PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Teşekkürler NTV Grubu

Emirhan Ömeroğlu
23.11.2011, 08:40
Murat Kosova ve Metin Tekin'e ayrı bir başlık açılıp Teşekkür edilmiş bende Teşekkürlerimi sunuyorum onlara fakat Unutmamak gerekirki daha önce neredeyse maçı bile zar zor izliyorduk. Ntv Spor maç öncesi maç sonrası ve röportajlarıyla aktardıklarıyla kendilerine teşekkür ediyorum..

Keşke sezon başından beri Avrupa ve Şampiyonlar ligini Ntv grubu yayımlasaydı demekten alıkoyamıyorum kendimi.

Kızdığımız zama nasıl tepkimizi dile getiriyorsak şimdide teşekkürlerimizi sunmalıyız.

Teşekkürler Ntv grubu. Ben mailimi kendi adıma gönderdim.

Teşekkür Maili atmak isteyenler için;

info@ntvspor.net
operasyon@ntv.com.tr

Saygılar iyi günler.

Buğra Sekban
23.11.2011, 08:43
bende aynen katılıyorum beğenileride bildirmeli ve takdir gördüğünü görmelilerki devamı gelsin...

diplomat61
23.11.2011, 08:46
bende katılıyorum ama nedense şenol hocamız tamda lılle maçıyla derbının aynı gun olması hakkında konusurken once ses sonra yayını kestıler.. "teknık hata mı(!) acaba..."

Turgay Atalay
23.11.2011, 08:46
Gerçekten de teşekkürü hak ettiler

Emirhan Ömeroğlu
23.11.2011, 08:50
bende katılıyorum ama nedense şenol hocamız tamda lılle maçıyla derbının aynı gun olması hakkında konusurken once ses sonra yayını kestıler.. "teknık hata mı(!) acaba..."

Ses gittiğinde uzun bi süre yine Şenol hoca'da kaldılar. Sonra yorumcuların olduğu yere Güntekin Onay Metin Tekin ve Mehmet Demirkol'un olduğu yere bağlandılar acilen.

Ve orada Güntekin Onay el işareti yapıyordu rejiye Hocanın sesi gitti diye. Peşinden Mehmet Demirkol dedi hocanın sesi gitti sonra bir baktılar canlı yayındalar durumu toparlamaya çalıştılar.

Bence teknik bir hata. Art niyet aramıyorum.

Şöyle bir durum var ki bu çok daha önemli Eziklerin derbisi ile Bizim maçın çakışması en çok Ntv grubunun işine gelmez!

Nedenide ortada maddiyat reyting kaygısı. Hatta bu yüzden eziklerin derbisinin gününün(!) değiştirilmesi gerektiğini savundu Ntvspor'daki yorumcular. ;)

Serdar Dilekoğlu
23.11.2011, 08:54
Şenol hoca ile konuşulan bölüm haricinde gerçekten maç öncesi ve sonrası ile şampiyonlar ligi heyecanı yaşattılar bize.

Buğra Sekban
23.11.2011, 08:58
Dün akşamki TRABZONSPOR – İnter maçı öncesinde ve sonrasında yapmış olduğunuz yayınlardan dolayı bir TRABZONSPOR taraftarı olarak geç kalınmış bir uygulama olsa da haklının hakkının verilmesi konusunda göstermiş olduğunuz bu uygulamadan dolayı tüm NTVSPOR ailesine teşekkür ederim. Maçı anlatımında emeği geçen NTVSPOR muhabirlerinden Murat KOSOVALI’yada ayrıca teşekkür ederim emeğine sağlık.

ben attım sıra szde :D

Volkan
23.11.2011, 09:11
Ş.LİGİ KARŞILAŞMASI OYNADIMIZI HATIRLATTILAR

TEŞEKKÜRLER NTV

:alkış:

Ali İhsan
23.11.2011, 09:13
Şöyle bir durum var ki bu çok daha önemli Eziklerin derbisi ile Bizim maçın çakışması en çok Ntv grubunun işine gelmez!

Nedenide ortada maddiyat reyting kaygısı. Hatta bu yüzden eziklerin derbisinin gününün(!) değiştirilmesi gerektiğini savundu Ntvspor'daki yorumcular. ;)

Böyle bile olsa ezik derbinin tarihini değiştirmeleri bizim için artı olacaktır. Muhtemelen bu baskıyı yapıp o tarihi değiştirecekler. Adamlar tabi ki kendisini düşünecek ama Doğan grubu gibi yoksaymak yerine bize değer verdiler ve karşılığını da aldılar. Win-win durumu yani...

zafercalikoglu
23.11.2011, 09:14
bende güntekin onaya teşekkür ediyorum,ikide bir Lille -Ts macı Türkiyenin maçı dediği için,,
fb-gs sürekli oynuyorlar dedi,yine oynarlar dedi,ve lille-Ts maçı çok çok daha önemli dediler,,

Celal Demir
23.11.2011, 09:16
bi teşekkürde bende hak ettiler fazlasıyla...

Emirhan Ömeroğlu
23.11.2011, 09:16
Böyle bile olsa ezik derbinin tarihini değiştirmeleri bizim için artı olacaktır. Muhtemelen bu baskıyı yapıp o tarihi değiştirecekler. Adamlar tabi ki kendisini düşünecek ama Doğan grubu gibi yoksaymak yerine bize değer verdiler ve karşılığını da aldılar. Win-win durumu yani...

Aynı şeyden bahsediyoruz?

nbay
23.11.2011, 09:17
gerçekten çok kaliteli yayınlar yaptılar,adeta milli bir maç yayınlıyor gibiydiler... son dönemde böyle bir yayın olmamıştı gerçekten

Emirhan Ömeroğlu
23.11.2011, 09:19
gerçekten çok kaliteli yayınlar yaptılar,adeta milli bir maç yayınlıyor gibiydiler... son dönemde böyle bir yayın olmamıştı gerçekten

Doğan grubu sıradan bir maçmış gibi yayınları veriyordu.

Şampiyonlar ligi maçı oynadığımızı hissettirdiler bana ve iki katı heyecan ve GURUR yaşadım ekran başında. Çünkü röportajlar yorumlar konuşmalar herşey süperdi.

Murat Kosova süper bir insansın.

toksoy61
23.11.2011, 09:38
mail atarak tebriklerimi ilettim

hamdi_61
23.11.2011, 09:38
Tamam Murat Kosova'ya teşekkür ediyoruz ki etmeliyiz doğrusuda budur ama Ntv grubuna niye teşekkür edecekmişiz ?

Bozuk saat bile günde iki defa doğruyu gösteriyor.

kalkanbalığı
23.11.2011, 09:45
İlk defa Trabzonun değil de Türkiyenin maçıymış gibi anlatıldı... "Biz" ağzıylan... Bu çok önemli.... Teşekkürler NTV

Emirhan Makul
23.11.2011, 09:45
Gerçekten güzel yayın oldu. Üsluplar değişmiş artık siz değil biz deniliyordu.

Biz demeyen tüm ağızları asla affetmeyeceğiz.

Genel olarak olaya bakarsak aslında olması gerekeni alamamış bir kitle olarak böyle şeyler garip geliyor aslında olması gereken budur. Fakat öyle insanız ki biz olması gereken yapılmıyor daha sonra ise yapılmaya başlanıyor biz teşekkür ediyoruz , evet sporun , futbolun , nezaketin başkenti Trabzon ve Trabzsporlulardır.

Allah bu kültürümüzü nesillerce devam ettirsin.

Teşekkürler Herşeyi gereğince yapan medya kuruluşları.

Ali İhsan
23.11.2011, 09:51
Aynı şeyden bahsediyoruz?

Yani, üzümü yiyelim bağını sormaya gerek yok. Trabzonspor'u yok sayan kendi kaybeder, bunu farketmeleri normal...

güvençelik
23.11.2011, 09:57
bende aynen katılıyorum beğenileride bildirmeli ve takdir gördüğünü görmelilerki devamı gelsin...

teşekkürler ntvspor ve kosovalı

halil ibo
23.11.2011, 09:58
Yiğidi öldür hakkını yeme.Her ne kadar yiğitlik ve İstanbul medyası birlikte çok şık durmuyor ama teşbihte hata olmaz :)

Murat Kosova bir maç nasıl anlatılırı cevapladı.Metin Tekin'i fahri Trabzonsporlu ilan ettim dün gece.
Mehmet Demirkol ise ne derse desin batıyor bana çok antipatik geliyor.
Ancak yayında tüm emeği geçenlere çok teşekkür ediyorum.Ş.L.sonunda ülkeyi temsil ettiğimizi hatırlamış olmaları ve hakkımızı teslim etmeleri geçte olsa güzel...

inadına_Trabzon
23.11.2011, 10:06
maç öncesi yayın güzeldi.

zafer6161
23.11.2011, 10:31
maçtan 1 saat önce stada bağlanmalar ve maçın başlamasına kadar yorum röportaj vs,yine aynı şekilde maç bittikten sonra yine kesintisiz 1.buçuk saat yorum röportaj,,,

çok teşekkürler ntvspor

bu arada star tv kaç dk kala bağlandı :)

Mustafa Ayazoğlu
23.11.2011, 10:32
İyiydi. Hakkını verdiler.

Teşekkürler

lazibere
23.11.2011, 10:35
Evet bencede iyiydi..

Lakin, yayıncı kuruluş olduktan sonra yaptılar ama

Süleyman50
23.11.2011, 10:40
ntv sporu açında şaşırdım, maç öncesi ve maç sonrası güzel bir program yaptılar...

ESER
23.11.2011, 10:46
anlatim gercekten de guzeldi. ilk inter macini sunan kolpaya da buradan selamlarimi iletiorum.

" ve gool ve gool ,,, sonunda geldiii ihiiii "

lazibere
23.11.2011, 10:50
Bizim takıma ne kadar az ilgi gösterdiklerinin kanıtıdır bu konuşmalarımız

Bizim hakkımızda konuştuklarında bu kadar heyecanlanıyorsak, yıllardır bize bu işkenceleri yapanları bir kez daha lanetliyorum

Dürüst ve adaletli olmak için insan olmak yeterliydi halbuki

Tekke
23.11.2011, 10:52
NTV çok güzel program yaptı, Metin Tekin tam bir beyefendi ve futbol duayeni. Yorumları inanılmaz yerindeydi, dripling dedi yani adam geçerek kateden futbolcu lazım Trabzona dedi, Halil ve Alanzinho dün bunu her yaptığında pozisyon ürettik.

Teşekkürler NTV, maç sonrası müthişti 00:30 a kadar izledim...

fikriliman
23.11.2011, 10:53
Bende yolladım.

Mehmet Ç.
23.11.2011, 10:58
Cidden güzel yayin oldu..

Tebrikler..

NTV yalniz SL yayinini aldi, Istanbul'dan ailecek kalkarak gelmisler :D

Ridvan disinda hepsi Trabzondaymis masallah :D

ESER
23.11.2011, 11:47
gonderildi

Mustafa 42
23.11.2011, 12:06
selam gercekden ntvspor dün cidti yayin yapti hellal olsun bende sevindim tesekkkürler ntvspor

Murat Erdem
23.11.2011, 12:23
hayatımın en zevkli maçını izledim...bunda yayın kalitesi 1.faktördü..."çıt çıkmıyor" diye eleştirdiğimiz A.Aker...meğersem, dürüstçe olması gerektiği gibi efekt mikrofonları yerleştirilir ve ses kısılmassa nasılda o ambiyans tv başında yaşanıyormuş akşam görmüş oldum...maç öncesi yayın...gerek stad önü, gerek saha içi...gerekse yukarda stadın içinde ki yayın odasından yapılan program 4/4 lüktü...akşam ki yayıncılık, bana bunca sene nasıl hor görülüp, ötekileleştirildiğimizi ispatladı...her ne kadar Doğuş-NTV medyasını haz etmesem de...dün akşam bizim hakkımızı verdiler...emeği geçenlere teşekkür borçluyuz...

kopuk61
23.11.2011, 13:17
Evet aksamki Trabzonsporum cok keyif verdi oynanan fotbolu bir daha ne zaman görürüm bilmiyorum.Buradan dogus gurubunada ayrica tesekkür ediyorum mac öncesiyle devre arasiyla sonrasiyla spikeriyle ancak bu kadar tat verirdi islerini hakkiyla yapiyorlar.

iso_4939
23.11.2011, 13:25
hiçde tesekkür ve tebrık etmem babalarının hayrına vermedıler .eşşek gibi .yayınlayacaklar ne cabuk unuttunuz gazetelerının kanallarının hakaretlerını küçük düsürmelerını ...

Volkan
23.11.2011, 13:36
hiçde tesekkür ve tebrık etmem babalarının hayrına vermedıler .eşşek gibi .yayınlayacaklar ne cabuk unuttunuz gazetelerının kanallarının hakaretlerını küçük düsürmelerını ...

bundan önce star eşşek gibi veriyordu degilmi mac öcesi sonrası yayınları

Emirhan Ömeroğlu
23.11.2011, 13:50

Komik :) Doğan grubu 24 saat yayın yapıyordu dimi?

iso_4939
23.11.2011, 15:10
bundan önce star eşşek gibi veriyordu degilmi mac öcesi sonrası yayınları

ben macı ızledım mı ızledım mac sonrasını ne yapayım kardesım benım demek ıstedıgım doğan grubu veya neyse senın kara kasına kara gözüne vermedı o macı para kazandıgı ıcın verıyor.siz boyle tesekkur etmeye devam edın bır daha kı macta inş.aksılık olur ozman ben görurum sızı.

Asi Çaykaralı61
23.11.2011, 15:10
Tşekkürler Ntv

İbrahim Gökhun Öztürk
23.11.2011, 15:24
ben macı ızledım mı ızledım mac sonrasını ne yapayım kardesım benım demek ıstedıgım doğan grubu veya neyse senın kara kasına kara gözüne vermedı o macı para kazandıgı ıcın verıyor.siz boyle tesekkur etmeye devam edın bır daha kı macta inş.aksılık olur ozman ben görurum sızı.

Evet kara kaş,kara göz için yapılmıyor yayınlar.Ancak burda uygulamanın kalitesi ve objektif oldugu takdir ediliyor,beğeniliyor.Nasıl maçlarımıza gereken değer verilmediğinde şikayet ederek tepkimizi verebiliyorsak, gereken değeri gördüğümüzde de teşekkürü çok görmemeliyiz.Bir daha ki maçta kötü bir uygulama olursa tepki yine gösterilir.Keskin düşünceler yerine uygulama karşısında düşüncelere sahip olalım derim...

OYılmaz
23.11.2011, 15:34
Maç öncesi,sonrası yayın yaptıkları için değil Türkiye'de beyni bulandırmadan gerçek anlamda televizyonculuk yapan televizyon izlemek istiyorsanız 2 kanal var Ntv ve Ntv Spor.

Ertuğrul ATALAY
23.11.2011, 15:54
olması gereken bir yayın düzeniydi...böyle yapılmaması yadırganması gerekirken normal yayıncılığa teşekkür etmemize neden olanlara ne demek lazım bilmiyorum....

teşekkürler ntv...

Volkan
23.11.2011, 16:24

sende haklisin sen ne yapacaksin mac sonunu 90 dk İzle tamam gerİsİ Önemlİ degİl senİn İcİn

bİdahakİ yayinlarda yİne herkez teŞŞekÜr ederken enazindan ben gÖrmİyİm senİ burda

iso_4939
23.11.2011, 16:29
sende haklisin sen ne yapacaksin mac sonunu 90 dk İzle tamam gerİsİ Önemlİ degİl senİn İcİn

bİdahakİ yayinlarda yİne herkez teŞŞekÜr ederken enazindan ben gÖrmİyİm senİ burda

benım ıcın tesekkur etmeyın ben kıme ve nezaman edılecegını bılırım...
bıdahakıne senı kollayacam sana görınmeyecem abiiiiiiiiiiii.

Metin Ural
23.11.2011, 16:33

o maci para kazandigi icin mi veriyor, verdigi icin mi para kazaniyor?

Külünkoğlu
23.11.2011, 16:33
benım ıcın tesekkur etmeyın ben kıme ve nezaman edılecegını bılırım...
bıdahakıne senı kollayacam sana görınmeyecem abiiiiiiiiiiii.
Teşekkür herkesin kendi iradesinde senin şahsında kimse NTV'ye teşekkür etmez isoooo. :)

iso_4939
23.11.2011, 16:35
Teşekkür herkesin kendi iradesinde senin şahsında kimse NTV'ye teşekkür etmez isoooo. :)

eyvallah abi...:D eden arkadaslar varmışda o bakımdan soyledım.

abcabca
23.11.2011, 16:37
şu rıdvana da yol verseler bari

Yaşar
23.11.2011, 16:37
Cem Yılmaz bir stand-up'ında yapptığı espriler sonrası kendisini alkışlayan seyircilere şöyle söyledi:
'' Ben alkışa alışkın değilim. Her işini yapanı alkışlamak saçma geliyor bana. Mesela bakkala gittiniz. Bakkalcıdan bir kısa Camel istediniz. Adam sigarayı verince onu da mı alkışlıyorsunuz?''

Alihan Ertürk
23.11.2011, 16:38
Maç sonu 1 saate yakın yayın yaptılar NTV Spor'da...Her şey için teşekkürler.

Emirhan Ömeroğlu
23.11.2011, 16:39
Doğan grubunda süperdi zaten maçlarımız. Anlatanlar olsun maç öncesi olsun maç sonrası olsun..

Metin Ural
23.11.2011, 16:41
Cem Yılmaz bir stand-up'ında yapptığı espriler sonrası kendisini alkışlayan seyircilere şöyle söyledi:
'' Ben alkışa alışkın değilim. Her işini yapanı alkışlamak saçma geliyor bana. Mesela bakkala gittiniz. Bakkalcıdan bir kısa Camel istediniz. Adam sigarayı verince onu da mı alkışlıyorsunuz?''

eger ondan once gittiginiz her bakkal sigarayi kafaniza firlatiyorsa neden olmasin?

Enes Ünal Kaya
23.11.2011, 16:42
Gereken Yapıldığı Zaman Teşekkür Etmesini Bilmek Çok Güzel .. Bize Yakışan Bu Teşekkürler NTV

Yaşar
23.11.2011, 16:55
eger ondan once gittiginiz her bakkal sigarayi kafaniza firlatiyorsa neden olmasin?
Peki o bakkalın yapması gereken sigarayı kafana fırlatmak mı?
Akşam yaptıkları yayın yapılması gereken yayındı.
O nedenle yayılması gerekeni yaptıklları için teşekkür etmeye gerek olduğunu düşünmüyorum.
Ve Ntvspor'Un bir spor kanalı olduğunu da düşünmek gerekiyor.
Eziklerin derbisinin olduğu gün de aynı yayın yapılacak mı? merak ediyorum.

Adem Erdoğan
23.11.2011, 17:08
Peki o bakkalın yapması gereken sigarayı kafana fırlatmak mı?
Akşam yaptıkları yayın yapılması gereken yayındı.
O nedenle yayılması gerekeni yaptıklları için teşekkür etmeye gerek olduğunu düşünmüyorum.
Ve Ntvspor'Un bir spor kanalı olduğunu da düşünmek gerekiyor.
Eziklerin derbisinin olduğu gün de aynı yayın yapılacak mı? merak ediyorum.

Burak gol atınca da alkışlamayalım madem. Görevi o sonuçta yapması gereken şey.

İbrahim Gökhun Öztürk
23.11.2011, 17:11

Yaptıgın yorumu begendim ama alkıslamıyorum görevin bu senin :)

Özge
23.11.2011, 17:13
İyi ki Star'ı aldılar da adam akıllı maç öncesi ve sonrasını izledik.Teşekürler Ntvspor

Yaşar
23.11.2011, 17:16
Göreceğim sizleri derbinin olduğu gün.

Yaşar
23.11.2011, 17:20
Yaptıgın yorumu begendim ama alkıslamıyorum görevin bu senin :)
Olaya farklı açıdan bakmışsın ama anlayamadığın birşey var.
Yayının olması gerektiği gibi olduğunu, exstra birşey yapmadıklarını söylemek istedim sizlere.
Yani bakkal amuda kalkarak sigara verirse alkışlanır çünkü o görevi değildir onun.
Burak kendinden beklenenden daha iyi performans gösteriyor ki alkışlanıyor.
Doğuş grubu da yapması gerektiği gibi yayın yaptı.
Önceki yayınların kötü olması bunların exstra şeyler yaptıkları anlamına gelmiyor.

Tascaynar
23.11.2011, 17:26
Murat Kosova,Metin Tekin gerçekten her ikisi de iyiydi.Yayın olarak en iyi maçımızdı.NTV grubunun hoş olmayan,göze batan birçok olayı oldu bu zamana kadar ancak adam gibi spor programı yapılan kanalların başında geliyor NTV Spor.Kaçımız televizyonu açtığımızda NTV Spor'u açmıyoruz ki?Güzel yayınlarından dolayı ben de teşekkür ederim ama fazla da abartmamak gerek diye düşünüyorum.Bir de Rıdvan Dilmen'i görmesek NTV Spor'da çok iyi olacak.

A.Kemal Göksu
23.11.2011, 17:27

Cameli adama atıp al ulan demek var, eline verip buyrum demek var. Ne kadar fark var aralarında değilmi.

Ilelioglu
23.11.2011, 17:28
Bencede bir tesekkürü hak ettiler...;)

İbrahim Gökhun Öztürk
23.11.2011, 17:31
Olaya farklı açıdan bakmışsın ama anlayamadığın birşey var.
Yayının olması gerektiği gibi olduğunu, exstra birşey yapmadıklarını söylemek istedim sizlere.
Yani bakkal amuda kalkarak sigara verirse alkışlanır çünkü o görevi değildir onun.
Burak kendinden beklenenden daha iyi performans gösteriyor ki alkışlanıyor.
Doğuş grubu da yapması gerektiği gibi yayın yaptı.
Önceki yayınların kötü olması bunların exstra şeyler yaptıkları anlamına gelmiyor.

Ben sizin gibi bu yayını yapmak zorunda olduklarını düşünmüyorum.Çünkü dogan grubunun daha önceki yayınlarından bunu gördük.Maça 5 dk kala bağlanıp biter bitmez de yayın kesiliyordu.Bir insanın illaki ekstra şeyler yapması gerekmez alkışlanması için.Yapması gereken işi eksiksiz yaparak da insanların iyi düşüncelerini,alkışını kazanabilir.

Helvacı61
23.11.2011, 17:37
adamlar on numara yayın yaptılar. daha burada görevi diyenler var interi italyada yendik tek bir ropörtaj bile yayınlamadılar. ne çok bilmişler var. ben şahsen aradım yayın için teşekkürlerimi ilettim

Yaşar
23.11.2011, 17:42
Herhalde anlamak istemiyorsunuz.
yaptıkları yayına teşekkür etmenizin gerekçesi görevleri olan yayını kusursuz yaptıkları değil midir?
Ben bunun teşekkür edilecek kadar öenmli bir ayrıntı olmadığını düşünüyorum.
Örnek. Fb-Gs maçının olduğu gün Lille Trabzonspor maçı da var.
Bakacağız hangi maç daha fazla analiz edilecek, hangisi daha fazla konuşulacak?

Külünkoğlu
23.11.2011, 17:45
Çağımızın hastalığı "teşekkür etmemek"

Konuyla alakalı/alakasız bir soru sorayım birbirini hiç tanımayan insanlar birbirlerine neden "günaydın" der ?

Gidin soğukluğu ile meşhur İngiltere'ye polisler bile size bir şey soracakken cümleye "sory" diye başlarlar. Ne dersiniz onlara da
ne diisun la ? mı diyelim.

Hak edilse de edilmese de bir teşekkürle hiçbir şey kaybetmeyiz.

sanatik
23.11.2011, 17:46
Sanirim milli takimin elenmeside biraz etki yaratmisdir.

Olmasi gibi gereken seyler icin tesekkür etmemiz gerekiyor. Edilmesin demiyorum edilmesindende yanayim.

Sinir olmakdan iyidir.

Şenol Altunsoy
23.11.2011, 17:48
Valla bravo bize bir teşekkürü bile bu kadar tartışıyoruz ya

Cengiz Çubukcu
23.11.2011, 17:58
teşekkür etmek bir çok arkadaşımıza zor geliyor çünkü önyargılarından bir türlü arınamıyorlar, yanlış bir şey yaptılar mı dünyanın tepkisini gösterip lafını ediyoruz iyi şeylerde ise teşkkürü esirgiyoruz çünkü altında başka şeyler arıyoruz, ''bunlar istanbul medyası, bizi sevmezler'' vb...

Erbay
23.11.2011, 18:03
Teşekkürler, Murat Kosova ile Şampiyonlar Ligi maçları ayrı bir keyifli oluyormuş.

Bülent AKBULUT61
23.11.2011, 18:23
Teşekkürler sonuna kadar TEŞEKKÜRLER gercektende iyilerdi

Yaşar
23.11.2011, 18:38
Bol bol teşekkürler Ntvspor ve diğer İstanbul medyasına.
Hürriyet de bizi için güzel manşet atmış, ona da teşekkürler.
Rıdvan da bizim için iyi şeyler söylemiş ona da teşekkürler.
Seven sevmeyen herkese teşekkürler.
İyi günümüzde ''biz'' diye takımımızı sahiplenip, kötü günümüzde ''onlar'' diyenlere teşekkürler.(Bu lafım Metin Tekin ve Murat Kosovaa için değil)

Bizimle ilgili olumlu şeyler yapıldığı veya bizim iyi şeyler yaptığımız her dönemden sonra birilei tarafından hakaretlere uğruyoruz.
inter'i yendik onursuz olduk.
Sonra Avrupa'da oynamıyor olduğumuz ima edildi.
Avrupa'da oynamıyor olduğumuzu ima eden şahıs hala NTVspor yorumcusu ve gözlerimizin içine baka baka gaf yapığını söyleyerek yalandan özürler diledi.
Lille maçını da o yorumlayacak muhtemelen.
Vallahi midem bulandı.
Bu arada yeni bir hakarete de hazırlıklı olalım.

Suat Baş
23.11.2011, 18:49
Bende maİlİmİ dÜn gece gÖnderdİm bu gÜzel yayi İÇİn teŞekkÜrlerİmİ sÖyledİm doĞan gurubuna lanet olsun..İlk defa Şampİyonlar lİgİnİ Önemİnİ Ülkeye gÖsterdİler verdİklerİ deĞerle İlk yayinlarinda Çok teŞekkÜrlerr

macka61
23.11.2011, 18:57
teşekkür ederiz yayın için

Mayls
23.11.2011, 19:25
Murat Kosova ilaç gibi geldi.

Türkiye'de futbol hakkında derin bilgi sahibi olan iki spiker tanıyorum. Birisi Ercan Taner, diğeri Murat Kosova. Diğerlerinin neden spikerlik yaptığını dahi çözemedim ben.

Mayls
23.11.2011, 19:52
Bu arada her maçtan sonra maçın İngilizce özetini ararım, maçı bir de gerçek spikerlerden dinleyeyim hesabı. Bu maçtan sonra öyle bir şey olmadı, merak da etmiyorum.

Mustafa AYDIN
23.11.2011, 20:01
Yıllar sonra doya doya Trabzonsporu izledim ve yorumlarını dinledim.Sağolasın Ferit Şahenk.

SEDAT
23.11.2011, 20:25
* Yürekten teşekkür ederim...

Great White
23.11.2011, 20:40
zaten son derece keyifli ve güzel olan maç bir de murat kosova' nın o canlı, enerjik anlatımıyla birleşince tadından yenmedi hakkat.

ayrıca maçın özetini de ercan taner' in sunması üzerine kaymaklı kadayıf oldu.

evet, yeri geldiğinde eleştirdiğimiz gibi hakkını da vermeyi bilmeliyiz

ntvpor bu teşekkür fazlasıyla hak etti :)

blacksea35
23.11.2011, 23:11
Kardeşim tv.lerde yorum dinleyedinleye uykusuz kaldım sabah işe geç kaldım ama herşeye değerdi dün akşamki maç ve NTV nin yayınları da süperdi kendimizi 5 maç sonra Ş.L. oynarken yayında görmekte çok güzeldi. TEŞEKKÜRLER NTV, TEŞEKKÜRLER GÜNTEKİN ONAY VE ARKADAŞLARI, "acaba şeytan neredeydi dün...!!! " bilen var mı???

ibrahim
23.11.2011, 23:42
Basligi aynen kopyaliyorum.

Teşekkürler NTV Grubu :)

Sefer A.
24.11.2011, 00:08
tesekkür ettim :) uzun bir aradan sonra Trabzonspor'un ve Trabzon'un Türkiye'den oldugunu hissettirdiler bize, uzun zaman sonra dislanmadik, güzel oldu :)
yalniz Murat Kosova sununca garip oldum ama yaaaa, ben Halil'in golünde "Halil'den mükemmel bir smaaaççç" diye bagirmasini bekliyordum yahu :D

Tunay ERDEM
24.11.2011, 00:36
bari yeni ihaleyi de onlar alsa. yine doğan gurubu alabilir. :)

TS-FAN
24.11.2011, 01:03
Her şey çok güzeldi..
Ama özellikle Kosova'ya o heyecanı katıksız yaşattığı için teşekkürler..
Saçma sapan ve gereksiz yorumlar yerine saf heyecan...
Bundan iyisi omazdı..
Kosova duyguları,heyecanı öyle güzel aktarıyor ki....
Öyle ki, maçtan önce,umarım hayal kırıklığı yaşamayız,çünkü Kosova'nın yorumuyla daha da biterim diye bile düşünmüştüm..
Teşekkürler NTV..

Sushi07
24.11.2011, 01:10
Cidden, sanki milli maç gibi program yaptılar, Trabzonun önemini gösterdiler. Sonsuz teşekkürler

TAMTÜRK61
24.11.2011, 01:39
Teşekkürler NTV ! Bizi seveni biz de sever, unutmayız!

DeAgLeMaNyAq
24.11.2011, 03:39
Hasan Yener bugün NTV Spor Radyo'ya bağlanıp hepsine tek tek teşekkür etti ve ilk kez gerçek bir Şampiyonlar Ligi yayınının yapıldığını söyledi...

Tolga
24.11.2011, 05:29
Hasan Yener bugün NTV Spor Radyo'ya bağlanıp hepsine tek tek teşekkür etti ve ilk kez gerçek bir Şampiyonlar Ligi yayınının yapıldığını söyledi...

Foruma üyemi kendisi acaba ? :)

malik5461
24.11.2011, 10:14
murat kosovaya bizde toplanıp teşekkür edlimmi renkdaşlar ulaşabileceğimiz bir adresi varsa yazın mail atalım vede lille maçınıda murat kosovalı anlatsın

Dursun Ali Bahçekapılı
24.11.2011, 10:43
Teşekkürler Murat Kosova ve NTVSPOR ekibi

HIRCINBEY
24.11.2011, 12:25
Teşekkürler Murat Kosova ve NTVSPOR ekibi
Aynen Taşekkürler.

61kralfatih
24.11.2011, 13:01
Murat Kosova ve Metin Tekin'e ayrı bir başlık açılıp Teşekkür edilmiş bende Teşekkürlerimi sunuyorum onlara fakat Unutmamak gerekirki daha önce neredeyse maçı bile zar zor izliyorduk. Ntv Spor maç öncesi maç sonrası ve röportajlarıyla aktardıklarıyla kendilerine teşekkür ediyorum..

Keşke sezon başından beri Avrupa ve Şampiyonlar ligini Ntv grubu yayımlasaydı demekten alıkoyamıyorum kendimi.

Kızdığımız zama nasıl tepkimizi dile getiriyorsak şimdide teşekkürlerimizi sunmalıyız.

Teşekkürler Ntv grubu. Ben mailimi kendi adıma gönderdim.

Teşekkür Maili atmak isteyenler için;

info@ntvspor.net
operasyon@ntv.com.tr

Saygılar iyi günler.
ntv starı alalı nekadar oldu ki

Özgür Öztürk
24.11.2011, 13:05
Uzun zamandır ağız tadı ile bir maçı keyfile izledim.
Tadı damaklarda kaldı.
Maçında heyecanlı olmasının katkısı yadsınamaz bir gerçek ama taraflı yayınlardan sonra içten bir maçımızı anlatan Murat Kosova'ya içtenlikle teşekkür ederim.
İşini layıkı ile yapana saygımız sonsuzdur.

Emirhan Ömeroğlu
24.11.2011, 16:43
ntv starı alalı nekadar oldu ki

1 ay falan oldu. Fakat Şampiyonlar Ligi yayın hakları hala Doğan grubunun elinde.

Yunus Emre AYAZ
24.11.2011, 16:50
1 ay falan oldu. Fakat Şampiyonlar Ligi yayın hakları hala Doğan grubunun elinde.

doğan grubunun değil star tv elindeydi onuda ntv alınca ntv grubuna geçti şampiyonlar ligi maçları cem uzan zamanından beri star tv de doğan grubuyla alakası yok.

Ömür Karadeniz
24.11.2011, 16:50
Vay arkadaş ya çok değil bundan 1-2 ay önce Ntv en büyük Trabzonspor düşmanı idi,zaman insanı değiştirir derdilerde inanmazdım...

bordoylamavi
24.11.2011, 17:55
rıdavana bu kadar prim verdiği sürece benim gözümde hala taraflı ntv

Emirhan Ömeroğlu
24.11.2011, 22:49
doğan grubunun değil star tv elindeydi onuda ntv alınca ntv grubuna geçti şampiyonlar ligi maçları cem uzan zamanından beri star tv de doğan grubuyla alakası yok.

Yanlış biliyorsun. Bizde D-Smart var ve dün bütün maçlar Euro Futbol ve benzeri kanallarda yayımlandı.

Akaşm 7'deki Zenit maçını Ertem Şener anlattı. Barça Milan maçını İlker Yasin.

Şampiyonlar ligi hakları Ntv grubunun elinde olsa idi dün akşam ki Barça - Milan maçı neden Euro Futbol kanalında idi?

ftunsal
24.11.2011, 23:01
ntv aynı ntv

doğuş grubu fnerin en büyük finansörlerinden..3 temmuzda ilk haberlerii yansız,objektif hakkınca veriyordu.aradan saatler geçince dikkat edin günler değil saatler geçmiştiki haberi esnetmek ve soğutma çabasına girdi.olaya flaş bomba haber gibi bakma tavrını değiştirdi.muhtemel patronlardan "ne bok yiyiyosunuz " gibi zılgıt yediler.

bizim maça gelince; ellerinde bir ürün var .onu en iyi şekilde satmak için vede tabiki kendileri için elleriden geleni yaptılar..

leavemealone
24.11.2011, 23:07
bizim maça gelince; ellerinde bir ürün var .onu en iyi şekilde satmak için vede tabiki kendileri için elleriden geleni yaptılar..

Bizde zaten köprüden gecene kadar dayi diyoruz.

Haa ama böyle yayinlarin devami gelirse, o zaman ayri. Biz adamligimizi yapip yigidin hakkini yemeden tsk edelim, ne kadar onlarin derdi sadece "duygusal" olsada. Bakariz belki bir gün bizimde bir yigit oldugumuzu hatirlarlar.

DeAgLeMaNyAq
24.11.2011, 23:09

Avrupa Ligi ve Şampiyonlar Ligi'nin yayın hakları 2012 sezonu sonuna kadar Doğan TV'nin elinde. Ancak Doğuş Grubu, Star TV'yi satın alırken bizim ve BJK'nin maçlarının yayın hakkının kendilerine devredilmesi konusunda anlaştılar. Şampiyonlar Ligi, Cem Uzan ve TMSF zamanında direk Star'ın elindeydi ancak son ihaleden sonra tek bir kanal yerine Doğan TV platformuna geçti. Ve ne yazık ki UEFA yayın hakları konusunda devamlılık esası sebebiyle açık bir ihale gerçekleştirmiyor. Bir önceki yayıncı kuruluş muhammen bedeli verdiği takdirde otomatik olarak sözleşmesini uzatıyor...

Sefa
24.11.2011, 23:14
Avrupa Ligi ve Şampiyonlar Ligi'nin yayın hakları 2012 sezonu sonuna kadar Doğan TV'nin elinde. Ancak Doğuş Grubu, Star TV'yi satın alırken bizim ve BJK'nin maçlarının yayın hakkının kendilerine devredilmesi konusunda anlaştılar. Şampiyonlar Ligi, Cem Uzan ve TMSF zamanında direk Star'ın elindeydi ancak son ihaleden sonra tek bir kanal yerine Doğan TV platformuna geçti. Ve ne yazık ki UEFA yayın hakları konusunda devamlılık esası sebebiyle açık bir ihale gerçekleştirmiyor. Bir önceki yayıncı kuruluş muhammen bedeli verdiği takdirde otomatik olarak sözleşmesini uzatıyor...

Evet öyle ama Doğan grubunun sözleşmeyi devam ettireceğini düşünmüyorum açıkçası bırakacaklardır bu işi..

Cağaloğlu
24.11.2011, 23:51
murat kosova müthişti umarım lille maçınıda murat kosova anlatır

Yaşar
24.11.2011, 23:52
Lille maçını bence Ercan Taner anlatıri Rıdvan dilmen yorumlar.

Cağaloğlu
24.11.2011, 23:54

beşiktaşın uefa avrupa ligi maçından sonra ülkemizi avrupada sadece beşiktaş temsil ediyor diyen kalleş rıdvan yorumlayamaz bizim maçı, yorumlatmazlarda durduramaz kendini lille ataklarında bağırır çağırır, bu riski alamaz ntv

DeAgLeMaNyAq
25.11.2011, 00:24

Ben de aynı şeyi düşünüyordum fakat derbinin tarihini değiştirmezlerse Rıdvan hayatta o maçı bırakıp Fransa'ya gelmez. Gerçi devir de değişti artık maçlar her yerden izlenebiliyor...

Yasin Altuntas
25.11.2011, 09:34

Ama o Kurulus'un Sampiyonlar Ligini nasil yayinladigi da önemli. Mesela ALmanyada Acik Yayin'i Sat 1 yapiyordu. UEFA Yayin seklini begenmedigi icin Hükümet Kanali olan ZDF'ye verdi.

Volkan
25.11.2011, 13:32
TeŞekkÜrler ntv sana

Melek
25.11.2011, 14:18
TeŞekkÜrler ntv ...

dumanpub
25.11.2011, 14:21
teşekkürler ntv

MaHMuT_61
25.11.2011, 16:03
NTV Tşk! İşini yaptığın için...

Berberoğlu
25.11.2011, 16:04
STAR TV'yi Doğuş grubunun satın almasının faydasını gördük.

Keşke sezon başında gerçekleşseydi bu satın alma...

tsefsanesi
27.11.2011, 01:10
maç öncesi ve maç sonrası yayını kesmeyip devam etmeleri çok güzeldi.

teşekkürler ntvspor.

oflubektas
27.11.2011, 14:23
O ntv kanalıdır ki 2002 Dünya Kupası maçlarından sonra sırf Şenol Hoca'ya sallasın diye Hıncal Uluç'un evine canlı bağlantı yapıyordu. Cumhurbaşkanı'nın olaya el koymasından, Fatih Terim veya Denizli'nin uçakla Kore'ye getirilip "darbe yapmasından", Şenol Hoca'nın da kamptan kovulmasından bahsediliyordu.

Sadece iyi bir canlı yayın yaptılar, abartmamak lazım. "Teşekkürler Doğuş Grubu", "Allah Razı olsun Fuat Akdağ", "Daşş...'nı yiyeyim Ferit Şahenk" diyerek kantarın topuzunu kaçırmamalı

Uluç
27.11.2011, 15:49
Yayın güzeldi fakat son bir kaç gündür NTV de "Trabzonspor'un Lille maçı derbiye denk geliyor olmaz hacu , yayıncı kuruluşlar bunu çözmeli çok paralar veriliyor" falan fistan diye konuşduklarında çok eğleniyorum :D
Önceden maçımız tartışılmazdı.. Artık para veriyorlar ya ŞL ye , yaşasın TS moduna girdiler :) Riyakarlar..

ysfemr
27.11.2011, 16:23
O ntv kanalıdır ki 2002 Dünya Kupası maçlarından sonra sırf Şenol Hoca'ya sallasın diye Hıncal Uluç'un evine canlı bağlantı yapıyordu. Cumhurbaşkanı'nın olaya el koymasından, Fatih Terim veya Denizli'nin uçakla Kore'ye getirilip "darbe yapmasından", Şenol Hoca'nın da kamptan kovulmasından bahsediliyordu.

Sadece iyi bir canlı yayın yaptılar, abartmamak lazım. "Teşekkürler Doğuş Grubu", "Allah Razı olsun Fuat Akdağ", "Daşş...'nı yiyeyim Ferit Şahenk" diyerek kantarın topuzunu kaçırmamalı

buda dogru...