PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trabzonspor?umuzun Yeni T.Direktörü?

Uğurtan
19.04.2006, 14:59
Arkadaslar T.Direktörümüz Vahid Halilhodzic'in gidecegi kesinlesmistir..Ve suan medyada dolasan isimlerin haricinde de fikirleriniz var oldunu düsünüyorum...Saygi çerçevesinde Trabzonsporumuza en çok yakisacak ve bizi basariya götürecek hoca kimdir? sorusuna yanit arayalim ve tartisalim..

Benim düsüncem kisaca söyle Van Gaal derseniz, kariyer olarak mükkemmel tek söz yok ancak doymus ve basariya aç olmayan artik pek bir yapacak hedefi kalmamis hoca ne kadar bize yararli olur? diye düsünüyorum..

Bize basariya kariyere hala aç olan hirsli bir teknik adam gerekmez mi?

Yerli veya yabanci ben ayirmiyorum karakter özelligi olarak sürekli hücumu ve gerçekten futbol oynatmayi düsünen bir hoca istiyorum..

Türkiyeden Ersun Yanal örenegi gibi gerçi bununda eksikleri ve olumsuz yönleri var..

Yabancai hoca olursa Barcelona'daki gibi Rijkard gibi bir adam isterim hep isimli hemde hücumu düsünmesi çok önemli..Transferde bize artik puan saglayacak hoca gerekli..

Yerli derseniz Ünal Karaman iyi bir isim ama bence gelecek kariyerli bir yabanci hocanin yaninda 2 sene pismesi iyi olur..

M.denizli-Z.Dogan v.s lere karsiyim..Bunlar Trabzonspor'a artik gelmezler istemiyorum!

Tahir
19.04.2006, 15:06
Yerli olursa iyi olur tanima süreci açisindan bu Ünal olmali.Yabanci olursa Van Gaal iyi olur.Ama olmasi gereken en önemli sey bir sene boyunca hatta iki sene hoca gitsin su gelsin lafinin lugatimizdan silmemizdir.Basari için bu sart.

KUYMAK
19.04.2006, 15:06
Trabzonspor un sitesinde böyle bir habere rastlayamadim.Kesin oldugu konusunda nasil kanaate vardin.

Ölmemis adama kefen biçmeyelim.smileys/smiley7.gif

fincher
19.04.2006, 15:12
konu simdi kapanir.kapanmadan adayimi yazayim...
SAMET AYBABA...

sümela61
19.04.2006, 15:13
kesin degilse yazmayalim lütfen arkadaslar... ayrica kesin olsa bile forumda Hoca ile ilgili zaten bir baslik var... oraya eklesek daha sik olmaz mi?...

sevgilerimle...

Tahsin Armutcu
19.04.2006, 15:13
sitemizden kesin bir haber cikana kadar topicin kapatilmasini adminlerden talep ediyorum

selcjK
19.04.2006, 15:15
kinalari hazirlayin!

Şentürk
19.04.2006, 15:15
hiç kimseyi istemiyorum vahid halilhodziç ikna edilsin yeter...

Kaya
19.04.2006, 15:19
Arkadaslar henüz kesinlesen bir durum yok. Mevcut basliklarimiz var zaten. Kesinlesince baslik açilacaktir.