimiz olmaz mı.
Hakkımızı gram savunmayacak adamları milletvekili seçen bütün Trabzonlu seçmenleri de en az Cüneyt çakır kadar Allah'a havale ediyorum.
Trabzon'a , Trabzonluya bu yapılanları gerçek bir Trabzonlu sindiremez. Şu adaletsizlik tablosunda başvurabileceğimiz bizim hakkımızı savunabilecek hiçbir makam hiçbir kurum da yok. Trabzonlu bunu hakediyor ister kızın ister kızmayın.

61_Serhat_61
halkin sesiymis adnan aybabu$ :) :)
seni Trabzonspor halki . . . . ekleyin icinizden :)

virit
bu akşam fenerbahçenin ne kadar şerefsiz bir takım olduğunu tüm türkiye gördü. psikolojik olarak sağladıkları tüm üstünlük gitti. herkes 3 puanımızın nasıl çalındığını gördü. ana bacı karı kız hepsine sövdüm maçı izlediğim mekanda. fenerbahçenin de onu tutanın da a.q dedim. cevap veren olsa 30 fenerli vuracaktım. allahtan cevap vermediler. hepsi utanmıştı. 5-6 atarız diye bekliyorlardı bu maç için. maç bitsin böyle diye yerlere yattılar. şerefsizsin fenerbahçe..

Helvacı61
maç sonu kazım koyuncuyu çalmaları çok ayıp.. şikeci pezevenkler .. bunu yaparak centilmen geçen bir maça gölge düşürdüler...... elbet bunun bir karşılığı olur..

bariskaratas

ordu maçını kazanacağız ama hakem bizim lehime 10 hata yapacak
yaz bunu kenara

BDiler61
18.12.2011, 22:56
Bu takım her şeyi bıraksın 2. yarıda ki fenev maçına hazırlansın 12-10 kazandıkları bir maç için bu kadar küçülen şeref yoksunu insanlara avni akerde gereken cevabı versinler.

polatmu
şenol hoca ne yapmalı arkadaş geçen sene çatır çatır şamp olduk mu evet CL de çok başarılımıyız kesinlikle eee 3 maçç kaybettik çullan ulaaaaaannn ayıptır yazıktır günahtır yedek kulubesinde messi var da oynatmıyormu adam

İlker Yazıcıoğlu
Ya arkadaş ne kadar meraklıyız lehimize bir şeyler diyen adamları burada pofpoflamaya.Ahmet Çakar gibi adamlar yanar döner adamlardır.Bugün dediklerini yarın başka şekilde diyen adamlardır.Bırakın şu adamı övmeyi allah aşkına.

serdaracıl

isyanımız hakeme de değil, çifte standarda, haksızlığa

Morpheous61
18.12.2011, 22:57
Adaletsizlik aleni hala gelmiş. Ölmüşüz ağlayanımız yok!

İlker Yazıcıoğlu
18.12.2011, 22:57
yaz bunu kenara

Aynen öyle.

Kasım BEKTAŞ
18.12.2011, 22:58
maç başlamadan zokoraya verilen ceza
maça cüneyt çakırın atanması

maç öncesi kumpas kurulmuş benim hiç ümidim yoktu hatta fark attırmak için ellerinden geleni yapacaklar diyordum

ama oynadğımız oyuna bakınca gerçekten yazık oldu
cüneyt çakırı işini iyi yaptı

maçın sonunda çalan müzik için Trabzon'daki maçta "ŞU METRİSİN ÖNÜ" çalınmazsa yönetim ayıp eder!

ve bugünden itibaren yönetimin çalınan şampiyonluğumuzu geri almak için bastırması şart...

Taha Muhammet
dün gece trt 3 de unutulmaz hakem hataları vardı ne hikmetse yarım saat fener maçlarını izledim

polatmu
şenol hoca forever

Varlıbaş61
Anlaşıldı, yakında bir şike skandalı da Adnan Aybaba hakkında çıkar ...

polatmu
18.12.2011, 22:59

maç öncesi kumpas kurulmuş benim hiç ümidim yoktu hatta fark attırmak için ellerinden geleni yapacaklar diyordum

maçın sonunda çalan müzik için Trabzon'daki maçta "ŞU METRİSİN ÖNÜ" çalınmazsa yönetim ayıp eder!

ve bugünden itibaren yönetimin çalınan şampiyonluğumuzu geri almak için bastırması şart...

mükemmel öneri unutulmasın süper olur:alkış:

Varlıbaş61
18.12.2011, 22:59
Adnan Aybaba'ya Eyyam Aybaba diyor biri :)

sametaydin
18.12.2011, 23:00
yaz bunu kenara

Bana da öyle geliyor. Ama inşallah böyle bir şey olmaz.

serdaracıl
dün gece trt 3 de unutulmaz hakem hataları vardı ne hikmetse yarım saat fener maçlarını izledim

al benden de o kadar

Kasım BEKTAŞ
bu arada Sadri Şener ve Şenol Güneş şu an Trabzonspor için bir nimettir. Değerlerini bilelim.

Sefa Murat Dokuz

Bırak git kardeş ne diyon sen ya,
Lille maçında oynadığın oyununun bir benzerini oynadın. PisLigTv gibi bir kanal bile Cüney Çakır'ın niyetini irdeleyip, Markus Merk'in şu dediklerinden sonra hakemi konuşmayacağız. Zaten gözümüz de yok. Adam resmen taraflı maç yönetti.
Gergin atmosferde yoktu ayrıca, eski fener maçlarına göre çok daha kolay bir maçtı yönetilmesi. Centilmence geçti. Bu maçın yönetimi ile iyi kelimesini aynı cümlede kullanıyorsan senin de ciddi sıkıntıların var.

halil ibo
18.12.2011, 23:01
Tıpkı geyse maçında olduğu gibi,hakemler aleyhimize o kadar güzel çalıştı ki içimizdeki bazı arkadaşlar bile yemiş oyunlarını.
Baroş'un o numarasını yemeyip faul çalmasa ve akabinde Zokora atılmasa;bugün de Aykut'un hareketi ! öncesi ona yapılan faul verilip kırmızı uydurulmasa inanın iki maçıda kaybetmezdik.Belki kazanamazdık ama kay-bet-mez-dik.Bu kadar da eminim.

virit
allahaşkına arkadaşlar şu şenol hocaya ve başkana kızmayalım. üzerimize oynanan oyunlara barcelona bile dayanamazdı.

memozcan
arkadaşlar c. başkanına değil başbakana mail atmamız lazım, bizi bu vekillerden kurtar, bu vekillere bir daha oy vermeyiz diye..

tsloner
buda forumdaki nakzo gibi tiplere gitsin okuyun tarih ogrenin

Senol Güneş, futbolculuk ve teknik adamlık kariyerinde 6 lig şampiyonluğu, 4 Türkiye Kupası, 7 Cumhurbaşkanlığı, 4 Başbakanlık Kupası ve 2002 FİFA Dünya Kupası üçüncülüğü ile 2003 Konfederasyon Kupası üçüncülüğü olmak üzere ciddi anlamda 23 kupa kaldırdı.

Milli Takım ve Trabzonspor'un eski teknik direktörü Şenol Güneş ise bordo-mavili takımda görev yapan teknik adamlar sıralamasında ilk sıradaki yerini koruyor. Güneş, Trabzonspor'un başında çıktığı 138 maçta 96 galibiyet, 23 beraberlik ve 19 mağlubiyet elde etti. Trabzonspor, bu maçlarda 323 gole karşılık kalesinde 119 gol gördü ve yüzde 69.57'lık bir başarı grafiği yakalayarak son 20 yılın en başarılı teknik direktörü oldu.

Güneş, 1990 yılından sonra Trabzonspor'da görev yapan 19 teknik adam içersinde en başarılısı olarak ilk sırada yer alıyor. Elde ettiği 69.57'lik başarı ortalaması ile en başarılı ve en istikrarlı teknik adam oldu. Güneş'in Trabzonspor'un başına geçeceğine kesin gözüyle bakılırken, unvanını da korumuş olacak.

Trabzonspor elde ettiği lig şampiyonluklarına kendi yetiştirdiği değerlerle ulaştı. Ahmet Suat Özyazıcı 4 kez, Özkan Sümer ile de 2 kez bu mutluluğu yaşayan bordo-mavili takımda yerli çalıştırıcılar daha başarılı oldu.

O/ G/ B/ M/ A/ Y/ G.YÜZDESİ

1- Şenol Güneş 138/96/23/19/323/119/ 69.56
2- İhsan Derelioğlu 3/2/ 1 /- /6 /1/ 66.66
3- Yılmaz Vural 23/15/4/4/59/24/ 65.22
4- Urbain Breams 30/16/7/7/56/31 53.33
5- Özkan Sümer 15/8/5/2/27/14 53.33
6-George Leekens 34/18/11/5/62/29 52.94
7-Giray Bulak 38/19/8/11/64/48 50,00
8-Gordon Milne 34/17/7/10/48/37 50,00
9-A.Kemal Denizci 10/5/3/2/22/16 50,00
10-Ersun Yanal 49/24/10/15/66/53 49
11- Vahid Halilhodzic 26/12/5/9/41/31 46,15
12-Sadi Tekelioğlu 27/12/4/11/46/40 44.44
13-Ziya Doğan 53/23/16/13/85/53 43.3
14-Samet Aybaba 45/19/15/11/59/48 42,21
15-Turgay Semercioğlu 5/2/-/3/7/10 40,00
16-Ahmet Suat Özyazıcı 14/5/5/4/19/16 35.71
17-Hans Peter Briegel 23/7/5/11/30/43 30.43
18-Sebestiao Lazaroni 4/1/1/2/3/4 25.00
19. Orhan Çıkrıkçı 1/-/-/1/1/4/ 0

polatmu
18.12.2011, 23:02
Bana da öyle geliyor. Ama inşallah böyle bir şey olmaz.

hakkımızla kazanırız 5 maç seri yapalım play off istiyorum

Mehmet Ç.
Manchester United taraftari Ferguson ci.

Arsenal'de wenger ciler

Fbde bile Aykutcular.

Biz Senol Günesci olunca enayi olarak karsilaniyoruz..

İlker Yazıcıoğlu

Hakikaten ya,şu şarkı işi çok iyi olur çalınırsa,ama sanmıyorum yönetimin izin vereceğini.Bizim yönetim yine etik davranmaya kalkar.

memozcan
nedense geçen yıl bizim g. antep maçımızdan sora tam bir fener fanatiği oldu c. çakır...

mehmets29
şenol güneş ts'nin alex fergusonu olmalı ama biz de o sabır yok. bu sene devre arasında ve sezon sonunda yapacağımız transferlerle gelecek sezon, geçen sene olduğumuz gibi rahat bir şekilde şampiyon olabiliriz:)

Samet GÜVEN
18.12.2011, 23:03
arkadaşlar c. başkanına değil başbakana mail atmamız lazım, bizi bu vekillerden kurtar, bu vekillere bir daha oy vermeyiz diye..

kılavuzu karga olanın burnu.... çıkmazmış.

Erdem Koltuk
Biri bana Fenerbahçenin o kadar adam göndermesine, adam gibi transfer yapamamasına, şikeci damgası yemesine, başkanı hapiste olmasına rağmen şu topladığı puanları açıklayabilir mi?

Biz niye bu haldeyiz? Tek sorun çok maç yapmak mı? veya hakemler mi?

yaranozlu
kitap gibi oynadık, hatalar olmadı mı oldu ama resmen 10 kişiyle bile rezil ettik. şansımız da yoktu ama gurur duyduk aferim çocuklar diyorum. skor mu, anasını avradını! maçın skorunu zaten biliyorduk, aslanlar gibi oynadık. özellikle giray, cech harikaydı. son pozisyonda Tolga da kafa vurmaya gelmeliydi, yanlış yaptı!

Sibel
18.12.2011, 23:04
Bu atmosferde iyi idare etmişmiş...
Hakem atmosferden etkilenir doğru ama atmosfere göre yönetemez.
Maçı tekrardan izleyin diyorum bu düşüncedekilere. Çok güzel oynadı oyununu Çakır, tebrik etmek lazım!

orhan42
Bizim kırmızı kartı çok afadersiniz görme engeli olan bi kişi bile vermez..Onbinker vermez yüzbinkere vermez..Bi de Gökhan Gönül'ü kıl kadar sevmem geçen seneki tavırlarından dolayı.Ama şu olaydaki tavrı bence bu kara gecenin tek iyi hareketi idi..Ha bi de yanar döner Topuz varki onu da Allah'a havale ediyorum şahsım adıma..Cüneyt seni de tabii..

memozcan
arkadaşlar şenol hoca 5 hafta önce bu sıkıntılar devre arasına kadar sürecek gibi ne yazıkki demişti bekleyelim son bi maç kaldı..

Sefa
18.12.2011, 23:05
Bu sezon her maç ama her maç çok agresif izledim maçları bağırdım çağırdım. En agresif olmam gereken maçta ise sanki yabancı bir mücadele izler gibiydim.

Bu maç başında sonunda gayet sakindim, sakinim. Kendi kendimize stres yapmamıza gerek yok.

Bu puan geri dönecek bize nasıl olsa..

amasya0561
ben takımımı yürekten kutluyorum. bu kadar haksızlıga ragmen iyi oynadıklarını düşünüyorum.
vede iddia ediyorumki bu takım flayofa kalacak. ama inşallah puan farkı çok olmaz.
ŞEnol Güneş ve futfolcularımız bu durumun altından kalkacakar çok rahatım ben.

polatmu
Biri bana Fenerbahçenin o kadar adam göndermesine, adam gibi transfer yapamamasına, şikeci damgası yemesine, başkanı hapiste olmasına rağmen şu topladığı puanları açıklayabilir mi?

hiç mi izlemedin; adamlar ya hakemle ya rakip yardımıyla ya da BAL la aldılar bizde de tam tersi işledi top girmezse girmez arkadaş

carolo
geçen sene Senol hoca bizi sampiyon yapmis gelmis Senol hocaya salliyorsunuz biz 30 sene bekledik sampiyon olmak için takim dagildi 7 oyuncu gitti bu durum normal Senol hocaya salliyanlarin akillarindan suphe ederim

61_Serhat_61
manchester united taraftari ferguson ci.

Arsenal'de wenger ciler

fbde bile aykutcular.

Biz senol günesci olunca enayi olarak karsilaniyoruz..
+1967..........

Berat
Burada Şenol Güneş'e,transferlere,futbolculara giydirenleri görünce çıldırıyorum,kafayı yiyorum.

Tüm bunları geçici süreyle rafa kaldırmamız lazım.

Yönetim de sonunda dayanamadı ve kılıçları çekti..

Hep destek tam destek!

Taha Muhammet
allah rızası için şu yönetim adam akıllı transfer yapsın o kuş beyinlilerin çantalarla yapamadıklarını biz alnımızın akıyla 17 de 17 yi yapalım bütün dünyaya gösterelim bu işin para pulla hakem federasyonla olmıcanı

Full HD
18.12.2011, 23:06
şenol güneş tartışılamaz.şenol güneş bizim Atatürkümüzdür.

O KADAR!

Senol Hocamiz bizim icin önemlidir.Mustafa Kemali isin icine sokmayalim lütfen.:)

Cafer Bulur
Adnan aybaba besiktasli ama harbi fenerli gibi konusuyor.

Bu adam fb den ne kadar para almistir kimbilir...

zafercalikoglu
HAKAN KULUÇOĞLU AHaberde g.....yiyosa düşürün Trabzonu da görelim dedi,süpersin hakan abi,devam,bunlar teşnik edalarıyla Ts ye el altından sopa gösteriyorlar dedi,,,.

aynen ;hakan hocamın dediği gibi,durum,

sametaydin

Playoff zaten garanti. Kim çıkacak ki biz çıkamazsak. 3 istanbul takımı var. Biz olamazsak bursa olabilir derdim ama bursa da şu an devre dışı. Bizim playoffa kalamamamız mucize olur.

2. yarı duman ederiz bu ligi.

itsmylife
18.12.2011, 23:07
Alıntı:
champions tarafından yazılan

champions kardeş,

kendimizi anlatamıyoruz. biz sadece trabzonlu ve trabzonsporluyuz.

http://tr.wikipedia.org/wiki/Kategori:Trabzonspor_teknik_direkt%C3%B6rleri
yurdaki linkde trabzonspor teknik direktörleri var. kariyer ve trabzon menfaatlerini en önde tutan olarak ilk sıraya kimi koyardın.

Bizim takıma daha kariyerli gelebilecek bir teknik adam varsa seninle birlikte destekleyelim.

nakzo
gecen sene 82 puani senmi aldin ezik dallama , trabzonsporlulugun kimlik kartinda trabzon yaziyor diye hasbel kader seyirci olmussun salliyorsun. 197-75,1976-77, 78-79,79-80, 80-81, o sezonlar kalemizde senmi vardin . Kurbagaliderede tiner cekip buraya geliyorsun herhalde.,
Ulan sanamı soracam eleştiri yaparken su sığırı dallama arıyosan aynaya bak çirkin herif senin gibi şak sakçı bir sıgırla aynı takımı tuttugum icin kendimden utanıyorum

serdaracıl

fenerden gidenlerle bizden gidenleri karşılaştır istersen

Yiğit Gayretli
18.12.2011, 23:08

Senol Güneş, futbolculuk ve teknik adamlık kariyerinde 6 lig şampiyonluğu, 4 Türkiye Kupası, 7 Cumhurbaşkanlığı, 4 Başbakanlık Kupası ve 2002 FİFA Dünya Kupası üçüncülüğü ile 2003 Konfederasyon Kupası üçüncülüğü olmak üzere ciddi anlamda 23 kupa kaldırdı.

Milli Takım ve Trabzonspor'un eski teknik direktörü Şenol Güneş ise bordo-mavili takımda görev yapan teknik adamlar sıralamasında ilk sıradaki yerini koruyor. Güneş, Trabzonspor'un başında çıktığı 138 maçta 96 galibiyet, 23 beraberlik ve 19 mağlubiyet elde etti. Trabzonspor, bu maçlarda 323 gole karşılık kalesinde 119 gol gördü ve yüzde 69.57'lık bir başarı grafiği yakalayarak son 20 yılın en başarılı teknik direktörü oldu.

Güneş, 1990 yılından sonra Trabzonspor'da görev yapan 19 teknik adam içersinde en başarılısı olarak ilk sırada yer alıyor. Elde ettiği 69.57'lik başarı ortalaması ile en başarılı ve en istikrarlı teknik adam oldu. Güneş'in Trabzonspor'un başına geçeceğine kesin gözüyle bakılırken, unvanını da korumuş olacak.

Trabzonspor elde ettiği lig şampiyonluklarına kendi yetiştirdiği değerlerle ulaştı. Ahmet Suat Özyazıcı 4 kez, Özkan Sümer ile de 2 kez bu mutluluğu yaşayan bordo-mavili takımda yerli çalıştırıcılar daha başarılı oldu.

Şu tablo insafsızca eleştirenler için aslında "utanç" tablosudur...

batugol
bu akşam malum yavşaklıklar olmasaydı kazanabilirdik
gs maçında 10 kişi kalan takım oyunu bırakmıştı
bu maçta bırakmadı burak hariç
bu maçta bizi ezeceklerini sanıyorlardı
ama yanıldılar
aykutun istediği gibi geçen sene nasıl ''şampiyon'' oldukları tescillendi
şike para işte fener işte

Fatih ÇOLAK
2. yarı en az 7 de 7 falan bekliyorum...

olcay_61
hayde gidelum derken nereyi kastetti acaba bu angutlar 2.lig mi 3. lig mi :)

memozcan
ya birde bu şenol hocanın hatalarını söylemeye kimse alınmasın, bende diyorum şenol hoca kritik final maçı havasında maçları alamıyo ne yazıkki, yıllardan beri bu böyle ama ne yapalım elimizde morinho mu var allah aşkına bizi en iyi bilen en iyi tanıyan adam gibi adam o, birde burda yorum yapan en fanatik adamdan da daha trabzponsporludur...

ha birde eğer şenol hoca gitsin diyosanız alternatif önermeniz gerekir, 97 de yılmaz vural, 2005 te z. doğan, şimdi ?

virit
şenol güneşin hataları yok mu? illaki var. ama maç başladıktan sonra karar verebiliyoruz buna. cesaretli oynasa adrianla çift forvetle başlasa bu feneri 5 lerdik bugün ama şenol hoca farklı her zaman. inşaallah küsmez. şenol hoca başka bir değer bizim için. sadece teknik olarak düşünmeyelim arkadaşlar...

bariskaratas
18.12.2011, 23:09

ben de oyle dedim zaten. maçı hakkımızla alacağız ama hakem lehimize hata yapacak.

yatara
Senol hocayi cok severim ama oyunu okuyamiyor, biliyorsun hakemleri cikart iste devre arasinda aykutu oyundan

batugol
Adnan aybaba besiktasli ama harbi fenerli gibi konusuyor.

Bu adam fb den ne kadar para almistir kimbilir...

aziz yıldırım cepten onu arayıp onun da anasına küfretmiş olabilir mi?

Thug!
18.12.2011, 23:10
Takimimizda bir kac oyuncu var, gercekten ama gercekten yürekten oynayan; Tolga, Giray, Glo... Helal olsun size.

orhan42
Şu tablo insafsızca eleştirenler için aslında "utanç" tablosudur...

Ki o tablo Şenol hocamızın 2 sene önce takımın başna geçmeden önceki halini yansıtmaktadır ki geçen seneki galibiyet sayısı ile hocamızın yüzdesi daha da artmış olmalı..Bu arada Cüneyt Çakır denen tetikçi Aykut'un hareketi için "oyuncunun topa geliş niyetine göre kırmızı verdim" gibisinden tarihe geçecek bi garabetin altına imzasını atarak hakemliğin yüz karası olmuştur kanımca...

krdnz
hayde gidelum derken nereyi kastetti acaba bu angutlar 2.lig mi 3. lig mi :)

Onu bilmemde dün havaalanında ormanda kestim çamı türküsü iyiydi :)

Full HD
yok arkadaşım benim için önemli değil benim için Atatürktür şenol hoca.

Oldu senin icin öyle olsun.

snmustafa
18.12.2011, 23:11

Çok iyi tespit.http://forum.bordomavi.net/images/icons/icon14.gif

Cafer Bulur
Burakda artik eski hirsinin olmadigini görüyorum.

Sanki iyi bir teklif varda gitmek istiyor gibi geldi bana.

Burak yetenekleri sinirli bir oyuncudur,devre arasinda 5 milyon üstü para veren olursa gitmesinde fayda görüyorum.

Ertan OKUMUŞ

:alkış::alkış::alkış::alkış:

Fatih Öztürk
18.12.2011, 23:12
kardeş sonra böyle yorumları başka yerlerde görüyoruz, bence silsen iyi olur...

yok kardeşim ben böyle görmüyorum ben şenol hocamınız Türkiyenin gelmiş geçmiş en büyük futbol adamı olduğunun altını çizerek hocamızın Atatürk gibi adam olduğunu söylüyorum.dikkat edin peygamber demiyorum haşa.

serdaracıl
18.12.2011, 23:13
Burakda artik eski hirsinin olmadigini görüyorum.

Sanki iyi bir teklif varda gitmek istiyor gibi geldi bana.

Burak yetenekleri sinirli bir oyuncudur,devre arasinda 5 milyon üstü para veren olursa gitmesinde fayda görüyorum.

gerçekten öyle bişey oldu bukar'a eski hırsı kalmadı

Uluç
Her insanın eksiklikleri olduğu gibi Şenol hocamında eksikleri var. Yıllardır şampiyon olamamış bir takımı daha geçen sezon şampiyon yapan hocaya 5 maçta kefen biçmemek lazım. Ayıptır.

amasya0561
son mesajlar aklı selm olmaya başladı. adamlar şikeci takımlarını başkanlarını desdekliyo
bizler lig ortasında takımı yerden yere vurmayalım maç trfigimiz ortada bize yapılanlar ortada
bence iyide oynuyoruz. LÜTFEN TAM DESTEK

memozcan
sahaya yansımadı diyenlere sormak lazım; peki bu kırmızı da mı sahaya yansımadı?

serdaracıl
18.12.2011, 23:14
fenerden gidenler, fenerden gidenler. Allah aşkına fenerden kim gitti. Ya bizden gidenler ne olacak.

Yaşar
18.12.2011, 23:14
Bu maçın konuşulacak yanı yok.
Dakika 3 Selçuk'un hareketi sarı kart ve verilmedakii.
G.Gönül'ün 2. sarı karttan atılması lazımdı atılmadı.
Dakika 58 Aykut faul bile yapmadı, 2. sarıdan atıldı.
Bir hakem daha ne yapabilir maçın sonucuna?

memozcan
18.12.2011, 23:15
yok kardeşim ben böyle görmüyorum ben şenol hocamınız Türkiyenin gelmiş geçmiş en büyük futbol adamı olduğunun altını çizerek hocamızın Atatürk gibi adam olduğunu söylüyorum.dikkat edin peygamber demiyorum haşa.
bende senin iyi niyetinden şüpheyle söylemedim , başka forumlarda ts taraftarı böyle düşünüyo falan diye yaygaralar çıkıyo o bakımdan...

Sibel
Takımı gerilerden toparlayıp zirveye taşıyan, 15 maçta şike yapan rakibiyle aynı puanı alan, tam 82 helal puan kazandıran, yılların hasretini dindirip Şampiyonlar ligi özlemine son veren, o müziği duymamıza vesile olan, futbolculardan yıldızlar çıkaran Şenol Güneş mi?
Bırakın Allah aşkına(!)...

orhan42
gerçekten öyle bişey oldu bukar'a eski hırsı kalmadı

Burak'ı 5 milyon euro'ya yollayıp Cl'den gelecek para ile Gignac gibi bi forvet almalıyız.Ha Alternatif -hep karşıydım ona- olarak da Ordu ile sıkıntıları olduğunu duyduğum F.Tekke'yi de alabiliriz..

Ertan1982

SAka maka Yilmaz Vuralin´da iyi ortalamasi var.Biraz az sovmen olsaydi Türkiye´de daha iyi yerlere gelirdi.

Ben Senol Hocadan baskasini düsünemiyorum su an bizde.Belki Ünal,Tolunay,Sota Abdullah ilerde yerine gelebilirler.

Fatih ÇOLAK
Şenol Hocanın eline febenin kadrosuna versinler, Cl'de çeyrek final garanti...

lazibere
18.12.2011, 23:16
Normalde bizim yapmamız gerken şey:

"Sahaya çıkıp, istiklal marşını okuyup, sonra da Aykut a gidiğ Şenol hocanın galibiyetlerini tebrik edip, maç başlamadan, "hadi siz size yetin, biz şikecilerle oynamıyoruz"" diyerek sahadan futbol takımını alıp gitmek idi. 55000 kişi birbirlerine yetsinler orada çelik çomak oynasınlar.

Eleştirirken duruma bakalım arkadaşlar:

Adamlar Zokora ya fenev maçına kadar gerekirse 5 maç ceza vereceklerdi.
Şarlatanlık söz konusu.
Ortada hukuk filan yok, var olan hukuku da meclis yok etti.

Bugün selçuk yula dene ahlak yoksunu insan, tv de Soner arkadaşımıza çemkiriyor, Sadri başkan azizi neden ziyaret etmedi diyor, Soner ağzının payını verince apar topar kaçıyor.

Ahlak yoooooook
Yok Yok.

Eleştirenler bunu anlayın artık.

Ahlaksız, hırsız ve herkesin onları koruduğu bir sistemde bizim kısıtlı imkanlarımızla bu kadar oluyor. Bir Barcelona değiliz biz ki TÜM PİSLİKLERİ geçebilelim.

Bu kadar oluyor.

Kendi kulüp yönetimimiz bile ortada yok iken, hoca teknik heyet ve futbolcular ne yapsın?

Siz düşünün. Geçen yıl 82 puan almışsınız.

Rakibinizin şike yaptığını bile bile ama pes etmeyip oynayarak 82 puan almışssınız.

Rakibinizin şike yaptığı ortaya çıkmış.

Koca bir 6 ay geçmiş. HİÇBİRŞEY OLMAMIŞ GİBİ sizi bu şikeci rakiple aynı sahaya birileri YEM OLARAK çıkarmış ! Yenersek şike yapmadığımızı ispatlayacağız diyerek olayın baştan planlandığını söylemişler.

Tüm bu iğrençlikler altında ne kadar oynayabilirsiniz? Bunlara rağmen fazla bile oynadı bizim çocuklar. 10 kişi kaldılar fenevden iyi oynadılar.

Çok eksiğimiz yok mu var. Bugün de yine İLK KEZ BİRLİKTE OYNAYAN İLK 11 çıktı.

Çok eksiğimiz var. Ben bu eksikliklere rağmen hepsinin alnından öpüyorum.

Bizi bu maça çıkaranların da Allah cezasını versin diyorum.

Not: Bursa maçında timsah yürüyüşü yaparak, "rakiplerini aşağılamaya çalışmaktan başka bir maharetleri olmadıklarını ispatlayanlar" aynısını burada da yapıp HAYDE çaldılar.
Bu kadar ezik, bu kadar zavallı, bu kadar ahlaksız bir camia bunlar. Kendilerine ait bir sevinçleri bile yok. Her yaptıklarını birine hakaret etme üzerine kuruyorlar. Hal böyle olunca, daha da çok gülüyorum ve daha çok alınlarından öpüyorum bizim aslanların.

TÜM DÜNYA BİLİYOR fenev

ŞAMPİYON TRABZONSPOR !

İstesen de istemesen de acıtsa da seni

ŞAMPİYON TRABZONSPOR !

Kafamdakilerin tıpkısını yazmışsın, Tek farkla, Butun bur süreçten kulubumuzun zarar görmesini engellemeyen, şampiyon olan kadroyu biraz daha fazla para vermemek adına dağıtırak bugun Bu eziklerin karşısına GEÇEN SEZONUN ŞAMPYONU ve TÜRKİYE NIN EN Yİ KADROSUNA SAHİP bir takım olarak çıkmamazı sağlayan SADRİ ŞENER ve EKİBİNE gerekli lafları söylemediğin için

Yüreğine sağlık ağzına sağlık...

Büyüklük maalesef beyinde olur,

Bü ülkede ŞİKE yapanın haklı ve Şike sonucu mağdur edilen bir takımın ise olup bitenlerin suçlusu olarak gösterilmesine neden olan

BAŞTA SİYASİLER OLMAK ÜZERE

Tüm spor kamuyuna
tm gazetecilere
Tüm yazılı ve görsel medyaya
Tüm spor adamlarına

ALLAH BELASINI VERSİN DİYORUM

Bu ülkede bu hukusuzlkte bu adaletsizlikte yaşamaktan ve Bu ülke vatandaşı bir türk olmaktan utanıyorum iğreniyorum midem bulanıyor.

sametaydin
Burak'ı 5 milyon euro'ya yollayıp Cl'den gelecek para ile Gignac gibi bi forvet almalıyız.Ha Alternatif -hep karşıydım ona- olarak da Ordu ile sıkıntıları olduğunu duyduğum F.Tekke'yi de alabiliriz..

Ey gidi 1 ay önce 17m euro ya yollamıyorduk burakı. Şimdi 5e tav oluyoruz. Bir futbolcu değerini bu kadar kısa zamanda bu kadar düşürebilir mi yahu.

Armağan Dere
Ey gidi Burak Yılmaz..
Sana iyi dileklerimi ilettim bu akşam..
Yazık günah..
Git Baba Allah aşkına git..
Colman ve Burak top falan oynamıyor..

yatmaztara

oh oh iyi iyi :)

zaferyıldız
Ülkeyi yönetenlere bize yapılan bu adaletsizlik hakkında ulaşılması gerektiğine katılıyorum

durum gercekten vahim , ancak aglamayan bebekler vardır

Bilmem karşılaştınız mı canını acıtirsin o ağlamaz

ts böyle

Ama böyle olmuyor

Sesimiz GUR de çıkmıyor çıkamıyor