PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 15. Hafta | Trabzonspor 0 - 3 Galatasaray

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

DeAgLeMaNyAq
09.12.2011, 00:36
Hoca Serkan'ı çok kötüyken bile kesmedi. Son maçlarda Serkan'ın toparlandığı ortadayken kesilme ihtimali yok. Volkan yine yedek bekleyecektir. Tek umudumuz Alanzinho yerine Henrique ile başlamamız olacak...

hayır 2 maç almıştı. direkt kırmızıdan bizim cincon gibi federasyonda adamımız yok tek maça düşürsün

Defalarca yazdık 2 maç almadı diye alma ihtimali de yoktu zaten...

FC-ST-PAULI-61
09.12.2011, 00:36
gs bizi yenecek diye düşünenlere bir soru
gs nin hangi topçusu trabzonda direkt oynar. valla ben zokora varken selçuğu oynatmam. diğerlerini tartışmam bile
Melo
Baros
Eboue
ujfalusi
selcuk oynuyordu zaten.

Helvacı61
09.12.2011, 00:37
:):)..
Ah be abi..
Bunlar sırf Selçuk'u unutmak için
anladım..
Umarım yeneriz..
Çok zor ama..
elinde zokora varken selçuğu oynatırmısın. colman zaten bir fenomendir. benim futbol görüşüme göre. adam nerdeyse şl de tek başına tur atlayacaktı.

Helvacı61
09.12.2011, 00:39
Melo
Baros
Eboue
ujfalusi
selcuk oynuyordu zaten.
ilginç;komşunun tavuğu meselesi, bizdekilerle kıyasla
baroş- burak
ebuoye- serkan
urfalusi giray
selçuk- zokora
melo- colman

Yaşar
09.12.2011, 00:40
Bu takım Ne egemen'i ne de Selçuk'u arıyor.
Aradığımız tek adam Jaja.
Gitmesine sevinmiş olsam da takımın hücumsal azzfiyet çekmesindeki en önemli etkenlerden birisidir olmaması.
Şampiyonlar Ligi maçlarını kriter aldığımda Selçuk da Egemen de aranmamıştır.

Helvacı61
09.12.2011, 00:41
Hoca Serkan'ı çok kötüyken bile kesmedi. Son maçlarda Serkan'ın toparlandığı ortadayken kesilme ihtimali yok. Volkan yine yedek bekleyecektir. Tek umudumuz Alanzinho yerine Henrique ile başlamamız olacak...

Defalarca yazdık 2 maç almadı diye alma ihtimali de yoktu zaten...
direkt kırmızı gördü 2 maç aldı. ama almamışsa sorun yok zaten

Armağan Dere
09.12.2011, 00:43
Bence,
melo-Zokora
selçuk-Colman..
Maç,
Yıllarca beraber oynamış 2'linin saha içi satrancına dönecek..
Tabi santraforumuz sayın CR(7)'de kaçırmazsa

DeAgLeMaNyAq
09.12.2011, 00:43
direkt kırmızı gördü 2 maç aldı. ama almamışsa sorun yok zaten

Direkt kırmızı kart 2 maç ceza alır diye bir kural yok. Son adama yapılan faul veya kaleye giden topa elle müdahalelerde verilen direkt kırmızı kartlarda PDFK'ya sevk edilmiyorsunuz...

FC-ST-PAULI-61
09.12.2011, 00:44
ilginç komşunun tavuğu meselesi bizdekilerle kıyasla
baroş- burak
ebuoye- serkan
urfalusi giray
selçuk- zokora
melo- colman
serkan Eboueden mi iyi?
Melo bu Takimda rahat oynar tabi Adrian veya Alinin yerine.4-3-3
Baros gibi bir Santraforumuz olsa Burak kanatda oynardi gecen Sezonda ki gibi.

Cafer Bulur
09.12.2011, 00:44
Bu takım Ne egemen'i ne de Selçuk'u arıyor.
Aradığımız tek adam Jaja.
Gitmesine sevinmiş olsam da takımın hücumsal azzfiyet çekmesindeki en önemli etkenlerden birisidir olmaması.
Şampiyonlar Ligi maçlarını kriter aldığımda Selçuk da Egemen de aranmamıştır.
Kesinlikle skor üretme konusunda jaja yi mumla ariyoruz,bu bir gercek.

Adrian ve alanzinho jaja nin yerini dolduramadilar,doldurabilecek oyuncular da degiller.

Yiğit Gayretli
09.12.2011, 00:46
Gs'den isteyeceğim tek adam Ujfalusi'dir... Eboue (şunların isimlerini niye düzgün koymaz ki ana babası ?Koysana Hasan-Hüseyin) falan hikaye. İstikrarsız adam...

Helvacı61
09.12.2011, 00:46
serkan Eboueden mi iyi?
sen 2 takımı aynı anda düşünüyorsun. ben diyorum ki bu adamlardan birini tercih et. celustka mı- ebuoye mi mesela

Emirhan Makul
09.12.2011, 00:48
Türkiyede en nefret ettiğim takımların başında yer alıyor , yenilmemiz koşulunda dünyayı verseler yine yenmemizi isterim , bu camiaya alınan her galibiyet bir zaferdir , çirkefliğe karşı bir zafer.

Fatih ÇOLAK
09.12.2011, 00:49
Ben derim ki bu maça Henriqe-Burak-Volkan ile başlayalım...

Bunların kanatlar çok açılıyor, Volkan ve Henriqe ile yardırırız oradan...

Orta sahada Colman-Zokora-Serkan...

Helvacı61
09.12.2011, 00:50
serkan Eboueden mi iyi?
trabzonsporda tek eksik henrigenin oynatılmamasıdır. benfica maçında trübinde idim tam önümde oynuyordu. sol açıkta adam o tarafı felç etti. belkide o çıkmsa turu geçecektik. o çıkınca sıradan bir takım olduk

h@msi61
09.12.2011, 00:52
gs bizi yenecek diye düşünenlere bir soru
gs nin hangi topçusu trabzonda direkt oynar. valla ben zokora varken selçuğu oynatmam. diğerlerini tartışmam bile

Valla epey bir topcusu oynar, bosuna saymayalim :)

masteribo
09.12.2011, 00:53
serkan i bu macta bek olarak kullanacaktir senol hoca o yuzden bence volkani kullanabilir bu macta ki bence yararli olabilirde galatasaray yine cift forvet oynayacaktir onun icin ilerde basmamiz lazim bizim

pReN@_61
09.12.2011, 00:54
Eboue kesin oynamayacak mı ?

Helvacı61
09.12.2011, 00:54
Türkiyede en nefret ettiğim takımların başında yer alıyor , yenilmemiz koşulunda dünyayı verseler yine yenmemizi isterim , bu camiaya alınan her galibiyet bir zaferdir , çirkefliğe karşı bir zafer.
ben üçüzler diye tabir edilenlerin hepsine eşit oranda hastayım. bunlar kendi aralarında oynarken kime ne skor lazımsa alırlar. potada biz olunca ne hikmetse bir şekilde birbirine verirler. ben trabzonsporun fenerle çekiştiği yıllarda fenere çelme takan bir istanbul takımı görmedim.

Helvacı61
09.12.2011, 00:57
Valla epey bir topcusu oynar, bosuna saymayalim :)
bizim deli diye gönderdiğimiz. 18 e giremeyen adama sarılan bir takımın daha iyi olduğunu iddia etmek kendi takımımızın oyuncularına haksızlık

Sefa
09.12.2011, 00:57
Direkt kırmızı kart 2 maç ceza alır diye bir kural yok. Son adama yapılan faul veya kaleye giden topa elle müdahalelerde verilen direkt kırmızı kartlarda PDFK'ya sevk edilmiyorsunuz...

Alakası yok direkt kırmızı kart 2 maçtır eğer PFDK uygun görürse arttırır ve ya azaltır. Arttırıp azaltmadıysa bu 2 maç demektir.

Fatih ÇOLAK
09.12.2011, 01:00
Renkdaşlar belki bizi ilgilendirmez ama...

Bu psikopatın sözleşmesinde ilk kırmızı kartında 100 bin Euro ceza, 2.sinde 200 bin Euro ceza, 3.sünde ise sözleşme fesih hakkı varmış...Alacağı parayı zaten biliyoruz maksimum 600-700 bin euro ediyordu...

Hatta manageri istememiş ama bu sığır imzalamak istemiş...

Sezon sonunda Engin geseye borçlu çıkarsa şaşırmayalım...

Bakalım arkadaş Trabzon'a gelebilecek mi???

Uğur Tüysüzoğlu
09.12.2011, 01:01
Ucuz ve bedava futbolcularda kurulmuş 31 kişilik kadro ile övünmeye devam edelim..

Millet gelene 3 giden 4 atmaya başladı..

Maç kazanmasını bilmiyoruz vesselam

Bu şampiyonlar Ligi bizim cesaretimizi kırdı ve habire gol yememeye çalışmak alışkanlık oldu...Birde yememeyi becerebilsek

Korkak ve kişiliksiz futbol oynuyoruz..

En önemlisi Yıldız tabir edilen oyuncularımız rakip tarafındna çalışıldığında gerekli tedbirleri alıyorlar ve sahada kayboluyorlar...

Büyüklük ve büyük olamamak işte böyle bir şey...

Parlayan futbolcular mı işini sağlam yapan, Rakibi kendini kitlediğinde kurtulmasını bilen akıllı oyuncular mı

göreceğiz

galatasaray ezeli rakibi feneri eze eze eze eze eze yendi..

bakalım biz ne halt edeceğiz

Hadı galatasarayı geçtik fenerle ne halt edeceğiz

Liille dekı gibi korkak ve kişiliksiz ve benı utadıran bir futbolla mı çıkacağız yoksa Fener işte bizde çıkıp topumuzu oynayalım, kabderesek onemi değil ama ezilmeyelim rezil olmayalım mı diyeceğiz

Ne bekliyordunuz Lille saldırmamızı garipsiniz vesselam senin saldırıp,aynı zamanda müdafa edecek gücün varmı lille gibi takımlara en doğru taktik ile oynadık bence.

Kötü , futbol iyi futbol herneyse ama ortada verilen bir emek var bunu aşşağılamayalım , şampiyonlar ligi şampiyonu olacakdık ?

Lille gibi takımları eze eze yensek zaten üst düzey olurduk.

Cafer Bulur
09.12.2011, 01:03
Selcuk herhalde oynayacaktir ama engin in oynatilacagini sanmiyorum,sizler ne diyorsunuz?

Gökhan KAN
09.12.2011, 01:05
Fena bir kadro degil ama denenecek maci gs maci mi o tartisilir.

Burak iyi bir pivot forvet degil,halil iyi top tutabilen bir oyuncu,burak süpriz cikislarla daha da etkili olabilir gecen sezonki gibi.
Bende öyle düşünüyorum Cefer abi. Burak'ı tek başına çok yıprattılar. Önde baskın oyuncu da olmayınca sonunda akü bitti. Bundan sonra böyle kullanırsak yani hemen hemen geçen yıl gibi Burak tekrar çıkışa geçebilir. Halil'de önde Umut kadar iş yapabilir oyun anlamında. Daha fazla yapar hatta. :) Henrique Jaja gibi savunmanın dengesini bozabilir. Hem kendilerine hem Burak'a fırsat doğar. Adrian'da biraz geride oynar. Milli takımda da öyle zannediyorum.

Helvacı61
09.12.2011, 01:06
tolga- muslera
celustka- ebuoye
giray-semih
glo-urfa
zokora-selçuk
melo-colman
halil-kazım
serkan-hakan
burak-baroş
adrian-emre
henrige-elmander

beni hiçkimse gsnın kadrosunun daha iyi olduğuna inandıramaz. daha alanı volkanı filan saymadım. karşıdan bu takıma direkt alabileceğim urfalusi olur

Eren Karaahmetoğlu
09.12.2011, 01:07
Alakası yok direkt kırmızı kart 2 maçtır eğer PFDK uygun görürse arttırır ve ya azaltır. Arttırıp azaltmadıysa bu 2 maç demektir.

Sefa ben de böyle biliyordum. Ama beni ikna ettiler geçen gün böyle olmadığına. Tamam dedim, eğdim boynumu, sustum. :D

2 maç olsa 2 maç diye açıklanıyordu ceza. Yani yazıyordu. Celustka açıklanmadı. Bizim yanlışımız var demek ki.

Yaşar
09.12.2011, 01:08
Fatih Terim Engin hakkında konuşmuş dünkü maçtan sonra.
Konuşmalarna baklırsa oynayacak.

Trabzonspor:Tolga-Celutska,Giray, Glowacki,Cech-Zokora,Colman,Serkan-Henrique(Alanzinho), Burak,Halil
Galatasaray:Muslera-Eboue,Semih,Ulfaluji, H. Balta- Selçuk,Melo,Engin-Riera, Elmander, Kazım
11 leri ile çıkarlar.

cenk52
09.12.2011, 01:11
Gs nin son macini saymazsak kazanma umudum cok fazla...

Helvacı61
09.12.2011, 01:13
şl de 7 puan alan bir takım ki futbol olarak sadece son maçta ezildik. ondada bize lazım olan skoru aldık. türkiye ligindeki takımlar o takımların yanında köy takımıdır. bizim şuan geride olmamızın tek nedeni şl maçları oldu. bu takım bir hava yakalasın maçlara tam konsantre olsun 10 haftada play of u garantiler. benim bu sene kızdığım 2 şey oldu. yönetime hala kızgınım bu konuda
1-egemen ve jajanın gitmesi özellikle egemen
2-şl ne alındıktan sonra iş olsun diye alınan oyuncular insan 4 günde tek bir tane şl düzeyinde oyuncu alamazmı

FC-ST-PAULI-61
09.12.2011, 01:15
Helvaci61 iyice abarttin

kaan53
09.12.2011, 01:16
artık galibiyet serilerinin başlaması lazım bu başlangıç da galatasaray maçıyla olmalı saldır TRABZONUM !

Helvacı61
09.12.2011, 01:21
Helvaci61 iyice abarttin
ne abartması övdüğünüz kadrolar şl de 7 puanı 3 senede alamadı en iyi takımlarıyla benim zaman beni haklı çıkaracaktır. çok rahatim

DNA-TS
09.12.2011, 01:22
ben bu maç için çok rahatım takımın üstünde hiçbir baskı yok artık rahat bir maç çıkartıp 3 puanı alacağız

yektakurtulus
09.12.2011, 03:17
ben bu maç için çok rahatım takımın üstünde hiçbir baskı yok artık rahat bir maç çıkartıp 3 puanı alacağız

baski bizim üstümüzde
kazanamazsak zirveden bayagi uzaklasiriz...

DeAgLeMaNyAq
09.12.2011, 03:28

Alakası yok derken ortaya somut veri koyarsan sevinirim. Kaldı ki PDFK'nın ceza azaltma gibi bir yükümlülüğü bulunmamaktadır o işe tahkim bakar. Yıllardan beri son adama karşı yapılan normal faul veya kaleye giden topa karşı yapılan elle müdahale sonucunda doğrudan kırmızı kart gören oyuncular PDFK'ya sevk edilmez ve cezası tek maç olarak onanır. PDFK kararlarını incelersen küfür ve hakeme yönelik eylemler dışında doğrudan kırmızı kart gören oyuncuların kart görme gerekçelerinde "takım sporcusuna yönelik kural dışı hareketi" ibaresi bulunur. Celustka'nın yaptığı oyun kuralları dahilinde normal faul olarak kabul edilir. İstersen sana bu şekilde 10 tane direkt kırmızı kart görüp PDFK'ya sevk edilmeden tek maç ceza alan bir dolu örnek bulabilirim...

Kural zaten açık olarak yazılmış:

Futbol Disiplin Talimatnamesi

Madde 96

(4) Resmi müsabakalarda, oyun disiplini veya cezai nitelikteki fiili nedeniyle, oyun alanından çıkarılan futbolcu ve diğer görevliler, Disiplin Kurulu tarafından başkaca bir karar verilmediği takdirde o müsabakayı takip eden ilk resmi müsabakada oynayamaz.

(5) Resmi müsabakalarda oyun kurallarından doğan ihlaller nedeniyle oyundan çıkarılan futbolcular (futbolcunun ikinci sarı kart nedeniyle veya bariz gol şansını önlemesi nedeniyle hakem tarafından müsabakadan çıkarıldığı hallerde) otomatik olarak, takip eden ilk resmi müsabakada oynayamaz.

İki madde arasındaki fark gayet anlaşılır...

Bu arada Celustka 3 gün sonra GS maçında oynamazsa da bunun sebebi cezası değil sakatlığıdır...

yektakurtulus
09.12.2011, 03:32
tolga
celu giray glo cech
halil zoko serkan colman henrique
burak

serkani ortasahaya cekmek lazim
gaysede bizim gibi ortadan oynuyor
ortasahayi ele geciren cok avantajli olur

İleli
09.12.2011, 04:23
alalim su gaysenin havasini fazla havaya girmis seyricisi :)...

apachi61
09.12.2011, 09:50
gs taraftari bizi lille mucadelesindeki oyunumuzla yenecegini hatta rahat kazanazgini iddia ediyor
kaldi ki mactan sonra senol hocanin istedgimizi aldik interin maglup olacagini hesaba katmamistik soyelminden bile orda ki maci berbaerlik icin oynadigimizi dahi anlayamamislar. İnsallah sinyor terim de oyle dusunuyordur da o zaman nasi eze eze rakip yenilirmis bunlara gosteririz. Aldiklari derbi galibiyeti kursaklarinda kalir o zaman. Da tek sikintim avrupa donusu olmasi o da ayri bi dava. senol hoca iyi motive edebilir insallah takimi

muratt
09.12.2011, 09:54
GS maçına nasıl bir kadroyla çıkarız bilemiyorum ama futbolcular fizik ve zihinsel olarak dağılmış durumdalar.. Lille maçı, üstüne GS maçı ve Fener maçından öncede Gençler maçı.. Bu futbolcuların Gençler maçına konsantre olup kazanmalarını beklemek haksızlık olur, hayalcilik olur..

O yüzden, GS maçını bilmem ama Gençler maçına yedek kadroyla çıkmamız lazım.. En azından bu şekilde yaparak Gençler ve FB maçlarını kazanma şansımız daha yüksek olur.. GS maçından sonra futbolculara 2 gün izin verilip, Gençler maçına da şöyle bir kadro olabilir :

Onur
Celutska-Mustafa-Aykut-Ferhat
Adrian-Sapara-Sercan-Barış A.-Volkan Ş.
Henrique

batugol
09.12.2011, 10:16
kaybedersek makas açılır
gs bjk gibi oynayacaktır
forveti ikilememiz lazım
vittekin sakatlanması bizi hem ligde hem de cl çok etkiledi
artık ileride çoğalacak oyun şekline dönmemiz lazım
engin oynamazsa iyi olur
bizim için değil kendisi için istiyorum
dengesiz bir kardeşimiz olay çıkarsa direk karışır
alacağı tepki de fazla olur

delikoyun
09.12.2011, 10:28
gs maçında henriqe ilk 11 de burak yılmazın yerine oynmalı burak sağ kanatta oynamalı aksi halde kimse buraktan gol beklemesin

Ömer Faruk61
09.12.2011, 10:30
Tolga

Celutksa Giray Glowacki Cech

Aykut(Serkan) Zokora

Colman

Burak Henrique Volkan(Halil)

Serkan ve Halil çok yoruldular.Dinlendirilebilirler..

Yineliyorum ;)

Berat
09.12.2011, 10:30
Engin'le Selçuk'a ısınmaya çıktıklarında sahte USD desteleri atılsa anlamlı olur. Küfretmeye falan gerek yok.

bordo(61)mavi
09.12.2011, 10:36
Spor Toto Süper Lig'de haftasonu oynanacak Trabzonspor-Galatasaray maçını Kuddusi Müftüoğlu yönetecek..

Ömer Faruk61
09.12.2011, 10:40
Aha Eyyamcıyı küddüsüyü vermişler maça.Bu maçı alırsa taraftar aldırır yoksa bu hakemle çok zor...

ahamitokutan
09.12.2011, 10:43
nefret ediyorum bu kuddusiden yahu.gerçi sevdiğim bir hakem var mı diye düşündüm de birden yok galiba.hepsi eyyamcı

orkun kır
09.12.2011, 10:44
bende burakın forwet değil sağ kanatta oynamasının mantıklı olacağını düünüorum..ulfalusi burakı marke ederse yine gol atamıcak..henrique daha iyi top tutuyor..umarım bi hüsran daha yaşamayız

Alp Yavuz 13
09.12.2011, 10:44
Engin'le Selçuk'a ısınmaya çıktıklarında sahte USD desteleri atılsa anlamlı olur. Küfretmeye falan gerek yok.

Kesinlikle bu tarz birşey yapılmalı çok güzel olur...

ispiroğ61
09.12.2011, 10:45
http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=9104#Icerik

cahana
09.12.2011, 10:49
şampiyonlar ligi maçlarından sonra lig maçları çok yavan geliyor rakip kim olursa olsun.

Alp Yavuz 13
09.12.2011, 10:52
Sabırsızlıkla bekliyorum selçuk engin ikinizi tepkilerden dolayı oyundan çıkmak zorunda kalırsınız İNŞALLAH...

Berat
09.12.2011, 11:11
1 numaralı yardımcı hakem (Yani Kapalı'nın önünde görev yapacak olan) Ekrem Kan. Geçen yıl İnönü'de Şenol Güneş'i tribüne yollatan dombili...

Onur Civelek61
09.12.2011, 11:15
Kazanmak zorundayız.

Fatih Öztürk
09.12.2011, 11:18
1 numaralı yardımcı hakem (Yani Kapalı'nın önünde görev yapacak olan) Ekrem Kan. Geçen yıl İnönü'de Şenol Güneş'i tribüne yollatan dombili...

inşallah bu maçtada kapalı tarafında olurda bi iki laf deriz:D

bilgehan83
09.12.2011, 11:22
Gerçekler maalesef acıdır..

Karga ya yavrusu şahin görünür derler, bizde maalesef kendimizi çok abartıyoruz,

Eksikliklerimizi görmüyor ve habire gazlıyoruz kendimizi, öyle ki; Sırf başımızda şenol hoca var diye bütün futbolcularımızı messi ve ronaldo ayarında görüyoruz..

Futbolcularımızı istanbul basını büyütüp abartıp bir yerlere transfer etmeye çalıştığında bu haberlere kızıyor ama esasında biz taraftarlarda onlar gibi düşünüyor ve onlaın eksikliklerini görmezden geliyoruz..

Burak , Colman gibi oyuncularımız rakip tarafından markaj edilip üzerinde bir saat çalışlıldığında sahada top göremiyorlar bile, Ne acıdır ki, Bu tip durumlarda takımımızın ıkıncı B planı yada C planımız yok, Bunu yapması gereken Şenol Hoca maalesef onunda bunu yapacak kadaroda oyuncusu yok , Hal böyle olunca da '' Lille maçı sonrası , Gücümüz bu kadar dı demeyi çekınmeden dillendirebiliyoruz''

Bütün olanları anlayabiliyorum, Yeni kurulmuş ve çok fazla maç yapan bir kadronun yorgunluğunu da anlayabiliyorum ama Bu kadarounun bu zorlukları yaşayacağını bilerek '' cılız ve sadece paf takım kadrolarında oynayacak kalitede yedek futbolcularımızı transfer edip '' çok geniş bir kadromuz var '' yalanını yutturanlara dır kızgınlığım..

Bu aynen şuna benzer

Kolonları kesilmiş bir binanın depremde yıkıldığında '' Allah'tan gelen felaket, ne yapalım, başımız sağolsun, allah fgeri kalanlara sabır versin '' şeklinde kı mazaret ve hamasi nutujlar vererek, Esas sorunun çürük binalar olduğu gerçeğini görmezden gelmek gibi birşey..

Yada

Metrobus yolunun Tüm teknık birimler ve Mühendis odalaır tarafından ''güvenli yol değil, her an kazalara mahal verecek şekılde yapılıyor, yapılan bariyerler kazalara davetiye çıkartıyor '' diye rapor vermelerine rağmen, Sırf metrobusun verdiği rahatlıkla problemleri ve kazaları görmezden gelmeyi en son dun akşam tam evimin onundekı büyük kazada bir kez daha yaşadım..

velhasılı

Once gerekli çalışmaları ve kaliteyi kuracaksın,

Ligden düşmüş Bucadan alınan SERCAN
ikinci ligden alınan AYKUT
Kaos içinde dağılan Ankaragücünden alınan SAPARA ve VİTTEK

lerle bu iş buraya kadar olur..

Cale den kurtulduk derken , Piotr laa ve Cechlere kaldık

Yurtiçinden kalite transfer yapamayan bir takımın Yurt dışından daha kalitelisini yapmasını beklemek de hayalcilik olur zaten..

Bir iki kişiyi ayırıyorum hatta sadece zokora yı ayırıyorum

İnşallah bu laflarımı yerim, İnşallah ben yanılırım..

Ama gerçekler üzerine inşa olmazsak maalesef üzülen olacağız..

aynen renkdaş imzamı atıyorum yazdıklarının altına...ben de yanılırım ama görünen köy kılavuz istemez..cale ile cech arasında fark asla yok...ama ben cale yi savunan ve beğenen biri olarak cech e de sahip çıkarım her daim..cale yi seviyordum 34 maçın 3ünde oynamazdı o da kart cezalısı olursa..diğer maçlarda 90 dk her maç oynardı..ve oynadığı üç sezon boyunca önünde bir tek sol açık olmadı..engin,jaja,alan,umut,burak önündeki sol açıklar bunlardı...herkes hücuma çıkmamasını eleştirir ben ise adam akıllı derdim..cech de ilk geldiğinde iyi idi sonra bocaladı son 3 maçtır fena değil ama cale gibi sürekliliği olursa bence iyidir..önemli olan ona musa nizam,hasan ali gibi yedekler alıp arada dinlendirmek.aynı glowacki de olduğu gibi..bir aykut demir,kemal tokak, hüseyin tok olsa bu takımda giray da dinlenir glo da...maalesef takım olarak yetersiz takımız.top oynamıyoruz.geçen yıl top oynuyorduk pozisyon üretiyorduk bu sene ise ceza sahasına giremiyoruz...serkan bizim sağ açığımız bunun varlığı bile başlı başına beni ürkütor..serkan sadece iyi bir yedektir benm gözümde ama gel gör ki bu sene değişmez oyuncumuz neden çünkü topçu kalmadı elimizde...engin gibi çalım atan ada eksilten bir adamı rakibimize verdik...ve engin en çok şey beklediği oyuncu gs nin.fatih terim neden istedi engini top oynamak için futbol iyi topçularla oynandığı için...bizim yönetim ise engini şampiyonluk yolundaki rakibe verdi..ver samsuna, antalya ya da almanya ya neden gs..bu bizim ne halde olduğumuzu anlatmaya yeter..aradığımız adam selçuk,egemen, ceyhun değil..aradığımız adamlar engin, jaja ve umut ve biz onları kendi ellerimizle teslim ettik başkalarına hadi umutu dışarda tutalım ama engin i ve jaja yı arıyor bu takım...ben göüryorum sahi sizler bunu göremiyor musunuz?

Asi Çaykaralı61
09.12.2011, 11:26
Gidenler gitmiştir kalan sahalar bizimdir inşALLAH 3 puanla ayrılacağız mücadeleden

Yunus Danışmaz
09.12.2011, 11:27
aynen renkdaş imzamı atıyorum yazdıklarının altına...ben de yanılırım ama görünen köy kılavuz istemez..cale ile cech arasında fark asla yok...ama ben cale yi savunan ve beğenen biri olarak cech e de sahip çıkarım her daim..cale yi seviyordum 34 maçın 3ünde oynamazdı o da kart cezalısı olursa..diğer maçlarda 90 dk her maç oynardı..ve oynadığı üç sezon boyunca önünde bir tek sol açık olmadı..engin,jaja,alan,umut,burak önündeki sol açıklar bunlardı...herkes hücuma çıkmamasını eleştirir ben ise adam akıllı derdim..cech de ilk geldiğinde iyi idi sonra bocaladı son 3 maçtır fena değil ama cale gibi sürekliliği olursa bence iyidir..önemli olan ona musa nizam,hasan ali gibi yedekler alıp arada dinlendirmek.aynı glowacki de olduğu gibi..bir aykut demir,kemal tokak, hüseyin tok olsa bu takımda giray da dinlenir glo da...maalesef takım olarak yetersiz takımız.top oynamıyoruz.geçen yıl top oynuyorduk pozisyon üretiyorduk bu sene ise ceza sahasına giremiyoruz...serkan bizim sağ açığımız bunun varlığı bile başlı başına beni ürkütor..serkan sadece iyi bir yedektir benm gözümde ama gel gör ki bu sene değişmez oyuncumuz neden çünkü topçu kalmadı elimizde...engin gibi çalım atan ada eksilten bir adamı rakibimize verdik...ve engin en çok şey beklediği oyuncu gs nin.fatih terim neden istedi engini top oynamak için futbol iyi topçularla oynandığı için...bizim yönetim ise engini şampiyonluk yolundaki rakibe verdi..ver samsuna, antalya ya da almanya ya neden gs..bu bizim ne halde olduğumuzu anlatmaya yeter..aradığımız adam selçuk,egemen, ceyhun değil..aradığımız adamlar engin, jaja ve umut ve biz onları kendi ellerimizle teslim ettik başkalarına hadi umutu dışarda tutalım ama engin i ve jaja yı arıyor bu takım...ben göüryorum sahi sizler bunu göremiyor musunuz?
Aynen abicim, bunun yanında sadece JAJA diyorum başka da birşey demiyorum...

Fatih Öztürk
09.12.2011, 11:32
avrupada oynadığımız tüm takımların bizden kadro kalitesi olarak çok güçlüydü. fransada Llille ilk yarıda bize karşılı bariz üstün oynadı,onun dışında bize üstünlük kuran takım yok.bazı arkadaşlar takımdaki eksikliklerden bahsediyor.evet doğrudur burak tek kalınca B planımız yoktu.fakat henriqe artık forvette, sıkıntı yaşamayacağız.demek istediğim şudurki kendi takımımızı çok eksik görmekten biraz geri duralım.zira oynadığımız takımlarda osurukspor değil yani.hazard snow dombia wagner love snijder zarate milito gibi forvetlerden 6 maçta 5 gol yemişiz.

biz iyi takımız,evet eksiklerimiz var ama biz çok iyi bir ekibiz.eksiklerimizi yazarken takımımızın olağan üstü çabalarınıda görmezden gelmeyin.

Doğan BULAT
09.12.2011, 11:58
BAYTAR gibisiniz
İNAN kişiliksizsiniz

Pankart olur mu ? :D Baytarlara hakaret oldu gibi dimi?

Mustafa Demir
09.12.2011, 12:03
bence paranin uzerine selcuk resmi basip atmak lazim ite

Ömer Faruk61
09.12.2011, 12:08
Beğenmediğimiz Stoperlerimiz Sow' a top göstermedi.Sadece Hazard ı tutarken Zokora çok zorlandı ki normaldir...

Sorunlarımız Belli.

Stoperlerimiz mükemmel mücadele ediyorlar.Ancak oyun kuramıyorlar ve saçma sapan top kayıpları yapıyoruz.Defans-Orta Saha-Forvet kurgusunu oturtamadık.Her topu Burağa vermeye çalışıyoruz en büyük handikapımız Vittek olsaydı oyun anlamında çok farklı olurduk.(Brozek olmadı malesef).Duran topları kullanamıyoruz..Kafa golümüz yok..Barış Özbek ne durumda bilmiyoruz..

Yani transferde Orta Saha ve Forvet şart..Oyun Kurabilen 1 stoper ballı kaymak olur.Ancak bulmak mesele.Eğerli Giray ve Glowacki ile aynı tip bir stoper alınacaksa hiç uğraşmayalım..

tarsus
09.12.2011, 12:08
engin ve selçuğa hiç acımadan protesto yapılmalı,eğer acırsan eğemen örneğinde olduğu gibi acınacak duruma düşürürler.karakter yoksunu bu iki oyuncunun taraftarımızın kucağında maç boyunca oturmasını isterim

Şanlıbayrak
09.12.2011, 12:31
Adrian'dan çok ümitliyim ben bu maç için,biraz öz güven eksikliği var gibi geliyor bana buda sürekli oynamamasından kaynaklanan bir durumdur sanırım.Alanzinho'nun yerine ilk onbir başlamalı ve sağda solda değil tam burak'ın arkasında ve ona yakın oynamalı.

delfino
09.12.2011, 13:06
Aynen abicim, bunun yanında sadece JAJA diyorum başka da birşey demiyorum...

benn jaja gitti gideli diyorum aynı şeyii bu takım yıllardan sonra çok iyi bir topcu aldı vee bana göre de çok iyi maçlar çıkardı gecen senelerde büyük takımları yenerken adam eksilte bilen oyuncumuz vardı her nekadar kötü densede ki bu genelde kötü ibaresi hep saha dışı olarak algılandı bence saha içinde ellerinden geleni yapan iki futbolcuydu jaja ve engin şimdi onların yerine maaalesefki adam bulamıyoruz para kazndık diyoruz bakalım şuan ligten anadolu takımlarından kaliteli kaç tane adam alıcaz mesela grosicki mesela ambarat türklerden genclerden aykut soner kayseriden hasan ali eskişehirden alper potuk alınması gerekenler bakalım bizim o çok sağduyulu yonetimimiz herkesin gördüğünü yine görmezden gelip adı sanı duyulmamış futbolculara okadar paralarmı dökücekler bekleyip görücez ...

SAFA
09.12.2011, 13:12
Tolga-Celustka-Giray-Glowacki-Cech-Zokora-Aykut-Colman-Volkan-Burak-Henrique.

Eren Karaahmetoğlu
09.12.2011, 13:17
Galatasaray nefretim maç vaktine doğru tavan yapacak sanırım benim..

Maç sırasında ne olacak bakalım.

Kuddusi'ymiş bi de hakem.

Zor maç, yine kötü hakem. Kabul.

İki isteğim var, ilki evire çevire koymak veya evire çevire olmasa da koymak, ikincisi tribünde sarı kırmızı bir şey görmemek, görsek de 'i..e galatasaray' atkısının sarı kırmızısını görmek.

Muhammed
09.12.2011, 13:20

Küfretmeye gerek yok mu? Yemin ediyorum maç ortasında taraftarın birisi silah çıkarıp Selçuk'u vursa üzülmem.

Cafer Bulur
09.12.2011, 13:30
Küfretmeye gerek yok mu? Yemin ediyorum maç ortasında taraftarın birisi silah çıkarıp Selçuk'u vursa üzülmem.
Yuhh,o kadar da degil.

Gereken tepki verilmelidir ama sadece engin ve selcuk degil tüm gs takimi isliklarla baski altina alinmalidir.

delfino
09.12.2011, 13:45
çifttt forvett oynamalıyızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz zzzzzzzzzzz buraklaa ttekk başınaa bjk maçıı gibi hayall kırıklığından başka bişey olmazz kendi evimizde oynuyoruzz sonuna kadarr hucummm :(:(

Koray
09.12.2011, 13:48
Engin ve Selçuk'a gereken tepki verilecek.

İnşallah el kol hareketi yaparlarda orası cehenneme döner, bizim taraftar sinirlenmezse bağırmıyor özellikle maraton tribünü gaza gelirse çıkışları zor olur her açıdan.

Chiko
09.12.2011, 13:54
Bence bu macta Halil'i kullanmaliyiz. Tecrübesi ile bizim isimize yarayabilir.

------------------------Tolga----------------------------
--Celustka------Giray--------Glowacki--------Cech----
------------Zokora------------Colman----------------
--Volkan-------------HALIL-------------------Henrique
--------------------Burak-----------------------------

Celustka sakatligi nedeniyle oynayamassa Serkan sag bek'e gecer.. Böylece 5 yabanci oluruz..

Mehmet Ç.
09.12.2011, 13:58
http://maraton.com.tr/987-gun-sonra-tel-orgu_156695.html

biz büyük takimiz arkadas :D belgesi üstdeki link :D

Mehmet Uludüz
09.12.2011, 15:51
Hala birileri Umut,jaja engin diyor bu adamların neden gittiği,niye gönderildiğini umarım dikkate alarak
yazmışsınızdır bu yazıları.Aykut bu takımın orta sahasında çok iş yapabilecek bir adam fiziği ve tekniğiyle
Chech'de performansıyla ve oyunuyla bunu zaten gösterdi nolucaktı Ferhat mı oynayacaktı bu takımda sol kanatta,bunları eleştiriceğinize kanat oyuncusu olmasına rağmen santrofor gibi ilerde tek umutmuş gibi oynatılan Burak'a ve bunda ısrar eden teknik direktörü yada sütçü beygirleri serkan ve ya giray(en azından elinden geleni yapıyor o ayrı)yada canı istediği zaman oynayan alanzinho beyi eleştirin

bilgehan83
09.12.2011, 16:49
elimizdeki topçuları eleştirmiyoruz...selçuk ve egemen istedi gitti..umut ta aynı şekilde..e beee yönetim jaja yı neden gönderdin. engini neden gönderdin. hadi gönderdin kiralık gönder.ha satacaksın gs ye satma.git 2 lig takımına sat...ya da süründür a2 de oynat...burnu sürtsün..pazar gelir sana gol atarsa kim verecek bunun hesabını...

Sibel
09.12.2011, 17:24
Engin oynarsa tepkilere dayanamayıp olay çıkarır.
Selçuk'a para saymayı çok isterim tribünden...

Ogün YAZICI
09.12.2011, 17:32
maça gidecek olan kimle konuşsam gs'ye ve malum oyunculara kinleri yüksek...bunlar sevindirici...bu maçı taraftar alır başka türlü olmaz hakem kuddusi...

Eren Karaahmetoğlu
09.12.2011, 17:52
Kalplerde yıldızmış, gönüllerde ay .

bahadır2561
09.12.2011, 18:01
maça gidecek olan kimle konuşsam gs'ye ve malum oyunculara kinleri yüksek...bunlar sevindirici...bu maçı taraftar alır başka türlü olmaz hakem kuddusi...

Bu oç'dan baska hakem mi yok

Eren Karaahmetoğlu
09.12.2011, 18:03
Bu oç'dan baska hakem mi yok

Fırat var.

:D

bahadır2561
09.12.2011, 18:08
Fırat var.

:D

O çipte kalsın :D

FC-ST-PAULI-61
09.12.2011, 18:10
Hakem Kuddisi Müftüoglu mu? -.-

Berberoğlu
09.12.2011, 18:54
Hakem Kuddisi Müftüoglu mu? -.-
....Evet....

FC-ST-PAULI-61
09.12.2011, 18:55
....Evet....
Bu iyi olmadi.Cok kötü bir Hakem.

Yasin Altuntas
09.12.2011, 19:02
Bu iyi olmadi.Cok kötü bir Hakem.

Kötü olup olmadigi bence pek önemli degil. Önemli olan cok ödlek bir Hakem. Cok korkulu kararlar veriyor. MEsela bu Mac TTArena'da olsa 100% Galatasaray kazanir derdim.

Bizim STad pek baski kuramadigi icin belki iyi bir mac yönetebilir.

Eren Karaahmetoğlu
09.12.2011, 19:16
Beşiktaş maçında baskının alası vardı Avni Aker'de.

Avni Aker'deki tribünü genel anlamda beğenmeyen biri olarak söylüyorum bunu.

Baskı maskı hikaye. Nasıl işlerine geliyorsa öyle yönetiyorlar.

Fırat da, Kuddusi de. Hepsi birbirinden beter.

Hepsi de şerefsiz. Onlara, şikeye, her şaye rağmen 82 puan toplayıp şampiyon olduk geçen yıl.

Yine olacaksak, bunları da yenip olacağız. Başka çaresi yok.

Asi Çaykaralı61
09.12.2011, 19:31
haydi TRABZONSPORum göster gücünü bu mücadele çok önemli

Doğukan Uçan
09.12.2011, 19:50
pazar günü egemen e yapılanların aynısı selçuk ve engin bebelerine var :D

Ogün YAZICI
09.12.2011, 20:03
her maç olduğu gibi bjk maçında da tribündeydim baskı falan yoktu. özellikle ilk yarı resmen uyuduk.egemene yapılan protesto dışında ses bile çıkmıyordu.o atmosfere sebep olan olaylar da belliydi zaten...maçtan önce bjk ye dost gibi davranmalar, istanbuldan bjk'li getirmeler vs... her zaman diyorum bu işler bize ters.bizim dostumuz falan yok...

Meydan 08
09.12.2011, 20:06
her maç olduğu gibi bjk maçında da tribündeydim baskı falan yoktu. özellikle ilk yarı resmen uyuduk.egemene yapılan protesto dışında ses bile çıkmıyordu.o atmosfere sebep olan olaylar da belliydi zaten...maçtan önce bjk ye dost gibi davranmalar, istanbuldan bjk'li getirmeler vs... her zaman diyorum bu işler bize ters.bizim dostumuz falan yok...

en azından tribünde yok doğru diyorsun o olaya ben de çok karşıydım

Sacit
09.12.2011, 20:41
bjk forması giyip, onları tribüne alanlar bakalım gs forması da giyecek mi

inception61
09.12.2011, 21:08
fransızlarla deplasmanda berabere kaldık sırada diğer fransız peşmergesi var:D
botokslu aysal senyör terim ve o.ç tayfası size güzel birşey yapacağız ACIMAYACAK:D

Hürgün Aygün
09.12.2011, 21:18
Bu maç için çok güveniyorum takıma.Kazanacağız inşallah...

Mert Zaman
09.12.2011, 21:26
10 Numarayı Hakedecek Bi Oyuncu Lazım JaJa'yı Çok Özlüyorum.

61kralfatih
09.12.2011, 21:28
bu futbolla fark yemezsek iyidir, gerçi oynadığımız futbol falan değil.

ben bu futbolla takıma güvenemiyom bi inter kayseri maçı gibi oynarsa trabzon ozman yener

Taner Tonbil
09.12.2011, 21:41
Tolga
Serkan-Giray-Glowacki-Cech
Zokora-Colman-
Volkan-Halil-Burak
Henrique

Böyle oynasak bikere? Burak Sag Kanatda oyniyabilir.

Sami Kuk
09.12.2011, 21:52
Açıkcası umrumda değil bu maç ezilmeyelimde sonuç umrumda değil.Yani üzülmem yanlış anlamayın:) Şu lig bitsinde seneye temiz temiz oynayalım:)

Ilelioglu
09.12.2011, 22:53
Beşiktaş maçında baskının alası vardı Avni Aker'de.

Avni Aker'deki tribünü genel anlamda beğenmeyen biri olarak söylüyorum bunu.

Baskı maskı hikaye. Nasıl işlerine geliyorsa öyle yönetiyorlar.

Fırat da, Kuddusi de. Hepsi birbirinden beter.

Hepsi de şerefsiz. Onlara, şikeye, her şaye rağmen 82 puan toplayıp şampiyon olduk geçen yıl.

Yine olacaksak, bunları da yenip olacağız. Başka çaresi yok.

Eren yapma Allah askina. Bjk macinda baskinin "b" si bile yoktu. Sadece Egemen'i islikladilar o kadar. Taraftar dedigin böyle maclarda rakibi ve hakemi isliklar. Özellikle hakemi baski altina alir.

..

ccd6167
09.12.2011, 23:47
dunyanin en serefsiz takimiyla oynacagiz fenerden daha serefsiz bi kuluple oynicaz...

100 de 100 motivasyonla koyarz 3-1 falan olur...

Steril61
10.12.2011, 00:48
Evet... Futbolcuları ayartan bir takımla oynayacağız. Seyircimiz gs ye olan tepkisini takıma olan desteğiyle gösterecektir. Bize her fırsatta darbe vurmuştur. Son zamanlarda ortaya koyduklarıyla en nefret ettiğim ve antipati duyduğum takım. Şenol hocamdan gs ye özel bir tarife bekliyorum...

Yaşar
10.12.2011, 00:54
Ultraaslan forumunda Trabzon'a gelecekleri yönünde bir duyuru var.
Trabzonlu Gençler grubu tarafından, dostluk adına çağrılmışlar.
Ne diyeyim sizlere bilmiyorum?
''32. haftada burası leş gibi hamsi kokuyor'' hakaretlerini duyar gibi oluyorum.

Eren Karaahmetoğlu
10.12.2011, 01:03
Bu sefer de bunlar mı çağırıldı? Rengi bozuk yavşakların forması da giyilecek miymiş yine?

Fenerlileri de çağırmazsanız ayıp edersiniz eğer doğruysa.

Trabzon'da karşılamadan marşılamadan rahatsız olan herkesin de galatasarayın geliş saatinde Trabzon havaalanında olmasını öneriyorum.

Eren Karaahmetoğlu
10.12.2011, 01:08
Eren yapma Allah askina. Bjk macinda baskinin "b" si bile yoktu. Sadece Egemen'i islikladilar o kadar. Taraftar dedigin böyle maclarda rakibi ve hakemi isliklar. Özellikle hakemi baski altina alir.

..

Ben kahve ortamında yanlış algılamışım demek ki. Senin dediğin türden maçlar da çok oldu ama pek bir faydası yine olmadı hakem bazında.

Umarım bu maç olur diyelim.

Tribünde rengi bozuk insanlar görmeyelim de ilk aşamada.

Trabzonlu Gençler
Misafirperverliğimizi ve Deplasman yasağına karşı tepkimizin devam etiğini göstermek amacıyla Ultraslan'ın lideri Sebahattin Şirin ve beraberindeki Galatasaray'lı taraftarları derneğimizde misafir edeceğiz. Bizim bu yasağa karşı tepkimiz sadece Beşiktaş maçıyla sınırlı değildi. Deplasman yasağı kalkana kadar bu böyle devam edecektir.
#deplasmanımadokunma

Hayırlı uğurlu olsun.

Ultravesti
Taraftar olarak en doğal ve en temel hakkımız olan deplasmana gitme hakkımız mantık dışı bir şekilde elimizden alınsa da Trabzonspor taraftar gruplarından "Trabzonlu Gençler" grubu lideri Jan arkadaşımızın daveti üzerine Süper Lig’in 15. haftasında 11 Aralık Pazar günü Trabzonspor ile karşılacağımız maç için Trabzon'a dostluk mesajları vermeye gidiyoruz.

Konuşmayayım diyorum ama gece gece yine dayanamıyorum. Deplasmanıma dokunma diyorsun Jan Başkan. Söylesene hayatında kaç kez Sami Yen'e geldin? 1 kez görmedim. İnsanı krize sokmaktan başka bir halta yaramıyor bu yapılan. Beşiktaşlılarla aramız iyiydi dediniz, deplasman meplasman dokunma hikayesi herkes eyvallah dedi, belki oradaki maça yasak kalkar denildi. Gündeme geldi mi peki bu iyi davranış, gelmedi. Reklamı bile yapılamadı doğru düzgün. Onun yerine o iğrençlik abidesi siyah beyaz forma sırtlara geçirildi. İşin garibi bundan grup üyeleri de en az bizim kadar rahatsız olduklarını belirtmişti.

Şimdi Türkiye'nin, Dünya'nın gelmiş geçmiş en rengi bozuk takımının taraftarı maça davet ediliyor. Jan arkadaşımız falan diyor herifler. Ne arkadaşı, ne dostluğu benim kaçırdığım bazı şeyler var sanırım. Zaten ilk başta Can arkadaşımız yazmışlar, sonradan Jan diye düzeltilmiş sanırım. Onların da haberi yokmuş demek ki bu arkadaşlıktan. Ulan fenerbahçe uşağı diye bağırmak dersen bu ultravestilerde. Alpaslan ölmedi, kalbimizde yaşıyor derken ana avrat küfür dersen yine bu şerefsiz evlatlarında. Ne ararsan, hangi kahpeliği ararsan bunlarda.

Pazar günü de bunların formaları giyilecek mi?

Bu mantıkla aynı şey GFB'ye yapılmazsa gerçekten büyük ayıp edilmiş olacak. Çünkü hiçbir farkları yok.

Merak ettiğim şey ise, Koray, Mustafa K. Demirbaş bu konuda ne düşünüyor? Beyler ben hazmedemiyorum. Bunlarla arkadaşlık falan da istemediğime çok net bir şekilde karar verdim Beşiktaş maçından sonra. Herkesin de böyle olduğunu düşünüyordum.

Gelip okuduğunuzda yorumlarsanız sevinirim.

hodlu
10.12.2011, 01:28
Maça atanan hakeme bak.Tff bu maçı sıradan maç kategorisine sokmuş sıradan bir hakemini gönderiyor.Allah belanızı versin hepinizin.
Allah bu yaptıklarınızı çocuklarınızdan,doğacaklardan ya da doğmamışlardan çıkarsın...M.Ali başta olmak üzere tüm tff ve Mhk yönetiminden. Hiçmi helal süt emmiş Allah kulu yok. Artık isyan edecek gücümüz bile kalmadı...

Yasin Altuntas
10.12.2011, 01:33
Yemisim sizin dostlugunuzu hey allahim. Bakalim Deplasman maclarinda yine bize küfür ederken siz hangi yüzle izleyeceksiniz.

Emirhan Yazıcı
10.12.2011, 01:39
İsterse Uzaylı Olsun Bunlar Simdi 6S Formasıda Giyerler

61_Hasan_69
10.12.2011, 01:49
mesajım niçin silindi çok merak ediyorum .

Mollasalihoğlu
10.12.2011, 01:52
mesajım niçin silindi çok merak ediyorum .

Bu da sonra silinmek üzere;

-Trabzonsporlu olmayan biri, Avni Aker'de dahi doğsa, yanından yöresinden Trabzonsporlu olamaz. Bunun burada yazılmasının da hiçbir faydası yoktur. Silinmesi için de çok sayıda talep gelmiştir. Yeterli mi?

Mollasalihoğlu
10.12.2011, 01:53
Quaresma'nın çıkardığı çomak yetmedi bize demek ki..

61_Hasan_69
10.12.2011, 01:54
Bu da sonra silinmek üzere;

-Trabzonsporlu olmayan biri, Avni Aker'de dahi doğsa, yanından yöresinden Trabzonsporlu olamaz. Bunun burada yazılmasının da hiçbir faydası yoktur. Silinmesi için de çok sayıda talep gelmiştir. Yeterli mi?

Başlığı 5 üye takip ediyor ve silinmesi için çok talep geldi öylemi . .
Anlıyorum sizi

sirkan
10.12.2011, 01:57
bu lig zevk vermiyor artik....

Mollasalihoğlu
10.12.2011, 02:05
Başlığı 5 üye takip ediyor ve silinmesi için çok talep geldi öylemi . .
Anlıyorum sizi

Özür dileriz gs amigosunun reklamına izin vermediğimiz için..

61_Hasan_69
10.12.2011, 02:09
Özür dileriz gs amigosunun reklamına izin vermediğimiz için..

Çevir kazı yanmasın.

Mollasalihoğlu
10.12.2011, 02:11
Çevir kazı yanmasın.

Size açıklama yapmak zorunda değilim. (bkz. forum kuralları)
Açıklama yaptım, itibar etmediniz, beğenmediniz.
Daha ne maksatla uzatıyorsunuz?
Kazı yakmak için mi yani nedir?

Gs tribüncüsü ofluymuş. Çok da iyi Trabzonsporluymuş.

Bize ne?

61_Hasan_69
10.12.2011, 02:15
Size açıklama yapmak zorunda değilim. (bkz. forum kuralları)
Açıklama yaptım, itibar etmediniz, beğenmediniz.
Daha ne maksatla uzatıyorsunuz?
Kazı yakmak için mi yani nedir?

Gs tribüncüsü ofluymuş. Çok da iyi Trabzonsporluymuş.

Bize ne?

benim o sözü söyleme amacım burada bjk davet edilince sesini çıkarmayanlar gs davet edilince konuşmaya başlamış.
elin istanbullusu (bjkliler) geliyosa Trabzona bizim ofluda gelsin.Demem o

Eren Karaahmetoğlu
10.12.2011, 02:18
Ne kazı yahu hey allahım.

O mesajın silinmesi için neden söylenmesine bile gerek yoktu halbuki.

Bir insan ne kadar galatasaraylıysa o kadar Trabzonsporlu olamaz.

Ne kadar Trabzonsporluysa o kadar galatasaraylı da olamaz.

Bir insan belki ne kadar Bursalıysa o kadar galatasaraylı olabilir.

Bir insan belki ne kadar galatasaraylıysa o kadar Eskişehirli olabilir.

Ama bir insan Trabzonsporluysa, Trabzonsporlu'dur.

Hele Trabzon doğumluysa ve başka takımdan söz ediliyorsa, bir de Trabzonspor'u desteklemesi utançtır.

Şu yeryüzündeki en nefret ettiğim insanlardır ayrıca kendileri. Trabzonlu olmamama rağmen.

Üstelik bir de bu şahıs Türkiye'nin en rengi bozuk takımının taraftar grubu lideriyse daha da bir nefret edilesidir.

Bir Trabzonspor forumunda da böyle karaktersiz heriflere prim yaptırmak haliyle yasak olmalıdır. Son derece de doğrudur.

Anladın mı Hasan?

BJK liler geldiğinde kim ne ses çıkarmış, ne çıkarmamış, açıp beşiktaş başlığından okuyabilirsin. Dostum çevir kazı yanmasın demişsin ama sen bu kaza şuan taklalar attırdın.

ccd6167
10.12.2011, 02:36
hayirli seyirler o zaman..bol gunesler herkeze..

yakinda gayse fener eziktas rahat rahat gezer trabzonda..

isin ilginc yani hayatinda deplasman gormemis insanlar bunlari yapiyo adam o koyuyo..

biz gidelim mecidiyekoye deplasmana adamlardan kufur yiyeylim adamlarla birbirimize girelim ben bunun icin 1.500 tl para odeyeyim sonra o adam gelsin avni akerde macini izlesin neymis deplasmanima dokunma ..

ben cok deplasmanlar gordum ama GG kadar dik olanini gormedim

Yaşar
10.12.2011, 02:40
Galatasaray kesinlikle yenilmemek için oynayacak.
Bunun için Henrique-Burak ikilisi oynamalı.

abcabca
10.12.2011, 02:58
içten içe bizans oyunları

ThePatriot61
10.12.2011, 03:17
Icimizdeki irlandalilar is basinda yine. :rolleyes:

Ya bunlar gercekten kafayi yemis ya.

Etem Güner
10.12.2011, 05:10
ya 3 :0yneriz yada 3:0 yeniliriz bu kadar net

Serdar Dilekoğlu
10.12.2011, 09:20
Bu maç bizim açımızdan rahat olacak.

Galatasaray bizi yenebilecek bir güce sahip değil.

Berberoğlu
10.12.2011, 09:24
Yenmemiz lazım....

Ömer Faruk61
10.12.2011, 09:50
Sözde Trabzonspor taraftarı gayse forması da giyerse hiç selçuğu engini protesto etmesinler..Hatta bizi sattıkları için alkışlasınlar üçlü çektirsinler..Yazıklar Olsun!!! Bu maçta da yeniliriz bjk maçında olduğu gibi..Misafirperverlikmiş pehhhhh..

memmedaga
10.12.2011, 10:00
Trabzonlu Gencler abartmain meselei bundan once bize deplasmanlar bayagi kufur satasmalar oldu hem inonude hem ali samiende falan,feneri soylemiyorum hadi diyelim beyaz perde aciyorsunuz guya ama kardesim bunlar yarin iddia ediorum ayni cirkinlikleri tekrar yaparlar,trabzona gel doner bicaklariyla kucuk kizin basini yar ondan sonra trabzonlu taraftar olsun holigan...........

bariskaratas
10.12.2011, 10:11
Selçuğa top geldiğinde ıslıktan yuhtan inlemeli o stad

Mehmet Cihan Kocaman
10.12.2011, 10:27
Bugün Galatasaraya güzel bi karşılama yapalım :)

güneyli
10.12.2011, 10:48
Dostluk güzel şey,saflık olmasa....

Emirhan Makul
10.12.2011, 10:48
Selçuk , Engin ve Ceyhun ; Aynen egemene yapılan tüm herşey onlarada yapılmalı , tepki gösterilmeli ki gösterilecektirde , bu isimler bir forma altında top koştururken o takım şampiyonluğa giderken istanbul dükalığına karşı direnirken , kaçıp gitmeyi hemde istanbula kaçıp gitmeyi planlayan ruhsuz 4 isimden başka birşey değildir. O kadar aptal ve yüreksizler ki kendi hakları çalındı , emek harcadılar onlar emekleri çalındı ama arkasında durmadılar , kaçtılar direnmeyi değil kolaylığı seçtiler , bu şehre girmeyi bile hak etmiyorlar. Trabzonspor tarihi onları asla affetmeyecek.

Fatih Öztürk
10.12.2011, 10:52
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=31656&page=17

bugün biraz uefaya yardım etsek?

Furkan Dündar
10.12.2011, 10:53
Selçuk , Engin ve Ceyhun ; Aynen egemene yapılan tüm herşey onlarada yapılmalı , tepki gösterilmeli ki gösterilecektirde , bu isimler bir forma altında top koştururken o takım şampiyonluğa giderken istanbul dükalığına karşı direnirken , kaçıp gitmeyi hemde istanbula kaçıp gitmeyi planlayan ruhsuz 4 isimden başka birşey değildir. O kadar aptal ve yüreksizler ki kendi hakları çalındı , emek harcadılar onlar emekleri çalındı ama arkasında durmadılar , kaçtılar direnmeyi değil kolaylığı seçtiler , bu şehre girmeyi bile hak etmiyorlar. Trabzonspor tarihi onları asla affetmeyecek.

aynen böyle yapmalı Taraftar

Metin Sağır
10.12.2011, 10:57
Selçuk ve Engin'e dar etmeliyiz sahayı.

Emre GÜRDAL
10.12.2011, 11:14
yensek ne olur yenılsek ne olur bu lig sonunda mahkemelerde bitecek....

Ogün YAZICI
10.12.2011, 11:17
sadece engin ve selçuğa değil gs'lilere dar etmeliyiz o stadı...

ANIL
10.12.2011, 11:19
..........................tolga
serkan..........giray..........glowacki.........ce ch
volkan...........zokora.........colman.........hal il
...................burak.........henrique

Eren Karaahmetoğlu
10.12.2011, 11:23
Bugün Galatasaraya güzel bi karşılama yapalım :)

Valla mı. Nasıl mutlu oldum şuan anlatamam. Trabzon'dakiler havaalanına gitsin, İstanbul'dakiler Efes maçına.. Güzel bi görev dağılımı. Kaçta geliyor rengi bozukların uçağı oraya?

Fatih Öztürk
10.12.2011, 11:26
biraz uefaya mail göndermeye çalışsak. yarına çok var:)

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=31656&page=17

TSelif
10.12.2011, 11:27

Boğazım patlayana kadar yuhlayacağım ...

Furkan S.
10.12.2011, 11:39
-----------------tolga----------------------

celustka------giray------glowacki-------cech

-------------zokora----colman--------------

-----------------adrian---------------------

burak------------halil--------------henrique

yaranozlu
10.12.2011, 11:47
gs ligde 8 maç üstün bize. bu durum rahatsız ediyor beni, 4te 4 yapalım bu sne ki fark kapansın.
selçuku egemenden 5 kat şerefsizlik yaptı, bunu da unutmayalım.
kadrom;
tolga
celutska giray yumlu cech
zokora colman
burak adrian henrique
halil

Asi Çaykaralı61
10.12.2011, 11:49
Yarın zorlu mücadele oynayacağız ama inşALLAH Alnımızın Akıyla 3 puanı kendi sahamızda alacağız

Muhammed Ayaz
10.12.2011, 11:51
burdan trabzondaki taraftarlara sesleniyorum selçuk ve enginin başına madde gelmesini ve küfür edilmesini ıslıklanmasını her türlü olumsuzlukların oluşmasını istiyoruz lütfen darr edin o sahayı şerefsizlere

Muhammed Ayaz
10.12.2011, 11:52

celustka kırmızı kart cezalısı !!!

güneyli
10.12.2011, 11:57

Yine mi başladık..

Uğur Ö.
10.12.2011, 11:58
Engini bilmemde Selçuk şerefsizi o sahadan çıkmasın.Verdiği sözü tutmayan adam değildir.

Celutska 1 maç cezalıydı.Cezası bitti.İnşallah artık Burak ileride yalnız kalmaz bu maçta yoksa işimizi zora sokarız.Volkan Şen oynamalı bu maçta oynamyacaksa hangi maçta oynayacak

Eren Karaahmetoğlu
10.12.2011, 12:00
Yine mi başladık..

Celustka'nın Cale'den neyi eksik?

:)

Furkan S.
10.12.2011, 12:01

ne alakası var onun cezası bitti

Asi Çaykaralı61
10.12.2011, 12:04

kart cezasını çekti yha Celustka

güneyli
10.12.2011, 12:06
Celustka'nın Cale'den neyi eksik?

:)

Cale kadar hit olması için celunun daha çok kart görmesi gerek..

Asi Çaykaralı61
10.12.2011, 12:08
Hayde Trabzonspor'um göster gücünü 1 Gün 6 S. 52 Dk. Kaldı

Sibel
10.12.2011, 12:10
Böyle, yalancı para nerden bulabilirim? Selçuk'a dansöz misali para saymak istiyorum.:D

Sacit
10.12.2011, 12:12
bjk maçında olduğu gibi yine Burak'ı 5 kişinin arasına bırakırsa Şenol hoca bu maçtanda galibiyet beklemiyorum, fakat Burak'ın yanında ikinci bir forvetle sahaya çıkarsak rakibi ezeriz ve üstümüze kolay gelemezler..

Arda'
10.12.2011, 12:44
Avrupalı Selçuk ve çakma Trabzonlu Engin o stadda yuhalanmalı..

61_Hasan_69
10.12.2011, 12:49
Bu dünyada para büyük ihtiyaç
Selçukla Engin paraya muhtaç
Sabriyle dost ol Servetle arkadaş
Ananızıda satın yavaş yavaş.

Ömür Karadeniz
10.12.2011, 13:07
Şu küfür işine anayı bacıyı karıştıran kendini Trabzonsporlu zannetmesin,analar bizim için en yüce insanlardır diyoruz ama sövmeye gelince mangalda kül bırakmıyoruz.

Nadir Bekar
10.12.2011, 13:19
Şu küfür işine anayı bacıyı karıştıran kendini Trabzonsporlu zannetmesin,analar bizim için en yüce insanlardır diyoruz ama sövmeye gelince mangalda kül bırakmıyoruz.

helal olsun sana , sonuna kadar sana katılıyorum , +1967..........

Özge
10.12.2011, 13:19
Selçuk ve Engin'e top oynatmamalı tribünler.

cerebrum
10.12.2011, 13:38
bu maça çıkmakla çıkmamak arasında fark göremiyorum.. boşa maç yapılıyor bu ligde..

Ahmet Selvi
10.12.2011, 13:46
gs nin defansı kalecisi çok iyi

gol atmak zor olacak

yemeleyim o zmana gerisi gelir.

DeAgLeMaNyAq
10.12.2011, 13:58
Sözde Eboue'nin birinci dereceden yırtığı vardı. Hepsi basının uydurması. Birinci dereceden yırtığı bulunan adam 3 gün sonraki maça yetişemez...

Samet Yildirim
10.12.2011, 14:00
Bu maci umarim aliriz...

bahadır2561
10.12.2011, 14:04
Forma giyme töreni ne zaman olacak?

~UniCef~
10.12.2011, 14:06
Selcuk ve Engin küfürsüz bir sekilde Yuhalanmali.

Yönetimi bende hep sucladim ,ama böyle iki Karaktersize Bill Gates dahil hic kimse yeterli Para veremezmis.

Ömer Faruk61
10.12.2011, 14:30
Trabzonspor maçı için belirlenen 19 kişilik kadroda şu isimler yer aldı:
Kaleciler: Fernando Muslera, Ufuk Ceylan.

Defans: Çağlar Birinci, Tomas Ujfalusi, Serkan Kurtuluş, Hakan Balta, Semih Kaya, Emmanuel Eboue, Servet Çetin.

Orta Saha: Ceyhun Gülselam, Selçuk İnan, Felipe Melo, Albert Riera, Ayhan Akman, Engin Baytar, Emre Çolak, Kazım Kazım.

Forvet: Johan Elmander, Milan Baros.

Eboue sakatmış..Peh..

TheDayAfter61
10.12.2011, 14:40
Tolga
Celustka Giray Glowacki Cech
Zokora Aykut
Colman
Volkan Burak Henrique

Samet Yildirim
10.12.2011, 14:41
Kadromu yapmistim ama degestiriyorum :)

Tolga
Serkan-Giray-Glo-Cech
------Zoko-Colman---
Volkan(Henr)-Adrian-Halil
---------Burak--------

Ömer Faruk61
10.12.2011, 14:47
Celutksanın gözü ne durumda oynayabilecek mi acaba???

Atakan
10.12.2011, 14:49
Volkan-Henrique-Burak çıksın yeter.

apachi61
10.12.2011, 14:57
Eger senol hoca avrupa maclarinda biraz ders cikardiysa cok rahat(topla oynamadan nerdeyse) alabiliriz bu maci.
Cok degil deplasmandaki cska macini hatirlayin.
Top bizde goller cska dandi.
Simdi top gaysede, goller bizden olmali.
Birakalim armutlar saldirsin toplu oynu onumuzde oynasinlar.
Burunlari bir karis havada ne de olsa bizi fenevle karistirmanin cezasini keselim :D

Asi Çaykaralı61
10.12.2011, 15:01
Eboue'nin sakatlığı varmış

dartie
10.12.2011, 15:05
Maçın kilit adamı Colman olur..İsterse(oynarsa) rahat alırız..Çok ama çok havalardalar şu sıralar..
Eski maçları izledim de kaybettiğimiz maçlarda hep kalecimiz ön planda olmuş..Fazla bir şey değil Tolga' dan sadece vasat bir performans istiyorum..Sakata gelmeyelim yeter..

Emirhan Yazıcı
10.12.2011, 15:11
-------------------TOLGA--------------
Serkan-------Giray-----Glowacki--------Cech
Halil---------Colman--------Zokora------
Burak-----------Pawel-------------Volkan

Pawel İleride Top Tutabilir Bence Bu Maç Sans Verilmeli

Asi Çaykaralı61
10.12.2011, 15:13
Eboue kadroya alınmış Ligtv

Ahmet Öztürk
10.12.2011, 15:23
Forma giyme töreni ne zaman olacak?

Yarın bu saatlerde gerçekleşmiş olur :)

Furkan S.
10.12.2011, 15:23
Celutska-------Giray-----Glowacki--------Cech
Serkan---------Colman--------Zokora------

celustka cezalıymış ligtv de öyle dedi

SALDIRAY
10.12.2011, 15:24

7 yabancı oldu kardeşim :)

Furkan S.
10.12.2011, 15:25
7 yabancı oldu kardeşim :)

evet:D celu zaten yokmuş oraya serkanı koy tamamdır

pascalli
10.12.2011, 15:43
Selçuk bu takımdan gittiğine pişman olmalı.."Selçuk avrupaya selçuk avrupaya" " "sahtekar selçuuukkk" diye bağırmalıyız maç boyu..Trabzonla dans etmek neymiş görsün sahtekar herif.

Armağan Dere
10.12.2011, 15:51
Selçuk bu takımdan gittiğine pişman olmalı...

Selçuk bence pişman zaten..
Keza Egemen'de..
Şike bizi dolaylı olarak bayağı zarara uğrattı
Ağustos'ta değil de,Mayıs'ta direk alınsaydık Şampiyonlar Ligi'ne
hiçbiri gitmezdi buna eminim..

MuratJ
10.12.2011, 15:57
Celustka neden 2 maç ceza alıyormuş bunu da bugün öğrendim. Bu ne saçmalık arkadaş.

Tolga, Serkan, Giray, Glo, Cech, Aykut, Zokora, Colman, Henrique, Halil, Burak

Bu arada özellikle şerefsiz Selçuk hakettiğini o stadda almalı. Burası galibiyet kadar önemli. O yalancı, sahtekar, şerefsiz hakettiğini orada görmeli!

Emirhan Yazıcı
10.12.2011, 16:02
Serkan-------Giray-----Glowacki--------Cech
Halil---------Colman--------Zokora------

Celutksa Cezalı ise Böyle Oynardım Ben

Fatih ÇOLAK
10.12.2011, 16:06
Colman geseyi sever :)

Ali İhsan
Celustka cezalı falan değil arkadaşlar, nereden çıkarıyorsunuz.

Tff'nin ceza arama sayfasına gidip bakın

http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=633

Doğukan Uçan
http://ultraslan.com/Oku.asp?okuID=2355

Taraftar olarak en doğal ve en temel hakkımız olan deplasmana gitme hakkımız mantık dışı bir şekilde elimizden alınsa da Trabzonspor taraftar gruplarından "Trabzonlu Gençler" grubu lideri Jan arkadaşımızın daveti üzerine Süper Lig’in 15. haftasında 11 Aralık Pazar günü Trabzonspor ile karşılacağımız maç için Trabzon'a dostluk mesajları vermeye gidiyoruz.

SAÇMALAMAYA DEVAM EDİYORUZ RAKİPLER TRABZONA GELİYOR ONDAN SONRA BEŞİKTAŞ TARAFTARI GİBİ KOYDUK MU DİYE DALGA GEÇERLER YENDİKTEN SONRA UĞRAŞTIĞIMIZ ŞEYLERE BAK !

Serdær
10.12.2011, 16:07
Kafa atmak 2 maç ceza.

Arkadan aşil tendonuna basmak 1 ceza.

Karşı karşıya rakip düşürmek 2 ceza.

Ne kadar uygun cezalar değil mi PFDK ?

FC-ST-PAULI-61
10.12.2011, 16:09
http://ultraslan.com/Oku.asp?okuID=2355

SAÇMALAMAYA DEVAM EDİYORUZ !
Yine mi bu Jan hey Allahim bu Adam kendini ne saniyo bjk den sonra gslileri cagiriyor.Ulan Federasyon alinmayacak diyor sen kimsin.

Doğukan Uçan
10.12.2011, 16:10
yine mi bu jan hey allahim bu adam kendini ne saniyo bjk den sonra gslileri cagiriyor.ulan federasyon alinmayacak diyor sen kimsin.

aynen Öyle o zaman fenerlİlerde gelsİn bunlardan bİ halt olmaz.

Armağan Dere
10.12.2011, 16:10
Gs ile maçlarımızdan 2 adet gazete manşeti

http://c1112.hizliresim.com/s/b/10r52.jpg
http://c1112.hizliresim.com/s/b/10r5s.jpg

Şentürk
10.12.2011, 16:19
Yine mi bu Jan hey Allahim bu Adam kendini ne saniyo bjk den sonra gslileri cagiriyor.Ulan Federasyon alinmayacak diyor sen kimsin.

Fenerlileride çağırıp fener forması giyerse şaşırmayın:mad:

DeAgLeMaNyAq
10.12.2011, 16:24
Kafa atmak 2 maç ceza.

Arkadan aşil tendonuna basmak 1 ceza.

Karşı karşıya rakip düşürmek 2 ceza.

Ne kadar uygun cezalar değil mi PFDK ?

Lig TV hatalı haber yapmış. Gerek bu başlıkta gerekse başka başlıklarda defalarca Celustka'nın tek maç ceza aldığını yazdım ama nedense bazı arkadaşlar ısrarla 2 maç ceza aldığınını yineleyip duruyor...

Futbol Disiplin Talimatnamesi

Madde 96

(4) Resmi müsabakalarda, oyun disiplini veya cezai nitelikteki fiili nedeniyle, oyun alanından çıkarılan futbolcu ve diğer görevliler, Disiplin Kurulu tarafından başkaca bir karar verilmediği takdirde o müsabakayı takip eden ilk resmi müsabakada oynayamaz.

(5) Resmi müsabakalarda oyun kurallarından doğan ihlaller nedeniyle oyundan çıkarılan futbolcular (futbolcunun ikinci sarı kart nedeniyle veya bariz gol şansını önlemesi nedeniyle hakem tarafından müsabakadan çıkarıldığı hallerde) otomatik olarak, takip eden ilk resmi müsabakada oynayamaz.

İki madde arasındaki fark gayet anlaşılır...

Bu arada Celustka GS maçında oynamazsa da bunun sebebi cezası değil sakatlığıdır...

Ligos61
10.12.2011, 17:13
oyun kurucu kesinlikle colman olmadılıdır adrian ve sapara bu görevi yapamıyor

------------------tolga---------------------
celustka------giray-----glowacki--------cech
-----------aykut---------zokora------------
-----------------colman--------------------
burak------------halil---------------henrigue

Metin Sağır
10.12.2011, 17:14
Sürpriiiiiiiiiz.

http://p.twimg.com/AgT7ZzZCIAA_fxk.jpg

anderr
10.12.2011, 17:22
ERKEK SÖZ VERİR ADAM TUTAR ADAM DEĞİLSİN SELÇUK İNAN die bi pankart hazırlanmalıydı en guzeli o olurdu o ş. icin

Yeşil
10.12.2011, 17:27
Trabzonlu Gençler ile hiçbir bağım yok.
Ama bu deplasmana seyirci almama konusunda gösterdikleri tepkiyi takdir etmeme engel değil. Cesaretlerinden ötürü de kutluyorum.
Şu anda hiçbir Beşiktaşlı Trabzonlu Genler başkanı Jan Mari Beşiktaş forması giydiği için "Gördünüz mü bak nasıl giydirdik formamızı hahaaa.!" demiyordur..

Olaya "Beşiktaş forması" olarak bakmak çok yanlış.. Olaya "Deplasmana gitmesi yasaklanmış seyircinin giydiği Beşiktaş forması" olarak bakmak doğru bakış açısıdır...

Legolas77
10.12.2011, 17:34
:alkış::alkış::alkış::alkış:metin süpermiş ha

Bordo_MaviM_61
10.12.2011, 17:41
Trabzonlu Gençler ile hiçbir bağım yok.
Ama bu deplasmana seyirci almama konusunda gösterdikleri tepkiyi takdir etmeme engel değil. Cesaretlerinden ötürü de kutluyorum.
Şu anda hiçbir Beşiktaşlı Trabzonlu Genler başkanı Jan Mari Beşiktaş forması giydiği için "Gördünüz mü bak nasıl giydirdik formamızı hahaaa.!" demiyordur..

Olaya "Beşiktaş forması" olarak bakmak çok yanlış.. Olaya "Deplasmana gitmesi yasaklanmış seyircinin giydiği Beşiktaş forması" olarak bakmak doğru bakış açısıdır...

Ya tamam tepki olabilir saygı da duyulabilir ancak FORMA GİYMEK yanlış. Sadece bunu yapmasa bu kadar tepki almazdı.
Not: Ben de x y z gruplarından değilim.

Helvacı61
10.12.2011, 17:45
allah aşkına gene şu gruptu ıslıktı pretostoydu muhabbetlerine girmeyelim

Gürsoy61
10.12.2011, 18:05
Çarşıyı çağırmaları gibi ultraslanı çağırmaları da doğru bir davranış. Forma giymiş giymemiş orası tartışılmaya açık, ama ne için giyildiği belli. O yüzden artniyet aramıyorum kendi adıma. Zaten tarafsız biri de takdir eder bu olayı. Unutmayalım ki bu deplasman yasağından en çok zarar görecek yine Trabzonspor taraftarıdır.

Tarafsız biri olarak söylüyorum bunları.

TSemih61
10.12.2011, 18:07
Futbolun bir eğlence aracı olarak görülmesi ve kulüpler arası dostlukların artması için GS taraftarlarını maça davet etmek çok güzel bir davranış. Tebrik ediyorum böyle bi organizasyonda bulunanları.

Bordo_MaviM_61
10.12.2011, 18:12
Bu arada en fazla sinir olduğum hatta kafayı yediğim konu: İNANIMAZ DERECEDE kolay çalım yiyoruz!
- Adrian çok yalandan pres yapıyor.. Yani adam ayağındaki topu bıraksa gidip almayacak gibi..
- Burak, Henrique hiç yapmıyor.
- Zokora - Colman beraber basıyorlar sadece.

Çalım yeme konusunda çok kötü durumdayız!..
Isırmıyoruz rakibi..

Samet Yildirim
10.12.2011, 18:18
Celustka varmis ozaman kadro yine degesir.

------------Tolga---------
Serkan---Giray-Glo--Celu
--------Zoko--Colman-----
Volkan(Henr)-Adrian---Halil
----------Burak-----------

6 yabanci oldugu icin ona göre kadro yapmak lazim.

Eboue sag taraftan iyi bindirmeler yapiyor celu-halil ikilisi daha dogru bana göre.

seyduna_efil
10.12.2011, 18:31
Kazanmamız gerekn bir maç,üstüne birde gençleri yenersek zirveye yenıden ortak oluruz...

FC-ST-PAULI-61
10.12.2011, 18:33
Cechi niye Kadrodan kestiniz yahu.Adrian ne yapti da oynamayi haketti?
Cech bence cok iyi.

Süleyman Baykan
10.12.2011, 18:55
______________________TOLGA_______________________ ___

SERKAN___________GİRAY______GLOWACKİ________CLEUST KA

________________ZOKORA________COLMAN_____________

_____HENRİQUE___________ADRİAN____________HALİL

_______________________BURAK___________________

Henrique ve Burak hatta Halil bu üçülü rakip defansı bozmak ve markajdan kurtulup alan boşaltmak adına maç içinde yer değiştirmeli.

Asi Çaykaralı61
10.12.2011, 18:56
Cech iyi futbolcu

Süleyman Baykan
10.12.2011, 18:58
______________________TOLGA_______________________ ___

SERKAN___________GİRAY______GLOWACKİ________CLEUST KA

________________ZOKORA________COLMAN_____________

_____HENRİQUE___________ADRİAN____________HALİL

_______________________BURAK___________________

Henrique ve Burak hatta Halil bu üçülü rakip defansı bozmak ve markajdan kurtulup alan boşaltmak adına maç içinde yer değiştirmeli.

Benim kadromda Cech yabancı kontenjanı nedeniyle yok yoksa tabiki Cech son haftalarda çok iyi.

Enes Ünal Kaya
10.12.2011, 19:09
Kaç İdman Yapıp da bu maça çıkıyoruz ki.

zaten yorgun ve yolculuk dan yeni döndü takım : /

Mustafa Umut
10.12.2011, 19:17
Aykut ve Volkan umarım oynar ve onların maçı olur inşallah..

Doğukan Uçan
10.12.2011, 19:29
http://www.facebook.com/video/video.php?v=276183262432385

şike videosu renktaşlar izlemeyen kalmasın.

Cengiz Çubukcu
10.12.2011, 19:54
bir tek isteğim var, Engin denilen yaratık bu maçta oynasın ve taraftarımız onu her ayağına top gelişte yuhalasın.... maça gelirsek 1-0 alırız...

Murat Keçeci
10.12.2011, 19:56
Sürpriiiiiiiiiz.

http://p.twimg.com/AgT7ZzZCIAA_fxk.jpg

bu yazı pankart olarak 1461 Meydan Ve Trabzonlu Gençler tarafından yaptırıldı.Ama yönetim ve emniyet izin vermiyor o sorunlar aşılmaya çalışılıyor..

Samet Yildirim
10.12.2011, 20:00
edittttttt.......

FC-ST-PAULI-61
10.12.2011, 20:00
Selcuk gelsin bakalim ZOKORA Adamlik ve Futbol nedir sana ögretecek yalanci selcuk.
Engini ise takmayin Adam bizden kovuldu gram akil yok yine kirmizi kart görür :D

Eren Karaahmetoğlu
10.12.2011, 20:03
Rengi bozuklar Trabzon'a indi mi?

Hasan YAYLI
10.12.2011, 20:12
Celu oynayabilecek mi bu hafta?

el fanatico
10.12.2011, 20:23
maçın hakeminin bu maç için yetersiz olduğunu düşünüyorum. geçen sezon buca-sivas maçında verdiği alakasız penaltı ve kırmızı kart kararını hatırladım bir an...

Giallorossi
10.12.2011, 20:31

Evet oynayabilecek. http://www.sporx.com/futbol/superlig/trabzonspor/trabzonsporda-celustka-mujdesiSXHBQ259571SXQ

Samet Yildirim
10.12.2011, 20:31
Oynayabilecek.

Hasan YAYLI
10.12.2011, 20:50
Evet oynayabilecek. http://www.sporx.com/futbol/superlig/trabzonspor/trabzonsporda-celustka-mujdesiSXHBQ259571SXQ

Oynayabilecek.

Sağolun bilğilendirdiğiniz için..

biltrabzon
10.12.2011, 20:56
ah ulan su miraslov klose bize gelseydi varya leblebi gibi gol atardi.Adam italya da acayip oynuyor.

ccd6167
10.12.2011, 21:04
ilk yarinin en onemli maci alirsak cok cok iyi olacak.lakin gecen sene derbilerde aldigimiz puanlar bizi sampiyon yapti.

bu macin onemi lig acisindan taraftarinda bi nebzi olsa sirkelenmesi demektir..alirsak yine sampiyonlugun en onemli adayi biz olacagiz.alamazsak lig havlu attik deriz..

ilk yari icin 30-32 puan arasi yeter bizim icin bence..4 macta 10 puan almaliyiz en azindan yoksa fark acilir ne kadar playofflar olsada..

senol hoca bunlarin bilincinde olacagi kesin..

...............tolga

celu giray glo cech

............zoko...
.....serkan....colman

henri................halil
.........burak

ibne fatih colmani kilitlemeye calisir demedi demeyin..4-3-3- bu mac icin iyi sistm

apachi61
10.12.2011, 21:16
bu yazı pankart olarak 1461 Meydan Ve Trabzonlu Gençler tarafından yaptırıldı.Ama yönetim ve emniyet izin vermiyor o sorunlar aşılmaya çalışılıyor..

m.united ne alaka daha oynamadigimiz takimi yazmak kimin fikri?

Alihan Ertürk
10.12.2011, 21:19
m.united ne alaka daha oynamadigimiz takimi yazmak kimin fikri?

https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/375504_323427391002388_127440673934395_1351861_183 0860823_n.jpg

Manchester nereden gelmiş bilmem ama bu tarz bir şey daha hoş olurdu.

Sefa
10.12.2011, 21:21
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/375504_323427391002388_127440673934395_1351861_183 0860823_n.jpg

Manchester nereden gelmiş bilmem ama bu tarz bir şey daha hoş olurdu.

Kurayı belirlemiş yapan arkadaş.. :)

Adem Erdoğan
10.12.2011, 21:22
Manchester'la eşleştik zannediyor olabilirler.:)

Alihan Ertürk
10.12.2011, 21:24
Manchester'la eşleştik zannediyor olabilirler.:)

Kedidir o kedi.. :)

apachi61
10.12.2011, 21:27
ondan sonra 12 muhabbeti cikiyor karsimiza bi isi elimize yuzumuze bulastirmadan,milleti kendimize guldurmeden yapalaim. İnsallah izin cikmaz emniyettende yonetimden de rezillik baska birsey degil simdide lizbonu koymuslar. muhtemel butun rakipleri koy da bari anlam tasisin

Alihan Ertürk
10.12.2011, 21:29
ondan sonra 12 muhabbeti cikiyor karsimiza bi isi elimize yuzumuze bulastirmadan,milleti kendimize guldurmeden yapalaim. İnsallah izin cikmaz emniyettende yonetimden de rezillik baska birsey degil simdide lizbonu koymuslar. muhtemel butun rakipleri koy da bari anlam tasisin

İkinciyi ben hazırladım, Lizbon'u da Benfica ile oynadığımız maçtan dolayı koydum...Zira ilkinde direkt Benfica yazıyordu.

Ogün YAZICI
10.12.2011, 21:35
bjk bizi yendi o gazla hale daha devam ediyor...gs'ye de verirsek o gazı lig bizim için biter...

admiral99
10.12.2011, 21:44
bu maci kaybedersek lig biter diyenlere aldanmayin, herkes kaybeder, kaybedecek. fener bitik zaten. cok cok gs/bjk/Ts olur lig bitimi.

Ogün YAZICI
10.12.2011, 21:55
bu maci kaybedersek lig biter diyenlere aldanmayin, herkes kaybeder, kaybedecek. fener bitik zaten. cok cok gs/bjk/Ts olur lig bitimi.
matematiksel anlamda hiçbir şey bitmeyebilir.ama psikolojik olarak çok şey kaybederiz.puan vermeyi bile düşünmediğimiz gs bjk gibi takımlara sahamızda 0 çekmiş olacağız..maça bir gün kalmış ama maça ilgi yok denecek kadar az.herkes puan kaybını bekliyor.puan kaybetsek de birilerine sallasak hesabı...

KÖKSAL AYDIN
10.12.2011, 21:59
Bu sene lig şikesiz ama bir şey yaptığımız yok!!!!

Aradan gs sıyrılacak gibi.

Şenol hoca haftalar önce "ben ligden bir şey beklemiyorum" diyerek zaten ligi bitirmişti.

Cafer Bulur
10.12.2011, 22:00
Kazanmamiz gerektigi ortada ama kaybetmeye de asla tahammülümüz yok.

Yenilmemiz halinde puan farki 11 olur ki bunu kapatmak kolay olmaz.

Bu nedenle kazanamazsak bile asla kaybetmemeliyiz.

Altan 61
10.12.2011, 22:05
UMUT BU HAFTAYI DA BOŞ GEÇMİYOR!

Toulouse kendi sahasında Evian Thonon Gaillard karşısında 2-1 önde. Dakika 90, gol: Umut Bulut!

Süleyman Eruyar
10.12.2011, 22:07
Bu hafta Bursa Feneri yener,

Bizde Galatasaray ı yenip tepeye yaklaşırız.

Cemalettin Taşkın
10.12.2011, 22:08
eğer kuddusi iyi bir maç yönetirse yenilmeyiz diye düşünüyorum ama kuddusi işte kesin bir yamuk yapacaktır bize. bjk maçı gibi kaybetmeyiz inşallah.

Mustafa Ayazoğlu
10.12.2011, 22:11
Trabzonspor 1 - 0 Galatasaray

Cafer Bulur
10.12.2011, 22:12
Trabzonspor 1 - 0 Galatasaray
Golü kim atti,mac ne zaman bitti?

Ilelioglu
10.12.2011, 22:13

Aynen ya..:) Buraya skor yazanlarin neyi amacladiklarini merak ediyorum acikcasi. 10-0 yazsak bare.. :rolleyes:

Berke6198
10.12.2011, 22:14

bir ihtimal. :D

Cafer Bulur
10.12.2011, 22:16
bir ihtimal. :D
Trabzonspor:0

Galatasaray:4

Bir ihtimal diyorum ben.:D

E. Okan Bülbül
10.12.2011, 22:16
http://s14.directupload.net/images/111210/lkwh96xi.swf

Umut'un golü

Murathan
10.12.2011, 22:19
Aynen ya..:) Buraya skor yazanlarin neyi amacladiklarini merak ediyorum acikcasi. 10-0 yazsak bare.. :rolleyes:

Ben de senin her dakika "yenileceğiz" derken ki amacını çok merak ediyorum :)

Ilelioglu
10.12.2011, 22:19
Bu maci Taraftar alir diyorum ben. Umarim bütün rakibi isliklar ve hakem baski altina alirlar. Aksi halde hakem istedigini calar.

Cihat K
10.12.2011, 22:20
tolga

celustka giray glowacki cech

zokora

serkan colman

volkan burak henriqe

maça fizik gücü yüksek takımla başlamalıyız.oyun 0-0 devam ederse adrian,alanzinho gibi top tutabilen oyuncuları alabiliriz.orta saha hakimiyetini elimize geçirirsek bu maçı alırız.

Alihan Ertürk
10.12.2011, 22:20
Bu maci Taraftar alir diyorum ben. Umarim bütün rakibi isliklar ve hakem baski altina alirlar. Aksi halde hakem istedigini calar.

GS'liler yanlarındayken mi bağıracaklar? Beşiktaş maçında aksi oldu.

28TS61
10.12.2011, 22:21
bu kuddüsi fanatik gayseli degil mi ?
öyleyse neden bizim maca veriliyor ?
8jk macina firat aydinus bu maca kuddüsi, bunlar tesadüf olamaz

Alihan Ertürk
10.12.2011, 22:21
SON DAKİKA - Galatasaray maçı öncesi antrenmanda kavga eden kaptan Tolga ve Giray teknik direktör Şenol Güneş tarafından süresiz kadro dışı bırakıldı.. Giray'ın da kaptanlık görevi bulunması nedeniyle boşta kalan pazuband Tayfun Cora ve Mustafa Yumlu ikilisine verildi.

Doğruluk payı nedir?

Doğruluk payı yok.

Ilelioglu
10.12.2011, 22:22
Ben de senin her dakika "yenileceğiz" derken ki amacını çok merak ediyorum :)

Zor maclar öncesi (mesela SL maclari) bunu bilerek yapiyorum. Hani mac tahminlerinde insanin genelde dediginin aksi cikar ya o bakimdan. :)

DeAgLeMaNyAq
10.12.2011, 22:22
İdari menajerimiz bile Celustka kasıtlı hareket yapmadığı için zaten 1 maç ceza almıştı demesine rağmen, spor siteleri sabah yaptıkları yanlış haberi başka bir yanlışla örtüyormuş. Önce GS maçında cezalı olduğunu yazdılar şimdi de cezasının 1 maça indirildiğini ve GS maçında oynayabileceğini yazmışlar. Cezasının indirildiğine dair kaynak gösterin de inanalım bari...