PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 12. Hafta | Trabzonspor 0 - 1 Beşiktaş

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11

Mustafa Çolak
27.11.2011, 21:40
Bu taraftarlardaki organize olamamanın farklı bi sebebi olmalı ?

Bordo_MaviM_61
O bu değil de kanat oyuncumuz olsa ne olacak ki??
Kim kafa vuracak?
Kanatlara ne zaman top inse duruyorlar geriye veriyorlar adamlar haklı içeride kafa vurma şansımız yok ki?
Yan toplardan kanatlardan tehdidi olmayan takımı da böyle kilitlerler maalesef..

yalniz adam
arkadaşlar 7 aralık a kadar sabredelim..eleştiriyi seviyoruz lakin şimdi destek zamanı...

Giallorossi
Rakip çok fazla pozisyona girdi evimizde. Bu olmamalı.
Umarım ders çıkarırız bu maçtan.

Adamlar top oynamadan o kadar pozisyona girdi. eee normal.. 9 kisi defans yapip kontraya ciktilar. Bizde gol atmak icin cok yüklendik ve arkada bos alanlar biraktik. Bu yenilgide ne hocada, nede futbolcularimizda kabahat buluyorum. Serefsiz bir hakem ve insan disi egemen vardi..

Mert Oğuzlu61
zaten sinir stres olmuşum üstüne birde şu maçı izledik, psikopat kıvamına geldim önüme geleni şuan dağıtacak vaziyetteyim.

fırat aydınus denen bjk li yavşağı bu maça nasıl verirler ? hadi bunu geçtim Allah aşkına şenol hoca 85dk neyi bekledin ??? bu maçta hakem yaktı bizi ama en az onun kadarda senin payın vardır kusura bakma...

Ömer Faruk61
Şenol Hocaya söven varsa Allah hepsinin belasını versin...:mad:

bahadır2561
anası belli olmayan toraman ''Burak'ın nasıl bi insan oldugunu herkes biliyo demiş'' penaltı pozisyonu için

My
27.11.2011, 21:41
Yenilmemizdeki en büyük etken YORGUNLUK. Bizden sonra en çok maç yapan takım bck. Yanlış hatırlamıyorsam da aramızda da 7 maç fark var. bck de bunu hesaplayarak oynadı. Şu ana kadar bu duruma da tek ses çıkartan Şenol hoca oldu. Başkan ve yöneticiler şu haksız rekabet ortamına karşı çıkıp seslerini yükselteceklerine goygoyculuk yapıyorlar. En çok ta buna sinir oluyorum.

Legolas77
Arkadaşım Adrian'ın ligi küçümsediği falan yok Trabzonspor için ye - ter- siz . Bu kadar basit. Kullandığı kornerlere frikiklere bak yemin ediyorum Tolga kullansa bu kadar kötü orta yapamaz. Bir kere olsa hata dersin ama sürekli oluyor bu demektirki adam beceremiyor. Zaten dikkat ettiysen son topu Zokora Adrian'a kullandırmadı kendi kullandı ve gol attık.

abi vasat diyorum kabul ediyorum yanlış yorumladın şöyle diyeyim o mesajda adrian evet vasat oynuyor dedim
yalnız sonlara dogru demek istedigim şu Burak ve Tolga başarılı sonuç olunca göğe cıkartıyoruz şimdi bu sonuç gelince onlara laf atmayalım dedim
yoksa kabul adrian benfica ilk mac harici iyi oynamıyor oradaki ofsayt olmayan golü ile manisa macındaki asist i harici bi numara yok maalesef.

sametaydin
2 sayfa önce yazdım adrian etkili olamıyor evet cünkü ligi kolay zannediyordu artı sıkışık maç programı iyice etkisizleştirdi(yanlış anlamayın savunmuyorum ) cok vasat oynuyor maclarda bu da kabul ama şundan vazgeçelim bir gün iyi bir gün kötü olunca göğe cıkartıp sonra petrol aramak icin sondaj vurur gibi yerin dibine sokmayalım
bunu Tolga ve Burak'a laf atanlar icin dedim !
birazda sorunu başka yerlerde arayalım yönetim mesala ....

Ya arkadaşım adrian kim ki bu ligi küçümseyecek sanki ispanya liginden geldi adrian gibi futbolcu her takımda 2şer 3er tane var. Adamı bize kakaladılar bu kadar basit.

gtem
Kim kafa vuracak?
Kanatlara ne zaman top inse duruyorlar geriye veriyorlar adamlar haklı içeride kafa vurma şansımız yok ki?
Yan toplardan kanatlardan tehdidi olmayan takımı da böyle kilitlerler maalesef..

hakkaten kanatlara indikleri zaman pozisyon bitmiş oluyor ...

bangkook_61
Hakemden önce konuşmamız gerekenler var. Takım çok kötüydü. Ne savunmayı ne hücumu beğenmek mümkün değildi. Tolga hatalı sayılabilecek bir gol(sektirdiği için) yemesine rağmen en az 4 tane karşı karşıya kurtardı. Quaresma hallaç pamuğu gibi attı bizi.

Şenol Hocam bizi bugünlere getiren adamdır. Ama bugün değişiklikleri geç yapması sonumuzu hazırladı. Bu sadece ufak bir eleştiridir. Şenol Hoca dan iyisi yok biliyorum keza.

Mehmet Ç.
Tolga kardesim iyisin hossun, ama bu kadar top sektirilmez...

Yalniz tüm takima Henrique haric helal olsun..

Furkan S.
Getafe - Barcelona maçını izliyor gibiyim.

Barcelona ( Trabzonspor ) - Getafe ( Beşiktaş )

Umarım sonucuda aynı olmaz .

aynı oldu:(

Tayfun Aydın
27.11.2011, 21:42
Kim kafa vuracak?

Kimsenin beğenmedi Pawel bu takımın en iyi kafacısı.

Zafer Fidan
Kardeşim Bu Takım Barcelona olsaydı gene eleştirilirdi.Barcelonanın forumu var mı? :D Getafeye yenildiler bugün bir bakalım forumlarına :D

Biz taraftar simdi Messi'yi 1-2 milyona satmaya kalkardi :)

ALDENİRO
bugünkü takımı beğenmeyen varsa, önceki maçlarımıza ne yorum yapar çok merak ediyorum.

MonteCristo
27.11.2011, 21:43
Adrian ı anadolu takımına gönder, 2 sene sonra bank asyaya gider. görünen köy kılavuz istemez. Adrianın stili Trabzona uymaz. Bu lige de uymaz. Kim buluyor bunları ? Gs li iliç gibi güçsüz. Grosicki orda dururken gidip bu adamı 5m euro ya getirenlere helal(!) olsun. sonrada forma al lisanslı ürün al diyorlar.

İlic dediğimiz adam 2 sene oynadı gs'de 10 golu geçiyordu her sene kaç asisti var bilmiyorum. Adrian'da kötü oynasın ama yeterki skoru değiştirsin bu kadar eleştirilmez. Ben katlanırdım yinede. Adrian ne efektif oluyor ne bitirici oluyor hucüma ne gibi bir katkı yapıyor duran topları mahvetmekten başka soruyorum ?

tturan
arkadaşlar yapmayn gurur duyun medyaya federasyona hukuka karşı büyük mücadele veriyrz EN BÜYÜK TRABZON..
Takımımla gurur duyuyorum da, maalesef federasyona ve medyaya karşı kulüp yetkilileri mücadele vermiyor işlerini kolaylaştırıyolar. Baksana Aziz çıksın diye bizim başkan bile imza veriyorsa gerisini varın siz düşünün.

Mustafa Demir
tolga bugun bikac top cikardi ama 3 here top sektirdi ucuncu gol oldu bi kaleci bukadar top sektirmemeli

Ömer Kibar
Arkadaşlar..Maç kaybettik,üzgünüz tamam ama yazarken daha dikkatli davranın..Hiç kimse sizin küfürlerinizi,hakaretlerinizi okumak zorunda değil..Biraz daha sakin..

Arda'
Ulan bu Quaresma gibi topçular da bütün sene yatıp bizim maçlarda coşar ona üzülüyorum. Eskiden Bobo vardı, Guiza vardı daha çok örneği var ama aklıma gelmedi şimdi..

carolo
yonetim aman konussursun hakemler hakkinda kulislere devam azizi kurtariiiiiiiiiin

A.Kemal Göksu
nerde ele vuruyo kardeşim,benmi yanlış gördüm,hem vursa bile penaltı değil,çarpma,,

o yüzden yaşına veriyorum

Bende senin beyin yaşına veriyorum. Havada el nasıl çarpma oluyor. Olum ne ayaksın sen ya.

Bordo_MaviM_61
hakkaten kanatlara indikleri zaman pozisyon bitmiş oluyor ...

Yahu top kanatlara iniyor mesela Halile. Adam içeri bakıyor ceza sahası bomboş..
Ondan sonra geriye dönüyor al gülüm ver gülüm..
Yani kafa vuracak birilerinin olması lazım içeride.
Hiç kanat organizasyonumuz yok olsa da kafa vurabilecek biri yok.

İşte Vittek burada çok lazım olurdu..

My
27.11.2011, 21:44
nerde ele vuruyo kardeşim,benmi yanlış gördüm,hem vursa bile penaltı değil,çarpma,,

o yüzden yaşına veriyorumÖyle şey olur mu canım. Eline vurmasa tam tersine dönen Burak'ın önüne düşecek top, kaleciyle karşı karşıya...

Fatih ÇOLAK
Bence Adrian'dan önce daha büyük bir kazık var...Hani şu her maçta 15678413 kez topla buluşup hepsini ezen...

Mert Özsarı
Erman , gökmen , ziya hepsi %100 penaltı ve kırmızı kart dedi yazıklar olsun be !!!!!

Giallorossi
27.11.2011, 21:45
tolga bugun bikac top cikardi ama 3 here top sektirdi ucuncu gol oldu bi kaleci bukadar top sektirmemeli

Ücüncü golde sektirmesi normal disi birseymi? O topu hic bir kaleci tutamazdi.

Punisher-61
Yenilmemizdeki en büyük etken YORGUNLUK. Bizden sonra en çok maç yapan takım bck. Yanlış hatırlamıyorsam da aramızda da 7 maç fark var. bck de bunu hesaplayarak oynadı. Şu ana kadar bu duruma da tek ses çıkartan Şenol hoca oldu. Başkan ve yöneticiler şu haksız rekabet ortamına karşı çıkıp seslerini yükselteceklerine goygoyculuk yapıyorlar. En çok ta buna sinir oluyorum.

mu mactan beraber yorgunluk mazeret olarak kulanilamaz.. baksana senol günes 85de iki oyuncu degistiriyor..demekki sahadakiler onun gözünde hala yüksek performansda oynuyor

ALDENİRO
takımımız iyiye gidyor, kaliteli 2 oyuncu yeter.

highlander
Kaybettik ve çok üzgünüm.Ama ne olursa olsun oyuncularımıza hakaret edilmesi çok büyük bir ayıptır.Hele Şenol hocaya...Herkes kendine gelsin lütfen.Lille'i yenerse şampiyonlar liginde gruptan çıkacak bir takım bu.Eleştirirken bunları gözönüne alalım.Son derece defansif bir takımla oynadık.Olmadı ...Penaltı tartışılır.Sayılmayan golümüz var.Oradaki faul tartışılır.En ufak bir olumsuzluk olduğunda ağzımıza geleni söylüyoruz.Hep destek tam destek.

Bordo_MaviM_61
Bence Adrian'dan önce daha büyük bir kazık var...Hani şu her maçta 15678413 kez topla buluşup hepsini ezen...

Haydi sor sor:)

Henrique olabilir mi..

Ya çok heyecan yapıyor ya da bölgesinde oynamıyor.
Var bir sorun sakatlığı geçeli çok oldu çünkü.

CAFER ÖZER
İ.Toraman maçtan sonra kendisi el olduğunu ama elinin bitişik olduğunu söyledi.
O paraşüt gibi el Bitişikmiş.
Ama Tvler Penaltı Yok diyecekler.
Lig TV 8-1-1 oynayan BJK için Süper diye yorumlar yapıyor.
Ziya Doğandan Özür Diliyorum O yine 7-2-1 oynuyordu
Şenol Güneş Değişiklik yapmakta Özelle Halili Çıkartmakta geç kaldı VS vs Bende aynı şeyi düşünüyorum ama Bu akşam Kimi alırsan al
BJK nın Ziya Doğan sistemindeki Futbolu Yenmemiz Çok zordu.
Bu akşam Fenerasyonun Hakem Diye Gönderdiği Bu şerefsiz Hakem müsvettesini geçmek çok zordu
1-Bana Göre Bizim penaltı ve Kırmızı kart Haksız.Celutska nın ayağı açık değildiki Mustafaya Müdahale etsin Bence BJK lı Kendisi takıldı Hakem çok basit penaltı çaldı
2-Hilbert Burağın Üstüne düdükten sonra Top attı sarı kart görmedi.maçta sarı kart gördü Ondan sonra en az 2 kez sarı kartı es geçildi.
3-Penaltımız verilmedi Paraşüt gibi açık el Omuz Hizasının üstünde el her yerde penaltıdır.
4-Golümüz nizami goldü verilmedi.
Şimdi Bu maçta neyi tartışacağız.
Fenerasyonun Uydurduğu Mahkemeye verilecek Bir Şikayet dilekçesi ile iptal edilecek Ligde Biz Şikecileri kurtarmak için uğraşan Başkanımız varken neyi tatışıyoruz.
BJK nım Küme Düşecek olması dolayısıyla 3-0 hükmen kazanacağımız bir maçta
Biz Adrianı Tartışalım Halen Gol Krallığında 10 maçta 13 gol atan Burakı tartışalım
Şenol Güneş Hoca değil bile diyelim.
Ondan sonra biz niye böyleyiz.
Yapılması gereken Trabzonspor derhal adam gibi Kendi Haklarını Koruyan Şikeden Dolayı hala verilmeyen haklarını alacak Saçma sapan PLAY OFU iptal ettirecek.Sahada Haklarımızı Yiyen Hakemlere karşı Fenerin Teknik direktörü kadar hakkını Koruyacak bir yönetime derhal kavuşturulmalıdır.
Gerisi laftan ibarettir.
Bu ara Unuttum Hakem denilen şerefsiz İlk devre Biterken ani atağa çıkacakken Maçı Hiç Uzatmadan BİTİRDİ en önemli poizsyonlardan birisi idi

reisoğlu61
Macta nekadar hakem hatası olursa olsun, aynayada bakmak lazım.
Tolga bugün neden cok top sektirdi,halil neden oyundan erken alinmadi.kanatlar etkisiz iken volkan neden bukadar gec oyuna girdi.burak neden katan kramponlari degistirmedi.taraftar neden hakemi etki altina alamadi...

FC-ST-PAULI-61
Ciddimisin sen yoksa Saka mi bu? tutamazsan da ortaya degil sol veya sag tarafa sektir.

MonteCristo
27.11.2011, 21:46
abi vasat diyorum kabul ediyorum yanlış yorumladın şöyle diyeyim o mesajda adrian evet vasat oynuyor dedim
yalnız sonlara dogru demek istedigim şu Burak ve Tolga başarılı sonuç olunca göğe cıkartıyoruz şimdi bu sonuç gelince onlara laf atmayalım dedim
yoksa kabul adrian benfica ilk mac harici iyi oynamıyor oradaki ofsayt olmayan golü ile manisa macındaki asist i harici bi numara yok maalesef.

Tamam kardeşim haklısın. Adrian konusunda çok sabrettim doldum baya ondan oluyor bunlar. Herkesin hata yapmaya hakkı var keşke hepsi Tolga Burak gibi 10 maç işini yapsa 2-3 maç vasat olsa.

batugol
bu maç bitti
ne söylesek boş
ben takımın oyunundan memnunum
daha da iyi olacağını düşünüyorum
100 yıllık camia sahaya yenilmemek için çıkıyorsa
9 kişi ile defans yapıyorsa
iyi yoldayız demektir

hami08
En çok da Henrique'nin performansı beni çok şaşırtıyor.Hatırlayın benficayla oynadığımız 2.maçta sakatlanana kadar çok iyi oynuyordu.O maçta sakatlandı ondan sonra olan oldu.

tturan

Orda penaltı falan yok, top önce Burak'ın koluna geliyor sonra Toraman ın koluna gidiyor. Ama buz gibi golümüzü vermedi.

Ahmet Selvi
sayılmayan golümüze gördükçe çılgına dönüyorum

şerefsiz egemen

yavuzbaha
Erman , gökmen , ziya hepsi %100 penaltı ve kırmızı kart dedi yazıklar olsun be !!!!!
ya inanın kafayı yiycem,bjk nın penaltısına nasıl penaltı değil dersiniz ya...yüzde 1 trilyon net penaltı,azıcık objektif olalım

Giallorossi

Toraman, Burak’ın elle oynama ve penaltı beklediği pozisyonu da yorumlayarak “Pozisyonda Burak defansın arkasına sızdı ve kademeye girdim, dönerken kolumun birleşik olduğunu düşünüyorum. Burak’ın bir itirazı vardı ama bence pozisyon gayet normal. Penaltı yoktu” dedi.

Üstelik böyle bir aciklama yapmis. Videoda kolu acikta oldugu görünüyor. Ben daha ne diyim.

oflukaan
27.11.2011, 21:47
adrian a ne sallıyosunuz adam 10 numara topcu. hem topla gidebiliyor hemde topa cok hakim pas yapabiliyor tabiki bi jaja olamaz ne bekliyosunuz ki

Helvacı61
beşiktaşın play ofta olması bizim için avantajdır. o yüzden 3 puan alması sorun değil ama bizim golumuzu vermeyerek bu sağlanmamalı

gtem

tabii ki öyle diyecekler, hepsi Trabzon yenilsin diye dua eden adamlar. Allah hepsinin belasını versin...

Bordo_MaviM_61
Yahu bir de şu var..
Tamam hakem ikili pozisyonlarda kartlarda kıyım yaptı ama penaltı net penaltı kırmızı doğru.
Egemenin top gelmeden 2 saniye önce Glowacki tarafından sağ elle itildiğini bir ben mi gördüm?

Not: Egemeni sevmem yanlış anlaşılmasın..

sametaydin
Kaybettik ve çok üzgünüm.Ama ne olursa olsun oyuncularıma hakaret edilmesi çok büyük bir ayıptır.Hele Şenol hocaya...Herkes kendine gelsin lütfen.Lille yenerse şampiyonlar liginde gruptan çıkacak bir takım bu.Eleştirirken bunları gözönüne alalım.Son derece defansif bir takımla oynadık.Olmadı ...Penaltı tartışılır.Sayılmayan golümüz var.Oradaki faul tartışılır.En ufak bir olumsuzluk olduğunda ağzımıza geleni söylüyoruz.Hep destek tam destek.

Abi kırmızı kart penaltı yaptıran celustkaya kim kızdı? Hiç kimse... Çünkü adam sahada varını yoğunu ortaya koyup mücadelesini verip oynuyor. Ama eminim ki herkes bu takım için 10 maçta 13 gol atmış buraka bu oyunundan dolayı kızıyordur. Saha kenarında gol yememizi bekleyen hocaya da kızıyorlardır. Kısacası burada görevini yapmayana kızılıyor. Sahada mücadele etmeyene kızılıyor. Bunda yanlış bir şey yok.

fincher
27.11.2011, 21:48
Onların futbol bilgisine sı...yım...

anth
Kim kafa vuracak?

Alkışlıyorum bu yorumu.

Bügün en az 10 pozisyonda içerde adam yok diye orta yapmadık. Burak kanatlara gelip top istiyor. Ters kanattaki adam nerede belli değil, Alan zaten yok piyasada...

Orta kessek de birşey değişmezdi bence...

Bülent AKBULUT61
arkadaşlar herşeyi anlayımda tolgaya niye laf söyluyorsunuz adam daha ne yapsın bizim kaleci sektirdi başka kaleciler tutamazdı bile o topları

inadina61_08
Medya şimdi de egemeni temize çıkarmaya çalışıyor ve çıkardı... Tebrikler medya, Tebrikler bu i.nelere cevap veremeyen Yönetim...

My
mu mactan beraber yorgunluk mazeret olarak kulanilamaz.. baksana senol günes 85de iki oyuncu degistiriyor..demekki sahadakiler onun gözünde hala yüksek performansda oynuyorBence en büyük faktör yorgunluk. Bu ayan beyan belli. Sonraki ikinci en büyük faktör de maalesef Şenol hocanın oyuna müdahale etmemesi. Sonra da tüm bunlara rağmen yenilmeyecekken penaltımızı görmeyen (olabilir) ve golümüzü vermeyen fırat aydunus denen dingildir.

tturan
Şenol Hocaya söven varsa Allah hepsinin belasını versin...:mad:

Hoca nın hatası Halil i oyunda fazla tuttu. Keşke daha önce Halil Volkan değişikliğini yapsaydı, yenik duruma düşmezdik. II olarak da Tolga bugün çok top kaçırdı yine öyle bir pozisyonda penaltı oldu.

Mert Özsarı
27.11.2011, 21:49
ya inanın kafayı yiycem,bjk nın penaltısına nasıl penaltı değil dersiniz ya...yüzde 1 trilyon net penaltı,azıcık objektif olalım

Ya ALLAH MUHAMMED askına sacmalama biz yalnıs macmı izledik ya !

ALDENİRO
Yahu bir de şu var..
Tamam hakem ikili pozisyonlarda kartlarda kıyım yaptı ama penaltı net penaltı kırmızı doğru.
Egemenin top gelmeden 2 saniye önce Glowacki tarafından sağ elle itildiğini bir ben mi gördüm?

o zaman luganonunher yaptığı penaltı nasıl bizgözle baktın anlamadım

Bülent AKBULUT61
penaltı alakası yok bizim golde buz gibi gol hakem içine etti oyunu

Legolas77
Tamam kardeşim haklısın. Adrian konusunda çok sabrettim doldum baya ondan oluyor bunlar. Herkesin hata yapmaya hakkı var keşke hepsi Tolga Burak gibi 10 maç işini yapsa 2-3 maç vasat olsa.

sabrede sabrede sabır taşına dönüşcez abi bende oynayacak oynayacak diye bekliyorum ama tık yok devre arasna kadar da birşey beklemiyorum hatta tüm sezona yayabiliriz .
ama şu takımın şu oyunu kaybetmesine üzülüyorum acayp moral bozuldu ya

Mert Özsarı
27.11.2011, 21:50
-Erman toroglu , kaya cilingiroglu 90+1 kesinlikle faul gol yok.

-Ziya sengül , gökmen özdenal 90+1 kesinlikle faul yok pozisyon gol Trabzonun golunu yemis hakem !

Taha Muhammet

He işte bu yorum adam falsolu vuruyo ya o topa vurdurmucan yada defansın donen topu uzaklaştıracak

Mustafa OK
adam yumurtlamayan tavuk

fincher
Yahu bir de şu var..

İtme yok arkadaşım.Bu pozisyonlarda temas kaçınılmazdır.Bunu faul verirsen hiç bir duran topta,kornerde gol olmaz.Eli değmiş olabilir ama egemen o temasla mı öyle uçtu bunu yorumlamak lazım.İtme yok,normal bir temas,yada dokunma var...

Punisher-61
Yahu bir de şu var..

aynen katiliyorum...
penalti dogru
kirmizi dogru
glowacki önceden itti ve egemenin dengesini bozdu...ilk basta bende yanlis gördüm ama az önce pozisyonu tekrar izledim ve karar dogruymus

Fatih ÇOLAK
27.11.2011, 21:51
Haydi sor sor:)

Henrique olabilir mi..

Ya çok heyecan yapıyor ya da bölgesinde oynamıyor.
Var bir sorun sakatlığı geçeli çok oldu çünkü.

Şu 1.50 boyunda olan :)

Berat Akçay
Egemen'e bir filmde başrol verilmeli iyi rol yapıyor.Ayrıca Pektemek'te iyi iş çıkardı düşerek helal olsun.

Antremanda bunlara mı çalışıyorlar.+ bjk nin pozisyonuna penaltı ve kırmızı diyenler yürü gitsinler !

fanatikdevri
giray şu topları adam gibi uzaklaştırmayı ne zaman düşünüyorsun kardeşim?
bir tane bitirci yıldız düzeyinde adam olsa diğer topçuların emeğine yazık olmayacaktı ama yönetim çok başka işlerin peşinde koşuyor.yazık şenol güneş'e

tribünler çok güzel ve etkiliydi.

sanatik
Penaltı da,kırmızı da doğru.Hatta Burakın penaltı beklediği pozisyonda da top asıl Burakın eline çarpıyor,ama maçta hakemin en büyük saçmalığı Egemenin artistliğine kanıp golü iptal etmesi.Maç boyu oyunu geveledik durduk,BJKın tuzağına düştük.Top güya hep bizde ama Cenkin Burakla karşıkarşıya kaldığı pozisyon dışında kurtarışı yokken,Tolga 3 net gol kurtardı.

penaltiyi tartismaya bile acik degil resmen kendini yere birakdi.

Egemende bir güzel fake ile golümüzü iptal ettirdi.

3 puan besiktasin ama suc onlarda veya sadece hakemde degil daha önce öne gecemeyen trabzonsporda.

hami08
Hala penaltı diyenler var ya.Biz başka pozisyona mı bakıyoruz allah aşkına?Tamam penaltı pozisyonları tartışılır,bana göre penaltı olmayan başkasına göre penaltı olabilir ama bu pozisyon çok çok farklı.Bir ayağı bir ayağına çarpıyor,takılıyor adam ve penaltı.Pes yani.

bahadır2561
Son pozisyon bariz gol neyi tartışıyorsunuz?

Bjk'nin Penaltı pozisyonu da tartışılır. Bence penaltı değildi

Chiko
-Erman toroglu , kaya cilingiroglu 90+1 kesinlikle faul gol yok.

-Ziya sengül , gökmen özdenal 90+1 kesinlikle faul yok pozisyon gol Trabzonun golunu yemis hakem !
Kaya'nin tuttugu takim belli, Erman zaten kafayi yemis aylardir.

Bir Fenerli bize sahip cikiyor ya, ne hallere düstük.

Ahmet Selvi
27.11.2011, 21:52
kimse mükemmel ve kusursuz değildir

şenol hocanında hataları olacaktır.

Uğur Ö.
27.11.2011, 21:53
aynen katiliyorum...
penalti dogru
kirmizi dogru
glowacki önceden itti ve egemenin dengesini bozdu...ilk basta bende yanlis gördüm ama az önce pozisyonu tekrar izledim ve karar dogruymus
Siyahhh...

Mert Özsarı
Kaya'nin tuttugu takim belli, Erman zaten kafayi yemis aylardir.

Bir Fenerli bize sahip cikiyor ya, ne hallere düstük.

Benıde sasırtan ziya oldu zaten. Kaya'ya bisey demiyorum zaten Besiktaslı olacak o kadar. Ermana ne demeli :@

Metin Ural
Hoca nın hatası Halil i oyunda fazla tuttu. Keşke daha önce Halil Volkan değişikliğini yapsaydı, yenik duruma düşmezdik. II olarak da Tolga bugün çok top kaçırdı yine öyle bir pozisyonda penaltı oldu.

katiliyorum, halil zaten inter macindan sonra psikolojik yorgunluktan yakinmisti. bu macta senol hocanin ilk 11'de birkac degisiklige gitmesini beklerdim acikcasi, hayalkirikligina ugradim.

Punisher-61
kimse mükemmel ve kusursuz değildir

şenol hocanında hataları olacaktır.

haklisin ama teknik direktörü hata yaptimi mac elden gidiyor

Tayfun Aydın

Sen egemen i.i nin Serkan ı saha dışına göndermesini görmedin galiba.Bursa Egemen in anasına avradına sövdüklerinde çok kızmıştım az bile yapmışlar.O i.t Trabzon da tekrar maça çıkamamalı

tamuğ yamtar
Yahu bir de şu var..

Maalesef yine yanlış yerlere takilip kalıyoruz zaten.

Adamlar bizi iyi uyuttu ve atabilirsek atariz deyip attılar.

Şenol Hoca'nin bu macı cok iyi analiz etmesi gerekiyor.

batugol
insanlar nasıl görmek istiyorlarsa onu görüyorlar
m denizli bjk nin oynadığı oyunu biz oynasaydık kapasitesi bu derdi
ama bjk oynayınca bjk maçı hakketti diyecek kadar futbol fukarası

zafer6161
27.11.2011, 21:54
Bende senin beyin yaşına veriyorum. Havada el nasıl çarpma oluyor. Olum ne ayaksın sen ya.

kes lan gerizekalı,bikere benimle oğluımlu moğlumlu konuşamassın,o oğlum dedğin ağzı bozardım ama neyse,,lan gerizekalı harbi 5 yaşındaki çocuksun lan,

Öyle şey olur mu canım. Eline vurmasa tam tersine dönen Burak'ın önüne düşecek top, kaleciyle karşı karşıya...

MY...YAŞIINA SAYGIM SONSUZ,AMA LÜTFEN ŞU AT GÖZLÜĞÜNÜ ÇIKAR,15 numaralı gözlük tavsiye ederim, :)
soruyorum size ulan adamların bal gibi penaltısına ,nasıl penaltı verirsin diye formu bi yakmadığınız kaldı,adamın eline çarpan topa , ben bile tv den zor gördüğüm halde,nasıl penaltı vermessiniz diye ayağa kaldırıyorsunuz,

ve şu nu diyorum,takımları ters çevirin,eminimki hakemi burda kral yaparsınız,son dk gol hariç

MonteCristo
adrian a ne sallıyosunuz adam 10 numara topcu. hem topla gidebiliyor hemde topa cok hakim pas yapabiliyor tabiki bi jaja olamaz ne bekliyosunuz ki

Ben Adrian'dan adam geçmesini bekliyorum, ortaları hiç iyi değil doğru düzgün bir kanat akını yapamıyor, göbekten delemiyor, forveti topla buluşturamıyor, şutları da iyi sayılmaz ee ne kaldı geriye ? Bu saydıklarımı nadiren yapıyor olabilir birkaç spesifik örnek çıkar ama öyle olsa ne işe yarar ? Adrian maç çözecek adam değil. Ben bunları Adrian başlığında yazınca daha hangi mevkide oynadığını bilmiyorsunuz diye eleştiri alıyorum.

yavuzbaha
Yahu bir de şu var..

bende gördüm hem de çok net...yok Egemen tam bir o.ç imiş...kendini atmış felan...sanki bizim Burka efendi kendini hiç atmaz...bu kadar sığ düşünce olurmu arkadaş...bizim takım güzel top dolandırıyor ama gol işi tek bir kişiye havale edilmiş...esas sorunumuz bu..

fincher
27.11.2011, 21:55
Yahu bir de şu var..

Ayrıca penaltı olduğu görüşüne de kesinlikle katılmıyorum.Bu pozisyonları hiç taraftar gözüyle yorumlamıyorum.Burda Pektemekin neresine gelen müdahele onu öyle dağıtıp,düşürüyor,ben göremedim.Oscarlık bir performansla kendini atıyor...

tturan
İ.Toraman maçtan sonra kendisi el olduğunu ama elinin bitişik olduğunu söyledi.
O paraşüt gibi el Bitişikmiş.
Ama Tvler Penaltı Yok diyecekler.
Lig TV 8-1-1 oynayan BJK için Süper diye yorumlar yapıyor.
Ziya Doğandan Özür Diliyorum O yine 7-2-1 oynuyordu
Şenol Güneş Değişiklik yapmakta Özelle Halili Çıkartmakta geç kaldı VS vs Bende aynı şeyi düşünüyorum ama Bu akşam Kimi alırsan al
BJK nın Ziya Doğan sistemindeki Futbolu Yenmemiz Çok zordu.
Bu akşam Fenerasyonun Hakem Diye Gönderdiği Bu şerefsiz Hakem müsvettesini geçmek çok zordu
1-Bana Göre Bizim penaltı ve Kırmızı kart Haksız.Celutska nın ayağı açık değildiki Mustafaya Müdahale etsin Bence BJK lı Kendisi takıldı Hakem çok basit penaltı çaldı
2-Hilbert Burağın Üstüne düdükten sonra Top attı sarı kart görmedi.maçta sarı kart gördü Ondan sonra en az 2 kez sarı kartı es geçildi.
3-Penaltımız verilmedi Paraşüt gibi açık el Omuz Hizasının üstünde el her yerde penaltıdır.
4-Golümüz nizami goldü verilmedi.
Şimdi Bu maçta neyi tartışacağız.
Fenerasyonun Uydurduğu Mahkemeye verilecek Bir Şikayet dilekçesi ile iptal edilecek Ligde Biz Şikecileri kurtarmak için uğraşan Başkanımız varken neyi tatışıyoruz.
BJK nım Küme Düşecek olması dolayısıyla 3-0 hükmen kazanacağımız bir maçta
Biz Adrianı Tartışalım Halen Gol Krallığında 10 maçta 13 gol atan Burakı tartışalım
Şenol Güneş Hoca değil bile diyelim.
Ondan sonra biz niye böyleyiz.
Yapılması gereken Trabzonspor derhal adam gibi Kendi Haklarını Koruyan Şikeden Dolayı hala verilmeyen haklarını alacak Saçma sapan PLAY OFU iptal ettirecek.Sahada Haklarımızı Yiyen Hakemlere karşı Fenerin Teknik direktörü kadar hakkını Koruyacak bir yönetime derhal kavuşturulmalıdır.
Gerisi laftan ibarettir.
Bu ara Unuttum Hakem denilen şerefsiz İlk devre Biterken ani atağa çıkacakken Maçı Hiç Uzatmadan BİTİRDİ en önemli poizsyonlardan birisi idi

Yorumların 10 numara olmuş yalnız 3 numaralı yorumuna katılmıyorum, orda önce Burak'ın eline top vuruyor ondan Toraman'ın eline vuruyor gibi gerisi harfiyen onaylıyorum.

ThePatriot61
Her ne olursa olsun sampiyonlar liginde de harikalar yaratan oyuncularimiz da bunlar. Biraz destek,biraz sabir ve bi kac takviye bu is yine olacak. :)

Mustafa Demir
bu kaya ne o.c bi adam yaa

Cem Erginay
penaltı pozisyonunda resmen kendini atıyor. golümüz nizami. hilbert 2. sarı, burak ın pozisyonu ofsayt değl. daha ne olsun. Fırsat Aydınus... bu arada büyük yorumcu Rıdvan Dilmen yarım saattir konuşuyor tartışmalı pozisyonları konuştukları yok. maçta hiç hatadan bahsetttikleri yok.
beşiktaş taraftarını çağırmakta güzel bir mesaj olabilir ama bir trabzonsporlu beşiktaş forması giymemeliydi. hele hele jan mari gibi bir tribün lideri hiç yakışmadı.
şenol hocamızın tek bi hatası vardı. oyuncu değişikliğinde çok geç kaldı. halil 2 yarıda çok aksadı yerine herique alabilirdi ama çok geç kaldı.
herşeye rağmen ilk yarı izlediğim trabzon, uzun yıllardır hasret kaldığımız trabzondu bence. bir istanbul takımından resmen 1 gömlek üstün oynadı. adamlar 3 stoperle oynadı.
kaybedilen bişey yok. keşke alsaydı ama olmadı. daha doğrusu olamadı.

.....
Söyleyecek söz yok. İnşAllah bir daha böyle bir mağlubiyet almayız. Taktik olarak ilk defa bu maçta ekibimizi başarısız buldum. Ama olsun nazar boncuğu olsun inşAllah.

Bordo_MaviM_61
27.11.2011, 21:56
Tartışılması gereken şöyle ciddi bir sorun var;

Burak tek forvet oynadığı sürece biz hangi maçta 1'den fazla gol atabiliriz?
İyi kapanıp dinamik oynadığımız maçlarda -örneğin 2 inter maçı- 1 gol atıp maç kazanabiliriz ya da puan alabiliriz. Bu Lille maçında da böyle olacaktır muhtemelen ama bir maçta 2 gol atmak için Burak'ı ileride ya yalnız bırakmamalıyız ya da ???

KÖKSAL AYDIN
Şenol hocama tebrikler.

Tatminsiz egosu yüzünden takımla çocukların misket oynaması gibi oynuyor, daha doğrusu oynamıyor mu desem?

Oyuncu değişikliklerindeki amatörlüğü acı ama kimsenin kral çıplak dememesi ve bunu görmemekte ısrar etmesi daha acı.

Eleştirilemez bir yere kuruldu. Takım tepetaklak ama o yine aynı ısrarcı tutumunda.

Her kulvarda lider olmak çok güzel diyen Sadri de öyle.Nerde lideriz anlamadım.

ŞL de evinde maç kazandığın yok, ligde yine şampiyonluk evinde salakça verdiğin maçlarla gidiyor, stada seyircin gelmez, gelen destek vermez, iyi oyuncuların 1 kez kötü oynadımı ana avrat küfür yer, bir önceki yılda kaçan topçulardan ders alınmaz vb vb saymaya saatler gerek.

Tayfun Aydın
kes lan gerizekalı,bikere benimle oğluımlu moğlumlu konuşamassın,o oğlum dedğin ağzı bozardım ama neyse,,lan gerizekalı harbi 5 yaşındaki çocuksun lan,

MY...YAŞIINA SAYGIM SONSUZ,AMA LÜTFEN ŞU AT GÖZLÜĞÜNÜ ÇIKAR,15 numaralı gözlük tavsiye ederim, :)
soruyorum size ulan adamların bal gibi penaltısına ,nasıl penaltı verirsin diye formu bi yakmadığınız kaldı,adamın eline çarpan topa , ben bile tv den zor gördüğüm halde,nasıl penaltı vermessiniz diye ayağa kaldırıyorsunuz,

ve şu nu diyorum,takımları ters çevirin,eminimki hakemi burda kral yaparsınız,son dk gol hariç

Güzel kardeşim senin zor gördüğün pozisyona yan hakem penaltı diye bayrak kaldırdı ayrıca maç içinde Egemen ceza sahası içinde Serkan ı reklam panolarına gönderdi.

ferhat odabaş
tolga nın cılız gelen 2 topu sektirmesi bşktaşı şut çekmeye yöneltti cesaret verdi..
hatalıydı. 2 gol çıkaracak tabi sonuçta kaleci o

Selçuk Baki
Yahu bir de şu var..

-Bu pozisyona penaltı demek her maç en az 2-3 penaltı var demektir.
-Bence sadece sen gördün.

ALDENİRO
27.11.2011, 21:57
Söyleyecek söz yok. İnşAllah bir daha böyle bir mağlubiyet almayız. Taktik olarak ilk defa bu maçta ekibimizi başarısız buldum. Ama olsun nazar boncuğu olsun inşAllah.
bence taktik olarak en iyi maçımızdı

batugol
türkiyedeki futbol camiası statlardaki tuvaletlerden daha pis

fanatikdevri
beyler takım iyi oynuyor ama bu takımın o oyununu ilerde taçlandıracak gerçek bir golcü olsa bizde maçın başında öne geçsek ne olurdu biliyorsunuz,bjk top göremezdi.

Şentürk
aynen katiliyorum...
penalti dogru
kirmizi dogru

baya incelemişsin, bizim gol nasıl faul! hangi gözle inceledin anlamadım!
hilberte gösterilemeyen ilk pozisyondan daha ağır ikinci sarıdan kırmızıyı es geçmişsin!

Legolas77
barcelona yenildi biz neyi konusuyoruz ki aslanlar gibi oynadk adamlar 9 kişi savunma yapıp ileride 2 kişi ile birşeyler yapmaya calıstılar
o kadar başka bi numara yok yani ha şu var sivas macı da zor geçer
ama şu lille'yi bi yenelim bu forumda tolga kahraman burak gol makinesi falan ilan edilir yeterki yenelim o Lille'yi çıkalım gruptan ve 2 3 yeni trasnfer ile işi bitirelim takımda verim alamıyor hoca ve eldekiler kısıtlı bunları aştıktan sonra ligde duman attırırız ama metropol de lilleyi yenelim boşverin bu bjk nin havasıda söner haftaya

MaDDoX_61
devre arası çürük transferlere hazırlayın kendinizi benden sölemesi.Fener hasan ali kaldırım,alper potuk ve kim ojo ile anlaşmaya varmış,bi kaç isimle daha görüşüyorlarmış

Helvacı61
şenol güneş gibi bir teknik direktör dünkü çocuğun tuzağına düşmesi ilginç beraberliğe oynasak biz kazanırdık

kayseriliyiz
27.11.2011, 21:58
bu aksam bence takim iyi oynadi sadece gol yollarinda etkisiz kaliyoruz
sadece burak'a kalmis is
ama yinede yeniden yapilanmaya giren bir takimdan bu futbolu görmek beni sevindiriyor

zafer6161
Güzel kardeşim senin zor gördüğün pozisyona yan hakem penaltı diye bayrak kaldırdı ayrıca maç içinde Egemen ceza sahası içinde Serkan ı reklam panolarına gönderdi.
O bayrağı burakın eli için kaldırmasın :)

oflukaan
Ben Adrian'dan adam geçmesini bekliyorum, ortaları hiç iyi değil doğru düzgün bir kanat akını yapamıyor, göbekten delemiyor, forveti topla buluşturamıyor, şutları da iyi sayılmaz ee ne kaldı geriye ? Bu saydıklarımı nadiren yapıyor olabilir birkaç spesifik örnek çıkar ama öyle olsa ne işe yarar ? Adrian maç çözecek adam değil. Ben bunları Adrian başlığında yazınca daha hangi mevkide oynadığını bilmiyorsunuz diye eleştiri alıyorum.
allah aşkına kaç maçta 11 başladı ki adam?

littlebighorn
hikayeden penaltı verildi. Yoksa Şenol Hoca'lık bir durum yok bence. Halil'in yerine alacağı adamlar da büyük ihtimalle farklı olmayacaktı.
Yalnız burada da penaltı diyenler var bence alakası yok. Bizim golde de bence faul yok. İbrahim toramanın elle pozisyonu göremedim. ama oradan penaltı olmayabilir. Bİr de Burak'ın ofsayt diye kesilen pozisyonu var karşı karşıya ofsayt değil. Bence hakem faciası ama her zamanki gibi görmezlikten geliniyor.

fincher
27.11.2011, 21:59
20 kere izledim,gayet de objektifim.Neresi penaltı o pozisyonun...Ne müdahele gördün de yüzde 1 trilyon penaltı diyorsun merak ettim...

Veysel
Tebrikler Aslanlar helal olsun hepinize

ALDENİRO
bu aksam bence takim iyi oynadi sadece gol yollarinda etkisiz kaliyoruz
sadece burak'a kalmis is
ama yinede yeniden yapilanmaya giren bir takimdan bu futbolu görmek beni sevindiriyor
aynen öyle ben yendiğimiz maçlarda bile bu kadar iyi oynamadık.

tturan
Alkışlıyorum bu yorumu.

Bügün en az 10 pozisyonda içerde adam yok diye orta yapmadık. Burak kanatlara gelip top istiyor. Ters kanattaki adam nerede belli değil, Alan zaten yok piyasada...

Orta kessek de birşey değişmezdi bence...

İşte bunun için Brozek i kazanmak gerek yoksa Burak'ın gözünün içine bakar dururuz. Brozek'e bakıyom adam hiç bir milli maçı boş geçmiyor. Bize geliyor, bizde gol atamıyor mücadele edemiyor. Benim fikrim bu adam takımda daha fazla zaman alarak gerekirse 90 dakika tahammül etmek ve adamı kazanmak gerek. Tek hava hakimiyeti olan adamımız Brozek.

Mert
27.11.2011, 22:00
Bjk bizi anca hakemle yenebilirdi, oyle oldu.
Biz bu ligin en iyi takimiyiz.

Simdi Sivas maci kadrosunu yaziyorum.

----------------------Onur----------------------

Baris------Aykut------------Mustafa------Ferhat

Volkan-----Sezer------------Sapara--------Piotr
-------------------Henrique----------------------
---------------------Pawel------------------------

yılmaz08
Yorumlara bakıyorum herkes oyuncuları eleştiriyor bir kere bu maçta o yorgunluğa rağmen çok iyiydi, belki çok iyi değildik ama kötüde değildik ve bu maç bizim hakkımızdı, burda sadece ben iki kişi bu maçı kaybetmmemizin nednenidir diye düşünüyorum 1.si hakem Fırat Aydınus denen katil sen ne biçin hakemsin ya te kelimeyle şerefsizsin olmayan pozisyonda penaltı ve kırmızı kart ve verilmeyen %1000 lik golü kendisine iade ediyorum 2.ci sorumlu da Şenol hoca takım yorgun belli ve 2.yarı değişiklik için çok bekledi serkan halil alan gezindi hocada bizimle beraber seyretti. Volkan şu takımda direk oynayacak bir futbolcu adrian ve volkan değşikliği erken yapılsaydı sonuç daha farklı olabilirdi, bir sözümde Burak'a artık kendini toplasa iyi olacak çok kendine oynamaya başladı

Bordo_MaviM_61
Ek olarak maalesef bjk nin hocası taktik olarak Şenol hocayı yendi..
Bizi oynatmayarak ve hızlı kontra ataklarla sonuca gitmeye çalıştı. Genel olarak zaten Holoskoyla- Pektemek'i tam 70 te oyuna alınca 70 ten sonra oyundan düşeceğimizi tahmin ederek ilk 70 dk kilitledi oyunu.

Penaltı olmasa maç 0-0 biterdi ve bjk zaten beraberliğe de üzülmezdi.
Daha çok şutu olan da pozisyonu olan da onlarsa taktiksel olarak ters bir şeyler vardı ama ancak biz oyuncu değişikliklerini maalesef geç yaptık..

Oğuzhan
Barcelona sonuncu takıma mağlup oldu ligde. Olur böyle şeyler pek takmamak lazım ama hakem hataları artmaya başladı aleyhimize hayırlısı.

Emirhan Yazıcı
Vay Anasını Bir Maçla Hocayı Astınız Bravo !!!!!:alkış::alkış:

Eren Karaahmetoğlu
Fırat çıktı mı Trabzon'dan?

MonteCristo
27.11.2011, 22:01
Futbolcuyu eleştirdim ama herşeyden önce bu maçı katleden fanatik beşiktaşlı fırat aydınus'tur. Hata yaptığına inanmıyorum duygularına hakim olamadı. Bu yorumum silinmez inşallah.
Benim için birinci sorumlu fırat aydınus'tur. En son konuşulması gereken futbolcuların hataları veya Şenol Güneş'in yapmadığı değişiklerdir. Çünkü herşeye rağmen maç ortadaydı fırat aydınus katletmeden önce.

Mehmet Ç.
Senol Hoca girip kalede toplari cikaracakdi..

Forvete gecip gol atacakdi..

Final paslarini atacakdi...

Hakem olup dogru kararlari verecekdi..

ALDENİRO
aha şimdi baktım. bjk penaltısı penaltı değilmiş.

asimavi
.....yahu ...ALLAH aşkına her şey bi yana ...yeneriz yenilirz...o olur bu olur çok önemli değil...benim aklıma takılan tek şey var ...

..şenol hocanın bu alanzinho sevdasının sebebi nedir ...kafayı yiyecem bunu düşünmekten.....

...bu güne kadar ilk 11 de başlayıpta ne yaptı bu adam ....neden aykut sapara ve adrianın yanında tutarda bu adamı oynatır anlamış değilim....akıl mantık erdiren varsa banada anlatsın bi zahmet...

....maça gelince ...açıkcası berabere kalsak daha çok üzülürdüm...mağlubiyet belki formu düşen oyuncuları kendilerine getirir veya onların yerine başkaları oynar artık 30 kişilik kadro var 15 kişyle top oynuyoruz sürekli....yazık bu adamlara yahu...

Sefa Murat Dokuz
Beşiktaşın penaltısının uzaktan yakından penaltı ile alakası yok. Burak'ın pozisyonuda keza değil yani Bjk'nin kinin olmadığı kadar değil. Kırmızı görmemiz de saçma penaltı ile yanlış.
Ama gol buz gibi gol. Egemen fizikte yeni kural çıkardı resmen. İtilince havaya sıçrama. İtilen insan öne düşer.

Selçuk Baki
Yenilgiden çok forumda rıdvan dilmen ve cem papila ile aynı cümleleri kurabilen renkdaşları görmek zoruma gidiyor..

zafercalikoglu
macın özeti:ilk yarı müthişş işler yapan takım ikinci yarı belirgin yorgunluk ve gec gelen değişiklerin kurbanı olmuştur,alenzinho değişikliği yapılırken biz 1.oyuncu değil ,2.oyuncumuzu sokmamız gerekirdi,
neyse geçmiş olsun fedarsyonun dediği oldu,besiktaşı yukarı çekti,

haltun
takıma söz söylemesin kimse, özellikle ilk yarı beşiktaş top göremedi, hakem hatalarından kaybettik

tturan
27.11.2011, 22:02
aynen katiliyorum...
penalti dogru
kirmizi dogru

Siz başka maçmı izlediniz. Penaltı olabilir ama %1000 olan golümüz verilmedi. İlk trafik polisi gördüğünüz yerde bir promil kontrolü yaptırın.

Legolas77
devre arası çürük transferlere hazırlayın kendinizi benden sölemesi.Fener hasan ali kaldırım,alper potuk ve kim ojo ile anlaşmaya varmış,bi kaç isimle daha görüşüyorlarmış

adamlar alıyor küme düşürmeyecekler ya onun icin olsa gerk nasıl olsa bu play off tamamen fenevbahce icin yapıldıgı icn nasıl olsa şampiyonlugu onlara vermek icin g.tünü yırtarlar bu senede

inadına_Trabzon
Maçın ilk yarı sonucundan bjk nin bizi UYUTMAYA başladığını herkes anladı. uyuta uyuta sonuca gittiler. çünkü yapabilecekleri tek şey buydu. bizde çok güzel uyuduk. uyanma hamlemiz 84.dk de geldi.

Uyuya uyuya yenildik. Son yıllarda bize karşı izlediğim en berbat beşiktaşa yenildik.

MonteCristo
allah aşkına kaç maçta 11 başladı ki adam?

Yapma Adrian az süre alıyor ondan mı böyle. Maçların çoğunda 11 başladı.

Tunay ERDEM
27.11.2011, 22:03
arkadaşlarım, böyle henriqe ile adrian ile sapara ile bilmem ne ile olmayacak bu iş. play off tehlikede.

omermk
Herkes takmış hakeme. Tamam Fırat Aydınus BJK'lidir. Hem de fanatikti gençliğinde( Zamanında aynı apartmanda oturuyorduk). Ama ben bugün aleyhimize çalıştığını düşünmüyorum. Son pozisyon tartışılıyor bence hafif bir faul var. Egemen de basketbol deyimiyle "faulü güzel gösterince " hakem verdi.
Bizim konuşmamız gereken hakem değil bence, bu oyunla nereye kadar. Bu oyun şampiyonlar liginde işe yarıyor, muhtemelen playoff'larda da yarayacak ama kapanan takımlara karşı pozisyon BULAMIYORUZ çünkü kanatsız oynuyoruz.
Oysa 4-2-3-1 oynuyoruz ve burada kanatta oynayan kişiler çok önemli.Hep ortadan delmeye çalışıyoruz. Eğer Alanzinho günündeyse bu taktik işe yarıyor ama bugünkü gibi sahada ruh gibi dolaştığında bizde çuvallıyoruz.
Burak'a atılan top işini artık rakipler çözdü.Farklı birşeyler denemek zorundayız.
Anlamadığım Volkan gibi bir yetenek elimizde dururken Şenol Hoca ona neden şans vermiyor.
Henrique hazırlık maçlarında ve sezon başında gayet iyiydi. Bu çocukları oynatmadan nasıl kazanabiliriz ki???
BJK maçıda değil belki ama Mersin maçında sakatlıktan yeni çıkan Burak ve Giray oynuyorsa üstelik kritik İnter maçı öncesi neden 37 kişilik karomuz var???
Sol açığımız yok diye bas bas bağırıyoruz bunu herkeste biliyor. Türkiye'nin en genç ve yetenekli oyuncularında birini üstelik szleşmesi bitmeden 6 ay önce transfer ettik. Hoca bu oyuncuyu tanımıyormuydu?
18'de altyapıdan bir oyuncu bulundurma zorunluluğumuz var. Ve biz 3.kalecimizi kadroya alıyoruz. Niye?Çünkü oynatma şansımız olmasa da kadroya almaya değecek bir oyuncumuz bile yok. Bu da bizim altyapı kalitemiz, bir başka deyişle AYIBIMIZ.
Özetle ben bu seneki oyun kalitemizden memnun deilim. Şenol Hoca'nın lig maçlarında biraz daha cesur olup farklı oyun planlarını denemesini bekliyorum.

zx61
Gecen senede hakemler bizi dograrken 9 puanlık farkı nasıl kapatır diye yonetime hocaya sallıyordu bazıları..bugün de hakem resmen bizi dogradi ama biz hala Şenol hocaymis bırakmış atıp tutuyoruz..bugün o hakem o sahadan elini kolunu sallıyarak çıktıysa daha çok dograrlar bizi..

serdaracıl
Hatalardan ders alıp yolumuza devam edelim

Punisher-61

hayir hic biri...senol hocanin görevi oyunu okuyup zamaninda oyuncu degisikligi..ama beceremedi

gtem
Hakem hataları bize karşı her zaman vardı ve var olmaya da devam edecek, bunu engellememiz pek mümkün görünmüyor. Ama son zamanlarda da bu kadar skora etki edilen bir maç da pek olmamıştı.

Asıl bizim düzeltmemiz gereken şey transfer yanlışlarımız ve Şenol Hocanın oyuncu değişiklikleri (belki de tek önemli eksiği)...

Legolas77
Maçın ilk yarı sonucundan bjk nin bizi UYUTMAYA başladığını herkes anladı. uyuta uyuta sonuca gittiler. çünkü yapabilecekleri tek şey buydu. bizde çok güzel uyuduk. uyanma hamlemiz 84.dk de geldi.

Uyuya uyuya yenildik. Son yıllarda bize karşı izlediğim en berbat beşiktaşa yenildik.

imzandaki şeyin olması imkansız bizim maç yapacagımız gün gayse fenev derbisi var :confused:

batugol
27.11.2011, 22:04
ligde 12 maç
avrupada 8 maç
kadroda 30 dan fazla adam var
ama oynayanlar hep aynı
ileride çoğalamıyoruz
burak'a tek önerim ''oldum'' deme
şenol hocaya acizane tavsiyem değişiklikler için bu kadar bekleme
yönetime önerim artık transfer yapmasını öğrenin

EROS87
hilberte ikram edilen top, akabinde hilbertin şutunu sektiren tolga yenilen golün mimarlarıdır. bjk ya q7 nin bireysel bir hareketiyle ya da bizim saçmalamamızla gol bulacaktı, öyle de oldu.
hücumdaki hareketsizliğimiz kapanan rakibi açamadı. açtığımız anlarda da son hareketi yapamadık. yorgunluk bahene edilebilir ancak şu bjk yi her türlü yenmeliydik.

hakeme serzenişi de anlamıyorum. neyin itirazını yapıyorsunuz. penaltı penaltıydı. burakın el diye yırtındığı pozisyonda da hangi açıdan toramanın elle müdahalesini gördünüz. adam pozisyonu bıraktı, takımı da kopardı oyundan kontradan az kalsın ikiyi yiyorduk. burakın bırakması lazım artık bu işleri... son pozisyon da klasik egemen hakereti, bizde oynarken de istinasız her maç bu pozisyonlarda müdahaleyi aldı mı uçmazmıydı ve faulü de almazmıydı. egemenin bu harektlerini eleştirirken laf işitiyorduk, şimdi neyin sitemi. yine yedirdi işte hakeme.

mağlubiyetin sebeplerini başka yerlerde arama yanlışına düşüp, takılıp kalıyoruz olmayacak yerlerde. şu beşiktaşı havada karada yenmeliydik. genel olarak kötü oynamamış olsak da doğru oynamadık. yine de 12 hafta boyunca oynanan maçlara bakınca yeniden kurulan şu takımın en büyük zirve adayı olduğu gerçeğini görüyorum.

üzüldüğüm tek şey, filmlerdeki kapı arkalarından kafa uzatan, fırsat kollayan kötü adamlar vardırya, işte bu tiplerin usturupsuzca ş.güneşe sallamak için bu fırsatları bulmaları.

TSelif
Tartışılması gereken şöyle ciddi bir sorun var;

Tartışılması gereken ciddi sorun ne biliyor musun(nuz) !!

Önceden rakip taraftar TRABZON'a geleceği zaman kırk kere düşünüp bi kere gelirken şimdi senin TARAFTAR GRUBUNUN BAŞKANI rakip forması giyip ( üstelik İstanbul forması) meydan turu yapıyor !!!

Başlığı bulamadım buraya yazdım . Bakalım bunu da ne bahane ile savunacaklar.
Acaba giderken "iyiki bizi yendiniz" diye plaket yaptırıp vermişler midir dostumuz! bjk' !!!

ALDENİRO
27.11.2011, 22:05
alanzinhoyu çıkarması çok isabetliydi.ama yerine giren oyuncu berbat bir tercihti.

Furkan S.
Maçtan önce Beşiktaş formasıyla poz verenler, haydi şimdi gidin Beşiktaşlı kardeşlerinizle galibiyeti kutlayın (!)

CAFER ÖZER
Maçın İLK devresi biterken izleyin BJK ilk defa kalabalık geldi Topu kaptırdı tam ani atakla çıkacağımız zaman maçı bitiriyor maçı bitirdiği Süreye bakın 45,15 bir dakika bile uzatmadı nedense Bunu KİMSE konuşmuyor

oflukaan
Yapma Adrian az süre alıyor ondan mı böyle. Maçların çoğunda 11 başladı.

dakka 89 adrianın burak a attıgı % 100 luk bi gol pası veriyor izle bizde bu pası atıcak baska kimse yok elimizdeki oyuncu kadrosunda en iyi ofansif orta saha oyuncusu alanzinhodan cok daha iyi bence

vse61
27.11.2011, 22:06
Penaltı diyenleri anlamak güç. Adamı çektiyse neresinden çekti formasında hareket yok. Ayrıca niye öne dustu madem çektiyse. Son pozisyon için egemen bağırınca düdüğü çaldı zaten fırat.

MonteCristo
arkadaşlarım, böyle henriqe ile adrian ile sapara ile bilmem ne ile olmayacak bu iş. play off tehlikede.

Yok abi o kadarda değil. Bu maçta 1 hakem, 2 yorgunluk, 3 Şenol hocamın değişiklik yapmama inadı yüzünden böyle oldu. Play-off tehlikede değil bu ligi gene 1 ya da 2 bitiririz.

sametaydin
Ya abi bu 8-1-1 ya da 9 kişi defans yapan bjk filan diyorsunuz da tabi ki yapacaklar dünya futbolunda top rakipteyken topun arkasına geçmeyen takımlar başarılı olamaz. Bjk çok iyi oynadı. Bjk nın kime karşı böyle rahat top oynamış bi anlatın allah aşkına. Rahat rahat çıktılar adamlar dünya pozisyon buldular. 9 kişi defans yaptılar ama ne hikmetse bir sürü pozisyon bulan yine onlar oldu. Maçın her anında bizden daha iyiydiler. İyi kapandılar iyi çıktılar he hakem hataları olmasa maç berabere biterdi ama maçı hak eden taraf bjk idi.

Fatih ÇOLAK
Bir takım 3 stoper ve 2 önliberoyla çıkıyorsa ve Carvalhal bizi çözmüş oluyorsa ne diyeyim size...

Furkan S.
oyuncu değişikliklerini hoca yapıyor ama çok zamansız oluyor son 5 dk adamı oyuna sokuyor adama top gelmeden oyun bitiyor

Doğan BULAT
Bu arada her zaman eleştirdiğimiz taraftarlar bana göre son zamanların en iyi desteğini verdiler.. Ağızlarına yüreklerine sağlık.. Belli ki İnter maçındaki seyirci gitmiş satada gerçek taraftarlar gelmiş Tebrikler.. :alkış::alkış:

fanatikdevri
27.11.2011, 22:07
Ek olarak maalesef bjk nin hocası taktik olarak Şenol hocayı yendi..
Bizi oynatmayarak ve hızlı kontra ataklarla sonuca gitmeye çalıştı. Genel olarak zaten Holoskoyla- Pektemek'i tam 70 te oyuna alınca 70 ten sonra oyundan düşeceğimizi tahmin ederek ilk 70 dk kilitledi oyunu.

Penaltı olmasa maç 0-0 biterdi ve bjk zaten beraberliğe de üzülmezdi.
Daha çok şutu olan da pozisyonu olan da onlarsa taktiksel olarak ters bir şeyler vardı ama ancak biz oyuncu değişikliklerini maalesef geç yaptık..

katılmıyorum zaten bjknin bu şekilde oynayacağı belliydi biz erken gol bulsaydık adamların taktik diye bir şeyi kalmayacaktı burak ve halil ve alanzinho bu gerçeğin farkında olamadılar colman zokora uzaktan şut çekmemeye yeminli
bizim için sıradan bir lig mücadelesi ama bjk bayağı kasmış bu maça

penaltı ve gol kararlarıyla ilgili olarak ben biliyorum iki pozisyonu ters çevir kararlar ters çıkardı şaşırmyorum hep aynı türkiye'de.

Mehmet Ç.
hayir hic biri...senol hocanin görevi oyunu okuyup zamaninda oyuncu degisikligi..ama beceremedi

O sahaya cikam ilk 11 varya

Onlar ilen Adrian ve Onur disinda hicbir oyuncu Trabzonspor kalitesinde degil!!

Kimle nasil mac kurtaracak?

Emirhan Yazıcı
Bu takım Yorgun Hocamızın Tek Hatası Maça böyle baslamaktı

Volkan-Henriqe-Burak Şeklinde Başlamalıydık

İkinci yarı Halil-Alanzinho ve Adriana dönerek maçı Almalıydık

Bir Sözumde Carvalhale Tipik bir Mourinhosun !

Mert
Bu takim gecen yildan iyi.
Cok mac yaptik, yapiyoruz. El insaf.

Artik bizi ancak hakem oyunlariyla yenebilirler.
Yavsak Firat'in o pislik suratina tukurmem bile.

Lille macinda yenilmezsek yine bir ihtilal yapmis olacagiz.
Devre arasi iyi bir defans, iyi bir hucumcu yeter.

jeepeers
yetenekli adamın olmadıktan sonra %70 ile oynayıp 700 pas yapsan ne yazar
beceripte yayın etrafında maç boyunca organize bi iş yapamadıktan sonra disiplinli adamların olsa ne olacak
bu oyun düzenine ve disiplinine sadık futbolcuları yetenekli adamlara tercih eden arkadaşlar ve özellikle idari ekip memnun mu acaba tercihlerinden
halil kaç kere adam eksiltip bir pozisyona soktu takımı açıkta oynadığı dönemde
serkan kaç kere iyi paslarla pozisyona soktu arkadaşlarını orta sahada oynarken galatasarayın sabrisi varsa bizim de serkanımız var nede olsa
ayrıca tolganın kariyerindeki en kötü maçta dahi topları bu kadar fazla sayıda sektirdiğini görmedik ama onun da bu kadarlık hakkı olsun
velasıl kelam geçen sene sıkışan oyunlarda nüans farkını yaratan oyuncuların yerine disiplinden ödün vermeyen ahlaklı edepli uyumlu oyuncularımız bize müsteaktir neticesi de budur
yabancı oyuncunun avrupa maçı ile lig maçında farklı hırsta mücadele etmesini bir nebze olsun içimize sindirebiliriz ancak yerlilere ne oluyor anlamak mümkün değil

İsa
27.11.2011, 22:08
Açık ve net hücum yapamıyoruz.

Bu eksiklik defansif motivasyonu bozuyor.

Ve takviye yapmadan bu sorunları aşabilecek bir kadromuz yok.

Devre arasına kadar çileye devam...

tturan

Adrian kime orta yapacak. Kafayla top indirebilecek adam mı var takımda. Millet artık Burak'ı çözdü. Şenol Hoca'nın artık Pawel'e şans verme zamanı geldi de geçiyor. Pawel en azından kafa toplarına hakim alıyor veriyor, indiriyor. bence tek eksik kondüsyon ve sahada az kalması adam milli takımda takır takır atıyor, bizde birşey yapamıyor bunu bir irdelemek lazım.

toksoy61
takımınıza sahip çıkın. biz hem şampiyonlar liginde hem ligte oynuyoruz. bizi yenen takım bizden 1 puan önde. çok yeni oyuncumuz var, yorgunuz böyle maçlar olur. berbatta bir hakem vardı anca bu kadar olurdu. takma trabzonum, Lille maçını alın diğer maçlarda yenilin sorun değil

azelea
bir maçta hemen asma işlemleri başladı. Bu nasıl spor anlayışı anlamak zor.
hatalar olacaktır elbette

Sefa Murat Dokuz
Bu takım geçen sene'nin Jajasız halinden çok iyi ama Jaja lı halinden iyimi şüpheliyim yaratıcılığı çok geride takım oyunu daha iyi.

MonteCristo
dakka 89 adrianın burak a attıgı % 100 luk bi gol pası veriyor izle bizde bu pası atıcak baska kimse yok elimizdeki oyuncu kadrosunda en iyi ofansif orta saha oyuncusu alanzinhodan cok daha iyi bence

İşte zaten elimizdeki en iyi ofansif ortasaha oyuncusunun Adrian - Alanzinho gibi isimler olması yüzünden gol sıkıntısı çekiyoruz. İlk 11'e alınan isim Adrian olmamalıydı en başından.

anth
Şu anda Burak'ın penaltı beklediği pozisyona baktım da; eğer bir elle oynayan varsa, bu kişi kesin Burak arkadaşlar.

DNA-TS
27.11.2011, 22:09
futbol olarak çok iyi değildik pozisyonlar bulduk karamboller oldu pozisyonlar verdik keyifli bir maçtı hareketli bir maçtı hücum varyasyonlarımızın odak noktasında burak olunca güclü rakiplerin bizi kitlemesi kolay oluyor . fiziksel yorgunluk değilde zihinsel yorgunluk var bence. salıdan pazara 5 gün var bilimsel veriler karbonhidrat depoları 3 günde tazelenir falan gayeiğine girmicem :) mental yorgunluk maça konsantrasyonu zorlaştırıyor rakip hocada 5 gün önce canlı izlemiş oyun planın 5 gün öncekiyle aynı onunda işine geldi daha ucağa binerken belliydi taktiği carvarhal ın.
eleştiri için puslu havayı bekleyen kurtlar gibi davranmanın alemi yok her maçı kazanacağız diye bir kuralda yok ilk defada yenilmediğimize göre hayat devam ediyor...

irfanb
27.11.2011, 22:09
Trabzonspor`un aklı Şampiyonlar Ligi finalinde.
Kim takar Süper Ligi.
:)

batugol
27.11.2011, 22:10
hedef avrupa olmalı
bu şerefsiz ligte her sene avrupaya gidecek sonucu alalım benim için yeterli

sercaninanc
takım iyi yolda daha ii olacağız ama forvette umut tarzı bi adama ihtiyaç var gecen seneden daha iyiyiz

Punisher-61

birkere bu kadar adamin icinden adriani secmen cok komik.

trabzonspor kalitesindeki oyuncular gönderildi..

nbay
Umutu o kadar arıyoruz kı ne derseniz deyin.ne mıllı takımda ne de bizde Burak böyle oynamamalı.Senol hocanın buna bîr an once çözüm bulması lazım.elindede böyle adamlar var.maceraya gerek yok.Burak buyuk Maclarda ancak bu kadar oynar daha iyisini YAPAMaz.

zx61
Zaten gerginim bir de besiktasli gözlüğünü giyip penaltı penaltıydı, son dk egemene yapılan fauldü diyenleri görünce iyice cıldırıyorum..o hakemi havaalanında yakalamak vardı şimdi..

inadına_Trabzon
27.11.2011, 22:11
Son haftalardaki çizgimiz devam ederse beraberliği zor kurtarırız.

köy kılavuz. iyi akşamlar.

nakzo
yahu onu bunu bırakın bu takım daha gs ve fb ile oynamadı buna rağmen 16 puan kaybetti çok berbat bir sezon bu sene bu takım şampiyonlugun yanından geçemez 26 puanla ilk yarıyı bıtiririz

tturan
şenol güneş gibi bir teknik direktör dünkü çocuğun tuzağına düşmesi ilginç beraberliğe oynasak biz kazanırdık

Aynen öyle adam resmen bizi uyuttu, sonra da Holosko ile Pektemek'i bi aldı oyuna biz uyanana kadar golü kalemizde yedik. Yani erken hamle yapan kazandı.

Mert
Fazla uzatmayalim arkadaslar.

1-Adamlarin penalti ve kirmizisi yanlis.
2-Burak'in pozisyonu penalti degil.
3-Golumuz buz gibi gol.
4-Ernst'e kirmizi gosteremedi.

Firat, o pislik yuzune degil tukurmek sicmam bile...

Bordo_MaviM_61
katılmıyorum zaten bjknin bu şekilde oynayacağı belliydi biz erken gol bulsaydık adamların taktik diye bir şeyi kalmayacaktı burak ve halil ve alanzinho bu gerçeğin farkında olamadılar colman zokora uzaktan şut çekmemeye yeminli
bizim için sıradan bir lig mücadelesi ama bjk bayağı kasmış bu maça

penaltı ve gol kararlarıyla ilgili olarak ben biliyorum iki pozisyonu ters çevir kararlar ters çıkardı şaşırmyorum hep aynı türkiye'de.

Tamam da renktaşım rakip savunmayı açmak için de bir taktiğimiz olmalıydı değil mi??

Ben maçı izlerken dakika yanılmıyorsam 70 lere gelince biz bu takıma bu şekilde gol atamayız hatta karambolden yeriz diye düşünüyorsam bunu Hocamızın da değerlendirip bir taktik hamle yapması beklenmez miydi?

Diyeceksin ki Hoca ne yapsın henrique ayakta duramıyor Adrianı çözene aşk olsun..
Orası da maalesef öyle Hoca yedeklere bakıp bu oyunu değiştirebileceğine inandığı birini göremiyor demek ki oyuncu değiştirmiyor..

ALDENİRO
27.11.2011, 22:12
Şu anda Burak'ın penaltı beklediği pozisyona baktım da; eğer bir elle oynayan varsa, bu kişi kesin Burak arkadaşlar.
bence iyi bak iit.eline çarpmış.

Ömer Faruk61
Ben Vitteki arıyorum Pawel olmadı Ulan Zayyetteeeeee

carolo
ne hocasi delirdiniz heralde! geçen hafta mersin maçinda hakem eli gormedimi? gordu oynatti golu yedik bu besiktas maçinda firat aydinus bi gol atmadigi kalmisti!!

MonteCristo
Adrian kime orta yapacak. Kafayla top indirebilecek adam mı var takımda. Millet artık Burak'ı çözdü. Şenol Hoca'nın artık Pawel'e şans verme zamanı geldi de geçiyor. Pawel en azından kafa toplarına hakim alıyor veriyor, indiriyor. bence tek eksik kondüsyon ve sahada az kalması adam milli takımda takır takır atıyor, bizde birşey yapamıyor bunu bir irdelemek lazım.

İyi peki sezon sonuna kadar bizde inşallah sorun benim bakışımdadır. Duran toplarda Glowacki, Giray cezalanındayken yaptığı ortayı savunma ayakla çıkartıyor bir diğer korneri kalenin 3 metre üstünden diğer tarafa taça gidiyor neredeyse neyse diyelimki adam yoktu ondan orta yapadı. Ben Adrian'la ilgili çok mesaj yazdım artık daha birşey yazmıycam adım Adrian düşmanına çıkacak.

seçuk
27.11.2011, 22:13
abi isyan edecem ya markus bile faul var diyor yawwww Allah bellanızı versin ya

kayseriliyiz
abi neyi tartisiyoruz neyi konusuyoruz neye üzülüyoruz
ben söylim kurgulanan senaryosu hazir ve oyuncularda hazir
seyirciler de biz
hala sikenin serbest oldugu bir lig izliyoruz
ben üzülmüyorum zaten oyuncularda SL'de daha bi baska oynuyor farkindaysaniz
Allah nasip ederde avrupada SL veya avrupa liginde yolumuza devam edersek futbol izlerim
yoksa PISLIG izlemiyorum

Mustafa'
Maçtan önce Beşiktaş formasıyla poz verenler, haydi şimdi gidin Beşiktaşlı kardeşlerinizle galibiyeti kutlayın (!)

Fair Play'i çok mu çok abartıyoruz.

azelea
tolgayı bir hata yüzünden eleştirenler, bjk maçında q7'nin gollük vuruşlarını nasıl kurtardığını iyicene izlesin.

Helvacı61
bu resmen tiyatro ya şu pozisyon faul deniyor

Murathan
Markus Merk gole faul dedi inanamıyorum!

Chiko
27.11.2011, 22:14
Markus Merk: Trabzonspor'un golünde Glowacki Egemen'e faul yapiyor. Cok net pozisyon, gol degil.
Sansal Büyüka: Markus, saygi duyuyorum ama bence burda faul yok.
Markus Merk: Hayir Sansal, [....] benim icin net bir faul, dogru karar.

tturan

Değişiklik de geç kaldı. Bence Burak'ı Halilin yerine çekip Brozek'i en uçta oynatması lazım. Artık millet Burak'ı çözdü.

ALDENİRO
Fazla uzatmayalim arkadaslar.

1-Adamlarin penalti ve kirmizisi yanlis.
2-Burak'in pozisyonu penalti degil.
3-Golumuz buz gibi gol.
4-Ernst'e kirmizi gosteremedi.

Firat, o pislik yuzune degil tukurmek sicmam bile...
arkadaş iyi bakın pozisyona burakın gögsüne çarpmış, i.t.nin koluna. koluna çarpmasa burak topu diziyle alacak gol vuruşu yapacak

el fanatico
27.11.2011, 22:15
.............................

oflukaan
27.11.2011, 22:15
İşte zaten elimizdeki en iyi ofansif ortasaha oyuncusunun Adrian - Alanzinho gibi isimler olması yüzünden gol sıkıntısı çekiyoruz. İlk 11'e alınan isim Adrian olmamalıydı en başından.

neyse renktaş egemen-selcuk-jaja bu üçlüden birini tutamayan ve vasat oyuncuları transfer eden YÖNETİM ve özellikle sadri baskan utansın!!! COLMAN ıda tutamazsalar daha trabzona gelmesinler.
giden oyuncular :egemen selçuk engin jaja umut
gelen oyuncular :sapara vittek adrian cech zokora*

zokora dısında bütün transferler fos

Tunay ERDEM
27.11.2011, 22:16
bundan sonra ligde belimiz pek doğrulmaz, sanmıyorum. bütün kredileri tükettik.

Mustafa'
27.11.2011, 22:16
Geçen haftada yazmıştım üst üste 3 haftadır aleyhimize hakem hatası yapılıyor.

Tesadüf bir kere olur.

sbay
27.11.2011, 22:17
burak artık statik forvet oynayamaz..Belliki çözdüler adamı, hocanın maç içinde burağı kenarlara çekmesi lazım, adam maç içinde ilerde hareketsiz bekliyor.Halil ile arada yer değiştirmesi gerekli ama hoca ezberini bozmuyor maalesef.

Haluk Pehlivan
Bu maçı Şenol Hocamız verdi hakemde yardımcı oldu kısa ve net...

Mehmet Ç.
birkere bu kadar adamin icinden adriani secmen cok komik.

trabzonspor kalitesindeki oyuncular gönderildi..

Bu kadar adam??

Evet.. Burak'a o son dakikalarda pasi Adrian verdi..

Ayagi top yapan tek adam Adrian...

Adrian takima isininca kimin nereye kostugunu ögrendigine bakin birde...

Ben göndermedim..

Hocada göndermedi!!!

Gönderenler susupda federasyona sahip cikanlar!!?!

el fanatico
...................

ALDENİRO
şu maçı 1-0 alabilirdik.o zaman ne diyecektiniz acaba.

vse61
27.11.2011, 22:18
Fırat in taraflı olduğunu görmek için asıl pozisyonları bırakın. Ilk yarıyı nasıl bitirdiği, sonlarda da hilbertin sarı kartı varken nasıl atmadığına bakmak lazım

asimavi
Trabzonspor`un aklı Şampiyonlar Ligi finalinde.
Kim takar Süper Ligi.

....işte bu iyi geldi şu sinirli halime ağzına sağlık....

tturan

Pawel i unutmuşsun.

Barış Burak
Kimseyi aradığımız yok renktaşlar.

Her olumsuz skor sonrası suçlayacak adam bulmak zorunda değiliz.

Takım çok iyi başladı, çok ta güzel oynadı.Emin olun bir rakip takım orta sahasını kendi ceza sahasında tutuyorsa, defans hattı kale çizgisinin neredeyse dibindeyse o takıma ancak bu kadar futbol oynanabilir.

Hiçbir oyuncuya kızamam.Hepsinin alnından öpüyorum.

Ne diyordu İstanbul takımları? Bize karşı herkes kapanıyor,Trabzon'a herkes açık... Gördük kimin kapanıp kimin açmaya çalıştığını.

Kolektif futbol adına cacık yaptıkları yoktu,1 puan için geldiler 3 puan aldılar.

Sonuç kötü ama oyun değil.Tertemiz oyun ortaya koyduk.

Böyle 9 kişi defans yapan takımları geçmeniz için ya Jaja gibi oyuncunuz olcak( ki onun olması maalesef başka şeyleri bozuyor) ya da takımınız oturmuş olacak.

Düşünün, bu takım daha yeni olmasına rağmen muhteşem top oynadı 9 defansa karşı.

Bir dipnotta hakemlere;

Hakemlerin biraz fizik iblgisi olmalı.Golün iptalinin sebebi olan pozisyonda egemene Glowackinin faul yapma ihtimali sıfır.Egemenin koşu yönüne bakın, Glowacki zıpladı,eğer gerçekten bir temas olsa egemenin önce belden üstünün dengesi bozulması lazım, yani yüzüstü düşmesi lazım.Çünkü koşu yaptığı yöne ve Glowackinin yaptığı iddia eidlen faulun yönüne bakın.Egemenin,tabir-i caizse tuvaletini yapar gibi havada durması ve düşmesinin faulle alakası olamaz.

Zaten egemeni hepimiz biliyoruz.Zıpladığı zaman genellikle bacaklarını da karnına çeker.Egemenin bacakları karnındaydı yine... Ve faule uğrayan oyuncunun,darbe olduktan sonra bacağını karnına çekmesi fiziğe aykırı...

Yan hakemler maçı bitirmiştir.Fizik bilmeleri gerekiyor artık.Eğer bilip te kullanmıyorsa, metris görmeleri gerek açıkça söylüyorum

HIRCINBEY
27.11.2011, 22:19
Allah belanı versin markus. Egemen topu kaçıracağını anlayınca belini içeri doğru kırıyor.

tarsus
böyle saçma bir hakemin yönettiği maçtan puan çıkarmak imkansızdı.olmayan ofsayt çalınıyor,penaltı verilmiyor üstüne saçma bir penaltı uyduruluyor üzerinede defansın belkemiğine kırmızı,buda yetmiyormuş gibi tiyatro oyununda bile yapılamayacak derecede rol kesilerek kendini yere yatan egemene faul yapıldığı gerekcesiyle %100 gol iptal ediliyor.bu hakemin taa................

Ömer Faruk61
Markus Satılmış Markus diye tezaruhat yapalım..Bence gol nizami..futbolcu o temasla uçmazzzz!!!

theo
27.11.2011, 22:20
ya alt tarafı bi maç kaybedildi...
o kadar sorun etmeye gereek yok...

MonteCristo
27.11.2011, 22:21
Fırat in taraflı olduğunu görmek için asıl pozisyonları bırakın. Ilk yarıyı nasıl bitirdiği, sonlarda da hilbertin sarı kartı varken nasıl atmadığına bakmak lazım

Bunların dışında birkaç "detay" daha var ama baktıki detaylar yetmiyor en sonunda rengini iyice belli etti.

Tunay ERDEM
şikebahçe nin de önü açılmış oldu böylece. gs haftaya tökezler eksik hali ile, bjk zaten bildiğiniz gibi iki ileri bir geri, bizim de kolumuzu kanadımızı tetikçi aydınus ile kopardılar. şimdiden kutlu olsun.

Berk Eren
Mücadelenin 77. dakikasında Trabzonspor aleyhinde çalınan penaltı düdüğü tam 84 hafta sonra (936 gün) geldi. Trabzsonspor aleyhinde son penaltı düdüğü 2008-2009 sezonunda 4-0 sona eren Kayserispor maçında çalınmıştı.

Bu da ilginçmiş..

tturan
27.11.2011, 22:22
İyi peki sezon sonuna kadar bizde inşallah sorun benim bakışımdadır. Duran toplarda Glowacki, Giray cezalanındayken yaptığı ortayı savunma ayakla çıkartıyor bir diğer korneri kalenin 3 metre üstünden diğer tarafa taça gidiyor neredeyse neyse diyelimki adam yoktu ondan orta yapadı. Ben Adrian'la ilgili çok mesaj yazdım artık daha birşey yazmıycam adım Adrian düşmanına çıkacak.

Bence Adrian ın tek yapması gereken biraz daha kondüsyon, yoksa pozitif futbol oynuyor, şu an da orta saha da topu ileriye en iyi taşıyacak adamımız, Jaja olmadıktan sonra Adrian ı kaybetmemek gerek. Bizim en büyük zaafımız Halil iyi mücadele ediyor ama adam çok ağır, dönene kadar millet gelip topu alıp gidiyor.

Fatih ÇOLAK
Yaa ne yapsak artık? sıkıldım arkadaş, göz göre göre pozisyonları tvde bile yalan yorumluyorlar...allahım bize yardım et, en az uefaya kalalım...

fanatikdevri
Tamam da renktaşım rakip savunmayı açmak için de bir taktiğimiz olmalıydı değil mi??

Ben maçı izlerken dakika yanılmıyorsam 70 lere gelince biz bu takıma bu şekilde gol atamayız hatta karambolden yeriz diye düşünüyorsam bunu Hocamızın da değerlendirip bir taktik hamle yapması beklenmez miydi?

Diyeceksin ki Hoca ne yapsın henrique ayakta duramıyor Adrianı çözene aşk olsun..
Orası da maalesef öyle Hoca yedeklere bakıp bu oyunu değiştirebileceğine inandığı birini göremiyor demek ki oyuncu değiştirmiyor..

taktiğimiz belli rakiplerin ortasahasını dikine geçip araya adam kaçırmak ve ilk yarıda yaptık alan ve halil biraz güçlü olsalar atardık
10 kişi kaldığımızda bile oyuna hakimdik burak tekde vurmasa cenki avlardı.
sorunlar belli bitirici bir forvet ve zıpkın gibi iki tane stoper giray ve glo ileri çıkarken çok bariz şekilde ağırlar onlara güvenip tam olarak baskı kıramıyor şenol güneş.

şenol güneşe kimse laf söylemesin adam bayramda ağzımı bozmak istemiyorum 18 tane hazır adamım gitti diyor kime diyor yönetime diyor ama sayın başkan takım kötü olunca hocaya sorun demeyi biliyorken buna cevap vermiyor.

My

ve şu nu diyorum,takımları ters çevirin,eminimki hakemi burda kral yaparsınız,son dk gol hariçZafer belli ki birilerine kızmışsın, sinirlisin vs.. Ben de buna istinaden yorumuna saygı duyuyorum. O yüzden de o at gözlüğünü çıkarıp sana takmıyor o 15 numara gözlükleri de eline vermeyip gerisini de getirmiyorum ;) Sinirlenmişsin, birilerine kızmışsın diye de benim söylemediğim şeyleri de söylemişim gibi yazamamanı da tavsiye eder, gözlerinden öper, selam ederim :)

Helvacı61
markudas faul dedi anında ligtv üyeliğimi sonlandırdım. tekrar tekrar izledim kesinlikle faul yok. benim gibi bu akşam 10 bin tabe iptal olsa bu hatalar olmaz. boş boş konuşup başlık açmakla olmaz. bizans formasını giyip bedava kombinelerle hiç olmaz

HIRCINBEY
Egemene yapılan ıslıklamaya anlam veremiyorum. Adamı motive diyoruz resmen. Yuhalanacak biri varsa oda egemenin gitmesine sebep olan yönetimdir.

oflukaan
Bu kadar adam??

Evet.. Burak'a o son dakikalarda pasi Adrian verdi..

Ayagi top yapan tek adam Adrian...

Adrian takima isininca kimin nereye kostugunu ögrendigine bakin birde...

Ben göndermedim..

Hocada göndermedi!!!

Gönderenler susupda federasyona sahip cikanlar!!?!
renktaş %100 katılıyorum kumaşı belli adamın kaliteli topçu daha takıma oturmadı.

devre arasında yıldız oyuncu transferi bekliyoruz ama bu yönetimle zor pek zannetmiyorum bu lafı kullanınca özkan sümerin lafı geliyo aklıma (trabzonda yıldız görmek isteyen gökyüzüne baksın)

serdaracıl
27.11.2011, 22:23
yahu onu bunu bırakın bu takım daha gs ve fb ile oynamadı buna rağmen 16 puan kaybetti çok berbat bir sezon bu sene bu takım şampiyonlugun yanından geçemez 26 puanla ilk yarıyı bıtiririz

Gs fb de bizimle oynamadı daha

zx61
Markusa kadar icimizdeki istanbulluları susturalım.. Verilen iki kararda bariz hatalıydı.. Buragin penaltı beklentisi yanlıştı bi tek..besiktaslilarla mac izleyenler bu skorada he der gecer artık..ya da yonetime oyunculara sallarlar.. 10 kisi defans yapan eziklerin haklıydı dımı mac o haksız penaltı olmasaydı zor gol atarlardi.. Bu lig ztn olmuş olacağı gibi Biz Avrupa'da çıkalım üst tura da gerisi beni ilgilendirmiyor..

Mehmet Ç.
Değişiklik de geç kaldı. Bence Burak'ı Halilin yerine çekip Brozek'i en uçta oynatması lazım. Artık millet Burak'ı çözdü.

Burakin cözümü 4 stoper 4 ön libero ise helal olsun...

Burakin tek hatasi o bir organi cok kalkmaya basladi...

Brozek soru isareti...

HIRCINBEY
27.11.2011, 22:24
Penaltı pozisyununa net diyen denizli glonun pozisyonuna yorum yapmıyor hayret

admiral99
27.11.2011, 22:24
sikebahceden bir sey olmaz bu saatten sonra. golculeri yok, 7-8 kisi 2. ve 3. bolgede surekli pas yapip duruyorlar. ligi galatasaraya yazmislar bu sezon gorunen o. yazmasalar dahi bence fena oynamiyorlar. bir yenilgiyle takima demedigini birakmayanlara birazcik insafa davet ediyorum.
şikebahçe nin de önü açılmış oldu böylece. gs haftaya tökezler eksik hali ile, bjk zaten bildiğiniz gibi iki ileri bir geri, bizim de kolumuzu kanadımızı tetikçi aydınus ile kopardılar. şimdiden kutlu olsun.

mclarens
27.11.2011, 22:25
Ne kadar da ağlamaya meraklı insanlarsınız. Eleştirecekseniz kendi takımını eleştireceksin önce.
Avrupa da başarı bekliyoruz ama daha bir beşiktaşa karşı oyunu değiştiremiyoruz.
ŞENOL HOCa burak'a birazda havadan gelen topu yere vurmayı öğretsin diğerleri çalışmasına gerek yok.Eğer gerçekten Şenol hoca da burak'a bakıyorsa gelecek kötü.

My
27.11.2011, 22:25
Şansal köpeşi: Efenim çarşamba pazar maç oynuyoruz, böyle bir ağlama var...

HIRCINBEY
27.11.2011, 22:26
Şansal köpeşi: Efenim çarşamba pazar maç oynuyoruz, böyle bir ağlama var...
Söylemek istediği şey farklı bir şeydi sevmem ama doğruya doğru demek lazım

Tunay ERDEM
sikebahceden bir sey olmaz bu saatten sonra. golculeri yok, 7-8 kisi 2. ve 3. bolgede surekli pas yapip duruyorlar. ligi galatasaraya yazmislar bu sezon gorunen o. yazmasalar dahi bence fena oynamiyorlar. bir yenilgiyle takima demedigini birakmayanlara birazcik insafa davet ediyorum.

şikebahçe nin o hali ile hala orada olması her şeyin göstergesidir. oradan da inmeyecektir. ne zaman birileri yaklaşsa hemen bazı eller uzaklaştırıyor. birileri taşları istediği gibi diziyor. gs öyle ahım şahım bir takım değil, bjk de öyle. tek zorlayacak takım bizdik, bizim de pilimiz bitti.

x_man
takım iyiydi bugün sakin olalım hakem çok kötüydü o ayrı

titanic
27.11.2011, 22:27
Burak çok etkisizdi. Halil hücumda daha etili olmalı,skora rağmen kötü futbol oynamadık bu sevindirici.Zokaora ve Serkan formunda olunca işler iyiye gidiyor. Bugün her ikiside çok çalıştı. Herşeye rağmen ben ümitvarım.Bu ligde düşe kalka play oflara kalırız. Şampiyonlar liginde de yola devam edeceğimiz inancındayım. Burak ı her mac oynatmak zorunda değiliz.Şenol Hocam kendini mecbur hissetme

Mustafa'
http://img824.imageshack.us/img824/4646/31350030938705241977127.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/824/31350030938705241977127.jpg/)

metehan
Arkadaşlar sakin olalım. Birşey olduğu yok, sadece bir maç kaybettik. Elbette kadro yapımız ve oyun şeklimizle de ilgisi var bunların ama asıp kesmeye gerek yok. Şu uyduruk lig için ne kahrolmaya değer, ne de bu kadar insanları suçlamaya !

My
27.11.2011, 22:29
Söylemek istediği şey farklı bir şeydi sevmem ama doğruya doğru demek lazımNeydi kardeşim bana da söyle ben de öğreneyim. Hesapta bck ile Trabzon'a bakın diye olayı aklamaya çalışıyor. bck den bu takım 6 7 maç fazla maç yapmışım. Bunu dile geirmek bu haksız rekabet ortamına sokulan ligi eleştirmek neden ağlamak oluyor, anlatta biz de öğrenelim?

yalniz adam
27.11.2011, 22:29
aldeniro seni çözemedim ya :) ama bu sefer haklısın :)

Eren Karaahmetoğlu
27.11.2011, 22:30
Şu maçtan sonra bile Alan'dı Halil'di Hoca'ydı mı diyorsunuz?

Hakem geldi, dalga geçe geçe 3 paunı beşiktaşa verdi gitti.

Hem taraftar uyutuluyor, hem yönetim uyuyor.

Şenol Hoca da garibim fazla efendiliğinden sesini çıkarmıyor.

fincher
Ben Ermanla,Marcusu hiçbir zaman önemsemedim.Benim için Ahmet Çakarın söyleyecekleri göstergedir.O da penaltı ve faul doğru derse bir daha pozisyonlar üzerine yorum yapmayacağım...

trab61
Yaziklar olsun sizin gibi insanlara. Siz dua edinki senol Hoca var basimizda. Yoksa sampiyonlar liginde 0 ligdede 15. Flandik. Sizin gibi taraftar olmaz olsun. Ferguson gibi adami hala elestiriyor olmamiz gercekten cok igrenc. Bu mantaliteye sahip olan taraftar umarim cok degildir. Yaziklar olsun.

seçuk
taraftar kendine gel Ligizaten başlarına calısınlar BJK yı yeensek guzel olurrdu ama olsun bizim asıl macımız Lİlle macıdır. Hatta bu mac fazla uzatılmadan kapansın ve lile ful konsantrasyon. CL varken ligi kim ziegler..

titanic
Neydi kardeşim bana da söyle ben de öğreneyim. Hesapta bck ile Trabzon'a bakın diye olayı aklamaya çalışıyor. bck den bu takım 6 7 maç fazla maç yapmışım. Bunu dile geirmek bu haksız rekabet ortamına sokulan ligi eleştirmek neden ağlamak oluyor, anlatta biz de öğrenelim?
Bu ligde en fazla maç yapan buna rağmen yorgunluk belirtisi göstermeyen bir takımız var.Gurur duymaya yeter

Canberk
27.11.2011, 22:31
Şut ve ileride çoğalma eksiğimiz var . Haftaya Sivas deplasmanında Allah yardımcımız olsun .

zx61
Ne kadar da ağlamaya meraklı insanlarsınız. Eleştirecekseniz kendi takımını eleştireceksin önce.
Avrupa da başarı bekliyoruz ama daha bir beşiktaşa karşı oyunu değiştiremiyoruz.
ŞENOL HOCa burak'a birazda havadan gelen topu yere vurmayı öğretsin diğerleri çalışmasına gerek yok.Eğer gerçekten Şenol hoca da burak'a bakıyorsa gelecek kötü.

Sizin gibi taraftar olduğu sürece daha çok hakem hatalarından çekeriz biz..vur enseye al lokmayı.. Hakemlerin gözünde biz buyuz.. Nasıl olsa mactan sonra medya onlardan yana bunun üstüne Trabzon taraftarida kendi takımına sallamakla meşgul bu yüzden kendi evimizde bile eziyor hakemler bizi..Fener bizim yerimizde olsaydı Fırat aydinusa gorev verilmezdi artık ..

titanic
Şut ve ileride çoğalma eksiğimiz var . Haftaya Sivas deplasmanında Allah yardımcımız olsun .
Hiç endişe etmiyorum sivas maçını farklı kazanacağız

Necmi6161
27.11.2011, 22:32
ya lille maçı lille maçı , ligi salla diyip duruyorsunuz, ya ligi avrupa kupalarına katılacak düzeyde bitiremezsek seneye ne yapacağız ?

tutturmuşsunuz bi ligi sallayın. allahım ya

Chiko
Arkadaşlar sakin olalım. Birşey olduğu yok, sadece bir maç kaybettik. Elbette kadro yapımız ve oyun şeklimizle de ilgisi var bunların ama asıp kesmeye gerek yok. Şu uyduruk lig için ne kahrolmaya değer, ne de bu kadar insanları suçlamaya !
Sakin olmak elde degil ki.
Benim tepkimin takim ile alakasi yok. Takimi begendim ve her oyuncumuzu birbirinden cok seviyorum.
Sorun olan sey, fanatik BJK'li olan hakemi böyle önemli bir maca gönderip bizi dogramasina izin verilmesi. BJK bu maci kaybetse yaristan iyice kopacak.

Bu yetmemis gibi de, sanki anlasilmis bir sekilde medyada bizim aleyhimize konusmalar devam ediyor.

Telegol'de Erman, Kaya,...
Maraton'da Mustafa, Markus,...

exelans_25
şu adrianı ve henriqueyi kim aldı çok merak ediyorum ya kaliteleri yerlerde.

Helvacı61
Ben Ermanla,Marcusu hiçbir zaman önemsemedim.Benim için Ahmet Çakarın söyleyecekleri önemlidir.O da penaltı ve faul doğru derse bir daha pozisyonlar üzerine yorum yapmayacağım...
arkadaşım gol tartışılır bir pozisyon değilki. net gol glo egemene dokunmadı bile o piç yalandan uçtu. ahmet çakar gibi bir oryantale kaldıysan acıyorum sana

Tolga Okumuş
Maçın özetlerini izledim.

Quaresma yatırıyo kaldırıyo,bir vurur gibi yapıyor hoop bizim adam sigara almaya gidiyor.

Olmaz böyle defans olmaz böyle savunma.

Lanet olsun bu sıkıntıyı bilipte çözümsüz bırakanlara !!!

HIRCINBEY
Bu ligde en fazla maç yapan buna rağmen yorgunluk belirtisi göstermeyen bir takımız var.Gurur duymaya yeter
aynen onu söyleyecektim

Hasan Cubukcu
Şu maçtan sonra bile Alan'dı Halil'di Hoca'ydı mı diyorsunuz?

Hakem geldi, dalga geçe geçe 3 paunı beşiktaşa verdi gitti.

Hem taraftar uyutuluyor, hem yönetim uyuyor.

Şenol Hoca da garibim fazla efendiliğinden sesini çıkarmıyor.

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:: alkış::alkış:
son cümlenin altini bir kirmizi cizgilen cizen dahada güzel olacakti !!!
zaten bu durumda elestirenler bence kiskanclikdan baska problemleri yok !!!

Sefa Murat Dokuz
27.11.2011, 22:33
Ş.Liginde süreklilik, Ş.Ligi başarısından önemlidir benim için. Bu maçı kaybetmeyi hiç haketmedik. Takıma sallamaya gerek yok ama. Sivas maçında. Halil Alan yerine Henrique Volkan oynamalı.

titanic
27.11.2011, 22:34
ya lille maçı lille maçı , ligi salla diyip duruyorsunuz, ya ligi avrupa kupalarına katılacak düzeyde bitiremezsek seneye ne yapacağız ?

Duyanda sanacakkı her sene avrupada boy gösterıyoruz. İlk defa bu kadar yaklasmısken tabıkı sartları zorlamamız gerekıyor.Bu fırsat uzun yıllar daha elimize gecmeyebilir.Kimin nasıl sampıyon olduğu ortadayken ligi ön planda tutmanın bır mantığı yok

yalniz adam
at arabacı,jimnastik takımı 70 dk 8 kişi defans yaptı...biz gelecek vadediyoruz, at arabacılar değil...

sametaydin
Egemen le glowackinin pozisyonunda ben faul göremiyorum yavaş çekimde kaç defa izledim hiçbir şey göremedim. <marcus farazi konuşuyor aynı türk hakemleri gibi. Türk hakemleri de farazi kararlar veriyorlar. Mesela gs-sivas maçında son dakikalarda ayhanın kendini yere atması ve hakemin sivaslı oyuncuya sarı göstermesi. Görmediği ve olmayan bir şeye faul veriyorlar vardır diye. Tabi bu mazeret değil trabzonsporun hakkı yenmiştir. Hakem sonuca etki etmiştir.

A.Kemal Göksu
şu adrianı ve henriqueyi kim aldı çok merak ediyorum ya kaliteleri yerlerde.

Burak'a o mükemmel pası sen attın herhalde. Ne bekliyorsunuz adamdan ne yapsın.

oflukaan
http://img824.imageshack.us/img824/4646/31350030938705241977127.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/824/31350030938705241977127.jpg/)

federasyon, mhk satılmış adamlar!!!

SESİNİ CIKARTMAYAN YÖNETİM SİZ KİMİN SESİSİNİZ.... SİZ KİMSİNİZ KİMİN ADAMISINIZ
BEŞİKTAŞ MAÇINA BEŞİKTAŞLI HAKEM VERİYORLAR SESİNİZ CIKMIYO ŞAMPİYONLUĞU ELİMİZDEN ALIYOLAR, VERMİYOLAR HALA SUSKUNSUNUZ OYUNCULARI BEDAVADAN VERİYOSUNUZ UMURLARINDA DEĞİL!!!!

tarsus
27.11.2011, 22:35
takım ilk yarıda iyiydi,ikinci yarıda alan biraz dikkatli olsaydı top kaybetmeyip araya pasları atabilseydi hakeme rağmen kazanabilirdik.resmen 8taş bir yan hakem ve bir orta hakemle beraber 13 kişi oynadı.formalite ligin bir maçını oynadık sadece.cl liginde bir üst tura geçerek bizim yerimizin satılık hakemlerin yönettiği lig değilde cl olduğunu herkese göstereceğiz

sametaydin

Usta bu takım ilk 4e girmeyecek de kim girecek? Rahat ol ilk 4 bizim için kesin.

titanic
Egemen kendısını trabzonspor taraftarının gözünde bıtırmıstır.Islıklanmasına rağmen taraftarın ona hala sempati beslediğini düşünüyordum.Taa kiİstanbul futbolunu icra ettiği dakikaya kadar

Eren Karaahmetoğlu
27.11.2011, 22:36
Kendi düşünceniz yok mu? Pozisyonun penaltıyla yakından uzaktan alakası olmadığını, son saniyedeki golümüzde Egemen şerefsizinin şov yaptığını göremediniz mi? Egemen'i alkışlayalım, Egemen üçlü çektirsin diyenler görseydi en azından.

Hakemin Hilbert'i ikinci sarıdan atmayışını? O da mı yok? Fernandes'e, Ernst'e defalarca kart verilmeyişi?

Yapmayın be, yapmayın. 1 puana oynayan, 70'den sonra belki bi gol atarız diyen beşiktaşın temposuna ayak uydurdu Aydınus. 70'ten sonra oyuna iyice ağırlığını koydu. Bu Aydınus'un beşiktaşlı olduğu ve ona rağmen beşiktaşın bunla maç kazanamadığı biliniyordu, sürekli gündeme getiriliyordu. Bu anı bekliyormuş demek ki. Zirveye giden bir Trabzon, hem de Trabzon'da. Tam çökertmelik.

Neyi hazmedemiyorum biliyor musunuz. Buna çomak tutan, UEFA'nın verdiği şampiyonluğu bile alamayan yönetimi.. Şehrin, gittikçe sinmesini.. Bu kadar tepkisiz kalınmasını.

Ağlıyorum ben 1 saattir. Yine sinir krizi geçirdim diyebilirim. Ama biraz sakinleşince düşünüyor insan. Boşa ağlıyorum, boşa çıldırıyorum. Ama işte karşı koyamıyorum. Aşk da böyle bi şey işte. Izdırabını ....yim demişler ya. İşte öyle.

Alper Calik
27.11.2011, 22:36

Evt arkadaşlar. Yenilmemiz kötü oldu ama yapacak birşey yok.
Takımımızı yerin dibine sokmayı gerektirecek kadar birşey yok.
Aksayan taraflarımız çok, düzeleceğiz inşallah.

Biz kötü isek, ezik futbolu ile 8 kişi defans yapıp şansa bir gol atan BJK çok daha kötü bir takım. Şans ve azıcık hakem onlardan yana idi.