PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 16. Hafta | Fenerbahçe 1 - 0 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18

Turgut Altun
18.12.2011, 21:33
"Maçın sonucunu Cüney çakır belirledi"

Gökhan Gönül ilk yarıda sanırım Glowacki'nin dizine göstere göstere vurduğu pozisyonda, 2. sarıdan kırmızıyı görmeliydi ama yemedi maçası. Alex'in Aykut'u kontraya çıkarken çelme ile düşürmesi sarı kartlıktı yemedi. Selçuk Şahin'in Cech'in ayağını tekmelediği taç çizgisi yanındaki pozisyon kartlıktı es geçildi. Faul pozisyonlarında sürekli rakibin lehine karar vermesi zaten alışıldık Cüneyt Çakır fb maçlarındandı.

Bütün bunların yanında, bizim oynadığımız futbolla hiçbirşey olmaz.

seyduna_efil
Ersun Hoca'ya profesyonel danışmanlık yaptıralım, transferleri o yapsın. Şenol Hoca da verilen malzemeden yemek yapsın.

Şenol Hocamın başlığında da aynı şeyleri söylemiştim..Takımı Ersun Hoca kursun,futbolu Şenol Hocam oynatsın..

Mert Zaman
Şu allahın cezası henrique yi ne diye alır maça? Yeteneksiz adam. Volkan varken bi forvet oyuncusu olan henrique niye?
kendİn dİyosun henrİque santrafor kanat oynatiosun ... Oynat serkani ..

Samet Türkmen
18.12.2011, 21:34
Söyle akilli mesajlar görebilmekte güzel :)

Yüce Allah´im eylerse güzel eyler..isyan etmenin zamani degil, dogru kararlar vermenin zamani! Her ne kadar geri kalsakta akilli hamlelerle Avrupa ligine kaliriz, muhtemel seribasiyiz zaten

Ciddi olamazsınız. Sanırım saate bakmam lazım. Yanlış gördüğümü umuyorum.

Sami Kuk
Göstere göstere doğruyorlar zokora olayı,şerefsiz cüneytin şerefsizliği.

Sokayım liginize sizin

Mustafa Ayazoğlu
3 istanbul takımına 10 kişi oynadık. çok kolay 10 kişi bırakıyorlar bizi.

Jackdaniels
Maç bitti beyler neyi tartışıyoruz ???

bmavi61
tek suçumuz bu ligde 6 kez resmi ve sayılmayan şampiyonluklarımız....

danger00
bjk maçında tolganın sektirdiği top, gs maçında cech in yaptığı hata, gençler maçında celustkanın hurşuta buyur demesi ve bu maç glo-halil resitali... (hakem kararlarına değinmiyorum bile)

ortada giden oyunlarda yediğimiz bu tarz goller çok moral bozucu.

takım savunması konusunda fazla sıkıntımız yok, zaten ş.liginde de gösterdik bunu.

ancak öyle hatalar yapıyoruz ki, ne kadar kötü hücum gücümüz olsa da, bu hatalar daha da şevk kırıyor.

Taha Muhammet
bu kartları avrupada göstermeye götü yemenyenler bizim maçta aslan keesiliyolar

batugol
bu hakem 3-1 lik kupa maçında fenerin kalecisine hadi ileri oyna diye el hareketi yapan hakem değilmiydi
ikinci yarı biraz top yapmaya başladık şerefsiz hemen olaya müdahale etti

Mellih
sağlık olsun..

Murat'
Ayrica Transferi Teknik Direktör yapmaz. Teknik Direktör eksiklik görüdügü mevkileri yönetime bildirir yönetim kollari sivar ve arayisa girerek transfer yapar. Teknik Direktörünün futbolcu secemez diye bir kayde yok ama mecbur degil belkide senol hoca bu isten anlamadigi icin isim vermemistir.
Celutskayla Cechi senol hoca aldirtmadimi renkdaslar? Ben öyle hatirliyorum..

Senin dediğin gibi yapılırsa da yönetim tıpkı bizde olduğu gibi menajerlerin eline düşüyor.

Ha-kan
18.12.2011, 21:35
avrupada başka maç yönet türkiyede başka....cüneyt değil tam anlamıyla CİNAYET....

ibrahim
Şu Henrique yi ne diye alır maça? Yeteneksiz adam. Volkan varken bi forvet oyuncusu olan Henrique niye?
Süt icme vaktin geldi senin. Bacaksiz git yatta kok azcik!

vatandas61
senol hoca da sucsuz demeyin artik ya, oyuncu varda oynatmiyor mu derseniz haklisiniz. ama eger sen t. direktörsen masaya yumrugunu vurup yapacaksin transfer. Bizim takimin basina nezaman gelse basarili oluyoruz ama her transfer sezonunda yapilmayan transferleri konusuyoruz

Tyler Durden
hala teker teker pozisyonlari elestirenler var.
sorun adrianin orda vurmasi veya colmanin cok kotu olmasi degil.
sorun hocada..
maca beraberlige yatmak icin cikti.bilmem kac macta ise yaramayan taktik hala devam ediyor..9 kisi yari sahanin gerisinde bir tek
burak ileride.topu alan onu aramaya basliyor..
degisiklik desen zaten yok..gol yemeden degisiklik yaptigi mac sayisi cok azdir.
anca mac sonunda konussun.felsefik cikarimlar yapsin.
ama kac mactir top oynamayan-gol atamayan takima mudahelesi olmasin.
bu caresiz halimizden gina geldi artik..
geri dortlu haric kimse yerinde oynamiyor.
top rakipteyken koca trabzonspor 9 kisi savunmaya cekiliyor..tam bir ezik
anadolu takimi gibi..
hakem bu macin sonucuna mudahele etmistir ama banane hakemden?
benim takimim ne yapti ona bakarim.sonra hakemin yedi ceddine soveriz.
ama boyle futbol oynayip hakeme laf soylemek icimden gelmiyor arkadas..
sikeciler bugun kotuydu.hemde cok kotu..eger biraz cesur olabilseydik bu maci alirdik..
hucum oyuncularini oyuna almakla cesur olunmaz..
macin basinda bir takimin oyun kurgusu belli olur.10 dakika oynanir o takimin ne istedigini anlarsin..
biz bugun bir puan istedik..
golu yemeseydik ikinci yari yine canakkale gecilmezi oynardik..
ersun hoca diyecegiz bazilari kizacak..
ayni saracoglunda umut ve gokhanin girdigi pozisyonlari hatirliyorsunuz degil mi?
rakibini onde karsilayan-pres manyagi yapan..
o takimi ozledim.
ersun yanalin kurdugu takim uc sene gitti.
\simdi senol hocanin kurdugu takimi izliyoruz.
yenilmekten cok takimin durumu beni endiselendiriyor.
devre arasinda yine gereksiz transferler yaparlar, hoca zaten dort aydan once takima almaz..
boyle surunur gideriz..

Arda'
Ulan şu Adrian ve Henrique ikilisine 9 milyon € para verdik, şu transferleri kim yapıyor merak ediyorum. Bu oyuncuları alırken sarhoş muyduk acaba?

Erdinç Dilek
TFF Aykut Aygüne 5 maç ceza vermezse adam değildir.ayrıca başlıktan fenev isminin çıkarılarak yerine soru işareti konulmasını rica ediyorum, zira bu takımla bu sene oynamamız gerekirdi...

61baron61
18.12.2011, 21:36
sallamayin hocaya ...her sene aynisini yapiyorsunuz...kim var daha iyi kimi getirtceksin ziyayimi

tturan
Oyuncu Varda Şenol Hocamı Oynatmıyor Bırakın Allah Aşkına Şenol Hocayı Kötülemeyi ..

Burak varken forvetsiz oynuyoruz. Forvette oynayacak tek adam Brozek tir.

Mustafa Çolak
Sadri beyin istifasını vermesi lazım, bu seneden geçtin artık yeni yönetim ile yeni seneye güzel bir giriş yaparız

Salih Yazıcı
maa ve yönetimi şl başarımızın intikamı alınıyor ve sadri şener gitmesi gerekiyor.

-Samet
Colmanın yerine, aykut zokora ikilisi çok daha başarılı olur diye düşünüyorum.

ikisi de defansif.bence uyumlu olurlar ama zaten pozisyon üretemiyoruz iyice zorlanırız.

Hamza Öztürk
18.12.2011, 21:37
yönetimde flas kararina tebrik ediyorum...maca gitmiyoruz protesto ediyoruz.....helal size bi ..bi zamet tesislerede gitmeyin, takin ceketinizi kolunuza yürüyün gidin...adam gibi masaya vuran yönetim istiyorum...Arkadas adamlar dalga geciyor bizimle

Varlıbaş61
http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=9191#Icerik

konu ile alakasız ama şu rezilliğe bakın ...

daha skoru yazmaktan haberleri yok ...

Bekir
Şu başlıkta Fenerbahce yazısı yerine başka bir şey eklense daha iyi olur.

Fenerasyon yazabilir,Cüneyt Çakır yazabilir,şikeciler yazabilir.

tarsus
yönetim eğer adam ise yarın sabahtan itibaren şikecilerin düşmesi için düğmeye basmalı.her ortamda her yerde ortalığı ayağa kaldırmalı.yeter artıkkkkkkkkkkkkkk

zafer6161
biz halil egemenin yerinemi aldık,yoksa gol atmas içinmi,,,,,

halil kötü oynadı demiyorum,neden defas oynatıyoruz ???

Mert Zaman
tff aykut aygüne 5 maç ceza vermezse adam değildir.ayrıca başlıktan fenev isminin çıkarılarak yerine soru işareti konulmasını rica ediyorum, zira bu takımla bu sene oynamamız gerekirdi...
sonuna kadar sana katiliyorum abİm..

bmavi61
18.12.2011, 21:38
Şu Henrique yi ne diye alır maça? Yeteneksiz adam. Volkan varken bi forvet oyuncusu olan Henrique niye?

pawel nerede acaba ayağında topu tutan tek forvetimiz(forvetimiz yok demeyin pawel kaliteli bir forvet)

Enes Ünal Kaya
http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=9191#Icerik

konu ile alakasız ama şu rezilliğe bakın ...

daha skoru yazmaktan haberleri yok ...

anaa yenildik mi bende anasayfaya bakdım ii bari basketbolda kazanmışız dedim :eek:

Taha Muhammet
hala teker teker pozisyonlari elestirenler var.
sorun adrianin orda vurmasi veya colmanin cok kotu olmasi degil.
sorun hocada..
maca beraberlige yatmak icin cikti.bilmem kac macta ise yaramayan taktik hala devam ediyor..9 kisi yari sahanin gerisinde bir tek
burak ileride.topu alan onu aramaya basliyor..
degisiklik desen zaten yok..gol yemeden degisiklik yaptigi mac sayisi cok azdir.
anca mac sonunda konussun.felsefik cikarimlar yapsin.
ama kac mactir top oynamayan-gol atamayan takima mudahelesi olmasin.
bu caresiz halimizden gina geldi artik..
geri dortlu haric kimse yerinde oynamiyor.
top rakipteyken koca trabzonspor 9 kisi savunmaya cekiliyor..tam bir ezik
anadolu takimi gibi..
hakem bu macin sonucuna mudahele etmistir ama banane hakemden?
benim takimim ne yapti ona bakarim.sonra hakemin yedi ceddine soveriz.
ama boyle futbol oynayip hakeme laf soylemek icimden gelmiyor arkadas..
sikeciler bugun kotuydu.hemde cok kotu..eger biraz cesur olabilseydik bu maci alirdik..
hucum oyuncularini oyuna almakla cesur olunmaz..
macin basinda bir takimin oyun kurgusu belli olur.10 dakika oynanir o takimin ne istedigini anlarsin..
biz bugun bir puan istedik..
golu yemeseydik ikinci yari yine canakkale gecilmezi oynardik..
ersun hoca diyecegiz bazilari kizacak..
ayni saracoglunda umut ve gokhanin girdigi pozisyonlari hatirliyorsunuz degil mi?
rakibini onde karsilayan-pres manyagi yapan..
o takimi ozledim.
ersun yanalin kurdugu takim uc sene gitti.
\simdi senol hocanin kurdugu takimi izliyoruz.
yenilmekten cok takimin durumu beni endiselendiriyor.
devre arasinda yine gereksiz transferler yaparlar, hoca zaten dort aydan once takima almaz..
boyle surunur gideriz..
şu anda şenol güneşin kurduğu takımı değil yönetimin dağıttığı takımı izliyoruz

İbrahim Gökhun Öztürk
Oyuncularda bir problem oldugunu düşünmüyorum.Sorun bence sistemsizliğimiz ve yanlış oyuncu tercihleri.Giray'ın yanına hızlı bir stoper,alper potuk tarzı bir orta saha ve ozan ipek ile gerçek bir forvetle kadromuzu genişletebilirsek çok güzel bir kadromuz olur.O zaman volkan şen,adrian ve henriqueden daha fazla verim de alabiliriz.

ibilek
Aykutun atılmadan önceki pozisyon da aykuta faul yokmuydu, hiç kimse ondan bahsetmiyor.

Samet Yildirim
Hakem katletti bizi net.

Oyun olarak yenilgiyi haketmedik...

Aciklamalari inanilmazdi !
Türkiyenin birtane Imparatoru vardir Oda SENOL GÜNES !

bmavi61
18.12.2011, 21:39
Sadri beyin istifasını vermesi lazım, bu seneden geçtin artık yeni yönetim ile yeni seneye güzel bir giriş yaparız
yeni yönetimin daha iyi olacağını garanti eder misin?

61viya
Şu beyin yoksunlarının ayzdıklarını burda paylaşıp durmayın Allah aşkına!

Az biraz mantıklı işler yapın ya!

lazo1967_61
kemal bilgini dinleyin bi

ağasarlı
burak bugün diğer mçlardan farklı olarak, 10 kişi değil 9 kişi bıraktı. ne koştu, ne kaptırdığı pozisyonu takip etti. bu taktikle olmaz, at burağa olursa gol olur..

bariskaratas
ikisi de defansif.bence uyumlu olurlar ama zaten pozisyon üretemiyoruz iyice zorlanırız.

aykut zokora colman oynamalı ortasaha zaten

Thug!
biz halil egemenin yerinemi aldık,yoksa gol atmas içinmi,,,,,

halil kötü oynadı demiyorum,neden defas oynatıyoruz ???

Bu soruyu önceleri sorsaydin; "onu hocaya sorun" derdi birileri.

bordo(61)mavi
arkadaşlar neyi tartışıyorsunuz ümit aktan tgrt haberde söylemiş bir kaç dakika önce... cüneyt çakırın babası serdar çakır azizi yıldırımın şirketinde çalışıyormuş... daha ne yi tartışıyoruz bu ülkede!!!

hodlu
Plaf off'a kalsak nolur bu hakemlerle.....................

Hamza Öztürk
burda taktik futbol falan konusmayin....önce haksizliklari kaldirmak lazim...ondan sonra futbol konusulur...bu ortamda barcelona oynasa ne olacak?

matrix5782
18.12.2011, 21:40
Cüneyt Çakır İlkyarıda 2.Sarıyı Gökhan Gönüle Göstermemesinin Sebebi.Yapılanın Müdahalenin Topa olması idi.Evet topa Ama Halilin Toplarına.

10 kişi Bırakılmamaıza rağmen işyi mücadele ettik.Son 5 maç Defansta Alan Savunması ve Adam paylaşımı,Ofansta ise final paslarını yapamıyoruz.

yediğimiz Gol Adam paylaşımındaki hatadan geldi..

Colman Çok kötü idi.istikrar Sorunu yaşıyan oyuncu malesef.

Fanatik34
Şenol Güneş basın açıklamasında bundan sonra hakemlere kolaylık sağlıcaklarını ve maçlara 10 kişi cıkacaklarını söyledi :)Senol Hoca gibi delikanli olabilen baska var mi? helal Hocam :alkış:

TS-FAN
kemal bilgini dinleyin bi
Hangi kanalda?

Mert Zaman
18.12.2011, 21:41
Volkan Sen Bugun Aykut Yerine Neden Oynatılmadıki..

batugol
bu maç bir çok şeyi tescilledi
hak verilmez alınır
adalet istiyorsan güçlü olacaksın
şikeciler gerizekalıdır
hakemler şeresiz
federasyon uşak

Emirhan Makul
Forumumuza üye olan " Kuş " Beyinlilere Cevap Vermeyelim Raporlayalım . Küfür etmeye gerek yok , ediyorsakda sözle edelim yazıya dökmeyelim. Sözle etmeyip buraya yazmayalım sözle edin ki rahatlayın ama forumda küfür etmeyelim. Rica ediyorum arkadaşlar.

güneyli
Görev sessizce tamamlandı...Tescil maçıymış...Sicili bozuk takım ve hakemle tescil mi olurmuş...Takıma sallayanlar 10 kişiyle onurlu bir mücadele verdik...koştuk ,açık kapattık,hatalı bir gol yedik...yenildik...Bu yenilgi şikecilere ve adamlarına gölge olarak kalacak...Biz yine dim dik olacağız...

lazo1967_61

Bunu nerden biliyorsun kardesim?
Sen bu takimin teknik direktorusun kardesim lafini gecirticeksin o zaman

Arda'
Bu takım her maçta Burak'a bel bağladıkça zor kazanır.

Serdær
Şenol Güneş sen oyuncuları ve al bu oyunculardan takım kur deniyor.

Ne yapmasını bekliyorsunuz ?

Şapkadan tavşan mı çıkartmasını istiyorsunuz ?

Saparayı gördük ? İyi oyuncu ama fizik olarak çok güçsüz.

Vittek ? Sakat .

Henruqie konusunda herkes sezon başı mükemmel transfer deniyordu şimdi nerden aldık deniyor.

Adrian Manisaspor maçından sonra yıldız ilan edildi şimdi yerden yere vuruluyor.

Sonuç olarak son eleştrilecek kişi Şenol Güneş'tir .

Joacivil
şu yenı yınetım genç dinamık bırı olsun geri kafalı futboldan anlamayan adamlar olmasın

İgzas-61
el clasico yine hakem faciası niyeyse !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mehmet Ç.
18.12.2011, 21:42
Bu takim hafta arasi mac oynamis kime ne???

metehan
Aykut yine saçmalamaya devam ediyor. Birileri onları bu sene de şampiyon olmaya mecbur bırakmış !!!

Mustafa Çolak
Bunlardan iyi olur en azından
başkanın nerde olduğundan bilgin varmı?
6 aydır çıkıp hakkımızı nerede aradı?
Şenol hoca kadar hakkımızı savunsaydo böyle olmazdı

Taha Muhammet
yönetimi boşmu bıraksak bütün yetkileri verirsin şenol hocaya kendi takımını kendi bütçesiyle kurar

61viya
Bu lig başlamadan, "Takımı ligden çekin!" diye başlık açtığımda, olur mu öyle şeyciler vardı. Meydanı onlara mı bırakacağızcılar. Hakikaten iyi ki çekmedik takımı ligden. Hiç bırakmadık meydanı onlara?

Hala hükmen puan alacağımızı söyleyen var. Farklı şeyler mi dinliyoruz acaba? Bu sene karar vermeyeceğiz diyor maa.

Ha her türlü pisliğe rağmen maçı alır mısın, alırsın. Bu ayrı bi dava. Takımı elştirin -adabınca, haddinizi bilerek- amenna. Ama bırakın Allah için! Hiç çıkmamalıydık bu lige!

ağasarlı
18.12.2011, 21:43
volkan neden oynamaz, anlamadım. devre arası kendini isptlamıi 2 -3 tane transfer yapmazlarsa, yazıklar olsun. artık bu yapılan transferler farklı şeyler düşünüyorum.

Mert Zaman
Giray Ve Tolga ÇOK TEŞEKKÜRLER..

sametaydin
Eleştirilmez diye bir şey yok. Takımın bu halde olmasında yönetimin de suçu var, teknik kadronun da, futbolcuların da...

Ertan OKUMUŞ
Oynanan futbol müsveddesi görüntü tamamen Şenol Güneşin eseri,onun korkusu ve başarısızlık endişesi aynen tüm oyunculara yansımış artık,sorumluluk alabilen,kendine güveni yerinde kim var takımda(oyuncu kalitesini geçtim)
Ya arkadaşlar Allahaşkına;tamam hakemler kötü,fenerasyon zaten taraflı vs.vs. tamam da biz ne oynuyoruz,oyun felsefemiz ne,ya bugün kaçırdıysam affola biz 3.oyuncu değişikliğini yaptıkmı???? 1-0 lık skoru başarı gören bir anlayış var takımın başında,kadro seçiminden bahsetmiyorum bizim haddimize değil tamam ama maç sona eriyor kenarda iyi veya kötü bir forvetin daha var be adam neden kullanmıyorsun bu şansı???
Yemin ederim Kaya Çilingiroğlu,Erman;Ziya Şengül daha objektif yorum yapıyorlar,biz kafamızı gömmüşüz kuma hocaya laf söyletmeyiz,hep hakem hatalarıyla yeniliriz,şut çekemeyiz,alan geriye oynar,bunlar kimin eseri peki??Bu iş felsefeyle oluyorsa,en iyisi takımın başına bir filozof getirelim şampiyon olalım

h@msi61
Yahu Volkan'i izlemediniz mi onceki maclarda, hala ne Volkan'indan bahsediyorsunuz yahu...

sercaninanc
18.12.2011, 21:44
şaşırıyorum şenol hocaya laf söyleyenlere bizi hangi hoca bu kadar üste oynattı 3 kez şampiyonluk bu adamın elinden çalındı galiba hugo brosları lazoronileri özlüyoruz banko oynayan dünya adam gitti bu takımdan hocamı gönderin dedi bugün sahada kim vardı geçen seneden 11 oyuncusu hepsi tutulabilse halil celuska cech zokara takviyesi ile şampiyonlar liginde 6 da 6 yapardık cale gitse olurdu

tarsus
Forumumuza üye olan " Kuş " Beyinlilere Cevap Vermeyelim Raporlayalım . Küfür etmeye gerek yok , ediyorsakda sözle edelim yazıya dökmeyelim. Sözle etmeyip buraya yazmayalım sözle edin ki rahatlayın ama forumda küfür etmeyelim. Rica ediyorum arkadaşlar.
sizinde üye alımını durdurmanız çokmu zor???her maç sonrası bunlar yaşanıyor.bizim yazdığımız yorumları silinceye kadar kuşbeyinlilerin bu girişini engelleyin sayın direktörler

serdaracıl
Volkan Sen Bugun Aykut Yerine Neden Oynatılmadıki..

bence aykut tercihi doğru idi ama oyuncu bekleneni veremedi

yorumsuz6117
Kim oynayacak bilmem ama Burak'ın yedeğe çekilme vakti geldi..

bmavi61
Bunlardan iyi olur en azından
başkanın nerde olduğundan bilgin varmı?
6 aydır çıkıp hakkımızı nerede aradı?
Şenol hoca kadar hakkımızı savunsaydo böyle olmazdı

biz hakkımızı aradık zokoranın cesazı ile ilgili sadri ve tuncaya pfdk ceza verdi
ama aylardır ifb nin yaptığı açıklamalara neden ceza gelmiyor ? bu ligde şerefli takım istenmiyor....

zafer6161

şifreli yassak olurmu:rolleyes: yada kısaltarak:p

Sami Kuk
18.12.2011, 21:45
Facebook fener sayfasını Trabzonlular basmıs:):)

Asi Çaykaralı61
Tartışmasız sonuna kadar maçı hak ettik bu kadar haksızlık olmaz hakkımıızı istiyoruz

yorumsuz6117
Sana helal olsun be Tolga...

champions
Senol Hoca gibi delikanli olabilen baska var mi? helal Hocam :alkış:
Adam gibi adam Ziya Doğan.Hey gidi..

TS-FAN

Olsa ,adam olsa ben de aynı düşünüyorum..Ama kim?Pawel mi ?

Mert Zaman
Burak Yerine Çekilsin İleride Halil denensin doğru olan bu.

SEDAT
sizinde üye alımını durdurmanız çokmu zor???her maç sonrası bunlar yaşanıyor.bizim yazdığımız yorumları silinceye kadar kuşbeyinlilerin bu girişini engelleyin sayın direktörler

* Abi onuda düşündük ama Trabzonsporlu arkadaşlarda var onları engellemek istemiyoruz , yanlış anlaşılmasın...

Uğur Kalyoncu
Bu maç için değil de gelecek miçin Şenol güneşe hocam bu takıma hiç genç bir oyuncu kazandırmayı düşünmüyor musunuz diye sormak isterdim...

Şenol güneş ile günü bir şekilde kurtarabiliriz ama geleceği karanlık görüyorum..Saçma sapan tranfer politikalari,hiç bir genç oyuncuya yönelim yok Allah sonumuzu hayır etsin...

Mustafa Ayazoğlu
Yönetim federasyonu protesto amaçlı maça gitmeyecekmiş :)

En aptalca hareket.

krdnz
Bu lig başlamadan, "Takımı ligden çekin!" diye başlık açtığımda, olur mu öyle şeyciler vardı. Meydanı onlara mı bırakacağızcılar. Hakikaten iyi ki çekmedik takımı ligden. Hiç bırakmadık meydanı onlara?

Hala hükmen puan alacağımızı söyleyen var. Farklı şeyler mi dinliyoruz acaba? Bu sene karar vermeyeceğiz diyor maa.

Ha her türlü pisliğe rağmen maçı alır mısın, alırsın. Bu ayrı bi dava. Takımı elştirin -adabınca, haddinizi bilerek- amenna. Ama bırakın Allah için! Hiç çıkmamalıydık bu lige!

Katılıyorum.

Baştan bu tiyatroda rol almamalıydık.

Full HD
Türkiyede Futbol hikaye! Herpsi serefsiz offf Trabzonsporlu olmak cok zor.Etrafimizda hep serefsizler dolasiyor! Devletimiz adalet ne oldugunu bilmedigi icin UEFAdan adalet istiyoruz.Ne hallere geldi bu devlet.Allah hepsini lanetlesin!

Tyler Durden
18.12.2011, 21:46

basarili olsa senol hocanin takimi olacakti ama degil mi?
ayni yonetim varken ersun hocada takim kurdu.
ya birakin allah askina..madem transfere lafi gecmiyor, durmasin orada..
kendimi bildim bile her zaman ayni yorum yapiliyor..
basarisiz olundumu her zaman yonetime sallaniyor,hocanin takimi degil deniyor..

61_Serhat_61
şifreli yassak olurmu:rolleyes: yada kısaltarak:p
hayir misal fenerliler tek tek o rus bunun cocuklari :)
yani ordaki rus bunun cocugu :)

Hamza Öztürk
burda hala futbol tartisan arkadaslari görünce migdem bulaniyor....arkadas ormani agaclardan göremiyorsunuz...konu futbol konusu degil..konu resmen namus konusu olmus...katlediyorlar bizi her mac aynisi. gözlerinizi acin....sokaga dökülmeyen Trabzonluyum demesin vurup kirma vakti gelmisdir....bizim pisirik yönetim gibi maca gitmeme degil konu, vurup kirma vaktidir.
Medeniyetle olacak is degil bu

Alper Calik
Emirhan,

Benim raporlama yetkim yok mu? Raporladım, raporlayamazsın diyor forum :)
Bir bakar mısınız?

Sefa Murat Dokuz
18.12.2011, 21:47
pawel nerede acaba ayağında topu tutan tek forvetimiz(forvetimiz yok demeyin pawel kaliteli bir forvet)

dalgamı geçiyorsun kardeş, Pawel dediğin adam 3.lig topçusu olur anca Türkiye'de.

Asi Çaykaralı61
Senin gurur duyuyorum TRABZONSPORum birilerinin haksızlıklara dur demesi lazım

matrix5782
Gökhan Gönül Yapmış Olduğu hareket nedeniyle Fenerbahçeden Ceza Yiyebilir

Şentürk
Bizim taraftara bak taraftara! halen Şenol Güneş istifa Sadri Şener istifa, colman gitsin vs vs diyorlar! size hak hak! doğranıyoruz bee kaç haftadır kaç aydır yapmadıklarını bırakmadılar! kendinize gelin! kime ne tepki vereceğinizi şaşırdınız!

ThePatriot61
Ben yine toparlanacagimizi düsünüyorum ama transferde artik dogru adam almaliyiz. Riskli islere hic gerek yok para da var 5 milyon veriyorsan adamin biraz ismi kariyeri olmasi lazim.

Legolas77
Plaf off'a kalsak nolur bu hakemlerle.....................

bizi yerler nasıl bir ortamın icindeyiz ya herkes yamuk ve cıkarcı hocamızın dedigi gibi
Suclu olmadıgı zaman suclu arayanlar suçlu olduğunda suçluyu bulamıyor ise yazıklar olsn birde bizi ortak ediyorlar ihaleye

ccd6167
18.12.2011, 21:48
burakin kotu oynmasi bizim icin kotu oldu ama kendini toparlayacak

26 mac yaptik bunun 10 tanesi ust duzey.

iyi olacagiz ins

senol hocanin istifasini isteyenlere tek sorum var?son 20 yilladaki basarilar kimin sayesinde geldi??

gatecrasher61
Gökhan Gönül adammis helal olsun.

Kötü oynamadik bence ama bu takima takviyeler sart yoksa ilk 4 hayal olur.

Uğur Kalyoncu
Gökhan Gönül Yapmış Olduğu hareket nedeniyle Fenerbahçeden Ceza Yiyebilir
Ne cezası yiyecek hocam ya öyle bir ihtimal yok..

Yiğit Gayretli
Emirhan,

Bir bakar mısınız?

Sorun yok abi. Süre engeline takılmış olabilirsin ya da raporlamaya çalıştığın mesaj yöneticiler tarafından silinmiş olabilir.

Mehmet Ç.
basarili olsa senol hocanin takimi olacakti ama degil mi?
ayni yonetim varken ersun hocada takim kurdu.
ya birakin allah askina..madem transfere lafi gecmiyor, durmasin orada..
kendimi bildim bile her zaman ayni yorum yapiliyor..
basarisiz olundumu her zaman yonetime sallaniyor,hocanin takimi degil deniyor..

Senol Hoca'nin takimi degil;)

Senol Hoca'nin basarisi :D

Sefa
Emirhan,

Bir bakar mısınız?

Öyle bir şey olmaması lazım. Rapor gerekçesine nokta da olsa bir şeyler yazmanız gerekiyor ondan olabilir.

sakaryalı54
hakem maçı katletmek için herşeyi yaptı gökhan bile hakeme itiraz etti faul yok kırmızı kartı engellemeye çalıştı ama hakemin gözü dönmüş bi kere burada bizim yönetimin acizliğide var çakırı cok beğeniyordu başkan

serdaracıl
18.12.2011, 21:49

En aptalca hareket.

al bendende o kadar. inadıya gideceksin. inadıya gözlerinin içine bakacaksın. rahatsız edeceksin.

Erdem Koltuk
Başkan Kanaltürke bağlanacak

krdnz
Başkan Kanaltürkte.

oflubektas
Şenol Hocayla ne alakası var bu mağlubiyetin? Transfer konusunda hocanın etkisiz kalmasına, yönetimin menejerlerin kucağında saçma sapan adamlar alırken hocanın susmasına kızabilirsiniz. Ancak hoca basın toplantılarında alttan alttan salladı yönetime, anlayan anlar tabi. Ana avrat sövüp istifa mı etseydi ???

Teknik olarak bu takımın santraforu YOK ! 10 ay sakat kaldıktan sonra transfer edilen Vittek ve Pawel Brozek bu takımların santraforlarıydı ve akıbetleri malum . Başpehlivan Henrique'den de santrafor olmaz, Burak orada MECBUREN santrafor oynuyor. Maç taktiği de gayet doğruydu ve istediğimiz atakları bulduk. Ancak etkisiz Colman ve topu iyi getirip son paslarda beceriksiz kalan Alanzinho ile ancak bu kadar ! Adrian ise hocanın izleyip beğendiği iki transferden biri maalesef (Diğeri Celutska) Yine berbattı.

İyi bir santrafor, Burak'ın yardımcı forvet veya sağ açığa çekilmesi, bir de top dağıtmayı biraz bilen bir orta saha ile yine zirveye yükselebilriz. (Hiç beceremezsek Mehmet Nas veya Murat Ceylan bile olabilir) Defansta özellikle Giray, son zamanlarda düzelen Cech güven veriyor. Geçen sene burun kıvırdığımız Tolga'yı da Allah başımızdan eksik etmesin. Ancak istediğimiz adamları alamazsak ligi 10. bitiririz.

gtem
Sadri Şener telegolde

Ahmet Karadeniz
hala şenol güneş'i savunanlar varya anlayamıyorum. Bu korkak futbolu oynatan bi hocayı eleştirmeyecekmiyiz,serka'dan orta saha futbolcusu yaratmaya calısmasını eleştirmeyecekmiyiz. Senol Güneş'in aldırgı gençleri niye oynatmadığını veya oynatmayacagı adamları takıma niye aldırdığını eleştirmeyecekmiyiz.

anth
Şener telegolde...

Samet Yildirim
Sadri Sener kanaltürke baglandi !

ErtuGrul
antu.com'un $ikeci taraftarlari...

Şentürk
burda hala futbol tartisan arkadaslari görünce migdem bulaniyor....arkadas ormani agaclardan göremiyorsunuz...konu futbol konusu degil..konu resmen namus konusu olmus...katlediyorlar bizi her mac aynisi. gözlerinizi acin....sokaga dökülmeyen Trabzonluyum demesin vurup kirma vakti gelmisdir....bizim pisirik yönetim gibi maca gitmeme degil konu, vurup kirma vaktidir.
Medeniyetle olacak is degil bu

Allah belalarını versin!! çoluğundan çocuğundan çıksın namussuzların!! hakkımı bir zerresi helal değildir! günahlarının içinde boğulsunlar!

champions
18.12.2011, 21:50
Oynanan futbol müsveddesi görüntü tamamen Şenol Güneşin eseri,onun korkusu ve başarısızlık endişesi aynen tüm oyunculara yansımış artık,sorumluluk alabilen,kendine güveni yerinde kim var takımda(oyuncu kalitesini geçtim)
Ya arkadaşlar Allahaşkına;tamam hakemler kötü,fenerasyon zaten taraflı vs.vs. tamam da biz ne oynuyoruz,oyun felsefemiz ne,ya bugün kaçırdıysam affola biz 3.oyuncu değişikliğini yaptıkmı???? 1-0 lık skoru başarı gören bir anlayış var takımın başında,kadro seçiminden bahsetmiyorum bizim haddimize değil tamam ama maç sona eriyor kenarda iyi veya kötü bir forvetin daha var be adam neden kullanmıyorsun bu şansı???
Yemin ederim Kaya Çilingiroğlu,Erman;Ziya Şengül daha objektif yorum yapıyorlar,biz kafamızı gömmüşüz kuma hocaya laf söyletmeyiz,hep hakem hatalarıyla yeniliriz,şut çekemeyiz,alan geriye oynar,bunlar kimin eseri peki??Bu iş felsefeyle oluyorsa,en iyisi takımın başına bir filozof getirelim şampiyon olalım
:alkış::alkış::alkış:

Giallorossi
http://canlitvi.blogspot.com/2010/08/kanalturk-tv-canl-izle-kesintisiz.html

Baskan

Barış Çebi
zarar eden digitürkü kurtarma operasyonu bu ve biz maalesef figüranız.fener son maç bize gelecek göreceğiz kimi şampiyon etmeye zorluyorlar.

Uğur Kalyoncu
Sadri Şener Trabzonspora yakışmıyor..Gitsin Aziz yıldırımın avukatlığını yapsın...

Emirhan Makul
Emirhan,

Bir bakar mısınız?

İlgileniyorum abi :) tam verdiği hatayı da yazarsan daha netleşecek :)

angraf
33. Haftayi bekleyin! Gereken cevap yureginde bordomavi atesi tasiyan her bir birey tarafindan tek tek verilecek. Biz de neferleri olacagiz!

Cemal Çolak ~ Trabzonspor Stad Spikeri

peja
18.12.2011, 21:51
Buraya gelipte takıma hocaya laf sayanlar akıl noksanlığımı yaşıyorsunuz?
10 kişi kalmışız aykut atılmış hoca colman'ı çıkartıyor siz hala korkak futboldan bahsediyorsunuz, gidin yatın ya!

Selçuk Baki
Kazım'dan da konu açılmışken Ruhun şad olsun Kazım abi..
Sen gittin gideli değişen birşey yok... Senin için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.” Uşaklar uğraşıyor ama yine eyyamcılar, şerefsizler iş başında....

TNT'de Volkan Konak ve Şevval Sam var.. Tavsiye edilir..

thetruth61
melih şendıl ıkı sene önce ts-fb şampiyonluk macında bı pozısyonda orda kimse yok mu dıyor şimdi naıl sevınıyor yaaaa şerefsiz

Yaşar
Kırmızı kart anına kadar maçı çevirebileceğimize dair umutlarım vardı.2. yarıya da hiç fena başlamamıştık.Fakat Cüneyt Çakır'ın kulaklığının Metris'e bağlı olduğu ve oradan aldığı direktifle Aykut'u attığı an maçın kırılma anıydı.
10'a 11 bile onlardan daha çok istedik maçı ama gücümüz yetmedi işte.
Şenol Hoca yaptığı bütün değişiklerle maçı istediğini gösterdi bize.
Şampiyonlar Ligi ile Türkiye ligi arasındaki dağlar kadar fark oluşma sebebinin hakemler olduğunu da bu akşam daha da anladım.
Cüneyt Çakır'ı elit hakem kategorisine sokanlar Allah'tan hiç korkmazları mı yahu?
Aziz Yıldırım bile ondan daha vicdanlı yönetirdi bu akşamki maçı.
3 derbiyi de 11e 11 oynatmadılar bize.
Bekliyordum da bu kadarını da beklemiyordum.
Pes yani, vallahi pes billahi pes.
Pes ettim ben.
Ellerimi kaldırdım artık.

Alican ALİOĞLU
Sadri Başkan telegol de güzel konuşuyor.

gtem
offff iyi geçirdi başkan . ''Ceza kuruluna savunma vereceğime, fenerbahçe yönetimine savunma veririm daha iyi. ''

61viya
Aferin lan sana Başkan! Kazım abimi söylüyor! Aferin sana.

Sefa
18.12.2011, 21:52
Patlat bi espri de neşemiz yerine gelsin Başkan!

Uğur Tüysüzoğlu
Aferim , aferim devam edelim.

Çıkın Şenol Güneş'e sallayın yok , Burak'da olabilir , yada bir başkası ne farkeder ki
Ertesi gün yönetime giydirmeye başlarız nasılsa neden hakkımızı savunamıyor diye.

Rezalet , adamların başkanı içerde karnaval yapıyorlar biz , yine kendimizi durduruyoruz.

Çokmu zor maçı futbolu bir kenara atıp Teşekkürler Trabzonspor demek galibiyetmi herşey , sahip çıkmak yokmu ?
Sen sahip çıkmadıkça yönetim çıksa neolur ?

tarsus
ilk iki için şansımız yok çünkü mhk ve fenerasyon buna izin vermez.3-4 için mücadele edeceğiz.şuanda 8 puan fark var ve bu farkı kapatabiliriz.çok acı ama buradan çok saydırdığımız kahpeşehir şuan hedeflediğimiz yerde.ben bu fenerasyonun ta ..........

serdaracıl
hala şenol güneş'i savunanlar varya anlayamıyorum. Bu korkak futbolu oynatan bi hocayı eleştirmeyecekmiyiz,serka'dan orta saha futbolcusu yaratmaya calısmasını eleştirmeyecekmiyiz. Senol Güneş'in aldırgı gençleri niye oynatmadığını veya oynatmayacagı adamları takıma niye aldırdığını eleştirmeyecekmiyiz.

ben de aykut yüzünden hocayı eleştiriyordum niye oynatmıyor diye bugün gördüm ki hoca haklı

carolo
100 kere yadim yine yaziyorum ama galiba sadece benim garibimi gidiyor 15 HAFTA GEçTI butun duran tolari ADRIAN KULLANIYOR AMA KORNERMI KULLANIYOR KALE VURUSUMU BELLI DEYIL! ama sorun bunda deyil buna serbest vuruslari vurduranda!!

Samet Yildirim
Baskan süper konusuyor..

Yeter artik be !

61viya
Ceza kuruluna savunma vereceğime, fenerbahçeye savunma veririm diyor Başkan.

Dediği, diyecğin her şeyi geçtim, hatalarını, doğrularını her şeyi geçtim.

Kazım abime yapılanın, medeni bi insana yakışmayacağını söyledin ya! Farklısın artık!

Samet Türkmen
18.12.2011, 21:53
Padişahım çok yaşa. Aynen devam arkadaşlar. Adamın iki sözüne tav oldunuz.

onurts61
7 maçtır tek gol atan takımı ısrarla oynatan hoca gitmesin ama hesap versin , bizden farklı izlesin , soruna çözüm bulsun , einstain ın bir sözü vardır ; Aynı şeyleri yapıp farklı sonuçları bekleyenler aptallardır...

Giallorossi
Helal Sadri baskan. Allah rahmet eylesin Kazim'im.

MonteCristo

En aptalca hareket.

Hemde aptallığın daniskası !

Senin futbolcuların sahada teknik ekibin sahada onun dışında ne taraftar ne yönetici !

Birine birşey yapmaya kalksalar dur diyecek adam bile yok !

Takımı kadıköyde gözü dönmüş adamların içine bırak git neymiş tffyi protesto ediyormuşlar !

Tff'ye ne zararı var bunun ? Gerçekten soruyorum tff'ye bunun zararı nedir ? Eminim şimdi çok üzgünlerdir vah vah Trabzon'un yöneticileri gitmemiş çok yanlış yaptık diye kahrolmuşlardır... Bir taraflarıyla gülerler böyle protestoya !

Yönetim kendi futbolcularımızı ve Şenol Güneş'i protesto etmiştir başka kimseyi değil !

Verilen bu karar Trabzonspor taraftarı olarak benim adıma utanç verici !

SEDAT
* Başkan lafı güzel yerleştiriyor ama karşısında adam yok ki , sırıtıyorlar...

Chiko
Ha böyle baskanim. Cok güzel konusuyor.

gatecrasher61
Kazim abiye ne yapildi?

mekatronik
18.12.2011, 21:54
başkan kayda değer bişi diyormu

Ahmet Karadeniz
Erman

" Trabzonspor Taş Devri Futbolu Oynuyor "

Doğrumu Doğru..

Burağa At ATarsa Atar..

Ne Bindirme Ne Orta Falan Tırt

herkes birilerine sallıyor ama kimse takımı konusmuyor.:alkış::alkış::alkış::alkış:

61viya
"Tff'dekiler formasını çıkatmalı. Başkanı dahil." Başkan.

Metin Sağır
18.12.2011, 21:55
Adam akıllı 3 transferler ile düzeleceğimizi düşünüyorum.

batugol
adamlar el birliği ile bizi biçmeye karar vermişler
bizim yönetimin transferleri de yangına körük oldu

mekatronik
biri yazabilirmi ne diyo başkan

Joacivil
33. Haftayi bekleyin! Gereken cevap yureginde bordomavi atesi tasiyan her bir birey tarafindan tek tek verilecek. Biz de neferleri olacagiz!

Cemal Çolak ~ Trabzonspor Stad Spikeri

Bızım maçta yenılen butun haklarımızı gerı alalım cehenneme cevırelım gerekırse ıyı bır sopa atalım cezada yıyeceksek yıyelım

Sefer A.
Yahu Volkan'i izlemediniz mi onceki maclarda, hala ne Volkan'indan bahsediyorsunuz yahu...

adrian Volkan'dan 2kat fazla oynamistir, ama + katkisini görmedim
ama yok adrian girecek
adrian hayranlarina sabaha kadar sövsem rahatlamam, alin adrian'inizi basiniza çalin

acil61
sadri baskanin sözlerini özet gecen olurmu?

bitirim
Bizim taraftara bak taraftara! halen Şenol Güneş istifa Sadri Şener istifa, colman gitsin vs vs diyorlar! size hak hak! doğranıyoruz bee kaç haftadır kaç aydır yapmadıklarını bırakmadılar! kendinize gelin! kime ne tepki vereceğinizi şaşırdınız!

en büyük düşmanlar bizim içimizde biz neden boşuna fenerasyona kızıyoruzki

Asprilla
18.12.2011, 21:56
7 maçtır tek gol atan takımı ısrarla oynatan hoca gitmesin ama hesap versin , bizden farklı izlesin , soruna çözüm bulsun , einstain ın bir sözü vardır ; Aynı şeyleri yapıp farklı sonuçları bekleyenler aptallardır...

:alkış::alkış::alkış:.

itsmylife
trabzondaki maçta maçtan sonra metrisin önünde şarkısını çalın

61viya
Padişahım çok yaşa. Aynen devam arkadaşlar. Adamın iki sözüne tav oldunuz.

Üstüme alındım, ister istemez :) Tav olmadım, sadece iyi tarafını dşünürken Başkan'ın belki de sadece bunu hatırlayacağım :) Yanlışlarını ortadan kaldırmıyor bu.

Chiko
Erman bizim Baskana TFF'de Trabzonspor'u temsil eden niye hic bir ise yaramiyor, niye orda oturuyor diye soru sorarken hemen Gargamel araya girdi.
"BASKANIM BASKA DIYECEK SEYINIZ VAR MI?"
Ah Serhat, ah..

yorumsuz6117
Ulan Zokora'yı oynatmadınız bari onun yerine oynayan adam karışmayın...

tarsus
:alkış::alkış::alkış::alkış:

.....
Aykut'un böyle bir kart göreceği açıktı zaten. İlk yarı bittiğinde de söyledim. Şenol Hoca'ya devre arası iyi gelecektir.

itsmylife
18.12.2011, 21:57
http://www.youtube.com/watch?v=FpfxpQW5ytE

Uğur Tüysüzoğlu
18.12.2011, 21:58
Hala mı maç yorumluyorsunuz yazık ...

vse61
Mehmet ali yine "Villahi ben yipmiyorum" demis...

Numan Yerlikaya
Gökhan Gönül bence doğru olanı yaptı ama Mehmet Topuz tam bir şerefsiz namussuz!

SADECETRABZON61
İlk yarı bittiğinde yazdım aykut cıkmalı serkan onun yerine defansa geçmeli aykutun yerinede volkan şen girmeli diye.....

53karakan53
18.12.2011, 21:59
GS maçı hatta ve hatta bjk maçı ile başlayan , Şenol hocanın basiretsiz 11 seçimleri ve yanlış oyuncu değişiklikleri bizi bu hallere soktu , hiçkimse kusura bakmasın ama işin özü budur ...

Gs maçında grovacki nin yerine Adrianı alması , sırf Serkanı - Burağı daha fazla oynatmak için bütün bu maçları katletti ...

Bügünkü Colman , Adrian değişikliği gibi senin takımındaki ön liberolardan biri hadi kırmızı kart gördü be adam diğerni neden oyundan alıyorsun , Colman çıktıktan sonra tek top bile kapamadık , Peki Serkan ne yaptı oynadığı süre içinde hangii topu çaldı veya arkadaşına aktarabildi , geçtim onuda bjk maçından berdir Burak nerde bu adamı sattık mı ne oldu , adamın tek artısı savunma arkası koşularıydı kaç maçtır tek bir koşusunu gören var mı ?

Ama yokk Şenol hoca sağolsun bi tuttu bırakmıyor Serkan varya illa onu oynatacak bizde sağ açık için Volkan Şen alınmadı bu yüzden sağbek Serkanı zorunluluktan sağ açık oynatıyoruz , bizde ortasahada oynayacak adam yok alanzinho ya muhtacız , Adrian - Henrique - Sapara boş yere alındı yedekte dursun Sercan kaya Eren albayrak ı hiç saymıyorum , hadi yerli oynatmak istiyorsun be adam niye genç çocuklara önem vermiyorsun oynatsana Sercanı veyahut Eren i , takım zaten var olanlarla kötü gidiyor al genç çocuklarıda oynat işte bari kaybetselerde tecrübe kazanır takım en azından hırsları yeter gençlerin ....

Ama yok ne gereği var 6-7 defans oyuncusu 3-4 de ofansa adam koydun mu tamamdır , yahu kaç maçtır takımda ne defan görebiliyorum ne ortasaha tamamen sıfırlanmış mübarek , ofansa zaten diyecek yok zatışahane burak efendinin altında bi tahtı eksik çekmiş sandalyeyi ohh nasılsa ilk haftalar 5-10 gol attım ne koşacağım gol atsam ne atmasam ne havasında ....

Son haftalardaki en iyi oyuncularımız en başta Grovacki daha sonrada Halil , birini ihtiyar neden satılmıyor diye isyan içinde yollamaya çalıştıktı , diğeri de kazma hiçbir işe yaramaz diye neden alındığı eleştiriliyordu ... Burak ı göklere çıkaranlar son maçları seyredip bi düşünsünler hele Burak Yılmaz Umut Bulutun tırnağı olabilir mi , adamda hırs vardı mahalle maçı dahi olsa bile varıyla yoğuyla oynardı , iyice ruhsuzlar takımı olduk , ortasaha denen bir olay kalmadı defans oyuncuları kendilerini ortasaha oyuncusu sanıyor ofans zaten ununu elemiş eleğini asmış oturuyor ...

Bu Halilin ne oynadığı belli değil adam sahanın her yerinde , e ne yapsın görevini layıkıyla yapan yok ki adamlar altı pasın içine girip hala paslaşıyor kaleye şut çekme olayı kaldırılmış , Giraydan Allah razı olsun bügünkü maçta kaleye tek şut çeken oyuncumuz oydu , geriye kalanların hepsi ortada sıç.an oynuyor sanki ha bire paslaşıyor kaleye girseler hala pas atacaklar yeter artık beee .........

61viya

Metris'in önü türküsü Ali Asker'e ait olup, orada anlatılan hikaye çok duyguludur. İçerdeki için üzüleceğin hikayedir.

Bu kişiliksizler için, güzelim türkü alet edilmemelidir! Asla!

Varlıbaş61
Erman Toroğlu ısrarlar Başkanımıza Sadri diyor !!!

Aziz Yıldırım'a da Aziz mi diyor bu !

Hamza Öztürk
Hala mı maç yorumluyorsunuz yazık ...

vallaha billaha bak bu taraftara bmn de dahil ligde 10.luk bile cok.
Adamlar hala futbol konusuyor, kör hepsi kör

Fatih ÇOLAK
18.12.2011, 22:00
Başkan dediki Cüneyti haftaya maçımıza verseler yine bir adamımızı atar...

Emre GÜRDAL
korkak futboldan kasıt ne ben çözemedi... biri anlatsın? size göre korkak futbolu bıtırmek için tolgayı kaleden çıkart malzemeyiciyi kaleye koysak gene korkk futbol dersiniz buna... bence şenol hoca açık futbol oynadı colman ve serkanı çıkardı orta sayahada hiç kosmayan devamlı ıleri oynaya adrian ve heniqe aldı...bu korkak futbol degildir..düpe düz intihardir benim görüşüm...gelelim yeşil ördeklere lan siz gdin kugulu parkta yüüzn kafanıız soguk suya sokun sizin yöneteceginiz maç bu kdara olur.. maçın sonucunu bencede yeşil ördekler etkiledi...şenol hocyada kızmaya gerek yok elinde bu var bundna başka yok..seni seviyorum hocam...

Mustafa Ayazoğlu
Erman Toroğlu ısrarlar Başkanımıza Sadri diyor !!!

Aziz Yıldırım'a da Aziz mi diyor bu !

Sadri Şener kankası.

Mehmet Ç.
Senol Hoca'yi dinlemiyorsunuz!??

Ama bol bol elestiriyorsunuz?!?!

Bir gidin ya!!!!

Takim bugün mükemmele yakin oynadi hemde 9 kisi?!?!

Halil odun gibi korneri izlemeseydi en az 0-0 biterdi..

Pozisyonada girdik..

Tv dinleyip burada satmayin?!?

sonkez61
alan'ı eleştiriyorlar adam eksilten , alan boşaltan dikine gitmeye çalışan ve giden , devamlı top isteyen sorumluluk alan ve oyunu cesurca oynayan ben değildim zannımca. bugün aykutun kart göreceği belli ikinci yarı oyundan al. adamın ismini iki defa duydum ikiside kartta. kazanacaksan başka maçta kazan adamı. takım maçın başından beri biraz daha cesur oynasa rahat alacağımız maç. ayrıca çok basit becerisizlik yaptık. hayde marşıda karadenizli olup istanbul takımlarını tutanlara kapak olsun. kimlere destek verdiklerini anlasınlar.

61_Serhat_61
vallaha billaha bak bu taraftara bmn de dahil ligde 10.luk bile cok.
Adamlar hala futbol konusuyor, kör hepsi kör
evet ya birazda buz hokeyi hentbol konusalim... hatta ve hatta kizma birader oyunundanda bahsedelim yahu...
hey allahim ya...

Uğur Tüysüzoğlu
18.12.2011, 22:01
GS maçı hatta ve hatta bjk maçı ile başlayan , Şenol hocanın basiretsiz 11 seçimleri ve yanlış oyuncu değişiklikleri bizi bu hallere soktu , hiçkimse kusura bakmasın ama işin özü budur ...

Gs maçında grovacki nin yerine Adrianı alması , sırf Serkanı - Burağı daha fazla oynatmak için bütün bu maçları katletti ...

Bügünkü Colman , Adrian değişikliği gibi senin takımındaki ön liberolardan biri hadi kırmızı kart gördü be adam diğerni neden oyundan alıyorsun , Colman çıktıktan sonra tek top bile kapamadık , Peki Serkan ne yaptı oynadığı süre içinde hangii topu çaldı veya arkadaşına aktarabildi , geçtim onuda bjk maçından berdir Burak nerde bu adamı sattık mı ne oldu , adamın tek artısı savunma arkası koşularıydı kaç maçtır tek bir koşusunu gören var mı ?

Ama yokk Şenol hoca sağolsun bi tuttu bırakmıyor Serkan varya illa onu oynatacak bizde sağ açık için Volkan Şen alınmadı bu yüzden sağbek Serkanı zorunluluktan sağ açık oynatıyoruz , bizde ortasahada oynayacak adam yok alanzinho ya muhtacız , Adrian - Henrique - Sapara boş yere alındı yedekte dursun Sercan kaya Eren albayrak ı hiç saymıyorum , hadi yerli oynatmak istiyorsun be adam niye genç çocuklara önem vermiyorsun oynatsana Sercanı veyahut Eren i , takım zaten var olanlarla kötü gidiyor al genç çocuklarıda oynat işte bari kaybetselerde tecrübe kazanır takım en azından hırsları yeter gençlerin ....

Ama yok ne gereği var 6-7 defans oyuncusu 3-4 de ofansa adam koydun mu tamamdır , yahu kaç maçtır takımda ne defan görebiliyorum ne ortasaha tamamen sıfırlanmış mübarek , ofansa zaten diyecek yok zatışahane burak efendinin altında bi tahtı eksik çekmiş sandalyeyi ohh nasılsa ilk haftalar 5-10 gol attım ne koşacağım gol atsam ne atmasam ne havasında ....

Son haftalardaki en iyi oyuncularımız en başta Grovacki daha sonrada Halil , birini ihtiyar neden satılmıyor diye isyan içinde yollamaya çalıştıktı , diğeri de kazma hiçbir işe yaramaz diye neden alındığı eleştiriliyordu ... Burak ı göklere çıkaranlar son maçları seyredip bi düşünsünler hele Burak Yılmaz Umut Bulutun tırnağı olabilir mi , adamda hırs vardı mahalle maçı dahi olsa bile varıyla yoğuyla oynardı , iyice ruhsuzlar takımı olduk , ortasaha denen bir olay kalmadı defans oyuncuları kendilerini ortasaha oyuncusu sanıyor ofans zaten ununu elemiş eleğini asmış oturuyor ...

Bu Halilin ne oynadığı belli değil adam sahanın her yerinde , e ne yapsın görevini layıkıyla yapan yok ki adamlar altı pasın içine girip hala paslaşıyor kaleye şut çekme olayı kaldırılmış , Giraydan Allah razı olsun bügünkü maçta kaleye tek şut çeken oyuncumuz oydu , geriye kalanların hepsi ortada sıç.an oynuyor sanki ha bire paslaşıyor kaleye girseler hala pas atacaklar yeter artık beee .........

Arkadaş , takım iyi olsa , yenebileyecekmiydik liğme liğme takımı doğruyolar sen salla bizimkilere yazık.

Varlıbaş61
Sadri Şener kankası.

Kendi aralarında öyle konuşabilirler ama hitap ettiği kişi Trabzonspor Başkanı ...

Samet Yildirim
Senol Günes bu ülkenin tek IMPARATOR`UDUR !!!

Erdem Keser
Hasan Yener trt'de iyi konuşuyor.

Uğur Tüysüzoğlu
18.12.2011, 22:02
Hocanızıda satın , takımıda sonra neden olmuyor niye olsun ki ...

Mustafa Ayazoğlu
Başkan dediki Cüneyti haftaya maçımıza verseler yine bir adamımızı atar...

İster Fırat ister Kuddusi isterse Cüneyt hangisini verirse versinler.

Trabzonspor sistemin düşmanı.
Durumumuz iyi değil artık

Sertan Danışer
ligi bıraktım artık bir cacık olmaz bu saatten sonra konsantrasyonum 33.haftaya umuyorum ki siz de benim gibi düşünüyosunuz fener ordan çıkarsa avni aker-trabzonspor efsanesi benim için biter formamı asar bırakırım bu işleri nokta

tarsus
Kendi aralarında öyle konuşabilirler ama hitap ettiği kişi Trabzonspor Başkanı ...
trabzonspor başkanıysa neden bunu hissettirmiyor susuyor!!!!!neden trabzonsporun haklarını savunmaktan öte espriyle günleri geçiştiriyor!!!

Veysel
Hasan yener trt'de.

Hamza Öztürk
evet ya birazda buz hokeyi hentbol konusalim... hatta ve hatta kizma birader oyunundanda bahsedelim yahu...
hey allahim ya...

dogru orda ofsayt vardi, surda alan pasi veremedi, orda burak kart görmicekdi..surda burda
konusun konusun
Adamlar bizim bi kulak arkamizi birakmis, siz futbol konusun..

Sibel
18.12.2011, 22:03
Beklediğim bir sonuçtu. Yakında bir güzel haber alacağız, bu ona işaret.:rolleyes:

Varlıbaş61
18.12.2011, 22:03
Yahu bir kere de maçtan önce konuşun yaaaa ... Hep maçtan sonra ... Bir kere de diyin ki şu maçta hakem hatası olursa hakemler Trabzon'a giremez deyin daaaaa ...

Sami Kuk
18.12.2011, 22:04
Bu TFF hepten kontrolden çıktı.Sarhoş gibiler.Fenerin açıklamalarına ceza yok,bize var,zokoraya ceza, falanda filan...

Birşey yapmak lazım resmen bu sefer Fenerasyon olmus.

Varlıbaş61
18.12.2011, 22:04
trabzonspor başkanıysa neden bunu hissettirmiyor susuyor!!!!!neden trabzonsporun haklarını savunmaktan öte espriyle günleri geçiştiriyor!!!

o da bizim sorunumuz Erman Toroğlu'nun değil ...

Sefa Murat Dokuz
18.12.2011, 22:05
Başkan çok konuşmuyor, daha sert konuşmalı. PDFK ne ceza verirse versin onların vereceği ceza şereftir bizim için.

nakzo
Hakemi makemi bir yere koyunda 1.Trabzonsporun en son ne zaman bu kadar üst üste maç kazanamadıgı sezon hatırlıyosunuz?2 Bu sene kaç puan daha alırsak kümede kalırız? 3Bu sene hangi derbi maçtan puan çıkartabiliriz ?4şenol güneş dünyada her hangi bir takımı şampiyon yapabilirmi ?

Hamza Öztürk
bu sabah burda yazdim hakem bizi katledecek diye o yüzden yenilecegiz diye, bir kac kisi cikip benim yazdigimi alintilayip bana firca cekti guya....dedim diye demiyorum...ama görünen köye nezamandan beri kilavuz lazimmis?

mekatronik
biri yazsın da ne dediler izleyemiyoruz.

[KAPLAN]
Böyle sistemle oynamaya devam edersek, kimse bizden gol dahi beklemesin. Şenol Güneş biraz da kendine baksın. Şu futbola iyi oynadık demesin. Sahada iki kötü takım vardı, daha kötü olan kaybetti. Bu kadar basit. Topu alan Burak'a atsın. Ne ala memleket...

ErtuGrul
Aykut'un atilmadan onceki pozisyonda Aykut'a faul yapiliyor, kimse onu konusmuyor...

Full HD
18.12.2011, 22:06
Bu TFF hepten kontrolden çıktı.Sarhoş gibiler.Fenerin açıklamalarına ceza yok,bize var,zokoraya ceza, falanda filan...

Birşey yapmak lazım resmen bu sefer Fenerasyon olmus.

Elhamdulillah Müslümaniz.Aksi taktirde ne yapacagimizi iyi bilirdik.Ama insan öldürmek günah!

Alper Calik
Raporlama tusuna bastim brs87 yi, ayrı bir pencere açıldı, yetkiniz yok gibi birşeyler söyledi.

Ancak raporla tuşuna bastıktan sonra bana bir mesaj yazma penceresi bile çıkmadı.

Çıkan pencerede,

sen raporlayamazsın,

-forumdan çık
-geri

gibi 2 şık vardı tam hatırlamıyorum...

İlgileniyorum abi :) tam verdiği hatayı da yazarsan daha netleşecek :)

61_Serhat_61
dogru orda ofsayt vardi, surda alan pasi veremedi, orda burak kart görmicekdi..surda burda
konusun konusun
Adamlar bizim bi kulak arkamizi birakmis, siz futbol konusun..
ne yapalim baska ? bizim söylememizle isler yürüseydi coktan fener kümedeydi bizde kupamizi almistik... tiyatro futbolu ile zaman geciriyoruz iste...

Uğur Tüysüzoğlu
Hakemi makemi bir yere koyunda 1.Trabzonsporun en son ne zaman bu kadar üst üste maç kazanamadıgı sezon hatırlıyosunuz?2 Bu sene kaç puan daha alırsak kümede kalırız? 3Bu sene hangi derbi maçtan puan çıkartabiliriz ?4şenol güneş dünyada her hangi bir takımı şampiyon yapabilirmi ?

Liğme liğme doğranıyor Trabzonspor , sen hocana mı sallıyorsun şu hoca istifa etsede rahatlasanız sizin gibi taraftardanda utanıyorum !

Taha Muhammet
geçen sene ne yaptı

cotanak61
18.12.2011, 22:07
bu sabah burda yazdim hakem bizi katledecek diye o yüzden yenilecegiz diye, bir kac kisi cikip benim yazdigimi alintilayip bana firca cekti guya....dedim diye demiyorum...ama görünen köye nezamandan beri kilavuz lazimmis?

Abi aynen öyle demistin. Hatirliyorum...
Fenerin Kazim Koyuncunun sarkisini calmasi bana yenilgiden fazla koydu arkadaslar :(

Hamza Öztürk

gecen seneki sampiyonlugumuz gözüne girsin arkadas, senol günes sayesindeki sampiyonluk gözüne girsin.
o kupa geldiginde sevinmeye yüzün olacakmi?

Ahmet KESKİN
ya yönetim bana ceza versin yada 20 saniye sonra bir daha senol hocaya laf söyleyen varsa ana avrat sövecegim... isteyen eleştirsin senol hocayııııııı

Fatih Öztürk

seni buradan atmıyorlarmı kardeş.sen ne antipatik bi taraftarsın he?

Gurpas
artık burak sevdasından vazgecelim hücum zenginliğimiz sıfır

mekatronik
Aykut'un atilmadan onceki pozisyonda Aykut'a faul yapiliyor, kimse onu konusmuyor...
konuşaçak ne var hocam gökhan gönül itiraz ediyorsa biz ne diyelim

tarsus
18.12.2011, 22:08
Elhamdulillah Müslümaniz.Aksi taktirde ne yapacagimizi iyi bilirdik.Ama insan öldürmek günah!
peki sakat bırakmanın cezası ne:)

Sami Kuk
Hasan Yener ne dedi..

Taha Muhammet
yaralamak okadar günah değil di galiba :)

Ahmet Karadeniz

hocam harika özetlemişsin olayı. Evet bize hatalar var ama 11 kişiykende ne oynadı bu takım gençlerbirliği maçında nasıl oynadı o kadar orta yapıldı kaç tanesi bizim oyuncularla buluştu. kaçtane organize atak yaptık bunlarıda sorgulamak lazım.

61viya
"Aykut'un ilk sarısı da yanlış karar" Marcus.

"Serkan'a yapılan hareket net kart. " Marcus

Cech pozisyonunda: "Gökhan Gönül uyarılmadı bile. Net bir sarı kart. Kırmızıya dönmeliydi." Marcus.

devilkid
bi bakanımız vardı bizim..hani bizi temsil eden..atkısıyla saçıyla kıçıyla şov yapan..ne oldi ona..boşbakan mı oldu..

itsmylife
Metris'in önü türküsü Ali Asker'e ait olup, orada anlatılan hikaye çok duyguludur. İçerdeki için üzüleceğin hikayedir.

Bu kişiliksizler için, güzelim türkü alet edilmemelidir! Asla!

hocam şarkıya sözümüz yok. soylediklerin doğrudur.

ama metrisi hatırlatan şarkı da odur.

onu yapmak için

yoksa türküyü alet ettiğimiz falan yok. bizde güzel bi türkü dinlemiş oluruz.

daha güzel olan rahmetli Kazım Koyuncunun söylediği Hayde türküsünü dinlediğimiz gibi ..........

Mustafa Ayazoğlu

Konuşulmyor değil,

faul bize verilmeyip olayan bir faule KIRMIZI vermek olayın özeti bu.

Enes Ünal Kaya
18.12.2011, 22:09
http://c1112.hizliresim.com/s/l/16c6p.png

Uğur Tüysüzoğlu
ya yönetim bana ceza versin yada 20 saniye sonra bir daha senol hocaya laf söyleyen varsa ana avrat sövecegim... isteyen eleştirsin senol hocayııııııı

banada yönetim ceza versin , yoksa şenol hocaya sallayana bende küfür edecem !

cotanak61
Bu Nakzo mu kimse 100% Trabzonsporlu degil. Bende giderim angut mu ne Forumlarin adi. Orda bende yazarim 800 Yorum

Asi Çaykaralı61
18.12.2011, 22:10
Ne mutlu TRABZONSPORluyum diyene sonuna kadar arkadayız

ziyaretci
18.12.2011, 22:11
banada yönetim ceza versin , yoksa şenol hocaya sallayana bende küfür edecem !

gunluk olarak taktiksel elestirene degil de genel anlamda elestirenler icin arkanizdayim :alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Erdem Koltuk
Selçuk gitti gram üzülmedim.
Egemen gitti umrumda olmadı.
Ama Yattara'yı gönderdi Şenol Güneş hem de son maçta kadroya dahi almadı. İlk 18e iki kaleci alabilen Şenol Güneş onu ilk 18e almadı. O hamleden sonra Jaja'nın da Engin'in de bu takımdan gideceğini anladım.

Sen bu takımdan isteyerek gönderdiğin 3 adamı mumla arıyorsun şimdi. Senin futboldan anladığın bu Şenol Güneş. Tam bir sınıf öğretmenisin sınıfını uslu çocuklarla donattın ama teknik direktör falan değilsin. Oyunu ateşliyecek adamın yok.

Ayrıca devre arası yönetim sana Messi'yi alsa sen onu 25. haftadan önce oynatırsan ülkeyi terkederim. 25. hafta da son 10 dakika yanlış anlaşılmasın.

x_man
Şenol hocaya laf yok adam ne yapsın Allah razı olsun ondan sayesinde ayakta kalabiliyoruz

Ahmet KESKİN
şenol hocaya laf söyleyecek yok mu içimde kalmasın fena kayacagım cünkü onlara...

Taha Muhammet
ordu maçına 10 kişi çıkalım gerçek diyorum hakemlerin artık kırmızı kart vermelerine gerek yok

61viya
18.12.2011, 22:12
hocam şarkıya sözümüz yok. soylediklerin doğrudur.

ama metrisi hatırlatan şarkı da odur.

onu yapmak için

yoksa türküyü alet ettiğimiz falan yok. bizde güzel bi türkü dinlemiş oluruz.

daha güzel olan rahmetli Kazım Koyuncunun söylediği Hayde türküsünü dinlediğimiz gibi ..........

Aynı seviyeye inmemek gerektiği kanaatindeyim. Türküyü söyleyene saygım açısından söylüyorum. Değilse, azize ve tayfasına laf atacak herhangi bi şarkıya her daim varım. Ama ondan vevel, galip gelmemiz mühim olan.

sercaninanc
benim yüreğim acıyor her maç biçiliyoruz çok üzülüyorum
şenol hoca her konuştuğunda eriyorum ben 3 kuruş maaşımla orjinal ürünler alıyorum
geçen sene eskişehir maçını hatırlıyorum tolganın burnu burak ın hali gözümün önüne geliyor bişeyler yapalım yönetime mail atalım yada yapacak bişey bulalım

ergin cesit
bir şenol hocamız gibi varmı daha bu camiada.biraz el insaf

Uğur Tüysüzoğlu
gunluk olarak taktiksel elestirene degil de genel anlamda elestirenler icin arkanizdayim :alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Gün eleştirme zamanı değil , sonra eleştirirsin şimdi zamanımı arkadaş sahip çıkma zamanı oyun oynuyorlar üzerimize teşekküerler.

Ahmet KESKİN
18.12.2011, 22:13
ceza felan da umrumda deil... sadece klavyeden stres atacagım reelde yakalarsam ne olur bilemem elime gecmesinler...

61viya
"Aykut'un iki kartı da yanlış." Markus.

OzcanHan61
o kadar sinirliyimki icimden gecenleri yazsam banlenirim, artik yazcak bisy bulamiyorum lanet olsun böyle yönetime...
hollanda ligi maclarina bakiyorum adamlar genc oyunculardan takim kurmus kosuyolar mücadele ediyolar bir tane yildizi olmamasina ragmen top oynuyolar... bizim gereksiz yönetim toplamis ise yaramayan adamlari 10 metre topu sürükleyemeyen adamlari TRABZONSPOR gibi büyük bir futbol camiasinin TRABZON gibi futbolla yatip kalkan bir ilin gururuyla onuyorlar....
lanet olsun böyle yönetime........sadri sener istifa!!!

Mustafa Çolak
Lütfen biraz düşünün, son altı ayda Şenol hoca kadar hakkınızı savunan var mı?

Sefa Murat Dokuz
http://img819.imageshack.us/img819/240/fft99mf1038850.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/819/fft99mf1038850.jpg/)

Senin yerin başka be hocam...
Paraya karşı emeğin mücadelesini verip, 82 puan topladın bu ligde.

Tek hatan transferde masaya yumruğunu vurmamak.

Oğuzhan
Bu kadroyla bu kadar arkadaş helal olsun ne güzel mücadele etti çocuklar.

Adam gibi transfer yaparlarsa takım toparlanır, yoksa böyle devam eder belli gidişat.

Şu feneri geçen seneki kadromuz olsa haşat ederdi en az 3 tane atardık.

Berat Akçay
Dik durma günü !

Varlıbaş61

Öyle bir şey demedi ya ... Neden yanıltıyorsunuz milleti ?

Samet GÜVEN
18.12.2011, 22:14
Liğme liğme doğranıyor Trabzonspor , sen hocana mı sallıyorsun şu hoca istifa etsede rahatlasanız sizin gibi taraftardanda utanıyorum !

futbol bilmeyip yorumlayan ve bilhassa maçlardan sonra görünen çok arkadaşımız var.

eleştirmekte haklıdır taraftar, yanlışlarıda vardır, bunlar söylenebilir ama şenol hoca bu işi bırakmalı diyenler Ts nin felaketini istiyenlerdir.

bence...

Emirhan Uludüz
Selçuk gitti gram üzülmedim.
Egemen gitti umrumda olmadı.
Ama Yattara'yı gönderdi Şenol Güneş hem de son maçta kadroya dahi almadı. İlk 18e iki kaleci alabilen Şenol Güneş onu ilk 18e almadı. O hamleden sonra Jaja'nın da Engin'in de bu takımdan gideceğini anladım.

Sen bu takımdan isteyerek gönderdiğin 3 adamı mumla arıyorsun şimdi. Senin futboldan anladığın bu Şenol Güneş. Tam bir sınıf öğretmenisin sınıfını uslu çocuklarla donattın ama teknik direktör falan değilsin. Oyunu ateşliyecek adamın yok.

Ayrıca devre arası yönetim sana Messi'yi alsa sen onu 25. haftadan önce oynatırsan ülkeyi terkederim. 25. hafta da son 10 dakika yanlış anlaşılmasın.

Yattara kendisi istememişti diye hatırlıyorum (aklı sıra trip yapıyordu)..
Futbolcularla her gün görüşen, izleyen biz değiliz olayların iç yüzünü bilmeden Jaja ve Yattara için Hocaya sallayamam ben.

Doğan BULAT
Kanattan gelmeye çalışıyoruz kaç maç oldu bir tane ön direğe koşu yapan adamımız yok..

İleride tek Burak var adamın önünde 5 kişi ama bir tane arkadan Burak'ın yanına sokulan pas isteyen futbolcumuz yok...

Birbirlerinden kopuk futbol oynuyorlar.. Al ver yok..

Herşeye tamam ama HIRS yok

Bu kadar şey olmayınca da RUHSUZ futbol oynamamız doğal yapacak bişey yok..

Numan Yerlikaya
Sadri Şenerin konuşmasını nerden izleriz ya

Samet Demir
geçen sene ikinci yarı da buna benzer muhabbetler dönüyodu vurun şenol hacoya vurun yönetime sonra gördük adamların neler yaptığını. bu maça 12 kişi başlasak hakem 2 kişiyi atar yine 10 kişi kalırdık. kadroda messi olsa zaten geçen maçtan kart cezalısı olurdu. takım kötü oynuyo tamam ama hırsızın hiç mi suçu yok arkadaşlar. adamlar şikeci takımlarını savunuyorlar her kulvarda biz hala futboldan bahsediyoruz. çok objektifiz çookkk...

zahido

markusunda ne bok oldugu belli..

o yorumu yapmak icin evliya olmaya gerek yok..

gecen sene ismarlama yorum yapanlar sussunlar bari..

hami08
Forumda bir kaç isim var.Maç önceleri hiç bir zaman uğramazlar foruma.Yeneriz uğramazlar foruma,ama ne zaman ki kaybederiz bir anda doluşurlar ''hoca sen böylesin,şöylesin,onu kovdun,bunu dövdün,ona sövdün,onu oyuna almadın,sen hoca mısın''yeter da arkadaş ya.Eleştirinde dozunda be dozunda.

Ertan1982
Bügün eseriz yarin eseriz belki ertesi gün eseriz ama 4.Gün herkez susar.Kalan bizim sahada dogranmis bir sekilde 3 Puan sikecilerin hanesinde olur.Artik bu fenerasyon vs. hepsini indirmeliyiz(secimlen, Silahlan degil,yanlis anlamayin).Medya ayagi da darbe yapmaliyiz.

Mustafa Ayazoğlu
http://img819.imageshack.us/img819/240/fft99mf1038850.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/819/fft99mf1038850.jpg/)

Senin yerin başka be hocam...
Paraya karşı emeğin mücadelesini verip, 82 puan topladın bu ligde.

Tek hatan transferde masaya yumruğunu vurmamak.

Kesinlikle transfer yanlışları var.

My
18.12.2011, 22:15
Gökhan hakeme Aykut bana dokunmadı hocam demiş hoca ise dokunmasına gerek yok harekete bakarım ben demiş.

hareket topa. Gökhan'a hiç bir şey ypk. Hakemin zihniyetini anlamak için net bir durum.

SEDAT
Dik durma günü !

* :alkış: :alkış:

Mehmet Ç.
Her taraftan dograniyoruz..

Senol Günes Trabzonspor dedi icin hep, disaridan sevilmiyor..

Bide siz yüklenin..

Kör müsünüz.. Bakan kör mü?!?

Puan yorumculari sizi?!?

Bugün ne kötüydü?

PSV yi eleyince kral yaparsiniz ama...

itsmylife

eline sağlık da, alternatif önerin nedir.

alternatif hoca önerin.

şenol güneşi yollayalım, ziya doğanı getirelim nedersin? yada vahid halilhodziç, o olmaz ise hugo bross o da olmazsa özkan sümer orda ...

zaten sabrımız yok, istikrarımız yok, sürekliliğimiz hiç yok...

bu takım 2. lige düşsede bankasyadan yine çıkaracak şenol güneşdir.

dünya 3. lüğü olan teklnik adamı tartışmayalım. kadroyu tartışmaya eyvallah.

tabi guardialo yada mourihno gelmeye kabul ederse iş değişir ...........

61viya
Öyle bir şey demedi ya ... Neden yanıltıyorsunuz milleti ?

Genelde dinlediğimi doğru anlarım ben.

Bu cümle çıkmadı ağzından. Ama elli cümlede ne dediğini anlatacak halim yok takdir edersiniz ki. İlk kart için yanlış demişti. İkincisi için de talihsiz bi karar dedi. İkisini birleştirirseniz, ortaya iki kart da yanlış ibaresi çıkıyor.

İşim gücüm yok, milleti yanıltmak için girmedim, merak etmeyin.

Mustafa Ayazoğlu
18.12.2011, 22:16
Aykut

1. sarı doğru
2. sarı kart kesinlikle HAKEM faciası.

gtem
Her maç sonrası aynı geyik. Birileri Şenol Güneşi eleştiriyor, birileri de onu eleştirenlere hakaret ediyor. Sonra kavga etmeye başlıyorlar. Sıktı artık bu muhabbet...

61_Serhat_61
http://c1112.hizliresim.com/s/l/16c6p.png
:alkış::alkış::alkış: +1967
ARKALARDA KALMASIN !!!!
ADAMSIN ADAM !!!!

İgzas-61
Sadece Şenol Güneş hocam sen bu takıma lazımsın bunu en kritik maçı kaybetsen dahi söylerim sana inanıyorum tüm kalbimle

Sertan Danışer
trabzonlu sen böyle yaparsan eloğlu ne yapar bari sen yapma trabzonlu kıyma şenola tamam bazen oyuna müdaheleleri olmayabilir yada olunca yanlış olabilir ama şenol güneşin hocalığından şüphe eden adama sorarım aykut kocaman süs köpeğinden öte değildir benim için

sametaydin
18.12.2011, 22:17
Walla lig umrumda değil. Bu takım 2-3 takviyeyle ligin 2. yarısı maçlarını kanırta kanırta kazanır.

Benim için Psv maçı önemli. Psv yi eleyelim gerisi çok da önemli değil biz zaten bu ligde ilk 4e kesin gireriz.