PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 15. Hafta | Trabzonspor 0 - 3 Galatasaray

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14

serkanholep
11.12.2011, 21:49
takım her yönüyle yorgun

gs 3 senedir başarıya aç

tamam hiçbişey bahane olamaz ama bunlar var futbolda

geçen sene de içerde dışarda yendik

bence yabancılardan gidecekler

brozekler, vittek, sapara, cech glo

burak iyi paraya satılmalı

iyi türk transferler

olcan gibi başarıya aç bir oyuncu alınmalı mesela

çok iyi nokta yabancı transferi gerekiyo

ama polonyadan oolmasın

Samet GÜVEN
Ben istifa diyorum ve burdan gitmeye niyetim yok kardeş,ayrıca o 13.olduğumuz sezonu iyice hatırlayın,şenol hoca arkasında hep enkaz bırakmıştır

büyüğümsün. öncelikle saygılar.

zaten sizin gibiler yüzünden devamlı yerimizde saydık biz.

şu elimizdeki malzemeyi bundan daha iyi yerlere taşıyabilecek tek bir kişi yoktur.

beğendiğiniz tek bir hoca yoktur. 2 maç alır 3. mac gider kaybeder. ondan sonra bi kere kafaya koyarsınız bu adamdan bi bok olmaz diye. ağzıyla kuş tutsa yaranamaz size.

hocalığında eleştirilecek yan olsada aklı beyninden gidene kadar bu takımın başında kalmalıdır hoca.

elbette bence...

Enes Ünal Kaya
Pet Şişe Tolga'ya Atılmadıki..

Neden Tolgaya Atılmış Gibi Lanse Ediliyor Anlamadım

krdnz
FORUM MİSAFİRLERE KAPATILMIŞTIR.

Tuhaf tuhaf iddialar ve yakıştırmalar yapmayın yöneticilere de arkadaşlar.

Lütfen.

Günaydın..

Saçma sapan yorumlar yapılıyor,herkes gergin..

Misafirlerin geliş amacı eğlenmekti 900 kişi eğlenip gittiler..

Tolga Kurt
Canın sağolsun Trabzonum...

http://www.facebook.com/photo.php?v=2548863772266

blackrain61
Acikcasi Lille´de oyunumuzu gördükten sonra, bu sonucu bekliyordum. Hangi takimi bir macta bu kadar defans oynatip mahkum edersen, diger zorlu macta psikolojik olarak süper oynamasini bekleyemezsin. Aslinda bunun örnegini gecen seneki BJK ile oynadigimiz kupa macinda yasadik ama ders almadik.
Zaten hep söylüyorum hatalarimizdan ders almasini bilmeyen yönetim anlayisimiz var. Öyle olmazsaydi zaten, durumumuz böyle olmazdi,

Tanju
Bugün çok yorgunduk, Şenol hocam'dan Halil ve Henrique yerine Alan ve Volkan değişikliği bekledim ama kırmızı kart sonrası skora razı oynadık. Şenol hocaya ve yönetime sallayanlar Şampiyonlar liginde 7 puanı bu ekip aldı! Bu maç için mental ve fiziksel yorgunluk diyerek geçiyorum.
Kimisi Galatasaray ile bizim transferleri karşılaştırmış tek maçta yapmayın bunları..

Tolga Okumuş
11.12.2011, 21:50
Bu yönetim gider de inşallah Şenol Güneş'i de beraberinde getirmez.

Mehmet Cihan Kocaman
Haftaya Feneri yenelim ben bu Foruma 4 hafta yazmayacagim..!

Stattaki Taraftardan bahsediyorsan aynen katiliyorum. Rakip takimi hakemi baski altina almak denen birsey yok adamlarda...! Hakem kirmiziyi cikarirken ne kadar rahatti...

Stattaki taraftar ayrı zaten.
Ne bi uğultu var ne bi tezahürat. Nerde o eski taraftar.

Full HD
Ulan Ben Hiç Bir Maçta Görmedim Son 10 Dakika Pas İstatiksiğini

Şerefsiz Lig tv

ALLAH bize haksizlik yapanin belasini versin!

AMIN!

Mustafa Ayazoğlu
15 hafta süresince Trabzonspor'a karşı hakem katliamı yapıldı.

Galatasaray 2 - 4 Gaziantep maçı sonrası ligi lehine çevirdi Galatasaray.. Aleyhine hata SIFIR.

Ilelioglu
tolga su şişesinin intikamını ceyhunun cılız ortasını içeriye çelerek aldı, tolga zenginin galatasaray maçı ortalaması 3,5 , ayrı bi sempatisi var ama çözemedim...

Aynen katiliyorum. Gayseden yedigi kacinci gol oldu be..

ferit_ts
kim ne derse desin geçen seneden sadece jajayı bu takımda görmek isterdim, birazda egemen

Sami Kuk
FORUM MİSAFİRLERE KAPATILMIŞTIR.

Tuhaf tuhaf iddialar ve yakıştırmalar yapmayın yöneticilere de arkadaşlar.

Lütfen.

Bırakın bu işleri yazmasak yapmıcaksınız.Facebookta cirit atıyor burdaki yazılar:S:S

memozcan
geçen sene çok topçu kaybettik evet, bunlardan egemen, selçuk, jaja, umut.. bunları sadri verdi ama yattara, cale, ceyhun, gabriç bunları da şenol hoca verdi , yediğimiz gollere bakın en büyük kaybımız cale gibi...

Gamze
Günaydın..

Saçma sapan yorumlar yapılıyor,herkes gergin..

Misafirlerin geliş amacı eğlenmekti 900 kişi eğlenip gittiler..

Sağolun, size de günaydın. Çok naziksiniz.

Aşağıdaki misafir sayısı yavaş yavaş düşecektir. Sayfayı göremiyorlar ve çıkıyorlar şu an. Teknik bilgi olsun.

TSunami_69
11.12.2011, 21:51
Canınız sağolsun.

Gençlerbirliği maçında kötü gidişe son verebiliriz inşallah.
gecenin en iyimser yorumu:alkış:

ALDENİRO
Senol Günes kadar basiniza tas düsün. Ulan Burak ileride pres yapmiyors, Taraftar maglubiyeti dünden kabul etmisse, Yönetimin yaptigi Transferler ortadayken, Hakemin verdigi satilmis kararlar ortadayken Senol Günes ne yapsin...!!!!!
ulan burak olmazsaydı.şimdi 13 veya 14. sıradaydık. adam sadece formsuz.

zx61
ben o fatıh terımın taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a. k

nefret edıyorum su geyse yalakası taraftarımızdan lanet olsun gıdın geyseyı tutun sızın gıbılerden mıdem bulanıyo
aynen! Bir eziklere sempati duyanlardan birde skor taraftarından nefret ediyorum..gsnin iki katı fazla mac yaptık ,herzamanki gibi hakem faktörü bu nedenleri düşünmez bizim taraftar ama..misafirlere de tek sözüm gecen sene rezalet futbolunuz sayesinde şike operasyonundan kurtuldunuz, bu sene ne olduğu belirsiz ligde lider oldunuz..tek kelimeyle siz galatasaraylılar 'balık' tan başka bir halt değilsiniz..

Aker
http://www.haber61.net/news_detail.php?id=100256

senol hoca olayi ozetlemis benim acimdan ben rahatim

İyi güzel özetliyorda ee sonuç hala aynı, saçma sapan birşeyler dönüyor sahada başkada bir mok yok.

OFLUTS61
maclarimiz urfada oynansin....... rezil insanlar.....

Enes Ünal Kaya
ŞENOL GÜNEŞ

İnter maçı sonrasında Beşiktaş’la, Lille maçı sonrasında Galatasaray’la oynadık. Çarşamba da Gençlerbirliği maçı var. Hiç devre yapmadan oynasaydık keşke. Biz artık toplanıp ‘bu hafta nasıl oynayacağız’ diye bakıyoruz, eksiklere bakma şansımız yok

HAKLI

Tyler Durden
494 kisi ne lan..boyle misafirlik mi olur..topunuzun....

Uğur Ö.
Forumu kapattığını sanıyor yönetici 437 misafir fix mi

Yiğit Gayretli
Pet Şişe Tolga'ya Atılmadıki..

Neden Tolgaya Atılmış Gibi Lanse Ediliyor Anlamadım

Tolga atmayın diye işaret ederken yüzünde su şişesi patladı ! Bunun savunulacak tek bir yanı yok...

Gamze
11.12.2011, 21:52
Bırakın bu işleri yazmasak yapmıcaksınız.Facebookta cirit atıyor burdaki yazılar:S:S

Talep edersiniz, yaparız. Talep ettiniz, yaptık.
Bizim ilk tercihimiz olmayabilirdi.
Neyin eleştirisi bu şimdi?

Sen gerginsen ben de gerginim bu gece kardeşim.
Sen üzgünsen ben de üzgünüm.

Yöneticisi bilmemnecisi diye ayırmayın şu işi.

61viya
11.12.2011, 21:52
Burada durup misafirlerden şikayet edeceğinize, doğru düzgün, takıma sahip çıkan yorumlar yapsaydınız da, yukarda arkadaşların paylaştığı ve "Ne mal adamlar bu Trabzonlular" tarzı yorumlara mahal verecek açıklamaları yapmasaydınız! İçinizde ne varsa, sayfa misafirlere kapanınca yapsaydınız.

omermk
11.12.2011, 21:53
şu kadar rezil futboldan sonra bile hakeme saldıranlar var.
tamam kırmızı kart yanlıştı hatta o pozisyonda faul varmıydı o bile tartışılır da hakem 3 elle oynama pozisyonunda da lehimize karar verdi. Art niyetli bir hakem bu pozisyonları atlamazdı.
Bırakın hakem yüzünden 10 kişi kaldık diye yenilmeyi bu maçta 12 kişi oynasaydık da bu form durumu ve bu taktikle biz bu maçı kazanamazdık.
Başarısızlığı dışarıda armanın anlamı yok. Sorun bizim sorunumuz, çözümüde bulabilecek gücümüz var...

Sami Kuk
Yönetim İstifaaa....

Selçugu,Egemeni,Engini,Jajayı ver.. Yerine beceriksiz hemde cuvalla para verip Adrian gibilerini al:S:S

Giallorossi
adam kaç kez şampiyon yaptı.şenol hocada yapsın. bak o zaman 2.ligdede dstekleriz.

Ben takimimi sampiyonluk icin sevmiyorum. Baskalari icin ise bilemem.

Emirhan Uludüz
Şenol Güneşe sallayanlar, Şenol güneş olmasa kimseye sallayamayacaktiniz. Çünkü 3-0 lik mağlubiyetleri artik kabul edecektiniz, o kadar alişacaktinizki yenilmeye, ezilmeye 12.liğe oynamaya, normal gelecekti bu skor..

İşte Şenol güneşli Trabzonspor İle Şenol güneşsİz trabzonspor arasindaki fark; birinde 3 farkla yenilince söversiniz, dİğerİnde 3 farkli yenilmeye alişirsiniz.

memozcan
şu ilk maçta eren albayrakı görmek istiyorum nedense...

Sefa Murat Dokuz
Kırmızıyı geçtim, Muslera'nın hatalı degajı %100 golle sonuçlanabilecek pozisyon , faul diye kesti. Burak ayağını bile uzatmadı Muslera'ya.

Gamze

Boş eleştiri yapmaktansa bir önceki mesajımı okuyun.
Orada açıklamasını yaptım.

Misafir gibi görünenler sayfayı görüntüleyemiyorlar şu an. ve tek tek düşüyorlar sayfadan.

Numan Yerlikaya
Burak Sandalyeyle Çık Maçlara İlerde Otur Top Geldimi Kalk

Ertan OKUMUŞ
* Şenol Hoca'dan önce hepsi varmıydı ?

Sevgili kardeşim ben Trabzonsporluyum,bu takımın oynadığı futbolla(sonuçla demiyorum bakın) bizi gururlandırmasından hepimiz mutlu olmazmıyız,benim sorduğum soruları çok değil biraz düşündüğünüzde madem böyle bir değere sahibiz teknik anlamda neden bizden topçu alırlarda kimse hocamıza bir teklif getirmez,medya hocamızın ismini başka bi takımla anmaz??
Şenol Güneş eminimki çok iyi bir trabzonsporlu,ona başkanlık ta yakışır ama hocalık..olmuyor işte,iyi kaleci iyi hoca olacak diye bir şart yok..

Emre EFENDİOGLU
adam kaç kez şampiyon yaptı.şenol hocada yapsın. bak o zaman 2.ligdede dstekleriz.

96da yaptı, 2005 te yaptı. 2011 de yaptı.
Kansızların şampiyonluğunu çalması şampiyon olmadığın anlamına gelmez.
Yüzsüz hayırsızlar sizi.

Samet Türkmen
11.12.2011, 21:54
Beyler bu forum vbulletin diye bir scriptir. Programın özelliği gereği, ''bu konuyu görmeye yetkiniz yok '' uyarısını gören ziyaretçilerde aşağıda sayıya eklenir. Sayfayı yenileyip uyarıyı gördükçe siteden gidecekler ve sayı azalacak. Bu kadar :)

SensitiveLord61
Şenol Güneş e laf atanlar . O Fatih Terim i büyük hoca yapıyorsunuz biliyorum . Ama Büyük Hoca olmak maç kazanmakla olunmaz sadece. Fatih Terim resmen Ceyhun u oyuna alıp oyuncuyla hem bizimle hem oyuncuyla dalga geçti. Sen adamı oynatma oynatma 80 Dk da Trabzonda oyuna al egonu tatmin etmek için . Ceyhun ' un yerinde olsam 2 dakika o takımda durmam .

SEDAT
* Kasımpaşa'lardan 3 yemekten İnter'e Lille kafa kafaya oynatan bir takım oluştur , 82 helal puan kazan hakkın gaspedilsin , ve sahadaki herkes kötü sonuçlarda hemen yerden yere vurulsun , kusura bakmayın Barça taraftarı olmadığınıza göre nankörsünüz , iki yüzlüsünüz kardeşim...

ALDENİRO
Burada durup misafirlerden şikayet edeceğinize, doğru düzgün, takıma sahip çıkan yorumlar yapsaydınız da, yukarda arkadaşların paylaştığı ve "Ne mal adamlar bu Trabzonlular" tarzı yorumlara mahal verecek açıklamaları yapmasaydınız! İçinizde ne varsa, sayfa misafirlere kapanınca yapsaydınız.
6 aydır sahip çıkıyoruz zaten ama şenol efendide tık yok...

Tyler Durden
Talep edersiniz, yaparız. Talep ettiniz, yaptık.
Bizim ilk tercihimiz olmayabilirdi.
Neyin eleştirisi bu şimdi?

Sen gerginsen ben de gerginim bu gece kardeşim.
Sen üzgünsen ben de üzgünüm.

Yöneticisi bilmemnecisi diye ayırmayın şu işi.

millete ceza vermek icin harcayacaginiz mesaiyi daha yararli seylere harcayin..
kac saat burada bir suru adam kapatin diye yalvardi..
geciniz..

Giallorossi
Baslik misafirlere kapanmis artik. Uzatmaya ne gerek var? Adamlar eylenmiste gitmis. Eee bize ne? Onlar bizi her gün eylendiriyor zaten.

OzcanHan61
o devre arasinda ve mactan önce calinan müzik sinirime gidiyo, baska müzikmi yok o ne ya
koy bi horon kaidesi en azindan bi kolbasti koy nedir ya, dirttt diirtt diirirtt dirrtt öyle costurma müzigimi olur....

bu taraftarada dicek bisey yok, oley oley sampiyon trabzon baska bisey yok, rakibe baski yok taraftarmi baska biseymi belli degil....

Ha-kan
takımın yabancılarından hiç bir verim alamıyoruz maalesef

Doğukan Uçan
11.12.2011, 21:55
kadro zayıf arkadaş istanbul takımlarının kadrolarına bakın !

bysurmeneli
Şenol Hoca'nın eksileri gençleri sevmemesi oynatmaması A2 ' de harikalar yaratan bir Sercan, Henrique kadar oynayamaz mı ya da G.Antep'ten oyuncu istediğimiz de takasta ilk istedikleri Eren bu adamlar neden hiç oyna(tıl)maz... Bak Fatih Terime Semihi de Emre'yi de oynatabiliyor.

Takım zaten yorgun hep aynı futbolcular oynuyorken Volkan neden 11'de değil !!!

Takımın en büyük eskikliği de transferde yaşanan hayal kırkıklıkları P.Henrique forvet mi? Halil sol açık mı? ileri geri koşan ama bir tane isabetli orta yapamayan Serkan mı Yattaranın yerini dolduracak. kaçıp giden Egemenin yerinde kim var? Kayseriden alamadığın sol açığı 2 saatte avrupadan bulursn böyle sık sık goller yersin... Bakın Onur'a da imza attıramıyorlar. Umut gitti yerine forvet alınmadı 10 senede acaba kafayla 10 tane gol attıkmı çok merak ediyorum sonra bu 4-5-1 sistemi ne oluyor anlamış değilim olur elinde Emenike gibi bir forvetin o zaman anlarım ama burak ilerde tek oynayamaz bunları neden görmezsin şenol hoca!!!!

sol açığa bir, forvete iki, stopere bir adam acil alınmalı, ucuz diye oyuncu alınmaz eksik yerlerin bellidir o mevkinin en iyileri bulunur alınır bizde sistem tam tersi bedava mı ucuz mu mevkisi önemli değil alanzinho varken 5 milyona adrian alınır ama egemenden boşalan yere kimse alınmaz, Umut satılır ama Umutun yerine adam alınmaz gidlir ucuz diye sol açık orjinli ama ne oynadığı belli olmayan Henrique alınır böyle mi başarı olur yani!!!!

takım sağdan soldan orta yapıyor ama kale önünde kimse yok çünkü golcün yok topa kafa vurma becerisi bir giray'da var, ortadan delerek gol atmaya kalkıyorsun o da çözdüler seni daha yemiyor ne ortadan ne yadan gelemiyorsun. Serkanı sabaha kadar koştur isabetli orta atma şansı belli halil hakeza sol açık değilki adam yazık yani....

yatara
Şenol Güneş e laf atanlar . O Fatih Terim i büyük hoca yapıyorsunuz biliyorum . Ama Büyük Hoca olmak maç kazanmakla olunmaz sadece. Fatih Terim resmen Ceyhun u oyuna alıp oyuncuyla hem bizimle hem oyuncuyla dalga geçti. Sen adamı oynatma oynatma 80 Dk da Trabzonda oyuna al egonu tatmin etmek için . Ceyhun ' un yerinde olsam 2 dakika o takımda durmam .

sen 2 dakika orda durmasin ama ceyhun 10 dakika orda durdu ve gol atdi ;-)

Fanatik34
ya bırakın allah askına gorende takım sampıyonlar lıgınde fırtına gıbı estı sanıcak 6 mac defans yaptık her mac yurek agzımızda top oynadık hanı madem ıyıydık neden ş.liginde deılız ? sacma oluyo bu tarz konusmalar benceSu yazdiginizi 2-3 saat sonra, ya da yarin bir daha okuyun, bence!

1. Bircok oyuncusu gitmis, yeniden uyum yakalamasi gereken bir takim
2. Rakipleri, sezon basindan beri atiyorum 100 idman-50 taktik idmani yaparken, sen 50 idman-25 taktik idmani yapabiliyorsan
3. Tek dinlenme imkani Milli aralarda bile takimin omurgasi yokken
4. 90 günde oyuncularin 25. macina cikmisken, hemde bu kadar kisitli bir kadro ile..
5. Dogru..Sampiyonlar ligi bizim Süper ötesi ligimiz gibi yaaa...

Bence bir daha düsünün;)

Numan Yerlikaya
Bazıları kendini forumun reisi bellemiş

Hesap Soruyor Sanki..

Gamze
Bu da futbol yorumum olsun başlığa:

Şenol hocaya gitsin diyenleri ciddiye almıyorum, almayacağım.

Siz de beni ciddiye almayabilirsiniz.
Ama yazık.

Şenol hocayı böyle yerden yere vurmak ayıptır ayıp.

SEDER
bu takımın içine eden iki kişi var: biri adrian diğeri alanzinho..oynasalarda oynamasalarda sıkıntı..bu maçta ikinci yarıya mutlaka alanzinho ile başlanmalıydı..adrian denen ikinci tomas jun, üçünücü lange devre arası beklenmeden yollanmalı bana göre.

bu arada 1000. mesajımı atmışım...nice 1000 lere hep beraber renkdaşlar...

ccd6167
* Kasımpaşa'lardan 3 yemekten İnter'e Lille kafa kafaya oynatan bir takım oluştur , 82 helal puan kazan hakkın gaspedilsin , ve sahadaki herkes kötü sonuçlarda hemen yerden yere vurulsun , kusura bakmayın Barça taraftarı olmadığınıza göre nankörsünüz , iki yüzlüsünüz kardeşim...

akli selim insanlar dolansin forum bakalim..

Ahmet_8
Abi ben hayatımda hiç bir kere TRABZON'un sahasında oynarken bu kadar çaresiz oynadığını görmedim.

Uğur Ö.
11.12.2011, 21:56
Boş eleştiri yapmaktansa bir önceki mesajımı okuyun.
Orada açıklamasını yaptım.

Misafir gibi görünenler sayfayı görüntüleyemiyorlar şu an. ve tek tek düşüyorlar sayfadan.
Bilmiyordum

Ancak bu başlığın açılması nereden çıktı yeni adet mi hep kapalıydı genel başlığı

bitirim
bu fixtürle bu takımdan bir cacık olmaz onun için boş yere teknik kadroya falan laf atmayın. şunu oynatsa şöyle olur bunu oynatsa böyle olur ama takımla antremana çıkabilse yada takıma keşke antreman yaptırabilse. çarşamba lille ile oyna perşembe trabzona gel eh yol yorgunluğu perşembe dinlen cuma antreman yap cumartesi maç öncesi dinlen pazar maç yap. sadece cuma günü oda belki antreman yaptılar. önümüzdeki haftaya bakalım. pazartesi antreman, salı antreman, çarşamba yine maç var :(

iso_4939
allah askına alt yapıadan adam cıkaralım hiç degılse ruhu,hırsı,azmi,cesareti mücadelesi olur trabzonlu olsun be...a.bilboa bıle %90 bask bölgesınden.bır ornek alamıyoruz.

Sami Kuk
Federasyonunda şerefine sokayım. 14 günde 4 maç ta olmazki avrupada terin soğumdan derbi oyna:S

admin

Buradaki her yönetici ne yaptığını gayet iyi biliyor. İzahı okumadan gereksiz yorumlarda bulunmayınız.

Ilelioglu
Avni Akerdeki Taraftar ile hicbir maci rahat kazanamayiz.

Enes Ünal Kaya

Ama yazık.

Şenol Güneş Olmazsa CL De Eminim 0 Çekerdik..

Her Puan Ve Para Helaldir Şenol Hocaya.

Hepsi Onun İstediği Transferlerde Kullanılmalıdır

yatara
kadro zayıf arkadaş istanbul takımlarının kadrolarına bakın !

Tuncay Bekiroglu degilmiydi diyen Oyunculara Trabzonspor dedikmi hemen bize gelmek istiyorlar gidip 2-3 tane dogru dürüst adam alsaydilar

Ahmet_8
11.12.2011, 21:57
henrique adrian alan vittek sapara bunları sat yada at ! Burakıda iyi bir paraya acil satmamız lazım elimizde patlayacak yoksa poposu tavan yaptı çünkü !!

Gamze
millete ceza vermek icin harcayacaginiz mesaiyi daha yararli seylere harcayin..
kac saat burada bir suru adam kapatin diye yalvardi..
geciniz..

Neyin yararlı olup olmadığını kim belirliyor?
Sinirinizi başka yerden çıkarın kardeşim.

Cihan_61
Senol Günes, Eren...Sercan...Pawel gibi oyuncularin vardi ne oldu onlara...

Yiğit SARI
http://d3j5vwomefv46c.cloudfront.net/photos/full/470295502.jpg?Expires=1323634379&Key-Pair-Id=APKAIYVGSUJFNRFZBBTA&Signature=HkP37-~jDTc5-nwbIYeDsZGjSOx8F2aT~isC7SbCnLIb0P-~GJpnY2AglSF62Adenc8wtmfxt-06fOgys2e4-bUS9Of9k6v31DCx~e1NdeZVJHWEgyH2VdiR~0Sg1cvrDPJekgx yWIAv5RiHEjlVtVniswJu-w9U8GyuJM8216A_

Kim attıysa elleri kırılsın pislik. Utanç verici hemde çok

61Cem61

:D :D bi an gözümde canlandırdım hakkat la daha faydalı olur :D

YakupDayi
boşuna kaleminizi yormayın arkadaşlar. takımımızda toıp sürmesini, top stop etmesini bilmeyen bir sürü topçu var..

ThePatriot61
11.12.2011, 21:58
zaten senol hoca 60 yasinda istesende kalmayacak o zaman ne yapacan
takimimi tutuyorsun hocayimi karar verin Ziya dedigin adam takimi iki sene lig ikincisi yapti senol hocadan farki yok kafana takma senol hoca kac kere gonderildi biraz gidin wikipediaya bakin Senol hocanin hocalik doneminde sampiyonlugu yok elin fatih terimi kac sampiyonlugu var simdi ertugrul saglamin bursayla sampiyonlugu var senol hoca trabzonsporun en iyi kadrosuna hocalik yapti 3 sene sampiyon yapamadi o kadrodan 6 milli topcu vardi birakin adamciligida kulubunuz icin hayirlisini dusunun senol hoca elini tasin altina koyacak gidip topcu aldiracak yada genclere yerini birakacak. bugun ugrassak tolunay sota dan birini aliriz istesek ertugrulu bile aliriz

O dedigin adamlar bizde bi is yapamazlar. Senol Hoca bizi ne halde aldi ve getirdigi duruma bak. Simdi ise takimi yine sifirdan kurduk burda da kimin sucu var senol hocanin mi yoksa kendi oyuncunu tutamayan yönetimdemi?

İgzas-61
Şenol Güneş sonuna kadar yanındayız sonuç ne olursa olsun bırakında bu şerefsiz ligde bir tane adam gibi adam kalsın...

Sami Kuk
Şenol Hoca'ya laf atanlar gitsin diyenler okadarda değil.En büyük hazinemiz Şenol Güneş..

Ama Yönetimin Karsa kadar yolu var..Onların yüznden bu durumdayız.Ne hakkımızı savunurlar ne adam gibi transfer yaparlar.Onu bırak elindeki adamları takımda tutamıyorsun..

Tolga Kurt
Bir çocuğa bu yorumu yaptırıyorsanız siz utanın '' ne yaptınız be ben büyüyünce BURAK,HALİL,ALANZİNYO OLCAM DEDİĞİM ABİLERİM ''

haltun
maçı zaten önemsemiyordum, ama böylede oyun beklemiyordum, 2-0 a yattık resmen, taraftar takımı ateşlemiyor, 80 den sonra alanzinho giriyor, madem celustka girdi orta sahada o oynasın niye geride oynuyor
neyse takım yorgundu diyelim bu sefer, gençler maçınada dinlenemez haftaya bakarız artık

Oğuzhan
Kadromuz kötü malesef. İyi bir takım değiliz. Galatasaray da yeni kurulmuş bir takım ama futbolcuları kaliteli. Kaliteli oyuncu için uyum muyum hikayedir. Jaja dediğimiz adam geldiği ilk gün kumaşını belli etmişti. Aylardır Adrian bekliyoruz bir şey yapsada yüreğimize yada bir tarafımıza giren 5 milyonun acısı biraz dinse diye.

zafer6161
o değilde ceyhunu gördünüzmü,adam gol attı ağlayacaktı resmen,bu adamda trabzon kanı var,,,birde engin selçuk ve egemene bakın..

ben o golden sonra trübünlerin ceyhun ceyhun diye bağırmasını beklerdim,,yönetime tepki olsun diye

MuratB.
Trabzon havaalanını galatasaray taraftarlariyla doldurtup inlettiren TG Allah belanı versin

evranosbey61
takımımızı bu kadar eleştirmemiz onu ne kadar sevdiğimizi de gösteriyor.büyüksün trabzonum.

Ahmet Öztürk
Ersun Yanala çok salladı bu taraftar ama, onun getirdiği adamlar bu takımı bi yere taşıdı kabul etmek lazım...

Şenol hocam belliki oyunvu portföyün yok kim önerilse almışsın bu takıma, yanlış adaları almışsın kabul et...ama aykut'a eren'e sercan'a da hakkını ver...

30 kişilik kadro kurdun, 35 maçı 13-14 oyuncu üzerine yıktın...

Bu kasaar basit. Kimse yanlış anlamasın Şenol Güneş'i gömdüğümüz falan yok. Sadece edebimizle eleştiriyoruz. Elin oğlu Emre Çolak'ına güveniyor, Semih'ine güveniyor da biz bi Eren'le Sercan'a güvenemedik 25 maçtır.

Gamze
11.12.2011, 21:59
Bilmiyordum

Ancak bu başlığın açılması nereden çıktı yeni adet mi hep kapalıydı genel başlığı

Forumu misafir olarak takip etmeyi tercih eden birçok Trabzonsporlu var.

Gerekli gördüğümüz zamanlarda kapatıyoruz sadece. Elzem olduğunda.

samway

evet maalesef papaz oldu bıle burak bey

Fatih Öztürk
şenol hocaya gitsin diyenler 2 sene öncesine bi gidip gelsin bakalım.

şenol hoca bugün hatalıdır.burak yılmaz gol atamadığı için değil 2 metre yanındaki defans oyuncularına pres yapmıyorsa sahada durmasının pek anlamı yok.

celustka neden yedek!volkan neden 18'de yok gibi iç gıdıklayıcı sorulara cevap vermesi lazım.

Sefer A.
Tuncay Bekiroglu degilmiydi diyen Oyunculara Trabzonspor dedikmi hemen bize gelmek istiyorlar gidip 2-3 tane dogru dürüst adam alsaydilar

o yalaka yonetici var ya ooooo, fuzuli yere siritmasi da yok mu, suratini pataklayasim geliyor

theo
iki haftadır gol atıyor diye değil ama umut bulutu arar oldum...adam pres yapıyordu ileri rakibin oyun kurmasına izin vermiyordu...

blackrain61
Şenol Hoca'nın eksileri gençleri sevmemesi oynatmaması A2 ' de harikalar yaratan bir Sercan, Henrique kadar oynayamaz mı ya da G.Antep'ten oyuncu istediğimiz de takasta ilk istedikleri Eren bu adamlar neden hiç oyna(tıl)maz... Bak Fatih Terime Semihi de Emre'yi de oynatabiliyor.

Takım zaten yorgun hep aynı futbolcular oynuyorken Volkan neden 11'de değil !!!

Takımın en büyük eskikliği de transferde yaşanan hayal kırkıklıkları P.Henrique forvet mi? Halil sol açık mı? ileri geri koşan ama bir tane isabetli orta yapamayan Serkan mı Yattaranın yerini dolduracak. kaçıp giden Egemenin yerinde kim var? Kayseriden alamadığın sol açığı 2 saatte avrupadan bulursn böyle sık sık goller yersin... Bakın Onur'a da imza attıramıyorlar. Umut gitti yerine forvet alınmadı 10 senede acaba kafayla 10 tane gol attıkmı çok merak ediyorum sonra bu 4-5-1 sistemi ne oluyor anlamış değilim olur elinde Emenike gibi bir forvetin o zaman anlarım ama burak ilerde tek oynayamaz bunları neden görmezsin şenol hoca!!!!

sol açığa bir, forvete iki, stopere bir adam acil alınmalı, ucuz diye oyuncu alınmaz eksik yerlerin bellidir o mevkinin en iyileri bulunur alınır bizde sistem tam tersi bedava mı ucuz mu mevkisi önemli değil alanzinho varken 5 milyona adrian alınır ama egemenden boşalan yere kimse alınmaz, Umut satılır ama Umutun yerine adam alınmaz gidlir ucuz diye sol açık orjinli ama ne oynadığı belli olmayan Henrique alınır böyle mi başarı olur yani!!!!

takım sağdan soldan orta yapıyor ama kale önünde kimse yok çünkü golcün yok topa kafa vurma becerisi bir giray'da var, ortadan delerek gol atmaya kalkıyorsun o da çözdüler seni daha yemiyor ne ortadan ne yadan gelemiyorsun. Serkanı sabaha kadar koştur isabetli orta atma şansı belli halil hakeza sol açık değilki adam yazık yani....

Diline saglik. Güzel özetlemissin.

diplomat61
Bu sezon ilkkez ezildik...!!! (Şenol hoca kaybettiğimiz maclar dahil hep hiç ezilmesin demişti)

Hürgün Aygün
11.12.2011, 22:00
402 Misafir
Geçen sezon aldığımız 82 puan ve bank asya müziği bir yerlerinize girsin...

Ilelioglu
http://d3j5vwomefv46c.cloudfront.net/photos/full/470295502.jpg?Expires=1323634379&Key-Pair-Id=APKAIYVGSUJFNRFZBBTA&Signature=HkP37-%7EjDTc5-nwbIYeDsZGjSOx8F2aT%7EisC7SbCnLIb0P-%7EGJpnY2AglSF62Adenc8wtmfxt-06fOgys2e4-bUS9Of9k6v31DCx%7Ee1NdeZVJHWEgyH2VdiR%7E0Sg1cvrDPJ ekgxyWIAv5RiHEjlVtVniswJu-w9U8GyuJM8216A_

Ya ona mi attilar sanki...Ne laf anlamaz adamlarsiniz...Yerde yatan Baros denen herife atildi...Oda araya girince onun yüzünde patladi...Gayse'ye karsi oynadiklari rezil futbola saysinlar...Gerci tolga böyle birseyi kesinlikle haketmedi ama sahada hak eden futbolcular vardi..

Doğukan Uçan
17 yaşındayım o kadar maç izledim böyle pasif trabzonspor görmemiştim daha önce hemde avni akerde..

Mehmet Cihan Kocaman

Ama yazık.

Allah aşkına şu hocaya sallayanları banla bişey yap.
Ben buraya kenetlenmeye moral bulmaya geliyorum, daha fazla sinirleniyorum.
Lanet olsun böyle taraftara.

SEDAT
* Vay be bu takımın hiç kredisi yokmuş , hani nerde benim için Avrupa önemli lig önemli değil diyenler , ayıp valla ayıp billahi ayıp !

Sefa Murat Dokuz
TG kendini fesh etsin, Allah belalarını versin.

Ahmet_8
ulan ben oynasam yemin ederim daha yürekli oynarım ne yürek var ne inanç içine ettiler takımın siz asıl haftaya kadıkoydeki kabusu görün

memozcan
bu fener bu kadar şike vesaire yapıp elimizden şampiyonlukları çalmasına rağmen, ben neden daha fazla şu cincondan nefret ediyorum acaba??????

Numan Yerlikaya
Şuan türkiyenin en iyi kadrosu galatasarayda

Şerefsizlerin iyi olduğu bizimde kötü oldumuz bi zamana denk geldi

Bera B.
Jaja...
.
.
.
.
.

Sami Kuk
http://d3j5vwomefv46c.cloudfront.net/photos/full/470295502.jpg?Expires=1323634379&Key-Pair-Id=APKAIYVGSUJFNRFZBBTA&Signature=HkP37-~jDTc5-nwbIYeDsZGjSOx8F2aT~isC7SbCnLIb0P-~GJpnY2AglSF62Adenc8wtmfxt-06fOgys2e4-bUS9Of9k6v31DCx~e1NdeZVJHWEgyH2VdiR~0Sg1cvrDPJekgx yWIAv5RiHEjlVtVniswJu-w9U8GyuJM8216A_

Adamlara malzeme veriyoruz..

Burda Uefa maçını İstanbulda oynayalım bu taraftar hak etmiyor dedim.Küfür yedim nerdeyse hala diyorum.Hak etmiyor bjk maçına gittim.Şaşırdım maraton kale arkasına küfür etmekten takıma sövmekten başka bir işe yaramıyor

61viya
6 aydır sahip çıkıyoruz zaten ama şenol efendide tık yok...

Benim üstünde durduğum nokta takıma sahip çıkmak değil. Misafirlerden şikayet edeceğinize, bari takıma sahip çıkıyorMUŞ gibi yapmak.

Kaldı ki: Bu takıma senin benim ve tüm taraftarın vereceği emekten çok daha fazlasını vermiş bi insan için, imalı şekilde "efendi" yorumları yapmak, ne kadar etik. O da tartışılır.

İkili diyaloğa girecek halim yok.

Kötü oynarsın, kaybedersin. Lafım olmaz. Çok isteksiz bir youndu. Böylesine sıkıldığımı hatırlamıyorum.

Sebepse, üç güne bir maç yapmanın yarattığı fiziksel yordgunluk değildi bence. Sorun kafada yaşanan sorundu.

Şenol Güneş, oyuncu değişikliklerinde geç kalmış olabilir. Ancak her şeyi de teknik adam halledemiyor işte.

Her şeyi geçtim. Kompleksler yığını teknik direktör, naparsa yapsın baş tacım olan teknik ADAMı yendi görünüyor ya bugün, o koydu bana.

Sahadaki bir çift ayakkabı, ve Tolga'nın yüzünde patlayan şişe ile ilgili yoruma gerek bile duymuyorum.

Bu takım, istediği kadar çıldırtsın beni. Şunu biliyorum ki: Pek çok taraftarımsıya bu takım çok fazla!

Düzeleceğiz elbet ya, zaman alacak gibi. Hayırlısı. Her zaman seninle dualarım Trabzonum! Ne idüğü belirsiz bu ligde bile galibiyetin için dua ediyorsam, işin içinde başka bir şey var demek ki...

İyi geceler herkese.

bariskaratas
zokoraya kac mac ceza verecek federasyon cok merak ediyorum.
alex in elmanderin 1 maç ceza aldığı yerde buna ceza bile vermemek lazım

Harun
11.12.2011, 22:01
Bu kasaar basit. Kimse yanlış anlamasın Şenol Güneş'i gömdüğümüz falan yok. Sadece edebimizle eleştiriyoruz. Elin oğlu Emre Çolak'ına güveniyor, Semih'ine güveniyor da biz bi Eren'le Sercan'a güvenemedik 25 maçtır.

Eline sağlık, maalesef bu yörumları yanlış anlayanlar var.

iso_4939
ulan kadro zayıf tamam da onlarda 11 kısı sende onların da ıkı tane bacagı var senınde onlarda ruh var bizimkilerde hiçbi b.k yok...

Fatih
Akıl tutulması yaşıyoruz galiba Şenol Hoca'nın bu takımın başında olması bir kenara Trabzon'da yaşıyor olması bile velinimettir değerini bilin de yine gitmesin Kore'ye falan...

biltrabzon
iyi olacagiz su takim bir dinlesin.Adamlar ilk yari 3 sut atmis 2 si kaleyi tuttu ve gol oldu.Bu skoru ilk yari oyun olarak haketmediler.Futbol öyle bir oyunki rüzgari arkana aldin mi hersey olumlu gider,2.yariyi saymiyorum.10 kisi ve yorgun bir takim hicbir sey yapamazdi.Burda bazi arkadaslar abartmis yok gs nin kadrosu bizden iyiymis.Bu mac lille maci sonrasi degilde bir hafta sonra dinlenmis bir takim olarak oynasaydik görürdük kimin kadrosu daha iyi.Kuddusi ince ince dogramis seni frikikte verdigi faul faul degil,zokorayi attigi pozisyonda gs li oyuncuyu atmaya yüregi yetmezdi.cünkü yüreksiz bu adam hala bu ligde düdük caliyor.

kayseriliyiz
bence bu takima sallamaya kimsenin hakki yok
giden gitti bu serefsiz düzen olmasaydi geçen sezon sampiyin olur
hiçbir oyuncu kaybetmezdik
simdi yeni bir takim yeni bir sistem ve SL'de 7puan az mi?
Senol hoca ne yapsin elindekiyle en iyisini yapmaya çabaliyor
terim terim deniyor
senol hocama verin bakalim 3.5 2.5milyona oyuncu neler yapiyor
saçmalamaya gerek yok
bu takim her geçen gün daha iyi olacak
kayiplar olucak elbette
kaldiki bu ligin bitip bitmeyecegide belli degil
kimse gelip aydinlar söyle dedi felan demesin
UEFA istemezse bu lig oynanmaz
benim düsüncem zaten UEFA sezon sonunu beklemez

yavuzbaha
1 zokora nın 10 selçuk ettiğini gördük bugün...

OFLUTS61
11.12.2011, 22:02
ne yani senol hocayi hic elestirmeyecekmiyiz bu ne sacma.....hocanin transfer konusunda cok eksigi var, ya birtane avrupada basarali youncu transfer yapsin niye yapamiyor.

Emirhan Uludüz
Eskiden takım arkadaşları kırmızı kart görse bütün takım koşar hakemi baskı altına alırdı. Şimdi nerdeeee

Yiğit SARI
Ya ona mi attilar sanki...Ne laf anlamaz adamlarsiniz...Yerde yatan Baros denen herife atildi...Oda araya girince onun yüzünde patladi...Gayse'ye karsi oynadiklari rezil futbola saysinlar...Gerci tolga böyle birseyi kesinlikle haketmedi ama sahada hak eden futbolcular vardi..

Hedefin kimin olduğu ne önemi var kendi sahanda kaptanın kendi seyircinden şişe yedi diye lanse ediliyo şimdi twitter'da falan

samway
Trabzon havaalanını galatasaray taraftarlariyla doldurtup inlettiren TG Allah belanı versin

yasım 31 ben en son donemlerı gordum sanırsam trabzona gelene bılet bedava sozlerı rakıbın korner bıle atamadıgı artı futbolcuların rakıplerın seyırcıden cekındıgı bır avnı aker ı ...

ılk 20 dk denız tarafına bakan kale saglı sollu ataklar baskı seyırcı baskısı kesın gol gelırdı sımdı cıncon dıye bagıranlar trıbunde cekırdekcıler olmuyo beeee olmuyo cıdden beceremıyosun eyyy trabzondakıler yapamıyosunuz taraftarlık

asimetrik
Seneler sonra Gs nin de lider olmak hakkıydı. Onda da play off lu lige denk geldiler.

ALDENİRO
ben şenol hocanın doğruları yok demiyorum.amabu maçı almalıydı. nereye kadar sabredelim.siz söyleyin.hep millete rezil mi olalım iş yerinde.söyleyin nereye kadar.şenol hoca sevdalıları bi açıklama yapın.

Enes Ünal Kaya
Zokora Hep Çirkef..

Taraftara Sempatik Gözükmeye Çalışıyor Ama

Tribünler ve Takımdaki İRLANDALILAR Temizlenmedikce Bi Cacık Olmıyacakdır

yatara
zokoraya kac mac ceza verecek federasyon cok merak ediyorum.
alex in elmanderin 1 maç ceza aldığı yerde buna ceza bile vermemek lazım

Yönetim itiraz edip Zokoranin cezasini düsürtemese onlara yaziklar olsun bosuna orda durmasinlar ozaman

memozcan
11.12.2011, 22:03
* Vay be bu takımın hiç kredisi yokmuş , hani nerde benim için Avrupa önemli lig önemli değil diyenler , ayıp valla ayıp billahi ayıp !
avrupa derken CL kastetmişlerdir, ordan da elendik renktaş, hemde silik bi oyunla, benim takımım mağlubiyeti bu kadar kabul etmemeli, hakeme itiraz eden bile yok sahada...

Ilelioglu
TG kendini fesh etsin, Allah belalarını versin.

Aynen katiliyorum. Gaysenin galibiyetine en cok Jan sevinmistir herhalde..:mad:

Ligi ilk 4'de bitiremezsek o zaman Avrupa'ya katilamiyoruz Sedat abi...Tabiki liginde önemi var...Topladigimiz puanlar bosa gider yoksa...

Sami Kuk
Şu şikecilere koyalım başka birşey istemiyoruz.Zaten ligden kimsenin beklentisi yok.Yoktu da

MDanışmaz
Sadri Şener ve yönetiminin devre arasını görmemesi lazım bu kafa yapısıyla bize bu transferleri yedirmeye devam ederler..

haltun
şenol güneşe laf edenleri foruma sızmış şikebahçeliler diye düşünüyorum

SEDER
misafirlerin bir kısmı şikecilerdendir. bir arkadaşın dediği gibi bok sineklerinden(artık fenerli değil bok sineği diyoruz).gs liler bakabilir yenmişler haklarıdır.ama fenerliler varya hepiciğinin ailesini sevgiyle anıyorum.dua etsinler burası angut.com değil burda küfre tahammül sıfır..
siz geçen sene şerefsizlik yapmasaydınız, ne bizim takımımız dağılcaktı ne de sizin takımınız. ne oldu şimdi yoklukta bu gs kendini bişey sanmaya başladı..ne geçti elinize yavşaklar..o şampiyonluğu bizden çaldınız size de yar olmayacak..düştüğünüz hal size yeter..

marvell
Çarşamba günü Burak ve Zokora yok. Zokoranın yerine Aykut'un oynayacağı kesin. Burak'ın yerine kim oynar?
Bu oyuna karşılık Adrianı kesmesi lazım ama kadro derinliğimiz yok sanki çok fazla yada Şenol hoca hep aynı kadro ile oynuyor.
Volkan kenarda muhtelemen Volkanı alıp Henrique yi ileriye alacak. Çift forvet oynamalıyız diye düşünüyorum çünkü forvet arkasındaki oyuncu Alanzinho-Adrian ikilisinden bi cacık olmaz.

Armağan Dere
Kendinizi kandırmaya devam edin.
Bu takım top mop oynamıyor
2.yarı Gs 5'lerdi atmadılar
Bu takımı bu hale getirenlere selamlarımı iletiyorum
Çakma Ronaldolarımız çok iyiydiler
Burak ve Henrıque..

61Cem61
11.12.2011, 22:04
Abi hücum hattı sıfır ya bildiğin sıfır ne burak ne bişey adrian henriq bunlar la bunları nası topçu yapmışlar hele o henriq adam yürüyemiyo obezite çalım bişey atamıyo adrian efendi veremli gibi bi pas atıyo o da boş pas hep bi adam geçtiği insan gibi orta açtığı yok halil desen kapasitesi belli solda ne işi var o adamın çalım atamaz ki atsad sağ ayağına alana kdr akşam oluyor tolgada artık dinlensin iyi kaleci ama haftalardır form düşüklüğü var.

matrix5782
Şenol Güneşin Varlığı Hastalıklı bir Bünyenin Yaşatılması Gibi.. Şenol Hocaya Gitsin Diyenler Bunu 2 Kez Düşünmeli..
Şenol Hoca Gitsin Diyenler Takımın Başına Morinhoyu getirecek herhalde?

Önerilerini merak Ettim ?

SensitiveLord61
sen 2 dakika orda durmasin ama ceyhun 10 dakika orda durdu ve gol atdi ;-)
Gol atsın haftaya bakalım girecekmi oyuna. Fatih Terim i Şenol Hocayla kıyaslamam bile . Adam üçkağıtçı bi kere.

Sefer A.
o değilde ceyhunu gördünüzmü,adam gol attı ağlayacaktı resmen,bu adamda trabzon kanı var,,,birde engin selçuk ve egemene bakın..

ben o golden sonra trübünlerin ceyhun ceyhun diye bağırmasını beklerdim,,yönetime tepki olsun diye

aynen oyle, oyuna girdiginde bile bekledim, Ceyhun farklidir digerlerinden anlamina gelirdi bu, bunu gostermek için Ceyhun diye bagirilabilirdi
yalniz gol atmadi o, Tolga yumurtladi, bunu baska bir kaleci yapsa baska bir takimda, shikeci derdik bunu da kabul edelim
Tolga dinlensin Onur kaleye geçsin artik, Tolga gs karsilasmalarinda çogu zaman saçmaliyor zaten, sinirimi bozuyor, hazard ne toplar atti uçtu kurtardi, Selçuk'un topuna bakti yedi, ivesa alex'in vurusuna baktiginda shikeci ivesa dedik, artik bazen dogrulara dogru demesini bilmemiz lazim.....

Mustafa Cem Şeyhoğlu
Şu bilmem ne ettiğimin liginde kaybedilen bir maçı neden bu kadar büyütüyorsunuz anlamıyorum. Şampiyon olsak da şampiyonluğu vereceklerini mi düşünüyorsunuz?

yatara
Polonia Warschau Baskani simdi kendi kendine diyodur adrian gibi enayidan 5 million euro cebimize girdi...

x_man
orta sahan ne kadar güçlüyse sen de o kadar güçlüsün o kadar basit bu sene ORTA SAHAMIZ YETERSIZ KALITE BAKIMINDAN YETERSIZ

Ilelioglu
Hedefin kimin olduğu ne önemi var kendi sahanda kaptanın kendi seyircinden şişe yedi diye lanse ediliyo şimdi twitter'da falan

Oradaki Taraftar her türlü elestiriyi hak ediyor zaten. Rezil herifler...!

OFLU_79
[QUOTE=Yiğit SARI;1918192722]http://d3j5vwomefv46c.cloudfront.net/photos/full/470295502.jpg?Expires=1323634379&Key-Pair-Id=APKAIYVGSUJFNRFZBBTA&Signature=HkP37-~jDTc5-nwbIYeDsZGjSOx8F2aT~isC7SbCnLIb0P-~GJpnY2AglSF62Adenc8wtmfxt-06fOgys2e4-bUS9Of9k6v31DCx~e1NdeZVJHWEgyH2VdiR~0Sg1cvrDPJekgx yWIAv5RiHEjlVtVniswJu-w9U8GyuJM8216A_

Kim attıysa elleri kırılsın pislik. Utanç verici hemde çok[/QUOT

Tam bir rezillik, Tolgaya cok ayip oldu.

Ahmet_8
Bu maçın tek özeti = JAJA COELHO

Sefa Murat Dokuz
11.12.2011, 22:05
Takım yumuşak oynuyor, Kızlar gibi oynuyoruz. Kızlar liginde daha çetin oynayan takımlar vardır.
Burak sadece koşu yapıyor ayağına gelen topa bile gitmiyor. Gelmesini bekliyor. Sadece arkaya koşu, gerisi 0 Son 4-5 haftadır.
Defans zaten rezalet. En başından beri diyoruz.
Zokora-Colman hariç takımda top oynayan adam yok. Topa girmeye tenezzül etmiyorlar. Henrique'den bu kadar rezalet bir oyun cidden beklemiyordum. Adrian derhal bu gece valizini toplasın gitsin.

Samet GÜVEN

e yuh. bunuda gördük ya burda.

Harun
şenol güneşe laf edenleri foruma sızmış şikebahçeliler diye düşünüyorum

Yavaş ol...

Bilâl ÇOBAN
Hepimizin hataları olduğu gibi Şenol hocanın da olabilir normaldir. Çarmıha germeye lüzum yok. İlaveten, Tolga Baroş'u savunurken yüzünde patlayan şişe, benim kalbimde patladı, o veled-i zina rahat yüzü görmesin.. Elimizden gidenlere sövüyoruz, elimizde kalanlara su şişesi atıyoruz, sonra suçlu şu suçlu bu.. Lanet olsun böyle aptallara.

Fatih Öztürk

sedat kardeşim.

kötü futbolu kimse eleştirmiyor.

bak dikkat et herkes mücadele etmeyen aylak aylak sahaa dolaşan 2 metre yanındaki adama pres yapmayan ve buna 80 dakika kayıtsız kalan hocayı eleştiriyor herkes.yukarıda bi yorumda 17 yaşındaki arkadaş ne dedi biliyormusun?ben 17 yaşımdayım bu zamana kadar bu kadar rezil Trabzonspor izlememiştim.

aslında gecenn özeti bu!

Sami Kuk
Bu Trabzonlu Gencler ne iş.İyica B.kunu çıkardılar.Onlarda satılmış.Yönetimin piyonları.Trabzonn gibi yerde rakip takımın hemde gs bjk nin formalarını giymek karşılamak ne ya.

SEDAT
* Maçta Tolga'ya gelen suyu yanılmıyorsam Baros'a attılar ama ona denk geldi gibi bana...

Barış Burak
Renktaşlar...

Sakin olmakta fayda var.Yenilgi ağır gözüküyor, zaten gözüken 646 misafirin ağzını sulandıran da bu skor olsa gerek.Ama çok daha önemli birşey var:Her yenilgiden,aklı seliminsanlar dersler çıkarırlar,her ağır yenilgiden de daha önemli dersler çıkar.

Teknik heyetimiz,doğaldır ki hatalar yapmıştır.Çok doğaldır.Ama emin olun bu kimi renktaşlarımızn beğenmediği teknik heyetimiz,Türkiye'nin en Avrupai teknik heyetidir.Kaleci Antrenöründen,malzemecisine,tercümanına kadar(hocaları samyıyorum bile) bu insanlar bir teknik heyet olmaktan çok bir futbol felsefesi grubudur...Kaleci antrenörümüzün röportajlarını çoğunuz okumuşsunuzdur,Tercümanımız Halil'in nasıl güzel biri nsan olduğunu hepimiz ibliyoruz.Şenol Güneşin bir hocadan çok bir futbol filozofu olduğunuda...

Her insan gibi filozoflarda hata yapar.Nitekim Şenol Hocam da hatalar yapmıştır.Ama önemli ve güzel olan şu vardır ki, bizim teknik ekibimiz asla ve asla hatalardan başkalarını sorumlu tutmaz.Herkes hatayı kendinde arayabilecek kadar olgun.İşte bu olgunluğa sahip teknik heyet yok Türkiye'de...Bu yüzden yapılacak eleştiriler yıkıcı olmamalı...Çünkü zarar verir.

Ben hiçbir oyuncuma kızamam.Stoper hattına kızamam, 20 den fazla maç,3 günde bir ve hepi topu 3 kişi...Keza diğer oyunculara da öyle...Burada en büyük sabrı ve yükü taraftarın alması lazım...

Hatalar eleştirilecektir.Emin olun Şenol Hoca yarından itibaren her zaman ki gibi sorgulayacaktır...Ağır yenilgiden iyi dersler çıkacaktır,öğreneceğizdir çoğu şeyi...İşe buradan bakabilmek gerekir.Kendimizi heba edersek gelecek mağlubiyetinde hüznünü yaşarız,ama çıkarılacak güzel bir ders ileride daha mutlu olmamızı sağlar...

Ben bu takıma inanıyorum...Sanırım bugünkü ağır yenilgiden yönetimde ders çıkarırda gerekli hamleleri yapar...Bu takım bugünkü rakipten gerçekten daha iyi bir takım.

Lütfen unutmayın!!! İstanbul takımı taraftarları gibi her seferinde nazlı eleştiriler yapma lüksümüz yok...Yaparsak zaten onlardan farkımız kalmaz...

Şu anda gözlemlediğim 646 misafirinde; biribirinizle dalaşmanızdan zevk aldığını biliyorum... Birbirinizi kırmanızdan,istifa istemenizden vesaire...

Gelin hep beraber '' Canınız sağolsun uşaklar'' diyelim. Gelin hep beraber yıkıcı eleştiri yapmadan yapıcı olalım,hatalarımızı söyleyelim ama kendi insanımıza saldırmadan...Görün bakın o 646 sayısı 2 saat sonra 200 küsüre iniyormu inmiyormu...Yenilgide de birlik olduğumuzu,onların yapamadığı şeyi,birlik olabildiğimizi gösterelim...Şimdi zamanı aslında.Ağır yenilgiden iyi bir ders çıkartalım...

Düşünsenize bu yenilgiden sonra herkes canınız sağolsun uşaklar diyor...Sayfalarca... onların halini düşünün bir de.

Kalp kırmaya gerek yok.Saygılar:)

Dipnot: Ben her işte bir hayır olduğuna inanırım,bu yenilgide de bir hayır var;) )

zafer6161
11.12.2011, 22:06
salak kaya diyorki,fransayla tarbzon arası 1.buçuk saat bu ne yorgunluğu

SEDAT
* Peki soruyorum bu gece Kuddusi bizi ezdimi , ezmedimi ?

Yasin Altuntas
Zokora Hep Çirkef..

Yani sen bu Kirmizi Kart dogruydu diyorsun ????

Ertan OKUMUŞ

Ama yazık.

varsayalımki aldınız,herkes ciddiye aldı noolucak o zaman merak ediyorum,adı üzerinde yorum,kişisel düşünce yani,düşüncenizi dile getirirken beğeni endişesiylemi yapıyorsunuz bunu..
Ama ben sizi ayıplamıyorum

yavuzbaha
Sadri Şener ve yönetiminin devre arasını görmemesi lazım bu kafa yapısıyla bize bu transferleri yedirmeye devam ederler..
..yüzdeyüz katılıyorum...Şenol hocaya laf yok,bu futbolcularla bence gayet başarılı...ama Sadri Şener ve hele hele Nevzat şakar gibi basiretsiz yönetici ile yol alınmaz...

Armağan Dere
11.12.2011, 22:07
Bi lafım da hoca ve yönetime
Egemen ve Jajayı gönderenler utansınlar..

SensitiveLord61
Bu Trabzonlu Gencler ne iş.İyica B.kunu çıkardılar.Onlarda satılmış.Yönetimin piyonları.Trabzonn gibi yerde rakip takımın hemde gs bjk nin formalarını giymek karşılamak ne ya.

Haftaya stada gelmesinler mümkünse. Grup sanıyorlar kendilerini .

memozcan
arkadaşlar kadro kalitesi onların maalesef daha iyi, yıllardır aldıkları iyi adamlar dikiş tutturamıyodu elano, lincoln vs ama bu sefer yerlileri de iyi sayemizde.. fakat transferin son günü bu v. şen neden alındı avrupa ligi için mi ben anlamadım valla...

ALDENİRO
iyi olacagiz su takim bir dinlesin.Adamlar ilk yari 3 sut atmis 2 si kaleyi tuttu ve gol oldu.Bu skoru ilk yari oyun olarak haketmediler.Futbol öyle bir oyunki rüzgari arkana aldin mi hersey olumlu gider,2.yariyi saymiyorum.10 kisi ve yorgun bir takim hicbir sey yapamazdi.Burda bazi arkadaslar abartmis yok gs nin kadrosu bizden iyiymis.Bu mac lille maci sonrasi degilde bir hafta sonra dinlenmis bir takim olarak oynasaydik görürdük kimin kadrosu daha iyi.Kuddusi ince ince dogramis seni frikikte verdigi faul faul degil,zokorayi attigi pozisyonda gs li oyuncuyu atmaya yüregi yetmezdi.cünkü yüreksiz bu adam hala bu ligde düdük caliyor.
ne olursa olsun ister hakem aleyhimize 5 penaltı versin.yine de bu maçı 6-5 almalıydık. bu maçın önemi çok büyüktü.

Giallorossi
Zokora Hep Çirkef..

Zokorayi futbolcu olarak cok beyeniyorum ama bunada katilmamak elde degil.
Afrika Kupasindan geri dönene kadar (12 subat) Aykut ilk onbirimizde olmali.

Yiğit SARI
Geçen sene avni aker'deki maçları hatırlıyorum da o kadar üzülüyorum ki nasıl dağılır o takım ? O takıma bi kaç takviyeyle birlikte kimse duramazdı önünde

serdaracıl
uşaklar şu istifa lafını bırakın. Bize hiç hayır getirmedi yine getirmez.

Numan Yerlikaya
Şenol Hoca Gitsin Tamam E Kim Gelecek

Bizim Yönetim Kimi Getirebilir Yahu Biraz Düşünün

Adrianı Getiren Beceriksizden Ne Beklersiniz

Samet Aybaba,Ziya Doğan Veya Ünal Karaman

tarsus
maçta olan arkadaşlara bi şey soracam.üç üç üç diye bağıran hangi taraftar grubuydu?

Bordo_MaviM_61
Zokoranın pozisyonu sarı kart bile değil..
Ama yine de Zokoranın fazla abartıldığını düşünüyorum.
Ya da adam çok yorgun maç yapmaktan.

zafer6161
gökmen ise yorgunluk bahane yaaa,yat kalk dinlendin okdar diyor

iso_4939
11.12.2011, 22:08
bide k.paşa macında böyle rezil olmustuk buda ikincisi herhalde reziller ınsanda bıraz hırs olur utanma olur nasıl kendılerıne yedırıyorlar bu rezilliği ben olsam sinirden aglarım .gb bu kadroyu orda yener.

Ilelioglu

Ezdi hemde belli etmeden ezdi. Kirmiziyi cikarirken ne kadarda rahatti öyle...Gecen sezonki islik ve baski nerde bu sezonki islik baski nerde...HEy gidi hey..

FC-ST-PAULI-61
Zokora Hep Çirkef..

Ne sacma bir Yorum bu yahu Allala

Yaşar
Takımın eleştirilmesi gereken bir günde hakem yine takımın önüne geçti.
Zokora'ya gösterilen kırmızı kart tam bir facia.
İlk yarıda Burak'ın elle aldığı toptan ve göstermediği kartlardan sonra ''bir bomba'' bekliyordum ve o bombayı patlattı.
Ayrıca takım kötü değil, yorgun ve formsuz.
Lig ile Avrupa maçları arasındaki bu farkın oluşma sebebi de ciddiyetsizlik.
Ligde ilk 4 şansımız devam ediyor.
Fakat eren, Sercan, Piotr, Sapara, Ferhat kalan maçlarda rotasyona uğrayarak kullanılmalı.
Ayrıca takımın en kötü yabancısı Cech.
Yabancı kontenjanı ondan yana kullanılmalı.
Adrian, Henrique, Burak, Zokora ve lig maçlarında Colman'ın formsuzlukları da bu kötü döneme girmemize denk geldi.
Fakat bugünkü maçta da sahanın en iyisi Colman'dı.

61viya
Haaa unutmadan...

İstanbulun eziği diye tabir ettiğiniz takımların çok sayıda taraftarı bile, Şenol Güneş'in ne kadar saygı duyulması gerektiğini söylerken, "içimizdekiler"in aynı adamı yerden yere vurması, o ezikleri daha değerli kılıyor gözümde. Malesef... Sayenizde..

Berat Akçay
11.12.2011, 22:09
Tolga'ya gelen şişe üzdü beni

ALDENİRO
Renktaşlar...

Sakin olmakta fayda var.Yenilgi ağır gözüküyor, zaten gözüken 646 misafirin ağzını sulandıran da bu skor olsa gerek.Ama çok daha önemli birşey var:Her yenilgiden,aklı seliminsanlar dersler çıkarırlar,her ağır yenilgiden de daha önemli dersler çıkar.

Teknik heyetimiz,doğaldır ki hatalar yapmıştır.Çok doğaldır.Ama emin olun bu kimi renktaşlarımızn beğenmediği teknik heyetimiz,Türkiye'nin en Avrupai teknik heyetidir.Kaleci Antrenöründen,malzemecisine,tercümanına kadar(hocaları samyıyorum bile) bu insanlar bir teknik heyet olmaktan çok bir futbol felsefesi grubudur...Kaleci antrenörümüzün röportajlarını çoğunuz okumuşsunuzdur,Tercümanımız Halil'in nasıl güzel biri nsan olduğunu hepimiz ibliyoruz.Şenol Güneşin bir hocadan çok bir futbol filozofu olduğunuda...

Her insan gibi filozoflarda hata yapar.Nitekim Şenol Hocam da hatalar yapmıştır.Ama önemli ve güzel olan şu vardır ki, bizim teknik ekibimiz asla ve asla hatalardan başkalarını sorumlu tutmaz.Herkes hatayı kendinde arayabilecek kadar olgun.İşte bu olgunluğa sahip teknik heyet yok Türkiye'de...Bu yüzden yapılacak eleştiriler yıkıcı olmamalı...Çünkü zarar verir.

Ben hiçbir oyuncuma kızamam.Stoper hattına kızamam, 20 den fazla maç,3 günde bir ve hepi topu 3 kişi...Keza diğer oyunculara da öyle...Burada en büyük sabrı ve yükü taraftarın alması lazım...

Hatalar eleştirilecektir.Emin olun Şenol Hoca yarından itibaren her zaman ki gibi sorgulayacaktır...Ağır yenilgiden iyi dersler çıkacaktır,öğreneceğizdir çoğu şeyi...İşe buradan bakabilmek gerekir.Kendimizi heba edersek gelecek mağlubiyetinde hüznünü yaşarız,ama çıkarılacak güzel bir ders ileride daha mutlu olmamızı sağlar...

Ben bu takıma inanıyorum...Sanırım bugünkü ağır yenilgiden yönetimde ders çıkarırda gerekli hamleleri yapar...Bu takım bugünkü rakipten gerçekten daha iyi bir takım.

Lütfen unutmayın!!! İstanbul takımı taraftarları gibi her seferinde nazlı eleştiriler yapma lüksümüz yok...Yaparsak zaten onlardan farkımız kalmaz...

Şu anda gözlemlediğim 646 misafirinde; biribirinizle dalaşmanızdan zevk aldığını biliyorum... Birbirinizi kırmanızdan,istifa istemenizden vesaire...

Gelin hep beraber '' Canınız sağolsun uşaklar'' diyelim. Gelin hep beraber yıkıcı eleştiri yapmadan yapıcı olalım,hatalarımızı söyleyelim ama kendi insanımıza saldırmadan...Görün bakın o 646 sayısı 2 saat sonra 200 küsüre iniyormu inmiyormu...Yenilgide de birlik olduğumuzu,onların yapamadığı şeyi,birlik olabildiğimizi gösterelim...Şimdi zamanı aslında.Ağır yenilgiden iyi bir ders çıkartalım...

Düşünsenize bu yenilgiden sonra herkes canınız sağolsun uşaklar diyor...Sayfalarca... onların halini düşünün bir de.

Dipnot: Ben her işte bir hayır olduğuna inanırım,bu yenilgide de bir hayır var;) )
evet hayır olacak şey şenol hocanın istifası. teknik direktörsüz çıksak inanın 3 tane yemezdik. rezillilkk

SEDAT
* Taraftar çıldırdı Ziya Doğan'ı , Ayman'ı , Erdinç'i , Celaleddin'i istiyor :D işte özlenen tablo...

Numan Yerlikaya
Zokoranın pozisyonu sarı kart bile değil..
Ama yine de Zokoranın fazla abartıldığını düşünüyorum.
Ya da adam çok yorgun maç yapmaktan.

Meloda Daha Geçen Maç Yaptı Ama Adam Hayvan Gibi

FC-ST-PAULI-61
Zokora sinirlendi Adamin benim en azindan yenilmeyi kabul etmiyor diger ruhsuzlar gibi.

SensitiveLord61
Devre arası Pawel Piotr Adrian ı eski takımlarına gönderemiyorsanız oyuncu almayın istemiyorum . 14 Hafta 17 yaşındayım yaklaşık 70 80 idman ediyor bana verecek o şansı yıldız olmassam şerefsizim Adrian kadar da bileğim var yani . Yeter be

Ilelioglu
maçta olan arkadaşlara bi şey soracam.üç üç üç diye bağıran hangi taraftar grubuydu?

Bunuda mi yapti rezilller...:mad:

orhan42
Devre arasına en az kayıpla girersek ikinci yarı böyle olmaz diye düşünüyorum.tabii Adrian başta olmak üzere Henrique,brozekler sapara vittek barış özbek gibi ne idüğü belirsiz adamların da gönderilmeleri gerek...

Ahmet Öztürk
Bu maçın tek özeti = JAJA COELHO

Sonuna kadar haklısın! Jaja olsa ilk golde Cehc'in yaptığı hatayı asla yapmazdı. İkinci golde Tolga'nın yaptığı hatayı yapmaz mükemmel bir baraj kurdururdu. Üçüncü golde Jaja olsa da fark etmezdi kabul edelim.

Jaja olsa 8 gol atar 4 asist yapardı bu akşam. Ahh Jaja ahh. Jaja'yı gönderdiği için Sadri Şener'de, Şenol Güneş'te bir dakika durmasın bu takımın başında...

sercaninanc
11.12.2011, 22:10
yazık şenol hocaya laf söyliyebilen adamlar var oyuncu bolluğu var sanki takımda tolgayada su şişesi adan adama ne diyeceğimi bilemedin baros hedefe alınmış diyor lan töbe töbe

Cihat K
Renktaşlar...

günün anlam ve önemini belirten açıklamayı barış burak kardeşimiz yapmıştır:alkış::alkış::alkış:

ALDENİRO
Şenol Hoca Gitsin Tamam E Kim Gelecek

Bizim Yönetim Kimi Getirebilir Yahu Biraz Düşünün

Adrianı Getiren Beceriksizden Ne Beklersiniz

Samet Aybaba,Ziya Doğan Veya Ünal Karaman
tolunay kafkas

Travelair
Hakemden bahseden yok, gs'den bahseden yok, yine birbirimize düştük. Bu başkalarının işine geliyor. Atıyor çelmeyi, pisliğini yapıyor gidiyor

Oğuzhan
Arkadaş ya bir maç ile hocadan futbolcuya, yönetimden taraftara herkese saldırmaktan vazgeçin lütfen ya. Seviyeli yorumlar görmek istiyorum en azından. Nedir yani geçen sene de 2 maçta biz yendik onları. Hatta küme düşüyorlardı az daha. Galibiyet için mi sevdik biz bu takımı ayıptır yakışmıyor.

krdnz
Maçı hakem katletti diyecem ama bizi topçularda hiç bişey yapmadı arkadaş.

Gassaaraylılar maç boyu yerde yuvarlandı anında faul,Zokora topa yükselirken köpeğe temas etti kırmızı...

Ama hakem haklı beyler,tribünler maç öncesi kardeşlik türküleri söyler,selçuka baskı yaptığını zannederken melo ve kazım gibi çirkefleri es geçer,hakemin düdüklerine avucundaki çekirdekleri sıkarak karşılık verirse normaldir !

Ertan OKUMUŞ
11.12.2011, 22:11
karşımızdaydı bugün,olumsuz bir etkendi kabul,ama 1 neden olarak bunu görürsek sorumluları göremeyiz.
yenilginin sorumluları bana göre;
1.şenol hoca
2.hırstan yoksun futbolcular
3.hakem

Doğukan Uçan
Geçen sene avni aker'deki maçları hatırlıyorum da o kadar üzülüyorum ki nasıl dağılır o takım ? O takıma bi kaç takviyeyle birlikte kimse duramazdı önünde

aynen kardeş bende o maçtaydım ne kadroydu bea

jeepeers
bu sonucun alınmasında en büyük pay sahibi olan yönetimi kutlamak gerek
yolladığın adamlara bak bi de aldığın adamlara bak
acaba biraz olsun utanma hissi oluşmuş mudur değerli başkanda
disiplinli topçuların oyunlarını izlemek te ayrı bi zevk veriyor taraftara

Fatih
Şenol Güneş'in yılmaz savuncusu değilim ama onun da bunca olaydan sonra bir maç kaybettirmeye hakkı olsun değil mi?

Hocamıza sahip çıkalım yenmek yenilmek önemli değil şu ortamda bütünlüğümüzü koruyalım gerisi gelir zaten.

Emirhan Uludüz
Neyse yenseydik bak gsyi yendik takım yeterli der transfer yapmazlardı belki :D

OFLUTS61
salak kaya diyorki,fransayla tarbzon arası 1.buçuk saat bu ne yorgunluğu

cok dogru söylemis kaya...... senolhoca hergün oyuncalarla beraber degilmi bu nasil antraman ypiyorki oyuncalrin yorgun oldugunu görmüyormu hoca bunlari..........yorgun ise takim ozman taktigini bir gs gibi güclü takima karsi savunma agirlikli oynarsin. kimse bana senol hocani dokunulmazligin söylemsin hoca bu macta cok kötüydü bu kadar basit.......

ccd6167
yahu burada 44 yasina gelmis 35 yasina gelmis bizden daha cok tsyi gormus insanlar hala gelmisler senol hoca istifa etmeli diyorsa biz ne desek bos??

ben ts ile sevindigimde hep senol hoca vardi sizinkinde kim vardi merak ediyorum?

h@msi61
Bizim taraftar tam balik hafizali. Hatta balik bile daha eskiyi hatirliyor herhalde. Istifa isteyin, durmayin. Size bu takim cok cok fazla...

Sefa Murat Dokuz
Jaja'nın gönderilmesinin büyük hata olduğunu kabul edin artık. Saçmalamaya gerek yok. Fener Bilica'yı bile kovmadı o olaylardan sonra, sen kalkıp ligin en önemli 2-3 oyuncusundan birisini bedavaya Arap emirliklerine gönderdin. Ahmaklığın daniskası !

Beypba
ya JAJA Yaaa BU adamın futbolunu anlamadılar..sımdı anlamıstır yonetımm.

Harun
11.12.2011, 22:12
* Taraftar çıldırdı Ziya Doğan'ı , Ayman'ı , Erdinç'i , Celaleddin'i istiyor :D işte özlenen tablo...

Sedat anlaşılan sende .çıldırdın:)

Bordo_MaviM_61
Cech ilk yarıda soldan bir orta kesti. Burak kafa topuna çıktı ve top ensesine çarptı. Lille maçında da Halil soldan bir orta kesmişti. Burak kafasını çok aşağı indirmişti gerçi savunma karşılamıştı o topu ama gelse de Burak kötü bir vurus yapardı muhtemelen.

En nihayetinde BURAK antremanlarda ya da sonrasında biraz KAFA TOPU çalış kardeşim lütfen!..

Harun-61
O bu degil'de bir taraf'da Semih-Emre Colak.

Biz ise bûyûk umutlar ile aldigimiz genclere sans bile veremiyoruz.

.

Ilelioglu
Hakemden bahseden yok, gs'den bahseden yok, yine birbirimize düştük. Bu başkalarının işine geliyor. Atıyor çelmeyi, pisliğini yapıyor gidiyor

Ben yazdim en basinda...Taraftar-Hakem-Yönetim diye...

Bu macta en cokta Taraftara kizdim...Sadece Selcuk isliklandi...Böyle mi rakibi baski altina alacaksin...??? Hakemin kararlarina tepki yok...Hicbirsey yok...

Armağan Dere
Selçuk İnan o golü başkana da attı çaktırmadan..
Aldığın Adrian'dan 3 gömlek kaliteliyim
Ben de olsam üzülürdüm diyordu
Haklıymış..

SensitiveLord61
İzlemeyin şu Kanaltürk te ki programı . Orda Trabzonsporlu bi adam yokken bizim lehimize bi yorum yapılacagını düşünerek umutlanmayın .

yatara
cok dogru söylemis kaya...... senolhoca hergün oyuncalarla beraber degilmi bu nasil antraman ypiyorki oyuncalrin yorgun oldugunu görmüyormu hoca bunlari..........yorgun ise takim ozman taktigini bir gs gibi güclü takima karsi savunma agirlikli oynarsin. kimse bana senol hocani dokunulmazligin söylemsin hoca bu macta cok kötüydü bu kadar basit.......

kaya kim?:confused::confused:

Tolga Kurt
Gelip buraya sorumlu Şenol hocadır diyen adamlar bir zahmet hentboll falan takip etsinler.. Sorumlu yönetimdir..! Adamın klübesinde Jaja vardıda oyuna mı sokmadı ?

h@msi61
tolunay kafkas

Onun yerine sen Tolunay'in calistirdigi takimlari tutsana, daha rahat edersin. Tabi biz de.

bitirim
fatih tekke ne demişti bir hatırlayalı "evet biz gönüllerin şampiyonuyuz hileyle şampiyonluğumuz çalındı ama tarih gönüllerin şampiyonunu değil puan cetvelindeki şampiyonu yazacak" evet Şenol Güneş takımı hiç şampiyon yapamadı ama bizler onun ellerinden çalınan şampiyonlukları hatırlıyoruz ama bazı balık hafızalı azınlık belliki hatırlamıyor. Şenol hoca gitse bu takımı, bu fixtürle sizce kim adam eder alex fergusonmu??

Gamze
11.12.2011, 22:13
varsayalımki aldınız,herkes ciddiye aldı noolucak o zaman merak ediyorum,adı üzerinde yorum,kişisel düşünce yani,düşüncenizi dile getirirken beğeni endişesiylemi yapıyorsunuz bunu..
Ama ben sizi ayıplamıyorum

Ciddiye almak her zaman beğenmek anlamına gelmez.
Zıt fikirli de olsanız kıymetli bulmak, tartışmaya değer görmek demektir.

Ben görüyorum, görmeyeceğimi söylüyorum. o kadar.

orhan42
Geçen seneki takımı dağıtmak büyük hata.Bunu anladık..Egemen,Selçuk o küfürlerin ardı arkasına sıralandığı ismi geçtiğinde Umut hatta ceyhun hele jaja..Bunlarmış takımı takım yapan anladık.Sadri başkan ve arkadaşları kına yaksınlar.ha Selçuk ve Egemen delikanlı değillermiş o da ayyrı bi mevzuu tabii.Sırada Onur var demedi demeyin..

yavuzbaha
Ya herşey bi tarafa,şu ıslıklama olayı nedir...yani adam (egemen-Selçuk) sözleşme yapmış ve sözleşmesinin son gününe kadar oynamış ve sonra başka takımda oynamaka istemiş ve gitmiş...yani sen adamı ıslıklayınca tüm futbol kamuoyunda ne kadar sevimsiz bi durumda olduğunun farkındamısın....bizden gidenlerden ıslıklanmayaı hakeden tek adam engin Baytar dır...hem ayrıca çok yakından biliyorum,bazı yöneticilerin minnetsiz hareketleri olmasaydı ve daha kuşatıcı olsalardı hem egemen hem Selçuk hala bu takımdaydı...adama cisim atmanın ne alemi var

Tolga Kurt

Kim olacak çilingircidir.

MDanışmaz
İyi oyun iyi futbolcularla oynanır..Nerde geçen seneki kadro nerde şimdiki kadro yarı yarıya gücümüz azaldı..

Barış Burak
11.12.2011, 22:14
Kesinlikle misafire açık olmalı forum...,

Yazı yazarken rakibin görüp sevineceğini,dalga geçeceğini tahmin edemeden yazı yazanlara müstehak olur böylelikle...

Yazdığı yazı takıma artı değer katmıyorsa,eleştirisi yapıcı yerine yıkıcı oluyorsa, üye de yazmasın o zaman...Yapıcı ve akıllı eleştiriler geldikçe zaten misafirlerin kendiliğinden canı sıkılacaktır...Çıkacaklardır.

ALDENİRO
gs yenilmemizi kabullenemiyorum. hoca da kabullenmesin. yılın en kötü oyuncusunu ik 11e almış.e biz şimdi kime kızalım.

OFLUTS61

cilingiroglu

SensitiveLord61

:alkış: Tanınmayan kişiler cok doğru. Hasan Yener'in dediği gibi ''sen futboldan anlamazsın diğer üçüne soruyorum ''. Şu programı izlemeyin artık yeter. Adamlar Hasan Yener bağlandıktan sonra arkadan laf yapıyordu ne cabuk unuttunuz başka programmı yok gelin burda ŞenoL Hocaya yüklenin Başkana yüklenin stres atın herzaman yaptıgınız iş

Tevfik Kılıç
Şu bilmem ne ettiğimin liginde kaybedilen bir maçı neden bu kadar büyütüyorsunuz anlamıyorum. Şampiyon olsak da şampiyonluğu vereceklerini mi düşünüyorsunuz?

Bravo kardeşim cok güzel özetledin yüreğine sağlık.

zafer6161
bu jaja muhabbeti bizi 3-5 sene götürü,,,
aynı fatih olayı gibi

Oğuzhan
Transferlerimiz kim tarafından izleniyor ve yapılıyor bilen birisi var mı ?

Transfer politikamızı araştırsın sayın savcı bey bir zahmet el atsın şu olayada ya deli olacağım Adrian 5 milyonluk oyuncumu alt yapıdan bir oyuncu çıkarsan şuraya yetenekli daha iyi oynar hemde para ödemessin. Yazıktır günahtır paramızı çar çur etmememiz lazım. Porto örneği var elimizde. Kimi alıyorlarsa 1-2 sene sonra 2-3 katına satıyorlar.

deneme61
kotu bır gunumuzdeydık.formsuzluk var takımda.. en kısa zaman da duzelır inşaallah

bordoylamavi
şenol güneş tabi ki hata yapıyor ama biraz düşünüp konuşmak lazım. oyuncularımızın performansı ortada. cech o topu verip dakka bir gol bir yapıyorsa. henrique 2 ye bir yakaldımız gs savunmasına topu 10 metre yer varken ayağından açıp veriyorsa şenol güneşin ne suçu var bu işte.yani gören de süper bi kadromuz varda şenol güneş onları oynatmıyor sanacak. şu anda ligde kötü oynuyoruz bu bir gerçek ama uefa da devam ediyoruz
bizden giden şerefsizlere gelecek olursak. gitmek isteyeni tutmamak lazım. sizin gibi şerefsiz köpeklere zaten ihtiyaç yok. kim size daha çok para verirse oraya gidin. hiçbiriniz adam değilmişiniz. umutu bu kadar eleştiriye rağmen hala seviyorum. ve toluse da gol attıkça seviniyorum. ama sizin gibi şerefsizler dünyta şampiyonu olsa ödül olarak yüzünüze tükürürüm.

Ilelioglu
Şenol Güneş'in yılmaz savuncusu değilim ama onun da bunca olaydan sonra bir maç kaybettirmeye hakkı olsun değil mi?

Hocamıza sahip çıkalım yenmek yenilmek önemli değil şu ortamda bütünlüğümüzü koruyalım gerisi gelir zaten.

1-0 kaybetmis olsak aynen katilacagimda ya 3-0 yenildik..Su eziklere 3-0 ya...Olacak is degil...Senol Hocaya kimse birsey söylemiyor zaten...Taraftarin rakip ve hakem üzerinde baski kuramamasi farkli maglubiyeti getirdi..

sbay
11.12.2011, 22:15
hocanın eleştirilmesinin hoca gitsin diye algılamak bizim taraftara has bir durum olsa gerek...Hoca 30 kişilik kadro kurdu 13-14 kişi ile oynuyor.

madem alternatifli kadro kuruyorsun hiç olmassa ligde takıma bir ayar ver diyor insan...Şu çocukları bir oynat hocam, eminim bu akşamkinden kötü olmaz..

Takımın da hocanında mental olarak 15-20 gün dinlenmesi gerek...Takım psikolojik olarak bitmiş durumda...Oynayanlara bir şey diyemiyorum çünkü adamların elinden bu şartlarda bu kadar gelir.

TheDayAfter61
Bu TG denen kafasız adamların yaptıklarına yeter artık.Hiç bulaşmayın artık bu işlere kendinizle birlikte bir de takımımızı yakıyorsunuz.Bir de ayrıca Trabzon kişiliğini kaybetmiş.Bırakın dostluğu,korku salın.

blackrain61
Şenol Güneşin Varlığı Hastalıklı bir Bünyenin Yaşatılması Gibi.. Şenol Hocaya Gitsin Diyenler Bunu 2 Kez Düşünmeli..
Şenol Hoca Gitsin Diyenler Takımın Başına Morinhoyu getirecek herhalde?

Önerilerini merak Ettim ?

Ben Senol hocami elestirenlerdenim, ama asla gitsin demedim. Ama sapkasini artik alsin önüne bir düsünsün; nerde hata yapiyorum diye.

Senol Hoca dünün teknik direktörü degil. Kendisi bu takimin efsanesi futbolcusu. O efsane dönemleri yasamis birisi. Bu takim üzerinde herkeste fazla hakki var. Ama böyle bir trabzonspor yaratmaya da hakki yok. Ne gerekiyorsa onu yapmasini bekliyoruz. Ama 3 sezondur, Senol Hocam´dan ses seda yok. Artik yumrugunu masaya vursun. Ya da bize bu haksizligi yapmasin. Eger müdahale etmeyecekse isimiz harap. Böyle gelmis böyle gider.

Mert Oğuzlu61
takımın durumu hiç iyi değil bu maçla iyice çöktük.. böyle ezik bir takım izlemek istemiyorum devre arasına kadar idare edeceğiz artık ama transfer döneminde operasyon şart oldu, polonyalıları slovakları maaş bağlanan tos7 sezer gibi kuru kalabalık yaratan oyuncuları temizleyip yetenekli yerli oyuncuları takıma kazandırmalıyız.

memozcan
allahtan behzat ç. var yoksa hepten kafayı yerdim...

SEDER
şenol hoca eleştirilmez değil: eleştirelim ama gitmesini istemek garip..
devre arası:
mümkünse bobo ve jaja ayarında bir futbolcu(disiplinizde olabilir, yemişim disiplinini. disiplinsiz jaja varken yenilgi yüzü görmüyoduk 14 gol atıp 14 de attırmıştı),
defansa da egemen gibi bir türk alınmalı,
marek cech ten bir an önce kurtulmalı, orası piotr brozeke teslim edilmeli,
volkan şen sağ kanata çekilmeli ve artık devamlı oynamalı,
tek forvet sevdasından vazgeçmeliyiz,
ayrıca: sezer, sapara, adrian, henrique ye yol verilmeli..

zafercalikoglu
bence bizim futbolcuları ac bırakmak lazım,paralarını alamayan gs ler nasıl oynuyor,bir kez daha görüldükü,aldıgımız yabancılardan sadece ama sadece zokara ,gerisi sıradan topçu,
bide senol hocam henrigeyle neden 2.yarı basladın anlamış değilim,adam bütün topları rakibe verdii,malesef,taraftarın bu maçta hocayı eleştirmesi normal,ama sınırı aşmayacak şekilde,
artık hocam burakı kanatta dene uca kimi koyarsan koy,arasıra vayasyon yap bu ne ya,7-8 yaşındaki cocuk bile senin ne yapacagıını takımın nasıl oynayacagını biliyor,,,

Burhan Açıkgöz
11.12.2011, 22:16
arkadaşlar bu sene organizasyon gs nin şampiyonluğu, şikeci iki takım oian fb ve bjk bir yerlerini bile yırtsalar bişi olmayacak. artı reyting.

Oğuzhan
aynı fatih olayı gibi

Abi ama haksız mıyız Allah için Jaja ayarında bir futbolcuyu getirebilir miyiz daha 10 sene şu şehre. Eğer disiplinli olsaydı zaten bizde olmaz, Valencia Atletico gibi takımlarda futbol oynardı. Bizi öne taşıyan isimlerin başındaydı geçen sene, 1 adam eksilttiği gibi defans dengesini altüst ediyordu.

Berat Akçay
@Barış Burak Doğruları yazmışsın kardeşim.Keşke senin gibi olabilse taraftarımız

iso_4939
şu dansöz selcugu hala savunan varya delırecem ne utanmazlık bu gıdın yalvarın ayaklarını öpün ne olur geri dön diye...yaw bozacam agzımı sımdı bir ay girmeyecem nete.

Asi Çaykaralı61
Oyunda bireysel hatadan erken gol yememizde sonucu çok etkiledi sonradan duran top ile bir gol sonra kırmızı maçın kaderini belirledi

Cihat K
şenol güneşe laf atanları anlayamıyorum.geçen sene hedefimiz şampiyonluktu ve sadece 2 mağlubiyet almıştık.oynadığımız futbolda ortada.adam takımın başına geldi geleli 2 senede 1 türkiye kupası 1 süper kupa 1 lig şampiyonluğu kazandı.avrupada liverpool zor kaçtı elimizden ve bu sene şampiyonlar liginde müthiş sonuçlar aldırdı.bu kadar kötü olmamıza rağmen alacağımız seri galibiyetlerlr farkı kapatabiliriz.şenol hocayı istemeyenlere hugo bross ziya doğan lazım.bu sene play offlara kalamasakta bu adam takımın başında kalmaya devam etmelidir.

MDanışmaz
Devre arası tek isteği takımdaki şu çöplüklerden biran önce kurtulmak..En az 10 isimle yollar ayrılmalı..Kadroya giremeyen yabancılara tonla para veriyoruz..

sercaninanc
11.12.2011, 22:17
yazık size VALLAHİ yazık BİLLAHİ yazık şenol hoca
jaja olsaydı alanzinho ne ilk onbire girebilirdi nede colman bi maçta iyi oynıyabilirdi nede jaja yediği tokattan sonra adam gibi oynardı

ALDENİRO
şenol güneş tabi ki hata yapıyor ama biraz düşünüp konuşmak lazım. oyuncularımızın performansı ortada. cech o topu verip dakka bir gol bir yapıyorsa. henrique 2 ye bir yakaldımız gs savunmasına topu 10 metre yer varken ayağından açıp veriyorsa şenol güneşin ne suçu var bu işte.yani gören de süper bi kadromuz varda şenol güneş onları oynatmıyor sanacak. şu anda ligde kötü oynuyoruz bu bir gerçek ama uefa da devam ediyoruz
bizden giden şerefsizlere gelecek olursak. gitmek isteyeni tutmamak lazım. sizin gibi şerefsiz köpeklere zaten ihtiyaç yok. kim size daha çok para verirse oraya gidin. hiçbiriniz adam değilmişiniz. umutu bu kadar eleştiriye rağmen hala seviyorum. ve toluse da gol attıkça seviniyorum. ama sizin gibi şerefsizler dünyta şampiyonu olsa ödül olarak yüzünüze tükürürüm.
aslında takım 3-4 maçtır iyi organize oynuyor haklısın. ama bu maçı almalıydı hoca.beni kızdıran bu...

theo
şenol güneşin tek hatası gençlere gereken önemi vermemesi...

madem oynatmayacaksın hocam ne diye alırsın da adama umut verirsin...

apachi61
11.12.2011, 22:18
su aykutu monte etmeli artik takima

jeepeers
emre çolak gibi 1.50 lik adamdan aldığı omuz darbesi ile topu kaybeden 5.5m euroluk bi oyuncuyu hala jaja ya tercih eden var mı hala acaba
geçen sene jajayı yıkabilen orta saha adamı var mıydı bu ülkede
jaja kadar sana faul aldırıp duran top attıran adam var mıydı bu ligde
ayrıca bizde 3 sene boyunca tek bir frikik golü olmayan adamın bize dönüp frikikten gol atması ne acı bir tesadüf değil mi
bu seneki duran top sorunumuzun nedeni o şeref yoksunu adamın ayrılışıdır bir bakıma
ayrıca jaja da gidince ön direği geçecek kadar kuvvetli orta yapan bir tane adam kalmadı takımda

Mehmet Sarigül
Bu gece icin taraftarindan futbolcusuna, teknik direktöründen baskanina kadar alinacak cok ders var...

Taha Muhammet
kotu bır gunumuzdeydık.formsuzluk var takımda.. en kısa zaman da duzelır inşaallah
iyi gün göremez olduk zaten

Sefa Murat Dokuz
aynı fatih olayı gibi

Zafer Abi kimse kabul etmeszse etmesin ama tek başına takım gibi bir adamdı. Kötü oynadığı maçlar işte şu Adrianın bu sezon oynadığı tüm maçlar gibi yani eksiği yok. En azında boylu posluydu kolay devrilmezdi kötü halinin bile +1 'i var Adrian'dan. İyi olduğunda tek başına forse edecek adam. Fener kendi oyuncusunu kovmadı kazma adamı kovmadı. Sen Ligin starını kovdun gönderdin. Böyle bir mantık mı var. Tarihimizin en büyük hatalarından 5m€ Jaja gönderip 5.25m€ ya Adrian'ın alınması. Sürekli de üzerinde durulmalı. Ahmaklık sadece Ahmaklık !

memozcan
11.12.2011, 22:19
Zokora sinirlendi Adamin benim en azindan yenilmeyi kabul etmiyor diger ruhsuzlar gibi.
vvay be renktaş, iyi bişe yaptı yani...

nakzo
destekliyorum:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::a lkış::alkış:

Zaten bende bunu söylüyorum bırakın Trabzonu hiçbir takımı şampiyon yapamadı ertugrul çapulcu bursayı şampiyon yaptı bursayı.Bizim bu takım, gelene geçene yeniliyo nasıl bir anlayış ;ama şenol hocaya tapınma var. Takımı rezil gibi oynatıyor.Yok bu ligi takmıyormùşta, gordünmü elin oğlu öyle bir takıyorki 3 taneyi bu takımın bırakın fenerden puan almayı gençlerbirliğinden puan alması mucizedir.

Asi Çaykaralı61
Yorgunlukda mağlubiyetin bir sebebiydi.Üst üste oynamış olduğumuz zorlu maçlar 3 günde bir maç kolay değil devre arası Takviyeler şart

ALDENİRO
artık yönetim yıpranmıştır.istifa etmeli peşine hocada artık değişim zamanı.

batugol
takımın eksik yönlerini herkes biliyor
kadro sıkıntımız hat safhada
kenarda iki tane yedek kaleci oturuyor
takımda 12 tane yabancı var ama top oynayanı 3 tane değil
30 kişilik kadrodan 16 kişi çıkartamadık top oynayan
peki ne yapacağız
benim yönetimin istifasını istememin sebebi budur
bu yönetimin vizyonu da misyonu da yok maalesef
kadroyu korusaydık ve üzerine iki tane kaliteli yabacı alsaydık
şampionlar liginin de süper ligin de altını üstüne getirirdik
şimdi alınacak radikal kararları bu yönetimden bekliyeceğiz
bir umut var mı
bence yok
o yüzden
YENİ YILA YENİ YÖNETİM

cemkılıç
Çok kötü ve ruhsuz oynuyoruz kabul..nerdeyse rakip kaleci yere yatmadan maç bitirdi.. Bir kısım taraftarımız onun bunun atkısını boynuna dolayıp kendi şovunu yapıyolar ve maalesef avni aker artık bi deplasman olmaktan çıkmış..

Bu arada fırattan sonra kuddusi de ağzımıza ..çtı ve yönetim kulübün haklarını hiçbir platformda koruyamıyor..

Şenol hocanında hataları olduğunu düşünüyorum bu mağlubiyetlerde..Ama onun için istifa etsin diyecek kadar kendimi kaybetmedim henüz...
Neticede şu anda kısa vadede yapılacak tek şeyin takım içinde revizyonla bazı futbolcularımızın biraz dinlenmesini sağlamak ve kötü gününde takıma sahip çıkmak olduğunu düşünüyorum..Devre arasına kadar en az hasarla girmeliyiz.

DNA-TS
11.12.2011, 22:20
Maci izlerken kazanacagimizi dusunuyordum taaki kaza golune kadar sonrasi malum bos beles oyun sanki bitsede gitsek modunda. Senol hoca nin kredisi sonsuz ona kimsenin sozu yok ama artik b planini devreye soksun varmi yokmu bilmiyorum.oyunelden gidiyor ilk yari 2/0 bitmis risk al 2/0 da ayni 5/0 da sen risk al kaybedrsengene kaybersin. Burak tek basina ilerde olmuyor cozduler takiyorlar basina 2 kisi oynatmiyorlar top almasina izin vermiyorlar henrique nin nAsil bir gorevi var anlamadim top tasiyamiyor agir adrian ole bir zokora bir halil bir colmana bel baglayarak olmaz bence tamam yedigimiz erken kaza golunun maci bu hale getirecegini beklemiyordu teknik heyet ama o gol olmasaydida gol atabilecegimizi sanmiyorum 3 temmuzdan beri suren tartismalarin golgesinde eski tadini alamadigim futbol maclarindan birde takimin kotu performansi eklenince artik izlememe taraftari olacam bu gidisle ama senol hocanin devam etmesi temennisindeyim istikrar surmeli ama senol hocamda bir taktik varyasyon gelistirsin uzun toplarla burakin gol atmasini beklemek artik cok siradanlasti. Canimiz sagolsun.

inadina61_08
arkadaşlar bu sene organizasyon gs nin şampiyonluğu, şikeci iki takım oian fb ve bjk bir yerlerini bile yırtsalar bişi olmayacak. artı reyting.

Benim organizasyonumda bu şekilde renkdaş, gs 1. bitirir ön elemeyi cebe koyar risk ortadan kalkar, bakmayın yahu bu gs de çok numara yok vallahi, biz çok kötü oynadık da ondan iyi zannedenler var, bize temizinden çok kalite ve Şenol güneşin transferi lazım yönetim elini çeksin, bir de izleme komitesini değiştirsin bizimkiler bedavadan para veriyoruz kimlerse beş kuruşluk oyuncuya 5 milyon verdiğimize inanamıyorum... :mad:

FC-ST-PAULI-61
Takimda gecen Seneki Motivasyon ve kalite yok ki.Taraftarda da is yok.Sanki biz deplasmandayiz.

ALDENİRO
Zaten bende bunu söylüyorum bırakın Trabzonu hiçbir takımı şampiyon yapamadı ertugrul çapulcu bursayı şampiyon yaptı bursayı.Bizim bu takım, gelene geçene yeniliyo nasıl bir anlayış ;ama şenol hocaya tapınma var. Takımı rezil gibi oynatıyor.Yok bu ligi takmıyormùşta, gordünmü elin oğlu öyle bir takıyorki 3 taneyi bu takımın bırakın fenerden puan almayı gençlerbirliğinden puan alması mucizedir.
keşke bu forumdakilerde bunu anlasalar.

serkanholep
bu sene trabzon için lig önemli olmasın bence

avrupada gitmeye çalışılsın

biryere gelindi zaten

lig ise yeni oyuncuların alışması için olsun

keşke adam gibi gelecek vaaeden veya iyi (volkan gibi) oyuncu alınsaydı 4-5 tane

onlar oynasın ligde

memozcan
arkadaşlar artık şu jaja muhabbeti sıktı ama, artık jaja yok öyleydi böyleydi ama artık yok, bir rivayete göre başkanın tokatladığı adamı artık konuşmanın gereği yok....

Salih Kara
biz de 3 senede bir tane bile frikik golü atmayan selçuk 3 sene sonraki ilk frikik golünü bize attı.Biz ne şanssız takımız

Yaşar
Türkiye'nin en çirkef takımına yenilmiş olmak çok zoruma gidiyor.

Baros, Melo, Sabri,Ayhan gibi şerefsizlerin olduğu ve başarı için herşeyi yapan bir takım Galatasaray;
Hakemler aleyhine konuşup, hakemlerden en çok nemalanan takım Galatasaray;
Kopmış maçta Engin ve Ceyhun'u oyuna alarak ''sahaya inin bakalım'' dermiş gibi taraftara meydan okuyan bir teknik direktörü olan Galatasaray;
Kendine atılan yabancı maddelerden dolayı korner kullanmak istemeyen Selçuk'a ''neden kullanmıyorsun, git sen kullan'' diyecek karakterde bir hocaya sahip Galatasaray;

Formasını giyenleri bir kez daha lanetliyorum.
Maçtaki rezillik, maçtan önce yaşanan rezilliğin(atkıların takılması) yanında devede kulaktır.

Hüseyin İlkin
artık yönetim yıpranmıştır.istifa etmeli peşine hocada artık değişim zamanı.

Sanki radyo kanalı değiştiriyoruz.. :)

Sefer A.
Senol hocamiz tabii ki istifa etmesin, ama kabuk etmek gerek son bir kaç haftadir berbat, Burak ve hocamizin kötüye gidisi devam edince puan kayiplari dogal ;)
yalniz kim gelsin diye soranlara cevabim olacak, Vahid Halilhodziç :) nam-i diger Vahit Halilhoca ^^

Asi Çaykaralı61
11.12.2011, 22:21
Tek taraftar grubu olmalı hepsi tek ağızdan hep destek olmalı bu bizim tribün için yapmamız gereken ilk şeylerden bir tanesi

Barış Burak
Renktaşlar...

Arkada kalmasın...

sbay
bu yönetim alacaksa devre arasında oyuncu falan almasınlar...