PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 13. Hafta | Sivasspor 2 - 2 Trabzonspor

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6

Cem Akyüz
01.12.2011, 22:47
yedek kadro falan anlamam.Bu sivas'a yenilmeyin kardeşim.Gidin vurun yenin gelin

oğ 61 efsanesi
01.12.2011, 22:48
[QUOTE=SivasSpor_58;1918168802]YENİÇERİLER AÇIKLAMA;
Fenerbahçe maçında yaşanan olaylar malumunuz. Yaşanan bu olaylardan sonra dik duruşumuzu devam ettirip, grup olarak bize yakışanın faaliyetlerimizi durdurmak olduğu kararına vardık.

İlk başlarda bizde ılımlı baktık olaya esnaf kazanır dedik. 1 maç olsun tahammül edelim esnaf para kazansın dedik. Bu düşünceler içinde dışarı çıktığımızda gördüklerimiz bizleri çileden çıkardı. Fener bayrağı asan esnaflar mı dersiniz yoksa iyi günde en kral Sivassporlu olan karaktersizlerin Fener ürünleriyle gezmesi mi dersiniz yoksa "Para yok" diyerek original Sivasspor ürünü almayıp Fenerium tırında ki ürünleri kapış kapış edenler mi dersiniz. Soruyoruz ey Sivassporlular sizin hiç mi zorunuza gitmedi? Hala parayı mı savunursunuz?

Tüm kamuoyuna samimiyetle konuşuyoruz ve Bizler utanıyoruz!

Sivasspor gol attı diye sevinen taraftarı dışarı atanlardan utanıyoruz!
Kendi sahamızda deplasman yaşamamıza sebep olanlardan, kombineleri satanlardan, kimliğinde Sivas yazıpta üzerlerine Fener forması geçirenlerden utanıyoruz!

Kendi memleketinin takımı için hiç birşey yapmayıpta söz konusu Fener olduğu zaman bir yerlerini yırtanlardan utanıyoruz!

Bizim ve diğer taraftar gruplarımızın pankartlarını söküp atanlardan utanıyoruz!

Bize 1 yıldır ön tellere pankart astırmayan ama Fener taraftarına sesini çıkarmayanlardan utanıyoruz!

Sivas'tan karabük'e giden 20 kardeşimize bilet verilmeyip dışarda bırakılırken Fenerlilere bilet verenlerden utanıyoruz!

Fener formasıyla stada girenlere tepki göstermeyip hala misafirperverlikten bahseden, biz tepki gösterdiğimizde onları savunan, tepki duyuları iflasa uğramış koyunlardan utanıyoruz!

Verdiği sözleri yerine getirmeyen, çifte standart uygulayan Emniyet Müdürü ve Emniyet Teşkilatından utanıyoruz!

Kısacası takımının arkasında durmayan ilk fırsatta satış koyan Sivas'lıyım diye geçinen herkesten utanıyoruz!

Utanıyoruz ve bu tarz insanlarla aynı safta görünmek yerine faaliyetlerimizi durdurup, tribünden çekilmeyi yeğliyoruz.

Biz tribüne çıktığımız günden beri şehirde rahat rahat dolaşamayan İstanbul yalakaları size sesleniyoruz artık serbestsiniz.
Bu güne kadar tribüne başka formayla gelemeyen İstanbul yalakaları sevinin gün sizin. Artık size tepki gösteren hatta yeri geldiğinde döven YENİÇERİLER faaliyetlerini süresiz olarak durdurmuştur. Sevinin gün sizin. Şehirde ki, camiada ki bu zihniyet değişmediği sürece YENİÇERİ çok sevdiği Sivasspor'undan uzak kalacak. Mutlu olun.

Bizler gibi düşünen, bu onurlu mücadelemizde bizlere destek olan herkese selam olsun.[/ZOR MAÇ OLABİLİR

oğ 61 efsanesi
01.12.2011, 22:50
yenİÇerİler aÇiklama;
fenerbahçe maçında yaşanan olaylar malumunuz. Yaşanan bu olaylardan sonra dik duruşumuzu devam ettirip, grup olarak bize yakışanın faaliyetlerimizi durdurmak olduğu kararına vardık.

İlk başlarda bizde ılımlı baktık olaya esnaf kazanır dedik. 1 maç olsun tahammül edelim esnaf para kazansın dedik. Bu düşünceler içinde dışarı çıktığımızda gördüklerimiz bizleri çileden çıkardı. Fener bayrağı asan esnaflar mı dersiniz yoksa iyi günde en kral sivassporlu olan karaktersizlerin fener ürünleriyle gezmesi mi dersiniz yoksa "para yok" diyerek original sivasspor ürünü almayıp fenerium tırında ki ürünleri kapış kapış edenler mi dersiniz. Soruyoruz ey sivassporlular sizin hiç mi zorunuza gitmedi? Hala parayı mı savunursunuz?

tüm kamuoyuna samimiyetle konuşuyoruz ve bizler utanıyoruz!

sivasspor gol attı diye sevinen taraftarı dışarı atanlardan utanıyoruz!
kendi sahamızda deplasman yaşamamıza sebep olanlardan, kombineleri satanlardan, kimliğinde sivas yazıpta üzerlerine fener forması geçirenlerden utanıyoruz!

kendi memleketinin takımı için hiç birşey yapmayıpta söz konusu fener olduğu zaman bir yerlerini yırtanlardan utanıyoruz!

bizim ve diğer taraftar gruplarımızın pankartlarını söküp atanlardan utanıyoruz!

bize 1 yıldır ön tellere pankart astırmayan ama fener taraftarına sesini çıkarmayanlardan utanıyoruz!

sivas'tan karabük'e giden 20 kardeşimize bilet verilmeyip dışarda bırakılırken fenerlilere bilet verenlerden utanıyoruz!

fener formasıyla stada girenlere tepki göstermeyip hala misafirperverlikten bahseden, biz tepki gösterdiğimizde onları savunan, tepki duyuları iflasa uğramış koyunlardan utanıyoruz!

verdiği sözleri yerine getirmeyen, çifte standart uygulayan emniyet müdürü ve emniyet teşkilatından utanıyoruz!

kısacası takımının arkasında durmayan ilk fırsatta satış koyan sivas'lıyım diye geçinen herkesten utanıyoruz!

utanıyoruz ve bu tarz insanlarla aynı safta görünmek yerine faaliyetlerimizi durdurup, tribünden çekilmeyi yeğliyoruz.

biz tribüne çıktığımız günden beri şehirde rahat rahat dolaşamayan İstanbul yalakaları size sesleniyoruz artık serbestsiniz.
bu güne kadar tribüne başka formayla gelemeyen İstanbul yalakaları sevinin gün sizin. Artık size tepki gösteren hatta yeri geldiğinde döven yenİÇerİler faaliyetlerini süresiz olarak durdurmuştur. Sevinin gün sizin. Şehirde ki, camiada ki bu zihniyet değişmediği sürece yenİÇerİ çok sevdiği sivasspor'undan uzak kalacak. Mutlu olun.

bizler gibi düşünen, bu onurlu mücadelemizde bizlere destek olan herkese selam olsun.
o gÜn ben de sİvastaydim. Sİvasspor taraftari fb İle bİrlİk olup ts alehİne tezahÜrat yaptilar.

SivasSpor_58
01.12.2011, 22:53
o gÜn ben de sİvastaydim. Sİvasspor taraftari fb İle bİrlİk olup ts alehİne tezahÜrat yaptilar.
Onlar Sivasspor Taraftarı Değil.. Onlar Fener Yalakaları..

oğ 61 efsanesi
istasyon denilen cadde de binlerce fbli vardı. gerçekten sivasspor adına çok üzücüydü.

uzundurukan bay
rotasyona gidilmeli bence, böylelikle yedekdeki oyuncularda maçlara hazır olmaları sağlanmış olur.

SivasSpor_58
01.12.2011, 22:55
istasyon denilen cadde de binlerce fbli vardı. gerçekten sivasspor adına çok üzücüydü.

aynen katılıyorum kardeşim bizim adımıza SKANDAL , UTANÇ VERİCİYDİ

oğ 61 efsanesi
01.12.2011, 22:55
esnaf esnaf dediler ben biliyorum o cadde hafta sonları zaten o kadar kalabalık oluyor. oraya gelen fbliler de öyle para falan bırakmadı benim gözlemlerimce

ESER
01.12.2011, 22:56
yedek kadro falan anlamam.Bu sivas'a yenilmeyin kardeşim.Gidin vurun yenin gelin

metriste sike cetesi davasından yatan ve bir baska cete davasından da hukum giymis baskanı olan bir takıma guvenmiyorum. dun paraya mac satan bugun sakatlamak ıcın de satıs yapar. lille ile tarihi bir mac oynamanın arifesinde kilit oyuncularımı boyle saibeli bir takımın karsına cıkarmam senol hocanın yerinde olsam. artık tape mape kayıt kuyut da yok .aynı kogusta kardes kardes yatıyorlar , azizle , cemille, sefil pulo ile. ayarı coktan vermislerdir bile.

SivasSpor_58
01.12.2011, 22:57
esnaf esnaf dediler ben biliyorum o cadde hafta sonları zaten o kadar kalabalık oluyor. oraya gelen fbliler de öyle para falan bırakmadı benim gözlemlerimce
orada yanılıyorsun Evet Bizim İçin SKANDAL ve UTANÇ VERİCİYDİ ama Esnaf Bayağı Para Kazandı..

FC-ST-PAULI-61
01.12.2011, 23:01
Sivasda Grosicki kesin yokmu?????

SivasSpor_58
01.12.2011, 23:13
Sivasda Grosicki kesin yokmu?????

maalesef yok..

leavemealone
01.12.2011, 23:29
@Sivassporlu

Senin gibi düsünen kac tane Sivassporlu taniyorsun?

Cem Akyüz
01.12.2011, 23:51
metriste sike cetesi davasından yatan ve bir baska cete davasından da hukum giymis baskanı olan bir takıma guvenmiyorum. dun paraya mac satan bugun sakatlamak ıcın de satıs yapar. lille ile tarihi bir mac oynamanın arifesinde kilit oyuncularımı boyle saibeli bir takımın karsına cıkarmam senol hocanın yerinde olsam. artık tape mape kayıt kuyut da yok .aynı kogusta kardes kardes yatıyorlar , azizle , cemille, sefil pulo ile. ayarı coktan vermislerdir bile.

Yedek kadro derken yani sahaya kim çıkarsa çıksın maçın önemini bilsin ona göre oynasın anlamında yazdım Abi

ESER
01.12.2011, 23:59
Yedek kadro derken yani sahaya kim çıkarsa çıksın maçın önemini bilsin ona göre oynasın anlamında yazdım Abi

olay o zaten renkdas. bizim yedek kalitemizde bir takım.bunlara guven olmaz hemserim. dune kadar fenerium urunleriyle ile idmana cikan adamlar bunlar. bu sene de fener sayesinde yine para yapma sansları var. malum onlarda haklı kendi acilarından, en nihayetinde ticaret yapıyorlar. esnaf adamlar. :) o yuzden temkinli olmak lazim.

Necmi6161
02.12.2011, 00:01
artık şu eren ve sercanı 11 de başlat be hocam, tam zamanı. bi izleyelim şu çocukları a2 de harikalar yaratıyorlar

FC-ST-PAULI-61
02.12.2011, 00:03
Ne sercan ve ereni hazirlik Maci mi bu? sixvaslilar hamsileri ezecegiz falan diyorlar yine plaka yapmak lazim.

sessizkral_1
02.12.2011, 00:04
grosicki sivasın erman la birlikte en önemli oyuncusu.onun olmaması önemli.

bana göre sivas maçını kazanamamak önemli değil.telafi edilir bu ligde.lille maçı önemli.o yüzden ben henruqie yi görmek istiyorum saparayı görmek istiyorum

Necmi6161
02.12.2011, 00:06
Ne sercan ve ereni hazirlik Maci mi bu? sixvaslilar hamsileri ezecegiz falan diyorlar yine plaka yapmak lazim.

oyuncuları dinlendirmek lazım , ne diyorlarsa desinler , iş sahada bitiyor.

lille maçı çok daha önemli. bu eren ve sercanı süs eşyası olarak almadık heralde ? tam zamanı şuan .

sessizkral_1
02.12.2011, 00:09
malesef eren kadroya alınmadı.

Oğuzhan
02.12.2011, 00:11
Erken gol bulmamız lazım, deplasmanda erken gol bulursak çok rahat maç çıkarıyoruz. Açık alanlarda çok iyi işler yapıyoruz ama geçen hafta kapanan büyük takım (!) Beşiktaş gibi takımlara karşı çaresiz kalıyoruz bir Q7 yok bizde malesef çekti aldı maçı son dakikada bugün de.

Helvacı61
02.12.2011, 00:14
Grosicki,Eneramo,Rasmussen ve Kıvanç Gibi Çok Önemli Eksiklerimiz Var..
en büyük eksiğiniz aziz babanız:D ve sağ kolu başkanınız. sahi onlar nerde

sametaydin
02.12.2011, 00:14

Sivasa kimler götürüldü biliyorsan liste halinde yazman mümkün mü?

lazzz61
02.12.2011, 00:16
sivasın en tehlıkelı futbolcusu hayrettın yerlıkayaa :))) bızım futbolcularımızı onun gazabından korusunn Alahımm takımı sıradan sakatlayabılecek kapasıtede bir futbolcu yada kasap mı desem

FC-ST-PAULI-61
02.12.2011, 00:17
Alanzinho yine her Topu kaybeder.
Duran Toplari Adrian kullanmasin Alanzinho gibi Topu kaldiramiyor.
Volkan Sen 90 Dakika oynasin artik !!!

Necmi6161
02.12.2011, 00:19

buyur burdan yak :)

yani sercan kadroya alınıyorda, göstermelik alınıyor :) oyuna falan girdiği yok.

Ahmet Öztürk
02.12.2011, 00:26
Takımımızın Seyahat Kadrosu:

Adrian, Onur, Zeki, Giray, Serkan, Pawel Brozek, Halil, Cech, Sapara, Glowacki, Mustafa, Henrique, Ferhat, Barış Ataş, Volkan, Alanzinho, Zokora, Tolga, Burak, Aykut

DeAgLeMaNyAq
02.12.2011, 00:38
Kadrodan 2 kişi tribüne çıkacak. Biri muhtemelen Barış Ataş olur diğer oyuncu ise Volkan, Sapara veya Pawel'den biri olabilir...

yatara
02.12.2011, 00:44
Onur artik oynamasi lazim

fırtına89
02.12.2011, 00:45
geçen sezon bittiğinde çok önemli maçtı bu sezon biri Eskişehir biri Sivas.ama şu durumda Lille maçı bin kat daha önemli ve değerli.bjk maçında takım yorgundu rotasyona gitmemiz lazım özellikle gol yollarında yeniden etkin olamassak işimiz zor.

Cihan-Ucar
02.12.2011, 00:45
Kadrodan 2 kişi tribüne çıkacak. Biri muhtemelen Barış Ataş olur diğer oyuncu ise Volkan, Sapara veya Pawel'den biri olabilir...

Bence digeri Zeki olur evet cezayi yeriz ama Onur kadroda olmali bence ilk 11de bile olmali. yoksa cok fazla mac eksigi olur yavas yavas oynamali

.....
02.12.2011, 01:28
Hocanın bu altyapıdan oyuncu oynatma mevzusu çok canımı sıkıyor. Başka oyuncu yok mu nedir bu Zeki merakı ya. Zaten Onur ile Tolga var. Ceza mı önemli maçı kazanmak mı?

Sefa
02.12.2011, 01:31
Hocanın bu altyapıdan oyuncu oynatma mevzusu çok canımı sıkıyor. Başka oyuncu yok mu nedir bu Zeki merakı ya. Zaten Onur ile Tolga var. Ceza mı önemli maçı kazanmak mı?

Tamam bende saçma buluyorum ama Ömer maçı çevirecek oyuncu mu var kulübede. Zaten oyuna girecek 3 kişi belli. 1'i 60. dakika diğer ikisi 85'ten sonra oyuna girecek. Bunlar da belli kişiler sakatlık olmazsa.. Yedek kulübemiz zengin olsa zaten yapmaz bunu Hoca..

Turan AKYILDIZ
02.12.2011, 09:19
vay be ben neler görüyorum..takımımızın bugün maçı var hemde hiçte sevmediğimiz szivazla ama maç başlığına ilgi yok....helal olsun federasyon futbolumuzu bu hale getirdiniz ya....ne büyük bir taraftar topluluğuyuz ki takımımızın maçı var ama kimse ilgilenmiyo herkes alavere dalaverelerin sonu ne olacak diye şike soruşturması başlığında...başarılar trabzonsporum..senin bu kirli arenada verdiğin alın terinli mücadelen yeter...

Tolga_61
02.12.2011, 11:10
Bu sene bu takım hedefine ulaşamazsa en büyük neden bence sürekli aynı kadro üzerine yüklenilmesi ve gençlere fırsat tanımadan alternatif oluşturulmaması olacak. Dünyanın birçok büyük kulübü 18-19 yaşındaki gençlere önemli maçlarda bile yer verebilirken.Biz milli takıma seçilen gençlerimizin kadroya girememesini konuşuyoruz.Çok acı...

Tahir61
02.12.2011, 11:12
bugun de verilmeyen goller bekliyorum

Mehmet Ç.
02.12.2011, 11:40
Öyle bir hal aldiki..

Maclara heycan duymuyorum daha..

Besiktas macina bile mac sabahi ilgi duymaya basladim..

Sivas maci hic ilgimi cekmiyor :S Baslikda tartisma konusuda yok..

Lille maci var aklimda kac gündür :D 5 gün kaldi :D

Semra
02.12.2011, 11:46
Şligi maçı öncesi aklımızı bu maça vermek güç hele ki marka değeri tavan yapmış güzide ligimizde!!!
Mersin maçı gibi zor geçebilir inşallah 3 puanı alırız, almazsak önemli mi artık bu ligi eskisi kadar önemsemiyorum...
Takımımıza başarılar dilerim, inşallah kaza bela sakatlık olmaz.

Ömer Faruk61
02.12.2011, 11:51
Hava kaç derece Sivasta acaba?

Punisher-61
02.12.2011, 12:04
Hava kaç derece Sivasta acaba?

Aksama -7 derece olacak.. Az önce hava durumuna baktim

Asi Çaykaralı61
02.12.2011, 12:07
Karadeniz Fırtınam Lille provasında
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=103003

Ömer Faruk61
02.12.2011, 12:11
Aksama -7 derece olacak.. Az önce hava durumuna baktim

İnşallah sıkıntı olmaz.Sakatlık,Hastalık filan..:(

TSelif
02.12.2011, 12:13
Satılmışşehir gibi bu şikecileri de yenmek gerek :)

Asi Çaykaralı61
02.12.2011, 12:23
Onur artik oynamasi lazim

Tolga'yı dinlendirmek amaçlı sadece şu anda Onur benim düşüncem oynayabilir Tolga çok iyi gidiyor şu anda MaşALLAHı var

SADECETRABZON61
02.12.2011, 12:31
Volkan zaten şampiyonlar ligi maçında oynamıcak bu adam neden oynatılmıyor anlamıyorum inş Şenol hocam Bjk maçındaki gibi bizi deli etmez.

magicyattara
02.12.2011, 12:39
Şikeciler maça var güçleriyle asılacaktır..oyunu boşlamazsak bu sivası yeneriz..kadroları kötü..

.....
02.12.2011, 13:13
Mutlaka 3 puan almalıyız. Seneye tekrar Şampiyonlar Liginde olmak istiyorsak bu maçı kazanmalıyız.

Bilâl ÇOBAN
02.12.2011, 13:20
Söylemeye çekiniyorum ama artık Onur kaleye geçmeli. Tolga'ya can feda lakin, çok top sektirdi bjk maçında. Az biraz mola versin derim ben.

Akif Gür
02.12.2011, 13:22
Söylemeye çekiniyorum ama artık Onur kaleye geçmeli. Tolga'ya can feda lakin, çok top sektirdi bjk maçında. Az biraz mola versin derim ben.

şenol hocanın onur'u kupa malarında oynatacağını tahmin ediyorum..kupa maçları dışında forma şansı bulması çok zor gibi..

hüseyin1975
02.12.2011, 13:26
Allah Trabzonsporumun yardimcisi olsun, Insaallah kazaniriz. Devre arasina kadar Puan kaybina fazla tahamülümüz kalmadi artik.

.....
02.12.2011, 13:30
Tamam bende saçma buluyorum ama Ömer maçı çevirecek oyuncu mu var kulübede. Zaten oyuna girecek 3 kişi belli. 1'i 60. dakika diğer ikisi 85'ten sonra oyuna girecek. Bunlar da belli kişiler sakatlık olmazsa.. Yedek kulübemiz zengin olsa zaten yapmaz bunu Hoca..

Volkan , Henrique , Adrian , Pawel gibi oyuncularımız var. Hepsini geçtim şu Sercan ya da Eren'i otuttursa oraya ne olur. İki farkla önde olduğumuz maçlarda girsin oyuna oynasın uşaklar. Superligin hafası farklı olur A2 ye benzemez.

Şenol Hocanın bu yönünü sevmiyorum. Bırak ceza yiyelim ama bir oyuncu kazanırsak daha fazlasını elde etmiş oluruz.

Ünal Cumhur
02.12.2011, 13:31
ligde vitesi boşa aldık ama önemli bir maç 3puan ilaç gibi gelir. daha gs ve fb maçımız var kalan 5 lig maçımızda bunu kesin kazanmalıyız. lille maçınada moral motivasyon olur

Uğur Kalyoncu
02.12.2011, 13:35
Sapara inşallah bugün doğru yerde oynatılır ve kalitesini artık gösterir.

Burçak
02.12.2011, 13:39
http://trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/9042-7M4Y6I7K.jpg

Kapılar 17.30'da açılacak

Ömer Faruk61
02.12.2011, 13:58
TRABZONSPOR’UN MUHTEMEL 11'i
Tolga, Serkan, Glowacki, Giray, Cech, Zokora, Adrian, Sapara, Volkan, Burak , Henrique

tarsus
02.12.2011, 14:02
onur bugün kaleye geçmeli en azından üzerindeki pası atması için iyi olur.burak,zokora ve halil kesinlikle dinlendirilmeli.pawel için son şans maçlarından biri olabilir.forvette henrique kendini göstereceği ve gol atacağı bir maç olarak görüyorum

jacek cyzıo
02.12.2011, 14:07
bu maç enaz bjk maçı kadar önemli

FC-ST-PAULI-61
02.12.2011, 14:19
Tolga, Serkan, Glowacki, Giray, Cech, Zokora, Adrian, Sapara, Volkan, Burak , Henrique
Keske böyle oynasak ama hic sanmiyorum.

Erdem Keser
02.12.2011, 14:34
Sapara kalitesindeki bir adamın bize tek başına maçlar alması gerekirdi şu zamana kadar.Ya gerçekten sakat yada hoca kafasında sildi.

SEDAT
02.12.2011, 14:44
* Hiç umudum yok açıkçası sivas umrumda değil niye oynandığını anlayamadığım bir maç , Şampiyonlar liginde üst tura çıkma ihtimali olan bir maç öncesi bu maç vatan hainliğinden başka bişey değildir...

cahana
02.12.2011, 14:50
içimde bir gram heves yok bu maça karşı

Nihat Güneş
02.12.2011, 15:22
Zokorayı çıkarıp yerine Alan'i koyarsak tam olur.

Cafer Bulur
02.12.2011, 15:30
* Hiç umudum yok açıkçası sivas umrumda değil niye oynandığını anlayamadığım bir maç , Şampiyonlar liginde üst tura çıkma ihtimali olan bir maç öncesi bu maç vatan hainliğinden başka bişey değildir...
Gelecek sezonda sampiyonlar liginde olmak istiyorsak ki istiyoruz cikip bu maci kazanmaliyiz.

Ben sampiyonlar liginde üst tura cikamazsak degil gelecek sezonda sampiyonlar liginde olamazsak takimi elestiririm,böyle de olmali.

Ahmet KESKİN
02.12.2011, 15:40
acıkcası bugünkü macdan hiç umutlu edilim... aklımı alamıyorum lille macından bir türlü...

Turgay Atalay
02.12.2011, 15:41

Bu kadronun yenilme ihtimali yüzde yüze yakın. Şenol Hocanın kafasında Zokora-Sapara-Adrian orta sahası varsa çok yanılır, Antalya maçı gibi kovaya döneriz...Ne Sapara ne de Adrian geri gelemez, Zokora ise zaten yorgun.Bence Aykut gerekli orta sahaya.

Bence

-----------------Tolga-------------------

Mustafa------Giray------Glowacki-----Cech

-----------Zokora----Aykut-------------

-----------------Adrian(Sapara)-----------

---Serkan------------------------Volkan

-----------------Burak-------------------

veya

-----------------Tolga-------------------

Serkan------Giray------Mustafa-----Cech

-----------Zokora----Aykut-------------

-----------------Adrian-----------------

---Volkan------------------------Henrique

-----------------Burak-------------------

şeklinde olmalıdır.

Cafer Bulur
02.12.2011, 15:46
Bence de aykut bu macta mutlaka forma sansi bulmali.

Sapara A2 takiminda bile bekleneni veremedi,bence de bu macta oynatilmasi hata olur.

Diri bir kadroyla sahada olmaliyiz,attigimiz zaman maci kazanmaliyiz.

DeAgLeMaNyAq
02.12.2011, 15:50
Önceki sayfalarda Grosicki oynamayacak yazılmıştı ama medyadaki bütün muhtemel 11'lerde kadroda yer alıyor nasıl iş?

Cafer Bulur
02.12.2011, 15:58
Ben colman in kadroda olmamasini da anlamis degilim.

Oynatilmasa bile neden yedekte tutulmadi?

Oruç
02.12.2011, 16:00
Sapara, Volkan falan deniyorda, adamların ayakta duracak halleri yok ki. Bunlar çalışmıyor mu ben anlamıyorum. Colman-Zoko her maç koşuyor da koşuyor 90 dakika ama adamlarda sanki bir çift daha ciğer var. Hayranım kondüsyonlarına.

Sibel
02.12.2011, 16:09
İçimde bir gıdım heyecan yok şuanlık. Başarılar Fırtınam...

Cafer Bulur
02.12.2011, 16:15
İçimde bir gıdım heyecan yok şuanlık. Başarılar Fırtınam...
Yapmayin etmeyin yenersek 2.lige yükselecegiz bu firsat kacmaz ligi bu kadarda bos görmeyin.

Sampiyonlar liginde olmanin sartidir ligde basarili olmak.

Eren Karaahmetoğlu
02.12.2011, 16:18
Sapara, Volkan falan deniyorda, adamların ayakta duracak halleri yok ki. Bunlar çalışmıyor mu ben anlamıyorum. Colman-Zoko her maç koşuyor da koşuyor 90 dakika ama adamlarda sanki bir çift daha ciğer var. Hayranım kondüsyonlarına.

Volkan Mersin maçında 10 dakika oynamasına rağmen çok hırslı ve diri gözükmüştü bana.

Bugünkü oyunuyla artık formayı alacağına inanıyorum.

CEMEFKER
02.12.2011, 16:44
Bu maçın üzerinde öyle uzun uza diye konuşmaya gerek bile yok aslında. Bu maçın arefesende Trabzonspor tarihinin belki de en önemli maçı var....Bir üst tura çıktığımız zaman ekonomik olarak uçuşa geçeriz. Sivaspor karşısında aslında hangi onbirin, kimin çıktığının da aslında önemi yok. Sahaya kim çıkarsa çıksın aklının yarısının önündeki ilk maçta olduğu bir gerçek. Onun için şu çıkmış , bu oynamış fazla fark etmez. Lille maçı için kritik oluşturacak adamların dinlendirilmesi en akıllı iş olur.

sessizkral_1
02.12.2011, 16:49
Yapmayin etmeyin yenersek 2.lige yükselecegiz bu firsat kacmaz ligi bu kadarda bos görmeyin.

Sampiyonlar liginde olmanin sartidir ligde basarili olmak.

abartmıyorum formayı sahaya koy play-off grubuna girer.

benim için lille maçı çok daha önemli.

Mustafa Demir
02.12.2011, 16:51
bugun mac vardi dimi...

ma80
02.12.2011, 16:53
cuma maçı...galibiyet beklemiyorum.

Sapara umarım kendini gösterir artık bu adamda yetenek var Henrique'de öyle.

Cafer Bulur
02.12.2011, 16:55
abartmıyorum formayı sahaya koy play-off grubuna girer.

benim için lille maçı çok daha önemli.
Lille macinin cok daha önemli oldugu konusunda hemfikiriz.

Yalniz ligde asiri puan kaybettik bu acidan bu aksamki mac büyük önem tasiyor.

Play-offa büyük ihtimal girecegiz yalniz puan farkiyla ya da rakiplerle esit girmek varken neden puan kayiplarini hos görelim?

amasya0561
02.12.2011, 16:56
Gelecek sezonda sampiyonlar liginde olmak istiyorsak ki istiyoruz cikip bu maci kazanmaliyiz.

Ben sampiyonlar liginde üst tura cikamazsak degil gelecek sezonda sampiyonlar liginde olamazsak takimi elestiririm,böyle de olmali.

evet bencede önemli bu sene şl de oyna seneyede şl de olma yada ilk 4 te olma
ve yahut liderle aranda baya bir puan farkı olsun. tur atlarsak tarihi bir başarı olur ama devamıda olması gerekmezmi

TheCrow
02.12.2011, 16:58
Mersin maçı gibi yorulmadan kazanmayı düşünürsek işimiz zor, o mantıkla öne geçsek bile koruyamayız.

Cafer Bulur
02.12.2011, 17:01
Mersin maçı gibi yorulmadan kazanmayı düşünürsek işimiz zor, o mantıkla öne geçsek bile koruyamayız.
Sivas gecen sezona göre cok daha diri bir takim isimiz öyle ya da böyle zor olacak.

Bu macin favorisinin sivasspor oldugunu rahatlikla söyleyebiliriz.

E. Okan Bülbül
02.12.2011, 17:19
Onur

Serkan Giray Mustafa Ferhat

Aykut

Sapara Adrian

Volkan Henrique (Pawel)
Burak

Madem rotasyon yapılacak böyle olması gerekir bence. Sivas bizim dengimiz değil bu kadro yeter onlara.Ayrıca pawelle burak henriqueden daha yararlı olur diye düşünüyorum.

Murathan
02.12.2011, 17:20
Ben de galibiyet beklemiyorum açıkçası :(

Sibel
02.12.2011, 17:22
Herkesin beklediği galibiyet gelmiyor, kimsesin beklemediği gelir umarım.:)

ersin1987
02.12.2011, 17:44
macı kazanalımda kimin oynadığı önemli değil önemli olan trabzonspor

Tahir61
02.12.2011, 17:56
şerefsizler elmanderin cezasını bir maça indirdiler bizim celustka ne oldu.adamlar şikeyi serbest bırakırken kırmızı kartı da kaldırıyorlar.

Sefa
02.12.2011, 17:57
Rahat vururuz..

buserkan61
02.12.2011, 17:57
arkadaslar bugun sıvası 2-1 yenerız dıye dusunuyorum.gol yemeden kapatırsak super olur moral olur.basarılar trabzonum.

SivasSpor_58
02.12.2011, 18:06
Eveet En Sevdiğim Cuma Günü Sivassporumun Trabzonspor ile maçı var İnşallah Kazanacağız Deplasman Yenilmezliğinize Son Vereceğiz Grosicki Eneramo Rasmussen ve Kıvanç olmasada..

Oğuzhan
02.12.2011, 18:07
Yok efor falan bunların hepsi hikaye, bahane. Beş günde yorgunluk falan kalmaz kimse birbirini kandırmasın. Çıksınlar aslanlar gibi mücadele etsinler sahada son damlasına kadar. Mücadele etsinler, kazanamasalar da sorun yok ama yürüye yürüye kaybedip de aklımız ordaydı falana getirirlerse işi ayıp ederler.

Ilelioglu
02.12.2011, 18:09
Herkesin beklediği galibiyet gelmiyor, kimsesin beklemediği gelir umarım.:)

Kayseri ve Gaziantep maclari öncesi beklenti: Puan kaybederiz..
Besiktas maci öncesi: Kesin kazaniriz...
Sivas maci öncesi: Kaybederiz...

Bende diyorumki kesin kaybederiz! :)

..

Ilelioglu
02.12.2011, 18:11
Eveet En Sevdiğim Cuma Günü Sivassporumun Trabzonspor ile maçı var İnşallah Kazanacağız Deplasman Yenilmezliğinize Son Vereceğiz Grosicki Eneramo Rasmussen ve Kıvanç olmasada..

Neden yoklar ki?

sessizkral_1
02.12.2011, 18:13
colman sakatmış.umarım ciddi birşeyi yoktur.

FC-ST-PAULI-61
02.12.2011, 18:13
Sivasli Kardes Grosickinin olmadigi nerde yaziyo acaba?
Ben bulamadin öyle bir haber yok.

hos_cocuk61
02.12.2011, 18:16
____________Tolga(Onur)

Serkan____Giray___Glowacki____Cech

__________Sapara___Zokora

Volkan________Alanzinho_______Halil

______________Burak

Ilelioglu
02.12.2011, 18:18
Bence ilk 11 söyle olmali...

--------------------Tolga-------------------

Serkan-----Mustafa---------Giray------Ferhat

--------Aykut-------Zoko------Colman-------

--------------------Adrian-------------------

---------Burak-----------------Henri---------

Badaloğlu
02.12.2011, 18:20
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=34196&page=5

Arkadaşlar bu başlığa gereken önemi verelim lütfen. Son şansımız Cumhurbaşkanının bu yasayı veto etmesidir... Yoksa geçmiş olsun...

Berat Akçay
02.12.2011, 18:20
Puan kaybedebileceğimiz maç .Lille macı daha önemli

SivasSpor_58
02.12.2011, 18:21
Neden yoklar ki?

Sakatlar..

SivasSpor_58
02.12.2011, 18:24
Sivasli Kardes Grosickinin olmadigi nerde yaziyo acaba?
Ben bulamadin öyle bir haber yok.

Sakatlar.. Grosicki ve Kıvanç yetiştirilmeye çalışılıyor.. yeni aldığım haber..

SAFA
02.12.2011, 18:36
Trabzonspor ilk 11'imiz:Tolga, Serkan, Glowacki, Giray, Cech, Zokora, Adrian, Sapara, Volkan, Burak , Henrique

Ezer geçeriz.

Yasin Altuntas
02.12.2011, 18:37
Ilk Onbir belli oldu:

TOlga
Serkan
Giray
Glo
Cech
Zokora
Sapara
Adrian
Volkan
Henrique
Burak

SAFA
02.12.2011, 18:37
Hoca bu maçı bayağı önemsiyor.

anth
02.12.2011, 18:39
Güzel kadro, şahsen ben beğendim:)

FC-ST-PAULI-61
02.12.2011, 18:39
-------------------------tolga------------------
serkan-------giray---------------glo-----cech------
volkan-------zokora--------sapara---------adrian-----
----------------burak--------henrique--------------

Insallah böyledir 4-2-3-1 bence iyi degil.Alanzinhonun oynamamasi cok iyi.

Necmi6161
02.12.2011, 18:40
şükür en azından adrian ve volkanla başladı.

Sefa
02.12.2011, 18:42
Sapara sıkıntı yaratır keşke Aykut oynasaydı..

FC-ST-PAULI-61
02.12.2011, 18:43
Sivasin onbiri belli oldu mu?

Erbay
02.12.2011, 18:43
Haydi Volkan ve Henrique işte size fırsat.

Murathan
02.12.2011, 18:46
Çok güzel kadro be :)

Salih Edip
02.12.2011, 18:48
Güzel kadro , özellikle volkanın bütün lig maçlarından 90 dk oynaması lazım sakatlık vs birşey yoksa , öyle düşünüyorum.

Sefa
02.12.2011, 18:48
Sivas'ın kadrosu belli değil mi ?

Ilelioglu
02.12.2011, 18:49
Hoca bu maçı bayağı önemsiyor.

Aynen cünkü haftaya gayse maci var ki o mac cok cok önemli. Benim icin bir ayri önemli.

..

alfadog61
02.12.2011, 18:50
aykut bu macta oynamicakta hangi macta oynicak

Sibel
02.12.2011, 18:53
O zaman diyorum ki sıra sende Henrique. Yaz gollerini göster kendini!

sessizkral_1
02.12.2011, 18:55
süper kadro henruqie den süpriz patlama bekliyorum

Mehmet Cihan Kocaman
02.12.2011, 18:56
Tolga - Serkan - Giray - Glo - Cech - Zokora- Adrian - Volkan - Sapara - Burak - Henrique

güzel kadro :)
Yanılmıyorsam ilk defa burak-henrique beraber 11'de??

ysfshn
02.12.2011, 18:58
ya bizde şu an 77. ve 204.taraftar kanalı yok sizinde öyle mi?

Osman Yavuz
02.12.2011, 18:58
Tolga - Serkan - Giray - Glo - Cech - Zokora- Adrian - Volkan - Sapara - Burak - Henrique

güzel kadro :)
Yanılmıyorsam ilk defa burak-henrique beraber 11'de??
Benfica maçında oynamışlardı.

sametaydin
02.12.2011, 18:59
Ohh be bana göre en doğru olanı yaptı şenol hoca. Belki takım çok kötü oynayacak ve yenileceğiz ama en azından bazı oyuncularımızı dinlendirmiş olacağız bu iyi oldu. Bu maçtan skor olarak bi beklentim yok. Bazı oyunculardan iyi performans bekliyorum.

İlerleyen dakikalarda aykutla zokora değişebilir. Diğer oynayaman oyuncularımızı da görebiliriz umarım.

sametaydin
02.12.2011, 19:00
ya bizde şu an 77. ve 204.taraftar kanalı yok sizinde öyle mi?

Bende 77 yok 204 var. Taraftar paketi benimki.

Batuhan
02.12.2011, 19:01
Yedekler kim acaba?

Ilelioglu
02.12.2011, 19:01
Colman'siz bakalim nasil oynuyoruz..:)

ysfshn
02.12.2011, 19:02
benimde taraftar paketi ama 204 gözükmüyo listeden silinmiş gibi

Horispin
02.12.2011, 19:03
saparanın artık bir şeyler yapması lazım

Serdar Ersoy
02.12.2011, 19:04
Colman'sız Trabzonspor'u merak ediyordum, bu kadro meraklarımı gidericektir.

İlk yarı gol bulur, ikinci yarının son dakikalarını rahat bir şekilde izleriz diye düşünüyorum...

Bülent AKBULUT61
02.12.2011, 19:06
güzel bir kadro sevindim Teşekkürler ŞENOL hocam

Chiko
02.12.2011, 19:07
En cok Onur'a üzüldüm....

Sefa
02.12.2011, 19:08
Sivasspor: Borjan, Murat Akca, Navratil, Hayrettin, Kadir, Cerny, Faty, Ugur Kavuk, Erman, Grosicki, Pedriel Suarez..

ophius
02.12.2011, 19:08
ankaragücü maçında saparayla ortasaha rezaletti...o maçtan ders alınmadı demekki aykutun olması gerekiyor

Sacit
02.12.2011, 19:10
Korcan nerde Korcan !

Oğuzhan
02.12.2011, 19:11
Sapara denen adamı hayran izlerdim Ankaragücünde oynarken, bizde fırsat bulduğunda neden böyle kötü oynuyor anlamıyorum. Umarım bu maç kendini kanıtlayabilir.

Sefa
02.12.2011, 19:11
Yedekler: Zeki, Mustafa, Aykut, P. Brozek, Ferhat, Alanzinho, Halil..

zafer6161
02.12.2011, 19:13
2-1 yeneceğiz,,maç sonu burdayım,,gol henri ve burak,ama ilk golü sivas atar ;)

Hürgün Aygün
02.12.2011, 19:15
Ünal Hoca:Burdan da Mecnun Başkan'a selam söyleyelim.Şehir onu özledi...

anth
02.12.2011, 19:15
Ünal Hoca, Mecnun başkana selam söyledi, şehir onu özledi dedi....

bordo08
02.12.2011, 19:17
Çok ofansif bir kadro olmuş zokoranın canı çıkar ..

Aykut oynamalıydı bence orta sahada...

Muhammed
02.12.2011, 19:22
Çok güzel kadro bence. Volkan, Henrique ve Sapara için büyük fırsat. Bugün çıkıp göstersinler kendilerini.

pReN@_61
02.12.2011, 19:28
Beyler finduk var midu ? :)

Badaloğlu
02.12.2011, 19:31
BMN-Tokat ekibinin lideri Kamil hocamızdan hepinize Sivas'dan selamları var. Yolculukları iyi geçmiş, akşam olunca biraz soğuk varmış Sivas'ta. Yani ''biraz'' diyorsam siz anlayın bozkır soğunu :) İçerdeymişler, keyifler yerinde. İnşaallah maçtan sonra 3 puanı alarak mutlu bir şekilde evlerine dönerler.

Nihat Güneş
02.12.2011, 19:32
Tek ortasahamız var farkında mıyız? Bknz.Antalya maçı.

Chiko
02.12.2011, 19:32
Tek ortasahamız var farkında mıyız? Bknz.Antalya maçı.
Katiliyorum. Aykut oynamasi lazimdi.

Murathan
02.12.2011, 19:33
Aykut oynamalıydı bence de...

Yunus Danışmaz
02.12.2011, 19:33
kadro o kadar fena değil ama defansif açıdan sıkıntı çekeriz gibime geliyor.. sapara nın zokora ya yardım etmesi lazım fazlasıyla. etmezse işimiz zor...

hodlu
02.12.2011, 19:34
Maçı kazanmamız lazım.Umarım kazanırız.............

bordo08
02.12.2011, 19:35
Gene biri kendi sahasından topu alıp direk kaleye giderse şaşırmyacağım..

Orta saha bomboş bu kadro antalya maçında hüsrana uğratmıştı..

yektakurtulus
02.12.2011, 19:35
insallah sapara defans yapmayi unutmaz

Fatih ÇOLAK
02.12.2011, 19:36
Bu akşam patlayan patlayana olur mu? :D

Sapara, Volkan, Adrian, Henriqe :D

Nihat Güneş
02.12.2011, 19:36
HEm Zokorayı dinlendirmiyoruz aksine adamın üstüne yük üzerine yük bindiriyoruz. İnşallah Sapara Volkan ve Henrique kendilerini göstermek maksadıyla defansa da yardım ederler, aksi halde işimiz gerçekten zor.

TAbii ŞEnol Hoca maçı ilk yarı da koparmak düşüncesiyle de böyle bir 11 çıkarmış olabilir :)

Telha TANYILDIZI
02.12.2011, 19:37
Benfica maçında oynamışlardı.

7 dakika mı oynadılar :)

Telha TANYILDIZI
02.12.2011, 19:38
Bu akşam patlayan patlayana olur mu? :D

Sapara, Volkan, Adrian, Henriqe :D

elimizde patlamaasında

Ertan1982
02.12.2011, 19:39
Kadro fena degil.Aykut olabilirdi.Adrian icin cok önemli bir hafta ya hero ya mero.Baska sansi yok.

fincher
02.12.2011, 19:39
Uh kadroya bak.Çok sürpriz oldu.Henrique,Sapara,Adrian,Burak,Volkan aynı anda kadroda.Sıkıntı yaşayabiliriz?...Colmanda kaçırdığım bişey yok dimi,18 de yok?

hodlu
02.12.2011, 19:42
En cok Onur'a üzüldüm....

Hayırdır arkadaşlar sıkıntılı bir durummu var............

Muhammed Ayaz
02.12.2011, 19:42
bu 11 ile ilk yarıda gol bulamazsak işimiz çok zor ilk yarıda öne geçip 2. yarıda daha az eforla korumamız gerekiyor yani minimum efor maximum kazanç :D

h@msi61
02.12.2011, 19:45
Senol hocam yine korkaklik yapmis!

Ogün YAZICI
02.12.2011, 19:47
orta saha skandal.bu düzenle çıktığımız son maçta antalya rezil ediyordu bizi...

Oğuzhan
02.12.2011, 19:47
Senol hocam yine korkaklik yapmis!

Korkaklık derken ?

Tariz mi var yoksa gerçekten mi yazdınız :)

Bütün oyuncularımız ofansif özellikli yoksa :)

werg
02.12.2011, 19:48
Sıkıntılı bir durum yok kadroya giremedi diye yazılmıştır büyük ihtimal.Yedek olarak Zeki var kadroda

Royal Heart
02.12.2011, 19:48
Ünal Hoca gerçekten ''Mecnun Başkan özlendi...'' ifadesini kullanmuşsa, buna hiç gerek yoktu.
Ha bu arada bugün iyi başlar, maçı domine edip kazanırız ;)

h@msi61
02.12.2011, 19:50
Korkaklık derken ?

Tariz mi var yoksa gerçekten mi yazdınız :)

Bütün oyuncularımız ofansif özellikli yoksa :)

Burda bazi sivri zekali arkadaslarimiz Senol hocayi skca korkaklikla sucluyor da, ben de kadroyu gorunce onlari andim sadece...

Samet Yildirim
02.12.2011, 19:51
Kadro güzel yeneriz...

tamuğ yamtar
02.12.2011, 19:51
Enteresan bir kadro. Hayırlısı artık.

Fark ta atabiliriz, cok zor durumlara da dusebiliriz.

Oğuzhan
02.12.2011, 19:52
Burda bazi sivri zekali arkadaslarimiz Senol hocayi skca korkaklikla sucluyor da, ben de kadroyu gorunce onlari andim sadece...

Takılma abi onlara Tolga'yı beğenmeyenler bile var burada kaleci değil diyecek adam utanmasa Tolga için. Rezillik :eek:

Chiko
02.12.2011, 19:53
Hayir abi, öyle sikintili durum yok.. Oynamasini bekliyordum ama kadroya bile alinmadi.
Tam Onur'luk macti.
--

Spikerler Pawel Grosicki diyor, bu adamin ismi Kamil degil miydi?

SEDAT
02.12.2011, 19:53
* Arkadaşlar Taka'ya gelen cezayı gördünüz milleti zora sokmayın lütfen ,burası ilaç arama yeri değil , biliyorum ceza gelirse elinizi cebinize kesin atarsınız da !! uyarayım dedim ...

shagrath61
02.12.2011, 19:55
Antalya maçındaki gibi sorun yaşamayız umarım...

Birader ne desem bilemedim.. Allah razı olsun cok saolasın :))

Telha TANYILDIZI
02.12.2011, 19:55
yardıma muhtaç biriyim ben

Mira_61
02.12.2011, 19:56
Keşke bir yardım eden çıksa.:(

hodlu
02.12.2011, 19:57
Ne alaka Beyaz forma üstüne Mavi şort.Yahu bu takımda birileri ya bordo-mavi renkten hoşlanmıyor ya da önemsemiyor.........

Serdar Ersoy
Hadi bakalım güzel bir maç olsun, kazanmayı hak edip kazanalım...

Bera B.
Adrian bu maçı alır.

omondoles
02.12.2011, 19:58

bende kardeşimden çaldım :D

Necmi6161
02.12.2011, 19:59
maç başladı, bismillah

Serdær
02.12.2011, 20:00
Çok yanlış bir kadro tercihi.

tek orta saha oyuncusu var.

Çok sıkıntı çekeceğiz.

Chiko
02.12.2011, 20:02
Sivas tehlikeli geliyordu, hakem ofsayt verdi ama yanlis karar.
Pedriel teke tek kalacakti.

Necmi6161
02.12.2011, 20:02
grosicki yoktu hani ?

Uluç
02.12.2011, 20:03
Bu sene en sevindiğim transferdin Volkan.. Hadi biraz göster kendini be kardeşim

Necmi6161
02.12.2011, 20:05
ya buraktan kanada inip orta yapmasını isteyen varmı .

hodlu
02.12.2011, 20:06
Zokorayı da dinlendirebilseydik keşke..............

bordo08
02.12.2011, 20:07
Şike yasasına veto geldi..

Hürgün Aygün
02.12.2011, 20:08
Maçla ilgisi yok pek ama yazayım dedim.:P
Son dakika:Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, şike yasasını veto etti !

hodlu
02.12.2011, 20:10
Veto geldi oleeeeeeeeeeeeeyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy yyyyyyyyyyyyy

Necmi6161
ohaaa burak, ohaaaaaaaaaaa

Chiko
Sapara verdi Burak güzel calim atti top diregin yanindan auta gitti. Gole cok yaklastik. Dakika 12

cakir28
02.12.2011, 20:11
Ah ve burak

ophius
02.12.2011, 20:12
at oğlum artık ya at bunu!

Necmi6161
ya giray allahaşkına , hocam uyar şunu ya, arapas atmaya çalışma ya. deli ediyorsun

cakir28
Ah ve burak

Nihat Güneş
02.12.2011, 20:13
Veto!!!!!!!!!!!!!!!!!!

omondoles
02.12.2011, 20:15
arkadaşlar taraftar pakete üye olanlar hangi kanalda izliyor maçı?

Uluç
02.12.2011, 20:20
Lan durunda oynasın bi adam yeter da!

Chiko
02.12.2011, 20:24
Sivasspor 1:0 Trabzonspor
22' Pedriel

Necmi6161
atamayana atarlar oldu bu.

Ahmet Selvi
veto oldu yasa millet haberiniz varmı?:D

Sefa Murat Dokuz
yedik, ayak koymasa auta gidiyor top işe bak yaa
Sapara berbat oynuyor

Necmi6161
02.12.2011, 20:25
orta kesebilen birtane oyuncumuz yok , çok kötü bir görüntü

zafer6161
02.12.2011, 20:25
2-1 yeneceğiz,,maç sonu burdayım,,gol henri ve burak,ama ilk golü sivas atar ;)

panik yok.yeneceğiz :p

Yusuf BALCI
02.12.2011, 20:26
ballı şerefsizler

Necmi6161
ya burak allah aşkına kanada inme ya, şu çakılı oynamayı öğretemediler sana. senden orta kesmeni istiyen yooooooooooooooooooook.

ophius
auta giden top adama çarpıp gol oldu...biraz şans olacak bi takımda..

Punisher-61
Sadri bey ne dedi hatirlayalim:

Su an transfer düsünmüyoruz calismalarimizda yok...

Arkadas bizim defans evlere senlik...bunlar ligin ilk yarisi bittikten sonra oyuncu aramaya baslarkar...

Yada söyle söylim simdiye kadar

Uluç
02.12.2011, 20:27
Maç bizim sıkıntı yok

Varlıbaş61
02.12.2011, 20:28
Bu Adrian'a para ödüyor muyuz ya !!!

fteotdgs
Kafayi yiyecegim. Bir kere de ilk golu biz yemeyelim be...

tamuğ yamtar
Sapara? Adrian?

Ne yapmaya çalışıyor bu adamlar.

Punisher-61
Abi kondisyonun varsa türkiyede futbolcu olursun kim ne derse desin...

Orta yapmak demek o kadar zormuski bizde kimse atamiyor...ikili paslasmalar o kadar zorki onuda yapamiyorlar... Ehhhhhhh ne yapiyor bunlar???

ophius
beşiktaş maçında q7 ne ise bu maçta grosicki o...yazık valla bi adamı durduramıyoruz

CAFER ÖZER
Ya bı maçta gol yemeyin arkadas bu nasıl defansdir
Her takım ilk geldiginde golü atiyor

Mehmet Fatih Silik
02.12.2011, 20:29
Cumhurba$kani golü atmi$ :D
TBMM'ye geri göndermi$ :D:D

Necmi6161
ya burak, valla kaşınıyorsun,

DeAgLeMaNyAq
Kafalar Lille'deyken galibiyet umudum pek yoktu. Beraberlik bile iyi sonuçtur...

fteotdgs
Bu maci mutlaka almamiz lazim bu hafta. Fransa'dan da, Allah gostermesin, boynu bukuk donersek bu takim hic duzelmez bu sezon. Kepenki kapatiriz simdiden.

calavera
VETO geldi!!!!!!!!!!!!!! VETO VETO VETO!!!

Sike yazasi veto yedi, helal olsun abdullah gul!!

ophius
bu arada hakemin saçı net peruk :)

Punisher-61
Sapara? Adrian?

Ne yapmaya çalışıyor bu adamlar.

Orta saha resmen sivasin elinde hic zorlanmadan geciyorlar

temel_yilmaz
02.12.2011, 20:30
Abi yok bu şapara adrian birde su henrike bunlar bedava topçu yemin ederim

Chiko
LigTV Spikerine katiliyorum. Colman'siz Trabzonspor cok zayif oynuyor.

Dip.Ing.Mag.
ortasahamiz sifir... sapara henriqe ne yapiyor hatta volkan da anlamiyorum

POYRAZ
02.12.2011, 20:31
VETO geldi!!!!!!!!!!!!!! VETO VETO VETO!!!

Sike yazasi veto yedi, helal olsun abdullah gul!!

Hevesleri kursaklarinda kaldi sikeci köpeklerin desene.

Punisher-61
ABi brakin bu kafalar lillede muhabbetini.... Her kötü futbolda böyle mazeret aramayalim..

cihayan
Ya sahadaki su iki takim arasinda o kadar buyuk kalite farki varki nasil olur da bu adamlar bize karsi galip anlamiyorum. Biraz ciddi oynasa takim, biraz salakca topu kaybetmese rahatca alinabilecek bir mac bu.

Necmi6161
burak sarı kart gördü, amacı ne bu adamın ?

yalniz adam
bu ne biçim maç ya...kızacağım artık...

ophius
hocam aykutu sokması lazım...bunu idrak edemedi hala

Sefa Murat Dokuz
02.12.2011, 20:32
Henrique iyi oynuyor.
Adrian rezalet , Sapara skandal bir oyun oynuyor.

Punisher-61
Bizim genclere yazik....

Aykut sercan eren...bunlari kazansak ne olur senol hoca...

POYRAZ
Burak sari kart gördü.

hodlu
Her hattımızla dökülüyoruz................

Yusuf BALCI
02.12.2011, 20:33
bu hakem ne yapıyor Allah aşkına ya. lanet olsun adam gibi bir hakem yok mu şu ligde ya.

tamuğ yamtar
Sapara ve Adrian 40 yılda bir arapasi atacak diye beklemeye gerek yok bence.

Gönderilsinler.

Uyum uyum derken lig bitecek yahu.

Chiko
Ilk yarida Trabzonspor'da iyi oynayan oyuncu say deseler bir tane adam bulamam..... Ne Zokora, ne Cech, ne Adrian (!!), ne de Burak

Varlıbaş61
02.12.2011, 20:34
2.golü yiyince aklı basına gelir Şenol hoca'nin ...

Sefa Murat Dokuz
Adrian şu Grosiçkinin yarısı kadar topçu değil.

Onur Akyüz
Allah kahretsin sizin kullandığınız duran topları..!

Chiko
02.12.2011, 20:35
Adrian bi yürü git ya!
Bu adama 250.000€ bile verilmez bu oyunuyla!

mackali_81
Bu yabancı futbolcular üzerinden kulube yakın bazı menejerler sanırım baya yüklü bir parayı cukkalamıştır. hepimize geçmiş olsun!

Necmi6161
ne kadar sıkıcı bir maç ya, henrique tanker gibi, koşma özelliği yok mübarek

Mehmet Fatih Silik
Ya bu Adrian ve Sapara orta acmasini bilmiyorlar mi???
Nasil orta yapiyor bunlar duran topdan anlamadim kiiii!!!

Varlıbaş61
02.12.2011, 20:36
Yahu çıldıracağım yemin ederim ... Bir tane adam yok mu ya iyi orta yapacak !!!

yanliz kovboy
Şu serbet atışlarda adamların göbek seviyesini geçemedik.

Süleyman Eruyar
dakika 25 :

Goll

Atan : AbdullAH Gül..

Sefa Murat Dokuz
Zokora kullansın en azından top havaya kalkıyor. Ön direği geçiremez bu Adrian Sapara ikilisi.

yanliz kovboy
02.12.2011, 20:37
Adrian çok çok kötü.Burak ta çok sinirli.

Mehmet BAL
02.12.2011, 20:38
dakika 25 :

Goll

Atan : AbdullAH Gül..

:D:D:D
:alkış::alkış::alkış:

POYRAZ
Burak'in sari karti oldugu icin özellikle rakip oyuncular Burakin'in üzerine geliyor ki gerilip kirmizi kart görsün diye.

Uluç
Şu haldeki Sapara , Alanzinho'nun 3te 1i etmez

Hüseyin Hatırlı
özelden link verebilecek var mı?

Varlıbaş61
02.12.2011, 20:39
Burak kırmızıya göz kirpiyor !

Necmi6161
gol falan atamaz bizim takım, oyuncuların hepsi sarhoş gibi.

yanliz kovboy
Çoğumuzun beğenmediği Alanzinho Adrian dan 10 kat iyi.