PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Anlamayanlar ve Anlamak İstemeyenler Bizim Şike Yaptığımıza Dair Herhangi İddaa Yok.

Bekir
05.12.2011, 12:21
Dün Habertürk Tv'de altyazıyı okurken dikkatimi çekti.

Şike yaptığı iddaa edilen takımlar takımlar;Fb,Sivas,Bjk... ve Ts.

Sonra diğer kanalların bazılarında da bu durumun böyle olduğunu gördüm.

Biliyorum siz de Trabzonspor'un şike ile adının anılmadığını biliyorsunuz ama kamuoyunu istediğiniz gibi yönlendirmek için Şike yaptığı iddaa edilen takımlar arasında bizi de gösteriyorsunuz.

Doğrusunu siz de biliyorsunuz ama bir de biz söyleyelim;

Trabzonspor şikeyle ilgili olarak iddaanamede yer almıyor,Trabzonspor 2 maçta teşviğe teşebbüs iddaası ile iddaanamenin içinde bulunuyor.

O beton tutmuş kafalarınıza bunu sokun,istediğiniz gibi değil doğruları yazın.

İşinize gelmiyecek ama Trabzonspor bu sürecin sonunda aklanacak ve hakettiğişampiyonluk kupasını alıcak.

Yunus Emre SEYHAN
05.12.2011, 12:33
TFF disiplin kurulu talimatı 55. maddeye göre Teşvik girişiminin karşılığı bile yok. Bu da unutulmamalı

halil ibo
05.12.2011, 12:47
Kardeşim bunu anlamak isteyenleri kazıklı voyvoda gibi kazığa oturtarak söylesende yine anlamazlar.
İşlerine gelmiyor,menfaat kapıları kapanıyor.Kimden mamalanacaklar o zaman.
Biraz önce yine fenerli bir çalışma arkadaşımın yüzüne vurdum.:
Eğer iddianamedeki bizim aleyhimize ortaya atılanlarda en ufak bir doğruluk payı varsa cezasını
biz veririz.Namussuzların maskesiyle yüzümüzü kapatmayız dedim.
Ama anlayana,ha duvar ha bunların kafası,nato mermer nato kafa derler ya o cinsten.
Efsunlanmış hepsi,azizenin büyücü yönüde vardı herhalde...

61kralfatih
05.12.2011, 13:01
TFF disiplin kurulu talimatı 55. maddeye göre Teşvik girişiminin karşılığı bile yok. Bu da unutulmamalı

girişimde bi şuc olarak eksi ceza veriliyor diye biliyorum

Helvacı61
05.12.2011, 13:20
hayır girişim bile olmamış. bunlar sadece fenerli .o.ç larının kendi aralarındaki telefon kayıtlarından kaynaklanan şpheler. hani şu hamsilerde baskı yapıyor meselesi. hatta bu kadar temiz olmamıza şaşırmadım desem yalan olur. azizin pisliğin kolları her tarafa sırayet etmiş. yönetim nasıl bu kadar sabretmiş hayret

61kralfatih
05.12.2011, 13:23
düşünmekde yeter ama mahkeme sonucunda anlarız hayırlısı yönetim bıraksın bu olaydan sonra zaten

yavuzbaha
05.12.2011, 14:00
başlık hatalı,teşvik teşebbüsü yaptığımza dair iddia var ama delil yok

Bekir
05.12.2011, 14:15
başlık hatalı,teşvik teşebbüsü yaptığımza dair iddia var ama delil yok
Ne alakası var?

Ben bu başlığı bizim de adımızı şike iddaaları olan takımlar arasında gösterdikleri için açtım,teşvik teşebbüsü ile ilgili delil olmadığını Şike Soruşturması başlığında konuşabilirsin.

Dikkat ettiyseniz çoğu kanalda şike ile ilgili takımlar arasında biz de gösteriliyoruz ama bizim hakkımızda olan iddaalar şike ile alakalı değil.

Tekke
05.12.2011, 14:40
Ne alakası var?

Ben bu başlığı bizim de adımızı şike iddaaları olan takımlar arasında gösterdikleri için açtım,teşvik teşebbüsü ile ilgili delil olmadığını Şike Soruşturması başlığında konuşabilirsin.

Dikkat ettiyseniz çoğu kanalda şike ile ilgili takımlar arasında biz de gösteriliyoruz ama bizim hakkımızda olan iddaalar şike ile alakalı değil.

Çok yerinde başlık, bizim hakkımızda ASLA ŞİKE İDDİASI YOK!!!

Sadece teşvik GİRİŞİMİ var, yani suç oluşmamış. Tertemiz şampiyonluğumuzu SÖKE SÖKE almayalım diye bizi de susturuyor ve şikecilerle aynı isimle anıyorlar...

Yasin Altuntas
05.12.2011, 15:56

Bu Yanlis Tesebbüse'ede ceza veriliyor. Ve bu Ceza 100% Küme düsürülme oluyor ve olsa olsa buna ek olarak puan yilme cezasi oluyor.

Ama bizim birak tesebbüs'ü böyle bir düsüncemiz bile olmadigina eminim. Sike yaptigimiz deyimleri ise zaten basli basina bir felaket.

ozturk
05.12.2011, 15:57
İnşallah...

inadına_Trabzon
05.12.2011, 17:32
Teşvik verdiğimiz iddası yok
Teşvik vermeye teşebbüs ettiğimiz idda ediliyor.

Temmuzdaki olayların aynısı. Uefa bu iddayı zaten biliyordu.