PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Teşekkürler Trabzonspor!.. UEFA Avrupa Ligi'ndeyiz...

bordoylamavi
07.12.2011, 23:45
ilk kez katıldığımız şampiyonlar liginde herkese kafa tutup 7 puan kazanarak son anda inter in kaypaklığıyla 3. sırayı alan takımımza teşekkür etmeliyiz. şimdi daha dişimize göre takımların olacağı uefa liginde başarılı olmamız için tüm iyi dileklerimizi iletmeliyiz. villa real in sıfır çektiği, man. city nin gruptan çıkamadığı, m. united ın 9 puanla gruptan çıkamadığı, almanların süper şampiyonu dortmundun 4 puanla sonuncu olduğu, portonun zenit ve apoel gibi takımların arkasında 3. olup gruptan çıkamadığı şampiyonlar liginde bu sonuç bence bir başarıdır. biraz tecrübesizlik biraz şanssızlığa rağmen yine de uefa ligindeyiz. haydi Trabzon göster kendini

Burhan Açıkgöz
07.12.2011, 23:52
Çok Şansız bir şekilde UEFA AVRUPA LİGİ'ne kaldık. İlk Başlık Benden olsun.

Yeni Ligde ŞAMPİYON TRABZONSPOR'a başarılar.

Tüm oyuncuları, teknik ekibi, yönetimi ve taraftarımızı tebrik ediyorum.

Böyle bir kadro ve psikolojik ortamda takımımızı toparlayan Şenol GÜNEŞ Hocamızı da tebrik ediyorum.

:alkış::alkış::alkış:

Erbay
08.12.2011, 00:00
Ellerinden geleni yaptılar. Büyük bir iş başardık ama Inter yüzünden moralim bozuk övemiyorum takımı. Helal olsun.

Ilelioglu
08.12.2011, 00:01
Helal olsun...:alkış: Inter 3 dakika daha sabretse bir üst turda idik. Ama bu kadro ile cok fazlasini yaptik bence. 7 puan topladik. Helal olsun.

Trabzon'da karsilama olmali bence...! Hatta Istanbul'da da olmali.

;)

İdris Toksoy
08.12.2011, 00:02
teşekkürler Trabzonum, büyüksün.

Taner Gündoğdu
08.12.2011, 00:04
24 eufa avrupa liginden şampiyonlar liginden toplam 32 takım eleme usulu maç yapacak. 12 grup lideri ile en iyi dereceye sahip 4 ŞL den elenen takım seribaşı olacak diyor UEFA'nın sitesinde. acaba en iyi dereceden kasıt bu seneki grup sonuçlarımı yoksa genel başarı mı?

Mert67
08.12.2011, 00:05
Gurur duyuyorum hepinizle, sağolun çocuklar.

Hürgün Aygün
08.12.2011, 00:06
Akıttığınız her damla ter için teşekkürler çocuklar.Hepinize helal olsun!
Yola UEFA Avrupa Ligi'nden devam...

Cafer Bulur
08.12.2011, 00:07
Tesekkürler Trabzonspor,alnimizin akiyla ülkemizi basariyla temsil ettik.

Cem Akyüz
08.12.2011, 00:09
Kura çekimi ne zaman ?

Mustafa ÖZDEMİR
08.12.2011, 00:10
kısmet değilmiş...

Ömer Faruk61
08.12.2011, 00:10
Vittek olsaydı Grup 1.cisiydik.Kasap Zayatte Ahirette 2 elim yakanda olacak...

Ha birde Avni Akerin İki Direği :(

Uluç
08.12.2011, 00:11
Yüreğinize sağlık , mutluyum :)

bordoylamavi
08.12.2011, 00:12
24 eufa avrupa liginden şampiyonlar liginden toplam 32 takım eleme usulu maç yapacak. 12 grup lideri ile en iyi dereceye sahip 4 ŞL den elenen takım seribaşı olacak diyor UEFA'nın sitesinde. acaba en iyi dereceden kasıt bu seneki grup sonuçlarımı yoksa genel başarı mı?
eğer en iyi dereceden kasıt grup performansıysa üçüncülerde durum şu :

1 - manchester city 10 puan
2 - manchester united 9 puan
3 - olympiakos 9 puan
4 - ajax 8 puan
5 - valencia 8 puan
6 - porto 8 puan
7 - trabzonspor 7 puan
8 - victoria plzen 5 puan

DeAgLeMaNyAq
08.12.2011, 00:16
Seviye olarak belki Şampiyonlar Ligi ikinci turunda oynayacak bir takım değiliz ama kaybettiklerimize de üzülmemek elde değil. Hem en az 3 milyon euro gelirden olduk, hem 5 ülke ve kulüp puanından hem de ara transferde yapılacak olası bir büyük transferden...

Velhasıl Avrupa Ligi eşleşmelerinde en iyi 4 ve en kötü 4 grup üçüncüsü ayrıldığı için seri başı değiliz...

Şampiyonlar Ligi'nden gelebilecek 4 rakip: Manchester United, Manchester City, Olympiakos, Valencia
UEFA'dan gelebilecek rakipler: Standard Liege, PSV Eindhoven, Sporting Lisbon, Athletic Bilbao, Metalist Kharkiv, Schalke 04 ve Twente.
Son maç öncesinde birinci olan ancak liderliği garantilemeyen muhtemel rakipler: PAOK, Stoke City, Club Brugge ve Atletico Madrid.

Mellih
08.12.2011, 00:17
helal çocuklar.. Eksiklerimiz var kapatıp uefada iyi işler yapabiliriz.. daha dengimiz sonuçta

pReN@_61
08.12.2011, 00:21
Teşekkürler çocuklar...

kalavara
08.12.2011, 00:22
canım trabzonspor, biliriz taraftarın beklentisi çok yüksektir senden, çok sevdiğindendir o da zaten...hazırlıksız girdik şu şl ye, olmadı bu sefer, kısmet seneye...

Eren Karaahmetoğlu
08.12.2011, 00:23
Şimdi kimle eşleşebiliyoruz, kimle eşleşemiyoruz?

Biri aydınlatmalı beni.

Manu, City falan diyolar.

Bilemiyorum.

İhtimaller dahilindeyse..

Bilemiyorum.

ilhan
08.12.2011, 00:24
Gurur duyuyorum. Bu gururu yaşatan başta Şenol hoca olmak üzere tüm takıma teşekkür ediyorum.

Ilelioglu
08.12.2011, 00:25
Seviye olarak belki Şampiyonlar Ligi ikinci turunda oynayacak bir takım değiliz ama kaybettiklerimize de üzülmemek elde değil. Hem en az 3 milyon euro gelirden olduk, hem 5 ülke ve kulüp puanından hem de ara transferde yapılacak olası bir büyük transferden...

Velhasıl Avrupa Ligi eşleşmelerinde en iyi 4 ve en kötü 4 grup üçüncüsü ayrıldığı için seri başı değiliz...

Şampiyonlar Ligi'nden gelebilecek 4 rakip: Manchester United, Manchester City, Olympiakos, Valencia
UEFA'dan gelebilecek rakipler: Standard Liege, PSV Eindhoven, Sporting Lisbon, Athletic Bilbao, Metalist Kharkiv, Schalke 04 ve Twente.
Son maç öncesinde birinci olan ancak liderliği garantilemeyen muhtemel rakipler: PAOK, Stoke City, Club Brugge ve Atletico Madrid.

Avrupa Ligine kalarak hic mi puan alamadik..?

DeAgLeMaNyAq
08.12.2011, 00:29
Avrupa Ligine kalarak hic mi puan alamadik..?

Sadece Lille beraberliğinden 1 puan...

krdnz
08.12.2011, 00:29
Grup kuraları çekildiği anda bana göre kazanabileceğimiz en büyük başarı üçüncülüktü ve başardık..

Şenol Hoca ve tüm oyuncularımıza teşekkürler.

61mehmet61
08.12.2011, 00:30
Standard Liege, rakibimiz hayırlı olsun.

Suat Baş
08.12.2011, 00:31
adam gibi bir forvet lazım

Sefa
08.12.2011, 00:32
http://i.imgur.com/ZSdtg.jpg

Evet gençler geldik durum nedir..

Mert Özsarı
08.12.2011, 00:32
Buralara kadar cok iyi geldik , tebrikler TRABZONUM..

Adem Erdoğan
08.12.2011, 00:34
İlk katılımımızda 7 puanla 540 dakikanın son 3 dakikasında gruptan çıkamadık.

Öyle yada böyle takımımız çok iyi bir performans göstererek yoluna UEFA'dan devam edecek.

Şahsen pek de üzüldüğüm söylenemez.

Şimdi gelelim muhtemel rakiplerimize. 1. torba takımı olduk mu ? :)

MURAT SARI
08.12.2011, 00:37
Teşekkürler Trabzonum Yaşattığın heyacan için,uzun zamandır kalbim böyle sıkışmamıştı.Bizim yenilip son sırada bitireceğimizi bekleyenlere şampiyonlar liginde nasıl oynnacağı dersini verdin.yine avrupadayız şimdi kim gelirse gelsin önemli değil çünkü biz görevimizi yaptık.TEŞEKKÜRLER:alkış::alkış::alkış:

Yasin Altuntas
08.12.2011, 00:37
Vittek olsaydı Grup 1.cisiydik.Kasap Zayatte Ahirette 2 elim yakanda olacak...

Ha birde Avni Akerin İki Direği :(

Ayni direkti o. Bence altinda Yatir olbilir.

yalniz adam
08.12.2011, 00:39
http://i.imgur.com/ZSdtg.jpg

Evet gençler geldik durum nedir..

:D :D güzeldi :alkış:

Erdinç Barutçu
08.12.2011, 00:40
UEFA'ya kaldık diye üzülüyorum ya....40 yıl düşünsem buna bile üzüleceğim aklıma gelmezdi... Teşekkürler Trabzonum....Teşekkürler Şenol hocam.....

Fatih Özkan
08.12.2011, 00:43
Inter'in kaçırdığı pozisyonları ve son dakkada verilmeyen penaltısını görünce resmen ciğerim yandı.

28TS61
08.12.2011, 00:45
bazilari gibi ilk kez gidip rezil olmadik. hakkimiz gasp edilmese ve zamaninda dogru düzgün kadro kurabilseydik daha güzel seyler olurdu,

recdodo
08.12.2011, 00:46
Teşekkürler. :alkış::alkış::alkış:

ahamitokutan
08.12.2011, 00:55
Başta Tolga,Zokora reis,Halil ve Şenol hocam olmak üzere tüm futbolculara ayrı ayrı teşekkür ediyorum.Mükemmel temsil ettiniz bizi!Avrupa Liginde daha da fazlasını yapacağız inanıyorum

Ömer Faruk61
08.12.2011, 00:55
Sarı Kart Cezalısı Zokora ilk maçta yok..Ah Zokora değmezdi be arkadaş...Peki Kaç oyuncu ekleyebiliyoruz listeye çıkarttığımızın yerine de ekstra ekleyebiliyor muyuz??

Hüseyin İlkin
08.12.2011, 00:56
Emeği geçen herkese teşekkürler.

Fatih Öztürk
08.12.2011, 00:59
BUrak yılmaz hariç tüm takımın çok büyük emekleriyle çok güzel şeyler yaşadık.hele son dakikada cech'in aldığıı darbeyle tolga ile girdiği diyalog şampiyonlar liginin özetiydi.elin slovakı götünü yırtarken bizim süper starımız burak efendi sahada yürüyordu.tüm takıma tebrikler.sağolun varolun uefadan devam hade bakalım.

DeAgLeMaNyAq
08.12.2011, 00:59
Sarı Kart Cezalısı Zokora ilk maçta yok..Ah Zokora değmezdi be arkadaş...Peki Kaç oyuncu ekleyebiliyoruz listeye çıkarttığımızın yerine de ekstra ekleyebiliyor muyuz??

Zokora başlığında da yazdım bence Zokora'nın kartı hayırlı oldu. Zaten ilk maç Afrika kupasının bitişinden sonraki haftaya denk geliyor. 1 ay boyunca takımdan uzak ve yorgun bir Zokora bize çok yararlı olmayabilirdi. Yeni 3 oyuncu ekleyebiliyoruz. Listeden mecburen birilerini çıkarmamız lazım. Ayrıca bu üç oyuncudan biri Avrupa'da oynamış olabilir...

fanatikdevri
08.12.2011, 01:07
kupayı alacağız başka yolu yok

ccd6167
08.12.2011, 01:10
koyacagiz turkiyenin en serefsiz takimina fenerden daha serefsizsin GAYlatasay

Sacit
08.12.2011, 01:13
bir kupa geçti ama diğeri geldi. Avrupa kupalarına devam

fakat uefa avrupa ligine transfer yapmadan girersen ilk maçta veda edersin

Ömer Faruk61
08.12.2011, 01:14
Zokora başlığında da yazdım bence Zokora'nın kartı hayırlı oldu. Zaten ilk maç Afrika kupasının bitişinden sonraki haftaya denk geliyor. 1 ay boyunca takımdan uzak ve yorgun bir Zokora bize çok yararlı olmayabilirdi. Yeni 3 oyuncu ekleyebiliyoruz. Listeden mecburen birilerini çıkarmamız lazım. Ayrıca bu üç oyuncudan biri Avrupa'da oynamış olabilir...

Teşekkür Ederim yani Volkanı listeye eklersek diğer 2 oyuncunun Avrupada bu sene hiç oynamamış olması gerekiyor..

DeAgLeMaNyAq
08.12.2011, 01:15
Teşekkür Ederim yani Volkanı listeye eklersek diğer 2 oyuncunun Avrupada bu sene hiç oynamaması gerekiyor..

Aynen öyle. Yalnız Avrupa Ligi'ne kaldığımız için Volkan'ı listeye ekleyebiliyor muyuz tam emin değilim...

Giallorossi
08.12.2011, 01:17
Trabzonsporu tuttuguma, asik olduguma ve kanim bordo-mavi aktigina Allahima binlerce kez sükür olsun. Helal olsun usaklar.

Mustafa 42
08.12.2011, 01:18
selamlar trabzonspor tesekkürü hakediyor ama bazende hak etmiyor bu kadroylan ilk sampionlar liginde mucizede olsa 7 puan aldik ama unutmayalimki eneri 3.4 iyi kaliteli oyuncu olsaydi biz bügün daha fazla tesekkürler yapardik sanki sampion olmus gibi sevinirdim yada sevinirdik isde bizim baskanimiz yada yöneticiler görsünlerki demekki bu is iyi kaliteli oyuncuylan oynaniyormus yani bakin cska moscow aldi götürdi isi yani bunlar iyi oyuncuylan oluyor sayin sadri sener yada yöneticiler bakin yaptiklariniza yani birazda igneyi artik kendinize batirin yoksa ilerde seyirciler size cuvaldizi batirirsa hic darilmak yok yani bakin izleyin ona göre bence bugün buragin yaptigi koc bencillik belki trabzonspor sampionlar liginde olacakdi pas vermiyor 87 dakikada ver be kardesim yani

Özge
08.12.2011, 01:18
Canınız sağolsun.Elinizden gelenin fazlasını yaptınız.Olmadı , kısmet değilmiş.Avrupa ligi beklesin bizi:)

sametaydin
08.12.2011, 01:21
Ya arkadaşlar şl de üst tura çıksaydık bize 4 puan eklenecekti.

Şimdi avrupa liginde bir üst turdayız. Bundan dolayı puan ekleme var mı?

Mustafa 42
08.12.2011, 01:22
[QUOTE=Mustafa 42;1918183492]selamlar trabzonspor tesekkürü hakediyor ama bazende hak etmiyor bu kadroylan ilk sampionlar liginde mucizede olsa 7 puan aldik ama unutmayalimki eneri 3.4 iyi kaliteli oyuncu olsaydi biz bügün daha fazla tesekkürler yapardik sanki sampion olmus gibi sevinirdim yada sevinirdik isde bizim baskanimiz yada yöneticiler görsünlerki demekki bu is iyi kaliteli oyuncuylan oynaniyormus yani bakin cska moscow aldi götürdi isi yani bunlar iyi oyuncuylan oluyor sayin sadri sener yada yöneticiler bakin yaptiklariniza yani birazda igneyi artik kendinize batirin yoksa ilerde seyirciler size cuvaldizi batirirsa hic darilmak yok yani bakin izleyin ona göre bence bugün buragin yaptigi koc bencillik belki trabzonspor sampionlar liginde olacakdi pas vermiyor 87 dakikada ver be kardesim yani

birde sunu söyleyim su kayseriden amrabat alinmali bakin ne demisler satarsakda bu galatasaray olmayacak diye bence bunu bir an efvel alinmali sota ilen yada baskanlar araya girmeli bence yada takaz polonyalilar varya bizde ikizleri verelimde kurtulalim be su adamlardan

DeAgLeMaNyAq
08.12.2011, 01:22
Ya arkadaşlar şl de üst tura çıksaydık bize 4 puan eklenecekti.

Şimdi avrupa liginde bir üst turdayız. Bundan dolayı puan ekleme var mı?

Şampiyonlar Ligi'nde devam etsek 4+1=5 hatta Lille beraberliği ile birlikte 6 puanımız olacaktı. UEFA'da böyle bir bonus yok. Sadece çeyrek finalden sonra tur başına 1 puan veriyorlar...

A.T.R
08.12.2011, 01:25
Ağız tadıyla intere de kızamadık yahu, neler kaçmış, neler direkten dönmüş. Kısmetli takımmış Moscwa. Tabii bir de Wagner Love ve Doumbia bonus olarak da dzagoevi var. Bizde de 2 kalite adam olsaydı fark yaratacak şimdi burada yarı final oynarmıyızı konuşuyor olurduk. Hayırlısı. Benim için hiiç sakıncası yok varsın da UEFA liginde piyasa yapalım birazda :)

Ömer Faruk61
08.12.2011, 01:29
AVRUPA LİGİ'NE GİDENLER
Manchester City (A Grubu)
Trabzonspor (B Grubu)
Manchester United (C Grubu)
Ajax (D Grubu)
Valencia (E Grubu)
Olympiakos (F Grubu)
Porto (G Grubu)
Viktoria Plzen (H Grubu)

Plzen gelebilir mi şimdi?

DeAgLeMaNyAq
08.12.2011, 01:30
AVRUPA LİGİ'NE GİDENLER
Trabzonspor (B Grubu)
Ajax (D Grubu)
Valencia (E Grubu)
Olympiakos (F Grubu)
Porto (G Grubu)
Viktoria Plzen (H Grubu)

Hayır ilk sayfadaki mesajımda muhtemel rakipleri paylaştım. Plzen de bizim gibi seri başı değil...

Ömer Faruk61
08.12.2011, 01:34
Hayır ilk sayfadaki mesajımda muhtemel rakipleri paylaştım. Plzen de bizim gibi seri başı değil...

Bende öyle Tahmin ettim..City dışında kim gelirse gelsin korkmuyorum :)

Tascaynar
08.12.2011, 01:35
Şampiyonlar Ligi'ne katılamamamız bir yandan iyi oldu.Barça,Real gelir kursağımızda kalırdı ancak en çok ilk 16'ya kalınca eklenecek puanlara üzüldüm.Seneye seri başı olmamız çok kolay olacaktı.Neyse kısmet değilmiş.Teşekkürler Trabzonsporum.

Ömer Faruk61
08.12.2011, 01:44
Villarreal'in '0' çektiği, Ukrayna ve Almanya liglerinin son şampiyonun grupta sonuncu olduğu bir platformda ve Fransa liginin son şampiyonun önünde grubu tamamlayan, 2010 CL şampiyonunundan 4 puan alıp 7 puan toplayan Trabzonsporum'la gurur duyuyorum.

Teşekkürler Şenol Güneş..

Çağatay_
08.12.2011, 01:48
Hayaller gerçekleşmese de 3.'lüğün bir başarı olduğunu unutmamak gerek..

Teşekkürler Trabzonspor..Şimdi yeni başarılar kazanma zamanı..

Mustafa Ayazoğlu
08.12.2011, 01:53
0-0 biten CSKA Moskova maçı kazanılmalıydı.

Rakip son 15 dk 10 kişi kaldı , biz orada fren çektik.

Üst tur için 2 galibiyet şart öğrenmiş olduk.

Mustafa Ayazoğlu
08.12.2011, 01:55
AVRUPA LİGİ'NE GİDENLER
Trabzonspor (B Grubu)
Ajax (D Grubu)
Valencia (E Grubu)
Olympiakos (F Grubu)
Porto (G Grubu)
Viktoria Plzen (H Grubu)

Ajax ve Olympiakos iyi olur

Ömer Faruk61
08.12.2011, 02:05

Onlarda gelemiyor..

Manchester Kardeşler,Porto ve Valencia gelir...

mehmets29
08.12.2011, 02:08
gruptan çıkıp real madrid veya barcelonayı avni akerde izlemek çok istiyordum, olsun şimdi mancesterı izleyeceğiz belki ancak yarı finalde felan gelsin şap diye karşımıza çıkmasın :)

Tahir61
08.12.2011, 02:10
hayali bile güzeldi sonsuz teşekkürler

pazarkapılı
08.12.2011, 02:21
trabzonu manchester da bekliyorum....

DeAgLeMaNyAq
08.12.2011, 02:26
Bu arada seri başı olmadığımız için ilk maç Trabzon'da...

Cafer Bulur
08.12.2011, 02:28
Bu arada seri başı olmadığımız için ilk maç Trabzon'da...
Bu kötü olacak iste.

Rakip kim olursa olsun gol yemeden kazanmamiz gerekecek.

coren
08.12.2011, 03:27
Bu kadar beraberlik yeter Avrupa liginde galibiyetler almaya başlamalıyız.

Yaşar
08.12.2011, 03:44
Çek bir Balçika takımı Trabzonspor'um.

CAFER ÖZER
08.12.2011, 08:21
Teşekkürler Trabzonspor Şer cephesine karşı Onurla mücadele ettin bir çoğunun hayal bile edemediği Puanları aldın.
Avrupada Yola devam.

http://www.internetspor.com/yazi/ferat-sahin/2419/tesekkurler-trabzonspor.html
Teşekkürler Trabzonspor!
Futbolumuzda kaostan kaosa atladığımız bu günlerde Trabzonspor tek başına devler liginde mükemmel bir onur mücadelesi verdi. Bazı karaktersizlerin açıkça ben Lille’i CSKA’yı, Inter’i destekliyorum demesine rağmen Trabzonspor hiç yılmadı. Belki son yılların en iyi Şampiyonlar ligi performansını sergiledi. CSKA’nın son dakikalardaki şans golü olmasa Şenol Güneş Şampiyonlar liginde tur atlayan ilk Türk teknik direktör olacaktı. Bu karaktersizler için bir önem ifade etmiyor olabilir ama biz Türk’ler için çok şey ifade ediyordu. Inter’in 84. dakikadaki kafa vuruşunun iki direğe birden çarpması ve gol olmaması onların şansı Trabzonspor’un şanssızlığı oldu. Bundan hemen sonra hakemin Inter’in penaltısını vermemesi Trabzonspor’un kaderini belirledi.

Olsun Trabzonspor’um. Sen büyüklüğüne yakışır bir mücadele verdin. “Sıfır çekerler” diyenlerin inadına mükemmele yakın bir performans göstererek bırakın az puan almayı guruptan çıkmayı kılpayı kaçırdın. Yüzünüzü yere çevirmeyin. Tek başınıza mükemmel bir performans gösterdiniz. Sizin başardığınızı başka bir Istanbul takımı başarmış olsaydı yer yerinden oynardı. Olsun, onlar sahte zaferlerin sahte sevinçleri ile uğraşsınlar bize gerçek ve onurlu başarılar yeter.

Bu maç için futbol yorumu yapmaya gerek yok çünki bu maçta futboldan çok tecrube ve akıl önemliydi. Tecrubeyi Şenol hocamızla akılı da ortasahamızla sergileyince Lille’in ciddi atak yapmasını engelledik. Trabzonspor son 25 dakika önemli fırsatlar yakaladı ama son vuruşlarda biraz acemilik vardı. Yani Şenol hocadaki tecrube bizim son vuruşçularımızda olmuş olsaydı Lille’den üç puanı almaları zor olmazdı. Defans blogunda nerede ise mükemmel oyun çıkaran Tolga, Glowacki, ve Giray üçlüsü Trabzonspor’umuzun Avrupa ligine kalmasında çok etkili oldu. Savunmanın kenarlarında Celutska ve Cech iyi sayılabilecek oyun çıkardılar. Celutska’nın sakatlanıp erkenden oyundan çıkması Şenol hocanın oyun planının biraz bozulmasına sebep oldu. Serkan’ın sağbek’e geçmesi ortasahanın direncini biraz kırar gibi oldu ama Halil imdada yetişti. Halil Altıntop ne kadar isabetli bir transfer olduğunu bu maçta bir kez daha gösterdi. Mükemmel mücadele ve akıl ile oynayışı onu Zokora ile beraber Trabzonspor’un oyundaki tecrubesini temsil ediyordu. Geriye kalan oyuncuların şampiyonlar ligi ve Avrupa tecrubesinin yetersizliği biraz belli oldu. Yanlız, bu tecrube olsaydı kazanırdık demekte çok kolay değil. Colman bir önceki maça göre daha sönük göründü ama çok dikkatli idi. Normalde yaptığı top kayıplarını yapmadı. Alanzinho ve Adrian birbirlerinin yaptıklarını tamamladılar. Alanzinho çıkana kadar fena değildi. Adrian ise ondan biraz daha iyiydi fakat daha çok top kaybı yaptı. Henrique oyuna girdikten sonra Trabzonspor ciddi ataklar yaptı ve galibiyeti getirebilecek pozisyonları buldu. Burak ise maçın başında ve sonlarına doğru ciddi posizyonlar yakaladı ama her zamanki bitirici vuruşlarını yapamadı. Hele son dakikalarda top önünde kaldığında Halil’i görebilse gol yapmak çok kolay olacaktı.

Sonuçta bütün oyuncular çok iyi ve en önemlisi onurlu bir performans sergilediler. Hiç bir maçlarında ezilmediler. 3-0 yenildikleri CSKA maçında bile guruptaki en iyi maçlarını oynamışlardı fakat CSKA kontraataklar ile golleri bulmuştu. Teşekkürler Trabzonspor.

Hakettiğin bir ligte onurlu bir mücadele vererek yerlerde sürünen Türk futbolunu Avrupa vitrinine çıkardın. Birileri sahte derbilerle vakit öldürürken siz bu ülke için yorulmadan koştunuz. İşin en kötü tarafı bu insanların ne kadar küçük işlerle uğraştıklarının farkında olmayışıdır. Onlar adına utanç, üzüntü, ve acı verici bir durum. Allah kurtarsın, ne diyelim.

Tekrar teşekkürler Trabzonspor. Birileri ne üdüğü belirsiz bir ligde sözde “Dünya derbisi” oynarken sen gerçek bir ligte Türk milli takımı için puan topladın ve Türk futbolunun Avrupa’da devam etmesi için çabaladın. İşte bunun için seviyorum seni. Rakiplerin üzülmesin, Türk futbolu zarar görmesin diye hakkın olduğu halde “benim şampiyonluğumu verin” yaygarası yapmadığın için, sahada olduğu gibi saha dışında da dik durduğun için seni seviyorum. Bazı karaktersizler bu büyüklüğünü bile anlamayıp kötü niye aradılar. Aslında böyle vermeleri normal çünki aynı şey onların başına gelse Trabzonspor ve diğer takımlar çöktan Bank Asya ligindeydi. Geçelim..

İşin en güzel tarafı da, senin 1977 yılından beri dik durabilmen ve hiçbir zaman yılmaman. İste bu yüzden sana FIRTINA, İSYAN, BAŞ KALDIRI, ve DEVRIMCI diyorlar. Bazıları bunu şampiyon olmak ve puan toplamak sandılar ama gerçek hemen ortaya çıktı. Türk futbolu ne kadar pis kokarsa koksun hep temiz kaldın ve kendine devamlı güvendin. Hiçbir zaman yüzümüzü kara çıkarmadın. Yenilsen bile ezilmedin ve çıktın en iyi oyununu oynadın. Çamura hiçbir zaman yatmadın.

Türk milletinin %99.9’u adına çok teşekkürler Trabzonspor!!

O %0.1 kendini çok iyi bilir. Ne yazıkkı kalan %99.9’dan daha çok sesleri çıkıyor ve ortamı kirletiyorlar. Er yada geç adalet yerini bulacak ve herkes hak ettiği ceza ve ödülü alacak.

Son olarak Bize Her Yer Trabzon sloganını Fransa’da da gerçekleştiren Trabzonspor taraftarından bahsedeyim. Bu taraftar bu takımı sonuna kadar haketti. Son üç maçta takımına sahip çıkışları muhteşemdi. Aynen devam etmelisiniz çünki sizin takımınız her türlü engellemeye rağmen Avrupa’da yola devam ediyor. Siz takımınıza sahip çıkın ki karaketerli Galatasaray, Fenerbahçe, Beşktaş, yada başka takımın taraftarları da takımınızı desteklesin. Karaktersizler için bir şey yapmanıza gerek yok. Onlar her yerde var olacaklar. Önce Moskova’daydılar, sonra Lille’de ortaya çıktılar. Fark etmez yarın Avrupa’nın herhangi bir yerinde yine çıkarlar ortaya. Bırakın onlar kendi ruhlarının pislikleri içinde boğulsunlar.

Trabzonspor şampiyonlar ligini sonuna kadar haketti. Hiçbir şekilde çamura yatmadı. Devamında da hiçbir polemiğe girmeden çıktı aslanlar gibi mücadele etti. Bundan bir Türkiye vatandaşı olarak mutlu olmayanların ruhları temiz olamaz. Aksam şampiyonlar ligine gitmeme kararı verip ertesi gün sadece UEFA Trabzonspor’u şampiyonlar ligine aldı diye çark edenler tarihte bu ülkenin yüzkaraları olarak yerlerini almışlardır. Bunlar çok uzun süreler unutulmayacaktır. Bu kin tohumunu kendi taraftarının tam ortasına dikenler ve her maçta Trabzonspor’a çoluğu çocuğu erkeği kadını ile koro halinde küfür ettirenler er yada geç hatalarını anlayacaklardır. Allah yardımcıları olsun çünki onlar için bizim yapacak bir şeyimiz yok.

Siz siz olun içinize kini sokmaya çalışanlara izin vermeyin ve sadece kendi takımınızı destekleyin. Bu takımın başında Şenol Güneş gibi bir ADAM varken ve onun her zaman yanında olan bir yönetim varken Trabzonspor’un sırtı yere gelmez. Yenilse bile hiçbir zaman ezilmez.

Teşekkürler Trabzonspor, teşekkürler Trabzonspor taraftarı, teşekkürler Trabzonspor yönetimi.

Hep temiz, hep dik, hep onurlu kalarak Trabzonspor’luluğunuzu hiç bozmayın.

Ligden neden mi bahsetmiyorum? Cok basit. Şu anda oynanan lig ucu başı belli olmayan ayrıca MARKA DEĞERİ hiç olmayan bir lig. Bu sene şampiyon olsan ne yazar olmasan ne yazar. Futbolun içerisindeki pislikler temizlenmediği sürece değişen hiç bir şey olmayacaktır. Sayın Gül yasayı veto edip partilere yeni bir şans verdi ama onlar bu şansı değerlendirecek gibi görünmüyorlar. Onların tek derdi birilerinin gereğinden fazla hapiste kalmasını önlemek. Bu partilerin hiçbirisi baklava çalan 11 yaşındaki çocuk 9 yıl hapis cezası yediğinde kıllarını bile kıpırdatmamıştı. Bu yasanın değiştiriliş hızı ve şekli meclisteki bütün partilerin aslında neyin peşinde olduğunun çok açık bir göstergesidir. Demek ki milletimiz bu partilere hak, adalet, ve hukuk için oy vermemeliymiş. Milletimizin vekilleri hukukun gücüne değil güçlerin hukukunun peşindeymiş. Haziran’daki seçimden sonra bir tek bile yasa yapamayan hükümet bu kadar ciddi ve hassas bir konuda işi acaleye getirip ilk yasasını çıkardı. İnsanda biraz utanma biraz sıkılma olur.

Aferin size AK parti!!

Ne kadar AK olduğunuz anlaşıldı. Başklarını Ergenekon diye süründürüp ne yapalım kanun böyle deyip bazıları için jet hızı ile yasa çıkardığınız için.

Mehdi
08.12.2011, 08:31
Şampiyonlar liginde Uefa'ya kalmamız sebebiyle kahrolduğumuz günleri bize gösterdiğin için teşekkürler Trabzonsporum.

CAFER ÖZER
08.12.2011, 08:44

Ajax Real madrid maçını izlemedin herhalde
adamların 2 tane net golü Ofsayt diye iptal oldu,
Real Madride karşı tek kale oynadılar Şansız bir yenilgi aldılar
Lyon maçı kesinlikle araştırılması gereken özellikle kalecinin Şike yapmış olması muhtemel maçlardan birisi
İlk yarı 1-1 bitsin ikinci yarı 7-1 biten maç
Buna rağmen Ajaxın golleri verilse 3-2 bitse yine ajax çıkıyordu.
Gerçekten özetlerini bulun izleyin AJAX haksız elenmiş çokda iyi oynamış.

Emirhan Ömeroğlu
08.12.2011, 08:46
Çok üzüldüm ama bir o kadarda gururluyum. Trabzonspor Kravatımda boynumda yeter bana.

CAFER ÖZER
08.12.2011, 08:49
http://www.mackolik.com/Canli-Sonuclar
Trabzonspor Hangi Torbada? 08.12.2011 01:07 -
Şampiyonlar Ligi'nde grup maçları sona ererken, Avrupa macerasına devam edecek olan takımlar da belli oldu.
Şampiyonlar Ligi'nde gruplarını lider bitiren ve 16 Aralık tarihindeki kura çekimine seri başı olarak katılacak takımlar şöyle:

Bayern Munich (Almanya)

Inter (İtalya)

Benfica (Portekiz)

Real Madrid (İspanya)

Chelsea (ingiltere)

Arsenal (İngiltere)

APOEL Nicoasia (Kıbrıs Rum Kesimi)

Barcelona (İspanya)

Gruplarını 2. sırada bitiren takımlar ise şöyle:

Napoli (İtalya)

CSKA Moscow (Rusya)

Basel (İsviçre)

Lyon (Fransa)

Bayer Leverkusen (Almanya)

Marsilya (Fransa)

Zenit St. Petersburg (Rusya)

AC Milan (İtalya)

Gruplarını 3. sırada bitirip yoluna UEFA Avrupa Ligi'nden devam edecek olan takımlar da şöyle:

Manchester City (İngiltere)

TRABZONSPOR (TÜRKİYE)

Manchester United (İngiltere)

Ajax (Hollanda)

Valencia (İspanya)

Olympiakos (Yunanistan)

Porto (Portekiz)

Viktoria Plzen (Çek Cumhuriyeti)

Ülkemizi UEFA Avrupa Ligi'nde temsil edecek olan Trabzonspor, 16 Aralık tarihindeki kura çekimine 2. torbadan katılacak.

Statü gereği, Şampiyonlar Ligi'nde gruplarını 3. sırada bitiren en iyi 4 takım kuraya seribaşı olarak, diğer 4 takım ise 2. torbadan katılıyor.

Buna göre; Manchester United, Manchester City, Olympiakos ve Valencia seribaşı, Trabzonspor, Porto, Ajax ve Viktoria Plzen ise 2. torba takımları oldular.

Hazırlayan: ÖZGÜR İNCE

Celal Demir
08.12.2011, 08:50
Teşekkürler Trabzonspor um...

Emirhan Ömeroğlu
08.12.2011, 08:53
Çekeriz şimdi Manchester :)

ikiside farketmez.

inadina61_08
08.12.2011, 08:58
Daha ne isterim bu yıl;
Önce Kupamızın çalındığını bilip sessizliğe gömüldük, Sonra kupamızı geri alabileceğimizi öğrendik, ,küllerimizden doğduk,
CL'ye katıldık, oradan elendik Uefa'ya katıldık, Orada bir maç oynadık Şampiyon ilan edildik, Tekrar CL'ye Katıldık, 7 puanla CL'de üst tur yerine Uefa'ya geri döndük...Eh bir sezon 2 farklı kupada izledik takımımızı bir daha olmaz zaten Dünyanın en şanslı taraftarıyız, şimdi de bir Yarı final yakışır olmuşken böyle olsun bari....Bize Her yer Trabzon dedikte yalan söyledik sanki öyle değilmiymiş :D

CAFER ÖZER
08.12.2011, 09:06
Kuraları Söylüyorum
BJK-M.CİTY
TRABZON-S.CİTY

ozgurkilic
08.12.2011, 09:17
Kuraları Söylüyorum
BJK-M.CİTY
TRABZON-S.CİTY

Çok ağır olmuş be renktaş. Burada bari hafif bir takım gelse...

Gamze_TS
08.12.2011, 09:17
Icimde kalan ince bir burukluga ragmen, sonuctan mutluyum diyebilirim. Takimimiza diyecek hicbirseyim yok. Ellerinden geleni yaptilar, bence Lille'den deplasmanda galibiyet almak mucize olurdu. Cok iyi bir takim. Cok hizlilar, cok teknikler, ayaga top oynuyorlar, cok iyi pres yapiyorlar, cok uyumlular....
Futbolcularimizin buyuk gayretine ragmen zayif ve yavas kaldik yanlarinda. Mesela Colman, sanki adamlarin yaninda agir cekim oynuyor gibi gorundu bana.
Kisaca beraberlik bence bizim icin alinabilecek en iyi sonuctu, ataklarimizdan biri gol olabilirdi tabi ama boyle olsa cok sansli olurduk.
Niye beraberlige oynadik diyenlere soruyorum, ya son dakikalarda biz de bir gol yeseydik? Elenmeyi birak, bunun demoralizasyonu altinda biz de ezilirdik, futbolcularimiz da.
Sonuc olarak beraberlige oynamak mantikliydi ve bence biz uzerimize duseni yaptik.
Inter'in evinde yenilebilecegini cogumuz tahmin edemezdik. Anladigim kadariyla cok sanssizmislar. Bu da Cska'nin sansi.

Hep hayirlisi olsun diye dua ediyordum, belki de hayirlisi bu olmustur.

Tesekkurler Trabzonspor, insallah sansin ve yolun hep acik olur!

Son bir soz de mactaki taraftarimiza 'BlZE HER YER TRABZON!'

Helal olsun size!

magicyattara
08.12.2011, 09:18
Teşekkürler..

winner
08.12.2011, 09:22
Uefa kupasından devam etmekte önemli.

Böyle son dakikada kaçırmasaydık bu kadar burukluk olmayacaktı.

Ama yine de önemli işler yaptık.

Melek
08.12.2011, 09:26
Buruk bir mutluluk benimkiside Herşeye rağmenn TRABZONSPOR...

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
08.12.2011, 10:50
http://img.photobucket.com/albums/v322/DKLG/1-2.jpg

:) :)

Gökhan ARSLAN
08.12.2011, 10:54
Hepsine helal olsun...
Bize ilk kez katıldığımız bir organizasyonda bu gururu yaşattıklarından dolayı hepsinden Allah razı olsun!

Koray
08.12.2011, 11:00
Godoş İnter'in yaptığı beni üzsede Avrupa Ligin'de daha iyi işler yapacağımızı düşünüyorum ve devre arası Zokora tadında iki transfer bekliyorum.

Başımız hala dik.

Teşekkürler hepisine.

Faik Yılmaz
08.12.2011, 11:17
Bu yıl Avrupa maceramızın bir çok getirisi oldu bize.....

-40 milyon tl nin üzerinde para kazandık.....

- 9 tane üst düzey maç oynadık tecrübe kazandık....

- Avrupa liginden devam ediyoruz hem para , hem prestij hm tecrübe kazanmaya devam edicez...

- Düşmanlarımızı sevindirmedik... Hem aslanlar gibi mücadele ettik hem ülkemizi başarıyla temsil ettik...

Üst tura çıkabilsek çok daha güzel olurdu ama şansızlık , tecrübesizlik ve kadronun kısıtlı oluşuna rağmen bu başarıyı yakaladık...

Daha ne istiyoruz Allah aşkına....

CAFER ÖZER
08.12.2011, 11:22
Çok ağır olmuş be renktaş. Burada bari hafif bir takım gelse...

O zaman A.bilbao diyelim hesabımızı kapatalım,
Daha önceki Kafiyeli olsun diye yazdım, ayrıca Stoch City yenemeyeceğimiz takım değil M.city çıkarsa korkmak lazım

Mehdi
08.12.2011, 11:22
Bu arada Villareal sıfır çekince aklıma renkdaşı farklı bir takım geldi.Anılar depreşti,duygulandım ve kahkaha attım.

sedatalis82
08.12.2011, 11:23
ya o değilde interin buz gibi penaltısı verilmemiş.adam elle kesmiş resmen inanılır gibi değil.

CAFER ÖZER
08.12.2011, 11:26
Bu yıl Avrupa maceramızın bir çok getirisi oldu bize.....

-40 milyon tl nin üzerinde para kazandık.....

- 9 tane üst düzey maç oynadık tecrübe kazandık....

- Avrupa liginden devam ediyoruz hem para , hem prestij hm tecrübe kazanmaya devam edicez...

- Düşmanlarımızı sevindirmedik... Hem aslanlar gibi mücadele ettik hem ülkemizi başarıyla temsil ettik...

Üst tura çıkabilsek çok daha güzel olurdu ama şansızlık , tecrübesizlik ve kadronun kısıtlı oluşuna rağmen bu başarıyı yakaladık...

Daha ne istiyoruz Allah aşkına....

avrupada 9 maç oynadık ve Bu maçlardan 1 galibiyet 2 malubiyet 6 beraberlik alarak Müthiş puan kazandık 9 maçta 9 puan en azından seri başı olmama kabusu gelecek seneler için şimdilik bitti.

CAFER ÖZER
08.12.2011, 11:27
Kurada A.bilbao çıkacakmış istanbulda oyananacak ve eski biletler geçerli olacakmış

Travelair
08.12.2011, 11:36
Teşekkürler Trabzonspor

Ali Yerlikaya
08.12.2011, 11:39
Tesekkurler Trabzonsporum, bu gururu bize yasattigin icin...
Avrupa liginde en az bir yari final bekliyorum hedefi cok yükselttik cooook... :)

halil ibo
08.12.2011, 11:39
Can-ı gönülden teşekkürler...

Mehmet Ç.
08.12.2011, 11:44
Tesekkürler..

Madem Avrupa Liginde devam edecegiz .. Finale kadar yolumuz var =)

exelans_25
08.12.2011, 11:56
canınız sağolsun çocuklar teşekkürler

angraf
08.12.2011, 11:56
Stoke yada At Bilbao gelir :D

mkmoglu
08.12.2011, 11:57
bir yandan inter maçına bakıyordum..interin 90.dk da topu direkten döndü..akabinden golu yedi..resmen şok oldum..

Mehmet Cihan Kocaman
08.12.2011, 12:27
Teşekkürler Trabzonspor.
Teşekkürler Şenol Güneş..

Chiko
08.12.2011, 12:31
Insallah Schalke cikar. :)

Taner Gündoğdu
08.12.2011, 12:59
CL den elenen 4 takımın rakibimiz olma ihtimali var, ve nedense ben eminim onlardan birinin geleceğine :)

Helvacı61
08.12.2011, 13:02
takım şl nin hakkını verdi. şl den elenmemiz sadece interin çok kötü bir takım olmasından kaynaklandı. bu gruptan interin çıkması ilginç

Berke6198
08.12.2011, 13:10
CL den elenen 4 takımın rakibimiz olma ihtimali var, ve nedense ben eminim onlardan birinin geleceğine :)

Artık CL'den sonra bu maçlar kolay... M.united city valenica gibi takımlar Uefa'ya kaldıysa demek ki biz bunları rahat geçeriz :) :)

Taner Gündoğdu
08.12.2011, 13:17
Artık CL'den sonra bu maçlar kolay... M.united city valenica gibi takımlar Uefa'ya kaldıysa demek ki biz bunları rahat geçeriz :) :)

eminim onlarda öyle düşünüyordur :)

city veya valencia diyorum...

Berke6198
08.12.2011, 13:39
eminim onlarda öyle düşünüyordur :)

city veya valencia diyorum...

Benim asıl korkum City.

güneyli
08.12.2011, 13:51
Takımıma kocaman bir teşekkür...İşin vıdı vıdısını yapmadan yaşadığımız süreç avrupada çok güzeldi..Bundan sonrası şamda kaysı...Ligde ağırlığımızı hissettirmeliyiz..Ş.ligi ayarında 2 büyük maçımız var...Gs ve fener...Bizim çocukların pili bitmek üzereydi...Yine iyi iş çıkardılar...4 maçtan alınacak 10 puana moralleri katlarız...Avrupa artık bize daha kolay...Bu yıla ihtiyacımız varmış...Şerefsizlerin hırsızlığı olmasa daha hazır girerdik ama bu da bizim için güzel oldu...Hakkımızda hayırlısı...

Adem Erdoğan
08.12.2011, 15:41
Totem yapıp hep birlikte Manu'nun gelmesini temenni edelim. Bakalım bu sefer ne olacak.

Görelim arıza bizdemi yoksa o keltoştamı.

Celil Köse
08.12.2011, 15:45
Yaşattığınız tüm güzel duygular için sonsuz teşekkürler...

İlker Akçay
08.12.2011, 15:45
Yaşattığınız,yaşatacağınız,varlığınız,mücadeleniz, her şey için TEŞEKKÜRLER UŞAKLAR..TEŞEKKÜRLER TRABZONSPOR..

OYılmaz
08.12.2011, 15:49
Hep rakip şu olsun bu olmasın diyoruz ama şundan net bir şekilde eminim geriye kalan 31 takım umarım Trabzonspor'la eşleşmeyiz diyorlardır.

Bilâl ÇOBAN
08.12.2011, 16:05
Rakibin kim olacağıyla ilgilenmiyor, en az yarı final diyorum :)

Hüdai Pervaneli
08.12.2011, 16:21
Fransa Almanya Belcika Hollanda Isvicre Avusturya takimi Bir Deolasman daha yaparim Ama diger plkenden cikarsa Trabzon Yapmak Sart Olur

Mehdi
08.12.2011, 16:50
Totem yapıp hep birlikte Manu'nun gelmesini temenni edelim. Bakalım bu sefer ne olacak.

Görelim arıza bizdemi yoksa o keltoştamı.

ççç

Nerede hata yapıyoruz aga biz.:D

Sami Kuk
08.12.2011, 16:53
Vay anasını CL iLe başLa , ordan elen , Uefa'da devam et ordan tekrar CL alın , tekrar elen, tekrar Uefa'ya git..:):)

Bilbao ile eşleşme şansımız varmı:):):)

Bazıları üzülüyor nasıl gidemedik of falan diyor.Boşverin sene 7 temiz puan aldık.Türkiyeyi en iyi şekilde temsil ettik.22 Milyon euro kazandık..

Ya sonuncu olsaydık? Ya alınmasaydık CL ne.Ya elenseydik Bilbao'ya :):)

İnş M.City ve M.Ünited gelmez.Gelçi yeminle tur atlasaydık daha kolay takımlar gelirdi.Uefa daha zor.)

sifuni
08.12.2011, 17:06
Basimiz dik bir sekilde ciktigimiz icin emegi gecen herkese tesekkür ediyorum Allah hepinizden ragzi olsun.

Bülent AKBULUT61
08.12.2011, 17:32
seninle her zaman gurur duyuyorum TRABZONSPORUM helal olsun başarılı olacağına sonuna kadar inanıyorum TEŞEKKÜRLER hepinize
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

TSezgin61
08.12.2011, 17:44
sampiyonlar ligi elemelerine gittik heycan olmadigi icin begenmedik. avrupa ligi gurup elemelerine bakalim dedik, kesmedi ufak geldi. Sampiyonlar ligi guruplarina gidelim dedik, belki heycanlidir dedik, interi yenince soguduk...

bize manchester united, city gibi rakipler lazim dedik... guruplara gerek yok dedik, onlarin pesine avrupa ligi guruplarinda tur sevinci yasayyip level atlayanlarin rakibi olmaya gittik.

napalim bide öyle deneyelim... kesmezse lige asiliriz sampiyon oluruz. belki daha heycanli olur...

Selim Turan
08.12.2011, 17:47
Manchester United gelsin...

Sami Kuk
08.12.2011, 18:44
Arenada kale arkasındaki kağıdı hatırlayan varmı? :):):)

Şampiyonlar ligine gittik geleceğiz yazılmıştı bilbao macından önce:) bordomavi.net imzası ile

hüseyin1975
08.12.2011, 18:46
Hepinizi seviyoruz!

munzevil
08.12.2011, 18:51
Nasipse gelir yemenden şamdan
nasipde yoksa ne gelir elden

İki maçta direklere takıldık,rakibimizin kalesinin direğinden top dönüyor dönen top gol oluyor,demekki kısmet değilmiş ilerisi.
Hayırlısı bu diyelim yöneticilerin adam akıllı bir kaç transfer yapması için dua edelim.

TEŞEKKÜRLER TRABZONSPORUM

Mellih
08.12.2011, 18:53
Uefada gidebildiğimiz yere kadar gidelim diye bi hedef olmaz..
Yarı final oynayacağız tarzı net bi hedef olmalı

Sefa Murat Dokuz
08.12.2011, 19:00
Biraz şanslı kura çekersek. Uefa grup 1.lilerinden dişimize göre çok rakip var. Örneğin Bilbao ile tekrar karşılaşabiliriz :D
Club Brugge ve Anderlecht benim ilk istediğim rakipler olur.

Ath.Madrid ve Ş.Ligin'den elenecek takımlar gelmediği sürece Çeyrek Final için umutsuz olmaya gerek yok.

Sefa Murat Dokuz
08.12.2011, 19:05
Muhtemel rakipler,

Manchester City
Manchester United
Olympiacos
Valencia
Uefa daki sonuçlara göre,
Paok-Rubin Kazan
Standard Liege
PSV Eindovien
Sporting Lisbon
Ath.Bilbao
Stoke-(Bjk 1.olursa sanırım eşleşme ihtimalimiz yok,varsa Bjk)
Metalist Karkhiv
C.Brugge-Braga
Ath.Madrid-Udinese
Schalke 04
Twente
Andetlecht-Lokomotiv Moskova

cem1990
08.12.2011, 19:23
bilbao gelsin.O munian unutmadim avni akerde pet şişe firlatmazsam kafasina rahat edemem.:)

inadına_Trabzon
08.12.2011, 19:26
Kesinlikle başarıdır. Üzüldüğüm nokta daha iyisini yapaiblirdik.

Arkadaşlar ben araştırdım birde siz araştırın.
TRABZONSPOR Şampiyonlar ligine İlk katılışında en çok puan toplayan Türk Takımı (Gs ile birlikte)

Ayrıca 4.torbadan katılıp en çok puan toplayan VEYA 4.torbadan katıldığı ilk şampiyonlar liginde en çok puan toplayan TAKIM gibi ünvanlarda alabiliriz.

4.torbadan geliyorsun ve İLK defa geliyorsun 7 puan alıyorsun .. Zannetmiyorum başka olacağını genelde averaj takımı olup giderler FENERBAHÇE gibi. :D

Mustafa Ayazoğlu
08.12.2011, 19:28
Muhtemel rakipler,

Manchester City
Manchester United
Olympiacos
Valencia
Paok-Rubin Kazan
Standard Liege
PSV Eindovien
Sporting Lisbon
Ath.Bilbao
Metalist Karkhiv
C.Brugge-Braga
Ath.Madrid-Udinese
Schalke 04
Twente

Manchester City ve Manchester United hariç hepsini eleyebiliriz

Murat SİSMAN
08.12.2011, 19:29
Çok merak ediyorum rakibimizi.Şampiyonlar ligini kim istemezdi.Ama bu takımın Avrupa arenasında devam etmesi o kadar gurur vericiki. ' 0 ' puan çekme yerine.

Adem Erdoğan
08.12.2011, 22:58

TRABZONSPOR Şampiyonlar ligine İlk katılışında en çok puan toplayan Türk Takımı (Gs ile birlikte)

Ayrıca 4.torbadan katılıp en çok puan toplayan VEYA 4.torbadan katıldığı ilk şampiyonlar liginde en çok puan toplayan TAKIM gibi ünvanlarda alabiliriz.

4.torbadan geliyorsun ve İLK defa geliyorsun 7 puan alıyorsun .. Zannetmiyorum başka olacağını genelde averaj takımı olup giderler FENERBAHÇE gibi. :D

fener ilk katıldığında 7 puan toplamıştı.

ugurTS1989
09.12.2011, 08:04
Muhtemel rakipler,

Manchester City
Manchester United
Olympiacos
Valencia
Paok-Rubin Kazan
Standard Liege
PSV Eindovien
Sporting Lisbon
Ath.Bilbao
Metalist Karkhiv
C.Brugge-Braga
Ath.Madrid-Udinese
Schalke 04
Twente

su an ıcın eleyemıyecegımız veya bıze fark atabılecek takımlar;
m.city-valencıa-psv-a.madrid-shalke 04-belki braga...

Sibel
09.12.2011, 16:24
Teşekkürler Trabzonspor'um. Bu heyecanı yaşattığınız için...

Harun
09.12.2011, 19:53
Ben üzüldüm açıkcası.Eline fırsat geçmiş bunu değerlendirmen gerekir.Hem maddi hem manevi ŞL önemi çok büyük herzaman.

bordoylamavi
11.12.2011, 22:18
gs maçını unutup desteğimizi avrupada sürdürelim lütfen. uefa da tur atladıkça şu bizim ligin hiçbir önemi yok. yeterki avrupaya devasm edelim

Ertuğrul ATALAY
12.12.2011, 10:05
İlk defa katıldığımız bu organizyonundan alnımızın akıyla çıktık....
Ama geride değerlendirilmesi gereken bir çok nokta var...Kazanımlarımız ve kayıplarımız açısından bence bu süreci açık yüreklilikle ve kırmadan dökmeden irdelemeliyiz....

1-Moral motivasyon
2-Takımıızın tanıtımı
3-Kadro kalitesi
4-Çok kulvarda yarışma becerisi
5-......
....

birçok kazanımız oldu ama ama en ağır sonucu ligde aldığımız puan kayıpları oldu...

.....
12.12.2011, 18:21
Herşey için teşekkürler Trabzonspor'um. Yolumuza UEFA da devam edeceğimize eminim. Allah yar ve yardımcımız olsun.

Murat'
12.12.2011, 18:54

Fenerbahçe de katıldığı ilk sezondo 7 puan toplamıştı.

macka61
12.12.2011, 19:19
1 gayet iyiydi
2 iyi yapıldı
3 daha iyi olabilirdi yeterli değil
4 sıfır

chener
12.12.2011, 21:01
şampiyonlar ligi hem şenol hocaya hem futbolculara hem taraftara kalite getirdi.bu maçlarda herkes kalteliydi.bu anlamda çok güzel oldu.

Ha-kan
12.12.2011, 21:03
1-Moral motivasyon = yerinde
2-Takımıızın tanıtımı = yerinde
3-Kadro kalitesi = düşük
4-Çok kulvarda yarışma becerisi = berbat

.....
12.12.2011, 21:31
Şimdi muhtemel rakiplerimiz hangi takımlar olacak ? Yine güçlü takımlar mı var listede ?