PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 13. Hafta | Sivasspor 2 - 2 Trabzonspor

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6

Hürgün Aygün
27.11.2011, 19:34
Takımımıza Sivas deplasmanında başarılar...
:sevinç::sevinç::tsbayrak::ts:

Eren Karaahmetoğlu
28.11.2011, 00:25
Fırat Aydınus'un yönetmesini bekliyorum

FC-ST-PAULI-61
28.11.2011, 00:28
---------------------onur-------------------
serkan------giray--------glo--------cech------
---------aykut----zokora----colman------------
--volkan---------------------------burak-------
-----------------Halil--------------------------

keske böyle oynasak.

Ilelioglu
28.11.2011, 00:29
Trabzon Bölgesinden bir hakem yönetsin. Abdullah Yilmaz yada Baris Simsek.

Chiko
28.11.2011, 00:30
Kalede Onur'u
Defansta Mustafa'yi
Orta sahada Aykut ve Sapara'yi
Forvette Volkan, Pawel, Henrique üclüsünü bekliyorum.

FC-ST-PAULI-61
28.11.2011, 00:32
Chiko kardes Bugün kazansaydik, bende senin gibi düsünürdüm ve Senol Hocada Lille Macini düsünüp Rotasyonu denerdi.
Ama kesinlikle kazanmaliyiz Sapara,Paweli hayatta oynatmaz :D

Eren Karaahmetoğlu
28.11.2011, 00:33
---------------------onur-------------------
serkan------giray--------glo--------cech------
---------aykut----zokora----colman------------
--volkan---------------------------burak-------
-----------------Halil--------------------------

keske böyle oynasak.

Colman, klasik maç seçme özelliğinden ötürü bu maçta kötü oynayacağını tahmin ediyorum. O nedenle oynatılmamalı diye düşünüyorum. Lille'e odaklansın.

------------------Onur--------------------

Serkan----Giray------Glowacki---Cech

------------Aykut-------Zokora----------

Volkan-----------Sapara----------Adrian

------------------Henrique----------------

Oynamayan kim var kim yok oynasın işte anasını satayım. Çok ütopik oldu, Sapara'yı 18'e bile almayacak Şenol Hoca yine büyük ihtimal ama ben böyle başlamamızı isterim.

FC-ST-PAULI-61
28.11.2011, 00:35
Arkadaslar Kadrolari yazmadan önce Rakibimizin Sixvas oldugu unutmayin.
Fenerlileri yenmeliyiz Burak ne olursa olsun oynamali

Chiko
28.11.2011, 00:39
Lille maci cok zor bir mac olacak. Adamlar hizli, dinamik ve yipratici.
Bugün ki gibi olursa isimiz yas. (Serkan ve Halil'in 60'dan sonra pili bitmesi)

Benim kadrom:

-----------------onur------------------(büyük ihtimal tolga oynar ama yine de onur yazalim :D)
--serkan----giray---mustafa---cech--
-----------aykut----colman----------
--volkan------sapara-------henrique--
---------------brozek------------------

sapara/alanzinho/adrian arasinda degisiklik olabilir. burak bence bu maci es gecmesi lazim.

cerebrum
28.11.2011, 00:39
kamilleri güldürmemek lazım .. asılmak gerek bu maça..

Tunay ERDEM
28.11.2011, 00:45
sivas'ta muhtemel bir puan kaybı ve peşinden gelecek bir lille mağlubiyeti olursa seyreyleyin cümbüşü.

DeAgLeMaNyAq
28.11.2011, 00:50
Hoca Inter maçından sonra Sivas'ta rotasyon yapacağını söylemişti dolayısıyla bu maçtaki olası kadro değişikliğinin BJK maçıyla doğrudan bir alakası olmayacaktır. Kalede Onur şans bulursa bu durumun Tolga'nın BJK maçındaki performansıyla alakası olmaz. BJK maçından önce oynarsa Sivas maçında oynar demiştim. Celustka olmadığı için Serkan sağbekte olacaktır böylelikle bir yabancı kontenjanı açılacak bunu da sol açıkta Halil yerine oynayacak Henrique de kullanırız. Sağda ise Volkan oynayabilir. Adrian bu haliyle formayı hak etmiyor ama Alanzinho'da yedeğe çekilebilir...

Ahmet Öztürk
28.11.2011, 00:53
Geleceğin Gigs's Eren ALBAYRAK!
Geleceğin Arda'sı Sercan KAYA!
Geleceğin Didier ZOKORA'sı Aykut AKGÜN!

İnşallah bu hafta doya doya izlerim sizi...

Gurpas
28.11.2011, 08:56
Sivas bize karşı köpek gibi oynar şimdi

halil ibo
28.11.2011, 09:04
İdeal 11'in dinlendirileceği bir karşılaşma olacak.Diğerleride artık göstersin kendini.

Samet GÜVEN
28.11.2011, 09:15
sivas'ta muhtemel bir puan kaybı ve peşinden gelecek bir lille mağlubiyeti olursa seyreyleyin cümbüşü.

aynı şeyi yazıcaktım.

Bahsettiğin kötü senaryo da ligde 6-7 inci sıralarda olan avrupadan tamamen kopmuş bi takımla karşı karşıya kalacağız.

Bu foruma hayatta girilmez o zaman.

fikriliman
28.11.2011, 09:18
GolcÜ lazim takima 1 adamin ÜstÜne yÜkledİk bÜtÜn takimi.halİlİn ofansİf oynamasi lazim saĞ kanatta adam yok serkan balcimi gol aticak zokoranin colmanin ofans yÖnÜnÜ gÜÇlendİrmesİ lazim tamam defansİf İyİlerde ofans 0 takimda :(

oguzkoc
28.11.2011, 09:25
onur
serkan
ferhat
giray
mustafa
aykut
colman
adrian
volkan
henrique
burak

bASTURk
28.11.2011, 10:27
Sivas bize karşı köpek gibi oynar şimdi
Gibisi fazla.Köpek zaten.fener'in köpeği,azizin köpeği...Ne tesadüf dünyada köpekleriyle meşhur olan sayılı şehirlerden biridir.

aykut'un tabiriyle 'kanırtarak' kazanacağız!

AKSOY_61
28.11.2011, 10:35
Valla t.d ün futbolcuların lille maçı varken sixvası bir yerlerine takacaklarını hiç sanmıyorum.
Takmasınlar zaten sivas kim bugün zorla puan alır yarın 6 tane yer.
Lille maçı önemli.

İlker Akçay
28.11.2011, 10:49
Maçın tek önemli yanı Lille maçından hemen önce olması..Umarım moral olarak iyi döneriz..

Legolas77
28.11.2011, 10:54
Lille maci cok zor bir mac olacak. Adamlar hizli, dinamik ve yipratici.
Bugün ki gibi olursa isimiz yas. (Serkan ve Halil'in 60'dan sonra pili bitmesi)

Benim kadrom:

-----------------onur------------------(büyük ihtimal tolga oynar ama yine de onur yazalim :D)
--serkan----giray---mustafa---cech--
-----------aykut----colman----------
--volkan------sapara-------henrique--
---------------brozek------------------

sapara/alanzinho/adrian arasinda degisiklik olabilir. burak bence bu maci es gecmesi lazim.

bence en güzel yorum hatta kadroya eren ve sercan da alınmalı colman yerine sezer serkan yerine diyarbekirli türkücü barış ataşı yazalım tamamen degisik bir kadro ile cıkalım sivasa umrumda degil o mac yeterki lille yi 1 0 olsn bizim olsn seklinde yenelim ve turlayalım nasıl olsa play off a kalırız. 60.dakka degisikligi eren olsn 75-80 arası degişikliği de sercan olsn bi kere sahada görelim sunları ya ;)

Mehmet Ç.
28.11.2011, 11:11
Yeniliriz ;) isterse sampiyonluk maci olsun ;) lille maci varken ben bile sivasi ciddiye almam..

Ali Yerlikaya
28.11.2011, 11:24
Kesinlikle rotasyon yapmali hoca yoksa bu gidisle elimizdeki yetenekli ama tecrubesiz oUncular curuyemeye baslicak...

Istekli ve arzulu oynadikdan sonra Sivasi yedek agirliklida olsa yenmemiz lazim...

sessizkral_1
28.11.2011, 11:29
alanzinho halil > adrian ve henruqie

değişikliği bekliyorum artık ayrıca celuskta cezalı olduğu için serkan sağ beke çekilip ileri volkan şen alınabilir

ahamitokutan
28.11.2011, 11:51
rotasyon beklemeyin derim.mecburi bir celustka serkan değişikliği olacak.bu durumda adrian alanzinho beraber oynayacak.onurun bile artık kaleye geçebileceğini sanmıyorum.değil eren sercan.öyle bir beklentim kalmadı benim.

Necmi6161
28.11.2011, 11:54
volkan şen in %100 ilk 11 de başlayacağı maçtır.

tsefsanesi
28.11.2011, 12:13
zirve yarışından kopmamak için kesin galibiyetle ayrılmamız lazım sahadan.

CEMEFKER
28.11.2011, 12:41
Tipik bir beraberlik maçı. Bu mevsimde Sivas'da maç oynamak zor iş. Sonrasında Şampiyonlar Ligi maçı var, kafalarda orda olacak. 1 puan iyidir.

bordo08
28.11.2011, 12:50
Mersin maçının benzeri olur oyuncuların kendilerini çok fazla zorlayacaklarını düşünmüyorum..

Hem bu maçta hem lille maçında beraberlik olur..

TSelif
28.11.2011, 12:53
Tiyatro liginde oynanan maçlar artık ( özellikle akşamdan sonra) beni ilgilendirmiyor.
Yensen de yenilsen de canın sağolsun Şenol güneş ve talebeleri:)

DNA-TS
28.11.2011, 12:56
gene cuma maçı sevemedim gitti cuma maçlarını.

cableTS
28.11.2011, 13:14
Gçen seneden sıkıntılı olduğumuz takımlarla ilk yarı hep dışarda oynuyoruz. sivas, eskişehir,fener. Şans işte....
Bu maçta burak, halil, zokora ve colman kesinlikle oynamamalı. Hatta Alanzinho...Futbolcularımızı sakatlamaya bile kalkabilirler, gerek yok riske girmeye... Yedek kodroyu bas gitsin.
Yenilsen ne olacak...

POYRAZ
28.11.2011, 13:14
Averaj takimimiz 6ivasspor. Cuma maci olmasi bizim icin sorun oluyor.
6ivasspor'un bu mac icin bir kac gün sonra alacagi tesvik primini de gözönünde bulundurmak lazim.
Dikkatli oynayalim.

.....
28.11.2011, 13:27
Onur
Serkan-Giray-Mustafa-Ferhat
Volkan-Colman-Zokora-Adrian-Henrique
Burak

murat3861
28.11.2011, 13:54
Onur
Serkan-Giray-Mustafa-Ferhat
Volkan-Colman-Zokora-Adrian-Henrique
Burak
güzel kadro.akşam yatarken bende bu kadroyu düşünmüştüm.yalnız henrique nin durumunu akşam hiç beğenmedim.kazıklandık gibi bir duyguya kapıldım.inşallah yanılırım

unal.hso
28.11.2011, 15:11
Kadro böyle olmalı bence

http://a1111.hizliresim.com/r/w/szf9.jpg

Turgay Atalay
28.11.2011, 15:35
Umudum yok...Ne olurdu yani şeref yoksunu TFF bu maçı erteleseydi.Önümüzde tarihi bir maç var, bir de bu şikecilerle maç yapacağız.

GencTurk6161
28.11.2011, 15:50
beraberlik için maça çıkar beraberliğide alırız..
daha fazlasını beklemek hayalcilik olur..
rotasyon mu dediniz?? yapmayın beyler Teknik direktörümüzü bilmiyormuş gibi konuşmayın..

Hürgün Aygün
28.11.2011, 17:45
beraberlik için maça çıkar beraberliğide alırız..
daha fazlasını beklemek hayalcilik olur..
rotasyon mu dediniz?? yapmayın beyler Teknik direktörümüzü bilmiyormuş gibi konuşmayın..
Hee evet ondan.

İleli
28.11.2011, 17:48
yedek agirlikli cikar yine yeneriz sivasi...

Sefa
28.11.2011, 18:03
Moral depolarız..

Armağan Dere
28.11.2011, 18:06
Zor maç...

Emirhan Yazıcı
28.11.2011, 18:10
Zor Ama Kolay Maç

Burak Kanata Henriqe Forvete

---------------------TOLGA------------------

Serkan----------Giray--------Glowacki----------Cech

------------Zokora--------Colman-------------

Burak---------------Adrian---------------Volkan-

------------------Henriqe---------------

Yedekler:Onur,Mustafa,Sercan,Sapara,Alanzinho,Eren ,Halil

UĞUR DURTAŞ
28.11.2011, 18:13
şenol hoca lille maçını düşünerek oyuncu dinlendirirse hem sivas hemde lille maçları bizim için hüzran olur.daha önce bunu şenol hoca hafta dinlendirdiği oyuncu 2 gün önce maç yapmış gibi varlık gösteremedi.onun içindirki aynı kadroyla çıkması gerekiyor şenol hocanın
tolga
serkan,giray,glo,cech
aykut,zokora
colman,alanzinyo,halil
buak

Samet Yildirim
28.11.2011, 19:59
Full rotasyon.

--------------Onur------------
Serkan----Giray---Mustafa--Ferhat(Cech)
---------Aykut(Sapara)-Zoko--------
--Volkan------Adrian-----Henrique
--------------Pawel-----------

Helvacı61
28.11.2011, 22:08
gelde bu şikecileri yenme. bu sene mutlak kazanmamız gereken maçlardan biri beşiktaş maçına takılmayın beşiktaşın play ofta olması bizim avantajımıza yoksa fenerin gs maçlarından 6 puanı garanti

x_man
28.11.2011, 22:57
sivas bu sene formda zor maç aklı lille maçında olacak oyuncuları oynatmamak gerek bana kalırsa onurla birlikte ful yedek kadroyla çıkmalıyız aslar zihinsel olarak çok yoruldu

Erbay
28.11.2011, 23:06
Volkan Şen ve Henrique'ye fırsat verilmeli.

Ozan Yazıcı
28.11.2011, 23:12
Geriye kalan 5 maçtan çıkarabileceğimiz azami puan 7 olacaktır ki bu ilk yarıyı en az 3-4 takımdan ortalama 10 puan geride bitireceğimiz anlamına geliyor. Bu sezonu kayıp hanesine yazalım bence.

Ben geçen sene ve gelecek seneden ümitliyim.

Mustafa Ayazoğlu
28.11.2011, 23:14
ben sivas maçı hikaye diyorum, kaybetsekte önemi yok telafisi var.

sakat vermeden, Lille maçı odaklanalım..

oğ 61 efsanesi
28.11.2011, 23:18
zor maç olablir.

hodlu
28.11.2011, 23:18
Kötü bir derbi gecesi yaşadık.Hakem kötüydü,Şenol hoca başka yerlerdeydi,yedekler maça geç kaldılar içeri alınmadılar,yönetim desen zaten bjk kafilesini doyurmakla meşgul.Bir tek vefalı-cefalı taraftar, garip onlarda soğuktan ancak bu kadar desteleyebildi.
Sivasla yeniden başlamalıyız...

Hürgün Aygün
28.11.2011, 23:31
http://b1111.hizliresim.com/r/w/tc4y.jpg (http://bit.ly/c25MCx)
Efsane her yerde.
Helal sana.:alkış:

:D :D

tsloner
29.11.2011, 00:00
kahrolsun korcan-mecnun AS, heh mac satan karisini satar diyordu mecnun. Merak ediyorum karisi azizden memnun kaldi mi?

Yaşar
29.11.2011, 01:30
http://www.haberhb.com/images_up/sike-para.jpg

Rakip bu takım değil midir?
Kolay maç.
Yukarıdaki balyalardan bir kaç tanesi bu maç için yeterlidir sanırım.

Sefa
29.11.2011, 01:38
http://www.itusozluk.com/image/riza-calimbay_40878.jpg

- Yüz Bin $ yeter..

lazzz61
29.11.2011, 02:44
adamlarda ne zor varmıs arkaadas sıtelerıne baktım bızım maca odaklanmıslar adamlar fenerbahceye stadı actı hala utanmadan maca gelıyolar ya ulan adam olsanız baskanınızın ıstıfasını ıstersınız ama nerde sız de o adamlık zaten cogunuz ıstanbul takımını tutuyorsunuz

Fatih ÇOLAK
29.11.2011, 03:00
Aykut, Adrian, Volkan ve Henriqe kesin oynamalı...

SALDIRAY
29.11.2011, 03:25
----------------Tolga
Serkan-----Giray---Glowacki----Cech
------------Zokora--Colman
---Volkan-----Adrian-------Burak
------------Henrique

Celustka dışında eksiğimiz olmadığına göre en baba kadromuzu çıkararak göz dağı vermeliyiz:) Volkan,Henrique bu maçta direk başlayıp kendilerini gösterir diye düşünüyorum.

CEMEFKER
29.11.2011, 12:38
Hoca yedek ağırlıklı bir kadro ile maça çıkmayı düşünüyormuş. Haydin o zaman kadro yapmaya:

-----------------Tolga----------------

Barış---------Mustafa---Giray Kaçar----Ferhat

------------Aykut-----Sapara---------

Volkan-----------Adrian-----------Henrique

---------------Pawel--------------

Yedekler: Onur, Celu, Sezer, Colman, Alan, Halil,Burak

Yasin Altuntas
29.11.2011, 12:45
Hoca yedek ağırlıklı bir kadro ile maça çıkmayı düşünüyormuş. Haydin o zaman kadro yapmaya:

-----------------Tolga----------------

Barış---------Mustafa---Giray Kaçar----Ferhat

------------Aykut-----Sapara---------

Volkan-----------Adrian-----------Henrique

---------------Pawel--------------

Yedekler: Onur, Celu, Sezer, Colman, Alan, Halil,Burak

Yuhh sende vur dedik öldürdün :D Sonucta kaybedilmis bir mactan sonra o kadar büyük tehlikeye girmek yanlis olur. Yedek denildiyse 2-3 Oyuncu (onlarda belli Henri, Volkan ..) Ve Yede kulübesinde 2-3 Oyuncu.

Gökhan ARSLAN
29.11.2011, 12:48
Yedek falan her türlü bu maçı almamız gerekir...
Sivası bu takımın ölüsü bile yenebilmeli

Ömür Karadeniz
29.11.2011, 14:03
Hocamız gençleri oynatsa kim derki niye oynattın,bence oynatsın sadece bir mağlubiyet alırız,ölmeyiz.

ahamitokutan
29.11.2011, 14:57
geçen yıl fener maçından önce bjk maçına yedeğin yedeği kadroyla çıkan şenol hocam,bu kıytırık sivas maçında da yap biz güzellik

Hami-Ünal-Orhan
29.11.2011, 15:20
Kesinlikle bu maçta diğer oyunculara şans verilmeli. Bazı futbolcular dinlendirilmeli. Duruma göre 60'dan sonra bazı as oyuncular maça girebilir.

Mehmet Cihan Kocaman
29.11.2011, 16:36
Neden Trabzonlu Gençler ve Jan Başkan? Bir futbolcunun takımı adına oynadığı futbolu hariç yaptığı hiçbir iş beni ilgilendirmez . İster gece kulübünde yatsın ister otel odalarında uyansın beni o 90 dakikalık akıtacağı teri ilgilendirir. Bu söylediklerim benim için her alanda geçerlidir. İster bir futbol takımındaki futbolcu, ister müzik dünyasındaki bir şarkıcı veya asıl anlatmak istediğim kişi olan Jan Başkan. Ben bir insanın kişiliğini takmam, fikrini aldırmam. Ben, mutlu veya mutsuz olma sebebim olan Trabzonspor için her maçta terinin son damlasına kadar taraftarını ateşleyip takımını desteklemeye çalışan, bağırmaktan yüzü gözü kıpkırmızı kesilen, soğuğa aldırmayıp atletle liderlik yapan, maçlarda gözü Trabzonspor'dan başka hiçbirşey görmeyip gruptaki en yakın gördüğü kişilerin isteği doğrultusunda yapmadıkları birşey görünce bağıran gerekirse şamar atan, mağlup duruma düşünce tezahüratı kesmeyip stadı inleten bir insanı sadece sevmem her fırsatta elini öperim! O da Jan Başkan'ın, Mehmet abinin ta kendisidir. Hele Beşiktaş maçının son dakikalarında o yorgunluk içinde bize dönerek ''Belim gitti siz devam edin olum hadi.'' demesi ona tepki gösterenleri ''Siz hiç hayatınızda Amigo gördünüz mü?" deyip karşısına çıkarasım geldi. Şimdi soruyorum o beyni 50 yıl geriden gidip atıp tutanlara; Siz kendinizi taraftar zannediyorsanız bu adam ne lan?

Mehmet Cihan Kocaman
29.11.2011, 16:37
Aykut 11'de olmalı. Colman yada zokora dinlendirilmeli.

Onur Akyüz
29.11.2011, 16:40
Neden Trabzonlu Gençler ve Jan Başkan? Bir futbolcunun takımı adına oynadığı futbolu hariç yaptığı hiçbir iş beni ilgilendirmez . İster gece kulübünde yatsın ister otel odalarında uyansın beni o 90 dakikalık akıtacağı teri ilgilendirir. Bu söylediklerim benim için her alanda geçerlidir. İster bir futbol takımındaki futbolcu, ister müzik dünyasındaki bir şarkıcı veya asıl anlatmak istediğim kişi olan Jan Başkan. Ben bir insanın kişiliğini takmam, fikrini aldırmam. Ben, mutlu veya mutsuz olma sebebim olan Trabzonspor için her maçta terinin son damlasına kadar taraftarını ateşleyip takımını desteklemeye çalışan, bağırmaktan yüzü gözü kıpkırmızı kesilen, soğuğa aldırmayıp atletle liderlik yapan, maçlarda gözü Trabzonspor'dan başka hiçbirşey görmeyip gruptaki en yakın gördüğü kişilerin isteği doğrultusunda yapmadıkları birşey görünce bağıran gerekirse şamar atan, mağlup duruma düşünce tezahüratı kesmeyip stadı inleten bir insanı sadece sevmem her fırsatta elini öperim! O da Jan Başkan'ın, Mehmet abinin ta kendisidir. Hele Beşiktaş maçının son dakikalarında o yorgunluk içinde bize dönerek ''Belim gitti siz devam edin olum hadi.'' demesi ona tepki gösterenleri ''Siz hiç hayatınızda Amigo gördünüz mü?" deyip karşısına çıkarasım geldi. Şimdi soruyorum o beyni 50 yıl geriden gidip atıp tutanlara; Siz kendinizi taraftar zannediyorsanız bu adam ne lan?
dağılın beyler,adam haklı.

Yaşar
29.11.2011, 16:52
Bjk stadında ''Burası leş gibi hamsi kokuyor'' sözlerini hiç unutamam.
Stada gireken bize atılan taşları ve bira şişelerini hiç unutamam.
Şenol Güneş'e fırlatılan ayakkabıyı da hiç unutamam.
Anamıza avradımıza edilen küfürleri de hiç unutamam. LAN.

CEMEFKER
29.11.2011, 16:54
Yuhh sende vur dedik öldürdün :D Sonucta kaybedilmis bir mactan sonra o kadar büyük tehlikeye girmek yanlis olur. Yedek denildiyse 2-3 Oyuncu (onlarda belli Henri, Volkan ..) Ve Yede kulübesinde 2-3 Oyuncu.

Evhamlanma aslanım. Kedidir kediiiii.

Mehmet Cihan Kocaman
29.11.2011, 16:59
Bjk stadında ''Burası leş gibi hamsi kokuyor'' sözlerini hiç unutamam.
Stada gireken bize atılan taşları ve bira şişelerini hiç unutamam.
Şenol Güneş'e fırlatılan ayakkabıyı da hiç unutamam.
Anamıza avradımıza edilen küfürleri de hiç unutamam. LAN.

Bazen büyük olduğunu göstermelisin.

sessizkral_1
29.11.2011, 17:00
Bence burak banko oynamalı.Gerisinde rotasyon olabilir.Sivas defansı kötü.Burak istediği boşlukları bulabilir

inception61
29.11.2011, 17:02
fener a2 ile oynanacak maçta TRABZONSPORUMA BAŞARILAR DİLİYORUM VURDUĞUN GOL OLSUN FIRTINA yalnız bu şarkı aynen bizi anlatıyor:rolleyes:

Bak işte yaklaşıyor fırtına
Bak yine yükseliyor dalgalar
Yıllardan sonra yollardan sonra
Şarkılar söylüyor çocuklar
Yeniden yanyana onlar

Ne geçmiş tükendi ne yarınlar
Hayat yeniler bizleri
Geçsede yolumuz bozkırlardan
Denizlere çıkar sokaklar

Mehmet Cihan Kocaman
29.11.2011, 17:12
fener a2 ile oynanacak maçta TRABZONSPORUMA BAŞARILAR DİLİYORUM VURDUĞUN GOL OLSUN FIRTINA yalnız bu şarkı aynen bizi anlatıyor:rolleyes:

Bak işte yaklaşıyor fırtına
Bak yine yükseliyor dalgalar
Şarkılar söylüyor çocuklar
Yeniden yanyana onlar

Ne geçmiş tükendi ne yarınlar
Hayat yeniler bizleri
Geçsede yolumuz bozkırlardan
Denizlere çıkar sokaklar

konusunu açsana bu maçın :)
bu şarkıyla manyak bi beste yapılır.

Yaşar
29.11.2011, 17:22
Ferhat-Cech,Colman-Sapara, Halil-Henrique, cezalı olan Celutska'nın yerine de Volkan Şen değişiklikleri yapılabilir.
Bir de birkaç bin dolar bu iş tamamdır.

exelans_25
29.11.2011, 17:23
.......................tolga.....................
barış ataş....mustafa... giray.........ferhat
.................aykut.......sapara..............
volkan...............adrian...............henrique
.......................pawel......................

GencTurk6161
29.11.2011, 17:32
futbolculardan çok zihniyeti değiştirirsek bu maçı kolay alırız, aksi takdirde 90 dakika ecel terleri döker ya beraberlik alırız yada güç bela kazanırız...

ANIL
29.11.2011, 17:37
......................................tolga
serkan..........giray..........................glo wacki..........cech
.....................................zokora
........................sapara...................a drian
volkan............................................ ......................eren(sercan)
......................................burak(henriq ue)

ahamitokutan
29.11.2011, 17:39
......................................tolga
serkan..........giray..........................glo wacki..........cech
.....................................zokora
........................sapara...................a drian
volkan............................................ ......................eren(sercan)
......................................burak(henriq ue)

bu kadroyla Allah korusun fark yer döneriz.sapara adrian volkan.basmayan 3 adam...

ahamitokutan
29.11.2011, 17:40
onur
serkan giray mustafa piotr
aykut zokora sercan
volkan henrique adrian

şöyle bir kadro fena olmazdı hani

GencTurk6161
29.11.2011, 17:42
bu kadroyla Allah korusun fark yer döneriz.sapara adrian volkan.basmayan 3 adam...

hah iştee mesele bu ..

bu topcularda ciğer yok mu ki koşamıyorlar basmıyorlar .. hiç antreman yapmıyor mu bunlar???

dünyada böyle topcular kalmadı sadece Türkiye de var..
bu zihniyetin değişmesai lazım .. "yıldız futbolcu" tabirinin edebiyatımızdan çıkması lazım artık..

GencTurk6161
29.11.2011, 17:45
...............................Tolga
Serkan........ Mustafa........ Giray......... Cech(ferhat)

..............Aykut......... Colman........ Adrian

Volkan............................................ .......Halil
.................................Brozek

Mehmet Cihan Kocaman
29.11.2011, 18:02
...............................Tolga
Celutska........ Mustafa........ Giray......... Cech(ferhat)

..............Aykut......... Colman........ Adrian

Volkan............................................ .......Halil
.................................Brozek

celustka cezalı.

Mehmet Cihan Kocaman
29.11.2011, 18:06
--------------------------------Onur--------------------------------

Serkan----------------Giray--------------Glowacki--------------Ferhat

-------------------------Aykut-------Zokora------------------------

Volkan--------------------------Adrian---------------------------Halil

--------------------------------Burak--------------------------------

GencTurk6161
29.11.2011, 18:08
celustka cezalı.

ozaman serkan oynasın..

Yaşar
29.11.2011, 18:38
Aykut-Zokora veya Sapara-Colman ortasahası yanlış tercihler.
Aykut ve Zokora oyun yapısı olarak birbirlerine benzeyen oyuncular.
Aynı şekilde Colman ve Sapara da öyle.
Aykut-Colman veya Sapara-Zokora daha iyi gibi duruyor sanki.

inadına_Trabzon
29.11.2011, 19:08
Bahanemiz hazır : AKLIMIZ LİLLE MAÇINDAYDI..

Yine keşke bu maçı izlemeseydim diyeceğimiz bir maç daha bizi bekliyor.

Topla oynama sivas %70- %30 Trabzonspor
Alanzinho ilk 11 başlar , 55 dk etkisiz oynar 5 dk iyi oynar.
Adrian ilk 11 de başlar ,2 tane ortası isabetli olunca bu adam ilerde çok faydalı olacak denir.
Colmaz kasmaz. Lille maçı var çünkü.
Zokora yaşlı olduğu için kasmaz.
Serkan yırtınır beğendiremez kendini.
Tolga maçın adamı olur.
Burak kasmaz ama gol atar.

Neyse bahanemiz hazır AKLIMIZ LİLLE MAÇINDAYDI.

Yaşar
29.11.2011, 19:33
Dün başka bir başlıkta da yazmıştım fakat burada da yazılması gerekiyor sanırım.
trabzonspor takımı bu lige bir kaç gömlek üstün geliyor.
O nedenle bütün rakiplerimiz en az 9 kişiyle savunma yapacak bize karşı.
o nedenle her maçımız da sıkıntı yaşayacağız.
Bu maç da zor geçecek muhtemelen.

Fanatik34
29.11.2011, 19:56
En önde ayaginda top tutan herhangi 2 kisiyi oynatacaksin. Kazanilan frikiklerin en az ikisini atar Burak.

Dikkatinizi cektiyse Burak´in kullandigi bütün frikikler artik tehlike yaratiyor. O yüzden mac icindeki frikik sayimizi arttirmaliyiz!

Sahadaki dizilis fazlada önemli degil. Futbolcular tabi ki Lille macini düsünecek, bende düsünüyorum! Sampiyonlar liginde turu atlayalim, ligde kaybedelim, farketmez..cünkü nasilsa telafi ederiz;)

güneyli
29.11.2011, 20:44
Sahada sıvas ,tribünde sıvasspor formalı ,dışı sıvas, içi fenerli seyirciler...Tek amaçları Trabzonspora çelme takıp mutlu olmak..Fenerliler yine sıvassporun adını kullanacak..Bizim açımızdan ilginç maç..Umarım kazanırız..

Ömer Faruk61
29.11.2011, 20:45
Bahanemiz hazır : AKLIMIZ LİLLE MAÇINDAYDI..

Yine keşke bu maçı izlemeseydim diyeceğimiz bir maç daha bizi bekliyor.

Topla oynama sivas %70- %30 Trabzonspor
Alanzinho ilk 11 başlar , 55 dk etkisiz oynar 5 dk iyi oynar.
Adrian ilk 11 de başlar ,2 tane ortası isabetli olunca bu adam ilerde çok faydalı olacak denir.
Colmaz kasmaz. Lille maçı var çünkü.
Zokora yaşlı olduğu için kasmaz.
Serkan yırtınır beğendiremez kendini.
Tolga maçın adamı olur.
Burak kasmaz ama gol atar.

Neyse bahanemiz hazır AKLIMIZ LİLLE MAÇINDAYDI.

Kolayı var skor taraftarıysanız izlemeyin madem...

Ilelioglu
29.11.2011, 21:10
Yeniliriz Sivas'a...Zaten nefret ettim ligdende bu adaletsiz sistemdende. Gayse macini iple cekiyorum. Gel bakalim Trabzon'a gel. O macin hakemide Firat Aydinus olmali. Hesap var..

Cafer Bulur
29.11.2011, 21:16
Puan kaybedebiliriz bu macta akillar lille macinda olacak.

Muhtemeln rotasyon olacak sans verilen oyuncular sanslarini iyi kullanmali.

Mustafa AYDIN
29.11.2011, 21:17
Eğer Onur tam olarak iyileştiyse,Tolga dahil Zokora,Colman,Burak,Halil ve Serkan kesin dinlendirilmeli.Hem fiziksel olarak hemde zihinsel olarak çok yoruldular Sivas maçında dinlendirilmeliler.Lille maçı Sivas maçından kat kat daha önemli.

SEDAT
29.11.2011, 21:20
Hala bu maçın Lille maçı kadar önemli olduğunu zannedenler varya size beişey demiyorum ben , size gerçekten bişey demiyorum .

Bana göre bu maçta tamamen yedek kadroyla çıkılmalı , umrumda dahi değil bu maç...

delikoyun
29.11.2011, 21:59
-tolga-------------------------------

Serkan----------------Giray--------------Glowacki--------------cehc

-------------------------colman-------Zokora------------------------

burak--------------------------halil---------------------------adrian

--------------------------------henrique--------------------------------

burak artık daha fazla ona htiyaç duyduğumuz bölgeye geçme zamanı geldi kanatlarda rakip ceza sahasına girebilecek oyuncumuz sert şutlar atabilir henriq tende artık faydalanma zamanı

delikoyun
29.11.2011, 22:04
lille maçının kadrosu
tolga
celutska giray glowacki cehc

burak zokora colman adrian

halil

henrique

Sefa
29.11.2011, 23:32
Onur - Serkan - Giray - Glowacki - Piotr - Aykut - Volkan - Sercan - Eren - Adrian - Henrique

Çok şey istedim farkındayım.. :rolleyes:

Helvacı61
29.11.2011, 23:42
piotr artık takıma girmeli geçen yıl bu adamı bejeke baçında canlı izledim. aklıyla top oynayan biri çok beğenmiştim.

Helvacı61
29.11.2011, 23:44
Onur - Serkan - Giray - Glowacki - Piotr - Aykut - Volkan - Sercan - Eren - Adrian - Henrique

Çok şey istedim farkındayım.. :rolleyes:
bence bu maça çıkabilecek ideal kadro ancak burak oynamalı eren yada sercan dan birinin yerine

Yaşar
30.11.2011, 00:15
Onur-Serkan, Giray, M.Yumlu, Ferhat- Aykut,Barış Ataş, Volkan, Sercan, Eren- Pawel

Eğer yedek takım çıkacaksa bu takım çıkmalı.
Kalanlarla da maçtan hemen sonra Fransa'ya gitmek lazım.
Olası bir elenme durumunda ligin tozunu atarız zaten.

FC-ST-PAULI-61
30.11.2011, 00:21
Sivasla oynuyoruz onlara yenilmek bana koyar.Rotasyon diyoruz da Lazsar Abi biraz abarttin :D

yektakurtulus
30.11.2011, 00:22
yahu ne kadar meraklisiniz yedekleri oynatmaya
zaten inisli cikisli bir grafik var birde yedeklerle oyna süper ligi...sizin kafaniza kalsa playofflara bile giremeyiz

Helvacı61
30.11.2011, 00:47
Onur-Serkan, Giray, M.Yumlu, Ferhat- Aykut,Barış Ataş, Volkan, Sercan, Eren- Pawel

Eğer yedek takım çıkacaksa bu takım çıkmalı.
Kalanlarla da maçtan hemen sonra Fransa'ya gitmek lazım.
Olası bir elenme durumunda ligin tozunu atarız zaten.
bu kadroda sanırım bende yer bulabilirim boşuna sürünüyoruz:p

Helvacı61
30.11.2011, 01:00
şenol hoca rotasyona gitmeyecektir. kayseri maçından itibaren dikkat ettim takım azda olsa oturdu. belli bir oyun standartı oluştu hoca lig maçlarını sadece adaptasyon süreci olarak görüyor ki bence haklı zirveden kopmadan şl için iyi bir oyun formatı oluşturdu. play of maçlarında şl tecrübesi olan makine gibi işleyen bir takım kuracak. şu ana kadar takıma monte ettiği celustka. zokora, halil gibi oyuncular var bence ilk 11 e monte etmesi gereken burakın yanına bir adam var. bu adam bence henrige olmalı. kısaca hoca şimdilik lig maçlarını önemsemiyor. amacı sadece takım oluşturmak en çok oyuncu değiştirip en iyi takım oyunu oynayan ekip trabzonspor, tek sıkıntı gol yollarındaki daha fazla çeşitlilik, eğer alanzınhonun gol becerisi olsa bunu da aşardık. ama yok; o halde onun yerine gol becerisi daha iyi oyuncu oynatmak diye düşünüyorum. bence o isim henrige

DeAgLeMaNyAq
30.11.2011, 01:03
Ben de en başından beri yedek ağırlıklı bir kadroyla çıkılması gerektiğini söylüyorum ama Lig TV'de abartmış. Üçüncü kaleci Zeki oynayacak falan yazmışlar... :)

Yaşar
30.11.2011, 01:21
Sivasla oynuyoruz onlara yenilmek bana koyar.Rotasyon diyoruz da Lazsar Abi biraz abarttin :D
Kendimii de yazacaktım da maç eksiğim var.
İlerleyen haftalarda artık.

lazibere
30.11.2011, 02:23
yedeklerle çıkıp, asları dınlendirme olayını geçen sezon kupada beşiktaş maçında yapmıştık..ve görduk aslarımızın fener maçındakı yürüyecek takatları olmadığını.

sakatlanma riskine karşı ve sık sakatlanan oyuncular varsa tedbiren oynatmazsın onun haricinde as kado ile çıkılmalı..ha birde onur oynasın artık bu maçta..

lazibere
30.11.2011, 02:26
kontra atak oynayacağız ve beraberliğe yatacağız, ligin en keyifsz maçı olacak tıpkı mersın maçı gibi.

My
30.11.2011, 02:48
Henrq. Burak
Adrian
Colman Aykut Zokora
Chec/Piotr Giray Mustafa Serkan
Onur

-------------------------------

Henrq. Burak
Adrian Colman Zokora Volkan
Onur

---------------------------------

Burak
Henrq. Volkan
Colman Aykut Zokora
Onur

-----------------------------------

Burak
Henrq. Adrian Volkan
Colman Zokora
Onur

Mustafa Ayazoğlu
30.11.2011, 03:21
Bu maçı önemsemeyin, a2 ile oynayalım o derece yani

Lille maçı Trabzonspor tarihinde ayrı bir yeri olacak.

MuratJ
30.11.2011, 03:44
Kadrolar ile oyuncak gibi oynamayın o kadar da değil. Kesin 3 puan almamız gereken bir maç. Ligde son 5 maçta en az 13 puan almamız gerekiyor. Aksi takdirde bu sene ligi lider bitirmemiz çok zora girebilir.

Onur Serkan Giray Mustafa Cech Aykut Zokora Adrian Volkan Henrique Burak

MuratJ
30.11.2011, 03:45
futbolcu bile olmayan ve hiçbir şekilde takımda geleceği olmayan isimleri kadroya yazmayın. tayfun, piotr, sezer, sapara, tosun, pawel gibi

kalkanbalığı
30.11.2011, 11:02
Tolga kesinlikle dinlendirilmeli... Onun dışında sakatlanma riski bulunan Glowacki, hafif sakat Burak dinlendirilmeli.. Ve kesinlikle kesinlikle Henriqe ilk 11de başlamalı artık takıma monte edilmeli... hazır şampiyonlar ligi öncesi takım yorgunken henriqeyi ilk 11e koymanın tam zamanı...

Samet GÜVEN
30.11.2011, 11:14
Tolga kesinlikle dinlendirilmeli... Onun dışında sakatlanma riski bulunan Glowacki, hafif sakat Burak dinlendirilmeli.. Ve kesinlikle kesinlikle Henriqe ilk 11de başlamalı artık takıma monte edilmeli... hazır şampiyonlar ligi öncesi takım yorgunken henriqeyi ilk 11e koymanın tam zamanı...

bir kalecinin dinlendirilmesine karşıyım. 1. kalecin her maçta oynamalı bence.

61trabzonomer
30.11.2011, 11:42
celuska yok henrique artık ilk 11 de oynasın bu adama 90 dakka şart bi kaç maç,ayrıca bi yere volkanıda sıkıştırsak hiç fena olmaz :D

Mollasalihoğlu
30.11.2011, 11:45
Henrique ve Volkan Şen 90 dk. oynamalıi hem de çılgınlar gibi koşturulacak şekilde :)

Yasin Altuntas
30.11.2011, 11:45
Benim ilk Onbirim:

_________________________Onur_____________________ ________
_Serkan__________Giray_____________Musti_________C ech_______
________________Aykut_____________Zokora__________ _________
________________________Colman____________________ ________
______________Volkan______________Burak___________ _________
______________________Henrique____________________ _________

ahamitokutan
30.11.2011, 13:08
oynatılırlarsa volkan ile henrinin maçı olacak inşallah.hissediyorum :)

Mollasalihoğlu
30.11.2011, 13:11
Onur - Barış Ataş - Giray - Mustafa - Ferhat - Aykut - Sapara - Colman - Volkan - Henrique - Pawel

winner
30.11.2011, 13:14
Hücum tarafında Volkan ve Adrian'ın ilk onbirde olacağını düşünüyorum.Halil ve Alanzinho dinlendirilecektir.

Savunmada ise Cech ve Glo yerine, Ferhat ve Mustafa forma bulur.Celustka cezalı Serkan sağbeke çekilir muhtemelen.

Orta saha alternatif azlığından aynı kalacak gibi.

Burçak
30.11.2011, 13:25
Sahada sıvas ,tribünde sıvasspor formalı ,dışı sıvas, içi fenerli seyirciler...Tek amaçları Trabzonspora çelme takıp mutlu olmak..Fenerliler yine sıvassporun adını kullanacak..Bizim açımızdan ilginç maç..Umarım kazanırız..
Sivasspor taraftarı görünümlü ama aslında İstanbul takımı taraftarlarına kapak yapmak için yenmeliyiz bu maçı.
Bilet fiyatlarıda bedavaymış bir yerde gördüm.
kale arkası 5, maraton 10
VİP 15.
Aslında deplasmana gidecek taraftarlarımız VİP ten bilet alsa daha iyi :D

Trabzon34
30.11.2011, 14:03
Tarihimizde oynayacağımız en önemli maçlardan birinden önce oynayacağımız bir lig maçı.. Kazanırsak mutlu olurum.. Aksi bir sonucu ise kafaya takmamak lazım.. evet bu maçta da puan kaybedersek şampiyonluk zora giricek.. ama zaten her sene şampiyon olan bir takım değiliz.. Şampiyonlar liginde gruptan çıkmak bize çooook şeyler katıcaktır.. Ha sivas ı da yenelim tabii.. Ben Trabzon Spor un sahaya çıktığı tüm maçları -hazırlık maçı, a2 maçı, basket maçı, 1461 in maçları..- kazanmasını isteyen bir bir futbol romantiğiyim.. Her maçımız gibi bu maçı da kazanmamızı çok isitiyorum.. Ama benim bile aklım lille deyken zor bir deplasmandan galibiyetle dönmek pek kolay olmayacaktır.. Gerçi kolay olan nevar ki bizim yaptıklarımızın içinde.. Vurduğun gol olsun Trabzon'um..

fikriliman
30.11.2011, 14:09
celuska yok henrique artık ilk 11 de oynasın bu adama 90 dakka şart bi kaç maç,ayrıca bi yere volkanıda sıkıştırsak hiç fena olmaz :D

Aklımı okumuşsun ;)

Yiğit Gayretli
30.11.2011, 14:22
Burak-Zokora-Colman-Serkan. Bu dörtlünün dinlendirilmesi taraftarıyım. Puan kaybetmek çok da umrumda değil açıkçası... Gruptan çıkarsak o gazla yeriz zaten biz bu ligi.

Telha TANYILDIZI
30.11.2011, 14:29
akadaşlar bu serkanın içine şeytan falan mı kaçmış adam döktürüyor aynen ljunberg yanlış yazmış olabilirim

Kara Mert61
30.11.2011, 15:02
Volkan ve henrique ilk 11 oynamalıdır artık..Bu adamları sürekli son 10 dakika oyuna sokarak kazanamayız.Burak ileri uçta çok yalnız kalıyor zaten.Çoğalamıyoruz ileride.

Erbay
30.11.2011, 15:10
Lig ne kadar önemlidir Şampiyonlar Liginin yanında orasını bilmem ama, bu maç lig için çok önemli bir maç. Puan kaybedersek kopabiliriz.

metehan
30.11.2011, 15:18
Hakem Süleyman Abay.

federer61
30.11.2011, 15:27
Volkan Şen in 11 de başlayacağını düşünüyorum.Şenol hoca Lille maçını düşünerek Serkan ın yerine sağ bekde Mustafa yı da oynatabilir.Sivas maçını kayıpsız atlatmamız halinde Lille i orda yenmemek için sebep kalmıyor ortada.

61trabzonomer
30.11.2011, 15:28
Hakem Süleyman Abay.

fena deil bu maçı almamız lazım ne olursa olsun hem lile maçına moral olur.

FC-ST-PAULI-61
30.11.2011, 15:42
Süleyman Abay bizi az yakmadi zamaninda.

Mehmet Cihan Kocaman
30.11.2011, 17:50
Çok önemsemiyorum maçı, Lille maçına odaklanmış durumdayım.
Ama aklıma geçen sezonun 34. haftası geldikçe, 61. dakikadaki "ibne trabzon olamazsın şampiyon" tezahüratları geldikçe koyalım şunlara diyorum.

--------------------Onur----------------------

Serkan-------Giray--------Glowacki------Ferhat

-----------------Aykut---Colman--------------

Volkan----------------Adrian--------------Henri

---------------------Burak---------------------

Tolga
Cech
Mustafa
Zokora
Sapara
Alanzinho
Halil

Ilelioglu
30.11.2011, 17:53
Lig ne kadar önemlidir Şampiyonlar Liginin yanında orasını bilmem ama, bu maç lig için çok önemli bir maç. Puan kaybedersek kopabiliriz.

Bence gayse maci durumumuzu belirleyecek. Gayse'ye puan kaybedersek iste o zaman kopariz.

Mehmet Cihan Kocaman
30.11.2011, 17:55
Şu iki maçtan 4 puan alalım yeter. (sivas-gs)
Çok da ilgilendirmiyor zaten, dünkü basın açıklamalarından sonra artık sezon ortalarında şampiyonluğu kutlayacaz gibi :)

.....
30.11.2011, 19:08
1-0 olsun bizim olsun

ThePatriot61
30.11.2011, 19:34
Ligtvnin hazirladigi güzel bir klip. Paylasildimi bilmiyorum öylese özür dilerim.

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=102848

Atakan
30.11.2011, 20:57
Çok önemsemiyorum maçı, Lille maçına odaklanmış durumdayım.
Ama aklıma geçen sezonun 34. haftası geldikçe, 61. dakikadaki "ibne trabzon olamazsın şampiyon" tezahüratları geldikçe koyalım şunlara diyorum.

--------------------Onur----------------------

Serkan-------Giray--------Glowacki------Ferhat

-----------------Aykut---Colman--------------

Volkan----------------Adrian--------------Henri

---------------------Burak---------------------

Tolga
Cech
Mustafa
Zokora
Sapara
Alanzinho
Halil
Glowacki yerine Mustafa oynamalı. Riske atamayız Glo'yu. Serkan yerine Barış olabilir. Colman yerine Sapara olabilir. Burak yerine Eren, Sercan veya Piotr olabilir diye düşünüyorum.

Metin Sağır
30.11.2011, 21:28
-------------Onur-------------
Cech--Giray---Mustafa--Ferhat
Sercan - Aykut - Barış A.- Eren
-----Murat T.-------Pawel-----

Bu kadroyu istiyorum!

Yedekler:
Piotr
Sapara
Henrique
Volkan Şen

DeAgLeMaNyAq
30.11.2011, 21:33
Kadro kurmak için yarını beklemek lazım. Seyahat kadrosu durumu şekillendirir...

oğ 61 efsanesi
30.11.2011, 21:40
Şu Taka Fm'in yayınını çok beğendim. Tavsiye ediyorum.Oldukça güzel şarkılar çalıyor.http://www.takafm.com/canliyayin/0-taka-fm-canli-yayin.html

Oğuzhan
30.11.2011, 22:09
Bu maçta çift santrafor gibi bir sistem denesek iyi olmaz mı :)

Samet Yildirim
30.11.2011, 22:14
Rotasyon...Onur, serkan, giray, mustafa, ferhat, aykut, sapara, piotr, volkan, adrian, henrique,...(piotr geri pawel ileriye olabilir)...

Cengiz Çubukcu
30.11.2011, 22:19
Burak-Zokora-Colman-Serkan. Bu dörtlünün dinlendirilmesi taraftarıyım. Puan kaybetmek çok da umrumda değil açıkçası... Gruptan çıkarsak o gazla yeriz zaten biz bu ligi.

burak hariç katılıyorum, ligde 2 maç kaçırdı zaten...

Mehmet Zeki
30.11.2011, 22:37
Eneramo, Rasmussen ve Kıvanç bu hafta yokmus...

SEDAT
30.11.2011, 22:41
Eyyamcı Süleymanı vermişler , bu adama dikkat edin hakem felan değil bu herif...

Mehmet Zeki
30.11.2011, 22:42
Eneramo, Rasmussen ve Kıvanç bu hafta yokmus...

+ Grosicki'nin durumuda belirsizmis...

Devrim Arslan
30.11.2011, 23:44
bu akşam kadıköy vapurunda kemal belgin hocayla karşılaştık konuştuk yol boyu ,

bana bu haftaki sivas maçındaki hakeme dikkat et dedi hayırdır abi bir bildiğin mi var dedim orasını bilmem dedi

ayrıca türkiye gazetesinden ayrılmasına ali koç istemiş kovmuşlar bu dünyada bir tane efendi ve dürüst adam istemiyorlar

Gurpas
01.12.2011, 08:30
yakar geçeriz..

Cengiz Çubukcu
01.12.2011, 08:36
ben yarın akşam en azından kaybetmeyeceğimizi düşünüyorum, sivas olur da bize karşı aptallık eder ve saldırırsa işte o zaman galibiyet gelir....

İskender Çakmak
01.12.2011, 09:24
yenilgilerden sonra ben taraftar olarak konsantre olamiyorum futbolcular nasil olacak bilemiyorum.

Serdar Dilekoğlu
01.12.2011, 09:52
Onur, Henri, Aykut, Ferhat bu adamlar ilk 11 de başlamalı.

Faik Yılmaz
01.12.2011, 10:03
Aklımızın Lille maçında olacağını ve bu maça yeterince konsantere olamayacağımızı düşünüyorum....

Külünkoğlu
01.12.2011, 10:18
Birçok Trabzonsporlu yarın maçımızın olduğunu bugün ve yarın farkedecek. Yazıklar olsun futbolu bu duruma getirenlere...

Punisher-61
Bence artik senol hoca diger futbolculari kazandirmasi lazim takima sercan eren aykut gibilerini..
Artik biktim ardianin form tutmasini beklemekten veya yogun mac trafigi yüzünden yorgun futbolculari izlemekten.. Kadroda tüm futbolculardan yararlanmamiz lazim..

Yabancilara gösterdigimiz sabiri ve verdigimiz zamani genclere versek senol hocanin elinde yildiz olurlar bence

Ertan 51
Aklımızın Lille maçında olacağını ve bu maça yeterince konsantere olamayacağımızı düşünüyorum....
Konsantre olacak oyuncularla çıkalım,kendimi ıspatlarsam belki ilk 11 de yer bulurum diyeceklerle oynayalım.
Mesela Reis dinlensin Aykut oynasın,Burak bi kendine gelsin Henrik oynasın,Alan mümkünse hep dinlensin Eren oynasın,Çeh dinlensin Ferhat a son kez dünya gözü ile bir kere daha bakalım ne dir ne değildir,Halil çocuğunu görmeye gitsin Volkan oynasın,Glo soluklansın Musti oynasın,Serkan diyete girsin Sercan oynasın.
Olmadımı,becerebilsem de bu isimlerden bi ilk 11 kursam da bir baksak.

taraftar1967
01.12.2011, 10:26
Pis pis alkol kokan ve maça öyle gelen sivasspor taraftarlarını üzelim,Yiğidolara prim vermeyelim,Kayseriyi ve bizi düşman gören bir topluluğa acımayalım,Zor bir deplasman.

maxim
01.12.2011, 10:27
volkan, henrique, aykut oynamalı.

halil, serkan, colman tek devre oynamalı.

taraftar1967
01.12.2011, 10:29
Ayrıca bize ve kendilerine ayrılan bilet fiyatları 5 TL. Resmi açıklama yapılmış,Diğer tribünler 10 15 TL. Yönetim ve tarfatarları bizim zorlu sürecimizde tribünleriyle yenmenin peşinde.Sigara parası bile değil,doldururuz ve doldururlar tribünleri.

cihayan
01.12.2011, 10:35
Birçok Trabzonsporlu yarın maçımızın olduğunu bugün ve yarın farkedecek. Yazıklar olsun futbolu bu duruma getirenlere...

Dogru soyluyorsun valla. Ben bugun farkettim yarin aksam macimiz oldugunu...

Acikcasi Turkiye Ligini ne takip etmek istiyorum, ne de hakkinda en ufak bir sey okumak. Yurt disinda oldugum icin soyle ucundan Trabzon basinina ve BMNye falan bakip, cok da sinirlenmemeye calisarak Sampiyonlar Ligi maclarini bekliyorum. Umarim Avrupa'da, isterse UEFA olsun, yolumuza devam ederiz.

Sampiyonlugumuz verilmeden, FB amator kumeye gitmeden, bu federasyon yenilenmeden ve tum bunlarin sonucunda Istanbul medyasi da agzinin payini almadan bu ligi insanin ici kaldirmaz.

Gökçebey
01.12.2011, 10:51
3 gollü bir galibiyet bekliyorum.

Berat
01.12.2011, 11:02
Rıza Çalımbay zarf atmıyorsa, yani Grosicki-Eneramo-Rasmussen gerçekten sakat ve oynayamazlarsa galibiyet şansımız ciddi derecede artar. Henrique-Adrian ve Volkan'a ilk 11'de şans vermek lazım artık.. Ve Burak'ın da saha içinde İnter maçında olduğu gibi paylaşımcı olması gerek.

Harun-61
01.12.2011, 11:03
Beraberlik kokuyor....umarim yanilan olan ben olurum.

Bu arada Senol Hoca bu mac'ta Eren'e, Sercan'a sans vermiyecekte hangi macta verecek Allah askina ???

.

sercan 61>34
01.12.2011, 11:21
onur
serkan giray mustafa piotr

aykut colman

volkan adrian henrique

burak

TheDayAfter61
01.12.2011, 11:28
Onur - Piotr - Giray - Mustafa - Ferhat - Volkan - Aykut - Sapara - Sercan(Eren) - Henrique - Pawel

Eren Karaahmetoğlu
01.12.2011, 12:37
Rotasyonun dibine vuralım.

:D

İskender Çakmak
01.12.2011, 12:40
twitter #tapetapekullanfener unutmayalim.

kirmizibeyaz
01.12.2011, 13:20
maçla ilgili dostça düşüncelerimizi trabzonlu kardeşimizle paylaşmak istedik ama maalesef forum yöneticisi arkadaşlar dostluk mesajlarını çok görmüşler. yinede canları sağolsun.(forumda arkdaşımızın biri aldığı bileti göstermiş. bizim bulunduğumuz tribünden takımını destekleyecek anlaşılan. dostluk mesajının yanlızca sözde olmadığını aramızda izleyen arkadaşımızı rahat ettirerek göstericez.)
avrupada başarılar. inşallah hayırlısıyla tur atlarsınız.

exelans_25
01.12.2011, 13:25
zokora colman burak serkan glowacki kesinlikle oynamamalı

grigandalf1967
01.12.2011, 14:18
sivas ve Trabzon dost olamaz . Sivasla şikebahçe ,sivasla satılmışşehir vb. iyi dost olur

kirmizibeyaz
01.12.2011, 14:28
sivas ve Trabzon dost olamaz . Sivasla şikebahçe ,sivasla satılmışşehir vb. iyi dost olur

o senin düşüncen güzel abim. nasılki bir kaç kişinin düşünce ve hareketlerini bir topluluğa mal etmek doğru değilse senin de -sivasla satılmışşehir- gibi çirkin benzetmeni ben anadolunun yiğit insanı güzel şehrimiz trabzona ve taraftarına mal etmiyorum. sevgiyle kalın allaha emanet.

FC-ST-PAULI-61
01.12.2011, 14:31
Colman Kadroda yok galiba.Gecmis olsun hic sansimiz yok.

Şahinoğlu
01.12.2011, 14:42
Kim oynara oynasın yeneceğiz , Aykut Volkan Henrique Adrian oynamalı Colman,Zokora, dinlendirilmeli Burak atacağı 2 golle maçın yıldızı olur tekrar kaldı yerden devam eder.

DeAgLeMaNyAq
01.12.2011, 14:50
Kafile kadrosu yayınlanmadı ama resimlere bakılırsa büyük rotasyon yalan olmuş en azından as kadro yine yer alıyor. Gerçi resimlerde Colman, Burak, Zokora gibi oyunculara rastlamadım ama üçünün de kadroda yer almadığını zannetmiyorum. Ama Zokora veya Colman'dan biri olmazsa da şaşırılmamalı...

Helvacı61
01.12.2011, 14:55
şu anadolu diye tabir edilen yalaka tayfasının maçlarımızdan önce foruma girmeleri, dostluk mostluk gibi aslında olmayan ifadeleri niye kullanır hala anlamam. buraya giren belkide öyledir. ama temsil ettiği camıaların ne kadar şerefsiz olduklarını bir an için unutuyor ancak biz unutmuyoruz. dolayısıyla kendisine belkide hak etmediği muamele yapılıyor. mesela ben sivasspor taraftarı olsam en son gireceğim yer bu bordomavi sitesi olur. insanda biraz yüz olur. başkanları şikeden metriste kendileri hiçbir şey olmamış gibi yapılan bu şikeden muzdarip olan takımın taraftar sitesinde. bu nasıl bir yüz ve psikoloji hali anlamıyorum.

UĞUR DURTAŞ
01.12.2011, 14:58
**takım sivas maçına as kadro ile çıkması taraftarıyım.lille maçını düşünerek şenol hoca kadroda değişiklik yaparsa sivas ve lille maçlarından istediğimiz sonucu alamayız diye düşnüyorum.takımda koşan mücadele eden oyuncular net belli bu oyuncularımız maçtan iki sonra maçta yapsalar aynı mücadeleyi gösterirler.bunun yanında örnek verecek olursam burak 15 gün dinlendir koşmaz pres yapmaz onun içindirki iskelet kadroyu bozmayacaksın.
inşallah kazanan taraf oluruz.

tolga
serkan,glo,giray,cech
zokoro,aykut
colman,alanzinyo,halil
burak

Şeref
01.12.2011, 15:04
la bunları yener geliriz şenol hoca bilir işini. 3 puana yakın tarafız . ama artık her maç kendi şartlarıyla değerlendirilmesi lazım. geçen hafta aydınusun yaptığı gibi bakalım bu hafta sivastahakemler neler yumurtşlayacak

sessizkral_1
01.12.2011, 15:31
bence erene mutlaka şans vermeliyiz.henruqie yide ilk 11 bekliyorum.

sivas maçının telafisi var.lille maçının yok.

düzeltme: eren kadroya alınmamış.

DeAgLeMaNyAq
01.12.2011, 15:38
Colman haricinde önemli eksik yokmuş...

FC-ST-PAULI-61
01.12.2011, 15:49
------------------onur--------------------
serkan----aykut------glo--------cech--------
----------zokora---sapara--------------------
volkan----------------------halil---------------
-------------burak---henrique---------------

Cafer Bulur
01.12.2011, 15:54
Colman kadroda neden yok,bilen varmi?

Faik Yılmaz
01.12.2011, 16:00

Çok koşmaktan motoru su kaynatmıştır....... :D

Yaşar
01.12.2011, 16:04
Ligdeki Colman ile Şampiyonlar Ligi'ndeki Colman arasında dağlar kadar fark var.
Ligde sadece mücadele eden bir Colman varken, Şampiyonlar Ligi'nde ise muhteşem Colman performansları izledim.
Bu nedenle Lille maçında en önemli kozumuz olcak Colman.
Dinlendirilmesi doğru karar.
Kadro tahminim;
Tolga- Serkan, Giray, M.Yumlu, Ferhat- Aykut, Sapara, Volkan, Adrian, Henrique-Pawel

Bu takım bile Sivas'ı yener.

-Samet
01.12.2011, 16:17
Ligdeki Colman ile Şampiyonlar Ligi'ndeki Colman arasında dağlar kadar fark var.
Ligde sadece mücadele eden bir Colman varken, Şampiyonlar Ligi'nde ise muhteşem Colman performansları izledim.
Bu nedenle Lille maçında en önemli kozumuz olcak Colman.
Dinlendirilmesi doğru karar.
Kadro tahminim;
Tolga- Serkan, Giray, M.Yumlu, Ferhat- Aykut, Sapara, Volkan, Adrian, Henrique-Pawel

Bu takım bile Sivas'ı yener.

Hiç belli olmaz o iş.

Atakan
01.12.2011, 16:20

Tolga yerine Onur oynasa ne güzel olur. Bence yukardaki kadro Sapara harici çıkar. Zokora oynar.

Mehmet Cihan Kocaman
01.12.2011, 16:24
maçla ilgili dostça düşüncelerimizi trabzonlu kardeşimizle paylaşmak istedik ama maalesef forum yöneticisi arkadaşlar dostluk mesajlarını çok görmüşler. yinede canları sağolsun.(forumda arkdaşımızın biri aldığı bileti göstermiş. bizim bulunduğumuz tribünden takımını destekleyecek anlaşılan. dostluk mesajının yanlızca sözde olmadığını aramızda izleyen arkadaşımızı rahat ettirerek göstericez.)
avrupada başarılar. inşallah hayırlısıyla tur atlarsınız.

Aklıma bişey getirdin.
Geçen sene 0-0 berabere kalıp, şampiyonluğu kaçırdığımız eskişehir maçından önce de foruma girip dostluktan söz eden arkadaşlar vardı. Ama maçta gerçek yüzlerini gördük. Sivas taraftarının da geçen sene 3-2 kazandığımız maçta yaptıklarını gördük. Bütün sivas taraftarına mal etmek yanlış belki ama geneli böyle malesef, istanbul yalakası.

Cafer Bulur
01.12.2011, 16:28
Çok koşmaktan motoru su kaynatmıştır....... :D
Dogrudur kerata son maclarda baya bir yoruldu,bir dinlenme ona iyi gelecektir.:D

Lille macinda yine bambaska bir colman in sahada olacagini düsünüyorum.

tsefsanesi
01.12.2011, 16:31
zirveden kopmamak için bu maçı kesinlikle kazanmalıyız.

sivasspor disiplinden taviz vermeyen, oyundan kopmayan bir ekip, kısacası tipik rıza çalımbay takımı.

golü atıp üstüne yatmazsak, futbolcularımız kafalarında lille maçını düşünmezse alırız maçı.

buserkan61
01.12.2011, 16:38
arkadaslar lıllıe macı daha onemlı bu bır gercek bu macın telafısını yaparız ama lıllıe macın telafısı olmaz.o yuzden muzmın bır kadroyla cıkıp basabas mucadele ıle yenıp morallı cıkmamız gerekıyor.burada puan kaybı demek guven eksıklıgı olustrabılırı azda olsa.ıns yenerız hem sıvası hem lıllıe.2 kulvarda yukarılarda olmak ıcın bu sart.
yarın kı kadromuz
tolga-serkan-mustafa-gıray-ferhat
aykut zokora
volkan adrıan henrıqe
burak yılmaz

ben boyle dusunuyorum.2.yarı adrıan alan degısıklıgı olmalı ısler ıyı gıderse henrıqe yerıne de kontrollu oynamak ıcın eren gırebılır.sercasn gırebılır.barıs ta olur.
artık soyle 2 ya da 3 gol attıgımız macları lzlemek ıstıyorum.ıns oylede olur.

Fatih Öztürk
01.12.2011, 16:42
colmanın yerine inşallah aykutu oynatır.bu aykutu çok beğeniyorum.milli takımın bankosu olacak yakında.

Faik Yılmaz
01.12.2011, 16:43
Ben bir tek Sivasın elverişsiz hava şartlarından çekiniyorum....

Yoksa Sivasspor bizim ayarımızda bir takım değil.....

Samet Yildirim
01.12.2011, 16:44
Onur, Serkan, Giray, Mustafa, Ferhat, Aykut, Zokora, Adrian, Henrique, Volkan, Pawel...

Fatih ÇOLAK
01.12.2011, 17:01
Zokora'yı kesmez hoca, bundan eminim...Volkan, Adrian ve Henriqe'nin direk oynaması lazım bence...

Eren Karaahmetoğlu
01.12.2011, 17:23

Cafer abi Beşiktaş maçından sonra bu konuya değinmiştim. Colman çok net maç seçiyor, bunu Şenol Hoca da artık gördü ki, tamam sen sadece Lille'e odaklan demiş olmalı. Bu maçta oynamayacağını, oynasa bile iyi oynamayacağını düşünüyordum zaten. İyi oldu bu. Lille maçında muazzam bir Colman olacak. :)

Sivas'a giden kadroyu tamamen yazabilecek var mı? Bulamadım. Tamam şimdi buldum Yunus Emre Sel'in haberi. Sivas'a götürülmeyenler yazıyor en azından. :)

---------------------Onur------------------------

Barış-------Giray---------Mustafa-------Ferhat

------------Aykut----------Zokora--------------

Volkan-------------Sapara---------------Adrian

--------------------Henrique---------------------

Metin Sağır
01.12.2011, 17:25
------------------onur--------------------
serkan----aykut------glo--------cech--------
----------zokora---sapara--------------------
volkan----------------------halil---------------
-------------burak---henrique---------------

Aykut stoper? :D

ThePatriot61
01.12.2011, 17:45
Koyar döneriz.

U.Sadıkoğlu
01.12.2011, 17:52
Hamidolara atsak 4-5 tane ne kıyak olur ama....

Eren Karaahmetoğlu
01.12.2011, 18:00
Üye alımından şikayet ediyordum hep, artık etmeyeceğim. Gittikçe keyifli olmaya başlıyor. :D

Arşivleyin ama bunları. Sitenin bi bölümünde dursun. En azından yöneticiler görsün. Silinip gitmesin. Canları sıkıldıkça okuyup eğlensinler.

:)

Atakan
01.12.2011, 18:11
Hem stoper hem ortasaha olarak Ceyhun'un yerine alınmıştır. :)

Metin Sağır
01.12.2011, 18:14
Hem stoper hem ortasaha olarak Ceyhun'un yerine alınmıştır. :)

Sadece orta saha diye biliyordum, eyvallah :)

Mollasalihoğlu
01.12.2011, 18:19
Üye alımından şikayet ediyordum hep, artık etmeyeceğim. Gittikçe keyifli olmaya başlıyor. :D

Arşivleyin ama bunları. Sitenin bi bölümünde dursun. En azından yöneticiler görsün. Silinip gitmesin. Canları sıkıldıkça okuyup eğlensinler.

Görüyoruz zaten :)

Tunay ERDEM
01.12.2011, 18:25
1. inter maçında da söylemiştim, colman piyasa yapıyor kendine.

FC-ST-PAULI-61
01.12.2011, 18:46
Niye güldün

Atakan
01.12.2011, 18:47
ŞL oyuncular için büyük şanstır.Colman da çok iyi kullanıyor bu şansı.

Berat Akçay
01.12.2011, 20:39
Şikecilerin pilot takımından 3 puan alırsak zor fikstürde nefes alırız

oğ 61 efsanesi
01.12.2011, 20:51
zor maç olabilir.

-Samet
01.12.2011, 20:58
Az önce otele gittim. Halil, Cihan Yılmaz ile oturuyordu. Nevzat baba da lobideydi.Halil'e kendisinin en beğendiğim futbolcu olduğunu söyledim.Göründüğü gibi sempatik biri.

aferin sana :alkış:

Punisher-61
01.12.2011, 20:59
Şikecilerin pilot takımından 3 puan alırsak zor fikstürde nefes alırız

Pilot takimmi cete yandasi....

SivasSpor_58
01.12.2011, 21:23
Selamlar.. Sizlere Dostluk Mesajları Vermeye Gelmedim Sadece Maç Sohbeti Yapmaya Geldim.. Sivasspor'umun Muhtemel 11'i ;
---------------Milan Borjan----------------
Uğur Kavuk--Navratil--Jacques Faty--Hayrettin
-------------Kadir--Mehmet Nas-----------
Erman------------Cihan--------------Cerny
---------------Pedriel Suarez--------------
Bizim İlk 11'imiz %90 böyle Olacak Yarın Ki Maçta.. İnşallah Deplasman Yenilmezliğinize Son Vereceğiz..

oğ 61 efsanesi
01.12.2011, 21:29
Selamlar.. Sizlere Dostluk Mesajları Vermeye Gelmedim Sadece Maç Sohbeti Yapmaya Geldim.. Sivasspor'umun Muhtemel 11'i ;
Uğur Kavuk--Navratil--Faty Papy--Hayrettin
Bizim İlk 11'imiz %90 böyle Olacak Yarın Ki Maçta.. İnşallah Deplasman Yenilmezliğinize Son Vereceğiz..

FATY PAPY değil JACQUES FATY olmalı.

SivasSpor_58
01.12.2011, 21:31
FATY PAPY değil JACQUES FATY olmalı.
Düzelttim. Bir yanlışlık Olmuş.

-Samet
01.12.2011, 21:37

iyi etmişsin.

Mustafa AYDIN
01.12.2011, 21:47

Bak plaka yazarız yine :)

Emre ÖZTÜRK
01.12.2011, 21:52
Bak plaka yazarız yine :)

:D çok iyiydi bu :)

Burçak
01.12.2011, 21:57
biz plaka yazma hakkımızı doldurduk. sıra onlarda. sivasın plakasını yazalım şimdide :)

SivasSpor_58
01.12.2011, 22:05
Grosicki,Eneramo,Rasmussen ve Kıvanç Gibi Çok Önemli Eksiklerimiz Var..

bahadır2561
01.12.2011, 22:07

Bizde de Behlül yok

Burçak
01.12.2011, 22:08

Sezon başı geniş ve alternatifli kadro kurulmasının sebepleri bu tür eksiklikleri yaşamamak içindir.
Basıp parayı bol alternatifli kadro kurmanız gerekirmiş madem çok eksiğiniz var.

ESER
01.12.2011, 22:09

en buyuk eksiginiz sevgili baskanınız. Allah kurtarsın.

bahadır2561
01.12.2011, 22:10
Gecen yıl son macta gelen parayı nerelere harcadınız daha fazla oyuncu alaydınız

oğ 61 efsanesi
01.12.2011, 22:10

Rasmussen'i seviyorum geçen Atatürk cad. gördüm hatırını sordum.

SivasSpor_58
01.12.2011, 22:13
Sezon başı geniş ve alternatifli kadro kurulmasının sebepleri bu tür eksiklikleri yaşamamak içindir.
Basıp parayı bol alternatifli kadro kurmanız gerekirmiş madem çok eksiğiniz var.

grosicki nin yerini cerny kıvanç'ın yerini mehmet nas rasmussen ve eneramo'nun yerini pedriel doldurcak.. aslında çok kötü bi kadromuz yok.. ama grosicki ve eneramo ikisi birden olmayınca rakip kalede gol pozisyonu üretmekte zorlanıyoruz eneramo iyi top tutuyor grosicki maç kitlendiği anda sahneye çıkabilecek kalitede,yaratıcı,hızlı.. bu nedenle yarın cerny'ye ve erman'a 3. bölgede çok iş düşüyor pedriel'e pozisyon yaratmak için..

ESER
01.12.2011, 22:15
sıvassporumuzun goooooooooooooolu 17 numara BURAK YIIIIIIIIIIILLLMAAAAAAAAAZ

SivasSpor_58
01.12.2011, 22:16
sıvassporumuzun goooooooooooooolu 17 numara BURAK YIIIIIIIIIIILLLMAAAAAAAAAZ

kendi kalesineee :D :D :D

ESER
01.12.2011, 22:19

gecen sen mest etmisti sizleri...

burak golu attıgında hala zıplıyordunuz..

fenere olan benzerlikten olsa gerek bu alıskanlık...

Ahmet Öztürk
01.12.2011, 22:20

Hocu abi ikinci takım olarak kimi tutuyosun ?

SivasSpor_58
01.12.2011, 22:20

anlayamadım ne demek istediğinizi sevgili abim..

SivasSpor_58
01.12.2011, 22:21
hocu abi ikinci takım olarak kimi tutuyosun ?

Sadece Sivasspor !

Ahmet Öztürk
01.12.2011, 22:23
Başka Diyenlere İnat Sadece Sivasspor !

Geçen sene ki son fener maçı hakkında ne düşünüyorsun çok merak ediyorum. Yenilen golleri, şike olaylarını falan sormuyorum yalnış anlama. Stadın fenerlilere peşkeş çekilmesini nasıl yorumluyorsun ?

yektakurtulus
Hocu abi ikinci takım olarak kimi tutuyosun ?

abi ikinci takim sivasspor
sen birincisini sor

ESER

anlamanı beklemiyordum. sasırtmadın beni :)

SivasSpor_58
01.12.2011, 22:24
Geçen sene ki son fener maçı hakkında ne düşünüyorsun çok merak ediyorum. Yenilen golleri, şike olaylarını falan sormuyorum yalnış anlama. Stadın fenerlilere peşkeş çekilmesini nasıl yorumluyorsun ?

Bizim Adımıza Utanç verici..

ESER
01.12.2011, 22:26
abi ikinci takim sivasspor
sen birincisini sor

sıvas gfb dendir muhtemelen.

malum pek severler feneri. sosyo-ekonomik iliskileri de hat safada bilindigi uzere

yektakurtulus
01.12.2011, 22:27

en azindan bunun farkindasiniz
peki bu olaylara tepkiniz???

Osman Yavuz
01.12.2011, 22:27
Ben olsam Şenol hocanın yerinde

*********Onur*******

**Barış Ataş**Mustafa**Giray*** Ferhat

*******Aykut**Serkan*****

Volkan******Adrian******Henrique

********Pawel********

11!iyle çıkardım. Biz bunları a2 takımımızla bile rahat yeneriz...

Ahmet Öztürk
01.12.2011, 22:28

Teşekkür ederim.

SivasSpor_58
01.12.2011, 22:28
en azindan bunun farkindasiniz
peki bu olaylara tepkiniz???

Yeniçeriler Tribünden Çekildi..

yektakurtulus
01.12.2011, 22:30
Yeniçeriler Tribünden Çekildi..

bukadarmi?

SivasSpor_58
01.12.2011, 22:30
Teşekkür ederim.

Emin Olun En Az Sizin Kadar Kızdık Sivasspor Yönetimine Sivasspor Taraftarları Olarak..

admiral99
01.12.2011, 22:32
Mac bol gollu olur, 2-4 alirizi.

SivasSpor_58
01.12.2011, 22:33
bukadarmi?

Başka Tepki Koyulmadı Bu Yetmezmi ? :D Emin Olun Gerçek Sivassporlular da Var.. Sivasın Çoğu Fbli bunu inkar edemem.. Zaten Sivasspor Yönetimi Son Maçta Stadın Çoğunu Fb'ye vererek SKANDAL'a imzasını attı.. Ama Emin olun Benim Gibi Bir Sürü Gerçek Sivasspor'Lu Var..

Burçak
01.12.2011, 22:34
Emin Olun En Az Sizin Kadar Kızdık Sivasspor Yönetimine Sivasspor Taraftarları Olarak..

sanırım o günlerde bazı taraftar guruplarınız tepki olsun diye tribünü bırakma kararı almışlardı.
son durum nedir bu anlamda ? gerçekten bıraktılar mı tribünü yoksa aynı tas aynı hamammı.

ESER
01.12.2011, 22:35
plakaları 16 - 17 - 18 olsa plaka takmak pek sarardı ama 58 olması isi bozuyor.

yektakurtulus
01.12.2011, 22:37
mac saati hava durumu nasil olur sivasta???

SivasSpor_58
01.12.2011, 22:37
sanırım o günlerde bazı taraftar guruplarınız tepki olsun diye tribünü bırakma kararı almışlardı.
son durum nedir bu anlamda ? gerçekten bıraktılar mı tribünü yoksa aynı tas aynı hamammı.

''Yeniçeriler'' adlı taraftar grubumuz Tribün Faaliyetlerini Süresiz Olarak Sona Erdirdi.. Yani Bıraktı..

Onur Civelek61
01.12.2011, 22:38
Onur'un maçı

Burçak
01.12.2011, 22:39

Eser şu olaydan bahsediyor. :D
http://www.ligtv.com.tr/_Swfs/VideoLigPlayerV9.aspx?video=8402&h=21&t=tsl&sezon=10&cstwit=1

SivasSpor_58
01.12.2011, 22:41
YENİÇERİLER AÇIKLAMA;
Fenerbahçe maçında yaşanan olaylar malumunuz. Yaşanan bu olaylardan sonra dik duruşumuzu devam ettirip, grup olarak bize yakışanın faaliyetlerimizi durdurmak olduğu kararına vardık.

İlk başlarda bizde ılımlı baktık olaya esnaf kazanır dedik. 1 maç olsun tahammül edelim esnaf para kazansın dedik. Bu düşünceler içinde dışarı çıktığımızda gördüklerimiz bizleri çileden çıkardı. Fener bayrağı asan esnaflar mı dersiniz yoksa iyi günde en kral Sivassporlu olan karaktersizlerin Fener ürünleriyle gezmesi mi dersiniz yoksa "Para yok" diyerek original Sivasspor ürünü almayıp Fenerium tırında ki ürünleri kapış kapış edenler mi dersiniz. Soruyoruz ey Sivassporlular sizin hiç mi zorunuza gitmedi? Hala parayı mı savunursunuz?

Tüm kamuoyuna samimiyetle konuşuyoruz ve Bizler utanıyoruz!

Sivasspor gol attı diye sevinen taraftarı dışarı atanlardan utanıyoruz!
Kendi sahamızda deplasman yaşamamıza sebep olanlardan, kombineleri satanlardan, kimliğinde Sivas yazıpta üzerlerine Fener forması geçirenlerden utanıyoruz!

Kendi memleketinin takımı için hiç birşey yapmayıpta söz konusu Fener olduğu zaman bir yerlerini yırtanlardan utanıyoruz!

Bizim ve diğer taraftar gruplarımızın pankartlarını söküp atanlardan utanıyoruz!

Bize 1 yıldır ön tellere pankart astırmayan ama Fener taraftarına sesini çıkarmayanlardan utanıyoruz!

Sivas'tan karabük'e giden 20 kardeşimize bilet verilmeyip dışarda bırakılırken Fenerlilere bilet verenlerden utanıyoruz!

Fener formasıyla stada girenlere tepki göstermeyip hala misafirperverlikten bahseden, biz tepki gösterdiğimizde onları savunan, tepki duyuları iflasa uğramış koyunlardan utanıyoruz!

Verdiği sözleri yerine getirmeyen, çifte standart uygulayan Emniyet Müdürü ve Emniyet Teşkilatından utanıyoruz!

Kısacası takımının arkasında durmayan ilk fırsatta satış koyan Sivas'lıyım diye geçinen herkesten utanıyoruz!

Utanıyoruz ve bu tarz insanlarla aynı safta görünmek yerine faaliyetlerimizi durdurup, tribünden çekilmeyi yeğliyoruz.

Biz tribüne çıktığımız günden beri şehirde rahat rahat dolaşamayan İstanbul yalakaları size sesleniyoruz artık serbestsiniz.
Bu güne kadar tribüne başka formayla gelemeyen İstanbul yalakaları sevinin gün sizin. Artık size tepki gösteren hatta yeri geldiğinde döven YENİÇERİLER faaliyetlerini süresiz olarak durdurmuştur. Sevinin gün sizin. Şehirde ki, camiada ki bu zihniyet değişmediği sürece YENİÇERİ çok sevdiği Sivasspor'undan uzak kalacak. Mutlu olun.

Bizler gibi düşünen, bu onurlu mücadelemizde bizlere destek olan herkese selam olsun.

Burçak
01.12.2011, 22:46
tepkilerinde samimi iseler sonuna kadar haklılar.
ama çözüm hepten bırakmak değildir.
bu tepkiyi en azından mevcut yönetim gidene kadar devam ettirmeliler.
yönetimler değişir taraftarlar kalıcıdır.
yönetimin yaptığı yanlışı sivasspor çekmemeli.
istanbul yalakalarına izin vermeyin hiç bi şartta.