PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 14. Hafta | Trabzonspor 1 - 2 Gençlerbirliği

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9]

serkanholep
14.12.2011, 23:13
abi alperi isteyelim yarin gelir

keza volkan geldi

olcan gelir isteyelim inan gelir bak ozan da gelir hatta..

niyet onemli abi..bide gokhan tore bize gelmemesi normal degil mi sence de..adam alman altyapisi hamburgda 50.000 kisinin onunde oynamak farkli bisi.

musa nizam alper potuk kamil corekci sezer (rize oynayan genc stoper) ozan olcan muhammet bunlari almak isteyelim hangisi bize yok der yada hangisi senin 11 de siritir..

yabanci transfere gelince sikinti oalcagi kesin..avrupada oynayan belkide en dogudaki takimiz .. sehrin yapisi ortada..ama bu topcu gelmeyecegi anlamina gelmez..liverpool gibi takimda oynamis song bu takimda 2 sene oynadi problem yaratmadan..

demek istedigim su ki trabzondan daha kucuk ornegin hoffeniam villareal gibi ve buna ornek olabilcek parlama potansiyeli olan yuzlerce topcu var..

belki simao quaresma alamayabiliriz

ama shota vugrinec symek bulabilirz..ama onemli olan niyet

saydıklarını alırız tabiki

ama onlarda emin ol 2 sene sonra (ya da 3 ) istanbula kaçmanın yolunu arar

kaç futbolcumuz istanbul bileti almıyor hafta sonu

(bu sene yoğun olduğu için alamıyo olabilirler)

trabzonda tek kalacak adam tolgadır

gerisi istanbul takımları istediği an gidecektir

ha bu onları kötülemek değil gayet doğal bir şey

hodlu
14.12.2011, 23:14
Diyelim ki bu alınan oyuncuların hepsini Şenol hoca aldırdı.Dağıtılan olan takımın yerine %100 isabetle transfer yapmak hayal olurdu.Hocada gidenlerin yerini bir şekilde doldurmaya çalıştı.Yapacak birşey yok....

Alper61
14.12.2011, 23:15
marek cech yazacak değildim oynatmadıktan sonra ondaki potansiyeli hiç birimiz göremeyiz

Bence birşey yazma....

ccd6167
14.12.2011, 23:15
Türk topcuları gittiginde dert yandı da işte sorun orda bi şekilde almak lazımdı cunku yetkili onlar bizim elimizden bişey gelmiyor. .Ayrıca hocanın rotasyona neden gitmedigini anlayamıyorum. .
2 yedek kaleci nedir yaa rezillik,altyapıda yok mu baska oyuncu kaleci nedir yaa amatörde yapılmaz bu hareket
Her mac as kadroyla cıktık nerdeyse aldıgımız puan ortada bu daha da endişe verici.
Neyse sonumuz hayrolsun. .

bence hocanin sucu yedek 2 kaleci almakta da degil bence tolgayi dinlendirmesi lazimdi ..

lakin tolga kaptan oldugu icin takimi disardan motive etmeyi deneyebilirdi kaptanlar bugun icin var ..

onur as zeki yedek olabilirdirdi.tabi boylece de sorun cozulmuyor..

hoca benim gozumun onunda izledi a2 macini abi demek topcu bulsa oynatacak suc hocada degil kanimca altyapi konusunda

Veysel
14.12.2011, 23:18
Arkadaşlar başkan istifa ettimi yerine kim gelecek Allah aşkına kim Trabzonspor'a bütün herkes rant elde etmek için geliyor.

ccd6167
14.12.2011, 23:19

abi oyle diyosunda yapma gozunu seveyim ya..95 den sonra ogun abdullah orhan kaynak aurelio selcuk egemen engin..

ogunle abdullahi m ali yilmaz para yuzunden satti

16 senede benim hatirlamdigim hangi topculari aldilar..

bence yanlis dusunuyosun sayin abim benden demesi..

burada yonetimin yanlisini sehre yuklemek yanlis

selcuk egmenle sozlemesini onceden uzatilip para karsiligi satip 2-3 ustune verip serdar aziz ve alperi alabilirdin yaniliyor muyum abi?

vizyon meselesi bence bu olay..bence sehirde suc bulmak olmaz..

Thug!
14.12.2011, 23:21
Arkadaşlar başkan istifa ettimi yerine kim gelecek Allah aşkına kim Trabzonspor'a bütün herkes rant elde etmek için geliyor.

O da ayri bir dert, Trabzonspor bu kücük kent icin inanilmaz gelir sagliyor. Gelmek isteyenin tek amaci bu gelirden kendine büyük dilimi ayirmak oluyor.

brushfield
14.12.2011, 23:21

Trabzonlu olanlar da Selçuk'tan Egemen'den farklı değiller. Zamanında Küçük Orhan'ı da gördük, Ogün'ü de. Shalke istediğinde Hami'yi de gördük , Zenit istediğinde Fatih'i de. Şu bir gerçek ki maddi olarak Trabzonspor'u aşan bir topçuyu Trabzonspor elinde tutamaz. Trabzonsporumuzun elinde tutabileceği futbolcu bugün için maksimum yıllık 1,5-2 milyon euro alan futbolcudur. Bunun fazlasını yurt içinden ya da yurt dışından bir takım önerirse yani bu kadarlık futbolcu olurlarsa bu takımda o futbolcuyu tutamazsın. Bizim kapasitemiz bu kadardır, gocunmaya-gücenmeye de gerek yok.

hodlu
14.12.2011, 23:26
Ligi bu şerefsiz tff zamanında başlatsa,cezaları zamanında kesse,transferler zamanında ve doğru yapılsa bunlar olmazdı ama tarihi şanssızlık hep peşimizde...........

ibrahim ŞEN
14.12.2011, 23:28
Benim anlamadıgım disiplinsiz diye gönderdigimiz jaja yattara yerlerine alınan disipli futbolcular gorduk bugun volkanın yaptıklarını adrianı 25 mactır goruyoruz

vatandas61
14.12.2011, 23:29
artik gelecek vaad eden futbolculardan biktik vallaha. Bizim takimda hep gelecek vaad eden adamlar diye konusuyoruz.
Bu gidisle gelecegimiz yok olacak. Su takima ingiltere, ispanya veya italya liginden transfer yapilamayak mi ya?
Polonyanin kendisine hayiri yok, bize 6 polonyali var. alanzinho diye bir adam aldik 2 sene önce her mac üfff ya ne adfam geciyor, cok iyi oynuyor diyor. adamin 2 senede belki 5 gol var yada yok. 4.5 milyon cöpe
adrianin hala bir maca damga vurmasini bekliyorum ama nerdeee. 5.5 milyon cöpe
henrique de 3,5 ama en cok henri den ümitliyim nedense

bahadır2561
14.12.2011, 23:29
Şanssızlık dersek kendimizi kandırırız baska da bişey olmaz bjk niye aynı durumda degil ? Cünkü adamların kadrosu geniş bizden de kaliteli

Not: Bugünkü bjk macını izlemedim,macın etkisinde filan degilim :)

ibrahim ŞEN
14.12.2011, 23:30
artik gelecek vaad eden futbolculardan biktik vallaha. Bizim takimda hep gelecek vaad eden adamlar diye konusuyoruz.
Bu gidisle gelecegimiz yok olacak. Su takima ingiltere, ispanya veya italya liginden transfer yapilamayak mi ya?
Polonyanin kendisine hayiri yok, bize 6 polonyali var. alanzinho diye bir adam aldik 2 sene önce her mac üfff ya ne adfam geciyor, cok iyi oynuyor diyor. adamin 2 senede belki 5 gol var yada yok. 4.5 milyon cöpe
adrianin hala bir maca damga vurmasini bekliyorum ama nerdeee. 5.5 milyon cöpe
henrique de 3,5 ama en cok henri den ümitliyim nedense
alanzinho konusunda katılmıyorum dogru kullanılırsa jaja yı aratmıyacagını dusunuyorum.

zafer6161
14.12.2011, 23:34
bjk uefa maçlarında rüştü,
lig maçlarında cenk i oynatıyor

serkanholep
14.12.2011, 23:38
Trabzonlu olanlar da Selçuk'tan Egemen'den farklı değiller. Zamanında Küçük Orhan'ı da gördük, Ogün'ü de. Shalke istediğinde Hami'yi de gördük , Zenit istediğinde Fatih'i de. Şu bir gerçek ki maddi olarak Trabzonspor'u aşan bir topçuyu Trabzonspor elinde tutamaz. Trabzonsporumuzun elinde tutabileceği futbolcu bugün için maksimum yıllık 1,5-2 milyon euro alan futbolcudur. Bunun fazlasını yurt içinden ya da yurt dışından bir takım önerirse yani bu kadarlık futbolcu olurlarsa bu takımda o futbolcuyu tutamazsın. Bizim kapasitemiz bu kadardır, gocunmaya-gücenmeye de gerek yok.

bunu diyorum işte

tabi ki yönetim yanlışları var

ama yanlışa itiliyorlar bir şekilde

egemen de selçuk ta imzalamazdı benim görüşüme göre

Sefer A.
14.12.2011, 23:38
içeride 4 maglubiyet ? ben de sandim mühim bir sey, korkmayin telafisi var ;) hee heee
edriyiiiinnnn bir kere de takima fayda sagla yaa e fuskiyiyen.....
Jajà 61promil alkolle sahaya çik yeter ki sahaya çik adiran'dan kurtar bizi........
Senol hoca sen de devam et bizlere hikaye anlatmaya, al defteri yaz sabaha kadar... takimi da mükemmel bir sekilde ^^ hazrila 5 yemeyelim 3 yiyelim....

Zeki Şevik
14.12.2011, 23:40
Valla ben bu takımı her sene şampiyonluğa oynarken tutmaya başlamadım ki bu sene kötü gidiyor diye yerden yere vuriyim. Son 2 senede 1 Türkiye şampiyonluğu, 1 Türkiye kupası, 1 de Süper kupa kazandı bu takım. Bu sene de şampiyonlar liginde gruplardan çıkıp UEFA avrupa ligine gitmeye hak kazandı. Valla 1-2 sene benden opsiyonları var. Tekrar toparlanırlar, dualarımız onlarla...
Bravo, böyle sağduyulu yazılar görmek ne güzel. :alkış:

DNA-TS
14.12.2011, 23:45
şu takıma ben bildim bileli akıllı bir yönetim gelmedi. akıllı bir yönetim profesyonel bir kulüp yönettiğini bilen yöneticiler sadece yöneti işlerine mali konulara bakacak bu işlerden anlayacak olan yöneticiler lazım menajerlerle kanka olan yöneticiler değil transfer işlerini teknik kadroya bırakmaları lazım. bu söylediklerim mağlubiyetten dolayı değil yıllardır süregelen yanlışlıkların birikimi işte alınan topçular verilen paralar ortaya çıkan tablo.
bu aşamada hocaya fazlaca yüklenmenin manası yok hataları yokmu elbette var ama hocanın yapısından kaynaklanıyor.hoca bardağın dolu tarafını görenlerden yada görmek isteyenlerden istiyorki her söylediğimle ders vereyim ama türk insanı öyle ders almaz motive olmaz hocam topçuların çoğu türk koreli değil f.terim gibi bağırıp söversen anca fayda görür performans alırsın yoksa yumuşak söylemlerinle verdiğin ince mesajlar havada kalır kimse üstüne almaz çünkü anlayacak kapasitede adam yok etrafında. başkan zaten ligi bitirmiş taraftar çok kırılgan 2 mağlubiyetle kopuyor uzaklaşıyor 2 galibiyetle havalara ucuyor.
taraftar olarak bizim yapacaklarımız belli destek olmak ,yöneticinin futbolcunun teknik kadronunkide belli herkes üstüne düşeni yapsın.

karaman6106
14.12.2011, 23:45
yönetimin acilen istifası gerekir.
bu kadar transfer başarısızlığının cezası olmalı.
aykut demiri, muhammet demiri, pektemeği burada binlerce kez yazdık...
yetenekli genç oyuncular...ama gel gör ki ne hikmetse alınmadılar.
alınmamalarının tek açıklaması menejerler ahmet demir ya da mithat halisin oyuncuları olmamaları.
sadri bey ve ortakları yeter artık, kulübü terketmelidir.

TSelif
14.12.2011, 23:51
bjk uefa maçlarında rüştü,
lig maçlarında cenk i oynatıyor

Baya takip ediyosun sen şu şikecileri Zafer. Bu başlıkta bile karga yorumu... pes vallahi :D

SEDAT
14.12.2011, 23:54
* İçeride mağlubiyet normal bence pek şaşırmıyorum artık...

Bordo_MaviM_61
14.12.2011, 23:57
Acaba futbol o kadar zor bir oyun mu?
Pawelle Adrianı semih alex gibi ileride oynatamaz mıyız aralarındaki uyumu düşünerek?

Koy sağ sola Volkanla Burakı arkalarında colman zokora..
Bence müthiş olur.

Bera B.
15.12.2011, 00:10
Pawel'in elimizdeki en iyi forvet olduğunu düşünüyorum. Uyuşamadık bir türlü ama.

ThePatriot61
15.12.2011, 00:17
Eveeeeeeeeeet artik zamani gelmistir. Yönetim istifa! :mad:

Yaşar
15.12.2011, 00:25
Bu dönem mızmızlanma, eleştirme veya takıma sırt çevirme dönemi değil.
Bu dönem daha fazla kenetlenme, daha fazla destek verme dönemi.
Felaket tellallığının kimseye faydası yok.
Takıma İnter maçından sonra verilen destekten daha çok destek verilmesi gerekn bir dönemdeyiz.
Onu bunu istifaya çağırmaktansa takımı daha coşkulu desteklemek gerek.

karaman6106
15.12.2011, 00:31
Trabzonspor'un ciddi bonservis bedeli vermese de Trabzonspor'un maaş bütçesine büyük etki edip, Süper ligde 16. haftaya girdiğimiz dönemde hiç bir katkısı dokunmamış hatta süre alamamış futbolcular;
Barış Ataş,Barış Özbek, Tayfun Cora, Piotr Brozek, Vittek, Sapara, Pawel Brozek, Sezer Badur, Eren Albayrak, Bora, Murat Tosun, Sercan Kaya.

efesavas
15.12.2011, 00:33
Ersun Yanal bir takım yaptı, geçen sezon o takımın olgunlaşması neticesinde ve Şenol Güneş'in tecrübesiyle başarı geldi..

Bu sezon ise meşhur "Trabzonun dinamikleri" ile bir takım kuruldu, transferler yapıldı (kim bilir zamanında birileri Ersun'un başını yemek için tam da bu nedenle o kadar hevesliydi) sonuç ortada..

Soner Albayrak
15.12.2011, 00:33
Takıma İnter maçından sonra verilen destekten daha çok destek verilmesi gerekn bir dönemdeyiz.

Hocam doğru diyosun birlik beraberlik zamanı ama daha önceki kötü dönemlerde de biz bu takımın arkasında sonuna kadar durduk hep cefa çektik ama ne oldu takım hep aynı 2 ileri 1 geri artık istikrar istiyoruz biz büyük takımsak istikrarlı olmamız lazım. Biz ne kadar destek olsak da futbolcular ve yönetim kendi çıkarları doğrultusunda hareket ediyor. Eskisi gibi Trabzon ruhu yok kimsede.

lazzz61
15.12.2011, 00:34
volkan orta kesmeyı bılmez adrıana bakıosun yetneklı ama kulllanamıyor defansımızz lıgın en kotu defanslarından gıray bence bu takımın oyuncusu degıl serkana ynı sekılde henrıke hala benı hayal kırıklıgına uhratıyor devre arası bı an once gelse iyi olur ha bu arada tolga kova gıbı ggol yıyor lıg de cok kotu goller yıyor malsef artık onur gecmelı senol hocaa

Erdal DİLEK
15.12.2011, 00:39
YA birlik beraberlikte en tepedeki yönetim takımdan bi haber, haklarını savunmuyor, ne federasyon düşünüyor bizi ne başkan, insaf. tutmuşlar hala düzen düzen, kimse takımın takadı kalmadı demiyor. 3 ayda 24. mac arkadaş, orjinal sezonda millet şampiyonlar liginden etkileniyor bzi bide üstüne hızlandırılmış lig oynuyoruz

HADİ BAŞKAN HADİ, YA İŞİNİ YAP YA CEK GİT. ben fener mutlu olsun diye lig oynayamam

Erdal DİLEK
15.12.2011, 00:41
yanlıoş yöne muhalefet yapıyoesunuz arkadaşlar, bu takım tamam süper değilde, dediğiniz kadar da kötü değil. mahvettiler takımı. idman yapamıyorlar idman,mactan maca cıkıyorlar

Nihat Günay
15.12.2011, 00:48
Yönetimin devre arasında yapacağı en kolay ve akılcı iş; Gökdeniz ve Fatih'i transfer etmektir. Bu hamle takımın ruhunu geri getirebilir.

Sefa Murat Dokuz
15.12.2011, 01:50
Tolga 4, Dinlenmeli gerçekten dinlenmeli. 2.golü yememesi lazımdı.
Serkan 3, Orta yapamıyor hadi onu geçtim dönemiyor bile.
Giray 2, Aynı çalımı defalarca yiyen dünyadaki ender defanslardan. Doumbia, Quaresma, Yasin ....
Glowacki 3, Dede cidden emekli ol artık.
Celustka 4, Tanınacak halde değildi.
Aykut 4, Stoperde olmaz. Zoko Colmanla 3 lü orta sahada oynamalı.
Colman 5, Konsantre değil.
Volkan 4, Sadece hırslı ama orta şut karışımlarından bıktım!
Halil 5, Kanatta akıp gidecek adam değil, Ya forvet arkası yada oynamasın.
Alanzinho 6, O pası verseydi takımın en iyisiydi, ilk yarı çok iyiydi ama o pası verecekti maç o skordayken bencillik yapılmaz!
Henrique 4.5 , 10 kilo fazlası var sezon önceki Henri'yi izlememiz için çok bekleriz gibime geliyor. Tank gibi, Alanzinhoya attığı pas ve penaltı pozisyonunu kendi yarattı onun dışında çok gereksiz işler de yaptı.
Adrian 5, Şutu çok iyidi. Gençler defansının dağınıklığını iyi sezip, derin topları da güzeldi ancak Colmana verdiği bir pas var orda şut atmak o kadar müsait bir pozisyondu ki onu kaleye vurmadı, ama maça ilk girdiğinde korneden bir pas aldı içerde 6 oyuncumuz var. Taca vurdu nerdeyse. Pozisyon pozisyon değerlendirirsek bir iyi bir saçmalayan adam. Basit oynayamıyor birde çok kolay yıkılıyor fizik gücü 0.
Brozek 2, Derhal gitmeli derhal ! 1dk bile süre verilmesine gerek yok Eren oynasın yeter artık. Bu adamdan umut mu varda oynatılıyor!

ozturk
15.12.2011, 07:36
Takım mağlup olmuş yönetimin umrunda mı..

adam tatil yapıyor..

memmedaga
15.12.2011, 07:44

cok dogru sanki boyle bu ani kolluyormuscasina bende elestiriyorum ama abartmaya gerek yok

macta iki tane direkten donen sut var 3 tane de kacan net pozisyon .

Adrianinin bir balon oldugunu soylemistim ama direkte patliyan sutu umitlerimi yesertti sanki
fizik kondisyonu ve genel olarak fizik gucu cok dusuk o yuzden bu kadar etkisiz kaliyor gibi geldi bana...

Gökhan Döner
15.12.2011, 08:04
Üzücü gerçekten çok üzücü.
Ne oldu bu takıma nereye gidiyoruz anlaış değilim.
Dünkü maçtan sonra Fener maçını izlememe kararı aldım.

Faik Yılmaz
15.12.2011, 08:31
Akşam sinirden mideme ağrılar girdi....

Hala da düzelmedi.....

Aslında ikinci yarıdaki oyun fena değildi.... Ama bu oynamamız gereken oyunun yarısı bile değildi...

Halile acıdım resmen adamın maç trafiğinden koşmaya dermanı kalmamaış....

Topu ayağına alan bütün oyuncular rakip kaleye idmanda atılmayacak basit şutlar attılar....

Forvet hattında yardımlaşma 0...

Hadi Henrigue mücadele etti...

Ama bu Brozekleri bize kasanları tebrik etmek lazım..... güzel kaliteli bir kazık attılar bize.....

Ertan 51
15.12.2011, 08:51
Bu şer den hayır bekliyorum ben,
-devre arasında transfer konusunda işi ciddiye alma olasılığı,
-taraftarın sabrının taşıp şikecilere ve istediğimiz duruşu sergileyemeyen yönetime dikilme ihtimali.

Turgay Atalay
15.12.2011, 08:57
Akşam Bjk yi ve Manuel Fernandesi izlerken hiç mi utanmadı kendi futbollarından bu reziller...Reziller diyorum çünkü bu yaptıklarının başka bir açıklaması yok. Yönetimiyle, teknik heyetiyle, futbolcusuyla rezilleri oynuyoruz.

Cengiz Çubukcu
15.12.2011, 08:58
Tolga 4, Dinlenmeli gerçekten dinlenmeli. 2.golü yememesi lazımdı. çok köşeye gitti top, bu yüzden dinlendirilmesi saçma.
Serkan 3, Orta yapamıyor hadi onu geçtim dönemiyor bile. takımın ayakta kalan 3-5 oyuncusundan biri...
Giray 2, Aynı çalımı defalarca yiyen dünyadaki ender defanslardan. Doumbia, Quaresma, Yasin .... yiyene değil atana bak, üstelik sakatlandığı pozisyonda müdahale etti
Glowacki 3, Dede cidden emekli ol artık. şampiyonlar ligi maçlarını hatırla
Celustka 4, Tanınacak halde değildi.
Aykut 4, Stoperde olmaz. Zoko Colmanla 3 lü orta sahada oynamalı. katılıyorum
Colman 5, Konsantre değil. fena değil
Volkan 4, Sadece hırslı ama orta şut karışımlarından bıktım! oynayarak alışacak, daha fazla oynamalı
Halil 5, Kanatta akıp gidecek adam değil, Ya forvet arkası yada oynamasın. her zaman lazım, ama fizik olarak kötü
Alanzinho 6, O pası verseydi takımın en iyisiydi, ilk yarı çok iyiydi ama o pası verecekti maç o skordayken bencillik yapılmaz! alanzinho bu işte..
Henrique 4.5 , 10 kilo fazlası var sezon önceki Henri'yi izlememiz için çok bekleriz gibime geliyor. Tank gibi, Alanzinhoya attığı pas ve penaltı pozisyonunu kendi yarattı onun dışında çok gereksiz işler de yaptı. takımın en kötüsüydü
Adrian 5, Şutu çok iyidi. Gençler defansının dağınıklığını iyi sezip, derin topları da güzeldi ancak Colmana verdiği bir pas var orda şut atmak o kadar müsait bir pozisyondu ki onu kaleye vurmadı, ama maça ilk girdiğinde korneden bir pas aldı içerde 6 oyuncumuz var. Taca vurdu nerdeyse. Pozisyon pozisyon değerlendirirsek bir iyi bir saçmalayan adam. Basit oynayamıyor birde çok kolay yıkılıyor fizik gücü 0. ekleyecewk bir şeyim ok :)
Brozek 2, Derhal gitmeli derhal ! 1dk bile süre verilmesine gerek yok Eren oynasın yeter artık. Bu adamdan umut mu varda oynatılıyor! erenle mevkileri bile aynı değil, sercan desen anlarım

UĞUR DURTAŞ
15.12.2011, 09:00
**VOLKAN diyorki herkes farkında ve bilincinde........volkan bana hikaye annatmasın aynı şeyleri adrianda söylüyor.

volkan adrian henrigue onlar için verilen paraların hakkını verebiliyorlarmı bi düşünsünler.adamlar bize bir maç kazandırmadı.inanılmaz verimsiz oynuyorlar biz bunların farkındayız asıl.bir maç içerisinde bir hırsınızı,mücadelenizi,savaşmanızı göremiyoruz.

sayın volkan efendi gs maçında yoksun lille maçında yoksun gençler maçında en diri oyuncu olman gereken kişi sensin oyundan çıkanda sensin
volkan 2 gün sonra yuhlanırsan şaşırma.

Gurpas
15.12.2011, 09:00
ne kadar etkisiz bir camia olduğumuzu da bu son 2 yılda anlamış olduk renktaşlar kimse kusura bakmasın. Hiç bir sldırıya aşağılamaya layıkıyla misilleme yapamadık Beşiktaş forması giydik GS forması giydik biz maalesef cahil ve etkisiz bir camiayız. Maalesef

Faik Yılmaz
15.12.2011, 09:03
Akşam Bjk yi ve Manuel Fernandesi izlerken hiç mi utanmadı kendi futbollarından bu reziller...Reziller diyorum çünkü bu yaptıklarının başka bir açıklaması yok. Yönetimiyle, teknik heyetiyle, futbolcusuyla rezilleri oynuyoruz.

Bizim maç boyu attığımız şutlarla Beşiktaşınkileri gördüğümde Beşiktaşla Avrupada gurur duydum...

Bizim futbolculardan ise utandım.....

Bilmem antrenmanda bile atılmayacak şutları atanlar ( mesela Adrianın taça giden şutu ) utanıyorlarmıdır...

Cengiz Çubukcu
15.12.2011, 09:04
şampiyonlar liginden dolayı çok fazla kayıp yaşayacağımızı bekliyordum ama bunun sonunda ve peşisıra geleceğini düşünmemiştim, demek ki takım dayandı dayandı sonunda iflas etti...
özellikle yediğimiz ilk golün evlere şenlik olduğunu düşünüyorum , hurşut orta yapıyor ortaya kafa vuran soner zıplıyor ve havada topu nerdeyse nereye vuracağını düşünüp tolganın sağına bırakıyor...bu kadar kolay topa vurdurulur mu!!! mental olarak bittiğimizin göstergesi... inşallah en kısa sürede toparlanırız..

Faik Yılmaz
15.12.2011, 09:07
Bu arada Tolgada her maçta tutabileceği golleri yemeye başladı....

Biraz dinlendirilse iyi olur sanırım....

Hasan Algan
15.12.2011, 09:14
bu forumdaki çoğu kişi transfer transfer diye inliypordu geçen sezonun sonunda... bir sürü transfer oldu ..sonuç elde var sıfır.. takım zihinsel olarak çökük durumda..bir an önce devre arasının gelip takımın zihinsel olarak toparlanması şart..eldeki vasatı aşamayan oyuncuların da bir şekilde elden çıkarılıp 3-4 tane kaliteli yerli oyuncu şart..yabancı ruhsuz polonya sığırlarıyla anca bu kadar oluyor..ve bu takımın artık özüne dönüp altyapısına önem vermesinin vakti gelip geçmiştir..inadına altyapı..ligtv ve yabancı transferi düzeni sürdükçe biz daha çok eziliriz.

MaHMuT_61
15.12.2011, 09:15
Gençler maçında önce FB maçı başlığını açannve gençler maçı daha oynanmamasına rağmen 2 sayfa yorum alıp Fener maçı 11. sayfadan gidiyorsa, diyeceğim şudur "Siz taraftar olarak ne kadar önemsedi iseniz takımda o kadar önemsedi." Ayrıca başkanınız hafta içince açıklama yapıyor " Bu senede geçti." Bunu yazdıktan sonra kimi oynatabilirsin ?..

Tek çekincem var her galibiyetin 750 bin TL olduğu süperligde Trabzonspor'da hak ettiğinden çok daha fazla ücret alarak oynayan oyuncular var ! Bunlar yensede yenilsede parasını alıyor ise bunlara cart curt ceza yağdıracaksın böyle performans a 1.5 milyon € 1 milyon € ücret olmaz, bizim bir yılda kazandığımızı 1 maç ta galip gelirse prim diye kazanıyor sokakta herkes sana hayran, ama futbol yok !

SON SÖZ : Adrian'ı bize musallat eden, Brozek kardeşleri bu topraklara getiren, Kötürüm Vittek'ten ümit bekleyen, Egemen'i Selçuğu Ceyhun'u elinde tutamayan (Elinde tutamasa bile 1 kuruş para kazanamadan peşkeş çeken) çok saygıdeğer Trabzonspor YöneİTme selamlar olsun, Trabzonspordan önce ve sonra mal varlıklarını araştırmak isterdim....

Mustafa Yılmaz.20
15.12.2011, 09:23
Gençler maçında önce FB maçı başlığını açannve gençler maçı daha oynanmamasına rağmen 2 sayfa yorum alıp Fener maçı 11. sayfadan gidiyorsa, diyeceğim şudur "Siz taraftar olarak ne kadar önemsedi iseniz takımda o kadar önemsedi." Ayrıca başkanınız hafta içince açıklama yapıyor
Allah Allah bu nasıl bir bahane yahu.. Biz El Clasico konuşsak futbolcularda mı o maçı düşünecek. Teknik heyetin görevi nedir? Takımı önündeki ilk maça hazırlamak değil mi? Bu işten milyonlarca para kazanan adamlar böylesine önemli bir maçı kaybedince bahanesi bu kadar basit olamaz. Hani 10 puan farkla lider olsak anlayacağım. Takım hiç mi bakmıyor puan durumuna?

Faik Yılmaz
15.12.2011, 09:30
Ben karşı takımın kalitesini oynayan oyuculardan "acaba kaç tanesi bizde oynayabilir ? " diye tesbit ederim.....

Gençlerbirliğinden kaç kişi şampiyonluğa koşan bir Trabzonsporda oynar. 1 ya da 2 kişi... Oda as kadoda değil yedeklerde...

İşte böyle bir takıma yenildik....

Ha diriler koşuyorlar filan ama bütün takımın maliyeti belki sadece Adrian kadardır.....

CAFER ÖZER
15.12.2011, 09:35
Eğer maç için analiz yapılacaksa Teknik analiz yapılacaksa Çok iyi oynadık,
2 top direkten döndü.
Kalecimiz şu an formsuz
Her maçta ilk gelen atakta gol yiyoruz.
Bu ve buna benzer bir sürü yorum yaparak maçları analiz edebiliriz.
Şenol Güneşi eleştirip Hiç bir zaman takımın başına geldiğinde Transfer konusunda elini taşın altına sokup transfer yaptırmadığını hep eldeki kadro ile iadere etmenin yollarını aradığını,yönetim ne yaparsa kabulümdür anlayışı ile gittiğini,Gençlere hiç şans vermeyip sürekli aynı kadro ile mücadele ettiğinden bashedebiliriz.
Trabzonsporun Yönetiminde Bunlardan önce ve sonrasıda dahil Fatih Tekke gittiğinden beridir adam gibi golcü alınmadığından Trabzonsporda yaklaşık 5-6 senedir hep tek adama muhtaç olup tek adamdan gol atmayı bekleyen bir kadro Kuran Yönetimlerin hatalarından bahsederek İşin içindede sıyrılabiliriz.
Yönetim İstifa
Şenol İstifa
X oyuncu defol
y oyuncunun ne işi var
z oyuncunun boyu kısa türünden bir sürü eleştiri yapıp onlarıda yuhlayabiliriz.Yıllarca yaptık ama başarılı olmadı.Daha geçen sene Burakı yuhladık.
Şelçuk un önünü kesip hesap sorduk gidince kızdık.
Tüm bunlar bir yana Şu an Trabzonsporda en büyük sorun Kötü yönetilme sorunudur.
Trabzonsporun Şampiyonluğu çalınmış Nerdeyse Tek suçlu Trabzonspor ilan edilecek şampiyonluğumzun alınması için hiç bir girişim yok.
Fenerasyon Başkanı FB li ile görüşme yapıyor FB lehine kararlar adlırıyorlar buda telefon görüşmesi olarak ortalığa saçılıyor ve bizden Çıt yok,
Bizim Fenerasyonu tehdit etmemiz gerekirken onlar bizimkileri tehdit edip sessiz kalmalarını sağlıyor.
Şike ile ilgili yasa peşinde koşanlara İmza veriyoruz.
PLAY OF diye saçma sapan bir sistem geliyor bir kulüp mahkemeye verse iptal edilebilecek bir sistem ama Biz dahil kimsenin sesi çıkmıyor Ondan sonra ağlıyoruz 40 günde 22 maç yaptık diye.
Şike yapan takımın düşürülmesi gereken ligde fenerasyon Bu kararı lig sonuna bıraktım diyor Tamam abi diyoruz.
Şimdi Türk Futbolunu bitirme adına Küme düşme kalksın demeye başladılar biz yine Tamam abi diyeceğiz.FB bu ülkenin bir değeri 104 yıllık çınar diyeceğiz.
Medya hergün bizi eleştirecek Şampiyonlar liginde yok sayacak 15-16 yılda ilk katıldığı Şampiyonlar liginde Gruptan avrupaya devam eden takımı tek malubiyeti olan takımı yok sayacak başarısız sayacak bizden Çıt yok.
Ulusal medyada her gün ne haberler çıkacak kimseden Taka gazetesi haber yapınca büyük ceza kimseden ses yok.
Hakemler bizi hemen hemen her maçta biçecek ses yok .
Şimdi Tüm bu olumsuzluklara rağmen
Bursa Maçında Ofsaytan gol yiyoruz 2 puan gidiyor
Mersin maçında el verilmiyor korner veriliyor gol yiyoruz 2 puan gidiyor
BJK maçında golümüz verilmiyor penaltı tartışmalı 1 ila 3 puan güme gidiyor
GS maçında haksız kırmızı kart 1-3 puan arası güme giden puan
en az hakemlerle 5-8 arası puan kaybediyoruz rakipler hakemlerle kazanıp bize 10 puan fark atıyor zirveden uzaklaşıyoruz biz Şu an kelle istiyoruz.
Diyelimki Şenol Güneşi Kovduk oyunculardında yarısını kovduk ne değişecek.Takım Küme düşme hattının tam içine girecek.
Trabzonsporun BANA GÖRE ŞU AN SORUNU YA YÖNETİM ÇIKACAK ORTALIĞI AYAĞA KALDIRIP HAKKINI ARAYACAK,GEREKLİ YERLERE DAVLAR AÇIP BU ANLAMSIZ LİGİ NOKTALACAK.
YAPAMIYORLARSA YADA BU İŞİ YAPABİLECEK YÖNETİM SEÇECEĞİZ

Turgay Atalay
15.12.2011, 09:36
şampiyonlar liginden dolayı çok fazla kayıp yaşayacağımızı bekliyordum ama bunun sonunda ve peşisıra geleceğini düşünmemiştim, demek ki takım dayandı dayandı sonunda iflas etti...
özellikle yediğimiz ilk golün evlere şenlik olduğunu düşünüyorum , hurşut orta yapıyor ortaya kafa vuran soner zıplıyor ve havada topu nerdeyse nereye vuracağını düşünüp tolganın sağına bırakıyor...bu kadar kolay topa vurdurulur mu!!! mental olarak bittiğimizin göstergesi... inşallah en kısa sürede toparlanırız..

Birde şu yönden bak, Soner oraya gelip o kafa vuruşunu yapıyor.Onunla aynı mevkilerde oynayan Colman, Alan, Adrian gibi oyuncuların benzer pozisyonlarda cezasahası içinde olduklarını gören var mı, ya da bu vuruşları yapabilecek kalitedeler mi? Kenardan yapılan ortalarda izleyin saydığım 3 oyuncu da ceza sahasının 2-3 metre önünde tren bekler vaziyetteler

bilgehan83
15.12.2011, 10:06
şu oynamadan yıllık 1 milyon euro verdiğimiz müthiş orta sahamız gs den selçuk a misilleme olarak aldığımız barışımız özbekimiz nerde...boya badana ya devam mı ediyor...

agahozlu
15.12.2011, 10:07
Şampiyonluk mücadelesi veren bir takım kendi evinde üst üste 3 maç kaybediyorsa problemi kendi içinde aramalı. Beşiktaş maçı ve Gençlerbirliği maçının son 20 dakikası hariç futbol adına sahaya bir şey koyamadık. Direkten dönen toplar ya da bjk maçındaki gibi verilmeyen gole sığınmamamız bunlara bakmamamız gerekir.

Açık oynayan takımlara karşı daha rahat oynuyoruz. Fakat kapalı oynayan takımlara karşı büyük sıkıntı yaşıyoruz. Gs ve Gb bize karşı bizim devler liginde oynadığımız gibi oynadı. Topun arkasına geçtiler,boş alan bırakmadılar öyle ya da böyle bir şekilde goller buldular.

Kapanan takımların üzerine gittiğimizde arkada büyük açıklar veriyoruz. Bunun bana göre iki sebebi var.İlki savunmayı organize edecek bir liderin olmaması, ikincisi ise her ne kadar savunmaya yardıma gelmeye çalışsalar da Halil,Burak,Alanzinho(Adrian) ve Volkan(Henrique) nin bu anlamda zayıf kalmasıdır. Serkan'ın ileriye tüm iyi niyetiyle (her ne kadar yeteneği eksik kalsa bile) destek verme çabası savunmamızı aksatan diğer bir etken. Elimizdeki gücü iyi bilirsek bu sıkıntılardan kolay kurtulabiliriz diye düşünüyorum.

Mevcut kadroda daha iyi bir savunma bloğu kuramayız. Oyun sistemimiz ile savunma yönümüzü güçlendirebiliriz. Kazanmak içinde kesinlikle kanat özelliği olan oyuncularla oynamalıyız. Henrique ve Halil'den kanat oyuncusu yaratma girişimleri bize karşı açık oynayan takımlarda iş görür ama baskı kurmamız gereken maçlarda rüyadan öteye geçmez. Sağ kanatta Volkan'ı sol kanatta ise Alanzinho ya da Eren'i kullanmamız gerekiyor artık. İleri uçta ise en çok aradığımız oyuncu ise bana göre Vittek.

Diğer bir sıkıntımız ise hücum çeşitliliğimiz. Sadece derinlemesine toplarla gol arıyoruz. Kanat organizasyonu yok, duran toplardan bir ümit yok, kornerlerimiz ön direğe zor yetişiyor, derinlemesine gitme çabamız ise sadece Colman, Adrian ve bir nebze de Alanzinho'nun ara paslarına bakıyor.

Eldeki kadro ortada. Bu kadrodan geçen seneki performansı beklemememiz gerekir. Rakiplerimiz ciddi manada güçlenirken biz güç kaybettik.Özellikle gs ve bjk nin kadroları bizden daha iyi. Biz gidenlerin yerini dolduramadık. Şenol Güneş'in yeteneklerine şampiyonlar ligi heyecanı eklenince Avrupa'da ciddi işler yaptık. Yukarıda bahsettiklerime, yoğun maç trafiği, şike olayları ve hocamızın rotasyon yap(a)maması eklenince mevcut durum ortaya çıktı.

Sapara,Brozek kardeşler, Henrique,Adrian,Eren,Sercan takıma katkı mı sağlayacaklar yoksa soru işareti olarak aklımızın bir köşesinde mi duracak? Onur ne zaman sözleşme imzalayacak? Yoksa Onur'u da Selçuk,Egemen gibi elimizden mi kaçıracağız? Devre arasında büyük paralarla işe yaramayan oyuncular mı alınacak, Celutska gibi yeteneği olan ya da Zokora gibi tartışılmayacak oyuncular mı alınacak? Bunlar da yönetimin işi. Artık bir zahmette menejerlerden kurtulun.

bilgehan83
15.12.2011, 10:08
ben barışın alındığı gün bizim çöküşümüz demiştim..neden mi gs tarihinin en kötü dönemini barışlı sarplı orta saha ile yaşadı sarp nerde barış nerde bizdeki vizyon bu kadar işte inanın bank asyadan o paraya 3 ön libero alınırdı..yazıklar olsun..

Ertan 51
15.12.2011, 11:08
Eğer maç için analiz yapılacaksa Teknik analiz yapılacaksa Çok iyi oynadık,
2 top direkten döndü.
Kalecimiz şu an formsuz
Her maçta ilk gelen atakta gol yiyoruz.
Bu ve buna benzer bir sürü yorum yaparak maçları analiz edebiliriz.
Şenol Güneşi eleştirip Hiç bir zaman takımın başına geldiğinde Transfer konusunda elini taşın altına sokup transfer yaptırmadığını hep eldeki kadro ile iadere etmenin yollarını aradığını,yönetim ne yaparsa kabulümdür anlayışı ile gittiğini,Gençlere hiç şans vermeyip sürekli aynı kadro ile mücadele ettiğinden bashedebiliriz.
Trabzonsporun Yönetiminde Bunlardan önce ve sonrasıda dahil Fatih Tekke gittiğinden beridir adam gibi golcü alınmadığından Trabzonsporda yaklaşık 5-6 senedir hep tek adama muhtaç olup tek adamdan gol atmayı bekleyen bir kadro Kuran Yönetimlerin hatalarından bahsederek İşin içindede sıyrılabiliriz.
Yönetim İstifa
Şenol İstifa
X oyuncu defol
y oyuncunun ne işi var
z oyuncunun boyu kısa türünden bir sürü eleştiri yapıp onlarıda yuhlayabiliriz.Yıllarca yaptık ama başarılı olmadı.Daha geçen sene Burakı yuhladık.
Şelçuk un önünü kesip hesap sorduk gidince kızdık.
Tüm bunlar bir yana Şu an Trabzonsporda en büyük sorun Kötü yönetilme sorunudur.
Trabzonsporun Şampiyonluğu çalınmış Nerdeyse Tek suçlu Trabzonspor ilan edilecek şampiyonluğumzun alınması için hiç bir girişim yok.
Fenerasyon Başkanı FB li ile görüşme yapıyor FB lehine kararlar adlırıyorlar buda telefon görüşmesi olarak ortalığa saçılıyor ve bizden Çıt yok,
Bizim Fenerasyonu tehdit etmemiz gerekirken onlar bizimkileri tehdit edip sessiz kalmalarını sağlıyor.
Şike ile ilgili yasa peşinde koşanlara İmza veriyoruz.
PLAY OF diye saçma sapan bir sistem geliyor bir kulüp mahkemeye verse iptal edilebilecek bir sistem ama Biz dahil kimsenin sesi çıkmıyor Ondan sonra ağlıyoruz 40 günde 22 maç yaptık diye.
Şike yapan takımın düşürülmesi gereken ligde fenerasyon Bu kararı lig sonuna bıraktım diyor Tamam abi diyoruz.
Şimdi Türk Futbolunu bitirme adına Küme düşme kalksın demeye başladılar biz yine Tamam abi diyeceğiz.FB bu ülkenin bir değeri 104 yıllık çınar diyeceğiz.
Medya hergün bizi eleştirecek Şampiyonlar liginde yok sayacak 15-16 yılda ilk katıldığı Şampiyonlar liginde Gruptan avrupaya devam eden takımı tek malubiyeti olan takımı yok sayacak başarısız sayacak bizden Çıt yok.
Ulusal medyada her gün ne haberler çıkacak kimseden Taka gazetesi haber yapınca büyük ceza kimseden ses yok.
Hakemler bizi hemen hemen her maçta biçecek ses yok .
Şimdi Tüm bu olumsuzluklara rağmen
Bursa Maçında Ofsaytan gol yiyoruz 2 puan gidiyor
Mersin maçında el verilmiyor korner veriliyor gol yiyoruz 2 puan gidiyor
BJK maçında golümüz verilmiyor penaltı tartışmalı 1 ila 3 puan güme gidiyor
GS maçında haksız kırmızı kart 1-3 puan arası güme giden puan
en az hakemlerle 5-8 arası puan kaybediyoruz rakipler hakemlerle kazanıp bize 10 puan fark atıyor zirveden uzaklaşıyoruz biz Şu an kelle istiyoruz.
Diyelimki Şenol Güneşi Kovduk oyunculardında yarısını kovduk ne değişecek.Takım Küme düşme hattının tam içine girecek.
Trabzonsporun BANA GÖRE ŞU AN SORUNU YA YÖNETİM ÇIKACAK ORTALIĞI AYAĞA KALDIRIP HAKKINI ARAYACAK,GEREKLİ YERLERE DAVLAR AÇIP BU ANLAMSIZ LİGİ NOKTALACAK.
YAPAMIYORLARSA YADA BU İŞİ YAPABİLECEK YÖNETİM SEÇECEĞİZ
Cafer52 yazıları uzun görünüyor ama mutlaka okunması gerekiyor,yine harika tespitler,üşenmeyin okuyun can lar.

M.S.SOFU
15.12.2011, 11:14
cafer 52 ye katılmakla beraber hasan algan ın altyapı vurgusu,mahmut 61 in yönetimin mal varlığının araştırılması gerektiği önemli ve bence sahadaki futboldan ziyade başlıca çözümlenmesi gereken problemlerimiz.

maxim
15.12.2011, 11:32
Polyanna : Trabzonspor ligde deplasmanda kaybetmeyen tek takım.

Ömer Faruk61
15.12.2011, 11:38
Adriandan daha büyük bir kazık var.Volkan Şen.Bursaya Helal Olsun..Ama işte Volkan yerli,Edriyin Polonyalı!

winner
15.12.2011, 11:41
Sapara sıradan bir lig maçında bile oynayamayacak durumdaysa sezon sonunu nasıl görecek bu takım bilmiyorum.

Yüzlerini unuttuğumuz yerlileri saymıyorum bile...

iso_4939
15.12.2011, 11:50
cafer abinin yazısı güzeldi ama abi bunu yapacak yönetim bizde yok veya varda yemiyor.....

halil ibo
15.12.2011, 11:56
Netice=Büyük bir hayal kırıklığı ...

admiral99
15.12.2011, 12:26
baskanin da dedigi gibi lig erken bitti, sike basligina devam.

Taner Gündoğdu
15.12.2011, 12:41
benim için maçın özeti 85.dakikada rakibin sol kanattan geliştirdiği atağı sağ bekimiz serkan yerine adrian ve colman ikilisinin karşılamış olmasıdır. bu iki adam ileride gol pozisyonu hazırlayacaklarına serkan efendinin gidipte dönmemesi yüzünden cezasahamıza kadar adam kovalıyorlar!

Ertan OKUMUŞ
15.12.2011, 12:54
benim için maçın özeti 85.dakikada rakibin sol kanattan geliştirdiği atağı sağ bekimiz serkan yerine adrian ve colman ikilisinin karşılamış olmasıdır. bu iki adam ileride gol pozisyonu hazırlayacaklarına serkan efendinin gidipte dönmemesi yüzünden cezasahamıza kadar adam kovalıyorlar!
Serkanın yeteneklerinin kısıtlı olduğu belli ama sezarın hakkı sezara,takımdaki en çok koşan ve birşeyler yapmak için yırtınan belkide tek isim maalesef..

Taner Gündoğdu
15.12.2011, 13:25
Serkanın yeteneklerinin kısıtlı olduğu belli ama sezarın hakkı sezara,takımdaki en çok koşan ve birşeyler yapmak için yırtınan belkide tek isim maalesef..

o zaman aymanı hasan üçüncüyü niye gönderdik? topu alıp çizgiye kadar koşup orta yapamıyorsa ve üstelik geride dönmüyorsa hiçbir kıymeti yok gözümde

Ertan OKUMUŞ
15.12.2011, 13:58
o zaman aymanı hasan üçüncüyü niye gönderdik? topu alıp çizgiye kadar koşup orta yapamıyorsa ve üstelik geride dönmüyorsa hiçbir kıymeti yok gözümde
Çok haklısınız..

tturan
15.12.2011, 14:07
baskanin da dedigi gibi lig erken bitti, sike basligina devam.

Bugün başkan onu diyebiliyorsa, istifasını basmalı. Basmıyorsa onursuz bir adamdır. O başkan Aziz Yıldırım'ın taşöreni olduğu için imza atmadı mı kulüpler birliğinin kararına... Başkan bu işleri bırakmalı kendi çıkarı hiçbir zaman takımın önüne geçmemeli. Geçiyorsa o kişi başkanlık yapamazzz.

Mustafa Yılmaz.20
15.12.2011, 14:10
Birde şu yönden bak, Soner oraya gelip o kafa vuruşunu yapıyor.Onunla aynı mevkilerde oynayan Colman, Alan, Adrian gibi oyuncuların benzer pozisyonlarda cezasahası içinde olduklarını gören var mı, ya da bu vuruşları yapabilecek kalitedeler mi? Kenardan yapılan ortalarda izleyin saydığım 3 oyuncu da ceza sahasının 2-3 metre önünde tren bekler vaziyetteler
Bu eleştirinin oyuncularla hiçbir alakası yok tamamen teknik bir konu. Hoca ceza sahasına girmelerini istemiyor demek ki..

Selçuk ve Colman Ersun Yanal zamanında ceza sahası içine çok giriyorlardı ve golleri de vardı.

Turgay Atalay
15.12.2011, 14:23
Bu eleştirinin oyuncularla hiçbir alakası yok tamamen teknik bir konu. Hoca ceza sahasına girmelerini istemiyor demek ki..

Selçuk ve Colman Ersun Yanal zamanında ceza sahası içine çok giriyorlardı ve golleri de vardı.

Girse de atamaz bunlar genç kardeşim, gerçekleri görmek lazım.Hoca ceza sahasına girerseniz siz keserim mi diyor ki, tek adamla gol arıyoruz sürekli...Bütün futbolcularımız ceza sahası içerisinde pısırıklaşıp, sorumluluğu tek bir kişiye bırakıyorlar.

Erbay
15.12.2011, 15:07
Takımın yürüyecek hali yok. İsterse 60 maç yapalım bu takım düşük olamaz bir takım. Tempomuz, pas hızımız falan feci derecede kötü. Yanlış mı antrenman yapıyorlar ne yapıyorlar anlamadım. Cech olsun Celutska olsun adamlar ilk geldiklerinde daha diriydi.

Thug!
15.12.2011, 15:32
Bu saatten sonra yapacak bir sey yok. Yeniden yapilanma sart.

Ahmet Öztürk
16.12.2011, 17:08
Ahhh Jaja osaydı.. (!)

Sibel
16.12.2011, 18:17
Yazık oldu, çevirebileceğimiz maçı çeviremedik. Direkte patlayan toplar da canımızı yakmaya devam ediyor.

Ender Kuyumcu
17.12.2011, 12:11
trabzonspor'lu oyuncular bu sene kaldıramayacakları bir yükün altına girmak zorunda kaldılar. bu yoğun maç temposuna ne fiziksel ne de zihinsel olarak hazırlardı. yetenek olarak da geçen senenin çok altında olan takım, bütün bunlar birleşince kötü sonuçlar almaya devam ediyor.bu gayet normal. devre arasına kadar yapacak birşey yok. yeni transferlerle takım güçlendirilirse ikinci yarıda daha başarılı bir takım seyredebiliriz.