PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 15. Hafta | Trabzonspor 0 - 3 Galatasaray

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14

TSunami_69
11.12.2011, 23:21
yok arkadaş.. çarşamba günü ssercanı ereni hatta iyileştiyse barış özbeği görmek istemiyorum... benim gözlemlediğim futbolcular top oynamaktan sıkılmış

Ertan OKUMUŞ
11.12.2011, 23:21
Şu anda takımda oynayan futbolcuların Trabzonsporun misyonunu bilmediklerine eminim yoksa maç sonunda gs liler ile sarmaş dolaş olmazlardı. birileri bu futbolculara oynadıklaı takımın sıradan bir takım olmadığını hatırlatmalı...
Tolga bu takımın kaptanı değilmi,aynı zamanda kendiside trabzonlu o bilmezse bu söylediklerinizi diğerleri nasıl bilsinki..

Trabzonspor 61
11.12.2011, 23:22
22 yıldır Trabzonsporluyum, böyle rezil, böyle ezik bir futbol seyretmedim. Adamlar kepaze etti bizi be.

Murat'
3 gün sonraki maçtan da galibiyetle ayrılmamız oldukça zor bana göre.

OFLU_79
Bizim sorun yerli oyuncuarda. Yerli oyuncularimiz az. Düstük yabancilarin ellerine.

TSunami_69
11.12.2011, 23:23
..........................
kardeş face giremiyorum ben burdan söylesen zahmet olmazsa

yanis1961
Bravo sana ya, Gecen sene nerdeydin? Mac seyretin mi?

geçen sene uyutuluyordu sanırsam:)

Cafer Bulur
Macta ruhsuz,kisiliksiz bir sekilde gezindikleri yetmemis gibi mactan sonra gslilerle sarmas dolas olan futbolculara tek sözüm yaziklar olsun,Trabzonspora yakismiyorsunuz sözüdür.

Bu takimda devre arasinda operasyon yapilmalidir,bazi futbolcular bu takima ihanet ediyorlar.

Fatih Öztürk
11.12.2011, 23:24
hocamız büyük bir rotasyona gidebilir.gitmeside gerekli görünüyor.kaleye şut atamıyoruz arkadaşlar dikkat edin ŞUT.

Numan Yerlikaya
M.Denizli : "Eğer birisi Elmander'den saha içinde daha çok koşuyorsa o zaman mutlaka Elmander'in bi sağlık problemi vardır."

Hakan Ünsal : Galatasaray'lı Oyuncular Rakibine saygısızlık olmasın diye ÜSTLERİNE GİTMEDİLER YOKSA DAHA FARKLI BİTEBİLİRDİ...

S.gidin ordan !

FC-ST-PAULI-61
Macta ruhsuz,kisiliksiz bir sekilde gezindikleri yetmemis gibi mactan sonra gslilerle sarmas dolas olan futbolculara tek sözüm yaziklar olsun,Trabzonspora yakismiyorsunuz sözüdür.

Bu takimda devre arasinda operasyon yapilmalidir,bazi futbolcular bu takima ihanet ediyorlar.
Magath olacakti simdi :D :D :D
15 Oyuncu yollayip 25 Oyuncu transfer ederdi bu perfomanstan sonra:D

Memduh
11.12.2011, 23:25
laf olsun diye konusuyo iste bisi bildiginde de degil yani

Güzel kardeşim, senin yaşının iki katı kadar izledim bu takımı. Aç istatistiklere bak öyle konuş.

Ha-kan
takımın kaptanı,neden diğer oyuncular hakemin etrafında doluşmuş itiraz ederken hiç ortalıkta gözükmez?kaleciden kaptan olamayacağı buradan belli

TSunami_69
trabzonspor ruhunu bu takıma tekrardan aşılayacak şenol güneş ten başkası değildir.. çareyi dışarlarda aramayın

OFLU_79
laf olsun diye konusuyo iste bisi bildiginde de degil yani

Bildigim senin bildiginden ve gördügümden fazladir

brushfield
11.12.2011, 23:26
Güzel kardeşim, senin yaşının iki katı kadar izledim bu takımı. Aç istatistiklere bak öyle konuş.
Akıl yaşta değil baştadır...

OFLUTS61
Magath olacakti simdi :D :D :D
15 Oyuncu yollayip 25 Oyuncu transfer ederdi bu perfomanstan sonra:D

ve en degerli futbolcusunu Diego`yu postaladi...

Cafer Bulur
M.Denizli : "Eğer birisi Elmander'den saha içinde daha çok koşuyorsa o zaman mutlaka Elmander'in bi sağlık problemi vardır."

Hakan Ünsal : Galatasaray'lı Oyuncular Rakibine saygısızlık olmasın diye ÜSTLERİNE GİTMEDİLER YOKSA DAHA FARKLI BİTEBİLİRDİ...

S.gidin ordan !
Bu tipleri böyle konusturanlar utansin,eger yüzleri varsa.

Burak ve digerleri biraz gururunuz,serefiniz varsa bundan ders alirsiniz ruhsuz herifler!

TSunami_69
herşeye rağmen ağrıdan bordoooooooooooooooooooo

olcay_61
bu saatten sonra ligi bırak türkiye kupası ve uefaya bak

Ilelioglu
11.12.2011, 23:27
kardeş face giremiyorum ben burdan söylesen zahmet olmazsa

Girmene gerek yok linke tikla görürsün zaten görecegini.

Sunlari yazdi "sonsuza61"...."Fenere liderlik sansi vermedik, tebrikler gs"

U.Sadıkoğlu
11.12.2011, 23:27
Takımın son 3 ay içerisinde yaptığı maçları ortalamaya vurursak 4,5 günde 1 maça tekabül ediyor gerçekten fixtürümüz çok acımasızdı hafta içi maçlar oynandı şampiyonlar ligi maçları oynadık şampiyonlar ligine transfer sezonunun bitmesine saatler kala öğrendik... Elde alternatif yok her maça hemen hemen aynı iskeletle çıkıyoruz oyuncuların yorulmasıda normal siz 2-3 günde bir kıytırıktan bir halı saha maçı oynayabilirmisiniz ? Adamlar 90 dakika boyunca yüksek tempoda maç oynuyorlar birde bunu yaparken sürekli yolculuk halindeler... Fransa'ya git oradan geç Trabzon'a maç oyna 2 gün sonra git Ankara'ya bir maç daha oyna bu adam hem zihnen , hem fiziken biter...

Ben bugün takıma hiç kızmadım , eleştirdiğim tek nokta Şenol Güneş'in kadro tercihiydi ve tabiiki yapılan oyuncu değişiklikleri... Yinede bu takım geçen sene takımda banko oynayan ( selçuk , egemen , jaja , umut ) gibi 4 adamını kaybetti... Takım fenerbahçe galibiyetiyle bu olumsuz havayı dağıtır diye düşünüyorum oyuncuların o maça motivasyonu çok farklı olacaktır keşke deplasman yasağı olmasaydıda bizde şöyle iyi bir stres atsaydık kadıköy'de :)

Her işte bir hayır vardır bu yenilgide bizim için hayırlı olacaktır sadece sabredelim ve her zaman söylediğimiz gibi " HEP DESTEK TAM DESTEK " diyelim...

Memduh
11.12.2011, 23:28
Akıl yaşta değil baştadır...

Eminim öyledir. Ne dediğimi idrak bile edememişler.

TSunami_69
o kadar aşağıladığımız ezik fb taraftarı takımıını mağlubiyetten sonra bilmem kaç yüz kişiyle tesislerde karşıladı....

Mehmet Sarigül
Pazarda Elma,Armut mu Satıyoruz yada Alıyoruz? Bırakalım Bu Fm mantığını ? Bu takım yeni Kuruldu.Gelecek Oyuncular eksik mevkilere gelecektir.

Yapacağımız kırıp Dökmek dağıtmak yerine zamana bırakıp ve Destek vermek.

Takım Olmak Zor olgu.. Şenol Güneş Şikayet ettiği Noktada bu Gelip giden oyuncuların Çokluğu..

Bu sözleri Trabzonspor taraftarina söyleyebilecegimiz gibi, Trabzonspor yönetimine (transferlerden sorumu kisilere) de söyleyebiliriz. Bence...

Söylediklerinde yüzde yüz haklisin...ama Henri gibi "transferler" yapanlarda aslinda yazdigin "FM mantigi" ile hareket etmiyorlar mi?

Ilelioglu

S.gidin ordan !

Alin iste adamlarda dogal olarak böyle söylerler. Yönetim takimi mahvetti, Taraftarda (stattaki) destek verdi...Yaziklar olsun hepinize...

Cem
Bu takımın gıden Egemen yerine iyi bir oyuncu alıp çift forvete dayalı hücum futboluna dönmesi lazım acilen.

Taha Muhammet
11.12.2011, 23:30
kadromuz yeterlidir diyen bi yötecimiz vardı açıklama falan yaptımı. en son ne zaman galibiyet aldık hatırlamakta zorluk çekiom kayserimiydi

Erbay
Jaja Egemen mevzusu değil bu. Bu kadro zayıf ama bu kadar da kötü oynayacak kadro değil. Bu oyunu kadro ile açıklayamayız.

yatara
Bizim en büyük problemimiz bir oyun sistemimizin olmayisi. Istanbul Büyük Sehir Belediyespor bile senelerdir 4-3-3 sisteminlen oyniyor ve kim oynarsa oynasin her mac iyi oyniyorlar en azindan ezilmiyorlar. Bizim bir sistemimiz yok, burak bos alan bulacakda colman ara pasi atacak tamam ilk 8 hafta oldu ama artik cözdüler bu organizsyonu.

Barcelonada senelerdir ayni sistemlen oyniorlar hatta ikinci ve genc takimlari bile ayni sistemlen oyniyorlar ve gecen komple A2 on bir ile sampiyonlar liginde 4 tane atdilar.

Bu sene Artik gitdi Playoff bile zora girdi artik bizde 4-3-3 sistemine gecip ara transferde eksik bölgeye takviyelerle ilerki senelerde büyük isler basaririz ama su an oynadigimiz oyun dizilisinlen hic bisey yapamayiz.

samway
bızım neden 2 forvetımız yok ?

fanatikdevri
Arkadaşlar kayıtsız şartsız bakmayalım. Geçen sene de izledim. Geçen sene büyük takımlar döküldü, puan durumuna bakın isterseniz. Bir de açıp istatisklere bakın, ne zaman büyük maç varsa kaybettik. 96'da kaçırdığımız şampiyonluğu da siz irdeleyin o zaman.

adamlar bizi durdurmak için herkesi teşviklemişler ona rağmen bu takım şampiyon oldu,ben görüşünüze katılmıyorum Şenol Güneş'in en büyük zaafı Trabzonspor'a profosyonel bir Teknik Direktör açısıyla bakmayı transfer dönemlerinde unutması yoksa en vasat adamlardan çok iyi takım yapacak beyin var Şenol Güneş

benim için en büyük hatası sol ayaklı stoper bulamadık ve kimi istersiniz sorularına messi ve ronaldo isterim alacakmısınız kendi tarzına yakışan cevaplar değildi hafif alaycı ve küçümseyici oldu bu cevaplar ama bunda kaybedilen yarış ve yerel basının kalitesi neden oldu

bizim eleştireceğimiz yer yönetim,hocamızın işini hiç kolaylaştırdıklarını sanmıyorum bizim başkan çocuk gibi giden futbolcuların arkasından atıp tutuyor hiç yakışıyormu Trabzonspor başkanına?

SEDAT
11.12.2011, 23:31
* Böyle zamanlarda Vahid Halilhodziç geliyor aklıma , ey gidi...

Nihat Günay
herşeye rağmen ağrıdan bordoooooooooooooooooooo

zonguldaktan maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Cafer Bulur
Gs sezonun en rahat galibiyetini almis,istese daha fark atabilirken bizim oyuncular sahada gezinirken rakibini seyrederken halen daha bu takima destek verelim diyenler var.

Önce bu aksamki utancin,reziligin ruhsuzlugunu hesabini versinler özür dilesinler sonra geregine bakariz.

apachi61

vittek sakat burakta forvet degil

Rdinh0
Senol Gunes gitmeli, herzaman fair play bilmem ne, sana mi kalmis yahu, sert oynat takimi,
burakta bir is yok, bisey de olmaz daha...henrique nerden bulmuslar yahu, adrian 5mil eder mi?

Gelecek macin ilk 11biri

Onur Recep Kivrak
Baris Atas - Mustafa Yumlu - Giray- Piotr Brozek/Ferhat
Sezer Badur - Aykut
Sercan - Colman - Eren
Halil

Yedeklerde bir mac oynasin

Fatih Öztürk
tamam be kardeşim 3 saat önce maç bitti.rezil oynadık doğrudur.biraz neler yapılırın üzerinde tartışsak.

Mert Zaman
11.12.2011, 23:32
Beyler Hep Burağa Yüklenmeyin Nedir Bu Adam Kac Mactır Gol Atamıyor Tum Anadolu Takımlarının Attıgı Golleden Daha Fazla Adama Top Cıkaramıyorlar Ayrıca İleride Destek Yok Tek Basına Ne Yapsın...

TSunami_69
11.12.2011, 23:32
kim ne derse desin bugün oynadığımız daha doğrusu oynayamadığımız futbolu bank asyada bile oynamıyorlar. pres yok hücum yok. kanatlar desen allaha emaet. kazara orta açılça kimin kafa vuracağı muamma...ama yinede şenol hocama sonsuz güvenim var. bu takımı yine o şahlandıracaktır.

yanis1961
11.12.2011, 23:33
tamam be kardeşim 3 saat önce maç bitti.rezil oynadık doğrudur.biraz neler yapılırın üzerinde tartışsak.

transfer:D

ibrahim ŞEN
Gs sezonun en rahat galibiyetini almis,istese daha fark atabilirken bizim oyuncular sahada gezinirken rakibini seyrederken halen daha bu takima destek verelim diyenler var.

Önce bu aksamki utancin,reziligin ruhsuzlugunu hesabini versinler özür dilesinler sonra geregine bakariz.

Seyredenlerin yanında senol güneşte var

Fatih Öztürk
şenol güneş gitmeli istifa etmeli diyenlere cevap vermeyin kardeşim.forum bilgi kirliliğine giriyor.

karayamayman
Senol Gunes gitmeli, herzaman fair play bilmem ne, sana mi kalmis yahu, sert oynat takimi,
burakta bir is yok, bisey de olmaz daha...henrique nerden bulmuslar yahu, adrian 5mil eder mi?

Gelecek macin ilk 11biri

Onur Recep Kivrak
Sezer Badur - Aykut
Sercan - Colman - Eren
Halil

Yuh be kardeşim, Şenol Güneş gitmeli falan...

Bize Hugo Bross, Ziya Doğan, Yılmaz Vural lazım değil mi...

Rahat bırakın adamı...

Ahmet Öztürk
o kadar aşağıladığımız ezik fb taraftarı takımıını mağlubiyetten sonra bilmem kaç yüz kişiyle tesislerde karşıladı....

Aynı durumda mıyız ? O ezik taraftarın takımları kötü gittiğinde futbolcularını dövdüğü, teknik direktörleri Mustafa Denizli'nin anasını bacısını birbirine kattığı, hocaları takım otobüsüne binerken kızına ettikleri küfürleri de hatırlıyoruz. 3 Temmuz'dan sonra fenerbahçe camiasının hiç bir bireyi diğer takımlarla kıyaslanamaz. Hele de Trabzonspor ile.

brushfield

Gelecek macin ilk 11biri

Onur Recep Kivrak
Sezer Badur - Aykut
Sercan - Colman - Eren
Halil

Sen gitsen bence daha iyi olur ama sen daha iyi bilirsin tabi...

TSunami_69
11.12.2011, 23:34
eeee tekrar ağrıdann şampiyyyyyooooooonnnnnnnnnnnnn

ccd6167

zonguldagin neresinden :D

Mert Zaman
Takımda 2 Forvet Varmıki ?

Nihat Günay
11.12.2011, 23:35
şenol güneş gitmeli istifa etmeli diyenlere cevap vermeyin kardeşim.forum bilgi kirliliğine giriyor.

asıl kirliliği şenol hocaya laf söyleyenler yaratıyor. eksiği, yanlışı sıraya koysak şenol hocaya sıra gelene kadar ömrümüz biter. bırakın adamın yakasını. hepimizden iyi bilir işini

Cafer Bulur
Seyredenlerin yanında senol güneşte var
Senol günes kimseye gidin sahada kafaniza göre takilin demedi herhalde.

Senol günes mactan sonra sert konusmadi ama soyunma odasinda firtinalar estigine eminim.

Futbolcular bu aksam hocalarina da ihanet etmislerdir.

TSunami_69
hele bi de ilkbahardaa;)

ccd6167

abi kaale almaya gerek yok..futbol bilgisi ne kadar ki senol hocayi elestiryo anlamdim zaten.

Cem
Gerçi has oluyor bize bugünden beri trabzonspor taraftarının kendi takımına verdiği zararı kimse vermiyor. Şuan GS 31 FB ve BJK 28 puanda maç eksiği ile. Biz 21 puandayız. Türkiye kupasına yüklensek anca...

Ahmet Öztürk
11.12.2011, 23:36

Abi müsade etmiyorlar ki. Takımda rotasyon şart diyoruz, Şenol Hoca rotasyon yapmıyor dediğimiz anda Şenol Güneş düşmanı ilan ediliyoruz. Ben hocamı seviyorum ama yalnış gördüğümü söylemekten çekinecek kadar da tabulaştırmadım kendisini..

yatara
11.12.2011, 23:36
--------------Onur----------

--Serkan--Celustka--Glowacki--Piotr---

-------------Zokora---------------

-----Sapara/Aykut----Colman------------

----Burak-------Pawel------Halil

Artik bu oyun sistemine gecmemiz lazim

TSunami_69
11.12.2011, 23:37
Aynı durumda mıyız ? O ezik taraftarın takımları kötü gittiğinde futbolcularını dövdüğü, teknik direktörleri Mustafa Denizli'nin anasını bacısını birbirine kattığı, hocaları takım otobüsüne binerken kızına ettikleri küfürleri de hatırlıyoruz. 3 Temmuz'dan sonra fenerbahçe camiasının hiç bir bireyi diğer takımlarla kıyaslanamaz. Hele de Trabzonspor ile.
ben şu an kiii linç girişimini diyorum.. herhkes gönderilsin deniyor.. hatta şenol hoca bile.. demek istediğim onlardan bi farkımız olsun

aurora
Şu Futbolculara sallayan taraftarların yuzde doksanı geçen sezon Umut a Jajaya Egemen e Engine Selçuk a sallayan taraftarlardır eminim.
kusura bakmayın ama Fena halde çuvalladı bizim çok bilmiş taraftar. Bir Umut u bile şimdi mumla arıyoruz. Onun yaptığı presten dolayı rakip kendi sahasından cıkamıyordu bile.

virit
Senol günesin hocaligini carsamba aksami görecegiz.

Eger bu takimin yarisi carsamba günü yesik yemezse senol hocanin ne kadar yumusak bir hoca oldugunu bir kez daha görmüs olacagiz.

gecenin yorumu budur benim gözümde. :alkış::alkış::alkış:

ibrahim ŞEN
11.12.2011, 23:38
Senol günes kimseye gidin sahada kafaniza göre takilin demedi herhalde.

Senol günes mactan sonra sert konusmadi ama soyunma odasinda firtinalar estigine eminim.

Futbolcular bu aksam hocalarina da ihanet etmislerdir.
Adrian 60. dk da mecburiyetten cıkıyosa seyredenlerin basında senol günes gelir benim icin.

61_Hasan_69
3 senedir ne güzel başımız hep dikti mahallede okulda şimdi sürünüyoruz..

hodlu
Golleri atanlar eski TS'li,yeni gs'li oyunculardı ama golleri yiyenler Trabzonspor başkanı ve yöneticileriydi.Eserleri ile övünsünler.
Şimdi kimse bana, vay efendim Selçuk gitmek istedi,Ceyhun'u hoca yolladı,Engin zaten sabırları taşırmıştı demesin.Sen elindeki silahları en büyük rakibine resmen peşkeş çekmişsin,geçen senenin iskeletini verip alın biz olamadık siz şampiyon olun demişsin...
Yazıklar olsun bu zihniyette kulüp yönetenlere.Ama kendilerini kurtarmak için, yasa çıkması için, kapalı kapılar arkasında Kulüplerine ihanet etmeyi de iyi biliyorlar. Üzüldüğüm şey bu büyük taraftarın,saf ve temiz savdası heba oluyor ne yazıkki...

matrix5782
Bu sözleri Trabzonspor taraftarina söyleyebilecegimiz gibi, Trabzonspor yönetimine (transferlerden sorumu kisilere) de söyleyebiliriz. Bence...

Söylediklerinde yüzde yüz haklisin...ama Henri gibi "transferler" yapanlarda aslinda yazdigin "FM mantigi" ile hareket etmiyorlar mi?

O Konu Çok geniş ve Kolları olan bir konu.Ancak bu Konu hakkında Konuşmak istemiyorum.

Haklısınız..

Mert Zaman

Bu Oyun Sistemi Çok İyi Ama Kadro İçin Aynı Seyi Söyliyemem

memozcan
kanımca bu sene gitti gidiyor, bu kadro yapısıyla ilk4 e biraz zor gireriz ha girsek de şamp. olamayız, düşünsenize playofta 4 büyükler ve hepsi bizden 3-4 puan önde olacak.. mümkün değil, devre arası 2-3 iyi isim alıp türkiye kupasına yüklenmek lazım...

Doğan BULAT
11.12.2011, 23:39
En zoruma giden şey Geçen sene senin futbolcularını ayartan, aç köpekler gibi boşa kim çıksa saldıran bir takıma üstelik başkanın çıkıp bu olaylar yüzünden "Galatasarayla ilişkileri askıya aldık" dedikten sonra takımdan ayrılan ilk futbolcunu yine bu takıma vermesi ve bu takımın gelipte senden aldığı futbolcularla sana gol atması.. Üstüne üstlük bu yetmezmiş gibi kendi seyircinin bu takımın taraftarını değil maça şehre bile sokmaman gerekirken onların formalarını giyip şirinlik yapması..

Yazık birileri bizleri kandırıyor ama kim? Trabzon eski Trabzon değil.. Fatih terim bile oyuncu değişikliklerini bilerek tahrik etmek için yaptı.. Kimbilir belki seyirci sahaya iner falan sandı.. Ama unuttuğu bişey var Trabzon seyircisi o eski seyirci değil artık.. Trabzondaki seyircinin zararı sadece TRABZON'a.. Havalannda rakip taraftarları karşılamalar falan? Hey gidi Avni Aker hey.. Zamanında senin yarı sahana bile geçip korner attıklarında gol atmış gibi sevinirlerdi... Yazık ki yazık..

Ertan OKUMUŞ
yas 44 abi bizden cok gordugun belli

en buyuk basarilari bu takim kimle aldi sampiyonluklardan sonra aciklar misin
Soruna aynı samimiyetle cevap vermeye çalışayım sevgili kardeşim;
Bak biz Trabzonsporuz deriz hep,bizim için 2.likle 12.olmak arasında çok fark yoktur,hep şampiyon olmak isteriz,hep rakibimizi 3-5 golle yenmek isteriz,yenilsek bile eğer tabiri caizse dik oynadıkmı çokta üzülmeyiz,sahadaki takım o karadenizin hırçın dalgaları gibidir,hep bunu görmek,yaşamak isteriz,olmayınca küser kırılırız,canla başla mücadele etmeyene çok ağır sözler ederiz..biz böyleyiz
Şimdi futbolculuğunda bi mahareti olmayan(çok iyi hatırlarım,hakemin yüzüne bile tükürmüştür) bu adam
ligimizde bilmem kaç şampiyonluk yaşadı,keza milli takımda başarılar yaşadı,ülke dışında hatırı sayılır kulüplerde hocalık yaptı,yani oyunculuk yeteneğine endeksli değil hocalık kabiliyeti,sırf oyunculuğu nedeniyle ona eleştiri getirmemeyi anlayamıyorum,benimde bir taraftar olarak hocayı-yönetimi beğenmeme,istifalarını isteme hakkımın olduğunu düşünüyorum...
siz şampiyonluğun haricindeki kupaları eğer gerçekten çok büyük bir başarı olarak görüyorsanız,ben buna bişey diyemem,sizin görüşünüz,ama asıl başarı şampiyonluktur bana göre..
Bende size bir soru sormak istiyorum o zaman;
Trabzonspor camiasının yaşadığı travmalarda takımın başında kim vardı(daha yakın bir tarih olduğu için genç kardeşlerde hatırlayabilir)

Taha Muhammet

pawel yaşıomu ya :)

Cem
Resmiyette 2. olduk ligde çok yüksek para geldi. Şampiyonlar ligine gittik çok iyi para geldi. Burak'ın yanına iyi bir forvet ve defansa niye kaliteli adamları dizmiyor bu yönetim?

ibrahim ŞEN
Hep disiplinli futbolcular diyoruz disiplinsiz futbolcuları gonderiyoruz ama oynadıgımız oyun ortada.

SEDAT
11.12.2011, 23:40
* Şu sahaya Ayakkabı atan abi iyiydi ya :) ikisinide atmış eleman ...

TSunami_69
gecenin yorumu budur benim gözümde. :alkış::alkış::alkış:
yaa şenol güneş gibi futbol profesörü nasıl olurda bu yoğun maç trafiğini 13- 14 oyuncuyla oynar. aklım mantığım almıyorr

Cafer Bulur
Öyle milyonlari alipda sahada gezinmek,ruhsuzca dolasmaya hicbir oyuncunun hakki yok.

Takir takir paralarini aliyorlar ama sahaya gelince yok yorgunum yok sakatim burun kiviriyorlar.

Bu aksamki futbolcular gelecek maclarda bu aksamki utanci temizlemelidirler,artik deniz bitmistir.

StyLe
:alkış: :alkış:

Yalnız mac sonu gslilerle sarılmak yakışmadı bizimkilere..sen Trabzonsporsun senden puan alan bir takımla yüzgöz olamazsin..gs ile asla!

Büyüklük http://www.youtube.com/watch?v=HeGdc_kUXRc budur arkadaşlar.

yatara
11.12.2011, 23:41
Bu Oyun Sistemi Çok İyi Ama Kadro İçin Aynı Seyi Söyliyemem

napim be hocam ellimizdeki malzemelen bi kadro cikartdim :D

Tyler Durden

bu hucum hattindan kimseye bir fayda gelmez.
ozellikle halil kanat adami degil..

burak-henriqe/halil-volkan
seklinde bir dizilis olmalidir..

karsi cikanlar olacaktir ama elimizde umut kadar mucadele eden bir
forvet yok.o varken en azindan pozisyona giriyoduk.rakip defansin ileri cikmasina musade etmiyordu..simdi burak beyimiz kaba etini kaldirmiyor.
barcelonada koskoca messi sahanin her yerinde mucadele ediyor ama burak
top bekliyor.sen kimsin arkadas.bu ne haddini bilmemezlik.top gelirse gelir gelmezse koy seyine rahvan gitsin havasinda..
bir forvet hic mi baski yapmaz arkadas..bir topa git be mubarek..

Ahmet Öztürk
ben şu an kiii linç girişimini diyorum.. herhkes gönderilsin deniyor.. hatta şenol hoca bile.. demek istediğim onlardan bi farkımız olsun

O konuda haklısın. Şu durum da kelle istemek hiç birşeye çözüm değil. Yanlışları konuşabilsek belki en azından kendi içimiz de birlik oluşturabileceğiz..

Helvacı61
11.12.2011, 23:42
arkadaşlar takımın iskeleti dağıldı gelen oyuncularıdan celustka, zokora, halil şimdilik takıma monte edildi. bence sabretmek en güzeli bizim 30 milyon avroya kurulmuş bir takımı bir yılda kaybetme lüksümüz yok eksik kalan mevkilere takviye yapa yapa iyi bir takım kuracağız. mesela bu akşam cech dene oyuncunun asla trabzonspor da oynayamayacağını anlamış oldum. demekki yerine piotr oynamalı

TSunami_69
* Şu sahaya Ayakkabı atan abi iyiydi ya :) ikisinide atmış eleman ...
abi tek ayakkabıyı ne yapsı adam:D seksek mi oynasın

Nihat Günay
zonguldagin neresinden :D

ereğli.....

SEDAT
11.12.2011, 23:43
* Yanlız bu Aykut devamı süre alsa faydalı olucakmış gibi geldi bana , hem daha ne kadar kötü olabilir ki...

yanis1961

chelseaa:alkış:

samway
bence senol gunes taktık ozurludur ve emınımkı oyunu macı degıstırebılecek ne bır planı ne bır alternatıfı var elındekıler ne olursa olsun senın bır mantalıten olur ama senol hoca da bu yok

sımdı bakalım senol hocanın basarılarına geldıgınden bu yana sadece turkıye kupasını kazanmıs (onda da 2-3 maca o cıkmıs ) ve gecen senekı sampıyonluk (şikesiz) ...

evet basarılı gıbı sankı dı mı .) ama soyle dusunursek eger en formda tarıhının en ıyı yerlı kadrolarındna bırı yabancıların secımınde belkıde hemen hemen en basarılı donemınde bunlar gerceklestı fakat su ayrıntı var ıskeletı ersun yanal kurdu yabancıların yuzde 70 ı o getırdı dıgerlerını yonetım getırdı ve kurulu takımı guzel motıve ettı ve futbolcuların hırsı kolbastı ve taraftar gazı ıle bır yere gelındı

evet senol hoca sımdı top geldıgınden berı sende takımı yenıden yarat dendı takımın ortada
yenılgıden macı cevırcek bır cok mac geldı karsına takımın ortada
altyapıdan takıma ne kazandırdın takımın ortada
2 tane derbi oynadın 2 yenilgi takımın ortada

yanı anlıcagınız senol gunes aslında teknık olarak deıl ıyı bır ıdarecı olabılır fakat bu oyunun teknıgını bılmıyor hala mantalıte aynı kusura bakmayın ben ıstemıyorum senol hocayı lutfen hamilerin , tolunayların , şotaların önünü açalım heee dersenız kı bıraz tecrube ısterız dıye cagırın ersun yanal ı tekrar gerıye (sanırsam onuda mılletvekıllerı ıstemıyo!!!) tekrar bır ıskelet kursun ve herseye tekrar baslayalım cunku bu takımdan bır cacık olmaz bu ruhsuzlukla

Berat Akçay
11.12.2011, 23:44
Saha kapatma falan alalım .

61_Hasan_69
Bu seneye erkenden havlu attık gibi. Umarım avrupa biletini alacak sırada yer alabiliriz.

Nihat Günay
eeee tekrar ağrıdann şampiyyyyyooooooonnnnnnnnnnnnn

tekrar zonguldaktan trabzooooooooonnnnnnn

Erbay
11.12.2011, 23:45
Rakibe pres yapmadan kapanıp, aldığımız topları araya atmaktan başka hiçbir şey bilmiyoruz maalesef. Topun arkasına doğru geçip kademeli şekilde geçen her takım zorluyor bu yüzden bizi. Rakibin yarısı kadar mücadele-pres yok. Orta saha kurgumuz çok kötü. Herkes birbirinden uzak kopuk.

ccd6167

Bak biz Trabzonsporuz deriz hep,bizim için 2.likle 12.olmak arasında çok fark yoktur,hep şampiyon olmak isteriz,hep rakibimizi 3-5 golle yenmek isteriz,yenilsek bile eğer tabiri caizse dik oynadıkmı çokta üzülmeyiz,sahadaki takım o karadenizin hırçın dalgaları gibidir,hep bunu görmek,yaşamak isteriz,olmayınca küser kırılırız,canla başla mücadele etmeyene çok ağır sözler ederiz..biz böyleyiz
Şimdi futbolculuğunda bi mahareti olmayan(çok iyi hatırlarım,hakemin yüzüne bile tükürmüştür) bu adam
ligimizde bilmem kaç şampiyonluk yaşadı,keza milli takımda başarılar yaşadı,ülke dışında hatırı sayılır kulüplerde hocalık yaptı,yani oyunculuk yeteneğine endeksli değil hocalık kabiliyeti,sırf oyunculuğu nedeniyle ona eleştiri getirmemeyi anlayamıyorum,benimde bir taraftar olarak hocayı-yönetimi beğenmeme,istifalarını isteme hakkımın olduğunu düşünüyorum...
siz şampiyonluğun haricindeki kupaları eğer gerçekten çok büyük bir başarı olarak görüyorsanız,ben buna bişey diyemem,sizin görüşünüz,ama asıl başarı şampiyonluktur bana göre..
Trabzonspor camiasının yaşadığı travmalarda takımın başında kim vardı(daha yakın bir tarih olduğu için genç kardeşlerde hatırlayabilir)

aynen bu kulubun ne zaman basi sikissa senol hocayi basa getirdi 4 kere oldu hatta..

ikinci olarak sizin elestirdiginiz insan bi ogretmen..

adam ogretmen ogretmen..bakin buyuk yaziyorum OG-RET-MEN

bana hoca gostersene universite mezunu su ulkede..

sen hala sana gore basari sampiyonluksa bu takim gecen sene sampiyon oldu 96 da caldirlar 2005 de caldilar ve hepsinin basionda senol hoca vardi..

kendi sorunuza kendiniz cevap veriyorsunuz..

benim sinifimda 6 tane koreli cocuk var ve kiz haric 5 de senol hocayi sizden daha cok seviyor..

biraz saygi gosterin lutfen

Samet Yildirim
Yenildik malesef morelde kötü.

Cechin yaptigi bireysel hata cok kötü oldu üstüne üstün tartismali faul sonucu 1000 tane frikik vuran selcuk ve gol atamayan bu macta atmasi bellimizi kirdi bide sacma sapan kirmizi kart olmasi maci mafetti.

Bu macbiraz tuafti.

Yoksa GS birsey oynamadi yani bireysel hata gol sonrasinda ortada giderken 2-0 oldu...

-.-------------------

Bizim oyuncular su an allaha dua ediyorlar Lige birsey olsada ara verilse 1-2 ay...
Yürüyecek halleri kalmadi.

FC-ST-PAULI-61
Bu Kuddusi Müftüoglu fenerlidir ve Trabzonspor düsmanidir.Zokoraya bilerek kirmizi karti verdi bence.
Hicbisey yoktu orda.selcuga eboueye sari bile veremeyen Adam bize hemen kirmizi.

SEDAT
* Jaja'yla gelicek başarı varsın eksik olsun , fenere yenildikten sonra hiçbişey olmamış gibi gidip adamlarla eğlenmesini kaldırabilen varsa ona bişey diyemem tabi...

Cafer Bulur
Artik hoca kellesi degil futbolcu kellesi gitmelidir,Trabzonspor hickimsenin babasinin citligi degil.

Senol günes hatalar yapmistir,bu aksamda yapmistir sezon basindan beri de yapiyor ama senol günes Trabzonspor icin her zaman en iyisidir.

Ama yorgunlugu bahane edip de sahada gezinen futbolcuyaa hesap sormalidir,takimdan kesmelidir.

Trabzonspor yenilebilir,farkda yiyebililir ama bu aksamki kadar ezilmeye,diz cökmeye hakki yoktur.

Milyonlari kazanan bir futbolcunun sahada gezmesinin dolasmasinin nedeni olarak yorgunlugu bahane etmeye hakki yok.

Ya adam gibi oynasinlar ya da defolup gitsinler...

TSunami_69
11.12.2011, 23:46
O konuda haklısın. Şu durum da kelle istemek hiç birşeye çözüm değil. Yanlışları konuşabilsek belki en azından kendi içimiz de birlik oluşturabileceğiz..
yapılacak şey belli . revizyonn.. belki evet bi iki puan kaybedeceğiz ama olsun şimdi de kaybediyoruz. hiç değilse oyucularımızı kazanırız. devra arasında da çok değil iki transfer yeterli diye düşünüyorum. bir tanesi muhakkak yerli bi stoper serdar aziz olabilir. diğeri ise azıcık umut gibi sağlam basan forvet. yoksa diğer mevkilerin alternatifi takım içinde oluşur diye düşünüyorm

brushfield
Peki hocam Trabzonspor'a bu kadar ''travmalar'' yaşattığını iddia ettiğin Şenol hocayı gönderdikten sonra yerine kimi getirmeyi düşünüyorsunuz. Kimdir bu bizi şampiyon yapacak kişi.

Mustafa Ayazoğlu
nvEWRr3v1Wk

Kupayı aldık, şampiyon olduk. Bu yıl dağıldık vay beee

apachi61
3 5 2 takima uyacak sistemde hoca denr mi allah bilir

----------------------tolga--------------------

---giray------glowacki--------celustka---

------------serkan---------zokora-------------

-----aykut-------colman-----volkan---

----------------burak----halil----------------

Uzay Kaplan
Wilfred Domoraud (http://www.youtube.com/watch?v=LiDl6F8QHTs)

Beyler bir bakin bakalim jaja gibi olabilirmi bilmiyorum ama bana sitili ile olabilir gibi geliyor

► 1:50► 1:50 (http://www.google.de/url?url=http://www.dailymotion.com/video/xaf7c9_wilfried-domoraud_sport&rct=j&sa=X&ei=SCLlTvyHLceUswax4aWcCQ&ved=0CDcQuAIwAA&q=Wilfried+Domoraud&usg=AFQjCNEqFdcgp9j36kBz5OeL8ixaq3y6lw)
wilfried domoraud (http://www.dailymotion.com/video/xaf7c9_wilfried-domoraud_sport)

dailymotion.com8. Sept. 2009 - 2 Min.
wilfried domoraud

Ahmet Öztürk
Saha kapatma falan alalım .

Allah yazdıysa bozsun. Alacaksak da Gençlerbirliği maçında alalım. Orduspor maçında o stadda olmak demek benim için çok şey demek :)

OFLUTS61
11.12.2011, 23:47

bravo abi..fazla söze gerek kalmadi...

Tolga Kurt

Duygulandım..

yatara
siseyi tolganin yüzüne atan cocugu dövmüsler diye duydum dogrumu?

ccd6167
Bu seneye erkenden havlu attık gibi. Umarım avrupa biletini alacak sırada yer alabiliriz.

yaniliyorsunuz bence..20 mac oynicaz ve en 12-13 galibiyet alacagiz bak gorursunuz

TSunami_69
tekrar zonguldaktan trabzooooooooonnnnnnn
:alkış::alkış::alkış:tebrikler..

batugol
11.12.2011, 23:48
şenol güneş kalmalı
yönetim gitmeli
bazı arkadaşlar gençler oynasın bundan daha kötü olamaz diyorlar
ben de bu yönetim gitsin yönetimsizlik daha kötü olamaz diyorum

Fatih Öztürk
11.12.2011, 23:48
tekrar ediyorum arkadaşlar.şenol hocamız gitmelidir diyenlere cevap verme Zorunluluğunuz yok.cevap verirseniz saçmalamaya başlıyorlar.zaten tadımız kaçmış.eleştiriyse eleştiri sonuna kadar yapılır.

Mert Zaman
11.12.2011, 23:49
Şenol Hocaya Laf Yok Adamın Yapabilicek Bisiyi Yok 5 hafta once aynı kadroyla oynanıyordu fakat artık taktiği çözdüler...

Yaşar
Kendimi bildim bileli Gs ve Fb maçları benim açımdan sabırsızlıkla beklenen maçlardır.
Galatasaray'ın Fb ile çekiştiği yıllarda Fb takımına çelme takıp, Gs takımına karşı yumuşak oynamayı kabullenememişimdir.
Hatta ''Gs dostumuzdur'' lafı midemi en fazla bulandıran laftır.
Bir takımın her maçı kazanamayacağını idrak edebilen bir insan olmama rağmen yine de kabullenemiyorum bu maçlarda alınan yenilgiyi.
Bu maçtaki yenilgi ise bu yıl alabileceğim en büyük darbedir benim adıma.
Maçtan önce yapılanlar, maç sırasında takımın yenilgiyi kabuleden oyunu ve bizi sahada daha da ezdiren bir hakemle beraber, beni son derece rahatsız eden ve muhtemelen uyuyamayacağım bir gece yaşamama neden olacak.
AMa bunda en az suçlu futbolcular ve teknik kadrodur.
Haftada 3 maç yapan bir takımın futbolcular ile futbol dışında herşeyin oynandığı bir lide ''temiz'' kalabilen nadir insanlardan olan hocamıza yüklenmemek lazım.

61_Hasan_69
yaniliyorsunuz bence..20 mac oynicaz ve en 12-13 galibiyet alacagiz bak gorursunuz

Hedefteki isim Tolga degildiki..

hodlu
Şenol GÜNEŞ ne yapsın.Ağzıyla kuş tutsa yine olmuyor.Taraftara yaranamıyor.Halen adama taktik özürlüsü diyen beyin özürlüler,daum sendromlular var. Bu pislik içinde iki ayrı sezonda iki kez 82 puan toplamış ama mafya-şike kıskacında tacını giyememiş.Yazık adama vallahi.Suçu adam gibi Trabzonsporlu olmak...

matrix5782
11.12.2011, 23:50

Beyler bir bakin bakalim jaja gibi olabilirmi bilmiyorum ama bana sitili ile olabilir gibi geliyor

► 1:50► 1:50
(http://www.google.de/url?url=http://www.dailymotion.com/video/xaf7c9_wilfried-domoraud_sport&rct=j&sa=X&ei=SCLlTvyHLceUswax4aWcCQ&ved=0CDcQuAIwAA&q=Wilfried+Domoraud&usg=AFQjCNEqFdcgp9j36kBz5OeL8ixaq3y6lw)
wilfried domoraud (http://www.dailymotion.com/video/xaf7c9_wilfried-domoraud_sport)

wilfried domoraud

Sevgili Abicim Bunu 1 Dakikalık Videolarla Anlamamız İmkansız!

lazzz61
11.12.2011, 23:50
maçtan sonra bızım bı akçaabatlı abi birini iyi bi dovmus ama nıe dovdugunu bılmyıorum

E. Okan Bülbül
11.12.2011, 23:51
tek bildiğim şey saraçoğlunda rezil olacağız.ister sövün ister fenerlisin diyin ama durum bu.

olcay_61
11.12.2011, 23:51
türkiye kupası. tabi fenerasyon feneri kurtarıp uefadan ülke olarak ceza almazsak. ligi bu saatten sonra sallamaya gerek yok oynat işte yedekleri oynamayan adamları

Murat Acar
11.12.2011, 23:52
bu hucum hattindan kimseye bir fayda gelmez.
ozellikle halil kanat adami degil..

burak-henriqe/halil-volkan
seklinde bir dizilis olmalidir..

karsi cikanlar olacaktir ama elimizde umut kadar mucadele eden bir
forvet yok.o varken en azindan pozisyona giriyoduk.rakip defansin ileri cikmasina musade etmiyordu..simdi burak beyimiz kaba etini kaldirmiyor.
barcelonada koskoca messi sahanin her yerinde mucadele ediyor ama burak
top bekliyor.sen kimsin arkadas.bu ne haddini bilmemezlik.top gelirse gelir gelmezse koy seyine rahvan gitsin havasinda..
bir forvet hic mi baski yapmaz arkadas..bir topa git be mubarek..

Ya aslına bakarsanız şu taraftarımızı gördükçe gülesim geliyo Umut Bu takımda oynarken onu savunan ender kişilerden biri olarak Umutu her maç sonu linç edende bu taraftardı şimdi bakıyorumda Umutta Umut vay anasına Sen neymişsin be umut yüzümü kara çıkarmadığın için gidince kıymete binecek bu dediğimde bana gülenlere şimdi ben gülüyorum vesselam :) Ağlanacak halimize gülüyorum vesselam:(

batugol
11.12.2011, 23:53
fb yi iki maçta da yenelim bi de avrupaya gidecek şekilde ligi bitirelim benim için bu sene yeterli

samway
11.12.2011, 23:53
Şenol GÜNEŞ ne yapsın.Ağzıyla kuş tutsa yine olmuyor.Taraftara yaranamıyor.Halen adama taktik özürlüsü diyen beyin özürlüler,daum sendromlular var. Bu pislik içinde iki ayrı sezonda iki kez 82 puan toplamış ama mafya-şike kıskacında tacını giyememiş.Yazık adama vallahi.Suçu adam gibi Trabzonsporlu olmak...

benım yorumum bu arkadasım ama senın bana boyle hıtab etme hakkın yok yasın 33 benım 31 ben saygı duyarım buyuksun fakat buyuk gıbı davranmıyosun ama ben kucuk gıbı davranıp senı ALLAH a havale edıyorum saygılarımla.

Yaşar
11.12.2011, 23:54
Ayrıca lige havlu falan attığımız yok.
İlk 4'e girmek takımı Play-Off'a sokuyor ise hedefimiz ilk 4'e girmek ve yukarıdaki üçlüyle olan puan farkını 6 puan veya aşağısında tutmak olmalıdırr.

yatara
tek bildiğim şey saraçoğlunda rezil olacağız.ister sövün ister fenerlisin diyin ama durum bu.

fener macina senol hoca öyle bi hazirliyacaki takimi inaniyorum o macda hayatimizin mücadelesini verip en iyi topunu oyniyacagiz ve burda bugünki hezimeti hepimiz unutacagiz

aurora

Ama anladığımız bir şey var Alanzinho gibi zayıf oyuncuların artık takımda barındırılmaması gerektigi. Bize şoyle dev gibi bastıgı yerden ses getiren siyahi birkaç oyuncu lazım.

SALDIRAY
Sağlık olsun :o

Mustafa Demir
carsamba gencleri yeneriz hersey yoluna girer unutulur gider futbolda yenilmekte var en buyuk Trabzonnn

samway
senol hoca taktık ozurludur .

Nihat Günay
11.12.2011, 23:55
spor programlarında şike konusunda neler konuşuluyor. tekip eden var mı???

~UniCef~

Tesekkürler..

Ne yazikki Beyinsizlerle ayni Takimi tutuyoruz ..

Senol Günes bir bambaskadir.

Bende bazen ona cok üzülüyorum, yaw Adam FBli olsaydin seni Kral ila edeceklerdi. . Ama sen TSlisin , ve bende senden dolayi TSliyim tskler Büyük Kaptan , tskler Büyük Hoca

Mert Zaman
Umut Bulut Çok Koşan Çok Pozisyon Yaratan Eski Oyuncumuz Burak Koşmuyor Gol Atıyordu... Umut Bulut Yorgunluguna Gol Kaçırıyordu Ama Cabalıyordu Burak Press Yapsa Hareketli Olsa İleride Daha İyi Seyler Olur

brushfield

► 1:50► 1:50 (http://www.google.de/url?url=http://www.dailymotion.com/video/xaf7c9_wilfried-domoraud_sport&rct=j&sa=X&ei=SCLlTvyHLceUswax4aWcCQ&ved=0CDcQuAIwAA&q=Wilfried+Domoraud&usg=AFQjCNEqFdcgp9j36kBz5OeL8ixaq3y6lw)

wilfried domoraud
Hocam ben sana Hasan Üçüncü'nün 1 dakkalık bir videosunu hazırlarım aklın gider...

hodlu
Gelelim bu gece özeline. Tolga-Halil-Zokora-Giray-Glowacki-Serkan hariç diğerleri sahaya mesai saatini doldurmaya çıkmışlardı.Beyefendiler 55. dakikada oyunu bıraktılar.Yazık hepsine yazık...

Uzay Kaplan

dedigin dogruda 10 dakikaliklarina 5 milyon vermen gerek önemli olan
kesfetmek mesela bu cocuk daha 23 yasinda mahlesef fazla videosu yok;)

Mustafa Demir
moralinizi bozmamak icin benim gibi yapin birgun hicbir gazeteyi okumayin hicbir spor programina bakmayin :)

Nihat Günay
11.12.2011, 23:56
tv lerde şike konusunda neler konuşuluyor. takip eden var mı?????

E. Okan Bülbül
11.12.2011, 23:57
fener macina senol hoca öyle bi hazirliyacaki takimi inaniyorum o macda hayatimizin mücadelesini verip en iyi topunu oyniyacagiz ve burda bugünki hezimeti hepimiz unutacagiz

umarım dediğin gibi olur ama hiç ama hiç umudum yok.fark yememeye razıyım

Samet Yildirim
Terbiyesizlik yapmayin..

Hocanin yüzüne söylemeyeceginiz sözleri kullanmayin. Yüzüne ne söyleyebiliyorsaniz onu yazin arkasindan ona terbiyesizlik yapmayin.

Elestirin ama yüzünede söyleyebilecek seyi söyleyin. Burada aslan sonra yaninda kuzu olacak kadar duruma düsmeyin.

TSunami_69
siteye ilk girdiğimde üye sayısı 700 lerdeydi sanırım.saat ilerledikçe sayı 100 e kadar düştü. bu mağlubiyeti de böyle düşünüyorum. saat ilerleidkçe unutmamız gerekiyr. özellikle futbolcuların. gerekirse gitsinler evlerine interi yendiğimiz maçı seyretsinler. özgüvenleri geri gelsin. çünkü çok değil 2 gün sonra kritik bi maç var. hele hafta sonu ölmeden cehennmemi göreceğiz herhalde kadıköyde. yanlış anlaşılmasın fenerli tarftarları zebani gibi görmeye başladım

~UniCef~
Yaa Kadro kisitli, SL katilacagimizi bes gün önce Haber almis bir Takimimiz. Yani 20 Milyon $ ekstra Para gelecegini bes gün önce Haber almis bir Takim`dan bahsediyoruz.

Bu Kadro ile , bu basarilara Sapka cikartilir

U.Sadıkoğlu
Her kaybettiğimizde savunulan isimler => Umut, Jaja...

Her kazandığımızda savunulan isimler => Burak,Zokora...

:D

Ahhh ulan ahhh kafayı yiyeceğim artık.

Nihat Günay
Gelelim bu gece özeline. Tolga-Halil-Zokora-Giray-Glowacki-Serkan hariç diğerleri sahaya mesai saatini doldurmaya çıkmışlardı.Beyefendiler 55. dakikada oyunu bıraktılar.Yazık hepsine yazık...

bravo. işin özeti budur

hodlu
11.12.2011, 23:58
Şimdi sallayanlar Şenol GÜNEŞ öncesi ne hallerdeydik, sonrası ne hallere geleceğiz bir düşünsün sonra kafayı yastığa koyup uyusun....

brushfield
Lütfen Şenol hocayla özürlü kelimelerini aynı cümle içinde kullanmayalım sonra kalbinizi kırınca biz de üzülüyoruz...

TSunami_69
futbool cahili olduğunu düşünüyorum

Ertan OKUMUŞ
11.12.2011, 23:59
aynen bu kulubun ne zaman basi sikissa senol hocayi basa getirdi 4 kere oldu hatta..

ikinci olarak sizin elestirdiginiz insan bi ogretmen..

adam ogretmen ogretmen..bakin buyuk yaziyorum OG-RET-MEN

bana hoca gostersene universite mezunu su ulkede..

sen hala sana gore basari sampiyonluksa bu takim gecen sene sampiyon oldu 96 da caldirlar 2005 de caldilar ve hepsinin basionda senol hoca vardi..

kendi sorunuza kendiniz cevap veriyorsunuz..

benim sinifimda 6 tane koreli cocuk var ve kiz haric 5 de senol hocayi sizden daha cok seviyor..

biraz saygi gosterin lutfen
Bak sevgili kardeşim birinin istifasını istemen,onu yeterli görmemen saygısızlıkmı oluyor yani,onun kişilğine lafmı söyledik,ayrıca bu kulübe başkanlık yapacak kapasitede bir futbol adamı kendisi,ama iyi bir t.direktör değil,şimdi bunları dile getirmek saygısızlıkmı oluyor??Ama sizde haklısınız,çünkü toplum olarak eleştiriye tahammülsüz yetiştirildiğimiz için yapanı saygısızlıkla suçluyoruz

Erdinç Dilek
millet 14 maç yapmış biz 24 maç yapmışız bizim ligi bitirmemize 10 maç kalmış... o kadar da seyahat çabası, mazaret mi? bir yere kadar... evet büyük takımsan bunlara hazırlıklı olmalı ve alternatif planların çoktan hazır olması gerekirdi...

~UniCef~
* Yanlız bu Aykut devamı süre alsa faydalı olucakmış gibi geldi bana , hem daha ne kadar kötü olabilir ki...

Yani , Genclerbirligi Macin`da hem Aykutu hem Volkan , ikinci Yari`da yada son Dakikalarda Ereni soksa cok güzel olacak.

Ama tabiki Hocanin taktiri

matrix5782
12.12.2011, 00:00
Hocam ben sana Hasan Üçüncü'nün 1 dakkalık bir videosunu hazırlarım aklın gider...

Gitmez !!! Bir Video Bir futbolcunun ''En'' lerinden yapıldığı için Dikkate almam Sadece Boyuna Posuna Bakarım :) Sitli Beni ilgilendirmez.. :9

brushfield
12.12.2011, 00:01
Edit......

mehmets29
trabzonspor taraftarıyız takım on maç üstüste yenilse de. kesinlikle bence taraftar bugün rezaletti. şelçuğu ıslıklamak, önceki maçda egemeni ıslıklamak takıma hep zarar verdi. her zamanki gibi on yerden farklı ses çıktı. en yakın zamanda yeni stadımız yapılır inşallah.
dk yetmişte taraftar stadı boşaltmaya başladı...!

~UniCef~
Bu kadar Nankörlüge pes dogrusu.

oku`dukca Midem bulaniyor.

Tekrar yazip yatacagim .. tskler Senol Günes.

matrix5782
dedigin dogruda 10 dakikaliklarina 5 milyon vermen gerek önemli olan
kesfetmek mesela bu cocuk daha 23 yasinda mahlesef fazla videosu yok;)

Türkiyeye Transferi Zor Olur Ozaman :)

Shotanın Bir Sözü var Türkiyede transfer Youtube Videoları ile yapılıyor. :) Doğru ve yerinde Bir tespit. :)

Fatih Öztürk
vermeyin şenol hoca düşmanlarına cevap.
cevap vermeyin şenol hoca düşmanlarına.
düşmanlarına cevap vermeyin şenol hocanın.
şenol hocanın düşmanlarına cevap vermeyin.

yanis1961
12.12.2011, 00:02

wilfried domoraud

edit. özür dilerim

http://m.gmgrd.co.uk/sbres/827.$plit/C_67_article_2045957_body_articleblock_0_bodyimage .jpg?26%2F02%2F2009%2015%3A00%3A05%3A093 buymuş

hodlu
12.12.2011, 00:02
Hayatımda ilk defa 60. dakikada 'Allahım birşey olsa da maç yarım kalsa' diye dua ettim.Yahu dünya üstünde 10 kişi kalan ilk takım bizmiyiz.Bilbao deplasmanında 90 dakika 10 kişi oynadık. Bu kadar pes eden bir takım olmaz...

Erdinç Dilek
12.12.2011, 00:03
Canınız sağolsun beyler ama bi daha da bu kadar kötü olmasın...

Nihat Günay
Bu kadar Nankörlüge pes dogrusu.

oku`dukca Midem bulaniyor.

Tekrar yazip yatacagim .. tskler Senol Günes.

içimden geçenleri yazmışsın. bu kafada gittikçe bizim hayatta iki yakamız bir araya gelmez.

TSunami_69
Ben de senin futbol cahili olduğunu düşünüyorum.
o niyeymiş... şenol güneşe yapılan saygısızlıklara göz yummadım diye mi

matrix5782
yanis1961 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=42073)

Dostum dediğin İnsan Senden 21 Yaş Büyük

Armağan Dere
Emre Çolak ve Semih oynarken Gs'de..
Bizde niye Sercan ve Eren aylardır kadroya giremiyor..
Burak Yılmaz da yedeğe çekilmeli artık
Ayıptır bu kadar mahkum oynayan bir Trabzonspor görmedim ben..
Adamlar son 25 dk top dolandırdılar..
Henrıque ve Adrian'dan da iyi kazık yedik..
Volkan Şen neden oynamadı..
Oynasa daha mı kötü olurdu..

Mustafa ÖZDEMİR
12.12.2011, 00:04
trabzonspor taraftarıyız takım on maç üstüste yenilse de. kesinlikle bence taraftar bugün rezaletti. şelçuğu ıslıklamak, önceki maçda egemeni ıslıklamak takıma hep zarar verdi. her zamanki gibi on yerden farklı ses çıktı. en yakın zamanda yeni stadımız yapılır inşallah.
dk yetmişte taraftar stadı boşaltmaya başladı...!
bayan taraftarların sesleri daha çok çıktı ...

hodlu
vermeyin şenol hoca düşmanlarına cevap.
cevap vermeyin şenol hoca düşmanlarına.
düşmanlarına cevap vermeyin şenol hocanın.
şenol hocanın düşmanlarına cevap vermeyin.

Ağzına-yüreğine-parmaklarına sağlık.................................

yatara
aci ama gercek bizim takimda hic bir oyuncu ceza sahasi disindan vuramiyor -.-

samway
12.12.2011, 00:05
futbool cahili olduğunu düşünüyorum

ozaman sıze soruyorum bızım taktıgımız ne ? bugun dun şampıyonlar lıgı daha oncekı sıvas macı bjk macı hangı taktıklerle oynadık macı yenıkken galıp duruma gecırebılmek ıcın ne taktıgı verdı hoca ? ya da sıvas da cok kotu oynarken karambol gollerıyle 2-1 one gecınce sonra nasıl bır taktık uyguladı ş.liginde yunanıstan gıbı defans yapan bır takım tolga olmasa belkı sıfır puan cekebılcek takımı hangı taktıkle oynattı oyuncu degısıklıklerındekı taktıkler neydı

beyler kımse trabzonspor dan ustun olamaz yanlısı varsa soylerız konusuruz ıyı bır ınsan olması guzel mesajlar vermesı ıyı bır teknık (ustune basarak soyluyorum) teknık tek-nık dırektor olması anlamına gelmez

bugun yenıldık dıye konusmuyorum ben yıne sahıp cıkarım senol hocaya bızım takımımız bu ama burda tartısıyosak fıkrımızı dıle getırırız ve benım fıkrım de budur bız sampıyon olsak da bunda teknık acıdan senol hocanın payı olamaz heee baska payları belkı yuzde 100 dur ama teknık acıdan maalesef yetersız

Samet Yildirim
Hayatımda ilk defa 60. dakikada 'Allahım birşey olsa da maç yarım kalsa' diye dua ettim.Yahu dünya üstünde 10 kişi kalan ilk takım bizmiyiz.Bilbao deplasmanında 90 dakika 10 kişi oynadık. Bu kadar pes eden bir takım olmaz...
Ozamana geri dönelim yine savasiriz.

Bugüne gelelim yine pes ederiz.

Futbolcular bitmis ölmüs...

Allaha dua ediyorlar ya lige birsey olsada 1-2 ay ara verilse...

Uzay Kaplan

Shotanın Bir Sözü var Türkiyede transfer Youtube Videoları ile yapılıyor. :) Doğru ve yerinde Bir tespit. :)

Orda hakliymis iste:alkış:

yanis1961
yanis1961 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=42073)

Dostum dediğin İnsan Senden 21 Yaş Büyük

ama dediği futbolcunun ismini yazdığımda garip şeyler çıktı üstad.yani şu gelen bukalemunlar varya eğlenmek için gelenler o yüzden şüphelendim sürç-i lisan ettiysem affola

Mert Zaman
12.12.2011, 00:06
aci ama gercek bizim takimda hic bir oyuncu ceza sahasi disindan vuramiyor -.-
Aslında Vuracak Oyuncu Cok Fakat Vuracak Pozisyonu Üretemiyoruz Yoksa Colman Burak Halil Adrian İyi Vuran Oyuncular Normalde Biz Anormallerdeyiz (MALESEF)

unal.hso
12.12.2011, 00:07
Şenol Hoca'yı eleştirenlere lafım yok tabi ki eleştiri olacak.

Ancak istifa + laf edenlere yazıklar olsun.Adam takımın başına geldi.Uyuyan takımı uyandırdı.Türkiye kupası ardından Süper Kupa kazandırdı takıma.Ve üstüne'de kupa gelmesede bizi şampiyon etti.Kimse inkar edemez.Eden fenerlidir zaten !

Ciddi bizim 'bazı' taraftardan nefret ediyorum.Facebook'ta olsn başka yerde olsun yorum falan okuyasım gelmiyor.Futbolcuya hocaya yönetime küfürden başka bişe yok.Millete kolay geliyor laf etmek.Kolaysa gidin siz Trabzonspor'un başında olun sonra konuşun.

matrix5782
ama dediği futbolcunun ismini yazdığımda garip şeyler çıktı üstad.yani şu gelen bukalemunlar varya eğlenmek için gelenler o yüzden şüphelendim sürç-i lisan ettiysem affola

Zannetmiyorum!!

Berat Akçay
ççççççççççççççç

Ertan OKUMUŞ
Yaa Kadro kisitli, SL katilacagimizi bes gün önce Haber almis bir Takimimiz. Yani 20 Milyon $ ekstra Para gelecegini bes gün önce Haber almis bir Takim`dan bahsediyoruz.

Bu Kadro ile , bu basarilara Sapka cikartilir

Peki Ş.Ligine alınmasaydık sizce bu transferler lig için yeterlimiydi,eğer hayırsa cevabınız bu sene şampiyonluğa oynamayacakmıydık gerekli transfer yapılmadı

ccd6167

bsimdan gecen olayi anlatayim size.

kankam sultanahmette otelde calisyor..olay haziranda oluyo..benimde ankaradan misafirlerim geldi arabayi onun otelinin otoparkina biraktim sultanahmette geziyoruz misafirlerle..sonra ben arabayi almak icin otele gittim lobide metin diyadin 2 tane menejer youtubedan futbolcu izliyorlar saka degil canli canli gordum ..ama metin diyadini gorsen (defans oyuncusu icin) ufff bu adam cok iyi bu adami alabiliriz falan diyo saka degil bu.

neyse ben ayrildim sonra menejer demiski ugura kankime ugur demis ordusporun demis rakipkerine bol bol oyna kesin duserler demis bu sene...

ne yazikki dogru topcular youtubedan izlniyo turkiyede

Tyler Durden
yoneticiler buna nasil musade ediyor..
hayir sanirsin senol hoca'ya kufrettiler..bu ne tahammulsuzluktur arkadas.
kendinize gelin.terbiyesizlik yapmanin luzumu yok..

Nihat Günay
bencil oynayan futbolcu sahada ter döken diğer 10 arkadaşını eşek yerine koyan futbolcudur.

Burak Yılmaz haftalardır arkadaşlarını eşek yerine koymaktadır.

Bir an önce, trabzonsporun maç kazanmasının, kendisinin gol atmasından daha kıymetli olduğunu idrak etmesi gerektiği aşikardır.

Ya da gitsin tenis falan oynasın...

yanis1961
12.12.2011, 00:08
Zannetmiyorum!!

düzelttim mesajımı üstad hata bendeymiş

hodlu
Volkan-Sapara bu ikisi sakat ya da cezalımı.Ben bilmiyorum.Keşke kadroda olsalardı ama demekki hoca onları da yeterli görmüyor kadroya almadığına göre.............

Uzay Kaplan
edit. özür dilerim

http://m.gmgrd.co.uk/sbres/827.$plit/C_67_article_2045957_body_articleblock_0_bodyimage .jpg?26%2F02%2F2009%2015%3A00%3A05%3A093 buymuş

önemli degil ;)

Punisher-61
12.12.2011, 00:09
bugün taktiksel anlamda sinifta kaldi senol hoca...82de alanzinhodan ne gibi mucize bekliyordu merak ediyorum...adrian ve henriquenin degilde genclere artik daha fazla ilgi göstermesi gerek...

ve 32 kisilik kadroda her maglubiyetten sonra yogun mac trafigini neden olarak kullanirsan kusura bakma ama o zaman rotasyon denen bisey var onu beceremedin hoca..

sampiyonlar ligi bitti avrupa liginde bu futbolla zaten bi gramm sansimiz yok bakalim ondan sonra mazeret ne olacak

yanis1961
12.12.2011, 00:10
önemli degil ;)

ya gerçekten özür dilerim üstad ben daha yeni foruma üye oldum. bu ismi yazınca garip 2 resim çıktı bende bukalemunlardan sandım seni tekrar kusuruma bakma:)

matrix5782
12.12.2011, 00:10
bsimdan gecen olayi anlatayim size.

kankam sultanahmette otelde calisyor..olay haziranda oluyo..benimde ankaradan misafirlerim geldi arabayi onun otelinin otoparkina biraktim sultanahmette geziyoruz misafirlerle..sonra ben arabayi almak icin otele gittim lobide metin diyadin 2 tane menejer youtubedan futbolcu izliyorlar saka degil canli canli gordum ..ama metin diyadini gorsen (defans oyuncusu icin) ufff bu adam cok iyi bu adami alabiliriz falan diyo saka degil bu.

neyse ben ayrildim sonra menejer demiski ugura kankime ugur demis ordusporun demis rakipkerine bol bol oyna kesin duserler demis bu sene...

ne yazikki dogru topcular youtubedan izlniyo turkiyede

Daha Kötüleride Var ya :) Boşver Savunma Mekanizmamı Zorlamak İstemiyorum.

Hasan Algan
12.12.2011, 00:11
bu takımı bu hale getiren ve polonya sığırlarını takıma toplayan sadri şener ve onun harika transfer ekibidir.. ortada takım yok.. kmse şenol hocaya sallamasın.. bugün sahada oynayan 2 kişi vardı 1-colman 2- halil.. gerisini çöp tenekesine.. şenol hocaya sallayanlar 3 sezon önce şenol hoca gelende takımın halini hatırlasınlar..

samway
bencil oynayan futbolcu sahada ter döken diğer 10 arkadaşını eşek yerine koyan futbolcudur.

Bir an önce, trabzonsporun maç kazanmasının, kendisinin gol atmasından daha kıymetli olduğunu idrak etmesi gerektiği aşikardır.

bence sorun burak da deıl sorun bellı bır duzenın olmayısında hatırlıyomusun gıray ın roportajını burak ı cok arıyoruz dıyodu sonra zokora mac nolur dendıgınde burak olur dedıgını yanı takımda herkez burak a bakıyo ve bugun burak yıne ılerde gezındı durdu artık burak takımın papaz ı oldu buraga bunu saglayan senol hoca nın dusunmesı gerekır ne burakmıs arkadas adam kotusunde ıyısınde her daım 11 de kesılmez armada ... ne dıyelım

Sefer A.
* Jaja'yla gelicek başarı varsın eksik olsun , fenere yenildikten sonra hiçbişey olmamış gibi gidip adamlarla eğlenmesini kaldırabilen varsa ona bişey diyemem tabi...

kabul ediyorum beni de üzmüstür bu olay ama sonuçta saha disinda olan bir olay bu, ve sahada fb'ye karsi kariköy'de ayakta kalan ve en iyi oynayan oyuncumuz Jajà degil miydi ??
ve sormaktan bikmayacagim bikmiyorum yine soracagim :
adrian'in Antep'te yaptigi hareket, yerde yalandan yere sakat numarasi yapip topun geldigini görünce birden ayaga kalkip kosmasi .
bunu kaldirabilen var mi ?
eger Trabzonspor taraftariysaniz kaldiramazsiniz, kaldirirsaniz Trabzonspor taraftari degilsiniz
bu kadar basit

SEDAT
* Millet Queresma , Elmander, Yobo , Stoch vs...ile oynarken , bu eldeki kısıtlı kadroyla 3 gün evvel Fransa'da ölümüne defans yapmış takım, pardon ama Şenol Hoca'dan ne gibi bir taktik deha bekliyordunuz....

hodlu
Bmn yöneticilerini aciilen göreve çağırıyorum. Böyle rezillik olmaz.Şenol GÜNEŞ gibi bir insana bu kadar hayasızca yazıları yazanlar neden cezalandırılmıyor anlamıyorum.Ben iki yıl önce bir futbolcumuza 'kazma' dediğim için 1 hafta ceza aldım.
Bmn yöneticilerinden acilen duruma müdahale istiyorum.Artık bıçak kemiğe dayandı....

ccd6167
12.12.2011, 00:12
Daha Kötüleride Var ya :) Boşver Savunma Mekanizmamı Zorlamak İstemiyorum.

2 transfer haberi verde ortam neslensin abi :D

Fatih Öztürk
12.12.2011, 00:12

şiddetle katılıyorum...

ccd6167
12.12.2011, 00:14
* Millet Queresma , Elmander, Yobo , Stoch vs...ile oynarken , bu eldeki kısıtlı kadroyla 3 gün evvel Fransa'da ölümüne defans yapmış takım, pardon ama Şenol Hoca'dan ne gibi bir taktik deha bekliyordunuz....

yada nolcak o.c engin adamin yuzune vurur 2 mac ceza alir ama bizim burak bilbao macinda ufak tekme attigi icin noldu 3 mac ceza..

abi konusulcak konu cok aslinda bakma sen

federasyon 2-3 macimizi erteleyebilirdi ama biz istemedik bence..

ne yazikki yonetimin sucu cok ama cok..konuslcak cok sey var ama burada anlama ozurlu cok

inadina61_08
30 tane topçu 18 kişilik kadroya bakınca aklıma gelen mantık şu;
Öne geçersek Celutska kanada geçer serkan ortaya alırım pres yaparım,
geri düşersem(kırmızı olmasaydı)alan girer adrian çıkar, aykutda mustafada(celutska yada) ilerleyen dakikalarda orta sahaya koydummu bunlar gol atamaz...
Şenol Güneşi eleştirmeye kıyamayan ben eleştiri yapmak istiyorum bunları düşündü nereden biliyorum iki yıldır oyuncu değişikliği sakatlık yoksa 60.dakikadan önce bir iki kez oldu, girenler aynı, çıkanlar genelde aynı, birşeyler değişmeli ve bence önce TÜm transfer yetkisi Şenol Güneşe eline paraları sayarak yapılmalı, Transfer izleme komitesi benden daha fazla Trabzonsporlu belki ama bir an önce zarar verdiklerini görüp bu işi bırakmalı yada daha organize olmalı ve menejerlerin elinden bir an önce kurtulunmalı, 1 liralık adamları bize 5 e itelemişler ekonomik anlamda büyük başarı birde adamlar naz yaptılar 5 e vermesekmi diye, hey Allahım, Zararın neresinden dönerseniz kardır bu sene tüm gelirleri saçma sapa transferlerde israr etmekden vazgeçmeliyiz...Birde Şenol Hocam gençlere fırsat verirdi neden yapmıyor???bilen varmı..

Ömer Kibar
Uzun zamandır bu kadar isteksiz bir Trabzonspor izlemedim.

İster CL'den elenmenin üzüntüsü olsun , ister üstü üste maç yapmak olsun ama bu kadar kötü olmamalıydık.

Oyuncular yorgunsa Eren , Sercan vb. gençlerimiz oynasın ama mücadele etsin..

Bu şekilde ruhsuz oynayıp yenilmektense mücadele ederek daha farklı yenilelim bu kadar üzülmezdim.

TSunami_69
olmazsa bu burağı el birliğiyle evlendirelim. belki düzelir o zaman

Nihat Günay
12.12.2011, 00:15
BMN yöneticileri. Burası Trabzonspor un en elit organizasyonu. Lütfen Şenol Hoca nın destursuz eleştirilmesine engel olunuz.

Şenol Hocam: RUHUN YETER......

ccd6167
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150442075239849&set=a.398437249848.170257.288214984848&type=1&theater

oooooooooooo buyuk trabzonspor taraftari buyurun...helal olsun size..

Trabzonspor Trabzon sehrine fazla bi sehirdir

Samet Yildirim
Eylül den bugünkü tarihe kadar...

Adrian 25 mac oynamis...
Giray 22 mac...
Zokora 20 mac...
Serkan 21 mac...
.
.
.

Dünya Yildizi Messi ise 24 mac..
Xavi 23 mac...
Benzema 20 mac...
.
.
.

Adrianin ortalamasini vuracak olursak 4 günde bir mac....

Bunu Xaviler...Messiler...Benzemalar su an oynamiyor...

Onun icin fazla elestiremiyorum...malesef puan olarak geride kaldik ama play off olmasi isimize bu sene yaricak...

insallah toparlariz...

Murat'
Arkadaşlar şişe atan o vatandaşın bu yeni yasaya göre çekeceği ceza nedir acaba ?

Tayfun Aydın
12.12.2011, 00:16
Bu kşam emre çolak dene s.çan kılıklı topçu oldu.2. yarı top oynamadık yazık

hodlu
12.12.2011, 00:16
Bu gece Yönetim Kurulu resmen bitmiştir.Bir Allahın kulu çıkıp tv'lerde iki kelime etmiyor.Haksız bir Kırmızı kart var susuyor bizimkiler.Allah aşkına gidin sayın Şener.Bırakın gidin artık yeter....

Mert Zaman
12.12.2011, 00:17
Trabzonsporumuzun Gözdesi Gignac
http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/449.jpg
Trabzonspor, Marsilya'da bir türlü istediği performansı sergileyemeyen forvet oyuncusu Gignac'ı devre arası kadrosuna katmak istiyor.

Şampiyonlar Ligi'nde Lille takımı ile deplasmanda oynadığı maç için Fransa'ya giden Trabzonsporlu yöneticilerin, Marsilya'da forma giyen Gignac'ın temsilcileri ile bir araya geldiği öğrenildi. Marsilya'da mutsuz olan 26 yaşındaki Fransız futbolcuyu kadrosuna katmayı çok isteyen bordo mavili yöneticiler, Robert Vittek'in sakatlığının ardından kadroda bir derinlik oluşturmak istiyor. Gignac'ın bonservis bedelinin şu an için yüksek olduğu ancak pazarlıklar sonucunda bu fiyatın daha aşağı çekilmesi için çalışılacağı belirtildi.

Mustafa Demir
inanirmisin hicbir internetsitesine girmek isttemiyorum bu durumlarda face tvitterda dahil sadece bmn de olmak bana huzur veriyor hepimiz ayni dutgulari paylasiyoz ondan snairim

yüregimts
volkan neden yoktu...Bıraksın artık hoca adrianı henqire yi koysun sercanı aykut u en azından daha yürekli onlarlar...

SEDAT
yada nolcak o.c engin adamin yuzune vurur 2 mac ceza alir ama bizim burak bilbao macinda ufak tekme attigi icin noldu 3 mac ceza..

abi konusulcak konu cok aslinda bakma sen

federasyon 2-3 macimizi erteleyebilirdi ama biz istemedik bence..

ne yazikki yonetimin sucu cok ama cok..konuslcak cok sey var ama burada anlama ozurlu cok

* Burdaki çoğunluk kendini Barça taraftarı zannediyor , dün akşamki el closico'nunda üzerimizde olumsuz etkisi olduğunu düşünüyorum , millet maçı izlerken Real Madrid-Trabzonspor gibi izleyince ortaya bu sonuç çıkıyor...

Ertan OKUMUŞ
12.12.2011, 00:18
Site yöneticilerine sesleniyorum;
Şenol Hocayı eleştirmek yasak,onu eleştirenlere hakarete varan yorumlar serbestmidir???

hodlu
BMN yöneticileri. Burası Trabzonspor un en elit organizasyonu. Lütfen Şenol Hoca nın destursuz eleştirilmesine engel olunuz.

Şenol Hocam: RUHUN YETER......

Site yöneticilerine tekrar sesleniyorum.Bu rezilliğe son verin lütfen...

E. Okan Bülbül
Arkadaşlar hayal kurmaya gerek yok.

Defanstan başlayayım.Stoperlerimiz Giray ve Glowacki.Glowacki 32 yaşında ve bu maç temposuyla bence iyi bile oynuyor.Topu oyuna sokmada yetersiz.Giray canla başla mücadele ediyor ama aldığı her topu taca atıyor hatta auta.Gereksiz fauller yapıyor.Serkan eski serkan değil sebebinide önünde sürekli oynayan ve iyi anlaşabileceği birilerinin olmamasına bağlıyorum.Celustka da hantal kalıyor.Cech ise çok ruhsuz oynuyor gibi geliyor bana.Geri dönüşlerinde sıkıntı var kademe anlayısı zayıf.Yada bizde öyle oynuyor.Cale defansıf olarak daha ıyıydı.Hatta suankı Cech mı Cale mi dersek Caleyi tek geçerim.Defansa komple baktığımızda işte budur diyebilecegimiz komple bir oyuncumuz yok.İşin ilginc yanı 2 stoperimizin yedeği Mustafa yumlu.Yani 3.bir stoperimiz yok diyebiliriz.

Orta Sahaya bakarsak Colman ve Zokora işin yükünü çekiyor.Bence Colman ve Zokora iyi bir ikili değil . Zokora çok defansif kaçıyor orta sahayı geçmiyor kaçak dövüşüyor bir çok maç.İstediği maçlarda iyi oynuyor.Bu tempoda yaşına bakılırsa iyi sayılabilir.Adriana geçersek ne bir 10numara ne bir kanat oyuncusu.Ben adrianı cozemedim.Kanatlara geçtiğimizde sol kanadımız Halil.Halil mücadeleci bir futbolcu ancak en son değerlendirilmesi gereken yer bence kanatlar.Çünkü çalım yeteneği yok ve hızlı değil.Bir de sağ ayaklı oldugunu dusunursek sol kanatta ofansif anlamda bir verim beklemek hayalperestlik olur.Sağ kanatta kimi zaman serkan kimi zaman volkan oynuyor.Bence Volkanda ısrar edilirse iyi sonuclar doğurabilir.Orta sahamızda yaratıcı oyuncu yok.Kanatlarımızda da.Adam geçip orta açacak kim var ? Hadi ortayı geçtm ilerde kafayı kim vuracak.

Forvetimiz zaten belli . sistemde belli geriye yaslan burağı araya kaçır atarsa atar.Bunu artık herkes çözdü.Aslında çok şey daha yazabilirim ama hepimizin bildiği şeyler.Bu maç temposuyla bu kadroyla bu kadar olur.Fener maçındada işimiz şansa kaldı başka bişey değil.

matrix5782
12.12.2011, 00:19
Takım ,Hoca,Taraftar mental olarak Yoruldu.

Burada devreye Girecek olan Rotasyon ,bunun içinde ya güvensizlikvar yada yeterli değil!!!

Zokora Sarı kartlık Pozisyonda kırmızı kart ile atılınca takık oyundan düştü.

bu mental yorgunluğun ileri evresi Stres kırıkları yada sakatlıklarıdır.

önceki Federasyonlara nazaran Fb,GS ve BJk nin Hafatalarca ertelenen maçlarından sonra 20 günde 7 maç oynamak da her yiğidin harcı değil.

takım olmak zor olgu ,takımın şuan isteği şey dinlenmek buda mümkün gözükmüyır.

Takım Kaptanına Su Şiseşi Atan Skor taraftarı maça bedava girip takıma 100-150 milyar zarar veriyorsa.taraf değil bertaraf olmalı.

Şenol Güneş Beğenmeyenler Alex Fergusonu izlesinler tabi Sabır edebilirlerse.

Samet Yildirim
Volkan-Sapara bu ikisi sakat ya da cezalımı.Ben bilmiyorum.Keşke kadroda olsalardı ama demekki hoca onları da yeterli görmüyor kadroya almadığına göre.............
Volkan hafif sakat.
Sapara kadroda yok.

Simdi sapara bukadar kötüde mi kadroda olmuyor mesela, ben buna inanmiyorum...Yani oynadigi futbola göre aldigi süre cok az zaman zaman rotasyon yapilabilir.

Aykut antepde iyi oynadi herkes begendi daha sahada göremedik cocugu.

Rotasyonu bana göre iyi kullanamadik arti yerli oyuncu sayisi kalite olarak az olmasi sikinti olusturdu.

Murat'
Samet Adrian 25 maç oynamış tamam anladık yorulmuş, peki bozuk saatin bile günde iki kere doğruyu gösterdiği bu devirde bu adam ne yapmış, sen bize bunu anlatsana, hangi maçta fark yaratmış, hangi maçı kazandırmış.

Ahmet Öztürk

Abi ilk kez seninle aynı fikirde değilim sanırım :) Şenol Hoca'dan şöyle bir taktik beklerdim. Eren Albayrak, Sercan Kaya, Aykut Akgün direkt 11 başlayabilirdi. Karşında ki rakip Emre'sini Semih'ini kullanıyor. Biz niye kullanmayalım...

hodlu
Site yöneticilerine sesleniyorum;
Şenol Hocayı eleştirmek yasak,onu eleştirenlere hakarete varan yorumlar serbestmidir???

Şenol hocaya 'özürlü' demek yasak kardeşim. Eleştirsenler ama hakaret etmesinler....

Mert Zaman
12.12.2011, 00:20
Eleştri Tama Fakat Hakaret Olmuyo Kurallar Gereğii :S

Murat'
12.12.2011, 00:20
Şenol Güneş transfer döneminde neler oldu neler bitti, çıkıp anlatsın lütfen.Şenol hoca neden bu gibi konularda yumruğunu masaya vurmuyor, vuramıyor anlayamıyorum.

Semih Kırsüleymanoğlu
12.12.2011, 00:21
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150442075239849&set=a.398437249848.170257.288214984848&type=1&theater

bu nedir ya.Inter gelir cicekler veririz besiktas gelir bizim adimimiza onlarin formalarini giyerler. gs gelir onlarin formalarini giyerler poz verirler. Gelen giden salliyor bize inanin üzülmüyordur bu karektersizler. Sonucta gs bizim kardes takim vs vs.
Benim sevdigim Trabzon ve Trabzonspor bu degil.

Mustafa Demir
12.12.2011, 00:21
onu bunu bilmem serkan bu takimdan gonderilmeli takimin en zayif halkasi

Punisher-61
12.12.2011, 00:22
adrian mi yorgun güldürmeyin adami... bu adam en son ne zaman 90 dakika tam oynayabildi...ya 2. yari oyuna girmistir sifir katki sagladi
veya ilk 11de sahaya cikti 60-70e kadar...yine sifir katki..

FC-ST-PAULI-61
Samet Adrian 25 maç oynamış tamam anladık yorulmuş, peki bozuk saatin bile günde iki kere doğruyu gösterdiği bu devirde bu adam ne yapmış, sen bize bunu anlatsana, hangi maçta fark yaratmış, hangi maçı kazandırmış.
Ne Samet hala Adriani mi koruyor?:D:D

samway
Şenol hocaya 'özürlü' demek yasak kardeşim. Eleştirsenler ama hakaret etmesinler....

bak guzel kaardesım senol hocaya ozurlu dıyen yok cumlelerde bır ozur arama ama ılla ozurlu kelımesıne cok takıldıysan bana beyın ozurlu dedıgın ıcın oncelıkle senın ısın yok burda

inadina61_08
Şenol Güneş transfer döneminde neler oldu neler bitti, çıkıp anlatsın lütfen.Şenol hoca neden bu gibi konularda yumruğunu masaya vurmuyor, vuramıyor anlayamıyorum.

Bu adamın günahı nedir ya? yokluk içinde yaşatıyorlar adamı, herkesin 200-300 milyon borcu var bizim yok neredeyse, ama illa borcumuz olsun diye menejer kazıklarının üzerine atlıyoruz...Şenol Güneş bir gün cinnet getirecek birine dalacakda İnşallah yakında olur...

Ümit Küçük
12.12.2011, 00:23
bu takım 4-2-3-1 oynamaz ya tamamen 4-3-3 oynuycaz ya 4-4-2 dönecez
biz şöyle oynuyoruz;
..................tolga...........
serkan....glo.....giray...cech
........zokora....colman.......
filho.....adrian...............halil
..........burak.....................
burak santrofor değil halil filho kanat oynamayamaz halil de filho da burak da kırık forvet bunlar 2 ci forvet olarak oyanayabilir....kaldıki ben zokoranın aşırı defansif oynunun bizi yavaşlattıpını düşünüyorum....box to box oynamalı.....
biz en ideal 4-1-2-3 oynayabilir...
...................tolga..................
celustka....giray...glo....cech..
...............zokora.................
.........serkan........colman......
burak.........pavel.............halil
burak kesinlikle ortada oynamamalı....2 stoperin arasında sıkışıp kalıyor....birde biri şu halile söylesin kafayla topları içeriye çevirmesin kaleye atsın belki gol olur

samway
12.12.2011, 00:24

ya seyırcı artık yumrugunu vuramıyo asıl en buyuk sorun burda uyuyo mıllet baksanıza senol hocaya laf dedırtmezler yonetım kral ıktıdar kral eeee maca bakıyosun kral cıplak !!! nasıl olcak ? seyırcıde tepkı yok hersey sıradan yenılıyoruz cok normal ...

Nihat Günay
12.12.2011, 00:25
telegolde nevzat şakar röportajı var. açın

OZDEN61
12.12.2011, 00:26
bugün şenol hocanın hatasını söyleyenler var. fakat istifaya çağıran zihniyet yine işbaşında. yetmedimi bu takımdan gönderdiğiniz hocalar ve oyuncular. hala aynı zihniyet ne yazıkki trabzonumda yok olmamış. takıma destek anlayışınız bumu?

Berat Akçay
12.12.2011, 00:26

Keşke o takımın taraftarı olsanızda kurtulsak .Rezillik

brushfield
12.12.2011, 00:28
Arkadaşlar şu gerçeği de tekrar hatırlatıp size iyi geceler diyeyim artık. Biz sezon başından beri yaklaşık 4 günde bir maç yapıyoruz. Gençlerbirliğini yenersek liderle aramızda 7 puan fark olacak. Play off da bu fark yarıya inecek yani 3,5 olacak. Ligin 2. yarısı daha az sıkışık bir fikstürle oynayacağımızı zannediyorum. En azından kupa maçlarını yedeklerle oynarız diye düşünüyorum. Bence bizim takımın potansiyeli bu değil. İyi konsantre olmuş bir Trabzonspor bu ligde her takımı yenebilecek güçtedir. Herkese tekrar geçmiş olsun diyorum, iyi geceler herkese.

Ahmet Öztürk
12.12.2011, 00:29
Arkadaşlar şu gerçeği de tekrar hatırlatıp size iyi geceler diyeyim artık. Biz sezon başından beri yaklaşık 4 günde bir maç yapıyoruz. Gençlerbirliğini yenersek liderle aramızda 7 puan fark olacak. Play off da bu fark yarıya inecek yani 3,5 olacak. Ligin 2. yarısı daha az sıkışık bir fikstürle oynayacağımızı zannediyorum. En azından kupa maçlarını yedeklerle oynarız diye düşünüyorum. Bence bizim takımın potansiyeli bu değil. İyi konsantre olmuş bir Trabzonspor bu ligde her takımı yenebilecek güçtedir. Herkese tekrar geçmiş olsun diyorum, iyi geceler herkese.

Yemin ediyorum içim ferahladı. Allah razı olsun sizden...

Samet Yildirim
12.12.2011, 00:30
Ben adriani korumadim..

Diger bazi oyuncularinda mac sayisini yazdim.

Xavileri...Benzemalarin...Messilerin mac oynamadigi kadar bizimkiler oynuyor.

Onlar evinde oynarken 30 dakikada maci bitirip dinleniyorlar biz onuda yapamiyoruz. Yatiyorlar uyaniyorlar maca cikyiorlar uyuyorlar uyaniyorlar maca cikiyorlar.

ben ne elestirecem futbolcuyu...

Adamlar ölmüs gitmis bitmis...

bunu görememek bana göre sacmalik...

Numan Yerlikaya
12.12.2011, 00:30
Sergen Maç Öncesi Bizi Favori Göstermiş

Soruyolar Yanıldınız Diye

Böyle Bir Kadro Beklemiyordum Diyor

Ve Avni Akerde Zordur Kazanmak Herzaman Ondan Dedim Diyor

Ümit Küçük
12.12.2011, 00:31
takımda bazı futbolcular dinlendirilmeli kısa süreliğine...tolga,colman,cech,glo,serkan,halil,bu rak
adrian ve filho ise süresiz dinlendirilsin

Samet Yildirim
Ne Samet hala Adriani mi koruyor?:D:D
Korumadim kardesim.

FC-ST-PAULI-61
Bence Adrianin kötü Oyuncu oldugunu ve Adrianin 25 Mac yapmadigini görememek sacmalik samet kardes.
Bu Adam ne yapmis da iyi Topcu diyorsun Allah Askina söyle.

bladex61
12.12.2011, 00:33
şenol hocanın istifa etmesini istiyenler var he :)

taraftar çıldırdı ziyadoganı ve 6lı ön liberoyu geri istiyor :D

ihsan candas
12.12.2011, 00:34
umut a sövenleri piste alalım.....

Ertan OKUMUŞ
abı sevıye bu kadar dustu kucugun buyuge ınsanların bırbırıne en onemlısı trabzonspor un ruhuna yakısan seyler deıl bunlar ve burdakı arkadasların sınırlede olsa boyle laflar soylemesı cok ayıp

abı ben eskı terbıyeyı eskı gunlerı arıyorum tıpkı eskı trabzonspor u aradıgım gıbı ama bakıyorum kı artık ne yogurdum poşet içinde eve geliyo ne de sütçü kapıya ...

ÇOk haklısınız,ama daha kötüsü ne biliyormusunuz,yapılan eleştiriyi eleştirmek adına işi hakarete vardırıyorlar bu daha üzücü..

sonkez61
şenol hocayı gönderip tolunayı alsak iyi olur di mi?? belki de adrianın yerine alt yapıdan bir oyuncu oynatır ve gs yi yeneriz di mi?? evet belki yeneriz.. ama onurumuzu kaybetmiş oluruz. tolunay, fatih terim için gs ye gitmedi mi??? selçuğun yaptığını yapmadı mı?? şenol hoca bizim onurumuz.. bunu hala anlamadınız mı??

malesef hoşuna gitmeyecek bi hatırlatma yapmak isterim bilader. zamanın birinde şenol hca fenerle masaya oturmuş rıdvan faktöründen dolayı anlaşma imzalamamıştır. yani o 70 li 80 li yllar geride kaldı endüstriyel futbol. parayı veren düdüğü çalıyor. ama biz taraftarız elbette amatör düşünücez. nasıl düzelecek nasıl olacak açık söyleyeyim bilmiyorum ve bu durumda acyip canımı sıkıyor. yarın hele trabzonlu olupta gs li bir şerefsizle muhattap olack olmak daha çok canımı sıkıyor. bu başı yerden kaldırın artık ya yeter.

Numan Yerlikaya
http://foto.fanatik.com.tr/GalleryNews/ayman.jpg

Özledik Reiz.

Bordo_MaviM_61
umut a sövenleri piste alalım.....

Eksikliğini dolduramadık.
Hücum pres ve ileriye top taşımada ciddi sıkıntımız var..

SEDAT
12.12.2011, 00:35
* Hala Umut diyenler hatta Ayman posteri açanlar var , nerdeyim ben , hangi yıldayız ?

x_man
12.12.2011, 00:36
devre arası transfer yapılmasın yazıktır paralara adrian gibi bir adam alırlar resmen içim acıyor o paralara ne adamlar alınırdı ah ah

ccd6167
ÇOk haklısınız,ama daha kötüsü ne biliyormusunuz,yapılan eleştiriyi eleştirmek adına işi hakarete vardırıyorlar bu daha üzücü..

yahu hakaret eden sizsinz senol hocanin futbolculuk doneminde yaptigi olaylari buraada anlatmanizin mantigi nedir sayin abim soyler misiniz?

bladex61
* Hala Umut diyenler hatta Ayman posteri açanlar var , nerdeyim ben , hangi yıldayız ?

böyle ruhsuz bir takımda umutu özlememek elde degil ama ayman posterinde bende koptum :)

Sefer A.
12.12.2011, 00:37
kabul ediyorum beni de üzmüstür bu olay ama sonuçta saha disinda olan bir olay bu, ve sahada fb'ye karsi kariköy'de ayakta kalan ve en iyi oynayan oyuncumuz Jajà degil miydi ??
ve sormaktan bikmayacagim bikmiyorum yine soracagim :
adrian'in Antep'te yaptigi hareket, yerde yalandan yere sakat numarasi yapip topun geldigini görünce birden ayaga kalkip kosmasi .
bunu kaldirabilen var mi ?
eger Trabzonspor taraftariysaniz kaldiramazsiniz, kaldirirsaniz Trabzonspor taraftari degilsiniz
bu kadar basit

cevap bekliyorum, özellikle adriancilar'dan ve Jajà düsmanlarindan, ve tabii ki SEDAT rumuzlu agabeyden ....

Hamza Yilmaz
12.12.2011, 00:38
Bence Adrianin kötü Oyuncu oldugunu ve Adrianin 25 Mac yapmadigini görememek sacmalik samet kardes.

Kim iyi kardesim, söyle hemen alalIm... Sen bizi dünyanin en iyi takimi saniyorsun galiba. Biz anca Adrian gibi adamlar alabiliriz.. SallaYip durdun ceyhuna Adam takti iste.

Samet Yildirim
12.12.2011, 00:38
Ya kötü futbolcu tamam anladik.

Peki bunun faydasi simdi ne ?
5 Milion Euroyu gözüne soka soka söylemenin faydasi ne ?
Yerden yere vurmanin faydasi ne ?

Anlami yoki.

Su an kadroda ve olmayada devam edecek ona göre yapilacak elestirilerde ona göre olmali.

Ben yerden yere vurdum parayida gözüne soktum nolacak ? Takima bir faydasi mi olacak ?

Ayrica ben burda bugün adriani felan savunmadim zaten...

Ertan OKUMUŞ
12.12.2011, 00:39
yahu hakaret eden sizsinz senol hocanin futbolculuk doneminde yaptigi olaylari buraada anlatmanizin mantigi nedir sayin abim soyler misiniz?
Anlamamışsın bak,anla sonra yorum yap,orda anlatılan kişi fatih terimdir,okuduğunu bile anlayamıyorsun sonra abuk subuk yorum yapıyorsun,önce iyi bi oku,anlamazsan sor,iyice anla sonra yorum yap,başkada bişey demiyorum hadi selametle...

Cafer Bulur
Futbolculardan halen daha istifa eden olmadi mi?

pReN@_61
Ayman ironinin kralı da Umut'u bilemicem :)

Numan Yerlikaya
Ayman Posterini Ortam Şenlensin Diye Yazdım Yanlış Anlaşılmasın :)

ccd6167
12.12.2011, 00:40
Anlamamışsın bak,anla sonra yorum yap,orda anlatılan kişi fatih terimdir,okuduğunu bile anlayamıyorsun sonra abuk subuk yorum yapıyorsun,önce iyi bi oku,anlamazsan sor,iyice anla sonra yorum yap,başkada bişey demiyorum hadi selametle...

tamam ertan abi ozur dilerim abi kusura bakma

Ahmet Ocak
12.12.2011, 00:41
Jaja sahaya alkolik bile cıksa ben razıydım

Sent from my Nexus S using Tapatalk

L.Burrows
12.12.2011, 00:42
Bu kadar ruhsuz bir takım uzun zamandır izlememiştim. Sanırım bu yabancıların cok olmasından kaynaklanan bişey. Burakta artık kendimi ispatladım modunda pekte takmıyor gibi. Hiçbir gideni aramıyorum umut bulutu aradığım kadar. Adamdı adam. Bu takım için tüm ruhuyla oynar çıkar savaşırdı. Onada her maç küfrederek karşılığını verirdi bizim sevgili taraftarımız.
Ruh olmadan hiçbirşey olmaz. Pozisyon yok ayağa 2 pas yok duran top yok.. Yok oğlu yok...
Geçen seneki başarılı harika sezondan sonra bu seneyi hazmedemiyorum. Şenol hocayıda eleştirmek istemiyorum ama yalnış kararlar vermeye başladığını görüyorum. Bir an önce toparlanmamız gerekli. Yoksa o eski orta sıralara oynayan hiçbir iddaası olmayan trabzonspora dönüşün sinyalleri bu durum.

Son olarakta her mağlubiyet sonrası burda birbirini yemeye başladı insanlar. Ne diye kırarsınız birbirlerinizi onuda hiç anlamam ya neyse.

FC-ST-PAULI-61
12.12.2011, 00:42
Kim iyi kardesim, söyle hemen alalIm... Sen bizi dünyanin en iyi takimi saniyorsun galiba. Biz anca Adrian gibi adamlar alabiliriz.. SallaYip durdun ceyhuna Adam takti iste.
Ne alakasi var simdi kardes.Belediyespor 750.000 Euroya Dokayi aliyor biz 5.2 Milyon Euroa Adriani aliyoruz.Ayrica Ceyhun denen Adam bu Sene belki 30 Dakika oynadi.Attigi Golde pas vermek istedi.Aykut ceyhundan cok daha iyi.Adrian gibi Adamlar diyorsun Zokorayi nasil alabildik ozaman? Ben bizi Dünyanin en iyi takimi sanmiyorum ama siz bizi samsunsporla karistiyorsunuz diye düsünüyorum.

Samet Yildirim
12.12.2011, 00:43
Bizim dünyadaki yerimiz belli.

Secenek olarak birkac ihtimalimiz vardir.

1. Genc oyuncu alip yetistirmek.
2. Zokora gibi yasi biraz olan ama kalitesi ortada olan.
3. Jaja gibi veya Teo diziplinsiz vb. vb. olan.
4. Adrian gibi jajaya göre daha düsük kalitede olan ama karekteri, adamligi ve diziplinsiz olani.

5. Secenek su yoktur. Jaja gibi kaliteli ama adrian gibi diziplinli ve karekterli. Böyle bir secenek yok, cünkü böyle adami alamayiz.

Szymek gibi felan 10 yilda bir gelir.

Emrah Aksoy
12.12.2011, 00:43
Bu kadroyla daha ne maclar yeniliriz.

Murat'
12.12.2011, 00:44
Takımın ruhu maalesef kaybettiğimiz oyuncularla uçup gitmiştir, nerde hırs, nerde azim.

Mert Zaman
12.12.2011, 00:46
Bizim dünyadaki yerimiz belli.

Secenek olarak birkac ihtimalimiz vardir.

1. Genc oyuncu alip yetistirmek.
2. Zokora gibi yasi biraz olan ama kalitesi ortada olan.
3. Jaja gibi veya Teo diziplinsiz vb. vb. olan.
4. Adrian gibi jajaya göre daha düsük kalitede olan ama karekteri, adamligi ve diziplinsiz olani.

5. Secenek su yoktur. Jaja gibi kaliteli ama adrian gibi diziplinli ve karekterli. Böyle bir secenek yok, cünkü böyle adami alamayiz.

Szymek gibi felan 10 yilda bir gelir.
Szymkowiak Ayri Bi Dünyaa..