PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 12. Hafta | Trabzonspor 0 - 1 Beşiktaş

Sayfa : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11

Alper Calik
25.11.2011, 23:55
Büyük takımın büyük taraftarları !

Bırakalım giden isimleri.

Biz şampiyon takımız.
Şampiyonlar liginde oynuyoruz.
Trabzonsporumuza destek olalım yeter.

Ben Inter maçından sonra o kadar mutlu oldum ki çocukların oyunundan, gururla işe gittim. Sağduyulu herkes "Inter i elinizden kaçırdınız, yazık oldu, tebrik ederiz" dediler.
Böyle bir takımım olduğu için gurur duyuyorum. Gidenler de yanıp yanıp dursunlar ;)

Futbolcularımıza sahip çıkalım. Gustavo ya kanca takılıyor yavaş yavaş. Aman dikkat.

selamlar,

Kasım BEKTAŞ
25.11.2011, 23:57
Beşiktaşlıları aramıza almak gibi insaniyetliği malesef futbol camiasında anlayacak kimse yok...

o nedenle gereksiz bir davranış olur... takıma sahip çıkalım... millete sakız olacak olaylara mahal vermeyelim...

SEDAT
25.11.2011, 23:58
@Sedat
Stad zaten eski ve yenisi geliyor.

Bize lazim olan bir devrim.

Artik eski kafalardan, tipik türk toplumu düsüncelerinden arinmamiz gerekiyor. Burda niyetim kimseyi kücük düsürmek degil veya neyin dogru veya yanlis olduguna karar vermekte haddime degil, ama yillar ilerliyor, bizim tribün kültürü bir gram ilerlemiyor.

Devrimci ve sag duyulu birine veya bir kurulusa ihtiyacimiz var. Mesela en basitinden, digelim gruplarin 90% birlesti (büyüklerin), su an yazistigimiz platform bile bir grup (bmn) ve sizce bmn sitesini kapatir mi? Sunu "tmm bizde artik bmnyi kapatiyoruz, birleselim diye" der mi? Demez veya en azindan bana öyle geliyor. Yani ayni tas, ayni hamam.

Cok mu zor sanki bir hali vakti yerinde olan, calisma zorunlulugu olmayan, yani zengin ve Trabzonda yasiyan sag duyulu efendi bir adam bulmak? Sonra tüm tribün liderlerine cagirip, demokratik bir sekilde tek bir grup kurup o yolda devam etmek?

Bazen sanki taraftar gruplarimiz Trabzonspor icin degilde, kendi egolarini tatmin etmek icin kurulduklarini düsünüyorum (kimsenin günahini almak istemem). Cün ki her grup iyi niyetli olsa idi, coktaaan tek yumruk olmustuk ama iste "sen su köylüsün, ben bu köylüyüm, size kiz miz yok" türünden düsünceler bizim yöremizde derin bir sekilde yer aldigindan, benim düsüncelerimin hepsi sadece bir hayal kaliyor.

* Ne zaman Takım çıkarlarımızı kişisel çıkarlarımızın üstünde görürsek o zaman gerçekten bazı şeyleri başarırız , ama sen klüp olarak BMN'ye kombine satmazsan , Siyasilere yakın olan grup biletleri abrakadabra yaparsa bir yere varamayız...

yavuzbaha
26.11.2011, 00:12
Haksiz.

Egemeni protesto ekmek isteyen tüm düsünceler haksizdir. Bitti!

Neden mi?

Maca Egemen icin gidilmiyor, Trabzonsporumuz icin gidiliyor. Görevimiz takimimizi desteklemektir. Ha mactan sonra, internette, disarda Egemen icin ayri bir protesto olur, ama 90 dakkamizin bir dakkasini bile karsi takim icin degil, bizim icin harcamamiz lazim.

Lütfen uzatmayalim artik bu konuyu. Meseleyi kan davasina dönüstürmeyin!
ayrıca bu akşam eski bir yöneticiyle 2 saate yakın bir aile ortamında sohbet ettik,adam yemin billah etti,Egemen özellikle Nevzat Şakar'ın biraz da Başkan Şener in minnetsiz hareketleri sebebiyle takımdan koptu...Egemen paralar ödenmeyince futbolcuları organize edip yönetimi zorlayan bir oyuncuymuş ki bu hepsinin hakkı zaten...Beşirli de daire de aldı diyor... ama Şakar efendi Egemen e bizim verdiğimiz parayı kimse sana vermez,beğenmiyorsan sen bilirsin türünden cümleler kurmuş....zaten Egemen sözleşmesinin son dakikasına dek aslanlar gibi oynadı...bırakın ıslığı ,çağırıp alkışlanmalı bence

leavemealone
26.11.2011, 00:26
ama sen klüp olarak BMN'ye kombine satmazsan , Siyasilere yakın olan grup biletleri abrakadabra yaparsa bir yere varamayız...

Bak ben ne diyorum, sen ne diyorsun.
Yani BMN bilet alsaymis, klüp/yönetim en iyisi mi olucakti? O zaman sorun yokmuydu?
Onlari kayiriyorlar diyorsun, ki yanlis bir sey, ama seni kayirsalar, sorun yok mu? Sunu siyasete sokmadan, o grup ile konusacak, anlasacak bir baba yigit yok mu su koca Trabzonda? Neden oturup konusulamiyor bu isler?
BMN o kadar törenler düzenliyor, o kadar kisiler cagiriyor, o kadar ödüller dagitiyor, cok mu zor tüm gruplar ile bir masaya oturup sunu yeni stadyum gelmeden cözmek?
Yok, hic birinin digerinden bir farki yok. Tek fark birisinin kayrildigi, digerlerinde "neden bize yok" demesi. Yani ne diyeyim artik ben.

ama Şakar efendi Egemen e bizim verdiğimiz parayı kimse sana vermez,beğenmiyorsan sen bilirsin türünden cümleler kurmuş....zaten Egemen sözleşmesinin son dakikasına dek aslanlar gibi oynadı...bırakın ıslığı ,çağırıp alkışlanmalı bence
Sende ama simdi bir yöneticiyi atese atiyorsun. Yönetime mi protesto yapalim? Dediklerine inaniyorum, orasi ayri, ama bunu anlatan adam neden bunlari ortalikta anlatiyor? Kimin yararina bu? Hedef göstermekten baska bir sey degil.

FC-ST-PAULI-61
26.11.2011, 00:28
Ne yapmis Egemen diyor hala bazi kisiler.Trabzonspordan Besiktasa gitti daha ne olsun ya

leavemealone
26.11.2011, 00:31
Ne yapmis Egemen diyor hala bazi kisiler.Trabzonspordan Besiktasa gitti daha ne olsun ya

Aurelioda gitti, gerci o bir kac durak gezdikten sonra oraya gitti ama olsun. Eeee ne yapalim simdi? Her gidenin arkasindan protesto mu yapalim?

Bir insana protesto etmek neyi gösterir? O kisiye önem verdigin anlamina gelir.

Yani en iyisi hic o kisiler yokmus gibi davranmak, yani önem vermemek. Bu sekilde giden kisilere degil, takimimiza konsantre olmus oluruz.

Alihan Ertürk
26.11.2011, 00:32
Empire Of The TS (www.facebook.com/empireoftheTS)
“Ne kulüple, ne de taraftarla kötü ayrıldım. Şimdi farklı bir formayla Avni Aker'e çıkacağım. Protestolar olabilir, canları sağolsun..”

- Egemen Korkmaz / Beşiktaşlı Futbolcu -

Emirhan Yazıcı
26.11.2011, 00:32
Egemene Tepki Olmaması Gerekiyor O kadar emegi geçti bizde!

En azından emeklerine saygı göstermeliyiz

Ama selcuk farklı

Erdem Keser
26.11.2011, 00:34
Hay Egemen'inize:D Maçın bile önüne geçti adam.

FC-ST-PAULI-61
26.11.2011, 00:34
Bu Egemen varya Besiktastan fenere de gider.Fenerden de Gsye :D

Mollasalihoğlu
26.11.2011, 00:36
Bak ben ne diyorum, sen ne diyorsun.
Yani BMN bilet alsaymis, klüp/yönetim en iyisi mi olucakti? O zaman sorun yokmuydu?
Onlari kayiriyorlar diyorsun, ki yanlis bir sey, ama seni kayirsalar, sorun yok mu? Sunu siyasete sokmadan, o grup ile konusacak, anlasacak bir baba yigit yok mu su koca Trabzonda? Neden oturup konusulamiyor bu isler?
BMN o kadar törenler düzenliyor, o kadar kisiler cagiriyor, o kadar ödüller dagitiyor, cok mu zor tüm gruplar ile bir masaya oturup sunu yeni stadyum gelmeden cözmek?
Yok, hic birinin digerinden bir farki yok. Tek fark birisinin kayrildigi, digerlerinde "neden bize yok" demesi. Yani ne diyeyim artik ben.

BMN'ye parası ile bilet verilmiyor!
Uyandırayım!!!

Emirhan Yazıcı
26.11.2011, 00:37
Maça gelirsek Zokora-Quaresma- Celu- Simao Durdurdukmu

Maç bizim 2-0 Alıcaz Bu maçı

zahido
26.11.2011, 00:41
Egemen bize bonservissiz geldigi icin bonservissiz bir sekilde gitmesini yadirgayamiyorum..

Selcukla arasindaki fark bu..

A.Kemal Göksu
Yahu bende hastayım habu laflara ' Quaresma,Simao durdurulsun yeneriz'. Ulan o takımda en son durdurulacak adam Quaresma adam zaten kendi kendinin el freni. Simao desen 5 dakika oynar 85 dakika yatar.Adamlar maçlara eksik başlıyor resmen. Beşiktaş takımının içinde huzur yok alayı birbirinin düşmanı. Onlarıda yenemiyorsak şampiyonluğu hakikaten haketmiyoruz demektir.

leavemealone
Uyandırayım!!!

E, ne olmus simdi? Verilse idi sorunumuz yok mu?

Parasi ile verilmiyorsa, gidersin o gruptan bilet istersin (o verilen grupa). Ama istemek icin önce yakinlasman gerek. Hangi grup hangisine yakinlasmak istiyor ki?
Herkes günü kurtarma derdinde, Trabzonsporu takan yok anlasilan.

Sen bile "onlarla biz kan davaliyiz" diyorsun. Bir dahaki sene parasiyla veya parasiz verildi diyelim bmnye. O zaman benim grup xzy cikip demiycek mi "e hani bana hani bana"?

Emirhan Yazıcı
26.11.2011, 00:45
Yahu bende hastayım habu laflara ' Quaresma,Simao durdurulsun yeneriz'. Ulan o takımda en son durdurulacak adam Quaresma adam zaten kendi kendinin el freni. Simao desen 5 dakika oynar 85 dakika yatar.Adamlar maçlara eksik başlıyor resmen. Beşiktaş takımının içinde huzur yok alayı birbirinin düşmanı. Onlarıda yenemiyorsak şampiyonluğu hakikaten haketmiyoruz demektir.

Abi Dövseydin :S

Mollasalihoğlu
26.11.2011, 00:50

Parasi ile verilmiyorsa, gidersin o gruptan bilet istersin (o verilen grupa). Ama istemek icin önce yakinlasman gerek. Hangi grup hangisine yakinlasmak istiyor ki?

Sen bile "onlarla biz kan davaliyiz" diyorsun. Bir dahaki sene parasiyla veya parasiz verildi diyelim bmnye. O zaman benim grup xzy cikip demiycek mi "e hani bana hani bana"?

Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak sözü, tam da bu tarz durumlar için söylenmiş olsa gerek. Kimse ile kan davamız ol(a)mayacağı gibi kimseden bilet dilenecek de değiliz.. Ama bir kulübün taraftarına söz verdiği (başvuran herhangi birine verebileceği gibi, teknik tabirle rezerve ettiği ) biletleri parası ile dahi satmamasını "ee ne olmuş" şeklinde değerlendiren birisi için bunlar anlam ifade eder mi bilemiyorum..

Şu an yazdığınız ortamdan, yaptıklarından ve düşünce tarzından bihaber olduğunuz kanaatindeyim..

O nedenle alakasız biçimde maç başlığını daha fazla meşgul etmeyelim.. Merak etiğiniz husus varsa (günü kurtarma derdinde miyiz, Trabzonspor için ne yapıyoruz vs.) özel mesajla ya da BMN Forum Danışma kısmından sorabilirsiniz.

Helvacı61
26.11.2011, 00:52
şu istanbul takımlarına hasta olyorum. bunları yendikmi birkaç haftalık gıdamı alıyorum. bugün trabzonu yeneriz diyen beşiktaşlı bir arkadaşa öyle bir güldümki o bile kızardı. dediğine pişman oldu inşallah mahcup olmayız

Mollasalihoğlu
26.11.2011, 00:54
şu istanbul takımlarına hasta olyorum. bunları yendikmi birkaç haftalık gıdamı alıyorum. bugün trabzonu yeneriz diyen beşiktaşlı bir arkadaşa öyle bir güldümki o bile kızardı. dediğine pişman oldu inşallah mahcup olmayız

Carlos Carvalhal "Biz Inter'e benzemeyiz" demiş..

Inter'e benzeten kim?

Cagliari, Piacenza falan :)

leavemealone
26.11.2011, 00:59
Buyrun sizi danisma bölümüne davet ediyorum.

Eren Karaahmetoğlu
26.11.2011, 01:18
Volkan oynar mı sizce?

Bir de Aykut'u Antep maçında izledik, şahane top oynadı. Ardından nasıl bir fikstürse bir daha oynamak nasip olmadı uşağa..

Aykut'la mı başlasak?

:)

lazo1967_61
26.11.2011, 01:30
bu yonetime bende kiziyorum ama geldiklerinde ne haldeydik simdi haldeyiz

SEDAT
26.11.2011, 01:33

* Öyle Almanyadan sallama gel sen düzelt o zaman , daha ne nedir bilmiyorsun herkes günü kurtarmanın peşindeymiş , sen daha olduğun yerde neler oluyor ondan haberin yok , sana derdini anlatamayan BMN başka gruplaramı dert anlatıcak...

Armağan Dere
26.11.2011, 01:37
Empire Of The TS (www.facebook.com/empireoftheTS)
“Ne kulüple, ne de taraftarla kötü ayrıldım. Şimdi farklı bir formayla Avni Aker'e çıkacağım. Protestolar olabilir, canları sağolsun..”

- Egemen Korkmaz / Beşiktaşlı Futbolcu -

Egemen hiçbir zaman Selçuk gibi olmamıştır..
ki kalacağım da demedi Selçuk gibi..

volkan_627
26.11.2011, 01:42
ne Q7 ne de simao... gs maçında almeyda nın oyununu çok beğendim. bence bizi sıkıntıya sokarsa almeyda sokar. bu adama dikkat etmemiz lazım. maçtan önce egemen ve burak birbirlerine sarılacaklar. siz protestodan bahsediyorsunuz. giden gitmiştir. ayrıca egemen ve burak ı karşılıklı izlemekte zevkli olur...

ThePatriot61
26.11.2011, 01:45
Egemenin bize nasil geldigi belli. Biz bursayla oynarken onlar egemene küfür ediyordu bizde egemene sahip cikiyorduk. Simdi egemen nasil bize geldiyse öyle de besiktasa gitti. Biz simdi egemene küfür edersek bursalilardan ne farkimiz kalir? Egemene birsey yapilmamali. Asil küfürü Selcuk hakediyor.

SEDAT
26.11.2011, 01:46
* Arkadaşlar haklı bence , takıma desteği bırakıp rakip oyunculara küfür etmeliyiz , bu takımımızı ateşler ...

sessizkral_1
26.11.2011, 01:47
Bence Egemenin gitme sebebi Yönetimle arasındaki sorunlardı.Gitmesine kızdım ama tepki vermem.Selçuk ile kıyaslamam

lazzz61
26.11.2011, 01:53
arkadaslar bırakın egemenı felan cagırıp alkıslamak da gerekmez yuhalammaktaa sankı bız de hıc oynamamıs gıbı davranmalıyızo kadar basıt

leavemealone
26.11.2011, 02:04
* Öyle Almanyadan sallama gel sen düzelt o zaman , daha ne nedir bilmiyorsun herkes günü kurtarmanın peşindeymiş , sen daha olduğun yerde neler oluyor ondan haberin yok , sana derdini anlatamayan BMN başka gruplaramı dert anlatıcak...

Burdan sallamiyorum.
Kendi agizinla söylüyorsun.

Bir kurulus düsün, üyesine bile derdini anlatamayan, cevresindeki kurusluslara derdini anlatamayan, zamanla düzelir diyen bir kurulus.
Simdi ben bu kurulusu elestirdigim zaman, sallamak mi oluyor?
Burda tabi ki yikici bir elestiri yapmak istemiyorum, yani sallamak istemiyorum. Diyorum ki, madem bir derdimiz var, e o zaman neden oturup anlasmaya calismiyoruz? Kac milyon taraftari olan takimlar beceriyor ise, biz neden beceremeyelim?
Ben BMNye "sen ise yaramazsin, susun, busun demiyorum", elindeki gücü gruplari birlestirmesinden yana kullanmasini istiyorum. Cok mu sey istiyorum?

SEDAT
26.11.2011, 02:11
Burdan sallamiyorum.
Kendi agizinla söylüyorsun.

Bir kurulus düsün, üyesine bile derdini anlatamayan, cevresindeki kurusluslara derdini anlatamayan, zamanla düzelir diyen bir kurulus.
Simdi ben bu kurulusu elestirdigim zaman, sallamak mi oluyor?
Burda tabi ki yikici bir elestiri yapmak istemiyorum, yani sallamak istemiyorum. Diyorum ki, madem bir derdimiz var, e o zaman neden oturup anlasmaya calismiyoruz? Kac milyon taraftari olan takimlar beceriyor ise, biz neden beceremeyelim?
Ben BMN "sen ise yaramazsin, susun, busun demiyorum", elindeki gücü gruplari birlestirmesinden yana kullanmasini istiyorum. Cok mu zor bir sey?

* Sen eleştiri yapmıyorsun , diyorsun ki bilet dilenme isteğiniz neden aynen böyle yazmışsın , pardon kim neyi dileniyor .
* Diyorlar ki BMN tribüncü değil ,eyvallah , peki kim tribüncü , buyrun tribünlerin hali ortada.
* Bir sürü sosyal sorumluluk organizasyonu yapıldı burda haberiniz varmı hiç girip baktınızmı , Seçim zamanı partilerden gelen reklam tekliflerinin miktarını biliyormusun ,Pankartlar yapıldı asıldı o sizin grup dediğiniz insanların zoruna gitti indirin dediler.
* Hiçbişey bilmiyorsunuz , bunları nedenmi anlatıyorum , ben burda bulunduğum süre içersinde Trabzonspor için işini , ailesini ,zamanını geride bırakan insanlar gördüm , sadece Trabzonspora hizmet için , kusura bakma birader Seçim zamanı Ampül tişörtü giyen adamların ayağına gitmem ben...(Son cümlem beni bağlar)

Yaşar
26.11.2011, 02:21
Sizi bilmem ama maç Bjk maçı da olsa, benim aklım fikrim Lille maçında.

leavemealone
26.11.2011, 02:24
Ben bilet dilenme isteyiniz var demedim. Dediklerim orda, oku bir daha istersen.
Ben bir olmaktan bahsettim, sen ise bilet olayindan girdin. Ben ne diyorum, sen ne diyorsun. Bilet olayinda hakli olabilir BMN ki haklidir, ama bu benim dediklerimle ne alakasi var? Yani BMN ye bilet verilseydi, parasiyla, tikir tikir miydi her sey? Tek sorunumuz bilet mi oldu?
Ben BMN tribüncü degil demedim, diyen olduysa bilmiyorum. Burda ben senden daha iyiyim oyunu yapmiyoruz. Gene en cok taraftar gruplari destek cikiyor takimina. Ama ben diyorum ki, bu destek bin kat daha fazla olur, eger tek bir grup olursturabilirsek.
Evet, tüm sosyal sorumluluk organizasyonundan haberim var ki zaten kendimde katilimciyim. Ben BMN yi o yönde elestirmedim ki zaten, ne alaka?
Ayrica son cümle icin bir sey sormak istiyorum. Konu Trabzonspor olsa bile gitmez misiniz o kisilere? Size ne kaybettirir? Onlarda aynisi derse "bende ok isareti olan adamlarin ayagina gitmem", digerleride ayni seyleri söylerse, bu nereye varir?
Hani en önemli olan Trabzonspordu? Aynen dedigim gruplasmayi tarif ediyorsun.

Canberk
26.11.2011, 09:13

Aynen ya 8taşlılar ortalarda dolanıyo işte yencez sizi gömecez filan :D Hepsine telefon numaramı bıraktım arayın muhabbet edelim maçtan sonra diye bakalım arayabilecekler mi :D

Mustafa K. Demirbaş
26.11.2011, 10:22
Uyandırayım!!!

Kendiniz söylemiyormusunuz ki biz tribün grubu değiliz napacaksınız ki bileti,ayrıca bişeleri ima ederek bide parasıyla bilet verilmiyo diyosunuz gruplara alınan biletler bedava mı alındı kulup babasının hayrına mı verdi o biletleri..

SensitiveLord61
26.11.2011, 10:22
Bırakın egemeni artık maçla ilgili analiz yapalım . Simao sakatmı bilen varmı ?

SensitiveLord61
26.11.2011, 10:26
Burak bi devreye girerse Egemeni Q7 si kalmaz piyasada söleyeyim de . Besiktaş bizi yenecek olsa genclerbirligine puan vermezdi.

danger00
26.11.2011, 11:35
simao ve aurellio yok bizim maçta

Samet Yildirim
26.11.2011, 11:37
SN Dk, Necip ve Veliden sonra Simao ile Aurelioda kadroda yok !

ysfemr
26.11.2011, 11:41
en cok çekindigim adam fernandes ti o da durdu durdu bizim macta oynayacak yav ...bu arada bu kadar eksikten sonra bjk orta sahası nasıl olcak ernst,fernandes ,Q7 tamam kim kaldıkı başka?

Mollasalihoğlu
26.11.2011, 11:43
Kendiniz söylemiyormusunuz ki biz tribün grubu değiliz napacaksınız ki bileti,ayrıca bişeleri ima ederek bide parasıyla bilet verilmiyo diyosunuz gruplara alınan biletler bedava mı alındı kulup babasının hayrına mı verdi o biletleri..

Kulübün sattığı biletleri bilmiyorum.

"Yardımsever bir işadamının aldığı" binlerce bilet kimde, nerede? Biliyor musun sen? Ben bilmiyorum.. İma mima yok.. direkt soru var.. Biliyorsan cevap ver. Bilmiyorsan karışma ;)

İster tribün grubu olayım, ister facebook grubu olayım, o kulübü arayıp, şu kadar şuaradan kombine alacağım diyorsam, kulüp de bana tamam diyorsa, parasını toplayıp götürdüğümde de o biletleri bana SATMIYORSA, kimse bana avukatlık yapmasın..

Bu arada, "ne yapacaksınız bileti?" süper bir soruymuş..
Siz tribüncüsünüz ya, ne işiniz var internette??

Kara Mert61
26.11.2011, 11:45
Egemen ister yönetim hatalı olsun ister kendisi hatalı olsun her koşulda protesto edilmeli..Protesto edelim ki morali bozulsun dağılsın.Kazanan Trabzon olsun.Egemen falan umrumda değil ;)

Ömer Faruk61
26.11.2011, 11:46
Beşiktaş'ta Necip ve Veli'den sonra sakatlıkları nedeniyle Simao ve Aurelio'nun da Trabzonspor maçında forma giyemeyeceği açıklandı..

halil ibo
26.11.2011, 11:47
Egemen'e illede tepki göstermek istiyorsa taraftarımız,ona karşı nötr davranmalıdır.
En büyük ceza bu olur.Tepkisizliğimiz ona daha çok koyar.Yok saymış olursun.
Küfredersen hırslandırırsın,alkışlarsan değer vermiş olursun.Hiç gerek yok.
O bir profesyonel ve hizmetlerinin karşılığını nakten aldı.Alkışı hak etmiyor.

Maça gelince zor geçecek,inşallah üst düzey oyunumuzu sahaya yansıtabiliriz.

Sefa
26.11.2011, 11:48
Fernandes oynayacak o zaman bu daha kötü bizim için..

Murat Keçeci
26.11.2011, 11:48
...........

onur-ts
26.11.2011, 11:51
çok rahat alacağız bu maçı.bizim takım artık şampiyonlar ligi seviyesinde.ve öyle 3 günde bir maçla yorulacak gibi de değil eskisi gibi.zokora ortayı kilitler celustka q7yi kilitler.artık büyük düşünün.biz bu lige fazla geliriz.tek sorun motivasyon olacak ki mersin maçı gibi kopuk olmayalım.ki derbi maçta her türlü motive oluruz biz.gaza geldim handikaplı 1 mi oynasam :D :D

Mustafa K. Demirbaş
26.11.2011, 11:51
Kulübün sattığı biletleri bilmiyorum.

"Yardımsever bir işadamının aldığı" binlerce bilet kimde, nerede? Biliyor musun sen? Ben bilmiyorum.. İma mima yok.. direkt soru var.. Biliyorsan cevap ver. Bilmiyorsan karışma ;)

İster tribün grubu olayım, ister facebook grubu olayım, o kulübü arayıp, şu kadar şuaradan kombine alacağım diyorsam, kulüp de bana tamam diyorsa, parasını toplayıp götürdüğümde de o biletleri bana SATMIYORSA, kimse bana avukatlık yapmasın..

bilmediğim konularda konuşmam rahat ol sen..biletlerin taraftar gruplarında olduğunu edonezyadakiler biliyor da siz bilmiyormusunuz...

Bu arada merak ettiğiniz bişe varsa Metin abiye sorun anlatsın size geen hafta herşeyi onla konuştuk çektiğimiz sıkıntılarıda biliyor yaptıklarımızı da ..Burda bu kadar sabırlı olmamızın nedenı de Metin abiye olan saygıdır ..bunu herkesi iyi bilsin..

Ogün YAZICI
26.11.2011, 12:00
ibrahim toramını orta sahada oynatacakmış carvalhal...en son 90 dk kapanarak oynadıkları maçı 2-0 kazanmışlardı .yine aynı sonu yaşamayalım.tedbirleri alalım.ama gel görki burada bile daha maçın havasına girilememiş.

Asi Çaykaralı61
26.11.2011, 12:01
Egemen defteri kapandı artık bizim için.Önemli olan 3 puan inşALLAH yeneceğiz yarın

TSelif
26.11.2011, 12:08
Halamın oğlu Kayseri maçında deniz tarafı kale arkasından 1 adet kombine temin etmiş 5.00 tl ye.. Dedim ki nasıl olur ya bu biletler taraflar gruplarına verildi diye biliyorum. Ne yani adam gelmedi de bileti sana mı sattı 5.00 tl ye ... Hayır dedi onlarda bu şekilde kombineler var... Şok oldum :S
Ya ben aptalım kafam basmıyor bu işe ya da gerçekten bedava alınan biletler bu şekilde satılıyor ... Canlı canlı yaşadım ben bu olayı :)

ispiroğ61
26.11.2011, 12:11
Halamın oğlu Kayseri maçında deniz tarafı kale arkasından 1 adet kombine temin etmiş 5.00 tl ye.. Dedim ki nasıl olur ya bu biletler taraflar gruplarına verildi diye biliyorum. Ne yani adam gelmedi de bileti sana mı sattı 5.00 tl ye ... Hayır dedi onlarda bu şekilde kombineler var... Şok oldum :S
Ya ben aptalım kafam basmıyor bu işe ya da gerçekten bedava alınan biletler bu şekilde satılıyor ... Canlı canlı yaşadım ben bu olayı :)

Ablacım kuzenim geçen sene Trabzona geldi maça gitmek istedi Antep maçıydı deniz tarafından bilet kalmamıştı kombine almak zorunda kalmıştık 30 lira vermiştik bi kombineye..

Asi Çaykaralı61
26.11.2011, 12:12
1 Gün 6 S. 42 Dk. Kaldı :)

ALDENİRO
26.11.2011, 12:14
inter maçında iyi oynamamızın başlıca nedeni interin kapanmamasıdır. inter ile beşiktaş aynı anlayış ile top oynıyorlar. eğer böyle bir beşiktaş çıkarsa maçı alırız.ama kapanırlarsa yine berabere biter maç.

Asi Çaykaralı61
26.11.2011, 12:15
içimde bir his var 1-0 yada 2-1 yeneceğiz gibi

TSelif
26.11.2011, 12:16
içimde bir his var 1-0 yada 2-1 yeneceğiz gibi

Ortada bir oyun olacak ve golü atan maçı alacak gibi sanki. Umarım 86 da gelir o gol ve 3 puanı alırız kargalardan :)

KÖKSAL AYDIN
26.11.2011, 12:17
Maçı 2-1 alacağız.

İnter maçı gibi konsantre olursak daha farklı olabilir.

İnşallah eskiye dönüp de al gülüm ver gülüm oynamayız.

Mehmet Cihan Kocaman
26.11.2011, 12:20
Fernandes oynayacak diye üzülüyorsunuz ama.
Adam kaç maçtır oynamıyor. Fiziksel olarak hazır değil. Onun yanında büyük ihtimalle toraman oynayacak dedi atakan kurt.
Toraman da oynamıyor ne zamandır. Simao büyük eksiklik.
Hazır olmayan oyuncular, veli, necip, simao ve aurelio'nun eksikliği, quaresmanın parasını alamaması vs..
İbre tamamen bize dönük.

Mustafa K. Demirbaş
26.11.2011, 12:20
Evet doğru küçük maçlarda 5 büyük maçlarda 10 tl toplanarak kombine havuzu oluşturuyoruz.bi daha ki sene parayı peşin ödeyerek kombinelerimizi alacağız Ayrıca toplanan o paralarla polar, atkı ,deplasman ve bazı yardım kuruluşlarına(cami,tribünde durumu olmayanlar,fakirler) yardım gibi şeyler yapıyoruz..
Gönüllü muhasebeci varsa yardımlarını bekleriz ,muhasebemizi tutmak isyenler var gibi

Mollasalihoğlu
26.11.2011, 12:22
bilmediğim konularda konuşmam rahat ol sen..biletlerin taraftar gruplarında olduğunu edonezyadakiler biliyor da siz bilmiyormusunuz...

Bu arada merak ettiğiniz bişe varsa Metin abiye sorun anlatsın size geen hafta herşeyi onla konuştuk çektiğimiz sıkıntılarıda biliyor yaptıklarımızı da ..Burda bu kadar sabırlı olmamızın nedenı de Metin abiye olan saygıdır ..bunu herkesi iyi bilsin..

Öncelikle hiçbir isim, kurum, kuruluş adı vermeden yazdığım mesaja posta koyar gibi cevap yazıyorsun, cevabında sorduklarına cevap verdiğimde de Metin Abi olmasa görürdünüz siz minvalinde cevaplar yazıyorsun..

Kendi adıma sabrınızı sınayacak ne yaptığımı ve sabrınız taşarsa ne olacağını çok merak etmekteyim. Metin Abi'ye sordun mu siz madem tribün grubu değilsiniz ne yapacaksınız bileti diye? O da anlattı mı sana BMN'ye yapılan şerefsizliği?

ALDENİRO
26.11.2011, 12:23
birde şuna dikkat çekmek istiyorum. herkesin umutsuz baktığı maçlarda hep başarılı, alırız dediğimiz maçlarda başarısız olduk genelde.

TSelif
26.11.2011, 12:24
Sen üstüne niye alındın ki . Trabzon'da on yüz baloncuk kadar taratar grubu var. Ben Mustafa satıyor demedim ki kombineleri :)

inadına_Trabzon
26.11.2011, 12:25
http://www.bordomavi.net/index.php?page=duyurular&d_id=5378

son maçı biz 2-1 kazandık bjk kazanmış gibi verilmiş düzeltilsin.

Ömer Faruk61
26.11.2011, 12:26
Colman Ve Zokoraya bağlıyız.Özellikle Colman Kayseri ya da İnter maçlarındaki performansının yarısını oynarsa kazanma ihtimalimiz yüksek.Rakipte en çok çekindiğim oyuncu Ernst.2009 ta Avni Akerde Umut&Gökhan A.Ş.ile 15 e yakın gol kaçırdık.O maçta 50 adet saç telim gitmiştir unutamıyorum..Ernstin uzaktan golü ile 1-0 öne geçtiler..Son dakikalarda 2 yaptılar...O maçta çok günaha girmiştim.:)

Berat Akçay
26.11.2011, 12:31
Çok zor maç.Hayırlısı

ANIL
26.11.2011, 12:33
......................................tolga
celu.............garay.......................glow. ..............cech
.................................zokora
..................colman.......................ala n
serkan............................................ ................halil
.....................................burak

%100 kadro

Sacit
26.11.2011, 12:35
çok hırçın, deli, çılgın bir maç olacak !

Yunus Emre SEYHAN
26.11.2011, 12:38
Egemen'e küfür edilmemeli ama tepki olması şart. Yoksa yarın bir gün diğer yerliler rahatça 3 kücüklere gidebilir

Doğukan Uçan
26.11.2011, 13:01
Gemisini Terkeden Kaptan egemen !

» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafından Düzenlenmiştir.
» Mesajın forum kurallarına uygun olmadığı tespit edilmiştir (Genel Kurallar).
» Forum yöneticileri / moderatörleri kurallara uymayan mesajları düzenleme ve silme hakkına sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=2344) kabul etmiş sayılır.
» Gerekli durumlarda itirazlarınız için: bordomavi@bordomavi.net

Doğukan Uçan
26.11.2011, 13:02
Beşiktaş'ta sakatlık şoku!
Siyah-beyazlı takımda Necip ve Veli'den sonra sakatlıkları nedeniyle Simao ve Aurelio'nun da Trabzonspor maçında oynayamayacağı açıklandı.

Ilelioglu
26.11.2011, 13:03
Egemen'e küfür edilmemeli ama tepki olması şart. Yoksa yarın bir gün diğer yerliler rahatça 3 kücüklere gidebilir

Ne alaka ya...Giden gider zaten...

Helvacı61
26.11.2011, 13:04
birde şuna dikkat çekmek istiyorum. herkesin umutsuz baktığı maçlarda hep başarılı, alırız dediğimiz maçlarda başarısız olduk genelde.
evet bu benimde dikkatimi çekti. mesela antep maçında umutsuzdum hatta iddia oynadım kuponum son dakkada yattı. ama üzülmedim:D

Emirhan Yazıcı
26.11.2011, 13:08
Holosko Simaodan daha tehlikeli bence

d.dereli datco
26.11.2011, 13:09
Öncelikle hiçbir isim, kurum, kuruluş adı vermeden yazdığım mesaja posta koyar gibi cevap yazıyorsun, cevabında sorduklarına cevap verdiğimde de Metin Abi olmasa görürdünüz siz minvalinde cevaplar yazıyorsun..

Kendi adıma sabrınızı sınayacak ne yaptığımı ve sabrınız taşarsa ne olacağını çok merak etmekteyim. Metin Abi'ye sordun mu siz madem tribün grubu değilsiniz ne yapacaksınız bileti diye? O da anlattı mı sana BMN'ye yapılan şerefsizliği?

Bmn ye yapılan şerefsizliğe biz mi sebep olduk ?
Keşke hepiniz Metin Abi gibi olsanız anlasanız da koştursanız..Konuşsanız...

ESER
26.11.2011, 13:15
Gemisini Terkeden Kaptan egemen !

» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafından Düzenlenmiştir.
» Mesajın forum kurallarına uygun olmadığı tespit edilmiştir (Genel Kurallar).
» Forum yöneticileri / moderatörleri kurallara uymayan mesajları düzenleme ve silme hakkına sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=2344) kabul etmiş sayılır.
» Gerekli durumlarda itirazlarınız için: bordomavi@bordomavi.net

egemen gemının batacagını sanıp terkeden zavallı bır fare.

kaptanlık kalıbına bol gelmıstı zira..

Berk
26.11.2011, 13:19
Simao'nun olmaması büyük avantaj bizim açımızdan..

Ustaalioğlu
26.11.2011, 13:21
Egemen hırsla top oynadığı için, protesto yerine çağırıp alkışlamak futbolunu kötü yönde etkileyebilir, bence taraftar çağırıp alkışlasın...

DeAgLeMaNyAq
26.11.2011, 13:32
Simao'nun olmaması iyi ama Fernandes 1.5 aydır maça çıkmasa da gaza gelip nispet yapabilir. Kalite anlamında hepsinin ötesinde bir oyuncu...

Sibel
26.11.2011, 13:34
Güzel maç olacak. Heyecanla bekliyorum. Yağmurlu söyledi hava durumu, inşallah çok yağmaz ama koltukları ıslatır.:)

ozceksilmez
26.11.2011, 13:35
Arkadaşlar nedense sayenizde Egemen maçın önenüne geçmeye başladı..
Ne yani Adamın TS ye bir hayli emeği geçti ..Kötü bir şekilde de ayrılmadı ..Gayet karakterli bir oyuncuydu ve halende öyledir ...bizim taraftarımıza maç öncesinde egemen i alkışlamak yakışır ..Çünkü öncelikle biz kendimize güveniriz varsın oyununu en iyi şekilde oynasın yeter ki oynasın ..
Hem BJK yi yenip Hem de Egemeni BJK yi farktan kurtaran futbolcu olarak yıldızlaştırırız .Kimse kafasını yormasın......

Mollasalihoğlu
26.11.2011, 13:35
Bmn ye yapılan şerefsizliğe biz mi sebep olduk ?
Keşke hepiniz Metin Abi gibi olsanız anlasanız da koştursanız..Konuşsanız...

Farklı yerlere saptırmayın konuyu..

Benim mesajım bu;

"BMN'ye parası ile bilet verilmiyor!
Uyandırayım!!!"

Arkasından gelen cevap ise:

"Kendiniz söylemiyormusunuz ki biz tribün grubu değiliz napacaksınız ki bileti,ayrıca bişeleri ima ederek bide parasıyla bilet verilmiyo diyosunuz gruplara alınan biletler bedava mı alındı kulup babasının hayrına mı verdi o biletleri.."

Kim ya da neyin sebep olduğu umurumda değil.. Metin Abi'yi o kadar sevip sayıyorsanız, onun yüzüne de "Siz tribün grubu değilsiniz, maçta ne işiniz var" dersiniz.

BMN'ye yapılan şerefsizliğe sizin sebep olduğunuz yönünde bir iddiam varsa bu yazılanlar içinde gösterebilirsin. Ama her aleyhinize yazılan yazıda, hatta aleyhinize yazı dahi yokken alınganlık yaptığınızda buraya gelip "Metin abiye saygımız olmasa şöyle olurdu." tarzı yazılar yazmanıza da gerek yok.

Kimse zavallı oğlu değil..

Eren Karaahmetoğlu
26.11.2011, 13:37
Tamam beyler valla yeter. Egemen'le oynamayacağız Beşiktaş'la oynayacağız. Futbol konuşan yok mu :(

Volkan, Henrique ve Adrian yine yedek başlayacak 11'i bozmayacak sanırım Hoca.

Beşiktaş'ın tahmini 11'i:

--------------------Cenk--------------------

Toraman----Sivok------Egeymen--İsmail

--------------Ernst-------Fernandes--------

Hilbert----------------------------Quaresma

------------Pektemek----Almeida-----------

Eksiklerin ardından en mantıklı bu kadro çıkıyor Beşiktaş'ta. Hilbert'i yine bek oynatıp açıkta Holosko'ya veya onun yerine ileride Edu'ya şans verirse bizim için avantajlı olur diye düşünüyorum. Orta sahaları zayıf kalacaktır. Bu haliyle de orta sahalarına ciddi bir üstünlük kurabilmemiz gerekiyor. Yedekte de sonradan orta sahaya sokabilecekleri bir Burak Kaplan'ları, belki bir Ekrem Dağ'ları var.

Savunmada her maçta olduğu gibi yerleşmişken dalıp gitmemeliyiz. En azından şu ceza sahasının oralarda adam kısa pası yaptığında herkes topa koşmasın bir adam da pası atan adamla birlikte koşsun yani. 1 oldu 2 oldu, 3 olacağını sanmıyorum. Inter maçındaki gibi inanmış, isteyen bir Trabzonspor olacak sahada. Beşiktaş da ne kadar isterse istesin, Avni Aker'de şu şekilde karşımızda durmaları gerçekten zor. Yeter ki oyna Trabzonum. Kalecileri, direkleri yıldız etmeden 3 puanı al.. Temiz olsun.

Emre B.
26.11.2011, 13:37
Holosko bizim için daha tehlikeli olur. Simao gibi top ayağına gelince oynamıyo. Ayrıca Bobo'nun olmaması da avantaj. Adam her maç 1 tane atıyodu...

SAFA
26.11.2011, 13:41
Fizik durumu ne kadar kötü olursa olsun Fernandes çok özel bir oyuncu.Kendisi için kader maçının tam da bizim maça gelmesi şans işte. Beşiktaş nasıl bir kadroyla çıkacak merak konusu. Ancak hangi kadroyla çıkarsalar çıksınlar ortasahada çok daha üstün olacağımızı düşünüyorum.Bu maç Alanzinho yerine Adrian'ın oynaması gerektiğini düşünüyorum. Çünkü Adrian oyundayken hücum organizyonlarımızda bariz bir fark oluyor.

Yaşar
26.11.2011, 13:43
İnter maçındaki futbolu bu maçta oynayabileceğimizi düşünmüyor olmakla beraber o futbolun karşısında durabilecek takım olabileceğini sanmıyorum.
Bu maçta ideal kadroyla çıkıp, Sivas maçında ciddi bir revizyon bekliyorum.

Ahmet Selvi
26.11.2011, 13:45
burak burak burak

3-1 alırız

SAFA
26.11.2011, 13:47
Tamam beyler valla yeter. Egemen'le oynamayacağız Beşiktaş'la oynayacağız. Futbol konuşan yok mu :(

Volkan, Henrique ve Adrian yine yedek başlayacak 11'i bozmayacak sanırım Hoca.

Beşiktaş'ın tahmini 11'i:

--------------------Cenk--------------------

Toraman----Sivok------Egeymen--İsmail

--------------Ernst-------Fernandes--------

Hilbert----------------------------Quaresma

------------Pektemek----Almeida-----------

Eksiklerin ardından en mantıklı bu kadro çıkıyor Beşiktaş'ta. Hilbert'i yine bek oynatıp açıkta Holosko'ya veya onun yerine ileride Edu'ya şans verirse bizim için avantajlı olur diye düşünüyorum. Orta sahaları zayıf kalacaktır. Bu haliyle de orta sahalarına ciddi bir üstünlük kurabilmemiz gerekiyor. Yedekte de sonradan orta sahaya sokabilecekleri bir Burak Kaplan'ları, belki bir Ekrem Dağ'ları var.

Savunmada her maçta olduğu gibi yerleşmişken dalıp gitmemeliyiz. En azından şu ceza sahasının oralarda adam kısa pası yaptığında herkes topa koşmasın bir adam da pası atan adamla birlikte koşsun yani. 1 oldu 2 oldu, 3 olacağını sanmıyorum. Inter maçındaki gibi inanmış, isteyen bir Trabzonspor olacak sahada. Beşiktaş da ne kadar isterse istesin, Avni Aker'de şu şekilde karşımızda durmaları gerçekten zor. Yeter ki oyna Trabzonum. Kalecileri, direkleri yıldız etmeden 3 puanı al.. Temiz olsun.

Açıkçası bende bu kadro ile çıkacaklarını düşünüyorum . Serkan-Colman-Zokora ortasahasına karşı koyabileceklerini ise hiç düşünmüyorum. Hele hele hafta içi İnter maçını oynamasaydık çok daha rahat bakardım maça. Quaresma'nın Celustka karşısında hiç şansı yok. İsmail'in kademe hatalarını ve Quaresma'nın vurdumduymazlığını baz alırsak sağ kanattan Serkan-Celustka ikilisi orayı otoban yapabilirler. Almedia ise tam Giray'a göre bir forvet şahsen. Ağır ve çok fazla koşu mesafesi olmayan. Canımı tek sıkan Pektemek. Glowacki'de onu tecrübesiyle etkisizleştirirse sıkıntı yaşayacağımızı düşünmüyorum.

Armağan Dere
26.11.2011, 13:53
Beşiktaş'ta sakatlık şoku!
Siyah-beyazlı takımda Necip ve Veli'den sonra sakatlıkları nedeniyle Simao ve Aurelio'nun da Trabzonspor maçında oynayamayacağı açıklandı.

Bu iyi oldu..
Ortasaha nası olacak Beşiktaş'ta merak etmekteyim..

zaferyıldız
26.11.2011, 13:53
ben bol gollü ve zevkli bir maç bekliyorum nedense?

SEDAT
26.11.2011, 13:57

* Tribün Grubumu olmak lazımmış bilet elde etmek için , ben Trabzonspor taraftarı olmak yeterli zannediyordum :)
* Yanlız bu arkadaşların sürekli mesajlarında tehdit yapmalarınada hastayım , biliyorum sürekli Trabzonda ve kalabalık olmanız size bir hava yaratmış , ama bende bir atasözüyle konuyu pekiştirmek isterim El yumruğunu yemeyen kendi yumruğunu kaya zannedermiş..

bahadır2561
26.11.2011, 14:01
3-0 biter .

Eren Karaahmetoğlu
26.11.2011, 14:01
Açıkçası bende bu kadro ile çıkacaklarını düşünüyorum . Serkan-Colman-Zokora ortasahasına karşı koyabileceklerini ise hiç düşünmüyorum. Hele hele hafta içi İnter maçını oynamasaydık çok daha rahat bakardım maça. Quaresma'nın Celustka karşısında hiç şansı yok. İsmail'in kademe hatalarını ve Quaresma'nın vurdumduymazlığını baz alırsak sağ kanattan Serkan-Celustka ikilisi orayı otoban yapabilirler. Almedia ise tam Giray'a göre bir forvet şahsen. Ağır ve çok fazla koşu mesafesi olmayan. Canımı tek sıkan Pektemek. Glowacki'de onu tecrübesiyle etkisizleştirirse sıkıntı yaşayacağımızı düşünmüyorum.

Şöyle bir şey de var. Son zamanlarda hiç 2'li orta sahayla oynamadı Carvalhal. Ya böyle başlayıp sistem değişikliğine gitmek zorunda kalacaklar, ya da Pektemek'i Galatasaray maçındaki gibi kenarda bekletip orta sahaya Ekrem'i veya daha çok açık olarak bildiğimiz Burak Kaplan'ı koyacaklar. Ekrem'in daha önce orta sahada, ön liberoda görev almışlığı var, Toraman'ın bile var. İkisini birden başlatıp aynı sistemle de devam edebilirler. Hatta şuan bu bana daha mantıklı geldi. En büyük problemleri ise, kenarda orta sahaya katkı sağlayacak kimsenin bulunmaması olur.

--------------------Cenk-----------------------

Toraman----Sivok-----Egeymen------İsmail

--------------Ekrem------Ernst----------------

Hilbert-----------Fernandes---------Quaresma

--------------------Almeida----------------------

Alanzinho'nun yerine Adrian'la başlama fikrine tamamen katılıyorum.. Hatta elimde olsa bu maçta Volkan'ı da 11 başlatırım ben. Kimin yerine işte, orası problem. :) Büyük olasılık Inter maçındaki 11'le başlayacak Hoca zaten. Ama Cech Mersin maçında çok kötüydü. Halil de çok kötüydü. 2'si de Inter maçındaki gibi olacaksa aynı 11 kabul.. Bi Alanzinho, Adrian değişikliği yapılabilir ama Alan da formda.. :)

Buğra Dege
26.11.2011, 14:04
7-0 alırız.......:D

DeAgLeMaNyAq
26.11.2011, 14:11
3-0 biter .

Bu sezon herhangi bir takıma üç fark atamazken bu yorum gerçeklikten uzaklaşarak biraz duygusala kaçmıyor mu? BJK belki ligin zirvesinde olmayabilir ama büyük maç motivasyonu ile çıktıkları FB ve GS ile berabere kalıp Bursa'yı deplasmanda yendiklerini de unutmayalım...

bahadır2561
26.11.2011, 14:13
Bu sezon herhangi bir takıma üç fark atamazken bu yorum gerçeklikten uzaklaşarak biraz duygusala kaçmıyor mu? BJK belki ligin zirvesinde olmayabilir ama büyük maç motivasyonu ile çıktıkları FB ve GS ile berabere kalıp Bursa'yı deplasmanda yendiklerini de unutmayalım...

içimden gecen skoru yazdım sadece. . Ya da şöyle söyleyeyim beklenenden kolay bi maç olacak

Emirhan Makul
26.11.2011, 14:21
Mustafa yumludan gol bekliyorum , artık gelenekselleşsin istiyorum her beşiktaş maçında atsın bir tane.

Armağan Dere
26.11.2011, 14:23
Mustafa yumludan gol bekliyorum , artık gelenekselleşsin istiyorum her beşiktaş maçında atsın bir tane.

Baba yok ya..
Bizim kaleye falan atar..
Aman Allah Korusun..
Kimin kontenjanından oynuyor anlamadım gitti..
Doğru dürüst bir müdahalesi yok,stoper özelliği kaç tane var bu adamın bilmiyorum..
Tayfun Cora gibi bişe olur ilerde..

Emirhan Makul
26.11.2011, 14:28
Baba yok ya..
Bizim kaleye falan atar..
Aman Allah Korusun..
Kimin kontenjanından oynuyor anlamadım gitti..
Doğru dürüst bir müdahalesi yok,stoper özelliği kaç tane var bu adamın bilmiyorum..
Tayfun Cora gibi bişe olur ilerde..

"Trabzon şehri Türk futboluna futbolcu dağıtan büyük bir futbol fabrikasıdır" sözünün antitezi. Hani gören der ki bu şehrin alt yapısından bu çıkmışsa burdan topçu almayalım aga.

Hayır gayetde eleştireceğim ama önümde izbandut gibi tolga örneği var hiç birşey diyemiyorum , bir gün puyol gibi pique gibi birşey olacak yine bir özür yazısı niyetine Yamulttun Beni Yumlu başlıklı yazı yazacam ondan çekiniyorum , onun için mustafa candır , canandır , atacak yine golünü her zaman ki gibi :D

SEDAT
26.11.2011, 14:30
"Trabzon şehri Türk futboluna futbolcu dağıtan büyük bir futbol fabrikasıdır" sözünün antitezi. Hani gören der ki bu şehrin alt yapısından bu çıkmışsa burdan topçu almayalım aga.

Hayır gayetde eleştireceğim ama önümde izbandut gibi tolga örneği var hiç birşey diyemiyorum , bir gün puyol gibi pique gibi birşey olacak yine bir özür yazısı niyetine Yamulttun Beni Yumlu başlıklı yazı yazacam ondan çekiniyorum , onun için mustafa candır , canandır , atacak yine golünü her zaman ki gibi :D

* Hakikaten öyle :) Ama Mustafa deyince ne bileyim imkansız gibi ama olurmu acaba :D

SEDAT
26.11.2011, 14:31
* Simao oynamıyormuş bana göre en etkili silahlarıydı...

Yasin Altuntas
26.11.2011, 14:35
* Simao oynamıyormuş bana göre en etkili silahlarıydı...

AMa Aurelio'da oynamiyor. Bu bizim icin kötü haber cünkü bu Fernandes'in oynayacagi demek.

SEDAT
26.11.2011, 14:36
AMa Aurelio'da oynamiyor. Bu bizim icin kötü haber cünkü bu Fernandes'in oynayacagi demek.

* Fernandes bayadır formsuz pek etkili olacağını zannetmiyorum , daha ziyade bizim oyunumuz önemli ...

bahadır2561
26.11.2011, 14:37
Aurelio-Veli-Necip-Simao oynayamayacak güzel haber. Orta sahaları baya bi güçsüzleşti.

Yıllardır oynamayan Fernandes'i görebilirz bu maçta

Sibel
26.11.2011, 14:38
ççç ççç Allah da seni güldürsün.:D

Emirhan Makul
26.11.2011, 14:41
ççç ççç Allah da seni güldürsün.:D

Cümlemizi güldürsün :D

Bordo_MaviM_61
26.11.2011, 14:48
Yalnız Necip ve Veli'nin oynamaması harika bir şey bizim için.
Orta sahanın direnci, dinamizmi ve takımın genel olarak gençliğine büyük katkıları vardı.

Atakan
26.11.2011, 14:52
M.Aurelio-Ernst-Veli oynuyorlardı. Biri olmayınca veya biri çıkınca Necip giriyordu. Şimdi Aurelio, Veli ve Necip yok. Ayrıca bana göre Quaresma'dan daha yararlı olan Simao da yok.

Bence Fernandes yine oynamayacak. Göbekte İ.Toraman-Ernst oynar.

Tahsin Armutcu
26.11.2011, 15:19
biz inter macının 10da 1ini oynayalım zokora reyiz de tutsun querasmayı cok rahat alırız :)

SAFA
26.11.2011, 15:30
Şöyle bir şey de var. Son zamanlarda hiç 2'li orta sahayla oynamadı Carvalhal. Ya böyle başlayıp sistem değişikliğine gitmek zorunda kalacaklar, ya da Pektemek'i Galatasaray maçındaki gibi kenarda bekletip orta sahaya Ekrem'i veya daha çok açık olarak bildiğimiz Burak Kaplan'ı koyacaklar. Ekrem'in daha önce orta sahada, ön liberoda görev almışlığı var, Toraman'ın bile var. İkisini birden başlatıp aynı sistemle de devam edebilirler. Hatta şuan bu bana daha mantıklı geldi. En büyük problemleri ise, kenarda orta sahaya katkı sağlayacak kimsenin bulunmaması olur.

--------------------Cenk-----------------------

Toraman----Sivok-----Egeymen------İsmail

--------------Ekrem------Ernst----------------

Hilbert-----------Fernandes---------Quaresma

--------------------Almeida----------------------

Alanzinho'nun yerine Adrian'la başlama fikrine tamamen katılıyorum.. Hatta elimde olsa bu maçta Volkan'ı da 11 başlatırım ben. Kimin yerine işte, orası problem. :) Büyük olasılık Inter maçındaki 11'le başlayacak Hoca zaten. Ama Cech Mersin maçında çok kötüydü. Halil de çok kötüydü. 2'si de Inter maçındaki gibi olacaksa aynı 11 kabul.. Bi Alanzinho, Adrian değişikliği yapılabilir ama Alan da formda.. :)

Yanılmıyorsam Ekrem'inde uzun süreden beri sakatlığı var.

Helvacı61
26.11.2011, 15:30
bu maça handikaplı 1 verilir. bence

Gurpas
26.11.2011, 15:31
4-1 trabzon kazanır

Ilelioglu
26.11.2011, 15:32
Skor tahmininden ziyade mac ile ilgili görüsler daha önemli bence.

SAFA
26.11.2011, 15:34
Bu maçı kazanmak çok önemli. Kazanırsak Fenerle fark 2'ye inecek. Beşiktaş'l 5'e çıkacak. Ayrıca zor maçlar öncesi hem rakiplere gözdağı hem de takıma moral olacak. Haftaya çok geniş bir rotasyon bekliyorum.

sessizkral_1
26.11.2011, 15:36
Bazı arkadaşları anlamıyorum

Niye bizim bazı taraftarlarımız Takımına karşı olumsuz?

Antep kayseri maçlarındada aynı şeyler yazıldı ne oldu 2 maçıda aldık.

Trabzonspor herzaman kendi sahasında Beşiktaşı yener.Yenememesi SÜPRİZDİR.Ve bu her koşulda geçerlidir.

Yok rakibin eksikleri varmışda bu sevindiriciymişte falanda filanda.Boşverin bunları.

Gökhan ARSLAN
26.11.2011, 15:41
Her türlü ezeriz..!

Ilelioglu
26.11.2011, 15:42
Besiktas macinda neden bayrak dagitilmiyor...?

4:16 ve 4:39 aralarinda calan müzik cok güzel. Nereden bulabilirim?

C3KaSC6uQt0

Mehmet Cihan Kocaman
26.11.2011, 15:58
benim pc'de vardı o müzik bi arayayım.

.....
26.11.2011, 15:58
İnter maçındaki 11 ile sahada olmalıyız.

FC-ST-PAULI-61
26.11.2011, 15:59
Beşiktaş'ta Necip ve Veli'den sonra sakatlıkları nedeniyle Simao ve Aurelio'nun da Trabzonspor maçında forma giyemeyeceği açıklandı.

ajansspor.com

Aurelio oynasaydi keske ya simdi fernandes oynar.

Batuhan
26.11.2011, 16:00
Besiktas macinda neden bayrak dagitilmiyor...?

4:16 ve 4:39 aralarinda calan müzik cok güzel. Nereden bulabilirim?

C3KaSC6uQt0

z5LW07FTJbI

DeAgLeMaNyAq
26.11.2011, 16:01
İnter maçındaki 11 ile sahada olmalıyız.

Maç öncesi bunu söylemek kolay ama maçın ardından oluşacak kötü bir skora göre hoca da ister istemez eleştirilecektir. Aynı kadroyu sürse o maçtaki oyuncular çok yoruldu neden bazılarını dinlendirmedi denir. Rotasyon yaparsa da iyi oynayan kadroyu bozduğu için topa tutulur...

Ilelioglu
26.11.2011, 16:04
z5LW07FTJbI

Tesekkürler :) Yönetim acaba yapilacak olan nükleer santraller ile ilgili bir mesaj mi vermek istedi? Nerden bulmuslar bunu..:D

Mehmet Cihan Kocaman
26.11.2011, 16:10
Tesekkürler :) Yönetim acaba yapilacak olan nükleer santraller ile ilgili bir mesaj mi vermek istedi? Nerden bulmuslar bunu..:D

uzun zaman oldu avni akerde çalınıyor hala :)
bu da güzel.

BNu1jp3_UcY

Emre Bekar
26.11.2011, 16:22
Bence beşiktaşı sadece yenmeyeceğiz,ezeceğizde.

Ilelioglu
26.11.2011, 16:26
Bu Baslikta ne konusuluyorsa hep tersi oluyor. Örnek: Antep ve Kayseri maclari...

Besiktas macinda da tersi olabilir. Yine cok havalardayiz.

Bekir
26.11.2011, 16:28
Toraman ortasahada oynatılıcak deniliyor.

------------Toroman-------------
--------Ernst---------Fernandes----
Holosko---------------------------Q7
------------Pektemek---------------

Bu şekilde bi kadro ile çıkarlarsa hezimete uğrarlar.

Eren Karaahmetoğlu
26.11.2011, 16:38
Bu Baslikta ne konusuluyorsa hep tersi oluyor. Örnek: Antep ve Kayseri maclari...

Besiktas macinda da tersi olabilir. Yine cok havalardayiz.

Yenileceğiz dersek kazanacağız yani. :)

ANIL
26.11.2011, 16:40
rakibe biraz saygı sonuçta bjk ile oynuyoruz.

B.Yiğit
26.11.2011, 16:49
rakibi ciddiye almazsak bu maçı kesinlikle kazananamayız. bence bu maçda puan kaybedersek tek sorumlusu fazla havalanmamız olur. başka açıklaması yok.

Eren Karaahmetoğlu
26.11.2011, 16:55
Ne yaptık da havalanıyoruz acaba? 15 puan farkla lider falan mıyız? Taraftar iddialı olunca havalanmak mı oluyor bu?

Futbolcular ve Şenol Hoca ne yapacağını, nasıl ciddiye alacağını biliyordur, merak etmeyin. Taraftar korkunca takım daha iyi top oynamıyor.

ThePatriot61
26.11.2011, 17:00
Bobo yok sükür. Adam her seferinde atiyordu ya. :D

B.Yiğit
26.11.2011, 17:11
Ne yaptık da havalanıyoruz acaba? 15 puan farkla lider falan mıyız? Taraftar iddialı olunca havalanmak mı oluyor bu?

Futbolcular ve Şenol Hoca ne yapacağını, nasıl ciddiye alacağını biliyordur, merak etmeyin. Taraftar korkunca takım daha iyi top oynamıyor.

ibb hani şu bir maç öncesinde interi yendiğimiz ve öncesinde bu yorumları okuduğumuz maç. ne gariptir ki senin gibi yorum yapanlarda vardı.. herşeyi bilen taraftar içimizi rahatlattın.

Metin Sağır
26.11.2011, 18:01
Yaz Burak yaz!

http://media1.ntvspor.net/C/I/209/burakyilmaz_T1F2G.jpg

türkiyem61
26.11.2011, 18:05
insallah 7-0 aliriz

Emirhan Uludüz
26.11.2011, 18:13
Beşiktaş ile ligde oynadığımız maçlarda üstünlüğümüz bulunuyor fakat gol olarak bjk çok daha üstün. Nedenide farklı yenilgilerimiz. gs ye fb ye bile yok o kadar farklı yenilgilerimiz. İyiki hatırlamıyorum o zamanları :D

Legolas77
26.11.2011, 18:23
insallah 7-0 aliriz

ohayok artık lebron james

bence burak'ın macı olur ayrıca alem taraftar görecek Egemen'in canları sağolsun demesine jet hızıyla onunla ilgili tezahürat olmayacak jesti cok güzel herkes taraftar tepki verecek ayakları yapıyordu bu güzel davranış

maçı 4 0 alırız bence bjk quaresmaya bakacak yine muhtemelen bizde onu halil serkan ile kitleriz malum Halil adam her türlü savunmayı yapyor macta ya gözlerim yaşarıyor onu defansta görünce :)

Ömer Faruk61
26.11.2011, 18:50
Ayaklarımız yine yere basmıyor gene fark muhabbeti....

DeAgLeMaNyAq
26.11.2011, 18:56
4-0 5-0 6-0 7-0'lar havalarda uçuşuyor maşallah. Yahu önceki sayfada da yazdım. Bu sene 3 farklı galibiyetimiz bile yok ne bu yorumlar yakışıyor mu bize...

Burak_52
26.11.2011, 18:57
güzel futbol olsun, inşallah hak ederek kazanır yolumuza devam ederiz...

Semih Aydın
26.11.2011, 19:01
Kazanmalıyız bu maçı, ben takımıma inanıyorum. Alacağız inşaAllah üç puanı!

Alihan Ertürk
26.11.2011, 19:01
La o klip ne öyle.. :) Allah'ım Allah'ım.

Eren Karaahmetoğlu
26.11.2011, 19:24
ibb hani şu bir maç öncesinde interi yendiğimiz ve öncesinde bu yorumları okuduğumuz maç. ne gariptir ki senin gibi yorum yapanlarda vardı.. herşeyi bilen taraftar içimizi rahatlattın.

Hale bak yahu. Canımsın. Ben 5-0, 6-0 kazanırız yazmadım ama yine de sorumluluğu üstüme alıyorum. Yenemezsek benim suçum arkadaşlar. Terbiyesiz ben.

DeAgLeMaNyAq
26.11.2011, 19:31
Aurelio oynayamıyor dendi ama kafileye alındığına göre çok ciddi bir sakatlığı yok. İnşallah Fernandes yerine o oynar...

Cafer Bulur
26.11.2011, 19:40
Yenileceğiz dersek kazanacağız yani. :)
Genelde bu forumda rahat kazaniriz söylemleri oldugu zaman puan kaybettik,isimiz cok zor dendigi zaman kazandik.

Her zaman temkinli olmak gerekiyor ama sunu rahatlikla söyleyebiliriz:Besiktasi yenmemiz sürpriz olmaz.;)

x_man
26.11.2011, 19:42
lakayt yorumlar oluyorum gerçekten çok üzücü bir durum ciddiyetten uzak umarım futbolcularımızda böyle düşünmüyorlardır işin ciddiyetini elden bırakmazlar

DNA-TS
26.11.2011, 19:49
futbolu oynayanlar futbolcular işi ciddiye alacak olanlarda onlar,taraftarların 5 atarız 7 atarız demesi muhabbetten öteye geçmez bu işi abartmanın alemi yok millet makara yapıyor.

umitçebi
26.11.2011, 19:51
simao da olmiyacağına göre...QUERASMAYI oyuna sokmadan bilinçli gaza gelmeyen bir oyunla bjk savunmasını aşarız diyorum.ama gaza gelmiş queresma önderliğindeki bjk erken bir gol bulursa,morali bozuk bizinkileri ve marak cech i baya zorlar diye düşünüyorum..
UMARIM KAZANAN BİZ OLURUZ.

Ömür Karadeniz
26.11.2011, 19:59
Bence Egemene verilecek en güzel tepki bağırıp çağırmak değil top ayağına geldiği zaman alkışlamaktır,kim nasıl anlamak isterse öyle anlasın.

umitçebi
26.11.2011, 20:00
şu an ki yönetici kim?? bu yazıları denetleyen..

Fatih Öztürk
26.11.2011, 20:02
şenol hocamız rotasyona gidecekmi acaba.zokora dinlendirilip aykutla oyuna başlama ihtimali varmı?bence bu çok önemli.

Gümüshane
Trabzon havaalaninda bjk'yi 150 taraftar karsiladi.

Sefer A.
Egemen'e tepki söz konusu mu ? Egemen bize bizim hakkimizda bir sey mi dedi ??

Uluç
26.11.2011, 20:03
Egemen'e karşı kötü düşüncelerim yok.. Benim için normal bir Bjk topçusundan farksız , maça gelecek olsam tepki bile göstermezdim..

Asıl tepkiyi hakedenler başkaları çünkü

Sefer A.
26.11.2011, 20:05

bizim taraftar mi :)

Berat Akçay
26.11.2011, 20:11
bizim taraftar mi :)
çççççççççÇok iyiydi

Sefer A.
26.11.2011, 20:12
çççççççççÇok iyiydi

ama belli olmaz ha rakip takim taraftari da olabilir, Trabzon'un ortasinda fbv taraftarlari gezinir bir kaç yil içinde, o günler yakindir :)

Doğukan Uçan
26.11.2011, 20:29
beşiktaşı kimse karşılamadı

Eren Karaahmetoğlu
26.11.2011, 20:40

beşiktaşı kimse karşılamadı

Abi şimdi hanginiz sallıyorsunuz?

brushfield
26.11.2011, 20:50
Bence Egemene verilecek en güzel tepki bağırıp çağırmak değil top ayağına geldiği zaman alkışlamaktır,kim nasıl anlamak isterse öyle anlasın.
Böyle imalı protestolar bizim taraftara 2-3 gömlek fazla gelir. Bizim için protesto küfür etmekten ibarettir.

Yiğit SARI
26.11.2011, 20:54
Bjk maçından sonra sivas mı varmış ? Ben gs ile oynayacaz zannediyodum

Doğukan Uçan
26.11.2011, 20:55
galatasaray yendi yaw

Kaya
26.11.2011, 21:11
3 İstanbul takımı ile fuzuli işlere girilmesine karşıyım zira en çok kendileri ile ters düşüyoruz ve düşmeye de devam edeceğiz...

SEDAT
26.11.2011, 21:19
* Biraraya gelelim Stadı cehenneme çevirelim yok hiç , ona tepki verelim şunu yanımıza alalım felan filan fuzuli işler...

yalniz adam
26.11.2011, 21:23

hangi taraftar,sebep ne ?:confused:

ispiroğ61
26.11.2011, 21:34
Beşiktaş'ın Trabzon kafilesinde şu futbolcular yer alıyor:

Rüştü Reçber, İsmail Köybaşı, Manuel Fernandes, İbrahim Toraman, Tomas Sivok, Rıcardo Quaresma, Hugo Almeida, Mustafa Pektemek, Roberto Hılbert, Mehmet Aurelio, Ekrem Hayyam Dağ, Mehmet Akyüz, Filip Holosko, Alves, Fabian Ernst, Egemen Korkmaz, Tanju Kayhan, Umut Kaya, Atınç Nukan, Cenk Gönen.

Kadroda yok deniliyodu Aurelio için?

yalniz adam
26.11.2011, 21:36
atınç nukan ne demek :)

Cem Balcı
26.11.2011, 21:46
zor maç bana beraberlik muhtemel gibi geliyor.

Sacit
26.11.2011, 22:04
Trabzonlu gençler kendi reklamını iyi yapıyor..

sen kendi problemlerini çözecek yerde, seni arkadan vuran fuzuli insanları araç olarak kullanıp reklam peşindesin.. geçin bu işleri.. ne dostluğu ne kardeşliği..

Helvacı61
26.11.2011, 22:07
allahım bugünleridemi görecektik. biz gelmelerini istedik ama şova dönüştürmelerini değil. trabzonda. trbzonspordan başka bir takım karşılanmaz

Cafer Bulur
26.11.2011, 22:09
Carsi grubuyla biraraya gelmek de neyin nesi oluyor?

Trabzonspor icin biraraya gelemeyen taraftar gruplari aradigini carsida mi buldu?

Deplasman yasagi öyle ya da böyle alindi,neden buna saygi gösterilmiyor?

Deplasman yasagina karsi isyan bayragi acilana kadar neden avni akerdeki ruhsuz tablonun son erdirilmesi icin calismalar yapilmiyor?

Carsi ile biraraya gelmek isteyen malum taraftar grubu kendi reklamini mi yapiyor yoksa Trabzonsporun menfaatleri icin mi calisiyor?

Mehmet Cihan Kocaman
26.11.2011, 22:11
Sizin gibiler yüzünden tek ses tek yürek olamıyoruz.
Herkes laf atıyor trabzonlu gençlere.
Ne reklamıysa artık.

Emirhan Makul
26.11.2011, 22:12
Trabzonspor karşılaşması için maçın oynanacağı kente gelen Beşiktaş'ta, futbolcuların havalimanında kendilerini bekleyen otobüse ilerleyişleri sırasında ilginç bir olay yaşandı.

Bir polis memurunun, takım otobüsüne binmek üzere olan Beşiktaşlı futbolcu Holosko'yu taraftar zannederek müdahale etmek istemesi, kısa süreli gerginliğe neden oldu.
Polisler tarafından oluşturulan güvenlik şeridinden Quaresma'nın ilerleyişi sırasında otobüse binmek üzere olan Holosko, bir polis memuru tarafından engellenmek istendi.
Kısa süreli gerginliğin yaşandığı olayda, İbrahim Toraman ile bazı Beşiktaşlı yöneticiler duruma müdahale etti. Polislerin özür dilediği olay sonrası otobüse binen Holosko'nun ise şaşkın olduğu gözlendi.
Beşiktaş kafilesi, daha sonra taraftarlarının yaktığı meşaleler eşliğinde konaklayacağı otele doğru hareket etti.
50 TARAFTAR KARŞILADI
Türk Hava Yolları'na (THY) ait özel uçakla akşam saatlerinde kente gelen kafileyi, yaklaşık 50 kişilik taraftar topluluğu karşıladı.
Teknik direktör Carlos Carvalhal'a çiçek vererek başarı dileklerini ileten taraftarlar, Quaresma'ya ise sevgi gösterilerinde bulundular.

Uğur Tüysüzoğlu
26.11.2011, 22:13
Bir Göztepe'ye bir Karşıyaka'ya gıpta ile bakmak zorundamıyım ?
Çarşıyı saymadım bile o biraz daha uç nokta ...

8 sene taraftar gruplarında yer aldın sonuç olarak kendimi kullanılmış hissediyorum , sözde abilerimiz biz renklerin , armanın peşindeyiz derler Büyük Trabzonspor derler ya ilk onlardan korkacaksın , en başta yine paraya satan onlardır.
Para mı yiceksin , Göztepe'deki Karşıya'daki , Çarşı'daki yemiyor mu yiyor ama hakkınıda veriyor ...
Renklerini benimsemiş bütünlük için uğraşıyor emek vermeden olmuyor , profesyonellik istiyor bu gibi durumlar , bunları yapıncada maddiat geliyor deplasmana gidip sıkıntı çekmekle , yada 30-40 dakika avazın çıktığı kadar bağırmakla büyük taraftar olunmuyor malesef ..

Bilinç , zeka ve sistemli çalışarak olunuyor.

İsim vermeden , her kim para yediği halde görevini yapamıyorsa haram olsun o paralar onlara ...

Son olarak , abilerimiz vardır tribünde çok bilen onlarada bir çift lafım var : Biz ne abiler gördük gülmekden öldük (:

Sibel
26.11.2011, 22:13
Bizim taraftarımız mı karşıladı?

SEDAT
26.11.2011, 22:15
* Söylediklerinize dikkat edin birazdan Atarlı Gençler gelir sabırlarının felan taşdığını söylerler ...

Fatih Öztürk
26.11.2011, 22:18
* Söylediklerinize dikkat edin birazdan Atarlı Gençler gelir sabırlarının felan taşdığını söylerler ...

Trabzonlu gençler grubumu?

deplasmanı olmayan gruba taraftar denilmez.

helede siyasilere yalakalık yapanlara...

biz heryerdeyiz.
gurbetçi gençler

Eren Karaahmetoğlu
26.11.2011, 22:19
Ya gözünüzü seveyim grup tartışmasına çevirmeyin şu başlığı.

Ne reklamıymış bu? Böyle reklam mı olur? Trabzonlu Gençler'i eleştirme nedenlerimiz, belki sevmeme nedenlerimiz farklı değil miydi? Artık her hareketlerinden bir anlam mı çıkarmaya çalışıyoruz? Aykut deyimiyle irdeleyerek.

Cafer abi deplasman yasağına neden saygı göstermiyoruz demişsin. Saygı gösterilecek, kabul edilecek hiçbir yanı yok. Ben de çok istemediğimi daha önce burada yazsam da bu organizasyon sayesinde ikinci yarıdaki Beşiktaş maçına yasağın kalkma ihtimali ve bizim girebilme ihtimalimiz var. Tüm taraftarlar da takdir ediyor bu eylemi. Umarım sağlıklı bir şekilde gerçekleşir.

Beşiktaş'ın havalimanında karşılanmasına gelince, her sene öğrenciler atkısız formasız karşılıyorlar İstanbullu takımlarını orada. Bunun olacağını da Trabzon'daki herkes biliyor. Artık kızmıyorum bile. Kimse de kızmasın. Madem öyle toplayın mahalleyi Beşiktaşlılar gelmiş diyin gidin oraya yahu. Zaten çok abartılacak bir karşılama da olmuyor hiçbir sene.

Bu arada dayanamadım yazdım bunları. Konuyu uzatmak falan istemiyorum, hazır konu da değişiyormuş. Kimse cevap vermezse sevinirim. :)

A.Kemal Göksu
Trabzonspor karşılaşması için maçın oynanacağı kente gelen Beşiktaş'ta, futbolcuların havalimanında kendilerini bekleyen otobüse ilerleyişleri sırasında ilginç bir olay yaşandı.

Bir polis memurunun, takım otobüsüne binmek üzere olan Beşiktaşlı futbolcu Holosko'yu taraftar zannederek müdahale etmek istemesi, kısa süreli gerginliğe neden oldu.
Polisler tarafından oluşturulan güvenlik şeridinden Quaresma'nın ilerleyişi sırasında otobüse binmek üzere olan Holosko, bir polis memuru tarafından engellenmek istendi.
Kısa süreli gerginliğin yaşandığı olayda, İbrahim Toraman ile bazı Beşiktaşlı yöneticiler duruma müdahale etti. Polislerin özür dilediği olay sonrası otobüse binen Holosko'nun ise şaşkın olduğu gözlendi.
Beşiktaş kafilesi, daha sonra taraftarlarının yaktığı meşaleler eşliğinde konaklayacağı otele doğru hareket etti.
50 TARAFTAR KARŞILADI
Türk Hava Yolları'na (THY) ait özel uçakla akşam saatlerinde kente gelen kafileyi, yaklaşık 50 kişilik taraftar topluluğu karşıladı.
Teknik direktör Carlos Carvalhal'a çiçek vererek başarı dileklerini ileten taraftarlar, Quaresma'ya ise sevgi gösterilerinde bulundular.

Nasıl böyle birşey olabiliyor. Nasıl taraftar karşılıyor onları. Hepsini vururum şerefsizim.

Sacit
davet etmişler aramızda maç izleyeceklermiş..
böyle saçmalık olmaz, olamaz..
sen kendi içindeki sorunları çözdün ! de başkalarını davet etmek kaldı..

şikecileri de aranıza alırsınız

Helvacı61
acaba karşılama emrini hangi siyasetçi verdi. yoksa trabzonda böyle birşey olmaz.

SEDAT
26.11.2011, 22:22
* Kendi taraftarı karşılayabilir ben onu sorun etmem , ne yani şimdi karşılayanları darpmı ediceksiniz , lütfen böyle şeyler bize yakışmaz ...

Cafer Bulur
26.11.2011, 22:23
Grup tartismasi degildi amacim diyor ve konuyu maca ceviriyorum.

Sizce inter macindaki kadro aynen oynamali mi yoksa rotasyon mu diyorsunuz?

Bence senol hocam inter macindaki kadroyu oynatip rotasyonu sivas macinda yapacak.

Koray
26.11.2011, 22:24
Sacit hayırdır kardeşim, sende mi ?

Süs olsun diye mi aramıza alıyoruz bjk taraftarını, deplasman yasağına verilen tepkidir bu olayı niye don lastiği gibi uzatıyorsunuz hepiniz ?

Yahu gerçekten niye aramıza aldığımızı bilmeyerek mi yazıyorsunuz yoksa bizi ayar etmek için mi bunu genel olarak soruyorum ?

SEDAT
26.11.2011, 22:27

Süs olsun diye mi aramıza alıyoruz bjk taraftarını, deplasman yasağına verilen tepkidir bu olayı niye don lastiği gibi uzatıyorsunuz hepiniz ?

Yahu gerçekten niye aramıza aldığımızı bilmeyerek mi yazıyorsunuz yoksa bizi ayar etmek için mi bunu genel olarak soruyorum ?

* Trabzonlu Gençler çok deplasmancı bir Grup değilki , Gurbetçi Gençler yapsa neyse , yanlışmıyım.
* Koray mesela buraya gelip siz sanalsınız dediklerinde senden aynı tepkiyi göremiyoruz...

Sacit
26.11.2011, 22:28

bu tepki bir işe yaramaz, isterlerse bu yasağı hemen kaldırır sözde federasyon.. ben başka türlü tepki verilmesinden yanayım, bu şekilde bir tepkiyi Trabzonspor taraftarı olarak kabul edemem..

Cafer Bulur
26.11.2011, 22:28

Deplasman yasaginda protesto edilecek ne var,gerginlikler had safhada iken bunun neyini protesto ediyorsunuz?

Kan mi akmali stadlarda,fb taraftarinin istanbuldaki macta orada bulunacak olan ts li taraftarla atismayacagini kim iddia edebilir?

Koray
26.11.2011, 22:33
* Trabzonlu Gençler çok deplasmancı bir Grup değilki , Gurbetçi Gençler yapsa neyse , yanlışmıyım.
* Koray mesela buraya gelip siz sanalsınız dediklerinde senden aynı tepkiyi göremiyoruz...

Ben burda sanalsınız muhabbeti hiç görmedim görsem illa ki bişeyler yazarım, ben BMN'yide çok seviyorum TG'yide, iki taraftanda çok sevdiğim insanlar var, evimde ağırladığım evinde kaldığım.

Onların yanına gittiğimde BMN'yi savunurum, buraya geldiğimde TG'yi savunurum, bende böyle biriyim ama bunu kimse bilmez.

Sizin burda yazdıklarınızı ben Jan abinin yüzüne karşı söyledim bire bir, gidin sizde sorun emin olun insanca cevap verir.

Helvacı61

aranıza alıyorsunuz ama anlaşılan kontol edemeyeceksiniz. şovlarını havaalanından başlatmışlar bakalım daha neler göreceğiz. sizin yerinizde olsam bunlara fazla yüz vermezdim. sen o zaman küçüktün bunlar satırlarla kahvehane bastılar. davet ettiniz güzel niye trübine gidip adam gibi maçını izlemiyor. boyunuzdan büyük işlere bulaşmayın trabzonda şova karşıyım sadece ben değil sanırım herkes karşı

yalniz adam

50 TARAFTAR KARŞILADI

:confused: :confused: :confused: trabzonda hem de...:mad: nasıl yani :confused:

Adem Erdoğan
26.11.2011, 22:39
T.G.'nin yaptığı hareket beni rahatsız etmiyorda Koray sen de baya laylaşmışsın görmeyeli. Bir zamanlar keser doğrardın havaalanında kurşuna dizerdin ne oldi saa.:D

Yasin Altuntas
26.11.2011, 22:41
Yiyin birbiriniz yiyin. Yeri gelince " Biz kimsenin Gazina gelmeyiz" ama Medya ortaya birsey atiyor veya birsey oluyor ve hepimiz bizim FUTBOL Takimimizin icin önemli olan FUTBOL maclarini unutuyoruz. Sonra puan kaybedince Takim dikkatsizdi. Daha Taraftar maca konsantre olamiyor.

inadına_Trabzon
26.11.2011, 22:42
Onu bunu bilmem TG olmasa avni akerden ses çıkar mı ?

Koray
26.11.2011, 22:44
T.G.'nin yaptığı hareket beni rahatsız etmiyorda Koray sen de baya laylaşmışsın görmeyeli. Bir zamanlar keser doğrardın havaalanında kurşuna dizerdin ne oldi saa.:D

Ne kurşunu olum millette gerçek sanacak bunu az rahat dur :D

Bizim duruşumuz değişmedi aynen devam ama bu başka iş, sadece şuna katılıyorum '' şımartmayın onları '' ki bu tek maç için yapılacak her sene genelenek haline getirecek değiliz herlade.

Bu da dengede tutuluyor zaten.

Uğur Tüysüzoğlu
26.11.2011, 23:01
Onu bunu bilmem TG olmasa avni akerden ses çıkar mı ?

Neden bundan önce TG'mi vardıda ses çıkıyordu geçmişteki ses ile TG'nin çıkardığı ses yine aynı yine değişen birşey yok olmazsa olmaz gibi vurgulamak yanlış.

Cafer Bulur
26.11.2011, 23:36
Besiktasta simao sakatligi nedeniyle kadroya alinmamis,bu bizim icin bir avantaj.

Simao,necip ve veli nin olmamasi orta saha üstünlügünü muhtemelen lehimize cevirecektir.

Bunu iyi kullanmali ve coskulu bir oyunla bjk yi devirmeliyiz.

RepLay
26.11.2011, 23:37
Arkadaşlar öyle diyorsunuz ama bjk çarşıda formayla gezen tek takım taraftarı Trabzon spor taraftarıdır...adamlar sempati duyuyorlar bize

Armağan Dere
26.11.2011, 23:41
Ey gidi nerde o 96'daki taraftarlar..
O zaman ki maçlara bakın ne demek istediğimi anlayacaksınız..
Bir daha hiçbir zaman öle ölümüne Trabzonspor'un destekleneceğini sanmıyorum...

Mustafa'
26.11.2011, 23:48
http://img528.imageshack.us/img528/2361/132233587e5d458ad53450x.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/528/132233587e5d458ad53450x.jpg/)

http://img819.imageshack.us/img819/2361/132233587e5d458ad53450x.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/819/132233587e5d458ad53450x.jpg/)

Beşiktaş'ı Beşiktaş taraftarı karşılamıştır.

memmedaga
26.11.2011, 23:49

biz heryerdeyiz.
gurbetçi gençler

ben zamaninda tatile geldigim zamanlarda cilginlara takilirdim sonra bi baktim yenimahalle kendi arasinda grub acmis , onlara sordum neden aldigi paralari esit paylasmiyor dediler falan filan,sonra bi baktim seneler sonra onlarca grub olusmus,hep cekemezlik hep bir paylasamamazlik hep kavga hep ayni hikaye..

Simdi siz gurbetci gencler grubunun uyesi olarak oncelikle Trabzonspora zarar veriyorsunuz gercekten heryerde varsiniz bunu gordum sahit oldum ama boyle bolucu aciklamalar yapmayin

Trabzonlu gencler yeni bir olusum digerlerine oranla ama kardesim ozellikle son bi senedir bakiyorum da surekli destegini esirgemeden istikrarli tek taraftar grubu deplasmana gitmiyor olabilirler ama Avni Akerde herkes susarken bi onlar bagiriyordu gurbetci genclerin sustugu zamanda bile o yuzden brakin bu isleri.

Siyasetcilere yalakalik yapiyor diyorsunuz belki dogrudur ama kendinizde burda siyaset guduyorsunuz.

Trabzonlu Gencler uyesi degilim.

Burdan adminlere Bmn yoneticilerine sesleniyorum lutfen baska taraftar grublarini hedef alan elestiri dozunu asan yorumlara izin vermeyin hakli olsa bile siz bu yorumlara katilsaniz bile bunlara izin vermeyin bu ancak TRABZONSPORA ZARAR VERIR.

Trabzon Tribunlerine bakin sonuc malum gurultu kirliligi onlarca grubun birbirinden habersiz birbirine rakip ,birbirinden fener taraftari kadar nefret eden grublar
yeter hepinize yeter artik.

Bugun birbirlerini bicaklayanlar yarin ne yapar?

bugun 3 istanbul takiminda cirkefte olsa sadece "1" tane etkin taraftar grubu var, bjk de carsi ,kedilerde ultraslan , fenevde gencfb.

Trabzonumuzda bu konuda umitli degil cunku Trabzona her gidisimde meydana ciktigimda gordugum tablo su;

herkes ayri bir pasa
herkes ayri bir mafya
herkes ayri bir kabadayi.

Bmn butun taraftarlarin catisidir bu taraftar grublarinida icerir.

Bmn iste bu yuzden bu forum bu tur yazilara yaklasimlara izin vermelidir diye dusunuyorum

CUNKU gidecek baska yerimiz yok arkadas diyorumki takilayim bi taraftar grubuna hep ayni cirkinlik hep ayni ayrilik .

Bmn de ise genelde orak payda Tranzonspor oldugu icin bir parca huzur buluyoruz bunu da elimizden almayin.

Samet Yildirim
26.11.2011, 23:52
Besiktasi Trabzonspor taraftari karsiladi diyen olmadi heralde ? yada oldu mu ? :)

Cafer Bulur
26.11.2011, 23:54
Besiktasi Trabzonspor taraftari karsiladi diyen olmadi heralde ? yada oldu mu ? :)
Oldu oldu intere yapilan karsilamadan sonra bjk ye de aynisi yapildi zannettiler.:D

kaan53
27.11.2011, 00:00
Beşiktaşı da geçeceğiz, bekliyorum

Samet Yildirim
27.11.2011, 00:07
Oldu oldu intere yapilan karsilamadan sonra bjk ye de aynisi yapildi zannettiler.:D
Cus :D Daha neler...:)

Cafer Bulur
27.11.2011, 00:09
Cus :D Daha neler...:)
Su an lig tv de Trabzonspor taraftari hakkinda güzel görüntüler var,izlemenizi tavsiye ederim.

Fanatik34
27.11.2011, 00:12
Bence Egemene verilecek en güzel tepki bağırıp çağırmak değil top ayağına geldiği zaman alkışlamaktır,kim nasıl anlamak isterse öyle anlasın.Ya birakin Allah askina...bu takimi satmis her oyuncu en agir sekilde isliklanmalidir...aslinda daha fazlasi var ama icimizdeki Allah korkusuna dua etsin!!!!!

Samet Yildirim
27.11.2011, 00:14
Birsey demek istemiyorum ama Egemen satti denilemez...Haksizlik olur...

Cafer Bulur
27.11.2011, 00:16
Birsey demek istemiyorum ama Egemen satti denilemez...Haksizlik olur...
Dogru satmadi ,aylar öncesinden anlasmisti bjk ile daha ne yapmaliydi?

Fanatik34
27.11.2011, 00:20
Birsey demek istemiyorum ama Egemen satti denilemez...Haksizlik olur...ilk yedek kaldiginda ben gitmek istiyorum diyen kisinin Trabzonspor´u degil, sadece kendini düsündügünü göremiyormusunuz? Ha Egemen sahada herseyini verdi tamam ama Trabzonspor olmasa Egemen olmazdi, sadece Bursa´nin kenar oyuncusu olurdu!

DNA-TS
27.11.2011, 00:20
ben tribünde yeri almış olsaydım egemen sahaya cıktığında şahsi olarak ıslıklamazdım ama rakibin futbolcusu olduğu için maç içinde ıslıklardım.
egemen oynadığı süre içerisinde bende hep olumlu izler bırakmış bir futbolcudur ki çoğumuz içinde aynısı olduğunu düşünüyorum.selçuk gibi ayrılmadı bu şehirden.

FC-ST-PAULI-61
27.11.2011, 00:22
Besiktasi karsilayanlar ne icti

Ömür Karadeniz
27.11.2011, 00:22
Şöyle rakiplerin kendi yerimizde karşılandığını görünce yemin ediyorum duvara kafa atasım geliyor ama düşünüyorum bizim taraftarımızda takımımızı heryerde karşılıyor.

Murat GENEL
27.11.2011, 00:26
Besiktasi karsilayanlar ne icti

Vol 2131253253125432..

Mustafa'
27.11.2011, 00:26
Şöyle rakiplerin kendi yerimizde karşılandığını görünce yemin ediyorum duvara kafa atasım geliyor ama düşünüyorum bizim taraftarımızda takımımızı heryerde karşılıyor.

Hiç sorma ya, deli oluyorum arkadaş ama karşılayanlar dışarıdan değil KTÜ'deki BJK'liler.

DNA-TS
27.11.2011, 00:27
bu trabzonda rakiplerin taraftarlarınca karşılama mevzularına önceden çok gıcık oluyordum sanki gövde gösterisi gibi geliyordu ama sonradan eskisi kadar tepki vermemeye başladım bakıyorsun karşılayanlar üni öğrencisi memur çocugu kendilerince bişiler yapmaya calışıyorlar ki şehirde yapabildikleri tek şey o.

Armağan Dere
27.11.2011, 00:29
Ama öle demeyin onlara..
Kendilerini bile inandırıyolar
Faroz'da zamanında kahve bastıklarına(!)..
Bırakın karşılasınlar..
Biz de karşılıyoruz Trabzon haricinde..

Murat GENEL
27.11.2011, 00:29
bu trabzonda rakiplerin taraftarlarınca karşılama mevzularına önceden çok gıcık oluyordum sanki gövde gösterisi gibi geliyordu ama sonradan eskisi kadar tepki vermemeye başladım bakıyorsun karşılayanlar üni öğrencisi memur çocugu kendilerince bişiler yapmaya calışıyorlar ki şehirde yapabildikleri tek şey o.

yani..Ama ne olursa olsun Aykut ve Emre için ordayım atkımla formamla..Organize olalım Fener kafilesi için..

yavuzbaha
27.11.2011, 00:45
Ya birakin Allah askina...bu takimi satmis her oyuncu en agir sekilde isliklanmalidir...aslinda daha fazlasi var ama icimizdeki Allah korkusuna dua etsin!!!!!
hakkaten fanatikmişsin...sözleşmesinin son gününe dek sorun çıkartmadan,sonuna dek yüreğiyle oynayan ve sonra başka takıma transfer olan bir futbolcu nasıl takımını satmış oluyor...o zaman bursa dan bize gelirken Bursa yı satmıştı,niçin takımını satan futbolcuyu aldık ???...Egemenin gidişi takım satma felan değildir...yeniden sözleşme yapmayan topçuya takımıı sattı denemez ama elindeki harika bi stoperi becerip te takımda tutamayan,ona karşı minnetsiz davranan asbaşkana ne denir bilemiyorum yani....

yavuzbaha
27.11.2011, 00:47
..şehrimiz 16.000 üniversitelinin yaşadığı bi şehir,bjk taraftarı öğrenciler vs karşılamış ne var yani...Bursa ya gidiyoruz,bizi de yığınla Ts li karşılıyor...o zaman Bursalıların da bize kafa atma hakkı mı oluyor yani

Fanatik34
27.11.2011, 00:49
hakkaten fanatikmişsin...sözleşmesinin son gününe dek sorun çıkartmadan,sonuna dek yüreğiyle oynayan ve sonra başka takıma transfer olan bir futbolcu nasıl takımını satmış oluyor...o zaman bursa dan bize gelirken Bursa yı satmıştı,niçin takımını satan futbolcuyu aldık ???...Egemenin gidişi takım satma felan değildir...yeniden sözleşme yapmayan topçuya takımıı sattı denemez ama elindeki harika bi stoperi becerip te takımda tutamayan,ona karşı minnetsiz davranan asbaşkana ne denir bilemiyorum yani....Ilk yedek kaldiginda gitmek istedigini belirten bir futbolcu, sadece kendini düsünüyordur, takimi degil...bunun farkina varirsaniz, ne demek istedigimi anlarsiniz!!!

Iste sirf bu yüzden Giray gibi futbolcular, benim icin vazgecilmezdir, anlayana...

MehmeTS_ADANA
27.11.2011, 00:53
bırakın egemeni bende kızgınım ama selçuka olduğum kadar değil.kendi işimize bakalım zaten eminim o da çok pişmandır.bizi istemeyeni biz hiç istemeyiz.bugün selçuk lu gaysenin düştüğü acizliği görmedinizmi.çok uyumlu olmuş yeni takımıyla sanırım bu sezon çirkeflikte şikebahçeyi geçecekler

Ömür Karadeniz
27.11.2011, 00:56
..şehrimiz 16.000 üniversitelinin yaşadığı bi şehir,bjk taraftarı öğrenciler vs karşılamış ne var yani...Bursa ya gidiyoruz,bizi de yığınla Ts li karşılıyor...o zaman Bursalıların da bize kafa atma hakkı mı oluyor yani
Bir kerede cümlenin tamamını iyi anlayıp öyle yorumlasak nolur,çok mu şey kaybederiz,son cümlede o arkadaşlara hak verdiğimi belirtmek istedim ama galiba siz anlamadınız.:)

Eren Karaahmetoğlu
27.11.2011, 00:57
Bilet durumu nedir? Bitti mi tamamen?

Edit: Bitmemiş, baktım şimdi biletix'ten. :)

Biter heralde maça kadar.

~UniCef~
27.11.2011, 00:59
Iyiki`de kruulduk su Engin`den :)

Zaten Engini ve Ceyhun u kayip olarak gören az Arkadas vardir aramizda :)

yalniz adam
27.11.2011, 01:02

bize her yer trabzon...

Hüseyin İlkin
27.11.2011, 01:16
Sabırlı olup, geniş alan bırakmamaya gayret etmemiz gereken bir maç bizleri bekliyor. Geçen hafta Beşiktaş'ın alan buldukları kısa sürede nasıl etkili olduğunu görmüştük. Bunu seven oyuncular ve duran top dışında etkinlik üretemeyecek olmaları onları buna bağımlı bırakıyor.

Simao- Q7 ikilisinden takım oyununa daha uygun olanının oynamayıp, işin savunma kısmında sıfır olan Q7'nin oynayacak olması güzel haber. Bjk'nin maç dinamiklerinde Q7'nin kanadı sallantı. Geniş alan bulamadığı her maç yokları oynuyor, takımını bir kişi eksik bırakıyor. Simao ise farklı, kendisini sık sık İsmail'in yanında adamını kovalarken görebiliyoruz. Hatta bu sezon bununla öne çıktığını söyleyebiliriz. Beklerde tercih edeceğim isimler ise Serkan Balcı ve Celustka olur. Bunun en güzel örneği de Kayserispor maçıdır. Amrabat'ı tek kaldıklarında, özellikle Serkan çok iyi savunmuştu. Az sonra açıklar konusuna da değineceğimden, öncelikle Serkan bu maç bek oynamalı. Cech'in verdiği açıklar düşünülürse, oynaması durumunda iyi bir sınav olmaz onun adına.

Beşiktaş'ın son maçlarda kullandığı orta saha elemanlarından ikisi temposu düşük oyuncular, Necip ve Veli olmadığından bu maçta da ikisinin yeri garanti. Artı olarak bunlar topu kullanma konusunda yeterli isimler değil, yaratıcılıkları yok. Evet, Ernst ve Aurelio'dan bahsediyorum. Bu ikisinin varlığı, Zokora ve Colman ikilisini de çok rahatlatacak. Mesela bu ikiliden birinin yerinde Necip olsa, hareketli bir oyuncu olduğundan sıkıntı yaratırdı. Şimdi bu bölgede üçüncü adam eksiklerden sonra Fernandes olacak. Top kullanımında iyi ama ne zamandır oynamadığından fizik olarak ne durumda bilmiyoruz. Bunun güzel haber olduğunu düşünüyorum. Veli, Beşiktaş adına sezonun iyilerinden biriydi. Şimdi bizim orta sahaya ekleyeceğimiz üçüncü oyuncuya gelirsek, geçen maçlardan farklı olarak Alanzinho yerine tercihim Adrian olur. Bu düşünce pas oyununa daha iyi ayak uydurması ve Alan'ın fiziksel olarak savunma yapmaya yönelik Bjk orta saha- savunma hattında kaybolacağından kaynaklanıyor. Pas yaparak, orta sahayı kontrol etmemiz gereken bir maç. Böyle bir maçta Alanzinho tercihi, sadece orta sahadaki adam sayımızı bir aşağıya çeker.

Bu sene en büyük artıları maalesef Egemen Korkmaz. Savunmada bizde olduğu gibi ipi eline aldı, organizasyon konusunda üst seviye bir görüntü çiziyor. Sivok ile de iyi bir ikili oldular. Stoper konusunda temel sıkıntılarını çözmüş görünüyorlar. Burak Yılmaz'ın Inter maçı benzeri duvar olabilmesi, stoperleri üstüne çekmesi gerekiyor. Bu bağlamda da Adrian'ın varlığı önemli. Hatırlayın, Alanzinho Burak'ı hiç tamamlayamamış ancak kısa süre onun bölgesinde oynayan Adrian net bir pozisyona girmişti. Yarın bu ikili bunun gibi atak gelişimleriyle gol arayacaktır. Hilbert de iyi bir bek. Hücuma çıkışları iyi, savunma konusunu öğrenmeye başladı. Hücuma çıkışlarını düşünerek karşısına koyacağım isim Halil Altıntop olur. Hatırlayın açık performanslarını, bekleri kontrol altına alan müthiş bir savunma performansı. Diğer bekleri İsmail ise savunmalarının zayıf noktası. Tam burada da işte Serkan'ın açık değil, bek oynaması bu yüzden lazım. İsmail'in rahatlatmayacaksın, zorlayacaksın. Geçen hafta derbinin ilk dakikalarında daha iki net adam kaçırması vardı. Sonra oyunun değişen akışı onu rahatlattı. Benim tercihim İsmail karşısında Volkan Şen. MİY maçında sonradan oyuna girdiğinde hareketliydi, eskiden farklıydı. Bir çıkış maçı arıyorsa, o maç bu maçtır. Karşısındaki isim zayıf, maç içeride ve hafta içi dinlenmişsin.

Beşiktaş, Necip ve Veli eksiğine rağmen üçlü orta saha yapısını bozmayacak. Aurelio derinde, Ernst- Fernandes önünde. Savunma dörtlüsü de aynı olacaktır. Farklılık diğer kanadın kim olacağı. Bjk'nin oyun yapısına bir artı katacak düzen Q7-Pektemek-Holosko olurdu ama Carvalhal sanırım Q7-Almeida-Pektemek yapar yabancı sınırını da düşünürsek ve işimize gelir.

Sonuç olarak, bence bu maç son maçlardan farklı olarak:

--------Tolga

Serkan- Giray- X- Celustka

----Zokora----Colman-----

Volkan Şen---Adrian----Halil

--------Burak-------------

zafercalikoglu
27.11.2011, 01:16
umarım guzel maç olur sonunda gulen biz oluruz....

Helvacı61
27.11.2011, 01:19
ne alakası var. trabzon ile bursayı kıyaslaman abes. ayrıca türkiyede ki tek şehir takımı trabzonspor. trabzonda herhangi bir taraftarın şov yapmasına musade etmemeli sen şimdi şampiyonluk kutlamasıda yapsınlar dersin. ama biz o şehirde kimseye bunu yaptırmadık şimdiki gençlerde acayip bir yumuşaklık var . trabzonda yaşayan öğrenci vs herkimse trabzonda yaşamanın bedelini ödemeli ne işi var havaalanında şov yapıyor. gitsin maçını izlesin. ne güzel aralarınada alacaklar ki bence doğru bir düşünce. ama olayı şova dönüştürmek yanlış. sonra onları çağıranlar sorumlu olur.

Buğra Sekban
27.11.2011, 01:26
ne alakası var. trabzon ile bursayı kıyaslaman abes. ayrıca türkiyede ki tek şehir takımı trabzonspor. trabzonda herhangi bir taraftarın şov yapmasına musade etmemeli sen şimdi şampiyonluk kutlamasıda yapsınlar dersin. ama biz o şehirde kimseye bunu yaptırmadık şimdiki gençlerde acayip bir yumuşaklık var . trabzonda yaşayan öğrenci vs herkimse trabzonda yaşamanın bedelini ödemeli ne işi var havaalanında şov yapıyor. gitsin maçını izlesin. ne güzel aralarınada alacaklar ki bence doğru bir düşünce. ama olayı şova dönüştürmek yanlış. sonra onları çağıranlar sorumlu olur.

Bazen futbolun zevk ve eğlence aracı olduğunu unutuyoruz galiba ???
ama malesef bize burda öyle davranıyorlar her seferinde olay var yani :D

Fatih Öztürk
27.11.2011, 01:43
ben zamaninda tatile geldigim zamanlarda cilginlara takilirdim sonra bi baktim yenimahalle kendi arasinda grub acmis , onlara sordum neden aldigi paralari esit paylasmiyor dediler falan filan,sonra bi baktim seneler sonra onlarca grub olusmus,hep cekemezlik hep bir paylasamamazlik hep kavga hep ayni hikaye..

Simdi siz gurbetci gencler grubunun uyesi olarak oncelikle Trabzonspora zarar veriyorsunuz gercekten heryerde varsiniz bunu gordum sahit oldum ama boyle bolucu aciklamalar yapmayin

Trabzonlu gencler yeni bir olusum digerlerine oranla ama kardesim ozellikle son bi senedir bakiyorum da surekli destegini esirgemeden istikrarli tek taraftar grubu deplasmana gitmiyor olabilirler ama Avni Akerde herkes susarken bi onlar bagiriyordu gurbetci genclerin sustugu zamanda bile o yuzden brakin bu isleri.

Siyasetcilere yalakalik yapiyor diyorsunuz belki dogrudur ama kendinizde burda siyaset guduyorsunuz.

Trabzonlu Gencler uyesi degilim.

Burdan adminlere Bmn yoneticilerine sesleniyorum lutfen baska taraftar grublarini hedef alan elestiri dozunu asan yorumlara izin vermeyin hakli olsa bile siz bu yorumlara katilsaniz bile bunlara izin vermeyin bu ancak TRABZONSPORA ZARAR VERIR.

Trabzon Tribunlerine bakin sonuc malum gurultu kirliligi onlarca grubun birbirinden habersiz birbirine rakip ,birbirinden fener taraftari kadar nefret eden grublar
yeter hepinize yeter artik.

Bugun birbirlerini bicaklayanlar yarin ne yapar?

bugun 3 istanbul takiminda cirkefte olsa sadece "1" tane etkin taraftar grubu var, bjk de carsi ,kedilerde ultraslan , fenevde gencfb.

Trabzonumuzda bu konuda umitli degil cunku Trabzona her gidisimde meydana ciktigimda gordugum tablo su;

herkes ayri bir pasa
herkes ayri bir mafya
herkes ayri bir kabadayi.

Bmn butun taraftarlarin catisidir bu taraftar grublarinida icerir.

Bmn iste bu yuzden bu forum bu tur yazilara yaklasimlara izin vermelidir diye dusunuyorum

CUNKU gidecek baska yerimiz yok arkadas diyorumki takilayim bi taraftar grubuna hep ayni cirkinlik hep ayni ayrilik .

Bmn de ise genelde orak payda Tranzonspor oldugu icin bir parca huzur buluyoruz bunu da elimizden almayin.

kardeş;yaşamım boyunca 200 e yakın deplasman maçlarına gittim.bunla övünmüyorum.takımı senin kadar seviyorum.bu taraftar gruplarının cefakarlığı konusunda bana laf anlatmayın.ben anlamam.ben deplasmana gittiğimde alkol almadan,analara bacılara sövmeden sadece takımını destekleyen taraftar isterim.siyaset yapmayacak,bilet için cadde kapatıp arabalardan harac toplamayacak,siyasilerin götünde pervane olmayacak sadece düzgün şekilde coşkuyla takımını destekleyen taraftar isterim.tabiki gönlümüz isterki tüm gruplar birleşsin organize olalım takımımızı gittiği yerde yalnız bırakmayalım.ama olmuyor!bu işi layıkıyla yapan gurbetçi gençlerdir.ben aralarında bulunuyorum ama onların herhangi bir üyesi değilim.sadece forumlarına organizasyonlarına katılıyorum.Trabzonda tribün kültürü öldü.malesef böyle!hortlaması için gayret yok.maratın tribünü yaş ortalaması 40 olursa takımını ateşleyemezsin.neyse,takımımızı seviyoruz.ayrım yapmıyoruz.

Helvacı61
27.11.2011, 01:43
Bazen futbolun zevk ve eğlence aracı olduğunu unutuyoruz galiba ???
ama malesef bize burda öyle davranıyorlar her seferinde olay var yani :D
arkadaşım bu istanbul takımlarının başından sopayı karnından sıpayı eksik etmeyeceksin. bunları bu yeni gençler bilmiyor. bunları çağırıyorsan ki tekrar söylüyorum. doğru bir hamle ama her an kontrol edeceksin sonra çekip kafayı eline bir satır alan nerde boş bir kahve varsa girerler. cep telefonuna kaydedip trabzonda kahve bastık derler. hemde böbürlenerek youtupa koyarlar. onlar için trabzonda takımı karşılamak şampiyon olmak gibi bişey. ben daha önce böyle bir şey hatırlamıyorum. inşallah son olur. merhametten maraz doğar yıllardır maça giderim. tecrubem bunu söylüyor.
ha protesto amaçlı birlikte maç seyretmek güzel ama sadece seyretmek güzel :D bilmem anlatabildimmi

Erbay
27.11.2011, 01:47
Volkan Şen ve Henrique şans bulurlarsa sağlam bir patlama yaparlar.

Fatih Öztürk
27.11.2011, 01:57
trt sporda beşiktaşla oynadığımız eski maçları gösteriyorlar.

Helvacı61
27.11.2011, 01:57
Volkan Şen ve Henrique şans bulurlarsa sağlam bir patlama yaparlar.
hazır patlamış var. bence takımı bozmak doğru olmaz. ha bana kalsa şu 11 ile çıkarım

tolga

serkan giray glo celustka

zokora colman

burak adrian halil

henrige

benim için ideal kadro budur

yavuzbaha
27.11.2011, 02:00
bu sene ki en isabetli transferimiz Engin Baytar olmuş...

Berat Akçay
27.11.2011, 02:00
İnter kadrosu bire bir olmalı .Cech hariç . 7 yabancı oluyor :D

Yasin Altuntas
27.11.2011, 02:11
Son haftalardaki Performanslardan sonra ALanzinho'yu kenarda oturtup Adrian'i oynatmak 100% haksizlik olur. Nasil oluyorda Adiran'in bu kadar kredisi olabiliyor ?? ALanzinho sonradan daha iyi oluyormus. Ona bakarsan Alanzinho mac basindada en azindan Adrian'dan daha iyi. Kondisyon desen orda bile Alanzinho Adrian'a 10 basar. Yani neye höre Adrian oynatiliyorda Alan kenarda ???

Iyikide Hoca burdakiler gibi düsünmüyor. ALanzinho kesin ilk 11 oynayacaktir.

DeAgLeMaNyAq
27.11.2011, 02:22
İnter kadrosu bire bir olmalı .Cech hariç . 7 yabancı oluyor :D

Inter 11'inde 6 yabancı vardı... (Glowacki, Celustka, Cech, Zokora, Colman, Alanzinho)

Tüm basın aynı kadroyla çıkacağımızı iddia ettiğine göre değişmeyecektir. Ben sadece Serkan ne kadar formda olsa da sağda Volkan'la başlamanın daha etkili olacağı düşüncesindeyim. Tabii diğer yandan Volkan ne kadar hırslı olsa da Quaresma tehdidine karşı Serkan-Celustka ikilisi daha disiplinli duruyor...

11 düşündüğümüz gibi olursa yedekler: Onur, Zeki, Mustafa, Aykut, Volkan, Adrian ve Henrique'den oluşur. Onur kadroya girmezse yerine Ferhat veya Barış olabilir...

28TS61
27.11.2011, 03:37
ilk yari 3-0 önde oluruz insallah

güneyli
27.11.2011, 10:12
Oyuncularımızın otomatik olarak konsantre olacağı bir maç...Başka bir takım olsa endişelenebilirdim...Bu maçı kazanacağımızı düşünüyorum...İnter maçındaki oyunumuz beni çok ümitlendirdi...

inadına_Trabzon
27.11.2011, 10:21
Alanzinho 2.yarı girmeli. iyi dediğimiz inter maçının bile ilk yarısında dökülmüş ikinci yarı iyi oynamıştı.

Adrian da son 20 dk oynasın. ilk 11 de başlamayı kaldıracak fizik yok. boşa harcamayalım 1 kişilik hakkımızı.

Volkan Şen sahada olmalı.

Mustafa AYDIN
27.11.2011, 10:23
Colman,Zokora,Alanzinho ve Halil İnter maçındaki gibi başka bir deyişle kendileri gibi oynarlarsa işimiz kolay.Aksi durumda 3 ihtimalli bir maç olur.

delikoyun
27.11.2011, 10:24
bence sağ kantta volkan şen değil burak olmalı bu maçta volkan ile 1 eksikle oynamış oluruz

Furkan S.
27.11.2011, 10:31
Taraftarlarımız Beşiktaş'la oynayacağımız müsabakaya yoğun ilgi gösteriyor.

Buna göre taraftarlarımızın yoğun ilgisi sonrası bu akşam oynanacak olan Beşiktaş maçında Hüseyin Avni Aker Stadı'nda yaklaşık 22 bin seyirci olması bekleniyor.

d.dereli datco
27.11.2011, 10:42

biz heryerdeyiz.
gurbetçi gençler

Bizde yollayalım 3-4 kişi de pankart astıralım deplasmanlara belki milletin gözünü boyarız.Bize Ak Parti yandaşı diyenler başka partilerin bi yerlerini yaladığını cümle alem biliyor boş muhabbet yapmayın.
Deplasmanı olmayan grup mu ?
Şakacııııııııı....

d.dereli datco
27.11.2011, 10:44

Sabrın sonu her zaman selamet olmaz;)

memoFli
27.11.2011, 11:27
Bu forumun başlığında Trabzon-Bjk maçımı yazıyo guruplar arası gribal enfeksiyon mu?
Zarar veriyorsunuz hem Trabzonspora hem bu foruma..
Ne şu guruptanım ne bu guruptan nede o guruptanım..Her kim kendi menfaatlerini Trabzonspordan üstün tutup Trabzonsporu kullanıp maddi manevi bir kazanç elde ediyorsa ve bu kazancında Trabzonsporun kasasından bir tek TL bile çıkıyorsa Trabzonspor taraftarlarının imajını zedeliyorsa HARAM olsun YAZIKLAR olsun...

d.dereli datco
27.11.2011, 11:27
* Tribün Grubumu olmak lazımmış bilet elde etmek için , ben Trabzonspor taraftarı olmak yeterli zannediyordum :)
* Yanlız bu arkadaşların sürekli mesajlarında tehdit yapmalarınada hastayım , biliyorum sürekli Trabzonda ve kalabalık olmanız size bir hava yaratmış , ama bende bir atasözüyle konuyu pekiştirmek isterim El yumruğunu yemeyen kendi yumruğunu kaya zannedermiş..

Hiç farketmez.İsterse Gaziantep isterse çanakkale.Farkederse Kur'an Çarpsın.;)

Helvacı61
27.11.2011, 11:29
şu kargaları önce besleyelim. sonra fesleyelim

Emirhan Yazıcı
27.11.2011, 11:42
Taraftarımızın Futbol Anlayısına Hastayım

Ozaman İngilterede Adamlar İç ice maç izlemesinler :)