PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 15. Hafta | Trabzonspor 0 - 3 Galatasaray

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Furkan S.
10.12.2011, 22:23
SON DAKİKA - Galatasaray maçı öncesi antrenmanda kavga eden kaptan Tolga ve Giray teknik direktör Şenol Güneş tarafından süresiz kadro dışı bırakıldı.. Giray'ın da kaptanlık görevi bulunması nedeniyle boşta kalan pazuband Tayfun Cora ve Mustafa Yumlu ikilisine verildi.

Doğruluk payı nedir?

Doğruluk payı yok.

facedeki yazı bu deavmını okumadınmı şaka yaptılar güya:D

Ahmet Selvi
benim en büyük şikyetim malesef taraftarımız tribünde baskı yapamıyor.

Murathan
Zor maclar öncesi (mesela SL maclari) bunu bilerek yapiyorum. Hani mac tahminlerinde insanin genelde dediginin aksi cikar ya o bakimdan. :)

Bunu kendi çevrene yapsan?
Burdaki yüzlerce kişinin günahkar olmasını sağlıyorsun da...:rolleyes:

Cihat K
10.12.2011, 22:24
http://s14.directupload.net/images/111210/lkwh96xi.swf

Umut'un golü
hazırlanış bakımından 10 numara gol.

Ilelioglu
10.12.2011, 22:25
GS'liler yanlarındayken mi bağıracaklar? Beşiktaş maçında aksi oldu.

O malum grup yine mi bu ezikleri yanlarina aliyor? :mad: Demekki Quaresma'nin yaptigi hareket acmadi onlari. Hadi bakalim...:rolleyes:

Ayrica; Statta sadece o malum grup yok. Onlar yapmiyorsa digerleri yapsin. Gecen sezon icerideki bütün zorlu maclarda müthis bir taraftar vardi. Hele Kayseri macindaki isligi ve baskiyi unutamiyorum. 3-3 biten mactan bahsediyorum...

..

Ahmet Selvi
10.12.2011, 22:26
O malum grup yine mi bu ezikleri yanlarina aliyor? :mad: Demekki Quaresma'nin yaptigi hareket acmadi onlari. Hadi bakalim...:rolleyes:

Ayrica; Statta sadece o malum grup yok. Onlar yapmiyorsa digerleri yapsin. Gecen sezon icerideki bütün zorlu maclarda müthis bir taraftar vardi. Hele Kayseri macindaki isligi ve baskiyi unutamiyorum. 3-3 biten mactan bahsediyorum...

..

hangi grup o trabzonlu gençler mi?:confused:

Ilelioglu
10.12.2011, 22:27
Bunu kendi çevrene yapsan?
Burdaki yüzlerce kişinin günahkar olmasını sağlıyorsun da...:rolleyes:

Maci benim dememle kaybediyorsak küfür edenleri anlarimda diger türlü anlamam. Cevremde de yapiyorum zaten.

Ilelioglu
10.12.2011, 22:29
hangi grup o trabzonlu gençler mi?:confused:

Tam üstüne bastin.

Murathan
10.12.2011, 22:29
Maci benim dememle kaybediyorsak küfür edenleri anlarimda diger türlü anlamam. Cevremde de yapiyorum zaten.

Maçı kaybetmişiz veya kazanmışız diye bir şey demedim.
İnsan şuraya giriyor bir-iki yorum okumaya ama her sayfa da en az 1 tane olumsuz yazın olduğu için; forumdan soğuyor(um).

Ilelioglu
10.12.2011, 22:39
Maçı kaybetmişiz veya kazanmışız diye bir şey demedim.
İnsan şuraya giriyor bir-iki yorum okumaya ama her sayfa da en az 1 tane olumsuz yazın olduğu için; forumdan soğuyor(um).

Murathan;

Futbolda kaybetmekte var kazanmakta berabere kalmakta. Ben kaybedecegimizi düsünürüm sen ise kazanacagimizi. Herkesin bir yorumu vardir mutlaka. Böyle maclar öncesi yorumcularda genelde "3 ihtimalli bir mac" yorumunu yaparlar. Onlari dinlerkende Televizyon izlemekten soguyormusun? Trabzonspor ile ilgili olumsuz seyler yazilmasin istiyorsun sanirim. Eger bir olumsuzluk varsa üstünü mü örtelim? Görmezden mi gelelim? Gercekci olmayalim mi yani? Herkesin "Trabzonspor'un kazanacagini" düsünmesi mümkün mü? :)

Not: Her baslikta olumsuz bir yorum yada mesaj var ayrica. Sirf bu takimin taraftariyiz diye hep olumlu seyler yazmamiz mümkün degil.

Cem Akyüz
10.12.2011, 22:42
Her takıma yenilin ama bu takıma yenilmeyin.Türkiye tarihinin en kahpe takımıdır ğs.İnşallah farklı bir skorla kazanırız.bu ğs maçlarını her zaman farklı bir motivasyon ile izlemişimdir.Allah yardımcımız olsun

Ilelioglu
10.12.2011, 22:44
Her takıma yenilin ama bu takıma yenilmeyin.Türkiye tarihinin en kahpe takımıdır ğs.İnşallah farklı bir skorla kazanırız.bu ğs maçlarını her zaman farklı bir motivasyon ile izlemişimdir.Allah yardımcımız olsun

Aynen bende böyle düsünüyorum. Demin kuzenle konustuk oda böyle düsünüyor. Bu gs den baska türlü nefret ediyorum.

TSunami_69
10.12.2011, 22:47
Aynen bende böyle düsünüyorum. Demin kuzenle konustuk oda böyle düsünüyor. Bu gs den baska türlü nefret ediyorum.
bu şerefsizler değil mi hiç iddaları olmadığı yıl bizi avni akerde 4 2 yenip şampiyonluktan eden.. acısıı dün gibi içimde. sinirden maçtan haberi bile olmayan kuzenimi dövdüm. sırf gs li diyee

E. Okan Bülbül
10.12.2011, 22:48
Real betis maçını izleyenler var mı ? 90dan sonra maç çevirdiler :D

TSunami_69
10.12.2011, 22:49
bu maçı ve gençler maçını alırsak gs ve fb nin tam ensesindeyiz. fenei de yenersek lideriz. daha da kimse bizi indiremez liderlikten

Ilelioglu
10.12.2011, 22:49
bu şerefsizler değil mi hiç iddaları olmadığı yıl bizi avni akerde 4 2 yenip şampiyonluktan eden.. acısıı dün gibi içimde. sinirden maçtan haberi bile olmayan kuzenimi dövdüm. sırf gs li diyee

Aynen öyle.

TSunami_69
10.12.2011, 22:50
Real betis maçını izleyenler var mı ? 90dan sonra maç çevirdiler :D
ben izliyorum da. keşke bizim cl maçlarını da o spiker anlatsaydı.

TSunami_69
10.12.2011, 22:51
el classicooo......

Cafer Bulur
10.12.2011, 22:54
ben izliyorum da. keşke bizim cl maçlarını da o spiker anlatsaydı.
Inter macini anlatan o,yani murat kosova degil miydi?

TSunami_69
10.12.2011, 22:55

..
bir mümin aynı elikten iki defa sokulmazzz.. ben demiyorum efendimiz (s.a.v) diyor

TSunami_69
10.12.2011, 22:56
Inter macini anlatan o,yani murat kosova degil miydi?
oydu sanırım..

Cafer Bulur
10.12.2011, 22:58
Bu anlayis yanlistir.

Hicbir takim bize uzak ya da yakin degil.

Sadece rakiplerimiz var ve hepsini yenmek zorundayiz.

Onu yensek daha iyi olur,bunu yenmesek daha az kötü olur anlayisi Trabzonspor gibi büyük bir takima büyük zarar veriyor.

Gecen sezon kendimize en yakin gördügümüz eskisehir bizi sampiyonluktan etti,bundan ders almis olmamiz gerekir.

Eren Karaahmetoğlu
10.12.2011, 22:58
http://www.sporaktif.com/videogaleri.asp?vid=171709

Buyrun kırmızı gaylerin karşılaması..

Ölümüne oynayıp alın şu maçı.

Yönetim futbolcu taraftar
D.t oğlanı galatasaray !

Ilelioglu
10.12.2011, 23:03
Bu anlayis yanlistir.

Hicbir takim bize uzak ya da yakin degil.

Sadece rakiplerimiz var ve hepsini yenmek zorundayiz.

Onu yensek daha iyi olur,bunu yenmesek daha az kötü olur anlayisi Trabzonspor gibi büyük bir takima büyük zarar veriyor.

Gecen sezon kendimize en yakin gördügümüz eskisehir bizi sampiyonluktan etti,bundan ders almis olmamiz gerekir.

Orasi öyle ama özellikle bu gayseye yenilmeyi kaldiramiyorum ben.

Ilelioglu
10.12.2011, 23:06

D.t oğlanı galatasaray !

Yaziklar olsun ya...Eskiden Trabzon'a gelmeye korkardi bunlar. :mad:

Cafer Bulur
10.12.2011, 23:07
Orasi öyle ama özellikle bu gayseye yenilmeyi kaldiramiyorum ben.
Ben de kaldiramiyorum ama biz sadece gs ye degil hicbir takima yenilmeyi kabul etmemeliyiz.

Ilelioglu
10.12.2011, 23:09
Ben de kaldiramiyorum ama biz sadece gs ye degil hicbir takima yenilmeyi kabul etmemeliyiz.

Cafer abi tabiki diger yenilgilerde bizleri yikiyor ama Eren'in verdigi linki bir acip o görüntüleri izlesen sende anlarsin ne demek istedigimi. Yine gerildim ben ya...

SarR52
10.12.2011, 23:11
Yarın şike yasasını prtesto edilse ve konfeti falan yeri,nde dolara benzeen yada dolar baskısı olan kağıtlar falan olsa para gibi sahaya atılsaa ... ...

Cafer Bulur
10.12.2011, 23:11
Cafer abi tabiki diger yenilgilerde bizleri yikiyor ama Eren'in verdigi linki bir acip o görüntüleri izlesen sende anlarsin ne demek istedigimi. Yine gerildim ben ya...
Izledim,karsilayanlar ktü de okuyan üniversiteli gencler herhalde.

Hos görüntüler degil ama önemli olan o seslerin mac saatinde cikmamasidir.

SADECETRABZON61
10.12.2011, 23:15

Bu moda haline geldi her takımı karşılaştırmak Trabzonspor efsanesi yavaş yavaş gidiyor daha doğrusu Trabzon efsanesi.

Ilelioglu
10.12.2011, 23:18

Abi kimligimizi kaybediyoruz resmen. Biz bu degildik.

Cafer Bulur
10.12.2011, 23:36
Az önce messi ilerde bir top kaybetti ama taa geriye kadar düserek rakibinden topu söktü aldi.

Bazen rakip yanindan gectigi halde bakan,süperstar gibi ilerde takilan burak bunlari görmeli,örnek almali.

Katilan,katilmayan....

Ilelioglu
10.12.2011, 23:41
Az önce messi ilerde bir top kaybetti ama taa geriye kadar düserek rakibinden topu söktü aldi.

Bazen rakip yanindan gectigi halde bakan,süperstar gibi ilerde takilan burak bunlari görmeli,örnek almali.

Katilan,katilmayan....

Katiliyorum ben. Burak son zamanlarda mücadele etmiyor nedense. Mesela son Lille macinda daha cok pres yapmasini beklerdim.

memmedaga
10.12.2011, 23:52

D.t oğlanı galatasaray !

uyanin noluoruz arkadas eskiden trabzona gelince ayaklari titrerdi bunlarin

FC-ST-PAULI-61
10.12.2011, 23:57

D.t oğlanı galatasaray !
Jan da giyinmistir gs formasini

Mollasalihoğlu
10.12.2011, 23:57
Ne kadar modern bir şehiriz değil mi? :)

tarsus
10.12.2011, 23:58
bu karşılama rezaleti nerden çıktı???buna kim izin verdi?trabzonumda cincon çoşkulu karşılanıyor bide üstüne hain engine sevgi gösterileri yapılıyor:(

Bekir
11.12.2011, 00:01
Adamlar girmeleri yasak olan stada girip üstüne bir de Trabzonspor taraftarına ayrılan bölümde maç izleyecekler,siz gelmiş karşılamadan bahsediyosunuz.

Videoyu iyi izleyin belki malum şahıs da sarı-kırmızı forma giyip karşılamaya gitmiştir.

Benim İstanbul'da ikamet ettiğim mahallede Ts-Gs derbisi olsa kimse buraya karşılamaya falan gelemez.

Şentürk
11.12.2011, 00:06
bu karşılama rezaleti nerden çıktı???buna kim izin verdi?trabzonumda cincon çoşkulu karşılanıyor bide üstüne hain engine sevgi gösterileri yapılıyor:(

Üniversite okuyan öğrenciler hepsi tiplerindende anlaşılıyor.

Cafer Bulur
11.12.2011, 00:08
Ilk yarida messi basit bir faul yaptigi pozisyondan sonra real taraftari öyle bir gürültü cikardi ki hakem nerdeyse messiyi oyundan atiyordu.

Iste bizim taraftar bunu yapamiyor,ilelioglunun hakli olarak vurguladigi konu bu...

tarsus
şike konusunda yanlız kalıyoruz,meclisteki anayasa değişikliğinde trabzonlu vekiller neden sessiz diyoruz cevabı çok acık videoda belli,biz birlik olamıyoruz eski trabzon ruhunu yakalamayı bırakın kaybetmişiz bu ruhu:(fırtınanın estiği o 75li-80li yıllar bu olaylar olsa şikeciler devlet tarafından cezalandırılmasa biletlerini biz kesmiştik,trabzona gelen rakibi karşılamaya tek bir taraftarı bile gelse ve bu anlaşılsa korkudan altına işetilirdi

kaan53
nerde eski trabzonspor taraftarı böylemi geleceklerdi istanbul ezikleri.Taraftar profilimiz tamamen değişti çok yazık çok !

Kamil Çakmak
11.12.2011, 00:09
Karşılama görüntüleri hiç hoş değil. Ben Trabzon da bunu ilk defa görüyorum. Bu görüntüleri ,"Trabzonda artık taraftar medediyetli olmalı" diyen anlayışın yada taraftar gruplarının Trabzonspor sevgilsine yada sahiplenmesine bırakıyorum. Medeniyet her zaman lazım. olsun. Trabzonda bu görüntüler olcaksa medeniyet olmasın. Tokat lı olarak benim kanıma dokunuyorda, Trabzon luların ve medeniyet sahibi traftar gruplarının kanına dokunmuyormu. Sahip çıkın şehrinize vede takımımıza.

Cafer Bulur
11.12.2011, 00:12
Karşılama görüntüleri hiç hoş değil. Ben Trabzon da bunu ilk defa görüyorum. Bu görüntüleri ,"Trabzonda artık taraftar medediyetli olmalı" diyen anlayışın yada taraftar gruplarının Trabzonspor sevgilsine yada sahiplenmesine bırakıyorum. Medeniyet her zaman lazım. olsun. Trabzonda bu görüntüler olcaksa medeniyet olmasın. Tokat lı olarak benim kanıma dokunuyorda, Traftar gruplarının kanına dokunmuyormu. Sahip çıkın şehrinize vede takımınıza.
Abi ben de bu konuya bu kadar kizilmasina anlam veremiyorum.

Simdi havaalanina bir grup taraftar gelipde gs yi karsilamak istiyorsa ne yapilabilir,buna yasak mi koyulmali?

Bizde istanbulda yüzlerce taraftarimiz tarafindan karsilanmiyormuyuz,buna karsi kim ne yapabilir?

Tamam 3 eziklerin Trabzonda karsilanmasi hos degil ama buna takilmaktan ziyade rakibe baskiyi avni akerde yapabilmenin yollarini aramaliyiz.

Cafer Bulur
11.12.2011, 00:18
Mesela yarinki macta baskiyi sadece selcuk ve enginin üstüne yapmakda dogru olmayacaktir.

Hatta engin ve selcuk ayirt edilmeyip gs bir rakip olarak baski altina alinirsa cok daha lehimize olacaktir.

Egemen e bjk macinda sürekli islik geldi de ne oldu,son dakikada kendisini yere atarak bize zarar vermedi mi?

Cagrim kesinlikle engin ve selcuka küfürlü tezahürat yapilmamasidir,bu yapilirsa bizim aleyhimize olur.

Kesinlikle ve kesinlikle selcuk ve engine alkis tutularak gazlari alinmalidir,bir nevi onlarla alay edilmelidir.

Kamil Çakmak
11.12.2011, 00:23

Simdi havaalanina bir grup taraftar gelipde gs yi karsilamak istiyorsa ne yapilabilir,buna yasak mi koyulmali?

Bizde istanbulda yüzlerce taraftarimiz tarafindan karsilanmiyormuyuz,buna karsi kim ne yapabilir?

Tamam 3 eziklerin Trabzonda karsilanmasi hos degil ama buna takilmaktan ziyade rakibe baskiyi avni akerde yapabilmenin yollarini aramaliyiz.

Esasında kişisel tartışma konusu yapmak istemem. Evet ben bu görüntelere kasıldım . Medeniyet dersen onada sahibim allaha şükür.

Bir grup taraftar geliyorsa karşılamaya ne yapılabilir diyorsun. Evet eskiden buna cüret edemezlerdi. Eskiden değil çok yakın tarihe kadar. Ama sizin gibi zihniyetlerin yüzünden bunlarıda görüyoruz ne yazıkkı.

Gs nin Trabzonda karşılanması ile bizim Takımımızı İstanbulda karşılamamız arasında nasıl bir bağlanti kuruyorsun sen. Orası bir mentropol şehir. 4-5 tane takım barındırıyor bünyesinde. Ve İstanbulda yaşayan Trabzonlular olmakla birlikte, Orda yaşayan Bir sürü Trabzonsporlu var. Biz istanbulu buyük takım olarak paylaşmışız bir kere. Bunu hafızana iyi sok öyle yorum yap.

tarsus
11.12.2011, 00:23

trabzon istanbulun bizansın ulaşamadığı daha doğrusu giremediği bir futbol mabetidir.türkiyede kendisi dışında kim şampiyon olursa olsun asla sokaklarında bu şampiyonluğu kutlayamadığı tek şehirdir.bu şehirde karşılama adı altındada olsa rakip takıma çoşkuyla destek vermek 7 den 70e erkeğinden bayanına trabzona gönül vermiş kişileri derinden yaralar ve trabzonspor sevgisiyle bu yolda canını vermiş renkdaşlarımızın aziz ruhlarını rahatsız eder.

Cafer Bulur
11.12.2011, 00:30
Esasında kişisel tartışma konusu yapmak istemem. Evet ben bu görüntelere kasıldım . Medeniyet dersen onada sahibim allaha şükür.

Bir grup taraftar geliyorsa karşılamaya ne yapılabilir diyorsun. Evet eskiden buna cüret edemezlerdi. Eskiden değil çok yakın tarihe kadar. Ama sizin gibi zihniyetlerin yüzünden bunlarıda görüyoruz ne yazıkkı.

Gs nin Trabzonda karşılanması ile bizim Takımımızı İstanbulda karşılamamız arasında nasıl bir bağlanti kuruyorsun sen. Orası bir mentropol şehir. 4-5 tane takım barındırıyor bünyesinde. Ve İstanbulda yaşayan Trabzonlular olmakla birlikte, Orda yaşayan Bir sürü Trabzonsporlu var. Biz istanbulu buyük takım olarak paylaşmışız bir kere. Bunu hafızana iyi sok öyle yorum yap.
Abicim ben de istemiyorum sen de istemiyorsun ama Trabzondada maalesef ama maalesef bircok gs taraftari oldugunu kabul etmeliyiz.

Kaldiki oraya gelenlerin hepsi de Trabzondan gelmiyor,rizeden oradan buradan gelenlerde vardir.

Böyle seylere takilip kalmamak lazim,biz büyügüz gs Trabzonda karsilansada büyük takimiz,selde olsalar Trabzondan ne götürebilirler ki?

Baskiyi avni akerde yapacaksin,bagiracaksin cagiracaksin onlarin seslerini cikartmayacaksin yarinki macta cikmayacak ayri bir konuda avni akerde bile rakip taraftarin seslerini cokca duymadik mi?

SADECETRABZON61
11.12.2011, 00:31

Sizin Yorumlarınızı Hiç Beğenmiyorum abi Trabzonsporluluğunuzdanda şüpheliyim Trabzonla İstanbulu Bir Tutan bir zihniyete sahipsiniz İstanbul 15 milyon nüfuslu bir şehir ve her takımın taraftarı ve her türlü memleketli İnsan var Orda her takım zaten karşılanıyor Önemli Olan Trabzon Gibi Sadece Trabzonsporu Tutanların olduğu ( Çürük elmaları saymıyorum) Bir yerde Başka Takımların karşılanması kötü birşeydir ve İnsanların giderek Trabzonu deplasmandan saymamasına neden Olur.Biraz Googledan araştırma yapın insanlar kaç sene evvel Trabzon anısını anlatıyor ayakları titretmiş şimdi Öylemi Nasıl bu durumdan rahatsız Olmuyorsunuz anlamıyorum tamam bizlerden yaşca büyüksünüz hayat tecrübeniz farklı olabilir ama Bu şekilde her yoruma cevap vermenizi gerektirmez Lütfen Taraftar Konusunda Yorumunuzu Kendinize saklayın ve Maçlar Hakkında Konuşun..
Ben İzmirde Oturan Bir Trabzonsprlu Olarak kendime Yediremiyorum Başka Takım taraftarlarının Trabzonda Karşılanmasına Siz Yedirebiliyorsanız devam edin.....:mad:

Şentürk
11.12.2011, 00:32
trabzon istanbulun bizansın ulaşamadığı daha doğrusu giremediği bir futbol mabetidir.türkiyede kendisi dışında kim şampiyon olursa olsun asla sokaklarında bu şampiyonluğu kutlayamadığı tek şehirdir.bu şehirde karşılama adı altındada olsa rakip takıma çoşkuyla destek vermek 7 den 70e erkeğinden bayanına trabzona gönül vermiş kişileri derinden yaralar ve trabzonspor sevgisiyle bu yolda canını vermiş renkdaşlarımızın aziz ruhlarını rahatsız eder.

Renkdaş tamamen katılıyorum aynı duygular içerisindeyim senle ama bu şehirde 35 bin öğrenci barındıran üniversite var. 30-40 kişi genç toplanmış şivelerinden tut giyinişlerine kadar ben buralı değilim öğrenciyim diyor.Biz de gurbette öğrenciyken aynıydık.
Yani bu durumu abartmamak gerek. O kişiler statın etrafında atkılarla formalarla gezsin bakalım jan man tanımaz kimse.

Cafer Bulur
11.12.2011, 00:36
Sizin Yorumlarınızı Hiç Beğenmiyorum abi Trabzonsporluluğunuzdanda şüpheliyim Trabzonla İstanbulu Bir Tutan bir zihniyete sahipsiniz İstanbul 15 milyon nüfuslu bir şehir ve her takımın taraftarı ve her türlü memleketli İnsan var Orda her takım zaten karşılanıyor Önemli Olan Trabzon Gibi Sadece Trabzonsporu Tutanların olduğu ( Çürük elmaları saymıyorum) Bir yerde Başka Takımların karşılanması kötü birşeydir ve İnsanların giderek Trabzonu deplasmandan saymamasına neden Olur.Biraz Googledan araştırma yapın insanlar kaç sene evvel Trabzon anısını anlatıyor ayakları titretmiş şimdi Öylemi Nasıl bu durumdan rahatsız Olmuyorsunuz anlamıyorum tamam bizlerden yaşca büyüksünüz hayat tecrübeniz farklı olabilir ama Bu şekilde her yoruma cevap vermenizi gerektirmez Lütfen Taraftar Konusunda Yorumunuzu Kendinize saklayın ve Maçlar Hakkında Konuşun..
Ben İzmirde Oturan Bir Trabzonsprlu Olarak kendime Yediremiyorum Başka Takım taraftarlarının Trabzonda Karşılanmasına Siz Yedirebiliyorsanız devam edin.....:mad:
Ben senin yasin kadar Trabzonsporluyum onu kimseyle tartismam tartistirmam bu konudaki yorumunu da kendine sakla demissin bu nasil bir anlayistir burasi bir forum degil mi dogru yada yanlsi fikirlerin tartismasini neden kabullenmiyorsun?

Taraftarlik gs nin veya baska bir takimin havaalaninda karsilanmasina karsi cikmak ya cikmamaya mi bagli ayrica ben kimse yorumumu begensinler diye yorum yapmiyorum hosuna gitmiyorsa alinti yapmazsin olur biter.

Kamil Çakmak
11.12.2011, 00:37
Abicim ben de istemiyorum sen de istemiyorsun ama Trabzondada maalesef ama maalesef bircok gs taraftari oldugunu kabul etmeliyiz.

Kaldiki oraya gelenlerin hepsi de Trabzondan gelmiyor,rizeden oradan buradan gelenlerde vardir.

Böyle seylere takilip kalmamak lazim,biz büyügüz gs Trabzonda karsilansada büyük takimiz,selde olsalar Trabzondan ne götürebilirler ki?

Baskiyi avni akerde yapacaksin,bagiracaksin cagiracaksin onlarin seslerini cikartmayacaksin yarinki macta cikmayacak ayri bir konuda avni akerde bile rakip taraftarin seslerini cokca duymadik mi?

Yorum yapmıyorum cevabına. ben söyleyeceklerimi söyledim yukarda. Aynı düşünmüyoruz, düşününemiyorum. Benim bakış açım sana göre farklı.

Babam bana şünü söyler hep "Az,a söylemişler nereye doğru gidiyorsun"? cevap"çoğa doğru gidiyorum"

Yeterli sanırım Cafer kardeşim.

SADECETRABZON61
11.12.2011, 00:39
Ben senin yasin kadar Trabzonsporluyum onu kimseyle tartismam tartistirmam bu konudaki yorumunu da kendine sakla demissin bu nasil bir anlayistir burasi bir forum degil mi dogru yada yanlsi fikirlerin tartismasini neden kabullenmiyorsun?

Taraftarlik gs nin veya baska bir takimin havaalaninda karsilanmasina karsi cikmak ya cikmamaya mi bagli ayrica ben kimse yorumumu begensinler diye yorum yapmiyorum hosuna gitmiyorsa alinti yapmazsin olur biter.

Siz neden herkesin yorumuna bir karşılık veriyorsunuz seninde hoşuna gitmiyorsa sende alıntı yapmassın abicim Bu kadar basit..Burası forumsa insanların amacıda tartşmak gerilmek değil.Ama ısrarla aynı şeyi yazarsanız bende cevap veririm size..
Ben size diceğimi dedim Sizin Trabzonsporluluğunuzdan Şüpheliyim.Ben Kaldıramıyorum Başka takım taraftarlarının Trabzonda karşılanmasına siz kaldıyorsanız devam edin dedim..:mad:

EROS87
iki-üç sayfa aynı muhabbet...

yahu bu karşılama olayları uzun zamandır oluyor, her defasında ilk kez oluyormuş gibi tepki vermeyin...
eskisi gibi değil. polis güvenliği sağlıyor ufak bir olayda da alıp götürüyor adamı.... ayrıca havaalanının üniversitenin, öğrenci mahallesinin hemen altında olduğunu da bilmeyenlere hatırlatalım.

23 sayfanın yarısından çoğu takılıp kaldığımız şeyler. selçuk-engin-havaalanı

tarsus
neyse burada birbirimizin trabzonsporluğunu tartışıp birbirimizi kırmayalım,hepimizin renkleri ortak sevdamız ortak.benim gibi trabzon dışında yaşayanlar böyle konularda biraz daha fazla radikal oluyorlar galiba.yarın tüm staddan bu karşılama rezaletinin sadece bir avuc öğrencinin yaptığını gösterecek derecede çoşkulu ve baskılı tezaruhat yaparak cinconu trabzon gerçeğiyle tanıştırmalarını bekliyorum

DeAgLeMaNyAq
11.12.2011, 00:42
Engin kişiliksiz ve saygısızdır ama ne hainliğini gördünüz anlamadım adam 3 trilyon kazandırıp gitmedi mi? Ben Avrupa dışında başka bir takıma gitmem diyip üç kuruş kazandırmadan Avrupa yakasına gidenle aynı kefede mi?

Cafer Bulur
11.12.2011, 00:43
Siz neden herkesin yorumuna bir karşılık veriyorsunuz seninde hoşuna gitmiyorsa sende alıntı yapmassın abicim Bu kadar basit..Burası forumsa insanların amacıda tartşmak gerilmek değil.Ama ısrarla aynı şeyi yazarsanız bende cevap veririm size..
Ben size diceğimi dedim Sizin Trabzonsporluluğunuzdan Şüpheliyim.Ben Kaldıramıyorum Başka takım taraftarlarının Trabzonda karşılanmasına siz kaldıyorsanız devam edin dedim..:mad:
Benim de senin yorumun hosuma gitmiyor ama alinti yapiyorum yapacagim ama kisisel tartismaya girilmedigi sürece bu yapilmalidir,olmasi gerekendir.

Sen bana haksizsin de,katilmiyorum de ama Trabzonsporlulugumu tartisamazsin orada dur derim sana.

Taraftarligi rakip takimin karsilanmasi meselesinden ölcemezsin,o ölcü iflas etmistir.

SADECETRABZON61
11.12.2011, 00:48
Benim de senin yorumun hosuma gitmiyor ama alinti yapiyorum yapacagim ama kisisel tartismaya girilmedigi sürece bu yapilmalidir,olmasi gerekendir.

Sen bana haksizsin de,katilmiyorum de ama Trabzonsporlulugumu tartisamazsin orada dur derim sana.

Taraftarligi rakip takimin karsilanmasi meselesinden ölcemezsin,o ölcü iflas etmistir.

Valla Abicim ben Yorumumu yaptım senin Hakkında sen halen aynı şeydesin nediyim hadi benim yaşım sizden kücük yukarda sizden yaşca büyük bir insan var o insanlada halen tartşma modundasınız bi yazdıklarınızı Gözden Geçiriniz.Ben sizi öncedende bu tarz taraftar konularında gördüm yazdıklarınızı sadece taraftar karşılama konusunda değil bu konularla ilgili çok yanlş değerlendirmeleriniz var ve ben sizle aynı Fikirde değilim ve birçok insanda değil bu şekilde her sizle aynı Fikirde olmayana alıntı ile cevap verirseniz Forum tartşmadan gecilmez Yapıcağınız şey biraz dinlenmek Olabilir size kardeş tavsiyesi.;)

Batuhan
11.12.2011, 00:53
Hiçbir polemiğe girmeden sadece şunu söyleyeceğim, bence Trabzon şehri farkını kaybediyor. İnsan üzülüyor şu tabloları görünce, yazık.

Cafer Bulur
11.12.2011, 00:53
Valla Abicim ben Yorumumu yaptım senin Hakkında sen halen aynı şeydesin nediyim hadi benim yaşım sizden kücük yukarda sizden yaşca büyük bir insan var o insanlada halen tartşma modundasınız bi yazdıklarınızı Gözden Geçiriniz.Ben sizi öncedende bu tarz taraftar konularında gördüm yazdıklarınızı sadece taraftar karşılama konusunda değil bu konularla ilgili çok yanlş değerlendirmeleriniz var ve ben sizle aynı Fikirde değilim ve birçok insanda değil bu şekilde her sizle aynı Fikirde olmayana alıntı ile cevap verirseniz Forum tartşmadan gecilmez Yapıcağınız şey biraz dinlenmek Olabilir size kardeş tavsiyesi.;)
Su yazdigin mesaji daha önce yazsaydin sorun yoktu.

Ben senin bana katilmamana hicbir sey demiyorum takildigim tek konu senin Trabzonsporlulugumu tartismaya acmandir.

Ayrica benimle ayni fikirde olanlar var ,surada 2-3 kisi lehine yazdi diye bizi cöpe atmana gerek yok.

Kadir
11.12.2011, 00:57
Rezalet diz boyu ya.. Yazık valla çok yazık.

Cihan-Ucar
11.12.2011, 01:01
Barca gibi oynayalim gerisi gelir

Ilelioglu
11.12.2011, 01:02
iki-üç sayfa aynı muhabbet...

yahu bu karşılama olayları uzun zamandır oluyor, her defasında ilk kez oluyormuş gibi tepki vermeyin...
eskisi gibi değil. polis güvenliği sağlıyor ufak bir olayda da alıp götürüyor adamı.... ayrıca havaalanının üniversitenin, öğrenci mahallesinin hemen altında olduğunu da bilmeyenlere hatırlatalım.

23 sayfanın yarısından çoğu takılıp kaldığımız şeyler. selçuk-engin-havaalanı

Adamlarin gelecegi saat belli zaten. Gayseli Taraftarlar gelmeden önce git bakalim oraya 100-200 kisi gayseli Taraftarlar görünce yaklasabiliyor mu. Bu durumda Polis ne yapabilir Trabzonsporlu Taraftarlara? Hicbirsey tabiki...

lazibere
11.12.2011, 01:02
Cafer kardeşimin fikirlerinde ne mahsur gördünüz de faşist bir zihniyetle saldırıya geçiyorsunuz anlayamadım

Stad dışında baskı kurmak konusunda üzeirne yok bazı arkadaşların, Ama stada gelince rakip takımı ve hakemi baskılamayan bir taraftarımız var... Konuşacaksanız bunları konuşun..

Avni Aker stadımız türkiye'nın en kolay deplasmanı oldu,

Rakiplerimizin taraftardan etkilenip kötü oynadığı yada hakemin etkiden korkarak lehimize hata yaptığı bir maç hatırlayan var mı??

Kimlik kimlik kimlik diye bir şey tutturmuşsunuz.. O kimliğin kaybolduğu çok zaman oldu, kimse kusura bakmasın..

Ilelioglu
11.12.2011, 01:03
Engin kişiliksiz ve saygısızdır ama ne hainliğini gördünüz anlamadım adam 3 trilyon kazandırıp gitmedi mi? Ben Avrupa dışında başka bir takıma gitmem diyip üç kuruş kazandırmadan Avrupa yakasına gidenle aynı kefede mi?

Trabzonlularin eziklerde oynamasi basli basina bir hainlik zaten. Ben böyle düsünüyorum.

saffet61
11.12.2011, 01:04
ahhh Trabzonda oturcam tek başıma gidip o havaalanına o karşılamayı yaptırırsam adam değilim .

lazibere
11.12.2011, 01:07
Dünyanın en iyi futbolunu da oynasak asla ve kat'a bizim taraftarın rakibi zorlayacak bir hava yaratacağına inanmıyorum..

Gelenler sadece görüntü olsun diye orda,,

Takım 2-0 önde olmadığı müddetçe taraftar var mı yok mu belli değil...

Onlarca taraftar grubu başka işlerle uğrşacağına önce stadımızda '' amigo trübini '' kursunlar..

**

Valla ben bütün maçlaır deplasmanda oynamkatn daha keyif alıyorum, ordakı kuru kalabalığı gördükçe daha da sinirleniyorum..

taraftar dediğin, Rakibe hata yaptırır, Hakeme hata yaptırır..

Bariz golumuzun bile verilmesine ses çıkartamayan ve baskı kurmayan bir taraftar var,,

Hakemler kartlarına başvurma gereği duymuyorlar bile... neden çalsın ki taraftarın umurunda bile değil

SADECETRABZON61
11.12.2011, 01:07
Su yazdigin mesaji daha önce yazsaydin sorun yoktu.

Ben senin bana katilmamana hicbir sey demiyorum takildigim tek konu senin Trabzonsporlulugumu tartismaya acmandir.

Ayrica benimle ayni fikirde olanlar var ,surada 2-3 kisi lehine yazdi diye bizi cöpe atmana gerek yok.

O 2-3 Kişi Sizin lehinize Abicim burda benim fikrimde dünya kadar insan vardır emin ol sizin düşüncenizde insan çok azdır bunu kabüllenseniz iyi olucak.;)

Numan Yerlikaya
11.12.2011, 01:08
Galatasaray,Beşiktaş,Fener,Bursa

Yanlarına Dahi Yaklaşamayız Taraftar Bakımından

Cafer Bulur
11.12.2011, 01:10
Cafer kardeşimin fikirlerinde ne mahsur gördünüz de faşist bir zihniyetle saldırıya geçiyorsunuz anlayamadım

Stad dışında baskı kurmak konusunda üzeirne yok bazı arkadaşların, Ama stada gelince rakip takımı ve hakemi baskılamayan bir taraftarımız var... Konuşacaksanız bunları konuşun..

Avni Aker stadımız türkiye'nın en kolay deplasmanı oldu,

Rakiplerimizin taraftardan etkilenip kötü oynadığı yada hakemin etkiden korkarak lehimize hata yaptığı bir maç hatırlayan var mı??

Kimlik kimlik kimlik diye bir şey tutturmuşsunuz.. O kimliğin kaybolduğu çok zaman oldu, kimse kusura bakmasın..
Bunu yazdik diye Trabzonsporlulugumuz tartismaya acildi,havaalanina gelip gs yi karsilayanlarin tiz kellesi vurula demeliydik.

Senin de yazdigin gibi taraftarimiz avni akerde rakibi baski altina almayi degilde havaavalanina giden birkac capulcuyu düsünüyor,böyle bir anlayisla biz nereye varacagiz?

SADECETRABZON61
Dünyanın en iyi futbolunu da oynasak asla ve kat'a bizim taraftarın rakibi zorlayacak bir hava yaratacağına inanmıyorum..

Gelenler sadece görüntü olsun diye orda,,

Takım 2-0 önde olmadığı müddetçe taraftar var mı yok mu belli değil...

Onlarca taraftar grubu başka işlerle uğrşacağına önce stadımızda '' amigo trübini '' kursunlar..

**

Valla ben bütün maçlaır deplasmanda oynamkatn daha keyif alıyorum, ordakı kuru kalabalığı gördükçe daha da sinirleniyorum..

taraftar dediğin, Rakibe hata yaptırır, Hakeme hata yaptırır..

Bariz golumuzun bile verilmesine ses çıkartamayan ve baskı kurmayan bir taraftar var,,

Hakemler kartlarına başvurma gereği duymuyorlar bile... neden çalsın ki taraftarın umurunda bile değil

Aynen Hepsine katılıyorum...

Ilelioglu
Su malum gruptan simdi daha cok nefret ediyorum.

61_Hasan_69
11.12.2011, 01:11
Galatasaray,Beşiktaş,Fener,Bursa

Yanlarına Dahi Yaklaşamayız Taraftar Bakımından

Ne kadar stat dışında ve bazen stat içinde yaptıkları hareketleri beğenmesenizde TG nin olduğu kale arkasının üstü kapalı olsa bu saydığın takımlardan fazla farkımız olmaz .

Cafer Bulur
11.12.2011, 01:11
O 2-3 Kişi Sizin lehinize Abicim burda benim fikrimde dünya kadar insan vardır emin ol sizin düşüncenizde insan çok azdır bunu kabüllenseniz iyi olucak.;)
Sen senol günesin dogruluguna Trabzonsporluluguna inanirsin degil mi?

Evet ise bir sorum olacak.

Ömür Karadeniz
11.12.2011, 01:13
Ne yapalım,gidip hepsine dalıp ağız burun kıralım herhalde,Ktü Türkiyede en çok öğrencisi olan üniversitelerden biri Türkiyenin heryerinden insan geliyor,biz nasıl takımımızı heryerde karşılıyorsak onlarında takımlarını karşılama hakkı var.

Ilelioglu
Bunu yazdik diye Trabzonsporlulugumuz tartismaya acildi,havaalanina gelip gs yi karsilayanlarin tiz kellesi vurula demeliydik.

Senin de yazdigin gibi taraftarimiz avni akerde rakibi baski altina almayi degilde havaavalanina giden birkac capulcuyu düsünüyor,böyle bir anlayisla biz nereye varacagiz?

Olay havaalaninda baslar statta biter. Ilk etapta kaybettik. Simdi isin 2.etapi var, yani stat etapi. Orada da kaybedersek zaten maci kaybederiz.

DeAgLeMaNyAq
Trabzonlularin eziklerde oynamasi basli basina bir hainlik zaten. Ben böyle düsünüyorum.

O zaman en büyük hain Ali Kemal Denizci...

ccd6167
11.12.2011, 01:14
trabzonda gaysenin karsilanmasini mesru gostren zihniyetle pkknin eylemlerini mesru gosterilmesi ayni seydir benim icin..

61_Hasan_69
11.12.2011, 01:15
Ne yapalım,gidip hepsine dalıp ağız burun kıralım herhalde,Ktü Türkiyede en çok öğrencisi olan üniversitelerden biri Türkiyenin heryerinden insan geliyor,biz nasıl takımımızı heryerde karşılıyorsak onlarında takımlarını karşılama hakkı var.

Biz Trabzonluyuz - Trabzonsporluyuz onlar değil. Biz her yerde istediğimizi yaparız onlar yapamaz .

Ilelioglu
11.12.2011, 01:16

Bizim onlardan bir farkimiz vardi. Simdi ise hersey esit. Hicbir farkimiz yok yani. Tabiki agiz burun kirmayalim ama bu kadar rahat olmalarina da izin vermeyelim.

Oraya gayselilerden önce 100 civarinda Trabzonsporlu Taraftar gelseydi gayseliler oraya yaklasabilirler miydi?

SADECETRABZON61
11.12.2011, 01:17
Sen senol günesin dogruluguna Trabzonsporluluguna inanirsin degil mi?

Evet ise bir sorum olacak.

Ben Şenol Güneşin Trabzonsporluluğuna inanırım ama Bu Şenol Güneş Trabzonspordan kıymetlidir demek değil..

61_Hasan_69
Az önce paylaştığımız videodaki Galatasaraylıların, karşılamanın hemen ardından, bir grup yürekli Trabzonspor taraftarı tarafından Trabzon sokaklarında kovalanarak, bazılarının formaların alındığının ve tartaklandığının bilgisine ulaştık.
Facebooktan alıntıdır .

worldmaster
yahu çocuk gibisiniz. Herkes kendine gore haklı iste, çok fazla destek alan düşünce haklı veya doğru degil. Tam tersi de ayni şekilde.

ekremcengiz
Az önce paylaştığımız videodaki Galatasaraylıların, karşılamanın hemen ardından, bir grup yürekli Trabzonspor taraftarı tarafından Trabzon sokaklarında kovalanarak, bazılarının formaların alındığının ve tartaklandığının bilgisine ulaştık.

facebookta karşılama görüntülerini veren Trabzonspor isimli gruptan gelen bir durum güncellmesi renkdaşlar.

Ilelioglu
11.12.2011, 01:18
Ne kadar stat dışında ve bazen stat içinde yaptıkları hareketleri beğenmesenizde TG nin olduğu kale arkasının üstü kapalı olsa bu saydığın takımlardan fazla farkımız olmaz .

Yakinda o sayilan takimlar icin bagrirlar. Baksana her kiliga giriyorlar. Dün bjkli bugün gayseli...:rolleyes:

ccd6167
Bizim onlardan bir farkimiz vardi. Simdi ise hersey esit. Hicbir farkimiz yok yani. Tabiki agiz burun kirmayalim ama bu kadar rahat olmalarina da izin vermeyelim.

Oraya gayselilerden önce 100 civarinda Trabzonsporlu Taraftar gelseydi gayseliler oraya yaklasabilirler miydi?

olay zaten bu ya bizde bunu demek istiyoruz..polise boyle bi bilgide gitse serefsiz gayselilerin gotu yemez oraya..

61_Hasan_69

100 kişiye gerekk yok 5 tane Trabzonlu gelse oraya yeter gözdağı için.

SADECETRABZON61

Aynen içim gidiyor Bu Trabzonda başka takım taraftarının karşılanması yeni moda Oldu...

SEDAT
11.12.2011, 01:19
* Niye bu karşılama sorun oldu ki , en büyük taraftar grubumuz denilen abiler rakip takımın formasını giymediler mi ? Geçen senede diğer şikeci abiler çok rahat gelmişlerdi .
* Pardon ama taraftar olarak misafir edildiğimiz bir deplasman gösterebilecek varmı bana son yıllarda...

Cafer Bulur
11.12.2011, 01:19
Ben Şenol Güneşin Trabzonsporluluğuna inanırım ama Bu Şenol Güneş Trabzonspordan kıymetlidir demek değil..
Eger senol günes de Trabzona gelen rakip takimin karsilanmasina izin verilmemelidir,yanlistir diyorsa ben yarin forumu terk edecegim.

Ama yok eger böyle seylere takilmamak lazim önemli olan stadda taraftarin takimi desteklemesi önemlidir diyorsa sen forumu terk edeceksin varmisin?

Fatih ÇOLAK
11.12.2011, 01:20
Maçı tartışsak birazda...

Mesela gesenin kanatlarının çok ileri çıkmasından faydalanmalıyız...Bu yüzden Volkan ve Henriqe'yi kullanmalı diye düşünüyorum ben, Şenol hocanın.

ekremcengiz
11.12.2011, 01:20
o zaman gitseydi demeyelim abi gidelim ankarada olmasam Trabzonda olsam gider en önde ben beklerim bakarım kim yaklaşıyormuş.

Ilelioglu
11.12.2011, 01:21
Facebooktan alıntıdır .

O malun grup kosturmustur peslerinden. Zira simdi sira gayse formasini giymeye geldi. Tartaklamak mi..? Polis var yahu...:):rolleyes:

SEDAT
11.12.2011, 01:23
* Benim 11'im şöyle....
................................Büyük Kaptan......................................
Serkan(Sakat değilse Celustka).....Giray....Glo.............Cech.......
...................Aykut.....................Zokor a...............................
.......Burak....................Colman............ ............Halil...............
................................Henriqe........... ...................................

ccd6167
11.12.2011, 01:23
hepsi kuru ski..

en cok zoruma giden de hayatinda deplasmana gitmemis insanlarin trabznda ona izin verdirmeleri koyuyo adama

61_Hasan_69
11.12.2011, 01:24
O malun grup kosturmustur peslerinden. Zira simdi sira gayse formasini giymeye geldi. Tartaklamak mi..? Polis var yahu...:):rolleyes:

Kusura bakma ama çok boş konuşuyosun lütfen alıntılama mesajlarımı .

Kemhacıoğlu
11.12.2011, 01:25
gayse febeyi yendikten sonra baya bi havası oluştu. trabzon bu havayı alır, bu maçıda rahat kazanır.

önemli not: bu mesaj hayatımın geri kalanında bmn forumda attığım son mesajdır. bundan sonra bir daha asla bu camianın içinde yer almayacağım. buna neden olan kişi ilede elbet bigün hesaplaşıcam... ne demişler 'intikam soğuk yendiğinde lezzetli bir aştır'...

Kasım BEKTAŞ
11.12.2011, 01:26
rakip takımın psikolojisi sadece stadda bozulmaz, Trabzon gibi uzak bir yere gittiği andan itibaren deplasmana gittiğini hissetmelidir rakipler.

benim için futbol şiddet demek değildir, ama bu görüntüler en zor deplasman lafını hafifletiyor.

maçta umarım hakem hatası olmaz, kısır bir maç olur atan kazanır.

Ilelioglu
11.12.2011, 01:28
Kusura bakma ama çok boş konuşuyosun lütfen alıntılama mesajlarımı .

Yazdiklarimin senle bir ilgisi yok. Neden bana cevap verme geregi duydun anlamadim simdi. Yoksa sende mi destekliyorsun o malum grupun büyük icraatlarini? :rolleyes:

Not: Son alinti.

Ömür Karadeniz
11.12.2011, 01:29
Kemhacıoğlu,ne oldu kardeş,sana ne yaptı bizim forumun ulemaları?

FC-ST-PAULI-61
11.12.2011, 01:29
Gs cok agresif sert oynuyor.Alan ve Adrian gibi Oyuncularla hic Sansimiz yok.
Zokoranin yaninda Aykut,Forvet arkasinda Colman oynamali.
Colman zaten gsye gol atmazsa rahat uyuyamaz.

el fanatico
11.12.2011, 01:35
Celustka sol bekte oynadığı maçlarda daha iyi oynuyor bence... adam orda çok iyi oynuyor, aynı performansı sağ bekte gösteremedi şimdiye kadar bence.

SADECETRABZON61
11.12.2011, 01:35
Eger senol günes de Trabzona gelen rakip takimin karsilanmasina izin verilmemelidir,yanlistir diyorsa ben yarin forumu terk edecegim.

Ama yok eger böyle seylere takilmamak lazim önemli olan stadda taraftarin takimi desteklemesi önemlidir diyorsa sen forumu terk edeceksin varmisin?

Ben İkisininde önemli olduğunu söylüyorum siz ise sadece taraftar desteklesin diyorsunuz..

Necmi6161
11.12.2011, 01:39
bu maçta barış özbek oynamalı desem :) yani dirençli ve çok koşan bir ortasahaya ihtiyacımız var.

ortasahayı üçlemeliyiz. bence aykut olmalı 3. adam. ama barış özbeğin zamanı geldi diye düşünüyorum

Oğuzhan
11.12.2011, 01:41
Guardiola çok güzel bir laf söyledi. Her zaman topun arkasında 1 kişi fazla oynamak ve hızlı pas yapmak istiyoruz. Böyle oynayan takım kazanıyor zaten bütün maçları.

SEDAT
11.12.2011, 01:43
* Gs'nin kafasının hala fener maçı kutlamasında olduğu belli, konsantre olursak yeneriz...

Cafer Bulur
11.12.2011, 01:45
* Gs'nin kafasının hala fener maçı kutlamasında olduğu belli, konsantre olursak yeneriz...
Nasil böyle bir kaniya vardin?

FC-ST-PAULI-61
11.12.2011, 01:48
Bizde birkere cabuk oynayalim.Halili cok severim ama Serkan ve Halil hep geriye oynuyor inanilmaz cok yan pas yapiyorlar.Ve yoruldular.
Hakan Baltayi Volkan rahat gecer oynarsa.zokora ve colmanin yaninda Aykut,Sagda Volkan solda henrique ilerde Burak.Neden hic denemiyoruz anlamiyorum.

Uğur Ö.
11.12.2011, 01:49
Burak-Henrique-Halil şu üçlü sürekli yer değiştirse çok güzel olur

SEDAT
11.12.2011, 01:49
Nasil böyle bir kaniya vardin?

* Kimseden yardım almadım , içimden öyle geldi , umarım ıslak imzalı evrak felan istemezsin...

Cafer Bulur
11.12.2011, 01:50
Bizde birkere cabuk oynayalim.Halili cok severim ama Serkan ve Halil hep geriye oynuyor inanilmaz cok yan pas yapiyorlar.Ve yoruldular.
Hakan Baltayi Volkan rahat gecer oynarsa.zokora ve colmanin yaninda Aykut,Sagda Volkan solda henrique ilerde Burak.Neden hic denemiyoruz anlamiyorum.
Halilin geri pas yapmasinin nedeni dikine oynamayi düsünmemesi degil ilerde iyi cogalamayisimiz.

Halilin takim savunmasina yardimi cok fazla bu nedenle oynuyor.

Ama halili ileri alip kanatlarda sagda burak solda henrique daha faydali olur gibi.

colman zokora
burak alan henrique
halil

Ilelioglu
11.12.2011, 01:52
Sakin, sabirli ve disiplinli oynamaliyiz. Bunun disinda Taraftarin katkisi ile rakibi baski altina almaliyiz. Yani pres yapmaliyiz. Duran toplar herzamanki gibi önemli. Artik lige cok önem vermeliyiz ve bu mac bazi seylerin baslangici olmali diye düsünüyorum.

Benim bu mac icin ideal ilk 11'im söyle...

-------------------------Tolga-------------------------

Celustka----------Giray----------Glo---------------Cech

------------Aykut--------Zoko-------Colman-----------

Burak----------------------------------------------Volkan

--------------------------Henri--------------------------

Yedekler: Alan, Adrian, Onur, Mustafa, Ferhat, Halil, Serkan

Cafer Bulur
11.12.2011, 01:52
* Kimseden yardım almadım , içimden öyle geldi , umarım ıslak imzalı evrak felan istemezsin...
Cok gergin gördüm seni hayirdir.;)

FC-ST-PAULI-61
11.12.2011, 01:58
Halilin geri pas yapmasinin nedeni dikine oynamayi düsünmemesi degil ilerde iyi cogalamayisimiz.

Halilin takim savunmasina yardimi cok fazla bu nedenle oynuyor.

Ama halili ileri alip kanatlarda sagda burak solda henrique daha faydali olur gibi.

colman zokora
burak alan henrique
halil
Evet Halil ilerde oynamali.Topu iyi sakliyor,iyi Sut cekiyor.Kimse sut cekemiyor diyoruz ama Halil aslinda iyi vurur.Halil cok hizli degil burakla yer degismeli.
Abi alan yazmissin.Sasirdim Alan her Topu kaptiriyor,gs orta sahada üstünlük saglar.Gecen Sene bazen Ceyhun oynuyordu Selcuk ve Colmanin yaninda.
Aykut Ceyhundan cok daha iyi.Senol Hoca Aykuta bu Macta bi Sans verse keske.

Ilelioglu
11.12.2011, 02:00
Evet Halil ilerde oynamali.Topu iyi sakliyor,iyi Sut cekiyor.Kimse sut cekemiyor diyoruz ama Halil aslinda iyi vurur.Halil cok hizli degil burakla yer degismeli.
Abi alan yazmissin.Sasirdim Alan her Topu kaptiriyor,gs orta sahada üstünlük saglar.Gecen Sene bazen Ceyhun oynuyordu Selcuk ve Colmanin yaninda.
Aykut Ceyhundan cok daha iyi.Senol Hoca Aykuta bu Macta bi Sans verse keske.

Evet Alan ile ilgili düsüncelerine aynen katiliyorum. Oynarsa bizim icin kötü olur.

..

SEDAT
11.12.2011, 02:01
* En güvendiğim isim Henriqe , Burak serbest olmalı...

SEDAT
11.12.2011, 02:04
Cok gergin gördüm seni hayirdir.;)

* Aga öyle bir soru soruyorsun ki , İsviçleri bilimadamlarıyla yıllarca yaptığım araştırmalar sonucunda bu kanıya varmadığıma göre :)

Fatih Özkan
11.12.2011, 02:07
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/380516_10150522606296449_241361741448_10414266_170 9022296_n.jpg

Bunlara bu cesareti veren taraftar grubu hangisidir sizce ? :rolleyes:

SEDAT
11.12.2011, 02:10
* Ne kadar misafirperver Gençlerimiz var değilmi , onlara Her Şey Serbest :)

ccd6167
11.12.2011, 02:13
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/380516_10150522606296449_241361741448_10414266_170 9022296_n.jpg

Bunlara bu cesareti veren taraftar grubu hangisidir sizce ? :rolleyes:

yahu soyle seylere kanmaya gerek yok it urur kervan yurur...gotu yiyen dolasir gezer o zaman

Fatih Özkan
11.12.2011, 02:14
* Ne kadar misafirperver Gençlerimiz var değilmi , onlara Her Şey Serbest :)

Tabi (:
Söz konusu taraftarlık olunca mangalda kül bırakmaz o gençlerimiz ;)

Ilelioglu
11.12.2011, 02:20
yahu soyle seylere kanmaya gerek yok it urur kervan yurur...gotu yiyen dolasir gezer o zaman

Yahu daha gecen bjk formasi ile Uzunsokak'ta yürüyenler vardi. Yanlis mi biliyorum beyler?

Malum grup cok iyi agirliyor misafirleri...:rolleyes:

ccd6167
11.12.2011, 02:26
Yahu daha gecen bjk formasi ile Uzunsokak'ta yürüyenler vardi. Yanlis mi biliyorum beyler?

Malum grup cok iyi agirliyor misafirleri...:rolleyes:

dedim ya it urur kervan yurur diye.gotu yiyen 2-3 kisi yekten dolasir . ne diyo bozo bu ulkenin ekmegini yiyip ihanet edenler ekmeegi yedigi yerden kursunu yerler.

biz diyoruz ki o sehirde tarftarlik taslayipda delikanlilik taslayanlari istanbul deplasmanlarinda gormk guzel olur..ama elbet onlarin da akli basina gelecek..

lazibere
11.12.2011, 02:29
Galatasaray yarın ''burdan puan alabiliriz'' diye düşünürek başlarsa maça ve taraftardan da futbolcuları ateşlemesine müsade vermeyecek bir oyunla ve baskkılı başlarsa maça , puan kaybederiz..

Onun için, İlk dakılardan itibaren taraftar ve futbolcular yoğun baskı ile galatasaray'ın direncini kırmalıyız..

Erken dakikalarda gelecek bir gol ile maçı koparırız..

Bence maç her zaman olduğu gibi , kişisel hataların sonucu etkileyeceği bir maç olacak..

maçı 2-0 kazanırız yada 0-0 biter..

Numan Yerlikaya
11.12.2011, 02:30
Grubun Lideri Sen Ne Çocuğusun Anlamadım Hala...

Aklıma Bişey Geliyor Ama......

lazibere
11.12.2011, 02:32
Kım ne düşünür bilemem ama bana göre takımın defans kurgusu hala kesinlikle netleşmemiş..

Celustka kesinlikle bek futbolcusu gibi durmuyor, kanat futbolcusu gibi de durmuyor.. İleri çıkışlarda kademe de çok adam kaçırıyor.. Onun kaçırdığı noktaları da giray kapatmakta sıkıntı çekiyor..

ALANZİNYO yarın maçın kilit oyuncusu olacaktır... Lütfen Şenol Hoca onu ilk yarım saatten sonra oyun alsın...

ADRİAN hala 11 oyuncusu değil bu temposuyla da olmayacak

HALİL birisi bu futbolcuya, Tam taç çizgisinde saklanamamasını söylesin.. Çizgi oyuncusu değil aam sürekli en köşede top istiyor...

VOLKAN da maça damga vuracak oyunculardan birisi olacaktır...

lazibere
11.12.2011, 02:35
http://fanatik.ekolay.net/Umut-Toulouseu-90da-ucurdu-2-1_3_Detail_35_246571.htm

UMUT atmaya devam ediyor

Oğuzhan
11.12.2011, 02:37

UMUT atmaya devam ediyor

Koçum benim be.

Armağan Dere
11.12.2011, 02:40
Bizde atıcaktı..
Önemli olan o..
Geçen yıl 2.yarı
Ankaragücü ve Kayseri maçında kaçırdığı goller
hala gözümün önünden gitmiyor..

Oğuzhan
11.12.2011, 02:41
Bizde atıcaktı..
Önemli olan o..
Geçen yıl 2.yarı
Ankaragücü ve Kayseri maçında kaçırdığı goller
hala gözümün önünden gitmiyor..

Beşiktaş maçının 87. dakikasında 2 stoperin arasından Burak'a indirdiği top ve son dakikada Buca'ya attığı gol gelsin aklınıza geçer diğer aklınıza gelenler. Onu beğenmeyen arkadaşlar vardı evet eksikleri var ama daha iyisini alabilecek kapasitede bir takım değiliz. Henrique mi Umut'dan daha iyi mesela yoksa Pawel mi ?

sirkan
11.12.2011, 02:42

UMUT atmaya devam ediyor

kesin top umuta carpmisda iceri girmisdir....

Adem Erdoğan
11.12.2011, 02:42
Beşiktaş maçının 87. dakikasında 2 stoperin arasından Burak'a indirdiği top ve son dakikada Buca'ya attığı gol gelsin aklınıza geçer diğer aklınıza gelenler. Onu beğenmeyen arkadaşlar vardı evet eksikleri var ama daha iyisini alabilecek kapasitede bir takım değiliz. Henrique mi Umut'dan daha iyi mesela yoksa Pawel mi ?

Gs maçı Trabzon.

Armağan Dere
11.12.2011, 02:44
O zaman biz 5 sene başka Umut izledik
Ya da gitmek için bilerek atmadı..
Hangisi o zaman..

U.Sadıkoğlu
11.12.2011, 02:46
Ahhh Umut ahhh :D o fener maçında gökhan ünal'a vermediğin pas yüzünden ayağım kırılıyordu stadda o anı hiç bir zaman unutamam kaç sıra aşağıya düşmüştüm koltuğa tekme atarken :D

Her şey böyle başladı :D

hos_cocuk61
11.12.2011, 02:48
______________Tolga

Serkan_____Giray___Glowacki___Cech

__________Zokora___Colman

_______________Halil

Volkan___________________Henrique

______________Burak

Armağan Dere
Ahhh Umut ahhh :D o fener maçında gökhan ünal'a vermediğin pas yüzünden ayağım kırılıyordu stadda o anı hiç bir zaman unutamam kaç sıra aşağıya düşmüştüm koltuğa tekme atarken :D

Her şey böyle başladı :D

O maçta,
Fenerbahçe'yi ezmiştik resmen Kadıköy'de..
O zamandan beri öle oynamadık mesela..
2 maçtır eziyorlar bizi..
O aşırtmayı da herkes yapamaz ha:)..
yani sağ yanında adam bomboş kaleye vuracakken
dimi?

halukozcelik
cincona elma şekeri

Gökhan KAN
11.12.2011, 02:50
Niyeyse içimde sürekli fark beklentisi var. Bugün tüm Gs lilere 4-0 4-0 dedim. Öyle hissediyorum ya ne bileyim. Gerçi şuan bişey hissedemiyorum. Barca yenince bütün hislerimi kaybettim.

U.Sadıkoğlu
11.12.2011, 02:55
O maçta,
Fenerbahçe'yi ezmiştik resmen Kadıköy'de..
O zamandan beri öle oynamadık mesela..
2 maçtır eziyorlar bizi..
O aşırtmayı da herkes yapamaz ha:)..
yani sağ yanında adam bomboş kaleye vuracakken
dimi?

Ne maçtı yahu Cale'nin bile pozisyonu vardı bi tane soldan vurmuştu...

O Zamandan beri harbiden öyle bir maçımız yok kadıköy'de o maçta çok net pozisyonlar kaçırmıştık...

Aaah umut ahh diyorum bir kez daha :D

Yasin Altuntas
11.12.2011, 03:01
kesin top umuta carpmisda iceri girmisdir....

Ironi mi degilmi bilmiyorum ama baya iyi bir serbest vurus organizasyonu olmus valla:

http://rutube.ru/tracks/5096187.html?autoStart=true&bmstart=1000

Oğuzhan
11.12.2011, 03:25
http://www.facebook.com/photo.php?v=10150455061048814

Harika organizasyon yapmış Umut ve ekibi. Bizim de böyle şeyler yapmamız lazım, neden bizim takımda fantastik işler yapan yok Jaja gittikten sonra bireysel yada ekip olarak.

yektakurtulus
11.12.2011, 03:41
keske trabzonda yasasam selcuk ve engini karsilamaya giderdim

lazibere
11.12.2011, 04:17
O zaman biz 5 sene başka Umut izledik
Ya da gitmek için bilerek atmadı..
Hangisi o zaman..

bUNU SİZ Mİ SÖYLÜYOSUNUZ

deli olacağım yaaa

her sene ortalam 15 gol attı bu adam bizim maçlarda

Bu sene Burak2tan başka 10 üzerinde gol atan oyuncun var mı kardeşim... Kimi beğenmiyorsunda kımı savunuyorsun

Henrigue mi atacak
adrian mı
powel mi

Kım söyle

Söyleyeceksın ondan sonra eleştireceksın...

UMUT KADAR GOL ATAN BURAKTAN BAŞKA BİR TOPÇU OLSUN..

BU FORUMDA EŞŞŞŞŞEEEEEEĞİİİİMMMM DİYE ANIRACAĞIM

cimlagava
11.12.2011, 06:03
Engin'i yönetim gönderdi zaten daha neyin tepkisi. Hocaya söverken iyiydi. Psikopat Engin sinirlerine hakim olamamıştı.

Ceyhun Öncü
11.12.2011, 06:45
Umutun son macini izleyen biri olarak söylüyorumki Allah razi olsun bizi bu sprinterden kurtardigi icin

4 net gol pozisyonu kacirdi, 2si bire birde kaleciye nisanladi
Umut yanilmiyorsam sadece bir sezon 14 gol atti geri kalan sezonlarda hep 10-11
Umutun pres, kosma isini halil yapiyor hatta yeri geliyor ayaginda top tutuyor

Umut karakter olarak kraldir gözümde ama futbolculugu icin birsey diyemem sezen badurun santrafor subesi

Ceyhun Öncü
11.12.2011, 06:54
trabzonda gaysenin karsilanmasini mesru gostren zihniyetle pkknin eylemlerini mesru gosterilmesi ayni seydir benim icin..

Izninle Imzama aliyorum

Mehmet Cihan Kocaman
11.12.2011, 08:33
Trabzonda karşılandı cincon evet ama perde arkasını bilmiyorsunuz :)
O karşılayan taraftarlar sokaklarda kovalanarak tartaklandı ;)

Mehmet Cihan Kocaman
11.12.2011, 08:35
Celustkanın cezasının indrilmesi çok iyi oldu.

----------------------Tolga------------------------

Celustka---------Giray------Glowacki-----------Cech

-----------------Colman----Zokora------------------

Serkan-----------------Henrique-----------------Halil

------------------------Burak-----------------------

yada

-----------------------Tolga-------------------------

Celustka-----------Giray-----Glowacki-------------Cech

---------------Serkan--Colman--Zokora----------------

Burak----------------------------------------------Halil

-----------------------Henrique------------------------

güneyli
11.12.2011, 08:46
Bugün güzel bir maç,güzel bir oyun,güzel bir sonuç veya sadece güzel bir skor bekliyorum..2-1

Serdar A
11.12.2011, 09:13
Benim beklentim , 2-0 gibi net bir galibiyet . Maçla alakalı herhangi endişem yok , hakem çok belirleyici olmaz ise galatasarayın üç puanı görebilme şansı yok .

Asi Çaykaralı61
11.12.2011, 09:21
Trabzon'a inen Galarasaray'a karşılamada Engin'e sen TRABZONSPORlumusun dediler.Sizce ?? http://www.sporxtv.com/futbol/superlig/galatasaray/galatasaray-trabzonda-coskuyla-karsilandiSXTVQ29898SXQ?ref=YSX (http://t.co/3KdRLbKN)

Ertan 51
11.12.2011, 09:23
---------KAPTAN--------

Çelu----Giray---Glo-----Çeh

-----Colman---Reis------

--Volkan---Adrian----Halil--

-----------Burak--------

Benim kadrom da bu,
gs bizi yenemez diye düşünüyorum,futbol şansı yanımızda olursa kazanırız.

Asi Çaykaralı61
11.12.2011, 09:23
Maç tahminim 2-0 yeneriz.inşALLAH 3 puanın sahibi biz olacağız

Helvacı61
11.12.2011, 09:49
geçmiş maçkarı izledim akşam arkadaş nasıl hakemler bunlar verilmeyen golller, faulden atılan goller 3 maç yenilmişsek 2 si hakem yardımıyla.

Helvacı61
11.12.2011, 09:53
bu maça dair en küçük bir endişem yok geyseyi ezeriz. mutlak kazanmamız gereken bir maç

sigsauer16
11.12.2011, 09:58
ŞU selcuk nonoşuna ıyı bı ders vermelıyız mac sonu aglamalı ama ben.... ama ben.. karakterımın boyle oldugunu bılmıyordum desın

hami08
11.12.2011, 10:01
Bugün maç vardı dimi?Futboldan o kadar soğuttular ki nerdeyse ne zaman maçımız var onu hatırlamayacağız.Başarılar trabzonun.

ESER
11.12.2011, 10:15
Trabzon'a inen Galarasaray'a karşılamada Engin'e sen TRABZONSPORlumusun dediler.Sizce ?? http://www.sporxtv.com/futbol/superlig/galatasaray/galatasaray-trabzonda-coskuyla-karsilandiSXTVQ29898SXQ?ref=YSX (http://t.co/3KdRLbKN)

bu aralar pek modern bir '' futbol '' sehri olmusuz. bir dahaki adim dernek acilmasina ve sampiyonluk kutlamalarına izin vermek herhalde...

artık bu futbol denen seyden gittice tiksinmeye basladim. bendeki yıkılmaz Trabzon efsanesinin de darma duman olmaya basladıgını gunden gune gordukce futbola yukledigim anlamlarda yavas yavas anlamsızlasıyor. Trabzonda serefsizlerin sahı gaysaraya olan bu sevgi gosterisini izlerken utandım, kahroldum ve yuregim burkuldu oradakı ozenti yalakaları gorunce.

ferhaTS87
11.12.2011, 10:16
gs -fb maçında fatih terim maça çok iyi hazırlanmıştı ve maçı çok ta iyi oynayarak kazandılar.akşam için ŞENOL hocamdan böyle bir performans bekliyorum.serkan-zokara-colman-alan-halil orta sahasıyla bu maçı kazanamayız.ŞENOL hocan akşam için daha farklı bir planı olmalı.bence bu maçta burak ı sağ kanada cekip henrigue yi ilerde oynatmalı.geçen seneki sistemle.kuvetli bir henrigue rakip zavunmayı oylarken burak gerekeni yapar

Doğukan Uçan
11.12.2011, 10:16
galatasarayı karşılayanlar rizede çevre illerden gelen geselilerdir bence önceki senelerde ne beşiktaşli vardı trabzonda ne galatasaraylı hepsi iyi gidince ortaya çıktı :D

yorumsuz6117
11.12.2011, 10:18
Bu maçıda alamazsak çok geride kalıcaz.. İlk yarı bitiyor bi daha zor kapatırız farkı.. Sonuçta başkanımız Azize Yıldırım değil şikeyle bütün maçları alsın..

Berke6198
11.12.2011, 10:21
Bu maçı alırsak müthiş bir geri dönüş yaşayabiliriz. Şu son haftalarda resmen beraberlik takımı olduk. Eğer Galatasaray engelini aşarsak gerisi gelir diye düşünüyorum.

Kıvanç Çuvalcı
11.12.2011, 10:23
Bu sene en cok su maca gitmek isterdim sirf selcuk ve engin denen su karaktersizlere icimdeki herseyi dokmek ,onlarin sinirden agladigini gormek bana inanilmaz bir zevk verirdi sanirim.lutfen tamam cok sey istiyorum Trabzonda organize birsey olmasi veya seyircinin! rakibi baskiya falan almasi gibi seyler utopik dusunceler ama bu biraz farkli. su macta lutfen bunlar bugun Trabzona geldiklerine pisman olsunlar, sahaya cikamasinlar insallah.

Mert Pasa
11.12.2011, 10:24

Bu kadar mi guzel anlatilir birsey,agzina saglik hala Umuta sallayanlar var.Son 10 yil gol kralligi listesi vardi superligde maalesef linki bulamadim

1-Aleks 126 gol
2-Fatih Tekke 110 gol
3-Necati Ates 110 gol
4-Umut Bulut 103 gol.

Bizimkilerin beklentisine gore su anda 300u asmis olmaliydi

Neyse hadi Trabzonum daha Dansoz Selcuk ve Denyo Enginle karpuz kesecegiz

Berke6198
11.12.2011, 10:25
Bu sene en cok su maca gitmek isterdim sirf selcuk ve engin denen su karaktersizlere icimdeki herseyi dokmek ,onlarin sinirden agladigini gormek bana inanilmaz bir zevk verirdi sanirim.lutfen tamam cok sey istiyorum Trabzonda organize birsey olmasi veya seyircinin! rakibi baskiya falan almasi gibi seyler utopik dusunceler ama bu biraz farkli. su macta lutfen bunlar bugun Trabzona geldiklerine pisman olsunlar, sahaya cikamasinlar insallah.

Büyük bir ihtimallede utanıyorlardır zaten. Ama onları ağlatmamız lazım burda.

Mert Pasa
11.12.2011, 10:26
galatasarayı karşılayanlar rizede çevre illerden gelen geselilerdir bence önceki senelerde ne beşiktaşli vardı trabzonda ne galatasaraylı hepsi iyi gidince ortaya çıktı :D

Bunun tedbirinin artik Trabzondaki arkadaslar tarafindan alinmasi lazim,hayir kiralim dokelim demiyorum ama Liverpoolun otelinin onunde sabaha kadar davul dugun dernek yapan abilerimize ayip olmuyor mu en azindan?

Asi Çaykaralı61
11.12.2011, 10:29
Bu maçda taraftara çok önemli görev düşüyor 90 dakika destek şart

Asi Çaykaralı61
11.12.2011, 10:40
Bordomavi Barcelona dün yendi.Şimdi sıra bizde Trabzonspor'um hayde

Haçkalı
11.12.2011, 10:44
Trabzonda karşılandı cincon evet ama perde arkasını bilmiyorsunuz :)
O karşılayan taraftarlar sokaklarda kovalanarak tartaklandı ;)

önemli olan gs taraftarının tartaklanması değil. Tartaklanmasalar da olurdu. Yeter ki o video çekilemeseydi. Oraya o kadar taraftar gidemeseydi. Yani iş olup bittikten sonra tartaklanmış, dövülmüş, küfredilmiş ne önemi var. Amacımız dövmek yada sövmek değil, amaç hiçbir istanbul sürtüğünün(!) Trabzonda bu kadar rahat olmaması.. Ama gün geçtikçe garip görüntüler ortaya çıkıyor. Sonu hayrolsun..

Asi Çaykaralı61
11.12.2011, 10:52
Defansın arkasına Burak'ı kaçırırsak maçı erkenden koparabiliriz.Genç stoper Semih ve Ujfalusi oynayacak Burak'a nazaran yavaş kalıyorlar

ALDENİRO
11.12.2011, 10:58
gs -fb maçında fatih terim maça çok iyi hazırlanmıştı ve maçı çok ta iyi oynayarak kazandılar.akşam için ŞENOL hocamdan böyle bir performans bekliyorum.serkan-zokara-colman-alan-halil orta sahasıyla bu maçı kazanamayız.ŞENOL hocan akşam için daha farklı bir planı olmalı.bence bu maçta burak ı sağ kanada cekip henrigue yi ilerde oynatmalı.geçen seneki sistemle.kuvetli bir henrigue rakip zavunmayı oylarken burak gerekeni yapar
dediğin her şeye katılıyorum.ama burak kanatta oynayamaz.

Asi Çaykaralı61
11.12.2011, 11:02
Geçen seneki orta sahamız Selçuk-Colman-Ceyhun üçlüsünü bu şekilde de yapabiliriz.Zokora-Colman-Aykut yedek olarak Barış Özbek

ALDENİRO
11.12.2011, 11:03
aslında hocanın yerinde olsam, kontra atak oynatırım takımı hiçdeğilse daha çok pozisyon buluruz. yok oynatmazsa hoca o zaman tek taktik var. OYNA DİK OYNA.

ALDENİRO
11.12.2011, 11:05
bu maç eziklerin maçından sonra en önemli maçımız.alamazsak dağılırız.beraberlik yetmez bize.biz büyük takımız. bu maçı almamız lazım.

Mert Pasa
11.12.2011, 11:08
bu maç eziklerin maçından sonra en önemli maçımız.alamazsak dağılırız.beraberlik yetmez bize.biz büyük takımız. bu maçı almamız lazım.

Renkdasim dedigin gibi buyuk takimsak dedigin gibi de alamazsak dagilmayiz,dagilmamaliyiz.

Erken gol atarsak cok guzel bir gece olabilir

pReN@_61
11.12.2011, 11:09
Hiç maç havasında değilim.Umarım kazanabiliriz...

AKSOY_61
11.12.2011, 11:09
Akşam maçımı izlerim yarın birliğe teslim olurum.
İnşallah yeneriz de moralli giderim.

bahadır2561
11.12.2011, 11:10

vay anasını yaa yazıklar olsun

tarsus
11.12.2011, 11:11
burak bu akşam üzerindeki şanssızlığı atarsa 468 dk gol yemeyen cincon kalecisi ağlayarak maçtan ayrılır.seyirci büyük bir baskı oluşturursa bizimkilerde buna uyarak cinconu boş gönderirler

İdris Toksoy
11.12.2011, 11:22
cincon'u çok pis yenmeliyiz.

Sertan Danışer
11.12.2011, 11:23
ilk yarı berabere biterse şenol güneş ikinci yarı beraberliğe yatar takım zaten yorgun ve moralsiz bjk maçı gibi 70-80lerde yer bitane kaybederiz ahanda buraya yazıyorum

Cem Akyüz
11.12.2011, 11:29
İster holiganlik diyin ister barbar diyin ne derseniz diyin ama ben bu karsilamaya giden taraftarlarin dovulmesinden yanayim.hazmedemiyorum arkadas sinir krizleri geciyorum.bu konuda eski Trabzon seyircisini ozluyorum dagitiyorduk ortaligi.maca gelince selcuk ve engin'e 90 dakika kufur edilir umarim.turkiyenin en serefsiz takimiyla oynuyoruz insallah kazaniriz bu kahpeler ordusuna yenilmemek lazim

woollss
11.12.2011, 11:30
İster holiganlik diyin ister barbar diyin ne derseniz diyin ama ben bu karsilamaya giden taraftarlarin dovulmesinden yanayim.hazmedemiyorum arkadas sinir krizleri geciyorum.bu konuda eski Trabzon seyircisini ozluyorum dagitiyorduk ortaligi.maca gelince selcuk ve engin'e 90 dakika kufur edilir umarim.turkiyenin en serefsiz takimiyla oynuyoruz insallah kazaniriz bu kahpeler ordusuna yenilmemek lazim

:alkış::alkış::alkış::alkış:

bahadır2561
11.12.2011, 11:33
Zaten bişey yapsakta yapmasakta ceza yiyoruz. . selcuk ve engin denen kahpeye 90 dk küfür edilmesinden yanayım. stadda sürekli bi ugultu olsun,bu yavsaklar sami yen'de nasıl Tekke'yi aglattıysa bizde o malum sahısları aglatmalıyız.

Ünal Cumhur
11.12.2011, 11:37
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Murat Acar
11.12.2011, 11:38
Türkiyede Ligmi vardı arkadaş unutmuşum ben şikedir teşviktir kalpazanlıktır tarla sürmedir balyalar cebedir derken Futboldan uzaklaştırdılar bizi ...Bu nedir ya cinconla maçımız var ben daha ilkkez yazı yazıyorum bukadrmı soğuturlar insanı futboldan İnanın artık futboldan buz gibi yaptılar beni..Gidip izlesemmi izlemesemmi onu bile düşünüyorumya kendime şaşıyorum ...Bugunleride görecekti Murat Reis Yok daha ötesi diyeceğimde Başkanımız bile çıkıp azizeyi savunmaya kalkıyosa artık gelinen son noktadır derken,üstüne bide TRABZONDA cinconlularmı türemiş topunun soyuna kibrit onların oraya gitmesine olanak sağlayanlardada var hata ne diyeyim:((

Helvacı61
11.12.2011, 11:41
şu celustkanın durumu nedir bazı sitelerde cezalı yazıyor. bazılarında ilk 11 cezası indrildimi kesin

Mehmet Cihan Kocaman
11.12.2011, 11:44
şu celustkanın durumu nedir bazı sitelerde cezalı yazıyor. bazılarında ilk 11 cezası indrildimi kesin

indirildi, oynayacak bu akşam.

tarsus
11.12.2011, 11:45
Zaten bişey yapsakta yapmasakta ceza yiyoruz. . selcuk ve engin denen kahpeye 90 dk küfür edilmesinden yanayım. stadda sürekli bi ugultu olsun,bu yavsaklar sami yen'de nasıl Tekke'yi aglattıysa bizde o malum sahısları aglatmalıyız.
aynı düşüncedeyim.bu maçta içimizde birikenleri serefsiz selçuk ve karakter yoksunu engine dökmeksek ne zaman dökeceğiz.geçen sene nasılki şampiyonluğumuzu çalmak için olmadık şerefsizliği yapan şikeci eziklerden nefret ediyorsak bu sezonda başarılı olacağımız kadronun bozulmasının baş aktörlerinden selçuk yavsağından ve engin itinden nefret ediyoruz,bu gün hesap sorma günüdür.90 dk hayatlarında unutamayacakları küfürleri yiyecekler tabiki fırsatçı asağılık cinconda bundan nasibini alacak.neticede bişey yapmasakta ceza vermeye meyilli fenarasyon var.ne yapacaklar çok çok 1 maç ceza verirler,versinler bize her yer trabzon farketmezzz

Helvacı61
11.12.2011, 11:52
arkadaşlar mtlak kazanmamız gereken bir maça çıkıyoruz siz hala selçuk engin muhabbetlerini yapıyorsunuz. egemen muhabbetini yaptınız yuhaladınız. onun sayesinde yenildik. aynı hatayı iki defa aptallar yapar. biz takımımızı destekleyip yenelim kol gibi geçirelim. onlarda bağıra bağıra gitsin. maç oyu onlarla uğraşıp yenilirsek onlarda küfür edenlere yerleştirmenin zevkini yaşar sizde ettiğiniz küfürle kalırsınız.

sercan 61>34
11.12.2011, 11:53
tolga
celustka giray glo cech
zokora colman
v.şen halil henrique
burak

Berat Akçay
11.12.2011, 11:55
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Çagman
11.12.2011, 11:56
bu maç bizim...

Fatih Özkan
11.12.2011, 11:57

Ne holiganlık mı ? Kesinlikle katılıyorum. Ben hazmedemiyorum bu durumu. Trabzon sınırları dahilinde üç eziklerden birinin formasını giyeni görünce direk müdahale ediyorum. Karşı çıkanı döveceksin arkadaş! Adam anlamıyorsa başka yolu yok! Engin ve Selçuk'a da ağız dolusu küfürler saklıyorum! Kimse de bişe diyemez!

Numan Yerlikaya
11.12.2011, 11:58
Kazanmamız gereken bir maç yoksa playoff zora girer

Engin ve Selçuğa gelince bence 90 dakika küfürle tempo tutulmalı

Efendioglu
11.12.2011, 12:03
Dolar İnan-Euro Baytar...

Berat Akçay
11.12.2011, 12:04
Engin ve Selçuk'a o kadar doluyum ki !

tarsus
11.12.2011, 12:05
arkadaşlar mtlak kazanmamız gereken bir maça çıkıyoruz siz hala selçuk engin muhabbetlerini yapıyorsunuz. egemen muhabbetini yaptınız yuhaladınız. onun sayesinde yenildik. aynı hatayı iki defa aptallar yapar. biz takımımızı destekleyip yenelim kol gibi geçirelim. onlarda bağıra bağıra gitsin. maç oyu onlarla uğraşıp yenilirsek onlarda küfür edenlere yerleştirmenin zevkini yaşar sizde ettiğiniz küfürle kalırsınız.
renkdaşım fikirlerini söyleyebilirsin ama akşam engin ve selçuğa küfürle tepkilerini gösterecek arkadaşlarımızı aptallar diye rencide edemezsin.bu karakter yoksunu iki oyuncu hak ettiği küfürleri sen istemesende duyacaklar duymalıdırlar.sadece bu ikisine tepkiye yanlış diyorsan buna katılırım tüm cincona maç boyunca tepki göstermeliyiz.top cincona geçtiği andan itibaren trabzon ruhunun geri döndüğünü göstermeliyiz ve bu baskıdan ayakları titreyerek oynamalılar.kısaca bu maç taraftarımızın yüzakıyla çıkacağı bir sınav olsun

okg_53
11.12.2011, 12:05
Rakiplerimiz, Ortasahamız ile Burak'ın arasındaki bağlantıyı kesiyorlar.

Bizde bu planlarını suya düşürmek için. Ortasahayı kalabalık tutup. Henrique'yi solda, Volkan'ı Sağda oynatmalıyız.

Mehmet Zeki
11.12.2011, 12:16
Kaybedersek puan farki 10 olur... Tabii bir macimiz eksik halde...

Kazanirsak 4 olur ve G.Birligi'ne kazanirsak 1'e iner. Mutlak kazanmak gerek...

Tunay ERDEM
11.12.2011, 12:17
la bu adamlar bu şehirde nasıl başka takımı karşılayıp tezahürat yapabilirler ya?

Eren Karaahmetoğlu
11.12.2011, 12:18
Giydiler mi gayse formasını giydiler mi?

Beyler şehirde bunları gördüğünüzde gayse formasıyla tanımıyoruz ayağına yatıp saldırsanıza..

Helvacı61
11.12.2011, 12:23
renkdaşım fikirlerini söyleyebilirsin ama akşam engin ve selçuğa küfürle tepkilerini gösterecek arkadaşlarımızı aptallar diye rencide edemezsin.bu karakter yoksunu iki oyuncu hak ettiği küfürleri sen istemesende duyacaklar duymalıdırlar.sadece bu ikisine tepkiye yanlış diyorsan buna katılırım tüm cincona maç boyunca tepki göstermeliyiz.top cincona geçtiği andan itibaren trabzon ruhunun geri döndüğünü göstermeliyiz ve bu baskıdan ayakları titreyerek oynamalılar.kısaca bu maç taraftarımızın yüzakıyla çıkacağı bir sınav olsun
aynı olaylardan farklı sonuçlar beklemek aptallıktır. sözü einstein e ait bir sözdür bende aynı düşüncedeyim. bana kalırsa rakibin bütün oyuncularına hatta hakeme baskı yapıp maçı kazanmaktır önemli. yoksa sen 2 kişiye küfür edeceksin hakem bunu fırsat bilip rahat rahat maç yönetecek sonunda yenileceksin bumu tepki. maçtan günler öncesinden bir muhabbet başlıyor. yemişim selçuğunuda enginini de şu an trabzonspor takımında hiçbiri ilk 11 oynamaz bana göre

Mehmet Cihan Kocaman
11.12.2011, 12:25
Futbolda her şey olur ama ben gençlerbirliğini yeneceğimizi düşünüyorum. Bu maçı da kazanırsak gs ile puan farkı 1'e iner.

Tunay ERDEM
11.12.2011, 12:26
küfüre karşıyım yalnız top ayaklarına geldiği zaman inanılmaz bir uğultu ve ıslık sesi yükselmeli. tepkinin en medenisi ve etkili olanı bu.
zira küfür kimi durumda + motivasyon sağlar ama ıslık ve uğultu konsantrasyonu bozar.

Veysel
11.12.2011, 12:27
Ben artık rakipten korkmayan deli dana gibi saldıran kaleyi abluka altına alan bir trabzonspor istiyorum arkadaş yenilelim açık verelim sorun değil ama doksan dakika yatıp önümüze ani bir atak gelirse atalım taktiğinden bıktım arkadaş bıktım şenol hoca abi dayı ne olur artık yırtıcı olalım ne olur burak tek başına oynatıp çocugu orada sefilleri oynamatyayı bırak ne olursun çift forvetle alanlardan kaçarak gol pozisyonları üreten trabzonsporu özledim ben şenol abi ne olur bu maç bunu yap artık ne olursun bu şerefsiz galatasaraylılara bizi küçük düşürme abi

Erbay
11.12.2011, 12:28
Orta sahayı sert tutmak zorundayız. Colman falan nazik oyununu falan oynarsa işimiz zor. Inter maçındaki gibi dipdiri oynamalı.

61trabzonomer
11.12.2011, 12:29
taraftar desteğiyle kazanacağız ,biz fb gibi değiliz millet hep o maçı baz alarak yorum yapıyor ama biz fena yapcaz inş

Cem Akyüz
11.12.2011, 12:36
Ne holiganlık mı ? Kesinlikle katılıyorum. Ben hazmedemiyorum bu durumu. Trabzon sınırları dahilinde üç eziklerden birinin formasını giyeni görünce direk müdahale ediyorum. Karşı çıkanı döveceksin arkadaş! Adam anlamıyorsa başka yolu yok! Engin ve Selçuk'a da ağız dolusu küfürler saklıyorum! Kimse de bişe diyemez!

Aynen oyle orasi Trabzon herhangi bir sehir degil.aksam insallah farkli kazaniriz

Eren Karaahmetoğlu
11.12.2011, 12:38
Pis klavyeciler :(

TSunami_69
11.12.2011, 12:47
yanlışım varsa düzeltin burak yılmaz sayılmayan golünden sonra hiç gol atamadı değil mi

Mehmet Cihan Kocaman
11.12.2011, 12:50
yanlışım varsa düzeltin burak yılmaz sayılmayan golünden sonra hiç gol atamadı değil mi

sayılmayan golden sonra yine o maçta ikinci golü attı :)

Kenan Berber
11.12.2011, 12:50
Bugün ısınmaya çıktıklarında Selçuk'a sahte paralar atılsa tribünlerden ?

ahamitokutan
11.12.2011, 12:52
alanzinho 11 başlamamalııı.ama yine başlıycak sanırım :(

Reha Demirbaş
11.12.2011, 12:54

Selçuk kim ya ne akdar takıldınız. Sanki dünya yıldızı anlayamıyorum :)
-

İnşallah kendi evimizde yine tek forvet çıkmayız maça.
Ve şu tek kanat oyuncumuz Volkan Şen'e artık ısrarla fırsat verilmeli. Hep şişir Burak'a olmuyor.

Volkan
11.12.2011, 12:54

onun yerine gercek 1 lira atılsada olur

Gökhan KAN
11.12.2011, 12:56
Burak'ı geçtiğimiz yıl gibi 2. forvet olarak kullanmaya başlasa Şenol hoca iyi olacak. Bu sistemde buraya kadardı artık değişmesi şart.

Atakan
11.12.2011, 12:57
Hocam lütfen şöyle çık :o
Volkan----Henrique Burak------Volkan Volkan------Burak Henrique-----Volkan
------Burak------- -----Henrique---- ------Henrique---- ------Burak-------

Asi Çaykaralı61
11.12.2011, 12:57
İçimde bir his var 2-0 yeneceğiz gibi inşALLAH doğru olur

bahadır2561
11.12.2011, 12:59
Arık pres yapmaya başlamamız gerek yürüyerek top oynanmıyo zira. Rakipler orta sahayı gecsin diye resmen bırakıyoruz

Kenan Berber
11.12.2011, 13:01
Selçuk kim ya ne akdar takıldınız. Sanki dünya yıldızı anlayamıyorum :)
-
.

Selçuk'u çok önemsediğimden değil. Taraftar ince bir mesaj vermiş olsun bunu düşündüm sadece

MDanışmaz
11.12.2011, 13:01
Tolga
Celutska-Giray-Glo-Cech
Serkan-Zoko-Colman
Volkan-Burak-Henrique

Orta saha kalabalık olmalı..Yoksa Melo-Selçuk ikilisi orta saha kontrolünü ele alabilir..

haltun
11.12.2011, 13:08
Tolga
Celutska-Giray-Glo-Cech
Serkan-Zoko-Colman
Volkan-Burak-Henrique

Orta saha kalabalık olmalı..Yoksa Melo-Selçuk ikilisi orta saha kontrolünü ele alabilir..

celustka cezalı, serkan geride oynar yine

--------Tolga---------
Serkan-Giray-Glo-Cech
-------Zoko----------
-Colman--Adrian------
--Burak---------Halil--
------Henrique-------

Helvacı61
11.12.2011, 13:08
Tolga
Celutska-Giray-Glo-Cech
Serkan-Zoko-Colman
Volkan-Burak-Henrique

volkan ve serkan aynı anda oynamaz bu maçta oynamasını isteğim oyuncu henrigedir alanın yerine

Helvacı61
11.12.2011, 13:10
şurası bir gerçek trabzonspor çok daha güçlü bir takım daha iyi oyunculardan kurulu olduğu kesin
itirazı olanlarla akşam maçta görüşelim trabzonspor gs yi ezecektir.

Harun
11.12.2011, 13:10
Şenol Güneş standart kadro ve dizilişi bozmadığı sürede puan ve puanlar kaybetmeye devam edeceğiz.Sağır sultan dahi taktiğimiiz çözmüş durumda iken,Şenol hoca ısrarla Burak'a atılacak toplarla sonuca gitmeye çalışmakta.Üstelik bu işi yapan sadece Colman ve Zokara var.Bunlarada kilit vurulduğunda karşınıza pozisyona dahi girmekte zorlanan bir Trabzonspor çıkıyor.

Bugün de bu anlayış ile çıkarsak, gs bizi yener.
Olması gerekenler;
-Çift forvete kesin dönmemiz gerekmektedir.
-Her ne kadar çok top kaybetsede, mücadele açısından zayıf kalsada, bu takımda oyunu direkt rakip alana taşıyan tek oyuncu Alanzinho ilk onbirde başlamalı ve kesinlikle ortada oynatılmalı, kenarda değil.
-Şenol hoca,Serkan'dan vazgeçemiyorsa, sağ açık değil sağ bekte oynatsın.Sağ açıkta oynayan Serkan ne kendine ne takıma katkı sağlayabiliyor.
-Halil artık forvet oynamalı.Topu iyi saklayan,iyi kullanan biri, adamı koşturarak performansını düşürüyor hoca.
-Beklerin stoper gibi değil ,ileri geri çalışan bindirme yapan sistemle oynaymalı,

Bu bağlamda sahaya çıkması gereken oyuncu kadrosu ve dizilişi bana göre şöyle olmalı:

---------------------------Tolga-----------------------------------

Serkan-----------------Giray----Glo------------------------Cehc

-----------------Zokara-Alanzinho-Colman---------------------

------------------------ Poulo------------------------------

------------------------Burak--Halil-----------------------
--------------------------

Helvacı61
11.12.2011, 13:11
celustka cezalı, serkan geride oynar yine

--------Tolga---------
Serkan-Giray-Glo-Cech
-------Zoko----------
-Colman--Adrian------
--Burak---------Halil--
------Henrique-------
benim ideal kadrom budur bu takım gs yi dağıtır.

Ali Yerlikaya
11.12.2011, 13:11
şurası bir gerçek trabzonspor çok daha güçlü bir takım daha iyi oyunculardan kurulu olduğu kesin
itirazı olanlarla akşam maçta görüşelim trabzonspor gs yi ezecektir.

Katiliyorum ama Lille macinin yorgunlugunu maalesef hissedebiliriz...
Ama GS de FB macinda ciddi efor sarf etti bakalim nolur...

Asil serefsizligi hakem triosundan bekliyorum...

Asi Çaykaralı61
11.12.2011, 13:14
TRABZONSPOR: Tolga, Celustka, Giray, Glowacki, Cech, Colman, Zokora, Serkan, Alanzinho, Halil, Burak.İlk 11'imiz bu şekilde olur

aseld
11.12.2011, 13:15
evet ya Trabzonda olduklarını bilmeliler

Asi Çaykaralı61
11.12.2011, 13:16
Yeri değil ama Ç.Rizespor maçını yayın veriyor mu ben baktım ama bulamadım ?

inadina61_08
11.12.2011, 13:16
Mesaj tarihi 11.12.2011-13:16;

henrique ve Volkan oynasın bencede 2 forvet gibi çıkalım henrique ve burak çok iyi anlaşacak gibi ama bakalım, gs de bir numara yok, bu akşam tek problem HAKEM olacak Orta sahada her şeye cart curt diye düdük çalacak maçın canına okuyacak gibi geliyor yada bir hakem hatası bekliyorum bu maçta alehimize.

Bu da bugünkü yazım olsun....
mesajım maçtan 5-6 saat önce; neden bunu buraya yazıyorum sezon başından beri lig sıralaması belli diye düşünüyordum dün akşam şekillendi,

İlki fenerin Şampiyon olması ama olamaz çünkü uefa devreye girecek, bjk yi ilk 2 de yer bulması bulamaz çünkü uefa devreye girecek, bunu görünce gs nin kırmızı gördüğü maçların günah çıkarması yapılıyor; geriye gs kalıyor gs farkı açabildiğine açsın tek rakibi ts kalıyor araya bir bursa atarız, tamam, bizi kıyacaklar, bakın gençler maçında hakem hatasıyla kazanacağız....

Reha Demirbaş
11.12.2011, 13:17
volkan ve serkan aynı anda oynamaz bu maçta oynamasını isteğim oyuncu henrigedir alanın yerine

Ne mantık ya, orta açmayı bilmeyen topla kat edemeyen serkan'dan sağ açık olur volkan'dan olmaz. :)

bahadır2561
11.12.2011, 13:20
Serkan oynayacaksa sag bek oynasın yoksa yedek beklesin. . Volkan ve Henrique kesinlikle 11'de olmalı

Salih Edip
11.12.2011, 13:21
Maç başlığına bi girip bakıyım diyorum , yok kümde düşürülme kalksın şöyle olsun böyle olsun haberlerini görünce ana avrat sövüyorum maçı da izlemek falan gelmiyo içimden... Allah belalarını versin hepsinin.

fernandotorres
11.12.2011, 13:25
Trabzonspor gs yi yener normal şartlar altında, ama her zamanki gibi hakem triosu istanbul çengiliği yaparsa, ozaman yine sinir krizleri dolu bir maç bizi bekler. adaletli hakemler olsa(bakınız şampiyonlar ligi hakemleri), Trabzonspor şuan 3. yıldıza yürüyordu...

olcay_61
11.12.2011, 13:29
gs geçen hafta fenere oynadığı gibi açık oynasın yeter. bjk gibi 10 kişi defans yaparlarsa işimiz zor

Atakan
11.12.2011, 13:31
Celustka cezalı değil !

bahadır2561
gs gecen haftaki 11 le cıkar belki Riera-Emre değişikliği olur

champions
Bjk İbb ile Fb ise Bursa ile oynuyor. Bir eksik maçımız var ve önümüzdeki hafta ise malum Fb maçı. Önümüzdeki sezon ŞL'de yer almak istiyorsak ligde bir an önce seriye bağlamalıyız.3 maçtan en az 7 puan çıkarmamız gerekiyor.Ne yazık ki takımın önünde engel olan bir hocamız var. Henrique Alan kadar şans bulamıyor, vasat Colmanın yerine Aykut düşünülmüyor, Volkan bir var bir yok, Sapara nerede belli değil. Kötü gidişatı değiştirmek için bu oyunculardan mutlaka verim almak durumundayız. Pek umudum yok ama umarım bu akşam değişim için güzel bir başlangıç yaparız.

Atakan
11.12.2011, 13:33
Bjk İbb ile Fb ise Bursa ile oynuyor. Bir eksik maçımız var ve önümüzdeki hafta ise malum Fb maçı. Önümüzdeki sezon ŞL'de yer almak istiyorsak ligde bir an önce seriye bağlamalıyız.3 maçtan en az 7 puan çıkarmamız gerekiyor.Ne yazık ki takımın önünde engel olan bir hocamız var. Henrique Alan kadar şans bulamıyor, vasat Colmanın yerine Aykut düşünülmüyor, Volkan bir var bir yok, Sapara nerede belli değil. Kötü gidişatı değiştirmek için bu oyunculardan mutlaka verim almak durumundayız. Pek umudum yok ama umarım bu akşam değişim için güzel bir başlangıç yaparız.
:(:(:(:(:(

Harun
11.12.2011, 13:34
gs geçen hafta fenere oynadığı gibi açık oynasın yeter. bjk gibi 10 kişi defans yaparlarsa işimiz zor

Sorun burd zaten ,ikinci bir oyun taktiğimiz yok.Burak,Burak,Burak...

Tolga Kurt
11.12.2011, 13:35
Celutska 1 maç ceza aldı bu maçta var !!

Fatih ÇOLAK
11.12.2011, 13:38
Kimse gesenin geçen haftaki oyununu beklemesin...O maç gazla, taraftarla kazanılmış bir maçtır(febeninde zaten haftalardır kötü oynuyor olması buna tuz biber ekti)...ben beraberliğe oynayacaklarını düşünüyorum, skoru erken bulmamız lazım, bu yüzden bence serkan orta sahada oynamamalı, zokora ve colman yetecektir...4'lü hücum hattı yapmalıyız...

Kara Mert61
11.12.2011, 13:41
Volkan bu maçta inşallah 11 başlar.Bu maçta Volkan'a çok ihtiyacımız olacak.

Ömer Faruk61
11.12.2011, 13:42

Lisans alıp Hocamız olsanıza lütfen!!!:alkış::alkış::mad:

tarsus
11.12.2011, 13:45
tek santraforla biz bu işi götüremiyoruz.akşam ne olursa olsun çift santraforla oynamalıyız.burak ilerde yalnızları oynuyor ona verilecek destek inter maçında olduğu gibi saldıran dik oynayan takımı ortaya çıkaracaktır.şenol hoca kesinlikle alanı ilk onbirde oynatmamalı

aseld
11.12.2011, 13:47
Yeri değil ama Ç.Rizespor maçını yayın veriyor mu ben baktım ama bulamadım ?
bankasyayı yayınlayan trt1 de su an.

fatihmazlum
11.12.2011, 13:51
burak artık gol orucunu bozmalı yoksa hızlı bıs ekılde eskı burak olma yolunda ılerlemeye baslar..

bingolts
11.12.2011, 13:59
Halil altıntop7a bir hatırlatma yapmak isterim..... Fatih terimli girdiği polemik nedeniyle milli takımın kapıları kendisine kapatılmıştı. şimdi ders verme sırası umarım esende olur...