PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Herkes Oy verdiği Partiye Mesaj ve Mail Atsın

CAFER ÖZER
26.11.2011, 19:13
Öncelikle Herkes Oy verdiği Yada vermediği 4 tane meclisteki Şer Cephesi mensubu partiye mail mesaj bir şekilde Ulaşşın
Daha Sonra TRABZON ili vekillerine
Trabzon lu olupta Başka illerden seçilen vekillere Mail atsın.
Noter Görevi Gören Cumhurbaşkanın Yasayı Onaylayacaktır O yüzden Boşa uğraşmayın
En azından Partiler meydanın Boş olmadığını görsün.
Burda herkes Tuttuğu partiyi kenara bıraksın
İşte İlk örnek ben AKP ye Oy verdim ve Onlara iletişim sayfalarından Şu aşağıdaki yazıyı gönderdim.
Gönderdiğime dair başvuru numarası Bu.
Ama seçimdeki gibi yapıpıta Burda partizanlık yapacaksak
Bu başlığı silin Unutun Gitsin.

http://basvuru.akim.akparti.org.tr/vatandas/Default.aspx?ver=26.11.2011%2019:08:41

Sayın CAFER ÖZER, AKİM'e yaptığınız müracaat (111126-1301) numarasıyla kaydedilmiştir. Kaydınız, sonuçlandırılmak üzere ilgili merciye bildirilecek ve size geri dönülecektir. AKİM'e gösterdiğiniz ilgi ve destek için teşekkür ederiz. 0312 444 25 44

Ey Akparti Yönetici ve Milletvekilleri Bundan sonra Size sevdiğiniz Cümle AKP diye hitap edeceğim.
Ülkenin o kadar gündemi varken ne olduda birden bire Şike yasası sizleri ilgilendirdi hemen anında 5 gün içinde yasa değiştirip Şikeci Hırsız Soyguncu kişileri affetmek için birbirinize selam bile vermediğiniz Dört parti ile uzlaşıp Bu işe soyundunuz.
Hemde Sayın Başbakanın"Bu işler yap boz değil Kişiye özel yasa olamaz Bu yasa değişmeyecek Bizim Ahlak anlayışımızla Bağdaşmaz..."türünden açıklama yaptığı halde.
Buna bezer Spor bakanının açıklamaları olduğu halde.
Bülent Arınçın"Biz bu yasaları oyun oynamak için çıkarmadık.Uygulansın diye yaptık.
Bakalım hangi Muhalefet partisi Bu yasayı meclise getirecek ibretle hayretle izliyoruz" demesine rağmen.
Sizlere Kurulduğunuz günden beri oy veren RP çizgisinden Beri Yöneticilik dahil bir çok görevde Bulunan Birisi Olarak Diyorumki Hakkımı helal etmiyorum.
Eğer sizlerde zerre kadar Allah KORKUSU var ise Hakkı helal etmemenin ne olduğunu bilirsiniz.
Eğer sizler FENERBAHÇE CUMHURİYETİ nin emrinde harket edecekseniz.
Aziz Yıldırımım avukatına Yasa çıkarttıracak kadar aciz içinde iseniz Partinin adını değiştirin
AZİZİ KURTARMA PARTİSİ yapın Nasıl olsa sayın başbakan 3.dönem aday olmayacağım dedi yeni genel başkanınızda hayırlı olsun.
Bu yasa bana göre eksik çıktı.
"Anayasaya bir madde koyun her halukarda her şartta Türkiye Cumhuriyetinin Şampiyonun Fenerbahçedir.Bu yasa değiştirilemez değiştirilmesi teklif dahi edilemez"
diye yasa çıkartın olsun bitsin nasıl Olsa Trabzonspor Başkanın GS BJK başkanı dahil herkes sindirilmiş İstediğiniz kabul ediliyor bunuda kabul ederler.
Ben Kime ne anlatıyorumki siz yazdıklarımı kaale almayın sadece Şu lafımı dikkate alın yeter.
Çünkü Bundan kaçamayacaksınız.
SİZLERE HAKKIMI HELAL ETMİYORUM

cahana
26.11.2011, 19:17
yazınız çok güzel kendime uyarlayarak gönderdim

CAFER ÖZER
26.11.2011, 19:26
http://www.tbmm.gov.tr/develop/owa/mv_e_posta_sd.uye_e_posta
Tüm vekillerin mail adresleri
Bir arkadaş eğer Toplu şekilde mail göndereceğimiz şekler getirirse Hepsine maila atalım.

Gamze_TS
26.11.2011, 19:45
Öncelikle Herkes Oy verdiği Yada vermediği 4 tane meclisteki Şer Cephesi mensubu partiye mail mesaj bir şekilde Ulaşşın
Daha Sonra TRABZON ili vekillerine
Trabzon lu olupta Başka illerden seçilen vekillere Mail atsın.
Noter Görevi Gören Cumhurbaşkanın Yasayı Onaylayacaktır O yüzden Boşa uğraşmayın
En azından Partiler meydanın Boş olmadığını görsün.
Burda herkes Tuttuğu partiyi kenara bıraksın
İşte İlk örnek ben AKP ye Oy verdim ve Onlara iletişim sayfalarından Şu aşağıdaki yazıyı gönderdim.
Gönderdiğime dair başvuru numarası Bu.
Ama seçimdeki gibi yapıpıta Burda partizanlık yapacaksak
Bu başlığı silin Unutun Gitsin.

http://basvuru.akim.akparti.org.tr/vatandas/Default.aspx?ver=26.11.2011%2019:08:41
Sayın CAFER ÖZER, AKİM'e yaptığınız müracaat (111126-1301) numarasıyla kaydedilmiştir. Kaydınız, sonuçlandırılmak üzere ilgili merciye bildirilecek ve size geri dönülecektir. AKİM'e gösterdiğiniz ilgi ve destek için teşekkür ederiz. 0312 444 25 44

Ey Akparti Yönetici ve Milletvekilleri Bundan sonra Size sevdiğiniz Cümle AKP diye hitap edeceğim.
Ülkenin o kadar gündemi varken ne olduda birden bire Şike yasası sizleri ilgilendirdi hemen anında 5 gün içinde yasa değiştirip Şikeci Hırsız Soyguncu kişileri affetmek için birbirinize selam bile vermediğiniz Dört parti ile uzlaşıp Bu işe soyundunuz.
Hemde Sayın Başbakanın"Bu işler yap boz değil Kişiye özel yasa olamaz Bu yasa değişmeyecek Bizim Ahlak anlayışımızla Bağdaşmaz..."türünden açıklama yaptığı halde.
Buna bezer Spor bakanının açıklamaları olduğu halde.
Bülent Arınçın"Biz bu yasaları oyun oynamak için çıkarmadık.Uygulansın diye yaptık.
Bakalım hangi Muhalefet partisi Bu yasayı meclise getirecek ibretle hayretle izliyoruz" demesine rağmen.
Sizlere Kurulduğunuz günden beri oy veren RP çizgisinden Beri Yöneticilik dahil bir çok görevde Bulunan Birisi Olarak Diyorumki Hakkımı helal etmiyorum.
Eğer sizlerde zerre kadar Allah KORKUSU var ise Hakkı helal etmemenin ne olduğunu bilirsiniz.
Eğer sizler FENERBAHÇE CUMHURİYETİ nin emrinde harket edecekseniz.
Aziz Yıldırımım avukatına Yasa çıkarttıracak kadar aciz içinde iseniz Partinin adını değiştirin
AZİZİ KURTARMA PARTİSİ yapın Nasıl olsa sayın başbakan 3.dönem aday olmayacağım dedi yeni genel başkanınızda hayırlı olsun.
Bu yasa bana göre eksik çıktı.
"Anayasaya bir madde koyun her halukarda her şartta Türkiye Cumhuriyetinin Şampiyonun Fenerbahçedir.Bu yasa değiştirilemez değiştirilmesi teklif dahi edilemez"
diye yasa çıkartın olsun bitsin nasıl Olsa Trabzonspor Başkanın GS BJK başkanı dahil herkes sindirilmiş İstediğiniz kabul ediliyor bunuda kabul ederler.
Ben Kime ne anlatıyorumki siz yazdıklarımı kaale almayın sadece Şu lafımı dikkate alın yeter.
Çünkü Bundan kaçamayacaksınız.
SİZLERE HAKKIMI HELAL ETMİYORUM

Akp'li degilim, hatta hic de sevmem ama ben de yolladim kendi mesajimi. Gerci artik hicbir partiyi sevmiyor ve desteklemiyorum. Simdi diger partilere de yollayacagim. Cok haklisiniz, sesimizi mumkun oldugunca cikarmaliyiz.
Tek parti Trabzonspor!

gri_gokkusagi
26.11.2011, 19:50
Sayın akın malkoç, AKİM'e yaptığınız müracaat (111126-1441) numarasıyla kaydedilmiştir. Kaydınız, sonuçlandırılmak üzere ilgili merciye bildirilecek ve size geri dönülecektir. AKİM'e gösterdiğiniz ilgi ve destek için teşekkür ederiz. 0312 444 25 44

CAFER ÖZER
26.11.2011, 19:54
TRABZONLU vekillere gönderdiğim mail.
Bundan sonrada Trabzonlu olupta Diğer İLLERDEN seçilen vekilleri Bulup aynı maili atmayı düşünüyorum.
Liste lazım bana

Şike Yasası Ve Trabzonsporun gasbedilen hakları‏

17:51
cafer ozer

Kime: koray.aydin@tbmm.gov.tr, erdogan.bayraktar@tbmm.gov.tr, aydin.biyiklioglu@tbmm.gov.tr, mehmetvolkan.canalioglu@tbmm.gov.tr, fnozak@gmail.com, safiye.seymenoglu@tbmm.gov.tr

Hotmail Etkin Görünüm

YouTube uygulamasından video

YouTube sağlayıcısına bağlanırken sorun oluştu. Bu video yok veya yalnızca YouTube üzerinde oynatılabiliyor olabilir. Web sitelerine gitmeyi deneyin: http://www.youtube.com/watch?v=IoOak8YwWfA

Sayın Trabzonun vekilleri
Bir tanenizin sesi Çıksın Şu Şike yasası konusunda İtiraz edin Basın Toplantısı yapın ortalığı ayağa kaldırın
Sizleri Trabzon halkı seçti
sizleri Azizi Yıldırımı Kurtarın Şikeci gaspçıları hırsızları kurtarın diye oraya göndermediler.
Sizler Trabzonsporun haklarını koruyamacaksanız başka ne iş yapacaksınız.
4 parti birbirinize selam vermezken Nasıl olduda 5 gün içerisinde 4 parti bir araya geldi Yasa teklifi hazırlandı ve meclise geldi.
Seçimden Önce Araçlarında Trabzonspora Marşı Çalan Koray Aydın Ve Volkan Canalioğlu nerdesiniz.
Neden Basın toplantısı yapıp partinize tepki koymadınız.
Neden Gerekirse partilerinizden istifa etmiyorsunuz.
Sayın AKP vekilleri Başbakanın açıklamaları var.,"Bu yasa değişmez Yap boz olamaz Kişiye özel yasa olur Buda ahlak anlayışımıza ters" diye neden tepki vermezsiniz.
Spor Bakanı bu yönde açıklama yaptı.
Bülent Arınçın açıklamaları var
"Bakalım görelim Kim Bu yastı meclise getirecekmiş Biz Oyun oynansın diye değil Uygulansın diye bu yasaları Çıkarttık."
türünden Milleti Aptalmı zannediyorsunuz Bunları görmeyecekmi zannediyorsunuz

http://www.youtube.com/watch?v=IoOak8YwWfA

Bu videoyu Türkiyeye ve Dünyaya yaymayacağımızı mı zannediyorsunuz
UEFA mail yağmuruna tutulmaya başladı
UEFA eğer Türkiyeye 5 ile 10 Yıl ceza verirse Bunun tüm Sorumlusu Mecliste Bulunan Tüm Partiler Bunun sorumlusu sizsiniz.
Trabzonsporun hakları gasbedilirken ses çıkartmayan Trabzonlu vekkiller 1.derecede Sorumludur.
Ben AKPARTİ ye oyverdim Özellikle AKPARTİ li vekillere söylüyorum Hakkımı Helal Etmiyorum.
Bu yasa hepimizi İlgilendirdiği İçin BDP ile bile yan yana gelip yasa çıkartan MHP ve CHP ye oy vermesemde Hakkımdır diye düşünüyorum Sizlere da hakkımı helal etmiyorum.
Sayın vekiller Ben Ordulu Trabzonsporluyum Trabzonspor Kongre Üyesiyim.
Bize söyleyin deyinki ey vatandaş Yapacak bir şeyimiz Yok Ne olursa Olsun Türkiye Cumhuriyetinin değil FENERBAHÇE CUMHURİYETİ nin dediği olur.
Bizde Ona göre Boşuna Cebimizden masraflar edip Takım Tutmayalım Bu işlerle Uğraşmayalım Spor işinden çekilelim.
Futbol oynanırken kural değiştirildiğinerden görülmüştür.
Sahi O kadar memleket meselesi varken Bir araya gelemiyorsunuz Seçimden Önce Birbirinize demedğinizi bırakmadınız
Ne hainlik kaldı ne vatanın satılmadığı her konunda maşallah birbirinize demediğiniz kalmadı ama
nasıl olud ise kısa sürede 4 parti bir araya geldi Ve 5 günde yasa meclisten Geçti Bunu Hadi Diyelimki milleti kandırıp izah ettiniz ve Uyuttunuz
Öbür dünyada Bunun hesabını nasıl vereceksiniz.
Neymiş Yasalar ağırmış Bizene YAPMASINLAR
Baklava Çalan Çocuklar kaç yıl ceza yiyor.
Aziz in çaldıkları Dahamı az Üst üste Koyarsak Ülkenin Takımları ve kişilerinin 100.milyon eoru ya yakın paraları çalınmış gasbedilmiş sizler Bu gaspçıyı kurtarma yasası Çıkartıyorsunuz.
Ben Vatandaş Cafer Özer olarak mecliste Şu an Bulunan Partilerin Hiç bir ferdine hakkımı HELAL ETMİYORUM.
MECLİSTE YASAYA EVET DEMİŞ HAYIR DEMİŞ Farketmez.
Meclise o yasa geldimi geldi.,
Sizin partileriniz o yasayı uzlaşarak meclise getirdimi getirdi.
Sizleri Hiç bir şey İlgilendirmiyorsa Trabzonspor ilgilendiriyor.
Hakkı gasbedilen Trabzonspor nerdeyse Suçlu İlan edilecek Takım Yine Trabzonspor.
Yazık oluyor Ülkeye
Demekki Özellikle Trabzonda görev bize düşüyor meclise Trabzonsporun haklarını koruyacak Bağımsız Trabzonlu vekiller seçtirmemiz gerekiyor.
Bundan Sonra Hiç bir partiye Bağımlı Olmayan Trabzonsporun haklarını ve Türk Sporunu şer odaklarından Koruycak vekiller görürüz İnşallah.
Sizlere Hakkımı Ben Helal Etmiyorum
Zerre kadar Allah Korkusu varsa Bunun ne manaya geldiğini bilirsiniz.
Yüce Allah Ne ile glirseniz Gelin KUL HAKKI İLE GELMEYİN diyor.
Bende Hakkımın gasbedildiğine inanıyorum.
Bu haklarımı elbette Bu dünyada olmaz ise öbür dünyada alacağıma inanıyorum.

CAFER ÖZER
26.11.2011, 19:59
Yasa Geçsin Önemli Değil en azından İŞİ azıtıp Türkiyeyi Tehlikeye atmayı göze alıp UEFA ve FİFA dan ceza almayı Göze alıp KÜME DÜŞME cezasını kaldırmasınlar.
Tepkisiz klırsak Gerkirse Türkiyeyi 5 yıl kupalara katmayıp Küme düşmeye de engel olabilirler.
Ne kadar Çok vekile ULAŞIRSAK o kadar etkili olur.

Mehmet BAL
26.11.2011, 20:00
3 partiye de gönderildi

Mehmet BAL
26.11.2011, 20:09
Kime: koray.aydin@tbmm.gov.tr, erdogan.bayraktar@tbmm.gov.tr, aydin.biyiklioglu@tbmm.gov.tr, mehmetvolkan.canalioglu@tbmm.gov.tr, fnozak@gmail.com, safiye.seymenoglu@tbmm.gov.tr

mail gönderildi

CAFER ÖZER
26.11.2011, 20:16
oktay.saral@tbmm.gov.tr
Eski Of belediye Başkanı İstanbul Milletvekili

aysenur.bahcekapili@tbmm.gov.tr
Trabzonlu İstanbul Milletvekili

cahana
26.11.2011, 20:52
Kime:erdogan.bayraktar@tbmm.gov.tr, aydin.biyiklioglu@tbmm.gov.tr, mehmetvolkan.canalioglu@tbmm.gov.tr, fnozak@gmail.com, safiye.seymenoglu@tbmm.gov.tr

konu : trabzon ve trabzonspor yani herşeyimiz

gündemdeki şike ve ilgili haberleri takip etmişsiniz veya duymuşsunuzdur buna mukabil biz sizin bu konu hakkında tek bir kelime ettiğinizi duyamadık ne yazık ki; keşke nezaketen dahi olsa mikrofonların önüne çıksanız trabzonun hakkını savunmak adına üşenmeyip üç beş kelime sarfetseniz hani trabzonsporlusunuz ya hani trabzonlusunuz ya o bakımdan.merak ve şaşkınlık içerisinde bekliyorum tabi iş işden geçmiş olmaz inşallah

CAFER ÖZER
26.11.2011, 20:55
MHP ve CHP ye Gerekli Mesajlar gönderilmiştir.
BDP yi partiolarak saymadığım için onlarla ben yan yana gelip Ortak dil Konuşamam
http://www.mhp.org.tr/iletisim_iletisim_formu.php
http://www.chp.org.tr/#

chp@chp.org.tr
bilgi@mhp.org.tr

SEDAT
26.11.2011, 21:35
* Sadece AKP'ye göndermek yeterli onlarda kale alırsa tabi , malum Chp ve Mhp siyasetin Sabri'leri olduğu için mail'inizi heba etmeyin bence...

lazzz61
26.11.2011, 21:48
Osman Pamukoglu gıbı durust bır adam olacakkı su devletın basında bakın böle syler oluyor mu bızım mıllet nerde bı sahtekarr gıder ona oy verırr

inadına_Trabzon
26.11.2011, 22:01
şu Suat Kılıç a hiç güvenemiyorum. Borç istese vermem.

MehmeTS_ADANA
27.11.2011, 01:01
vallahi ne yalan söyleyim kurulduğundan beri ailece akp ye oy verdik bundan sonra kime vereceğimi bilmiyorum.ama kime vermeyeceğimi çok iyi biliyorum ve hakkımı helal etmiyorum.Allah hepsinin belasını versin