PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bmn|Bursa - Bmn|Izmir - Bmn|Trabzon

Çakır
14.04.2006, 11:18
Arkadaslar, her geçen gün büyümeye devam eden ve etkinligini artiran BORDOMAVI.NET'in Trabzon, Istanbul ve Ankara'dan sonra BURSA ve IZMIR temsilcilikleri de olusturuldu, karsilikli görüsmeler ve fikir alisverisleri sonucu bu illerde BORDOMAVI.NET adina hareket etme, organizasyon düzenleme hakkina sahip olacak ve olusumumuzun bu illerdeki Trabzonspor taraftarlariyla bütünlesmesini saglayacak olan üyelerimizin isimleri belirlendi.

Sitemizin farkli illerde yasayan Trabzonspor taraftarlariyla ortak hareket edebilmesini saglamak, o ilde varolan Trabzonspor potansiyelini ortaya çikararak Trabzonspor'umuzun her kosulda güçlü olmasini garanti altina almak ve takimimiz adinaortak çabalarimizla gerçeklestirecegimiz aktivitelerin farkli illerde gereken destegi bulabilmesi amaciyla çalisacak olan il temsilcilerimiz, site yönetimiyle sürekli iletisim halinde bulunarak BMN'nin tek vücut halinde hareket etmesinde de öncü rol üstlenecekler. Yeni açilan Izmir ve Bursa temsilciliklerimizi çok güvendigimiz, çok sevip inandigimiz insanlara birakmis olmak bize bu noktada büyük mutluluk veriyor.

Ankara, Istanbul ve Trabzon'dan sonra ilk kez belirlenen Izmir ve Bursa il temsilciliklerinin yanisira, yapilan düzenlemelerle birlikte yeniden olusturulan Trabzon il temsilcilerimizin listesi asagidaki listede bilgilerinize sunulmustur.

Yeni il temsilcilerimizin özelde sitemize ve genelde hayat amacimiz olan Trabzonspor'umuza hayirli olmasi dileklerimizle, her birine ayri ayri çok güvendigimiz arkadaslarimiza tesekkür ediyor, basarilar diliyoruz.

BURSA

Ali Kul (A-LeeCool)
Cüneyt Günaydin (Tmac61)
Recep Çagman (Çagman)
Ali Aydin (yalnizkurt29)
Ali Temelli (Ali Temelli)

IZMIR

Erkan Ergül (Kutoz)
Ayhan Ersoy (Izmirdenayhan)
Demirhan Gözaçan (Dekgok)
Egemen Gündogdu (egemengundogdu)
Yasin Özaydin (lazutlarlivera)

TRABZON

Emrah Yalçinalp (perhaps)
Ahmet Hamzaçebi (BordoMavim)
Umut Karaosmanoglu (Umut Hoca)
Berk Akçay (KtuTS)
Engin Eroglu (engineer)
Arzu Yalçinalp (kaze)

Yeniolusturulan il temsilciliklerimiz (Bursa ve Izmir)disinda sitemizde agirligini hissettiren, yaptiklari organizasyonlari yakindan izledigimiz çoketkin iller,etkin üyelerimiz bulunuyor. O arkadaslarla da en kisa zamanda temasa geçerek, el birligiyle olusumumuzun etkinlik alanini artirmaya devam edecegiz.

Emegi geçen arkadaslarimiza tesekkür ediyoruz.

tigin
14.04.2006, 11:21
hayirli olsun.smileys/smiley32.gif

Çakır
14.04.2006, 11:24
Yenilenen BMN-Trabzon temsilciligimize 3arkadasimiz daha eklendi: Ahmet Hamzaçebi, Umut Karaosmanoglu ve Berk Akçay.

Ahmet uzun yillardir BMN'de bizlerle birlikte olan, adi BMN-Trabzon'la özdeslesmis bir arkadasimiz. Ahmet'in sitemizdeki varligi BMN-Trabzon'a büyük güç katacak, ayni zamanda kardes sitemiz ve grubumuz Çilginlar'la olan birlikteligimizin daha da sarsilmaz olmasini saglayacak. Ahmet, 2 ay sonra futbol sezonu bittiginde sitede daha aktif olabilecek. Umut, BMN-Ankara'dan BMN-Trabzon'a transfer olan bir dostumuz. Yillardir BMN-Ankara temsilciliginin en aktif üyelerinden biri olan Umut, ayni zamanda Ankara BMTD'nin 7 asil kurucu üyesinden biri. Gazi Üniversitesi'ndeki yüksek lisansini bitirip Trabzon'a dönenarkadasimizin, yeni sezonda Ankara'da oldugu gibi Trabzon'da da sitemize çok sey katacagina inancimiz tam. Sitemizin en eski üyelerinden biri olan Berk de,BMN-Trabzon'un bugüne kadar hemen hemen tüm organizasyonlarina katilanüyelerimizden biri. Berk de yeni dönemdeTrabzon temsilciligimiz içinönemli rol oynayan isimlerden biri olacak.

OlusumumuzunTrabzonspor'a daha büyük destek verebilmesi içinyetki ve sorumluluk alan tüm arkadaslarimiza tesekkür ediyoruz, sitemiz sizlerle daha güçlü olacak. Yolumuz açik olsun.

Kaya
14.04.2006, 11:38
Bütün arkadaslarima çalismalarinda basarilar dilerim... Bmn için hayirli olsun...

Insallah kisa zamanda daha çok büyüyecegiz. Edited by: Kaya

l-m
14.04.2006, 12:22
Sporun güzel arkadasliklar ve dostluklar getirdigi bu degerli olusumun güçlenmesine katki yapacaklarina süphe duymadigim her bir temsilcimize basarilar diliyorum. Trabzonspor'u savunma, sahiplenme konusunda basarili çalismalariyla adindan sikça söz ettiren bmn, yeni temsilciliklerle daha da güçleniyor.

Trabzonspor'a hayirli olmasini diliyorum..

Nytre
14.04.2006, 16:13
hayirli olsun... göreve gelen arkadaslarimiza üyeler olarak görevlerinde yardimci olmamiz lazim.

FANATIK61
14.04.2006, 18:02
Hayirli ugurlu olsun...smileys/smiley32.gif

Badaloğlu
14.04.2006, 18:57
Kalbi Trabzonspor için atan bütün kardeslerimize görevlerinde üstün basarilar diliyorum.Bütün kardeslerimizin,arkadaslarimizin her türlü yanindayiz.Hep beraber birseyler yapmak içinburadayiz.Herkes bu kardeslerimize,arkadaslarimiza yardimci olmasi dilegi ile...

not:Yakinda diger iller ile bu süreç devam edecek ve bu ates tüm Türkiye'yi sarana kadar da sürecektir.

hacevera
14.04.2006, 19:42
arkadaslara basarilar diliyorum,hayirli ugurlu olsun insallah...

Gökhan Kutlu
14.04.2006, 20:53
vizelerimiz vardi giremedik siteye bursa temsilciligi gitti..smileys/smiley1.gifyeni gelen arkadaslara basarilar diliyorum allah muvaffak etsin

PsYcHo_LaZ61
15.04.2006, 17:00
Ali Kul (A-LeeCool)

insallah pisman etmez sizismileys/smiley36.gif
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"></TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

tsmaniac
15.04.2006, 19:39
benim ismim niye yok bmn izmir listesinde?smileys/smiley19.gif

Hasan Arslan
17.04.2006, 21:39
arkadaslara hayirli olmasini diliyorum..biz de bmn-bolu olarak bu isi ciddi anlamda resmilestirmek isteriz.. bunun için gerekli hersey bizde mevcut....

Çakır
18.04.2006, 09:02
tsmaniac: Trabzon disindaki il temsilciliklerimizde genel kuralimiz, 1 kisi iltemsilcisi olmak üzere toplam 5 kisilik bir temsilciler listesi olusturmak oldugundankalitesine ve yetenegineyüzde yüz güvendigimiz, kefil oldugumuzherarkadasimizi bu listeye eklememizmümkün olamiyor.

Bu noktada BMN il temsilcileri listesinin, zaman içinde degisebilecek, gerekli görülendurumlarda yeniden ele alinabilecekbir liste oldugunu hatirlatmak lazim. Ilk döneminde BMN-Izmir temsilcileri listesinde olmayisiniz bundan sonra da orada olmayacaginiz anlamina gelmiyor, duruma göre belki beklediginizden daha önce de listede yer alma sansiniz mümkün olabilir.

Bir ilde temsilciler listesinde yer almayanaktif üyelerimizin varligio ildeki BMN temsilciliginin sürekli olmasiningarantisi durumunda, bu da isin bir diger önemli noktasi. Temsilcilik verdigimiz ilin yalnizca belirli isimlere bagimli olmamasi, en az listedeki arkadaslarimiz kadaryetenekli arkadaslarimizin da o kente güç katmasio ildeki BMNtemsilciliginin sürekli olmasini sagliyor.Bu açidansizin gibi arkadaslarimiz temsilcilerlistesindeolmasalar bile, yeterlilikleriyleo il için çok önemli bir rol üstleniyor.

caykarali 61: BMN olarak tüm amacimiz bu. Sitemizde Bolu ve Kocaeli gibi göze batan,farkini hissettiren, en ciddi organizasyonlarin altindan basariylakalkabilecek çokönemli illerimiz var. Bu illere BMN adina hareket edebilmeleri ve sitenin merkezi yönetimiyle ortak çalisabilmeleri için firsat vermek, karsilikli birsinerji yaratmak,zamanla tüm Türkiye'de ve hatta yurtdisinda BMN adina güvendigimiz, inandigimizkisilerdenolusan temsilcilikler olusturmayi hedefliyoruz.

Il temsilcilerimizin çok uzun ve özenli bir arastirma ve karsilikli görüsme sürecinden sonra belirlendigine emin olabilirsiniz. Olusumumuz için herseyi en iyi ve hatasiz sekilde yapmaya özen gösteriyoruz. Bu da yeterince büyük bir grup olmamiza ragmen bazi konularda agirdan almamizi, bazi adimlari daha geç atmamizi sagliyor.

Bursa ve Izmir'den sonra olusturacagimiz yeni il temsilciliklerimizi mümkün olan en kisa zamanda, en dogru sekilde belirlemeyi hedefliyoruz. Bu konularda bizimle her türlü görüsünüzü paylasmak için her an temasa geçebilirsiniz. Çünkü BMN'ye yön ve hayat veren, burayi yasatan, buranin sahibi olansizlerdenbaskasi degil.

Sevgi
18.04.2006, 09:11
Hayirli olsun arkadaslarsmileys/smiley1.gif

kuzey_lee
18.04.2006, 12:38
ahmet ve berk gibi ''gerçek'' organizasyon yapabilecek,kalearkasina girerken zorlanmayacak (!) kisilerin bmn trabzon temsilciliklerinde olmalari çok ama çok sevindirici haberler..

Egemen
18.04.2006, 17:04
herseyden önce böyle güzel bir organizasyonda böyle güzel bir görev almis oldugum için herkese tesekkür eder bizleri böyle bir göreve layik gören büyüklerimize saygilarimi sunarim.

bitirilmek üzere olan ruhumuzun bir seyler yaparak atesini tekrar yaktigimiz için çok mutluyum. TRABZONSPOR ruhunu TRABZONSPORlu olmayanlar bilmez, içimizde yanan atesin ne derecede oldugun farkina varmaz hiç kimse (bizler hariç). sevdamizin ne kadar büyük oldugundan bihaber dolasirlar ortalikta. Her sezon basinda gittikçe daha da büyüyen bir yanginla yandigimizin da farkinda degillerdir..

sözün kisasi bir kivilcim düstü yüregimize BMNyle belki o atesi tekrar yakabiliriz, o ruhu geri getirebiliriz diye... çok da güzel oldu zannimca..

ama isimiz henüz bitmedi..
esas is bundan sonra basliyor, çünkü bu kitleyi olusturup birakmak olmaz daha da büyüyerek atesimizi bütün Türkiyeye ondan sonra da bütün sevdali taraftarlarimizin oldugu yerlere götürmeliyiz.

emegi gecen herkesin yüregine saglik..
saygilar...

Uğurtan
19.04.2006, 00:43
Yeni görev alan arkadaslara görevlerinde basarilar dilerim. Trabzon|bmn deki arkadaslara her türlü yardima hazir oldumu belirtmek isterim..Bu bir bayrak birbirimizden devralarak böyle ilelebet tasiyacagiz o görev bayragini Tabiki Trabzonsporumuz için..smileys/smiley32.gif

Jeffer
19.04.2006, 13:53
hayirli olsunsmileys/smiley32.gif

Sacit
20.04.2006, 12:44
bizler için en iyisi olur insallah,tebrikler

alitemelli
20.04.2006, 15:19
bizle sinirli kalmaz sanirim...diger illerdede olur..ayrica armagan ne biçim laf kaptirdik falan..koltuk sevdaliimiyiz biz..ne yaparsak beraber kardesim

alitemelli
20.04.2006, 18:56
bmn bursa degil bmn ali olmus resmen..3 tane ali varsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley2.gif

cemka
20.04.2006, 19:01
bende bursadanim....unutmayin bizi...

arkadaslar hayirli olsun...

İHSAN
20.04.2006, 20:32
öncelikle BMN ve Trabzonsporumuz adina hayirli olmasini diliyorum...

Arkadaslar temsilcilik olarak üzerimize düsen görevleri en iyi sekilde yapmaya özen gösterecegimizden kuskunuz olmasin...Temsilciler listesinde olmasak bile , bu okadar önemli degil. önemli olan temsilcilige katki saglamaktir.( BURSA)

Çakir abi; su siralar siralar siteye giremiyorum,. Malum ÖSS bizi bu hallere düsürdü... Kriterler nedir tam bilemiyorum ama; yakin zamanlardabeni de eklemeye hazir olun BMN Bursa temsilciligine... ( Bunuhakedecegimden süphem yok.)

emreercanli
21.04.2006, 04:19
öncelikle arkadaslara basarilar diliyorum ve bu isin altindan çok rahat kalkacaklarina inaniyorum...

not: bmn-izmir yapabilecegim bir sey olursa çekinmeye gerek yok samirim piknikten sonra bunu söylememe de gerek yok...smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Ali_Aydın_29
22.04.2006, 17:24
bende bursadanim....unutmayin bizi...

arkadaslar hayirli olsun... kardes seni iller formunda bursa temsilciliginde görmek isterizz..smileys/smiley2.gif

ÇaGaTaY
27.04.2006, 17:28
Arkadaslar hayirli olsun....Bende zaten bundan sikayetçiydim.Hiç bursadan maç organizasyonu falan yapilmiyodu.Maça gitmek içinde ankaraya gidemiyoduk.Bi dahaki sene için çok güzel bir adim...

A-lee cool ve ali temelli tebrik ederim sizi bu arada smileys/smiley32.gif

kutoz
27.04.2006, 20:08
Önceden, yüregimizde tasidigimiz Trabzonspor sevgisinin bizlere kazandirdigi ivme ile hareket eder, tasin altina arkaslarimizla birlikte tabiri yerindeyse, omuzumuza kadar uzanirdik.

Simdi BMN/Izmir temsilciligi, bizlere layik görüldü. Artik yükümüz, bir kat daha agirlasti. Sayet, BMN bir misyon sahibiyse -ki öyle düsünüyorum- bizlerde bu misyonu en iyi sekilde temsil etmeye çalisacagiz. Düne kadar kayanin altin omuzuna kadar giren bizler, bilinmelidir ki gövdemizle de girmeye hazirizdir artik.

Basta, bizleri bu göreve seçen yönetici arkadaslar olmak üzere, iyi dileklerini sunan bütün arkadaslarima tesekkür ederim.

Sevgi ve Saygilarimla.

Kul
06.05.2006, 16:14
Yillardir birlikte Bmn çatisi altinda yapmis oldugumuz organizasyonlar sonucunda bu görevi bana layik gören tüm abilerim ve kardeslerime sonsuz tesekkürlerimi sunarim.. Almis oldugumuz bu sorumlulugun bilincinde olarak yapabilecegimizin en iyisini yaparak sizleri en iyi sekilde Bursa'da temsil edecegimizi bildirmek isterim..

Göreve seçilen arkadaslarimizi tebrik ediyorum yapmis oldugunuzve yapacaginiz bütün iyi islerde simdiden basarilar diliyorum..

TrOF_61
08.05.2006, 19:37
Ben de Trabzonspor'umuz için fedakarlik yapmak için yeni görev asacak arkadaslara basarilar diliyorum...Hayirli olsun...

AtalaY_BuğrA
24.05.2006, 01:58
Görevli bütün arkadaslara görevlerinde basarilar diliyorum. Hayirli olsun...

Hüseyin Çümen
24.05.2006, 03:29
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

jefferson61sefa
28.05.2006, 13:43
tebriler de ne ise yario bi anlatsaniza

Özsu
28.05.2006, 14:16
tebrikler arkadaslar. smileys/smiley32.gif

Recep Alkan
28.05.2006, 14:38
arkadaslar tebrikler. yalniz birsey sormak istiyorum ben tekirdag marmara ereglisinde askerlik yapiyorum acaba buralara yakin yerlerde il temsilciligi acmayi dusunuyormusunuz. simdiden tesekkurler...

tsLee
31.05.2006, 00:38
hayirli olsun arkadaslaraa ! bizde kütahyada okuyoruz burda trabzonsporla ilgili bi aktivite yok destek falan da yok biz kendi imkanlarimizla deplasmanlara falan gidiyoruz ! buraya da bi el atin da burdan da bagiralim en biyik trabzonspor diye...

caykarali_erdal
01.06.2006, 16:59
bursa ve tabiki ali kul kardesime burdan basarilar diliyorum hey giresun alincaksarkisi geldi aklima hehe ali kendine iyi bak insallah gorusmek uzeri islerinizde basarilar diliyorum her sey trabzonspor icin diyorum

Semih GÜL
01.06.2006, 17:06
Bi askere gittik kendi evimizde bile unutulmusuz. Neyse bursa organizasyonlardan haberdar ederseniz geliris.

Iyi günlerEdited by: Semih(TS)

Zafer Keskin
17.06.2006, 14:50
Öncelilkle görev alan tüm arkadaslara ve abilerime basarilar diliyorum..

BMN nin bugünden sonraki organizasyonlarinda daha güçlü ve basarili olmasini temenni ediyorum...

Keleşoğlu
30.06.2006, 00:35
smileys/smiley32.gif