PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 15. Hafta | Trabzonspor 0 - 3 Galatasaray

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14]

bahadır2561
12.12.2011, 11:27
Bu takımı kurmada kimin emegi gesmişse Allah belasını versin

ozturk
12.12.2011, 11:30
henrique yerine 1461 trabzonun forvetini alsaydık daha karlı bir iş yapmış olurduk..

Oğuzhan
12.12.2011, 11:31
Allah için Doka'nın maliyeti nedir versinler 1 milyon alsınlar. Paraları çar çur etmeyi biliyoruz, en azından adamın potansiyeli belli. Kanatlar olmadan futbol oynanmıyor artık. Hocanın bunu anlaması lazım. Geçen sene böyle oynadık ama herkes çözdü artık sistemimizi. Değiştirmek şart oldu.

SADECETRABZON61
12.12.2011, 11:32
Bu kadar rezil Bir Trabzon hiç izlememiştim hepinize yazıklar olsun..

samway
12.12.2011, 11:36
Allah için Doka'nın maliyeti nedir versinler 1 milyon alsınlar. Paraları çar çur etmeyi biliyoruz, en azından adamın potansiyeli belli. Kanatlar olmadan futbol oynanmıyor artık. Hocanın bunu anlaması lazım. Geçen sene böyle oynadık ama herkes çözdü artık sistemimizi. Değiştirmek şart oldu.

bır de karabuk un forvetını alalım adamlar emenıke den sonra gıttı yıne buldular ya ben anlamıyorum bu sezon alsana cernat ı bıde bulsana karabuk un forvetı gıbı adam ahhh ahhhh nerde

Ahmet KESKİN
12.12.2011, 11:39
helal olsun takımıma.....

gecen sezon hakkı yenilmiş... yinede cıkp liğde en cok top oynayan onlar...

rakiplerinin 10 tanesi üst düzey rakipdi ezdirmediler kendilerini... lille- inter-cska-benfika-a.madrid.

liğde kısıtlı kadroyla devam ediyorlar...hakem hatalarına kurban gidiyorlar...

biçiliyorlar dövülüyorlar sövülüyorlar...

ama ayakda duruyorlar hep...

asıl önemlisi kendi takım taraftarı bir macda kurban oluyor ... digerinde düşman....

tarafdarımızın bile ne oldugu belli deil.... fenerli serefsizler şike yapıyor adamlar o şekilde bile destek gösteriyor... tarafdar budur bence.. kafaları basmıyor... hepsi kus beyinli , öküzler ama tarafdarlar..yapacak bir seyt yok...

kalavara
12.12.2011, 11:47
bişey olmaz...takım yorgun, yürüyecek halleri yok ki koşsunlar. toparlanırlar bir süre sonra. bu sene play-off bize patladı, olanların sorumlusu bu sistemden başka bir şey değil...

Onur Civelek61
12.12.2011, 11:53
Geçen senenin mağduru bizdik.Bu senenin de öyle.Her gün maç yapıyoruz.Kadro yetersiz kalıyor.Takım yorgun 60dk 1-0 önde olsan son 30dk da 3 tane yer.Cidden yorgun takım.Kötü de oynuyoruz.Taca vurulcak topu rakibe atıyoruz.Rakip yürüyerek ceza sahasına giriyor.Taç kullanmamız lazım hemen kullanamıyoruz.Fizik olarakda yorgun takım düşünce olarak da.Devre arası transfer zor iş ama 3-4 çok yerinde oyuncu almamız şart.

Ömer Faruk61
12.12.2011, 11:54
helal olsun takımıma.....

gecen sezon hakkı yenilmiş... yinede cıkp liğde en cok top oynayan onlar...

rakiplerinin 10 tanesi üst düzey rakipdi ezdirmediler kendilerini... lille- inter-cska-benfika-a.madrid.

liğde kısıtlı kadroyla devam ediyorlar...hakem hatalarına kurban gidiyorlar...

biçiliyorlar dövülüyorlar sövülüyorlar...

ama ayakda duruyorlar hep...

asıl önemlisi kendi takım taraftarı bir macda kurban oluyor ... digerinde düşman....

tarafdarımızın bile ne oldugu belli deil.... fenerli serefsizler şike yapıyor adamlar o şekilde bile destek gösteriyor... tarafdar budur bence.. kafaları basmıyor... hepsi kus beyinli , öküzler ama tarafdarlar..yapacak bir seyt yok...

Teşekkürler Abi Aynaya bakmadıkça bizden bir şey olmaz.Şenol Güneş bir daha gider gene gelir ne olacakkki??

tarsus
12.12.2011, 11:56
çakma sinyor maçtan sonra 9 günde 3 maç oynamak zor bizi etkiledi diyor,lan soytarı biz 30 günde 9 maç oynuyoruz bizimkiler evi görmüyor ömürleri yollarda deplasmanda geçiyor biz yorgun değilmiyiz.siz ananızın liginde hakemleride arkanıza alıp kollanarak oynayın biz avrupada şampiyonların olduğu ligte 0 toleranslı hakemlerin yönettiği maçları oynuyoruz,pestilimiz çıktı sizde bundan faydalandınız:(

Turgut Altun
12.12.2011, 12:08

Bu konuda çok farklı rakamlar var ortada. Transfermarkt'a göre 5 trilyon civarı, bazı sitelerde sözleşmesi bitmişti, beleşe geldi yazıyor. Bazı kaynaklarda zamanında Gaziantep ve Trabzonspor'unda ilgilendiğini okudum. Gaziantep 800.000 Euro teklif etmiş kabul edilmemiş. Fm'de 1.9 milyon Pound yazıyordu yanlış hatırlamıyorsam.

tolga1461
12.12.2011, 12:13
Bahaneler arkasına saklanmak istemiyoruz ancak.. Bu takım yorgun. bu çok net. üzerine hakemin de biçmesi eklenince 2.yarıda oluşacak beklentilerimiz son buldu. Şurası kesin gs top bile oynamadan bedavaya maç aldı. daha top yapamadan bsit gol yedik. sonrasında verilen ahmakça bi freekick ve selçuk inanın kariyerinde attığı ilk freekick sanırım. (bizdeyken o kadar kullandı. her topu o kullandı. topu kaldıramıyodu ya da çok havadan atıyodu.. neyse...). Gs oynamamaya devam etti. bizi de iyi oynatmadı bu da bi gerçek. Ama hakemin zokorayı attığı an çıldırdım resmen. Böyle bi aşağlık şekil olmaz. BEn şunu söylüyorum önce kendi eksiğimize bakıyorum tmm onu anladık da bu fenev,gs ve bjk ı ilk 3e sokma çabası nedir anlamış değilim. beşiktaş maçı hakem bu maç hakem. bakın burya yazıyorum fener maçında da hakemle alacaklar hem de kesin bülent yıldırım verecekler maça. Senaryolar öle güzel işliyo ki. becerip bi şikecilere ceza veremeyen tffden daha ne bekliyoruz. Hepsi fenerin köpeği olmuş. Düşürmediği gibi bide şimdi ödüllendiriyolar. her maç hakemlerle ohh. rahat.. bizden istedikleri ne anlamış dğilim. sanırım şunu dmek istiyolar siz neden şike yapmadınız... Herhalde yapmayıp fenerle ortak olmadık diye suçlanıyoruz. Çok ilginç artık olay o derece gitti ki zaten. şimdi de tffnin maddlerinden küme düşmeyi kaldıracaklarmış :D resmen komedi. eğer o da olursa çok açık söylüyorum çok aşırı derece sevdiğim takımımı izlemeyi artık bırakmak zorunda kalacağım. çünkü hep senaryolar işlemeye devam edecek. bizler salak mıyız boşuna futbol izleyecez. yazık o derece soğuduk artık futboldan. yazıda nerden nereye geldim 2 cümle yazacakken.. varın gerisini siz düşünün

Oğuzhan
12.12.2011, 12:18
Bu konuda çok farklı rakamlar var ortada. Transfermarkt'a göre 5 trilyon civarı, bazı sitelerde sözleşmesi bitmişti, beleşe geldi yazıyor. Bazı kaynaklarda zamanında Gaziantep ve Trabzonspor'unda ilgilendiğini okudum. Gaziantep 800.000 Euro teklif etmiş kabul edilmemiş. Fm'de 1.9 milyon Pound yazıyordu yanlış hatırlamıyorsam.

Bizim ilgilendiğimiz bir adamı belediyenin alması mümkün değil eğer gerçekten istiyorsak. Bizimkilerde böyle yetenekleri görecek göz ve transfer ekibi nerede. Pawel'i kim nerede izledi de getirdi Allah aşkına ya. Şu boş oyunculara ödediğimiz paralarla bir yıldız getiririz bu şehre.

Cevikoglu
12.12.2011, 12:36

dokanın maliyeti 2 milyon avro

winner
12.12.2011, 12:44
Yönetim tarafından kale arkasına konuşlandırılan taraftar grubunun olduğu bölgeden atılan su bardağının Tolga'nın kafasında patlaması da pek bir manidar oldu.

zeki gursoy
12.12.2011, 12:51
50 tane sebep yazıabiir bu rezi oyun için ama tek bir neden yeteri: yorgunuz arkadaş yorgun, değil koşacak yürüyecek halimiz yok...

Tatar Kemal
12.12.2011, 12:54
moral bozmaya gerek yok. takım gerçekten çok yorgun. bu açık bir şekilde hissediliyor. bu sezon zaten kimsenin ligi iplediği yok. ligin ikinci yarısı inşallah dinlenir düzlüğe çıkarız. devre arası bazı futbolcuları satıp en azından çok kaliteli 2 defans ve 1 forvet transferi yapabilirsek zirveye oynarız.

kürşat şen
12.12.2011, 12:54
o kadar mesajı okudum..şahsen kim kimdir bilmiyorum.içlerinde fenerlide vardır gslide vardır bjklıda var olabilir..eğer hepsi trabzonsporluysa bir şey diyeyim..bizim taratarın%70inden bir b.k olmaz..öyle bir kafamız varki..hiç geçmişten ders almıyoruz..neymiş yenilmiş.yenilir doğal bir durum.sen adam gibi yapıcı eleştiri yap..yakıp yıkıyoruz ya..inter galibiyetinden sonra forum çostu keza facebookda..bir övmeler,bir sevinçler...şimdii yerden yere vurmalar.trabzonsporluya ve karadenizliye nankörlük yakışmaz..facede twitterda zafer naraları atacak taraftarsanız bunu bekliyorsanız tutmayın bu takımı diyorum...
taraftar gurupları son sözüm size..hiç sevmem sizleri.hatta nefret de ederim bu rant işine girdiğinizden beri..şenol altunsoy abimizin dedği gibi şikeyi tribünlerde hatırlatın biraz bağrın çağırın..ama olamz sanırım taraftar guruplarının tek derdi aldığı 100 kombineyi maç günü nasıl kadar daha fazla nakite çevirebilirm derdinde...böyle devam baştada dedğim gibi bizden bir b.k olmaz..ateş olsak cürümümüz kadar yer yakarız...

Oğuzhan
12.12.2011, 13:00
dokanın maliyeti 2 milyon avro

Adrian 5 milyonsa onun 15 olması lazım 2 çok azmış :)

Gene dün Beşiktaşlıları madara etti.

UĞUR DURTAŞ
12.12.2011, 13:18
Yıllardır transfer yapmasını beceremiyoruz bu çok net görünüyor.
-------------------------------------------------------------
aylarca yurt dışına çıkılıyor oyuncu alınıyor,aynı şeyler yurt içinde geçerli
------------------------------------------------------------------
glo,cech,henrigue,adrian,brozekler,sercan,celuska, barışlar.sapara......bunlara verilen ciddi paralarla yurt dışına çıkmadan bizlerinde bildiği gördüğü kefil olduğu ilk aklıma gelen şu oyuncuların bir kısmı alınamazmıydı.
--------------------------------------------------------------------
hasan ali,amrabat,simpson,yiğit indedemir,yiğit gökoğlan,dany,olcay,ozan ipek,serdar aziz,grosicki,alper,sezgin,hürriyet,erkan sezgin,cenk.....................................

CEMEFKER
12.12.2011, 13:26
Oyun anlamında söylenecek, eleştirilecek fazla birşey yok aslında. Avrupa'dan yorgun bir şekilde çıkmış, şampiyonlar liginden elenmek ile
Uefa'da yola devam etmek arasında sıkışıp kalmış sevinç, üzüntü arası duygular. Bu duygular arasından sıyrılıp ".... sahi ya bizim bu haftasonu ezeli bir rakibimiz ile maçımız vardı" ya 1-2 gün kala hazır hale gelen ruh ve bedenler.

Tek eleştirimiz 30 küsür kişilik kadrodan ve Avrupa arenasında pek gözükmeyen ikinci bir kadronun oluşturulmamış olması olabilirdi.....

"Köşe" lere bakıyorum da taraftar/seyirci eleştirilmiş. Gidenlerin (Selçuk,Egemen, Ceyhun) üzerine bu kadar gidilmemesi, bizi bu noktaya taşımalarında katkılar, falan filan....

Taraftarın feveranı, bizim eleştirimiz gidenlere değil ki.......Gidiş biçimlerine.....Sen delikanlı gibi ortaya çıkıp "hayır bu sezon benim için Trabzon macerasının sonu, ben kariyerimi başka bir klüpte devam ettirmek istiyorum" diye ortaya çık, ciğerimizi ye......

Sen imza atacam diye koca bir taraftarı, caimayı 1 sezon boyuncu uyut, sonra da al bavulunu çek git. Buna döneklik derler. Kimse kusura bakmasın

Taraftarın isyanı bunadır, atılan pet şişe bunadır.....

el fanatico
12.12.2011, 13:40
sol açık, ortasaha-forvet top taşıyan oyuncu, ikinci forvet (umut gibi pres yapan) ve iki tane de sağlam stoper gerek. 5 transfer şart oğlu şart...

Cagdas Topal
12.12.2011, 13:44
Trabzonspor ve Fenerbahce gecen sezon birbirlerini bitirdi bu da her zamanki gibi gs ye yaradi . Dikkat edin gs hicbir zaman cok iyi bir takim olamadi hep birilerinin yaralanmalarini firsat bildi boyle takimlarin taraftari konusur oldu yazik

ylmzince
12.12.2011, 13:45
takımda direkt oynayacak 4 oyuncu transfer edilmeli..ne biz oyuncu transfer ederiz devre arasında ne de transfer ettğimiz oyuncular takıma uyum sağlar play off girmemiz mucizelere bağlı ne yazık ki

tolga1461
12.12.2011, 13:45
o kadar mesajı okudum..şahsen kim kimdir bilmiyorum.içlerinde fenerlide vardır gslide vardır bjklıda var olabilir..eğer hepsi trabzonsporluysa bir şey diyeyim..bizim taratarın%70inden bir b.k olmaz..öyle bir kafamız varki..hiç geçmişten ders almıyoruz..neymiş yenilmiş.yenilir doğal bir durum.sen adam gibi yapıcı eleştiri yap..yakıp yıkıyoruz ya..inter galibiyetinden sonra forum çostu keza facebookda..bir övmeler,bir sevinçler...şimdii yerden yere vurmalar.trabzonsporluya ve karadenizliye nankörlük yakışmaz..facede twitterda zafer naraları atacak taraftarsanız bunu bekliyorsanız tutmayın bu takımı diyorum...
taraftar gurupları son sözüm size..hiç sevmem sizleri.hatta nefret de ederim bu rant işine girdiğinizden beri..şenol altunsoy abimizin dedği gibi şikeyi tribünlerde hatırlatın biraz bağrın çağırın..ama olamz sanırım taraftar guruplarının tek derdi aldığı 100 kombineyi maç günü nasıl kadar daha fazla nakite çevirebilirm derdinde...böyle devam baştada dedğim gibi bizden bir b.k olmaz..ateş olsak cürümümüz kadar yer yakarız...

Sana kesinlikle hak veriyorum. Herkes bi maç için takımı yarı yolda bırakıyor.
Sadece galibiyette değil her zaman Trabzonspor diyebilmeli.. Herkes Şenol hocaya laf söylüyor ancak kimse şunu bilmiyor. Bu adam her geldiğinde başarı yapıyor. sadece emeği her zman çalındığı için sonraki sezon bu taraftar zihniyetiyle yollanıyor. Şunu sormak istiyorum bu oyuncuları, hocayı, herkesi suçlayan taraftarımıza. Şenol hocadan önceki takım nasıldı sizce? çok mu iyiydi? adam gelir gelmez maç kazandırmaya başladı. Sanırım onun suçu da çok kazanıp çıtayı yükseltmek oldu. Yazık yok böyle bi anlayış. Ben takımımızın 5 pas yapamadığı zamanları hatırlıyorum. Şu fiyasko yabancı hocalar getirildiği zamandı sanırım. Onun için lütfen eldekinin kıymetini bilelim.Boş yere Burak'a falan laf etmeyelim. Adama top getiremiyoruz. 90dkda 1 top gelse onu da atamasa o suçlu oluyor. Umut bulut u da aynı şekilde suçluyoduk. şimdi arıyoruz. Lütfen daha fazla saygı. Bizim takımımız barcelona değil. Belki renklerimiz benziyor ama birtek onlar şuanki futbol zihniyetiyle istediklerinde herkesi yenebilir. Onun için ne 1 maçtan sonra takım muhteşem diye abartalım ne de 1 maçtan sonra berbatız demeyelim. Futbol bu. Beni bunlardan daha başka endişelendiren durum var asıl. Adamlar tffnin küme düşme talimatını değiştirmek istiyor. Eğer bu olursa daha futbol izlemeyeceğim. Beni takımımdan ayırmaya kimsenin hakkı yok oysa ki..

Sefer A.
12.12.2011, 13:50
Oyun anlamında söylenecek, eleştirilecek fazla birşey yok aslında. Avrupa'dan yorgun bir şekilde çıkmış, şampiyonlar liginden elenmek ile
Uefa'da yola devam etmek arasında sıkışıp kalmış sevinç, üzüntü arası duygular. Bu duygular arasından sıyrılıp ".... sahi ya bizim bu haftasonu ezeli bir rakibimiz ile maçımız vardı" ya 1-2 gün kala hazır hale gelen ruh ve bedenler.

Tek eleştirimiz 30 küsür kişilik kadrodan ve Avrupa arenasında pek gözükmeyen ikinci bir kadronun oluşturulmamış olması olabilirdi.....

"Köşe" lere bakıyorum da taraftar/seyirci eleştirilmiş. Gidenlerin (Selçuk,Egemen, Ceyhun) üzerine bu kadar gidilmemesi, bizi bu noktaya taşımalarında katkılar, falan filan....

Taraftarın feveranı, bizim eleştirimiz gidenlere değil ki.......Gidiş biçimlerine.....Sen delikanlı gibi ortaya çıkıp "hayır bu sezon benim için Trabzon macerasının sonu, ben kariyerimi başka bir klüpte devam ettirmek istiyorum" diye ortaya çık, ciğerimizi ye......

Sen imza atacam diye koca bir taraftarı, caimayı 1 sezon boyuncu uyut, sonra da al bavulunu çek git. Buna döneklik derler. Kimse kusura bakmasın

Taraftarın isyanı bunadır, atılan pet şişe bunadır.....

hocam yasa çok yasa :) :alkış:

Ömer Faruk61
12.12.2011, 13:50
Rezalet Futbol Rezalet Hakemin önüne geçti..Ama ne olursa olsun isterse küme düşsün Ben Bu Takımla ve Şenol Hocayla gurur duyuyorum.

özçelik61
12.12.2011, 14:27
bu mağlubiyeti de ş.ligi yorgunluğuna veriyorum Şenol hocam ama merak ediyorum hiç etrafınızda size "ya hocam bir kere de 60 dk dan önce hatta çoğu kez yaptığımız 80 li dk lardan önce oyuncu değişikliği yapalım" demiyor mu?..bu VOLKAN şen nasıl neyi var nedir derdi derdiniz ? sakat mı hocam ligin en iyi sağ açığı ama toplasan 90 dakika oynamadı ilk yarı bitiyor çuvalla para verdiniz... bjk-ş.ligi maçı oynadınız 30 luk zokora dökülüyor dinlendir koy aykut'u kendi taraftarı önünde canını dişine taksın genç-trabzonlu-TRABZONSPORLU ,serkan ile nasıl bir ilişkiniz var kırmızı kapaklı sözleşme mi imzaladı her maç ayağı kırık da olsa oynayacak diye? sercan kaya siz istediniz a2 liginde en golcü 3 dakika da olsa oynamaya hakkı yok mu sinyor terim fb gibi bir maçta ilk kez emre çolak denen bir adamı oynattı bir önceki haftalar semih kaya denen birini monte etti ya biz...5 milyon euroluk adrian sizce de trabzonda her halısaha da yeminle 2-3 tane var bu adamdan, henrique davul olmuş 10-15 dakikadan sonra hararet yapmış araba gibi solungaç solunumu yapıyor hiç diyet programı vermeyi düşündünüz mü kulubumuzde bununla ilgilenen birim var mı?..burak 24 ayar altın mı hocam nedir bu laubaliliği ne koşuyor ne pres yapıyor kendisine atılmayan her pas-taç-köşe vuruşu-kale atışı için arkadaşlarına el kol hareketi yapıyor...daha çok var söylenecek de özetle hocam iyisin hoşsun seni seviyoruz ama şu 30 kişilik kadroyu doğru kullanabilelim ülfet olmuş artistler de istemiyoruz,turşu olmuş yedekler de hele milyon dolar verilmiş bidonlar bizi emeğini bileğiyle alın teriyle kazanan anadolu insanını çok çok üzüyor bilesiniz

Sacit
12.12.2011, 14:36
Şenol hocam kusura bakmasın ama bu yenilginin % 95'i onun hatasıdır.

rakip takım deplasmanda rahatlıkla 4-4-2 oynuyor ama sen sadece bir adama bağlanmışsın..
bunun izahı olamaz.. rakibin 2 tane çocuk oyuncusu var(emre çolak, semih) bunu değerlendiremiyorsun, üzerine gidemiyorsun ve kendi evinde böyle farklı yeniliyorsun.. çok ayıp..

bu huyundan vazgeçmelisin, bu sistemle derbi kazanamazsın.. ya kendi sahanda tek forvet çıkıyorsun ve rakip takım defans da çok rahat top çeviriyor, pres yapan yok baskı yapan yok.. bu ne demek Şenol hoca... henrique maç boyu sağ kanatta ne yaptı, adrian ne yaptı.. henrique'yi koy burak'ın yanına adrian'ın yerinede volkan'ı oynat sende 4-4-2 oyna yada 4-3-3 oyna.. bu kadar korkak bir futbol taktiği sana yakışmıyor..

güneyli
12.12.2011, 14:40
Resmen pilimiz bitti...Yedek kuvvetlere fırsat verilmeli...Yorumlarımızda gücümüzü ve kabiliyetimizi idrak ederek eleştiri yapalım...Bu kadro şimdiye kadar bizi mutlu ettiyse,yine paldır küldür gider ama yine sevindirebilir...Ben hala selçuk ve engine yoğunlaşıpta bütün soğukkanlılığını yitiren bazı seyircilerin pervasızlığında...Selçuğa ve engine bu kadar düşmanlık olabilir..fakat gaza gelip aklını tatile çıkaran o kadar potansiyelimiz var ki,dün 3-0 mağlubiyetten daha fazlasını kaybettik...Farkına varana...

Sefer A.
12.12.2011, 15:01
haaaaaa unuttum yazmaya :) ben Aykut'la gurur duyuyorum ;) dün oyuna girdi gerçek Trabzonsporlu gibi oynadi, ruhumuzu sahaya yansitti, en azindan benim ruhumu isteklerimi, bir ara selçuk'la konustu kizdi mi ne yapti, bir kaç defa sert girmeye çalisti ona, engin'e de aynisini yapti....
Helal olsun, böyle topçular istiyorum ben
Senol hocaya da elestiri, biliyorsun selçuk baski yedigi zaman top kaptirabilen topçu, neden önlem almadin bunu yaptirmadin ? ve sen Zokora neden basmadin ona ? taraftar desen 0
ve aklima geliyor da, kazim oyundan çikiyor arkadaslariyla salak salak hareketler yapiyor guluyor, en gicik oldugum suratsiz kopek melo da yanina geliyor guluyor bir seyler diyor
resmen dalga geçe geçe yendiler bizi, ama bazilari neymis taraftarimizi bir çogundan bir bok olmazmis da, yenilmek dogalmis da, bilmem ne bilmem ne, ulan rakibin sana saygisizlik çirkeflik pislik yapa yapa seni yeniyor hem de Trabzon'da, neymis bir fuski olmazmis bizden yok yaaa baska ??? siz 0-5'lik maglubiyetler müstehak, 5gol de penalti ve ya elle olsun, arda marda göz kirpsin, biz yenilelim ne olacak diyelim aferin saksakçilar siziiiiiii :) ;)

Syzmkowiak
12.12.2011, 15:02
Dostlar, arkadaşlar, kardaşlar... Gün birlik, ele güne karşı dik durma günüdür. Ne ilk defa yenildik nede son yenilişimiz. Utanacak birisi varsa gözü dönmüş önündeki kendi futbolcusuna gelip gelmeyeceği umurunda olmadan sahaya şişe fırlatan MAHLUKLAR utanacak. Biz değil.

Şampiyonlar liginde son maça kadar hatta son 5 dakikaya kadar devam etme mücadelesi veren bir takımız. Kanımızın son damlasına kadar savaştık 6 maç boyunca. Oyuncak olursunuz dediler o grupta ama biz elalemi madara ettik.

Lille maçında full defans oynayıp kapandık çok yorulduk çok koştuk bu maçtada kötü oynadık kaybettik. Ne kaybettik diye Trabzonspor'umuzu bırakırız nede kazandığımız maçtan sonra görgüsüzlük yapıp sokaklara çıkıp kutlama yaparız.

Trabzonspor kupaları kaldırarak kutlama yapar. Eğer kupa kaldıramazsa BİZ TRABZONSPOR'U KALDIRIRIZ.

Sefer A.
12.12.2011, 15:18
Dostlar, arkadaşlar, kardaşlar... Gün birlik, ele güne karşı dik durma günüdür. Ne ilk defa yenildik nede son yenilişimiz. Utanacak birisi varsa gözü dönmüş önündeki kendi futbolcusuna gelip gelmeyeceği umurunda olmadan sahaya şişe fırlatan MAHLUKLAR utanacak. Biz değil.

Şampiyonlar liginde son maça kadar hatta son 5 dakikaya kadar devam etme mücadelesi veren bir takımız. Kanımızın son damlasına kadar savaştık 6 maç boyunca. Oyuncak olursunuz dediler o grupta ama biz elalemi madara ettik.

Lille maçında full defans oynayıp kapandık çok yorulduk çok koştuk bu maçtada kötü oynadık kaybettik. Ne kaybettik diye Trabzonspor'umuzu bırakırız nede kazandığımız maçtan sonra görgüsüzlük yapıp sokaklara çıkıp kutlama yaparız.

Trabzonspor kupaları kaldırarak kutlama yapar. Eğer kupa kaldıramazsa BİZ TRABZONSPOR'U KALDIRIRIZ.

güzel bir yazi kardesim ama bu kadar da basit degil bu isler bence yaaa, dün aklima geliyor resmen gs kendi evinde oynadi, gösteri karsilasmasina çikti, dalga geçe geçe bizi yendi, biz halen daha söyle böyle ben kabullenemiyorum arkadas kimse kusura bakmasin, bazi saksakçilar da saksaklarina devam etsin
yahu görmüyor musunuz senelerdir evimizde verilmeyen gollerimizi, 2metre geriden gelen oyuncularimiz için kalkan bayraklari, anelka'nin Konya'da elle attigi golden daha hafif sekile kolunu kaldiran gözünü kapatan topa yükselen Zokora'nin kirmizi kart yiyisini, Burak'in daha sert müdahalelerde faul alamayip baros'un yere düsüp faul alip serefsizin gol atmasini, say say bitmez arkadas daha neyi yazayim ??
Hamza Cakir'in Burak'in kaburgalarina olan müdahalesine devam diyen yunus yildirim'i da yazayim mi ??
Zokora'ya kirmizi verenlerin geçen sene Inönü'de Burak'in burununun kirilmasina sebep olan sibok'a bir sey dememelerini mi yoksa ayni karsilasmada Burak'a çelme takip penalti olmasina sebebiyet veren Rüstü'nün cezalandirilmamasini ve penalti verilmemesini mi ???
emre serefsizoglu'nun onca tekmelerine göz yuman bu haysiyet onur seref yoksunu hakemleri mi ?????
DAHA EN YAZAYIM ARKADAS NE NE NE ????
takim kötü oynar cech hata yapar Tolga kötü oynar bu ayri mesele, ama yazdiklarima cevap verebilecek varsa beri gelsin, haksizsin yanlis düsünüyorsun katilmiyorum diyen varsa yazin da göreyim, ölümüne tartisirim........
yazdigim hatalarin bir çogu Avni Aker'de yasanmistir bildiginiz gibi, bunun sorumlusu da ne yönetim ne de baskasidir, en büyük suçlu taraftardir, topçu da gücünü taraftardan alir, oyuncularimiz itiraz etmeye korkar hale geldi, ve büsbüyük yaziyorum
ARA SIRA RAKIP OYUNCULARA HAKEME ONA BUNA UFAK SALDIRILAR KESINLIKLE OL MA LI
GECENSENE YUNUS SEREFSIZINE YAPILANLARDAN SONRA GORDUNUZ MU NE OLDU ?? HAKEMLER O KADAR SACMALAYABILDI MI AVNI AKER'DE ???????????
bu is bu kadar basit, ama yok gs atkisi bjk formasi giyelim diyorsaniz, ve ya saksakçi olalim yavsak olalim pisirik olalim diyorsaniz hepinize yaziklari olsun .

halil ibo
12.12.2011, 15:23
Trabzonspor taraftarı futbolu ''nah'' bilir ?
Maalesef buralara kadar geldik.Elbette içimizde futbolu bilenler var ama istisnalar kaideyi bozmaz.

gudoz81
12.12.2011, 15:24
değil burak bu oyun anlayışı ve sistemle drogba bile gol atamaz. sisteme 1 forvet eklemek lazım. yada oynayanlardan halil henri burağa yakın oynamalı. hiç söylemek istemiyorum ama UMUT gibi biri lazımmmm.

Sefer A.
12.12.2011, 15:33
Trabzonspor taraftarı futbolu ''nah'' bilir ?
Maalesef buralara kadar geldik.Elbette içimizde futbolu bilenler var ama istisnalar kaideyi bozmaz.

futbolu bilir, ama taraftarligi bilmez, yavsakligi bilir, örnekleri bolca mevcuttur ;)
rakipten biri kendini yere atsa sövme makinasi olur sabaha kadar söveriz, ama bizden biri adrian yerde yalandan yere sakat numarasi yapip topu görünce canlanip ayaga kalkinca bir sey yok, az kaldi alkislayacaz :alkış:
biz bozduk arkadas, taraftar bozdu, seyirci bozdu, pisirik olduk pi si rik, ve galibiyet için her sey mübah anlayisi var bizde sanki, kendini yere atip topu görünce canlanan birinin derhal takimdan uzaklastirilmasi lazim deerrhaaalll, Senol Günes te bu durumlardan pek memnun gibi duruyor çünkü adrian ayni fuskiyi yemeye devam ediyor, bu konuda sana yaziklar olsun diyesim geliyor Senol hoca, ben Trabzonspor formasiyla kendini yere atan birak futbolcuyu sokakta bir genci bile görmek istemem....
biz devam edelim adrian gibilerine bel baglamaya, ah be Jajà günahin neydi saha disinda içki içmek mi ? saha içinde devre arasinda bile içsen be, sarhos sahaya çiksan beee, adrian'dan daha iyi oynarsin
VE SARHOS AYYAS HALINLE BILE KENDINI YALANDAN YERE YERE BIRAKMAZSIN

Syzmkowiak
12.12.2011, 15:34
Sefer hakemler konusunda kesinlikle haklısın. Ama birde şurdan bakalım biz olaya. Ben dün staddaydım. Büyük taraftarımız şunu anlamalı artık Trabzonspor'umuz futbolculara endeksli bir takım değildir. Biz o efsane şampiyonlukları nasıl aldık? Trabzonlu gençlerle Trabzonlu insanlarla kazandık. Sineyi millet ile kazandık. Selçuk gitmiş onu yuhla, egemen gitmiş onu yuhla, engin gitmiş onu yuhla. Futbolcular gelir geçer. Bunlar zaten bizim futbolcumuz değildi. Egemen istanbullu, Engin almanya doğumlu, Selçuk akdenizli vs vs vs. Tribüne gelip sadece bunları yuhhhlayarak bir yere varamayız.

Şimdi dediğin yere geldim. Dün Selçuğun yuhhhalandığının yarısı kadar hakemi baskı altına alsaydık hakeme oynasaydık zokoraya sarı kart bile çıkartamazdı.. Biz onları yuhhalamayacağız demiyorum. Evet baskı altına almak için top onlardayken BÜTÜN TAKIMLARINI YUHALİCAZ.

Biz taraftar olarak bunun ötesine geçemeyiz. Bundan sonrası bizim yöneticilerimizin işidir. Onlar sessiz kalıp susarlarsa zokora'nın gördüğü gibi her maç bize kartlarda çıkar penaltılarda verilir alehimize. Susma sustukça sıra sana gelecek demişler boşuna dememişler.

Sefer A.
12.12.2011, 15:38
Sefer hakemler konusunda kesinlikle haklısın. Ama birde şurdan bakalım biz olaya. Ben dün staddaydım. Büyük taraftarımız şunu anlamalı artık Trabzonspor'umuz futbolculara endeksli bir takım değildir. Biz o efsane şampiyonlukları nasıl aldık? Trabzonlu gençlerle Trabzonlu insanlarla kazandık. Sineyi millet ile kazandık. Selçuk gitmiş onu yuhla, egemen gitmiş onu yuhla, engin gitmiş onu yuhla. Futbolcular gelir geçer. Bunlar zaten bizim futbolcumuz değildi. Egemen istanbullu, Engin almanya doğumlu, Selçuk akdenizli vs vs vs. Tribüne gelip sadece bunları yuhhhlayarak bir yere varamayız.

Şimdi dediğin yere geldim. Dün Selçuğun yuhhhalandığının yarısı kadar hakemi baskı altına alsaydık hakeme oynasaydık zokoraya sarı kart bile çıkartamazdı.. Biz onları yuhhalamayacağız demiyorum. Evet baskı altına almak için top onlardayken BÜTÜN TAKIMLARINI YUHALİCAZ.

Biz taraftar olarak bunun ötesine geçemeyiz. Bundan sonrası bizim yöneticilerimizin işidir. Onlar sessiz kalıp susarlarsa zokora'nın gördüğü gibi her maç bize kartlarda çıkar penaltılarda verilir alehimize. Susma sustukça sıra sana gelecek demişler boşuna dememişler.

bu kadar iste, bu kadar, biz görevimizi yapalim sonra yönetimi suçlariz bu konuda, bakin arkadaslar herkes bunu bilsin bazi konularda yönetim en basta suçlu olur çünkü sorumluluk ondadir, ama bu hakem konularinda taraftar bir tepki vermiyorsa yönetim ne akdar konussa azdir ve yetmez, hakemlere ayaginizi denk alin diyecekleri de yok ve demesinler dogal olarak çünkü bi tehdittir ve aziz yildirimlasmaktir, ama biz bir seyler yapalim bagiralim çagiralim sövelim, daha sene basindan beri sikeci fb diyemedik yahu böyle rezillik var mi Dünya'da ??

Tunay ERDEM
12.12.2011, 15:40
son yılların en iğrenç futbolunu izleyerek azap çektik. son 20 dakika geridesin, rakip top çeviriyor sen izliyorsun. inanılmaz! ulan kepaze ettiniz bizi, Allah bildiği gibi yapsın sizi!

Sacit
12.12.2011, 15:42
Şenol hoca, futbolcuların yeterli olduğunu düşünüyormuş..

Şenol hoca kendini mi kandırıyor yoksa taraftarı mı anlamadım..

winner
12.12.2011, 15:54
Yenildiğimiz,fark yediğimiz,berbat oynadığımız maçlar oldu.

Ama dünkü son 20 dakikayı çok uzun zamandır yaşadığımızı hatırlamıyorum.

Çok ama çok sinir bozucu bir tabloydu.

slmn
12.12.2011, 15:54
Ridvan Dilmen: "Trabzon deplasmanlari nedense GS'in hep iyi oynadigi karsilasmalardir"

Rıdvan köpeği senin soyunu sopunu ....

Sacit
12.12.2011, 16:01
Ridvan Dilmen: "Trabzon deplasmanlari nedense GS'in hep iyi oynadigi karsilasmalardir"

bu kadar kötü oyun ve sahada da kötü futbolcular olursa yada Şenol hocanın yanlış tercihleri olursa bu köpek de böyle afkurur..

SARGONALI61
12.12.2011, 16:17
Yönetim tarafından kale arkasına konuşlandırılan taraftar grubunun olduğu bölgeden atılan su bardağının Tolga'nın kafasında patlaması da pek bir manidar oldu.

Dün gece bütün spor programlarını izledim ve inatla bekledim, Tolga'nın yüzüne o su bardağanı fırlatan orço'nun, yanındaki taraftarlar tarafından ağzı burnu kanlar içinde bırakılmış bir şekilde sedye ile ambulansa yetiştirirken ki halini. Ama heyhat, o büyük bir ihtimalle aynı satlerde kahvede arkadaşlarına ballandıra ballandıra anlatıyordur laaa nasıl vurdum tam alnının ortasından diye, arkadaşları da he valla acayip bir adamsın diyordur. Bu ikinci Denyo Trabzonlu vakası, ilki Sivas maçındaki turunculu denyo idi, o denyo'ya Trabzon'a ve Trabzonspor'a vermiş olduğu büyük zarara rağmen kimse tepki koymamış hatta gazetelerde özel ropörtajları yayınlanmıştı.
Yok Trabzonum yook , o eski halinden eser yok şimdi.

Mustafa Ayazoğlu
12.12.2011, 16:21

Yalan mı?

Özellikle 1996-2011 incelenirse

Ogün YAZICI
12.12.2011, 16:28
yorgunluk bahane olamaz...aykut volkan gibi dinç adamları köreltip sürekli aynı isimlerle oynarsan hüsran kaçınılmaz olur...rezil olduk dün rezil...

bahadır2561
12.12.2011, 16:33

fb içinde aynı şey gecerlidir. gs deplasmanında hep rahat oyun ve galibiyet

Helvacı61
12.12.2011, 16:39
bu maçta çok net gördükki takım ruhsal ve fiziksel olarak yorgun o yüzden gençler maçına mümkün olan en diri takımla çıkmalıyız.

Metin Sağır
12.12.2011, 16:41
Fenerlilere madara olmuşuz. Yetkililer bi baksın..

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=216303295112343&set=a.137312466344760.35259.102696069806400&type=1&ref=nf

Cemile
12.12.2011, 16:44

2-4'lük bir yenilgimiz vardı, sanırım cem papila hadisesinin olduğu sene. o yenilgi bizi şampiyonluktan etmiş, fener şampiyon olmuştu.

fenerin işine gelen mağlubiyetlerimizden bahsetmiyor, kendini fenerbahçeliyim ama objektifim diye lanse ediyor bana göre özellikle de şike süreciyle beraber tamamen taraflı ve yanlı.

Koray
12.12.2011, 16:47

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=216303295112343&set=a.137312466344760.35259.102696069806400&type=1&ref=nf

Bu üye hala foruma üyedir Allah bilir :)

Tekke
12.12.2011, 16:48

BUNLARI GÖRÜP DE, elimizden şampiyonluğumuzu DEFALARCA çalan FENERE takımım yenilirse, o topçuların Allah belasını versin, ben de bırakmalıyım bu takımı o durumda.

Belki ağır oldu diye düşünenleriniz var ama, bu Fener biz geçen sene ellerinden kupayı ve şampiyonluğu aldık diye Kadıköydeki maça 6 ay hazırlandılar, bizi perişan ettiler kadıköyde 2-0 la EZDİLER.

BÜYÜK TAKIMSAN, BÜYÜK MAÇA KONSANTRE OL!!!

FENERİ YEN HERŞEYİ BİTİR...

orhan42
12.12.2011, 16:50
Adrian'a inşallah daha fazla sabredilmez.Keza Heri'ye de..Umut'u bize geri verirler mi acaba?Tuncay febeşin ruhuydu Umut da bizim..Yetenekleri çok da üst düzeyde değildi ama her sezon ortalama 13-15 arası atan bi forvet oyuncusuydu ki rakibi de kolay çıkartmıyor ve Burak'a da uygun alanlar açıyordu.Ama Trabzon Avni Aker stadı seyircisi futbolu çok iyi biliyor ya herifin her ma ç sülalesine kadar küfür ediliyordu.Alın Henri'yi tepe tepe kullanın.Ayrıca Jaja'yı alemci diye sattık aldığımız adam onun tırnağı olamaz.keşke hep içeydi de golllerini atmaya devam edeydi...

Adem Erdoğan
12.12.2011, 16:51
2-4'lük bir yenilgimiz vardı, sanırım cem papila hadisesinin olduğu sene. o yenilgi bizi şampiyonluktan etmiş, fener şampiyon olmuştu.

fenerin işine gelen mağlubiyetlerimizden bahsetmiyor, kendini fenerbahçeliyim ama objektifim diye lanse ediyor bana göre özellikle de şike süreciyle beraber tamamen taraflı ve yanlı.

cem papila'dan 1 sezon önceydi 2-4.

Doğan BULAT
12.12.2011, 16:58
En zoruma giden şey Geçen sene senin futbolcularını ayartan, aç köpekler gibi boşa kim çıksa saldıran bir takıma üstelik başkanın çıkıp bu olaylar yüzünden "Galatasarayla ilişkileri askıya aldık" dedikten sonra takımdan ayrılan ilk futbolcunu yine bu takıma vermesi ve bu takımın gelipte senden aldığı futbolcularla sana gol atması.. Üstüne üstlük bu yetmezmiş gibi kendi seyircinin bu takımın taraftarını değil maça şehre bile sokmaman gerekirken onların formalarını giyip şirinlik yapması..

Yazık birileri bizleri kandırıyor ama kim? Trabzon eski Trabzon değil.. Fatih terim bile oyuncu değişikliklerini bilerek tahrik etmek için yaptı.. Kimbilir belki seyirci sahaya iner falan sandı.. Ama unuttuğu bişey var Trabzon seyircisi o eski seyirci değil artık.. Trabzondaki seyircinin zararı sadece TRABZON'a.. Havalannda rakip taraftarları karşılamalar falan? Hey gidi Avni Aker hey.. Zamanında senin yarı sahana bile geçip korner attıklarında gol atmış gibi sevinirlerdi... Şimdi 3 puan almadan dönmeyeni dövüyorlarYazık ki yazık..

Mehmet Ç.
12.12.2011, 17:16
Birakin ya kus beyinlileri..

Kendileri Trabzonspor'a karsi Moskovali, Interli, Lille'li, gsli, bjkli oldu,

ama bir yoruma yaptiklari yorumlara bakin ççç

Yorumu yazan abiye tesekkür ediyorum...

Geri zekali bunlara denir iste :D

(hadi lan bu yorumuda yapistirin bir yerlere :))

Sacit
12.12.2011, 17:22

bunu yazanda gslidir, zaten gerekli ceza verildi. bu kadar büyütmeye gerek yok, fakat bu kuş beyinliler bunu anlamayacak kadar aptaldır

TSelif
12.12.2011, 17:24
Kasıntıya helal olsun. Kendine yakışanı yaptı.

TRABZONSPOR un sahasının kapanması için ne gerekiyorsa yaptı !!!

nakzo
12.12.2011, 17:26
Yalan mı?

Kimse hikaye okumasın Trabzon gs ile oynadıgı son üç maçı kazanmıştı şimdi neden fark yedi takım son beş yılın en kötü kadrosuna sahip ve şenol hocada her kaybettiği şampiyonluktan sonra olan bıkkınlık ve vurdumduymazlık hak hesap o yüzden artık bırakması gerek yoksa bu takım ilk 8 dahil giremez

Sacit
12.12.2011, 17:26
Yalan mı?

evet yalan

Mustafa Ayazoğlu
12.12.2011, 17:40
evet yalan

2011 Trabzonspor 0 - 3 Galatasaray
2010 Trabzonspor 2 - 0 Galatasaray
2009 Trabzonspor 2 - 2 Galatasaray
2008 Trabzonspor 0 - 1 Galatasaray
2007 Trabzonspor 3 - 1 Galatasaray
2006 Trabzonspor 1 - 1 Galatasaray
2005 Trabzonspor 0 - 1 Galatasaray
2004 Trabzonspor 2 - 4 Galatasaray
2003 Trabzonspor 1 - 2 Galatasaray
2002 Trabzonspor 0 - 2 Galatasaray
2001 Trabzonspor 1 - 1 Galatasaray
2000 Trabzonspor 1 - 2 Galatasaray
1999 Trabzonspor 0 - 3 Galatasaray
1998 Trabzonspor 1 - 1 Galatasaray
1997 Trabzonspor 0 - 0 Galatasaray
1996 Trabzonspor 4 - 1 Galatasaray

3 maç kazandığımızı 8 maç kaybettiğimizi görmeniz gerekir !

Aldemir
12.12.2011, 18:19
Savaş planlarının pirisin.
Rol model olacak kadarsın.
Eğitimci bir savaşçı, eğitimci bir komutansın.
Savaş tekniklerinde üstüne tanımam.
Strateji üstadısın.
İlkelisin de.
İlkelerin uğruna ölerek savaş kazanacak kadar asilsin.

Ama silahlarını tanımıyormuşsun be komutan.
Memi kalibresine bakarak ait olduğu silahı bulamıyorsun.
Silahlar da önünde, mermiler de.
Ama hangi merminin hangi silaha ait olduğunu bulup şarşöre takamadın gitti.

Yahu nasıl uydurdun bu ideal 11'i be komutan.
Şampiyon takımın;
Sağ beki Serkan'dan orta saha,Yattara'yı kesen Burak'tan santrfor (hem de tek)
Bundesligada gol kralı olmuş Halil'den sol açık,
Eski takımında neredeyse gollerin tamamını altı pas bölgesinden atmış Henriqeden kanat oyuncusu, bal yapmayan arı Alanzinhodan oyun kurucu nasıl türettin be komutan.
Bu kadar mı kendini inkardasın.
Bu kadar mı silahlarına yabancısın.
1-0 yendiğimiz İnter maçıyla, arayışta olduğun 11 i ve oyun yapısını bulduğunu sandın dimi ?
Ah be komutan.
Bu sen misin sahiden.

Savaş tekniklerini bilir mi ? Hem de alasını.

masada 3 tane silah var. üçünün de mermi kalibreleri farklı.
ve her silaha ait mermiler de masada.

Cafer Bulur
12.12.2011, 18:28
Manisaspor az önce isaacin kafa golüyle sivasta esitligi yakaladi.

Bizde ise birakin kafayla gol atani gol tehlikesi olusturani ara da bulasin.

Sezon basindan beri sampiyonlar ligi nedeniyle takimi elestirmedim ama artik sabrim tasti.

Her zaman ve her yerde bu beceriksiz,ruhsuz ve uyurgezer futbolcularimizi elestirmeye devam edecegim.

Erdem Keser
12.12.2011, 18:43
Sezon başında biraz umutlanmıştık, gelenler belkide enazından gidenler kadar oynar diye umud etmiştik ama yok.Kendimizi kandırdık.Bir takım nasıl tarumar edilirin dersini verdi beceriksiz yönetim.Sonra kendimizce Selçuk'a, Egemen'e sövelim. Sağolsunlar takımı enkaza çevirdiler, eldekileri satmaya kalksan alan çıkmaz.

faysal
12.12.2011, 18:46
Umut gelse keşke koşması yetiyordu..

Cafer Bulur
12.12.2011, 18:47
Simdi de kayserispor bir yan toptan gökhan ile golü buldu.

Yan toplardan,kafayla ligde golü olmayan belki de tek takimiz.

Takim beceriksizler,uyurgezer topluluguna dönmüs resmen yaziklar olsun .

Selçuk Aydın61
12.12.2011, 18:48
büyük takım büyük MAÇ kazanır...

nerde bu takımda o irade

şenol hoca nerde yanlış yaptım demeli bi serkan diye tutturmamalı. başlangıç...

Cafer Bulur
12.12.2011, 18:49
Bir takim avrupada 3 gün önce büyük bir basari elde edip 4 gün sonra gsye eziliyorsa ortada büyük bir sorun var demektir.

Soruyorum acaba oyuncularimiz dünkü maci satmis,peskes cekmis olabilirler mi?

iso_4939
12.12.2011, 18:54
fenevlıler ıyı bılenıyorlar bize korkarım fark yıyecez.

masteribo
12.12.2011, 19:00
dunku mac icin bir turlu nedenler soyleyebiliriz ve hepsinin de dogruluk payi vardir bence, ama asil sorunu asla bulamicaz bence, carsamba gunu gb yi mecburr yenmek zorundayiz az da olsa moral olur asil onemli olan fb maci icin

macka61
12.12.2011, 19:07
ne bekliyordunu acaba gsyi bu halimizle yeneceğimizi mi normal sonuç adamlar şuanda bizden daha iyiler

masteribo
12.12.2011, 19:08
su anda bizden iyiler evet ama biz su anda bukadar kotu degilizz

pReN@_61
12.12.2011, 19:20

Bu nedir ya rezilliğe bak arkadaş

Sibel
12.12.2011, 20:12
Her şeyi hazmediyorum ama ruhsuzluğu asla. Benim Trabzonspor'um böyle olmamalı. Berbat bile oynayabilir ama mücadele ederek.
Kim nerde oynuyor ne yapıyor belli değil. Neyse, bu son olur inşallah.

Tayfun Aydın
12.12.2011, 20:37
gayse üstümüze gelmedi yürüyerek top oynadılar ama febeş bizi böyle yakalarsa çok fena dağıtır.2. yarı oyuna hırslı gireriz dedim ama o da olmadı gerçekten çok yorugunlar ve iyi bir rotansyona ihtiyaz var devre arası da parası neyse verilip Olcan alınmalı.Volkan a oynadığı takımın Trabzonspor olduğu hatırlatılmalı.Adrian a kendisine 5 milyon Euro verildiği söylenmeli.Ve hermaç berbat oynasa da 2 tane genç mutlaka takımda en az 30 dk oynamalı.

Mustafa SAYAR
12.12.2011, 20:57
Bir takım sırf Burak üzerinemi kurulu olur arkadaş.Topu alan direk Buraka atıyor.Adam kendi cezaalınında ilerdeki burağa top atmaya çalışıyor.Sipiker bile ezberlemiş ne diyor Burak ilerde burak ilerde.Tüm takımlar ezberledi artık nasıl olsa Burak üzerinden oynayacak diyor tedbirini ona göre alıyor.Ya Şenol Güneş değiştir artık şu oyun tektiğini...

Travelair
12.12.2011, 21:11
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/Default.aspx?r=1&hid=103633

Can Karyağdı'nın haberi. Nasıl sunduğuna bakın. Skordan çok taraftarın takıma davranışı öne çıkmış. Tolga'ya su şişesi gelmiş, Burak'a tepki koyulmuş bazı taraftar da gol atarken iyiydi filan demişmişmiş....

Taraftar kızmayacak mı? Diğer kulüp taraftarlarında bu yok mu? Neden Trabzonspor muhabiri böyle haber yapma ihtiyacı hissediyor?

Bu arada su bardağı Tolga'nın yüzünde değil ellerinde patlıyor yanlış mı görüyorum?

Ilelioglu
12.12.2011, 21:18
Ya kaldirin su Basligi su skoru görünce deli oluyorum. Sunlara nasil kaybettik halen inanamiyorum.

Ilelioglu
12.12.2011, 21:21
2011 Trabzonspor 0 - 3 Galatasaray
2010 Trabzonspor 2 - 0 Galatasaray
2009 Trabzonspor 2 - 2 Galatasaray
2008 Trabzonspor 0 - 1 Galatasaray
2007 Trabzonspor 3 - 1 Galatasaray
2006 Trabzonspor 1 - 1 Galatasaray
2005 Trabzonspor 0 - 1 Galatasaray
2004 Trabzonspor 2 - 4 Galatasaray
2003 Trabzonspor 1 - 2 Galatasaray
2002 Trabzonspor 0 - 2 Galatasaray
2001 Trabzonspor 1 - 1 Galatasaray
2000 Trabzonspor 1 - 2 Galatasaray
1999 Trabzonspor 0 - 3 Galatasaray
1998 Trabzonspor 1 - 1 Galatasaray
1997 Trabzonspor 0 - 0 Galatasaray
1996 Trabzonspor 4 - 1 Galatasaray

3 maç kazandığımızı 8 maç kaybettiğimizi görmeniz gerekir !

Su tabloya bak ya rezillik ötesi. :mad:

Mustafa AYDIN
12.12.2011, 21:27
Yenilgiden çok,teslimiyete üzüldüm.Trabzonspor bu olmamalı.

Şenol Güneş artık taktiğini değiştirmeli.Sürekli Burak üzerinden maç oynanmaz.Burak'a giden gol yolları kapanınca bırakın golü gol pozisyonu dahi bulamıyoruz.

Gurpas
12.12.2011, 21:37
selçuk selçuk dedik adam bize boymuzun ölçüsünü gösterdi defolup gitti

Melis 61
12.12.2011, 21:39
Trabzonspor yener yenilir... Hiç önemli değil. 10 kişi de kalır 9 kişi de. Ama asla teslim olamaz. Dün sahada yürüyen futbolcularımız da o teslimiyeti gördüm ya, ilk kez takımımdan utandım. Evet, hayatımda ilk kez takımımdan ve taraftarımdan utandım.
Trabzonspor demek güçlüye karşı mücadele eden demek değil mi? Trabzonspor demek isyan değilmiydi? Trabzonspor demek..........................................? Yani bize yanlış mı öğretildi???

hodlu
12.12.2011, 21:40
Dün geceden beri çok üzgünüm.Bu geyse rezillerine karşı üç maç üstüste iyi sonuç alamıyoruz.Geçen sene İstanbulda tarihimizin en iyi döneminde adamların enn kötü döneminde şans eseri yendik.Sahada rezilleri oynayarak kazandık.Şimdi sürünerek kaybettik.

Travelair
12.12.2011, 21:49
Yöneticilerimizde, futbolcularımızda, taraftarımızda... muazzam bir manevi erozyon var. Bu erozyonu engellemeden ne yapsak boş

Buğra Çora
12.12.2011, 21:54
bence son yenilgiye takilmamak gerekiyor...sabirli olalim...bizim takimimizin bos zamanimi vardi, hemen taktigini degistirsin...taktik degisikliyi hemen 2 saat antremanlan olmaz..

hodlu
12.12.2011, 22:07
Yöneticileri hiçbir haksızlığa cevap veremeyen,acizleri oynayan,3 ayda bir çıktıkları tv programında kem-küm eden,Başkanı onlarca yanlış transfere rağmen halen kafasına göre adam alıp-adam satan,Yıllaaardır hemen her maçta hakem tarafından katledilen bir Trabzonspor var ancak hiçbir yöneticisi sahip çıkmazken yazık; sahada mücadele eden futbolculara....

Cafer Bulur
13.12.2011, 19:44
Gs nin 2.golünde önce barosa faul yoktu bence,cirkef baros orada yine yapacagini yapti.

Kuddusi müftüoglu Türkiyenin en yetersiz hakemlerinden biri oldugunu yine ortaya koydu,2 tarafada cok kötü bir yönetim gösterdi.

Samet Türkmen
14.12.2011, 03:49
Ne kızıyorsunuz ki adama ? Bunları misafir ettiler Avni Aker'de !

Ahmet Ertuğrul SÖNMEZ
14.12.2011, 14:11
Su tabloya bak ya rezillik ötesi. :mad:

Fenere odaklanmışız hep galatasarayda biz dostuz fener şampiyon olacak yoksa demiş, gelip tokatlamış gitmişler.....

Thug!
14.12.2011, 14:13
Abicim hortlaymayin su basligi lütfen ya. Tarihimizde koca bir lekedir bu mac.