PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ç.Rizespor-TRABZONSPOR

Sayfa : [1] 2 3 4

TAMTÜRK61
15.04.2006, 20:32
Karadeniz derbisi, bu mactan galip cikabilecek miyiz acaba?

Yorumlar!

Kaya
15.04.2006, 20:46
Rize'nin bi iddaa si yok. Dostça bir karsilasma olur ve insallah aliriz...

bahadır2561
15.04.2006, 20:52
usaklar az bi durun su maçi bititrelim..sira buna da gelirr

Bülent Bayraktar
15.04.2006, 21:58
zor maçç

Nytre
15.04.2006, 22:49
zor ama güzel olur..

bizim takimda is olmadikça her maç zordur

Henry Mancini
15.04.2006, 22:58
Çok zor çok,ortam gergin,topçular umursamaz..

sans lazim.

Mehmet
15.04.2006, 23:06
Rizespor stresi atlatti sayilir.
Kendi evlerinde ki maçi Rize kazanir.
Bizde bir sansizlik ugursuzluk gidiyor.
Bu maçtan galibiyet beklemeyelim.

frango
15.04.2006, 23:16
normalde rize maçlari cok kolay gecer bizim icin ama aynisini solemek mumkun deyil bu sene rize iyi top oynuyo

diskus
16.04.2006, 02:46
bugunki gibi oynarsak kesin rize kazanir hic umutlanmayalim bosuna

dr_st
16.04.2006, 03:46
rize bize maç falan vermez haberiniz ola.. adamlar bizi baya zorlayacaklardir.

Tansu Onur Erdoğan
16.04.2006, 04:07
rize kim bize mac verecek antiparantez kimse kimseye mac vermez iyi top oynayan alir

ne olursa olsun biz rizeden daha kaliteli takimiz bu kdr vazgecmeyin takimdan ne olursa olsun hep destek tam destek

eys_61
16.04.2006, 04:07
su saatten sonra takimdan daha fazla birsey beklemiyorum.sezonu olabildigince yukarida bitirmek+derbilerde biraz daha derli toplu futbol izlemek istiyorum sadece.

diskus
16.04.2006, 10:46
rize kim bize mac verecek antiparantez kimse kimseye mac vermez iyi top oynayan alir

ne olursa olsun biz rizeden daha kaliteli takimiz bu kdr vazgecmeyin takimdan ne olursa olsun hep destek tam destek arkadas trabzonspor a her zaman destek cunku ben trabzonsporluyum ama haftalardir maclara cikip ta oynayabilecegini oynamayan futbolculardan nefret ederim.huseyin,yattara,fatih tekke,symek.bu arkadaslar resmen haftalardir mac oynayacagina bizimle oyun oynuyorlar kafalarina gore antroner istiyorlar cunku.geri kalan futbolcularin da kalitesi musade etmiyor.

Punisher-61
16.04.2006, 10:47
bence Rize maci cok zor olacak..

Onur
16.04.2006, 11:40
Bence Rize verir maçi ama biz alabilir miyiz? Onu bilmem .smileys/smiley11.gif

SiNo
16.04.2006, 12:40
bunedir ya rize maçi verecek falan adamlar zaten düsme potasindalar zaten gerçi düsmezler ama genede verecek falan bize yakismiyor beyler trabzon hiç bir zaman maç satin almazz...

Kemal Musaoğlu
16.04.2006, 12:48
bunedir ya rize maçi verecek falan adamlar zaten düsme potasindalar zaten gerçi düsmezler ama genede verecek falan bize yakismiyor beyler trabzon hiç bir zaman maç satin almazz...

aynen katiliyorum.

agahozlu
16.04.2006, 12:56
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">zor maç ama rizeye karsi sansimiz oldugunu düsünüyorum.isin asli bizim futbolcular isi girgira almayip adam gibi oynasalar alamayacaklari maç yok</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

frango
16.04.2006, 13:00
bu maçin diyarbakir macinii son yarim saateine bnezeyecegini sanmiyorum zor bi maç olacak riize kendi derdinde bizimkilerin bi derdi yok zaten o yuzden zor gecer

selcjK
16.04.2006, 13:10
zor maç önce berabere sonra biz diyorum

Armağan Dere
16.04.2006, 14:35
bu maçi alirsak öbür hafta fener maçini izlerim. bu arada bugünrize gs ile oynuyacak ist'da bu maçtarize yenilirse haftaya bizim maça asilir söliyim Edited by: ÇAYKARALI_61

uslanmazlaz
16.04.2006, 15:02
bu hafta kesin yenip haftaya fenere bommmmmmmmmmmsmileys/smiley7.gif

Aslıhan
16.04.2006, 15:05
umarim dedigin gibi olursmileys/smiley2.gifama bu takima bir türlü güvenemiyom smileys/smiley18.gif

61-firtina
16.04.2006, 15:21
zor maç takim bir iyi bir kötü sonucu kestirmek güç ins aliriz

Şentürk
16.04.2006, 15:32
kesin yeneriz yildiz oyuncularimiz yavas yavas forma girmeye basladi...

fanatikdevri
16.04.2006, 16:32
bencede zor aliriz ama insallah aliriz

taner61bayir
16.04.2006, 16:41
Gs bu hafta rizeyi yenecek. Bu yüzdün bizim rizeye maçi kritik. rizeye yenersek rize küme düsebilir. Gençleri yenmeliydik.

LIONAXE
16.04.2006, 17:18
bence bu hafta salatasaray rizeyi yenerse

haftaya bizim rizeyi yenmememiz gerek

yenersek muhtemelen kümeye düserler

eger gene bizim yenmemiz yüzünden kümeye düsersek rize ile aramiz hep bozuk kalacak demektir.

geçen seferde öyle olmustu

Külünkoğlu
16.04.2006, 17:29
herkes kendine oynamali oydu buydu yok.

Emre Emiroğlu
16.04.2006, 17:33
2 Hafta Rize Yenilse bile Küme Düsmüyor Arkadaslar. Altindaki Herkesin KAzanmasi Halinde Bile En Kötü ihtimalle 14.lüge Geriliyor

trapezus61
16.04.2006, 17:35
Artik Rize maçinin önemi çok daha fazla artti. G. Birligi haftaya evinde küme düsme potasina iyice yaklasan Denizlisporu agirliyor. Yani isi zor. Eger bizimkiler yine saçmalamazsa UEFA bize çok yakin.

LIONAXE
16.04.2006, 17:36
gençlerbirligide puan kaybetti çok güzel oldu

LIONAXE
16.04.2006, 17:37
gaziantepte 2-1 öne geçti heyoooooooooooooooo

3 ncülük bekle biz geliyoruz

bu kadar kötü biz sezon geçirip 3 ncü bitirirsek takima moralde gelir

Nytre
16.04.2006, 17:56
rize de en büyük unsurumuz taraftar olacak.. bence taraftar rizeye akacak resmen!...

rize maçini alirsak öbür haftada biz akacagiz avni akere....

bordoomavii
16.04.2006, 18:12
rize bütün maçlarini yenilse bile zor düser kümeye

İ.Öztel
16.04.2006, 19:29
umarim dedigin gibi olursmileys/smiley2.gifama bu takima bir türlü güvenemiyom smileys/smiley18.gif ayni fikirdeyim. Insallah zor da olsa yeneriz Rizeyi.

TS61_NL
16.04.2006, 19:34
G.Birligi ile fark 1e inmisken bu firsati iyi degerlendirmek lazim diye dusunuyorum. Rizeyi gecebilirsek, ki gececegimizi dusunuyorum onumuz aciktir. Haydi Trabzonummmmmmmmsmileys/smiley32.gif

İslam Sezer
16.04.2006, 19:46
rize umarim küme düsmez,yoksa yine bizden bilirler,ama lami cimi yok kazanmaliyiz....

Mehmet
16.04.2006, 19:48
Rizespor - Trabzonspor 31 hafta mücadelesi..
Simdi gözler bu maçta.. 2 komsu ilin çetin mücadelesi.

Son maçimiz da yine bazi sansizliklarin ve acemice isler
yüzünden D.Bakirspor'u zorla da olsa 3-0 gibi farkli skorla yenmeyi basardik. Bir serden hayirlisiyla ve alnimizin akiyla çiktik çok sükür.
Simdi Rize Trabzonspor maçlari da dikkat edilecek maçlar arasinda.
Çünkü Rizespor hem düsme hattindan kesin kurtulmus degil.
Diger takimlara göre her ne kadar avantajli durumda olsada matematiksel sikintisi vardir. Ayni zamanda Rizespor bize karsi
D.Bakirspor'dan daha yumusak bir tavir takinmiyor.

Simdi bu maçta da kiskirmacilar friksiyoncular isbasinda olabilir.
Her 2 kesimin insanlari olarak kolay sinirlenir kolay gaza geliriz.
Simdi biz Rizespor'u yenersek arkasinda olurda bir kazalar zinciri devam
ederde Rizespor küme düserse sebebi biz olamayiz. Sebebi bizmiyiz.
3.Lük sansi bu kadar kapimizi tikliyorken yenmeyelimmi yani?
Rize'li komsularimiz ve arkadaslarimiz bu konuda anlayisli ve dikkatli olmalidirlar. D.Bakirspor - Trabzonspor müsabakasi gibi her sey futbol sahasinda olmali ve hak edenler kazanmali. Iyi oynayan alkislanmali.
Her iki tarafin taraftarlari kiskirtmalara karsi uyanik olup galeyana gelmeden her türlü güzellikler içinde takimlarini destekleyip alkislamalidirlar. Her iki takima da basarilar diler tabiki Trabzonspor'umuzun kazanmasini isterim.

Adem Erdoğan
16.04.2006, 19:55
Rizeye en son 1-0 yenildigimiz maçi hatirliyourum o maçtada sari kart cezalisi oyuncu oynatmistilar hükmen 3-0 almistik maçi.Rize bizim kötü gün dostumuzdur fazla zorluk çikartmayacaklarindan eminim.

Mollasalihoğlu
16.04.2006, 20:00
biz adam gibi oynadiktan sonra rize ne yapacak?zaten amanaman puana da ihtiyaçlari yok,varsa da bu aksam gs'den alsinlarsmileys/smiley1.gif

Nytre
16.04.2006, 21:57
kendi kalelerine gol atiyorlar bi de..

toshiba
16.04.2006, 21:59
Adamlar istekli oynadi radyodan dinledigim kadariyla. Haftaya boyle oynamazlar umarim.

Hüseyin Çümen
16.04.2006, 22:09
rize tas gibi takim çok akilli güzel hücum ettiler bu aksam insallah bu aksam bize böle oynamazlar

hasan sas süper yaa gene inanilmaz oynadi herif rize onu yenemedi bence

Barış
16.04.2006, 22:11
bi aksilik olmazsa maçtayiz..

onurkaradeniz
16.04.2006, 22:15
orda olmak vardi be barissmileys/smiley19.gif

Mustafa Önal
16.04.2006, 22:24
rize maçi çok sakat maç açikçasi maçi sallamazlarsa az asilsa rize bizi rahat yener. orta sahasi çok iyi yanliz savunmalari berbat. bu maçtan sonra kesinlikle fahriyle bi ön görüsme yapilmali bizim takima faydasi çok olcak. seneye takima kazandirilmali. çok zor olcak ama aliriz insallah.

Nytre
16.04.2006, 22:29
orda olmak vardi be barissmileys/smiley19.gif

sende fb maçina gelirsin kardes.

İleli
16.04.2006, 22:29
gs macini seyrettimde rize bizden cok daha diri bi takim..adamlar bu futbolu bize karsi oynasinlar yenerler..

61 POWER
17.04.2006, 01:26
berabere biter.

trapezus61
17.04.2006, 01:59
gs macini seyrettimde rize bizden cok daha diri bi takim..adamlar bu futbolu bize karsi oynasinlar yenerler..

Ayni fikirde degilim. V.Manisanin bizden bir hafta önce G.Saraya karsi nasil top oynadigini hatirlarsiniz. Biz bir hafta sonra hem de deplesmanda rahat rahat yenmistik. Bence Rize maçi da öyle olacak. Kazanip yolumuza devam edecegiz.

61*TS*61
17.04.2006, 02:38
trapesuz61 demiski:</span>
Ayni fikirde degilim. V.Manisanin bizden bir hafta önceG.Saraya karsi nasil top oynadigini hatilarsaniz. Bir bir hafta sonra hem de deplasmanda rahat rahat yenmistik. BEnce Rize maci da öyle olacak. Kazanip yolumuza devam edecegiz.

manisa macini rahatmi almistik smileys/smiley4.gif dalga geciyorsun herhalde manisada o macta cok iyi oynamisti neyse, valla arakdaslar yani biz rizeye gidipte 3 puani almadan dönmeyiz, tamam mac cok zor gececek, egerki bizim vahid hoca yattarayi ilk 11de oynatir ise yani egerki ilk yarida gol bulmak istiyorsa yattarayi ilk 11de oynatmasi gerekiyor, ha diyorsa ben takimlan yattarasiz baslayayim, ve ikinci yarida oyunda dahil edeyim oda olur, ama benim tercigim yattaranin ilk 11de oynamasi gerekiyor, oynatirsa bu mactan hic kuskum olmaz Szymekte oynayacak insallah bi sikinti yasamayiz rahat rahat aliriz...

canim TS
17.04.2006, 03:07

Ayni fikirde degilim. V.Manisanin bizden bir hafta önce G.Saraya karsi nasil top oynadigini hatirlarsiniz. Biz bir hafta sonra hem de deplesmanda rahat rahat yenmistik. Bence Rize maçi da öyle olacak. Kazanip yolumuza devam edecegiz.

rahat mi almistik? Bence hic de bile rahat mac degildi.

Neyse
Bence Rize mac kolay olmiyacak, ama yenecegiz insallah.
Edited by: canim TS

Samsa
17.04.2006, 10:14
Rize her ne kadar rahat gözüksede yenilirse rakiplerininde maçlarina göre yeniden düsme hattina inebilir. Bu yüzden kazanmak isteyecektir. Ayrica Trabzonumuzun futbolu beni hiç memnun etmiyor. Ama yinede yenecegimizi düsünüyorum.

gençlerde yine düsme hattindaki denizliyle oynayacak. puan kaybeder diyorum. Mutlaka yenmemiz lazim su rizeyi. Edited by: Samsa

ahmetto
17.04.2006, 10:33
Ewet yine zor nir hafta zor bir maç bundan sonraki maçlarimizin tamami zor zaten 12 puan alirsak uefaya gideriz. 9-10 puanda götürebilir. ama futbol ve oyundan hiç menmun deyilim .dünkü 23 dakikalik oyun bizi yanitlmasin.Kapali savunmalara çare bulamadiktan sonra maçlar zor geçer.insallah rize yi yeneriz.Rize de yenmek isteyecektir.onlarda tam rahat degilller.Ama yenecegimizi tahmin ediyorum 2-1 veya 2-0 yeneriz diyorum. insallah.

ozcan_asanoglu
17.04.2006, 10:35
çok çok zor maç...çünkü futbolculara hiç güvenmiyorum...

kelkitli29
17.04.2006, 10:47
Ben cok güveniyorum. Kesin kazaniriz. Diger rakiplerimiz isleri zor. biri Anteple, digeri Denizliyle. Bu hafta 4. olup Uefa potasina girmemiz lazim. Son macatada son noktayi koyup 3. oldukmu tamam.

Burçak
17.04.2006, 11:27
Rizenin ligdeki durumundan bize ne. düserseler düssünler. sanki ligde bi tek bizlemi maç yapiyorlarda ''Trabzon bizi yendi yine kümeye yolladilar'' edebiyati yapiyolar . 34 maçtan sadece 2 tanesi trabzonsporla . gidip diger takimlari yensinler madem. hem Trabzonspora yenildiklerinde niye bukadar zorlarina gidiyor anlamiyorum. sonuçta Trabzonspora yeniliyorlar. Trabzonspor rize sporun rakibi degilki. onlar kendi rakiplerini yensin.

imported_cagatay
17.04.2006, 11:55
berabere biter.

+100

Ayhan Yüksek
17.04.2006, 12:01
Zor maç, Rize dün aksam diri bi görüntü verdi ama defansta çok hata yapiyorlar bizim maça asilacaklari kesin,bize gelince alinan sonuca ragmen diyar maçinda iyi degildik bence eger Jefersonun inanilmaz hatasinda o pozisyon gol olsaydi maçi kaybedebilir bugün yine isyanlarda olabilirdik ama çok sükür olmadi burdan ders çikarip Rize maçini mutlaka almamiz lazim, serdar Bali fikstür avantajimiz var diyor ama bana pek öyle gelmiyor Rize ,fb ankara ve bjk bence zor maçlar.

Külünkoğlu
17.04.2006, 12:08
Rize iyi top oyunuyor deplasmana gidiyoruz, Ankaraspor Küme düsme hattinda, Fenerbahçe sampiyonluk yarisinda, Besiktas, her seye ragmen bir derbi maçi... Bu fikstürün neresi avantajli diye sormak lazim Serdar Bali'yeama anlar mi acaba ?

Punisher-61
17.04.2006, 12:10
en zor fikstür bizde

Burçak
17.04.2006, 12:35
Herkes Haddini Bilecek.

<TABLE =general cellSpacing=2 cellPadding=2>
<T>
<TR>
<TD>Trabzonspor Galibiyet Sayisi </TD>
<TD>: </TD>
<TD>13</TD></TR>
<TR>
<TD>Beraberlik </TD>
<TD>6</TD></TR>
<TR>
<TD>Ç.Rizespor Galibiyet Sayisi </TD>
<TD>2</TD></TR></T></TABLE>

halil ibo
17.04.2006, 12:45
Bu sene kolay maçimizi olmadi ki.Özelliklede düsme hattindaki takimlara daha çok puan biraktik.Güvenç Kurtar'la yeniden dirilen Rize bizden iyi top oynuyor kabul etmek lazim.Yenilirsek üzülmem hatta biraz daha ileri gidip Samsun'a bile 3 puan verseydik diyesim geliyor.Bu seneki oyunumuza göre oynanacak maçlar için yorum yapmak zor.Hayirlisi...

Oruç
17.04.2006, 13:31
Istatistiklere hiç güvenmeyin derim. 14 sezon boyunca Gençlerbirligine yenilmedik, ama 2 hafta önce yenildik, hatirlatirimsmileys/smiley4.gif Edited by: thepatfhinder

Burçak
17.04.2006, 13:35
gençlerbirligiyle rizeyi bir tutmamak lazim. alti üstü rize bu smileys/smiley2.gif

Oruç
17.04.2006, 13:41
Insallah öyle olur...

Ayşe Aygün
17.04.2006, 13:44
Eger bizede açik oynarlarsa galip gelmemiz söz konusu olur ama eger diger takimlar gibi gs yeniip bize gelip defans yapacaklarsa isimiz zor.çünkü bize gelen herkes defans yapiyp ve ben çildiriyorum.

frango
17.04.2006, 13:48
ilk once gercekten dostluk kazansin sahada ve trubunde dostca bi mucadele olur insallah rize acik oynar diye dusunuyorum buda bizim isimize gelir

szymeks
17.04.2006, 13:51
rizeyi ins yenerizde keske hoca akilli olup hüseyin yerine ademi koyup szymek hasan adem üçlüsünü oynatsa üçüde ii arapasi atabilior ama büyük ihtimalle ademi oynaticak neyse beyler trabzonun ilk golünü bi izleyin yattaranin kiymetini anlayin hasan arapasini verdiginde yattara firlamisti adamlar topu ararken yattara golü atmisti o çok özel bir oyuncu eger vahid kalirsa onu gönderme yanlisina düsmez umarim

coach
17.04.2006, 13:59
Kimler geldi kimler gitti,kimler gelicek kimler gidicek baki olan Trabzonspor'dur,gidene dur denmez.

ahmetto
17.04.2006, 14:06
Rize yi yenecegimize inaniyorum.Bence de Hüseyinin yerine adem le baslamali ortasaha hasan-adem-Szymek üçlüsünden olusmali kanisindayim.

LazAnisT
17.04.2006, 14:17
iki takiminda birbirlerine bir seyler ikram edecegini düsünmüyorum.o gün kim daha iyiyse kim daha sansliysa o maçi alir.ama kesinlikle çok zor bir maç.

Faik Yılmaz
17.04.2006, 14:25
yensek ne olacakki.....

ben bu futbolla....

ve de bu fikstürle....

degil 3. 4. bile olamayacagimizi düsünüyorum.....

selçukabi
17.04.2006, 14:56
Rize'nin diri olup olmamasi sorun degil.Symek biraz oynasin, rahat yeneriz.Gökdeniz de artik kendini buldugunu ispat ederse bu is tamamdir.Gençlerbirligi Denizli ile oynuyor.Ölüm kalim maçi Denizli için.Haydi horozlar...

Ali İhsan
17.04.2006, 15:00
Yattara ve Ömer Riza kesinlikle oynamali. Son haftalarda attigi ince paslarla takima hayat veren pek sevgili ve yürekli Hasan kardesimiz de oynarsa (daha yildizlarimizi saymadim) bu maçi farkli aliriz. Ama kesinlikle atak falan oynamaya kalkmayalim. Atak oynayinca yeniliyoruz. Bkz. Konya maçi. Defansif oynayalim uyuz oynayalim ama Yattara ve Ömer Riza kesinlikle bu tarz oyunda zaten yeterince keyif aldirir bize. Rize kesinlikle açik oynar. Ligi bitirdiler(35 kalmak için bence baraj. En fazla 1-2 puan onlari ligde birakir). Bi de djokaj oynacaksa(Yattara veÖmer olursa oynayamaz, Gökdeniz veya Szymek çikar o zaman) adam gibi oynasin. Yoksa ikinci avrupa macerasi da kisa sürer.

Ali İhsan
17.04.2006, 15:09
Fikstür zor diyen arkadaslar var. Biraz yorum yapayim. Erciyes maçindan önce de bi hesap yapmistim. Ortalik batmisti sonra ama bu sefer istediklerim olur insallah. Rizeyi kontraatak futbolla rahat geçeriz. Fener maçindan önce G.Saray'in sampiyon olmasi için yirtinan federasyon ve basin bizi dolduracak ve hakemler de bizden olacak. Zaten ezikleri kaç senedir eziyoruz. Hakemler onlari tutmayinca rahat geçeriz. Ankaraspor da bize gelene kadar rahatlar ve maçta gençleri falan oynatir. Besiktas kupadan uefaya gidince rahatladi(Garanti gibi artik). Zaten o maça uefa bizim de garanti olur bence. Gençlerin maçlarinin hepsi düsme hattindaki atesli takimlarla ve kendileri gibi inançli takimlara genelde yeniliyolar. Denizli,Samsun(D),Diyarbakir(D) ve son maçlari rahat Rize ile. Bence 2G -2M alirlar. Yani bize 3 galibiyet yeter. Yalniz Kayserinin maçlari biraz kolay ama onlarin da konsantrasyonu kalmadi. Son hafta da cimbom maçlari var. Insallah hesaplar tutar. Insallah takim oynar ve Rize maçiyla baslayan güzel bi seriyle seneyi bitiririz..

Erbay
17.04.2006, 15:12
Rize gsye karsi çok iyi oynadi.Ferdi,Fahri,Okan çok iyi oynuyorlar.Deplasmanlarda çok kaybediyoruz.Bence zor maç.Bir avantaj yakaladik bunu degerlendirelim.Bir hafta yenip iki hafta yenilmeyelim.

cyberentalpi
17.04.2006, 16:15
bu macta ne yapariz ne ederiz farketmez. Uefa gibi dandirik takimlarin katildigi kupada onemli degil aslinda.

Bu macta rizeye yenilsekte olur. Benim icin sezon maci Fb maci. Bu macta Fenere o kadar cok celme o kadar sevinirim:)

egemen45
17.04.2006, 17:17
arkadaslar kendinize ait süper lig bölümünü bos birakmayin her zmn her yerde ts ye sahip çikin hep yaptiginiz gibi

http://superlig.iphorum.com

Samsa
17.04.2006, 17:19
Eger bizede açik oynarlarsa galip gelmemiz söz konusu olur ama eger diger takimlar gibi gs yeniip bize gelip defans yapacaklarsa isimiz zor.çünkü bize gelen herkes defans yapiyp ve ben çildiriyorum.

kapali savunmalar uzaktan sutlarla asilir. Bizde sut çeken adam yok smileys/smiley5.gifonu birak bir frikik oldugunda gol olma ihtimali verecek kimse yok takimimizda smileys/smiley5.gif

Şentürk
17.04.2006, 17:28
...........................jefferson.............. .......... .........

.....fatih akyel........erdinç..........milan..........lee... ...

................hasan.........hüseyin............. .......... ......

......yattara...................szymek............ gökdeniz.. ..

............................fatih tekke...............................

(büyük bir ihtimal böyle çikicaz maça yani rizenin hiç sansi yok yildizlarda artik yavas yavas birbirine isiniyor formlari yükseliyor kesin maç bizim)

SessizKral
17.04.2006, 18:05
dostlar her yazimda yaziyorum bu yil uefaya gi de ce giz...rizeyide yenecegiz.....bu hocaylada devam edecegiz...begenmeyen futbolcu varsa gidebilir..ISTIKRARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRRRRRRR RRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

Sacit
17.04.2006, 18:06
bu maçta okani etkisiz hale getirelim yeterlidir diye düsünüyom ama hersey olabilir

TSezgin61
17.04.2006, 18:10
abi bu maci kesin almamiz lazim, hic degilse ezikbahce macina kadar form yakalayalimki, trabzonda ezikleri ezelim

sultantekke
17.04.2006, 18:15
20dakidan sonra bizim takima biseyler oluyo rahat oynadiklari maçi zora sokuyolar birden bire noluyosa daha ileriye çikmakta zorlaniyorlar valla anlamadim birsey ama hayirlisi kazanmamiz geren bir maç insallah kazaniriz

Kasım Hilal
17.04.2006, 18:15
Belli olmaz artik bizim maçlarin sonucu..
Yenebiliriz de, yenilebiliriz de..
Ama insallah yukari dogru adim atariz..
UEFA'yi biz KAyseriden de Gençlerden de çok hakediyoruz..

Trabzonspor son bir kaç yildir hep ikinci yari çikislari ile parlamistir..
Ayni çikisin sürecegi kanaatindeyim ben..

Son haftalarda takimlar genellikle stresli futbol oynuyorlar ve Fatih ve Gökdeniz gibi rahat pyuncularimiz bu tür maçlarda daha rahat oluyor..
Ama Rize'nin durumu kritik degil..
Onlar bizden rahat olacak..
Inanin Fenerbahçe maçini kazanacagimiza neredeyse eminim ama Rize maçi için o kadar net bir sey söyleyemem!

sultantekke
17.04.2006, 18:27
burdan trabzondaki arkadaslara sesleniyorum daha var ama ezikbahçe maçinda öyle barinki ezikler neye ugradigini anlamasin gerisini takima birakin

TAMTÜRK61
17.04.2006, 18:40
gençlerbirligiyle rizeyi bir tutmamak lazim. alti üstü rize bu smileys/smiley2.gif

Forever kardesim alti-üstü Rize diyorsun nama "ka´zin ayagi hic de öyle degil"Söyle dnüpte yenildigimiz maclara bak, hep aptalca maglubiyetler.

Dua edelim de bizim takim iyi hazirlansin,bir aptallik yapipta yenilmesin.

Rize kötü takim degil, cok da iyi oyunculari var. Onlardan cok iyi oynamamiz lazim ki bu maci alalim.

Emre Emiroğlu
17.04.2006, 18:51
Alti Üstü Anorthosis Alti ÜStü Rize Alti Üstü Sivas Alti Üstü Malatya Altiüstü erciyes Alti Üstü Konya Alti Üstü Ankaraspor Alti Üstü .... Alti Üstü Yok Kardesim ! Bu takimdan Hersey beklenir.. Hala Takim Kücümsüyoruz.. Bizden Puan Alamayan Gaziantep,Ankaragücü Ve Denizliden Baska Takim Yokkk Ligde !

TAMTÜRK61
17.04.2006, 18:56
Alti Üstü Anorthosis Alti ÜStü Rize Alti Üstü Sivas Alti Üstü Malatya Altiüstü erciyes Alti Üstü Konya Alti Üstü Ankaraspor Alti Üstü .... Alti Üstü Yok Kardesim ! Bu takimdan Hersey beklenir.. Hala Takim Kücümsüyoruz.. Bizden Puan Alamayan Gaziantep,Ankaragücü Ve Denizliden Baska Takim Yokkk Ligde !

Sagol lazmania kime yenildiklerimizi bulup yazmissin,iste hersey ortada.bir de bu maclari nasil verdigimizin kritgini yapsak var ya cikamayiz isin icinden.

Burçak
17.04.2006, 19:05
ben hala lafimdayim rize bizim muhatapimiz dengimizdegil. buseneki o sayilan maçlarin böyle olmasinin sebebi yasadigimiz inanilmaz talihsizlikler ve ardi arkasi kesilmeyen olaylardi. gerçek Trabzonspor rizeyi gollere bogar.

http://gprime.net/board/images/smilies/pile.gif

tyfn61
17.04.2006, 19:08
beyler karamsar olmak istemiyorum ama rize maçi özellikle trabzonspor için zor bi maç.... allah yardimcimiz olsunn.......

Nytre
17.04.2006, 19:14
kolay maç mi var? sadece bizim için degil ki bu is.. ligteki bütün takimlar için geçerli...

Tansu Onur Erdoğan
17.04.2006, 19:40
Trabzonspor son bir kaç yildir hep ikinci yari çikislari ile parlamistir..
Ayni çikisin sürecegi kanaatindeyim ben..

yanlisin war kardes trabzonsporun son 10 yilina bak 24. haftadan sonra hep düsüs yasiyoruzz

Burçak
17.04.2006, 19:49
arkadaslar kendinize ait süper lig bölümünü bos birakmayin her zmn her yerde ts ye sahip çikin hep yaptiginiz gibi

http://superlig.iphorum.com

bu siteye hiç bi Trabzonsporlu üye olmaz birader. emin olabilirsin. sitenin giris kisminda 3 büyükler yazip gs fb ve bjk yi ayri bi baslik altinda toplamislar. Trabzonsporuda siradan bi takim gibi manisa malatya vs. takimlarin yaninda göstermisler.

4 büyükler diye yazilmis olsa üye olunabilirdi. ama bu sekilde kimse üye olmaz bizden.

Bülent Bayraktar
17.04.2006, 20:16
rakipler kaybetti sonunda biz kazandikk uefa için sansimiz war kazanmamiz lazim

ctmeoy
17.04.2006, 21:21
yaw rize macina daha var yazariz biseler de trabzondan maca gidis organizasyonu var mi ???

kutoz
17.04.2006, 21:25
israrla, kötü futbol oynamamiza ragmen, her maç öncesi yorumlarimda "bu maçi aliriz" diyordum. Bozmayacagim bu gelenegimi. Herseye ragmen, bu maçi kayipsiz atlatacagiz diyorum. Çünkü, ondan sonraki haftaya moralli girmemiz gerek...

egemen45
17.04.2006, 21:39
Snn istedigin o olsun kardesim gir bi daha bak Gs li lerin bi lafi wardir her zmn söylerim ben Gs li diilim ama yanlis anlamayin 3 büyük yok diyolar tabikide 3 büyük yok 4 büyük war :smileys/smiley4.gif

http://www.forumtr.birligi.com/

TRAbzonsporlulari ait oldugu bölüme bekliyoruz .....

PsYcHo_LaZ61
17.04.2006, 21:40
yaw rize macina daha var yazariz biseler de trabzondan maca gidis organizasyonu var mi ???

evet ya bende bunu sormak için evden ciktim geldim intertete.biz rizedeyiz zaten.trabzondan bu maca organizasyon varmi varsa haber verirseniz seviniriz...biz zaten maca gidecez de maca çilginlarla gitmek daha guzel sarar...kafamiza cok sey yiyecez ama olsun deplesman heyecanida yasayalim artik....

Nytre
17.04.2006, 22:17
iki adim ötesi rize.. tabiki org. vardir ...

SiNo
17.04.2006, 23:57
güzel bir org bekliyoruz trabzondaki arkadaslardan

61*TS*61
18.04.2006, 01:47
Fatih Akyel ---- Erdinc ---- Stepa. ---- Lee

Hasan
Szymek

Yattara Gökdeniz

Ömer Riza Fatih

bu dizilislen:

Rizespor 0:3 Trabzonspor

61-firtina
18.04.2006, 11:18
zor bir maç bide rize yenildi bastiracak adamlar çünkü daha tehlike sinirindalar bence defansi saglam tutup ani ataklarla maçi alabiliriz.

Nytre
18.04.2006, 12:11
yattaranin yine disiplinsiz hareketleri gündemde... bu adami adam edecek adam gerçekten adamdir... atasözü gibi oldu ama öyle

kudu_61
18.04.2006, 13:49
Rize TEDAS ta tanidigi olan varmi 67 den sonra elektrikleri keselim dicem ama oda olmaz maç gündüz Günes tutulmasi da daha geçen oldu ne yapcaz simdi kalan dört maçimiz arasinda en zor olan maçimiz gibi duruyor orta sahasi çok kosuyor forvetleri de etkili defans biraz bozuk degerlendirebilirsek rizeyi yeneriz ama defansta çok dikkatli olmali orta sahada top yaptirmamaliyiz bi sözüm de taka gazetesine kendi kendine hedef belirlemis diyo ki bejeke nin 3. lügü garanti kupada da finalist oldugu için diyo 4. lük bizi uefaya götürür diyor be mübarek sormazlarmi bejekenin 3. lügünün garanti olmasi ne demek yani trabzonum bejekeye maç mi verecek bizimle maçi var ve aradaki puan farki 2 bi düsünün sonra yazin...

Burçak
18.04.2006, 14:30
taka küçük düsünüyor.

sbay
18.04.2006, 15:09
rize bence iyi top oynuyo.bizde kötü topo oynuyoruz.fatih isterse maci aliriz.

ts-saral-of
18.04.2006, 15:15
aslinda alistik biz süprizlere ama

süpriz olamaz ise yeneriz

KuĞu
18.04.2006, 15:16
bu futbolla rizeden puan almak zor bence

Henry Mancini
18.04.2006, 15:24
laubali olmayan bi 9 numara ve oyundan kopmayan bi gökdeniz bu maçi alir.rize nin kapasitesi yetmez bizi yenmeye,verirsek biz veririz.

morientes
18.04.2006, 15:34
ilk 10 dakika gol yersek farkli kaybederiz.ilk yari gol yemezsek maçi kazaniriz.

ctmeoy
18.04.2006, 15:37
Fatih Akyel ---- Erdinc ---- Stepa. ---- Lee

Hasan
Szymek

Yattara Gökdeniz

Ömer Riza Fatih

bu dizilislen:

Rizespor 0:3 Trabzonspor

kusura bakma ama bu dizilisle biz 15 falan veriz herhalde kaleciyi unutmussun smileys/smiley36.gif

ctmeoy
18.04.2006, 15:38
iki adim ötesi rize.. tabiki org. vardir ...

varsa yazarsaniz bilgimiz olsun katilmak isteriz

kudu_61
18.04.2006, 15:44
Hayatta en çok istedigim sey : Ezikbahçenin bu hafta geyseyi yenmesi

Sebebi : Ezikbahçeyi sampiyonluktan eden takimin TRABZONSPOR olacagi

Lütfen hocam fatih akyel stephanow ikilisinin sagina ufukhani yerlestir soluna cello yu hazirlayip lee yi ortaya çek rize yi kenarlardan gelirsek çok rahat yeneriz defansi çok zayif rizenin orta da basarsak rizeye ortada sert bir markaj uygularsak okan forvette hiç birsey yapamaz çünkü rizenin en kuvvetli yönü orta saha ortayi çözersek bu maçi aliriz

zafercalikoglu
18.04.2006, 16:28
ezikbahce yense ne olcak kki biz bu sene onalri zor yeneriz,keske gs yenilsede sampiyonluklari trabzonda klalsa

BOZOHAN
18.04.2006, 16:51
JEFERSON

FATIH----ERDINÇ---STEPANOV----LEE

HÜSEYIN

SIMEK HASAN

GÖKDENIZ

ALI GÜZELDAL FATIH SULTAN TEKKE

TRABZON SAHAYA GALIP ÇIKAR.

Mert67
18.04.2006, 17:38
rize zorlar fakat biz bir farklada olsa kazanirizsmileys/smiley2.gif

uslanmazlaz
18.04.2006, 17:55
yenmek zorundayiz baska ihtimale kesinlikle karsiu

Emre Emiroğlu
18.04.2006, 18:00
Rize MAci Icin Organizsyon Var.. Cilginlar Rizeye Topluca Gidecek.. Genis Bi Katilimda oLabilir..Söylemlerine Göre 5 gidis 5 gelis 5 Bilet 15 ytl ye herseu Ayarlaniyor.. Ve alkol onlardanmis :) alkolden Kastim sarap smileys/smiley36.gif

degok
18.04.2006, 18:37
Ortak organizasyonlarin ayri bi güzelligi var tabi arkadaslar amma bence takimin 1 saatlik uzakliktaki bi maçina da Trabzon bmn olarak gitmekte fayda var. Bence ayarlayin bi organizasyon bmn olarak gidin maça.

İ.Öztel
18.04.2006, 18:40
Enteresan bi mac izlicez. Güzel ve cekismeli olacak ama kazanacak taraf biz olacaz. Insallah.

serseerii
18.04.2006, 18:56
rize insallah yeneriz bu hafta hos bu sene ne zaman trabzonum için unutlansam hep beni üzdüler ama ben genede bu hafta da banko 2 oynicam geçen hafta t.s ye en az 50 basmistim beni utandirmadi bu haftada yenerse fener maçindada karsima gelenle iddaya girerimm __________hos yenilse bile bi fenerli gelip iddaya girelim diyince giriyom ama olsun trabzonum saolsunn

61*TS*61
19.04.2006, 01:10
Ctmeoy... muahahaahhaha yaaa kusura bakma haklisin kaleciyi unuttuksmileys/smiley4.gif rezil olduk gördünmüsmileys/smiley36.gif neyse jeffersonu katmis olalim kaleyesmileys/smiley4.gif

UğuR
19.04.2006, 09:49
Bu sene almamiz gereken bütün maçlari kaybettik.Insallah buda böyle olmaz.Maçta kilit isimler Gökdeniz ve Fatih Tekke olur.Orta saha nin da iyi çalismasi gerekir.

kelkitli29
19.04.2006, 09:50
Ya bu gece rüyamda 2-1 yenildiksmileys/smiley5.gif. hayirdir insallah

Semih58
19.04.2006, 10:03
1-0 olsun bizim olsun

Burçak
19.04.2006, 10:16

rüyalar ters çikar derler smileys/smiley2.gif

kelkitli29
19.04.2006, 10:36
Abi ne tersi. Benim rüyalarim hep düzünden cikiyor. Anorthosis macini 90 dakika Dejavü de izledim ya. 1-0 lik maci.
PvH nin goluyle yenildigimiz macida öyle.

TSelif
19.04.2006, 11:40

Biraz uçmus benim rüyam ama smileys/smiley5.gif9-0 da ben gördüm..4 golu Tekke digerlerini Yattara atiyodusmileys/smiley5.gif

Aslıhan
19.04.2006, 11:54
senin gördügün rüyada fatih olmasa sasardim zaten smileys/smiley36.gif

ama umarim senin dedigin çikar smileys/smiley2.gif

temelyilmaz
19.04.2006, 11:55
bence bu futbolla bizim uefaya gitmemiz zaten hayal birakalim rize alsinda bari küme düsme potasina sokmayalim onlari ama tabi gönlümde trabzonun çok sahane futbolla maçi almasi yatiyo ama iste hep ama

Aslıhan
19.04.2006, 11:58
bence bu futbolla bizim uefaya gitmemiz zaten hayal birakalim rize alsinda bari küme düsme potasina sokmayalim onlari ama tabi gönlümde trabzonun çok sahane futbolla maçi almasi yatiyo ama iste hep ama

evet bu futbolla hayal ama diger takimlar bizden beter bunu da unutma smileys/smiley1.gif

Sevgi
19.04.2006, 12:04

Biraz uçmus benim rüyam ama smileys/smiley5.gif9-0 da ben gördüm..4 golu Tekke digerlerini Yattara atiyodusmileys/smiley5.gif

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

senden farkli bir rüya beklemek yanlis olurdusmileys/smiley4.gif

rizenin küme hattina girmesini düsünecek durumda degiliz çokta önemli degil rizenin potada olmasi.Onlar zaten seneye düsecek.

AdemS
19.04.2006, 12:17
Yaa...Arkadaslar neden bu kadar umutsuzsunuz ki...Hic dertlenmeyin.Biz bu maci 3-1 alacagiz....2 Fatih, 1 Gökdeniz....smileys/smiley32.gif

kudu_61
19.04.2006, 12:59
Arkadaslar maçlari ilk önce lig tv den izliyorum tabi maç trabzonun maçi olunca rahat izlemek mümkün olmadigi için yapilan hatalari heyecandan yakalayamiyorum ama tekrarini trt 3 den izliyince anliyorum olayin ciddiyetini SOL KANATIMIZ ÇOK TEHLIKELI lee yetersiz ve önü bos olunca diyarbakir maçinda bile yedigimiz bütün ataklar soldan ben anlamiyorum koy suraya cello yu önüne lee ye riski azalt sol kanadimiz böyle olunca tabi ki rahat maç izleyemem sag ise malesef ufukhan inadi yüzünden önce tayfunu yedik simdi yavas yavas ferhati yiyoruz diyarbakir maçinda akyeli koyduk ama bu sefer de göbekte erdinç e güvenemiyorum haksiz miyim arkadaslar lütfen söyleyin takimin tek defansi asagiya çikarilmistir aksini iddia etmek hata olur :

ufukhan......................fatih akyel - stephanow...................cello

kudu_61
19.04.2006, 13:03
rahat bir rize maçi için yukarida ki defansin önüne ferhat ve hüseyin forvet fatih gökdeniz yattara rizenin orta sahasi çok kosuyor dikkat etmemiz basmamiz gereken yer orta saha orta sahada ne kadar güçlü olursak o kadar rahat kazaniriz diye düsünüyorum...

Sacit
19.04.2006, 14:23
Yaa...Arkadaslar neden bu kadar umutsuzsunuz ki...Hic dertlenmeyin.Biz bu maci 3-1 alacagiz....2 Fatih, 1 Gökdeniz....smileys/smiley32.gif

bazi durumlar da umutsuz olmak elde degil smileys/smiley5.gif

lazkopat_52
19.04.2006, 14:30
arkadaslar bu maç bizim için ne kadar önemliyse rize içinde en az o kadar önemli bunu unutmayin,cok cekismeli bi maç olacagi kesin ve bence bu mac berabere bitecek...smileys/smiley19.gif

Jeffer
19.04.2006, 14:57
insallah aliriz

ctmeoy
19.04.2006, 15:19
kesin aliriz ama adam gibi mucadele etmemiz ve prta sahayi kalabalik tutmamiz lazim rizenin en kuvvetli yani orta saha cok muadele ediyolar orta sahada bizde ayni mucadeleyi sergilersek kaliteli topcularimizla kazanabiiriz..

bence kadroda orta sahada szymekin yerine bu macta ferhati oynatmak lazim daha mucadeleci bir cocuk hasan hüseyin ve gökdeniz de orta sahada basarsa topa kazaniriz

Şentürk
19.04.2006, 15:44
3-0 alicaz maçi fatih(2) szymek

imported_ulas
19.04.2006, 15:48
bende bu maçdan kesin galibiye bekliyorum rize düsmez o yüzden rahat oynicaklar biz ise 2 farkli kazaniriz diyorum

Nytre
19.04.2006, 16:18
neredeyse bütün maç yorumlarinda "rahat kazaniriz" ibarelerine rastliyorum.. bunlar erciyes için de samsun içinde gençler içinde .... geçerliydi daha önceside var tabi...

ama takimin hali belliyken yapabilecekleri belliyken ve bütün sezon boyunca hiç bir maçi rahat (belki 1-2) kazanamamisken bu rahatlik nereden geliyor anlamiyorum...

kimse artik rahat kazaniriz söylemesin demiyorum buna hakkim yok sadece anlamaya çalisiyorum.

sbay
19.04.2006, 16:40
bu macta rahat galip gelmemiz icin fatih gökdeniz szymek yattara nin sezonun en iyi oyununuoynamalarigerekir

emre1inci
19.04.2006, 16:43
arkadaslar bana göre çok kolay bir maç olmicak..alirsak ta zor olcak gibi geliyor bana..

Aslıhan
19.04.2006, 16:48
arkadaslar bana göre çok kolay bir maç olmicak..alirsak ta zor olcak gibi geliyor bana..

zaten hangi maçi rahat alabildik ki 90. dk.nin son saniyesine kadar diken üstünde maç seyrediyozsmileys/smiley7.gif

sbay
19.04.2006, 16:48

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley20.gif

61 POWER
19.04.2006, 17:03
bir olsun bizim olsun.

Uğurtan
19.04.2006, 17:11
Rize maçindan 3 puan bekliyorum dicem ama sora bogazimda kaliyo bu sene bizim takima hiç bisey beklenmiyor malesef..Fen de bisey vardi nsa(normal sartlar altinda) bu maçi aliriz...

61*TS*61
19.04.2006, 20:02
evet kessin bi yorum yapmayalim bence, kessinlikle zor gececek mac, ama bizimkiler yinede alacak diyorum hem zor olacak hem bana görede skor tahmini olarak 0:2 aliriz...

mehmet _61
19.04.2006, 20:48
Allahin izniylennn ezip gecicez baska yolu yokk

cakal 61
19.04.2006, 20:59
RIZE-TRABZON MACI ICIN ERMAN TOROGLUNUN DEDIKLERINI DUYAN VARMI SUNU DIYOR,

RIZELILER TRABZONDAN GECDIKDEN SONRA DERMISLERKI OH RUM TOPRAKLARI GERIDE KALDIsmileys/smiley7.gif

BENDE DUN AKSAM KARADENIZ TV DE IZLEDIM BU O..... Ç......... smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifBIZIM VERDIGIMIZ SEHITLERI VE RIZE TRABZON ARASINDAKI DOSTLUGU BOZMAK ISTEYENLERDEN SADECE BIRI BIZ KARDES IKI KOMSU SEHIRIZ

Emre Emiroğlu
19.04.2006, 21:02
Onu Diyeli 1 Hafta oLdu Kardesim

cakal 61
19.04.2006, 21:05
oylemi bordon calismaya basladimda gundemi gec takip etmeye basladim smileys/smiley9.gifsmileys/smiley9.gif

eren_61
19.04.2006, 21:30
valla fatih gol kralligi istiyosa en az 3 gol atmasi lazim

Kalkinmali
19.04.2006, 21:43
Peki arkadaslar Rize'nin kumeye dusmesi mumkun deyilse neden maci bize vermiyorlar yaaa !!!smileys/smiley36.gif

Maci kesin almak istiyorlarmis... Neyise hayirlisi. haha

Oğuzhan Görkan
19.04.2006, 21:52
bide derler trabzon samsun,rize den garanti 12 puani aliyo,anadolu takimlari trabzona yatiyo diye onu diyen halt etmis biz en çok anadolu takimlarindan çektik

maça gelince kolay olmayacak ama uefa da oynamak istiyorlarsa kalan su 4 maçta bütün sezon yapamadaklari,gösteremedikleri perfomansi göstermeleri gerek
arkandayiz!

imported_cagatay
20.04.2006, 09:55
berabere

Murat Acar
20.04.2006, 10:20
Rize bizim komsumuz ve herzaman iç içe oldugumuz bir sehir.Ancak subi gerçekki fb rizeye gittiginde rizede yasananlarla biz gittigimizde rizede yasananlari söyle bir kiyaslarsak Görünen köyün kilavuz istemeyecegi kesin.

Biz rizede herzaman zor maçlar yaptik bundan sonrada yapacagiz.

Zorda olsa rizeyi yenecegimize inaniyorum.Çünki daha öncede dedigim gibi futbolcular artik kredisini tüketti.Bundan sonra uefayida baska bi takima kaptirirlarsa hangi yüzle bu takimda oynayacaklar.O yüzden artik sezonun son maçina kadar hem istekli hemde daha güzel maçlar seyredecegimizi düsünüyorum...

mahmuter61
20.04.2006, 11:08
Yazmayacaktim diyar maçindan sonra neyse!!Su 23 dk lik futbolu oynayalim gerisi zaten gelir.Güzel futbol oynayabiliyormusuz!Koca sene biz yok yere üzdüler Trabzonspor ders çalismayan yaramaz bir çocuk gibi ama iste kiziyoz ama asla vaz geçemiyoruz bunu bir anlasalar!

supermann
20.04.2006, 14:05
zor maç olacak ama kazanacagimizi düsünüyorum tabi oyuncular kendileri gibi oynar vaha da bi enterasanlik yapmazsa..

ahmetto
20.04.2006, 14:32
rize zor bir takim fahri-okan-altan üçlüsünü durdurduk mu kolay yeneriz.yoksa zorlanacagimiz kesin

gerçekefsane
20.04.2006, 14:49
maçi rahat kazanacagiz. Kaleye sut çekmeliyiz,Altan disinda etkili oyunculari yok. pres yaparsak pozisyon bulmakta çok zorlanirlar.

Tahir
20.04.2006, 14:52
Zor olacak ama biz zoru severiz

telha23
20.04.2006, 16:04
kazaniriz

61 POWER
20.04.2006, 16:47
szymek ve djokjajoynayacak.

ctmeoy
20.04.2006, 16:55
djokay oynayacak demeyin bana yaaa deli ediyo beni o adam vahid hocanin bi akrabaligi oldugunu düsünmeye basladim böyle bi adamin trabzonda isi ne

sirb futbolu ne kadar büyük(!) ki djokay milli degil ama trabzonsporum da oynuyo Allahim sen sabir ver

gokmensahin_61
20.04.2006, 16:58
maci rahat alacagizzzzzzzzzzzz

fanatikdevri
20.04.2006, 17:03
maci rahat alicagimizi pek dusunmuyorum

İleli
20.04.2006, 17:09
Cilginlarinhemserilerimin rizeye akmasini istiyorum baska bise degil galibiyet gelecek zaten!

Erdem Keser
20.04.2006, 17:09
ya beyler bu takimda hasanla huseyin ayni anda oynadigi zaman takim ortasahdan oyun kuramiyo ya enazindan birisini oynatsin eger bu iki adamla baslayip tek forvete donersek mecburen fatih ortasahadan top atilmayinca geri geliyo ve ilerde adamimiz kalmiyo bu maca kesinlikle omer riza ve fatihle baslamali omer riza kanatta degil ilerde oynamali cunku rize arkayi cok bos birakiyo hasana kotu demiyorum ama yetenekleri sinirli biadam ve yattaraya diyarbakir macinda attirdigi gol pasini bi kez daha veririmi hayatinda mechul

kelkitli29
20.04.2006, 19:22
Galeyana gelmeyin usaklar. Kesin Fenerlidir bu. Adminler hemen yollayin, yaziyi silin lütfen

Özsu
20.04.2006, 19:46
dont panic gençLer!

Selman
20.04.2006, 20:13
Kaç haftadan beri ilk defa zorlanacagimizi düsünmüyorum.Rize düsmemeyi büyük ölçüde garantiledi.Bizimkilerde uefa için daha hirsli oynarlar diye tahmin ediyorum.

Kaptan'a güveniyorum...

caykarali erhan
20.04.2006, 21:29
karadenizin de bu adaletsz alemnde en büyügü biziz.kazanacaz inaniyoruz

Cakirmelik
20.04.2006, 21:33
Haydi Herkes RIZE macina...mutlaka alacamiz bi mac...smileys/smiley2.gifsmileys/smiley2.gifsmileys/smiley2.gif

Emre Emiroğlu
20.04.2006, 21:41
Cilginlar grubunun Organizasyonu Var Beyler.. 15 Milyona Gidis Dönüs Bilet Parasi.. Alkolde Vericekler smileys/smiley17.gif

Nytre
20.04.2006, 21:51
taraftar oraya olay çikarmaya gitmez hiç bir zaman ama olay çikarmayi tetikleyen seylerdende uzak durmak gerekir.

TAMTÜRK61
20.04.2006, 22:39
taraftar oraya olay çikarmaya gitmez hiç bir zaman ama olay çikarmayi tetikleyen seylerdende uzak durmak gerekir.

Nytre ,insallah bu maci aliriz diyorum,hemserim bekliyorum sitemize.

Hüseyin Çümen
21.04.2006, 02:08
rize süper futbol oynuyo biden ii durumdalar futbol olarak am genede zorlanmayiz

Emre7
21.04.2006, 02:14
yenecegimizi düsünüyorum ama kolay olacagini sanmiyorum zorlanacagiz ama 3 puan lehimize olacaktir rahat aliriz dn arkadaslara geçen hafta diyakir maç yorumumu okutmak istiyorum 1 hafta kazaninca tamam diyorsunuz ama bu takim dalen hücüm dahil her alanda problem yasiyo kisaca zor olacak ama aliriz diyorum.Insallah Allah izniyle

TSezgin61
21.04.2006, 03:00
ya birde söyle dolu dolu, güzel bir futbolla bir haftayi 3 puanla kapatalim. gecen hafta taksit taksit anca olduydu, bu hafta pesin pesin güzel futbol oynayalim

Volkan Yavuz
21.04.2006, 04:17
bu maci alirsak UEFA ya gideriz

Murat Acar
21.04.2006, 09:16
ya birde söyle dolu dolu, güzel bir futbolla bir haftayi 3 puanla kapatalim. gecen hafta taksit taksit anca olduydu, bu hafta pesin pesin güzel futbol oynayalim

smileys/smiley32.gif smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifinsallah dediklerin olurda bizde rahat bi maç seyrederiz.

Diyorumki zorda olsa kazaniriz.Çünki bize karsi açik oynayacak takimlari daha rahat yeniyoruz diye düsünüyorum.diyarin ikinci yarisi açik oynadilar farka gittik.smileys/smiley36.gifFazla gösterince yani açinca bizim takim cosuyo usaklar

imported_Suha
21.04.2006, 15:37
Çok zor maç olcaka..Malüm Rize takimi bizim maça ayri bir motivasyon içinde çikacak..Yinede maçi 1-2 farkli alacagimizi düsünüyorum...

halil ibo
21.04.2006, 18:21
Bu sene ne maç öncesi nede sonrasi söyle zevkle yazmak nasip olmadi.Kagit üzerinde Rize galibiyete yakin.Yildizlarimizin akillari ayaklarina söz geçirebilirse herseye ragmen kazaniriz.

Bülent Bayraktar
21.04.2006, 18:28
aliriz gibime gidiyooo

oguzhan
21.04.2006, 20:13
insallah aliriz...ama bizim takim bu sezon süpriz yapmayi çok seviyor..

ANTI CIM BOM
21.04.2006, 21:20
berabere biter!

61*TS*61
21.04.2006, 21:32
DESTEKK!!! Bordooooooooooooooooo Maviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii En Büyüüüüüüüüüüüüüüükkkkkkkkkkkk TRABZOOOOOOOOONNNNNNNNNN</span><br style="font-weight: bold;"><br style="font-weight: bold;">Rize avucunu yalla!!!

Fark atacagiz size...
</span>

carlito
21.04.2006, 21:34
husolee61 ;

rize süper futbol oynuyo biden ii durumdalar futbol olarak am</span> genede zorlanmayiz...

aynen katiliyorum smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

zanoylu
21.04.2006, 21:37
Zorlanacagimizi zannetmiyorum...3-0 olur...

behramÜnye52
21.04.2006, 22:06
Tabzonsporumuza basarilar ,bizi üzme bu kez!smileys/smiley1.gif

TheRapZoNe
22.04.2006, 00:32
Her zamanki gibi parolamiz galibiyet.Allah yardim etsin.Insallah kazaniriz

Recep Çaltepe
22.04.2006, 01:04
Ç.Rizespor ile ilgili bir istatistik:

28 golle Süper Lig'in en az gol atan iki takimindan biri. Yalniz bu 28 golün 8'ini son üç hafta da attilar. Yine son üç haftalara baktigimizda ligin en golcü ikinci takimi durumundalar.

tsmaniac
22.04.2006, 12:40
yeneriz baska yolu yok

Kemal Musaoğlu
22.04.2006, 12:46
bu maç bizim kader maçimiz.eger yenersek feneride rahat yeneriz.

61-firtina
22.04.2006, 12:55
yenmeliyiz kesin haydi TRABZONUM

Emre7
22.04.2006, 13:37
yogunluk yok gene isteksizlik taraftarida kaplamis....bu sene hayirlisi ile bitse....

sametaydin
22.04.2006, 14:43
bu sene uefa ya katilmaliyiz.rizeyi yenersek çok büyük avantaj saglariz bence.futbolcularimiz uefa istegini göstermeliler.sahada savasmalilar. galibiyet bekliyoruz.

worldmaster
22.04.2006, 15:05
Yine ayni seyi söyleyecem ama gerçek bu.Yildiz futbolcularimiz gününde olursa galip geliriz yoksa Allah bizi Vahidten korusun

Erbay
22.04.2006, 16:32
yogunluk yok gene isteksizlik taraftarida kaplamis....bu sene hayirlisi ile bitse....
Gerçekten ya maça hiç ilgi yok.11 sayfa olmus.Eskiden 2 kati olurdu.

Bülent Bayraktar
22.04.2006, 16:40
hey gidi günler hey

Muhammet Ali Senocak
22.04.2006, 16:43
bu sene uefa ya katilmaliyiz.rizeyi yenersek çok büyük avantaj saglariz bence.futbolcularimiz uefa istegini göstermeliler.sahada savasmalilar. galibiyet bekliyoruz.

acaba vahid hoca ve futboLcuLar istiyorLarmi uefa ya gitmek yada bizim kadar isteLiLermi ?smileys/smiley5.gif

Fatih Ersoy
22.04.2006, 17:55
Uefa'ya gitmemiz halinde halihodziç takimda kalacaksa bu maçi kaybetmeyi yeglerim.....

fanatikdevri
22.04.2006, 17:59
insallah maci aliriz

Murat Acar
22.04.2006, 18:11
Uefa'ya gitmemiz halinde halihodziç takimda kalacaksa bu maçi kaybetmeyi yeglerim..... Ya sen ne dedigini bilmiyosun yada içimizdeki çürük elmalara bi örneksin.smileys/smiley7.gif

Kusura bakma ama bi adamin gidip gitmemesi için maç kaybetmeyi göze almak nasil bir bakis açisidir anlayamiyorum.

Ne yani fb yi yenersek waha hoca kalacak deseler yenilelimmi diyeceksin yine

Su maç diyarbakir maçi kadar ilgi çekmiyoya ona üzülüyorum.Bu rizeyi yenecegiz baska yolu yok

Nytre
22.04.2006, 18:48
maç oynansada önümüzdeki haftaya baksak...

Barış
22.04.2006, 20:43
Rize 2.yari kendi evinde hiç yenilmemis....

alacaz,UEFA için!

Murat Acar
22.04.2006, 20:49

alacaz,UEFA için! Herseyin bi ilki vardir ilkleri yapmakta bizim üstümüze yoktur.Bismillah deyip rizeyi deviririz sen tasalanmasmileys/smiley36.gif

Selman
22.04.2006, 20:56
Yine ayni seyi söyleyecem ama gerçek bu.Yildiz futbolcularimiz gününde olursa galip geliriz yoksa Allah bizi Vahidten korusun

Amin.Gününde olmalaria gerek yok hoca takimin önüne geçmesin yeter...

Erkin
22.04.2006, 21:31
Insallahgerekli pozisyonlara girip degelendiririz ve fener maçi öncesi önemli olan bu maçi aliriz..

Emre B.
22.04.2006, 21:55
Insallah aliriz

kelkitli29
22.04.2006, 22:30
Bu maci alirsak Fener macinida aliriz. Haydi insallah.

sametaydin
22.04.2006, 22:33

alacaz,UEFA için!

Herseyin bi ilki vardir ilkleri yapmakta bizim üstümüze yoktur.Bismillah deyip rizeyi deviririz sen tasalanmasmileys/smiley36.gif

bi ilk yapip fenere 6 sallarsak o zaman süper olur iste.

Nytre
22.04.2006, 22:46
umarim rize maçinda YATTARA kirmizi kart görmez ya da sakatlanmaz...

hani bazen yaptigi sey...

BDiler61
22.04.2006, 22:46
takima güvenip bu maçi kesin aliriz diyemiyorum.insallah kazaniriz

yakup midi
22.04.2006, 23:41
bu maçi alirsak kalan maçlari aliriz diye düsünüyorum....

Emiroğlu
22.04.2006, 23:48
umarim rize maçinda YATTARA kirmizi kart görmez ya da sakatlanmaz...

hani bazen yaptigi sey...

Bence hoca kesecek yattarayi

TSelif
22.04.2006, 23:52
eziklerin yüzünden unuttuk bu maçi ya .. Bu maçi alirsak haftaya çok daha moralli çikicaz eziklerin karsisina

Emiroğlu
22.04.2006, 23:53
Zor mAÇ !

Emre Emiroğlu
22.04.2006, 23:54
Bencede Oynamasin KEssin Yattarayi.. Ayrica Haftaya Fener Macinda Hem Luciano Hem Nobre yok.

Semih Kırsüleymanoğlu
23.04.2006, 00:40
Insallah yenecegiz

l-m
23.04.2006, 01:15
Dikis tutturamayan bir Trabzonspor, Trabzonspor maçlarina ayri bir gözle bakan Rizespor..

Hocasinin gelecek sezon kalip kalmayacagi henüz belli olmayan, oyuncularinin özgüvenlerini tamamen kaybettigi bir takim,

Formanin degerini bilmeyen, bilse de formanin agirligini kaldiramayan bir sürü oyuncu,

Yönetimlerin degistikçe sadece yalanlarin degistigi birtakim,

Yapilan tüm yanlisliklara ragmen takimindan umudunu kesmeyen bir taraftar,

Ne denilebilir ki, maçin zevkli geçmesini beklemiyorum,

Taraftari memnun eden bir oyun oynansin,galip çok da önemli degil, UEFA kupasi önemliydi ama degil mi, çok önemli, yalnizca kupa maçlarina katilana kadar, katildiktan sonra nasilsa yeni yalanlar bulunur, sanssizdik, transferleri dogru yapamadik, olmadi, gelecek senenin kadrosunu kuracagiz, vs.

Rize, rize yesil memleket ama Fenerbahçe taraftari çogu, ne çogu hepsi, neyse iyiler de var, yok yok iyiler çok az, yenecegiz, 5 atacagiz, Rizeliler görsün Trabzon'un gücünü, Fatih atar, Gökdeniz Yatar, Szymek, Szymek kötü ama olsun, düzelecek, aslan yelesi saçlari var, güzel olacak, Jefferson elinden topu kaçirabilir, olsun, yabanci, Tayfun, Tayfun yuhalanmali, dur bakalim, belki iyi oynar, bir maçlik affederiz, Vahid hoca, acayip adam, acayip ne kelime, yariya deli, adam yildiz almak için limani satmaliyiz dedi, yok yok, çok akilli, ne farkeder, yabanci ......, söyle Sadi Tekelioglu falan, hem yerli hem Trabzonsporlu, yok yok, o tutmamisti, neyse maç Rize'yle, çay, çayla ilgili manset atmak gerek, çaylar aci, çaylar sirketten, yok yok, bu mansetler baydi, çaylar sicak, uff olmayacak, milletin kafasini karistirma, sil bütün yazdiklarini, simdi yazilmasi bekleneni yaz bakalim:

ÖHHÖ! BENCE GÖKDENIZ 2 GOL ATACAK, VAHID HOCA GIDECEK, SEREFSIZ FENERBAHÇE!..

oh be ne kolaymis, hepsi bu kadar.

Bülent Bayraktar
23.04.2006, 01:59
kazanalim fb maçina moralli çikalim

Emre Emiroğlu
23.04.2006, 02:02
Icinizde Yarin Maca Gelecek oLaan Varmi Arkadaslar ?

frango
23.04.2006, 03:09
fener macicin golgesinde kaldi bu mac kesinlikle dostane içinde gecmesi gerekn bi maç ama tabikide kazanmamiz gerekiyo

asem61
23.04.2006, 03:28
usaklar sizin yazilarinizi okurken aklima bir soru geldi.bizim usaklardan bazilari yani sezon sonunda gitmek isteyenler yani yildizlar, takim uefaya katilirsa bizi birakmazlar düsüncesiyle bu maclari idare eder gibi oynuyorlar? bu soruma yarinki macta oynayacak yildizlarimiz cevap verecek galiba.gitmek isteyenler uefaya katilmamamiz icin kazanma azminden uzak olacaklar.

kafalari haftaya oynanacak macta olursa bu maci kazanmamiz cok zor. insallah yildizlarimiz uefaya katilip seneye bu takimi daha yukari tasima azmiyle oynar.

fanatikdevri
23.04.2006, 03:40
jeferson

F. Akyelstepanov&nb sp; erdinç lee

hüseyin syzmek

yattara gökdeniz

f.tekke&nbsp ; ömer riza

Selman
23.04.2006, 03:44
Fb maçi öncesi iyi bir moral olur bizim açimizdan.Futbolcularda bizim kadar inaniyordur umarim.

Emre Emiroğlu
23.04.2006, 04:03
Yanlislik Nedeniyle SlinmistirEdited by: lazmania

Mert67
23.04.2006, 11:58
benim en çok korktugum sey as oyuncularimizin sakatlanmasi veya cezali duruma düsmesi.insallah böyle bisey olmaz

İleli
23.04.2006, 13:59
cok onemli mac bugun 3.olma sansimizda var galibiyet halinda!

Nihat Güneş
23.04.2006, 14:02
içimde oyle bir his var ki çok iyi bir oyun ve farkli bir skor olucak gibi...

Emre7
23.04.2006, 14:05
içimde oyle bir his var ki çok iyi bir oyun ve farkli bir skor olucak gibi...

insallah kardas insallah smileys/smiley17.gif

ama bana kalirsa taraftar fb maçinda takili ise futbolcuyu düsünemiyom

Erdem Keser
23.04.2006, 14:07
en cok korktugum yattaranin yada gokdenizin kart gorup fener macinda oynamamasi mutlaka her derbiden once bi tane oyuncumuz ya kirmizi goruyo yada kart sinirindaysa sari gormek için elinden geleni yapiyo

Erdem Keser
23.04.2006, 14:09
la kardasum pi dane terbiyede tam kadro cikalum yaw ula yaddara akilli ol alurum o aklini kard mard koreyum deme

Nytre
23.04.2006, 14:15
puan durumuna baktigimizda rizenin kümeye düsme korkusu çok az.. bize kaybetse bile baskasindan bir puan alsa bile kalir kümede...

ama futbol bu kimse kaybetmek için oynamaz...

diskus
23.04.2006, 14:23
jefferson

ufukhan&nbsp ; fatih& nbsp; stepanov&nbs p; lee

huseyin

adem symek

yattara gokdeniz

fatih

bence en iyi boyle oynayabiliriz ama vahit hoca süpriz bir kadro cikarir.kesinlikle fatih akyel tekrar gobekte oynatilmali,ve symek orta alanda oynatilmali fatih tekke ye yakin degil,bugun symek gine iyi oynamiyorsa ben olsam 20 dakikada cikaririm.

Emre7
23.04.2006, 14:25
bence adem yerine hasn oynamali

Nytre
23.04.2006, 14:41
bencede ademin yerine hasan oynamali..

ve tek forvet oynanmamali!

Bülent Bayraktar
23.04.2006, 14:51
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/black.gif

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" bgColor=#9f3944>
<T>
<TR>
<TD =general2 width=568>Haberler</TD>
<TD>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/t_s.gif</TD></TR></T></TABLE>

<TABLE =metin cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Çaykur Rizespor'la 22. randevu
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/251105mac100.jpgTakimimiz yarin saat 16.00'da Rize Atatürk Stadyumu'nda Çaykur Rizespor?la ligdeki 22. maçina çikacak.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Daha önce iki takim arasinda oynanan 21 karsilasmanin 16?sinda Bordo-Mavili ekibimiz gülen taraf olurken, Ç. Rizespor 3 kez kazandi, 6 maç ise beraberlikle bitti.

Son üç maç:

2004/05 Trabzonspor 1-0 Çaykur Rizespor
2004/05 Çaykur Rizespor 1-2 Trabzonspor
2005/06 Trabzonspor 3-1 Çaykur Rizespor

<DIV align=right>22.04.2006 22:52:00</DIV></TD></TR></T></TABLE>
<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>
<DIV align=center></DIV>

Recep Çaltepe
23.04.2006, 15:34
Hani bazen diyoruz ya, özellikle mücadeleden yoksun oynayip yenildigimiz maçlardan sonra, taraftardan bir onbir çikarsaydik kesin yenerdik diye. Bu Ç.Rizespor maçi için böyle bir sey yapsak mesela kesin fark yerdik. Akillar maalesef febe maçinda. Ama eminim ki futbolcular isin bilincindedir ve hedeflerini sirali olarak gerçeklestirirler.

Erbay
23.04.2006, 15:40
Fb maçi öncesi moral olmasi için önemli bir maç

asem61
23.04.2006, 16:01
dost ve kardesce güzel bir mac olsun futbol oynayalim yeter.

Burçak
23.04.2006, 16:19
ezelimm!! hadlerini bilsinler

Emre7
23.04.2006, 16:44
forever61 ne ezmesi biraksana 2 sene önce akçaabatin düsmemesi için maçi verdiklerini herkez biliyo rizeye dostça yaklasirsan cevabini alirsin sanki oynadigin takim yabanci tarihimizde bize bise yapmis... böyle laflarla ortami karistirmayalim istersen

Sacit
23.04.2006, 16:44
hasan oynamassa bu maçi aliriz diye düsünüyom.o da büyük olasilik.

smileys/smiley36.gif