PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 15. Hafta | Trabzonspor 0 - 3 Galatasaray

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14

lazside61
12.12.2011, 00:46
Sorun Senol hocada degil, sorun yönetimde. elinde futbolculari tutamadi, kendi istedigi dandik transferleri yapip geldiler.

Mustafa Ayazoğlu
adrian, henrique, halil, zokora

bunların hiç biri geçen yıldan daha iyi değil

cale ile cech arasında ne fark var ?

Cafer Bulur
* Ben sizi hakikaten anlamıyorum , bugün çokmu ezildik , resmen hakem terörü vardı , bu sonucu hakedicek kadar kötü oynamadık bana göre ...
Söyle söyleyeyim,maci satsaydik bu kadar ezilmezdik,utanilacak bir futbol oynamazdik.

Emrah Aksoy
o sisseyi atan taraftar degildir. Resmen rezillik bu. Taraftarimizdan utaniyorum gercekten.

Tayfun Aydın
Bizim dünyadaki yerimiz belli.

Secenek olarak birkac ihtimalimiz vardir.

1. Genc oyuncu alip yetistirmek.
2. Zokora gibi yasi biraz olan ama kalitesi ortada olan.
3. Jaja gibi veya Teo diziplinsiz vb. vb. olan.
4. Adrian gibi jajaya göre daha düsük kalitede olan ama karekteri, adamligi ve diziplinsiz olani.

5. Secenek su yoktur. Jaja gibi kaliteli ama adrian gibi diziplinli ve karekterli. Böyle bir secenek yok, cünkü böyle adami alamayiz.

Szymek gibi felan 10 yilda bir gelir.

Geçen seneki takımla şampiyon olunurdu ama cami ye gidilmezdi.Bu seneki takımın maşallahı var her yere gidilir.Bu arada en son ne zaman maç kazanmıştık.

Hamza Yilmaz
12.12.2011, 00:48
Ne alakasi var simdi kardes.Belediyespor 750.000 Euroya Dokayi aliyor biz 5.2 Milyon Euroa Adriani aliyoruz.Ayrica Ceyhun denen Adam bu Sene belki 30 Dakika oynadi.Attigi Golde pas vermek istedi.Aykut ceyhundan cok daha iyi.Adrian gibi Adamlar diyorsun Zokorayi nasil alabildik ozaman? Ben bizi Dünyanin en iyi takimi sanmiyorum ama siz bizi samsunsporla karistiyorsunuz diye düsünüyorum.

Bizim yönetim Zokorayi nasil aldi hala hayret ediyorum... Biz öyle adam alamayiz iste, cünkü biz anca brozek gibi adrian gibi adamlar alip kazigi yeriz... 5.2 euro ne demek ya yönetimin biraz vizyonu olsaydi 5 milyona ne futbolcular alinirdi ya.. O Adrian yemin ediorum pauli de oyniyamaz

Sefer A.
Her Güzelin Bir Kusuru Vardır..

yok bir sey demedik zaten yahu :) shikeci demedik adama, yalniz bu golü baskasi yese burada baslardik saymaya ;)
U.Sadikoglu, ne alaka yahu ne pampasi mampasi :D

Mustafa Ayazoğlu
halil 1 golü var , umut olsa 5-6 tane atmıştı

Ertan OKUMUŞ
Söyle söyleyeyim,maci satsaydik bu kadar ezilmezdik,utanilacak bir futbol oynamazdik.
Zaten ağırımıza giden de bu değilmi,kenar yönetimi bizden daha sakin izledi maçı

hodlu
Futbolculardan bu gece oynamadıkları 38 dakikalık paranın kesilmesi lazım alacaklarından.

Cafer Bulur
12.12.2011, 00:49
Bizim yönetim Zokorayi nasil aldi hala hayret ediyorum... Biz öyle adam alamayiz iste, cünkü biz anca brozek gibi adrian gibi adamlar alip kazigi yeriz... 5.2 euro ne demek ya yönetimin biraz vizyonu olsaydi 5 milyona ne futbolcular alinirdi ya.. O Adrian yemin ediorum pauli de oyniyamaz
Zokora nin takima cok fazla katkisi yok.

Bazi maclarda iyiydi dogru ama bence genelde vasati asamadi,selcuk un yaptigi katkilari yapamadi.

SEDAT
* Ben bugün "Ezildik , off parçalandık , anam bittik , 88 yaşıma geldim böyle rezillik görmedim" gibi yorumlara hiç ama hiç katılmıyorum ...

Tayfun Aydın
Yahu Adrian diyosunuz da la bi Volkan diyen yok deli olacam ne kadar para verdik biz bu adama.

Emrah Aksoy
12.12.2011, 00:50
Zokoya da en az 2 mac ceza verirler. Febe macinda olmaz.

TS-FAN
12.12.2011, 00:50
Adrian'la ilgili ben de birkaç cümle edeyim..
Fizik gücü ligin ortalamasının çok altında.
Bana göre transferin en hayal kırıklığı yaratan oyuncusu..
Trabzonspor'da uzun yıllar kalabileceğini öngörmüyorum.

hodlu
12.12.2011, 00:51
Golleri atanlar eski TS'li,yeni gs'li oyunculardı ama golleri yiyenler Trabzonspor başkanı ve yöneticileriydi.Eserleri ile övünsünler.
Şimdi kimse bana, vay efendim Selçuk gitmek istedi,Ceyhun'u hoca yolladı,Engin zaten sabırları taşırmıştı demesin.Sen elindeki silahları en büyük rakibine resmen peşkeş çekmişsin,geçen senenin iskeletini verip alın biz olamadık siz şampiyon olun demişsin...
Yazıklar olsun bu zihniyette kulüp yönetenlere.Ama kendilerini kurtarmak için, yasa çıkması için, kapalı kapılar arkasında Kulüplerine ihanet etmeyi de iyi biliyorlar. Üzüldüğüm şey bu büyük taraftarın,saf ve temiz savdası heba oluyor ne yazıkki...

Tekrar hatırlatmak istedim..............

Cafer Bulur
* Ben bugün "Ezildik , off parçalandık , anam bittik , 88 yaşıma geldim böyle rezillik görmedim" gibi yorumlara hiç ama hiç katılmıyorum ...
Sen katilmayabilirsin ama ben gs nin deplasmandaki ve bu sezonki en rahat galibiyetini almasini baska bir sekilde yorumlayamam.

Tayfun Aydın
O Tolga olmasa varya 2. yarı 5 olurdu en az kurtardıkları falan bırak bağırdı etti defansı ayakta tuttu.Helal olsun ona ama artık onun da dinlenmesi lazım bu takıma yeni bir heyecan lazım.

Mustafa Ayazoğlu
bu kadar yanlış transfer sonrası devre arası yine yanlış işler yapar bu yönetim

Muhammed
12.12.2011, 00:52
Yattara'nın formda olan dönemlerinde tek taktiğimiz topu ona atıp bişeyler yapmasını beklemekti. Şimdi aynı şeyi Burak'la yapıyoruz. Topu alan Burak'a atmaya çalışıyor hemen. Yahu bu takımın başka bir hücum silahı, hücum şekli yok mudur? Bu şekilde başarısızlığa mahkumuz.

Sefer A.
iddia maç üst oynayanlar, alt oynayanlar diyorsun iyide..

tolga su şişesi gözünde patladıktan sonra normal o golü yemesi..

ne alti ne üstü anlamadim :)
yok bir sey demedik yahu, gibi kelimesini anlamiyor mu kimse, gerçekten o golü ayni sartlarda baska bir kaleci yeseydi bir sey demeyecek miydik ? :)
Tolga'nin bir ara spikerin "plonjon" dedigi an yaptigi atlayis var ve topu elinden kaçirmasi var, o saçmalik neydi öyle ? gs karsilasmalarinda saçmaliyor Tolga, geçen sene 2.yari hariç

Murat'
Geçen seneki takımla şampiyon olunurdu ama cami ye gidilmezdi.Bu seneki takımın maşallahı var her yere gidilir.Bu arada en son ne zaman maç kazanmıştık.

Halbuki geçen seneki o takımla Suudi Arabistan'a bile gitmişlerdi. :)

Chiko
Sahaya ayakkabilarini atan birisi vardi.. Eve nasil gittigini merak ediyorum. :D

Cafer Bulur
12.12.2011, 00:53
Yattara'nın formda olan dönemlerinde tek taktiğimiz topu ona atıp bişeyler yapmasını beklemekti. Şimdi aynı şeyi Burak'la yapıyoruz. Topu alan Burak'a atmaya çalışıyor hemen. Yahu bu takımın başka bir hücum silahı, hücum şekli yok mudur? Bu şekilde başarısızlığa mahkumuz.
Aynen takimin hücum plani diye birseyi yok.

Burak da inanilmaz bir sekilde havalanmis,yerlerde sürünüyorda haberi bile yok.

Mert Zaman
12.12.2011, 00:53
Şu Dokayı Görüyorumda İmreniyorum...

Hamza Yilmaz
12.12.2011, 00:54
Zokora nin takima cok fazla katkisi yok.

Bazi maclarda iyiydi dogru ama bence genelde vasati asamadi,selcuk un yaptigi katkilari yapamadi.

Selcugun yaptigi katkilarini Colman dan bekledim bu sene ama oda bi var bi yok.. Zokora selcuga göre daha defansif bir oyuncu.. O katkiyi veremez zaten(gol,assist)

Muhammed
Son maçlarda gol atamıyor olmamızda hiç şaşırtıcı değil. Geçen sezonunda sonlarında Umut-Jaja-Burak-Pawel dörtlüsü aynı anda sahadaydı. 4'ü de sahadayken gole çok yakın oyunculardı. Ancak şimdi sahada gole yakın tek oyuncumuz Burak.

Mustafa Ayazoğlu
Zokoya da en az 2 mac ceza verirler. Febe macinda olmaz.

alex dirsek attı, daha masum

lazzz61
12.12.2011, 00:55
* Hala Umut diyenler hatta Ayman posteri açanlar var , nerdeyim ben , hangi yıldayız ?
şu umutculara hayranım zaten gs de umut gıbı bı topcumu var o elmanderıın attıgı gole dıkkat edın avrupa golcusu oldugu nasıl bellı oluyor

Murat'
Umut varken 10 gol pozisyonuna giriyorduk, şimdilerde ise bu sayı 3'ü 4'ü geçmiyor.

Kenan Berber
Sahaya ayakkabilarini atan birisi vardi.. Eve nasil gittigini merak ediyorum. :D

gidememiş göz altına almışlar

Emrah Aksoy
12.12.2011, 00:56
alex dirsek attı, daha masum

Alex Turkiyenin Kral futbolcusu yermi oyle 2 , 3 mac

Numan Yerlikaya
12.12.2011, 00:56
Sorun Kanatlarda Halil Desen Adam Eksiltme Özelliği 0 Çalım Özelliğide Öyle Anca Geriye Pas Veriyor Ne Bir Orta Geliyor Ha Orta Gelse Burak Bişey Yapamıyor Kafa Atan Biri Şart

Fatih Öztürk
12.12.2011, 00:57
çok kötüydük.uşaklar sağlık olsun.yatalım aşağıda dinç kalkalım.çarşambanın gelişi pazardan olmasın.malum çarşamba maçımız var sağlıklı yorum için iyi dinlenmek lazım:)

Sefer A.
Bizim dünyadaki yerimiz belli.

Secenek olarak birkac ihtimalimiz vardir.

1. Genc oyuncu alip yetistirmek.
2. Zokora gibi yasi biraz olan ama kalitesi ortada olan.
3. Jaja gibi veya Teo diziplinsiz vb. vb. olan.
4. Adrian gibi jajaya göre daha düsük kalitede olan ama karekteri, adamligi ve diziplinsiz olani.

5. Secenek su yoktur. Jaja gibi kaliteli ama adrian gibi diziplinli ve karekterli. Böyle bir secenek yok, cünkü böyle adami alamayiz.

Szymek gibi felan 10 yilda bir gelir.

hikaye, Antep'te adrian'in yaptigi ahlaksizligi Jajà hayatinda yapmadi, adam gibi sahada durdu oynadi yalandan yere düsecegine rakibi yikarak yardi deldi geçti takimina katkisini sagladi, adrian'in disarida içkili resimi yok diye yok bilmem disiplinliymis de karakterliymis, emre pustoglu'na sövüyoruz çok çok dogal olarak ama adrian saha içinde pislik yapinca çirkeflik yapinca "karakterli" oluyor, hadi leyn ordan ben görmemezmikten gelmiyorum bunlari kusura bakmayin

Ya arkadaş etmeyin Allah aşkına ayıptır..10 kişi kalmışsın...moraller sıfır...oyun oynayamıyorsun bırak oyunu pres yap(a)mıyorsun...Kaptan zaten birkaç pozisyon kurtarmış ama üstüne bir şişe su yemiş suratına ve sen son golde hatalı diyorsun.Yemin ederim o pozisyonda tolga sabit dursa bile ben o adama kızamazdım arkadaş.Kızamazdım kızamıyorum.Sen şike diyorsun.Tehey de hey...

yahu yok shikeci demedik, gibi dedik, yani baskasi yeseydi bayagi süphelenirdik diyorum, bir de gs karsilasmalarinda çuvalliyor diyorum sadce, ohooo siz de ha :)

Tolga Yüzüne Şişeyi Kötü Yedi O Şişeyi Atan Trabzonspor Taraftarı Değildir..! Bu Golü Yemesi Normal..

baros'a gelseydi o su herkes o taraftari alkislaaycakti ;)

Murat'
şu umutculara hayranım zaten gs de umut gıbı bı topcumu var o elmanderıın attıgı gole dıkkat edın avrupa golcusu oldugu nasıl bellı oluyor

Umut zaten o hiçbir zaman Elmander tipi bir forvet değildi, olmayacak da.Siz inkar etmeye devam edin, gerçek apaçık ortada.

U.Sadıkoğlu
yok bir sey demedik zaten yahu :) shikeci demedik adama, yalniz bu golü baskasi yese burada baslardik saymaya ;)
U.Sadikoglu, ne alaka yahu ne pampasi mampasi :D

http://galeri.uludagsozluk.com/41/paket-bitti-panpa_92566.jpg

Fanatik34
Avrupa ligine kalmak bile yeterli görünürken, son dk. Sampiyonlar liginden olmak, futbolculari etkilemis olabilir, hatta Teknik Heyeti! Isin piskolojik kismi cok daha agir maalesef...

Bu yari nasil biterse bitsin, bu takim ikinci yariya diger diger takimlarla ayni sartlarda baslayacak. Ikinci yarinin lideri kesinlikle bu takim olacak, hatta transferde gerekenleri (belki ilk defa yaparlar ise, ki yapmazlarsa Hain olarak lanse edecegim artik bunlari) yaparsak Playoff´a bile lider gireriz. Haaa sikeciler yine isbasinda olacak ama alistik nasilsa...

Birde bazi Taraftar bunu anlayabilse.

Dipnot: Zokora´nin cezasini 1 maca indiremeyecekler, bir zahmet evini yönetmeye gitsin...Bu hakemlerin isimlerinin niye Iddianamede adi gecmedigi de belli oldu..yoksa Trabzonspor´un önünü nasil kesecekler..haftayada Kuddusi´ye ödül verirler..Sikebahce macini Bülent Yildirim yönetirse, bakin cümbüse

Cafer Bulur
12.12.2011, 00:58
Takimin kalitesi ne kadar eksik olursa olsun bir takim sezon basindan beri duran toptan,kafayla 1 gol dahi atamadiysa o takimin hocasi elestirilmelidir ama istifaya davet degil.

Emrah Aksoy

Bizim neden boyle taraftarimiz var hacilar

Muhammed
Söz gelimi bu takım oynasa oynasa defans oynar. Kendinden güçlü rakiplere karşı çok iyi maçlar çıkartır. Ama Süper Lig'te bu takımla olmaz. Forvet oyuncularımızın tamamı kötü desek yeridir. Kale ve defans hattına laf yok. Bunun yanında Colman-Zokora ikilisi de öyle yada böyle sezon başından beri iyi kötü idare ediyorlar. Ancak onların önlerindeki 4 lü Burak dışında resmen hayal kırıklığı. Burak'ın illa ki oynayacağını düşünürsek oraya 3 tane transfer yapılsa yeridir. Ne Halil sol forvet, ne Serkan sağ açık/forvet ne de Alanzinho-Adrian forvet arkası. Oraya hücuma asist-gol olarak direk katkı sağlayacak minimum 2 transfer yapmamız lazım.

Murat'
Bu arada şişeyi atan arkadaş hedefi şaşırmasaydı kahraman ilan edilirdi, bizim taraftar profilimizde maalesef bunlar gibiler de var.

ThePatriot61
12.12.2011, 00:59
Konu disi olacak ama her yerde panpa diyorlar o ne demek oluyor?

Numan Yerlikaya
12.12.2011, 00:59
Hahahahah :D

Cafer Bulur
12.12.2011, 01:00
Halen daha avrupa liginde final oynama hayalini kuranlar varmi?

pReN@_61
Burdan fanatik gazetesine selamlarımı yolluyorum.İlla ana avrat küfür ettireceksiniz değil mi?Attığınız başlığa da..Tövbe tövbe arkadaş ya.

Mustafa Ayazoğlu
umut - henrique
engin - adrian
selçuk - zokora
cale - cech
egemen - ?

Takımda gerileme var

Eren Karaahmetoğlu
Şu site açılışını gözünüzü seveyim düzeltin.

Baros'a attı herif o şişeyi.

Tolga'ya şişe atmak da ne demek? Neden atsın? Bunu tartışmamız bile garip.

Sefer A.
12.12.2011, 01:01
http://galeri.uludagsozluk.com/41/paket-bitti-panpa_92566.jpg

içmeyrum sigara migara :)
ben içkiciyim, Jajà gibiii :D ççç

Mustafa Ayazoğlu
12.12.2011, 01:02

var mıydı ki :)

Numan Yerlikaya
12.12.2011, 01:02

Kuran Varmıydı Cidden Ben Hepsini Şaka Sanıyordum

Sefer A.
12.12.2011, 01:03
Bu arada şişeyi atan arkadaş hedefi şaşırmasaydı kahraman ilan edilirdi, bizim taraftar profilimizde maalesef bunlar gibiler de var.

ben ilan edersim sahsen, daha önce taraftarimiza dogru dönüp armasini öpmüslügü vardir, iyi bir dayak hak ediyor

Cafer Bulur
var mıydı ki :)
Vardi,takimin avrupa ligine kalisi takimi yanlis bir sekilde büyütmemize neden oldu.

U.Sadıkoğlu
içmeyrum sigara migara :)
ben içkiciyim, Jajà gibiii :D ççç

Benimde şişe bitti hacı hafiften gidiciyim ondan öyle yolladım karıştı yani frekanslar :D

bariskaratas
Selcugun yaptigi katkilarini Colman dan bekledim bu sene ama oda bi var bi yok.. Zokora selcuga göre daha defansif bir oyuncu.. O katkiyi veremez zaten(gol,assist)

colmana bu lafta da laf eden carpılır.
başka koşan yoktu. napcaktı tek başına adam be

ibrahim ŞEN
12.12.2011, 01:04
Takimin kalitesi ne kadar eksik olursa olsun bir takim sezon basindan beri duran toptan,kafayla 1 gol dahi atamadiysa o takimin hocasi elestirilmelidir ama istifaya davet degil.
Attıgımız kornerlerdende ön diregi gecen bir iki orta hatırlıyorum :)

Mustafa Ayazoğlu
12.12.2011, 01:04
Yorgunduk bilmem neydi hikaye.

Takım kalitesi, düştü.

İnteri şansa yendik fazla bir beklenti içersinde olduk.

Transfer hataları söz konusu. Yönetim yanlışları hat safhada.

U.Sadıkoğlu
12.12.2011, 01:05
Ve ben avrupa liginden final oynayacağımızı düşünüyorum City ile...

Sefer A.
Yani O Değil Maç Bi An Halısaha Maçına Döndü Elmander Cezasahası İçinde Gidiyor Felan Kimse Tutmuyor Şutunu Çekiyor :)

hocaya sorun :)

Cafer Bulur
Jaja yi disiplinsiz diye gönderenler takimdan ayri bir sekilde sahada dolanan burak gibi bir futbolcuya nasil tahammül ediyor anlamiyorum.

brushfield
12.12.2011, 01:06
Bence sorun Burak'ın yerinde. Burak en ilerdeyken yapabildiğimiz tek hücum organizasyonu topu dikine oynayarak Burak'ın önüne atmak. Sağ ve soldan orta bile yapamıyoruz zira Burak kafa toplarında iyi değil. Burağı sağ kanata çeksek, hücuma da Pawel ve Halil veya Henrique'den ikisini koysak bence takım daha etkili oynar. Burak kanat oyuncusu olarak etkili ortalar yapabilen bir topçu ama adamı öyle bir gole şartlandırdık ki bu saatten sonra Şenol hoca onu eski yerine çekebilir mi bunu bilemiyorum.

Sefer A.
12.12.2011, 01:08
Benimde şişe bitti hacı hafiften gidiciyim ondan öyle yolladım karıştı yani frekanslar :D

eyvah eyvah ahlaksiz taraftar, bu takimi tutma :D midem kaldiramiyor içkici renkdasimin olmasini :p

Ve ben avrupa liginden final oynayacağımızı düşünüyorum City ile...

dinliyoruz haci ççç bana yolladigin resimi sana yollamam gerekirdi simdi ^^

Cafer Bulur
12.12.2011, 01:08
Bence sorun Burak'ın yerinde. Burak en ilerdeyken yapabildiğimiz tek hücum organizasyonu topu dikine oynayarak Burak'ın önüne atmak. Sağ ve soldan orta bile yapamıyoruz zira Burak kafa toplarında iyi değil. Burağı sağ kanata çeksek, hücuma da Pawel ve Halil veya Henrique'den ikisini koysak bence takım daha etkili oynar. Burak kanat oyuncusu olarak etkili ortalar yapabilen bir topçu ama adamı öyle bir gole şartlandırdık ki bu saatten sonra Şenol hoca onu eski yerine çekebilir mi bunu bilemiyorum.
Sorun burak in yerinde falan degil burak in kafasinda.

Gecen sezon burnu kirilipda maci ceviren burak gitmis yerine ruhsuz,kisiliksiz burak gelmis.

U.Sadıkoğlu
12.12.2011, 01:09
eyvah eyvah ahlaksiz taraftar, bu takimi tutma :D midem kaldiramiyor içkici renkdasimin olmasini :p

dinliyoruz haci ççç bana yolladigin resimi sana yollamam gerekirdi simdi ^^

Tolga'ya şikeci diyorsun birader ne diyorsun sen şimdi biz seni dinliyoruz :D

ibrahim ŞEN
Takımın üstünde gormeye basladı burak kendini

Sefer A.
fark ettiniz mi, Umut'a kiziyorduk ya topu tutamiyor hatta durduramiyor, duvar gibi, takimi geriye itiyor, 5 metre geriye geliyor topu aldiginda.... Burak ta son haftalarda tipkisinin aynisi degilmi ? :)

Sefer A.
12.12.2011, 01:10
Tolga'ya şikeci diyorsun birader ne diyorsun sen şimdi biz seni dinliyoruz :D

shikeci demedim, gibi dedim, o da yedigi gol için, Tolga degil Hasagiç olsa ne derdin sen peki ? :)

U.Sadıkoğlu
12.12.2011, 01:11
shikeci demedim, gibi dedim, o da yedigi gol için, Tolga degil Hasagiç olsa ne derdin sen peki ? :)

bilmiyorum yarın cevap vereceğim buna :D

Mustafa Ayazoğlu
12.12.2011, 01:12

ben bekliyordum böyle düşüşü

basın çok abarttı, hatta bir ara tek rakibi messi idi.

avrupada 6 maç sıfır çekti.

ofsayt kralı oldu.

Sefer A.
12.12.2011, 01:14
bilmiyorum yarın cevap vereceğim buna :D

herhalde fazla içtin :p ah be Jajà olsaydi yaninda iyi alem yapardiniz ha, sizi gidi ahlaksizlaaarr :D

jeepeers
12.12.2011, 01:15
bu yönetimden devre arasında transfer istemek büyük hata aslında
bunlar şapiyonlar liginden gelen ekstra parayı gereksiz adamlara harcar ayrıca onlarla yaptıkları kontratları da klübe ayrı bir kambur olarak hediye ederler
geçen seneden bu yana yapılan yanlış tercihler ve şike olaylarının başından beri gelen sürece bakıldığında yönetimin devre arası yerini başkalarına bırakması gerekir
bu akşam bende ilk kez bu kanaat oluştu ve yönetim istifa diyenlere hak veriyorum

Mustafa Ayazoğlu
12.12.2011, 01:17
bu yönetimden devre arasında transfer istemek büyük hata aslında
bunlar şapiyonlar liginden gelen ekstra parayı gereksiz adamlara harcar ayrıca onlarla yaptıkları kontratları da klübe ayrı bir kambur olarak hediye ederler
geçen seneden bu yana yapılan yanlış tercihler ve şike olaylarının başından beri gelen sürece bakıldığında yönetimin devre arası yerini başkalarına bırakması gerekir
bu akşam bende ilk kez bu kanaat oluştu ve yönetim istifa diyenlere hak veriyorum

istifa için zaman kötü. ama bırakacaklar kesin.

yeni gelecek olanlar iyi hazırlansın, ekip sağlam olsun.

Sefer A.
12.12.2011, 01:22
istedigim soruya cevap alamadim, adrian'a tahammül eden ya Antep'te ki hareketinden haberdar degildir, ya da zihniyetinde sikintilar mevcuttur...... tartismasiz

ibrahim ŞEN
12.12.2011, 01:27
istedigim soruya cevap alamadim, adrian'a tahammül eden ya Antep'te ki hareketinden haberdar degildir, ya da zihniyetinde sikintilar mevcuttur...... tartismasiz
Adrianın hareket falan yapmasına gerek yok sahaya cıkması yetıyo

Sefer A.
12.12.2011, 01:28

ççç Umut saçlarimizi beyazlattiysa adrian ne yapar bilemiyorum artik, kafayi yiyecem bu gidisle :p

Ümit Küçük
12.12.2011, 01:30

adrianın sahaya çıkması taraftara yaptığı en büyük hakarettir

Sefa Murat Dokuz
12.12.2011, 01:36
Trabzon gerçek bir deplasman olacaksa , böyle tıfıl 170 lik yetenek desek yetenek yok, fizik gücü desen 0 olan Edriyınlarla falan olacak iş değil bu.
Ben bugun takımda en çok COLMAN'ı beğendim. evet oda 10 kişi kaldıktan sonra pes etti ama maçı en çok isteyen oyuncuydu. Zokorada kötü oynamıyordu bana kalırsa. Adrian'ı bir iki kez geriye pas atması hariç ve bir iki kez çizgide topa basması dışında görmedim zaten 10 kişi oynuyorduk. Ne bir ikili mücadeleye girer ne top kovalar. Yahu bari koş birazcık da milletin gözüen gir yok. Kendini ne b.k sanıyor bu arkadaş. Bu adama tahammül edemiyorum gerçekten. Sahada olduğu her dk çıldırıyorum. Aykut oynasın onun yerine , 1 dk bile oynatılmasın Adrian ...sizi !
Melo ile bir omuz omuza mücadele mi desem, Melonun bunu 2.80 yere uzatışımı desem bir pozisyon var , az saymadım orda transfer edenlere ! Yahu sen kısa adamsın zayıfsın topu saklayacaksın. Melo ile yan yana koşmak senin ne haddine 1 koydu uçtun 5 metre yana. Kafasıda çalışmıyor ki bu adamın zeki bile değil. 2.ligde bile oynatmam ben bu arkadaşı açık konuşayım. Derhal kovulsun Derhal ! Ruhsuz ....ne !

Henrique'ye gelirsek tam bir hayal kırıklığı yaşıyorum, o göbek ne öyle yahu ! Sanki 50 yaşında nefes nefese her an, koşamıyor bile. Çok umutluydum sezon öncesi o izlediğim Henrique'nin 10 da 1'i bile değil bu. Sağ kenarda oynaması da ayrı bir saçmalık zaten.

Gel gelelim burda Şenol Hoca'ya sallayanlara, eleştirin eleştirmeyin demiyoruz bende eleştiriyorum ama haddinizi bilin be arkadaş !
Trabzonspor sadece 3 eziğe karşı değil, sisteme karşı da mücadele ediyor. Sistemin maşaları hakemlere karşı da. Artık öyle 80 lerdeki oyun değil Futbol, büyük paralar dönüyor. Trabzon şampiyon olursa, yatırımcılar zarar edecek. Biz bu oyunu bozmaya, sisteme karşı mücadele etmeye de çalışıyoruz saha dışındada !

Şenol Hoca'nın işi herkesden kat be kat zor. Onun yanlışı fazla yumuşak olması ! Futbolcu alıyorsun getiriyorsun,Kızına damat aramıyorsun arkadaş içkisi kumarı karı kızı olmayacak cart curt. Topunu oynasın bu arkadaş yeter. O gece alemini yaptığı oyuncu kalas Blica'ydı. Fener onu kovmadı sen elindeki starını kovdun gönderidin, zaten Egemen-Selçuğu kaybetmişsin. Bu takımın orta sahasına savaşçı adam alacaksın fizik gücü yüksek olup diri adamlar. Teknik kapasitesi çok aşırı olmasına gerek yok. Adrianı'n güya tekniği varda ne oluyor. En azından az biraz top saklayabilecek gücü olacak. Colman da çok uzun değil ama kolay kolay devrilmiyor, top kaybetmiyor.
Bu takım pozisyon zenginliği açısından Jaja'yı çok arar. Egemen ve Selçuk gibi adam bulursun. Ama Jaja gibi tek başına maç kaldıracak adam bulamazsın.Patlayıcı gücü olan adam yok bu takımda şu an. Yattaranın ölüsü bile daha patlayıcıdır.

Ümit Küçük
12.12.2011, 01:40
Trabzon gerçek bir deplasman olacaksa , böyle tıfıl 170 lik yetenek desek yetenek yok, fizik gücü desen 0 olan Edriyınlarla falan olacak iş değil bu.
Ben bugun takımda en çok COLMAN'ı beğendim. evet oda 10 kişi kaldıktan sonra pes etti ama maçı en çok isteyen oyuncuydu. Zokorada kötü oynamıyordu bana kalırsa. Adrian'ı bir iki kez geriye pas atması hariç ve bir iki kez çizgide topa basması dışında görmedim zaten 10 kişi oynuyorduk. Ne bir ikili mücadeleye girer ne top kovalar. Yahu bari koş birazcık da milletin gözüen gir yok. Kendini ne b.k sanıyor bu arkadaş. Bu adama tahammül edemiyorum gerçekten. Sahada olduğu her dk çıldırıyorum. Aykut oynasın onun yerine , 1 dk bile oynatılmasın Adrian ...sizi !
Melo ile bir omuz omuza mücadele mi desem, Melonun bunu 2.80 yere uzatışımı desem bir pozisyon var , az saymadım orda transfer edenlere ! Yahu sen kısa adamsın zayıfsın topu saklayacaksın. Melo ile yan yana koşmak senin ne haddine 1 koydu uçtun 5 metre yana. Kafasıda çalışmıyor ki bu adamın zeki bile değil. 2.ligde bile oynatmam ben bu arkadaşı açık konuşayım. Derhal kovulsun Derhal ! Ruhsuz ....ne !

Henrique'ye gelirsek tam bir hayal kırıklığı yaşıyorum, o göbek ne öyle yahu ! Sanki 50 yaşında nefes nefese her an, koşamıyor bile. Çok umutluydum sezon öncesi o izlediğim Henrique'nin 10 da 1'i bile değil bu. Sağ kenarda oynaması da ayrı bir saçmalık zaten.

Gel gelelim burda Şenol Hoca'ya sallayanlara, eleştirin eleştirmeyin demiyoruz bende eleştiriyorum ama haddinizi bilin be arkadaş !
Trabzonspor sadece 3 eziğe karşı değil, sisteme karşı da mücadele ediyor. Sistemin maşaları hakemlere karşı da. Artık öyle 80 lerdeki oyun değil Futbol, büyük paralar dönüyor. Trabzon şampiyon olursa, yatırımcılar zarar edecek. Biz bu oyunu bozmaya, sisteme karşı mücadele etmeye de çalışıyoruz saha dışındada !

Şenol Hoca'nın işi herkesden kat be kat zor. Onun yanlışı fazla yumuşak olması ! Futbolcu alıyorsun getiriyorsun,Kızına damat aramıyorsun arkadaş içkisi kumarı karı kızı olmayacak cart curt. Topunu oynasın bu arkadaş yeter. O gece alemini yaptığı oyuncu kalas Blica'ydı. Fener onu kovmadı sen elindeki starını kovdun gönderidin, zaten Egemen-Selçuğu kaybetmişsin. Bu takımın orta sahasına savaşçı adam alacaksın fizik gücü yüksek olup diri adamlar. Teknik kapasitesi çok aşırı olmasına gerek yok. Adrianı'n güya tekniği varda ne oluyor. En azından az biraz top saklayabilecek gücü olacak. Colman da çok uzun değil ama kolay kolay devrilmiyor, top kaybetmiyor.
Bu takım pozisyon zenginliği açısından Jaja'yı çok arar. Egemen ve Selçuk gibi adam bulursun. Ama Jaja gibi tek başına maç kaldıracak adam bulamazsın.Patlayıcı gücü olan adam yok bu takımda şu an. Yattaranın ölüsü bile daha patlayıcıdır.

aynen katılıyorum adam eksiltme diye birşey yok ortasahada yaratıcılık yok

alfadog61
12.12.2011, 01:40

Bilmedigimden soruyorum ne hareketi yapti antep macinda ?

ibrahim ŞEN
12.12.2011, 01:42

Adrian cok rahat formayı kaybetme korkusu yok hele bide lille macında son anlardakı serbst vurusu direk kaleye atması sankı bu zmana kadar goller asistler yapmıs sonsuz kredisi var
vede bugun sahada hic kımsede goremedıgım her ne olursa olsun 10 saniyede olsa 1 dk olsa bı ara gaza gelir adam pres yapar basar falan sert bı faul yapar
bizimkiler macta degil aksam kosusundaydılar sankı :s

Ahmet Öztürk
12.12.2011, 01:46

Sakat numarası yapmış ama hemen top gelince ayağa kalkmış. Böyle bir ayıbı babam yapsa polise şikayet ederim (!)

Jaja muhabbeti artık o kadar çok sıkıcı bir hal aldı ki kelimeler yetersiz kalıyor adam için. "Tek başına takım" "tek başına maç alan adam". Tamam iyi futbolcuydu, yetenekliydi vs vs. Hala göremediğimiz kocaman bir eksik var. Jaja'nın oynadığı Trabzonspor, bu Trabzonspor değil! Geçen hafta sormuştum birine bu Jaja bu sene ne yapmış performans bilgilerini verebilir misiniz diye ama Jaja'cıların hiç birisi o soruyu görmemiş sanırım. Tekrar soruyorum;

Jaja bu sene takımına ne kadar katkı vermiş ? Gol, asist bazında...

Not: Bunu gerçekten merak ettiğim için soruyorum. Jaja'yı kötülemek için değil.

Sefer A.
12.12.2011, 01:46

yere yigildi sakat numarasi yapti hakem oyunu devam ettirdi sonra top adrian'in yanindan geçtiginde hemen ayaga kalkti bir anda, canlandi delilendi topun pesine kostu, bu nedir cevabini sev ver ? :)

Sefa Murat Dokuz
12.12.2011, 01:54
Sakat numarası yapmış ama hemen top gelince ayağa kalkmış. Böyle bir ayıbı babam yapsa polise şikayet ederim (!)

Jaja muhabbeti artık o kadar çok sıkıcı bir hal aldı ki kelimeler yetersiz kalıyor adam için. "Tek başına takım" "tek başına maç alan adam". Tamam iyi futbolcuydu, yetenekliydi vs vs. Hala göremediğimiz kocaman bir eksik var. Jaja'nın oynadığı Trabzonspor, bu Trabzonspor değil! Geçen hafta sormuştum birine bu Jaja bu sene ne yapmış performans bilgilerini verebilir misiniz diye ama Jaja'cıların hiç birisi o soruyu görmemiş sanırım. Tekrar soruyorum;

O soruyu soran senmiydin bilmiyorum ama bana birisi bu soruyu sormuştu.
Ancak Arap emirlikleri ligimi artık hangi ligdeyse o ligin istatisliklerini veren bir site bilmediğim için , ben soruyu yanıtlamamıştım. Kaldıki Arap emirlikleri liginde bir oyuncu ne kadar sallar maçları onu da bilmiyorum. Jaja başlığında sürekli gollerini falan paylaşıyorlar attıkları, zaten oradakilerle ...şak geçiyor gibi.

Bu ligde 12 gol 10 asist gibi birşey yaptı bu arkadaş yanlış hatırlamıyorsam hemde ligin ilk 5-6 maçlarında oynamadı yine yanlış hatırlamıyorsam. Adamı izledik gördük ve üstün bir oyuncu olduğu kesindi. Oynadığı takımda bu değildi de fazlasına bir Selçuk vardı. Defans ile Jaja'nın bir alakası yok bence. Adrianı o takıma koy 12 gol 10 asist yapabilecek bir oyuncu mu ?
Toplasan 1 gol 3 asist yapar işte. Evet 2 de birilerine çarpıp asist yazılır etti 5.
Daha ön direği geçen orta yapamayan adamla. 40 metreden füze atabilen bir güc farkını kıyaslamam bile. Bana göre Adrian futbolcu falan değil. 5 TL bile vermem bonservisine. Hayatımda hiçbir futbolcumuz için demedim ama ben daha iyi oynarım Adrian'dan. En azından Trabzonspor için deli gibi koşarım. Buda adrian'ın yaptığından daha efektif ve katkıcı olur takıma.

Sefer A.
12.12.2011, 01:55

ne alakasi var polisle sikayetle, konuyu degistirmeye gerek yok
Jajà ne mi yapti, takimina az katki veriyor dogrudur, pek gol attigi da yok, aynilari Yattara için de geçerli, yalniz oralara giden topçular üst düzey katki saglamiyorlar ki takimlarina zaten
hem onu geçin geçen sene Jajà Trabzonspor'da ne yapti ?? ne demek o Trabzonspor bu Trabzonspor degil, daha az katki yapardi belki ama adrian'dan kat kat fazla katki saglardi ;)
Burak için Selçuk'suz is yapamaz dedik çogumuz, ne oldu daha iyi oldu neredeyse :) demek ki Jajà da daha iyi olabillirmis bilemeyiz =)
ve ben Jajà'ya ahlaksiz diyenleri tahammül edemiyorum arkadas, özel hayatinda ne yaparsa yapsin, saha içinde adam gibi oynadi mi oynadi, engin'e o kadar tahammül ettik Jajà'nin saha disi olaylarina neden edemedik ?? adrian saha içinde kendini yere atmaktan baska bir fuski yemiyor, ama yok 20 kere oynamis adrian'a hala tahammül etmek zorundayiz, Jajà 5-6.karsilasmasinda basladi döktürmeye, biraz daha gecikseydi sallardi çogu taraftar, ama adrian gibi ufak tefek sirin gözüken 5m€'luk kazik topçular olunca 61 karsilasma da olsa yine tahammül etmek zorundayiz hee hee
pisecek adrian pisecek, polonya transfer rekorunu kirdik, bari degseydi, o zaman çitim çikmazdi is becerdik degdi derdim, ama yok arkadas geçende Malecki'yi izledim çok daha iyi tam olarak ayni mevki olmasa da, ve ya ne bileyim Ibb'de ki brezilyali Doka, Bulgaristan'dan 1m€'ya mi ne alinmis, yaziklar olsun bize adrian'i 5m€'ya getirenlere, Senol hoca da onu çok istediyse ona da diyecek söz bulamiyorum gerçekten yazik :rolleyes::confused: ............

Sefa Murat Dokuz
12.12.2011, 01:58
Trabzondaki Arkadaşlar, Adrian'ı fotoğraf çektireceğiz diye kandrıp 3 rus bayan arkadaşımızın odasına atın fotoğraf falan çekip , basına verin. Defolsun gitsin şu takımdan. Efendi futbolcuymuş, bu sadece Efendi futbolcu değil.

Sefer A.
12.12.2011, 02:00
Trabzondaki Arkadaşlar, Adrian'ı fotoğraf çektireceğiz diye kandrıp 3 rus bayan arkadaşımızın odasına atın fotoğraf falan çekip , basına verin. Defolsun gitsin şu takımdan. Efendi futbolcuymuş, bu sadece Efendi futbolcu değil.

ççç uuuuuuyyyy eldum :D haklisin ama çok iyi buldun çözümü :alkış:

Mehmet S. Pervan
12.12.2011, 02:06
Oyuncu alsak ne olacak acaba? Galatasaray'a Beşiktaş'a satıcaz, onlar karlı biz yine zararlı çıkıcaz.

Ahmet Öztürk
12.12.2011, 02:07
O soruyu soran senmiydin bilmiyorum ama bana birisi bu soruyu sormuştu.
Ancak Arap emirlikleri ligimi artık hangi ligdeyse o ligin istatisliklerini veren bir site bilmediğim için , ben soruyu yanıtlamamıştım. Kaldıki Arap emirlikleri liginde bir oyuncu ne kadar sallar maçları onu da bilmiyorum. Jaja başlığında sürekli gollerini falan paylaşıyorlar attıkları, zaten oradakilerle ...şak geçiyor gibi.

Bu ligde 12 gol 10 asist gibi birşey yaptı bu arkadaş yanlış hatırlamıyorsam hemde ligin ilk 5-6 maçlarında oynamadı yine yanlış hatırlamıyorsam. Adamı izledik gördük ve üstün bir oyuncu olduğu kesindi. Oynadığı takımda bu değildi de fazlasına bir Selçuk vardı. Defans ile Jaja'nın bir alakası yok bence. Adrianı o takıma koy 12 gol 10 asist yapabilecek bir oyuncu mu ?
Toplasan 1 gol 3 asist yapar işte. Evet 2 de birilerine çarpıp asist yazılır etti 5.
Daha ön direği geçen orta yapamayan adamla. 40 metreden füze atabilen bir güc farkını kıyaslamam bile. Bana göre Adrian futbolcu falan değil. 5 TL bile vermem bonservisine. Hayatımda hiçbir futbolcumuz için demedim ama ben daha iyi oynarım Adrian'dan. En azından Trabzonspor için deli gibi koşarım. Buda adrian'ın yaptığından daha efektif ve katkıcı olur takıma.

Gerçekten çok büyük adammış. Baksanıza ordakilerle .... geçtiğini bile düşündürdü size. Ne diyelim... Defans ile, orta saha ile hatta forvet ile değişiklik gösterir Jaja gibi adamların performansı. Orta saha da top çeviremeyen bir takım Jaja'ya hangi topu atacak? Hadi attı Jaja boşta bir Burak arayacak da ara pas mı verecek? Savunmaya çekildiğimiz de Burak dahi ceza sahamızın önüne kadar geliyorken Jaja orada top alıp ne yapacaktı? Takımın geçen seneye oranla daha kötü olduğunu ve bunun performanslara olumsuz etkilerini görmüyor musunuz? Hani geçen yıl ki Alanzinho ? Hani son 4-5 maçtır Burak Yılmaz? Hani geçen yıl ki Colman ? Hani Serkan?

Futbol düz mantık oyunu değil. Geçen sene 5 maçta 3 gol 3 asist yaptı bu sene de olsa 3 golden 10 maçta 6 gol atardı demek çok yanlış...

Jaja ki, İBB maçından sonra Trabzon'a dönmeden ülkesine kaçtı gitti, Colman'ın, Alanzinho'nun kampa geç katılmasına vesile oldu o andan sonra benim için bir şey ifade etmiyordu. Hele hele Bilica ile olan görüntülerini "FOX TV" de "MAGAZİN" programında izleyince katmerlendi olumsuz düşüncelerim.

Adrian bir futbolcu. Kimse ahkam kesmesin "ben ondan daha iyi oynarım" gibi cümlelerle. Klavye başında değil yeşil saha da bunu gösteremiyorsanız bir zahmet oraya kadar gidebilme başarısını gösteren insanları bu kadar aşağılamayın. Adrian babamın oğlu değil, takıma katkısı az bunları kabul ediyorum ama ondan futbolcu olmaz, ben daha iyi oynarım gibi söylemler inanın yakışık almıyor.

Ahmet Öztürk
12.12.2011, 02:12
ne alakasi var polisle sikayetle, konuyu degistirmeye gerek yok
Jajà ne mi yapti, takimina az katki veriyor dogrudur, pek gol attigi da yok, aynilari Yattara için de geçerli, yalniz oralara giden topçular üst düzey katki saglamiyorlar ki takimlarina zaten
hem onu geçin geçen sene Jajà Trabzonspor'da ne yapti ?? ne demek o Trabzonspor bu Trabzonspor degil, daha az katki yapardi belki ama adrian'dan kat kat fazla katki saglardi ;)
Burak için Selçuk'suz is yapamaz dedik çogumuz, ne oldu daha iyi oldu neredeyse :) demek ki Jajà da daha iyi olabillirmis bilemeyiz =)
ve ben Jajà'ya ahlaksiz diyenleri tahammül edemiyorum arkadas, özel hayatinda ne yaparsa yapsin, saha içinde adam gibi oynadi mi oynadi, engin'e o kadar tahammül ettik Jajà'nin saha disi olaylarina neden edemedik ?? adrian saha içinde kendini yere atmaktan baska bir fuski yemiyor, ama yok 20 kere oynamis adrian'a hala tahammül etmek zorundayiz, Jajà 5-6.karsilasmasinda basladi döktürmeye, biraz daha gecikseydi sallardi çogu taraftar, ama adrian gibi ufak tefek sirin gözüken 5m€'luk kazik topçular olunca 61 karsilasma da olsa yine tahammül etmek zorundayiz hee hee
pisecek adrian pisecek, polonya transfer rekorunu kirdik, bari degseydi, o zaman çitim çikmazdi is becerdik degdi derdim, ama yok arkadas geçende Malecki'yi izledim çok daha iyi tam olarak ayni mevki olmasa da, ve ya ne bileyim Ibb'de ki brezilyali Doka, Bulgaristan'dan 1m€'ya mi ne alinmis, yaziklar olsun bize adrian'i 5m€'ya getirenlere, Senol hoca da onu çok istediyse ona da diyecek söz bulamiyorum gerçekten yazik :rolleyes::confused: ............

Siz herhangi bir anadolu takımının İBB'ye konsantre olduğu gibi Trabzonspor'a konsantre olduğunu mu düşünüyorsunuz ? Doka veya Malecki şu anki takımlarında çok iyi olabilir ama aynı performansı Trabzonspor'da gösterebileceklerinin garantisi var mı ? Ya Adrian'dan daha da kötü olurlarsa ? Hatırlarsanız Tomas Jun'umuz vardı. Gol kralı olarak geldi takımımıza ama bırakın golü asist bile yapamadan gitti adam. Kurtulun şu düz mantıktan...

Aklıma gelmişken Agustine örneğinide vermeden geçemeyeceğim. Ankaragücü'nde ortalığı yıkıyordu Trabzonspor forması ile kaç gol attı hatırlayanınız var mı ? Türkiye Kupasında bir golünü hatırlarım, başka attıysa aklımda kalmamış...

lazibere
12.12.2011, 02:15
Uzun uzun yazılar gelmeye başladı

Şu anda Şenol güneş sevdalıları daha doğrusu , Takımın her mevkisinin direkt oyuncusu Şenol Güneş sevdalıları ne düşünüyor çok merak ediyorum

Sefa Murat Dokuz
12.12.2011, 02:16
Colman bu sene daha iyi bana göre.
Burak da geçen seneden daha iyi. 4-5 maç önceki Burak'la ne alaka 4-5 maç önce Jaja mı vardı ? Geçen seneki Burak'tan daha iyi bu sene.
Ben Burak'ı bizim ceza sahasının önünde görmüyorum hiç. Genelde orta saha çizginin oralarda ya ofsayta düşüyor yada sürekli koşu kolluyor.
Takım geçen seneden kötüdür buna katılıyorum, ancak Jajayı getir bu takıma koy tezine Adrianı al o takıma koy diyorum. 12 gol 10 asist yapabilir mi ? Yarısını yapsın boğazdan atlarım formamla.

Blica ile izledin ya, Fener Blica gibi kalası kovmadı sen Jaja gibi adamı kovdun diyorum. Fenerbahçe 2.sırada, sen 8.sin. Blica ki kovulsa o kadar da aranmayacak adam. Ama kovmadı. Sen Jaja gibi adamı kovdun. Tamam kampa geç katıldı, ötekileri de etkiledi. Verirsin cezayı, tekrarlarsa daha büyük ceza verirsin. Yattara kaç kez ülkesinden geç geldi 7 senede. 10'u geçmiştir heralde.

Adrian futbolcu değil. Ahkam kesmiyorum.Gerçek bu , asla hiç konuşmadım böyle birşey ama kendimi biliyorum ben Adrian'dan daha iyi futbolcuyum sadece lisansım yok. Bide polonya vatandaşlığım. Hiçbir zaman etmediğim etmeyeceğim bir cümle ama Adrian benim kadar bile futbolcu değil. 0 yetenek, beyin yok ! 0 zeka ! Bugune kadar hiçbir futbolcu için söylmedim bu sözleri ama Adrian hakediyor. Karambole topçu olmuş, yok Polonyada 5 gol 10 asist yapmış. Oranın gol kralı Brozek'i de biliyoruz. Bizim 2.ligde zor oynar işte.

yektakurtulus
matrix gibi lig yahu 14. haftadan önce 15i oynuyoruz:D

Ahmet Öztürk
Uzun uzun yazılar gelmeye başladı

Şu anda Şenol güneş sevdalıları daha doğrusu , Takımın her mevkisinin direkt oyuncusu Şenol Güneş sevdalıları ne düşünüyor çok merak ediyorum

Bir Şenol Güneş sevdalısı olarak hatalı olduğunu düşünüyorum. Rotasyon yapmadığı için..

Fatih ÇOLAK
12.12.2011, 02:17
Maç bittikten sonra bu başlığa bir gireyim dedim, birde ne göreyim, 150 üye, 850 misafir...Demek ki çok kişiye acı çektirmişiz...Çektireceğiz de...Her şerrde bir hayır vardır...Belkide bu maçta alınan yenilgi yönetimin akıllanmasını sağlar...son 3 haftada kaç puan alırsak kârdır...bu takım 2 nokta transferle uçuşa geçeçek nokta.

lazibere
12.12.2011, 02:18
Bu akşam teknik direktör rezaleti seyrettik başka bir şey seyretmedik..

Bu saate kadar giremedim internete, kım ne söyledi de bilmiyorum ama resmen saha dışında ne yaptığını bilmeyen bir hocamız vardı, sahada rezil olmamıza seyrici bir hocamız vardı..

Oncekı yaptıkları ile çelişen, Kendi kendiyle inatlaşan bir hocamız vardı

Canberk
12.12.2011, 02:20
Adrian İBB'de kral olur Kasımpaşa da heykeli dikilir arkadaşlar . Aynen üstte yazıldığı gibi yok Doka şu paraymış da yok kazıklanmışız da . Geçiniz ya ...

sedatterzi
12.12.2011, 02:22
Engin BAYTAR memlekete karşı oynadın; mutlumusun.
Trabzonu yendiğin için sana para verecekler; rahat yiyebilecekmisin...

Selçuk İNAN avrupaya gidecem dedin, sana adam gibi davrandık galatasaraya gittin...

Sizlere tek bir şey örnek vereceğim;
Osmanlıya ihanet edenlerin sonu hep aynı oldu.
Trabzonspora ihanet edenlerinde sonu aynı olacak.

Bu TARAFTARIN ahı size yeter...

ibrahim ŞEN
12.12.2011, 02:23
Adrian İBB'de kral olur Kasımpaşa da heykeli dikilir arkadaşlar . Aynen üstte yazıldığı gibi yok Doka şu paraymış da yok kazıklanmışız da . Geçiniz ya ...
Adrianda ne goruyosunuz ya hanı bızde su şukadar yapıyo anadolu takımlarına gıtse daha iyi yapar? 5 metreye pas atamıyo dahamı ıyı atar :)

nesta61
12.12.2011, 02:24
LAGA LUGA YAPMAYIN BEE!!! bu $IKEDEN EN COK DARBEY BIZ GORDUK!!!!!! AZIZ YILDIRIM ALLAH BELANI VERSIN SENIN NE VARDI DA $IKE YAPTIN OCCCC ... besiktas macinda besiktasli hakem , gs macinda gsli hakem.. oynadigimiz son 14 macimiza bakin!!!!! 8 macta dograndik!!!!!!! hakemler TFF bizi dogruyor !!!!!!!

lazibere
12.12.2011, 02:25
İşte satır başları

1------ HER MAÇTA İLK 11 DE BAŞLLATIĞIN ALANZİNYO SANA KÜFÜR MÜ ETTİ Kİ, ANCAK 85 . DAKKADA OYUNA DAHIL OLDU

2.........Celustka sakat değildiyse neden 11 de başlamadı

3..........Bu sezon Henrigue , Adrian, Burak ve Halil 4 lüysüyle kaç defa maça başladın

4.......... Henrigue , ne zamandan beri sağ açıkda ve tam taç çizgisinde oynuyor???

5.......... Sezon başından beri, Burak yoksa gol atamayız gerçeği ortadayken, Hala sadece Burak'a top şişirmekten başka , Kamboçyada bile oynanmayan bu futbol anlayışından ne zaman kurtulmayı düşünüyorsun...

6............Bir takım sahada 10 kişi kalabilir, 10 kişi kalmış bir takım bu kadar şerefsiz ve onursuz oynama hakkına ne zamandan beri sahiptir...Herifler 10 kişi ile UEFA kupasını aldılar

7...........3 oyuncumuza transfer eden galatasaray 3 unden de nasıl faydalandığını dunyaya ve bize resmen gösterdi, Biz ise oun alternatiflerinin sahada gezintisine ve kişiliksiz ve hangi formayı giydiklerini bilmeyecekleri kadar onursuz duruşlarına şahit olduk...

8...........Galatasaray bu akşam bize resmen acımıştır.. Daha fazla atmayarak fenerden farklı bir takım olduğunu bize göstermiştir.

9...........Şenol Hoca , Alanzinyo yu en azından ıkıncı yarıda oyuna almayarak Mustafa Denizli ile hocalık yarışına girmiş ve Şımarıklık yapmıştır

lazibere
12.12.2011, 02:27
Engin BAYTAR memlekete karşı oynadın; mutlumusun.

Selçuk İNAN avrupaya gidecem dedin, sana adam gibi davrandık galatasaraya gittin...

Sizlere tek bir şey örnek vereceğim;
Osmanlıya ihanet edenlerin sonu hep aynı oldu.
Trabzonspora ihanet edenlerinde sonu aynı olacak.

Bu TARAFTARIN ahı size yeter...

Onlara de ğil onları satanlara hadi selçuk kendisi gitti.. Diğerlerini kım sattı??????????

Açın gözünüzü ve görün, Bizim takım menejerlerin tuzağına düşmüş ve yöneticilerle beraber soyulan bir çiftliktir

yektakurtulus
12.12.2011, 02:27
yalniz gs de bi b.k oynamadi

Sefa Murat Dokuz
12.12.2011, 02:28

Zafer abi, Adrian'a polonya'da tapıyorlar demişti.
Kasımpaşa'ya heykeli dikilirse belki Türk Turizmine katkı sağlar en azından.
Yanına birde Adrian'dan umutlu olanlar için Türbe yaptıkmı, köşe olduk demektir :)

lazibere
Şike savcısına mektup yazacağım

LÜTFEN, TRABZONSPOR YÖNETİCİLERİNİN TELEFONLARINI DA DİNLEYİN

MENEJERLERE NE PARALAR YEDİRİLDİĞİNİ, oNLARIN SIRTINDAN NE PARALAR KAZANDIKLARINI, SELÇUĞUN TRANSFERİNDEN KIMLERİN CEPLERİNİ DOLDURDUĞUNU

POLONYALILARDAN KAÇ PARA KAZIK YEDİĞİMİZİ

SADRİ ŞENER'İN İFLASIN EŞİĞİNDEN DÖNÜP BİZİM PARALARIMIZLA NASIL TEKRAR KARIZMA YAPTIĞININ

TAKİP EDİLMESİNİ İSTEYECEĞİM

sedatterzi
Kanatlardan orta gelmiyor.... Ortayı kapatan takımlara karşı zorlanıyoruz.

Henrike - Adrian - Cehc çok formsuz. Diğerleri zaten çok yorgun.

İlkyarıyı ilk 6 da bitirebilirsek, Playoflu ligte herşey playofa kalır.

Her zaman Şenol GÜNEŞ' e güveniyorum,
2-3 takviye biraz form tutma ile 2 yarı çıkışa geçeriz.

Canberk
12.12.2011, 02:29
LAGA LUGA YAPMAYIN BEE!!! bu $IKEDEN EN COK DARBEY BIZ GORDUK!!!!!! AZIZ YILDIRIM ALLAH BELANI VERSIN SENIN NE VARDI DA $IKE YAPTIN OCCCC ... besiktas macinda besiktasli hakem , gs macinda gsli hakem.. oynadigimiz son 14 macimiza bakin!!!!! 8 macta dograndik!!!!!!! hakemler TFF bizi dogruyor !!!!!!!

Ohooo efsane geri dönmüş :D

Ahmet Öztürk
12.12.2011, 02:29
Geç oldu artık yatayım. Bu akşam özellikle bazı kişilerin derdi Trabzon'da ki taraftar olmuş. O konuda da kendi fikirlerimi söyleyeyim.

Taraftar gruplarının hiç birisini savunmuyorum. Ama maratona, kapalıya giden insanlara artık laf söylemeyi bırakın. Beğenmeyen varsa buyursun gelsin Trabzon'da yaşasın her maçına gitsin tribünü beğenilecek hale getirsin. Bakın bugün maçtan çıktık. 3 gün sonra bir maça daha gideceğiz. Maddi külfeti bir yana kafa olarakda yoruldu taraftar. Uzun zaman sonra belkide ilk defa puan durumunu bilmiyorum. O kadar çok maç yapıyoruz ki, tribünlerin doluluğu bile kafidir.

Herkes tutturmuş bir eski Avni Aker diye. Eski ile şimdi arasında ki fark maraton tribününde taraftar grubunun olmaması ve yalnış kombine stratejisidir. Bunun kabahatini de orayı dolduranlara değil, orayı o hale sokanlara bulun (yönetim, taraftar grupları). Bazılarımız bjk forması, gs atkısı takmaktan gurur duyuyorsa Trabzon eskisi gibi olmayacaktır. Maraton tribününde ki taraftarın takımına bağlılığını bugün sahaya atılan bir çift ayakkabıdan görebilirsiniz.

Kale arkasında ki malum grubumuz maratona hadleri olmayarak s... gidin diyor. Maça ücretsiz gelen bayan taraftarlarımız "böyle seyirci istemiyoruz" diyor. Ne hikmetse stada ücretsiz girenler bu tepkiyi veriyor. Bu da enteresan bir tesadüf olsa gerek...

Bilet parası vermeyen, üzerinde lisanslı ürün değil de kendi reklamını taşıyan aksesuarlar bulunduran hiç kimseyi kaale almam. Takıma destek sadece bağırmakla olmuyor...

Her zaman söyledim yine söylüyorum. Yönetim tez elden taraftar gruplarının elinde ki fazla kombinelere el koymalı. Gerekirse bedelini ödeyerek. Ama artık gişelerin yanında "maraton 30 liraaaa, kale arkasına bilet vaaaarr" diye aleni karaborsacıları görmek istemiyorum.

Stadımızda pankartı asılı olan 14 taraftar grubumuz var ama gel gör ki 7-8 tanesinin arkasında bağıran kimse yok! Trabzonspor tribünleri birilerinin ceplerini doldurduğu müddetçe hiç kimsenin maratonda oturup maçını izleyenlere birşey söylemeye hakkı yoktur bence.

Herkese hayırlı geceler. Kalan 3 maçta 4 puana fitim. Umarım Gençlerbirliği'ni yenerek kötü gidişe bir son veririz.

lazibere
12.12.2011, 02:30
yalniz gs de bi b.k oynamadi

Oynamadan 3 tane attı birde oynasa kaç atacaktı bakalım

Resmen acıdılar, Gelecek hafta fenere karşı moralimiz bozulmasın diye

yektakurtulus
12.12.2011, 02:32
Oynamadan 3 tane attı birde oynasa kaç atacaktı bakalım

Resmen acıdılar, Gelecek hafta fenere karşı moralimiz bozulmasın diye

abicim ne acimasi
bireysel hatadan ilk golü atti
iknci golden önce faul yok! olmamasi gereken bir goldü

mac zaten zokoranin atilmasindan sonra sona ermistir...o andan sonrasini konusmamak lazim..unutalim

biz ilk yariyi degerlendirmemiz lazim. ilk yaarida gayse'den kötü oyanmadik..belese iki gol yedik okadar

lazibere
12.12.2011, 02:33
sezon başından betı kadromuzla övünen kişiler burdamı????

bir takım yenilirde bu kadar aciz duruma düşmez, mazaret ne merak ediyorum.. yorgunluk mu..gala geçen 3 gun once fenerle ölümüne oynadı

Trabzonspor 61
12.12.2011, 02:35
Yalnız adamlar 2-0 dan sonra ve 10 kişi kaldıktan sonra üstümüze gelse 6-7 tane falan atarlardı çünkü bitik vaziyette sonumuzu bekliyorduk sahada..

Buna da rakibe saygı derler. Trabzonspor'un ne kadar büyük bir camia oldugunu ve su an yorgun oldugunu bildikleri icin bizi rencide etmediler. Sinirim geçti yazayım dedim. Herseye rağmen GS'yi bu konuda takdir ettim. FB bizi bu hale soksa 10 tane atardı şerefsizler.

Şunu da söyleyeyim: Şenol hocaya tek laf edecek adam çarpılır. Herkes akıllı olsun.. Bu takımı geçen sene şampiyon yapan bu adamdır..!

lazibere
abicim ne acimasi

mac zaten zokoranin atilmasindan sonra sona ermistir...o andan sonrasini konusmamak lazim..unutalim

biz ilk yariyi degerlendirmemiz lazim. ilk yaarida gayse'den kötü oyanmadik..belese iki gol yedik okadar

değil 10 kişi kalmak, Ikıncı yarıya 15 kişi çıksak bile o maçı çeviremezdik, bunu görün lütfen . bal yapmayan arı gibiyiz. arı gibide değiliz..

Colman'dan başka top oynamaya çalışan ve yetenekleri olan başka bir topçu yoktu sahada..

O da ıkıncı yarı habire Burak'a top şişirmekten başka birşey yapmadı yapamazdı zaten, takımın topa hamle yapacak hali yoktu

ibrahim ŞEN
sezon başından betı kadromuzla övünen kişiler burdamı????

bir takım yenilirde bu kadar aciz duruma düşmez, mazaret ne merak ediyorum.. yorgunluk mu..gala geçen 3 gun once fenerle ölümüne oynadı
Cevap veriyorum senol güneşin disiplinli futbol anlayısı ve disiplinli futbolcuları.

Sefa Murat Dokuz
12.12.2011, 02:36
Bende ezildiğimizi düşünmüyorum, Gs'de bir b.k yok, zaten o yüzden hazmedemdim yenilgiyi. İlk gol saçma sapan hata, Fenere attıkları golün aynısı. Taca at geç yerine.
15. dk da Musleranın o hatalı kale vuruşunda hakem saçmaladı ve faul çaldı, Colman sinirden dikti topu. Kale boştu orda maç 1-1 olacaktı ve oyunun akışı değişirdi. Zokora atıldıktan sonra orta sahada dinamo çıktı resmen. Colman tek birşey yapamazdı. Normaldi topun rakipte olması. Bu ezilmek değil. Bize acıdı falan da değil. g.tü yemedi. O ters vuruş gol olsaydı 2-1 olsaydı ? Hala korkuyorlardı. 1 tane atarız da sıkıntı olur diye. Dirilmeyelim diye de topu bize geçirmediler. İlk yarıdada da tempoyu düşürmek için paso yere yattılar, kalecileri 5 dk çaldı en az. +1 verdi hakem şaka gibiydi.

Fatih ÇOLAK
12.12.2011, 02:36
abicim ne acimasi

Yediğimiz 2 gol tamamen kalite farkıydı, bireysel yetenek...

Ahmet Öztürk
12.12.2011, 02:37
Colman bu sene daha iyi bana göre.
Burak da geçen seneden daha iyi. 4-5 maç önceki Burak'la ne alaka 4-5 maç önce Jaja mı vardı ? Geçen seneki Burak'tan daha iyi bu sene.
Ben Burak'ı bizim ceza sahasının önünde görmüyorum hiç. Genelde orta saha çizginin oralarda ya ofsayta düşüyor yada sürekli koşu kolluyor.
Takım geçen seneden kötüdür buna katılıyorum, ancak Jajayı getir bu takıma koy tezine Adrianı al o takıma koy diyorum. 12 gol 10 asist yapabilir mi ? Yarısını yapsın boğazdan atlarım formamla.

Blica ile izledin ya, Fener Blica gibi kalası kovmadı sen Jaja gibi adamı kovdun diyorum. Fenerbahçe 2.sırada, sen 8.sin. Blica ki kovulsa o kadar da aranmayacak adam. Ama kovmadı. Sen Jaja gibi adamı kovdun. Tamam kampa geç katıldı, ötekileri de etkiledi. Verirsin cezayı, tekrarlarsa daha büyük ceza verirsin. Yattara kaç kez ülkesinden geç geldi 7 senede. 10'u geçmiştir heralde.

Adrian futbolcu değil. Ahkam kesmiyorum.Gerçek bu , asla hiç konuşmadım böyle birşey ama kendimi biliyorum ben Adrian'dan daha iyi futbolcuyum sadece lisansım yok. Bide polonya vatandaşlığım. Hiçbir zaman etmediğim etmeyeceğim bir cümle ama Adrian benim kadar bile futbolcu değil. 0 yetenek, beyin yok ! 0 zeka ! Bugune kadar hiçbir futbolcu için söylmedim bu sözleri ama Adrian hakediyor. Karambole topçu olmuş, yok Polonyada 5 gol 10 asist yapmış. Oranın gol kralı Brozek'i de biliyoruz. Bizim 2.ligde zor oynar işte.

Sizinle benim tartışacağım birşey yok. Gider ayak yazınızı gördüm cevapsız kalmaması için bunu yazdım. Hayırlı geceler...

lazibere
12.12.2011, 02:38
Yalnız adamlar 2-0 dan sonra ve 10 kişi kaldıktan sonra üstümüze gelse 6-7 tane falan atarlardı çünkü bitik vaziyette sonumuzu bekliyorduk sahada..

Buna da rakibe saygı derler. Trabzonspor'un ne kadar büyük bir camia oldugunu ve su an yorgun oldugunu bildikleri icin bizi rencide etmediler. Sinirim geçti yazayım dedim. Herseye rağmen GS'yi bu konuda takdir ettim. FB bizi bu hale soksa 10 tane atardı şerefsizler.

Şunu da söyleyeyim: Şenol hocaya tek laf edecek adam çarpılır. Herkes akıllı olsun.. Bu takımı geçen sene şampiyon yapan bu adamdır..!

geçmişle övünmeye devam..

ahmet suat özyazıcıya kımse laf etmesın.. bizi 28 sene evvel şampiyn yapmıştı

hatta meclisten yasa çıkarmalrını isteyelim

şenol güneş dokunulmazlığı yasası ha ne dersın

pardon özkan sümeri unuttum, oda şampiyon yapmıştı

MuratJ
12.12.2011, 02:39
bu 4-2-3-1 taktiği kesinlikle değişmeli tek santrafor burakın arkasındaki bu 3lü ne olursa olsun takıma ofans anlamında bir katkı yapamıyor. o kalitede ofans oyuncumuz yok ne yazık ki. henrique oynayacağı en son yerde sağ taç çizgisinde oynatıldı. bu saçmalıktı. burak henrique baros elmander nasıl oynuyorsa o şekilde oynatılmalı. sağ kanatta volkanda ısrar edilmeli. sol kanatta formda olan oynamalı alanzinho veya halil işte devre arasına kadar. adrian kadro dışı bırakılmalı. topçu falan değil kendisi. defans hattımız sene başı dediğim gibi mersin yada samsunun defans hattından bile daha kötü. celustka haricinde defansta iyi topçu diyeceğim bir isim yok.

trabzonsporun takımı budur şuan:

-----------------------------Onur------------------------------
----------------X------------------------X----------------------
-Celustka-------------------------------------------X------------
------------------------------------------------------------------
----------------Zokora-------------Colman-------------------------
-------------------------------------------------------------------
---Volkan Şen----------------------------------------X------------
----------------Burak----------------------------------------------
---------------------------------X---------------------------------

Bunlarda yedekler: Tolga, Giray, Aykut, Alanzinho, Halil, Henrique

Göründüğü üzere ilk 11e alınması gereken çok kaliteli 5 adam var. Bunun haricinde bu takımda yedek olabilecek yazdığım gibi 6 isim var. Başkada yok. Bu 5 transferden başka alternatif sayısının artması içinde bikaç transfer daha gerekiyor. Çok acı ama futbolun gösterdiği gerçek bu.

Trabzonspor 61
12.12.2011, 02:39
geçmişle övünmeye devam..

ahmet suat özyazıcıya kımse laf etmesın.. bizi 28 sene evvel şampiyn yapmıştı

hatta meclisten yasa çıkarmalrını isteyelim

şenol güneş dokunulmazlığı yasası ha ne dersın

pardon özkan sümeri unuttum, oda şampiyon yapmıştı

Şenol Güneş bu takımın başında olmazsa bu takım biter. Tamam eleştiri olsun ama ölçülü olsun. Hemen istifa etsin diyenler var yahu. Komedi..

lazibere
12.12.2011, 02:40
Cevap veriyorum senol güneşin disiplinli futbol anlayısı ve disiplinli futbolcuları.

Hangi disiplin???

5 yememe disiplini mi???

ibrahim ŞEN
12.12.2011, 02:40

20 küsür haftadır adrianı oynatan hocaya hertürlü elestiri yaparım savunulacak hic bi tarafı yok.

MuratJ
12.12.2011, 02:41
Bu takımda onur, tolga, celustka, giray, serkan, zokora, colman, aykut, volkan, alanzinho, halil, henrique, burak bunlardan başka topçu yok. bunlardanda 6sı ilk 11 oynayacak kalitede. ne konuşuyoruz arkadaşlar. bu takım çok kalitesiz bir kadroya sahip aynı zamanda tarihinde en dar kadrolarından birisi. bu yönetim mayıs ayından beri yaptığı yanlışlarla trabzonsporu 10 yıl geriye atmıştır.

nesta61
12.12.2011, 02:41
aramizda senol gunes istifa etsin diyen FUTBOL DAHiLERi Mi VAR ... ???

Sefa Murat Dokuz
12.12.2011, 02:42
Arkasındayım yazdıklarımın, Adrian'ın zeki bir futbolcu olduğunu düşünmüyorum. O fizikle top kendisindeyken Felipe Melo ile yan yana koşmaya çalışan insanda akıl mantığı sorgularım. Sonrada 5 metre kenara uçmuş haline bakarım. Topu sürerken bile her an takılıp düşebilir endişem var Adrianda. Şu an Anadolu klüplerinin çoğunda 11'e asla giremez.
Kim ne yapsın kambur adamı, hız yok, teknik yarım, zeka yok, güç yok, top saklayamaz... Bu kadar çok yeteneksizlikle kendini beğendirmek için ne yaptı bizimkilerin izlediği maçta diye düşünmüyor değilim !

Trabzonspor 61
12.12.2011, 02:42
20 küsür haftadır adrianı oynatan hocaya hertürlü elestiri yaparım savunulacak hic bi tarafı yok.

Tamam sen yap eleştirini ona kimse karışamaz. Benim kastım, istifa etsin diyen şaşkalozlara..

Burhan Açıkgöz
12.12.2011, 02:43

gs fenerle 3 gün önce oynadı da biz evimizde uykudan önceyimi seyrediyorduk.

lazibere
12.12.2011, 02:46
Burda şenol Hoca istifa etsin demiyorum.. Ederse zaten komple yok olduğumuz an gelmiştir, Esas sorunda burda zaten, takımımız diken üzerinde duruyor, Herşeyini Şenol Hoca'nın varlığına bağlamışız... 4. Ligden topçu getirse , Hiç oynatmayacağını bilsek bile 22 şenol hoca'nın bir bildiği var''' şeklinde savunuruz..

Şenol Hoca her zaman olmayacak, Hoca bunalmış belki de kendisi bırakacak.

Ama bu kulubun br yönetimi var mı bilmiyorum.. Yonetim kafasına göre topçuları alıyor, kafasına göre satıyor, Şenol Hoca2nın yumuşak karnına yani trabzonsporlu olmasından faydalanarak ondan her defasında kalitesiz topçulardan iyi şeyler yaratması bekleniyor.. O da sesini çıkarsa bile bir yere kadar,,

Takımı geçen sezon şampiyon olmuş bir takımın Hocası diyelim kı Morinyo olsaydı, Ve Morinyonun takımından 8 tane fubolcu bunun 7 tanesi ilk 11 oyuncusu gitseydi, Sizce o Hoca ne yapardı..???

Kulubun sahibi yok??

Buna bütün kalbimle ınanıyorum, Çok yeteneksiz oyunculardan kurulu bir oyuncu kadromuz var ve maalesef gelecek adına da umut vermiyorlar.. 24 resmi maçta defans yapmasını öğrenemedik,

24 resmi maçta gol atacak varyasyonları bulamadık..

ibrahim ŞEN
12.12.2011, 02:46
gs fenerle 3 gün önce oynadı da biz evimizde uykudan önceyimi seyrediyorduk.
Ne anladın sen benım yazımdan ?

MuratJ
12.12.2011, 02:51
bu 4-2-3-1 taktiği kesinlikle değişmeli tek santrafor burakın arkasındaki bu 3lü ne olursa olsun takıma ofans anlamında bir katkı yapamıyor. o kalitede ofans oyuncumuz yok ne yazık ki. henrique oynayacağı en son yerde sağ taç çizgisinde oynatıldı. bu saçmalıktı. burak henrique baros elmander nasıl oynuyorsa o şekilde oynatılmalı. sağ kanatta volkanda ısrar edilmeli. sol kanatta formda olan oynamalı alanzinho veya halil işte devre arasına kadar. adrian kadro dışı bırakılmalı. topçu falan değil kendisi. defans hattımız sene başı dediğim gibi mersin yada samsunun defans hattından bile daha kötü. celustka haricinde defansta iyi topçu diyeceğim bir isim yok.

trabzonsporun takımı budur şuan:

-----------------------------Onur------------------------------
----------------X------------------------X----------------------
-Celustka-------------------------------------------X------------
------------------------------------------------------------------
----------------Zokora-------------Colman-------------------------
---Volkan Şen----------------------------------------X------------
----------------Burak----------------------------------------------
---------------------------------X---------------------------------

Bunlarda yedekler: Tolga, Giray, Aykut, Alanzinho, Halil, Henrique

Göründüğü üzere ilk 11e alınması gereken çok kaliteli 5 adam var. Bunun haricinde bu takımda yedek olabilecek yazdığım gibi 6 isim var. Başkada yok. Bu 5 transferden başka alternatif sayısının artması içinde bikaç transfer daha gerekiyor. Çok acı ama futbolun gösterdiği gerçek bu.

lazibere
12.12.2011, 02:52
Bu takımın transferinden Süper ligde top oynamış tek oyuncusu VOLKAN ŞEN 15 resmi maçtır, şampiyonlar Liginde oynamamış olmasına rağmen hala 10 dakka bile oynamıyorsa sorarım arkadaş....?????

Bu adam neden oynamıyor???????

Şampiyonlar Ligine alındığımızda ''' Volkan şen , ŞL inde oynayabilecek mi diye sayfalar dolusu yazılar yazdık... Bugune geldiğimizde Lig maçlarında bile oynamayan bir oyuncumuz var..,

Bu takımın kalitesini söyleyin.????

Adrian mı????

Henrigue mi???

halil mi?????

Kızmayın ama bu takım maalesef her hattı ile Ligin en zayıf ve en kalitesiz takımı gibi duruyor...

Gol yiyoruz
Pozisyon bulamıyoruz
Gol atamıyoruz
Pres yapamıyoruz
Orta sahada top tutamıyoruz
Orta yapamıyoruz

yoruz oğlu yoruz

saymaya gerek yok....

Lig başladığından beri 12 kişi ile oynuyoruz...

yazıklar olsun

Geçen sezon En çok para kazanan bu takımın '' bu kadar yanlış transferlere mahkum edilmesini'''' nefretle kınıyorum.

yatara
12.12.2011, 02:52
Olcan ve Cenk Tosunu kacirmamamiz lazim , Cenk Tosun bizde büyük patlama yapacagini düsüniyorum

lazzz61
12.12.2011, 02:53
iddia edıorum kafasnda trabznnsporu bıtırmıs su an terım onu ıstese koşa koşa gider

lazibere
12.12.2011, 02:54
sahada kı rezil halimizi savunanlar mı var burda?????

Buna mazaret bulanlar mı var burda????

Sefa Murat Dokuz
12.12.2011, 02:55
iddia edıorum kafasnda trabznnsporu bıtırmıs su an terım onu ıstese koşa koşa gider

Bu kadar alçalmayın

lazibere
12.12.2011, 02:56
Bu takımda onur, tolga, celustka, giray, serkan, zokora, colman, aykut, volkan, alanzinho, halil, henrique, burak bunlardan başka topçu yok. bunlardanda 6sı ilk 11 oynayacak kalitede. ne konuşuyoruz arkadaşlar. bu takım çok kalitesiz bir kadroya sahip aynı zamanda tarihinde en dar kadrolarından birisi. bu yönetim mayıs ayından beri yaptığı yanlışlarla trabzonsporu 10 yıl geriye atmıştır.

Kesinlikle katılıyorum,

sedatterzi
12.12.2011, 02:57
lazibere kardeş sen kötü günde takıma sahip çıkacağına takımı satanlara sahip çıkıyorsun.

Sadri Şeneri kime şikayet ediyorsun.
Başkana kız ama kimseye şikayet etme. Seçimle gelen seçimle gider unutma.
Trabzonda 10 TL ye maç seyrediliyor.
GS stadında 50 TL ye kale arkasını vermiyorlar (GS-Sivas)

FB bu sene stadın dışındaki kaldırımları seyircilerine sattı,
bizde şampiyonlar liginde stadı dolduramadık

TS ağustos ayından beri maç yapıyor,yorgunluk ve formsuzluk normal.
playoflu ligde ilk 4 e gir yetiyor.
GS yenilgisinden ders çıkardalım,
Gençleri yenelim havamızı buluruz.

Transferlerden dem vurmuşsun, ewet haklısın ama trabzona her futbolcu gelmez ( Klose gelmedi, )

Bizi Engin BAYTAR- Fatih TEKKE gibi değerlerimiz satıyor, birazda onlara kızalım.
Bak Fatihe Trabzona gelse kral olacaktı, şimdi gezgin oldu.

İstanbula kafa tutan TS için bu yenilgi ders olsun.

Şenol GÜNEŞ 1 numaradır. Ona destek olalım, bak Arsenala

(Manchester United 8 - 2 Arsenal) ne oldu Arsenal Wengerin arkasında durdu

Sonuç 1: 1 ay sonra Chelseayi deplesmanda 5 ledi

Sonuç 2: Manu Şampiyonlar liginden elendi
Arsenal Şampiyonlar liginde grubunu lider bitirdi

Sonuç 3: TS bugün kötü günündeydi - GS ise iyi gününde
Şenol GÜNEŞ rüştünü ispatlamıştır. 1-2 maçla kimse onu değerlendirmesin.
TS şampiyonlar ligi gibi ağır bir ligi oynadı moralsiz-yorgun takım onlar destek olalım.
TS eksiklerimiz var yeni transferler ile yeniden çıkışa geçeriz.

lazibere
12.12.2011, 02:58
tartışmaya gerek yok

Sezon başından beri yazıyorum ben yazmaktan sıkıldım amaŞenol hoca hayranları bana cevap vermekten sıkılmadılar

ARKADAŞ

9 FUTBOLCU GİTMİŞ, BUNUN 7 TANESİ 11 OYUNCUSU İKEN

BU GİDENLERİN İÇERİSNDE SERKAN YOKSA

VE

YENİ KURULAN VE YENİDEN YAPILANAN BİR TAKIMIN ORTA SAHASI ONA TESLİM EDİLİYOR VE ONDAN VERİM ALMAK İSTENİYORSA, BU İŞTE BİR SAKATLIK VAR DEMEKTİR.. BU TEVİZYONDA BİR PROBLEM VAR DEMEKTİR..

HATIRLATIYORUM

SERKAN 30 YAŞINDA

Fatih ÇOLAK
12.12.2011, 03:01
Şöyle bir soru sorayım, bugün ki bjk ya da gs 11'inden bize yakıştıramadığınız oyuncu varmı?(karakter olarak değil, oyun bakımından) peki bizim 11'den bu takıma yakışmayacak kaç oyuncu var? glowacki, adrian, henriqe, alan vs. vs.

ibrahim ŞEN
12.12.2011, 03:02
lazibere kardeş sen kötü günde takıma sahip çıkacağına takımı satanlara sahip çıkıyorsun.

Transferlerden dem vurmuşsun, ewet haklısın ama trabzona her futbolcu gelmez ( Klose gelmedi, )

Bizi Engin BAYTAR- Fatih TEKKE gibi değerlerimiz satıyor, birazda onlara kızalım.

TS şampiyonlar ligi gibi ağır bir ligi oynadı moralsiz-yorgun takım onlar destek olalım.
Agustos ayından beri mac yapıyoruz iyi güzelde kac tanesinde iyi futbol oynadık fazla mac oynamakmı önemli olan iyi oynamadıkdan sonra herhangı bı takımda oynar

lazibere
12.12.2011, 03:03

3 TANE TRANSFER YAPILDIĞINDA TÜRK FUTBOLUNA EN AZ 5 SENE DAMGA VURACAK BİR KADROYU DAĞITIP, YERİNE KİŞİLİKSİŞZ FUTBOLCULAR TRANSFER ediliyorsa Sadri şener'e laf ederim..

Bunu göremeyen bir yönetim,,,

Selçuk'un veya egemen'e vereceği 200 bin dolar fazla paradan kaçan yönetim,

Şimdi sokağa döktüğü mılyon dolarların zararını nerden çıkırtacak merak ediyorum??

Selçuk istese istese 3 milyon dolar isteeycekti, Biz ona 1 milyon dolar fark vermedik ama Adrian'a 5.5 milyon dolar bonservis verdik birde kendine verdiğimiz para da var???

İnatlaşarak,

'' Şampiyonlar liginde oynayacak bir takımdan futbolcu gitmez'' diyerek futbolculaı tehtid edersen adamı böyle satarlar.. Ben hiçbirine kızmıyorum.

İşin cinliğini yaparak onları bedavadan kulupte tutmaya çalışan sadri şenere kızarım

----

Şenol Güneş istifa etsin demiyorum, Bunu diyecek en sn kişiyim.. Ama Birileri onun yanlışlarını da söylesin, Hatalarına da sahip çıkmayalım.. Körleşiyoruz

lazibere
12.12.2011, 03:12
Takımımız resmen futbolcu çöplüğü haline gelmiştir

sapara
vittek
sezer
piotr
powel
sercan
eren
tayfur
aykut
murat tosun
barış

bunlar hiç forma giymemişler

birde oynayıpd a trilyon kazanan çöpler var

adrian
cech
henrigue

Zararımızın ne kadar olduğunu bir hesaplayın bakalım

Onlara vererek çarçur ettiğimiz paraları '' gitmemek için daha fazla para isteyen , Engin'e selçuğa ve egemen'e verseydik, Sizce daha mı zararlı olacaktık..

Sadri Şener için futbolcu köledir, Ve onun aldığı parada gözü vardır.. O her zaman ucuz futbolcular ile çok para kazanmak ister..

lazibere
12.12.2011, 03:19
Şu polonyalılar:))))

Kötü maç sonraıs basına demç vermek için alınmış figuran oyuncular:)))

Hepsine gülüyorum

Vallaha onları görünce midem bulanıyor

lazibere
12.12.2011, 03:20
Savci Mehmet Berk'ten ricamdır

İzleme komitesi diye bahsedilen bir kurumumuz varken

habire Polony'dan futbolcu alınmasını araştırsın

teknik takipte

onların transerlerinden hangi Yöneticilerin para yediklerinin tespit edilmesini istiyorum???

sedatterzi
12.12.2011, 03:24
Lazibere yazdıkların savcıya duyuru niteliği taşır
Sabah namazı alırlar seni içeri
2 yılda hakim karşısına çıkmayı beklersin

Savcıya hitaben yazma bence başın ağrır

Timur
12.12.2011, 03:24
ulan, hala fatih tekke diyenler var, inanamiyorum ya, ne fatih tekkesi abi, bitti, öldü adam ya, bitti ya.

ocakta 2-3 tane ciddi transfer lazim

play offlara girdik mi, sampiyon olma sansimiz hala cok yüsek, puanlar yariya bölünecek, gs bu cikisini asla sürdüremez, play offlara kadar daha coook puan kaybeder.

play offlara giren 4 takim icin hersey sifirdan baslicak hemen hemen.

bu yüzden ocakta acil adam gibi 2-3 transfer lazim.

fener ocakta transfer falan yapamaz, bjk de cok zor yapar, adam gelmez bunlara sezon sonu ne olacak belli olmayan bir takima kolay kolay adam gelmez.

ama bizim de adimiz geciyor olmasi iddianamede, canimi sikiyor ama bizim durumumuz o kadar ciddi degil, umarim degildir, umarim ocakta 2-3 transfer yapip, play offlarda sampiyonluk mucadelesi veririz.

lazibere
12.12.2011, 03:27
Galatasaray'ı eze eze aldığı bu galibiyetten dolayı tebrik ediyorum..

Bir kart gördü diye maçtan 55 dakıkadan sonra havlu atan takımımı ise yuhluyorum...

Selçuk ve Ceyhun ve Engin' i de, Oynadıları başarılı futboluyla, Ne kadar önemli futbolcular olduklarını gösterdikleri için kutluyorum, kalmaları halinde ne kadar faydalı futbolcular olduklarını tek başına bize ispat ettiklkeri için tebrik ediyorum..

Attıkları su şişesini Tolga ya isabet ettirerek rezil halimizi dunyaya gösteren taraftarlara de yazıklar olsun diyorum,

Başka lafa gerek yok...

Bu kadroya ıkıncı yarıda en az 4 tana direkt oynayan ( direkt diyorum oyle 3 ay süreye zaman yok ) futbolcu alınmadığı müddetçe ilk 4 e girmemiz mucize olur

Sinan Ayaz
12.12.2011, 03:27
Adrian 5.25£ Henrique 4.00£ Volkan 3.50£ bu oyunculardan aldığımız verim 0 Galatasaray Elmander'e ve Selçuk'a para vermedi Engin'e 1 £ Urfaluji 2.5£ adamlar enkaz kadrosunu bizden daha az harcayarak iyi kadroya çevirdiler biz hem para harcadık hemde iyi kadromuzu enkaza çevirdik

Sefer A.
12.12.2011, 03:29
Siz herhangi bir anadolu takımının İBB'ye konsantre olduğu gibi Trabzonspor'a konsantre olduğunu mu düşünüyorsunuz ? Doka veya Malecki şu anki takımlarında çok iyi olabilir ama aynı performansı Trabzonspor'da gösterebileceklerinin garantisi var mı ? Ya Adrian'dan daha da kötü olurlarsa ? Hatırlarsanız Tomas Jun'umuz vardı. Gol kralı olarak geldi takımımıza ama bırakın golü asist bile yapamadan gitti adam. Kurtulun şu düz mantıktan...

Aklıma gelmişken Agustine örneğinide vermeden geçemeyeceğim. Ankaragücü'nde ortalığı yıkıyordu Trabzonspor forması ile kaç gol attı hatırlayanınız var mı ? Türkiye Kupasında bir golünü hatırlarım, başka attıysa aklımda kalmamış...

asagi yukari ayni düsüncelere sahibiz aslinda, evet Doka ve ya baskasi bizde o kadar iyi oynamayabilir, ama 1 2 m€ verip en az adrian kadar sana katki saglayacaklari ortadayken neden 5.25 verip adrian'i almak ??? adrian'dan kötü olmalari çok düsük ihtimal, ve 5.25 gibi bir parayi bir oyuncu için harcayabiliyorsan neden baskasini almiyorsun ? adrian kim yaaa kim kim kim, kim laaa ????? Lewandowski Dortmund'a 4.75'e mi ne gitmis, biz utanmadan adrian'a 5.25, çüs ooohaaa
Tomas Jun da kim ? Cek ligi gol krali ve Cek topçu, haydi yabanci olsa neyse, çünkü o tarz liglerde yabancilar iyi çikabiliyor, Semir Stiliç ve ya daha önceden Edin Dzeko, ve ya Lewandowski çikar kendi adamlari ama onu görürler kaparlar, adrian kimse görmemis bizim dehalar 5.25 verip aliyorlar, hakli çiksalar istemez miyim ? ulan ne iyi kesfedici adamlarimiz var diye sevinirim, ama yok arkadas yook yok yokkk yok ogli yok.....
Augustine ? geldigi yaz mi ne o siralar yanimmiyorsam Annesini kaybetti, ondan beri iyi oynayamadi adam, onun haricinde denemek için aldigimiz ve 1-2 hazirlik karsilasmasinda oynayan Estonyali Tarmo Teenu mu ne vardi adini tam bilmiyorum, Estonya'da 30 karsilasmada 40 gol mü ne atmis, ne kadar fuzuli adamlar varsa peslerinde Trabzonspor var :rolleyes:

Timur
12.12.2011, 03:35
Galatasaray'ı eze eze aldığı bu galibiyetten dolayı tebrik ediyorum..

Bir kart gördü diye maçtan 55 dakıkadan sonra havlu atan takımımı ise yuhluyorum...

Selçuk ve Ceyhun ve Engin' i de, Oynadıları başarılı futboluyla, Ne kadar önemli futbolcular olduklarını gösterdikleri için kutluyorum, kalmaları halinde ne kadar faydalı futbolcular olduklarını tek başına bize ispat ettiklkeri için tebrik ediyorum..

Attıkları su şişesini Tolga ya isabet ettirerek rezil halimizi dunyaya gösteren taraftarlara de yazıklar olsun diyorum,

Başka lafa gerek yok...

Bu kadroya ıkıncı yarıda en az 4 tana direkt oynayan ( direkt diyorum oyle 3 ay süreye zaman yok ) futbolcu alınmadığı müddetçe ilk 4 e girmemiz mucize olur

eze eze falan almadi gs, neresi eze eze oluyor yahu, akilli defans yaptilar, bulduklarini attilar, aldilar. Hatta, ilk golü biz hediye ettik, ikinci golü hakem, ücünü golü tolga.

biz cok kötüydük bugün, hakemde eklenince, zaten moral olarak cok iyi durumda olan bir gs vardi karsimizda, aldilar 3 puani.

lazibere
12.12.2011, 03:38
asagi yukari ayni düsüncelere sahibiz aslinda, evet Doka ve ya baskasi bizde o kadar iyi oynamayabilir, ama 1 2 m€ verip en az adrian kadar sana katki saglayacaklari ortadayken neden 5.25 verip adrian'i almak ??? adrian'dan kötü olmalari çok düsük ihtimal, ve 5.25 gibi bir parayi bir oyuncu için harcayabiliyorsan neden baskasini almiyorsun ? adrian kim yaaa kim kim kim, kim laaa ????? Lewandowski Dortmund'a 4.75'e mi ne gitmis, biz utanmadan adrian'a 5.25, çüs ooohaaa
Tomas Jun da kim ? Cek ligi gol krali ve Cek topçu, haydi yabanci olsa neyse, çünkü o tarz liglerde yabancilar iyi çikabiliyor, Semir Stiliç ve ya daha önceden Edin Dzeko, ve ya Lewandowski çikar kendi adamlari ama onu görürler kaparlar, adrian kimse görmemis bizim dehalar 5.25 verip aliyorlar, hakli çiksalar istemez miyim ? ulan ne iyi kesfedici adamlarimiz var diye sevinirim, ama yok arkadas yook yok yokkk yok ogli yok.....
Augustine ? geldigi yaz mi ne o siralar yanimmiyorsam Annesini kaybetti, ondan beri iyi oynayamadi adam, onun haricinde denemek için aldigimiz ve 1-2 hazirlik karsilasmasinda oynayan Estonyali Tarmo Teenu mu ne vardi adini tam bilmiyorum, Estonya'da 30 karsilasmada 40 gol mü ne atmis, ne kadar fuzuli adamlar varsa peslerinde Trabzonspor var :rolleyes:

Bu transferlerde mevzu edilen rakamlar, Onların gerçek değeri değil...Sabahtan beri söylüyorum..O transerlerde neler donduğunu birisi araştırsın....

En iyi oyuncumuzu 3.5 a Toulusa sattık ama gittik 25 dakka top oynayabilen bir adam 5.5 verdik kendisine de 2 milyon euro ...

Bu rakamlar korkunç rakamlar...

İDDA EDİYORUM

BU İŞLERDEN KESİNLİKLE YÖNETİCİLER PARA YİYOR

YAZIKLAR OLSUN YAZIKLAR OLSUN

ŞU BROZEKLERE KAPTIRDIĞIMIZ PARAYI BİR DÜŞÜNÜN YAHU

KIMLERİN PARASI BUNLAR,, AYIP DEĞİL Mİ....

TİRLYONLAR ÇÖPTEEEEEEEEEEEEEEEE

AMA SELÇUK'A VERMEDİLER

ÇUNKU SELÇUK TRANSFERİNDEN AVANTA ALAMAYACAKTI...

KULUPLER YENİ FUTBOLCULAR ALMALI Kİ...

CEPLERİNE DE PARA GİRSİN

ŞİKE İDDANAMESİNİ İNCELEDİM. TEK TEK İNCELEDİM SATIR SATIR OKUDUM...KULUPLERİN FUTBOLCU TRANSFERLERİNDEN NASIL KÖŞE OLDUKLARINI VE MENEJERLER VASİTASIYLA NE PARALAR DONDUĞUNU YAZIYOR ORDA...

BİZİMKİLERDE O MENEJERLERLE ÇALIŞIYORLAR...

YOKSA BİZİM SESSİZLİĞİMİZİ NEDENİ, BİRİLERİNİN VAR OLAN BAŞKA GERÇEKLERİ DE ORTAYA DOKER KORKUSU MU???

Timur
12.12.2011, 03:39
Adrian 5.25£ Henrique 4.00£ Volkan 3.50£ bu oyunculardan aldığımız verim 0 Galatasaray Elmander'e ve Selçuk'a para vermedi Engin'e 1 £ Urfaluji 2.5£ adamlar enkaz kadrosunu bizden daha az harcayarak iyi kadroya çevirdiler biz hem para harcadık hemde iyi kadromuzu enkaza çevirdik

selcugunun gitmesine birsey demiyorum, diyemiyorum, cunku adamin tercihi bu, istedigini secebilir ama selcuk gibi bir adamdan 2 kurus kazanamamak, adami beles en büyük rakibine kaptirmak, bu adama koyar

egemen gibi bir adami 2 kurus almadan kaptirmak, inanilmaz birsey.

bu iki adamdan normalde nerden bakarsan bak 10-15 milyon euro kazanman gerekirdi.

ama biz bedava verdik, hemde rakiplerimize hediye ettik.

sözlesmesi iki sene sonra bitiyorsa, 300-400 euroluk zam yap, bak bakalim uzatiyorlar mi.

sedatterzi
12.12.2011, 03:40
Giden futbolcular
Egemen Korkmaz : 6 ay önceden BJK ile anlaşmıştı.
Selçuk İnan : 6 ay önce GS ile anlaşmıştı (Astronomik rakamlara yani para para para )
Ceyhun Gülselam : Kalsada yedek olacaktı gitmesine göz yumuldu yeterli gelişimi gösteremedi
Umut Bulut : Avrupa dedi lille gitti ( Adam gibi gitmesini bildi Helal olsun )
JAJA : Alemci-şikeci onun gidişine en çok Bilica üzüldü
Yattara : Alemciydi, maç seçer müzmün sakattı - kimse kal demedi iyiki gitti
Cale : Kimse beğenmedi bencede yetersizdi gönderildi ama yeri tam dolmadı
Engin BAYTAR : Hocasına küfreden-piskopat herkesin gitmesini istediği tek futbolcu

Şimdi bu futbolculardan sadece Selçuk tutulabilirdi ama öyle paralar verildi ki bu parayı TS veremezdi o da gitti,
Ben gidenler için başkana sözüm yok, ama gelenler daha iyi olmalıydı ...

lazibere
12.12.2011, 03:41
Bir kulup, Para basan geçen sezon ki kadroyu dağıtmayı nasıl becerir hayret ediyorum...

İhanet başka nasıl olur anlamıyorum

1996 senesinde de o zaman ki kadroyu aynen öyle dağıtmışlardı

keza 1984 de, şampiyon olan kadro dağılmıştı

15 senede kurulacak bir kadro kişisel hırslar uğruna dağıtılıyor

sedatterzi
12.12.2011, 03:42
Egemen Kasımpaşa maçı sonrası kaptanlığı elinden alındığı için gitti...
onu bu fikrinden caydıramadılar kırgınlık vardı yani kalmak istemedi.

Timur
Giden futbolcular
Selçuk İnan : 6 ay önce GS ile anlaşmıştı (Astronomik rakamlara yani para para para )
Ceyhun Gülselam : Kalsada yedek olacaktı gitmesine göz yumuldu yeterli gelişimi gösteremedi
Engin BAYTAR : Hocasına küfreden-piskopat herkesin gitmesini istediği tek futbolcu

Şimdi bu futbolculardan sadece Selçuk tutulabilirdi ama öyle paralar verildi ki bu parayı TS veremezdi o da gitti,

selcugun sözlesmesi zamaninda uzatilsa, büyük ihtimal hala bizdydi.

en kötüsü giderken bize en az 6-7 milyon euro kazandirmak zorunda kalirdi.

lazibere
Kım gitti kım geldi tartışmasını bırakalım..

ama bir gerçek var

3 SENEDİR, KENDİ SAHASINDA BU KADAR KİŞİLİKSİZ TOP OYNAYAN BİR TRABZONSPOR GÖRMEMİŞTİM..

Sinan Ayaz
12.12.2011, 03:44
bu takımın yinede toparlanacağını düşünüyorum maç trafiğinin takımın üstünde çok etkisi olduğunu düşünüyorum ama çok ciddi gol problemimiz var bunu halletmeliyiz şampiyonlar ligi haricinde de defansımız çok kötü bunada anlam veremiyorum stoper , kanat oyuncusu ve hava hakimiyeti olan bir santrafor almamız lazım

lazibere
12.12.2011, 03:45
Giden futbolcular

Selçuk 1. 8 milyon euro alıyordu bizde.. En fazla 2.5 istiyordu , verseydik fena mı olacaktı..Vermediler ve gitti..

Bu kafa ile devam edersek, Ne yıldız alırsak alalım, Ne yetenekleri keşfedersek keşfedelim, Eğer bu futbolcular 2.5 dan fazla etmez diye düşünrse yöneticilerimiz, Onlara 2.5 verecek bir takım çıkar, merak etmeyin...

Hep ucuz olsun

Sefer A.
12.12.2011, 03:46
agabey ben inaniyor muyum sanki :) mesela yazdigimda tepki almistim biraz ama tekrar yazayim, Jajà'yi da 4.5'a satmadik biz, 7-8'e sattik 4.5 gösterdiler geri kalani yöneticilerin cebine, gibime geliyor, ama iddianamede ki Nevzat Sakar'in biz u islere yani shike falan islerine karsiyiz demesi günahlarini mi aliyorum acaba diye kendi kendime sormama sebep oluyor :)

lazibere
12.12.2011, 03:48
ben bu takımın yinede toparlanacağını düşünüyorum maç trafiğinin takımın üstünde çok etkisi olduğunu düşünüyorum ama çok ciddi gol problemimiz var bunu halletmeliyiz şampiyonlar ligi haricinde de defansımız çok kötü bunada anlam veremiyorum bizim stoper , kanat oyuncusu ve hava hakimiyeti olan bir santrafor almamız lazım

Takımımız 14 lük sıralarını görecek, Bu çok uzak değil..

Mesela

Gençer
fener
ordu

maçlarımız kaldı

Bu 3 maçtan hangisini kazanabilir diyorsunuz??

ben 3 unude kazanamayacağımızı düşünüyorum ıkı beraberlik alırız

o halde 23 puan da kalacağız... hesabını sen yap nereye tekabul eder..

yanı geçen sezonun tam yarısı

S......çıyım şampiyonlar ligine

ıkı kulvarda top oynamak zorunda kalmak,tam yarı yarıya takımın gücüne etkı edermi yahu....

Bu seneki tek hedefimiz ''' Türkiye kupası '''

hanigeçen sezon elenmek için '' yedeklerle çıkmayı tercih ettiğimiz kupa '' '' adam yerine koymadığımız kupa '''

Timur
12.12.2011, 03:53

ama bir gerçek var

3 SENEDİR, KENDİ SAHASINDA BU KADAR KİŞİLİKSİZ TOP OYNAYAN BİR TRABZONSPOR GÖRMEMİŞTİM..
ya abi zaten hem kafa olarak, hem fizik olarak bitmis durumdayiz.

simdiye kadar sampiyonlar ligi yüzünden teslim olmiyordu takim, herseyini vermeye calisiyordu en kötü oynadigi maclarda bile.

sampiyonlar liginden elenmissin, üstüne fransada gecen sene sampiyon olmus lille karsi berabere kalarak, onlari avrupadan ederek ama buna ragmen bir bakiyorsun inter yüzünden eleniyorsun, bu moral olarak cok pis koydu topculara.

bu macta ben beraberlik bekliyordum, cunku takimin durumu ortadaydi. gs nin durumu da ortadaydi. Belki gs fbye karsi aldigi galibiyet yüzünden sallanir diyordum ama olmadi.

daha kötüsü ne biliyor musun, kalan 3 macta yine 3 günde bir mac oynamak zorundayiz, hic dinlenmek icin süremiz yok.

beni korkutan bu.

bu kalan 3 mactan en az 6 puan sart ama isimiz cok hemde cok zor

Sinan Ayaz
12.12.2011, 03:54
Takımımız 14 lük sıralarını görecek, Bu çok uzak değil..

Mesela

Gençer
fener
ordu

maçlarımız kaldı

Bu 3 maçtan hangisini kazanabilir diyorsunuz??

ben 3 unude kazanamayacağımızı düşünüyorum ıkı beraberlik alırız

o halde 23 puan da kalacağız... hesabını sen yap nereye tekabul eder..

yanı geçen sezonun tam yarısı

S......çıyım şampiyonlar ligine

ıkı kulvarda top oynamak zorunda kalmak,tam yarı yarıya takımın gücüne etkı edermi yahu....

Bu seneki tek hedefimiz ''' Türkiye kupası '''

hanigeçen sezon elenmek için '' yedeklerle çıkmayı tercih ettiğimiz kupa '' '' adam yerine koymadığımız kupa '''

3 maçtan 7 paun alırız takım geçen seneki kadar iyi değil ama fikstür yoğunluğununda takımı etkilemediğini sölemek hayalcilik olur 3 mağlubiyetin hepsini şampiyonlar ligi dönüşü aldık

sedatterzi
12.12.2011, 04:13
Arkadaşlar Şampiyonlar liginden alnının akıyla çıkmış Takımımıza
14. lük yakıştırmanızı anlamıyorum.

GS 20 gün önce G.Antepten 4 yedi O antep şimdi 15 nci

Tek maçla TS u yargılamayalım.
GS form tutmuştu bizse kafa-vücut olarak yorgunduk zaten Şenol hocada bunu söylüyor.

Lazibere yarın TS Gençleri yenerse ne diyeceksin bide Orduyu yenerse ve Kadıköyden puan çıkarırsa

Büyük maçlar sonrası yaşanan düşüşleri yaşadık o kadar. Fazla büyütmeyelim.

Şenol hoca işleri yoluna sokar, yeterki biz birlik olalım.

Sinan Ayaz
12.12.2011, 04:19
Bu takım 3 gün önce Fransa şampiyonuna karşı 90 dk savaştı ve bunun sonucunda istediğini almasına rağmen şartlandıkları üst tura çıkamadılar hem yorgunluk hemde moral bozukluğu gs maçında çok hissettirdi düzelicek bu takım

Etem Güner
12.12.2011, 04:46
ya 3 :0yneriz yada 3:0 yeniliriz bu kadar net
ne dedİysek o ama İstemedİĞİm o

Burak61
12.12.2011, 04:59
ceyhun ve selcuk dan yedik golleri ya inanilmaz... ben böyle sansin zokora ya o kirmizi karti gösterenin.....

İskender Çakmak
12.12.2011, 06:51
takimimiz yenilebilir ben buna bir sey demiyorum. Ama bir mucadele azmi olur insanda. Dun Avni Akerde taraftarindan futbolcusuna top toplayicisindan teknik direktorune kadar kimsede mucadele azmi yoktu. Bu daha cok zoruma gidiyor. Elmander yuruye yuruye adam geciyor hele son dakikalara dogru bir sutu var spiker bile bu kadar bos kalacagina kendisi inanmiyordu dedi. Boyle bir sey var mi ? Senol Gunes dun yanlis kadro ve yanlis taktik ile cikmistir. Motive edememistir. Sonuc da bu sekilde olmustur. Bu kadar basit

memmedaga
12.12.2011, 07:39
arkadaslar burada pek az kisi bir noktaya temas etmis, bizim takimin kotu oynayisi yeni gelenlerin yabancilarin gidenleri aratmasindan bana gore cok daha onemli faktorleri var.

birincisi karsimizda kadro kalitesi bizden iyi ve formda baskili presli ozguvenli ve yorgun olmayan takim var hosunuza gitsin gitmesin

Burak Yilmaz 13 golluk performansi Senol Hocamizin yaptigi en guzel taktik hamledir,sag kanattayken Umut ile oynarken ilk baslarda bir klasik sag acik gibi oynamaya calisiyordu kanatlara inip pas yada orta yapan ki bu ona uymuyordu ,daha sonrasinda Senol hocamiz Umuta sokulmasina surekli ceza sahasina dripling yapmasini soyledi ama artik Umutun yoklugunda BURAK Yilmazin tek forvet olarak defans arkasi kosulari ezberlendi bu da yine ayni sekilde Senol Hocamizin bu taktigine onlem alanlaria karsi hamle gelistiremeyisi onun eksikligidir.

ikincisi Halil ve henrique bu kadar az gol atmalarinin sebebi 4-3-3 sag acigi ve sol acigi gibi oynamalarindan dolayi hic bir zaman o bolgenin vu sistemin ideal adami degil bence henrqiue yada halil ileride sag aciktan da iceri surpiz kosu apan Burak oyunu olmali...

Uğur Ö.
12.12.2011, 07:41
Şuna katılıyorum eğer isteselerdi daha farklı biterdi maç çünkü hem kafa olarak hem fiziki olarak bitiktik.Bu takımın araya sağsalim şekilde girmesi gerekiyor.3 maçta artık ne verdiyse oynasınlar.İyi bir revizyon mu olur yoksa taktikte değişiklik mi olur Şenol Hocanın kararı

ozturk
12.12.2011, 08:01
bu takımdan bu sene bir cacık olmaz..

Faik Yılmaz
12.12.2011, 08:25
Ligdeki Trabzonspordan bahsediyorum....

Şenol Güneş'in Trabzonsporu gitgide Ziya Doğanın Trabzonsporuna dönüyor...

İlerde tek kişi....

10 kişi defans yapmaya çalışıyoruz.....

Dan dun topları ileri şişirerek gol atmaya çalışıyoruz....

Son 4 haftadır ligin en berbat oyununu oynuyoruz....

memmedaga
12.12.2011, 08:32

ama bir gerçek var

100 yorumunuzdan sadece besine katilirim buda biri herhalde...

Faik Yılmaz
12.12.2011, 08:39
Zokoranın kırmızı gördüğü pozisyonda faul bile yoktu....

Buna kırmızı veren hakemin mahalle maçlarını bile yönetmemesi lazımdı..

Ama o kadar rezil bir oyun oynadıkki 11 kişi ya da 10 kişi oyunumuz hiç farketmedi....

barisb
12.12.2011, 08:45
kondisyon konusunda ciddi endişelerim var.

barisb
12.12.2011, 08:46
Burak'a top atacağız diye ezdiğimiz topların haddi hesabı belli değil

inadina61_08
12.12.2011, 08:46
Ne olursa olsun Avrupada tek forvet oynarsın anlarım ama Türkiyede ikili oyna, burağı artık herkes biliyor, bakın love ve dumbia ikilisine birinin pasör özelliği var ve sürekli birbirlerine sokuluyorlar, burağa sokulan yok, bu takımda herkes gitsin demek kolay, bana en çok dokunan bu transferlere verilen bu kadar para, ortada hiç birşey yok, dün akşam gs istesede o kadar atardı istemesede tabi ilk golü yedikten sonra, kötü olan bizdik bir halt yok bunlarda, görün bizim takıma adam gibi iki yabancı alınsın neler olacak, ama Şenol güneşinde artık bu sezon neden oynuyoruz laflarını bırakması lazım, paraysa parayı verirsin ozan, olcan gibi pas özelliği olan ileri geri oynayabilen iki oyuncu ki yetmez ..Transferleri bana defans alın deyip yapmamak lazım yönetime 3 oyuncu birini bitir gel demek lazım....yada basıp gitmek lazım, Birde Trabzonspor olarak biz hala şehir takımı değiliz galiba, birlik yok içimizde, ne zaman ilçeler bir araya gelir, tek amaç uğruna mücadele ettiğimizi anlar tribünde o zaman yine Trabzon kabüs olur ama şimdilerde millet elini kolunu sallaya sallaya geziyor ortada, içimizdeki gs lilere selam olsun, maç başlamadan önce ligtv de gördünüz değilmi 3 bayan üzerlerine montlarını giyiyor fermuar çekiyorlar altta gs forması bu olurmuydu önceden, dövülsün atılsın değil oraya gidene kadar Bacım sen ne yapıyorsun denmezmi yahu....

Ertan 51
12.12.2011, 08:47
Bu takım ayağa kalkar,yeter ki bizler yanında olalım,bu kalleşlerden evinde 3 gol yemek çok incitti hepimizi tabi ama iyi dost dar günde belli olur misali destek olmak düşer bize.

Faik Yılmaz
12.12.2011, 08:50
İlerde Burak var....

At ayağından kurtul....

Üstelik sırtı kaleye dönükken......

Tek gol varyasyonumuz bu maalesef....

inadina61_08
12.12.2011, 08:51
Bu takım ayağa kalkar,yeter ki bizler yanında olalım,bu kalleşlerden evinde 3 gol yemek çok incitti hepimizi tabi ama iyi dost dar günde belli olur misali destek olmak düşer bize.

Dün akşam birşeyi çok iyi gördüm dost düşman ilişkisi dışında gs çok sinsi bir takım yapılarında var, 3 ezikten birinin duruşu diğerinin oturuiu derken çoluk çocuğa empoze edilmiş birşeyler, Dün tek bir kelime vardı aklımda fatih terim denilen provakatör ve sinsi insan yok ve "fener bunlara az bile yapıyormuş" buldunmu düşmüş bir ezik iyice ezeceksin, bu kadar basit...

Memduh
12.12.2011, 08:52
TRT'de Cem Dizdar, Zokora'nın pozisyonuna kırmızı deniyorsa Selçuk'un tekmesi daha kırmızıdır. Ama hakem sarı bile vermedi, dedi.

İstanbul takımları ile kardeş görünme isteğini de anlamıyorum. 2 hafta önce Fatih Terim değil miydi 'Colman'ı takımımda görmek isterim' diyen. 3 tane futbolcumuzu ayartarak almış, 4. ile cilveleşiyor. Ahlaksızlığı maç sırasında haftalardır forma şansı bulamayan Ceyhun'u oyuna sokarak gösterdi. Biz hem Şampiyonlar liginde, hem Türkiye liginde, hem şike iddanamesi ile hem, bu ahlaksızlıkla mı uğraşacağız?

Hazmedemiyorum artık.

inadına_Trabzon
12.12.2011, 08:54
bu takım düzelir de maçlarda olduğu gibi. nasıl ki maç koptuktan sonra golü yedikten sonra düzeliyoruz.

Şenol hoca ligden kopmayı bekliyor heralde adrian ı kesmek ve BUrak ı gerçek mevkisine çekmek için. ligden kopalım düzelir herşey.

ibla6167
12.12.2011, 08:55
Dün akşam birşeyi çok iyi gördüm dost düşman ilişkisi dışında gs çok sinsi bir takım yapılarında var, 3 ezikten birinin duruşu diğerinin oturuiu derken çoluk çocuğa empoze edilmiş birşeyler, Dün tek bir kelime vardı aklımda fatih terim denilen provakatör ve sinsi insan yok ve "fener bunlara az bile yapıyormuş" buldunmu düşmüş bir ezik iyice ezeceksin, bu kadar basit...

Aynen katılıyorum. Bu Fatih Terim çok sinsi ve karaktersiz bir adam. Oyun kopmuş sonlara doğru hatta birazda gerilmiş. normalde Engini oyuna almasa bir durum da olmaz. ama o inadına engini oyuna alarak acaba bi maraza çıkarabilirmiyim hesabında karakter yoksunu. ezelinden uyuzum şahsına..

Oruç
12.12.2011, 08:57
Sabır, sabır...

Maçı izlemek büyük işkenceydi. Yapılan hatalar, her topun Burak'a atılması, pozisyon vermeden gol yememiz, hakem hataları...

Uzun zamandır böyle bir maç izlemedim. Devre arasına kadar bir şekilde gitmeliyiz.

Çok şey söylenir. Sağa sola sataşılır ama yeri değil. Devre arası bir gelsin hele. Biz destek vermeye devam edelim ama ne olursa olsun.

Not: Bu ligde en sevmediğim takım her zaman gese olmuştur. Dün yine gördük ne olduklarını.

Ertan 51
12.12.2011, 08:58
Kesinlikle gs konusunda haklısın,belki yanlış ama bende 96 sendromu vardı febe ye karşı,Allaha şükür misli misli burunlarından getirdik defalarca,şu an için febe den daha çok nefret ediyorum bu kalleşlerden,dün havalarını alırız diye tahmin ediyordum ama olmadı,sağlık olsun,kalan 3 maçın ikisinden galibiyet alırız birisiyle berabere kalır 2. yarıya umutlu başlarız,az sabır bakalım.

Buğra Sekban
12.12.2011, 09:01
akşam fatih terimin oyuncu tercihleri tamamen taraftarı kışkıtmaya yönelikti.. ama tutmadı nedenmi çünkü stadda kale arkasındaki 500 kişi haricinde taraftar yoktu.. dün maça gidip 85 dakikada stadı terk eden tüm o kendini trabzonspor taraftarı olarak gören ama bence 5 kuruşluk değerii olmayan insanlar siz nasıl bir taraftarsınız yaaa anlayamıyorum Bu takım değilmiydi sizi avrupada şampiyonlar liginde temsil edip UEFA kupası bileti alıp başımızı dik tutan takım eeee düne kadar övülen takım neden dün kaderine tark edilip yanlızlığa mahkum edildi ??? bence 85 de stadı terkedenler birddaha o stada gelmesin yada ARTIK TRABZONSPOR hak edildiği şekilde ve yerde TEMSİL edilsin GEL İSTANBULADA TARAFTAR GÖR .....

memmedaga
12.12.2011, 09:02
hanimlar su tribunlerde ayri ayri otursa olmazmi o ciglik maclardan sogumak icin bir baska neden ,bayanlar kusura bakmasin ortaya cikan ses kulak tirmalayici

Tekke
12.12.2011, 09:03
Galatasaryın en kötü, bizim en iyi olduğumuz zamanda bile 3 FARK ATAMADIK BİZ:((((((

Bunun sebepleri en başta yorgunluk, ama asıl sebep,

1. Cech-Glowacki-Adrian Süper Ligde hiçbir takımda 11 oynayamaz.

2. Celutska-Zokora-Henrique-Alanzinho 4 büyüklerde 11 oynayamaz

3. Sadece Colman her takımda 11 oynar.

Yerlilerde ise durum aynı, Tolga-Burak-Halil 11 oyuncusu :(((

GS de Elmander-Baros-Kazım-Melo-Ujfalujsi-Muslera-Eboe hepsi her takımda 11 oynar.

Yaktın bizi SADRİ BAŞKAN...

Faik Yılmaz
12.12.2011, 09:04
hanimlar su tribunlerde ayri ayri otursa olmazmi o ciglik maclardan sogumak baska neden ,bayanlar kusura bakmasin ortaya cikan ses kulak tirmalayici

17 bin erkek susup 3 bin kadın bağırınca öyle oluyor maalesef.....

Buğra Sekban
12.12.2011, 09:05
ya o kale arkasından tolgaya isabet eden pet şişeye ne demeli bunlar düpedüz adilik derler....

Selçük e top gelince ıslaıklama kararı doğruda adam zaten 5 saniye top tutmuyor ıslık sesi duyulmadan adam topu ayağındna çıkartıyor bu ıslık işini tüm gese lilere yapsana seçük düşamınında diğer geseliler kardeşinmi ?

Tekke
12.12.2011, 09:07
FATİH TERİM DE AÇIKÇA ADİLİĞİNİ YAPTI. Sırf bizi kızdırmak için, 6 aydır oynatmadığı Ceyhunu bile oyuna aldı, 2-0 önde Engini oynattı...

Ertan 51
12.12.2011, 09:08
Galatasaryın en kötü, bizim en iyi olduğumuz zamanda bile 3 FARK ATAMADIK BİZ:((((((

GS de Elmander-Baros-Kazım-Melo-Ujfalujsi-Muslera-Eboe hepsi her takımda 11 oynar.

Renktaş hoşgörüne sığınarak söyleyim,
1 tek kelimesine bile katılmadığım ender yorumlardan,satırın birisine katılmazsın da diğeri kafana yatar senin yorum da hiç yok aklıma mantığıma yatan:)

Buğra Sekban
12.12.2011, 09:09

cech ve celutska konusunda pek aynı şeyleri söyleyemeyeceğim cech şu anda takımın bence en iyilerinden önüne koy bir sol açık bak neler yapıyorlar ama dam gibi sol açık olacak celutska her yerde milanda bile 11'e girer okadar iddalıyım.. ama gel gelelim zokora dahil bu 3 yabancı haricinde ki yabancı oyuncu kalitemiz malesef yerlerde sürünüyor...

Samet GÜVEN
Ligdeki Trabzonspordan bahsediyorum....

Şenol Güneş'in Trabzonsporu gitgide Ziya Doğanın Trabzonsporuna dönüyor...

İlerde tek kişi....

10 kişi defans yapmaya çalışıyoruz.....

Dan dun topları ileri şişirerek gol atmaya çalışıyoruz....

Son 4 haftadır ligin en berbat oyununu oynuyoruz....

Bu yorumunun başına katılmıyorum. cümlelerin çok doğru fakat o dediğin ligdeki TS değil, Cl deki Ts.

bu bahsettiğin şekilde oynasaydık GS kalemize yanaşamaz pozisyon olmadan maç 0-0 biterdi. bunu çok kere başardık.

istese maçı çok rahat kitlerdi hoca. Cl deki gibi serkanı adrian ın yerine koyar ortaya direnci arttırır ne atardık ne yerdik.

takımda hücum varyasyonu diye bişiy yok. Sağ ve sol açıklarımız aslında santrafor. sıfıra inip orta yapacak bi açığımız yok.

hal böyleyken halil ve henriwe gibi santrafor adamlar açıkta oynarken pozisyon bulmamız imkansız. keza öylede oluyo zaten.

Burak desen o da fukara. takımın 10 u ayrı kendi ayrı.

gerçi o da kendini ayırmak istemiş belli ki.

Gökhan Döner
FATİH TERİM DE AÇIKÇA ADİLİĞİNİ YAPTI. Sırf bizi kızdırmak için, 6 aydır oynatmadığı Ceyhunu bile oyuna aldı, 2-0 önde Engini oynattı...

Resmen kendi adamlarımızla bizi vurdu.
Sinirlenmemek elde değil.

Samet GÜVEN
12.12.2011, 09:23
gençler maçında ilk kez santraforla oynıcaz. henrique direk en uçta oynamalı. ve bence taraftar ona göre değerlendirmeli bu adamı. kantta volkan da olursa bakalım nası bi durum çıkıcak ortaya.

zokoranın yerine gençler maçı için aykut yeter ama fener maçı için ne olur bilemem.

Bence bu takımın ileri düzeni şu şekilde olmalıdır.

Santrafor henrique duruma göre halil, sağ ve sol açıklar değişmeli olarak burak ve volkan.

çok şey istiyorum ama bişiy daha, alanzinyo ve adrian dan verim alamadığımızda zokoranın yanına aykut koyulup colman alan-adrian mevkisine hücuma yönelik kullanılamaz mı. bence çok güzel olur. hem colman yatmaz orda pres de yapar. belki burak utanır o da katlır ona.

Turgut Altun
12.12.2011, 09:23
Yorgunluğa katılıyorum, ama şöyle de birşey var, BJK kaç maç oynamış bu sezon biz kaç maç yapmışız?
Onlarda da sakatlık sorunları, Guti'nin gidişi, Fernandez'in 1,5 ay olmayışı vs sorunlar var. Ama onları bizim kadar yorgun görmüyorum.

Hocamızın, Sapara, Volkan, Brozek, Sezer ve Barış'dan ara ara faydalanması lazım. Her maç aynı adamlar, bittiler resmen. Vittek sakatlanmasaydı sadece onun rotasyona dahil olması bile çok şeyi değiştirirdi.

arifberkay
12.12.2011, 09:28
Bu Adrian ve Henriqe ye verilen paralar yazıktır günahtır.Bu transferlerde kimin parmağı var ortaya çıkarılmalıdır...

Armağan Dere
12.12.2011, 09:28
Trabzonspor ligde 1 aydır top falan oynamıyor..
Kayseri maçından beri top falan oynamıyoruz

inadına_Trabzon
12.12.2011, 09:29
sık maç yapıoz da sanki rakipleri boğuyoruz yoruluyoruz. 10 maç yaptıysak 8 inde topla rakip fazla oynuyor. defansta top kapmayı bekliyoruz. bundan mı yorulduk ? ceza sahasına yakın yerde tüm takım rakibiin paslarını izliyoruz. 3-4 günde bir maç yapmak bu değil. 3-4 günde 1 oynamamaktır bu.

3-4 günde bir saha da yer kaplıyoruz o kadar.

UĞUR DURTAŞ
12.12.2011, 09:33
bu demek değildirki şenol hocamızı eleştirmiyeceğiz...........

aslında bu lafı şenol hocadan duymadım yönetim söyledi defalarca

30-40 tane oyuncunun olduğunu 3 kulvardada yorulmadan oynayaca

ğımızı söylediler.bir sürü bizde oynamayacak yetenekte olmayan

oyuncular aldılar............

şenol hocamız üç günde yapılan maçlardan bahsediyor.doğrudur bize yakışmayacak derecede kişiliksiz oyun oynadık.

sayın şenol hocam sen takımı herkesden iyi tanıyorsun görüyorsun.

adrian henrigue 20.dak.lık oyuncu olduklarını göremiyorsun.ısrar ediyorsun böyle giderse bu kişiler yuhlanır,o zaman daha kötü olur.

takımın yorgun olduğunu biliyorsun 2.metre önünden geçen rakibe ayak uzatılamıyor net bir şekilde görüldü

örnek veriyorum aşağıdaki oyunculardan karma bir takım kurulsaydı skor böylemi olurdu yoksa gs den daha dirençli bir takımmı olurdu sahada

aykut,ferhat,mustafa,sapara,sezer,sercan brozek den direk yararlanabilirdik

her zaman söylüyorum bu durumlarıyla adrian,volkan,henrigueden ikinci yarıları yararlanacaksın güçleri bu kadar.bu kadarlar.

evonon
12.12.2011, 09:35
Rakip daha fazla topla oynuyor çünkü bizi iki pas yapmadan topu Burak'a sallıyoruz bi halt varmış gibi hey Allah'ım kafayı yiyeceğim nedir Bu Burak'la oynama aşkı... Bişey değil adamda aldığı her topu kaleye atmaya başladı pasta vermiyor artık bu ne rezil top oynamaktır.

L.Burrows
12.12.2011, 09:35
Pozisyona girmekten aciz olan bu takım daha 3-4 hafta öncesine kadar bu ligin en çok gol atanıydı. Varın siz düşünün ne kadar osuruktan bi lig oynandığını.

Kıvanç Çuvalcı
12.12.2011, 09:36
sık maç yapıoz da sanki rakipleri boğuyoruz yoruluyoruz. 10 maç yaptıysak 8 inde topla rakip fazla oynuyor. defansta top kapmayı bekliyoruz. bundan mı yorulduk ? ceza sahasına yakın yerde tüm takım rakibiin paslarını izliyoruz. 3-4 günde bir maç yapmak bu değil. 3-4 günde 1 oynamamaktır bu.

3-4 günde bir saha da yer kaplıyoruz o kadar.
Yorgunluk zihinlerde fiziksel olarak o kadar yorgun degillerdir belki ama hem sampiyonlar ligi hem lig agir geldi.inter le oynuyorsun hemen arkasindan bjk,lille le oynuyorsun 3 gun sonra gs,bunlarida dusunmek lazim.hep ust duzey konsantrasyon isteyen maclar.

bilgehan83
12.12.2011, 09:38
YANILMAMAK GÜZEL ŞEY....

maçtan önce engin bize gol atarsa bunun hesabını kim verecek demiştim ama engin yerine selçuk ve 6 ay top ayağına değmeyen ceyhun bize avni akerde gol attılar..yönetimi tebrik ediyorum...ceyhun u geçtim fatih terim onu soysuzluğundan sırf bizle dalga geçmek için soktu..aynı engini soktuğu gibi 10 kişi kalmış bir takım karşısında.bu ne kadar ezik, ne kadar egolu ve ne kadar haince düşüncelerinin olduğunun göstergesidir.allah inşallah fırsat vermez...play offda (şayet kalırsak) gerekirse 11 kişi defans yapalım..istanbulda 1-1 trabzonda 0-0 kalarak bunları şampiyonluktan edelim tek istediğim bu...çünkü gs fenerden de pislik bir takım..terim de öyle hasan şaş ı da...oyuncuları yine eleştirmek istemiyorum yalnızca burak dışında burak artık kafasında trabzonu bitirmiş ve üzülerek söylüyorum sezon sonu kalmadan cska ya satalım gs ya gidecek yoksa...koşmuyor, pres yapmıyor ayağına gelen her topu eziyor, semihi bir kez geçemedi maçta...burak dışında herkes elinden geldiğince çalıştı cech hata yapmış olabilir..sen evinde 1-0 dan maçı çeviremiyorsan büyük takımım deme zaten.. kuddisi serkan faulsüz hareketine frikik vererek ve sarı kart verilmesi bile tartışılacak pozisyonda zokora yı atarak bir tetikçi hakem nasıl olur gösterdi..ben helal olsun diyorum..yönetim uyumaya devam etsin kulüpler birliğindeki noter görevine aynen devam etsin.tff pfdk her kararına ok desin..kuddisi de bir daha trabzona gelince çiçeklerle karşılansınn..bu lig de iki hakeme güveniyorum biri özgür yankaya biri de ilker meral..diğerleri gerçekten eyyamcı ve tetikçi....neyse yönetimi eleştirmek istemiyorum..elindeki topçuyu şampiyonluk yolundaki rakibine veren bir yönetimi eleştirmek çok iyimser olurdu içimden çok şey geliyor ifade edemiyorum..şenol hocayı da eleştirmekten bıktım...takıma da colman ayarında 10 tane topçu lazım..8 tane de yedek kimse kendini kandırmasın....1 kaleci, ikişer sağ ve sol bek, 4 stoper, 5 orta saha-bir sağ açık bir sol açık-2 tane forvet...

Turgut Altun
12.12.2011, 09:39

Zorlu maçların genelde sonunda 3-5 dakika oynattı, en son 10 gün önceki 1-0'lık GB maçında oynadı.

Selçuk, Egemen takımda tutulamadı belki anlarım. Ama 2 Barış, Sezer, Sercan, oynatmayacağın Sapara'yı kadrona ekleyeceğine Ceyhun'u elinde tut. Adam yedek kalsa bile sesi çıkmıyordu, oynadığında da sırıtmıyordu, üstüne düşülse Hüseyin Çimşir'den çok daha fazlası olabilirdi.:rolleyes:

Adrian'a verilen 5 milyon Euro mu daha çok koyar, 18 yüzü göremeyenlere verilen trilyonlar mı?

Koray
12.12.2011, 09:40
Sonra diyorlar ki Jaja deyip durmayın...

Kıvanç Çuvalcı
12.12.2011, 09:41
Ben bizim maclari izlerken hep topsuz oyunda cok kotu oldugumuzu dusunuyorum,oyuncular arasinda cok bosluk oluyor,topu alan veya veren hemen bosa kacmali yada arkadasina yardima gitmeli ama bizde ki cogu adam topu arkadasina atiyor sonra oldugu yerde kaliyor bizim gibi seyrediyor.

komdere
12.12.2011, 09:42
elmander'i fener maçında oynatmak için takla atan federasyon zokoro'ya ne yapacak göreceğiz.

fındıkoğlu
12.12.2011, 09:45
Arkadaş çokmu şey istiyorum ben ya... :(
Çokmu zordur kendi sahanda yenilmemek... :(
Büyük maçlardaki deplasman yenigisini anlayabiliyorum ama kendi sahamızdaki yenilgiyi hazmedemiyorum kardeşim elimde değil.....:mad:

Kıvanç Çuvalcı
12.12.2011, 09:47
Bu takimin bu hale gelmesinin cok sebebi var,rakip takimlarin iki kati kadar mac yaptik ve hepsi ust duzey avrupali rakipler,sike sorusturmasi,dar kadro,kritik sakatliklar vs bir cok sebep ve bahane sayabiliriz ama bence asil suclular en basta BU TAKIMI DAGITAN Nevzat sakar ve baskan gelir burnundan kil aldirmayan ve ucuz esnaf mantigiyla hareket eden bu ikili benim icin hesap sorulmasi gereken insanlardir.yoksa ne Senol Hoca ne de futbolculara suc bulmam kesinlikle.

B.AKDEMİR
12.12.2011, 09:50
Bu maçı unutup gençler maçında kendimize gelip hafta sonu fb yi yenersek bence sorunları birazcıkta olsa çözümüş oluruz.Bu cinconlar geçen hafta fb yi yenince şampiyon olmuş gibi sevinmişti zavallılar.Biz oynamadığımız için yenildik dün gece.Birazcık farklı birşeyler deneseydik rahatlıkla maçı alırdık.Elmander ,melo, eboue bu adamlar topçu değil neredeyse.Ama Türkiye de bir anda topçu oluveriyorlar ne hikmetse.

MaHMuT_61
Sene başında ooooooooo bu takım geçen senekinden iyi OOOOOOOOOOOO Alanzinho bilmem ne gönderin bu yeniler varken gereksiz yedek diye söylemde bulunan bütün bmn duayenleri abileri.

Adrian Mierjiexski : 5.5 Milyon € Bonservis ile gelip daha oynamadan kahraman hani benim profil resmim, zorla geldi bize gören oldu mu bu şahsı OOOoooOO ama öyle futbol duayenlerimiz var forumda ki bu adamı izlemeden Alanzinho gitsin dediler. Ahanda yazıyorum Alinin tırnağı olamaz bu adam.

Pawel & Piotr Brozek : OOoooOO Futbolun duayen isimleri Trabzonspor üzerinden Polonya'dan alacaklarını almaya devam ediyor. Dünyada bana bir takım söyleyin forvete çok ihtiyacı varken yanında ikramiye edilen kardeşi bu çok ihtiyacımız olan forvettten forma şansı bulsun. DİKKAT TRABZONSPOR YÖNETİMİNDE POLONYA'DA KİMİN NE TİCARİ İLİŞKİLERİ VAR BİR BAKINDERİM.

VOLKAN Alan Carlos De RONALDO ŞEN : Bu ismini yazdığım şahıs geçen sene pos bıyık NEvzatın Egemen'e vermediği paradan daha çok alıyor bir telefonla Bursa maçı kadrosundan çıkartılıyor, laf aramızda telefona gerekyok zaten 11 e giremiyor. Tebrikler yönetim bursa ile alacak verecek kalmasın.

Paulo Henriq : Futbol Tanrısının çocuğu Trabzon'a gelip alemcilerle gezmeye başlamış Ayı S... ile yatıp kalkıyor, o güçlü adama nerede aman ne önemi var, değilmi Brezilya'da şirketten transferi gerçekleşti bir takımdan değil ŞİRKETTEN ! Hallolur yani ;

Celuska : Bu adamı şans eseri kader karşımıza çıkardı hoş geldin.

Bu arada 20 TANE selCÜK alıcak olan Başkan nerede senin bu 20 selCÜK un 1-2 tanesi lazım bize haberin olsun. Selçuk İnan'ı Başkanlık seçimi için kullan sonra imza attırama sonra 20 alırım diyorsun ayıp olmuyor mu ?

Orada birde bir adam daha var Syn SÜzer pardon SÜMER alt yapının başında en ağır taş olarak olurmuş yer ay 30 milyar parar alıyor ooooooooh Başkanlık yaptığın takımda para ile çalış Peki ne yaparsın görevi nedir ? Kaç yıldır bu konumda A takıma kimi çıkartmış ? Alt yapının dereceleri neler ? Ben söyliyim 0 ve 0 ve 0 Trabzonspor bunların tekkesi olmuş Trabzonspor Bunlar için var bence gidip yeniden GS yi çalıştırsın paraya tapanlar... Yönetimide kutluyorum Özkan sussun bize yeter diyrlar alsın 30 bin lirayı ne çene varmış demekki..

Son sözüm Şenol Güneş 'e sustukça Trabzonspor'a zarar veriyorsunuz Hocam konuşun hangi Transferi istediniz hangisi oldu, biliyorum siz Trabzonspor'a zarar gelmesin diye susarsınız ancak artık bu susma zarar veriyor Trabzonspor'a konuşma zamanı Transfer komitesini değiştirme zamanı. Kendi yiğenini Trabzonspor'a aldırmayan adam Trabzonspor'u transfer komitelerinde çalıştı.

Mustafa Yılmaz.20
Ben bizim maclari izlerken hep topsuz oyunda cok kotu oldugumuzu dusunuyorum,oyuncular arasinda cok bosluk oluyor,topu alan veya veren hemen bosa kacmali yada arkadasina yardima gitmeli ama bizde ki cogu adam topu arkadasina atiyor sonra oldugu yerde kaliyor bizim gibi seyrediyor.
Aynen. Hep durarak oynuyoruz. E kadroda adam eksiltecek oyuncu da olmadığı için pozisyona girme işi çok çok zor oluyor.

Bu arada ligi umursamayan sadece Avrupa'yı düşünen arkadaşlar oraya gitmenin yolunun bu ligden geçtiğini biliyordur inşallah.

Samet GÜVEN
12.12.2011, 09:53
Bu Adrian ve Henriqe ye verilen paralar yazıktır günahtır.Bu transferlerde kimin parmağı var ortaya çıkarılmalıdır...

adrianla ilgili dicek bişiy yok.

ama bu forumda henrique ye haksızlık yapılıyor. yahu adam santrafor. sağ açıkta oynatıyoruz. niye kızıyosunuz adama.

asıl mevkii santrafor olup sağ açıkta başarılı olan topçu 1-2 yi geçmez. ama asıl yeri açık olup santrafor olabilen bi sürü adam olur.

ısrarla söylüyorum. bu takımın daha iyi olmasının öncelikli şartı henriqe -burak ikilisinin mevki değişimine bağlıdır.

Gerçi burak papaz oldu artık öyle koşması gereken mevkileri kabul etmeyebilir. onu bilemem.

Gökhan ARSLAN
12.12.2011, 09:53
Uzun aradan sonra ilk kez takımı bu kadar hantal gördüm..
Hiçbirşey değilde şu istanbul eziklerine yenilmek koyuyor adama..
Yoksa lig umrumda değil artık!

winner
12.12.2011, 09:54
Bu sezon "yendik" diyebileceğimiz tek takım İnter.

takım kazanma alışkanlığı edinemedi.

Bunun sebeplerinden birisi şampiyonlar ligindeki aşırı kontrol oyunu ve beraberlik hedefiyle her maça çıkılması.

Belkiş İnter galibiyetinden sonra bu normal bir taktik olarak karşılanabilir ama bu durum takımın psikolojisini kazanmaktan uzaklaştırdı.

Şampiyonlar Ligi'nde kaleye en az isabetli şut atan takım olduk.Buna rağmen 2.tura çıkacaktık ki bu da ilginç.

Yine ligde dün gs maçında Muslera'yı zorladığımızı hatırlamıyorum.Yine bjk maçında bir ya da iki pozisyonda kaleciye iş düştü.

Hücum çok kısırlaştı ve haftalardır da böyle.

Set hücumu yaparken araya atılan topun savunmadan geçmesi çok zor.Rakipler de önlem alıyor.Ancak kazanılan toplar ve ani çıkışlar da bu ataklar etkili olabilir zaten Burak'ın bu tip golleri hep böyle geldi.

Orta saha artık bu tempoyu kaldıramıyor.Geçen sezon da onbir pek değişmezdi ama böyle bir maç temposu yoktu.Ama kulübeye baktığımızda dün feci bir manzara gördük.İkisi kaleci olmak üzere 6 tane savunmaya dönük oyuncu.Hücum oyuncusu da zaten 82.dakikada oyuna alındı!!!

Oyuncu bazında ki sıkıntılar aslında takım yapısından kaynaklanıyor.Orta sahada iyi top kullanabilen oyuncu sayısı az olunca hücum oyuncuları kayboluyor.Adrian,henrique gibi oyuncular set hücumu oyuncusu değil.Mutlaka önlerine etkili toplar atmak lazım.Ama bunu yapacak oyuncu bu sezon maalesef yok belki Colman.

Cale'yi eleştirdik ama Cech'in ondan herhangi bir artısını göremiyorum.Savunmada vasat, bazen çok hatalar yapıyor dün olduğu gibi.Hücumda ise hiç yok.

Şenol Güneş herkesten yorgun.Çoğu zaman ilk onbirde başlattığı, yedek soyunsa bile hele oyunda gerideysek 60.dakikadan önce oyuna aldığı Alanzinho'yu dün 82.dakikada oyuna aldı.Pawel hayatının en formsuz döneminde de olsa yedek kulübesinde bir forvet oturtmak için onu kadroya alırım.Şenol Hoca'nın da biraz dinlenmeye ihtiyacı var, bu tempo ve yaşanan süreç onu çok yordu.Ama ona da hak veriyorum yönetim kendi derdine düşünce takımın tüm yükü onun üzerinde kaldı.

Yönetim ise bu süreci susarak geçirerek hem takım hem de camia üzerinde ölü toprağı serpti.Tribünler bile tiyatro havasında.Masaya yumruğun vurularak camianın bir an önce toparlanması sağlanmalı.

Ertuğrul ATALAY
12.12.2011, 09:55
kesin yeneriz düşüncesindeydim...benim için tam bir hayal kırıklığı.....

bence sorunlardan en büyüğü takımımızın oyununu herkesin ezberlemesi...

şenol hoca artık kendini lige konsantr edip sorunları çözecektir...

ben takımın kalite sorunundan çok konsantrasyonsuzluk ve alternatifsiz oyundan yana sorunu var

Mehmet Ç.
12.12.2011, 09:58
Kör topal ilerliyoruz.. Son 3 macta 9 puanida gectim...

0 ceksenizde eski günlerden sinyal alim yeterki, devre arasina umutlu gidelim..

Senol Hoca cok önemli birsey söyledi..

Antrenman yapamiyoruz..

Kadrodaki bir cok oyuncu gec alindi, her zamanki Sadri Sener klasigi.

Sezon basliyordu..

Milletin bos gectigi hafta aralarinda mac yaptik.

Bu takim ne duran top calisdi/calisiyor, ne kafa topu ne pas nede baska birsey..

Geliyor.. teknik taktik.. hoop maca..

Bu arada uzun bir süre sonra Buraksiz oynayacagimiz icin cok mutluyum!!

Guroni
12.12.2011, 10:03
Giden futbolcular

Ya anlamadığım bir şey var selçuğa verilen para çokmuşta biz onu veremezmişiz. Hoca çıkar Takımın dengelerini bozmamak için pahalı oyuncu almayalım der. EE bizler bu istekler yapılacak diye değerinden fazla alan Alanzinho, Colman, Glowacki, Adrian.... liste uzar gider ama böyle becerdiksizleri izlemek zorundamıyız. Ne verdi bu Galatasaray Selçuğa çok merak ettim yıllık 7-8 milyon euro mu nedir yani. Altı üstü vereceği yıllık 2,5 milyon Euro. Trabzon bunu veremiyorsa kendimize büyük takım demeyelim.

Küçük Düşünenlerin artık düşüncelerini genişletmesi lazım birde bu para dengesi sezon başı yapılmaz sezon başlar takımdaki oyuncuların durumuna bakılarak denge kurulur az verdiğine çok verirsin çok verdiğinden verim alamıyorsan gönderirsin. Bizde hiç öyle olmuyor. Colmanın parasını artırdık Selçuğu gözden çıkardık. Bunu sadece Selçuk gol attı diye söylemiyorum. Selçuk kimki gözden çıkarılmayacakadam mı nedir messi mi?

Herkes gözden çıkartılır önemli olan gözden çıkardığının yerine ya o ayarda yada daha kaliteli bir oyuncu bulacaksın. Birde Şenol hocanın çok maç oynadık bahanesi beni deli ediyor. Elbette avrupadaki maçlar bitecek bakalım nasıl bir bahane üretilecek. BJK maç yapıyor ama daha diri ve artık daha çok maç kazanmak istiyor. Bu bahanelere sığınmayın. Tek bir futbolcunun arkasına geçip posasını çıkartana kadar ondan faydalanıp sonra bittik demeyin. Yaa insan Yılların golcüsünden sol açık yaratırmı? Halil bakıyorum adam sol beke gelip Marekten daha çok top çıkartıyor. Yakında kaleyede geçer.

Bu sezon bence bitti Şenol Hoca'da inat etmesin artık yaşlı aksak ne varsa sattırsın. En azından Bu sezon UEFA kupasına gidecek şekilde ligi bitirsin gelecek senelerin kadrosunu oluştursunlar. Ama kanatları kullanan dikene oynayabilen iyi takım defansı yapan defansını ortasahada kuran hızlı ve çok pas yapan bir takım olsun....

Murat Keçeci
12.12.2011, 10:05
Jan Mari'nin yanında ki Gurbetçi Gençler'in lideri Mustafa İlhan..!

Gerçekten yazıklar olsun eskiden havalimanında rakip takımı biz küfür kıyamet karşılardık şimdi bütün tribün gruplarımız gelenin geçenin atkısını boynuna geçiriyor helal olsun !!!!

Evet o Mustafa İlhan ,zaten sorunda orda ya Mustafa abide rsimde olduğu için bazı sesler kesilmiş heryerde anamıza bacımıza küfredenler şimdi piyasada yok

Hasan Cubukcu
12.12.2011, 10:09
Bu maçı unutup gençler maçında kendimize gelip hafta sonu fb yi yenersek bence sorunları birazcıkta olsa çözümüş oluruz.Bu cinconlar geçen hafta fb yi yenince şampiyon olmuş gibi sevinmişti zavallılar.Biz oynamadığımız için yenildik dün gece.Birazcık farklı birşeyler deneseydik rahatlıkla maçı alırdık.Elmander ,melo, eboue bu adamlar topçu değil neredeyse.Ama Türkiye de bir anda topçu oluveriyorlar ne hikmetse.

haklisin genclere konsantre olsak daha faydali olacak bence !!
sonucda mac bitti geri birsey gelmez !!

Alp Yavuz 13
12.12.2011, 10:09
Bjk ve Gs mağlubiyetlerine birşey demem ama fenevi yenin aslanlarım yenin onları ezin onları bunlar unutulur ama fenev sadece 3 puanlık bir maç değil o maçı ALLAH RIZASI İÇİN ALIN !

Guroni
12.12.2011, 10:10
Takımımız resmen futbolcu çöplüğü haline gelmiştir

sapara
vittek
sezer
piotr
powel
sercan
eren
tayfur
aykut
murat tosun
barış

bunlar hiç forma giymemişler

birde oynayıpd a trilyon kazanan çöpler var

adrian
cech
henrigue

Zararımızın ne kadar olduğunu bir hesaplayın bakalım

Onlara vererek çarçur ettiğimiz paraları '' gitmemek için daha fazla para isteyen , Engin'e selçuğa ve egemen'e verseydik, Sizce daha mı zararlı olacaktık..

Sadri Şener için futbolcu köledir, Ve onun aldığı parada gözü vardır.. O her zaman ucuz futbolcular ile çok para kazanmak ister..

:alkış:

Bu görüşe aynen katılıyor ve malum herkesin bildiği birde menejer olayı var. Sadri Şenerin çalıştığı menejerden bu sezon sadece 8 futbolcu alınmış kaçı şu an bu takımda beğenilenler arasında çok merak ediyorum. İnsan Şampiyonlar Ligi ön elemesi oynayıp şampiyonlar ligine kalacağı ligin bitmesine 5 hafta kala garantileyen Trabzon neden kaliteli transfer yapmadı.

tturan
12.12.2011, 10:15
Bizim Burak'ın en uçta oynatılması olayından vazgeçmeliyiz. 50 defa yazdım bu foruma, görünen köy klavuz istemez biz de en uçta oynayacak adam Pawel dir Burak sağ ya da sol açık, bu iş başka olmaz ya benim göremediğim birşeyi Şenol Hoca görüyor ya da benim gördüğümü o göremiyor, ya da bu adam yaşlandı. Bütün Polonya milli takım maçlarına bir şekilde bakıyorum, Pawel hiçbirini boş geçmiyor, gel gör ki biz de kadroya giremiyor. Bu iş artık bu şekilde gitmiyor, aynı sistemle devam edersek önüne gelen bizi yener, hatta bu sistemde haftaya fenev bile bize döşer.

OnurKul
12.12.2011, 10:16
elmander'i fener maçında oynatmak için takla atan federasyon zokoro'ya ne yapacak göreceğiz.

Hiç bir şey yapmayacak. 2 maç cezayı kesecekler.

Maçın özeti şudur:

Kırmızı kart ve Fatih Kerim'in egosu ve provokasyon çabası...

Şunu anladık bu ülkede arsız olursan iyi oluyorsun... İroni bir yana Şenol Hoca'nın ötesinde Türk hoca yok...

tturan
12.12.2011, 10:16
Bjk ve Gs mağlubiyetlerine birşey demem ama fenevi yenin aslanlarım yenin onları ezin onları bunlar unutulur ama fenev sadece 3 puanlık bir maç değil o maçı ALLAH RIZASI İÇİN ALIN !

Bu yanlış bir yorum. Yanlış bir bakış açısı benim gözümde Fenev neyse 8taş, cincon hepsi aynı al birini vur öbürüne.

Tyler Durden
12.12.2011, 10:19
Katilirsiniz katilmazsiniz ama futbolcularin bu kadar kotu gorunmesinin sebebi
hocanin taktigidir.Bakin gese macinda aykut kocaman lavugu alexi ileri ucta oynatti.ilk yaridaki oyunu amator futbolcular gibiydi.
yani demek istedigim kimse yerinde oynamiyor.burak-halil-henriqe hatta adrian...hicbiri yerinde oynamiyor..
tamam yeni alinan futbolcularin cogu enkaz ama esas sorun hocada.

Faik Yılmaz
12.12.2011, 10:19
Galatasaray maçı istatistikleri istatistikleri şöyle sıralandı:

Gol: Trabzonspor: 0 – Galatasaray: 3
Toplam Şut: Trabzonspor: 9 - Galatasaray: 15
İsabetli Şut: Trabzonspor: 3 - Galatasaray: 9
İsabetli Orta: Trabzonspor: 5 - Galatasaray: 4
Faul: Trabzonspor: 7 - Galatasaray: 14
Korner: Trabzonspor: 5 - Galatasaray: 8
Ofsayt: Trabzonspor: 2 - Galatasaray: 0
Topla Oynama Oranı: Trabzonspor:% 40 - Galatasaray:% 60

görüldüğü üzere kendi sahanızda bu kadar mahkum futbol oynarsanız yenilmeniz kaçınılmaz olur....

Guroni
12.12.2011, 10:24
Bizim Burak'ın en uçta oynatılması olayından vazgeçmeliyiz. 50 defa yazdım bu foruma, görünen köy klavuz istemez biz de en uçta oynayacak adam Pawel dir Burak sağ ya da sol açık, bu iş başka olmaz ya benim göremediğim birşeyi Şenol Hoca görüyor ya da benim gördüğümü o göremiyor, ya da bu adam yaşlandı. Bütün Polonya milli takım maçlarına bir şekilde bakıyorum, Pawel hiçbirini boş geçmiyor, gel gör ki biz de kadroya giremiyor. Bu iş artık bu şekilde gitmiyor, aynı sistemle devam edersek önüne gelen bizi yener, hatta bu sistemde haftaya fenev bile bize döşer.

Burda bir kaç hafta önce bunları yazıyorduk herkes siz içimizdeki irlandılı gibi davranıyorlardır şimdi kimse bu tür yazılara ses çıkartmıyor. Kabahatimiz daha önce görmek herhalde.

tturan
12.12.2011, 10:29
Burda bir kaç hafta önce bunları yazıyorduk herkes siz içimizdeki irlandılı gibi davranıyorlardır şimdi kimse bu tür yazılara ses çıkartmıyor. Kabahatimiz daha önce görmek herhalde.

Evet maalesef bir Burak olayına kapıldık, sanki adam her maçta gol atıp bizi kurtaracak, geçensene Umut la beraber oynadığı için iyiydi ve hep arkadan çıktığı pozisyonlarda gol attı hep Burak ileri uçta kafa topuna hakim bir adam lazım bu da kesinlikle Burak değil elimizdeki oyunculara göre kesinlikle tartışmasız Pawel Brozek tir.

Mehmet Ç.
12.12.2011, 10:32
Devre arasinda Stoper-Orta saha-Forvet arkasi-Forvet alinmali..

MaHMuT_61
12.12.2011, 10:36
Devre arasinda Stoper-Orta saha-Forvet arkasi-Forvet alinmali..

4 yeni adam dedin kardeşim Adrian Henriq Celuska, Zokora,Vittek,Sapara,Cech bunlarda bu sene alınanlar

4+7 = 11 Kaleci ye yer kalmadı...! Bu yönetimden transfer isteyip insanın sinirlerini germeyin..

Fatih Öztürk
12.12.2011, 10:45
Bu sabah işime yürüyerek geldim.düşündüm düşündüm işin içinden çıkamadım.ilk defa çok utandım takımımdan.

Murat'
12.12.2011, 10:49
Bence Burak geçen sene oynadığı mevkide çok daha faydalı oluyordu, eğer oyun anlayışımız bu şekilde devam ederse biz hiçbir maçta 2 golün üstüne çıkamayız.

Mehmet Ç.
12.12.2011, 10:49
4 yeni adam dedin kardeşim Adrian Henriq Celuska, Zokora,Vittek,Sapara,Cech bunlarda bu sene alınanlar

4+7 = 11 Kaleci ye yer kalmadı...! Bu yönetimden transfer isteyip insanın sinirlerini germeyin..

--------------- Tolga ---------------
Celustka -- Giray --- xxx ------- Cech
Serkan -- Colman -- xxx -- Volkan Sen
------------- xxx --------------------
----------------- xxx ----------------

Colman'in yanina Alper

Giray'in yanina yabanci stoper

Forvet'e Baros-Elmander gibi bir ikili bulunmali..

Yönetim bu arada zaten gitmeli ;)

Faik Yılmaz
12.12.2011, 10:51
Bence takımın sorunu kadrosunda değil kafasında.....

Bedensel ve zihinsel yorgunlukları var....

Motive olamıyorlar...

Kadroya takviye şart hemde en az 3 tane ama fenada değil mesela Fenerden eksiğimiz yok....

Külünkoğlu
12.12.2011, 10:51
Tek adam üzerine kurulu oyun sistemi olmaz. Topu alanın Burak Yılmaz'ı aradığı sistem ise hiç olmaz. Topu aldığında Burak Yılmaz'ı arıyorsan amatör kümede 2 defans oyuncusu Burak Yılmaz'ı durdurur. Ya nasıl olur ! demeyin durdurur arkadaş. Önceden biliyorsa Burak Yılmaz'a topun geleceğini bozar, tekme ile bozar, kademe ile bozar bozar da bozar.

Burak Yılmaz'dan verim almak istiyorsan bütün yükü Burak Yılmaz'a yüklemek yerine Burak Yılmaz'ı rahatlatacaksın.

Colman'ın haricinde maçı isteyen gole yakın oyuncu olmayınca organize hücum kanat organizasyonu gerçekleştiremeyince karşındaki takımda köy takımı değil elbetteki bir şey yapacak.

Takımı, Tribunu, Rakibi ve Rakibin Hocasıyla hiç hatırlamak istemediğim bir maç oldu. İnşallah çabuk unuturum.

Hasan Cubukcu
12.12.2011, 10:54
Bence takımın sorunu kadrosunda değil kafasında.....

Bedensel ve zihinsel yorgunlukları var....

Motive olamıyorlar...

Kadroya takviye şart hemde en az 3 tane ama fenada değil mesela Fenerden eksiğimiz yok....

:alkış::alkış:
aynen onun icinde bize taraftar olarak büyük is düser !!

MaHMuT_61
12.12.2011, 10:55

Colman'in yanina Alper

Vurdurtacaksın bizi hane 5.5 melyonm € Luk Adrian :) baksana zorla güya aldığımız adamı biz bile yazmıyoruz..

Şanlıbayrak
12.12.2011, 10:58
Bu sabah işime yürüyerek geldim.düşündüm düşündüm işin içinden çıkamadım.ilk defa çok utandım takımımdan.

Çok uzun zamandır ilk defa başımızı öne eğdiler mücadele anlamında.Toparlanırız umarım.Burak konusunda da aklımdan geçen bir sürü komplo teorisi var başrollerde de selçuk ve cincon'un olduğu.

10 numara
12.12.2011, 11:01
henrique'nin oynadığı yeri beğenmedim orada oynayamaz , takımı ileri taşıyan bir tek colman var buna acil bir çözüm bulmak gerek , volkan şen'i takıma monte etmeliyiz yada adrianın bölgesine iyi bir oyuncu almalıyız , cech hata yapmış olabilir ancak ileri çıkışları gayet iyiydi..aynı şekilde halil adrian ve henrique adam eksiltmede sıfırlar....

Guroni
12.12.2011, 11:01

Colman'in yanina Alper

Bu kadro her hafta mağlup olur. Neden mi. Tek birşey söyliyeyim yetecek. Serkan Fransadaki Lille maçında defanstan ani çıkan topla yanında boş arkadaşı olmasına rağmen 3 kişinin arasına daldı kaptırdı az daha gol yiyorduk. He diyeceksiniz oyuncu hata yapmaz mı? Yapar hemde çok büyük yapabilir. Ama senede bir Serkan, Giray, Glowacki hep hata yapan futbolcular. Bu hafta Marek'te katıldı kervana. Hele Tolgayı hiç saymıyorum oynadı her maçta yaptığı güzellikler yerine hatalarda yapıyor. BJK maçında ne yaptığını biliyoruz.

Futbolun kuralı basit oyna hızlı oyna sıkıştığın zaman kolayı oyna. Bizimkiler yandan gelen ortayı bile Cezasahasının önü indiriyorlarki rakip daha kolay şut çeksin diye. Oun için bunlar topçu değil ve bana göre saydığınız takımda boş olan yerlere 2-3 tane daha ekleyebilirsiniz...

Guroni
12.12.2011, 11:03
henrique'nin oynadığı yeri beğenmedim orada oynayamaz , takımı ileri taşıyan bir tek colman var buna acil bir çözüm bulmak gerek , volkan şen'i takıma monte etmeliyiz yada adrianın bölgesine iyi bir oyuncu almalıyız , cech hata yapmış olabilir ancak ileri çıkışları gayet iyiydi..aynı şekilde halil adrian ve henrique adam eksiltmede sıfırlar....

Zokaranında artık insiyatif alması lazım fazla korkak dövüşmesin pas istesin aldığı pası ileriye doğru olumlu kullansın. Millete eliyle nereye atıcağını göstereceğine boşa çıkıp pas istesin.

RepLay
12.12.2011, 11:03
Kendi evimizde bu sonuç değilde bu pısırık futbol gerçekten utandırdı beni acısı hala geçmedi

serdaracıl
12.12.2011, 11:04
Hala gs bjk mağlubiyetlerine bişey demem ama feneri yenin diyen taraftarlar var inanamıyorum. fb neyse gayse de 8jk de odur.

Cagdas Topal
12.12.2011, 11:05

Colman'in yanina Alper

2 dakikada Burak ' ı harcadınız ya ben birşey demiyorum . Serkan ' ı kadroya alıp Burak ' ı alamamak futbolu zerre kadar bilmediğini gösteriyor kbakma .

Burhan61
12.12.2011, 11:05
Takımdaki yabancıların durumu ciddi bir biçimde gözden geçirilmeli. Keza o yabancıların alındığı menajerler de.

Süper Lig'de yabancılardan en az verim alan takım sanırım biziz.

Jaja kalibresinde en az üç oyuncu alabilmeliyiz ki takım oyununa yatkın adamlarımızın da verimi artsın. Takımın nerdeyse tamamı dripling yapamayan, adam geçemeyen, yaratıcılık özellikleri olmayan oyunculardan kurulu. Mücadele ederek de bir yere kadar gidebiliyorsunuz.

Her maç ölümüne mücadele sonucu hiç mücadele edemez hale geldik.

Fatih Öztürk
12.12.2011, 11:08
Çok uzun zamandır ilk defa başımızı öne eğdiler mücadele anlamında.Toparlanırız umarım.Burak konusunda da aklımdan geçen bir sürü komplo teorisi var başrollerde de selçuk ve cincon'un olduğu.

''Burak farklıdır bunlardan'' diyorum kendime ama başımıza bir defa geldiği için ikincisi niye olmasın diyor insan ister istemez kendine...

Tekke
12.12.2011, 11:17
cech ve celutska konusunda pek aynı şeyleri söyleyemeyeceğim cech şu anda takımın bence en iyilerinden önüne koy bir sol açık bak neler yapıyorlar ama dam gibi sol açık olacak celutska her yerde milanda bile 11'e girer okadar iddalıyım.. ama gel gelelim zokora dahil bu 3 yabancı haricinde ki yabancı oyuncu kalitemiz malesef yerlerde sürünüyor...

Haklısın da dostum, adamların en kötü olduğu geçen sezon da dahil biz bunlara hiç 3 fark atamadık, sadece 96 da 4-1 yenmiştik sanırım :(

Çok üzülüyorum yaaa, nasıl 3 yeriz???

ozturk
12.12.2011, 11:20
hatır için birilerine para yedirmek için transfer yapılırsa olacağı budur...