PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 14. Hafta | Trabzonspor 1 - 2 Gençlerbirliği

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9

gtem
14.12.2011, 19:42
fener macinda gelecek bir yenilgi sonrasi senol günes birakirsa hic kimse sasmasin

katılıyorum...

Mehmet Ç.
Devre arasında çok işimiz var çoook

Evet..

Sadri Sener'in kizi insallah bu sene mezun olacakmis Ingiltere'de..

Ailecek diploma törenine katilacagiz.. Hazirliklar basladi..

yalniz adam
hiçbir mazeret yok..bu kadro dünyanın maçını yaptı birlikte...yeni takım olayı bizim için geçerli değil artık...transferler elimizde patladı..özellikle volkan şen...

tturan
Artık bu takımı tutmak istemiyorum. Sahada mücadele etmeyen azmi olmayan bir takım benim takımım olamaz.

Reha Demirbaş
Sayfa 61 :)

Onur Civelek61
Rakip mi çok iyi çalım atıyor yoksa bizim oyuncular mı çok kolay çalım yiyor?

tuba_61
yazıklar olsun ...

Chiko
Senol hoca bu takima allahini seversen soyle NE VERDIN NE??????????
ya zaten sinirliyim bu nedir ya trabzonda yasiyorsun mac basladigindan beri burda sacma sapan yorumlar yapiyorsun, senol hocayi birakta sen bu takima ne verdin?
stada gidip destekleyecegeine burda takima ve teknik heyete küfür ediyorsun..
kafalar leyla heralde...

Mustafa Cem Şeyhoğlu
senol günesi unutma..güya disiplinsiz tüm oyunculari yollattirdida disiplinli kadro kurdu..
Belki kadronun çekirdekleriydiler ama Selçuk, Egemen, Jaja kendi istekleriyle gitti. Şenol hocanın gitmesine izin verdiği tek oyuncu Engin'di ki onun da gidişine üzülecek olacağını tahmin etmiyorum.

Numan Yerlikaya
14.12.2011, 19:43
İlk 4 e Girebilirmiyiz Bilmiyorum Çok Zor

Şenol Hocadada Suç Var Sadri Şenerdede

Zaten Attığımız Gol Penaltıyla Alakası Yoktu

SEDAT
* Hadi diyelim biz her türlü hatalıyız eyvallah , yahu hırsızın hiçmi suçu yok !

lazibere
Senol Hoca kendi istegi ile mi 3 Stoper ile sezona basladi?

..

Ya deli oluyorum böyle zihniyettekı taraftara

Ya yaaaa

Şenol hoca bu takımın hocası değil mi..

Bu nasıl laf şimdi o mu istedi..

Neden istemedi o zaman

ya bırakınnn yaaaaa

Ilelioglu
Yönetime yazdıklarım ve tavrım belli benim kızdığım nokta mağlubiyette değil inat uğruna mağlubiyet diğer oyuncular oynasa daha mı kötü olurdu acaba şu maçta şu adamları oynatarak sadece bu maçı değil Fener maçını da kaybettik..

Haklisin...Digerleride oynasa ayni skor ile biterdi.

..

fatihmazlum
sener kendınle bırlıkte senol guesıde al ıstıfa et gıt su takımın basından transfer ettığın bu bank asya topcularınıda gıderken yanında gotur

Ümit Tekşan
Bu sene böyle geçecek artık arkadaşlar, yapacak bişey yok. Geçtiğimiz sezonlardaki yaşadığımız heyecan bu sen olmayacak dolayısıyla kimseye bişey demeyelim takımımızı destekleyelim, bu sene böyle bitsin. Atık Türkiye kupasına saldıracağız inşallah orda bişeylet yaparız.....

Trabzonli_61
senol hocaninda katkisi var tabi saydiklarinda ama oturmus kadro vardi elinde o kurmadigi kadro arti...maci tek basina cevirebilen elemanlarda vardi elinde kötü oynadigimizda sahneye cikip maci kazandiran..

bildigimiz senol hoca ne yapti o kadroyu bozdu kendi kadrosunu kurdu ve beklenen son berbat bir takim..

bu senaryoyu daha önce 3 kez yasamistik senol günesle..

madem elinde oturmus bir kadro vardi, ötekilerde kullansaydi bu kadroyu. neden tek senol günes kullanabildi? hocaya atmayin Allah askina bu kadar olmaz yahu

hodlu
Eren'i seyretmesem messi zannedeceğim.Vallahi bıktım artık.Kardeşim takımın havası bozuldu, Eren oynasa noluuuuur oynamasa noluuuurrrr..............

Asi Çaykaralı61
Alan çok net bir pozisyonu değerlendirmedi katılıyorum ama birde bu gerçek var takımın en iyisiydi

Mustafa AYDIN
Futbolcuların aklı fener maçındaydı !!!!

Harun
baktim..

Antep 4 ve A.Gücü 5 kaybetimis :D

iyiyiyz iyi :D

Adamlar ilk deplasman galibiyetini aldılar yuh diyorum.

Fanatik34
Azize ve Sadri Bey...

Sadece bugün Tum´un yaptigini yapabilen bir oyuncu istedik..Senol Hoca stoper diye inledi..siz gidin tatil yapin, yapiiiiin..nasilsa oklar Hoca´ya cevrilecek dimi....

Mustafa SAYAR
Evet arkadaşlar.Artık çöküşün başlangıcıdır.Geçen seneki Galatasarayın haline dönüyoruz ne yazıkki...

acil61
Takimdan yolladiklarimiz / gidenler:

Savunma: Egemen, Cale
Orta saha: Selcuk, Yattara, Ceyhun, Engin
Forvet: Jaja, Umut

100% yönetim hatasi, bizi buraya getiren yönetimdir!

Ömer SEVİNÇ
14.12.2011, 19:44
Ayrıca Volkan'ın ben.. neyse..

Aldığı topla şut çekti hiç alakasız yerlerde. Ne yapmaya çalıştığını anlayabilen var mı? İnsan bi kendini göstermeye çalışır. Takımda herkes kahraman anasını satayım.

Yunus Emre AYAZ
acilen özel önlemler alınmalı !!

maxim
Alanzinho karşı karşıya pozisyon dışında Messi gibi oynadı resmen. Ama o golü atamıyorsan hiç bir değeri yok. Hiç...

Pawel Brozek...Ben böyle rezalet görmedim.Kolay kolay kimse hakkında böyle yorum yapmam ama bu adam yok, bu adam sıfır, bu adam amatör kümede oynayamaz bu haliyle. Bir daha 1 dk. oynamasına tahammülüm yok ve kesinlikle gitmeli.

Halil rezalet...

Serkan çok düz, akılsızca oynuyor.

Henrique vasat...

Adrian çok zayıf...

Kaybedecek oyun oynamadık. Ama takımın bu mağlubiyete hakkı yoktu. Çok çok kötü oldu.

Cem Akyüz
Senden gelen üzüntüyede sevincede eyvallah Trabzonspor'um

Süleyman Baykan
yeter ya evinde 3 maçıda üst üste kaybet sonra şampiyonluk de allah aşkına golü bulunca nasıl oynadık golden önce nasıl oynadık arkadaşlar hepsi dayaklık bu futbolcuların yeter ya elimden geldiğince destek veriyorum maddi manevi beni bu kadar üzmeye hakkı yok bu takımın ne yapılacaksa yapılsın artık revizyon mu nedir ondan mı olacak ne olacaksa olsun yaşama sevincimi bitirdiniz be iki büklüm maç izlemekten bıktım.

Yemişim şikesini kaybettğimiz bu 3 maçta mı şike veya teşvik oynamıyoz arkadaş bu kadar basit sahada yürüyoruz sanki bize kamera şakası yapıyorlar.

Taraftarların tepkisini koyması lazımdı bu maçtan sonra.:mad::mad:

gtem
futbolda yenilmek de var ama elinden geleni yapmayan insanları görmek, insanı deli ediyor..

eraytaskin61
Sen sol ayağı 0 olan birini sol kanatta oynatanı eleştir , Halil en mücadeleci adamlarımızdan biri .

halile lafım yok ama verim alabileceğin yerde oynat yada oynatma halili eleştirmiyorum

fatihmazlum
şikebahce macına paf takımla cıkarlım daha yurekten ısteklı oynarlar..

Punisher-61
Belki kadronun çekirdekleriydiler ama Selçuk, Egemen, Jaja kendi istekleriyle gitti. Şenol hocanın gitmesine izin verdiği tek oyuncu Engin'di ki onun da gidişine üzülecek olacağını tahmin etmiyorum.

bazen bir futbolcunun gitmek istemesinin en büyük kaynagida hoca olur bunuda unutma..ve bu kadar futbolcunun gitmek istemesi hele böyle kaliteli bir kadroda tuaf degil mi sence??

lazibere
Evet

İlklerin takımıyız

Kım Milli olmak istiyorsa geliyor bizi şey yapıyor

Gençlerbirliği Bu sezon ilk defa deplasmanda maç kazandı

Guaresma ilk defa bize attı..

Selçuk ilk defa firkik golu attı bize

ceyhun bize attı ilk

Vs. v.s

gelen geçen bizi beceriyor.. helal valla

Uzay Kaplan
ikinci yari dinlenmis ve hazirlanmis TRABZONSPOR gene bu ligin tozunu atacaktir
birde buraksiz sanki daha organize oynuyoruz

İlker Akçay
Fizik,kondüsyon olarak ligin açık ara en kötü takımıyız...Uzun süreli soluklanmaya ihtiyacımız var ama maalesef devre arası bu yıl çok kısa..O yüzden böyle bir şansımız da olmayacak..

Necmi6161
14.12.2011, 19:45
eğer avrupa bahaneleri yüzünden ligde kümeye oynayacaksak, avrupa ya hiç gitmeyelim.

fenerbahçe maçınıda kaybedersek, şenol güneş gitsin.

h@msi61
Bu mgalubiyet fazla oldu gercekten. Ama takim gol atamiyor, kolay kolay da atamayacak. Bakalim nasil kurtulacagiz icinde bulunacagimiz durumdan.

.....
Söylenecek söz yok. Herkesin suçu var bu duruma gelmemizde. Tek umudum bu sene Avrupa. İyi yerlere geliriz inşAllah.

Varlıbaş61

Ya yaaaa

Neden istemedi o zaman

ya bırakınnn yaaaaa

aynen katılıyorum size ...

fteotdgs
Senol hocanin kalitesini, gecen sezonki basarisini inkar etmiyorum ancak bu sezonki basarisizligin cogu ona ait. Tamam, yonetim beceriksiz, transferler kotu, program yogun da, kac mac oldu yahu. Hala bir isik yok takimda. Gol atmamiz mucizelere bagli. Su oyunla kume dusmemiz lazim. Yapamiyorsan birakmasini da bil hocam. Yonetimde "istifa" diye bir mevhum yok, malum ama senden umutluyum Senol hoca. Oyle ya da boyle yapamadin, yapamiyorsun bu sezon iste. Trabzonspor bu kadar kotu gidisata, kotu sonuclara katlanmak, razi olmak zorunda degil. Bekle bekle, nereye kadar? Benim hic umudum kalmadi bu sezon icin.

Sami Kuk
Kimse Hocaya sakın sallamasın.Ligin başında varmıydı bu seneden umutlu olan.Hatta senol hoca bıle ıma etti bunu birşey beklemeyin diye.Selcuk,Egemen,Jaja yı yolladıklarında..

Ne demek istedi yönetim benim istediklerimi almadı. Bukadar basit..

Yönetim defolun lan Transfer yapmadınız.Hakkımızıda savunmuyosunuz. .MK kupayı sana sesini çıkarmasn n.h verirler.

Ilelioglu

Ya yaaaa

Neden istemedi o zaman

ya bırakınnn yaaaaa

Selcuk'la, Egemen'le ve Onur'la beceripte sözlesme imzalayamayan Yönetim mi ? Hakkimizi savunamayan Yönetim mi ?

Adam gibi oyuncu almadilar. Hersey ortada.

..

anth
Başkan ligi bıraktık derse futbolcudan ne beklersin ki? Bizim taraftarda eskiden her yönetimi istifaya davet ederdi. Şimdi hepsi ne kadar sabırlı...

Süleyman Baykan

Bu kadar iyimser olma kardeşim vallaha yeter ya inme inecek birgün yemin ediyorum.

mahmuter61
Rezalet oynuyoruz demiyorum! Rezalet bir oyuncu potansiyelimiz var,birde hocanın inadı ekleniyor alın size sonuclar! Kimse CL den bahsetmesin ne yaptik orda? İnter macı tamamen sansa bir galibiyet! Gerisi beraberlikler !!! Türkiye de son 3 mac sahanda hüsran! Takım dagitilirken ve kurulurken hoca nerdeydi? Eren denen cocuk bir mac bile olsun denenmemiş? Yazıktır ayıptır.

Murathan
Devre arasında transfer yapacağımızı da zannetmıyorum.
He yapılırsa doğru düzgün futbolcu alıncağını da zannetmiyorum.
İnşallah yanılırım İNŞALLAH!

Asi Çaykaralı61
Yönetim uyuma, Jaja'yı istiyoruz!

Reha Demirbaş
A Milli takım hariç tüm milli takım seviyelerinde oynayan ve almak için yırtındığımız sol açık Eren 'i neden aldık. Sözde kadro derinliğimizde boğulsun diye mi?

lazibere
bazen bir futbolcunun gitmek istemesinin en büyük kaynagida hoca olur bunuda unutma..ve bu kadar futbolcunun gitmek istemesi hele böyle kaliteli bir kadroda tuaf degil mi sence??

Beni anlayan birisi çıktı nihayet

herkes piskopat, herkes problemli ama Şenol hoca ve Sadri Şener şeker gibi adamlar...

Mustafa 42
14.12.2011, 19:46
evet bu takimin kimyasi degil bunlar patlamis artik bunlar icin özel üretim yapistirici üretilmesi gerekiyor kim önce bulursa patent alabilir ne dersiniz aslinda allah korkusu olmayacak varya hepsini esek sudan gelene kadar döveceksin hic olmazsa sinirimiz gecmis olur yaziklar olsun bu futbolculara burnunuzdan gelsin daha biz 3,4 degil en azindan 10 tane oyuncu almaliyiz yazik yazik nerdesin sener yada nevzat agalar karakoldamisiniz orada kalin dahada iyi olur allah sizin ........ razalet her hafta alistik yikilmaya bu gelenek bozulmaz artik böyle gelmis böyle gidecek artik futbolcu yokmu ankaragücünde felan yada muracat etsek yada bas vursak yaziklar olsun bu formayi haketmiyorsunuz yaziklar olsun

Ilelioglu
Kimse Hocaya sakın sallamasın.Ligin başında varmıydı bu seneden umutlu olan.Hatta senol hoca bıle ıma etti bunu birşey beklemeyin diye.Selcuk,Egemen,Jaja yı yolladıklarında..

Ne demek istedi yönetim benim istediklerimi almadı. Bukadar basit..

Yönetim defolun lan Transfer yapmadınız.Hakkımızıda savunmuyosunuz. .MK kupayı sana sesini çıkarmasn n.h verirler.

Senol Hocaya sallayanlar bakalim basin toplantilarini takip ediyorlar mi?

Senol Hoca kadar basiniza tas düssün.

..

Mustafa Cem Şeyhoğlu
Rafael Benitez'in boşta olmasına güvenerek mi Şenol Hoca gitsin diyosunuz?

anth
Şahsi fikrim devre arası bu yönetime bir şekilde transfer yaptırmamak. Paraların nereye gittiği belli değil...

Arda'
* Hadi diyelim biz her türlü hatalıyız eyvallah , yahu hırsızın hiçmi suçu yok !
Bütün suç zaten hırsızlarda. Eğer şampiyonluğumuzu çalmasalardı şu an türkiyenin en iyi kadrosuna sahiptik..

Ertan1982
Yönetim Suclu cünkü bu transferler onun eseri.
Senol Hoca suclu cünkü transferlerde agizini acmadi herseye kafa salladi.

Yeni hedef ilk 8
Yeni hedef genc oyuncu kazanmak.
Yeni Hedef Türkiye kupasi sayesinde Avrupada olmak gelecek sezon.

Asi Çaykaralı61
Onur'un zamanı kesinlikle geldi hatta gbu hafta almalıydı kaleyi sözleşmesi de yenilenmeli hemen

SEDAT
* Şenol Hoca'yıda 5'dk harcadık , bu kadar şerefsiz karaktersizin , böyle siyasilerin böyle iğrençliğin olduğu bir Ülkede Şenol Hoca doğruları yapsa sizce Şampiyon olabilirmiyiz.
* Bursaspor oldu ama bu ülkede fenere yatmayacak tek takım bizdik , işte bu gurur bana yeter...

Mellih
14.12.2011, 19:47
Hocanın eksikleri var. hep vardı zaten. ama sorun orda değil

Mehmet Ç.
Rafael Benitez'in boşta olmasına güvenerek mi Şenol Hoca gitsin diyosunuz?

Ziya Dogan ayrildi ya AG'den dün :rolleyes:

Cem Akyüz
Defansımız tam bir skandal ben böyle rezillik görmedim.Kötü oynamadık aslında ama top girmedi.Ulan ne şans arkadaş ya

fatihmazlum
bu futbol taktığı ve bu bank asya kalıtesıdnekı topcularla lıgın 3de1 gecmeden lıge havlu attık ve kumenın en buyuk adayıyız a.gucu bıle hucumlarında bızden daha organıze yazıklar olsun sener hakkın olan sampıyonluğa alamazsın takım kuramazsın elınde topcu tutamazsın ancak cıkıp esprı yapmaya bılırsın sulu herif bas ıstıfayı bırak su takımı hacıosmanoğluna bak nasıl alınıyor sampıyonluk kafaya vura vura..

Reha Demirbaş
Disiplinsiz Jaja 14 gol disiplinli kadromuz kaç gol attı? Hiç saymadım. :)

deadpool
Gol pozisyonu hazırlamasını beklediğin adam Alanzinho, atmasını beklediğin adamda Halil olursa sonucun bu olması normal. Yanarım yanarım Adrian'a yanarım, adam durdu durdu içinden İniesta çıkardı resmen.

mustafaction
evet durum vahim gibi gözükebilir ama, bu takım 2. yarı her türlü ligi ilk 4'te bitirir,, eldeki bazı kalaslardan kurtulmak şartıyla...

hyasin61
Ersun Yanaldan futbolcu ismi talep etsinler en azından onun ızlemıs oldugu futbolcu portföyü geniştir

bahadır2561
14.12.2011, 19:48
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5053-0O7A9J0M.jpg

Mehmet Ç.
Şahsi fikrim devre arası bu yönetime bir şekilde transfer yaptırmamak. Paraların nereye gittiği belli değil...

0 transfer ve dogru düzgün hazirlik kampi..

bencede..

daha kamp nerede yapilacak belli degil...

oguzkoc
kimseye kızmaya gerek yok. olmuyor işte bu sene dikiş tutmadı. lig bitmiştir geçmiş olsun. seneye yeni umutlarla inşallah...

Tyler Durden
madem elinde oturmus bir kadro vardi, ötekilerde kullansaydi bu kadroyu. neden tek senol günes kullanabildi? hocaya atmayin Allah askina bu kadar olmaz yahu

yahu birakin allah askina..
ersun yanal ilk senesinde gayet guzel isler yapti..umut ve gokhan
biraz becerikli olsalardi o sene sampiyon olurduk..

tamam hocayi savunun ama koru korune degil..

tturan
Haftaya FB yi yenersek tekrardan maç izlemeye başlarım. yoksa bu sene bu takımı tutmayı sene sonuna kadar nadasa bırakacam.

Hami-Ünal-Orhan
Söyleyecek söz bulamıyorum böyle çöküş olamaz diyeceğim ama her şey göz göre göre oldu.

bordo08
Bu sene sonuçlar ne olursa olsun bu takıma sahip çıkmamız gerek..

Desteği sevgiyi fazlasıyla hak ettiler bu çocuklar...

Zaten dışarda bizim kötü gitmemizi bekleyen yeterince çakalar var birde siz yapmayın..

Bu lig bu sene böyle bitmeyecek rahat olun takmayın kafanıza...

yalniz adam
transfer komitesi kimlerden oluşuyor...bu paweli,celustkayı,henrikeyi,volkanı,saparayı alan kimdir?bunların bir adı var mı?

lazibere
Ne anlatsam boş

Küçük mutluluklarla övünen

Şenol hoca'nın hatalarını konuşmaktan bile korkan ve

Batışımızı

Yanlış transferlerimizin arkasından '' şenol hoca istediyse bir bildiği vardır '' kafasındakı adamlar olduğu müddetçe

Bzie çok daha polonyalı kakalarlar

Bir yönetimin isteyeceği en güzel taraftar modeli

Koy şenol hocayı, Ver bütün sorumlukları

Çekil köşeye

şampiyonlar Liginden gelen paraları cukka yap

SADRİ ŞENER İFLASTAN ÇIKTIN KÖŞEYİ DONDUN, ŞİMDİ ANTALYALARDA FİNK ATIYORSUN

MahmutHSO
Düşüş bekliyordum ama açıkcası bukadarini hiç beklemiyordum.Takım cok güçsüz .Henriqe nin Volkan in yürüyecek hali yok.Volkan neden bukadar ağır bukadar yorgun anlamak mümkün degil .Oynayanlar belki yorgun tamam da bu yedeklerin hali ne Allah askına .Nerde idman yapıyor bunlar? Comlekci de mi?

kutluca61
14.12.2011, 19:49
Volkan ne halta yarar, henrique ne halta yarar, polonyalılar ne halta yarar, alanzinho pas vermeyecekse gitsin halısahada oynasın yapsın şovunu. Başkan çıkmış ligi bıraktık diyo. Kimsede hocayı korumasın artık yeter bi kerede önceki senenin takımını koru arkadaş koruyamadın bari ver az daha para adam gibi adam bul. yok benim istediğim alınmadı diyosan çek git yeter artık bahanelere sığınmayın. çıkın adam gibi topunuzu oynayın.

brushfield
sener kendınle bırlıkte senol guesıde al ıstıfa et gıt su takımın basından transfer ettığın bu bank asya topcularınıda gıderken yanında gotur
Bi de seni yanında götürürse tadından yenmez...

Numan Yerlikaya
Çok Konuşma Be Sen Babası Sanki Forumun

Samet GÜVEN
ya bırakın hocayı mocayı.

etimiz butumuz bu beyler, kabullenelim artık. şampiyon takım dağıtılırsa olacak olan budur.

hocaymış , bu takımla napacak hoca. hangi hoca olursa olsun ancak 5. olur bu takımla.

ibrahim
Vay anasini celiskiye bak... Yönetime laf atiyoruz ama Sadri Senerin kendi ugraslariyla getirrtigi adami istiyoruz... :):)

SEDER
kimse bence topu yönetime atmasın bu puan kayıplarının tek nedeni şenol güneştir. gitsin demiyoruz ama inadından vazgeçsin artık:
1- tolga inadı bizi yedi bitirdi tamam avrupada iyi ama ligde daha bir maç alamadı..onur acilen kaleye geçmeli
2-cech den acilen kurtulmalı ya ferhat ya piotr oraya yerleştirilmeli..
3- illa serkanı oynatacaksan sağ bek o onyasın sağ açıkta celutska oynasın
4- adrian dan acilen kurtul
5- alanzinho ikinci yarı oyuna girsin
6- tek forvet oynamaktan vazgeç
7- halili sol açıkta değil fırvet te oynat inat etme bu adam forvet, sol açık değil
8- volkanı artık oynat devamlı
9-henrique yi a2 takımına gönder
10-aykut a daha fazla şans ver
11- maç kötü giderken oyunu değiştirmek için 85. dakikayı bekleme...
12- burak yanlız kalıyor uzaydan bile görünüyor yanına halili monte et
13-- say say bitmez...

Ali Yerlikaya
Arkadaslar abartiyorsunuz yine kalite olarak bu takim gayet iyi ama bir türlü istenilen formu tutamiyorlar bazilari bekledik bekledik nereye kadar diyebilir ama 3 günde bir mac yapilan bir ortamda belirli yüklemeler filan yapman imkansiz...

Devre arasindan sonra ayni sorunlar devam ediyorsa bende size katilirim ondan sonra sövmeye full gaz devam... :)

Dipnot: Rezalet ama anormal rezalet bir defansa sahibiz Egemenin yoklugunu müthis ariyoruz, BJK nin az gol yemesini sagliyan en muhim etken kendisi...
Egemenin ayarinda yada ondan iyi bir stoper bulmadikca ilk yarida yedigimiz komedi golleri cikartmaya calisicaz...

ErtuGrul
En iyisi Trabzonspor'u ve futbolu hayatimin merkez noktasindan cikartmak...Insallah cocuklarim futbolu sevmezler...

augustus
14.12.2011, 19:50
Şenol Güneş e istifa etsin, gitsin diyenler onun yanında alternatifini de yazsınlar.Son 20 senede zirveye oynadığımız, büyük takım olmanın hazzını yaşadığımız çoğu sezonda Şenol Güneş in imzası vardır.tabiki eksikleri yanlışları vardır.Ama şu an için Şenol Güneşten daha iyi bir alternatif olduğunu düşünmüyorum.aksine onun bizim için büyük bir nimet olduğunu düşünüyorum.Skor taraftarlığını bırakalım. daha düne kadar heykeli dikilmeli dediğimiz adamı 2 günde idam sehpasına çekmeyi düşünmekte ancak bizim yapabileceğimiz bir şey olur!.

eraytaskin61
volkan 1461 trabzonu en çok hakeden futbolcu

sametaydin
Fizik,kondüsyon olarak ligin açık ara en kötü takımıyız...Uzun süreli soluklanmaya ihtiyacımız var ama maalesef devre arası bu yıl çok kısa..O yüzden böyle bir şansımız da olmayacak..

Evet fizik açıdan ligin en kötü takımıyız. Takım sahada yürüyor resmen.

Ben çok maç yapılmış ya da yapılmamış bilmem. Bjk da çok maç yapıyor. Onlarda böyle bir sorun yok! Şenol hoca ilk yarı sonuna kadar böyle gidecek dedi. Yani ilk yarı sonuna kadar puan kayıpları olacak. Geri kalan iki maçımızda da puan kaybedeceğiz.

Söylenecek bir şey yok ortadaki tablo içler acısı.

agora61
Hocaya sallamayın hocamız çok iyi ama transferden zerre anlamıyor maalesef, keza izleme komitesi de derhal istifa etsin bu paralara bu oyuncuları bulmak büyük yeteneksizlik, iyi kazık yemişiz belki birileri paraları cukka etmiş, gidip ersun hocayı bulsunlar ve transferleri ona yaptırsınlar , biz trabzonlular futboldan anlarız masalını unutalım artık.

Uğur Kalyoncu
Arkadaş herkesin yeteneğinde hem fikir olduğu Ereni trabzonsporda şenol güneş oynatmayacak da kim oynatacak..Şovmen fatih terim emre çolakı pat diye fb maçında oynatıyor,bizimki de halilden sol açık yaratmaya çalışıyor..

Avrupada kaybetmemek için oynadığımız kadronun aynısı ile diğer hafta lig de kazanmak için oynuyoruz..ben bu işe hiç anlam veremedim..defansın arkasına buraka atacağımız veya alanzinhonun adam geçip şut atması dışında hiç bir oyun varyasyonumuz yok..

Ama şenol güneşten ziyade kafasına göre transfer yapan SADRİ ŞENER sorumludur...

Tyler Durden
Şu rezilliğin faturasını Şenol hocaya kesen akıl yoksunlarına şaşıyorum......

bu adamin illa ana bacimi gitmesi gerekiyor ceza almasi icin..
yok ceza vermeyecekseniz soyleyin biz gidelim..
terbiyesizsin..sensin akil yoksunu..

Arda'
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/5053-0O7A9J0M.jpg

Reis :( :( :(

Sami Kuk
Eğer şikecileri yenersek bu seneyi kurtarırız..Yoksa zaten duman oluruz

Ilelioglu
STOPER almayan Egemen'in yerini dolduramayan Yönetim mi sucsuz yani?

Onur ile halen daha sözlesme imzalamayan Yönetim mi sucsuz yani?

Hakkimizi hicbir alanda savunamayan Yönetim mi sucsuz yani?

Bodrum'da tatil yapan Yönetim mi sucsuz yani?

onur_alabuga_61
buraksiz daha iyi oynuyoruz bu kesinlesti burak sağ kanattır forvete daha alınmamasi lazm

Mehmet Zeki

:alkış:

Duruşun yeter

http://www.futbolingo.com/img/2011/01/16/senol_gunes_16012011.jpg

albatros
14.12.2011, 19:51
Bu takıma hava topu yasaklanmalı.Orta kesen kadro dışı kalmalı.
Delirttiler beni bu akşam.O kadar korner, o kadar orta...Hangisini olumlu kullandık?
Takımı zaten at gitsin.O ayrı mevzu.
Yorgunlar o kadar olur diyordum ama bu nedir arkadaş?Kaç maç oldu?

Tayfun Aydın
yahu birakin allah askina..
ersun yanal ilk senesinde gayet guzel isler yapti..umut ve gokhan
biraz becerikli olsalardi o sene sampiyon olurduk..

tamam hocayi savunun ama koru korune degil..

Hocam afaroz edileceksin dikkat et Trabzon Şenol Güneş eleştirlemez haşaaaaa.

Alın size Şenol Hocanın kurduğu kadro.

tturan
Şenol Güneş e istifa etsin, gitsin diyenler onun yanında alternatifini de yazsınlar.Son 20 senede zirveye oynadığımız, büyük takım olmanın hazzını yaşadığımız çoğu sezonda Şenol Güneş in imzası vardır.tabiki eksikleri yanlışları vardır.Ama şu an için Şenol Güneşten daha iyi bir alternatif olduğunu düşünmüyorum.aksine onun bizim için büyük bir nimet olduğunu düşünüyorum.Skor taraftarlığını bırakalım. daha düne kadar heykeli dikilmeli dediğimiz adamı 2 günde idam sehpasına çekmeyi düşünmekte ancak bizim yapabileceğimiz bir şey olur!.

Azcık menajerlik oynayan herhangi biri gelebilir.

hyasin61
transfer komitesi kimlerden oluşuyor...bu paweli,celustkayı,henrikeyi,volkanı,saparayı alan kimdir?bunların bir adı var mı?

bunlar bizim yönetimin menejerlerden cektıklerının eserı bır o kadar da onların pazarlama konusunde yeteneklerinden aşikar

Mustafa Cem Şeyhoğlu

Hoca Selçuk'a Egemen'e Jaja'ya ne yapmış olabilir ki sence Allah aşkına. Sezon sonu basın toplantısını hatırlayın "Ben kimsenin takımdan ayrılmasını istemiyorum ama gitmek isteyenler var" demişti. Şenol Güneş'in bu takıma yıllarca verdiği emeği başarıyı 3-5 maçta silip atmak yok saymak bu kadar kolaysa helal olsun. Herşey değişir Yönetim değişir. Şenol Güneş değişir. Oyuncular değişir. Ama taraftarımız değişmez ne yazık ki...

bahadır2561
14.12.2011, 19:52
Vay anasini celiskiye bak... Yönetime laf atiyoruz ama Sadri Senerin kendi ugraslariyla getirrtigi adami istiyoruz... :):)

Sen çelişki görmemişsin. Şimdi cıkıcam akşam uygun bi başlıkta anlatırım

Onur Akyüz
Başkan lütfen git,artık yeter ya!

Şu son 1 yıldır yaptıklarını bütün dünya birleşse yapamazdı bize!

Allah aşkına git!

Süleyman Baykan
* Şenol Hoca'yıda 5'dk harcadık , bu kadar şerefsiz karaktersizin , böyle siyasilerin böyle iğrençliğin olduğu bir Ülkede Şenol Hoca doğruları yapsa sizce Şampiyon olabilirmiyiz.
* Bursaspor oldu ama bu ülkede fenere yatmayacak tek takım bizdik , işte bu gurur bana yeter...

Şenol hocanın hiç suçu yok helal olsun ona sen sahada yürüyorsan adam ne yapsın bu kadronun Gençlerbirliğini yenmesi lazımdı adam gibi oynayıp yenmesi lazımdı ama biz adam gibi oynamadık bu kadar basit.

Hemen yorgunluk bahane ediliyor 3. maçımda evimde mağlubum yorgunluk he motor takar alırım maçı şampiyon olduğumuzda öyle değilmiydik evimizde nasıl oynuyorduk şimdi nasıl oynuyoruz yorgun bitkin yılgın ve gurursuz.

chener
köyüydük kötüyüz kötü olacağız.
trabzonsporun bu sezonki çekimleri

SEDAT
* Hakem Cüneyt Çakır'ı görünce şikespor maçındanda umudumu kestim açıkçası...

biltrabzon
bir susun ya.Ilk yari bitsin elestirmeye baslarsiniz.2 mac daha var.sonucta ilk 4 de girelim yeter.Oynadigimiz oyunla zor tabiki,ama rüzgar hep ters esecek degilya.Cok kötü kadromuz yok, sadece 2-3 tane is bitirici adam lazim.Iyi bir forvet ve iyi bir orta saha alalim defansa gerek bile kalmaz.Unutmayalim defans hucumda baslar.

SEDER
ahhhhhhhhhhhhhh jajaaaaaaa ahhhhhhhhhh.. bir maç tan sonra seni anmasak seni hatırlamasak ne olur sankii..sen olaydın bu takımdada akşamları aleme gideydin ne olurdu..

memmedaga
adrianin bu kacinci diregi bir sansizlikda var,haliden de bi tane,bizde bir direk laneti galba son 4 sezonda en fazla direklere takilan olmusuzdur

Asi Çaykaralı61
İyi gün kötü gün taraftarları eblli oluyr

tturan
STOPER almayan Egemen'in yerini dolduramayan Yönetim mi sucsuz yani?

Onur ile halen daha sözlesme imzalamayan Yönetim mi sucsuz yani?

Hakkimizi hicbir alanda savunamayan Yönetim mi sucsuz yani?

Bodrum'da tatil yapan Yönetim mi sucsuz yani?

Tamam yönetim suçlu da istediğini yaptıramayan teknik direktörün hiç mi suçu yok. Madem istediğin olmuyor, bas istifayı.

Ertan1982
Arkadaslar sakin olun birbirinizi kirmayin.En iyisi biraz forumdan cikin kafa dagitin sonra yazin.

yalniz adam
bunlar bizim yönetimin menejerlerden cektıklerının eserı bır o kadar da onların pazarlama konusunde yeteneklerinden aşikar

cidden soruyorum izleme komitesi kimlerden oluşuyor?

Mehmet Ç.
Penalti penalti yalniz..

Baktim..

o derece kayan bir stoperin ..

o siddetde gelen topa koluyla dokunmadan öyle yön vermesi mümkün degil..

sametaydin
14.12.2011, 19:53
İlla suçlu arıyorsak bence yönetim de teknik heyet de futbolcular da suçlu.

Yönetim bazı transfer yanlışları yaptı.

Şenol hoca 31 kişilik kadroya rağmen bu oyuncuların çok azını kullanarak oynamak istiyor.

Bazı oyuncularımız bariz biçimde maç seçiyor, bazıları ise hiç formda değil.

Kısacası takım bu noktadaysa bunda herkesin suçu var.

Ilelioglu
Tamam yönetim suçlu da istediğini yaptıramayan teknik direktörün hiç mi suçu yok. Madem istediğin olmuyor, bas istifayı.

Bas istifayi sonra cileyi ceken Taraftar olsun. Ziya Dogan mi gelsin?

Mustafa AYDIN
İyiki izlememişim.Rahat rahat uyku uyuyabilirim.Yoksa sinirden sabaha kadar uyuyamazdım.

SEDAT
* Futbolcularda çok kabahat var , yahu bu takımı ben çalıştırsam 1 hafta ,en azından yenilmememiz lazım , futbolcunun bunu bilmesi kendini hazırlaması lazım...

hodlu
Ha ha ha gülüyorum hepinize.Siz işte böyle gaza gelip kendinizi birşey zannediyorsunuz. Sadri şener gs ile birlik olup bu takımı yok etti.Sende suçu hocada ara.perdenin arkasına bak önce..............

Sefa Murat Dokuz
14.12.2011, 19:54
Şenol Güneş'e yüklenenlerle aynı takımı tutmaktan utanıyorum. Sahadaki rezilleri görmüyormusunuz, bunların başında kim olursa olsun değişen bir şey olmaz. Takımın kadrosunun yarısını kovulmalı bu takımdan.

Asi Çaykaralı61
Devre arası kadroyu hem düşürmek lazım hemde kaliteli Transferler lazım

h@msi61
Bugun takim fena oynamadi, ozellikle ikinci yari... Ama gol atamayiz, gol beklemeyin...

Reha Demirbaş
Yönetim hiç bir oyuncu almadı diyelim tamam herkesin duruşuna hayran kaldığı hocada istediği olmadı diye bu takımdan gitmedi. Aksine kaldı. Sen şimdi büyük hocasın istedigin adamlar alınmayan bir takımda dururmusun? Ha duruyorsan bu işe hocasıda ortak yönetimide. Boşa çalkalanmayın.

Bu arada Giray'ın burnu kırılmış :(

komdere
her maç leblebi gibi gol yersek daha çok kaybederiz...
tutmadı mı futbol şansı da tutmuyor. ama futbol zekası yüksek oyuncularımız tatil modundan çıkmadıkça o şans bize dönmez. istek, arzu, hırs nerede? aşağı tükürsem sakal yukarı....

augustus
14.12.2011, 19:55
Azcık menajerlik oynayan herhangi biri gelebilir.

O zaman siz futbolu klavye başında izlemeye devam edin...

hodlu
Devre arası nerdeysen,hengi cehennemdeysen aciil geeel......................

tturan

Düşün işyerinde müdürsün ama işe alacağın adamları sen seçemiyon, hep patron kendi adamlarını seçiyor geliyor. Bir dakika durmam o işyerinde azcık gururu olan istifa eder.

fatelover
arkadaş bu henrique ve pawel ne iş yapar nerden bulunur bu adamlar off çıldıriciiiimmm

Uzay Kaplan

Duruşun yeter

http://www.futbolingo.com/img/2011/01/16/senol_gunes_16012011.jpg

adam gibi adam be laf diyen yanar valla gelmis gecmis en büyük teknik direktör:alkış:

Chiko
Giray'in burnu kirildi, su an hastaneye gidiyor.

Numan Yerlikaya
14.12.2011, 19:56
Halil Sen Niye Eskişehirde Kalmadın Ya Böyle Bi Transfer Olamaz 30 Maç Yaptı Oynadığı Maç Sayısı 3-5 Ulan

yalniz adam
sizden ala rum mu var piçimsibahçeliler...zaten moralim bozuk...papazın çayırında oynayan sizsiniz fener rum patriği de babanız...

SEDAT
* Alper Potuk , Olcan , Ozan İpek alınmalı , eldeki kadroyla bu kadar olur...

Tayfun Aydın
Bugun takim fena oynamadi, ozellikle ikinci yari... Ama gol atamayiz, gol beklemeyin...

Nden gol atamıyalım ki aaaa doğru biz santrofor diye müzmin sakat Vitek i aldık dimi.Hoca da sesini çıkarmadı.Bu kadroyu kuran yönetim de buna ses çıkarmayan hoca da suçludur.

Samet Berber
Yönetim suçludur , tıpkı Şenol Güneş gibi .5 milyon euro ya aldığımız adamın vasıfsız bir futbolcu olduğu aşikar .Onu isteyen de kulübedeki hocamız maalesef .

outlaws61
Oyuncularımız maç oynamaktan bıkmış artık onların ne alınacak bir galibiyete sevinecek, nede alınan bir mağlubiyete üzülücek zamanları yok. Ben bile şahsen ( bir çoğumuz böyle ) maç izlemekten yoruldum. Ne biz ne oyuncular nede teknik kadro bu maç temposuna alışık değil. Eleştrirken biraz sakin olup bunu göz önünde bulunduralım.

Barış Burak
14.12.2011, 19:57
Takımda oyuncular eleştirilmeli...ama söverek def edilerek değil şu anda...

Mesela Colmanı konuşalım bence,isteyen istediğini söyleyeiblir tabii,onu da tartışırız.

Gustavo Colman bariz maç seçiyor.Bu kadar lakayıt bir oyun kurma anlayışı olabilir mi?

Çoğumuzun her zamanki gibi sabretmediği Adrian çok daha iyi yaptı o görevi de son yarım saatte canlandık.

Ön liberoda sorunumuz var,Zokora şart... Çok kolay hücuma çıkıyorlar...

Volkan Şen maalesef daha istediğimiz volkan değil.Muhteşem bir potansiyel ama istediğimiz oyun yok...İlk yarıda yedi bizi.

Herşeye rağmen ümidimi yitirmem...Bu takım kaybederek te ders çıkarabilecek bir takım.

kamilsan61
ayrıca birlik beraberlik içinde olmayan trbzon taraftarı siz ne ayaksınız.herkesin üstümüze geldiği bu günlerde bu ne kötülüktür.
takımını iyi günde değil kötü günde destekleyeceksin.hepinize yazıklar olsun.bu takımı hiçbiriniz hakketmiyorsunuz.
sahada ki skordan çok burdaki yorumlar adamı daha çok üzüyor.

Tayfun Aydın
Giray'in burnu kirildi, su an hastaneye gidiyor.

Süper febeş maçında Mustafa göbekde oynayacak.O maçı hayal bile edemiyorum.Bu moral bozukluğuyla.Bu yorgunlukla.

tturan
O zaman siz futbolu klavye başında izlemeye devam edin...

Adam o kadar mı taktik bilmez kaç yıllık hoca adam taktik oynatamıyor takıma, tek taktiği Burak'a uzun pas. Kornerler hep aynı, biraz farklı varyasyonlar çalıştırır adam antrenmanlarda. Kimin nerde olduğu belli değil.

kral 61
14.12.2011, 19:58
Şenol güneş yüklenmeyin futbolcuları alanda suç yönetim ceplerini iyi doldur değeri beş para etmez futbolcuları aldılar hiç bir b.k yaradıklarıda yok yönetim istifa

Hami-Ünal-Orhan
Şenol Hoca giderse bu seneyi değil önümüzdeki 5 seneyi kaybederiz. Şenol Hocanın yetkilerinin arttırılması lazım. Kulüpte futbol konusunda tek yetkili Şenol Hoca olmalı. Transferdeki tek yetkili Şenol Güneş olmalı. Başkan ve adamları güvenilirliğini yitirmiştir. Kulübün kasası bu tip adamlara teslim edilemez.

carolo
Egemeni benmi tutamadim elçuku engini jajayi yattarayi ulan geçen sene bu takim kotumuydude dagittiniz takimi!

Bera B.
Takıma kızıyorum, sonra aklıma geçen sene geliyor, olaylar geliyor vazgeçiyorum. Yapacak bir şey yok arkadaşlar bu takımın gücü kuvveti geçen seneyle bu seneyi kaldıramadı. Farkında değiliz belki ama geçen sene hala devam ediyor fiilen. Bu takımın dinlenmeye fırsatı olduğunu düşünmüyorum. İkinci yarı toparlanacağız artık. Tabi devre arası diye bir şey var mı bilmiyorum ama.

Kızıp köpürmekte haklıyız ama hocayı bunlardan ayrı bir yere koymalıyız. Hocanın hataları takımı yönetmekle alakalı süreç bizi yıprattı takımımızı dağıttı. Olağan bir süreç bu. Play off var 10 puan fark bile yeter bize. Sıkmayın canınızı desteklemeye devam. Körü körüne değil bilinçli bir şekilde ama. Hadi eyvallah.

Taner Uykuçeken
Bir daha kimse Brezilyalı ve Polonyalı futbolcu söylemesin lütfen Altın kaplama olsa kanatları olsa İSTEMİYORUM

legorakiss
izleyemedim maçı. sonuçta önemli değildi. tek beklentim tamamen yedek takımla çıkmasını istiyordum takımın. fener maçına dinlenerek çıkalım 25 maçtır aynı adamlar oynuyor diye. ama şenol hoca yanıltmadı beni gene o yorgun fiziksel olark bitik 11 çıkarmış. 2 oyuncu cezalı olmasa onlarıda oynatacak. zokora gerçekten akıllı adammış. dinlenmek için kart gördüğüne inanmaya başladım...

Asi Çaykaralı61
Fb mücadelesi zor olacak inşALLAH bu seneki ilk derbimizi kazanabiliriz

Sami Kuk
bjk gs tırından sonra şikebahçe tırıda rizede.Bundan önce saldırıyo ugramıstı simdi neden hal ugramadı bilm..

Neyse inadına hergün geçiyorum o tırın üzerindekilerin yüzüne karşı Allah ne verdiyse sövüyorum.Kendime geliyorum yarın daha pis sövücem:)

eraytaskin61
aykutu defansta nasıl buldunuz belki gelecek adına güzel bi kazanç olur bizim aykut

Oruç
14.12.2011, 19:59
Güya ligi takip etmiyordunuz, önemli olan Avrupa'ydı...

Bla bla bla...

En başta da ligi sallayanlar sövmek için maç sonrası foruma koşuyor.

İyi ki takmıyorsunuz ligi.

Ümit Küçük
devre arasına istifa bekliyorum ben ya yönetim ya hoca....Bence ikisi beraber çok yıprandılar....bizim onlarla devam etmemiz anılarına ihanet olur...şenol hoca zaten benim vereceklerim bu kadar diyordu

61Cem61
Rezalet la bu takım gol atamaz arkadaş bi burak atıyordu o batınca bizde battık işte bu işin böyle olacağı belliydi 2.lig yabancıları alayı türk ztn kalmadı iyi niyetli disiplinli takımımız.

kral 61
Bir kez daha JAJA diyorum

Mehmet Zeki
14.12.2011, 20:00
Güya ligi takip etmiyordunuz, önemli olan Avrupa'ydı...

Bla bla bla...

En başta da ligi sallayanlar sövmek için maç sonrası foruma koşuyor.

İyi ki takmıyorsunuz ligi.

Bu takim toparlanir. Demedi demeyin....

Uğur Kalyoncu
* Alper Potuk , Olcan , Ozan İpek alınmalı , eldeki kadroyla bu kadar olur...
Alper,Olcan ,Ozan a aynen katılıyorum ama elde ki kadronun bundan daha iyisini yapabileceğini düşünüyorum

sivas maçında öne geçmişken oyuna müdahele etse yüksek ihtimal kazanacaktık..

bjk maçında kenarda uyuya kalmasa maçı kaybetmezdik..

Vs vs devam eder,özetle Şenol Güneşin de başarısızlıkta payı var...

acil61
Pazar Kadiköyde görün takimimizi. Artik dibe vurduk, burdan sonra yükselis arkadaslar. Futbolcularin en büyük eksikligi konsentrasyon. Maca kendilerini iyi endekslemiyorlar! Piskolog gerekli bizim takima bence.

Fanatik34
Allah, su duruma düsmemize neden olan herkesin burnundan fitil fitil getir, günyüzü gösterme..buna Yönetim´de dahil!!!!!

Senol Günes batiyor arkadas...ama tabi suclu, niye? Devrearasi takimdan ayrilacagini bildigi halde Selcuk ve Egemen´i oynatip, bu takimi 82 puanla sampiyon yaptigi icin!!!!!!!!!

yalniz adam
şikebahçeliler,fener rum patriği bekliyor günah çıkarmaya...ona da para teklif etmişsiniz...

memmedaga
14.12.2011, 20:01
bari rotayson yapsaydik fener macina yorgun bir kadro cikacak, colma yorgun giray glo yorgun hali serkan tolga yorgun ee ne anladik bu kadro genisliginden en dar zamaninda bile kadroda cok az rotasyon yapiyorsa bizim bilmedigimiz biseyler var yada kadroda bu kadar oyuncu tutmanin hic bir manasi yok

Hami-Ünal-Orhan
Bizim oyunculara her gün 1000'er defa orta ve korner çalışması yaptırmamız lazım.

Sefa Murat Dokuz
Brozek'i oyuna alması hataydı, bu adam Henrique falan neyse de hiç topçu değil bu Brozek.
Henrique gücünü kullanmayı bilmiyor, saçmalıyor 2 maçtır.
Volkan Şen orta mı şut mu bir türlü kafasında oturtamıyor ne yapacağını yada kafası güzel çıkıyor maçlara !
Tolga iyice atletliğini kaybetti gibi yorgunluk mu ne anlam veremiyorum artık.
Giray Glowacki bunlardan stoper falan olmaz.

Tayfun Aydın

Bu takim toparlanir. Demedi demeyin....

Valla toplanır da bu sezon bitti geçmiş ola.Bence kupaya asılmak lazım.Şu an Avrupa bile tehlike de.Ayda yılda bir Avrupa da puan yaptık onda da lig de berbat durumdayız.

Chiko
14.12.2011, 20:02
Sallamayin takima arkadaslar, Inter'i yendik (!) ;) ;)

Mehmet Zeki
Valla toplanır da bu sezon bitti geçmiş ola.Bence kupaya asılmak lazım.Şu an Avrupa bile tehlike de.Ayda yılda bir Avrupa da puan yaptık onda da lig de berbat durumdayız.

Yinede ilk dortte play off'a gireriz diye dusunuyorum. Asil bundan sonra onemli olan Senol hoca'nin devam etmesidir....

Mehmet Fatih Yavuz

5. maç oldu ama yazacağım artık. nerdeyse 3 aydır kelam yazmadım ama bir saniye şimdi.

Ben 3. kez kurulu kadronun canına Şenol Hoca tarafından okunduğunu izliyorum.
93-97, breams ve leekens zamanında kurula kurula gelen kadroyu dağıttı, gitti.
04-07 galiba, özkan sümerin kurduğu takım gene aynı usül dağıldı.
bu sene de ersun yanal ın kurduğu takım dağıldı.

Bana 1 tane, numunelik türk oyuncu gösterin ki, şenol hoca zamanında bulunmuş, takıma kazandırılmış, ve yıldız olmuş olsun.

Ben hoca geldikten sonra giden, bu takıma başkaları tarafından kazandırılmış çok oyuncu hatırlıyorum. Selçuk falan son halkadır. İlk falan değil.

Artık bana ına geldi takımın fütursuzca şenol güneş idaresinde dağıtılmasından.

Dağıtırken iyi, ama hiçbir oyuncu, Şenol Güneşi tercih falan etmiyor. Bakmayın kusura kardeşim.

Bu kaçıncı dağılan kadro Şenol Hoca geldikten sonra??

Yeter yahu!!!

Değiştirecek ise değiştirsin artık..

Sencer Bulut
14.12.2011, 20:03
Yönetim acilen şu kale direklerini degiştirsin.Bir ugursuzluktur gidiyor...

Legolas77
üzüldüm ha! hoca gitsin diyenler var 3 maç sonuç kötü olunca hoca gitsin..

sametaydin
ayrıca birlik beraberlik içinde olmayan trbzon taraftarı siz ne ayaksınız.herkesin üstümüze geldiği bu günlerde bu ne kötülüktür.
takımını iyi günde değil kötü günde destekleyeceksin.hepinize yazıklar olsun.bu takımı hiçbiriniz hakketmiyorsunuz.
sahada ki skordan çok burdaki yorumlar adamı daha çok üzüyor.

Ya usta sen de haklısın taraftar kötü günde destek olmalı.

Ama şöyle bir baktığımızda sene başından beri 2-3 maç geçtikten sonra burada insanlar yazıp çizdiler bu takı sıkıntı yaşayacak diye. Bak buradaki taraftar az çok bilir zaten sonuçta bu futbol yani fizik ötesi bir olay değil. Bu taraftarı çıldırtan bu kadar yanlışın bir arada yapılmasıdır. Ve daha da çıldırtan ısrarla aynı yanlışlar üzerinde durulmasıdır.

Yoksa sahada oyuncular yenilmiş kimsenin umrunda değil, çıkıp adam gibi mücadele eden bir takım olsan, öyle yenilsen bu taraftar alkışlamayı da bilir.

Ama ortada neresinden tutsak elimizde kalır diye tabir edebileceğimiz bir takım var. Çok üzüntü verici.

Harun
14.12.2011, 20:04
5. maç oldu ama yazacağım artık. nerdeyse 3 aydır kelam yazmadım ama bir saniye şimdi.

Bana 1 tane, numunelik türk oyuncu gösterin ki, şenol hoca zamanında bulunmuş, takıma kazandırılmış, ve yıldız olmuş olsun.

Ben hoca geldikten sonra giden, bu takıma başkaları tarafından kazandırılmış çok oyuncu hatırlıyorum. Selçuk falan son halkadır. İlk falan değil.

Dağıtırken iyi, ama hiçbir oyuncu, Şenol Güneşi tercih falan etmiyor. Bakmayın kusura kardeşim.

Yeter yahu!!!

Güzel tespit F.atih

Asi Çaykaralı61
14.12.2011, 20:04
Giray Kaçar'ın burnu kırıldı.Geçmiş olsun

Yiğit SARI
14.12.2011, 20:05
Fenere yenilmesinlerde ne yaparsa yapsınlar valla ligin bi esprisi yok zate

kelkitli29
14.12.2011, 20:06
Sakin olsun sampiyonlar. Alin size TRABZONSPOR

http://www.youtube.com/watch?v=42UFdZ0bg-w

olur o kadar takmayin kafaya.

savsat
arkadaşlar yediğimiz 2. gole dikkat ettiyseniz bizim kanayan yaramızın iyi bir sağ bek olduğu görünüyor. serkan balcı göbeğini kaldırıp rakibe baskı kuramıyor. golcü ihtiyacını söylemeye gerek yok. kanımca serkan , henruqe ve volkan şenden bir numara olmaz. tabi bizim şu gençlere fırsat tanıma geyiği ne kadar daha sürecek kestiremiyorum..

Ilelioglu

Yeter yahu!!!

Basari onunla geldi hep. Gerisi bos bence. Ersun Hoca kalsaydi Sampiyon felan olamazdik.

..

Mehmet Zeki

Yeter yahu!!!

Yonetimin para vermemesi Senol hocaya bagli yani? Simdide Onur. Arada cok az bir fark var. Burdada mi suc Senol Gunes'de? Gelsin ozaman Belcika'nin bir koylusu toparlar takimi :)

Kaan
14.12.2011, 20:07
Maçla ilgili istatistikleri nerede bulabilirim?

Emre EFENDİOGLU
Bu seneyi bitiren bu dandik transferlerdir.
Bu seneyi dolaylı yoldan bitiren Aziz Yıldırım'dır.
Yaptığı şikeden-teşvikten dolayı şampiyon olamadık, olsak ne Egemen giderdi, ne Selçuk, ne Jaja.

Mustafa 42
hic umrumda degil keske kafasi kirilsaydi odunun oyuncumu bunu takimda oynatiyorlar ben herzaman karsiyim böyle odunlara ha galatasaraydaki servet ha bizde giray odun bunlar kalin mese agaci futbolcumu olur bunlarda ancak coban olur dag cobani yanlis meslek secmisler

maxim
Bu maçın suçlusu ne yönetimdir ne hocadır. Suçlu futbolculardır.(Sırf bu maç için söylüyorum yalnız)

Alanzinhonun kaçırdığı golün yorgunlukla falan ilgisi yok. Adrian'ın güçsüzlüğü de aynı şekilde. Volkan'ın saçma salak tercihleri de.

Hocayı bir tek Pawel Brozek gibi birini oyuna sürdüğü için eleştiririm. Bugüne kadar oynatmamakta meğer haklıymışsın hocam. Keşke bugün de oynatmasaydın.

Wiseacre
Adamlar 2 senedir trabzonspor sendromuna yakalandilar 104 yillik cinarlarini sekip budadik fazla ciddiye almayin

Ertan OKUMUŞ
14.12.2011, 20:08
Şenol güneş yüklenmeyin futbolcuları alanda suç yönetim ceplerini iyi doldur değeri beş para etmez futbolcuları aldılar hiç bir b.k yaradıklarıda yok yönetim istifa

Şenol Güneşin iradesi yokmu,takımın sorumlusu olarak tepki koyamıyormu,oynatmasın o zaman,mesela engini oynatmadığı,ceyhunu oynatmadığı gibi???

TSemih61
Bu takımla ancak bu kadar olur Şenol Hoca ne diye suçlanıyor anlamıyorum. Neredeyse attığımız gol ile yediğimiz gol sayısı eşitlendi. Artık şu defansa bi çözüm bulunmalı. Onur da kaleye geçmeli. Fener karşısında da böyle oynarsak rezil oluruz valla.

albatros
fenerliler de bi yerde haklı.şu pozisyona bakın Allah aşkına.bunun neresi penaltı.
http://inciswf.com/1285010506.swf

bordo08
Mehmet berki çağrın alsın bunu aziz babasının yanına beraber yatsınlar..:D:D

Ömer Kibar
14.12.2011, 20:10
Arkadaşlar alıntı yapmadan raporlayalım..

orhan42
14.12.2011, 20:10
Bu sene bizim için bitti bana göre..Ama bizi bu hale geitren bu şikeci puştlar..Eğer delikanlı gibi oynayıp yarışalardı Trabzonsporum şampiyon olur bu istanbul aşığı gavatlar da 8maalesef onlarmış adam gibi oynayan) kaçmazlardı...

Özge
14.12.2011, 20:33
Raporlayacağınıza küfürle karşılık veriyorsunuz.Bu forumda bayanlarda ve kimse sizin küfürlerinizi okumak zorunda değil.Raporlayın yeter.Mesajlar temizlendi birazdan başlığı açacağım.

Salpazarli
14.12.2011, 20:37
arkadaslar bana sorarsaniz takimin kalitesi kötü degil, bireysel oyuncularimizda kötü degil tek sorun var oda sistem bana göre. Senol hoca birtürlü alternativli sisteme gecemiyor maalesef. Iyi top yapiyoruz pas yapiyoruz ataga kalkiyoruz ama ileri ucta birtürlü tehlikeli olabilecek pozisyonlari üretemiyoruz. Topu ceza sahasina kadar tasiyip sikistiriyoruz. Bu mantikla kapanan bir defansa karsi hicbirsey elde edemezsiniz. Hatirlayin bir iki sezon öncesini colman ne güzel ara paslari cikariyordu bu durumda pas atamiyoruz bile tikanikliktan

SEDAT
* Şu ara kayıtlarıda durdursak uygun olucak galiba ...

Kasım Hilal

Yeter yahu!!!

Bulunmuşunu bilmem ama Tolga ve Burak'taki yüksek verim en çok Şenol Hoca'nın eseridir. İki tane buldum ben. Onun dışındaki sorunlar bence transfer hatalarından kaynaklanıyor ki orada da Şenol Hoca'nın suçu yok sanırım.

FC-ST-PAULI-61
14.12.2011, 20:39
Bence Celustka Stoper.Girayin yerine oynamali.Kaleye artik Onur girmeli.Robert Vittek lazim bize ama maalesef sakat.
Halil kanatda oynayamaz.Alan ve Adrian iyidi.Glowacki niye cikti anlamadim.

CAFER ÖZER
14.12.2011, 20:40
Bak buraya girip yorum yazan bizans takımı taraftarları
Siz Bizans'ın kahpe evlatlarisiniz
Siz kazikli voyvadanin cocuklarisiniz
Mağazalarınızın adı Feneri RUM
Stadınız papazın çayırı
Adınızı Fener Rum Patrikhanesinden almış
Gâvur Fenerbahçeliler (GFB) diye taraftar grubu olan
Takımınızın ilinde Hepimiz Ermeniyiz Diye yürüyen kisileriniz
Papa'nın olduğu gün belki papalik bana verilir diye İtalyaya giden Azizin cocuklarisiniz
Sizlere sayacak lafım var Rumluk gavurluk konusuna girmeyin
Sizin ne kadar pic kansiz olduğunuz belgeleri ile herkeste mevcut
Bir gün Rus bir gün İtalyan bir gün Fransız oldunuz
Trabzonspor Rum takımı ile oynarken Rum takımını tutanda sizdiniz
Size verecek o kadar çok cevap varki
Ama siz degmessiniz
Yüzünüze tükürsek yağmur yağıyor zannediyorsunuz
Anira anira amatöre kadar yolunuz var

Ilelioglu
14.12.2011, 20:40
Bence Celustka Stoper.Girayin yerine oynamali.Kaleye artik Onur girmeli.Robert Vittek lazim bize ama maalesef sakat.

Kanatta oynamasi gereken Burak ama Halil oynuyor. Senol Hocaninda hatalari var mutlaka ama bu takimi bu hale getiren Yönetimdir.

..

Fatih Solmaz
14.12.2011, 20:41
başkan çıkıp derse ki ligi bitirdim futbolcu nasıl oynasın? ayıptır be!!! başkan inanacak sonra futbolcu oynayacak defol sadriiii!!!

x_man
eren bu maçtada oynamadıysa ne zaman oynayacak adama bir şans ver şenol hoca garanti ederim adriandan iyi olacak

Punisher-61

Yeter yahu!!!

Tam üstüne bastin senol hoca hazir takimi oynadir basarili olur sonra kendi egosuna yakisan takimi kurar batirir canini alir sonra gider... Bu adam neden 3 kez kovuldugunu hatirlayin en iyisi...

Senol günes malesef yeni kadro olusturamiyor... Insan olarak belki iyi olabilir onu bilmiyorum ama teknik direktörü olarak gecmise bakildiginda pek degisti diyemeyiz...

Harun
14.12.2011, 20:42
Son oynadığımız bir kaç maçı değerlendirdiğimde nefret ettiğim Ziya Doğan taktiğini gördüm hep sahada.

Fatih ÇOLAK

Adam müdahale yapamıyor kardeşim, bitmiş, bitmiş...

batugol
başkan kafasında bu seneyi bitirmiş
taraftar olarak biz de bitirmelimiyiz?
fener maçını da kaybedeceğiz
kafa olarak hazır değilsen başaramazsın
ne yöentim, ne teknik direktör, ne de futbolcular hazır değil 3 günde de hazır olamayacaklar
yönetimi tebrik etmek lazım bu kadar başarısızlık takdire şayan

Murat'
2005 yılının kopyasını yaşıyoruz maalesef, bakalım önümüzdeki maclar ne getirecek.

Punisher-61
14.12.2011, 20:43
Bulunmuşunu bilmem ama Tolga ve Burak'taki yüksek verim en çok Şenol Hoca'nın eseridir. İki tane buldum ben. Onun dışındaki sorunlar bence transfer hatalarından kaynaklanıyor ki orada da Şenol Hoca'nın suçu yok sanırım.

Bence yönetim ve senol gnes beraber harekt etti transferde... Sucsuz falanda degil

Ilelioglu
Yasin'i cok begendim ben.

..

Erdem Keser

Yeter yahu!!!

Ellerine sağlık Fatih abi.
Şu saatten sonra kadroda ve teknik heyette hatta yönetim bazında revizyona gitmeliyiz.Bu kadro top oynamaz çünkü başarı sağlayacak bir kadro yapılanmasını gerçekleştiremedik.Ersun hoca mı gelir, bir başkası mı bilemem ama yeni bir yapılanma şart.Şenol Güneş iyi bir kadroya iyi bir futbol oynatabilir ama bu kadro iyi bir kadro değil.

Ha-kan
14.12.2011, 20:44
kendi sahamızda averaj takımı olduk.bunun adı: sadri ve ekibinin sıradan yabancı oyunculara milyon euro verip yaşattıkları hezimet,başka bir şey değil....

FC-ST-PAULI-61
Adam müdahale yapamıyor kardeşim, bitmiş, bitmiş...
Ama Kardes Giray da ayni.Hep heyecanli,paslari rakibe,sürekli Faul yapiyor.
Yönetime ne diyelim bu Takima Egemen varken de Egemen gibi bir Stoper daha lazimdi.Kaldik Giray,Glowacki ve Yumluya:(

memozcan
sahada tek alanzinho diğerleri 5 para etmez alanzinho olmasa rakip sahaya gidemicez malesef
valla bu düşünce taraftarlarımızın çoğunda da varsa bi arpa boyu yol alamayız...

Metin Sağır
14.12.2011, 20:45
"Bana 1 tane, numunelik türk oyuncu gösterin ki, şenol hoca zamanında bulunmuş, takıma kazandırılmış, ve yıldız olmuş olsun."

Burak?

tarsus
14.12.2011, 20:45
tek taktiğimiz doldur boşalt bol bol kaleye orta yap iyide onlara kafa vuracak oyuncun varmı??şmpiyonluktan zaten vazgeçtim olsanda kupa vermiyorlar,hiç olmazsa ilk 4 e gir avrupaya git be trabzonum çok şey istemiyoruz.türkiye kupasını alsanda olur,başka beklentimiz kalmadı başkan bile senenin planlarına başladık diyor

Ilelioglu
14.12.2011, 20:46
Ellerine sağlık Fatih abi.
Şu saatten sonra kadroda ve teknik heyette hatta yönetim bazında revizyona gitmeliyiz.Bu kadro top oynamaz çünkü başarı sağlayacak bir kadro yapılanmasını gerçekleştiremedik.Ersun hoca mı gelir, bir başkası mı bilemem ama yeni bir yapılanma şart.Şenol Güneş iyi bir kadroya iyi bir futbol oynatabilir ama bu kadro iyi bir kadro değil.

Senol Hocanin istedigi Transferler yapilmadi. Selcuk ile Egemen'in gitmesini istemedi. Yönetim tutabildi mi? Yok...Kim basarisiz? Yönetim...Senol Hoca Stoper istedi...Alindi mi? Yok...Kim basarisiz? Yönetim...

Senol Hocanin her dedigi yapilsaydi (örnek: Fatih Terim) o zaman hakli bulurdum Fatih'in yorumunu ama burumda degil.

..

Sami Kuk
Fener maçında Burak oynamasın bence..Buraksız daha çok atak buluyoruz

emretrabzon61
Arkadaşlar takımdan gitmesi gereken yeteneksizler ve alınması gereken yetenekli oyuncular konusuna yoğunlaşsak iyi olur.3 maçtır galip gelemiyoruz ve büyük ihtimalle fenerbahçe maçıda çok zor geçecektir.Cezasahası içinde çoğalamıyoruz.İyi bir kana oyuncumuz varmı yok.Halili kanatta oynatmak cehalet gibi bişey.Halil iyi niyetliymiş çok koşuyomuş yüreğini ortaya koyuyomuş falan gibi hikayeler sıralayanlara şunu söylemek istiyorum futbol yürekle değil yetenekle oynanır.Bakın iniestaya adam kendinimi yırtıyor yok yürüyerek çalım atıyor.

İyi takımlara bakın adamlar kendilerinimi yırtıyorlar hayır gayet basit yetenek konuşturuyorlar.OLay bukadar basit.

Ortada 10 numara diye biri var adrian diye.Adamın sezon başından berş takıma tek katkısı 1 asist.

Volkan şenin attırdığı golmü var.Yattaranın sol bacağı kadar orta yapamıyor.

Henrique şımarık ukelanın teki.Tek bir katkısı yok.

2 tane karambole orta yapıyorlar onada vuracak adam yokya nereye yapıyolarsa.Sonra top düşüyo vuruyo dönüyo falan.Hep aynı film.Boşa orta düşerse karambole tmm belki atarız.Sonrada taraftarımız of be ne top oynadık falan diye boş boş seviniyorlar.Yaw kardeşim tüm takım olarak yüklenmek demek boşa orta yaparak karambolden gol atmaya çalışmak iyi futbolmu bırakın artık yaw.

Kimsenin vuramıcağını bildiği halde cezasahasında hava toplarında etkili olacak bir tane adamın yokken sürekli havadan kaldırmanın anlamı ne.Anlamı şu kardeşim biz yerden pas yaparak gol atamıyoruz kaldıralım belki cezasahasında bişey olur birine çarparda gol olur mantığı.

Lütfen hiçkimse bana kızmasın.Eleştiride yapamıcazmı kardeşim yeter be artık yeter fenerbahçeli arkadaşlara alay konusu olduk be artık yeter bu nasıl futbol.3 maçtır galip gelemiyoruz bıktık usandım artık.

Bu söylediklerimi tüm maçlar baz alındığında söylüyorum hemen biri atlamasın yok bugün o iyiydi şu iyiydi falan diye.

Takımda nekadar artık varsa kovmalı artık sıkıldım.

Gidin adam gibi kanat oyuncusu alın.Adam gibi 10 numara alın.İyi bir forvet alın.

Şampiyonlar liginden 30 milyon dolar falan gelecek galiba.Hala polonya pazarı diyorlar çıldırmamak elde değil yaw.

Amrabat,Hurşut meriç,Alper potuk alın bunları işte.Daha aklıma gelmeyen oyuncular var.Çok pahalı değildir heralde bunlar.

Gidin basın podolskiye 10 milyonu alın.Daha nediyim.Paranızmı yok ayıptır be okadar parayı alıp neyapacaksınız.

Bülent AKBULUT61
14.12.2011, 20:47
yazmayım dedim ama sınırım bir türlu gitmedi yazıklar olsun bir takım bu kadar ruhsuzmu olur

Ilelioglu
Yönetime ne diyelim bu Takima Egemen varken de Egemen gibi bir Stoper daha lazimdi.Kaldik Giray,Glowacki ve Yumluya:(

Hele Yasin'den yedigi calimlar. Bu takima Stoper almayanlar utansin.

Süleyman Baykan
İleri uçta çoğalamıyoruz rakipler topun arkasına iyi geçince bizi durduruyor kanattan orta gelecek içeride kimse yok tekrar ortaya dönüp top çeviriyoruz rakip defansın dengesini bozamayınca top sıkışıp kalıyor belki kızacaksınınz ama Umut vari rakip defansı bozacak bir oyuncu lazım ileride veya 4-4-2 ye dönmeliyiz özellikle iç sahada.

Ozan Yazıcı
Şenol Hoca istifa etsin demek abestir, ayıptır. Ama hatalarını da gözardı edecek değiliz.

31 kişilik kadroda 15 kişi içinde dönüp durdu, takım yorgunluktan geberdi. Gençleri parlatacak bir anlayışı yok. Transferden anlamıyor. Taktik ve oyuncu değişikliklerinin zamanlaması gibi konularda cidden saplantılı.

Geçen senenin şampiyonluğunu alırsak rahatlar, yok alamazsak muhtemelen yönetimle birlikte gider.

memozcan
14.12.2011, 20:48
şu dakkadan itibaren tüm enerjimizi fener maçına vermeliyiz, çünki o maç 3 puandan fazla anlam taşıyo, devre arasında kesinlikle yabancı transfer yapılmamalı, eğer mutlaka yabancı alınacaksa türkiyeden alınmalı(wagner, amrabat, webo vs.. olabilir)..

3-4 tane milli takım düzeyinde yerli oyuncu alınmalıdır...

Ilelioglu
14.12.2011, 20:48

Sag acik oynasin. Daha faydali olur bence.

..

Sami Kuk
14.12.2011, 20:50
Amrabat,Alper,Ozan İpek,Serdar Aziz..

bunlardan en az 2 si alınması lazım

Fatih Öztürk
"Bana 1 tane, numunelik türk oyuncu gösterin ki, şenol hoca zamanında bulunmuş, takıma kazandırılmış, ve yıldız olmuş olsun."

Burak?

Trabzonspor tarihine ne kadar yakınsın?

SEDAT
* Arkadaşlar Şenol Hoca istifa etse ne olucak , yabancı gelicek 2 sene orta sıralarda bitiriş sonra Şenol Güneş sesleri yine yükselicek , bu kısır döngü devam edicek.
* İsterse küme düşürsün ama Şenol Hoca Fergusonumuz olsun ...

Fatih ÇOLAK

Bak bu lafımı unutma, Giray'ın yanına adam akıllı bir stoper gelsin, o düzelecektir...

batugol
14.12.2011, 20:51
sayın başkanımız gelecek senenin planını yapacakmış
ben yardımcı olayım fazla yorulmasın;
burak'ı satayım
onuru bedava istanbula göndereyim
zokara ve colmanı da elden çıkardık mı tamam
sonra polonya pazarına çıkayım
ne kadar topa vurmasını bilen varsa bol bol para vererek alayım

Murat'
14.12.2011, 20:51
Gelin 2005-2006 senesine dönelim, yine aynı senaryo, yine Şenol Güneş döneminde yapılan onlarca transfer ve yine hüsran.

Süleyman Baykan
14.12.2011, 20:52

Burak-Halil-Henrique bunlar aynı tip oyuncular sürekli yer değiştirmeliler bence rakip defansı bozmak ve markajdan kurtulmak adına.

Orta alan ve hücum hattı şöyle olmalı bence.

________Zokora_____Aykut________Colman_____

____Burak________________________Halil____

__________________Henrique______________

Bu üçlü sürekli yer değiştirmeli oyun içinde.

FC-ST-PAULI-61
Hele Yasin'den yedigi calimlar. Bu takima Stoper almayanlar utansin.
Dikkat edersen hep ayni Calimi yiyor.Quaresma da ayni yasin gibi gecmisti girayi.
Ozan Ipek de lazim Takima .Halil,Henriqe,Adrian,Alan bunlar solda oynayamaz.

SEDAT
* Bu Takıma Samet Aybaba gerek ,Transfer Komitesine yada altyapının başına getirilmeli...

Ogün YAZICI
14.12.2011, 20:53
her şeyin başlangıcı mersin idman yurdu maçıdır...son 5 haftayı güzelce analiz edin her şey ortada...

Thug!
14.12.2011, 20:54
Hazie kadronun icine nasil edilirin en iyi örnegini izliyoruz bu sene.

ilyskm
14.12.2011, 20:55
Şenola kızmak istemiyorum ama Sadrinin yapamadıklarına bu kadar katlandığı için hak ediyor...

Ilelioglu
14.12.2011, 20:55
* Arkadaşlar Şenol Hoca istifa etse ne olucak , yabancı gelicek 2 sene orta sıralarda bitiriş sonra Şenol Güneş sesleri yine yükselicek , bu kısır döngü devam edicek.
* İsterse küme düşürsün ama Şenol Hoca Fergusonumuz olsun ...

Aynen katiliyorum. Istifa diyen arkadaslar öneriniz ne?

Egri oturalim dogru konusalim. Senol Hocadan daha iyisi yok suan. Transferde yaptigimiz hatalarin sonucu bu durumdayiz. Yönetim degismeli.

Dikkat edersen hep ayni Calimi yiyor.Quaresma da ayni yasin gibi gecmisti girayi.
Ozan Ipek de lazim Takima .Halil,Henriqe,Adrian,Alan bunlar solda oynayamaz.

Aynen farkindayim. Bence Volkan oynayabilir sol tarafta. Sag taraftada Burak. Ortada iyi bir isim yok ama. Halil oynar bu durumda.

tarsus
14.12.2011, 20:56
zokora,colman ve celustka dışındaki tüm yabancıları göndereceksin.bunlarda yetenekte yok oyunu okuyacak beyinde!!trabzonda halı saha turnuvası düzenleyin iddaa ediyorum adriandan ve henrique den yetenekli en az 10 genç çıkarırsınız.takım haftalardır dediğimiz gibi yorgun falan değil resmen uyumsuz ve sorumsuz oyuncuların biraraya gelmesi sonucu çıkmış toplama takım gibi.hadi 8taşa ve cincona hakem yardımıyla yenildik peki bu 2.sınıf gençleri neden yenemediniz!!!acilen devre arası olcanı alacaksın,kaliteli yabancı forvet takviyesi yapacaksın,gençlerdeki aykut ile hurşut içinde girişimde bulunacaksın ve ilk 4 için saldıracaksın.ankaragücünün batan mallarına saldırıncaya kadar gençlerden oyuncu alsaydınız bin kat hayırlıydı

Ilelioglu
Kadroyu bozmayin diye o kadar söylemistik. Yaziklar olsun sizin gibi Yöneticilere...Böyleleri Kulübe Yönetici oluyorlar iste...

Süleyman Baykan
Aynen katiliyorum. Istifa diyen arkadaslar öneriniz ne?

Egri oturalim dogru konusalim. Senol Hocadan daha iyisi yok suan. Transferde yaptigimiz hatalarin sonucu bu durumdayiz. Yönetim degismeli.

Aynen farkindayim. Bence Volkan oynayabilir sol tarafta. Sag taraftada Burak. Ortada iyi bir isim yok ama. Halil oynar bu durumda.

Volkan ilk 18 e girmemeli bence Sapara bu kadar kötü mü Rosenborg takımını sürüklemiş bir oyuncu hiç süre alamayacak kadar mı kötü anlamıyorum.

uzundurukan bay
şenol hocaya atıp tutanları şiddetle kınıyorum. gecen sene 82 puan topladığımızda ve bir türkiye kupası bir süper kupa ve bu sene avrupada 7 puan toplarken iyiydi, şimdi kötümü oldu? vefasizlık yapmayalım arkadaşlar. bu inişin çıkışıda olacaktır. bakın görün hafta sonu fenere dur diyeceğiz kadıköyde, hemde iyi bir oyunla...

Memduh
14.12.2011, 20:57
Her hocanın yapacağı gibi Şenol Hoca'da hata yapabilir. Şenol Hoca'nın tek kusuru yaptığı hatayı çok geç görmesi. Biraz sağ duyulu olmak lazım. Çok zor bi dönemden geçiyoruz. Eminim 2 yarıda bunu atlatacağız. Doğru transferler yapabilirsek eğer!!

batugol
14.12.2011, 20:58
şenol hoca bu takımın direğidir
hataları olabilir ama takımdan gidecek en son kişidir
kendisini başkan olarak görmek istiyorum
tolunayı da teknik direktör

emretrabzon61
Halil gibi çarpık topla alakası olmayan bir futbolcu nasıl trabzonsporda oynar anlamış değilim.

Cevap:Çok basit koşuyorya ondan taraftarda kanıyor nekadar yürekl baksana koşuyor.Ulan sen gol at orta yap koşmana gerek yok sen defans değilsin senin işin gol atmak biz seni defansa koş diye almadık gol at diye attık.

Ama senin bacakların doğru gitmiyorki.

Buda halil için yaptığım en ağır eleştiridir kusura bakmasın.

Trabzonsporda Sol kanatta oynayabilecek iki adam vardır bunlarda OZAN İPEK VEYA AMRABATTIR.

SEDAT
* Yineliyorum Samet Aybaba hatta Ersun Yanal bu camiaya kazandırılmalı...

Ertan OKUMUŞ
Şenol Hoca istifa etsin demek abestir, ayıptır. Ama hatalarını da gözardı edecek değiliz.

31 kişilik kadroda 15 kişi içinde dönüp durdu, takım yorgunluktan geberdi. Gençleri parlatacak bir anlayışı yok. Transferden anlamıyor. Taktik ve oyuncu değişikliklerinin zamanlaması gibi konularda cidden saplantılı.

Geçen senenin şampiyonluğunu alırsak rahatlar, yok alamazsak muhtemelen yönetimle birlikte gider.

Şimdi bu yaptığınız yorumu yapıp,üstelik bu hataları sürekli yineleyen hocanın istifa etmesini istemek,beklemek neden abes olur,neden ayıp olur anlayamıyorum,
yorumlarınızda bunun neden olmasını zaten izah etmişsiniz ve bence tesbitleriniz çok yerinde aslında..:confused:

Fatih ÇOLAK
14.12.2011, 20:59
Pawel'den medet ummak...STSL, hatta bank asya da dahil, onun kadar kötü bir forvet yok bu memlekette...

Mehmet Ç.
Birakin arkadaslar?!?

Senol Günes biliyordu böyle olacagini...

Hic bir oyuncunun gitmesini istemiyordu.. Noldu?? Ortalikda hic bir oyuncu kalmadi..

Gecen seneki kadro Trabzonspor tarihinin en iyisiydi!?!!

bordoylamavi

Yeter yahu!!!

yapmayın etmeyin ya. burağı adam eden şenol hoca değil mi. tolga yı bu hale getiren şenol hoca değil de kim. evet şenol hoca yanlışlıklar yapıyor şu sıralar ama bu kadar boş bir suçlama olmaz. futbolcular 2 günde bir maç yaparken sahada resmen sürünürken ve daha hala birbirlerini tanımıyorken faturayı şnol hocaya çıkarmak bana biraz artr niyetli geldi

FC-ST-PAULI-61
Senol Hoca artik Masaya vurmali.Bu anlayisla olmaz bu Is.Transfer yapamiyorsan yapma Kadroyu koru.
82 Puan toplamisin daha ne diye yeni Takim kuruyorsun.Hey Allahim böyle bisey sadece Trabzonsporda olur.

Tascaynar
14.12.2011, 21:00
Son yıllarda izlediğim en kötü Trabzonspor.Taraftar olarak bu maçı alırız diye bir inanç kalmadı hiçbirimizde.Örneğin;geçen yıl Ankara'daki Gençler maçına gitmiştim ve 1-0 gerideydik ama kazanacağımıza inanıyordum,öyle de oldu ama şimdi geriye düştüğümüz zaman alırız bu maçı diyemiyorum.Takımın bu hale gelmesine neden olan birinci etken yönetimdir.Büyük takım,hedefi,vizyonu büyük olan bir takım ilk 11 oynayan,oynayabilien 7-8 oyuncusunu kaybetmez.Takımı küçük takım gibi yöneten,gereksiz transferler yapan yönetim birinci sorumludur.İkincisi 3 günde 1 maç oynamamız ve yetersiz futbolcularımızın bulunmasıdır.Oyuncularımızın çoğu zaten iyi değil bir de böyle olunca hepten dökülüyorlar.Üçüncüsü Şenol Güneş'in oyun içindeki yanlış tercihleridir ancak Şenol Hocamıza güvenim sonsuz kimse Şenol Hoca'yı acımasızca eleştirme hakkını kendinde bulmasın ama ölçülü şekilde eleştireceğiz tabii ki.

Bir de Avni Aker'i dolduran çoğu taraftarımız dördüncü etken bana göre.Takım gol atınca her şey güllük gülistanlık rakibe baskı kurmak yok,takım gerideyken takımı ateşlemek yok,işler kötü gidince ha bire homurdanmak var.(tüm taraftarımız değil tabi)

Birisi Şenol Hoca kimi kazandırdı demiş.Bunu diyen futboldan anlamıyor arkadaş.Kimsenin istemediği Burak'ı ısrarla oynattı,bu günlere getirdi.Onur sakatlanınca ne yapacağız dedik Tolga muhteşem döndü bunlar kimin etkisiyle oldu acaba sorarım?Selçuk,Egemen gibi oyuncuların daha da verimli olmalarında hiç mi etkisi yok?

Neyse kısacası ben Trabzonspor taraftarının genel profilini beğenmiyorum.Genel olarak iyi gün taraftarı görüntüsü çiziyoruz ne yazık ki!

yatmaztara
Beyler rica ediyorum çok kötü senoryolar üretmeyelim. Yok kadro çöp yok şenol hoca iyi hoca değil lütfen böyle şeylere gerek yok. Geçen sezon bittikten sonra çok hatalar yapıldı eyvallah. Tutulması gereken oyuncular vardı ama maalesef bu futbolcuları tutamadık.Bu futbolcuların bazıları bizi satmıştır. Gidenler arasında Jaja ve Selçuk hariç hiçbirisine bir gram üzülmedim. Çünki giden futbolcuların gelen futbolculardan bi fazlası yoktur inanın bana. Sorun jaja ile selçuğun boşluğu dolmadı. Ayrıca bir takım düşünün 3 kulvarda oynıcak ama stoperde Glo, Giray var alternatifi ise bir tek Mustafa Yumlu olsun :(

ilyskm
Şenol hocanin tek hatasi ve en büyüğü Fati terim kadar sağlam duramaması, ne yaptı fatih istediklerini aldırdı o kadar, şenol ne yaptı safraları alan yönetime ağzını açıp bir şey söyleyemedi. Suçun tamamı şenolundur....

Ömer Faruk61
Takım İyi olda Kötü Günde Burada hazır bekleyenleri iyi günde de bekleriz...

Fatih Öztürk
şenol güneşi tanımak ve tanımamak arasında kaybolan taraftarlarımız var.

Ilelioglu
14.12.2011, 21:01
Halil gibi çarpık topla alakası olmayan bir futbolcu nasıl trabzonsporda oynar anlamış değilim.

Cevap:Çok basit koşuyorya ondan taraftarda kanıyor nekadar yürekl baksana koşuyor.Ulan sen gol at orta yap koşmana gerek yok sen defans değilsin senin işin gol atmak biz seni defansa koş diye almadık gol at diye attık.

Ama senin bacakların doğru gitmiyorki.

Buda halil için yaptığım en ağır eleştiridir kusura bakmasın.

Trabzonsporda Sol kanatta oynayabilecek iki adam vardır bunlarda OZAN İPEK VEYA AMRABATTIR.

Öyle bir yaziyorsunki, görende bu takimi Taraftar yönetiyor sanir. Biz dedigimiz seyler olsa bu takim buralarda olmazdi zaten. Halil'i Taraftar transfer etmedi herhalde.

..

Süleyman Baykan
Gençlerbirliği Teknik Direktörü Fuat Çapa, "Trabzonspor olsa da başkası olsa da belirli oyun çerçevesinde oynamaya çalışıyoruz. Oyuncuları ve bölgelerini belirleyip ona göre çalışıyoruz ama bunu kollektif olarak ve takım oyunu halinde yapıyoruz.
Maçtan önce de söylemiştim Trabzonspor'un şuan puan durumu kimseyi aldatmasın yine de ilk 4'ün içinde olacak takım olacak Trabzonspor" dedi.

Haber61

Dip.Ing.Mag.
Görende sanacak ki kadro dün bozuldu. Takımı etkileyen başka birseyler var ve de Şenol hocanın inadi

TS-FAN
14.12.2011, 21:02
Henrique'ye dayanılmaz..O ne top ezmektir yahu..

Sorumsuzluktur bu,başka hiçbir açıklaması yok..