PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu Sözleri Söylemenin Amacı Nedir Ünal Karaman?

Bekir
02.12.2011, 23:41
Ünal, "Mecnun başkana da selamlar gönderiyorum. Bu şehir dostlarıyla beraber Mecnun başkanı çok özledi" dedi.

Ünal Karaman'ın maç sonu açıklamalarından bir kesit,bana göre başlık açılması için fazlasıyla vahim bi durum.

Trabzonspor'u temsil eden,Trabzonspor'dan maaş alan ve Trabzonspor taraftarının efsane gördüğü bi ismin,bu şekilde saçmasalak bir açıklama yapmasının sebebini öğrenmek Trabzonspor taraftarı olarak en doğal hakkımız.

Ünal Karaman neden kendinde bu yorumda bulunma gereği hissettin,açıklama bekliyoruz..

fteotdgs
02.12.2011, 23:45
Ünal, "Mecnun başkana da selamlar gönderiyorum. Bu şehir dostlarıyla beraber Mecnun başkanı çok özledi" dedi.

Ünal Karaman'ın maç sonu açıklamalarından bir kesit,bana göre başlık açılması için fazlasıyla vahim bi durum.

Trabzonspor'u temsil eden,Trabzonspor'dan maaş alan ve Trabzonspor taraftarının efsane gördüğü bi ismin,bu şekilde saçmasalak bir açıklama yapmasının sebebini öğrenmek Trabzonspor taraftarı olarak en doğal hakkımız.

Ünal Karaman neden kendinde bu yorumda bulunma gereği hissettin,açıklama bekliyoruz..
Selamlar gonderdigi adam yarin mahkemeye verilecek iddianamede bizim, yani Trabzonspor'un aleyhine Aziz Yildirim ile dumenler cevirdigi one surulen bir sahis. Aziz Yildirim ve digerleri ile birlikte halen Metris'te ikamet eden bir sahis. Bir Trabzonspor calisani olarak bu sahis baban olsa, acik acik ya da gizli, selamlar gondermemen gereken bir sahis. Ne olur soyleyin, oyle degil mi? Nerede yanlis yapiyorum?

yalniz adam
02.12.2011, 23:49
ünal karaman böyle bir şey demişse kariyeri tehlikede...devre arasını göremez...bir açıklama yapması lazım...

Sefa
02.12.2011, 23:50
cCc ;)

Ilelioglu
02.12.2011, 23:51
Cok yanlis yapti bence. Konusmadan önce 3 defa düsünmen gerekir böyle camialarda.

..

fanatikdevri
02.12.2011, 23:52
sivas için iyi bir şey diliyorsan en kısa sürede bu mafya adamdan kurtulmasını dile,sivaslılarda takımlarını düşünüyorsa bu adamdan kurtulmaya baksınlar.

bangkook_61
02.12.2011, 23:53
Derhal istifa. Efsane dediklerimize bak. Siyasi görüşün varsa Trabzonspor'un haklarını yediği iddia edilmeyene selam gönder. Çocukluk kahramanlarımdan birini kaybettim.

MahmutHSO
02.12.2011, 23:53
Ünal cok ozlediysen sen de git onun yanına .Baya bir süre "dostlariyla !" gorusemeyecek çünkü

Bera B.
02.12.2011, 23:54
Ohoo Ünal Karaman da böyle yapıyorsa biz boşuna yönetimden veya birilerinden tepki bekliyoruz. Deli mi ne bunlar arkadaş ya.

Tunay ERDEM
03.12.2011, 00:01
Yapma Ünal'ım be yapma kara çocuk be :(

MahmutHSO
03.12.2011, 00:06
Ünal biliyormusun, mac satan karısını bile satarmış ?

bach72
03.12.2011, 00:10
Bu demeç tek kelimeyle rezalettir.Kulübün başkanı ilkeli bir adam olsa bir dakika daha Ünal Karaman'ı kulüpte tutmaz diyeceğim ama başkanımızda aziz yıldırımı kurtarma yasasına imza atan bir adam.Al birini vur ötekine..

emre81
03.12.2011, 00:13
Bunu nerde dinlediniz umarım böyle bir şey yoktur eğer doğruysa gereği yapılmalı.

Muhammed
03.12.2011, 00:17
Ne yorum yapsam bilemedim tek kelimeyle yazıklar olsun.

Murat Acar
03.12.2011, 00:21
Artık futboldan zevk almaz oldum nedir bu başımıza gelenler bu yorumlarıda Ünaldan duydumya bu ligin neyinin temiz olup neyinin kirli olduğundan şüphe duymaya başladım bizim şampiyonluğumuzu yemek için ellerinden geleni yapan ve şuan en önemli zanlılardan biri durumundaki adama slm söyleyen YIKILSIN GİTSİN BU TAKIMDAN ....Yazık yazık forma numarası 8 diye özellikle sevdiğim okul takımında özellikle 8 i istememe neden olan gençlik yıllarımın idolu gözümde sıfıra indi ....

İgzas-61
Git o zaman sivasa teknik direktör ol...

İlker Akçay
Demeçin videosu var mı?

tsloner
03.12.2011, 00:29
mecnun'a selan niye soyluyor azize sattigi mactan sonra milyonlarlarca Trabzon taraftarini kedere terk ettigi icin mi? Aziz'in takimina stadini acip sivas'i kadikoy gibi donattigi icin mi? Yoksa hapishaneden bile Trabzonspor'a camur atmak icin afkurdugu icin mi? Sadri baskan neki iyi ornek oluyor iste. Baskan'in aziz'i kurtarmak icin imza atarsa . Imam-cemaat iliskisi. Mecnun'u seven metris'e hadi bir iki.

Barış Burak
03.12.2011, 00:32
Ben izleyemedim ironi falan yapmadı değil mi? Aslında yerel basında fazlasıyla gündeme gelecektir,mutlaka bir açıklama yapacaktır...Eğer anladığımız gibiyse çok büyük eksi kazanacak maalesef... Ünal,bizim karaoğlanımız, bizden çalan,çaldığı için içimizden bir canın gittiği senenin sorumlusu olan adamlardan birine bunu diyemez...

-Samet
03.12.2011, 00:46
Demeçin videosu var mı?

varsa ben de istiyorum.

İleli
03.12.2011, 00:51
Unal Karaman dememistir boyle birsey suan bizim ruh halimiz ne ise onunkide oyledir hayir dusunmek bile istemiyorum...

lazzz61
03.12.2011, 00:55
yemın edıyorum dun gece ruyamda unal karamanı gordum ve bızı satıyordu ama tam olarak ruyamın ne oldguunu hatırlamıorumm

Yiğit Gayretli
03.12.2011, 01:05
Başlığın kapatılması gerek. En azından Lille maçı sonrasına kadar. Yarın iddianame açıklanacak... Biz çarşamba günü tarihimizin en önemli maçlarından birine çıkacağız...

İç çekişmelere ayıracak vaktimizin olmaması gerek...

Tyler Durden
03.12.2011, 01:12
Tek nedeni siyasi gorusudur.
Baskanin veya Senol hocanin yerinde olsam Unal'a tek gidis bileti alip yolcu ederdim..

Cafer KILIÇSOY
03.12.2011, 01:13
Yani ne gereği var şimdi bu açıklamanın Ünal? Bayram değil seyran değil, enişte bizi niye öptü. Git oyna maçını dön yahu.. Sanane Sivas'ın tutuklu başkanından? Adamlar utancından tribünlerden çekiliyor, sen selam gönderiyorsun.

Umarım geçerli bir açıklaman vardır. Yoksa Sadri Şener'den sadece ifade verdi diye şüphelenip darağacına geren taraftar seni de boş geçmez bu konuda !!

Oğuzhan
03.12.2011, 01:15
Ya abartmayın her şeyi bu kadar. Hepimizden daha fazla Trabzonsporlu o adam merak etmeyin.

Enes Ünal Kaya
03.12.2011, 01:18
Allahhhhh Yarabbiiiiiiiiii Sabıırr

A.Kemal Göksu
03.12.2011, 01:18
Koy kapıya gitsin. Açık ve net.

Giallorossi
03.12.2011, 01:19
Bu konu ile ilgili yapacagi hicbir aciklamasi söyledigi lafin telafisi olamaz. Derhal kulübü terk et.

DeAgLeMaNyAq
03.12.2011, 01:24
Ünal Hoca'yı severim ama her maçın öncesinde rakip takımı öven açıklamalarından da çok rahatsız oluyordum. Bu davranışı da tetikledi ve hiç iyi olmadı...

ESER
03.12.2011, 01:25
hakkımızı savunmasını bekledigimiz adamların bu yalakalıkları beni deli ediyor. ne yani lan alayınız plastik kahramanlardınız da simdi mi anliyoruz.??? senin sampiyonlugunu calan bir mikroba yagcılık yapacak kadar kuculmeni gerektiren durum ne hemserim? mac satan namusunu satar diyip mac satmıs bir pislige goygoy yaparak almayı hedefledigin paye nedir? gunun birinde kovulursam sivasa kapilari kapatmayayim , bu sozler referans olur mu????? ne???????

Sefaenes
03.12.2011, 01:29
böyle aciklama varsa yakismamis. fb birlik olurken nedense bizim desteklediklerimiz fb sayfasina gecmeye calisiyor biz ne icin sanal ortamda hayat da bu serefsizlerle ugrasiyoruz.Adamlar Anne baci küfür ediyor bizi basimizdakilerde özledik diyor. Ya bu ülkede hirsiz dolandirici olacakmissin nasil olsa herkezden itibar görüyorsun

Fatih Öztürk
03.12.2011, 01:31
bu demeci yapan adam,anadolu sigorta göğüs reklamlı formasını almak için 1997 yılında mehmet ali yılmaz tesislerinin kapısında 2 gün yattığım ünal karamansa derhal formayı geri iade edeceğim kendisine.

ESER
03.12.2011, 01:33
ünal karaman böyle bir şey demişse kariyeri tehlikede...devre arasını göremez...bir açıklama yapması lazım...

onu kovması gereken sahıs da camıasının sampıyonlugunu calmıs bir ... cocugunun nasıl cezası dusurulur de icerden cıkar dıye meclıs kapılarını asındıran baskan sadri sener. unali degil kendini kovsun herkesten once. o belgeye imza atan bir sahıs benim baskanım degil bu vakitten sonra. o koltuk bos ve sadece Trabzonspor baskanlık makamı sembolik olarak duruyor. kılavuzun sadri sener ise cıkar antrenorun de hırsız mecnuna yag ceker. balık bastan kokar demisler

Gizadam34
03.12.2011, 01:35
yemın edıyorum dun gece ruyamda unal karamanı gordum ve bızı satıyordu ama tam olarak ruyamın ne oldguunu hatırlamıorumm

size sadece yuh diyorum arkadaş.. böyle taraftarı olan 300 bin kişilik bir şehrin takımı şuan ş.liginde gruplardan çıkmak üzere.. futboldan çok iyi anlayan bir toprağın çocuğuz değil mi?
maç boyunca evde sivaslılara küfrettim, oyuncularının çirkefliğine, bütün oyuncularımıza ettikleri küfürlere çıldırdım, mecnun ve aziz ... de zerre kadar sevmem ama bizim kahramanımız kara ünal ın mç başlamadan önceki röpörtajında mikrofon geri çekilirken sadece kısacık bu şehir mecnun başkanı özlemiş belli ki dedi diye onu bu kadar kolay silmemiz bana kalleşce geliyor. ilk hatasında şenolumuzu defalarca sildiğimiz gibi. tarihimizde geldiğimiz en iyi noktadayız gözlerinizi açın. ve tahirimizdeki en önemli maçın arifesindeyiz. bir cümle ile birbirimize mi giriceZ? siz değil misiniz bu colmanı da kazma ilan eden? 2 yıldır bunun için tartışıyorum çoğunuzla ve inşallah keşvedilmez inşallah kapmazlar elimizden diyorum. şimdi şimdi anlamaya başladı kıymetini birileri. şimdi de teknik ekibe mi göz diktiniz? telegol olduk biz nerdeyse ya..
artık biraz akılcı hareket edelim. her cümleyle hop oturup hop kalkıp içimizden birilerini kalleş ilan edip, rüyamda da görmüştüm bizi sattı diyecek kadar komik olmayalım.

Gizadam34
03.12.2011, 01:39
Koy kapıya gitsin. Açık ve net.

desturrrr. kara boğa dan bahsediyorsun.. daha dikkatli yorumlar yapalım.

fteotdgs
03.12.2011, 01:40
size sadece yuh diyorum arkadaş.. böyle taraftarı olan 300 bin kişilik bir şehrin takımı şuan ş.liginde gruplardan çıkmak üzere.. futboldan çok iyi anlayan bir toprağın çocuğuz değil mi?
maç boyunca evde sivaslılara küfrettim, oyuncularının çirkefliğine, bütün oyuncularımıza ettikleri küfürlere çıldırdım, mecnun ve aziz ... de zerre kadar sevmem ama bizim kahramanımız kara ünal ın mç başlamadan önceki röpörtajında mikrofon geri çekilirken sadece kısacık bu şehir mecnun başkanı özlemiş belli ki dedi diye onu bu kadar kolay silmemiz bana kalleşce geliyor. ilk hatasında şenolumuzu defalarca sildiğimiz gibi. tarihimizde geldiğimiz en iyi noktadayız gözlerinizi açın. ve tahirimizdeki en önemli maçın arifesindeyiz. bir cümle ile birbirimize mi giriceZ? siz değil misiniz bu colmanı da kazma ilan eden? 2 yıldır bunun için tartışıyorum çoğunuzla ve inşallah keşvedilmez inşallah kapmazlar elimizden diyorum. şimdi şimdi anlamaya başladı kıymetini birileri. şimdi de teknik ekibe mi göz diktiniz? telegol olduk biz nerdeyse ya..
artık biraz akılcı hareket edelim. her cümleyle hop oturup hop kalkıp içimizden birilerini kalleş ilan edip, rüyamda da görmüştüm bizi sattı diyecek kadar komik olmayalım.
Her seyden once nasil dediginin bir onemi yok, ne dediginin onemi var. Sadece "Bu sehir belli ki Mecnun baskani ozlemis" demedi, "selamlar" gonderdi kendisine. U.Karaman Trabzonspor icin calisiyor bu demeci verirken. Mecnun Odyakmaz, Aziz Yildirim ve digerleri ile birlikte halen Metris'te. Haklarindaki en onemli, ortak iddia da sike, tesvik gibi dumenlerle sampiyonlugu Trabzonspor'un elinden almak...

Bülent AKBULUT61
03.12.2011, 01:40
yazık niye hep sevdiğim insanlara bana kazık atıyor ya Ünal hoca biz neyin peşindeyiz bizim davamız ne ne yaptın şimdi sen şimdiye kadar yaptığımız her şey mahvoldu derhal mantıklı bir açıklama yapmalısın yoksa İSTİFA ET GİT yazıklar olsun

ESER
03.12.2011, 01:42

bulundugu makam sacmalaması degıl sacmalamaması ıcın gayret gostermesi gereken bir makam. demiyecek iste camıasının hazmedemiyecegi sozleri. sike skandalının basından beri bizler yapilan en ufak yanlısa kitleler halinde tepki koyarken cıkıp bu kulubun efsane futbolcusu ve calısanı bu camıanın sampıyonlugunu ve kendı namusunu peskes cekmis bes para etmez bir pislige goygoy yapıyorsa buna da bırakında ınsanlar icerlesin ve tepki gostersin.

Mustafa Ayazoğlu
03.12.2011, 01:44
kıs kıs gülerek söyledi.. mesajı almadınız mı?

;)

My
03.12.2011, 01:45
Hasbinallah... Resmen beynimden vurulmuşa döndüm. Şimdi bunun adı İHANET değil de nedir! Adam şampiyonluğumuzu çalmak için çalışanlardan birisi. N'oluyor bize böyle. Hiç Trabzon'a dönmesin.

fteotdgs
03.12.2011, 01:54
Kimse U. Karaman'in bugune kadar bu kulube gerek futbolcu, gerek teknik adam olarak yaptigi emekleri hor gormuyor, yok saymiyor. Fakat boyle bir asamada, boyle bir durumda boyle bir demec verebilen (kim olursa olsun) calisanlara, elemanlara saygin bir isyeri, camia, topluluk neyse, musamaha gostermez, gosteremez, hos goremez. Gosterirse sayginligina golge dusurur. Bu demecin kesinlikle asagidan alacak, gecistirilecek bir yani yok. Merak eden arastirabilir; bu forumda "Senol Gunes birakirsa yerine Unal Karaman ile devam edilmeli" yazan biriyim.

yavuzbaha
03.12.2011, 01:57
Karamanın koyunu,sonra çıkar oyunu....şaka şaka

Cengiz Çubukcu
03.12.2011, 01:59
hemen altında siyasi ya da negatif bir şey aramayıp lille maçına odaklanalım, kendisi zaten ne demek istediğini açıklayacaktır...

Samet Yildirim
03.12.2011, 02:07
Fazla desmeyelim.

Gizadam34
03.12.2011, 02:09
yazdığım mesajı buradan kaldırabilirsiniz, ama şu gerçeği siz de biliyorsunuz bmn yöneticileri; tarihimizdeki bu en önemli maç öncesi böyle bir başlığın açılıp, altında bir neferimizi yaptığı talihisz bi açıklama yüzünden hakaretlere maruz bırakmak,birlik ve beraberliği bu kadar sarmak hiç bize yakışmamıştır. varın rüya yorumlarınızı yazın varın maymun benzetmesi yapmaya devam edin. ben sizinle aynı takımı tutmaktan utanmaya devam edicem. keşke bu takım artvin de kurulsaydı. keşke bu kadar cahil taraftarlara sahip olmasaydı. keşke..

Yiğit Gayretli
03.12.2011, 02:13
Biraz düşündüm de... Ünal Hoca kesinlikle yanlış anlaşıldı. Maç içinde bize küfredildi... Tribünde Fener formalılar vardı bugün... Ünal Hoca bunları görmüştür kesinlikle. Geçen sezon Fener maçındaki rezil görüntüyü de biliyor...

"Bu şehir 'dostlarıyla' beraber..." derken bence tam da bunu kastetti !

yavuzbaha
03.12.2011, 02:13
kıs kıs gülerek söyledi.. mesajı almadınız mı?

;)

Ünal, "Mecnun başkana da selamlar gönderiyorum. Bu şehir dostlarıyla beraber Mecnun başkanı çok özledi" dedi....

bu mu kıs kıs gülmek,Ünal resmen mecnun şikecisinin aşığıymış ta haberimiz yok,bizim canımız yakan,hayallerimiz,duygularımızı paramparça eden bir camia ve başkanı için bu tür cümleler - sebebi ne olursa olsun- hiç olmadı

ibrahim
03.12.2011, 02:17
Biraz düşündüm de... Ünal Hoca kesinlikle yanlış anlaşıldı. Maç içinde bize küfredildi... Tribünde Fener formalılar vardı bugün... Ünal Hoca bunları görmüştür kesinlikle. Geçen sezon Fener maçındaki rezil görüntüyü de biliyor...

"Bu şehir 'dostlarıyla' beraber..." derken bence tam da bunu kastetti !

Bende aynen böyle düsünüyorum.

Sefaenes
03.12.2011, 02:20
Ünal, "Mecnun başkana da selamlar gönderiyorum. Bu şehir dostlarıyla beraber Mecnun başkanı çok özledi" dedi....

bu mu kıs kıs gülmek,Ünal resmen mecnun şikecisinin aşığıymış ta haberimiz yok,bizim canımız yakan,hayallerimiz,duygularımızı paramparça eden bir camia ve başkanı için bu tür cümleler - sebebi ne olursa olsun- hiç olmadı

insallah böyledir umuyorum böyle hepimiz Unal hocayi senol hoca kadar severiz. Baskanin yaptiklarindan sonra birtane daha kaldiramayiz. O imzayi baskan atmiyacakti

Yiğit Gayretli
03.12.2011, 02:21

Bu takımda "Ünal" diye kimse yok ! Ünal "Hoca" var en olmadı Ünal "Karaman" var...

Azıcık Fener taraftarını örnek alın yahu. Adamlar hırsızlık yaptığı herkesçe bilinen başkanlarının arkasında duruyor her şartta, her yüzsüzlüğü yaparak...

Sen ne yapıyorsun ? Ünal Hoca'nın maç başında söylediği iki cümle için -hem de ne anlama geldiği meçhul- ortalığı velveleye verip, bu kulübe yıllarını vermiş bir değeri harcıyorsun... O kadar kolay değil o iş !

Önümüzde bir Lille maçı var ! Konuşulması gereken bu... Ne Ünal Hoca'nın önündeki suyu bulandıralım şu süreçte ne de kendi önümüzdekini...

Mustafa Ayazoğlu
03.12.2011, 02:27

laz mısınız ? :)

ünal hoca sağlam gönderme yaptı, anlayana !

Gizadam34
03.12.2011, 02:39
Bu takımda "Ünal" diye kimse yok ! Ünal "Hoca" var en olmadı Ünal "Karaman" var...

Azıcık Fener taraftarını örnek alın yahu. Adamlar hırsızlık yaptığı herkesçe bilinen başkanlarının arkasında duruyor her şartta, her yüzsüzlüğü yaparak...

Sen ne yapıyorsun ? Ünal Hoca'nın maç başında söylediği iki cümle için -hem de ne anlama geldiği meçhul- ortalığı velveleye verip, bu kulübe yıllarını vermiş bir değeri harcıyorsun... O kadar kolay değil o iş !

Önümüzde bir Lille maçı var ! Konuşulması gereken bu... Ne Ünal Hoca'nın önündeki suyu bulandıralım şu süreçte ne de kendi önümüzdekini...

benimle aynı düşünen birkaç kişi olması beni rahatlattı.. ne kadar tezcanlıyız.. şu süreçteki birlik beraberliği yüzünden o kadar kıskanıyorum ki fb taraftarını.. biz ne kadar asıp kesmeye meraklıyız ya...

My
03.12.2011, 02:40

"Bu şehir 'dostlarıyla' beraber..." derken bence tam da bunu kastetti !İnşallah böyledir. İnşallah.

Yiğit Gayretli
03.12.2011, 02:41
benimle aynı düşünen birkaç kişi olması beni rahatlattı.. ne kadar tezcanlıyız.. şu süreçteki birlik beraberliği yüzünden o kadar kıskanıyorum ki fb taraftarını.. biz ne kadar asıp kesmeye meraklıyız ya...

O kısım yanlış anlaşılmasın... Ben o birlik beraberliği "koyunluğun anatomisi" gözüyle inceliyorum. Fakat inanç olarak had safhadalar gerçekten...

İleli
03.12.2011, 03:08
yok hayir kesinlikle yanlis anlasildi dalga amacli demistir kesinlikle yanlis anlasilma var, ya bu adam yillarini gecirdi Trabzonda sehri ve takimi nekadar cok sevdigini biliyoruz oda bizim onu nekedar cok sevdigimizi biliyor...

Oğuzhan İnce
03.12.2011, 03:15
Trabzonu adıyla bir andığımız adam.
formamızın arkasına adını yazdırdığımız tek adam.
Yapma Kara Boğa umuyorum yanlış anlaşılmışsındır.

28TS61
03.12.2011, 03:17
ne desem bilemiyorum cok sasirdim ünal karamanin bu aciklamarina. hic beklemezdim

ErtuGrul
03.12.2011, 03:19
Ünal hoca nerede ne konuşacağını bilen bir insan, bana göre şikecilere gönderme yapmıştır.

Hazar_
03.12.2011, 03:30
Lille maçının ardından kovulmalı.

Harun-61
03.12.2011, 03:52
umarim gönderme ve ironi vardir isin icinde....!

Punisher-61
03.12.2011, 07:31
mecnun baskani özlemis...ya arkadas mecnunda nedir?? neyin nesi neyin fesi nesini özlemis ???
türk futbol tarihinde sikeden baska hic bir faaliyeti yok sende ona selam görnderiyorsun ve özlüyorsun..

Fenerbahce macindada aziz yildirim icinde bu cümleyi kullanir mi acaba

fincher
03.12.2011, 07:51
Benzin döküp kendimi yakmak istiyorum artık böyle bişrşey dediyse.Yönetimi ayrı,hocası ayrı hayal kırıklığı.Biz boşuna gidiyoruz bu adamların peşinden.Ama infaz etmeden önce görüntüleri görmek gerek...

hüseyin1975
03.12.2011, 08:53
Sivaslilara sirin görünmek adina positif birseyler söylemek istemisdir ve istemeden ipin ucunu kacirmisdir.
Hemen asmayalim elimizdeki degeri.
Ayrica konusmasini bilmeyen bir Baskanimiz var ve herhalde kötü örnek olmusdur :o)

Travelair
03.12.2011, 08:54
Ne gereğini gördü?

Barış Burak
03.12.2011, 08:57
Video buraya mutlaka konulmalı.Video konulmadığı sürece soru işaretleri doğar.İroni mi yaptı yoksa cidden mi söyledi bilemiyoruz.Ben ironi yaptığını düşünüyor ve umuyorum.İnşaallah öyledir.Fakat bu konuların inşaallah ve maşaallah ı olmaz.İnsanın kafasında şüphe uyandırıldı mı video da paklamaz düşüncelerin temize çıkmasını.

O yüzden ligtv den videosunu bilen renktaşlarım lütfen video yu koysun buraya.Eğer video yoksa başlık kapatılmalı,kendisi açıklama yapana kadar.Çünkü konu çok hassas.Ben ihtimal vermiyorum cidden söylediğine, mutlaka ironi yapmıştır.Çünkü biz ne yaşadıysak o da aynısını yaşadı ve izin vermez böyle birşeye...

Lütfen video konulsun,konulmuyorsa da başlık gerekli açıklama yapılana kadar kilitlensin.

hüseyin1975
03.12.2011, 09:02
Ne gereğini gördü?

Sivas Taraftari mac boyu gergindi, bize küfür etti.
Ileriye dönük ortamin yumusamasi adina belki böyle konusma ihtiyaci duymusdur.
Ayrica mac stresinin hemen ardindan konusmalar bircok kez talihsiz olabiliyor, yani art niyet aramayalim bence.
Ünal Hocam ADAMDIR ve Trabzonsporumu seviyor.

Metin Ural
03.12.2011, 09:18
ben tamamen ilk okudugumda gonderme oldugunu sandim. hala oyle oldugunu dusunuyorum.

zafer6161
03.12.2011, 09:29
Ünal hoca nerede ne konuşacağını bilen bir insan, bana göre şikecilere gönderme yapmıştır.

:alkış::alkış::alkış:

ünal adamdır,ne dediğini herkes den çok iyi bilir,bazıları gibi boş konuşmaz,neyin ne olduğunu iyi kavrar,sözlerini başka yerlere çekmeyin,çarpıtmayın

Helvacı61
03.12.2011, 09:50
ünal hoca bizim için değerlidir. kesinlikle bizi incitecek birşey yapmaz. demişse mutlaka bir nedeni vardır. buradan hemen ünal karaman gibi değerleri yok etmeyelim. daha dunkü çocuklar burada yerli yersiz ahkam kesiyor. onlar şunu bilsinler ünal karaman vaktinde türkiyenin en büyük oyuncusuydu. trabzonsporu tercih etti. sadece bunu söylüyorum . birde şimdiki şebeklere bakın

Great White
03.12.2011, 09:59
yahu ne ironisi beyler, saf olmayın

yani ünal karaman ile mecnun odyakmaz ın geçmişe dair dostluklarını, ideolojik yakınlıklarını bilmesek yiyecez :)

ünal karaman yıllar önce kesmiş olduğu parantez bıyıklarının arasından konuşmuş ve açıkça desteğini dile getirmiştir, bu kadar net

tartışılması gereken, bunu yapmaya hakkı olup olmadığıdır

kişisel olarak ister mecnun' a isterse apo' ya selam yollayabilir, sorun değil benim açımdan

ancak trabzonspor kimliğiyle konuşurken dikkat edecek, zira o zaman senin, benim, hepimizin adına da konuşmuş oluyor.

gerçi başkan' ın şu süreçteki duruşunun ve yaptıklarının yanında ünal' ın yaptığı şey devede kulak kalır; orası da ayrı tabii

neyse, biz lille' e odaklanalım. bunların poku püsürü bitmez

Kaya
03.12.2011, 10:14
Maçın hangi anında söyledi arkadaşlar?

Söylemişse yanlış olur. Zira, ben böyle bir şey görmedim.

Maçı da kaydettim öcnesi ve sonrasıyla...

Belirtirseniz bir inceliyelim...

Erbay
03.12.2011, 10:15
Ne gereği vardı yani onu anlamıyorum. Burdan tüm sevdiklerime selam yolluyorum deseydi bari.

bach72
03.12.2011, 10:59
Ünal'ın söylediklerini(eğer söylemişse) kılıf arayıp,yok o öyle söylememiştir,ironi yapmıştır demek,fenerbahçe taraftarının Aziz Yıldırım'ın yaptığı şikelere kılıf arayıp, fenerlilerin inkar edercesine aziz başkan asla kirli işlere bulaşmaz demekten ne farkı var?.

Mehmet Cihan Kocaman
03.12.2011, 11:10
Neyin mücadelesini veriyoruz ki biz?
Niye bekliyoruz ki şampiyonluğu.
Sadri Şener gibi, Ünal Karaman da böyle yapıyorsa lanet olsun.

Ertuğrul ATALAY
03.12.2011, 11:10
Keşke demeseydi....Kişisel bir demeç olduğunu düşünüyorum...Yani o şahsa olan sevgisinden olabilir diye düşünüyorum...Talihsizlik...

Ünal karaman bizimle özdeşleşmiştir.....Lütfen ona bu demecin yanlışllığını giderme şansı verelim.....

Mustafa AYDIN
03.12.2011, 11:28
Sivas lılara dostluk mesajı vereyim derken dili sürçtü herhalde.

Kaya
03.12.2011, 11:38
Net ortamına baktım da; ne video var ne de konunun tartışıldığı başka bir yer...

yavuzbaha
03.12.2011, 11:40
Ünal'ın söylediklerini(eğer söylemişse) kılıf arayıp,yok o öyle söylememiştir,ironi yapmıştır demek,fenerbahçe taraftarının Aziz Yıldırım'ın yaptığı şikelere kılıf arayıp, fenerlilerin inkar edercesine aziz başkan asla kirli işlere bulaşmaz demekten ne farkı var?.
..aynen,ne ironisi..ironi ile zerre ilgisi yok...Ünal Karaman çok yanlış yaptı ama lilie maçından sonra bu konuya devam edelim bence

bahadır2561
03.12.2011, 11:40
Sivas lılara dostluk mesajı vereyim derken dili sürçtü herhalde.

Aynen olay bu

mackali_81
03.12.2011, 11:42
Maalesef ki siyasi görüşüne Trabzonspor'u kurban etmiştir! Acilen istifası alınmalıdır!

Armağan Dere
03.12.2011, 11:43

Aynen ben de ble düşünüyorum..

ilhan
03.12.2011, 11:45

Maç başlamadan 15-20 dakika önce. Saha içerisinde röportaj yapıyordu ligtv spikeri. Daha sonra Ünal Karaman'la yaptı.

ErtuGrul
03.12.2011, 12:06
Siyasi görüşünü neye alet etti Ünal hoca? mecnun denen adam MHP Sivas il baskanı yada milletvekili deyil, aynı partinin sempatizanı diye mensup olduğu camiayı zor durumda bırakacak açıklama yapma gafletine düşmeyecek kadar adamdır...Eminimki Ünal hocanın vereceği bir cevap vardır bu konuda...Lille maci öncesi konuya hüsn-i zan ile yaklaşmak istiyorum...

AKSOY_61
03.12.2011, 12:10
Boş laf....

Necmettin ALTUNTAŞ
03.12.2011, 12:17
Hazine bulmuş gibi davranmayın.Ünal hocadan siyasi yönünden dolayı hoşlanmayanlar hemen saldırıya geçmesin.Bu pilatformu siyasi hırslarınıza kurban etmeyin.Ünal karamanı yerden yere vurmaya çalışmak insafsızlıktır.Hoşlanmadığınız herkese istifa.Bu mu adamlık.Hem savcı hem hakim.Karar verildi,idam.Öylemi.Allah sizin gibilerin eline düşürmesin.

İdris Toksoy
03.12.2011, 12:18
yapma bunu garaoğlan.

fincher
03.12.2011, 12:19
Net ortamına baktım da; ne video var ne de konunun tartışıldığı başka bir yer...

Bu sözleri söylediğine dair haber var mı?

Bekir
03.12.2011, 12:22
Hazine bulmuş gibi davranmayın.Ünal hocadan siyasi yönünden dolayı hoşlanmayanlar hemen saldırıya geçmesin.Bu pilatformu siyasi hırslarınıza kurban etmeyin.Ünal karamanı yerden yere vurmaya çalışmak insafsızlıktır.Hoşlanmadığınız herkese istifa.Bu mu adamlık.Hem savcı hem hakim.Karar verildi,idam.Öylemi.Allah sizin gibilerin eline düşürmesin.
Sen içini rahat tut,biz Ünal Hocayı siyasi görüşlerini bildiğimiz halde sevdik,efsanemiz olarak gördük.

Bu sözleri söyleyen Trabzonspor'un tek değişilmezi Şenol Hoca da olsa yine aynı tepkiyi verirdik.

Kimse siyasi görüşüne Trabzonspor'u alet edemez,biz siyasi görüşü karıştırmıyoruz ama bazıları siyasi görüşü için Trabzonspor'u ayaklar altına almış gibi gözüküyor.

fincher
03.12.2011, 12:27
Siyasi görüş falan anlamam.Ahlaksız ahlaksızdır,onu öven de ahlaksızdır...

Helvacı61
03.12.2011, 12:30
ünal karamanı eleştirenler ve onun ne kadar trabzonsporlu olduğunu bilmeyenler. sadece siyasi mulahazalarla hareket ediyor. onun parantez bıyıklarından bahsedenlerin beyinlerindeki badem bıyıklarıda biliriz. trabzonsporu nasıl kullandıklarınıda biliriz. bu konuyu uzatmanın anlamı yok.

Eren Karaahmetoğlu
03.12.2011, 12:31
Şu kupayı alalım, ondan sonra kimi özlerseniz özleyin. Umrumda değil. Madem susuyorsunuz, kupayı alana kadar susun. Boş konuşmayın.

Tebrikler Ünal Karaman.

İlk başta ironi yapıyordur, o kadar da değildir diye düşündüm duyunca. Ama tepkilere bakılırsa belli ki ironi yapmıyor.

ErtuGrul
03.12.2011, 12:32
Unal hocadan aciklama gelene kadar bu konunun kilitlenmesi gerekir, dallanip budaklandikca Trabzonspor zarar gorecek...

Batuhan
03.12.2011, 12:34
ünal karamanı eleştirenler ve onun ne kadar trabzonsporlu olduğunu bilmeyenler. sadece siyasi mulahazalarla hareket ediyor. onun parantez bıyıklarından bahsedenlerin beyinlerindeki badem bıyıklarıda biliriz. trabzonsporu nasıl kullandıklarınıda biliriz. bu konuyu uzatmanın anlamı yok.

Unal hocadan aciklama gelene kadar bu konunun kilitlenmesi gerekir, dallanip budaklandikca Trabzonspor zarar gorecek...

Katılıyorum. Konu kapatılsın bence...

fincher
03.12.2011, 12:37
Konu kapatılırsa Ünal Hocadan niye açıklama gelsin?

bahadır2561
03.12.2011, 12:38
Bi kaç edepsizce yazılmıs mesaj haricindeki eleştirileri normal karsılamak lazım

Kemhacıoğlu
03.12.2011, 12:41
saçmalamış....

Chiko
03.12.2011, 12:43

Mac öncesi sahaya baglandi LigTV, o an söyledi.
Can Karyagdi, Altan Tanrikulu konusurken baglandilar.

hüseyin1975
03.12.2011, 12:46
Bence Ünal Hoca gibi degerleri yipratmamamiz gerekir ve bu Basligi kapatmamiz gerekir.

Necmettin ALTUNTAŞ
03.12.2011, 12:47
Siyasi görüş falan anlamam.Ahlaksız ahlaksızdır,onu öven de ahlaksızdır...

Eğer sahiden bir Trabzonsporlu isen sakin olmalısın.Ağzını bozmaman gerekirdi.Ahlaksızlıkla itham etmek biraz ağır olmadı mı.İdama gönderilecek adama bile son sözü sorulur.Eğer söylendiği anlamda ise söyledikleri emin ol ki şerefiyle istifa eder.

fincher
03.12.2011, 12:48
Bence Ünal Hoca gibi degerleri yipratmamamiz gerekir ve bu Basligi kapatmamiz gerekir.
Ünal bu sözleri söylediyse sandığımız gibi bir değer değilmiş demekki,başlık kapatılıp olay halının altına süpürülmemeli...

Eren Karaahmetoğlu
03.12.2011, 12:50
Arkadaşlar dostluk mesajının yeri var, zamanı var.

Şekli var, şemali var. Böyle dostluk mesajı mı olur?

Bizim başkan da çıkıp öbür gün Aziz Yıldırım'ı özledik derse ne olacak?

He demedi mi derseniz, dedi anasını satayım. Gitti yasaya imzayı attı ya la. Belli ki camiacak şikecileri özlüyoruz. :)

İkinci bir açıklama kesinlikle gerekiyor Ünal Karaman'dan. Umarım yaptığı hatanın farkındadır.

fincher
03.12.2011, 12:52
Eğer sahiden bir Trabzonsporlu isen sakin olmalısın.Ağzını bozmaman gerekirdi.Ahlaksızlıkla itham etmek biraz ağır olmadı mı.İdama gönderilecek adama bile son sözü sorulur.Eğer söylendiği anlamda ise söyledikleri emin ol ki şerefiyle istifa eder.
O sözü Ünala söylemedim,yanlış anlaşılmasın.Ben söyleyip söylemediği,söylediyse nasıl söylediği konusunda şüpheliyim.Görüntüleri izlemek istiyorum.O sözüm genel bir tanımlama.Ünal Hocaya yönelik değil,bu konuda sizi temin ederim...

Paksoy
03.12.2011, 12:54
Ünal hocanın bu açıklamaları hakkında bizi aydınlatmaı lazım...

Mustafa ÖZDEMİR
03.12.2011, 13:41
satılığamı çıkıyoruz yavaş yavaş...

Mira_61
03.12.2011, 13:50
Ünal Hoca'nın ağzından duymadım sadece okudum bu sözleri.İlk etapta ince ince dalga geçtiğini sanmıştım.Öyle değilse eğer benim gözümdeki efsane ciddi yara almıştır.

Jackdaniels
03.12.2011, 13:55
Hoca aşırı soğuklardan etkilenmiş olabilir o anda.

Ozan Yazıcı
03.12.2011, 14:00
Dediyse yazık, üzüldüm.
Bir camia kendi içinden bu kadar vurulmamalı..

bordoylamavi
03.12.2011, 14:47
şunun videosu yok mu. eğer gerçekten o manada dediyse benim gözümde değeri artık sıfırdır ünal ın. ama videoyu izlemedden bişi demeyeceğim

anerchy
03.12.2011, 15:03
görüntüleri var mı bunun? kinayeli konuşmuştur diye umuyorum

metinulusoy
03.12.2011, 16:07
İyi niyetle bakmaya çalışıyorum hep,acaba Muhsin Başkan demek isterken mecnun başkan mı dedi yanlışlıkla?

tswonder
03.12.2011, 16:24
Herkes hata yapar. Sebep ne olursa olsun Ünal gibi bir değerimizi bu kadar kolay yıpratamayız.

Her türlü dolandırıcılığı ve pis işi yapmış birisine babam diyenler gibi haysiyetsizliğimizden değil, ufak hataları affetmek gibi bir erdemimizden...

Adem Erdoğan
03.12.2011, 20:49
Gerçekse istifa etsin. O da onun yanına gidip özlemini gidersin.

admiral99
03.12.2011, 21:01
dediyse dedi, icten ice mi cokertecegiz takimi?

Misina
03.12.2011, 21:18
Rezalet !!!

Sefer A.
03.12.2011, 21:31

ben Ünal hoca olayinin tam olarak ne oldugunu ve ne için o sözleri sarf ettigini bilmedigim için yorum yapmayacagim, ama sunu yazmak istiyorum : gelip burada Ünal hocayi siyasi görüslerinden dolayi elestirenler, utanmaz reziller, Sehit verdigimizde ve ya baska bir olay oldugunda bunu umursamayip baska konularda zirt pirt yorum yazarlar, sonra pesinden gidip ganita bölümünde su an ne dinliyorsunuz basliginda ahmet kaya hayranliklarini disa vurup hainlerin sarkilarini koyarlar......
seref yoksunu yavsaklar, alinan alinsin alinmayan isine baksin

çok yasa :alkış:

Bekir
03.12.2011, 21:33
Haber61'in bugünkü basın açıklamasından bir kesit:

Sevgili Trabzonspor yönetim kurulu üyeleri,

Sevgili Trabzonspor yönetim kurulu üyeleri, Haber61.net olarak sizlerin bazı okuyucularımızın yaptığı yorumlara verdiğiniz tepkiyi anlayışla karşılamaya çalışırken şunu da söylemeden geçemeyeceğiz

“haber61.net’in bazı yorumcularının yorumlarına tepki vereceğinize, Sivasspor maçı öncesi yaptığı açıklamalarla gündeme oturan yardımcı antrenörümüzün söylediklerini gözden geçirin”

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=99640

EMRAH ERTEMOĞLU
03.12.2011, 21:36
üzüldüm geçekten

zafer6161
03.12.2011, 21:42
,şenol hocadan sonra takıma en az 5 sene hocalık yapacak adama gitsin diyorsunuz,yazık size

titanic
03.12.2011, 21:49
Ünal o adam senin emeklerini çaldı. Sende mi bürütüs

oflubektas
03.12.2011, 21:54
,şenol hocadan sonra takıma en az 5 sene hocalık yapacak adama gitsin diyorsunuz,yazık size

EĞER ÖYLE DEDİYSE az bile diyorum. Kimse Ünal'ın siyasi görüşü yüzünden eleştirildiğine dair aptalca yorum yapmasın. Gayet ateşli bir Sosyalist olduğum zamanda, kazandığım ilk maaşımla Trabzonspor forması almıştım. Önünde Show Tv reklamı, arkası ise 8 numara. İkiz kardeşlerime de 7 ve 11 numaralı Şota-Arçil formaları... Çocukluk kahramanım Ünal Karaman böyle birşey dediyse yazıklar olsun. (Esasında o bıyığa "Zapatista Bıyığı" denir.)

Ha bu laf söylenmişse, kinaye değilse benim için Ünal Karaman da bitmiştir. Bu lafı görmezden gelen varsa "Aziz başkanı çok özledik" diyen andavalları omzunda taşısın.

OLCAY ÇAKIR
03.12.2011, 22:04
Kınıyorum... Şaşkınım da açıkçası...
Vardır bir savunması...
Bakalım ne diyecek!
(dinlemedim, okudum bu arada, söylerken ki halini de merak ediyorum)

inadına_Trabzon
03.12.2011, 22:04
Ünal Karaman ın teknik direktör yardımcısı olarak takıma katkısı var mı ?

Benim gözümde Şenol Güneş'in yanında duran adam olmaktan başka bişey yapmıyor.

Faydası nedir ? Bu konuşmanın amacı nedir ? Bu konuşmayı bir fb li yapsa ne derdik ?

Gizadam34
03.12.2011, 22:05

maç başlamadan 2-3 dk önce saha kenarında mikrofona söyledi. kendisine haksızlık edilmeye devam ediliyor. fener parayı bastığı halde bizi tercih eden bi kahramandı zamanında. ne çabuk unutuluyor. siyasi görüşü yüzünden bunu yapmıştır diyenler de ; siyasi görüşü nedeniyle laf sokuyor olmasınlar kendisine?

titanic
03.12.2011, 22:12
adamın siyasi görüşü kendisini bağlar, ama kendisine haksızlık yapmakla suçlanan birini savunan açıklamalar yapması yanlış, ya bu arada teknik direktör yardımcısı neden haksızlığa uğramış olsun kı her kosulda alıyor maaşını, (tamam anladık sempati duyuyon ona ) sana sempatisi olanları çok incittin

Murat GENEL
03.12.2011, 22:16
Kurtçuluğu daha önemliymiş Trabzonspor'dan..Belirtileri vermesi iyi oldu.

HIRCINBEY
03.12.2011, 22:18
Tezcanlıklıktan başka bir şey yok ortada. Ünal hoca her konuşmasıyla trabzonspora yakışan yorumlar yapmıştır şimdiye kadar. Burada gönderme yapmış alenen belli. Önemli bir maç öncesi oyuna gelmenin alemi yok. Ne çok seviyouz iki dakikada adam harcamayı.

TS-FAN
03.12.2011, 22:21
Burada yazıldığı gibi demişse çok gereksiz ve saçma bir konuşma olmuş..

ahamitokutan
03.12.2011, 22:47
video var mı?bunu dediğine inanamıyorum.inanmak istemiyorum!

Sefer A.
03.12.2011, 23:34
Kurtçuluğu daha önemliymiş Trabzonspor'dan..Belirtileri vermesi iyi oldu.

he he o çok sevdigin taraftar grubunun basindakinin kartalciligini belirtmesi gibi

hodlu
04.12.2011, 16:54
Ünal Hoca bence bu sözleri söylerken hiçbir şey hesaplamamıltır.Ünal hocanın bu tarz herkese bal dağıtan yuvarlak sözleri vardır.Buda onlar gibi bir demeçti... Ben çok önemsemiyorum............

Hekimoğlu
04.12.2011, 17:22
Boş konuşmuşsun Ünal keşke millete mavi boncuk dağıtayım derdine düşmesen de bizde seni bu hallerde görmesek yazık.

DURAS
04.12.2011, 17:29
biz taraftar hariç herkes aynı gemide ne yazık ki!!! futbolun endüstriyelleşmesi neticesinde taraftar yolunacak kazdan başka birşey değildir

ekremcengiz
04.12.2011, 18:00
Yazık olmuş hiçbir görüş siyasi olsun sosyal olsun Trabzonspordan üstün değildir!

yaranozlu
04.12.2011, 18:24
ünala, şenol hoca ve sadri başkan büyük bir şans vermiştir fakat bu şansı iyi kullanamadığını bu boş konuşmasından anlayabiliyoruz. bunca senedir yanlışı da olmuştur şenol hocanın ama boş konuşmasını ben hiç görmedim. sen daha sınava girmeden kalıyorsun ünal! yazık! mecnun ve b.uygun şerefsizlerini unutmadık biz! sivas maçındaki sahtekar hareketlerini unutmadık. sivas maçıyla kapanan sahamız, giden 3 puan bir senemizi heba etmiş, etkileriyse dönemin cıvata başkanı albayrakla beraber 3 yıl sürmüştür. senin ne haddine mecnunla ilgili olumlu bir kelime kullanmak. kaldı ki mecnun denilen adam(?) mapusa yabancı değildir. daha önce de başka şekillerde içeride yatmıştır. bu pisliklerle senin işin olmamalı, olmamamlıydı. hatırı olmaz bu işin! taraftarın gözünde bütün sempatini yitirdin ünal, tıpkı kendini satacak kadar aşağılaşan malum taraftar grubumuz gibi.

cimlagava
04.12.2011, 18:35
Millet bizim kara oğlanın niyetini okuma derdinde. Herkes haddini bilsin. Goygoya gerek yok.

fernandotorres
04.12.2011, 19:19
böyle söylediyse yanlış yapmıştır. severim ve sayarım ünal hocayı ama, bu sözler gerçekse metris ehe orda...

Gamze_TS
05.12.2011, 11:45
Unal hocayla gecen sene ilk yari sonundaki Karabuk macindan iki gun sonra, yani devre arasinda tanistim. Tesislere gittik babamla misafir olarak, Unal hoca tesadufen oradaydi ve bizi cok sicak karsiladi, tesisi gezdirdi, beraber yemek yedik, sohbet ettik.
Trabzonspor'dan ve Trabzon'dan bahsederken gozleri parliyor. Sehre de asik, klubumuze de. Devre arasi olmasina, futbolcular izinde olmasina ragmen, o tatil gunu tesislerdeydi. Karisi ve uc oglu lzmir'de yasiyor olmasina ragmen o hemen pili pirtiyi toplayip gitmemis, odasinda hesaplar yapiyor, calisiyordu. Bana Trabzon'u ve Trabzon'lulari nasil sevdiginden bahsetti yeni tanismamiza ragmen. O kadar mutlu olmustum ki takimin Senol hoca ve Unal hocaya emanet olmasindan. Cunku ikisi de gercek Trabzonspor'lu.
Hatirlarsaniz futbolcuyken de butun lstanbul klupleri pesinden kosarken bizi tercih etmis, Trabzonspor'u secmistir.
Cocuklugumuzun, gencligimizin kahramani,Unal Karaman;
Lig tv'de biz gercek sampiyonuz dediginde alkisladigimiz Unal Karaman;
Gercek Trabzon'lu, gercek Trabzonspor'lu Unal Karaman....

O roportaji seyrettim, oylesine dostluk adina, ortami yumusatmak icin soyledi diye dusunuyorum ama ister siyasi gorusu adina soylesin, ister dalga gecmek icin, ister oylesine;
bildigim ve gozumle gordugum tek gercek var:

Size yemin ederim ki, profesyonel degil en az benim kadar gercek Trabzonspor'ludur Unal Karaman!

Unal hocayi bu kadar cabuk harcamayin, onun gibi Trabzonspor'a asik spor adami bulamayiz!

zeki gursoy
05.12.2011, 12:03
saçma sapan bi konuşma yapmuş..feir play yapayım derken bom b.k etmiş durumu...adına çok üzüldüm, onu çok sevdiğim için üzüldüm...yazık...mecnun dediğin adam kim ya? azizin g.tünden ayrılmayan zaar cinsi...övmeye kalktığın adam sein yerinde gözü olan seni hiçe sayan aziz ne derse onun dışına çıkmayan bi insan..ne selam sabahı bu ünal?...

Emirhan Ömeroğlu
05.12.2011, 14:31
Ünal Hocanın arkasından salak saçma konuşanları kınıyorum.

Konuşmanın videosu varsa izleyelim ondan sonra yorum yapalım. Ortalığı bulandırmanın anlamı yok.

Tekke
05.12.2011, 14:41

Bunu dediyse, Ünalı görmek istemiyorum artık. Nasıl güveniriz ona artık???

İlker Akçay
05.12.2011, 16:22
Hala bir video göremedik demeç ile ilgili...

Ünal Karaman böyle bir söz söylediyse hata etmiştir ama bu Ünal Karaman'ın bir efsane olduğunu ve gerçek bir Trabzonsporlu olduğu gerçeğini değiştirmez..

Mahmut Baran
05.12.2011, 17:39
Burada Ünal Karaman'ın ideolojisine laf atanlar biliyor musunuz ki TÜRKİYE'nin en büyük yıldızı olduğu dönemde TRABZONSPOR'u seçmesindeki en temel nedenin İDEOLOJİSİ oldunu ??

Muhalif
05.12.2011, 19:16
Ünal Karaman da insandır, hata da yapabilir ki kendisine göre hata olmayabilir bu açıklama. Ama şuna eminim ki Şenol Güneş'ten sonra bizi geleceğe taşıyabilecek hem teknik hem karakter olarak en uygun kişi Ünal'dır. Bu konuşmasını hata olarak görsek de en ufak bir yanlışta harcanacak adam değildir Ünal. Sonuna kadar arkasındayım ve destekliyorum.

brushfield
05.12.2011, 19:38
Ben de canlı yayında izledim o röportajı ve çok üzüldüm. Gereksiz bir iyi niyet gösterisiydi. Ama seni seviyoruz Trabzonlu Ünal, bir daha yapma böyle şeyler, adına üzüldüğün kişiler ellerinde olsa bir avuç suda boğarlar bizi...

http://youtu.be/Q1Fp2xppGfk

fteotdgs
05.12.2011, 19:51
Herkes bir seyleri anlamiyor. Ben de sunu anlamiyorum: Uzun uzun yazmayacagim U. Karaman'in sozkonusu demecinin yanlisligini bir kere daha. Buna tek bir sey diyemiyorsun, cunku yanlis oldugunu sen de biliyorsun. Ondan sonra cikip ne olursa olsun arkasindayim diyorsun. Su durumda "ne olursa olsun" Trabzonspor'un aleyhine, zararina bir durum. Kisacasi Trabzonpor camiasinin sayginligina, butunlugune zarar veren bir demeci ve/veya bu demecin sahibini "ne olursa olsun" savunmanin mantigini anlamiyorum.

h@msi61
05.12.2011, 19:53
Unal hocayi cok seviyorum fakat boyle birsey dediyse eger bulundugu konumda 1 dakika daha durmamasi gerekir. Sampiyonlugumuzu calan adamlara bu laflar neyin nesi?

ziyaretci
05.12.2011, 20:01
Unal hocayla gecen sene ilk yari sonundaki Karabuk macindan iki gun sonra, yani devre arasinda tanistim. Tesislere gittik babamla misafir olarak, Unal hoca tesadufen oradaydi ve bizi cok sicak karsiladi, tesisi gezdirdi, beraber yemek yedik, sohbet ettik.
Trabzonspor'dan ve Trabzon'dan bahsederken gozleri parliyor. Sehre de asik, klubumuze de. Devre arasi olmasina, futbolcular izinde olmasina ragmen, o tatil gunu tesislerdeydi. Karisi ve uc oglu lzmir'de yasiyor olmasina ragmen o hemen pili pirtiyi toplayip gitmemis, odasinda hesaplar yapiyor, calisiyordu. Bana Trabzon'u ve Trabzon'lulari nasil sevdiginden bahsetti yeni tanismamiza ragmen. O kadar mutlu olmustum ki takimin Senol hoca ve Unal hocaya emanet olmasindan. Cunku ikisi de gercek Trabzonspor'lu.
Hatirlarsaniz futbolcuyken de butun lstanbul klupleri pesinden kosarken bizi tercih etmis, Trabzonspor'u secmistir.
Cocuklugumuzun, gencligimizin kahramani,Unal Karaman;
Lig tv'de biz gercek sampiyonuz dediginde alkisladigimiz Unal Karaman;
Gercek Trabzon'lu, gercek Trabzonspor'lu Unal Karaman....

O roportaji seyrettim, oylesine dostluk adina, ortami yumusatmak icin soyledi diye dusunuyorum ama ister siyasi gorusu adina soylesin, ister dalga gecmek icin, ister oylesine;
bildigim ve gozumle gordugum tek gercek var:

Size yemin ederim ki, profesyonel degil en az benim kadar gercek Trabzonspor'ludur Unal Karaman!

Unal hocayi bu kadar cabuk harcamayin, onun gibi Trabzonspor'a asik spor adami bulamayiz!

su basligi gordum icim acidi ne tesadufki okudugum ilk 3 mesajin icindeki buydu. tesekkurler sayende digerlerini okumayacagim gerek yok!kimsede okumasin bunu okusun yeterli degil mi??

Ahmet Başkaya
05.12.2011, 20:02
Ünal Hoca'nın yaptığı yanlıştır .Ünal Hoca'nın hareketi yanlıştır .

Ama bu yanlış üzerinden ideolojisine , karakterine , Trabzonspor'luluğuna laf atmak kimse haddine değildir.

güneyli
05.12.2011, 20:05
Üstüne beton dökülesi bir başlık....

zafercalikoglu
05.12.2011, 23:19
bence fazla büyütmeyelim yapmış bir hata ,kimse kimsenin ne kadar trabzonsporlu oldugunu bilemez,kimseyede öğretemez,öğretmeye çalışanlar nerde oldukları belli,

bordoylamavi
06.12.2011, 11:34
yok mu şunun bi videosu boşaatıp tutmayalım. görüp de öyle yapalım yorumumuzu

Gamze_TS
06.12.2011, 12:34
su basligi gordum icim acidi ne tesadufki okudugum ilk 3 mesajin icindeki buydu. tesekkurler sayende digerlerini okumayacagim gerek yok!kimsede okumasin bunu okusun yeterli degil mi??

Inanin bu anlattiklarimiz cogu var azi yok. Ilk defa Trabzon'a gitmis olan bana ve orda dogup buyuyen sonradan lstanbul'a gelen babama , Trabzon'u anlatti ove ove bitiremedi, sanki o Trabzon'lu, biz degildik.Futbolcularla baliga cikislarini, evi yerine klupte kalmayi tercih ettigini anlatti. Senol hoca'ya olan saygisi, sevgisi, isine aski, futbolculara agabeylik edisi hepsi vardi sohbetimizde.
'Sampiyon olacagiz lnsallah' dedi. Bana gore sozunu de tuttu.
Lutfen artik bu baslik da kapatilsin, Allah Senol hoca'yi ve de Unal hoca'yi basimizdan eksik etmesin!

M.Kılıç50
06.12.2011, 16:01
cCc ;)

sefa belirtmis iste... baska söze gerek yok... ;)

genç61
06.12.2011, 19:00
ya kardeim roportajını yapıyorsun tam gitceksin bir şey daha soylemek istiyorum diyorsun ve o açıklamayı yapıyorsun

korkuyorum fener macından once aziz baskan sen ve dostların seni özledi gib bir keime kullanmazsın insallah biraz dikkat unal hoca konuşurken

ibrahim
30.05.2018, 08:25
Ünal Karaman gidene kadar unutmayacağım bu açıklamayı. Her yenilgide, her galibiyette aklımda olacak. Her halükarda ne olursa olsun laf sokacağım, hatırlatacağım bunu. Gidene kadar veya özür dileyene kadar.

voldamirin
30.05.2018, 09:10
Ünal Karaman gidene kadar unutmayacağım bu açıklamayı. Her yenilgide, her galibiyette aklımda olacak. Her halükarda ne olursa olsun laf sokacağım, hatırlatacağım bunu. Gidene kadar veya özür dileyene kadar.

Bu şekilde neyi kazanmayı hedefliyorsunuz ? Ya da şöyle sormak isterim böyle bir tavır sergileyerek taraftar ve takım ilişkisine ne gibi faydaları sağlamayı planlıyorsunuz?

Yiğit SARI
30.05.2018, 09:55
Bunun videosu falan var mı?

Tekke
30.05.2018, 11:27

Ünal, futbolcu olarak ülkeye gelmiş en marka orta sahalardandı, karakter adamıydı, çok severim.

Ünal’ın Hoca olduğu bir Trabzonspor’u ise değil desteklemek izlemek bile kabus olacaktır

Ben uzun süre maç izleme vb işlere ara veriyorum, YETER!

David_LuiZ4
30.05.2018, 23:13
Mevcut şehir nüfusunun yüzde yüzü 3 partiye oy vererek şike davasını satmış hala Ünal öyle dedi Şenol böyle dedi cart curt...Bırakın bu samimiyetsiz işleri çıkaracaktın bağımsız adayı basacaktın tokadı geçti o işler geçti herkes aynaya baksın...

Halihazırda herkesin eli birbirinin cebinde iken dört dörtlük duruş sahibi birini beklemek ummak ahmaklıktır.

hodlu
30.05.2018, 23:24
Trabzonspor tarihine damga vurmuş bir futbolcumuz boğaza kadar borca batmış bir dönemde göreve geliyor fakat ne kadar üzücü ki bu forumda bana göre son derece art niyetli bir başlık açılmıştır. Şike döneminde bu takımın hakkını alenen yiyenler belli iken Ünal Karaman'ı bu şekilde vuramazsınız. Aynı tepkiyi İbrahim Hacıosmanoğlu'na da gösterdiniz mi merak ediyorum. Bu başlık provakatif bir başlıktır ve kapatılmasını arz ediyorum...ÜNAL KARAMAN'ı size yedirmeyecek bu taraftar....

Önder28
30.05.2018, 23:34
yedi yıldır bu günü beklemiş sanki" ibrahim" kardeş. Adam daha antremana çıkmadan; gidene kadar laf sokmak felan nedir bu kin öfke? Kime faydası olur özür dilmesinin veya dilememesinin.

ibrahim
31.05.2018, 03:36
Bu şehir dünden bugüne mi bırakmış bu davayı? Dava henüz başlamış, şike yapan adamlar teker teker içeri alınıp sorgulanıyor. Ünal bey dava en ateşli günlerini yaşarken çıkıyor ve mahkemede karşımızda oturan ve hakkımızı alenen çalmış kişiye sahip çıkıyor. Davayı ilk suistimal eden adam Ünaldı be!

Hem de bunu sırf şikeci Mecnun ülküdaşı olduğu için yaptı herif. Ne farkı var şimdi bu günkü şikeci yandaşı partilere oy veren gurursuz kitleden? Bu tür insancıklardan bıkmadınız mı hala yahu?

Sefer A.
31.05.2018, 03:48
Bu şehir dünden bugüne mi bırakmış bu davayı? Dava henüz başlamış, şike yapan adamlar teker teker içeri alınıp sorgulanıyor. Ünal bey dava en ateşli günlerini yaşarken çıkıyor ve mahkemede karşımızda oturan ve hakkımızı alenen çalmış kişiye sahip çıkıyor. Davayı ilk suistimal eden adam Ünaldı be!

Hem de bunu sırf şikeci Mecnun ülküdaşı olduğu için yaptı herif. Ne farkı var şimdi bu günkü şikeci yandaşı partilere oy veren gurursuz kitleden? Bu tür insancıklardan bıkmadınız mı hala yahu?
anlatamiyoruz daa...
tayyip erdogan'in "sirf fbli oldugu için fbyi kurtarmasindan" ne farki var bunun ? hos sirf fbli oldugu için fbyi savunmadi belki ama, birçogumuz böyle düsünüyor, o zaman kizmayacagiz artik...
hayir yâni bir de soru falan sorulmadi, konusma bitti derken "bir sey eklemek istiyorum" gibi bir sey diyerek mecnun hiyarina bagladi konusmayi... tehdit mi aldi, birileri mi ona ricâ etti böyle konusmasini, anlamadim gitti...
ya da "mecnun olmasa biz sampiyonlar liginde olmazdik, onun halt yemesi isimize yaradi" mi demek istemisti acep :)

ya da bence ayni Senol gibi o da inanmiyor mecnun pustunun o islere karistigina, hani S.G bjknin o islere bulasmadigina inaniyordu ya... aynisi...

selcuk
31.05.2018, 03:54
yemin ederim yeter artik

iyki bir hata yapti, bir taslamaniz kaldi

raad birakin adami artikhttps://forum.bordomavi.net/attachment.php?attachmentid=15634&d=1527710809

ibrahim
31.05.2018, 04:41
anlatamiyoruz daa...
tayyip erdogan'in "sirf fbli oldugu için fbyi kurtarmasindan" ne farki var bunun ? hos sirf fbli oldugu için fbyi savunmadi belki ama, birçogumuz böyle düsünüyor, o zaman kizmayacagiz artik...
hayir yâni bir de soru falan sorulmadi, konusma bitti derken "bir sey eklemek istiyorum" gibi bir sey diyerek mecnun hiyarina bagladi konusmayi... tehdit mi aldi, birileri mi ona ricâ etti böyle konusmasini, anlamadim gitti...
ya da "mecnun olmasa biz sampiyonlar liginde olmazdik, onun halt yemesi isimize yaradi" mi demek istemisti acep :)

ya da bence ayni Senol gibi o da inanmiyor mecnun pustunun o islere karistigina, hani S.G bjknin o islere bulasmadigina inaniyordu ya... aynisi...

Ya yemin ederim bıktım bu Trabzonspor dışında başka hesaplar peşinde koşan dümbüklerden. Satır aralarında kendilerini ele vermeleri yok mu? Deli ediyor beni.

Sefer A.
31.05.2018, 04:44
Ya yemin ederim bıktım bu Trabzonspor dışında başka hesaplar peşinde koşan dümbüklerden. Satır aralarında kendilerini ele vermeleri yok mu? Deli ediyor beni.
al benden de o kadar,,, su an ilk sayfadan itibâren okuyorum bu basligi, herkes baksin okusun, millet nasil hayal kirikligina ugramis görsün... bizimkisi de ayni hesap iste, baska bir sey degil

ibrahim
31.05.2018, 04:46
yemin ederim yeter artik

iyki bir hata yapti, bir taslamaniz kaldi

raad birakin adami artikhttps://forum.bordomavi.net/attachment.php?attachmentid=15634&d=1527710809

Hata değil, bilerek isteyerek, kasti bir şekilde yaptı bu açıklamayı ve lafını geri alacağını da düşünmüyorum. Hatta ve hatta eminim ki hiç de pişman değil. Mecnun sevgisi Trabzonspor sevgisinden çok çok ötede!

Sefer A.
31.05.2018, 04:51
ibrahim

ben de ne atesliymisim o zamanlar, vay anasini, tfu kafama benim......

selcuk
31.05.2018, 11:59
Hata değil, bilerek isteyerek, kasti bir şekilde yaptı bu açıklamayı ve lafını geri alacağını da düşünmüyorum. Hatta ve hatta eminim ki hiç de pişman değil. Mecnun sevgisi Trabzonspor sevgisinden çok çok ötede!

öyle bilerek olsaydi tekrarlardi

1 kere yapilmis bir hata, zamaninda sen bile hos görmeye calismissin, neden simdi bu hinc

Gurpas
31.05.2018, 13:03
kim kaşıdı bu yarayı????

ibrahim
31.05.2018, 14:52
öyle bilerek olsaydi tekrarlardi

1 kere yapilmis bir hata, zamaninda sen bile hos görmeye calismissin, neden simdi bu hinc

Zamanında deli Erdoğancıydım mesela tüm bunlar yaşanmadan. 20 yaşında baktığım gibi bakmıyorum bugün 28'imde dünyaya. Özellikle bu şike meselesine taviz verecek halim yok bunca olandan sonra. İlk başlatan, şikeci bir namussuzu kendi içimizde mazur görmeye çalışan Ünal efendinin kendisiydi!

GKNRLP
31.05.2018, 15:01
Kendini sabote etmeye bu kadar meraklı nadir takım taraftarı vardır.

selcuk
31.05.2018, 15:16
Zamanında deli Erdoğancıydım mesela tüm bunlar yaşanmadan. 20 yaşında baktığım gibi bakmıyorum bugün 28'imde dünyaya. Özellikle bu şike meselesine taviz verecek halim yok bunca olandan sonra. İlk başlatan, şikeci bir namussuzu kendi içimizde mazur görmeye çalışan Ünal efendinin kendisiydi!

evet bir kez hata yapmis, sen hatasiz kulmusun

tekrarlasaydi sonsuza kadar arkandydim, yaw adamin agzindan bir kere hatali 1 cümle cikmis, 1 kez, bir

redbul
31.05.2018, 15:26
ya arkadaşlar ünal mecnına onu dedi bunu dedi çokta önemli değil bence kendi görüşüdür ünal mecnuna ne derse dedin bu öecnun otyakmazın şerefsiz olduğu gerçeğini kapatmaz burda asıl sorun ünal karamını bu takımın başına hangi kriterlerle hangi hoca özelliğiyle neden nasıl ve niçin geldiğidir hocalık anlamında hiç bir başarısı olmayam 51 yaşına gelmiş gelecekte vaadedmeyen potansiyeli olmayan bir adamın trabzonspor hocalığına nasıl geldiği bence mecnun olayından daha önemlidir.

ibrahim
31.05.2018, 15:27
evet bir kez hata yapmis, sen hatasiz kulmusun

tekrarlasaydi sonsuza kadar arkandydim, yaw adamin agzindan bir kere hatali 1 cümle cikmis, 1 kez, bir

Ya abicim kulübü tecavüze uğratmış, hakkını yemiş, sonrasında yağ gibi üste çıkmış bir güruh var. Kulübüme namussuzluk yapmış bi güruhun parçası olan bu şerefsizi koruması altına nasıl alabilir içimizden birisi ya? Bunu hata die nasıl geçiştirip affediyorsunuz? Üstelik lafını da geri almadı ve bir ömür de almayacak. Üstelik ölene kadar da bu piçle arkadaşlık yapacak. Bu tipte birini nasıl sorgusuz sualsiz affedip efsane efsane diye pohpohlayabiliyorsunuz. Aklım almıyor arkadaş ya!

selcuk
31.05.2018, 15:31
Ya abicim kulübü tecavüze uğratmış, hakkını yemiş, sonrasında yağ gibi üste çıkmış bir güruh var. Kulübüme namussuzluk yapmış bi güruhun parçası olan bu şerefsizi koruması altına nasıl alabilir içimizden birisi ya? Bunu hata die nasıl geçiştirip affediyorsunuz? Üstelik lafını da geri almadı ve bir ömür de almayacak. Üstelik ölene kadar da bu piçle arkadaşlık yapacak. Bu tipte birini nasıl sorgusuz sualsiz affedip efsane efsane diye pohpohlayabiliyorsunuz. Aklım almıyor arkadaş ya!

korumaya felan aldigi yok, abartma

kafana göre takil, umarim bu baskalarindan bekledigin hatasizligi kendinde uyguluyorsundur...

Sefer A.
31.05.2018, 15:42
ne olurdu sanki o lafi demeseydi, valla su an aldigi destegin 2 katini alirdi... Trabzonspor'u sâhiplenmesi tam istedigim gibi sayilir, Senol falan 0 kalir bunun yaninda...
hayir yâni mesele ülkücülük milliyetçilik ise, bu görüste olan birine mecnun gibi pisliklere sâhip çikmamak yakisirdi, ama yok, ne Ünal ne de mhp bu konuda iyi bir sinav veremedi, fb mecnun saksakçiligi yaptilar...
onun için hep vurgularim, yine de bu konuda en adam gibi durus sergileyen Koray Aydin'dir, Trabzonlu ünlüler içerisinde Trabzonspor'a ihânet etmeyen 3-5 kisiden birisidir