PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 13. Hafta | Sivasspor 2 - 2 Trabzonspor

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6]

Oğuzhan
02.12.2011, 23:37
Bu arada sene başından beri neden topun başına geçen hiç bir futbolcu doğru dürüst orta yapmıyor ?

Acaba antrenmanda bir şeyler deniyorlar, hoca mı söylüyor öyle yapmalarını. Yoksa imkansız yani 13 haftadır topu aynı yere gönderemez bütün topçular. Colman,Adrian,Sapara hepsi aynı yere, ön direkte bulunan rakip futbolcunun kafasına atıyorlar topu direk. Ayıptır Beşiktaş'lı Fernandes nasıl kesiyor topları birisi sürünse gol oluyor ya çok mu zor şu topları kesebilmek.

Ilelioglu
Üst düzey bir Stoper sart bu takima. Arti Burak'in yükünü hafifletecek bir isim.

Benim bu mactan bir beklentim yoktu zaten ama baski altinda oynayamiyoruz arkadas buna bir cözüm bulunmali. Arti duran toplari bu kadar kötü kullanan bir takim yok herhalde ligde.

Tek tesellim Henri ve Volkan'in gol atmalari.

..

SivasSpor_58
Şampiyonlar liginden gelecek parayı hesaba katarsak ve ayrıca çok büyük bir takım olarak dünyada tanınmak ve kalıcı olmak istiyorsak
ilgilenmemiz gereken oyuncular

Defans: Serdar Taşçı(Stuttgart),Ömer Toprak(Leverkusen),Subotic(Dortmund),Hummels(Dortm und),Cheillini(Juventus),Skrtel(Liverpool)

Solbek:Juan Manuel Vargas(Fiorentina),Filipe(Athletico Madrid),Cissokho(Lyon)

Sağbek:Bosingwa(Chelsea),Rafael(Manu)

Defansif Ortasaha: Sissoko(Juventus),Mikel(Chelsea),Song(Arsenal),Dia by(Arsenal)

Merkez Ortasahalar:Hamit(Real Madrid),Muntari(İnter),Anderson(Manu),Hernanes(Laz io),Montolivo(Fiorentina),Modric(Tottenham)

Marek Hamsik(Napoli),Gökhan İnler(Napoli)

Ofansif Ortasahalar:Van Der Vaart(Tottenham),Diego(Atletico Madrid),Ronaldinho(Flamengo),Jovetic(Fiorentina)

Kanat Oyuncuları:Lennon(Tottenham),Walcott(Arsenal),Vale ncia(Manu),Navas(Sevilla),Arshavin(Arsenal),Amraba t(Kayseri)

Forvet:Lisandro Lopez(Lyon),Cavani(Napoli),Podolski(Köln),Adebayor (Tottenham),Doumbia(Cska Moskova),Petric(Hamburg)

Lavezzi(Napoli),,Mauro Zarate(İnter),Fabiano(Sao Paulo)

Yuh abi barça ve real'in transfer listesini yazmışsın bu ne :D :D :D

yavuzbaha
02.12.2011, 23:38
* Valla hergün Allahım iyiki bu takımı tutuyorum diye dua ediyorum , Allah hepsinden razı olsun ...
..kesinlikle öyle,aynı duyguyu şahsen yenildiğimiz maçtan sonra bile tadıyorum ama takımımızın başkanı ve asbaşkanının daha basiretli olmasını isterdim

Ilelioglu
02.12.2011, 23:39
Taraftar Paketi olan arkadaslar....Sizdede 40 dk. gec mi acildi mac ???

..

serdaracıl
02.12.2011, 23:39
Burak özveriliydi bugün beğendim ben

yavuzbaha
02.12.2011, 23:41
taraftarımızım açtığı yazıyı çözebilen yok mu ya....o yazıdan sonra sivas zibneleri çok küfür etti bize...ben tv den okumaya çalıştım ama anlıyamadım...soğuk felan bişey okudum sadece

fanatikdevri
02.12.2011, 23:41
sivaslı grosicki,pedriel ve defanstaki murat iyi adamlar,olası bir düşme olursa gelsin bizim yedekte otursunlar
ermal bile bizdeki çoğu futbolcudan daha akıllı oynuyor

Bülent AKBULUT61
02.12.2011, 23:42
şimdiye kadar bizim takım kadar duran toplardan orta açamayan kornerlerden orta açamayan kenarlardan orta açamayan sıfırdan orta acamayan başka bir takım görmedim bu kadar özürlu olamaz bir takım yuh diyorum Valla

yavuzbaha
02.12.2011, 23:43
Burak özveriliydi bugün beğendim ben
aynen çok istedi gerçekten...helal olsun,böyle olsun da gol atamadığı da olsun ve zaten olacak ta...bi pozisyonda çok güzel verkaça giriyom numarası yaptı ve sivas defansını peşine taktı ama maalesef sapara mı adrian mıydı unuttum,işi çözemedi,süper fırsattı

Bülent AKBULUT61
Taraftar Paketi olan arkadaslar....Sizdede 40 dk. gec mi acildi mac ???

..

saat 19:25 acıldı

Memduh
Burak'ı bitirelim

Geçen yıl attığı her adımı takip eden magazinciler, hakkında haber yapmak için azami güç sarfeden medya, el birliği ile yerden yere vurdular Arda'yı. Şanssız bir sakatlık yaşaması, elini oğuşturan medya için son bıçak darbesi oldu. Ellerine sağlık, bitirdiler de. Kafası Türkiye'de ayakları İspanya'da olan bir oyuncu oldu.

E şimdi ellerinde ne kaldı? Tabii ki büyük çıkış yapan Burak Yılmaz. Hele bir de Anadolu takımındaysa, ağızlarından akan suyu temizlemek için mendil yetmedi. Burak attı, medya önce görmemezlikten geldi. Baktılar ki Avrupa'ya kafa tutuyor, bir tek pozisyon yetti onlara. Dünyada hemen her futbolcunun penaltıya gitmesi kadar normal bir şey yokken Burak, "emek hırsızı" oldu. Kapanın elinde kalan bir linç kampanyasının başlangıcı oldu. Ne şerefi kaldı, ne haysiyeti. Medya ağzından salyalar akıtarak Burak'ı yerden yere vurdu. Gittiği her deplasmanda elleri öpülesi annesine edilmedik küfür kalmadı. Neden mi? Akranlarından 10 kat daha az ücret almasına rağmen 4 kat daha fazla gol attığı için.

Bir yıl önce yüzü gözü kanlar içinde maça devam eden, en çok gol atan Türk futbolcu Burak Yılmaz, bu yıl maharetlerini daha da arttırması, kalemi kanlı medyanın hedefinde artık. Bütün yazarlar, spikerler bir odada toplanıp "Burak bunları çok yapıyor" diyelim diye ortak bir karar alınmışçasına, nakaratlar okunuyor. Zaten şike olaylarının tüm suçu Trabzon'a atılmışken, Burak Yılmaz'a saha içinde dayak yemek kalıyor. Çünkü medyanın işi hakemlerin ön yargısı ile oynamak. En son Sivas maçında yerden kalkamayan Burak'a edilen küfürler, yediği tekmeler için herkesin huzurunda başta "emek hırsızı" olmakla suçlayan Erman Toroğlu'na, Gökmen Özdenak'a ve diğer tüm medya mensuplarına teşekkür ederiz.

Bir Türk yeteneğini daha el birliği ile bitiriyoruz.

Memduh SARAÇ

Ilelioglu
02.12.2011, 23:45
saat 19:25 acıldı

Türkiye saati ile mi?

Burda mac basladiktan 40 dk. sonra felan acildi. Bu ne sacmalik?

..

yavuzbaha
02.12.2011, 23:46
sivaslı grosicki,pedriel ve defanstaki murat iyi adamlar,olası bir düşme olursa gelsin bizim yedekte otursunlar
ermal bile bizdeki çoğu futbolcudan daha akıllı oynuyor

aynen pedriel çok iyi oyuncu ve ibb de doka diye bi adam var müthiş....bizim menajerlere gözden geçirme vakti geldi de geçiyor...yıllardır polnya ve belçika olayından gına geldi arkadaş

zafercalikoglu
02.12.2011, 23:46
SAPARA yerine aykutla başlasaydık bu maç daha farklı olabilirdi,saparaya verilen şans bence cok fazla,henrige adına sevindim attıgı o gol onu kendine getirecektir.
seyrettiğim en kötü Ts idi ama hava koşulları cok zor du bizi olumsuz etkildi,yukarıda yazan arkadaşımız gibi lile macı öncesi beklenen bir kayıptı,önemli olan sivas a yenilmemekti ve yenilmedik..

Burhan61
02.12.2011, 23:47
devre arasında takımın kalitesini yükseltmek adına tüm polonyalıları gönderip daha az sayıda da olsa kaliteli yabancılar almalıyız.

sivas'ın tüm gollerini nerdeyse yabancılar atmış. bizde ise nerdeyse gol atan yabancı yok.

Bülent AKBULUT61
02.12.2011, 23:48
Türkiye saati ile mi?

Burda mac basladiktan 40 dk. sonra felan acildi. Bu ne sacmalik?

..

Evet. mac başladıktan sonra'mı olamaz öyle şey tam sacmalamışlar kafayı yerdim öyle şey olsaydı

Ömer Faruk61
02.12.2011, 23:49
Burak ilk 15 dakikada karşı karşıya auta attığı pozisyonu kendi hazırladı ancak bomboşi Henriqueye neden vermedi??

yavuzbaha
02.12.2011, 23:52
Burak ilk 15 dakikada karşı karşıya auta attığı pozisyonu kendi hazırladı ancak bomboşi Henriqueye neden vermedi??
işte zaten Burak ın eksiklerinden biri bu...güdümlü füze gibi kendini şut atmaya kitliyor bazen ...

Sibel
02.12.2011, 23:53
Şu korner olayı gerçekten can sıkıcı. Bizim kadar korner kazanmanın hiç bir avantaj getirmediği başka takım yok sanırım.
Bir işe yaramıyor...

Ilelioglu
02.12.2011, 23:55
Şu korner olayı gerçekten can sıkıcı. Bizim kadar korner kazanmanın hiç bir avantaj getirmediği başka takım yok sanırım.
Bir işe yaramıyor...

Ben antrenmanlarda buna özel olarak calisildigini düsünmüyorum acikcasi. Ayrica kafayi vuran olursa bu hep Giray oluyor. Onun vurdugu toplarda genelde disari cikiyor.

..

Erdinç Dilek
02.12.2011, 23:55
ilk yarısından sonra bakmadım maça, ne diyeyim Lille maçında hayata bağlarlar inşallah bizi

TS-FAN
02.12.2011, 23:57
Takımımızın Sivasspor ile oynadığı müsabakanın istatistikleri belli oldu.

Buna göre istatistikler şöyle sıralandı:
Gol: Trabzonspor: 2 – Sivasspor: 2
Toplam Şut: Trabzonspor: 10 - Sivasspor:14
İsabetli Şut: Trabzonspor: 3 - Sivasspor: 5
İsabetli Orta: Trabzonspor: 1 - Sivasspor: 5
Faul: Trabzonspor: 18 - Sivasspor: 13
Korner: Trabzonspor: 6 - Sivasspor: 6
Ofsayt: Trabzonspor: 0 - Sivasspor: 4
Topla Oynama Oranı: Trabzonspor:% 50 - Sivasspor:% 50

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=9049#Icerik

Fanatik34
03.12.2011, 00:06
Sadece Senol Günes degil, Burak´i da elestirelim diye firsat kollayan nice...var!

Bu Kisilere bir benzetme yapardim ama..biraz empati ögrenin yahuuu!!!!!

Ömer Faruk61
03.12.2011, 00:16
Sadece Senol Günes degil, Burak´i da elestirelim diye firsat kollayan nice...var!

Bu Kisilere bir benzetme yapardim ama..biraz empati ögrenin yahuuu!!!!!

Üstat Burağı ben Tek bir pozisyonda eleştirdim pas vermediği için yoksa Allahı var o kadar küfürü bana etseydi şerefsizler kırmızı görüp 3-4 maç ceza yerdim..

Fanatik34
03.12.2011, 00:17
işte zaten Burak ın eksiklerinden biri bu...güdümlü füze gibi kendini şut atmaya kitliyor bazen ...Ona bunu yapmaya zorlayan sizlersiniz...ya da söyle diyelim, hata yapmasini bekleyenler!

O da bir insan ve üzerinde cok yük var. alisilmisin disinda bir bölgede oynuyor! Halbuki bizim serefli Yöneticilerimiz sezonbasi önbölgeye bir Santrafor alma zahmetinde bulunmus olsalar, bunlari konusmayacaktiniz bile...

Tunay ERDEM
03.12.2011, 00:19
bazı isimlerden kesin kurtulmamız lazım.

Tyler Durden
futbolcularimiz duran toplari bu kadar kotu kullanmak icin sanirim agir bir sozlesmenin altina imza attilar.
yoksa eli ayagi tutan bir adamin o toplari o kadar kotu kullanmasinin baska bir aciklamasi yok..
sadece adrian degil hepsi ayni anasini satayim..
hele o kornerler.ne var o bilmem ne ettigimin on direginde arkadas.kanser oldum..
birde bu macta top sisirmelerimize hayran kaldim..hepsi xavi kalitesinde sanki de adamlar 50 metreden surekli
sisirip durdular.yazik valla.
bilmiyorum nasil olacak ama lille macinda boyle oynarsak fark olur..

Erbay
Ali Ece de söyledi, rakibi durdurmakta aşırı zorlanıyoruz. Çalım yemede bir numarayız açık ara. Yediğimiz goller bu sezon çok komik. Bursa maçı, Antalya maçı, Ankaragücü maçı, Sivas maçı. Bu maçlarda garip goller yedik.

Fanatik34
03.12.2011, 00:20
Üstat Burağı ben Tek bir pozisyonda eleştirdim pas vermediği için yoksa Allahı var o kadar küfürü bana etseydi şerefsizler kırmızı görüp 3-4 maç ceza yerdim..Ben kimse elestirilmez demiyorum zaten..elestirilir ama bizim taraftarda elestirmeyi ....karistiranlar var.

Bu Futblcular bizim futbolcular...daha dün, gecen sezon sampiyonluk icin varini yogunu ortaya koyan kimlerdi? ben macin son 30 dk izleyebildim. Mesela son dk. calinmayan düdükte ben hakeme anaavrat düz giderdim Burak´in yerine ve kirmiziyi yerdim...gercekten büyük futbolculara sahibiz ama degerlerini hic ama hic bilmiyoruz:mad:

ÇaGaTaY
03.12.2011, 00:21
Takımımızın Sivasspor ile oynadığı müsabakanın istatistikleri belli oldu.

Buna göre istatistikler şöyle sıralandı:
Gol: Trabzonspor: 2 – Sivasspor: 2
Toplam Şut: Trabzonspor: 10 - Sivasspor:14
İsabetli Şut: Trabzonspor: 3 - Sivasspor: 5
İsabetli Orta: Trabzonspor: 1 - Sivasspor: 5
Faul: Trabzonspor: 18 - Sivasspor: 13
Korner: Trabzonspor: 6 - Sivasspor: 6
Ofsayt: Trabzonspor: 0 - Sivasspor: 4
Topla Oynama Oranı: Trabzonspor:% 50 - Sivasspor:% 50

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=9049#Icerik

Faul sayılarında yanlışlık var.. maç içinde bi ara ts:8 sivas:17 ydi faul sonra nasıl bitti bilmiyorum :)

Yiğit Gayretli
03.12.2011, 00:22
Kızmayın uşakların hiç birine ! Siz olsanız Hazard'ı mı düşünürdünüz Grosicki'yi mi ? Sow'u mu düşünürdünüz Pedriel'i mi ? İnsaf ula...

Ilelioglu
03.12.2011, 00:22
Ali Ece de söyledi, rakibi durdurmakta aşırı zorlanıyoruz. Çalım yemede bir numarayız açık ara. Yediğimiz goller bu sezon çok komik. Bursa maçı, Antalya maçı, Ankaragücü maçı, Sivas maçı. Bu maçlarda garip goller yedik.

Defansta sorun var. Her iki Stoperimizde cok kolay calim yiyorlar.

..

Fanatik34
03.12.2011, 00:26
Bu arada, yedigimiz ikinci golde o kademe hatasini Glo degilde Giray yapmis olsa, kimler neler yazardi yine buraya...

Helvacı61
03.12.2011, 00:29
çok iğrenç bir takım şu sivastaan 2 gol yiyen bir takım hala şl de iddalı olması çok ilginç

İleli
03.12.2011, 00:32
defans anlayisi berbat sl'de gosterdigimiz mucadelenin yarisini ligde gosteremiyoruz, su carsamba gelsede avrupaya devammi edicez yoksa ligimizemi donucez bekleyemiyorum artik...

Helvacı61
03.12.2011, 00:33
bu takım kimi yenecek hayret ediyorum oynadığı 22 resmi maçın sadece 6 sını galip geldi. inanılır gibi değil trabzonspor çok başarısız bir sezon geçiriyor. bu akşama dair tek iyi gelişme henrigenin gol atması trabzonspor takımının bu kadar ruhsuz oynamaya hakkı yok

Helvacı61
03.12.2011, 00:36
defans anlayisi berbat sl'de gosterdigimiz mucadelenin yarisini ligde gosteremiyoruz, su carsamba gelsede avrupaya devammi edicez yoksa ligimizemi donucez bekleyemiyorum artik...
bekleyecek bişey yok kötü takım her yerde kötüdür. bugün yediğimiz golün benzerini çsk çsk maçında yedik. çarşambanın gelişi perşembeden bellidir. trabzonspor bu zayıf gruptan hala öıkamadıysa takımın kötü oluşundandır

Oğuzhan
03.12.2011, 00:37
Şampiyonlar liginde oynadığımızın çeyreğini oynasak 5 atarız ligde herkese ya nedir bu 1. amatör takımı gibi dam dum şişiriyoruz topları. Ne pas trafiği var ne başka bir şey. Neden böyle yapıyorlar anlamıyorum hiç.

emretrabzon61
03.12.2011, 00:38
Yuh abi barça ve real'in transfer listesini yazmışsın bu ne :D :D :D

Seç-Beğen-Al :D :D :D

Bu arada fmdeki transfer listemdir onu direk buraya aktardım :D

Bu oyuncuları trabzonspor formasıyla hayal etmek hoşuma gidiyor :D

Yaşar
03.12.2011, 00:40
1.si Geçen maçta Egemen'e çalınan faul ile 90+da Burak'a çalınmayan faul arasında haçbir fark olmamasına rağmen neden aynı fabrikadan çıkan hakemler farklı kararlar veriyorlar?
Bence ikisi de faul değil.

2.si Sene başından beri yediğimiz gollerin hepsi jeneriklilk.
Bazıları güzellik yönünden jeneriklik.
bazıları komedi yönünden jeneriklik.
Bu akşam yine çok komik 2 gol yedik.
Sapara, Volkan, Adrian, Henrique kapasitelerinin çok altında futbol oynuyorlar.
Bu halleriyle bu takımda forma giymeleri çok zor.
Cech ve Colman maç seçenlerden, Avrupa'da farklı ligde farklı oynuyorlar.
Fakat Colman'ın ölüsü bu takımda oynar diye düşünüyorum.
Aykut ısrar edilirse Türk futbolunun yeni Mehmet Topal'ı olabilecek kapasitede bir oyuncu.
Burak istediği topları alamadı yine. Sırtı dönük aldığı çoğu topta faul aldırdı. Son dakikadaki pozisyonda daha ısrarcı olmalı ve o kadar kolay düşmememliydi.

Maç sonucu umrumda bile değil.
Pazar günü Fb'ni yendiğini ve Çarşamba günü en kötü ihtimali düşünsem bile bu takım bu ligde rahat lider olacaktır.
Play-Off'ta ise yeni senaryolar izlemeye hazırlıyorum kendimi.

Fanatik34
03.12.2011, 00:47
1.si Geçen maçta Egemen'e çalınan faul ile 90+da Burak'a çalınmayan faul arasında haçbir fark olmamasına rağmen neden aynı fabrikadan çıkan hakemler farklı kararlar veriyorlar?
Bence ikisi de faul değil.

2.si Sene başından beri yediğimiz gollerin hepsi jeneriklilk.
Bazıları güzellik yönünden jeneriklik.
bazıları komedi yönünden jeneriklik.
Bu akşam yine çok komik 2 gol yedik.
Sapara, Volkan, Adrian, Henrique kapasitelerinin çok altında futbol oynuyorlar.
Bu halleriyle bu takımda forma giymeleri çok zor.
Cech ve Colman maç seçenlerden, Avrupa'da farklı ligde farklı oynuyorlar.
Fakat Colman'ın ölüsü bu takımda oynar diye düşünüyorum.
Aykut ısrar edilirse Türk futbolunun yeni Mehmet Topal'ı olabilecek kapasitede bir oyuncu.
Burak istediği topları alamadı yine. Sırtı dönük aldığı çoğu topta faul aldırdı. Son dakikadaki pozisyonda daha ısrarcı olmalı ve o kadar kolay düşmememliydi.

Maç sonucu umrumda bile değil.
Pazar günü Fb'ni yendiğini ve Çarşamba günü en kötü ihtimali düşünsem bile bu takım bu ligde rahat lider olacaktır.
Play-Off'ta ise yeni senaryolar izlemeye hazırlıyorum kendimi.92:30´da duranmaci baslatmadan bitiren bir hakem, iste o faulü calmaz...

Futbolculara gelince,

o kadar hücumcuyla oynamak ve galip gelmek icin, oyuncularin buna inanmasi sart..ama inanan sayisi?

Henrique: Gecen sezon takiminin Playoff karsilasmalarinda yildizdi, bu sezonda pek farkli olmayacak!

Gereksiz oyunculardan kurtulabilirmiyiz? Bu Yönetimle...

Piotr Brozek´in iyilestigine sevindim. Insallah Lille macinda oynayacak düzeydedir!

İleli
03.12.2011, 00:48
Şampiyonlar liginde oynadığımızın çeyreğini oynasak 5 atarız ligde herkese ya nedir bu 1. amatör takımı gibi dam dum şişiriyoruz topları. Ne pas trafiği var ne başka bir şey. Neden böyle yapıyorlar anlamıyorum hiç.

lille maci oncesi fazla kasmadilar dicem yoksa bu takim bu kadar kotu degil, 10 bile dakika baski kuramadik dam dum sisirdik toplari dedigin gibi mahalle maci gibiydi ...

Ömer Kibar
03.12.2011, 01:03
Şenol Güneş'in ve takımın aklı Lille maçındayken bu maçta puan kaybı yaşamak beklediğim bir durumdu.

Çarşambayı kazasız atlatırsak harika olacak.

Yaşar
03.12.2011, 01:05
Bu maça farklı bir gözle de baktım bu akşam.
Fb, Sivas'ta kaleye şut çekmeden maçı tamamlamış, 2-0 yenilmiş ve farktan kurtulmuştu.
Ts ise, oynayabileceği en kötü futbolla, defans ve kaleci hatası sonucu yediği golle maçı berabere bitiriyor.
Sadece ligde oynayan, haftada 1 maç yapan bit Trabzonspor takımını hayal edemiyorum ben.
Bu ligin tartışmasız en iyi takımıyız.

admiral99
03.12.2011, 01:11
Burak kardesim yeter artik ya, arif erdem gibi mi hatirlanmak istiyorsun? boylu poslu adamsin masallah, kirip dokup gececeksin, son saniyelerde sivas kalesinin onunde oyle bir biraktin ki kendini artik bu kadar da olmaz! Lille maci farkli olacak tabiki, cok daha disiplinli oynayacak takim. Ben bu kayiplara fazla uzulmuyorum, puan farki acilmiyor, herkes kaybediyor. Onemli olan Play-off. Fener'de dusecek zaten, belki derbi maci oynanmaz :)

Onur Akyüz
03.12.2011, 01:27
samsun,manisa,sivas öne geçip tutamadığımız maçlar,

geçen yıl bu işi iyi yapmıştık,ama bu sene ligde ciddi konsantrasyon eksikliği var,bu çok açık.

resmen takım uyuyakalıyor ve gol yiyoruz.

Fanatik34
03.12.2011, 01:29
Her mac Giray´i elestirenler, Glowacki´yi elestirmiyor..aloooo, nerdesiniz???

Ki Glowacki o tecrübersi ile o hatalari yapabiliyor...

Sami Kuk
03.12.2011, 01:34
Kızmayın ama hiç üzülmedim umrumda degıl zerre kadar bu sene lig fener olmasında kim olursa olsun şampiyon..

Ali Yerlikaya
03.12.2011, 01:38
Sivasspor la yapilan macinin hazirlik macindan hic bir farki yok iddianame yarin mahkemeye sunulcak devre arasina gitmez FB, Sivas ve Mersin dusdugu akit hanemize bir 4 puan yazilcak...

Ama yedigimiz amatör golleride es gecmeme lazim öyle böyle degil rakip golleri atarken utaniyordur bence ben bu takima nasil böyle kolay gol atabiliyorum diye...

Yaşar
03.12.2011, 01:39
Bu sene Galatasaray şampiyon yapılacak.
Lehlerine bir çok maçta hata yapılıyor olmasına rağmen en çok ağlayan takım olmalarından belli ediyor kendini zaten.

Ömer Yerlikaya
03.12.2011, 01:40
Trabzonsporu Sivasta görmek bana ayrı ni motivasyon verdi. Maçla ilgili bi kaç değineceğim nokta var. Birincisi kimse Trabzonspor 1 puan aldı diye debelenmesin çünki çok kötü oynadık. Şişirme toplarla işi götürmeye çalıştık ama olmadı. Colmanın eksikliği net bir şekilde hissedildi. Hava çok soğuktu ve Trabzonsporlu futbolcular kesinlikle bundan etkilendi. Neyse 1 puanın yanı sıra sakat vermememiz ayrı bi nokta Lille maçı öncesi.
Gelelim değineceğim ve zoruma giden bi olaya, biliyosunuz TFF nin yeni zımbırtısı ile bayanlar ve çocuklar maçlara ücretsiz giriyor. Bu maçtada bayanlar ve çocuklar Sivasspor trübünlerinde yerlerini almıştı. Çok hoş bişey. Ama biz onlara anamız bacımız kardeşimiz diye bırakın sövmeyi onlara dönüp bakmadık bile, niye çünki biz böyle bildik böyle öğrendik, bize göre; ayıp günahtır böyle şeyler. Ama aynı şeyi bizim yanımızda maçı izleyen bayanlara küfür ve hareketler eden Sivasspor taraftarındanda beklerdim, çünki ben Sivaslıları böyle bilirdim ama çok yanılmışım ve hayal kırıklığına uğradım. Babanın kızına, Abinin kardeşine, adamın eşine sevgilisine karşı özellikle onlara hitab edilecek şekilde küfür etmek ve hareket yapmak bir türke yakışmaz, bir anadolu erkeğine yakışmaz, bir Sivaslıya yakışmaz... yazık günah..
Maçın en güzel olayı ise maç bittikden sonra taraftarlarca kolbastı, horon shıowları yapmamız ve hep bir ağızdan Kazım Koyuncu abimizin hayde gidelum hayde şarkısını söylememiz bizim o an o soğukta (eksilerde) ısınmamızı sağladı. Güldük eğlendik ve dedimki işde budur, budur ya olay, eğlenmek, birlikte eğlenmek...

Oğuzhan
03.12.2011, 01:46
Trabzonsporu Sivasta görmek bana ayrı ni motivasyon verdi. Maçla ilgili bi kaç değineceğim nokta var. Birincisi kimse Trabzonspor 1 puan aldı diye debelenmesin çünki çok kötü oynadık. Şişirme toplarla işi götürmeye çalıştık ama olmadı. Colmanın eksikliği net bir şekilde hissedildi. Hava çok soğuktu ve Trabzonsporlu futbolcular kesinlikle bundan etkilendi. Neyse 1 puanın yanı sıra sakat vermememiz ayrı bi nokta Lille maçı öncesi.
Gelelim değineceğim ve zoruma giden bi olaya, biliyosunuz TFF nin yeni zımbırtısı ile bayanlar ve çocuklar maçlara ücretsiz giriyor. Bu maçtada bayanlar ve çocuklar Sivasspor trübünlerinde yerlerini almıştı. Çok hoş bişey. Ama biz onlara anamız bacımız kardeşimiz diye bırakın sövmeyi onlara dönüp bakmadık bile, niye çünki biz böyle bildik böyle öğrendik, bize göre; ayıp günahtır böyle şeyler. Ama aynı şeyi bizim yanımızda maçı izleyen bayanlara küfür ve hareketler eden Sivasspor taraftarındanda beklerdim, çünki ben Sivaslıları böyle bilirdim ama çok yanılmışım ve hayal kırıklığına uğradım. Babanın kızına, Abinin kardeşine, adamın eşine sevgilisine karşı özellikle onlara hitab edilecek şekilde küfür etmek ve hareket yapmak bir türke yakışmaz, bir anadolu erkeğine yakışmaz, bir Sivaslıya yakışmaz... yazık günah..
Maçın en güzel olayı ise maç bittikden sonra taraftarlarca kolbastı, horon shıowları yapmamız ve hep bir ağızdan Kazım Koyuncu abimizin hayde gidelum hayde şarkısını söylememiz bizim o an o soğukta (eksilerde) ısınmamızı sağladı. Güldük eğlendik ve dedimki işde budur, budur ya olay, eğlenmek, birlikte eğlenmek...

Sivaslı ayılar ne anlar hocam edepten falan ?

yavuzbaha
03.12.2011, 01:51
Ona bunu yapmaya zorlayan sizlersiniz...ya da söyle diyelim, hata yapmasini bekleyenler!

O da bir insan ve üzerinde cok yük var. alisilmisin disinda bir bölgede oynuyor! Halbuki bizim serefli Yöneticilerimiz sezonbasi önbölgeye bir Santrafor alma zahmetinde bulunmus olsalar, bunlari konusmayacaktiniz bile...

kardeşim sen eleştirmekle,eksik görmeyi karıştırıyorsun...Burak Yılmaz a dizdiğim methiyeleri görmeyip,bir eksik yanını söyleyince "hata yapmasını bekleyen" mi oluyoruz...lütfen ya...Şenol hoca her idmanda futbolculara hata ve eksik yanlarını söylüyor...bizde bu forumda acizane gördüğüm eksik yanları söylüyoruz....yapıcı tenkit ile yıkıcı tenkit arasında fark var...

yavuzbaha
03.12.2011, 01:53
Sivaslı ayılar ne anlar hocam edepten falan ?
bir şehrin insanlarına bu tür lakap takmak hoş değil bence...ayılara gelince her şehirde az çok var,merak etme

vadaa55
03.12.2011, 01:57
Yediğimiz ikinci gol şaşırtıcı..Hem de çok..
Lille öncesi iyi olmadı bu maç..
yediğimiz ikinci gol bence şaşırtıcı değil ben bu film daha önce gördüm:eek: antalya ve interden yediğimiz goller:mad:

Samet Yildirim
03.12.2011, 02:05
Cok fazla takmamak lazim ya. Taktikca daralma oluyor sonrada futbolculara yansiyor. Toparlariz insallah.

Yaşar
03.12.2011, 02:09
Hazırlanan iddianamede 2. sanık olduğu tespit edilen bir başkanın, halen başkanı olduğu takımın lider olduğu bir ligde oynanan maçın, taraftarın gözünde değeri neyse, sahada oynayan futbolcunun gözünde de değeri odur.
O nedenle kafaya takmaya değmeyecek bir sonuç.
Sallayın gitsin.

Fatih Öztürk
03.12.2011, 02:16
adrian ve sapara kesinlikle bize yakışan oyuncular değil.oyunun hızlanması gerektiği yerlerde ayağına aldıkları topu ısrarlı bi şekilde taşıması hucum gücümüzü zayıflattı.hele adrianın kullandığı duran topların hepsi rakiplerden dönünce çıldırdım.arkadaş adam şişirir topu veya hiç bir şey bilmiyorsan defansın ortasına atarsın karıştırırsın oraları.kullandığı köşe vuruşları hep ön direkte rakipten döndü.bumudur adrian efendi. ama bu adrian hakkaten çok kötü bir oyuncu.çok kötü oynamıyor dikkat edelim çok kötü oyuncu ve kapasitesi bu kadar.colman ve zokorayı tamamlayacak bir bitirici lazım bize.jaja gibi.veya ona yakın bi futbolcu.

yatara
03.12.2011, 02:17
Adrian,Sapara,Alanzinho,Giray,Glowacki hepsi gitmesi lazim
Tolga son 2 macda 4 puanimizi yedi artik yedege cekilmesi lazim zaatne bizim gercek 1 Numaramiz Onur.

Yaşar
03.12.2011, 02:21
Tolga son 2 macda 4 puanimizi yedi artik yedege cekilmesi lazim zaatne bizim gercek 1 Numaramiz Onur.
2 maçta 4 puanımıza neden olan Tolga, Devler Ligi'ndeki 6 puanımızın en önemli mimarlarından olsa gerek.

yatara
03.12.2011, 02:30
2 maçta 4 puanımıza neden olan Tolga, Devler Ligi'ndeki 6 puanımızın en önemli mimarlarından olsa gerek.

Tolga Kelci filan degil ya Bilbaoya karsi Sansa tutdu bi kac top. Her mac gol yiyor. Ölümüne Onur Recep Kivraaaak !!!!!

Fatih Öztürk
03.12.2011, 02:33

Giray Glowacki ve Tolga 3 ayda 22 maç oynadılar. istikrar,üst düzey mücadele içindeler.

bu yorumu gerçekten izlenimlerinin doğrultusundamı yaptın yoksa sırf yorum yazmak içinmi?

yatara
03.12.2011, 02:44
Giray Glowacki ve Tolga 3 ayda 22 maç oynadılar. istikrar,üst düzey mücadele içindeler.

bu yorumu gerçekten izlenimlerinin doğrultusundamı yaptın yoksa sırf yorum yazmak içinmi?

ben ne izledigimi cok iyi biliyorum,

Messi bir sezonda 100 maca cikiyor, 16 Saat Ucak Seyahati yapip ertesi Gece Maca cikiyor, 3 Ayda 29 Maca cikmis suana kadar Messi ve sesi cikmiyor cünkü "oynadigim zaman mutlu oluyorum "diyor. Nasil oluyorda sadece bizim TÜrk oyunculari haftada 2 maci kaldirmiyorlar?

Tolga zaaten kaleci kosmuyor bise etmiyor yorulamaz, 3 top geliyor zaaten onlarin 2 sini yiyor.

Giray Saatli Bomba ne top uzaklastirmasini biliyor ne pas atmasini.

Glowacki yine Girayla karsilastirdigimiz zaman yasina ragmen daha faydali.

Adrian zaaten Futbolcumu belli degil adam Tek Kisilik baraja Top Carptiriyor.

Fatih Öztürk
03.12.2011, 02:55

Messi bir sezonda 100 maca cikiyor, 16 Saat Ucak Seyahati yapip ertesi Gece Maca cikiyor, 3 Ayda 29 Maca cikmis suana kadar Messi ve sesi cikmiyor cünkü "oynadigim zaman mutlu oluyorum "diyor. Nasil oluyorda sadece bizim TÜrk oyunculari haftada 2 maci kaldirmiyorlar?

Tolga zaaten kaleci kosmuyor bise etmiyor yorulamaz, 3 top geliyor zaaten onlarin 2 sini yiyor.

onun adı messi.dünyaya 100 yılda bir gelir.defansımız iyidir.iyi olmasa şuana kadar şampiyonlar ligi ve uefadan 25 gol yerdik 8 maçta.

yatara
03.12.2011, 02:57
onun adı messi.dünyaya 100 yılda bir gelir.defansımız iyidir.iyi olmasa şuana kadar şampiyonlar ligi ve uefadan 25 gol yerdik 8 maçta.

yok be hocam girayin yerine celustuka stoperde glowackinin yaninda, sag bek de ise Serkan Sol bekde Cech Sampiyonlar Ligi maclarinda daha faydali olur gibime geliyor :)

İskender Çakmak
03.12.2011, 07:15
Futbolcu olsaydim sirf Burak 'a edilen kufurler icin daha fazla mucadele ederdim.
Mac oncesi de Senol Hoca 'nin yerinde olsaydim taktik vermez gecen yili anlatirdim.

Punisher-61
03.12.2011, 07:19
biz maci orta alanda kaybettik...rakip istedigi gibi orta sayi gecip kendi yari alanimizda baski kurmaya calisti...bizde aksine orta sahayi zor gecip pozisyon bulmakta zorlandik..

Punisher-61
03.12.2011, 07:22

abi bizim türk futbolcular sadece yeni anlasmalarda yüksek performans gösterir..
nekadar ücret ne kadar prim istesem diye sabah aksam calisiyorlar..

mahmuter61
03.12.2011, 07:24
Arkadas sivaslilar in esas mesleğinin ne oldugunu bilmiyormusun?

Metin Ural
03.12.2011, 09:20
yattim kalktim hala neden aykut'un 2-1 ondeyken oyuna girmedigini anlayamadim. gecen sene ne guzel alirdik hemen defansif orta sahayi one gecince, kitlerdik maci.

Yaşar
03.12.2011, 09:25
Tolga'ya laf edenleri ALlah'a havale ediyorum.

Helvacı61
03.12.2011, 09:56
Tolga Kelci filan degil ya Bilbaoya karsi Sansa tutdu bi kac top. Her mac gol yiyor. Ölümüne Onur Recep Kivraaaak !!!!!
tolgaya kaleci değil demek insafsızlık, hatta ayıptır. bencede kalede onur oynamalı çünkü çok genç ve kendini geliştirir. bana göre dünyanın sayılı kalecilerinden olur. ama bu tolganın kötü kaleci olduğu anlamına gelmez

Samet GÜVEN
03.12.2011, 10:11
Futbolcu olsaydim sirf Burak 'a edilen kufurler icin daha fazla mucadele ederdim.
Mac oncesi de Senol Hoca 'nin yerinde olsaydim taktik vermez gecen yili anlatirdim.

geçen yılı bilen adam mı kaldı takımda ya. en büyük derdimiz o zaten...

Bir de bu sapara kötü oynuyor fakat sanki, colman ve zokora varken alan yada adrian ın oynadığı yerde yani hücuma yönelik oynatılsa çok iş yapıcakmış gibime geliyor. colman-zoko önlerinde Alex gibi oynatılan sapara. hem a.gücündeyken bütün duran topları kullanıyodu bu adam. bence üstüne gidilmesi gerek.

Asi Çaykaralı61
03.12.2011, 10:13
Tolga'yı eleştirenlerin futbol bilgisinden endişe ederim !!!

Ömer Faruk61
03.12.2011, 10:15
Tolga'ya laf edenleri ALlah'a havale ediyorum.

Bende Abi..

Erbay
03.12.2011, 10:20
Sonuç olarak sevinebileceğimiz tek nokta Burak'ın gol atmadığı maçta diğer oyuncuların 2 gol atmasıydı :) Volkan ve Henrique'nin de bu oyuncular olması ayrı bir sevindirici nokta.

delfino
03.12.2011, 10:49
sivas macında yediğimiz 2.golde yere yığılan yüz ifadesi olarak üzüntü duyan tek futbolcu vardı oda giraydı dierleri ruhsuzz yani anlamıyorum ortada bir saçmalık var hırsla oynadığımız tek yer şampiyonlar ligi maçı dier maçlarda ben o hırsı futbolcularımızda göremiyorum o zamanında bir çok kesim tarafından laf atılan jaja olsa belki bu takım bu halde saçma sapan puanlar kaybetmezdi nebilim jaja yı gönderdik onun yerine aldığımız adrian yok bir burak var diyoruz bence artık oda şişti her maç bi kere saçma sapan fauller almaya çalışıyo aldığında yerden kalkmıyo oyun duruyo amatör takımların yaptığı ileri ye burakı onune koşturalım belki atarız ee herzaman papaz pilav yemiyor burakı da çözdü herkess bilmiyorum ama bu şekilde olmaz jaja ayarında ortasahı çekip çeviricek + iyi bir pivot forvet burağıda eskisi gibi sağ tarafta oynatmalıyız şimdiki halimiz gerçekten çok zor ...

Mehmet Cihan Kocaman
03.12.2011, 10:52
Bu ne abi ya..
Ne yapıyor bu adrian. Bi varlık gösterdiği yok.
Burak ikinci yarı hiç yoktu.
Henrique biraz bişeyler yaptı.
Tamam şampiyonlar liginde oynuyoruz ama lig de bu kadar boşlanmaz kusura bakmayın.

SensitiveLord61
03.12.2011, 10:54
sivas macında yediğimiz 2.golde yere yığılan yüz ifadesi olarak üzüntü duyan tek futbolcu vardı oda giraydı dierleri ruhsuzz yani anlamıyorum ortada bir saçmalık var hırsla oynadığımız tek yer şampiyonlar ligi maçı dier maçlarda ben o hırsı futbolcularımızda göremiyorum o zamanında bir çok kesim tarafından laf atılan jaja olsa belki bu takım bu halde saçma sapan puanlar kaybetmezdi nebilim jaja yı gönderdik onun yerine aldığımız adrian yok bir burak var diyoruz bence artık oda şişti her maç bi kere saçma sapan fauller almaya çalışıyo aldığında yerden kalkmıyo oyun duruyo amatör takımların yaptığı ileri ye burakı onune koşturalım belki atarız ee herzaman papaz pilav yemiyor burakı da çözdü herkess bilmiyorum ama bu şekilde olmaz jaja ayarında ortasahı çekip çeviricek + iyi bir pivot forvet burağıda eskisi gibi sağ tarafta oynatmalıyız şimdiki halimiz gerçekten çok zor ...
Bu sorunu Şenol Hoca da farkediyordur . Devreye girmesi gerek

L.Burrows
03.12.2011, 10:58
Hücum oyuncuları ile savunma yapılamaz. Ne kadar anlatırsanız anlatın hücum oyuncusuna savunma yaparken adam kacırır kolay calım yer vs vs. Dünkü sıkıntımızda bundan kaynaklandı. 5 tane hücuma yönelik oyuncuyla oynayınca kolay gol yedik. 2. yediğimiz gole bakarsak yaklaşık 9 kişi kendi yarı alanımızda rakibi savunmaya çalışırken oldu. Hepsi ayrı telden çaldı. Ama normaldir bunlar takılıp eleştiriyi abartmamak gerekli. Önümüzde çok ama çok önemli bir maç var. Bizler bile bu maça konsantreyiz. Futbolcuları ve teknik heyeti hoş görmek lazım.

Ömür Karadeniz
03.12.2011, 11:11
Tolgaya laf edenleri bende Allaha havale ediyorum...

murat3861
03.12.2011, 11:17
1.burak dışında çok kaliteli bir forvete ihtiyacımz var 2. jajayı çok arıyorum.adrian ona göre çok yetersiz 3. colmansız olmuyor 4.glo çok ağır.onun yerine çok kaliteli bir stopere ihtiyaç var 5. henrike,aykut ve volkanda biraz daha ısrar edilmeli 6.cech çok iyi 7. sapara, glo,brozekler ve kadroya giremeyen yerliler gönderilmeli 8.çok kaliteli bir sol açıkta alınabilir

Armağan Dere
03.12.2011, 11:18
Burak Yılmaz çöküşü devam ediyor..
Adrian ne işe yarar..
Volkan'da da bi numara yok..
Bu takımı bu hale getirtenlere yazıklar olsun diyorum..

Zurawski
03.12.2011, 11:19
Trabzonsporlu futbolcular artık kendine güvenerek oynuyor.
Ne derseniz deyin .1-0 geriye düştüğümüzde maçı çevirebileceğimize adım gibi emindim .
Gerçekten bütün futbolcularımızla çok büyük bir takım haline geldik. Şampiyonlar ligi inanılmaz bir tecrübe oldu futbolcularımız için. Bu puan kayıplarını tamamen yorgunluğa bağlıyorum .Şu son Lille maçından sonra futbolcuların toparlanacağını düşünüyorum.Galatasaray maçının gelmesi biraz şanssızlık oldu ama artık yavaş yavaş farklı bir Trabzonspor izleyeceğimize inanıyorum .
Şenol Hocaya kızdığım zamanlar oluyor. Ama günün sonunda düşündüğümde ne kadar büyük bir hocamızın olduğunu kabul etmek hiç de zor olmuyor.
İki tane puan kaybıyla futbolcuları yerden yere vuranlara da inanamıyorum.Forum ortamından kaynaklandığını düşünüyorum.İntere de bu futbolcular sahayı dar etti ,CSKA deplasmanında çatır çatır futbol oynadı,Kayseri karşısında futbola doyurdu bizleri vs.O yüzden tepkilerimizde lütfen ölçülü olalım.

Yaşar
03.12.2011, 11:22
Burak Yılmaz çöküşü devam ediyor..
Adrian ne işe yarar..
Volkan'da da bi numara yok..
Bu takımı bu hale getirtenlere yazıklar olsun diyorum..
Ne var takımın halinde yahu.
2 maç üstüste kazanınca ligde lider olacak ve Çarşamba günü kaybetmezse Avrupa'da devam edecek bir takımdan bahsediyoruz.
Anladım demek istediğini ama.
Keşke Selçuk'la Egemen gitmeseymiş değil mi?

Armağan Dere
03.12.2011, 11:22
2.golde de muhteşem kalecimizin muhteşem oyun zekasını gördük..

volkan_627
03.12.2011, 11:26
umarım colman a sallayanlar bu maçtan sonra bir daha futbol bilgilerini kontrol ederler. adrian konusunda fazla konuşmaya gerek yok. bizim kanatlara yığılan bir sistemimiz yok. olsa bile kanat ortalarına vuracak adamımız yok. şu anda en büyük eksikliğimiz hızlı bir stoper. 30 kişilik derin kadro hikaye. yedeklerin sivas ı yenemiyor. bu maçta bu kadar revizyon gerçekleşecekse neden onur kaleye konulmaz. bu durumda tolga nın küseceğini düşünmüyorum. henrique daha bu takımın sistemini alamamış. aynı şekilde volkan da öyle. kendi bildikleri gibi oynamaya çalışıyorlar. burak ın durgunluk dönemi olacaktır. şu anda yaşadığı bu. kısa zamanda tekrar yükselişe geçer. umarım bu yükseliş lille maçıyla beraber olur. stoper işi halledilirse diğer mevkilere bakılabilir. özellikle burak ı rahatlatacak bir forvet lazım ama henrique vittek halil pawel gibi adamlar kadronda bulunurken yeni bir forvet almak mantıklı değil. önce kurtulmamız gerekenler var. 2. devre muhtemel avrupa maçlarımızın olmayacağını düşünürsek zirveyi zorlarız. biraz daha sabır lazım. gelecek yıl eksikler iyi etüt edilir ve kaliteli adamlarla kapatılırsa dağılan takımın yerine daha iyisi gelebilir...

Ömer Faruk61
03.12.2011, 11:40
La Havle Vela Kuvvete Kalecinin oyun zekası neymiş onu bir açıklar mısınız Armağan Dere??

Armağan Dere
03.12.2011, 11:46
La Havle Vela Kuvvete Kalecinin oyun zekası neymiş onu bir açıklar mısınız Armağan Dere??

O topa rakibin yanında 2 kişi senden varken çıkılmaz..
Çünkü başka türlü vuramazdı o topa..
kaleyi boş gördü aşırttı adam..
Açılmasaydı o topu bizimkiler alırdı..

Mustafa AYDIN
03.12.2011, 11:48
Sivas maçı gösterdiki devre arası büyük bir temizliğe ihtiyaç var.Bunun yanındada Şenol Güneşinde bazı oyuncuları ciddi şekilde uyarması gerek.

Ömer Faruk61
03.12.2011, 12:00
O topa rakibin yanında 2 kişi senden varken çıkılmaz..
Çünkü başka türlü vuramazdı o topa..
kaleyi boş gördü aşırttı adam..
Açılmasaydı o topu bizimkiler alırdı..

E İnsan hata yapamaz mı? O zaman CL deki performansını götür gözünün önüne unut olur mu??

Hasan Arslan
03.12.2011, 12:02
maçtan aklımda önemli bir detay kaldı..sivasın golünden sonra tribünleri gösteren yayıncı kuruluş! bizim kırmızı-beyaz renkleri olduğunu sandığımız evsahibi takımın taraftarları arasında malum 'şike renklerine' sahip takımın taraftarlarının da olduğunu gösterdi.
ne de olsa kardeş takımlar değilmiydi bunlar!
adam oldunuz da Trabzon'a sövüyorsunuz,Burak'ı yuhluyorsunuz,neymiş Trabzon ŞAMPİYON olmasınmış..
satılmış köpekler sizi,şikeci puştlar...

bilgehan83
03.12.2011, 12:13
ben oyuncuları yine eleştirmeyeceğim burak dışında...burak artık takıma zarar veriyor...maalesef teknik ekip yine çok kötü şenol hoca yine yanlış kadro ve geç değişikliklerle maça damgasını vurdu.. maça yanlış kadroyla çıktı çünkü tek defansif adam zokora ya bıraktı takımın kaderini ve golü yedik..ben 3 tane atarlar diye bekliyordum..aykut la başlamalıydı.adrian ya da sapara yedek olabilirdi..derken ikinci yarı golleri bulduk maç bize döndü..sonra yine aykutun oyuna girmesini beklerken saçma bir şekilde golü yedik..inanın oyuncuların suçu yok, burak dışında burağın artık burnu sürtülmeli yedek bırakarak.maç 2-1 iken aykut burağın yerine oyuna alınsaydı gol yemezdik volkan henrique ile üçü de bulurduk..ama şenol hoca 80. dk yı beklediği için 77 de golü yedik sonrasında aykutu gördük..şenol hoca çok kötü maalesef yanlış ve geç gelen tercihlerle 2 haftada 5 puana mal oldu.bunu kendisi de biliyor..tolga hatalıydı doğru ama sen hocasın koy onuru bu maç ne olacak tolga da dinlensin.yok şenol hoca takıntıları yüzünden kötüyüz ligde..aykut adına çok sevindim iyi kumaşı var işlenmesi lazım oyuna girdi hatasız oynadı..hele sıfırdan yaptığı orta ise üst düzey oyuncu izlenimi verdi bana kendine güvenen bir oyuncu helal olsun. volkan ve henrique artık onbirde olmalı burak çekilmeli artık yedeğe...bu iki oyuncu bence iyi topçular ama burakla anlaşamıyorlar...sapara ve adrian yanlış yerde oynatıldıkları için kötüler takımda ama dün fena değillerdi..bence daha takım olamadık stoper ve sol açık sorunumuz çok bariz..cech her maç herkesten daha çok çalışıyor..

calavera
03.12.2011, 12:20
Devre arası gönderilmesi gerekenler: Piotr, Pawel, Sapara, Vittek, Sezer, Barış

Sezon sonu gönderilmesi gerekenler: Adrian, Henrique, Glowacki,

Gelmesi gerekenler,

-Güçlü, havatoplarına hakim bi santrafor

-Ortasahadan ileri top taşıyabilen bi ortasaha

-1 Tane tecrübeli, avrupa çapında bi stoper

- en az 2-3 tane potansiteli olan genç Türk oyuncu. Örnek, Alper Potuk, Kemal Tokak etc . . .

Atakan
03.12.2011, 12:21
Sapara hariç ideal kadromuz çıktı.Bana göre ideal kadro Tolga-Celustka-Giray-Glowacki-Cech-Zokora-Colman-Adrian-Volkan-Henrique-Burak şeklindedir.

TSezgin61
03.12.2011, 12:30
Glowackinin yerine tecrübeli bir adam alinmasi lazim.

Nedense hangi mac olursa olsun yedigimiz bütün gollerde onunda kesin bir hatasi vardir düsüncesindeyim...

cok hantal

Tunay ERDEM
03.12.2011, 12:40
Korkuyorum, may'lı ve na'lı dönemlerin futbolunu oynuyoruz resmen. sahadaki futbolu görünce içimi sıkıntı kaplıyor, bakamıyorum.

UĞUR DURTAŞ
03.12.2011, 12:44
**tolga iyi kaleci güveniyorum ama iki haftadır inanılmaz hatalı goller yiyor.bu durumlarda kesinlikle duygusallık yapmayacaksın bir hafta dinlendirilebilir.
***adrian geldiği günden bugüne kadar süre içerisinde kendisi farkında,hocası farkında bizler farkındayız ne umutlarla alındı ama sıfır katkıyla oynuyor.
****volkan çok verimsiz oynuyor bencil ounuyor dün bir pozisyonda çalımı bastı kafasını kaldırsa sağ tarafında üç oyuncumuz müsait gol pozisyonu ama volkan 25.metreden dağlara taşlara şut atıyor.bravo volkan devam et kaybeden sen olursun bizler değil
******henrıgue oda benciklik kervanına katıldı son 10.dak.kaç top kaybıyla oynadı kafasını kaldırsa 2.metre yanındaki arkadaşına pas verecek ama nerde o düşünce....
*********burak bırak artık şu uyduruk faul alma ve penaltı isteminden rezil oluyorsun maçları tekrar izlerken ne hissediyorsun çok merak ediyorum.biraz dik oyna ve ayakta kal....
**************bu kadar sitem etmişken şenol hocamıza unutmayalım
öne geçmişiz hemen niçin oyuncu değişikliklerini yapmıyorsun yukarıda ismini saydığım oyuncular dökülüyordu ben görüyorsam değerli hocalarımızda görmeliydi ve aykut ve halil hemen oyuna alınmalıydı alınmadı gol yedikten sonra şenol hoca oyuncu değiştiriyor aynı hatayı geçen haftalardada yaptı.

Alihan Ertürk
03.12.2011, 12:58
Bu tür maçlarda Onur'u denemeliyiz artık, paslanacak kulübede.

Oğuzhan
03.12.2011, 13:15
Glowackinin yerine tecrübeli bir adam alinmasi lazim.

Nedense hangi mac olursa olsun yedigimiz bütün gollerde onunda kesin bir hatasi vardir düsüncesindeyim...

cok hantal

Tecrübeliden ziyade süratli olması daha önemli bence. Sürat her şey futbolda, kaçırdığın adama dönüp ikinci müdahele yapar golü engellersin süratliysen, tecrübeliysen ve ağırsan bir pozisyon hatasında golü kalende görürsün.

Mehmet Ç.
03.12.2011, 13:25
Tolga bu macta hataliydi bitti..

Kimse Tolga kötü demiyor. Hata yapti diyoruz.

Jackdaniels
03.12.2011, 13:44
Bank asya maçları çok daha kaliteli ve çekişmeliydi bu maçı izlerken süper lig adına utandım.

SADECETRABZON61
03.12.2011, 13:56
İkinci Golde Tolganın Hatası var Olay Budur Takımda iyi oynadığını söyleyemeyiz.

Cafer Bulur
03.12.2011, 17:34
Tamam sampiyonlar ligini düsündük ama bu kadar da kötü bir futbolu kabul etmek mümkün degil.

Oyuncularimizin bircogu celimsiz,zayif kaliyor bazilarinin ayakta duracak hali yok.

Duran toplarda tehlike bile olusturamiyoruz,sampiyonlar liginde oynayan bir takima yakisiyor mu bu?

Acikcasi bu sezon ligde tam bir hayal kirikligi yasiyoruz.

lazzz61
03.12.2011, 18:10
artıkk ONUR dıorum tmm tolga kenddını gelıstırdı ama hala bı ıstıkrarı yok onurun ıstıkrarı vardı

lazibere
03.12.2011, 18:58
Maçla ilgili yorum yapmayacağım demiştim ama yapamadım

GLOVACKI - GİRAY - CECH

Türkiye'nın en vasat ve en yeteneksiz defans kurgusudur

ne kadar iyi oynadığını sanırsan san bu kadar absürtçe goller yiyen bir defans karşısında başarılı olmamamız mumkun değildir..

Ikıncı golde, Girayın o topu nasıl o şekılde kendi kalesine doğru vurduğunu çok merak ediyorum.. Diyeceksınız hatadır olur da ,, zaen büyük takıımda oynayan oyuncular o hataları yapmasın diye oralarda oynuyorlar.. yada çok basit bir şekılde.. O hatayı ilk defa oynayan bir defans oyuncumuz yapsaydı ne diyecektik ''' Genç çocuktur hata yapması normaldir''' Ama giray yapmamalı ve kaleci o kadar absürtçe çıkmamamlı

Glovackı gördüğüm en kötü yabancı türkiyedekı, Bunu ilk defa söylemeiyorum çoookkk söyledim..
Ne kademe biliyor ne ofsayt taktiği biliyor.. her maçta ölümcül en az 5 tane hatası var..

Bu defans hataları da forvet hattındakı oyuncuların moralini bozuyor.. Kımse kusura bakmasın ama bu halimizle kesinlikle reziliz..

lazibere
03.12.2011, 19:00
Şenol hoca ne yapacağını şaşırmış bir vaziyette..

Şöyle ki???

Hucum hattımızda zaten taktik bir oyunumuz yok, Bireysel oyuncuların başarısı ile skor buluyoruz..O noktada Şenol Hocanın ekstra bir katkısı yok zaten, Olsaydı Burak'ın oyunda markaja alındığında alternatifleir olur ve pozisyon bulabilirdik..

Yada defans kurgusu

18 resmi maçta, her maçta bu basit hataları yaparak maç ve puan kaybeden bir takımız.. şenol hoca bu takıma 18 maçta savunma yapmasını öğretememiştir..

Bu kadar basittir..

Ya şenol hoca öğretemedi yada Defasn oyuncuları alamıyor o yetenekte değiller..

Evet.. olay budur

Ömür Karadeniz
03.12.2011, 19:09
Ceche haksızlık etmeyelim,bjk maçı ve sivas maçında sahanın en iyilerindendi bence,savunma kurgumuzda birtek Girayın aksadığını düşünüyorum.

Tolga Okumuş
03.12.2011, 19:56
Benim kafamdaki takım kurgusunda Giray iyi bir yedek olur.

Glowacki,Brozekler,Alanzinho,Adrian,Sapara gibilerin ise takımda yeri olmaz.

lazibere
03.12.2011, 20:29
Elin şikecilere nerelerden vuruyor ve gol atıyor.. Bizim orta saha oyuncularımızın kaleye şutu bile yok

lazibere
03.12.2011, 20:32
Bazan kendimizi kandırmdığımızı düşünüyorum, Küçük şeylerle mutlu oluyoruz.. Bir tane sağlam pas atan oyuncu oldu mu goklere çıkartıyoruz..

Şu Zigler gibi bir adam alamadık hayret ediyorum, bu kadar zor mu..

Cech diye bir oyuncumuz var, Sanıyorum biz yanlışlıkla onun babasını transfer ettik.

lazibere
03.12.2011, 20:33
Bazan kendimizi kandırdığımızı düşünüyorum, Küçük şeylerle mutlu oluyoruz.. Bir tane sağlam pas atan oyuncu oldu mu goklere çıkartıyoruz..

Şu Ziglerr gibi bir adam alamadık hayret ediyorum, bu kadar zor mu..

Cech diye bir oyuncumuz var, Sanıyorum biz yanlışlıkla onun babasını transfer ettik.

inadına_Trabzon
03.12.2011, 22:17
Yahu millet puan kaybına mazeret arıyor.

Hakem diyor, Tolga oldu bu hafta, yarın Glowacki.

Takım süper oynuyor da HAKEM mi durduruyor ?

Takım süper oynuyor da TOLGA mı hatalı ?

Takım süper oynuyor da GLOWACKİ mi batırdı ?

Küçük olaylara takılmayın. Büyük pencereden bakın . Kaç hafta oldu takımda sistem denen şey yok, başıboşluk var . Olursa olur olmazsa olmaz diye pas yapan bir takım var.

Galibiyeti rakibin buna izin verip vermemesine bağlı olan bir takım var. İpler elimizde değil. Rakibin o günkü durumuna bağlıyız. Maçın sonucunu rakip belirliyor. Biz pasif bekliyoruz.

Sacit
04.12.2011, 12:03
sivasspor gibi 5 kuruş etmeyen takımdan 2 gol yiyorsan kendini sorguya çekmelisin..
özellikle yediğin 2. gol aptalca ve amatörce bir gol..
yapılacak tek şey var, savunmanın değişmesi özellikle göbekteki isimlerin, acil transfer şart..

Armağan Dere
04.12.2011, 12:12
5,5'luk Adrian
4'lük Henruıque ve Volkan..
toplam kaç gol attılar..
fayda/maliyet analizi yapınız..
Burak'ın da maskesi yavaş yavaş çıkıyor..
Kesinlikle stoper,ortasaha,santrafor alınması lazım..
Bu her bölgeye en az 1 tane olacağı gibi,bazı bölgelere 2'şer tane de olabilir..

Vkgz
04.12.2011, 13:10
hakem kotuydu ama Tolga nın o hatayı yapmaması gerekiyor.

hevesli
04.12.2011, 13:19
tamamen ligi odaklanırsak herşey daha farklı olacak.

1 dk dan itibaren konsantre sorunu vardı.. aslında maçı kazanacak oyun vardı. 2-1 ken aykut hamlesini hoca yapıcaktı belki ama hatalı bir gol yedik..

bu maçların teleafisi olur ancak lille maçının yok.. takımımıza destek olalım.. fransya giderken mutlaka iyi çoşkulu bir kalabalıkla yolculayalım...

Ali İhsan
04.12.2011, 13:23
Maalesef defans hattımızın komik hatalarıyla her hafta goller yiyoruz, puanlar kaybediyoruz.

Her maç Giray-Glowacki ikilisinden en az birisi en az bir komik hata yapıyor. Bu maçta Tolga da onlara uydu.

Bence Giray ve Glowacki birbirinin alternatifi olur. Egemen'in yerini dolduramadık...

sakaryalı54
04.12.2011, 20:43
Elin şikecilere nerelerden vuruyor ve gol atıyor.. Bizim orta saha oyuncularımızın kaleye şutu bile yok

biz elimizdeki yetenekleri tutamıyoruz bakınız: ergin keleş,selçuk, vb

ben ergini çok kuvvetli gördüm halilden 2-3 gömlek üstün diye düşünüyorum

taraftar1967
05.12.2011, 11:07
arkadaşım laz aliyle bulunduğum bu maçta hamidoları yenemediğimiz için üzüldüm.zor geçen maçtan 1 puan çıkarmamız iyi oldu.maçta olanlar bilirler acayip küfür edildi.inşallah para cezası renkli renkli olur sivasa.ayrıca maraton tribününde olay için 150-200 kişinin binlerce kişi örgütlemesine polis darbesi gelmiş ve dağıtılmış.trabzona gelin adam görün diyorum.

taraftar1967
05.12.2011, 11:15
Aklıma bişey getirdin.
Geçen sene 0-0 berabere kalıp, şampiyonluğu kaçırdığımız eskişehir maçından önce de foruma girip dostluktan söz eden arkadaşlar vardı. Ama maçta gerçek yüzlerini gördük. Sivas taraftarının da geçen sene 3-2 kazandığımız maçta yaptıklarını gördük. Bütün sivas taraftarına mal etmek yanlış belki ama geneli böyle malesef, istanbul yalakası.

Ne dostu ya UYUYORMUSUNUZ.
Maça giden yokmu beyler aramızda.Duymadınız mı küfürleri.
2004 yılından beri bizle uğraşıyorlar hababam ha demeye devam ediyoruz.
Gelirler duvarlara tabelalara küfür yazarlar,gideriz küfür yeriz.
Bence benim gördüğüm azınlık değil çoğunluk ediyor.Yaptıklarını dediğin gibi evet gördük.

taraftar1967
05.12.2011, 12:07
Bank asya maçları çok daha kaliteli ve çekişmeliydi bu maçı izlerken süper lig adına utandım.

ne olursa olsun full destek.adamların balı tutuyor. 5 kuruşluk halleriyle asılıyorlar maçlarımıza.üzülme kaplanım benim. sadece ş.ligi maçı aklımızdaydı onu değerlendirdi sivas.tam tersi olsa onlarda karşılaşacaklardı.
maçtan çıkaracağımız ders alkolik maraton tribünlerinin bizlere ettiği küfürler.yani bunlardan dost olmaz.dostluk mesajlarını unutalım yani.biz tekiz o kadar.

ESER
07.12.2011, 16:19
5,5'luk Adrian
4'lük Henruıque ve Volkan..
toplam kaç gol attılar..
fayda/maliyet analizi yapınız..
Burak'ın da maskesi yavaş yavaş çıkıyor..
Kesinlikle stoper,ortasaha,santrafor alınması lazım..
Bu her bölgeye en az 1 tane olacağı gibi,bazı bölgelere 2'şer tane de olabilir..

insallah burak yılmaz kaval kemigi ile gol atmak gibi bir hata yapmaz ...:rolleyes:

adrian volkan henrique eyvallah da burak neden? anlasılan iki hafta daha gol atamasın karakter analizleri baslayacak burak ile ilgili.

şimalstar
11.12.2011, 23:03
bu akşamki maçın başlığını bulamıyorum:confused: