PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İyice Koyunlaştık Silkelenelim Artık!

Sefa
27.11.2011, 21:41
Şampiyonluk elimizden çalındı tepki yok. Yönetim göz göre göre takıma ihanet ediyor tepki yok. Dünyada emeği çalınıp emeğini çalanları affedecek yasaya evet diyen başka biri bulamazsınız.

Ey Yönetim sen kime sorup o imzayı atıyorsun ? Yönetim takımına ihanet ederken uyumakla meşgulüz.

Hocamız zaman zaman hata yapıyor bu akşam da yaptığı gibi ama Şenol Güneş'in takımı başarılı götürmesi Yönetimin ömrünü uzatmakta yapılanlar görmezden gelinmekte! Bugün 13. sırada olup Şampiyonlar Ligine havlu atmış olsak böyle mi devam ederdik. Yönetim Şenol Güneş'in savunma kalkanında bekliyor!

Bu çirkin düzene imza atan her hafta haraca bağlanan kulübün için taraftar yapmışsa haksızdır diyen zihniyetin kulübü ne zaman savunacağını beklemekteyim.

Tüm bunlar oluyor ama bunların olmasının en önemli sebebi ise biziz! Artık kendimize gelelim tribünde seyirci uyur rakip takım forması giyer maç dışındaki işlerle uğraşır, rakip penaltı atarken elindeki kağıdı uçak yapıp sahaya atan var..

ALLAH AŞKINA NE OLUYOR BİZE ??? Ensemize vuran ekmeği alıp gidiyor ve ben deli oluyorum.. Hakkımızı arayacak olan kişiler espri yapmakta biz ise gülmekteyiz..

Hürgün Aygün
27.11.2011, 21:43
Yılda en az 10 kere bu tür başlıklar açılır.Haklıyız da.Ama daha çok bekleriz.Bu yönetim hakkımızı sa-vu-na-mı-yor!
Açık ve net.Yazıklar olsun...

Sefa
27.11.2011, 21:44
İstanbul ilinin takımıyla Trabzon ilinin takımı arasında yapılan maça bu iki ilin hakemi verilemez ama İstanbul Bölgesi Hakemi Beşiktaşın çocuğu Fırat Aydınus maça veriliyor, yönetiyor biz uyuyoruz. Çıkıp bir sonraki derbiye,Barış Şimşek ve ya Abdullah Yılmaz'ı isteyin!

bordo(61)mavi
27.11.2011, 21:46
İstanbul ilinin takımıyla Trabzon ilinin takımı arasında yapılan maça bu iki ilin hakemi verilemez ama İstanbul Bölgesi Hakemi Beşiktaşın çocuğu Fırat Aydınus maça veriliyor, yönetiyor biz uyuyoruz. Çıkıp bir sonraki derbiye,Barış Şimşek ve ya Abdullah Yılmaz'ı isteyin!

Yahu bırak abdullahla barışı karadenizden bir tane hakem veremezler... şu takımıza yapılanlar yüzde 10 u istanbul köp..lerine yapılsaydı herhalde yer yerinden oynardı... tiyatro izler gibi izliyoruz herşeyi...

Helvacı61
27.11.2011, 21:50
günaydın trabzondan centilmen olmak kolaydır. o trabzondaki yumuşaklar birde bize sorsunlar. buz gibi golumuz yendi

yaranozlu
27.11.2011, 21:58
bence saçmalıyorsunuz. yönetim bikere konuştu, para cezası ve hak mahrumiyeti cezası aldı. konuştuğu da ufacık bir şey. her şeyi yönetimden beklemeyin. polis devletini kuranların, bu zihniyeti her yere yerleştirenlere yüksek oylarla destek olun, ondan sonra gücü snırlı olan yönetime yüklenelim, böyle olmaz! ya bizler taraftar olarak ne yaptık, ne yapabiliriz? zamanında yapacağımız bir tepkide bile alaksız samast tezahüratlarıyla rezil olduk. sürekli suçlu aranmaz! ha yönetimin hiç mi suçu yok, mutlaka vardır ama öyle konuşulacak boyutlarda değil! eski yönetimlerde başımızdan neler geçtiğini de çok iyi biliyoruz

Sefa Murat Dokuz
27.11.2011, 22:02
Başkan ceza yemek uğruna bu hakeme bir daha maç verenin ... demeli.

Chiko
27.11.2011, 22:08
Ah ulan ah..
Galatasaray'in bir hatali maci yönetildi kiyamet koptu ve sonraki haftalar Gayse hakemler tarafindan korundu.

Bu hatalar Sikebahce'ye yapilsa ne olurdu düsünmek istemiyorum.

Tunay ERDEM
27.11.2011, 22:10
biz çiçeklerle,öpücüklerle,gülücüklerle karşılayalım rakipleri.

Bekir
27.11.2011, 22:11
Bu Sadri Şener geçen sene 2-3 günde bir espri yapıyordu hiç yoktan,şimdi konuşmaya bile korkar oldu.

Eğer birilerinden ya da bir şeylerden korkunuz varsa istifa edin.

ophius
27.11.2011, 22:11
egemenin uçuşunu izlemeye doyamıyorum ya...sırf böyle embesil gibi uçtuğu için insan şüphelenip faul vermez allah belasını versin

hilberte çıkartmadığı ikinci sarı karttan bashetmicem zaten

TSelif
27.11.2011, 22:36
Önceden rakip taraftar TRABZON'a geleceği zaman kırk kere düşünüp bi kere gelirken şimdi senin TARAFTAR GRUBUNUN BAŞKANI rakip forması giyip ( üstelik İstanbul forması) meydan turu yapıyor !!!

Acaba giderken "iyiki bizi yendiniz" diye plaket yaptırıp vermişler midir dostumuz! bjk' !!!

Şenol Altunsoy
27.11.2011, 22:47
Valla 50 yaşın verdiği sorumlulukla sakin olalım demek isterdim ama hiç diyemiycem

Yeter artık bu işin suyu çıktı kesinlikle tepki vermeliyiz

Ben şahsen uysal koyun olmadım hiç olmayacam da biraz da başkaları sağduyulu olsun.

28TS61
27.11.2011, 22:50
Önceden rakip taraftar TRABZON'a geleceği zaman kırk kere düşünüp bi kere gelirken şimdi senin TARAFTAR GRUBUNUN BAŞKANI rakip forması giyip ( üstelik İstanbul forması) meydan turu yapıyor !!!

Acaba giderken "iyiki bizi yendiniz" diye plaket yaptırıp vermişler midir dostumuz! bjk' !!!

golde birlikte sevinmislerdir. mactan sonrada galibiyet kutlamislardir belkide

tturan
27.11.2011, 22:55
bence saçmalıyorsunuz. yönetim bikere konuştu, para cezası ve hak mahrumiyeti cezası aldı. konuştuğu da ufacık bir şey. her şeyi yönetimden beklemeyin. polis devletini kuranların, bu zihniyeti her yere yerleştirenlere yüksek oylarla destek olun, ondan sonra gücü snırlı olan yönetime yüklenelim, böyle olmaz! ya bizler taraftar olarak ne yaptık, ne yapabiliriz? zamanında yapacağımız bir tepkide bile alaksız samast tezahüratlarıyla rezil olduk. sürekli suçlu aranmaz! ha yönetimin hiç mi suçu yok, mutlaka vardır ama öyle konuşulacak boyutlarda değil! eski yönetimlerde başımızdan neler geçtiğini de çok iyi biliyoruz

Aziz Yıldırımın çıkması için toplanan imzaya da imza atmadım dedi. Ne oldu?

Erbay
27.11.2011, 23:28
Güzel başlık. Yönetim susma artık susmaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

Ilelioglu
28.11.2011, 00:03
Yönetim uyuyor. Kis uykusuna yattilar cünkü. Devre arasina kadarda zor uyanirlar.

Ya Yönetim diyelim ki ipin ucunu kacirdi ya bizlere ne oluyor?

Bu kadar olay varken biz kalktik deplasman yasagini protesto ediyoruz! Bjkliler aramizda maci izliyorlar birde buda yetmezmis gibi Statta birtek Egemen isliklaniyor. Ne oldu? Quaresma'yi isliklamadin da ne oldu? Adam gelir öyle cakar sana hareketi iste. Hemde TG'ye...Bütün bu sacmaliklar onlarin baslarinin altindan cikiyor zaten. Ama Quaresma geregini yapti zaten.

MARVEL
28.11.2011, 00:12
Gunahkar fenerbahce diye bagirabiliyormusunuz avni akerde, yada Şİkecİ fener bahÇe dİye, bagiramiyoruz..

BaŞka bİr sÖze gerek yok ..

Ömer Kibar
28.11.2011, 00:18
Yönetim devekuşu gibi kafasını kuma sokmuş bekliyor.

Rakip takımların korkuyla geldiği Trabzon'dan rakip taraftarların karşılanıp misafir edildiği bir Trabzon.

Fair Play !

Haçkalı
28.11.2011, 00:23
Ben bir Trabzonspor taraftarı olarak bıktım artık bu ''Dostluk'', ''Hoşgörü'', ''Kardeşlik'' ayaklarından.. Şunu artık anlamamız lazım, bizim bizden başka dostumuz yok!.. Nerde o eski Trabzonun Karizması? O karizma azalıyor bu yapılan saçma sapan işler nedeniyle.. Nerde o eski Trabzon kimliği? Kimliğimizde yok oluyor artık hoşgörü, kardeşlik, dostluk vs. derken herşeyi daha çok elimize yüzümüze bulaştırıyoruz.. ve Nerde o eski ''Özel'' Trabzon? özelliğimiz ciddi şekilde azalıyor artık herşeyi içimize sindirir olduk elaleme yüz vere vere.. Yüz verdik artık astar istiyorlar.. Eskiden Trabzonda rakip takım taraftarları takımlarını karşılanır mıydı? Eskiden gezebilirler miydi? Bu söyleyeceğim benim kendi özel fikrimdir. Ben 3 istanbul takımı taraftarlarının Trabzonun hiçbiryerinde rahat bir şekilde gezmelerini, takımlarını karşılamalarını vb istemiyorum! Bu faşistlik değil, hoşgörüsüzlük ve anlayışsızlık da değil, çağdışılık asla değil. Kimseye kötü davranalım demiyorum. Kimseye zarar verelimde demiyorum. Tek istediğim artık ''Eski Trabzon'' geri gelsin, o eski hava, eski atmosfer geri gelsin.. Tekrar ediyorum, kimseye zarar verelim demiyorum ama artık kimse bu kadar rahat olmasın, özelliklede 3 istanbul takımı taraftarları artık bu kadar rahat olmamalı, üzerlerinde eskiden baskı vardı kimse formayla sokağa çıkmak şöyle dursun, takımı karşılamaya dahi gidemezlerdi, AYAKLARI TİTRERDİ sokağa adım attıkları andan itibaren.. Ben o Trabzonu istiyorum. Ve o Trabzonu Özlüyorum!..

fanatikdevri
28.11.2011, 00:25
kimse tg yi suçlamasın adamlar bunu yapacaklarını önceden açıkladılar o kadar tepki koymak zor değildi adamlar demekki hesapsız korkusuz yarın başka türlü işlere girebilir kimse ses çıkaramaz neyse başkanın kankaları istanbullu tg olmuş çokmu

Haçkalı
28.11.2011, 00:31
Biz insanlık yapıp beraber izleyelim diyoruz ama maçtan sonra bütün bjk forumlarında ''Koyduk mu!'' yazıyor.. Biz misafirperverlik, hoşgörü diyoruz ama Şenol hocamızın başına onların stadında ayakkabı fırlatılıyor.. Bizim bi grubumuzun lideri hoşgörüyü abartıp bjk forması giyiyor ve poz veriyor, ve adamlar bunu ''yalakalık'' vb şekillerde dalga geçiyorlar.. Yeter artık akıllanalım.. Bizim kimsenin dostluğuna, kardeşliğine ihtiyacımız yok. Klasik olmasın ama Bizim bizden başka dostumuz yok.. Artık bunu anlamamız lazım. Önemsiz işlerle uğraşmayı bırakmamız lazım, hoşgörü, dostluk, kardeşlik ayaklarını geçmeliyiz artık. Bunlar anlık güzelliklerdir. Orda bir olumsuzluk durumunda yersin kafana ayakkabıyı yada yersin küfürü sonra akıllanırsın.. Adamına göre muamele etmek lazım..

My
28.11.2011, 01:11
bence saçmalıyorsunuz. yönetim bikere konuştu, para cezası ve hak mahrumiyeti cezası aldı. konuştuğu da ufacık bir şey. her şeyi yönetimden beklemeyin. polis devletini kuranların, bu zihniyeti her yere yerleştirenlere yüksek oylarla destek olun, ondan sonra gücü snırlı olan yönetime yüklenelim, böyle olmaz! ya bizler taraftar olarak ne yaptık, ne yapabiliriz? zamanında yapacağımız bir tepkide bile alaksız samast tezahüratlarıyla rezil olduk. sürekli suçlu aranmaz! ha yönetimin hiç mi suçu yok, mutlaka vardır ama öyle konuşulacak boyutlarda değil! eski yönetimlerde başımızdan neler geçtiğini de çok iyi biliyoruzYaranozlu kardeşim korkaklar tarih yazamaz. ceza yiyecekmiş mahrum olacakmış bu mudur bu olayın savunması. İsterlerse dar ağacına assınlar eğer o adam Trabzonspor'u temsil edense icabında o ilmeği alıp kendi boynuna kendi geçirecek ama kimsenin dümen suyuna girmeyecek! Şampiyonluğumuz çalınmış, haklarımız gaspedilmiş ama her gün boy boy konuşan hırsızlar, arsızlar, namussuzlar. Sanki biz bir kabahat işlemiş gibi de sus pus olan bunlar. Tüm bunlar yetmiyor bir de hırsızları içerden çıkartan yasanın altına imza atıyorlar. Bu Trabzonspor tarihinde yapılmış en büyük ihanetlerden birisidir. Bunlar kimi, neyi temsil ediyorlar o makamlarda? öncekileri de eleştiriyorduk bunları da. Öncekilerin kötü olması bunları eleştirilemez kılmıyor.

Taraftar hususnda sonuna kadar katılıyorum. Bunca olayın ardına hala tepkisiz kalan bir taraftara sahibiz. Hele hele bu tepkisizlik biz karadeniz insanda olunca şaşkınlığım katmerli artıyor. Aklım almıyor.

Yıllar sonra yine çalınan bir şampiyonluğumuzda şampiyonluğumuzun nasıl çalındığı ortaya çıkıyor ama sesimizi çıkaramıyoruz. Hani biz başkaldırının, isyanın sesiydik! Ya adamlar bize her maç küf'rediyor bizim başkan çıkmış "hoşgörmek lazım" diyor. Yuh! Artık hangi boyutlarda tepki vericez bunlara.