PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 14. Hafta | Trabzonspor 1 - 2 Gençlerbirliği

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9

Ibrahim Gaygusuz
14.12.2011, 21:02
Benim icin Adrian 10 tane Alanzinho eder.

Cafer Bulur
14.12.2011, 21:02
Yine kötü futbol yine hüzün yine kisir döngüye dönmelk üzereyiz.

Vahid halilhodzicli kabuslu günler aklima geldi ilk yariyi izlerken.

Koca bir ilk 45 dakikada hicbir pozisyon üretemeyen,kisiliksiz bir takim vardi sahada.

Ikinci devre biraz toparlandik ama bu dönemde de iyi oynadigimiz söylenemez.

G.birligi ilk deplasman galibiyetini bize karsi aliyor,gs bu sezonki en rahat galibiyetini bize karsi aliyor.

Kimse yorgunluk bahanesine siginmasin,takim cok kötü bir dönemde cook.

Sorunlarin gecici ve az oldugunu düsünmüyorum.

bordoylamavi
14.12.2011, 21:03
maalesef oyuncularımız henüz birbirlerini hala tanımıyor. kim kimin nersini pas atacak kim nereye kaçacak hala oturmadı bazı şeyler. bir de üstüne yetenekli diyebileceğimiz oyuncularımız yine yok. bir henrique bir halil maalesef umut kadar olamadılar henüz. egemen gittikten sonra savunmamaız resmen çöktü. cech cale arasında büyük fark yok. bize değişik yetenekli oyuncular lazım biraz da zaman

Ilelioglu
14.12.2011, 21:04
-[ooD;1918201091']Görende sanacak ki kadro dün bozuldu. Takımı etkileyen başka birseyler var ve de Şenol hocanın inadi

Bir Arsiv'e bak bakalim neler yazmisiz. Mesela ben en basinda "sezon boyu istikrarsiz sonuclar" alacagimizi yazdim. Cok iyi hatirliyorum. Bunlari yazmamiza neden olan kadronun bozulmasi iste. Yeni birsey olmadigini biliyoruz.

..

Barış Burak
Şenol hocanin tek hatasi ve en büyüğü Fati terim kadar sağlam duramaması, ne yaptı fatih istediklerini aldırdı o kadar, şenol ne yaptı safraları alan yönetime ağzını açıp bir şey söyleyemedi. Suçun tamamı şenolundur....

gerçekten katılıyorum.Aralarındaki tek fark,Şenol Güneş Trabzonspor'u kendisinden çok düşünüyor olduğu için sağlam duramadı,sağlam durması demek gerektiğinde rest çekip gitmesi demekti.Fatih Terimin egosu kendisi için en önemlisi olduğundan istediği kadar sağlam durdu...

Stoper diye bağırdık şu forumda...3 kulvarda oynayacaksınız stoper alın diye ama yok...bi cacığa yaramadı...

Akıllanmıştır artık heralde yönetim.

Oyunculara da hocaya da kızamıyorum.Alternatifsiz bir kadro tutuşturdular resmen.Oyuncular ligin en çok maç yapan adamları,en çok süre alan adamları...

Stoperler hele...3 stoperle 3 günde bir maç yaptık...

Bu kafa değişmesi lazım,yönetimin artık akıllı olması;

1i yabancı 1 i yerli 2 stoper,bir orta saha alması lazım, birde forvet kiralaması lazım...paweli satabilirse satıp forvet alması lazım...

UĞUR DURTAŞ
--BU DURUMDA yönetim,t.heyet ve futbolcular eleştirilir.net şekilde
-----------------------------------------------------------------------
sadri başkan kadroyu yeniş tuttuk dediniz ama takım ikigün arayla maç yapıyor
aynı kadroyla sahaya çıkıyor sorumlusu kim başkan açıkla*
----------------------------------------------------------------------------
yabancıları kim aldı bunları kim izledi,kim onay verdi açıklansın sessiz kalmayın?
-------------------------------------------------------------------------
zokora dışındaki oyuncuları ağır konuşmayacağım uygun şartlarda göndereceksin
----------------------------------------------------------------------
şenol hocam sitemin en büyüğü size bu adrian bu volkan bu henrigue sen bizden daha iyi görüyorsun ama inatla oynatıyorsun.bu üç oyuncu kondisyon olaral abartısız 20 bilemedin 25.dakikalık oyuncular.bu çok net
---------------------------------------------------------------------
iddaa ediyorum futbol bilgime güveni,yorum adrian korner atışının nasıl yapılacağını bilmiyor.bir daha yazıyorum nasıl orta yapacağını bilmiyor gücü yok 15 -16 yaşındaki bir coçuk korner atışı nasıl kullanır topu ceza sahasına yetiştiriyim diye orta yaparya aynı o şekilde topa vuruyor topun başına geliyor hep aylardır ben haklı çıkıyorum ben kimim ya şenol hocam ben kimim bir taraftarım niçin hep ben haklı çıkıyorum birde sen haklı çık ve deki kornerleri sen kullanma adam 3 aydır aynı korneri kullanıyor adam gibi orta gelmediği için bir tane kafa vuruşu göremiyoruz.evet göremiyoruz.ama şenol hocam görüyor herhalde inatla adrian diyor devam hocam devam bir gün orta yapmayı öğrenir adrian
henrigue kendini maraadona zannediyor kaç tane çalım atmak isterken top kaybı,
--------------------------------------------------------------------
maç başladı takımın ilk dakikadaki oyuncuların koşusundan insan anlıyor takımın bu maçta nasıl oynuyacağını
dönüp dolaşım şenol hoca diyorum kadro kuruşu inanılmaz kötü volkan gs maçında 18 de yok gençler maçında ilk 11 buna benze örneklerverebilirim
--------------------------------------------------------------------------
arkadaşlar yanlış anlaşılmasın şenol hoca kötü hoca demiyorum,değişiklik aklımdan bile geçmez ama zaman zaman bazı konularda inat ediyor.bizim başımıza şenol hocadan daha iyi hoca olamaz bunuda iyi biliyorum.

Mehmet Ç.
14.12.2011, 21:05
Herkez kötü giderken Hoca degistirir..

Biz tersini yapalim :)

Yönetimi degistirelim...

Metin Sağır
Bu kadro ile Mourinho bile başarı sağlayamaz.
Şenol Hoca'yı rahat bırakın.

Mustafa Demir
brozekler alanzinyo henrique serkan balci glowacki acilen gonderilip yerlerine saglam adamalr lainmali

Ilelioglu
Henrique'ye dayanılmaz..O ne top ezmektir yahu..

Sorumsuzluktur bu,başka hiçbir açıklaması yok..

Henri agir ve cok yavas bir oyuncu. Top ezmesi kadar normal birsey olamaz. Halil'de ayni.

..

Ozan Yazıcı
Şimdi bu yaptığınız yorumu yapıp,üstelik bu hataları sürekli yineleyen hocanın istifa etmesini istemek,beklemek neden abes olur,neden ayıp olur anlayamıyorum,
yorumlarınızda bunun neden olmasını zaten izah etmişsiniz ve bence tesbitleriniz çok yerinde aslında..:confused:

Evet biraz kendimle çelişmişim ama Şenol Hoca gitmesin yine de..

ilyskm
Sadri bak ankaragücü malzemecilerinin parasını veremiyormuş, al malzemecileri ucuza kapatırsın, getir şenola forvet diye kas, inan şenol hoca idmana çıkartmadan ilk maçta otnatır....

Travelair
14.12.2011, 21:06
Oyuna ağırlığını koyan futbolcular gitti. Takım kaptanları gitti. Yerlerini doldurmak zorundaydık...

Ilelioglu
Bu kadro ile Mourinho bile başarı sağlayamaz.
Şenol Hoca'yı rahat bırakın.

O kadar...:alkış:

Berat Akçay
Her zaman Şenol Güneş ...

Süleyman Baykan
14.12.2011, 21:07
Cech ile Cale arasında aman aman bir fark gören var mı bence defansif olarak Cale daha iyi bir oyuncuydu.

el fanatico
biz de en iyi oynayan adrian dı bence çok iyi oynadı... keşke her maç böyle olsa... aslında bu adamın kondisyon eksiği var onu kapatırsa çok iyi olur...

alanzinho artık bilmem kaçıncı kez bu takımda 11 de başlamaması gerektiğini gösterdi...

pawel brozek bavulu toplamış olmalı...

giray ve glo ligin en kötü 5 defansı içinde şu an sonuncu durumdalar ilerleyen zamanda 1. liğe oynarlar... en kötüler liginde...

volkan şen resmen israfmış... adam bize yatmaya gelmiş gerçekten... umrunda değiliz galiba... diğer oyuncuları anladım da sana ne oluyor arkadaş millet avrupa da maç yaparken sen yatıyorsun ve çıkıp rezil top oynuyorsun.

henrique???? ne yorum yapacağımı bilmiyorum iyi mi kötü mü anlamıyorum ama kötü demeye daha varıyor dilim....

colman maç seçiyor dedik, bu maçta da çok iyi değildi ama umursamaz da değildi... bu adam top oynamaya zorlanmalı artık sözleşmeyle mi olur primle mi bilmem...

serkan balcı yedeğe çekilecek duruma geldi artık. Şeneol hoca da görüyordur. bir adamın ayağı geriye doğru sol çapraza dönük olur mu? evet oluyor işte...ben o geri pasları istemeden attığını düşünüyorum artık...

tolga hala daha iyi bence ama artık onur un (genç ve yetenekli file bekçimizin) sırası geldi diye düşünüyorum..

geri kalansa Şenol hocanın bileceği iş... bu takımı adam ederse yine o eder... takım pres yapmıypr diyoruz kaç haftadır bu soruna çare bulmalı Şenol hoca öncelikle...

devre arası olmadan transfer çalışmalarına başlamalıyız bence...

şu anki kadro:

--------onur-----------

celustka--xx--xx--cech

-----colman--zokora-----

xx---------------xx (adrian)

---------xx------------

------burak------------

5 tranfer şart devre arasın girmeden bugünden başlanmalı arayışlara...

ha neden kuralım yeni bir kadro? belki ligin gerisinde kaldık bu sene ama avrupa da devam ederek ligin L sini bile aramayabiliriz... avrupa da bir başarı her türlü organizasyondan daha iyidir benim için...

tabi bir de Türkiye Kupası var... onu da kazanmalıyız bu sene...

lig ise tabi birşey belli değil iyi bir çıkışla yine başa oynayabiliriz ama çok iyi önlemlerimizi almalıyızı bugünden tezi yok...

bu sene lider 70 puanı bulursa dua etsin...

ki onu geçtim play off a kadar iyi bir puan toplarsak işler lehimize dönebilir... şu önümüzdeki 2 maç 4-6 puan alırsak ikinci yarıya da moralle başlayarak seri yakalayabiliriz...

batugol
şenol hocanın gitmesinden bize hiç bir fayda gelmedi gelmeyecektir de
tarih bunun örnekleri ile dolu
bizim sorunumuz yönetilememek

Ozan Yazıcı
Herkez kötü giderken Hoca degistirir..

Biz tersini yapalim :)

Yönetimi degistirelim...

Hay bin yaşa, bu kadar işte..

Armağan Dere
Ey gidi
Volkan,Henrıque,Adrian
15 milyon euroluk kazık aldıkları paralar hariç.
daha Barış Özbek,Sapara,Vittekler var..
Sonuç olarak
5 maçta 2 puan alan Bir Trabzonspor

Cafer Bulur
Takimdan bu dönemde ve sezon basindan beri iyi futbol beklemedim,bekleyemeyiz de.

Ama takim futbolun en basit unsuru olan mücadeleyi bile son 2 mactir yerine getirmiyor.

Öyle beceriksiz öyle basit hatalar yapiyoruz ki akillara durgunluk veriyor.

Sezon basindan beri belki de 200 e yakin korner kullanan ama birakin gol atmayi kornerlerde pozisyona giremeyen bir takimimiz var.

Böyle bir takimdan nasil olumlu bahsedilebilir ki?

İdris Toksoy
14.12.2011, 21:08
maçı izlemedim ve iyiki izlememişim.

Fatih ÇOLAK
M.Pektemek >> Henriqe+Pawel

OFLU_79
Senol Günes transferlerde fazle etkisi yoktu, onu zamani geldimi görürsünüz. Hatta bir kere kendi demisti...

Dip.Ing.Mag.
14.12.2011, 21:09
Göndereceksin kötü oynayanları PAF takıma alacaksın yerlerine alt yapıdan oyuncular bari o ruh geri gelsin. Kötüler belki gönderilir ama
Yerlerine alt yapıdan oyincar alınır mı senol hoca almaz.

yatmaztara
gerçekten katılıyorum.Aralarındaki tek fark,Şenol Güneş Trabzonspor'u kendisinden çok düşünüyor olduğu için sağlam duramadı,sağlam durması demek gerektiğinde rest çekip gitmesi demekti.Fatih Terimin egosu kendisi için en önemlisi olduğundan istediği kadar sağlam durdu...

Stoper diye bağırdık şu forumda...3 kulvarda oynayacaksınız stoper alın diye ama yok...bi cacığa yaramadı...

Akıllanmıştır artık heralde yönetim.

Oyunculara da hocaya da kızamıyorum.Alternatifsiz bir kadro tutuşturdular resmen.Oyuncular ligin en çok maç yapan adamları,en çok süre alan adamları...

Stoperler hele...3 stoperle 3 günde bir maç yaptık...

Bu kafa değişmesi lazım,yönetimin artık akıllı olması;

1i yabancı 1 i yerli 2 stoper,bir orta saha alması lazım, birde forvet kiralaması lazım...paweli satabilirse satıp forvet alması lazım...

masaya yumruğunu vurup bana gloyla girayın 3 le çarpımı hızında kaliteli bir stoper almazsanız ben gidiyorum demeliydi.

leavemealone
Arkadaslar hekese sallayin ama hocamiza ve Tolgaya sallamayin.

Barış Burak
14.12.2011, 21:10
İlk senemiz,zor olacağını başından beri söylemiştik...bu sene avrupa bileti alsak çok iyi olur.Asıl iş seneye patlar, bu takım oturur, istikrar sağlar, bu sonuçlar çok iyi derslerdir ders alabilecek kişiler için.O dersi alacak kişilerde gerek teknik ekipte gerek kadroda fazlasıyla mevcut.Takım olduğumuzda geçen seneden daha iyi bir Trabzonspor izleyeceğiz.

Nokta transfer şart artık...Ben bu seneki yabancılardan şikayetçi olamam şu anda.Çünkü henüz takım olamadık.Ama Adrian son yarım saatte Colmanın kuramadığı oyunu kurdu...Canlandık biraz.

Alanzinho bazı renktaşlarımın yüzünü kızartıyordur sanırım.Kaçırdığı gole üzüldüm sadece, o olmasa hücuma çıkamazdık...

Halil,ziyadesiyle çok yorgun,cidde üzülüyorum ona,kendini çok hırpalıyor,ama cidden çok yoruldu...

Volkan şu anda bir hayal kırıklığı ama zamanla,takım olgusunun oturmasıyla o da görev bilincine sahip olacaktır.

Serkan,gerçekten istikrarlı..

Dediğim gibi,tek sorun ve en büyük sorun takım olgusunu oturtmak,bu takım çok yoğun maç temposu yapıyor ve buna yenik düştü artık...Ama bu,gelecek sezon bu takımın yüzde yüze yakın oturmasını sağlayacak.

ilyskm
14.12.2011, 21:10
Eğer sadri transfer ettiği futbolcuları aldığı miktarın yarısina satabilirse iyi...

Süleyman Baykan
14.12.2011, 21:11
Ey gidi
Volkan,Henrıque,Adrian
15 milyon euroluk kazık aldıkları paralar hariç.
daha Barış Özbek,Sapara,Vittekler var..
Sonuç olarak
5 maçta 2 puan alan Bir Trabzonspor

Armağan çok sert çıkış yapıyorsun be abi Volkan hariç bence kötü oyuncu değil aldığımız oyuncular biraz sistemde yanlışlık var oyun içerisinde b planı yok Alanzinho o gölü atsaydı Adrian'ın şutu gol olsaydı ne olurdu acaba.

gtem
14.12.2011, 21:11
Şenol Hoca gitsin demek doğru değil. Ancak yanlış transfer politikasında hocanın sorumluluğu yoktur demek de çok doğru değil. Yönetimi transferde yönlendirebilmeliydi.

Ömer Faruk61
14.12.2011, 21:12
Takımı rahat bırakın Futbol profesörleri..Lisans alın Teknik direktörlük Lisansı Başvurun Yönetime....

batugol
bir ivanoviçler vardı bi de bu yıl ki transferler
bu 31 kişilik kadrodan 5 adamı çıkar
bank asyada küme düşmemeye oynar takım
yönetim istifa

FC-ST-PAULI-61
Böyle devam ederse düsmemeye oynariz.21 Puan nedir.Sikecilerde Sms bize karsi oynar.
Zokora lazim ama fenerasyon izin vermez.

SEDER
şampiyonluğumuzu alana kadar yönetim değişikliğinden bahsetmenin ne kadar olumsuz bir etki yapacağını düşünmeyenlere anlamıyorum.ne yönetim ne şenol hoca değişmeyecek..küme düşsek bile değişmeyecek..bu adamlar bize 28 yıl sonra şampiyonluk getirdiler..şikeciler bile başkanlarına hocalarına sahip çıkarken biz ne haldeyiz..şu şampiyonluğu alalım gerisine sonra bakarız..

bu kulüpte değişecek bir şey var oda: mithat halis denen menejerdir..

Thug!
Eğer sadri transfer ettiği futbolcuları aldığı miktarın yarısina satabilirse iyi...

Sorun mu bu sanki, mali alan aldi gitti, yiyiciler ceplerini doldurdu.

yatmaztara
İlk senemiz,zor olacağını başından beri söylemiştik...bu sene avrupa bileti alsak çok iyi olur.Asıl iş seneye patlar, bu takım oturur, istikrar sağlar, bu sonuçlar çok iyi derslerdir ders alabilecek kişiler için.O dersi alacak kişilerde gerek teknik ekipte gerek kadroda fazlasıyla mevcut.Takım olduğumuzda geçen seneden daha iyi bir Trabzonspor izleyeceğiz.

Nokta transfer şart artık...Ben bu seneki yabancılardan şikayetçi olamam şu anda.Çünkü henüz takım olamadık.Ama Adrian son yarım saatte Colmanın kuramadığı oyunu kurdu...Canlandık biraz.

Alanzinho bazı renktaşlarımın yüzünü kızartıyordur sanırım.Kaçırdığı gole üzüldüm sadece, o olmasa hücuma çıkamazdık...

Halil,ziyadesiyle çok yorgun,cidde üzülüyorum ona,kendini çok hırpalıyor,ama cidden çok yoruldu...

Volkan şu anda bir hayal kırıklığı ama zamanla,takım olgusunun oturmasıyla o da görev bilincine sahip olacaktır.

Serkan,gerçekten istikrarlı..

Dediğim gibi,tek sorun ve en büyük sorun takım olgusunu oturtmak,bu takım çok yoğun maç temposu yapıyor ve buna yenik düştü artık...Ama bu,gelecek sezon bu takımın yüzde yüze yakın oturmasını sağlayacak.

bu yazdıklarınızı 5 10 sayfada bir tekrarlayalım :)

SADECETRABZON61
Arkadaslar hekese sallayin ama hocamiza ve Tolgaya sallamayin.

Hocaya ne sallamıcam ya her sene aynı şey aynı hatalar.Yapboz tahtasına döndürdüler kadroyu ilk 4 e giremicez halen durumun ciddiyetinde değilsiniz.

Mert Oğuzlu61
kadıköyde feneri yenelim yeter şu dakkadan sonra lig umrumda değil bu takımdan bir cacık olmaz avrupada ilerlemeye bakalım en iyisi...

yalnız bu ruhsuz + yetenek fukarası takımla fb den fark yiyeceğiz gibime geliyor sıradan anadolu takımı gibiyiz devre arası operasyon şart oldu celustka zokora colman dışındaki yabancıları temizlemek lazım ama henrique ve adrian a verilen paralar başımızı ağrıtacak...

Barış Burak
14.12.2011, 21:13
masaya yumruğunu vurup bana gloyla girayın 3 le çarpımı hızında kaliteli bir stoper almazsanız ben gidiyorum demeliydi.

renktaş o adam onu derdi de bizim yönetimimizdeki bazı isimler çok iyi bildikleri için hiç düşünmeden ''giiiitt'' derlerdi... bunu biz bile anlayabiliyoruz o kadar dışarıdan bakmamıza rağmen...

Mustafa 42
olan saten 1.derece traftara yazik oluyor izdirab icinde mac izliyoruz ha simdi yedik ha yiyecegiz diye buna kalpde dayanmaz artik

2.side trabzonspora yazik oluyor vede senol hocaya yazik oluyor sebebi acik neden derseniz kendi kariyerini düsürüyor eneri herhangi bir anadolu takimina gitsin sampuon yapar hele hele istanbul takimlarina gitsin yüzde 90 sampion yapar neden cünkü adamlar isdegin futbolcuyu aliyorlar borcmus felan dinlemiyorlar isde sonuc ortada

sener aga yada nevzat aga yada kimdir transferden sorumlu hani aurupa takimlariylan basbasa mücedele edecek kadro nereye gitti vardida bizmi görmedik yoksa bir hikaye vardi ya hani

inek göldeki su icdi dag oldu diye böyle gitmez gidemez zaten görün köy kilavuz istemez

bence acilen kayserispordan abramat jaja vede bu takimda ölüsü oynardi yataranin vallahi yada gökdeniz isde görüyoruz halimizi tak görmeyen niyet yöneticiler yada polonyalilar politikasi var bu yönetimde tursunu kursunlar gülelimmi aglayalimmi yoksa isyanmi edelim sakdik kaldik aslinda külübe yürüyüz yapilmasi lazim bence yoksa sonuclar hic ic acisi degil dalga gecer oldular millet

Sacit
son iki maçta yenilginin tek sorumlusu şenol güneş'tir

Avni Aker'de korkak bir futbol oynatmayı nasıl başarıyorsun Şenol hoca..
rakipler Avni Aker'de iki forvet oynarken, sen kaleye gidemiyorsun bu nasıl bir korkaklıktır.. tek forvette inat ediyorsun, önce şu inadından vazgeç..

devre arası transfer mi yapacan ne yapacaksan yap, önümüzdeki sene şampiyonlar ligine katıl..
iyice saçmaladınız..

vatandas61
takimda kimsede forma korkusu yok. Nasilsa haftaya yine oynariz diyor hepsi.
Hoca dogru diyor, suanda oyuncu deneyecek degiliz, as kadroyla cikmamiz lazim cünkü kaybetme lüksümüz yok.
Ama as kadro genclerbirligini bile yenemiyor. son 6 mactir yenemeyen bir takim var.
Hadi hayirlisi, bu gidisle 4 ile 8 arasi playofflarda oynayacagiz

ilyskm
14.12.2011, 21:14
Suçlu teknik sorumlu: Şenol hesap ver...

Ilelioglu
Şenol Hoca gitsin demek doğru değil. Ancak yanlış transfer politikasında hocanın sorumluluğu yoktur demek de çok doğru değil. Yönetimi transferde yönlendirebilmeliydi.

Selcuk'u, Egemen'i birakmayin dedi...Stoper alin dedi...Hangi biri yerine getirildi?

..

Cafer Bulur
Senol günes bu kulübe kazik cikmadi,bir sonraki macta catlak sesler yükselirse istifa etmekten de kacinmaz.

Senol hoca cabuk gider ama biz onun gibisini bulamayiz.

Senol günes bu takima cok sey vermistir,sabirli olunursa vermeye devam edecektir.

Senol günesin en büyük hatasi transferde gereken aktifligi bu sezon dahil hicbir zaman gösterememesidir.

Senol günesle az kalsin sampiyonlar liginde bir üst tura cikmak üzere oldugumuz unutulmamali.

Transfer görüsmelerine profesyonellikten dem vuran oyuncularimiz agir mac temposunu kaldiramamislardir,temel sorunumuz budur.

Oynamayan oyuncular kendilerini hazir tutamadi,sans verilen oyuncular sanslarini iyi degerlendiremedi.

Hoca sorunundan ziyade sorunumuzun yönetimsel ve oyuncularimizin gercek anlamda profesyonel olmamasindan kaynaklandigini düsünüyorum.

Senol günesi göndermek kolaydir ama daha iyisini bulmamiz cok zordur,bunun bilincinde olmaliyiz.

Egemen Yılmaz
Hem çok kolay gol yiyoruz, rakibi karşılayamıyoruz, hem de hücumda sorumluluk alıp elini taşın altına koyacak tek bir futbolcumuz yok. Zaman zaman Colman birincil görevi o olmamasına rağmen sazı eline alıyor, Burak bir şeyler yapmaya hevesleniyor ama rakip defansın içinde kayboloyor. Alanzinho son dönemde biraz sorumluluk almaya başladı ama o da ne kadar yeterli tartışılır. Henrique'de o liderlik vasfı biraz var ama fizik yasaları şu dönem buna müsade etmiyor ne yazık ki. Halil, Adrian desen sistem futbolcuları, kurulu düzeni olmayan takımı alıp bir yerlere taşıyacak yapıda değiller.

Özetle, takımda iş bitirecek adam yok. Gençlerbirliği gelip sana 2 tane sallıyor, sen zar zor penaltıdan karambolden anca beraberliği kurtarmaya çalışıyorsun onu da beceremiyorsun.

Bu görüntünün düzelebilmesi için futbolcu takviyesine ve en önemlisi de zamana ihtiyaç var. Bu sabrı gösterebilecek miyiz? Umarım bu sefer gösteririz.

Thug!
14.12.2011, 21:15
Hayir, sen hocasin. Hic mi oyuncu portföyün olmaz senin? Hic mi oyuncu izlemezsin? Her önüne atilana neden evet dersin? Nerede senin agirligin?

Harun
şenol hocanın gitmesinden bize hiç bir fayda gelmedi gelmeyecektir de
tarih bunun örnekleri ile dolu
bizim sorunumuz yönetilememek

Yönetim mi diyor Şenol hoacaya Burak'ı tek forvet oynat diye,yönetim mi diyor,Halil kanat oyuncusudur diye,yönetim mi diyor Volkan'ı,Pawel'i, sıkınşınca oynat yoksa kadroya bile alma diye.

Tamam yönetim istenilen transferi yapmamış olabilir, fakat sende elindekileri kullanmasını bileceksin..

Ömer Faruk61
Suçlu teknik sorumlu: Şenol hesap ver...

Yaşınız Kaç.? Biraz Saygılı olmanızı talep ediyorum....

Ilelioglu
14.12.2011, 21:16

Aynen katiliyorum. ;) Fark su: GS Yönetimi Fatih'in dedigini yapti, bizim Yönetim yapmadi.

leavemealone
14.12.2011, 21:16
Hocaya ne sallamıcam ya her sene aynı şey aynı hatalar.Yapboz tahtasına döndürdüler kadroyu ilk 4 e giremicez halen durumun ciddiyetinde değilsiniz.

O senin salladigin TD 2 senede neler yapti haberin varmi?

Gecen yillar:
-Bursaya sampiyonluk
-TR kupasi
-Süperlig kupasi
-lig sampiyonlugu

Bu senenin kadrosu:
-Sampiyonlar liginde tek maglubiyet
-Uefaya katildik, nerdeyse ikinci tura cikiyorduk

Elindeki kadroyla yapabildiginin en iyisini yapiyor hocamiz.
Bende cok kiziyorum neden baska (genc) oyuncu oynatmadigini ama yinede bizim 10.000 firin ekmek yememiz lazim o adamin seviyesine ulasmak icin.
Burdan klavyeden sallamak nasil olsa kolay.

ilyskm
14.12.2011, 21:17
Yaşınız Kaç.? Biraz Saygılı olmanızı talep ediyorum....

Gerçekler acıtır, yaşla alakası yoktur...

Togrul
Anlaşılan federasyonun play off kararı en çok bize yarayacak.

calypso
Hemen pes etti taraftar..
Ayni kadro ayni hoca degil mi 450 takim icinde 8 oyuncusu avrupa sampiyonu olmus ve 7. Sirada olan interden 4 puan alan, 18. Sirada olan cska yi son anda gecemeyen, 54. sirada olan ve tek basina Hazard in degerinin tum transfer butcenden fazla olan lille yi evine gonderen takim bu takim degil mi?

Yorgunuz, hem fiziksel hem mental..tek aciklamasi bu durumun..kolay degil bu stresi kaldirmak..
Bu durumun en onemli nedeni federasyonun dik duramayip ligin tarihini degistirip sacma sapan bir mac takvimi olusturmasidir.. Rakipler tatildeyken uefa maci oynuyorduk, biraz insafli olmak lazim..

Harun
Takmışsınız Selçuk'u Egemen'i tutamadıya.Gitmek isteyen adamı zorla mı tutacak yönetim?

Armağan Dere
14.12.2011, 21:18
La öyle demeyin
Hepsini hoca istedi..
Kendi açıklaması benim açıklamam değil..
Brozek de dahil..
Ha kendi istediği adamlar kadroya giremiyorlar o ayrı
Hani 6 aydır aldığımız adamlar varya Sercan ve Eren..

FC-ST-PAULI-61
14.12.2011, 21:18
Niye? Biz Play offa mi kalacagiz? Ilk 8e girelim de Uefaya gidelim.

Ömer Faruk61
14.12.2011, 21:19
Gerçekler acıtır, yaşla alakası yoktur...

Gerçekler??? Bu ülkede Gerçek mi Kalmış...

emretrabzon61
Transfermarkt.com.tr den alıntı oyuncu istatistikleri(Ligdeki konumumuzun nedenleri açısından siteye konulmuştur)

Takımda zokoranın önünde hücum için değerlendirilen futbolcular

Gustavo Colman:12 maç 0 gol 0 asist Maşallah performansa bak be :) Adamın yaptığı katkıya baksaa hele :)

Adrian mierjizevski:14 maç 0 gol 4 asist Daha golü yok :) Forvet arkası oynuyor golü yok :)

Volkan Şen:10 maç 1 gol 2 asist 1 gol gerçektende bu şekilde şampiyon olacağız !

Halil Altıntop:12 maç 1 gol 2 asist Yürekli diyenler alın sizin olsun.1 gol atabilmiş maşallah hücumcuya bak:)

Paulo Henrique:7 maç 1 gol 1 asist 1 gol.Yaw bunlar defanstamı oynuyor acaba :)

Alanzinho:14 maç 0 gol 2 asist 14 maçta gol atamayan bir adamla şampiyonlar ligi kazanılır :) !

Burak Yılmaz:12 maç 13 gol 1 asist

Maşallah be performansa bak övdüğünüz adamların performansına bak.Burak yılmazı eleştiriyoruz haklıyız fakat adam 12 maçta 13 gol 1 asist yapmış yani burak maçlarda oynamamış olsa şuan diğer adamların attıkları gollere ve asistlere bakarsak heralde şuan ligin dibine demir atmış olacaktık.

Sizden tek isteğim şu istatistikleri birazcık incelemeniz.Hangi futbolcu ne yapmış Ne durumdayız görün ve ondan sonra karar verin.

Ben diyecek söz bulamıyorum.Takımın bu seneki sıralamasını üstteki yazan istatistikler zaten net bir şekilde ortaya koyuyor.

Ilelioglu
Takmışsınız Selçuk'u Egemen'i tutamadıya.Gitmek isteyen adamı zorla mı tutacak yönetim?

Kulübün menfaatleri icin en azindan zorlamalari gerekirdi. Olmadi yerlerini doldur. Egemen'in yeri doldu mu? Yok...Senol Hoca Stoper istedi mi? Evet...

..

Thug!
14.12.2011, 21:20
İnsanligina,beyefendiligine diyecek bir seyimiz yok. Haddimiz de degil ama hocaligi maalesef o kadar iyi degil.

sanatik
14.12.2011, 21:20

inshallah.

:D

ccd6167
14.12.2011, 21:21
takim yorgun

turk futbolcusu zihinsel olarak hazir degil mu kadar maca..

2. devre toparlayacagiz ve playofflara kalacagiz

biraz sabir

serdaracıl
14.12.2011, 21:22
Volkan ilk 18 e girmemeli bence Sapara bu kadar kötü mü Rosenborg takımını sürüklemiş bir oyuncu hiç süre alamayacak kadar mı kötü anlamıyorum.
Gecen haftada neden Volkan oynamıyor diyorduk

Ilelioglu
14.12.2011, 21:22
İnsanligina,beyefendiligine diyecek bir seyimiz yok. Haddimiz de degil ama hocaligi maalesef o kadar iyi degil.

Su kadro ile SL'de tek maglubiyet ve 7 puan aldik. Baska biri olsaydi en fazla bir puan alirdik.

Ömer Faruk61
14.12.2011, 21:23

Bırak Allahını seversen ciddi misin? Ah Lazaroni,Ah Ziya Doğan nasıl bıraktın bizi....

must61
Ard arda gelen 2 mağlubiyet sonrası yapılan muhabbetlere bakın...

''Bu takımdan bi cacık olmaz,ruhsuz takım,hoca elindekileri kullanmayı bilmiyor,yetenek fukarası takım,korkak futbol,Şenol Güneş bu işi bilmiyora kadar gitmiş yorumlar...ve sadece gördüğüm tek sayfada yazılan eleştiriler bunlar...

Kusura bakmayın ama bu taraftara takımın bu performansı çok bile...

Dip.Ing.Mag.
Hayir, sen hocasin. Hic mi oyuncu portföyün olmaz senin? Hic mi oyuncu izlemezsin? Her önüne atilana neden evet dersin? Nerede senin agirligin?

bu benimde dikkatimi cekti... bana kalirsa senol gunes bu transferleri sadece önüne getirildikleri icin kabul etti. ben onun kendi agzindan isim vererek su su futbolcuyu istiyorum, alirsak takima cok faydali olur gibisinden bir sey duymadim su ana kadar. her transfer doneminde ya sadri sener konustu, ya ünal karaman ya da diger yoneticiler

Ilelioglu
Volkan kac haftadir oynamiyor ama bu mactada görüldi ki oynamamasi daha iyi.

..

batugol

iyi yöneticiysen yerlerine alternatifin yoksa takımın iyiliği için gitmek isteyeni takımda tutacaksın , ikna edeceksin
ya da onları aratmayacak transfer yapacaksın

leavemealone
14.12.2011, 21:24
Ya adamin dünya sampiyonasinda bile yaptigi belli.

Ama hala iyi teknik direktör degil diyorlar.

Mantik denen kelime bazilarina hic ugramamis.

Ilelioglu
14.12.2011, 21:24
Bırak Allahını seversen ciddi misin? Ah Lazaroni,Ah Ziya Doğan nasıl bıraktın bizi....

Onlar bile fazla ona.

ilyskm
14.12.2011, 21:25
Rezil olmuştuk rüsvada olduk. Tebrikler yönetim...

ccd6167
14.12.2011, 21:25

kimin hocaligi iyi degil??

tarsus
14.12.2011, 21:26
arkadaslar bu takımın teknik d. sorunu yok tek sorunu BASİRETSİZ VE PASİF YÖNETİM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

emretrabzon61
14.12.2011, 21:28
Transfermarkt.com.tr den alıntı oyuncu istatistikleri(Ligdeki konumumuzun nedenleri açısından siteye konulmuştur)

Gustavo Colman:12 maç 0 gol 0 asist Maşallah performansa bak be :) Adamın yaptığı katkıya baksaa hele :)

Adrian mierjizevski:14 maç 0 gol 4 asist Daha golü yok :) Forvet arkası oynuyor golü yok :)

Volkan Şen:10 maç 1 gol 2 asist 1 gol gerçektende bu şekilde şampiyon olacağız !

Halil Altıntop:12 maç 1 gol 2 asist Yürekli diyenler alın sizin olsun.1 gol atabilmiş maşallah hücumcuya bak:)

Paulo Henrique:7 maç 1 gol 1 asist 1 gol.Yaw bunlar defanstamı oynuyor acaba :)

Alanzinho:14 maç 0 gol 2 asist 14 maçta gol atamayan bir hücumcuyla şampiyon olunur :) !

Maşallah be performansa bak övdüğünüz adamların performansına bak.Burak yılmazı eleştiriyoruz haklıyız fakat adam 12 maçta 13 gol 1 asist yapmış yani burak maçlarda oynamamış olsa şuan diğer adamların attıkları gollere ve asistlere bakarsak heralde şuan ligin dibine demir atmış olacaktık.

Sizden tek isteğim şu istatistikleri birazcık incelemeniz.Hangi futbolcu ne yapmış Ne durumdayız görün ve ondan sonra karar verin.

Ben diyecek söz bulamıyorum.Takımın bu seneki sıralamasını üstteki yazan istatistikler zaten net bir şekilde ortaya koyuyor.

zafer6161
şimdi şenol hoca gitsin bayram yapalım

2 sene sonra şenol hoca gelse yine bayram yaparız

bu döngü değişmez
ama şunu unutmayınki şenol hoca giderse bir daha açılmamak üzere TRABZONspordaki hocalık defteri kapanır

zaten 1-2 maç daha kaybedersek benim tanbıdığım şenol hoca % 100 istifa edecek,bu haftaki fener maçını kaybet, orduyada kaybettinmi haftaya bugün bu saat şenol hocaya kızanlar bayram yapabilirler,,,
ha ben hocayı savunmuyorum,aksine eleştiriyorum ve kızıyorum,ama bu şartlar altında morinho gelse bu takım adam olmaz........

Cafer Bulur
Soruyom size bu yil ligin tadi tuzu kalmadi ve bu yil ligi neden oynuyoruz diyen bir baskanin takimi lige motive olmakta sorun ceker mi cekmez mi?

Ilelioglu
Bazilari gercekten anlamiyorlar. Yahu Senol Hoca daha öncede birakip gitti. Sonra ne oldu peki? Hüsran hüsran....Ne zaman geri geldi takima hava geldi...

Kötü dediginiz adama ilk sarilan yine bu Yönetim oldu. O zaman bu Yönetimi ne yapalim?

Türkiyenin en iyi teknik direktörü bizde...Peki ya Yönetim?

..

ccd6167
arkadaslar bu takımın teknik d. sorunu yok tek sorunu BASİRETSİZ VE PASİF YÖNETİM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sayin abim ne yazikki anlamamak da direniyorlar.

td laf bulan adam sadece sunu soylesin yeter..

son 20 senedeki en buyuk basarilarda basimizda kim vardi?

bu sorunun cevabini versinler keske

Thug!
-[ooD;1918201197']bu benimde dikkatimi cekti... bana kalirsa senol gunes bu transferleri sadece önüne getirildikleri icin kabul etti. ben onun kendi agzindan isim vererek su su futbolcuyu istiyorum, alirsak takima cok faydali olur gibisinden bir sey duymadim su ana kadar. her transfer doneminde ya sadri sener konustu, ya ünal karaman ya da diger yoneticiler

Dünya futbolunu takip etmek gerekiyor, kimin yildizi parlamis,kim liginde öne cikmis,kim gelecegin yildiz adayi olacak bunlari belirlemek gerekiyor. Ben daha bir kez hatirlamam hocamizin oyuncu izlemeye gittigini, hadi hakkini yemeyeyim bir kac kez hatirliyorum, o da dostlar alisveriste görsün niyetiyle. Bir kere elinde bir liste olur ama bir kere.

MDanışmaz
14.12.2011, 21:29
Şenol Güneş'e teknik adam olarak fazla eleştirmem ama bu kadronun kurulmasında yüzde yüz suçlu odur..Ya geçen seneki kadroyu koruyacaktı yada yerlerine dolduracak isimler alınacaktı..Sen yönetimin her getirdiğine evet dersen burda yönetimden çok sen suçlusun...

FC-ST-PAULI-61
Yahu Colmana gol atmiyor diye mi salliyorsunuz yaziklar olsun.

Mert Oğuzlu61
Ard arda gelen 2 mağlubiyet sonrası yapılan muhabbetlere bakın...

''Bu takımdan bi cacık olmaz,ruhsuz takım,hoca elindekileri kullanmayı bilmiyor,yetenek fukarası takım,korkak futbol,Şenol Güneş bu işi bilmiyora kadar gitmiş yorumlar...ve sadece gördüğüm tek sayfada yazılan eleştiriler bunlar...

Kusura bakmayın ama bu taraftara takımın bu performansı çok bile...

2 mağlubiyet yüzünden yapılmıyor bu yorumlar, sezon başından beri takım top felan oynamıyor alınan oyuncular yetenek fukarası çıktı verilen paralar çok yüksek... takımda ışık yok 3-4 nokta atışı lazım yabancılardan 3-4 isim dışında geri kalan çöpleri temizlemek lazım. bu takımda ısrar etmek zaman kaybı olur.

Ahmet Karadeniz
14.12.2011, 21:30
kimse kusura bakmasın senol hoca transfer yapmayı bilmiyor bu sanırım ıspatlandı. Şuana kadar aldırdığı hiç bir oyuncu takıma katkı sağlamadı malesef..

ilyskm
Öyle başa böyle tarak, böyle takıma ve yönetime 21 puan çok bile...

OFLU_79

Yönetim Bodrumda galiba. Yoksa Sadri geldi mi geri? Cok yorulmustu da.....

Barış Burak
Aslında uzun vadede tek ihtiyacımız olan mevkii stoper... Orta saha takımın uyum sağlamasıyla gerekli yükü kaldırır,takım olamamanın verdiği dezavantajlar bunlar.

Paweli satabilirsek bir forvet almalıyız,satamazsak kiralamalıyız.Olcanı da almalıyız mesela,solda alternatif Henrique dir Halile göre ama Olcanı aldığımızda Henriqueyi gerektiğinde Burağın arkasına koyabiliriz.Bu çok daha yararlı olur...

Colman oyun kurmayı unutuyor bazı maçlarda.Adrian iyi ders verdi ona bugün.Son yarım saatte oyun kurdu Trabzonspor...Colmanın selçuğa emanet edip hiç emanetini geri almadığı ''ince pasları''nı Adriandan gördük...

Takım olacak...Şanssızlıkta var.Bjk ye top oyna kazanamama gibi mesela, ŞL hayal kırıklığı falan..21 puandayız, 25 puanla bitirelim yeter...

Harun
14.12.2011, 21:31
Kulübün menfaatleri icin en azindan zorlamalari gerekirdi. Olmadi yerlerini doldur. Egemen'in yeri doldu mu? Yok...Senol Hoca Stoper istedi mi? Evet...

..

Zorlamdıklarını nerden biliyorsun? Sadri Şener ap açık anlattı olayı.Selçuk ,Trabzon'da kalmak istemediğini, sebebinin ise kız arkadışı mı? eşi mi,sevgilis mi neyse,onun kalmak istememesinden olduğunu söyledi.Dahası, ikna etmeye çalıştım ama sorun kendisi değil başkası olunca yapacak birşey gelmedi elden dedi.Yani sorun para olsa ikna ederdim fakat iş başka yöne kayınca elimiz kolumuz bağlandı dedi.

Olay o bu şu değil.Bu takım İnter'i yendiğinde kimse stoper eksik, forvet eksik kanat eksik demiyordu, ne zaman kötü sonuçlar çıktı birden yapılmayan transferler hortladı.

Bu takım İnter'i yendiği maçtada kötüydü.Hatta berabere kaldığımız maçta daha iyi top oynadık.

Sorun şu ki,bu takımda Şenol hoca kadro derinliği kuaramadı.Selçuk-Colman ikilisi varken bile alternatifini bulamadı.Şuan Zokara-Colman ikilisinin alternatifi olmadığı gibi.
Yine defansta Egemen Giray-Glo üçlüsünden şuanki Glo-Giray-Mustafa üçlüsünün bir farkı yok. Buraya Egemen bizdeykende stoper ihtiyacı vardı.

Forvette Murat Tosun'u,Mehmet Çakır'ı ve Pawel'i oynatmayan kendisi.Sen yönetimin transfer yapmadığını göre göre bu oyuncuları gönderebilir misin?Şenol hoca gönderdi.Şuan forvetimizin olmamasının ve Burak'a bağlı kalmamızın en büyük nedeni de budur.

Hep aynı şeyleri yazıp çizihyoruz değişen birşey olmuyor malesef.

leavemealone
14.12.2011, 21:32
kimse kusura bakmasın senol hoca transfer yapmayı bilmiyor bu sanırım ıspatlandı. Şuana kadar aldırdığı hiç bir oyuncu takıma katkı sağlamadı malesef..

Celustka, Zokora, Burak.

Onun zamaninda geldiler.

Salih Yazıcı
14.12.2011, 21:33
başkan derhal istifa etmeli maç önceki açıklamalarından sonra savunan olmaz umarım mithat halis güvendiği kadar hocaya güvenmedi.

Ilelioglu
14.12.2011, 21:33
Soruyom size bu yil ligin tadi tuzu kalmadi ve bu yil ligi neden oynuyoruz diyen bir baskanin takimi lige motive olmakta sorun ceker mi cekmez mi?

Cafer abi gec bunlari...Gidenlerin yeri dolmadi sorun burada. Kadro bozuldu diyoruz ama Gayse'nin kadrosuda bozuldu. Fatih Terim'in her istedigi alindi. Yönetim transferde basarisiz oldu ve takimi bu hale getirdi. Hepsi bu. Baksana koskoca sezona 3 tane VASAT Stoper ile basladik. Basimizda Senol Hoca degilde bir baskasi olsaydi SL'de 0 cekmis, ligde de büyük ihtimal 14-15 puanda idi. Ortada cok büyük bir teknik heyet basarisi var.

..

OFLU_79
14.12.2011, 21:34
Celustka, Zokora, Burak.

Onun zamaninda geldiler.

Eklemek istiyorum

Sota ve Arcil

Togrul
14.12.2011, 21:34
Şahsi görüşümdür. Şenol Güneşi tartışmak anlamsızdır. Teknik direktörlük yaptığı sürece Trabzonspor için en ideal adamdır. İlk senesinde Türkiye kupasını ve Süper kupayı kazandırdı. Geçen senin de şampiyonudur. Şampiyonlar liginde kazandığı puanlarla UEFA sıralamasında Trabzonsporu 150 basamak ileriye götürmüştür. Şu yaşanan son olaylardan sonra ben bile kafayı yemiş vaziyyetteyim. Futbolcularda Şenol Güneşte insan. Bu takımın hakkının çoktan teslim edilmesi gerekirdi. Hakettiği şampiyonluk kupasının şu an müzede olması gerekirdi. Ancak gelin görün ki, her gün aleyhimize bir senaryo geliştirilmekte. Koca türkiyenin parlamentosu fenerbahçeni koruyan kanun çıkartıyor. Bu ortamda 2-3 günden bir maç yaparak zaten fiziken hırpalanmış bir takım nasıl motive olsun. Emeğinin karşılığını alamayan futbolcu teknik direktör daha nereye kadar dayana bilir. Bu gerçekleri iyi düşünmemiz lazım.

emretrabzon61
14.12.2011, 21:35
Yahu Colmana gol atmiyor diye mi salliyorsunuz yaziklar olsun.

Sadece Gol atmıyor diye kızmıyoruz yanlış anladın galiba.

12 maç 0 gol 0 asist.

Ben şimdi burada sadece golemi bakarak yorum yapıyorum.

0 Asist.Oysaki selçuğun görevini üstlenmişti :))

Salih Yazıcı
14.12.2011, 21:36
mithat halis ve sadri şener tek sorumludur. şenol hoca sene başında yaptığı açıklamaları bir okuyun sonra hocaya atın.

Thug!
Kendinizi kandiriyorsunuz, bunu siz de biliyorsunuz ama caktirmak istemiyorsunuz. Bu transferler ya tutarsa mantigi ile yapilan transferlerdi. İsteyip aldirmak baska bir sey, önüne gelene razi olmak baska bir sey.

Cafer Bulur
Cafer abi gec bunlari...Gidenlerin yeri dolmadi sorun burada. Kadro bozuldu diyoruz ama Gayse'nin kadrosuda bozuldu. Fatih Terim'in her istedigi alindi. Yönetim transferde basarisiz oldu ve takimi bu hale getirdi. Hepsi bu. Baksana koskoca sezona 3 tane VASAT Stoper ile basladik. Basimizda Senol Hoca degilde bir baskasi olsaydi SL'de 0 cekmis, ligde de büyük ihtimal 14-15 puanda idi. Ortada cok büyük bir teknik heyet basarisi var.

..
Yönetim,hoca,futbolcu kadrosu ve taraftar olarak bu lige zerre kadar önem vermedik,bu 2+2=4 kadar nettir.

Yahu bizde suc yokmu zannediyorsun,daha düne kadar yemisim ligi salla ligi avrupaya bak diyen biz taraftarlar degilmiydik?

Bir iste basarili olabilmek icin o ise önem vermek gerekir,biz lige gereken önemi vermedik.

Sorun sadece bu mu elbette degil.15 macta 21 puanin baska aciklamalari da elbette var.

Ömer Faruk61
14.12.2011, 21:37
Bu Taraftar önce Neyin ne olduğunu öğrenmeli....Klavyeden,Tribünden istedğiniz kadar sallayın.Klavyeden Cm de bile Takım yönetemiyorsunuz...

champions
Hoca Trabzonlu değil, bir yabancı olsa şimdiye postalanmıştı. 1 milyonluk transferlerle kurulan takımlar 2 kötü sonuç alınca kıyameti koparangiller, 3 adama 15 milyon euro veren takımın hocasına şu rezil tabloda ses çıkaramıyolar. Hafta sonu fb mağlubiyetini de içinize sindirirsiniz umarım, seneye de ist. takımlarından birini şl'de gururla izlersiniz.

ibrahim tolgun
bir kaç yenilgiden sonra ŞENOL GÜNEŞİ göndermekmi istiyor taraftarlar.bu soguk havada soguk duş almalarını tavsiye ediyorum...

must61
14.12.2011, 21:38
2 mağlubiyet yüzünden yapılmıyor bu yorumlar, sezon başından beri takım top felan oynamıyor alınan oyuncular yetenek fukarası çıktı verilen paralar çok yüksek... takımda ışık yok 3-4 nokta atışı lazım yabancılardan 3-4 isim dışında geri kalan çöpleri temizlemek lazım. bu takımda ısrar etmek zaman kaybı olur.

CSK 87. dakikada golü bulmasaydı Galatasaray ve Gençlerbirliği maçlarından galibiyetle ayrılsaydık bu denli ağır yorumlar yapılıyor olunurmuydu şuan?

Kimsenin nokta transferler yapmayalım , savunmaya sağlam bir stoper almayalım veya Burağa kaliteli bir partner getirmeyip takımdaki gereksiz oyuncuları göndermeyelim dediğini sanmıyorum.
Bunlar elbette mantıklı şeyler fakat eleştiride de dozu ayarlamak gerekiyor.İnteri deviren takımı ağzı açık izleyen taraftar şimdi gelip Şenol Güneş bu işi bilmiyor derse ben ona ... gülerim...

Hami-Ünal-Orhan
14.12.2011, 21:38
Şenol Güneş olmasa idi son 2 senedir yaşadığımız başarılar hayal olarak kalırdı. O yüzden kendisine yönelik eleştirilerde sınırı aşmamak lazım. Tabi kendisinin suçu taraftarı başarıya alıştırdı. Bugün inanın saha kenarında yapabileceği hiç bir şey yok. Yüzündeki çaresizliği gördüm bugün.
En yetenekli oyuncularımız takımdan ayrılırken yerine çapulcular dolduruldu. Bütün yetkiler Şenol Hoca'da toplanmalı. Yönetime güvenim kalmadı. Ortada çok büyük rant var. Transferde çok büyük paralar hesapsız bir şekilde dönüyor.
Bir futbol takımı bu derece isabetsiz transferler yapamaz.

Ahmet Karadeniz
14.12.2011, 21:39
Celustka, Zokora, Burak.

Onun zamaninda geldiler.

zokora'yı söylemene gerek yok kendisini ispatlamıs bir oyuncu. evet burak patlama yapmış bir oyuncu ama kimse burak'ın bu kadar iyi olcagını düşünmemiştir,şenol hocada dahil. Şenol hoca Trabzondan çıkmış biri bizim insanımız ama bazı gerçeklerde var bu adam transfer yapmasını bilmiyor 2 dönem Şampiyonluğumuzun gitmesinde Şenol hocanın etkisi vardır..

Emirhan Uludüz
Son 4 maçta en az 10 puan dedik, 2 maç kaldı 1 puan bile alamadık.

OFLU_79
Savunmada Egemen'in yeri zor dolacak gibi. Glowacki sakatlandı, Giray ve Mustafa tüm yükü taşıyamıyor. Zokora'nın tecrübesi, çabukluğu önemli ama tekniği Selçuk'la kıyaslanamaz. Henrique ise fiziği ve şutlarıyla kendini hemen fark ettirdi Şenol Güneş, yeni sezonla ilgili düzenlediği ilk basın toplantısında, Trabzonspor ve diğer Süper Lig takımlarının transfer politikasını değerlendirirken, bir soru üzerine biraz da esprili biçimde, “Kendini eksik görenler geliştiriyor. Ama tam görenler yıkıyor!” yorumunu yapmış, kendi transfer işleyişlerinin “doğru olmadığını söyleyebileceğinin” altını çizmişti.
Gidenler ve yerlerine alınanlar ile ilgili en çarpıcı yorumuysa, “Geçen yıl ana kadrodan az kayıpla başlamıştık ve bu avantajdı. Futbolumuz, her geçen gün iyiye gitmişti. Bu yıl daha iddialı bir takım bekliyordum, özellikle Avrupa’da. Ama şu anda sıfır mı, eksi mi, artı mı onu ben de bilmiyorum. Bu durum üzücü tabii ki!” şeklinde olmuştu.

http://www.trabzondanhaber.net/10037-haber-trabzonsporda-takim-degerlendirmesi.aspx

Bunu ben iyi hatirliyorum. Senola laf atanlara kapak olsun. Icimizdeki Skor taraftarsiniz!

Ertan OKUMUŞ
14.12.2011, 21:40
Yönetim mi diyor Şenol hoacaya Burak'ı tek forvet oynat diye,yönetim mi diyor,Halil kanat oyuncusudur diye,yönetim mi diyor Volkan'ı,Pawel'i, sıkınşınca oynat yoksa kadroya bile alma diye.

Tamam yönetim istenilen transferi yapmamış olabilir, fakat sende elindekileri kullanmasını bileceksin..

duygularıma tercüman oldunuz:alkış:

birde geçen senenin asıl başarısı Şenol Hocaya verilirken,neden başarısızlığın en büyük payı yönetime çıkıyor anlayamıyorum(yönetimi zerre kadar savunmuyorum bu arada) ben hocamızın kötü bir insan olduğunu hiç söylemedim aksine bizim başkanlığımız yakısır ona ama çok iyi bir insan olması çok iyi bir teknik direktör olmasını sağlamadı,bazı yorumlarda başka takımlara gitse şampiyon yapar deniliyor bende soruyorum neden o zaman hocamıza hiç bir takımdan teklif gelmiyor,geliyorda bizimmi haberimiz yok??
Hocamızın kişiliğine,insanlığına laf yok tamam,ama Trabzonspor gibi milyonlara hitap eden bir kulübü çalıştırmanın onu çok sevme,eski topçusu olma kriterlerinden başka kriterleride olması lazım!!

Dip.Ing.Mag.
14.12.2011, 21:40
Edu nun attigi gole bak arkadas.... birde bizde ki forvetleree.. adam haftalardir 18 e bile giremiyor...

Ilelioglu
14.12.2011, 21:41
Zorlamdıklarını nerden biliyorsun? Sadri Şener ap açık anlattı olayı.Selçuk ,Trabzon'da kalmak istemediğini, sebebinin ise kız arkadışı mı? eşi mi,sevgilis mi neyse,onun kalmak istememesinden olduğunu söyledi.Dahası, ikna etmeye çalıştım ama sorun kendisi değil başkası olunca yapacak birşey gelmedi elden dedi.Yani sorun para olsa ikna ederdim fakat iş başka yöne kayınca elimiz kolumuz bağlandı dedi.

Olay o bu şu değil.Bu takım İnter'i yendiğinde kimse stoper eksik, forvet eksik kanat eksik demiyordu, ne zaman kötü sonuçlar çıktı birden yapılmayan transferler hortladı.

Bu takım İnter'i yendiği maçtada kötüydü.Hatta berabere kaldığımız maçta daha iyi top oynadık.

Sorun şu ki,bu takımda Şenol hoca kadro derinliği kuaramadı.Selçuk-Colman ikilisi varken bile alternatifini bulamadı.Şuan Zokara-Colman ikilisinin alternatifi olmadığı gibi.
Yine defansta Egemen Giray-Glo üçlüsünden şuanki Glo-Giray-Mustafa üçlüsünün bir farkı yok. Buraya Egemen bizdeykende stoper ihtiyacı vardı.

Forvette Murat Tosun'u,Mehmet Çakır'ı ve Pawel'i oynatmayan kendisi.Sen yönetimin transfer yapmadığını göre göre bu oyuncuları gönderebilir misin?Şenol hoca gönderdi.Şuan forvetimizin olmamasının ve Burak'a bağlı kalmamızın en büyük nedeni de budur.

Hep aynı şeyleri yazıp çizihyoruz değişen birşey olmuyor malesef.

Sadri Sener'in her dedigine inanirsan vay haline..:)

Demek kötü sonuclar alininca Stoper eksik dedik...:D Harun abi kusura bakma ama sen belli ki bu Forumu takip etmiyorsun. Arsiv'i ac bak bakalim neler yazilmis. Benim neler yazdiklarima bak. Burada yalvariyorduk kadroyu bozmayin diye. Bozulduktan sonra Stoper diye diye canimiz cikti. Hepsi duruyor. "Transfer Basliginda" ve "Yönetime Yönelik Elestiriler" basliginda hepsi mevcut. Ac bak...

Egemen Mustafa'dan acik ara daha iyi Stoper. Yukaridaki yorumu yanlislikla yaptin sanirim. Arada fark yokmus..:)

Bende olsam gönderirdim. Zira hicbirini ben almadim. O saydigin isimler olsaydi Burak'i kesebilirler miydi? Hayir...;)

..

Terzioğlu
14.12.2011, 21:41
Yönetim,hoca,futbolcu kadrosu ve taraftar olarak bu lige zerre kadar önem vermedik,bu 2+2=4 kadar nettir.

Yahu bizde suc yokmu zannediyorsun,daha düne kadar yemisim ligi salla ligi avrupaya bak diyen biz taraftarlar degilmiydik?

Bir iste basarili olabilmek icin o ise önem vermek gerekir,biz lige gereken önemi vermedik.

Sorun sadece bu mu elbette degil.15 macta 21 puanin baska aciklamalari da elbette var.
Aynen öyle. Sampiyonlar ligini görünce millet sasirdi havalanmaya basladi ligi cok hafife aldi. Futbolculara ve teknik heyete de yansimistir bu.

Bence takimimiz kötü degil, iyi oyuncularimiz var. Ligin ikinci yarisinda ciddi isler yapabiliriz.

Sefa Alış
14.12.2011, 21:42
-[ooD;1918201280']Edu nun attigi gole bak arkadas.... birde bizde ki forvetleree.. adam haftalardir 18 e bile giremiyor...

aynısını yazıcaktım bizde şöyle şut çeken adam yok ya.

emretrabzon61
14.12.2011, 21:43
Savunmada Egemen'in yeri zor dolacak gibi. Glowacki sakatlandı, Giray ve Mustafa tüm yükü taşıyamıyor. Zokora'nın tecrübesi, çabukluğu önemli ama tekniği Selçuk'la kıyaslanamaz. Henrique ise fiziği ve şutlarıyla kendini hemen fark ettirdi Şenol Güneş, yeni sezonla ilgili düzenlediği ilk basın toplantısında, Trabzonspor ve diğer Süper Lig takımlarının transfer politikasını değerlendirirken, bir soru üzerine biraz da esprili biçimde, “Kendini eksik görenler geliştiriyor. Ama tam görenler yıkıyor!” yorumunu yapmış, kendi transfer işleyişlerinin “doğru olmadığını söyleyebileceğinin” altını çizmişti.
Gidenler ve yerlerine alınanlar ile ilgili en çarpıcı yorumuysa, “Geçen yıl ana kadrodan az kayıpla başlamıştık ve bu avantajdı. Futbolumuz, her geçen gün iyiye gitmişti. Bu yıl daha iddialı bir takım bekliyordum, özellikle Avrupa’da. Ama şu anda sıfır mı, eksi mi, artı mı onu ben de bilmiyorum. Bu durum üzücü tabii ki!” şeklinde olmuştu.

http://www.trabzondanhaber.net/10037-haber-trabzonsporda-takim-degerlendirmesi.aspx

Hala savunma diyosun yaw körmüsünüz kardeşim birazda hücumu değerlendirin henrique farkettirmiş evet ağırlığıyla ve ezdiği toplarla kendini çok farkettirdi maşallah bişey demiyom sana yani.

Volkan Şen:10 maç 1 gol 2 asist (1 gol atmış gerçektende bu şekilde şampiyon olacağız !

Paulo Henrique:7 maç 1 gol 1 asist (1 gol atabilmiş.Yaw bunlar defanstamı oynuyor acaba :)

Alanzinho:14 maç 0 gol 2 asist 14 maçta gol atamayan bir hücumcuyla şampiyonluk kesin kazanılır :) !

TSelif
14.12.2011, 21:44
Güneş, bir an önce toparlanmaları gerektiğini de ifade ederek, "Şimdi üzülme zamanı değil. Şimdi tekrar toparlanma ve çalışma zamanı. Bizim üzülmeye de, dinlenmeye de zamanımız yok. Pazar günü Fenerbahçe ile oynayacağız, ardından hemen Çarşamba günkü maça hazırlanacağız. Ne kadar erken toparlanırsak o kadar iyi olur. Kafamızı öne eğip teslim olmak yerine, şimdi tam tersine direncimizi sahaya yansıtıp, dik durmanın ve savaşmanın zamanı. Böyle dönemlerde dikkatli olmalıyız" şeklinde konuştu.

Ordu maçı Çarşamba mı :S

gtem
14.12.2011, 21:45
Şenol Güneş'e hakaret edenlere kızdığım kadar, Şenol Güneş'i eleştirenlere hakaret edenlere de o kadar kızıyorum...

Cafer Bulur
14.12.2011, 21:45
Henrique yi benfica maclarinda izlememis olsaydim brezilya amatör kümeden alindi diye iddiasina girerdim.

Teknik yok,beyin yok adamda sadece bodozlama rakibe dalma var.

must61
14.12.2011, 21:46
-[ooD;1918201280']Edu nun attigi gole bak arkadas.... birde bizde ki forvetleree.. adam haftalardir 18 e bile giremiyor...

Neden giremiyor 18 e ?
11 maçta sadece 1 gol atabildiği için olabilir mi?
12 maçta 2.golünü attı helal olsun.

Ilelioglu
14.12.2011, 21:47

Bunu ben iyi hatirliyorum. Senola laf atanlara kapak olsun. Icimizdeki Skor taraftarsiniz!

Yahu bunlara birsey anlatamazsin, cünkü hicbiri Senol Hocanin basin toplantilarini takip etmediler belli ki. Birsey takip ettikleri bildikleri yok gelmisler burada Hocaya salliyorlar. Senol Hocanin bunlari dediklerini cok iyi hatirliyorum.

orkun kır
bazen düşünüorum acaba eleştirince çok sertmi eleştiri yapıorum die..takımda top tutabilme varmı die bakıorum..yok, oyun kurma pozisyon zenginliği varmı? yok..ara topla burakın golatması dışında bi yan top duran org.. varmı? yok.. artık yönetim bi durup düşünsün!!!! anadolu takımı diye diye anadolu takımlarından farksız hale getiriolar klübü..allahtan bi intere kazabela bi gol attık yendik..hala aynı muhabbetler.. bu sene elle tutulur bi halimiz yok...hiç bişey istemiorum bu sene takımdan sadece şu fenere yenilmesinler..avrupada ezilmesinler o kadar... transfer falanda beklemiorum bu sene

Mustafa Ayazoğlu
Yönetim sorumlu..

Bariz transfer hataları

Cafer Bulur
14.12.2011, 21:48
Güneş, bir an önce toparlanmaları gerektiğini de ifade ederek, "Şimdi üzülme zamanı değil. Şimdi tekrar toparlanma ve çalışma zamanı. Bizim üzülmeye de, dinlenmeye de zamanımız yok. Pazar günü Fenerbahçe ile oynayacağız, ardından hemen Çarşamba günkü maça hazırlanacağız. Ne kadar erken toparlanırsak o kadar iyi olur. Kafamızı öne eğip teslim olmak yerine, şimdi tam tersine direncimizi sahaya yansıtıp, dik durmanın ve savaşmanın zamanı. Böyle dönemlerde dikkatli olmalıyız" şeklinde konuştu.

Ordu maçı Çarşamba mı :S
Persembe olmasi lazim, yabanci oyuncularimiz noellerinden eksik kalmasinlar diye.;)

Ozan Yazıcı
14.12.2011, 21:48
İlk yarıyı liderden 10 puan geride kapatırız, arada da 3-4 takım olur diye bir öngörüm olmuştu zamanında.
Şu durumda sanırım 13 ila 15 puan gibi bir farkla kapatacağız ki bu bence play offu da tehlikeye sokar. Haftasonu Kadıköy'de ciddi bir rezalet yaşanacak gibi..

Oruç
14.12.2011, 21:49
Hoca Trabzonlu değil, bir yabancı olsa şimdiye postalanmıştı. 1 milyonluk transferlerle kurulan takımlar 2 kötü sonuç alınca kıyameti koparangiller, 3 adama 15 milyon euro veren takımın hocasına şu rezil tabloda ses çıkaramıyolar. Hafta sonu fb mağlubiyetini de içinize sindirirsiniz umarım, seneye de ist. takımlarından birini şl'de gururla izlersiniz.

Çözümünüz nedir ? Hocayı mı postalayalım ? Daha önce postaladık, ne oldu O gelene kadar ?

Fatih Öztürk
devre arası 9 gün.nasıl toparlanacağız.

Ilelioglu
Yönetim diyoruz ama su Taraftar konusunuda acmak lazim. Besiktas formasini giyenler, Galatasaray formasini giyenler neredeler simdi?

..

OFLU_79
14.12.2011, 21:50
“Kendini eksik görenler geliştiriyor. Ama tam görenler yıkıyor!”

Senol üsteki yorumlan ne demek istemis bir düsünün.....

nakzo
şenol güneş ve sadri şener şu beşiktaşın oynadığı topu seyredinde azcık utanın şu durmadan Trabzon taraftarına sallayan yarım akıllılar artık safsatalarız can sıkıyor Trabzon çıplak siz koşun şenolunuza sarılın ben trabzonda yaşasam deyil bu rezilleri desteklemek maça dahil gitmem 28 senedir ordaki insanlara acıdan umutsuzluktan başka ne verdinizke ne istiyosunuz dua edınki size ragmen istanbul takımlarını deyil hala trabzonu destekliyorlar

emretrabzon61
Aynen katiliyorum.

Demek kötü sonuclar alininca Stoper eksik dedik...:D Harun abi kusura bakma ama sen belli ki bu Forumu takip etmiyorsun. Arsiv'i ac bak bakalim neler yazilmis. Benim neler yazdiklarima bak. Burada yalvariyorduk kadroyu bozmayin diye. Bozulduktan sonra Stoper diye diye canimiz cikti. Hepsi duruyor. "Transfer Basliginda" ve "Yönetime Yönelik Elestiriler" basliginda hepsi mevcut. Ac bak...

Egemen Mustafa'dan acik ara daha iyi Stoper. Yukaridaki yorumu yanlislikla yaptin sanirim. Arada fark yokmus..:)

Bende olsam gönderirdim. Zira hicbirini ben almadim. O saydigin isimler olsaydi Burak'i kesebilirler miydi? Hayir...;)

..

Kardeşim lille maçından sonra dedimki böyle rezil futbol olmaz bu takım hiçbişey yapamaz bir takım en azından üç-dört organize atak yapar dedim herkes üstüme yürüdü sen nasıl trabzonsporlusun dediler.Takım müthiş mücadele etti falan gibisinden konuştular.

Alın size şimdi mücadele.Defans yapmak bir stratejidir haklısınız fakat 11 kişiyle 90 dk defansta ezilmek bir strateji değildir.Maçta defansta yapabilirsin ama eğer oyunun belirli bölümlerinde sende takım olarak rakibe hiçbir organize atak düzenleyemiyorsan işte ligde bugünlere gelirsin.Lille maçındada demiştim sizi yanıltmasın burda görünen şey takımın atak gücünün çok zayıf olmasıdır demiştim.OLay çok basit.

İleli
toplamda 7. macimizdandan galibiyetle ayrilamadik avni akerdeki son 3 macimizi kaybettik nereye gidiyor bu takim sayin baskan?
devre arasinda adam akilli transfer yapmayinda gorun!

NeoTs

Burak Yılmaz ...

inadına_Trabzon
14.12.2011, 21:51
Maçı izlemedim .

Ligde 3.cü iken eleştirdiğim zaman. 3.olan takım eleştirilirmi diyenler vardı. Rezil futbol geliyorum dedi.

Topu rakibe ver , defansa çekil bu anlayış Trabzonspor a yakışmaz.

Şenol Güneş Trabzonspor ligden kopmadan rotasyon motasyon yapmayacak. Hala şu adiran denen yaratığı maça almış ve erenle sercana şans vermemiş ya istifa sesleri yükselsin diye bekliyor.

Trabzonspor u yakmana gerek yok, emekli olmak istiyorsan çek git.

Fatih Öztürk

üstad.

şenol dediğiniz adam bizim hocamız.

şenol hoca diye bahsetsek uygun durur.

Harun
Aynen katiliyorum.

..

Mustafa'nın Egemen'den kötü olduğu kanaısını nerden çıkardın peki?Egemen, Sevet Tarzı,Gökhan Zan tarzı, tekniği olmayan fakat mücadeleci oyucu tipine sahip.Türkiye bu oyuncularla dolu,yani Egemen üst düzey bir stoper değil bana göre.Taraftara yakın olması ve hırslı olması onu diğer stoperlerden öne atan bir unsur.
Şans vermezsen, oynatmazsan Egemenide ararsın,Hasan Üçüncüde Mehmet Yılmazıda...

Ilelioglu
14.12.2011, 21:53
Çözümünüz nedir ? Hocayı mı postalayalım ? Daha önce postaladık, ne oldu O gelene kadar ?

Bunu anlamalari icin sanirim 1 Milyon kez ayni seyi yasamalilar. Insanoglu hatalarindan ders cikarir yahu. Bunca yil gecti halen tecrübe edinemeyenler var aramizda.

Hatirlayalim...

96 öncesi ve sonrasi? 2004 öncesi ve sonrasi?

Hüsran hüsran...Demekki neymis? Hoca ile bir ilgisi yokmus. Anlayin bunu artik.

..

Mert Oğuzlu61
14.12.2011, 21:53
CSK 87. dakikada golü bulmasaydı Galatasaray ve Gençlerbirliği maçlarından galibiyetle ayrılsaydık bu denli ağır yorumlar yapılıyor olunurmuydu şuan?

Kimsenin nokta transferler yapmayalım , savunmaya sağlam bir stoper almayalım veya Burağa kaliteli bir partner getirmeyip takımdaki gereksiz oyuncuları göndermeyelim dediğini sanmıyorum.
Bunlar elbette mantıklı şeyler fakat eleştiride de dozu ayarlamak gerekiyor.İnteri deviren takımı ağzı açık izleyen taraftar şimdi gelip Şenol Güneş bu işi bilmiyor derse ben ona ... gülerim...

inter ide nasıl yendik ama maçı izlemiştin dimi ?

öncelikle şenol hocaya istifa etsin diyen boş bidon kafalılardan değilim yanlış anlama olmasın o kadar kolay değil bu işler, ferguson umuz olacak şenol hoca hep bu takımın başında kalsın o giderse başımıza nelerin geleceğini biliyoruz örneklerini defalarca görmüştük.

benim belirtmek istediğim şey henrique, adrian gibi yüksek bonservis bedeliyle alınıp bir moka yaramayan yeteneksiz oyuncuların fazlalığı, çok yanlış bir kadro kuruldu ve bu kadroda ısrar edersek olan yine bize olacak. şenol hocanında hataları var transferde maalesef ne yaptığı belli değil para var ama alınan adamlara bakıyorsun yemin ederim halı sahada 7 kişilik takımıma çağırmayacağım oyunculara 4-5 milyon € verildi hadi bunu geçtim halil den örnek vermek istiyorum yıllık 1.4m € alıyor buraktan sonra en çok kazanan yerli isim ama ligde 15 maç 1 golü var adamın ? solda oynuyormuş sağda oynuyormuş geçelim bunları milletin defansının 2-3 golü var bizim burak dışında gol atan oyuncumuz yok burak olmasa şuan ligin dibindeydik ! rezil bir durum !

şenol hocaya yerli bir kadro vermek lazım kuru kalabalık yaratan isimler yollanmalı zararınada olsa... hasan ali, kemal tokak, alper, ozan ipek, muhammet demir vs.. bunlara versinler CL den gelen 20 milyon € parayı geleceğimiz kurtulsun yeni bir takım yaratalım yoksa gidişat iyi değil yabancıları temizleyip böyle bir operasyon yapmak lazım devre arası.

ccd6167
14.12.2011, 21:54
Burak Yılmaz ...

:) taaa temmuzun haberi o

Ilelioglu
14.12.2011, 21:55
............................

abcabca
pamuk eller cebe ...

Cafer Bulur
Benim anlamadigim takimin sezon basindan beri takim oyununda sürekli geri gitmesi.

Halbuki her gecen gün takim olmamiz gerekirken her gecen gün herkesin kendi kafasina göre takildigi bir takim olduk.

Besiktas bile yabanci hocasiyla savunma yapmasini ögrenirken biz ne savunma yapmayi ne de hücum yapmayi ögrenebildik.

Acaba takim icinde bizim bilmedigimiz sorunlar varmi diye düsünmeden edemiyorum.

Bu kadar kisiliksiz ve rezil futbolun baska aciklamalari olmali.

Özgür ŞANLAN
14.12.2011, 21:56
bazı fenerli y...şakları konuşturuyon ya trabzonspor helal olsun sana

Ilelioglu
14.12.2011, 21:57
Mustafa'nın Egemen'den kötü olduğu kanaısını nerden çıkardın peki?Egemen, Sevet Tarzı,Gökhan Zan tarzı, tekniği olmayan fakat mücadeleci oyucu tipine sahip.Türkiye bu oyuncularla dolu,yani Egemen üst düzey bir stoper değil bana göre.Taraftara yakın olması ve hırslı olması onu diğer stoperlerden öne atan bir unsur.
Şans vermezsen, oynatmazsan Egemenide ararsın,Hasan Üçüncüde Mehmet Yılmazıda...

Mustafa Egemen ile es deger yani? :)

TSelif
Yönetim diyoruz ama su Taraftar konusunuda acmak lazim. Besiktas formasini giyenler, Galatasaray formasini giyenler neredeler simdi?

..

Onlar maratona küfrediyorlardı. Maraton tribünü ile rezil oluyormuşlar.
Ezik formaları atkıları havada uçuşurken bu rezillik hiç akıllarına gelmiyordu nedense !!!

ylmzince
trabzonspor playoff a havlu atti 14 aralık çarşamba 2011

MDanışmaz
14.12.2011, 21:58
Bunu anlamalari icin sanirim 1 Milyon kez ayni seyi yasamalilar. Insanoglu hatalarindan ders cikarir yahu. Bunca yil gecti halen tecrübe edinemeyenler var aramizda.

Hatirlayalim...

96 öncesi ve sonrasi? 2004 öncesi ve sonrasi?

Hüsran hüsran...Demekki neymis? Hoca ile bir ilgisi yokmus. Anlayin bunu artik.

..

Hoca acaba hatalarından ders çıkarıyor mu??2004-2005 sezonundan sonra yapılmayan transferler ve o sezon daha bitmeden hocanın ayrılması..Aynı bu sezona benziyor..Acaba aynı hataları sürekli kim tekrarlıyor??

Veysel
14.12.2011, 21:59
Beşiktaş 1-0 dan maçı 3-1 aldı bizim oyuncular 1-0 geri düşsek şenol hoca hemen defansa adam takviye eder 2. yemiyelim diye Şenol hocama kızmıyorum haşa güvenimiz sonsuz suç olan şenol hocaya güven veremeyen transferleri yapan yönetim. Ve ümit vermeyen yönetim başkan bodrumda kafa dinliyormuş millet takımı için hapis yatıyor bizim başkanda açık ara lideriz gibi bu sene kapattık ben tatile çıkıyorum. daniskası hafta sonu rezil futbolla yenildikmi ne olacak peki geçen sana kazandığımız 82 puanın hakkını nasıl vereceğiz fenerli şerefsizlere rezilmi olacağız acilen bir rotasyon şart şart şart Şenol hocam sana güvenimiz sonsuz.

emretrabzon61

öncelikle şenol hocaya istifa etsin diyen boş bidon kafalılardan değilim yanlış anlama olmasın o kadar kolay değil bu işler, ferguson umuz olacak şenol hoca hep bu takımın başında kalsın o giderse başımıza nelerin geleceğini biliyoruz örneklerini defalarca görmüştük.

benim belirtmek istediğim şey henrique, adrian gibi yüksek bonservis bedeliyle alınıp bir moka yaramayan yeteneksiz oyuncuların fazlalığı, çok yanlış bir kadro kuruldu ve bu kadroda ısrar edersek olan yine bize olacak. şenol hocanında hataları var transferde maalesef ne yaptığı belli değil para var ama alınan adamlara bakıyorsun yemin ederim halı sahada 7 kişilik takımıma çağırmayacağım oyunculara 4-5 milyon € verildi hadi bunu geçtim halil den örnek vermek istiyorum yıllık 1.4m € alıyor buraktan sonra en çok kazanan yerli isim ama ligde 15 maç 1 golü var adamın ? solda oynuyormuş sağda oynuyormuş geçelim bunları milletin defansının 2-3 golü var bizim burak dışında gol atan oyuncumuz yok burak olmasa şuan ligin dibindeydik ! rezil bir durum !

şenol hocaya yerli bir kadro vermek lazım kuru kalabalık yaratan isimler yollanmalı zararınada olsa... hasan ali, kemal tokak, alper, ozan ipek, muhammet demir vs.. bunlara versinler CL den gelen 20 milyon € parayı geleceğimiz kurtulsun yeni bir takım yaratalım yoksa gidişat iyi değil yabancıları temizleyip böyle bir operasyon yapmak lazım devre arası.

İnter inter deyip deyip durun.O inter dediğin seriada maçlarını teker teker ezerek kazanan inter değil.Kümede kalma mücadelesi veren inter.

Lütfen artık tarih yazdık falan gibi hikayelere girmeyin adamlar sırayla maç kaybediyorlar.Yani tek yenen biz değiliz italyada adını duymadığım takım bile yeniyor.

Taraftarlık duygusuyla değilde lütfen biraz gerçekçi bakalım olaya.

Şenol güneşin tek yapması gereken yönetime iyi futbolcu aldırtmaktır başka bişey değil.Yani gitsin kalsın bunlar saçmadır.

Fakat yine gidip adrian gibi bir adamı isticekse şimdiden gidebilir.Acaip bir kazık yedik zaten :)

hodlu
Pektemek öyle bir kafa golü attı ki insanın sinirleri geriliyor.Biz sıradan gençler takımına 15 kornerde bir kafa şutu çekemedik.Adamlar ingiliz takımına jeneriklik gol attı.Ne orta yapabilen var ne kafa vurabilen var.Kime ne diyelim bilimem.Takıma 4-5 yıldır bir tane forvet alınmadı.Bir tane sol-açık alınmadı.İnatla aynı tip adamlar transfer edildi.Transfer komitesine önerilenler değil menejerlerin istediği adamlar alındı.Üstelik birde Sadri bey, dostlarına sanki babasının mirasını beleş beleş dağıttı.Şimdi çekildi kenara Trabzonsporluların birbirini yemesini izliyor.Evet tekrar ediyorum en büyük rakibimiz Sadri Şener'dir....

İleli
14.12.2011, 22:00
aglanilacak halimiz var ben son yarim saat peki bi yorgunluk goremedim takimda ama...

Salih Yazıcı
14.12.2011, 22:00
yönetim istifa başlığı derhal açılmalıdır hiç bir eski yönetimimize bu kadar taviz verldiğini görmedim aleni adam heycanını kaybettim diyor ve o koltukta oturuyor yazık arkdaşlar

leavemealone
14.12.2011, 22:02
Beşiktaş 1-0 dan maçı 3-1 aldı bizim oyuncular 1-0 geri düşsek şenol hoca hemen defansa adam takviye eder 2. yemiyelim diye

Bugün 1:0 geriye düstük, öyle bir sey yapmadi hoca.

Hata Glowackiyi cikardi, Adriani aldi. Volkani cikardi, forvet aldi.

Helvacı61
14.12.2011, 22:02
baktımda şenol hocaya sallamalar başlamış. oysa bütün bunların sorumlusu yönetimdir. trabzonsprun bu sene yaptığı transferlerden kimler cebini doldurmuştur. tuncay bekiroğlunun transferlerine dikkat edin diyorum. aldığı hiçbir oyuncu katkı yapmadı üstelik en pahalı transferler

Sacit
14.12.2011, 22:03
Pektemek öyle bir kafa golü attı ki insanın sinirleri geriliyor.Biz sıradan gençler takımına 15 kornerde bir kafa şutu çekemedik.Adamlar ingiliz takımına jeneriklik gol attı.Ne orta yapabilen var ne kafa vurabilen var.Kime ne diyelim bilimem.Takıma 4-5 yıldır bir tane forvet alınmadı.Bir tane sol-açık alınmadı.İnatla aynı tip adamlar transfer edildi.Transfer komitesine önerilenler değil menejerlerin istediği adamlar alındı.Üstelik birde Sadri bey, dostlarına sanki babasının mirasını beleş beleş dağıttı.Şimdi çekildi kenara Trabzonsporluların birbirini yemesini izliyor.Evet tekrar ediyorum en büyük rakibimiz Sadri Şener'dir....

işte görmek istediğim, düşündüğüm ama sinirden yazamadığım yazı budur.

:alkış::alkış:

Ilelioglu
Onlar maratona küfrediyorlardı. Maraton tribünü ile rezil oluyormuşlar.
Ezik formaları atkıları havada uçuşurken bu rezillik hiç akıllarına gelmiyordu nedense !!!

Zaten reziller.

Hoca acaba hatalarından ders çıkarıyor mu??2004-2005 sezonundan sonra yapılmayan transferler ve o sezon daha bitmeden hocanın ayrılması..Aynı bu sezona benziyor..Acaba aynı hataları sürekli kim tekrarlıyor??

Transferde sorun yasiyoruz. Bu acik ve net. O dönemdeki Yönetim'in Transfer Politikasi varmyidi? Yoktu...Cok iyi hatirliyorum..."SL'de gruplara kalalim ondan sonra transfer yapariz" diyenleri cok iyi hatirliyorum. Simdiki Yönetimde ayni hatayi yapmiyor mu? Gruplardan cikarsak Transfer yaparmisiz...Yahu senin 3 tane vasat Stoperin var! Bunlardan biri sakatlansa elde kaliyor 2. Yönetim'in izledigi Transfer Politikasi bastan asaga yanlis. O zamanda yanlisti bu zamanda yanlis.

ylmzince
sırtı dönük topu alıp bir iki vücut çalımıyla ceza alanına giren bir forvetimiz neden hiç olmadı ? bariz şekilde kapanan takımlara karşı hücum hattında top tutamıyoruz

Thug!
14.12.2011, 22:04
Carvahal hazir bosa cikacak, onu mu getirseler? Akilli adam.

sametaydin
14.12.2011, 22:04
Walla ben bu futbolcularla bu oyun tarzıyla bu takımı iyi yerlerde göremiyorum. Önümüzdeki hafta fb'ye yenilirsek, sonra orduya da puan kaybedersek lig bizim için bitmiş olur.

Benim başarı kıstasım şu: Bu takımın maliyeti ve aldığı puanı değerlendirirsek ligin en kötü takımı biziz. Normalde de en kötü futbol oynayan takım biziz. Bu takım çok maliyetli bir takım. Ne yazık ki verilen paraların karşılığı alınamıyor. Maç kazanamayınca daha da kötü oluyor.

leavemealone
14.12.2011, 22:05
Aranizda Trabzonda yasiyan, Trabzonu iyi taniyan ve Trabzon futbl kültürünü iyi bilen biri var mi? (Ciddi soruyorum).

Varsa bir sey sormak istiyorum

Harun
14.12.2011, 22:05
Mustafa Egemen ile es deger yani? :)

Ben kıyaslama yapmıyorum.sadece soruyorum, Mustafa'yı kaç kere izledin de onun Egemen'den daha kötü olduğuna karar verdin? Egemen yılların futbolcu ya Mustafa?

Demek istediğim sen Mustafalara ,Aykutlara 10 ar dakika süre verirsen,sıkışınca oynatırsan zaten hiç bir zaman istediğini alamazsın.
Senin Mustafa'yı eleştirmen için aynı Egemen gibi 10 maç üstüste 90 dk oynayıp ondn sonra karar vermen lazım.

Ama diyorsan ben futbol cambazıyım 10 dk da anlarım futbolcudan o zaman sözüm yok derim.

Salih Yazıcı
14.12.2011, 22:06
şenol hoca bu takımla ilgili zaten karamsar konuşuyordu hocaya niye kızıyorsunuz takımın potensiyeli bu kadar stoper alamayan forvet almayan yönetim tek şuçludur menejere inanırsan olacağı buydu .

olcay_61
14.12.2011, 22:06
UMUT
JAJA
SELÇUK
EGEMEN
şu hattı boşaltıp yerine sadece zokorayı alırsan gelen girer giden girer çıkar hacı yapacak bişey yok!!!!

Helvacı61
14.12.2011, 22:08
Aranizda Trabzonda yasiyan, Trabzonu iyi taniyan ve Trabzon futbl kültürünü iyi bilen biri var mi? (Ciddi soruyorum).

Varsa bir sey sormak istiyorum
bana sor gençliğim oralarda geçti. ama taraftarla ilgili olmasın lütfen:D

ylmzince
jaja jaja diye ağlayanlar bırakın bu işleri dün jajanın maçını izledim 2-0 yenildiler..jaja da bir cacık yapamadı anlıyacağınız bugün jaja da olsa pek bir şey fark etmezdi..bizim jaja gibi oyunculara değil top rakipteyken hakkıyla pres yapabilecek oyunculara ihtiyacımız var

hodlu
Yine çalışmayan arabanın lastiklerini değiştirme derdinde millet.Yahu motor yanmış motor. Sökülen parçanın yerine yan sanayi takılmış.Araba 3 ayda bitti.Suçlu bu rezaleti yaşatanlardır.Sezon biştmiş,Şampiyonlar ligimde ön eleme oynanacak takımın 6-7 as oyuncusu elini kolunu sallaya sallaya gitti.Şenol hoca gidenlere gitmeyin durun deyip paralarını cepinden mi verseydi....
Sadri şener ve ekibi gerçekten bu takıma son yılların en büyük zararını yaşattılar...

Ilelioglu
Ben kıyaslama yapmıyorum.sadece soruyorum, Mustafa'yı kaç kere izledin de onun Egemen'den daha kötü olduğuna karar verdin? Egemen yılların futbolcu ya Mustafa?

Demek istediğim sen Mustafalara ,Aykutlara 10 ar dakika süre verirsen,sıkışınca oynatırsan zaten hiç bir zaman istediğini alamazsın.
Senin Mustafa'yı eleştirmen için aynı Egemen gibi 10 maç üstüste 90 dk oynayıp ondn sonra karar vermen lazım.

Ama diyorsan ben futbol cambazıyım 10 dk da anlarım futbolcudan o zaman sözüm yok derim.

Mustafa gibilerine sans verebilmek icin oturmus bir kadron olmali ilk önce. Yaninda üst düzey bir Stoper olur hem. Gecen sezon kismen bu vardi ki Mustafa ara sira sans buldu ve bana göre fenada oynamadi. Sag bek oynadigi maclarda da iyi oynadi. Ama Egemen'in daha iyi bir Stoper oldugu bir gercek. Tecrübe farkiymis oymus buymus önemli degil. Sonuc önemli..

Salih Yazıcı
14.12.2011, 22:09
başkanın bu seneyi bırakıp önümüzdeki seneye bakarsa hoca futbolculara ne anlatabilirki

brushfield
14.12.2011, 22:09
Arkadaş 29 yaşındayım, şerefsizim 1 ay çalışayım Colman'dan daha iyi korner kullanmazsam adam değilim. Bu ne rezalettir kardeşim...

Helvacı61
14.12.2011, 22:10
UMUT
JAJA
SELÇUK
EGEMEN
şu hattı boşaltıp yerine sadece zokorayı alırsan gelen girer giden girer çıkar hacı yapacak bişey yok!!!!
bunları biz defalarca yazdık. ama bu forumdan çok tepki aldık. ancak selçuğun adını bile bu foruma yazmam gitmesinede hiç üzülmedim. bence bir kayıp değil

Ilelioglu
şenol hoca bu takımla ilgili zaten karamsar konuşuyordu hocaya niye kızıyorsunuz takımın potensiyeli bu kadar stoper alamayan forvet almayan yönetim tek şuçludur menejere inanırsan olacağı buydu .

1 saatir bunu anlatmaya calisiyoruz ama nafile. Takip ettikleri yokki bilsinler Senol Hoca ne demis ne etmis.

..

Salih Yazıcı
Yine çalışmayan arabanın lastiklerini değiştirme derdinde millet.Yahu motor yanmış motor. Sökülen parçanın yerine yan sanayi takılmış.Araba 3 ayda bitti.Suçlu bu rezaleti yaşatanlardır.Sezon biştmiş,Şampiyonlar ligimde ön eleme oynanacak takımın 6-7 as oyuncusu elini kolunu sallaya sallaya gitti.Şenol hoca gidenlere gitmeyin durun deyip paralarını cepinden mi verseydi....
Sadri şener ve ekibi gerçekten bu takıma son yılların en büyük zararını yaşattılar...

abi daha sıra onura gelecek bekleyin görün.

MDanışmaz
14.12.2011, 22:11
Fazla söze gerek yok daha sezon başından itibaren dediklerimiz ortaya çıkıyor takıma doğru dürüst transfer yapılmadı..Sol bekte 3 adamımız var biz hala Celutska'dan sol bek yaratma peşindeyiz..4-5 yabancımız kadroya dahi giremiyor..Yedeklerden 2.si kaleci..,Sercan-Eren gençlerden umutlu olduğumuz isimler ligde 5 dk.bile forma giymemiş...Sezona 2,5 stoperle devam ediyoruz,takım futbolcu çöplüğü olmuş..18'e dahi giremeyen adamlara milyonlarca € lar ödüyoruz..Sonra da bu takımdan ne bekliyoruz açıkcası biraz düşünmek gerek..

Ilelioglu
14.12.2011, 22:11
Arkadaş 29 yaşındayım, şerefsizim 1 ay çalışayım Colman'dan daha iyi korner kullanmazsam adam değilim. Bu ne rezalettir kardeşim...

Antrenmanlarda duran toplara calisilmiyorsa Colman ne yapsin? Suana kadar duran toptan tek bir golümüz varmi?

Helvacı61
14.12.2011, 22:12
habu takımda yattarayı bile tutarım. adamdan hiçdeğilse bir beklentin olur. bu futbol fakirlerinden bişede bekleyemiyorum

Ilelioglu
Fazla söze gerek yok daha sezon başından itibaren dediklerimiz ortaya çıkıyor takıma doğru dürüst transfer yapılmadı..Sol bekte 3 adamımız var biz hala Celutska'dan sol bek yaratma peşindeyiz..4-5 yabancımız kadroya dahi giremiyor..Yedeklerden 2.si kaleci..,Sercan-Eren gençlerden umutlu olduğumuz isimler ligde 5 dk.bile forma giymemiş...Sezona 2,5 stoperle devam ediyoruz,takım futbolcu çöplüğü olmuş..18'e dahi giremeyen adamlara milyonlarca € lar ödüyoruz..Sonra da bu takımdan ne bekliyoruz açıkcası biraz düşünmek gerek..

Aynen zaten beklenenden fazlasini yapti bu takim bence.

..

Ertan OKUMUŞ

Ben istifa diyorum ve o "boş,bidon kafalı" tabirini sana iade ediyorum tamammı çocuk,eğer yaşın gerçekten 18 ise benim yaşımdaki insanlar senin yaşın kadar hüsran ve acı yaşadı ve ne acı ki bunların hepsinde bu takımın başında hoca hep aynıydı,yaşın çok genç,ben ve benim yaşımdaki arkadaşların yaşadığı hüsranları inşallah sizler yaşamazsınız,ama biz bu filmi çok gördük,başarısızlıkların nedeni hep hakemdi,federasyondu,yönetimdi,avuttular bizi hep,özeleştiri yapmadılar,o yüzden hocamız defalarca bu takımın başına geldi...

leavemealone
Aslinda soruyu ortaya dogru sorayim.

Trabzonun genc nüfusu ne durumda? Bana öyle geliyorki oranin nüfusu diger illere göre daha yasli. Stadyumdaki taraftar profilimize baktigimda hep orta yasli amcalar, dayilar. Buna aciklik getirecek biri var mi?
Yeterince genc nüfusa sahip mi?

Ayrica diger sorucagim soruda su.

Cevre illerden (Giresun, Rize, Gümüshane, vs.) ne kadar taraftar geliyor?
Orayi neden örgütlemiyorsunuzda Istanbul yalakalarina birakiyorsunuz?
Taraftar gruplari acilen yan illere acilmalari gerekiyor.

karayamayman
14.12.2011, 22:13
Bu dünyadan vazgeçtuk, öteki da şüpheli

Bu seneden vazgeçtuk, geçen senenin şampiyonluğunu alacağumuz da şüpheli

Erkan SÜNGER
Bize zokora colmanın önünde oynuyacak yaratıcı bi orta saha:D volkanın yerine en azından orta yapabilen arada adam geçen bi adam ve bir adet güclü ayakta kalabilen buragı araya kaçırabilmek için defansın dengesini bozacak akıllı ayağı yere sağlam basan son vuruşları idare eder düzeyde bi forvet ve stoper lazım stoper için galiba Danny öyle bişe duydum gerçek midir yalan mıdır bilmem ve türk oyuncular lazım senol hocaya hamle yapacak farkındalıklar yaratması lazım yönetimin yoksa senolda görüyo ne oldugunu fakat adam mecbur kalıyo değişiklikleri geç yapmaya

olcay_61
bunları biz defalarca yazdık. ama bu forumdan çok tepki aldık. ancak selçuğun adını bile bu foruma yazmam gitmesinede hiç üzülmedim. bence bir kayıp değil
kimin nasıl gittiği yada gönderildiği değil mesele o çizgi yoksa eşdeğer yeni çizgi çekeceksin, sen sadece bir nokta koymuşsun

cem1990
jaja jaja diye ağlayanlar bırakın bu işleri dün jajanın maçını izledim 2-0 yenildiler..jaja da bir cacık yapamadı anlıyacağınız bugün jaja da olsa pek bir şey fark etmezdi..bizim jaja gibi oyunculara değil top rakipteyken hakkıyla pres yapabilecek oyunculara ihtiyacımız var

yanlis anlama ama renktas bende futbolcu olsa idim arap takimina gittikten sonra top oynamazdim ve eminim ki sende oynamazdin. jaja hicbir sey yapmasa da maci cevirecek oyuncu idi bknz gecen sene gs maci

Mustafa Ayazoğlu
14.12.2011, 22:14
egemen yerine transfer yapılmadı oysa egemen kalsa bile 1 stopere daha ihtiyaç vardı.

yönetim ne iş yaptığı belli telefon tapelerinden.

kim olduğu belli olmayan kişilerle ucuz işler peşindeler.

hodlu
Colman efendinin kaleyi bulan en son şutu kaç yıl önce çektiğini hatırlayan varmı.Gol atması,asist yapmasını geçtim adamın kaeleye şutu yok aylardır, şutu. Oynamıyorsa yollayın gitsin.Yılda 3-4 maç oynayacak onlarda da ne kadar oynadığı tartışılır.Yeter artık bu takımın üzerinden rant kazanmayı bırakın.Çekin ellerinizi Bordo-Mavi çubuklu formamın üstünden.O bizim namusumuz...

realist07
bence yeniden transfer komitesi oluşturulmalı, bu işi profosyonel yapan scout'lar ile derhal çalışılmaya başlanmalı, yeter yahu

şu serkanı kesecek bir adam yok mu Türkiye'de , adrian 'a 5 milyon euro veren yönetim yazılar olsun sana verdiğimiz kombine paraları..

şu bir gerçekki Trabzonspor transfer yapamıyor, hep fiyasko hep fiyasko...

Şanlıbayrak
14.12.2011, 22:15
Durup düşünecek zaman bile yok ki 3 günde bir maç.Devre arasında düzelir her şey her türlü gireriz ilk dörde asıp kesmek için çok erken.

Salih Yazıcı
14.12.2011, 22:16
1 saatir bunu anlatmaya calisiyoruz ama nafile. Takip ettikleri yokki bilsinler Senol Hoca ne demis ne etmis.

..

kardeş umutu satmayın diyen egemen yerine stoper alınsın diyen solbek isteyen hocaydı ama başkanın menejer dostları sağ beki stoper diye sattılar sonra bakttılar şl gidiyoz sapara vittek cehi sattılar bakalım devre arası kim getircek hocamız mithat halis.

Samet Yildirim
14.12.2011, 22:17
Sansizlik üzerimizde gidiyor...

Insallah haftaya cikis baslar...

Salih Yazıcı
14.12.2011, 22:18
Sansizlik üzerimizde gidiyor...

Insallah haftaya cikis baslar...

çok zor kardeş

brushfield
14.12.2011, 22:19
Bence bu sene hedef Türkiye kupası ve UEFA avrupa liginde başarı olmalı. Ben aslında takımın potansiyelinin çok altında top oynadığını düşünüyorum. Bu takım çok daha iyi futbol oynayabilir bence sadece biraz dinlenmeye ihtiyacı var.

TS-FAN
Daha önceki birkaç basın toplantısında Şenol Güneş'in "devre arasına kadar böyle" ifadesi şimdi çok daha net..

Tayfun Aydın
habu takımda yattarayı bile tutarım. adamdan hiçdeğilse bir beklentin olur. bu futbol fakirlerinden bişede bekleyemiyorum

Olmazzzz haşa disiplinsiz jaja da disiplinsiz zaten bu futbol takımı değil Kuran kursu olmaz böyle karı kız sever adamlar bu takımda.

hodlu
Şimdi haftalardır Onur meselesi dönüyor.Yok efendim Onur imza atmıyormuş,yok gs ayartıyormuş,yok çok para istiyormuş.Adam olan yönetim Kocaeli'de sakatlandığı gece Onur'un sözleşmesini o gece(abartıyorum ama o süreçte yani)uzatırdı.Hem Onur'a verdiğin değer ortaya çıkardı,hemde Onur'un zayıf anında faydalanmış olurdun.Ama nerdeeeeeeeeee....
Geçen sene ben devre arasından sonra Selçuk kadro dışı bırakılmalı dedim ama biz adamı oynata oynata pazarlayıp gs şerefsizine paketle hediye ettik.Neden çünkü Sadri baba öyle istedi...

tarsus
polonyalılar yerine almanlara yönelseydik hem disiplinli olurlardı hemde istikrarlı.2.sınıf takıma bile 15 korner kullanıp bir tek kafa vurmadan maç bitiyor,colmana ve adriana bu saatten sonra orta çalıştırması yaparsak verilen o kadar parayı niye verdik diye sorarım

Sacit
14.12.2011, 22:20
Colman efendinin kaleyi bulan en son şutu kaç yıl önce çektiğini hatırlayan varmı.Gol atması,asist yapmasını geçtim adamın kaeleye şutu yok aylardır, şutu. Oynamıyorsa yollayın gitsin.Yılda 3-4 maç oynayacak onlarda da ne kadar oynadığı tartışılır.Yeter artık bu takımın üzerinden rant kazanmayı bırakın.Çedkin ellerinizi Bordo-Mavi çubuklu formamın üstünden.O bizim namusumuz...

evet, hatırlıyorum.. hacettepe'ye atmıştı 3 sene önce..

bunun dışında kaleye şut çekmedi, kalenin önünden geriye yada yana pas veriyor.. kaleye vursa gol olacak ama güçsüz şut çekemiyor sadece colman değil, şut çekmesi gereken isimler top benden gitsin de ne olursa olsun diyor. adrian, alanzinho bunlar takımın gol isimleri olması gerekirken şut çekemiyor, ayakta duramıyorlar..

Veysel
14.12.2011, 22:20
Olmazzzz haşa disiplinsiz jaja da disiplinsiz zaten bu futbol takımı değil Kuran kursu olmaz möyle karı kız sever adamlar bu takımda.

Çok gereksiz konuşan ne konuştugunu bilmeyen taraftarlarımız var.

realist07
14.12.2011, 22:21
danimarkada olabilir, milli takımlarından çok harika stoperleri vardı..

Tayfun Aydın
14.12.2011, 22:21

He boş konuşuyom sana ne la derdi seni mi gerdi.Sen konuş da seni dinleyelim insanların dediğini dinlemeyeceksen ne işin var forum da kendin yaz kendin oku. bana da bulaşma.

Yunus Emre SEYHAN
14.12.2011, 22:22
Şu duruma gelmemizin sebebi ne sıkışık maç takvimi, ne hakemler, ne şansızlık...
bariz transfer hataları.

http://www.yunusemreseyhan.com/trabzonspor_da_gecis_sureci_makalesi_45.aspx
Henrique + Adrian = 10 milyon euro... 0 katkı

Şanlıbayrak
14.12.2011, 22:23

bunun dışında kaleye şut çekmedi, kalenin önünden geriye yada yana pas veriyor.. kaleye vursa gol olacak ama güçsüz şut çekemiyor sadece colman değil, şut çekmesi gereken isimler top benden gitsin de ne olursa olsun diyor. adrian, alanzinho bunlar takımın gol isimleri olması gerekirken şut çekemiyor, ayakta duramıyorlar..

Bu durum benim de kafamı kurcalıyor aslında. Bu maç temposunda sürekli oynayan oyunculardan ziyade genelde yedek bekleyen oyuncuların bitmiş hali daha çok.İyi çalıtırılmıyorlar mı acaba ne biliyim şenol hoca yardımcılarını mı sorgulasa birazcık.

hodlu
14.12.2011, 22:25
Sadri başkan bu sorum sana.Siteyi biliyorum takip ettiriyorsun.Sen satın aldığın bir araba yada ev'i söz üzerindenmi benim dersin yoksa noter kanalı ile sözleşme yapıp öylemi benim dersin.Kendi paran oldumu çok tatlı-değerli ama konu Trabzonspor'un parası olunca 'Selçuk bana söz verdi' deyip milyonlarca avroyu çöpe atarsın. Evet bu takımın zararlarının tek sebebi Sadri şenerdir....

zafercalikoglu
bence hemen şenol hoca istifa etmeli demek ,cok ama cok ayıp 33 yaşındayım,en güzel günleri şenol hoca sayaesinde yaşadık,şampiyonlugu onunla aldık onunla kaybettik (96) nasıl kaybettiklerim,izde malum,

burda birincisi umutu taraftarımızın %70 beğenmiyodu,doğru mu doğru,ama onun yerini dolduracak onunda koşup ileride press yapacak adamımız yok,boşuna atıp tutmuşuz..

2.cisi ben burak ın kanatlarda daha etkin oldugunu düşenenlerdenim,ama malesef forvet olmayınca adamı forvet yaptık baktıkki golde atıyo,oldu bitdi dedik..olmadı olmayacakta,vittek sakatlanması da cok kötü oldu..

Giden oyuncularımızın yerine malesef onların yarı performansını gösterecek düzeyde oyuncu alamadık,

malesef adrian,henrgige fizik olarak yetersiz sahada koşamıyorlar bile,

takıma direk katkı yapılacak oyuncular alınıp ıvır zıvır topçular acilen gönderilmelidir....

boşuna bunlara para vermeye ne gerek var,,,

yapılacak biz taraftra düşen görev desteğimizi dahad artıtrarak devam etmektir,
bize yakışanda budur....

gudoz81
oyuncu kalitesi bence tartışılması gereken son konu. hoca maalesef biraz formsuz. bu maç ve gs maçı yanlış bi yada çok kolay pasifize edilecek bi oyun anlayışımız hücum planımız var.

halil burak henri görünüşte 3 forvet var gs maçında
ama oyun tek forvet burak üzerine eksik kalıyoruz maç içinde. adriyan henrike ve pavel (evet pavel) onalra uygun bi oyun planı yapılmalı. pavelin sorunu yetenek değil. türkiyede oynanan ve bizim ısrarla oynamaya çalıştığımız kaotik futbol adamın bildiği herşeye ters geliyor. bu kadar basit.

Tayfun Aydın
14.12.2011, 22:27
oyuncu kalitesi bence tartışılması gereken son konu. hoca maalesef biraz formsuz. bu maç ve gs maçı yanlış bi yada çok kolay pasifize edilecek bi oyun anlayışımız hücum planımız var.

halil burak henri görünüşte 3 forvet var gs maçında
ama oyun tek forvet burak üzerine eksik kalıyoruz maç içinde. adriyan henrike ve pavel (evet pavel) onalra uygun bi oyun planı yapılmalı. pavelin sorunu yetenek değil. türkiyede oynanan ve bizim ısrarla oynamaya çalıştığımız kaotik futbol adamın bildiği herşeye ters geliyor. bu kadar basit.

Valla Burak nasıl oynaya oynaya gol atmayı öğrendiyse Pawel de oynamaya oynamaya unuttu.

ophius
bence fener maçında 4-6 oynayalım direk
forvete gerek yok bu takımda...hocamız uygun görmüyor çünkü...
şaka gibi ya...kaç maçtır rakipler 4 kişi gelip şeylerini sallaya sallaya gol atıyor...biz ise aynı şeyi 8 kişi basarak yapamıyoruz...ortasahanın ortasındaki adamlarımız azcık bassa topa olacak ama yok işte...adam bizim sahamızda top çeviriyorlar olacak iş değil...takım kesinlikle az koşuyor..azz!

zafercalikoglu
yol tarafındaki kale hocaya okutulmalı bu kaçıncı direk yaw.::))

Fatih
14.12.2011, 22:28
Hesap basit Şenol Hocanın eline iyi kadro özellikle yerli, kalitesi yüksek oyuncular verilirse başarılı olur verilmezse de böyle olur.

Berat Akçay
14.12.2011, 22:28
Bir tanede bizim evde var.Şenol Güneş gitsin falan .Kafalar değişmesi gerek ! Babama laf anlatamıyorum

Tolga Okumuş
14.12.2011, 22:29
Yazık vallahi...

Tayfun Aydın
14.12.2011, 22:29
yol tarafındaki kale hocaya okutulmalı bu kaçıncı direk yaw.::))

Valla Van maçında top o kaleye girmesi en net hatırladığım ama bir çok maçta bu kale bizi sorun çıkartıyor.Gene 96 daki febeş maçında da aynıydı.Bence sağlam bir okutulmalı.

hodlu
14.12.2011, 22:32
Her şey bir yana bu sene gerçekten direkten dönen toplar takımın kaderini belirledi.Bu gerçeği atlarsak ayıp olur...

brushfield
14.12.2011, 22:33
Ben bunu daha önce defalarca yazdım. Trabzonspor'un sorunu başarılı olmak değil bu başarıyı sürdürebilmesidir. Her sene bize geleceğin takımını yaratacaklarını vaad eden yönetimler arada sırada bu hedeflerine ulaştıklarında başarıya ulaşmış futbolcuları ellerinde tutma becerilerini gösteremiyorlar. Alıyorsun 2. lige düşmüş bir takımın gelecek vaad eden futbolcusunu 2 sene sabrediyorsun, 3. sene adam ediyorsun, milli takıma kadar çıkarıyorsun seni satıp GS'a gidiyor. Gidiyorsun Bursaspordan kamburüstü bir defans oyuncusu alıyorsun adam sözleşmesi bitince arkasına bakmadan şehirden kaçıyor. Zamanında Fatih Tekke'ler, Gökdeniz'ler çıkarıyorsun Rusyadan parayı basan alıyor. Allah korusun bugünlerde beğenilmeyen Burak'a sene sonu yurt dışından herhangi bir takım 5 milyon verip bonservisini alsa arkasına bakmadan o da gidecek. Bunun gibi onlarca örnek verilebilir. Maalesef çok sevdiğimiz Trabzonsporumuz takım olarak başarılı olduğu zaman takımda parlayan oyuncularını kadrosunda tutabilecek kapasitede bir kulüp değil. Bu yüzden Trabzonspor'dan uzun süreli başarılar beklememek gerek. Hem kendimize hem takıma yazık...

gudoz81
14.12.2011, 22:34
Valla Burak nasıl oynaya oynaya gol atmayı öğrendiyse Pawel de oynamaya oynamaya unuttu.
geçen sezon bjk kupa maçında iyi oynadı oyuncu tarafından bakalım biraz sonraki haftalar 3-5 dakka son dakkalar haricinde doğru dürüst oynamadı bile. takımdan ümidini kesti. milli takımında fena oynamıyor. bence sorun pavelde değil dediğim kaotik futbol anlayışımızda hem takım hem ülke olarak....

Salih Yazıcı
14.12.2011, 22:36
Şimdi haftalardır Onur meselesi dönüyor.Yok efendim Onur imza atmıyormuş,yok gs ayartıyormuş,yok çok para istiyormuş.Adam olan yönetim Kocaeli'de sakatlandığı gece Onur'un sözleşmesini o gece(abartıyorum ama o süreçte yani)uzatırdı.Hem Onur'a verdiğin değer ortaya çıkardı,hemde Onur'un zayıf anında faydalanmış olurdun.Ama nerdeeeeeeeeee....
Geçen sene ben devre arasından sonra Selçuk kadro dışı bırakılmalı dedim ama biz adamı oynata oynata pazarlayıp gs şerefsizine paketle hediye ettik.Neden çünkü Sadri baba öyle istedi...

abi gs ile ilişkimizi dondurduk diyen yönetim engini gs sattı öyle vizyonludur başkan

hodlu
14.12.2011, 22:37
Ben bunu daha önce defalarca yazdım. Trabzonspor'un sorunu başarılı olmak değil bu başarıyı sürdürebilmektir. Her sene bize geleceğin takımını yaratacaklarını vaad eden yönetimler arada sırada bu hedeflerine ulaştıklarında başarıya ulaşmış futbolcuları ellerinde tutma becerilerini gösteremiyorlar. Alıyorsun 2. lige düşmüş bir takımın gelecek vaad eden futbolcusunu 2 sene sabrediyorsun, 3. sene adam ediyorsun, milli takıma kadar çıkarıyorsun seni satıp GS'a gidiyor. Gidiyorsun Bursaspordan kamburüstü bir defans oyuncusu alıyorsun adam sözleşmesi bitince arkasına bakmadan şehirden kaçıyor. Zamanında Fatih Tekke'ler, Gökdeniz'ler çıkarıyorsun Rusyadan parayı basan alıyor. Allah korusun bugünlerde beğenilmeyen Burak'a sene sonu yurt dışından herhangi bir takım 5 milyon verip bonservisini verse arkasına bakmadan o da gidecek. Bunun gibi onlarca örnek verilebilir. Maalesef çok sevdiğimiz Trabzonsporumuz takım olarak başarılı olduğu zaman takımda parlayan oyuncularını kadrosunda tutabilecek kapasitede bir kulüp değil. Bu yüzden Trabzonspor'dan uzun süreli başarılar beklememek gerek. Hem kendimize hem takıma yazık...

Gerçekler acıdır ama malesef acı olanda gerçektir.İşte İstanbul ile aramızdaki en büyük güç farkı bu yazıda saklı....

Fanatik34
14.12.2011, 22:37
Bugün bunlar yaziliyor, kazara Sikebahce´ye de yenilirsek, cümbüse bakin burda...

Daha hatanin nerde oldugunu bilmeyen, eksikleri sayip cözüm üretmeyen-sunmayan taraftarlar..bende Trabzonspor taraftari niye 96´dan sonra futboldan sogudu diyordum...gecmisini bilmeyen, ondan ders almasini bilemeyenlerin eline birakalim takimi..ne de olsa yapboz yapboz yapboz...

Şentürk
14.12.2011, 22:38

Bugün 3-4 şut attı ama çok etkili değildi, şu takımda en son eleştirilecek adamdır colman. 90 dk basmadığı pres yapmadığı alan yok topu ileri taşıyabilen dikine oynayan tek adam her şeye bir kılıf uydurmanıza gerek yok. Her şeyin ölçütü var.

SEDAT
14.12.2011, 22:38
Bir tanede bizim evde var.Şenol Güneş gitsin falan .Kafalar değişmesi gerek ! Babama laf anlatamıyorum

* Babaların hepsi aynı galiba :)

inadina61_08
14.12.2011, 22:39
Ben bunu daha önce defalarca yazdım. Trabzonspor'un sorunu başarılı olmak değil bu başarıyı sürdürebilmektir. Her sene bize geleceğin takımını yaratacaklarını vaad eden yönetimler arada sırada bu hedeflerine ulaştıklarında başarıya ulaşmış futbolcuları ellerinde tutma becerilerini gösteremiyorlar. Alıyorsun 2. lige düşmüş bir takımın gelecek vaad eden futbolcusunu 2 sene sabrediyorsun, 3. sene adam ediyorsun, milli takıma kadar çıkarıyorsun seni satıp GS'a gidiyor. Gidiyorsun Bursaspordan kamburüstü bir defans oyuncusu alıyorsun adam sözleşmesi bitince arkasına bakmadan şehirden kaçıyor. Zamanında Fatih Tekke'ler, Gökdeniz'ler çıkarıyorsun Rusyadan parayı basan alıyor. Allah korusun bugünlerde beğenilmeyen Burak'a sene sonu yurt dışından herhangi bir takım 5 milyon verip bonservisini verse arkasına bakmadan o da gidecek. Bunun gibi onlarca örnek verilebilir. Maalesef çok sevdiğimiz Trabzonsporumuz takım olarak başarılı olduğu zaman takımda parlayan oyuncularını kadrosunda tutabilecek kapasitede bir kulüp değil. Bu yüzden Trabzonspor'dan uzun süreli başarılar beklememek gerek. Hem kendimize hem takıma yazık...

O yüzdendir ki bizim Altyapıya çok ama çok önem vermemiz gerekir, şu altyapıya avrupadan teknik heyet getirelim yıllardır koskoca karadenizden bir adam çıkaramazmı bir takım, bakın geçmişten gelen birşeyin yalnış olduğu nasıl anlaşılıyor, eski futbolculara susadıklarında şişerler koşamazlar diye su içirmezlermiş, yabancı teknik direktör gelmiş su içmelerini özellikle istemiş buradaki fark suyun sakatlıkları engellediğiymiş, bunu biz bilmiyorduk elin yabacısından öğrendik yıllardır alt yapıdan oyuncu çıkmıyorsa demekki hatamız büyük, Ayrıca transfer komitesi acilen değişmeli, tüm kasetleri Şenol hoca izlemeli ve tek menejer olayından vazgeçilmeli adamları ihya ettik polonyanın borçlarını biz kapatıcaz neredeyse, bir de henrique konusunda ben muhalifim, çok iyi bir topçu olacak, ama seneye ama sonrasında tek dezavantajı oynadığı mevki...

inadina61_08
14.12.2011, 22:40
Birde sezon başından beri oynadığımız hiç bir maçta korner yada yan toplar yerini buldumu merak ettim bildiğim Hayır, milletin Silah dediği şeyi biz başımıza dayayıp tetiğe basmak istiyoruz her dönen top kontra yiyoruz...

Tayfun Aydın
14.12.2011, 22:41
geçen sezon bjk kupa maçında iyi oynadı oyuncu tarafından bakalım biraz sonraki haftalar 3-5 dakka son dakkalar haricinde doğru dürüst oynamadı bile. takımdan ümidini kesti. milli takımında fena oynamıyor. bence sorun pavelde değil dediğim kaotik futbol anlayışımızda hem takım hem ülke olarak....

Bence de aynen katılıyorum ama Pawel üstüne bir sistem kurmak çok zor artık takım araya uzun top atmaya alıştı iyice.Sanırım yeni bir kana ihtiyacımız var.Transfer sezonu açıldığında parası neyse verip en az Olcan ı almalıyız.Kaldıki ne oynadığı belli olmayan Volkan a bu kadar veriyorsak Olcan fazlasını da verebiliriz.Kadro çok kötü değil Henrique yi ceza sahası topçusu olarak kullansak bence sorunumuz da kalmaz.

Zokorayı gösterdi bir ara adamı sıkıntı basmıştı.Takımı toplayacak adam Zokoro olur bi de geçen sene ki gibi Jaja ayarında bir bomba patlattık mı seneye en azından kadro hazırlarız.Her sene kafaya oynamak diye bir sıkıntımız yok artık.

Fanatik34
14.12.2011, 22:42
Geçen sene ben devre arasından sonra Selçuk kadro dışı bırakılmalı dedim ama biz adamı oynata oynata pazarlayıp gs şerefsizine paketle hediye ettik.Neden çünkü Sadri baba öyle istedi...Evet birakilmaliydi ama Senol Hoca alternatifini aradi, denedi ama olmadi...mecburen sampiyonluk icin oynatti ve sampiyon olduk!
O ikisinin o imzalari attigini Yönetim gayet iyi biliyordu, haliyle Hoca´da..ama o anda ne yapabilirdi? Diretti ve sampiyon oldu ama hala bazilarina yaranamamis...sanki burasi bir Sirk, sihirbaz izliyoruz!

Ispatlayamiyoruz ama Yönetimin kiminle nasil bir pazarlik icinde oldugunu cok merak ediyorum...:eek:

serkanholep
14.12.2011, 22:42
sene başında da geçen sene de aynı şeyleri söylüyorum

bu takım daha iyi transfer yapamaz arkadaşlar

keşke yapsa ama trabzon şehir olarak çok oyuncunun gelmeyeceği bir yer

burak geldi son şansı

egemen selçuk istanbul için basamak olarak kullandı

teo,jaja marcelinho vs vs kaçanlar

oktay sergen k orhan gibi yıldızlar da trabzondan kaçarak gitti

abdullah ogün

kim kaldı TS de

hami, ünal gibi efsaneler

yani diyeceğim ne burak kalır seneye ne giray ne onur ne serkan hepsinin hayali istanbul

düşüncelerim dünde öyleydi bugünde

biz ancak polonyadan alırız yıldız!!!!!!!

q7 gelirmi ya da almeida

ya da melo yada urfa

ya da niang stoch alex

gelmez

biz adrianı alır iyiyse parlatır satarız ya istanbula ya avrupaya

parlatırken 1 -2 sene başarılı takım oluruz

başarılı takımı satar savurur kaçırır 3 sene yapılanır 2 sene alevlenir 2 sene başarılı olur turnikeye gireriz

hafta sonu banvit bjk maçına gittim

50 kişilik bjk taraftarının uyumu desteği utandırdı beni

bursa ts maçındaki taraftarımızı ve maçlardaki taraftarlarımıza bakıyorum

çeyreği bile değiliz

taraftar olarak hakediyormuyuz acaba iyi bir TS yi

geçen sen önceki sene ve bu sene avrupada büyük zaferler kazanan takımın 3 maç yenilmesiyle ne şenol hoca kaldı ne yönetim ne futbolcu

helal size

her zaman her yerde her koşulda Trabzonspor

koşulsuz destek

benim düşünceme göre trabzonspor trabzon şehrinde kaldığı sürece ne iyi transfer yapar ne de başarısı sürekli olur

marcusjava
14.12.2011, 22:44
aşağı yukarı 1 gol atarız demiştim, penaltıyla gelmesi bunu doğruladı. en son kime 2 gol attık biz ya. colman'ın uzun pasları olmasa orta sahayı bile geçemeyiz. yazık beeeee. sanki her sene 82 puan alıyormuşuz gibi içine ettik efsane kadronun. şimdi takım olcam diye bekle 3-4 yıl. hamdaoui'yi beklerken vittek geliyorsa, perşembenin gelişi de belliydi hani...

hodlu
14.12.2011, 22:46
Takımda en güvendiğim oyuncu Celustka.Ama golde yediği çalımdaki hali içler acısı.Yahu bu takım Fransa şokunu atamamış üstünden...

bahadır2561
Bu transferleri Şenol hoca mı yaptı yönetim mi ?

- Eger Şenol hoca yaptıysa fiyasko, birinden yardım alsak fena olmaz ( bu şenol hoca gitsin demek degildir)

-Yok yönetim yaptı hocada ses cıkarmadıysa bu daha büyük bi fiyaskodur,otobüsü bile bile ucuruma niye sürüyoruz ?

Agırbaşlılık iyidir hoştur ama hersey gbi fazlası zarardır. .

Altyapının basına Samet Aybaba gelmelidir, transferle ilgili konularda da Ersun hocadan yardım alınmalıdır. .

Yönetim de derhal istifa etmelidir. Yapılan transferlerle ilgili hesap vermelidirler. babalarının parası degil o dagıttıkları. .

Son olarak yerli kadronun guclu olması adına Ozan İpek,Alper,Olcan,HAsan Ali,Cenk Tosun,Eren Güngör takıma kazandırılmalıdır

ccd6167
sene başında da geçen sene de aynı şeyleri söylüyorum

bu takım daha iyi transfer yapamaz arkadaşlar

keşke yapsa ama trabzon şehir olarak çok oyuncunun gelmeyeceği bir yer

burak geldi son şansı

egemen selçuk istanbul için basamak olarak kullandı

teo,jaja marcelinho vs vs kaçanlar

oktay sergen k orhan gibi yıldızlar da trabzondan kaçarak gitti

abdullah ogün

kim kaldı TS de

hami, ünal gibi efsaneler

yani diyeceğim ne burak kalır seneye ne giray ne onur ne serkan hepsinin hayali istanbul

düşüncelerim dünde öyleydi bugünde

biz ancak polonyadan alırız yıldız!!!!!!!

q7 gelirmi ya da almeida

ya da melo yada urfa

ya da niang stoch alex

gelmez

biz adrianı alır iyiyse parlatır satarız ya istanbula ya avrupaya

parlatırken 1 -2 sene başarılı takım oluruz

başarılı takımı satar savurur kaçırır 3 sene yapılanır 2 sene alevlenir 2 sene başarılı olur turnikeye gireriz

hafta sonu banvit bjk maçına gittim

50 kişilik bjk taraftarının uyumu desteği utandırdı beni

bursa ts maçındaki taraftarımızı ve maçlardaki taraftarlarımıza bakıyorum

çeyreği bile değiliz

taraftar olarak hakediyormuyuz acaba iyi bir TS yi

geçen sen önceki sene ve bu sene avrupada büyük zaferler kazanan takımın 3 maç yenilmesiyle ne şenol hoca kaldı ne yönetim ne futbolcu

helal size

her zaman her yerde her koşulda Trabzonspor

koşulsuz destek

benim düşünceme göre trabzonspor trabzon şehrinde kaldığı sürece ne iyi transfer yapar ne de başarısı sürekli olur

zokora geldi ya

hoffeniam cok mu buyuk sehir

yada villareal cok mu buyuk sehir

sayin abim ben selcugun egemenin gidisine birsey demem burak onurda gidebilir istanbula giden topcu 10 sene orada mi oynuyo sanki.

selcuk egemenin gidis sekli farkli o baska..

selcuk egemen gidecek diye senin onlarin yerini doldurcak adami alma planin yoksa gidipte trabzon sehrine laf atmak kusura bakma en basit is

o takimin formasni giymek senol hocayla calismak isteyen yuzlerce topcu varken gidip trabzon sehrini kucumsemek cok sacma

serkanholep
14.12.2011, 22:48
ha birde sapara ve vittek transferlerini savunan goy goy cular nerde acaba

ŞL de oynamışmış

ulan parasını alamayan adamın kaçacağı yer trabzonspor olacak tabi

taraftar samet hoca geleceği zaman sadece koyar tepkisini

o adam trabzonspora alt yapıdan en az 5 oyuncu kazandırırdı

ama bizim taraftar çok biliyor

ccd6167
14.12.2011, 22:49
Bu transferleri Şenol hoca mı yaptı yönetim mi ?

- Eger Şenol hoca yaptıysa fiyasko, birinden yardım alsak fena olmaz ( bu şenol hoca gitsin demek degildir)

-Yok yönetim yaptı hocada ses cıkarmadıysa bu daha büyük bi fiyaskodur,otobüsü bile bile ucuruma niye sürüyoruz ?

Agırbaşlılık iyidir hoştur ama hersey gbi fazlası zarardır. .

Altyapının basına Samet Aybaba, transferle ilgili konularda da Ersun hocadan yardım alınmalıdır. .

Yönetim de derhal istifa etmelidir. Yapılan transferlerle ilgili hesap vermelidirler. babalarının parası degil o dagıttıkları. .

Son olarak yerli kadronun guclu olması adına Ozan İpek,Alper,Olcan,HAsan Ali,Cenk Tosun,Eren Güngör takıma kazandırılmalıdır
abi hoca nerden tanicak adriani henriqeyi Allahini seversen

hocanin bildigi halil ve zokora bunlari istedigi belli

2 senedir alperi istiyor.

ozan ipegi istiyo 2 senedir..

volkani turk kontejyani acmak icin istedi yoksa volkan da yoktu aklinda..

gudoz81
14.12.2011, 22:50
Bence de aynen katılıyorum ama Pawel üstüne bir sistem kurmak çok zor artık takım araya uzun top atmaya alıştı iyice.Sanırım yeni bir kana ihtiyacımız var.Transfer sezonu açıldığında parası neyse verip en az Olcan ı almalıyız.Kaldıki ne oynadığı belli olmayan Volkan a bu kadar veriyorsak Olcan fazlasını da verebiliriz.Kadro çok kötü değil Henrique yi ceza sahası topçusu olarak kullansak bence sorunumuz da kalmaz.

Zokorayı gösterdi bir ara adamı sıkıntı basmıştı.Takımı toplayacak adam Zokoro olur bi de geçen sene ki gibi Jaja ayarında bir bomba patlattık mı seneye en azından kadro hazırlarız.Her sene kafaya oynamak diye bir sıkıntımız yok artık.
transfer özellikle yabancı transfer devre arasında çok gereksiz bence eldekilerin yapabileceklerini ortaya çıkarmaya çalışmak daha akılcı. henri dediğiniz gibi ceza sahasında olmalı. ve umutun geçen sezon yaptıklarını HALİL teknik ve beceri olarak kondüsyon olarak fazlasıyla yapabilir. ama oda kaleye uzak kalıyor. yani 11 kişi hucum yapamıyoruz BURAK bu yüzden yıprandı. 3 stoper topuna müdahale ediyor. burak top kaptırdı oluyor. ama adam 3 stoper arasında tek yardımcısı yok HALİL ve HENRİ uzağında kalıyor. oyun planımızdaki zaaf bu. hoca çözer diye düşünüyoru.
1 de hoca geçen sezona takıldı bence ve şuan yaşanan süreç canını sıkıyor.

Fanatik34
Senol Hocamdan tek ricam, ya takima gereken adamlari aldir, ya da cik konus ve bunlarin bütün camasirlarini ortaya ser..kacacak delik bile bulamayacaklardir, eminim!!!!!

Yeter ya bunlar gibi Yöneticilerden..beyzadem 96´da hibe ettigi parasini fazlasiyla almistir, haydeee...

ccd6167
ha birde sapara ve vittek transferlerini savunan goy goy cular nerde acaba

ŞL de oynamışmış

ulan parasını alamayan adamın kaçacağı yer trabzonspor olacak tabi

taraftar samet hoca geleceği zaman sadece koyar tepkisini

o adam trabzonspora alt yapıdan en az 5 oyuncu kazandırırdı

ama bizim taraftar çok biliyor

kimmis o altyapidan gelen 5 oyuncu abi?

Sinan Akyıldız
14.12.2011, 22:52
Artık öyle bir tevekkülle seyrediyorumki maçları atılanada yenilenede tepki vermez oldum .
Bir takımki 20 küsür maçta attığı yüzlerce kornerde ön direği geçemezmi yahu aklım sırrım almıyor .
Henrique'ye ayrıca birşeyler söylemek isterim . Yaşı genç fakat etrafında onlarca tecrübeli insan var , birisi kesinlikle anlatmalıki topla insanların içinden geçilmez . O kadar garip bir tarzı varki bunca maçta ne oynadığını çözebilmiş değilim . Ayağındaki topu rakibin önüne atıp onun hata yapmasını beklemek , her topu alıp taç çizgisine doğru dönmek enteresan bir oyun tarzı .Adrian iyi oyuncu , takımın en kreatif oyuncusu ama verilen paranın oyuncusu mu kesinlikle değil . Yarısı bile değil .
Ha birde Şenol Güneş olayı var tabiki .
Şenol Hoca'nın istifa etmesi gerektiğini düşünmek " bence " Trabzonspor'a ihanettir . Bu işi Trabzon'da yapabilecek gözümün gördüğü en kaliteli insan Şenol Güneş'tir .

serkanholep
zokora geldi ya

hoffeniam cok mu buyuk sehir

yada villareal cok mu buyuk sehir

sayin abim ben selcugun egemenin gidisine birsey demem burak onurda gidebilir istanbula giden topcu 10 sene orada mi oynuyo sanki.

selcuk egemenin gidis sekli farkli o baska..

selcuk egemen gidecek diye senin onlarin yerini doldurcak adami alma planin yoksa gidipte trabzon sehrine laf atmak kusura bakma en basit is

o takimin formasni giymek senol hocayla calismak isteyen yuzlerce topcu varken gidip trabzon sehrini kucumsemek cok sacma

renkdaş trabzon şehrine laf atmak değil niyetim zira trabzonluyum

ama gerçekler var

tabiki TS ye gelecek binlerce topçu var ama kim

arda gelirmi, gökhan inler,eren derdiyok,hamit,gökhan töre,gökhan gönül vs vs

bu saydıklarımı bizim yarıştığımız istanbul takımları alabiliyor hatta bizim elimizden en iyi oyuncumuzu alabiliyor

açıkçası isterse kesin alıyor

biz bu takımların hangi oyuncusunu aldık

burak sergen oktay gibi dibe vuranları

zokora neden geldiğini kendi ağzından söyledi

macera.......

inadina61_08
Şu transfer konusunda medyada Şenol hocanın yönetim tarafından kandırıldığı yada mağdur edildiği ile ilgili haberler var, bu medya deyince bizden olanların söylemleri, bence Henrique yi şenol hoca istemiştir, gerisi piyango belki celutska da olabilir henri yerine ama bir tane istediği alındı diyordular uzun zaman önce....

bmavi61
14.12.2011, 22:53
şenol hoca pawel'e 5-6 mac sabretse ve oynatsa golcü sıkıntımızı aşacağımız gibi kanatlarda ki etkinliğimizinde atracağını düşünüyorum
burak kanat oyuncusu fazla bir şey beklememek gerekir .adrian daha takıma alışamamış . bence en iyi transferlerimiz Aykut,zokora,Celutska,vittek,adrian en kötü transferlerimiz marek cech (cale ondan daha iyiydi) tek sorun kanat oynatabilecek bir orta saha oyuncumuzun olmaması ve serkanın maclarda sadece ve sadece koşuyor olmasıdır.(devre arası gitmesini istediğim oyuncular:serkan balcı-marek cech)

serkanholep
14.12.2011, 22:54
kimmis o altyapidan gelen 5 oyuncu abi?

kazandırırdı dedim renkdaş

adam genç oyuncu uzmanı

volkan,sercan,serdar azizi çıkaran bu adam

ertuğrul hoca geldi oynattı

bizde olduğu dönemde ali şen kandil ve yanında bir kaç oyuncu daha kazandırmıştı ama tabiki kullanamadık

ali şen dünyanın en iyi 100 genci arasında gösterilmşiti o dönem

SEDAT
14.12.2011, 22:54
* Arkadaşlar diyelim ki Playy-off'a 4. girdik 15 puan gerideyiz en kötü senaryo , grupta puan avantajı oluyormu puanlar yarı yarıya indikten sonra...

nakzo
14.12.2011, 22:55
Evet birakilmaliydi ama Senol Hoca alternatifini aradi, denedi ama olmadi...mecburen sampiyonluk icin oynatti ve sampiyon olduk!
O ikisinin o imzalari attigini Yönetim gayet iyi biliyordu, haliyle Hoca´da..ama o anda ne yapabilirdi? Diretti ve sampiyon oldu ama hala bazilarina yaranamamis...sanki burasi bir Sirk, sihirbaz izliyoruz!

Ispatlayamiyoruz ama Yönetimin kiminle nasil bir pazarlik icinde oldugunu cok merak ediyorum...:eek:
Hangi şampiyonluk hayalmi görüyosun kupa nerde kulpu nerde bu takım 84 senesinde şampiyon oldu internete yaz bakalım 2011 senesi şampiyonu kim diye

bahadır2561
14.12.2011, 22:58
abi hoca nerden tanicak adriani henriqeyi Allahini seversen

hocanin bildigi halil ve zokora bunlari istedigi belli

2 senedir alperi istiyor.

ozan ipegi istiyo 2 senedir..

volkani turk kontejyani acmak icin istedi yoksa volkan da yoktu aklinda..

Basında hocanın Adrian'ı defalarca izlettigi ve kendisin de izlediği yönünde haberler vardı keza bunlar yalanlanmadı. dogru kabul etmek lazım.

O zaman kardeim yapacaksın basın toplantısını diyeceksin istedgim oyuncular alınmıyor kafalarına göre oyuncu alıyorlar bu yüzden istifa ediyorum. Ertesi gün ne olur biliyo musun ortada yönetim diye bişey kalmaz. .

Çıkıp konusacaksın sana camia guvenmiş yetki vermiş en sevilen ve saygı duyulan kişisin neden susuyorsun hocam ?

Ben bıktım artık konusursam kötü şeyler olur tezinden. .

Koskoca kulüp menajerlerin maskarası olmuş.vizyon yok bişey yok.

SEDAT
14.12.2011, 22:59
Hangi şampiyonluk hayalmi görüyosun kupa nerde kulpu nerde bu takım 84 senesinde şampiyon oldu internete yaz bakalım 2011 senesi şampiyonu kim diye

* Peki diyelim şikeyi biz yaptık , her türlü katekulleyi çevirdik ama Tff dedi ki banane kardeşim Şampiyon yinede sizsiniz , sen evet Şampiyon biz olduk diyebilecekmisin , bir metal parçası kupa yada google 2011 şampiyonu yazınca çıkanmıdır senin inandığın...

ccd6167
renkdaş trabzon şehrine laf atmak değil niyetim zira trabzonluyum

ama gerçekler var

tabiki TS ye gelecek binlerce topçu var ama kim

arda gelirmi, gökhan inler,eren derdiyok,hamit,gökhan töre,gökhan gönül vs vs

bu saydıklarımı bizim yarıştığımız istanbul takımları alabiliyor hatta bizim elimizden en iyi oyuncumuzu alabiliyor

açıkçası isterse kesin alıyor

biz bu takımların hangi oyuncusunu aldık

burak sergen oktay gibi dibe vuranları

zokora neden geldiğini kendi ağzından söyledi

macera.......
abi alperi isteyelim yarin gelir

keza volkan geldi

olcan gelir isteyelim inan gelir bak ozan da gelir hatta..

niyet onemli abi..bide gokhan tore bize gelmemesi normal degil mi sence de..adam alman altyapisi hamburgda 50.000 kisinin onunde oynamak farkli bisi.

musa nizam alper potuk kamil corekci sezer (rize oynayan genc stoper) ozan olcan muhammet bunlari almak isteyelim hangisi bize yok der yada hangisi senin 11 de siritir..

yabanci transfere gelince sikinti oalcagi kesin..avrupada oynayan belkide en dogudaki takimiz .. sehrin yapisi ortada..ama bu topcu gelmeyecegi anlamina gelmez..liverpool gibi takimda oynamis song bu takimda 2 sene oynadi problem yaratmadan..

demek istedigim su ki trabzondan daha kucuk ornegin hoffeniam villareal gibi ve buna ornek olabilcek parlama potansiyeli olan yuzlerce topcu var..

belki simao quaresma alamayabiliriz

ama shota vugrinec symek bulabilirz..ama onemli olan niyet

gudoz81
şenol hoca pawel'e 5-6 mac sabretse ve oynatsa golcü sıkıntımızı aşacağımız gibi kanatlarda ki etkinliğimizinde atracağını düşünüyorum
burak kanat oyuncusu fazla bir şey beklememek gerekir .adrian daha takıma alışamamış . bence en iyi transferlerimiz Aykut,zokora,Celutska,vittek,adrian en kötü transferlerimiz marek cech (cale ondan daha iyiydi) tek sorun kanat oynatabilecek bir orta saha oyuncumuzun olmaması ve serkanın maclarda sadece ve sadece koşuyor olmasıdır.(devre arası gitmesini istediğim oyuncular:serkan balcı-marek cech)
devre arası yabancı transferi YAPILMAMALIII. eldekiler verim alınabilecek oyuncula ısrarla PAVEL diyorum. kızılacak biliyorum ama youtube den attığı golleri defalarca seyrettim. hepimizin ah çektiği BAROŞ tarzını bi benmi gördüm yahu. ki ben profesyonel futbol seyircisiyim abartısız haftada 7-8 maç seyrediyorum. takımdaki oyuncular kötü değil ama hücum organizasyonumuz çok kötü organize olamıyoruz. volkan halil henri adriyan pavel ve burak helva olmadı henüz olması için hoca bi formül üretecek eminim.

inadina61_08
14.12.2011, 23:01
Birde ben neden korkuyorum biliyormusunuz CL'deki formları ile Celutska ve Colman gider, Burak bizde kalır o konuda eminim ondan sonra gelecek senenin takımını kurarız mum ışığında....

ccd6167
14.12.2011, 23:03
Basında hocanın Adrian'ı defalarca izlettigi ve kendisin de izlediği yönünde haberler vardı keza bunlar yalanlanmadı. dogru kabul etmek lazım.

O zaman kardeim yapacaksın basın toplantısını diyeceksin istedgim oyuncular alınmıyor kafalarına göre oyuncu alıyorlar bu yüzden istifa ediyorum. Ertesi gün ne olur biliyo musun ortada yönetim diye bişey kalmaz. .

Çıkıp konusacaksın sana camia guvenmiş yetki vermiş en sevilen ve saygı duyulan kişisin neden susuyorsun hocam ?

Ben bıktım artık konusursam kötü şeyler olur tezinden. .

Koskoca kulüp menajerlerin maskarası olmuş.vizyon yok bişey yok.
bahadir abi hocanin melak gibi insan oldugu asikar kimseyi kirmiyo sonucta.hocanin en onemli ozelligi topculari iyi hazirlamasi ama bu sene ligin kotu olmasi etkiledi ne yazikki..farkli bisi deneyemedi hoca vakti olmadi vllahi olmadi billahi olmadi bak adam a2 maciniin ilk yarisini izledi kosa kosa sonra arabayla idamana gitti gozumle gordum..

hocan cikip aynilarini sene basinda demedi mi..acin okuyun gazeteleri videolari var turk topculainin gitymesinden dert yanan kimdi abi acin okuyun..transferler ilgili gorusleri hepsi vardi.temmz ayiydi ehrhalde bn hatirliyorum adim gibi

amasya0561
14.12.2011, 23:06
benim korkum ise başkanın seneye bakacagız demesiyle arada transfer yapmayıp
Şenol hocayıda küstürecekler oda gidecek 2-3 yıldır dik olan başımızı yine kumlara gömecegiz.
şl de oynamanın bedeli ligde bu kadar agır olmamalı. fb maçında ALLAH yardımcımız olur inşallah

bmavi61
14.12.2011, 23:09
tolga(onur)
celustka - giray - glowacki(yeni transfer) - ferhat(piotr)
aykut - zokora
burak adrian colman
pawel

bu kadro sistem oturunca iş yapar.....yedekler:tayfun-mustafa-vittek-sapara-alanzinho-halil-sezer-volkan -eren-sercan
serkan balcı acilen gönderilmeli bu takımda durdukça takıma zarar veriyor

metehan
14.12.2011, 23:10
tolga(onur)
celustka - giray - glowacki(yeni transfer) - ferhat(piotr)
aykut - zokora
burak adrian colman
pawel

bu kadro sistem oturunca iş yapar.....yedekler:tayfun-mustafa-vittek-sapara-alanzinho-halil-sezer-volkan -eren-sercan
serkan balcı acilen gönderilmeli bu takımda durdukça takıma zarar veriyor
Ferhat mı? Şaka herhalde :)

brushfield
14.12.2011, 23:10
Valla ben bu takımı her sene şampiyonluğa oynarken tutmaya başlamadım ki bu sene kötü gidiyor diye yerden yere vuriyim. Son 2 senede 1 Türkiye şampiyonluğu, 1 Türkiye kupası, 1 de Süper kupa kazandı bu takım. Bu sene de şampiyonlar liginde gruplardan çıkıp UEFA avrupa ligine gitmeye hak kazandı. Valla 1-2 sene benden opsiyonları var. Tekrar toparlanırlar, dualarımız onlarla...

bahadır2561
14.12.2011, 23:11
bahadir abi hocanin melak gibi insan oldugu asikar kimseyi kirmiyo sonucta.hocanin en onemli ozelligi topculari iyi hazirlamasi ama bu sene ligin kotu olmasi etkiledi ne yazikki..farkli bisi deneyemedi hoca vakti olmadi vllahi olmadi billahi olmadi bak adam a2 maciniin ilk yarisini izledi kosa kosa sonra arabayla idamana gitti gozumle gordum..

hocan cikip aynilarini sene basinda demedi mi..acin okuyun gazeteleri videolari var turk topculainin gitymesinden dert yanan kimdi abi acin okuyun..transferler ilgili gorusleri hepsi vardi.temmz ayiydi ehrhalde bn hatirliyorum adim gibi

Türk topcuları gittiginde dert yandı da işte sorun orda bi şekilde almak lazımdı cunku yetkili onlar bizim elimizden bişey gelmiyor. .Ayrıca hocanın rotasyona neden gitmedigini anlayamıyorum. .
2 yedek kaleci nedir yaa rezillik,altyapıda yok mu baska oyuncu kaleci nedir yaa amatörde yapılmaz bu hareket
Her mac as kadroyla cıktık nerdeyse aldıgımız puan ortada bu daha da endişe verici.
Neyse sonumuz hayrolsun. .

HIRCINBEY
14.12.2011, 23:12
Şenol hoca Takımın başına gelebilecek en iyi hocadır. Her zaman yüzde yüz performans beklemek haksızlıktır. Bunu tartışmaya bile gerek yok diyorum.

Şu anki sorunun tek suçlusu şikesiz 82 puan toplayan TAKIM OLMUŞ takımdan 8 futbolcuyu gönderen yönetimdir.
Giden futbolcularımızı ağzımız açık izliyoruz şimdi. Sadri bey bizi kandırsın yok antalya kampında imza attıracağız, yok ikince devre bitince imza attıracağız, yok kız arkadaşı istemiyormuş, yok sorunluymuş, yok şöyle yok böyle vs.vs.
Ha diyeceksinizki bazıları gerçekten sorunluydu. Doğrudur ama yöneticilik faktörüde burada oratya çıkıyor zaten. Yapamıyorsan bırakacaksın o koltuğu.

Egemen,Selçuk,Engin,Jaja,Teo hatta ceyhun ve hatta hiç beğenmediğimiz umutu bile izledikçe içimizden bir şeyler gidiyor. En azından ben öyleyim. Birde kendimizi kandırıyoruz yok selçuk colman olmadan oynayamaz yok bilmemne açın bakın Selçuk Gs de kaç gol kaç asistle oynuyor.
Birde şu dikkatimi çekti gs maçında sanki özellikle bizden gidenler oynamak taraftara birşeyler söylemek için çaba içerisindeydiler güzel oynadıkça vede attıkları gollerle. Manidar geldi bana katılırmısınız bilmem.

Gelelim bugüne, bugüne demeyeyim genelde böyleyiz
Bu günkü maça bakıyorum 15 korner atışı var adam gibi kesilmiş bir top o topa kafa vurabilecek bir futbolcu yok.
-Alan korner atıyor ön direğe yetiştirmeye dahi gücü yok.
-Adrian atıyor ön direği geçmiyor top. Yemin ederim geçmiyor açın maçlarımızı izleyin.
-Colman atıyor, her attığı defansa antrenman topu gibi yada kaleciye.
Yahu koca trabzonsporda adam gibi penaltı noktasına doğru kavisli bir top kesebilen futbolcu yok. Yok böyle bir şey kafayı yiyeceğim.
-Duran toptan gol atacak gerçek anlamda frikik kullanabilecek bir futbolcumuz yok. Burağı saymıyorum gerçek anlamda bir frikik ustası değil zaten. 10 tane vursa belki ikisi gol olur.
-Kanatlardan tehlike yaratabilecek atak yok.
-Dikine gidebilen bir Alanzinho var o da canlı bomba, her an top kaptırıp kontra yiyeceğiz diye ödümüz kopuyor. Gücü zaten yok. Karadeniz gibi bir yerde yaşıyor havasının onu güçlendirmesi gerekirki.
-Adam gibi uyumlu bir defans bloğu zaten yok. Topu oyuna sokabilme sıfır baskı esnasında hata yapmaya müsait. Normal defans hatalarını saymıyorum.
-Santrofor yok.
-Forvet desen hiç yok.
Burak denen bir adam var arkaya kaçırabilirsen bir iki poziyona girersin ondada gol olma ihimali ne kadar varın siz düşünün ki zaten adam gerçekte forvet değil.
-5 milyon euro verdiğimiz adam doksan dakika oyun çıkaramıyor.

Tüm bunları geçtim yaşanan şu şike olaylarından sonra, Suçlu olarak eski yasayla diyelim artık 150 yıla kadar hapis ile yargılananlar yöneticisiyle, futbolcusuyla, taraftarıyla bas bas bağırıyorlar suçumuz yok kupa bizim hakkımız yeniyor diye vs diye. Uefa ya karşı bile dava açabiliyorlar. Bizim yönetimden adam gibi biri bir Tv kanalına çıkıp yahu arkadaş biz 82 puanı alnımızın akıyla aldık. Şike yada teşvikle alakamız kesinlikle olmamıştır. İddianamede savcınında dediği gibi suç unsuru oluşturacak bir durumumuz kesinlikle yoktur. Asıl hak iddia etmesi gereken bizlerizki, Şampiyonluğumuz elimizden resmen gasp edilerek alınmıştır. Son dakikada şamyonlar ligine gideceğimiz belli olup gerekli hazırlıkları yapamadığımız gibi elimizdeki kadroyuda büyük ülçüde Şampiyonşuğumuz elimizden alındığından elimizde tutamadık. Camiamız diken üstünde.
Hakkımız olan şampiyonluğumuzu tüm gelirleriyle birlikte istiyoruz. Yok abi yoooook

Velhasıl moralinizi bozdum biliyorum ama benim moralimde çok bozuk ve bu gerçeklerle yüzleşmeleyiz malesef.

Hayırlı Akşamlar Dilerim.

bmavi61
14.12.2011, 23:12
Ferhat mı? Şaka herhalde :)

marek cech yazacak değildim oynatmadıktan sonra ondaki potansiyeli hiç birimiz göremeyiz

uzungöllü
14.12.2011, 23:13
takımda gol atacak adam yok (burak dahil)....

takım sezon başından beri hep aynı sistemde oynuyor , bu bir teknik direktör beceriksizliğidir , başarısızlığıdır

beşiktaş ta en az bizim kadar maç yaptı ama adamlar hala dipridiri oynuyor

başkan avrupa da 6 maç yaptı bi tarafı kalktı dünyadan vazgeçti

bir başkan takını ancak bu denli olumsuz etkileyebilir umarı istifa eder çünkü artık takımı sırtlayacak yeti kalmadı kendisinde

bu takım yorgun falan değil bu takım medyanın şişirmesiyle zihinsel olarak çökertildi takımda herkes bunu kullandı kötü niyetle

bu sene play off bile hayal artık gelen giden paşa paşa puan alıp gidiyor şenol hoca felsefe yapmaya devam ediyor

Allah fener karşısında bizi hezimetten rezaletten utançtan korusun...