PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Vestel Manisaspor?a tebrikler

Mehmet
15.04.2006, 23:29
Bu gün Kendi sahasinda oynadigi maçta Fenerbahçe'yi
5 -3 gibi farkli bir skorla yenmeyi basaran Vestel Manisaspor
bence tebrikleri haketti.

Ligi çesitli entirikalarla friksiyonlarla elle ile sike ile
attigi goller ile götüren Fenerbahçe sampiyonluk yarisinda önemli bir maglubiyet almis oldu.

Trabzonspor'umuz Kaadiköy de ilk devre maçinda Fb ile 2 - 2
berabere kalmisti. Bu maçta FATIH TEKKE düsürülmüs fakat
bal gibi penaltimiz verilmemisti.. En uyuz oldugumuz bu takimi
yendigi için Vestel Manisaspor'u tebrik ediyorum. Edited by: Mehmet

cenk109
15.04.2006, 23:33
evet fenere iyi oldu...akillansinlar...bu arada maçtan sonra herifler koltuklari sahahya atti..polisten büyük dayak yediler..Sefa bile darmadagin oldu...ama o spiker Melih'le Senol varya tam iki fener sözcüsü gibi konustular...böyle taraflilik olmaz

kaplan6161
15.04.2006, 23:35
Tebrikler Vestel. Maçi izlemedim ama hakemin kararlari herhalde eziklerin yaninda olmadi elle topu atamadilar ve aziz babalarihakemlereprim vermedi. Edited by: kaplan6161

hay1699
15.04.2006, 23:41
Ersun yanal rüsdünü ispat etti, tebrikler smileys/smiley32.gif

61_FIRTINA_61
15.04.2006, 23:49
1) Fenerbahçe'ye Anadolu takimi olarak5 gol atmak ancak Ersun Yanal'in yönettigi bir takimla mümkün olabilirdi. Hakikaten tebrikler. Yalniz konuyu açan renkdas 5-0 demis, maç 5-3 bitti.

2) En uyuz oldugumuz takimfbdiyerek genelleme yapmayi ve bunu tüm Trabzonspor taraftarlarina mal etmeyi uygun bulmuyorum. Ben gay se ye daha çok uyuz oluyorum örnegin. Ayrica fb nin 5 lenmis olmasina sevindim sevinmesine tabi ama biz 5 lesek çok daha süper olur.

fincher
15.04.2006, 23:57
Ersundan beklenmiyecek bir skor,parada anlasamadilar demekki...

Mehmet
16.04.2006, 00:02
Içimden demek ki 5 0 geçiyormus.

61_FIRTINA_61 ve SHEVA
nikli arkadaslar uyarilariniz için çok tesekkürler.

Ha 50 ha 5 3 sonuçta arkayi Vestel besledi daha.Edited by: Mehmet

61_FIRTINA_61
16.04.2006, 03:41
Rica ederim Mehmetsmileys/smiley1.gif

Maçla ilgili bir de sunu ekleme geregi duydum. Vestel Manisa maç için gayet gereksiz bir çigirtkan tutmustu. Sevimsiz anonslarla güzelim galibiyete gölge düsürdü bu sahis. Yalniz, suç çigirtkanda degil. Adami çigirtkanlik yap diye oraya koyarsan ne diyecek? Fb liler 5 lik olmanin tüm suçunu parayla tutulmus zavalli çigirtkandan çikartmaya çalistilar. Vay efendim seyircileri tahrik etmis, fb sampiyon olamaz demis. Halbuki stadlarda bu sevimsiz çigliklari hoparlörlerden ilk ileten takim fenerbahçedir. Kendileri yapinca çok iyi çok eglenceli, baskasi yapinca tahrik oluyoruz he? Ulan fenerliler. Isinize geldigi gibi di mi hersey?

toshiba
16.04.2006, 05:32
Gercekten tebrikler Mainsa!!

Iki hafta icinde biri lig sonuncusu, diger lig lideri takimdan uc gol yediler. Ama lidere karsi oynamanin psikolojisi ve as takimla cikma sayesinde lidere bes tanecikte attilarsmileys/smiley17.gifErsun Yanal'i isteyenlerin bir bildigi varmis demekki. Keske zamaninda Samet Aybaba gelecegine bu adam gelseydi, hem o zaman gelseydi biz kesfetmis olackatik bu adami, Ozkan Sumer...

Bu arada Zorlu grubunun yoneticilerinin de pkk yanlisi gese'li oldugunu ogrendik. Manisa gibi bir takimin lig sonuncusu takima 3-0 yenildikten iki hafta sonra lideri 5-3 yenmesi boyle dusunceleri ister istemez akillara getiriyorsmileys/smiley2.gif

Punisher-61
16.04.2006, 08:51
Takima tebrikler...ama mactan sona olanlar cok ayip bence..

maci kazandiniz tamam, sonra o anonslar ne demek oluyor?? cok gereksizdi macin sonucuna gölge düsürdü..

onurkaradeniz
16.04.2006, 12:15
5tel manisasmileys/smiley32.gifsmileys/smiley36.gif

darisi basimiza ayni güzelligi bizde yapariz insaallah smileys/smiley17.gif

Tunga
16.04.2006, 14:40
Maç bitmis, olaylar oluyor, seyirciler galeyana geliyor, polis önce onlari copluyor, sonra da saha içine aliyor. O an kan beynime siçriyor:

Sahaya giren FB'lilerin içinde lacivert formali ve forma numarasi "61" olan bir fenerli taraftar gözüme çarpiyor.

isim bölümünde de "Oflu" yaziyor. Yaziklar olsun o densize. O formayi memeleketinde de giyebilecegin günü bekliyoruz. Hadi geel Trabzon'a geel.

Trabzoon yahsi güzel..!

onurkaradeniz
16.04.2006, 14:52
ciddimisin tuga abi vayy be smileys/smiley5.gif

Adem Erdoğan
16.04.2006, 17:20
Teknolojinin Türkçesi

VESTEL</font>

Adem Erdoğan
16.04.2006, 17:22
uEFAYA GITMEYELIM AMA su fenere akerde 5 atalim...

onurkaradeniz
16.04.2006, 17:49
vestel de hersey pesin fiyatina 5 taksitlesmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

İ.Öztel
16.04.2006, 19:11
Maç bitmis, olaylar oluyor, seyirciler galeyana geliyor, polis önce onlari copluyor, sonra da saha içine aliyor. O an kan beynime siçriyor:

Sahaya giren FB'lilerin içinde lacivert formali ve forma numarasi "61" olan bir fenerli taraftar gözüme çarpiyor.

isim bölümünde de "Oflu" yaziyor. Yaziklar olsun o densize. O formayi memeleketinde de giyebilecegin günü bekliyoruz. Hadi geel Trabzon'a geel.

Trabzoon yahsi güzel..! evet abi onu bende gördüm ama arkasinda " OFLU" yazdigini göremedim. Sadece kocaman 61 i gördüm . Ve kan beynime firladi. Alla böylelerini bizden uzak tutsun. Özellikle de güzel OF umuzdan smileys/smiley7.gif

onurkaradeniz
16.04.2006, 21:19
ihsan sen olmayasin lasmileys/smiley36.gif

Barış
16.04.2006, 21:38
iyi güzel de haluk ulusoy ne yapmis bu pisliklere onu anlayamadim.

immortal_TS
16.04.2006, 21:53

Trabzoon yahsi güzel..!

Bende gördüm Tunga abi aynen kan beynime siçradi utanmaz herif yaa memleketine geliyomudur acaba böyle.

Nytre
16.04.2006, 21:59

Trabzoon yahsi güzel..!

evet abi onu bende gördüm ama arkasinda " OFLU" yazdigini göremedim. Sadece kocaman 61 i gördüm . Ve kan beynime firladi. Alla böylelerini bizden uzak tutsun. Özellikle de güzel OF umuzdan smileys/smiley7.gif

o adama sesimizi duyurmamiz lazim ki o kendini hala oflu zanneden kisiyi desifre etmeliyiz...

simal kardes o görüntüyle bir seyler yapabilirsin aslinda....

o kisinin üzerine büyük bir çarpi yapabilirsin ....

Nytre
16.04.2006, 22:13
maçin showtvdeki haberine baktim ama onu göremedim...

Sevgi
16.04.2006, 22:20
böyle bir konu açmaya gerek varmiydi Mehmet Abi, bizi pek ilgilendirmese gerek Vestel in fb ye attigi 5 gol.Ben kendi takimimin içler acisi haline bakar ona göre hareket ederim.Bu maçtan sonra dikkat çekilecek nokta gazetelerin maç sonrasi olayal için yazdiklariydi Manisa seyircisini teröristlikle suçlayan gazeteler bile var.Kendi stadlarinda her türlü kiskirtici tezahürati yaparlar kimsenin sesi çikmaz manisalilarin yaptigi terör olur.Bu konuya dikkat çekin arkadaslar.Soyunma odasina giderken Kemal in Sinan Kalogluna ''kina gönderirim size'' demesine dikkat çekin.

Mehmet
16.04.2006, 23:02
Sporun futboluncilveleri bu olsa gerek.
Kendi takimlarimizin kazanmasini istememizle beraber rakip
takimlarin bazi düsman takimlarin rakiplerini dost görmezmiyiz bazan
1 maçligina da olsa tutar destekleriz. Bu konu böyle biseyden daha öte bisey. Sözkonusu bu gicik takimin maçi disinda baska bir takim
isterse 10 sifir veya çok daha fazla bir skorla maç kazansin veya yenilsin böyle bir konu açmaya gerek görmezdim elbette.

Ama busevimsiztakimibizde hiç sevmedigimiz çok kizdigimiz için
böyle bir sonuçla yenilince biraz dalga geçelim. Keyiflenelim.
Zaten bizlerde bu sene hep aci çektik.

Kadiköy de bu sevimsiz takimi yeniyorduk elimizden hakem kurtardi.
Ancak berabere kalmistik. Ve berabere kalmakla bile çelme atmistik.
Herkes biliyor bu takim rekora gidiyordu. Gidisati durdurmustuk.
Simdi de sampiyonluga giden yolda çok aci bir maç kaybettiler
bizde keyf aliyoruz. V. Manisaspor'a tesekkür ediyoruz.

Ve artik bir slogan daha üretildi: Arkadasim duydun mu Vestel
pazara yeni bir ürün çikartmis hemde 5 taksitle satiyo :))

toshiba
16.04.2006, 23:44
Manisa'daki stad spikerini yaptigi anons, Tuncay'in "baba hindi"si kadar seviyesiz miydi? Bunlar neden Manisa'yi teroristlikle sucluyor.

toshiba
17.04.2006, 08:22
http://fotogaleri.hurriyet.com.tr/GalleryMain.aspx?s=2&amp;p (http://fotogaleri.hurriyet.com.tr/GalleryMain.aspx?s=2&amp;p=1&amp;g=UlqrbvjdW8TGrZEiEOaW1jW g6HSLz2WU%2fgs7V%2fimYRqqrt5QVLVU0o6tCsC52IbnvzYVn x5xqHo%3d#) =1&amp;g=UlqrbvjdW8TGrZEiEOaW1jWg6HSLz2WU%2fgs7V%2fimY Rqqrt5 QVLVU0o6tCsC52IbnvzYVnx5xqHo%3d#
Panzer fener taraftarlarinin icine mi dalmis, resimlerin birisinde oyle birgoruntu var yasmileys/smiley36.gif

Oruç
17.04.2006, 11:21
Vestel ya da baskasi Febe'ye degilde Gese'ye 5 atmis olsaydi böyle bir konu açilirmiydi acaba?

Evet Febe bizim rakibimizdir ama Gesenin de ondan asagi kalir bir yani yoktur. 'En gicik oldugumuz takimFebe'dir' diye genelleme yapmayalim diyen arkadasi da kutlarim. Febe ya da Gese'nin benim gözümde degeri aynidir. Bir yil Febe hakemlerden yardim alir, diger yil Gese. Bu kadar basit...Edited by: thepatfhinder

Burçak
17.04.2006, 11:29
beter olsunlar beterrr. http://www.portaqal.net/images/smilies/puah.gif

fincher
17.04.2006, 11:39
öyle deme yazik adamlara
http://www.tatangalar.com/forum/images/smilies/biggrin.gifhttp://www.tatangalar.com/forum/images/smilies/biggrin.gifhttp://www.tatangalar.com/forum/images/smilies/biggrin.gif

Adem Erdoğan
17.04.2006, 11:42
lay lay fenerbahçe olamazsin sampiyon

coach
17.04.2006, 13:10
Bunlar gerçekten Teroris,Özkan Sümer zamaninda demisti zaten.

Mehmet
17.04.2006, 13:21
Sporun futboluncilveleri bu olsa gerek.
Kendi takimlarimizin kazanmasini istememizle beraber rakip
takimlarin bazi düsman takimlarin rakiplerini dost görmezmiyiz bazan
1 maçligina da olsa tutar destekleriz. Bu konu böyle biseyden daha öte bisey. Sözkonusu bu gicik takimin maçi disinda baska bir takim
isterse 10 sifir veya çok daha fazla bir skorla maç kazansin veya yenilsin böyle bir konu açmaya gerek görmezdim elbette.

Vestel ya da baskasi Febe'ye degilde Gese'ye 5 atmis olsaydi böyle bir konu açilirmiydi acaba?Evet Febe bizim rakibimizdir ama Gesenin de ondan asagi kalir bir yani yoktur. 'En gicik oldugumuz takimFebe'dir' diye genelleme yapmayalim diyen arkadasi da kutlarim. Febe ya da Gese'nin benim gözümde degeri aynidir. Bir yil Febe hakemlerden yardim alir, diger yil Gese. Bu kadar basit...

Efendi..
Bu ne perhiz bu ne lahana tursusu simdi.
Fb benim en sevmedigim takimdir. Bu da benim görüsümdür.
yaziyi da buna göre yazdim. Neden sevmiyorum. Sevmedigim için
gidip Sükrü Saraçoglu stadini bombalayacak yada Fb'nin yolunu kesip
futbolcularini adamlarini öldürecek degilim elbet.
Bu bir spordur.Fb hilleyi çok seven bir rakibimiz oldugu için
sevmiyoruz. Tüm camiamiz da sevmez. Biz kazanirsak seviniriz.
Rakibimiz kaybederse yine seviniriz.

Olaya bu sekilde bakiyoruz. Diger takimlar için de bisey yazilacaksa
serbestsin buyur sende bir konu aç bisey mi dedik. Su koyvermenin anlami yok. Fb yi de D.Bakir'i da sevmiyorum. Yoksa zoruna mi gitti?.

halil ibo
17.04.2006, 13:22
Ne diyebiliriz ki ? Tesekkürler Manisa'dan baska...

ahmetto
17.04.2006, 13:33
Darisi bizim basimiza bizde 5 atariz insallah.

lay lay lay fener olamassin sampiyon. baska söze ne hacet

Oruç
17.04.2006, 13:36
En uyuz oldugumuz bu takimi
yendigi için Vestel Manisaspor'u tebrik ediyorum.

Diyarbakirspor'u sevmemen niye zoruma gitsin ki?smileys/smiley4.gif

Ama yukaridaki gibi bir genelleme yapmak tabii ki de zoruma gider...smileys/smiley2.gif

Faik Yılmaz
17.04.2006, 13:45

Trabzoon yahsi güzel..!

evet abi onu bende gördüm ama arkasinda " OFLU" yazdigini göremedim. Sadece kocaman 61 i gördüm . Ve kan beynime firladi. Alla böylelerini bizden uzak tutsun. Özellikle de güzel OF umuzdan smileys/smiley7.gif

o adama sesimizi duyurmamiz lazim ki o kendini hala oflu zanneden kisiyi desifre etmeliyiz...

simal kardes o görüntüyle bir seyler yapabilirsin aslinda....

o kisinin üzerine büyük bir çarpi yapabilirsin ....

BIR OFLU OLARAK....

OF tan öyle kani bozuk çikmaz......

ya oflu degildir......

ya da devsirme bi seydir o.....

Mehmet
17.04.2006, 13:46
En uyuz oldugumuz bu takimi
yendigi için Vestel Manisaspor'u tebrik ediyorum. Diyarbakirspor'u sevmemen niye zoruma gitsin ki?smileys/smiley4.gifAma yukaridaki gibi bir genelleme yapmak tabii ki de zoruma gider...smileys/smiley2.gif

Ha iste böyle http://www.portaqal.net/images/smilies/puah.gif
destek olun köstek degil.smileys/smiley32.gif

Oruç
17.04.2006, 13:48
smileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif

Murat BAYRAKTAR
17.04.2006, 15:18
Daha 2 hafta öncesine kadar d.bakir'a yenilmesinin bahanesi olarak cezali ve sakat futbolcularini gösteriyordu... Ve ne hikmettir ki bir o kadar cezali ve sakat fener maçinda vardi.. Ayni iki takim 1.dekendi sahasinda puan yüzünü zor gören d.bakir'a 3-0 gibi farkli bir skorla yeniliyor.. D.bakir'a yenilirken bahane oluyorda...Yazik yazik bizim milletde enayi yaa yiyor bu oyunlari.. Kürtlere maç satan takimin neyini tebrik edecegim..Sanki biz sampiyonluga oynuyozda tebrik edecem bide..amaa gün gelir vestel maç satmanin acilarini çeker..örnek:samsun..Edited by: lazandoz61

The Legend
17.04.2006, 15:23
lay lay fener olamazsin sampiyon smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

ozcan_asanoglu
17.04.2006, 16:03
lay lay lay lay lay lay lay lay........ fener olamazsin sampiyon...lay'sin iste...

coach
17.04.2006, 18:01
lay lay lay lay lay lay lay lay........ fener olamazsin sampiyon...lay'sin iste...

Lay'in önde gidenisiniz ulan,ezik lay'lar..

Burçak
17.04.2006, 18:22

Lay'in önde gidenisiniz ulan,ezik lay'lar..

muhahahah http://gprime.net/board/images/smilies/lol.gifhttp://gprime.net/board/images/smilies/lol.gif

TAMTÜRK61
17.04.2006, 18:41
smileys/smiley32.gif

lay lay fener olamazsin sampiyon smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Iste bu slogani cok tuttum. Helal olsun onu söyleyene,cesaretine. Fenere bir celme de biz atsak ve bütün seyircilerimiz aynen böyle"

"Lay lay fener olamazsin sampiyon" diye bagirsalar.

HelaL OLSun Manisa'ya 5 taksit bes gol !Iyi satis yaptilar.

Bi tarihte Aydinspor yeni cikmisti lige! Hem de Istanbul'da Fenere tam 6 tane gol atmislardi...smileys/smiley36.gifsmileys/smiley32.gifEdited by: Ünyeli61

Burçak
17.04.2006, 18:52
ozamaaan hep berabeeer.

biiiiir kiiiii üüüüç

Laaay Laaayy feenerbahhçee olaamazsiin sampiiyoonn. smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Edited by: forever61

caykarali erhan
17.04.2006, 21:53
smileys/smiley32.gifher anadolu takimi böyle delikanlica oynasa keske.tebrikler westel.........

Bülent Bayraktar
17.04.2006, 22:06
azizin paçalari tutustu manisali oyunculara gs için degil kendiniz için oynayin demis kendisinin son 2 senedir yaptigini unutmus gibi

cakal 61
19.04.2006, 20:53
sinan kaloglunu babasiyla arasi bozulmus babasi fenerliymis smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

bu yonden e. yanali seviyorum 3 yerim 5 atarim dedi afferin