PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 12. Hafta | Trabzonspor 0 - 1 Beşiktaş

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Ilelioglu
24.11.2011, 15:58
Bosverin Egemen'i yahu...Adam birakti gitti iste...Biz bu maci nasil kazaniriz onu konusalim.

Mehmet Cihan Kocaman
24.11.2011, 16:09
Bosverin Egemen'i yahu...Adam birakti gitti iste...Biz bu maci nasil kazaniriz onu konusalim.

Cevabı çok basit.
İnter maçındaki futbol.

Süleyman50
24.11.2011, 16:20
inter maçındaki futboldan sonra bu maçı kesin kazanmalıyız...

Aleyna Yemenici
24.11.2011, 16:22
İnterden öte gelen bir yorgunluk var ama Serkan İnter maçında oynadığının 10da1'ini oynasa yeneriz!

sametaydin
24.11.2011, 16:24
Top rakipteyken 11 kişi disiplinli bir şekilde defans yaparsak çok rahat yeneriz. Kısacası avrupa maçlarındaki gibi oynarsak yeneriz.

İlker Akçay
24.11.2011, 16:27
Lig falan umrumda değil,galibiyet olursa elbette seviniriz orası ayrı..Umarım Egemen'e küfür falan edilmez..

tarsus
24.11.2011, 16:28
alan-colman-burak üçlüsü gününde olursa 8taşı yeneriz.defansta özellikle cech dikkatli olmalı ve kanadından adam kaçırmamalı tek zayıf yönümüz burası maalesef:(

Çağdaş DENİZ
24.11.2011, 16:29
kardeşim ben de trabzonspor taraftarını tanıyorsam bu forumda ne konuşuluyorsa tersini yapar.kesin egemen'e yuh çekilir.Zaten başkan bile hedef gösterdi adamları taraftara kimse kızamaz.

Badaloğlu
24.11.2011, 16:32
Beşiktaş'ın hocası İnter maçında tribünden Trabzonumuzu izledi. Bugünkü gazetelerde de Carvalhal Trabzon'u çözdü, ikinci yarı işi bitiririz gibi açıklamaları var...

Bu açıklamalrdan da anlaşılacağı üzere biz ilk yarıda Beşiktaş'a bulduğumuz pozisyonları atmalıyız. Öyleki adamlar ikinci yarı bize gol atsalar bile maçı biz kazanalım :)

Mustafa AYDIN
24.11.2011, 16:35
Tolga
Celo-Glo-Giray-Cech
Zokora-colman-
Alanzinho- Halil -Volkan
Burak

Tribünlere kesinlikle bjk li alınmamalı.Olurda bjk bir gol atarsa ve tribündeki bjk liler sevinirse bütün tribünler üzerine çullanır.Durduk yere başımıza iş almayalım.

Egemen ne yuhalansın nede tribünlere çağrılsın boşverin gitsin.Bizim için hiç bir değeri yok artık.Tribünler bütün nefesini Takım için tüketsin.

CL maçları sonrası genelde iyi oynuyoruz 4 günlük bir ara olması bizim için avantaj.Güzel bir futbolla iyi bir sonuç alırız inşAllah.

Ömür Karadeniz
24.11.2011, 16:37
Fırat Aydınus bu ülkenin en iyi hakemi bence,Cüneyt felan hikaye.

magicyattara
24.11.2011, 16:37
Bjk kapanacak büyük ihtimalle..biz zaten orta sahayı kalabalık tutuyoruz,üzerimize gelirlerse işi bitiririz..bjk orta sahası bizimle aşık atamaz gibime geliyor..
Daha takım olan biziz ve kazanacağız inşallah..

Erbay
24.11.2011, 16:40
bjk orta sahası hiç beklemediğim şekilde gs'nin orta sahasına büyük üstünlük kurmuştu. Orta sahada güçlü olursak, Colman yine tango yaparsa alırız maçı. Son dakikalarda çok ciddi yorgunluk bekliyorum. Özellikle Burak yorulunca hiç koşu yapamıyor, kısaca sürpriz yapacak oyuncu lazım. Henrique çok sürpriz olmaz ama şimdi 1 gol 1 asist falan yapsa fena olmaz mesela.

Aleyna Yemenici
24.11.2011, 16:41
Beşiktaşın huyu karşı takımı yorup ikinci yarının sonlarına doğru gol atmaktır. Buna göre ilk 11'i sunarsak iyi olur. İyice kapanacaklar gibi.

Ogün YAZICI
24.11.2011, 16:49
trabzonspor yorgun olacak gibi söylemler çok komik geliyor bana...fiziksel yorgunluğun etkilemesi imkansız.zaten 3 günde 1 maç oynayan bir takımız ve 5 gün var iki maç arasında...maça gelirsek bjk'nin ciddi bir handikapı var ...veli ve necip yok...belki kağıt üzerinde çok önemli oyuncu olarak gözükmüyorlar ama bjk orta sahasının yaş,koşu vs olarak en diri adamları.aurelio ve ernsten kurulu orta saha daha çabuk yorulacak.ve onları tamamlayacak isim simao olacakmış.yapmamız gereken tek şey;
serkan zokora colman

Ahmet Selvi
24.11.2011, 16:52
Parçalarız

B17

OzcanHan61
24.11.2011, 16:54
takimimizin yorgun olacagini sanmiyorum, intere karsi üstün taraf bizdik cok pas yaptik ve artik alistik mac trafigine,
intere karsi oynadigimiz oyunun yarisini oynayalim rahat aliriz...

agora61
24.11.2011, 16:59
bursa taraftarı egemene küfrettiğinde nasıl ayıpladıysak aynı hatayı biz yapmayalım, egemen ayrıldı takımdan yolu açık olsun, bitti gitti.

Ogün YAZICI
24.11.2011, 17:05
egemene tepki olmalı evet ama bizden ayrıldığı için değil , takımı şampiyonluğa oynarken en kritik dönemlerde başka takımlar ile transfer görüşmesi yaptığı için.ve tepki göstereceğim de...ayrıca avni akerde ne zaman gerilim yükseldiyse takıma olumlu yansıyor

İskender Çakmak
24.11.2011, 17:12
Yeneriz rahat olun :) kanatları cok savunma yapmıyor gerçi biz de kanatları kullanmıyoruz ama bu sefer kullanalım

Sent from my iPhone using Tapatalk

İlker Akçay
24.11.2011, 17:18
kardeşim ben de trabzonspor taraftarını tanıyorsam bu forumda ne konuşuluyorsa tersini yapar.kesin egemen'e yuh çekilir.Zaten başkan bile hedef gösterdi adamları taraftara kimse kızamaz.
Umarım olmaz böyle bir şey Egemen konusunda tepki gösterilecek birisi varsa o da Egemen'i hedef gösterendir..

egemene tepki olmalı evet ama bizden ayrıldığı için değil , takımı şampiyonluğa oynarken en kritik dönemlerde başka takımlar ile transfer görüşmesi yaptığı için.ve tepki göstereceğim de...ayrıca avni akerde ne zaman gerilim yükseldiyse takıma olumlu yansıyor

Egemen konusunda yanlış bildikleriniz var..Egemen bu takımdan gitmedi,gönderildi!

volkan_627
24.11.2011, 17:25
Umarım olmaz böyle bir şey Egemen konusunda tepki gösterilecek birisi varsa o da Egemen'i hedef gösterendir..

Egemen konusunda yanlış bildikleriniz var..Egemen bu takımdan gitmedi,gönderildi!

nasıl yani. egemen i kim neden göndersin. şenol hoca giden oyunculardan dert yanarken egemen i göndermek gibi bir hareketi kim yapabilir....

bahadır2561
24.11.2011, 17:35
Kaptan oldugu zamanlarda yaşana bi kriz vardı kaptan olarak oyuncular adına konusmustu.(alacaklarla ilgiliydi heralde) Bundan sonra başkanla ilgili bişeyler yaşamıştı. Sonra kaptanlıgı elinden alındı. Benim bildiklerim bunlar.

Ayrıca Arkadasın dediği gibi takımdan gönderildi,gittiğine inanmıyorum

Hasan YAYLI
24.11.2011, 17:56
bursa taraftarı egemene küfrettiğinde nasıl ayıpladıysak aynı hatayı biz yapmayalım, egemen ayrıldı takımdan yolu açık olsun, bitti gitti.

Aynen katılıyorum,hiçbir oyuncumuz için böyle küfürlü bir tepki göstermemeliyiz....Farkımız olsun diğerlerinden...

Ama protesto edilebilir rakip oyuncu sonuçta,Milli maç sırasında Rıdvan'ın hedefi olan savunmanın göbeğinde Girayla oynayan Egemen'i sahiplendik...Onu Giray dan ayırmadık....

Hasan YAYLI
24.11.2011, 17:59
Şu Egemen konusu maçın önüne geçmesin,küfür edilmesin Bursa taraftarına kızıyorduk yanlış yapıyorsunuz diye aynı duruma düşmeyelim sakın...

Mehmet Cihan Kocaman
24.11.2011, 18:20
egemeni bilmem ama selçuka çok pis söverim gs maçında.

Ali İhsan
24.11.2011, 18:23
Egemen'e dozunda bir tepkiye varım, Egemen'e gıcık olduğum için değil, Bursa-bjk maçındaki gibi dağılma ihtimali yüksek olacağı için. Böylece rakibin en önemli adamını pasifize etmiş oluruz.

ESER
24.11.2011, 18:24
BJK'yi bilmem ama bence Egemen'e ayrı bir sayfa açalım..Egemen gönlümüzde taht kuran bir futbolcuydu gidişi onun kabahati değildi..İstanbuldaki Beşiktaşlılar Trabzon seyircisinin Egemen'i protesto edeceğini söylüyor..bense tam tersini düşünüyorum onu tribünlere çağırıp alkışlayalım..Görsünler seyirci nasıl olurmuş..

egemen bursa'da gonullere taht kurmustu ama gelin gorun ki kendisi tam bir futbol o..pusu.

Onur Akyüz
24.11.2011, 18:30
Aklıma içerde 0-2 kaybettiğimiz maç geldi,

Denizli'nin 11 kişiyle leş gibi savunma yaparak,kova Hakan'ın yıldız olduğu,örnstün ve tabi ki bobonun attığı gollerle yenildiğimiz maç...

İnşallah korkak oynamazlar da ağız tadıyla galip geliriz.

AKSOY_61
24.11.2011, 18:32
Biz bursa taraftarına kızıyorduk egemene küfür ettikleri için aynısı şimdi burda yazılıyor.
Adam bursayı bıraktı bize geldi, bizi bıraktı bjk ye gitti, bjk yi bırakacak başkasına gidecek.
Adamın huyu bu.

Bize ne küfür etti ne de aşağıladı kalıcam diye söz bile vermedi.
Anlaşamadı ve gitti.

Tepki gösterilecek bişey yok bence.

Fakat Selçuk için aynı şeyleri düşünmüyorum.

İlker Akçay
24.11.2011, 18:32
nasıl yani. egemen i kim neden göndersin. şenol hoca giden oyunculardan dert yanarken egemen i göndermek gibi bir hareketi kim yapabilir....

Zat-ı şahanelerinin adı Sadri Şener :)

Sefa Alış
24.11.2011, 19:00
Biz bu gazla beşiktaşı dümdüz ederiz :)

bahadır2561
24.11.2011, 19:01
Biz bu gazla beşiktaşı dümdüz ederiz :)

bana da öyle geliyor :)

Sami Kuk
24.11.2011, 19:06
Biletler ne durumda yarın olur dimi aldırıcaz arkadasa yarın bitmez dimi

ibrahim
24.11.2011, 19:07
Egemeni ne protesto edelim, nede bagrimiza basalim. Stadi Sampiyonlar Ligi logolariyla donatalim aglasin dursun ayi. ;)

Koray
24.11.2011, 19:12
BJK'yi bilmem ama bence Egemen'e ayrı bir sayfa açalım..Egemen gönlümüzde taht kuran bir futbolcuydu gidişi onun kabahati değildi..İstanbuldaki Beşiktaşlılar Trabzon seyircisinin Egemen'i protesto edeceğini söylüyor..bense tam tersini düşünüyorum onu tribünlere çağırıp alkışlayalım..Görsünler seyirci nasıl olurmuş..

Yok daha neler.

Hey Allahım yarabbim, iyice yumuşadı bizim taraftar hale bak yahu.

Tribüne çağıralımmış vay anasını sayın seyirciler, çiçekte verelim isterseniz.

Necmettin ALTUNTAŞ
24.11.2011, 19:18
Ne çağıralım ne de küfür edelim.Hiç ilgilenmeyelim.En güzel cevap bu olur bence.

Yasin Altuntas
24.11.2011, 19:23
Beşiktaş'ın hocası İnter maçında tribünden Trabzonumuzu izledi. Bugünkü gazetelerde de Carvalhal Trabzon'u çözdü, ikinci yarı işi bitiririz gibi açıklamaları var...

Bu açıklamalrdan da anlaşılacağı üzere biz ilk yarıda Beşiktaş'a bulduğumuz pozisyonları atmalıyız. Öyleki adamlar ikinci yarı bize gol atsalar bile maçı biz kazanalım :)

Carvalhal Cengel Bulmaca bile cözemez ;)

Mustafa K. Demirbaş
24.11.2011, 19:29
egemeni alkışlayacak halimiz yok ,ona bişe diyemem de selçuk inan o avnı akere nasıl çıkacak onu düşünsüz..

Mustafa'
24.11.2011, 19:32
Bir üyenin imzasında vardı.

Trabzonspor'un EGEMEN'liğine İNAN'madılar.

Böyle bir pankart güzel olabilir.

Harun-61
24.11.2011, 19:38
Beşiktaş ve Melo'ya ceza geldi!
PFDK, Beşiktaş'a derbide çıkan olaylar nedeniyle 1 maç saha kapatma ve toplam 235 bin TL para cezası, Galatasaraylı Melo'ya da 1 maç ceza verdi.

hüseyin1975
24.11.2011, 20:22
Besiktas Maci beni heyecanlandirmiyor.
Bunu kesin yenecegiz diye düsündügümden söylemiyorum.
Besiktas tuhaf birsey bu sene, bende hic heyecan yaratmiyor.
Inter macindaki performansin yüzde yetmisi fark atmaya yeter.

My
24.11.2011, 20:25
Beşiktaş ve Melo'ya ceza geldi!
PFDK, Beşiktaş'a derbide çıkan olaylar nedeniyle 1 maç saha kapatma ve toplam 235 bin TL para cezası, Galatasaraylı Melo'ya da 1 maç ceza verdi.Herkese ceza veriyorlar ama şu yerden bitme Emre'ye kimse dokunamıyor.

Ilelioglu
24.11.2011, 20:30

Ayaklarimiz yere bassin lütfen. Yoksa fark yiyen taraf biz oluruz. Futbol bu. Inter'i yenen bu takim Samsunspor ile berabere kaldi mesela. Evinde IBB'ye yenildi.

Ilelioglu
24.11.2011, 20:34
Ne çağıralım ne de küfür edelim.Hiç ilgilenmeyelim.En güzel cevap bu olur bence.

Aynen öyle. ;)

Mehmet BAL
24.11.2011, 20:40

:alkış::alkış::alkış:

hüseyin1975
24.11.2011, 20:40

Nonserviam
24.11.2011, 20:43
alacağımız güzel bir galibiyet ve maç sonu totosuna bakarak yürüyen egemen bozuntusuna verilecek en güzel cevaptır herhalde.

jacek cyzıo
24.11.2011, 20:56
ayaklar yere sağlam bassın.fazla havalarda uçmayalım.

Ilelioglu
24.11.2011, 21:01
SL'de ilk iki haftanin sonunda 4 puan ile grupta liderdik. Yorumlar yine cok abartili idi. Ayaklar yere basmiyordu. Bu maalesef teknik heyete de yansimiz olacak ki Moskova'da acik bir Futbol oynadik. Ofansif oynadik. Sonucu hepimiz biliyoruz. Oysa orada berabere kalmis olsaydik...

Onun icin; Besiktas ne olursa olsun Avrupa Liginde mücadele eden, ligde de 2 puan gerimizde bulunan bir takim. Ligde evimizde zaten kötü oynuyoruz. Birde rehavet eklenmesin buna.

Insallah kazanip yolumuza devam ederiz.

;)

sercan 61>34
24.11.2011, 21:06
iddaa oynayan arkldaşlar handikaplı 1

futbalski60
24.11.2011, 21:09
İnter maçındaki gibi 4-3-3'le başlayabiliriz maça iyi de olur.

Ilelioglu
24.11.2011, 21:10
Beklerimize önemli görevler düsüyor.

..

Fatih ÇOLAK
24.11.2011, 21:17
Yenmemiz iyi olur Lille maçı öncesi muhtemelen puan kaybedeceğiz zaten, sonrasında da olabilir...Bu maçı kazanmalıyız...

Ömür Karadeniz
24.11.2011, 22:04
İntere sahayı dar ettik beşiktaş kimdu mantığıyla çıkarsak 0-1 geride başlarız maça,hocamızda bunun farkındadır zaten.

-Samet
24.11.2011, 22:21
hiç belli olmaz.

Tolga Okumuş
24.11.2011, 22:34
Bence ne Egemen'e ne Engin'e ne de Selçuk'a bir tepki gösterilmemeli.

Sanki hiç bizde olmamışlar gibi davranmalıyız.

zafercalikoglu
24.11.2011, 22:41
bencede tepkiye mepkiye gerek yok,kendilerini bişey zannedecekler,defansımız iyi olursa bu macıda alacagız,inşallah,

Ömür Karadeniz
24.11.2011, 22:47
Gereksiz adamlarla gereksiz insanlar uğraşır o yüzden egemen,selçuk gibi gereksiz insanlarla uğraşıp kendimizi küçük duruma düşürmeyelim,kaybeden biz değil gidendir her zaman.

Legolas77
24.11.2011, 23:09
Beklerimize önemli görevler düsüyor.

..

bizim kanatlarda halil serkan olur onlarda muhteşem mücadele ediyor defansa yardımcı oluyor ben bjk nin q7 ve simao çok çok etkili olacaklarını sanmıyorum ama yine de maç icinde olacaktırlar bjk onların ayaklarına bakıyor cünkü bu maçta 60 tan sonraki değişiklik alanzinho olmalı bjk yorulunca onun işine gelir.

veli ve necip in oynamaması avantaj ikisde genc ve dinamik

UtopyaTs
24.11.2011, 23:12
Bence de tepki göstermiyelim ama tepki %100 olacaktır.

bangkook_61
25.11.2011, 00:28
Selçuk ve Engin dışındakilere bence de tepki gereksiz.

Maç için Q7 yi tutalım yeter. İnşallah beceririz.

Cafer Bulur
25.11.2011, 00:31

Q 7 tutulmayacak bir oyuncu degil,amrabattan fazlasi oldugunu düsünmüyorum.

Q7 yi tutmaktan ziyade kendi oyunumuzu oynamaliyiz,gerisi kendiliginden gelecektir.

Helvacı61
25.11.2011, 00:36
hangi şartta olursa olsun kazanmamız gereken maç ama kazanabilirmiyiz bilmiyorum ligde çok istikrarsız futbol oynuyoruz. bildiğim birşey var oda beşiktaş maçında sabırlı ve kontrollu oynamalıyız zira şartlar zaten bizden yana hem kadro kalitesi hem teknik heyet faktörü hemde saha ve taraftar avantajı hepsi bizden yana adamlarda üretken olabilecek 3oyuncu var bizde 5 oyuncu sonucu herhan değiştirecek kalitede bakmayın siz bizans medyasına bizim kadromuz hala onlardan iyi

Helvacı61
25.11.2011, 00:39

bu adamın kaç golu kaç asisti var da tutulamaycak. bence alan ondan daha verimli oynuyor colmanı saymıyorum bile

Mustafa Ayazoğlu
25.11.2011, 01:20
bjk hem fb hemde gs maçlarında ilk 20 dk iyi başladı.. sonra ara sıra pozisyona girdi.

bjk oyunun 2. yarılarını oynayamıyor.

gol yemez isek mutlaka 1 gol bulacağız.

lazibere
25.11.2011, 01:29
Arkadaşlar,

Bir konuya gerçekten dikkat çekmek istiyorum..

Avrupa'da başarılı olan bir takımımız var, Şu anda ülkede rüzgar tamamen bizim lehimize işliyor ve toplumdan ciddi bir şekılde taktir toplamaya başladık.. hazır bu rüzgar elimizdeyken

HAFTA SONU OYNANACAK MAÇTA, EGEMEN'E KARŞI VERİLECEK OLUMSUZ BİR TEPKİ İLE MEDYADA FARKLI DEĞERLENDİRMELERE SEBEP OLACAKTIR.

Lütfen, bu tuzağa düşüp, Egemen olayının maçın hatta alacağımız muhtemel bir galibiyetin önune geçmesine fırsat vermeyin..

Ayrıca

Bizim takımdan ilk giden bunlar değil son gidende bunlar olmayacak, Kaldı kı bu futbolcular, Oynadıkları son maça kadar görevlerine layıkıyla yerine getirmiş, her türlü kışkırtmalara karşı medyada bizim alehimize bir laf dahı etmemeiş kişiler

Gelin bir büyüklük yapalım ve bu olayı unutalım,,

Her alanda olduğu gibi, Medya maymunlarını bir kere daha yanıltalım

Enes Ünal Kaya
25.11.2011, 01:31

bende aynı görüşteyim.. egemen bu takıma canla başla mücadele verdi. selçuk ve engin gibi gitmem gitmem diye tutturmadı ki zaten bedava geldi bedava gitti. vicdan meselesi onun..

bursa gibi yapmamalıyız.. selçuk ve engin hak ediyor ama

lazibere
25.11.2011, 01:35
Bizim taraftar, Oynadığımız her maçtan sonra ÜÇLÜ çektirsin diye trübine çağırdığı ve onunla coştuğu bir futbolcusuna hemde hiç bir suçu yokken küfür eder hakaret ederse çok çok çok ayıp olur

bence de kesinlikle oynadığı süre içerisinde verdiği emeklerden dolayı tebrik edilmeli..

buna yumuşamak v.s ile olarak değerlendirenler bence olayı abartıyorlar..

Bır arkadaşın dediği gibi ..... Bursa'dan bize geldiğinde , ona küfredenlere ne küfürler ettiğimizi unutmayalım..

Egemen bence bu taktiri hak edecek ve onurlandırılacak bir oyuncudur..

HİÇ KIMSE YILLARCA EMEK VERDİĞİ BİR KULUP TARAFTARI HEMDE ÇOK SEVİLDİĞİ BİR YERDE KÜFÜR YEMEK İSTEMEZ..BU INSANLIĞA DA AHLAKA DA UYGUN DEĞİLDİR..

lazibere
25.11.2011, 01:39
Bu konunun yönetim tarafından da camiaya bir mesaj olarak verilmesi gerekmektedir..

her konuda fikirlerini keyfile dinlediğim Şenol Hoca'nın bu konuda taraftara vereceği mesaj bence çok önemli olacaktır..

ben eminim ki, Bu vefayı göstermek kesinlikle bize artı değer katacaktır... İstanbul yalakası medayaların sevinçlerini de kursaklarında bırakacaktır..

Gerçekten ben çok önemsiyorum bu mevzuyu..

Çünkü Egemen, Bizde oynadığı son maça kadar, canla başla görevini layıkıyla yerine getirmiştir..

Onun gidişinde kendisi ne kadar hatalı ise, Ona imza attırmayanların da kabahatı olduğu gerçeğini unutmayalım..

Ayrıca

Bizde oynamıyor diye bir futbolcu bu muameleye maruz kalmayı hak etmez..

lazibere
25.11.2011, 01:40
maça gelirsem

İnter maçında oynadığımızın yarısını oynayalım. beşikataşı 3 farklı yeneriz..

sadece COLMAN dan maç seçmeden, Bu maçı da ciddiye almasını diliyorum..

Helvacı61
25.11.2011, 01:45
yönetim isteseydi egemeni tutardı. bundan emin olun ama egemeni 2. plana attılar egemen oynadığı dönemde alnının teriyle oynadı. ama selçuk öyle değil selçuğun maç bile sattığına inanırım ki kayseri maçından önce hastalanması ve en çok ihtiyacımız olan maçta oynamaması hala şüpheli bir olaydır. o maçta öne geçtikten sonra ortasahada biraz top tutabilseydik yenerdik. selçukta tok tutmaktan başka bişe yapmadı zaten ama egemeni kesinlikle taktir etmişimdir. gitmesi yönetim hatasıdır

Sefaenes
25.11.2011, 01:49
egemene bencede tepki vermeye gerek yok adam bize bedava geldi emek verdi sonra bedava gitti. Selcuk gibi en azindan avrupaya gidecem demedi. Keske adi ciktiginda adam gibi söyleseydi Bjk gidecegini. Selcuk avrupaya gidecem diye tepki verilir Ceyhuna da tepki verilmez cünkü gs oynamiyor. 1 sene sonra anadolu takimlarinda görecegiz kendisini

yatara
25.11.2011, 02:10
Yenecegiz Bjkyi Allahin Izniyle♥

sirkan
25.11.2011, 02:14
Egemen bedava geldi, Trabzonda iyi top oynadi kendini gosterdi ve bedeva bjk gitti...
Trabzonspor arsivindede normal bir furbolcu olarak kalacak...
tepki gostermeye gerek yok... yoksa kendini birsey sanar....

bende tepkiyi sadece "Trabzonlu" Engin hakkediyor...
tam bir s*refsizmis... taraftara sirin gorunmek icin azmi trabzonspor formasi optu i*****

Ahmet KESKİN
25.11.2011, 02:20
bende bjk nin avrupa macı var diye bjk li arkadaşlarla dalga geciyordum...

yorgun olacaklarını düşünüp... gencler birliğinden 4 yediseniz bizden en az 5 yersiniz diyordum ki adamların macı haftayaymış anasını satayım... bizimkilerde cok yordu macda kendini cok zorlanırız macda cokkkkkkk

lazzz61
25.11.2011, 02:28
Carvalhal Cengel Bulmaca bile cözemez ;)
ben o adamın tenık dırektor oldgna ınanmıyorum Senol hocamızın tırnagı olamaz

lazzz61
25.11.2011, 02:34
bu hakemın bjk lı olması bıseyı degıstıremez arkadaslar saglam karakterlı bırı ve bence en ıyı hakemımız

L.Burrows
25.11.2011, 08:06
"Islıklasalar da canları sağolsun"

Eski takımı Trabzonspor'a karşı mücadele edecek olan Egemen Korkmaz, “Ne kulüple, ne de taraftarla kötü ayrıldım. Şimdi farklı bir formayla Avni Aker'e çıkacağım. Protestolar olabilir, canları sağolsun” diye konuştu.

Beşiktaş’ın sezon başında renklerine bağladığı Egemen Korkmaz, hazırlık kampında kendisini fazla gösterememişti. Yaşadığı sakatlık nedeniyle arkadaşlarının gerisinde kalan yıldız oyuncu hırsı ve örnek profesyonelliğiyle kendisini kanıtladı, Siyah-Beyazlılar’ın en önemli transferi haline geldi. Yetiştiği takım Bursaspor’a karşı oynadığı maçta ağır protestoya maruz kalan Egemen, bu hafta da kendisi için zorlu bir maça çıkacak. Milli futbolcu, geçen sezon formasını giydiği Trabzonspor’un, Avni Aker Stadı’nda rakibi olacak.
"Profesyonel futbolcuyum"
Profesyonel bir futbolcu olduğunu dile getiren Egemen, “Ne kulüple, ne de taraftarla kötü ayrıldım. Trabzonspor kalbimin bir köşesinde her zaman olacak. Şimdi Beşiktaş formasıyla Avni Aker Stadı’na çıkacağım. Terimin son damlasına kadar mücadele edeceğim. Protestolar olabilir, taraftarlar Trabzonspor’un kazanmasını isteyecek. Beni ıslıklasalar da canları sağolsun” ifadesini kullandı.

Kaynak: Fanatik

Celal Demir
25.11.2011, 09:18
bende bjk nin avrupa macı var diye bjk li arkadaşlarla dalga geciyordum...

yorgun olacaklarını düşünüp... gencler birliğinden 4 yediseniz bizden en az 5 yersiniz diyordum ki adamların macı haftayaymış anasını satayım... bizimkilerde cok yordu macda kendini cok zorlanırız macda cokkkkkkk

aynı tuzağa bende düştüm dün :D

Yasin Altuntas
25.11.2011, 09:42
Maci kazanirsak Egemen'i Üclüye cagiralim en iyi tepki bu olur :D

bariskaratas
25.11.2011, 09:55
Bence Egemen'e bizdeki katkılarından dolayı mactan önce çiçek bile verilebilir.
Tepki verilirse egemen hırslanır, çünkü hak etmiyor.
Ama saygısız Engin ve Avrupayı Avrupa yakası sanan yalancı Selçuk hakaret değil ama şiddetli protesto hak ediyor. Ve onlar da suçlu olduklarını bildiklerinden o psikoloji ile oynayamazlar.

Yani, protesto Egemen de ters teper engin ve selçukta işe yarar

Mustafa Ayazoğlu
25.11.2011, 10:00
Engin Baytar ve Selçuk her tür hakareti hak ediyor. Egemen konusunda aynı düşüncede değilim.

Çiçek vermekte olmaz yani :)

bariskaratas
25.11.2011, 10:06
Engin Baytar ve Selçuk her tür hakareti hak ediyor. Egemen konusunda aynı düşüncede değilim.

Çiçek vermekte olmaz yani :)

İntere verdik egemene neden vermeyelim :D
O yansın bu taraftarı kacırdım, şampiyonlar ligini kaçırdım diye

ahamitokutan
25.11.2011, 11:19
egemeni ıslıklayacağınıza sadri şenere attığı imzanın hesabını sorun..

ahamitokutan
25.11.2011, 11:21
egemene gittiğinde ben de kızmıştım ama duygusallığa yer yok futbolda.en azından birileri gibi sağı solu oynamadı egemenin.ıslığı haketmiyor.komple beşiktaşı ıslıklayacaksak eyvallah da,sadece egemene özel tepki olursa cidden ayıp etmiş oluruz.

bahadır2561
25.11.2011, 11:22
egemeni ıslıklayacağınıza sadri şenere attığı imzanın hesabını sorun..

büyük başkana laf yok

Mustafa K. Demirbaş
25.11.2011, 11:23
Bizler hakkımız olan deplasmanların elimizden alınmasına seyirci kalmak
istemiyoruz. Gereksiz ve saçma bulduğumuz deplasman yasaklarının biran önce kaldırılması amacıyla Belkide Türkiye tribünlerinde ilk kez çok özel ve anlamlı bir tepki ortaya koyuyoruz,Rakip takım taraftarlarını kendi aramızda maç izlemeye davet ediyoruz. Bu kapsamda Pazar günkü maçta 30 kadar beşiktaş taraftarı istanbuldan tepkimize destek amacıyla aramızda olacaktır.

SEDAT
25.11.2011, 11:31
Bizler hakkımız olan deplasmanların elimizden alınmasına seyirci kalmak
istemiyoruz. Gereksiz ve saçma bulduğumuz deplasman yasaklarının biran önce kaldırılması amacıyla Belkide Türkiye tribünlerinde ilk kez çok özel ve anlamlı bir tepki ortaya koyuyoruz,Rakip takım taraftarlarını kendi aramızda maç izlemeye davet ediyoruz. Bu kapsamda Pazar günkü maçta 30 kadar beşiktaş taraftarı istanbuldan tepkimize destek amacıyla aramızda olacaktır.

* Yeni Yasayı düzenleyen Suat Kılıç'ın resmini tişörtlere bastırıp giymeyi düşünüyormusunuz mesela , bu ara güzel olur bence puan açısından...

Mustafa K. Demirbaş
25.11.2011, 11:35
Suat Kılıç malum ünlü bi adam reklamı yapılmıştır zaten onun ,senin resmini yolla onu bastırıpta giyelim...

SEDAT
25.11.2011, 11:37
Suat Kılıç malum ünlü bi adam reklamı yapılmıştır zaten onun ,senin resmini yolla onu bastırıpta giyelim...

* Yok sağolun resmimi heba etmek istemiyorum kolay gelsin...

Mustafa K. Demirbaş
o zaman işine bak sanada kolay gelsin..

Alp Yavuz 13
Çok kolay kazanacağımız bir derbi maçı olacak. Maç sonunda Egemen'i saygı ile anmak üzere...

apachi61
25.11.2011, 11:38
carvalhal 2. yarida isi bitircekmis ulan buna varya mazhar osman bile katila katila guler 2.yarilarda nasi mac cevirdigimizi bilmiyor mu bu adam :D ilk yari gol atti atti atamadi tum bjk lilara forum aracligiyla sesleniyorum devre arasi sonuc ne olursa olsun canli bahisten trabzon lehine bassinlar butun paralarini hatta evini arabasini ne var ne yok satip maca yatirsinlar maddi kriz gunlerinde iyi bir gelir elde ederler :D

SEDAT
25.11.2011, 11:41
o zaman işine bak sanada kolay gelsin..

* Biz işimize bakıyoruz merak etmeyin , size güzel fikirler sunuyoruz niye kızıyosunuz ki , daha önce yapmadığınız bişeymi , kötü bişeyse niye yaptınız ?

memoFli
25.11.2011, 11:41
Egemene tepkili olanları anlamıyorum..Adamla oturup sözleşme uzatma teklifinde bulunmadık.Egemen gitmedi gönderildi selçük şerefsizi ile bir tutmayın.
Bursadan bedavaya geldi giydiği formanın hakkını da verdi.Giderkende kötü ayrılmadı hatta bir kaç demecinde bugüne kadar ki hayatımın en güzel günleri Trabzonda geçti dedi.Son açıklamasında da ıslıklasalarda canları saolsun diyen bir adamı bursalılar gibi protesto edersek bizim Trabzonsporluluğumuzu sorgulamamız gerekir..tamam taraftarız,taraftar olmak taraf olmayı gerektirir fakat bunu yaparken hakkaniyet ve insanı değerlerimizi çiğnememeliyiz..Biz Trabzonspor taraftarlarını diğer takımlardan ayıran özellikde bu olsa gerek...

SEDAT
25.11.2011, 11:44
* Valla kimse kusura bakmasın Egemen'e sallamak içimden gelmez benim...

bahadır2561
25.11.2011, 11:46
Egemen bi zamanlar kaptandı neden kaptanlıgı alındı bilen var mı?

Egemen bu takımdan gitmemiştir,gönderilmiştir

Mustafa K. Demirbaş
25.11.2011, 11:48
* Biz işimize bakıyoruz merak etmeyin , size güzel fikirler sunuyoruz niye kızıyosunuz ki , daha önce yapmadığınız bişeymi , kötü bişeyse niye yaptınız ?

Ben kötü diye birşey dedim mi ben seçim zamanı Koray Aydın tişörtü giyiyordum...Grupta herkes aynı partiden sanmayın..

Yasin Altuntas
25.11.2011, 11:49
Hani Fikir güzel Besiktaslilar bizim aramizda izleyecek tepki olarak. Ama bu Mac baslangicina kadar iyi gitsede olasi bir Besiktas golünde, veya bir Yanlis Kararda ne olacak ???

Ben cok büyük olaylar cikar saniyorum.

Mustafa K. Demirbaş
25.11.2011, 11:50
Hani Fikir güzel Besiktaslilar bizim aramizda izleyecek tepki olarak. Ama bu Mac baslangicina kadar iyi gitsede olasi bir Besiktas golünde, veya bir Yanlis Kararda ne olacak ???

Ben cok büyük olaylar cikar saniyorum.

O tribün bizimse bizim emeğimizse hiçbirşey olmaz.

evonon
25.11.2011, 11:51
Bence Egemen'e bizdeki katkılarından dolayı mactan önce çiçek bile verilebilir.
Tepki verilirse egemen hırslanır, çünkü hak etmiyor.
Ama saygısız Engin ve Avrupayı Avrupa yakası sanan yalancı Selçuk hakaret değil ama şiddetli protesto hak ediyor. Ve onlar da suçlu olduklarını bildiklerinden o psikoloji ile oynayamazlar.

Yani, protesto Egemen de ters teper engin ve selçukta işe yarar

Egemenin ne farkı var anlamıyorum o da sezon ortası konuştu bizimle yarım ağız pazarlık yaptı güya sonra çekti gitti, benim için hepsi gözümde İstanbul yalakaları... Ben orda olsam ona bağırmam bile değmez, bir arkadaşın kazanırsak üçlü çekmeye çağıralım önerisini beğendim. Böylesi adamlarla sadece dalga geçerim ben

Yasin Altuntas
25.11.2011, 11:57
O tribün bizimse bizim emeğimizse hiçbirşey olmaz.

Hazir Tribünden birini yakalamisken Egemen'e Küfürlü Tezahürat bizim Seviyemize yakismaz. Jan Baskan'a öneride bulunsan kazandigimiz zaman onu Tribüne cagirip Üclü cektirmesini isteseniz.

yılmaz08
25.11.2011, 11:58

Dediklerine aynen katılıyorum protesto etmek bize yakışmaz alkışlamasak bile ıslıklamayalımda biz çıkalım oyunumuzu oynayıp Beşiktaşı yenelim takımımızı destekleyelim Volkan bu maçta kesinlikle oynamalı diye düşünüyorum diğerleri zaten sürekli oynayıp hazırlar. Ha bu arada protesto işini Selçuk'a saklıyalım :D

Semra
25.11.2011, 12:04
Egemen bu formayı giydiği sürece elinden geleni yapmıştır, nasıl geldiyse öyle de gitti...
Onunla uğraşmak yerine takımımızı desteklesek, emeğimizi bu yönde harcasak daha iyi olmaz mı?
Hem takım yorgun arkasında taraftar desteğine ihtiyacı olacak, düşüşe geçtiğini gördüğünüz oyuncuyu harekete geçirmek taraftarın elinde...

Zor bir maç olacak İnter maçında hayli yoruldu takım, inşallah galip gelen biz oluruz.
Allah utandırmasın...

Eren Karaahmetoğlu
25.11.2011, 12:10
Abi ne seviyemiz varmış lanet olsun böyle seviyeye ben daha başka bir şey demiyorum.

Egemen konuşmak istemiyorum istemiyorum ama her geldiğimde yok Egemen'e küfür bize yakışmaz, yok protesto bize yakışmaz bu nedir arkadaş allahınızı severseniz?

Egemen dediğiniz adam bedava geldi, bedava gitti diye mi bunlar? Nedir? Egemen devre arasında Trabzonspor'dan alabileceğinin daha azına imza attı Beşiktaş'a. Adeta kaçtı. Bakın devre arasında diyorum. Selçuk hıyarı bile o sıralar çok konuşacağınıza kolbastı öğrenin demekle meşguldü, bu adam, adam bile diyemiyorum Süpergeymen Egemen o sırada Beşiktaş'a imza attı. Karakteri takımları, taraftarları satmak olan bir heriften bahsediyoruz. Zerre kadar sevgi, saygı duymuyorum. En az Selçuk kadar Egemen'den de nefret ediyorum. Bedava gelmiş bedava gitmişten bana ne? Bizim cebimize mi giriyor para? Veya kulübün Egemen'den bonservis zararı olmadı diye mutlu mu olmamız gerekiyor? Hey allam..

Hatta bakın ne yapın, biraz daha ısrar edin, alkışlasın herkes Egemen'i. Egemen tezahuratları yükselsin Avni Aker'den. Hem o rahat rahat topunu oynasın baskı altında kalmadan, hem de Trabzon'dan gitmenin ne kadar kolay olduğunu diğer futbolcular da görsün. Trabzon'u satana verilen değeri görsün. İyice örnek olsun. Sonra bunlar yaşandığında burada kimse vay adi, vay şerefsiz diye ağlamasın.

Trabzonumdan kimse kahpece ayrılamaz. İstediği futbolu oynasın. Umrumda bile değil. Trabzonumu satan adam gerekirse top bile oynamasın bizde, keşke oynatılmasaydı Egemen anasını satayım.

Bu sene şampiyon nah olursunuz
Hepiniz İstanbul çocuğusunuz
Gözünüze girecek musalla taşı
Trabzon'da yenicez biz beşiktaşı.

champions
25.11.2011, 12:17
Egemene gösterilecek tepki çok açık bir nankörlüktür. Birileri yıllarca bi halta yaramayıp parazit gibi kulübü yer, birileri 10 maç kötü 1 maç iyi oynayıp kral olur, birileri de 3 yılda oynadığı 100 civarı maçta sonuna kadar hakkını verdiği halde tepki görür. İşte adalet. Yeminle tiksiniyorum bu kafalardan.

Eren Karaahmetoğlu
25.11.2011, 12:21
Ben de bu kadar yumuşak düşüncelerden tiksinmeye başlıyorum artık.

O kadar komik örneklemişsiniz ki.

100 maç hakkını verir, tepki görür.

Egemen, bu yaptığı nankörlükten önce zaten o kral diye saydıklarınızdan daha kraldı taraftarın gözünde. Herkesin de gideceğinden zerre şüphesi yoktu. Taraftarın duygularıyla oynamak nankörlük değil, tepki göstermek nankörlük.

Trabzonspor'dan bir futbolcusunun kaçarmış gibi İstanbul'a gitmesini hazmedebilenler, o sinir yapısından bana da lazım.

Ömer Faruk61
25.11.2011, 12:24
Abi ne seviyemiz varmış lanet olsun böyle seviyeye ben daha başka bir şey demiyorum.

Egemen konuşmak istemiyorum istemiyorum ama her geldiğimde yok Egemen'e küfür bize yakışmaz, yok protesto bize yakışmaz bu nedir arkadaş allahınızı severseniz?

Egemen dediğiniz adam bedava geldi, bedava gitti diye mi bunlar? Nedir? Egemen devre arasında Trabzonspor'dan alabileceğinin daha azına imza attı Beşiktaş'a. Adeta kaçtı. Bakın devre arasında diyorum. Selçuk hıyarı bile o sıralar çok konuşacağınıza kolbastı öğrenin demekle meşguldü, bu adam, adam bile diyemiyorum Süpergeymen Egemen o sırada Beşiktaş'a imza attı. Karakteri takımları, taraftarları satmak olan bir heriften bahsediyoruz. Zerre kadar sevgi, saygı duymuyorum. En az Selçuk kadar Egemen'den de nefret ediyorum. Bedava gelmiş bedava gitmişten bana ne? Bizim cebimize mi giriyor para? Veya kulübün Egemen'den bonservis zararı olmadı diye mutlu mu olmamız gerekiyor? Hey allam..

Hatta bakın ne yapın, biraz daha ısrar edin, alkışlasın herkes Egemen'i. Egemen tezahuratları yükselsin Avni Aker'den. Hem o rahat rahat topunu oynasın baskı altında kalmadan, hem de Trabzon'dan gitmenin ne kadar kolay olduğunu diğer futbolcular da görsün. Trabzon'u satana verilen değeri görsün. İyice örnek olsun. Sonra bunlar yaşandığında burada kimse vay adi, vay şerefsiz diye ağlamasın.

Trabzonumdan kimse kahpece ayrılamaz. İstediği futbolu oynasın. Umrumda bile değil. Trabzonumu satan adam gerekirse top bile oynamasın bizde, keşke oynatılmasaydı Egemen anasını satayım.

Bu sene şampiyon nah olursunuz
Hepiniz İstanbul çocuğusunuz
Gözünüze girecek musalla taşı
Trabzon'da yenicez biz beşiktaşı.

Renktaşım yanlış düşünüyorsun..Devre Arasında imzalamış olsa bile.Bu adam son maça kadar canını dişine takarak oynamıştır.Yakışmaz tepki diye düşünüyorum..

d.dereli datco
25.11.2011, 12:27
Hazir Tribünden birini yakalamisken Egemen'e Küfürlü Tezahürat bizim Seviyemize yakismaz. Jan Baskan'a öneride bulunsan kazandigimiz zaman onu Tribüne cagirip Üclü cektirmesini isteseniz.

Yok kardeşim o kadar da değil bizim tepkimiz sadece deplasman yasağına karşı olacak.

Mehmet Cihan Kocaman
25.11.2011, 12:30
E yok artık.
Bari helal olsun sana diye bağıralım egemene.
Protesto falan olmasın, ama alkışlama da olmasın. Top rakipteyken kulakları sağır edecek bir ıslık yeter.

Samet GÜVEN
25.11.2011, 12:33
Eren e bende pek katılamıcam.

Nice oyuncular gördük sadece kulübü sömürmek için gelmiş onun için uğraşmış. ve biz adamlara profesyonel dedik normaldir dedik.

Egemen çıktığı her maçı forması için savaşmıştır.sözleşmenisinin son anına kadar oynamıştır. Ne taraftara ne yönetime hiç bir saygısızlığını görmedim. geldiği gibi de gitmiştir.

Elbette bizim Ts sevgimiz gibi o da sevsin istedik ama öyle değil işte. geldiği gibi de gitti.

kucaklayıp bağrımıza basmak abartı olur elbette ama tepki bence gereksiz.

Sefa
25.11.2011, 12:33
Yok artık oldu olacak galibiyet primi de verelim. Öyle bir şey zaten yapmaz Egemen de istemek de ayrı bir mallık olur.. Giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir.

Cafer Bulur
25.11.2011, 12:34
Egemen in Trabzonspora yaptigi tek ayip liglerin bitmesine 1 ay oldugu halde besiktasla görüsüp anlasmasidir.

Egemen bjk ye gitmekle degil bjk ile daha önceden görüserek ayip etti.

Küfür degil ama islik olmalidir.

Yasin Altuntas
25.11.2011, 12:35
Yok kardeşim o kadar da değil bizim tepkimiz sadece deplasman yasağına karşı olacak.

Aslinda baya komik olurdu ama neyse.

Eren Karaahmetoğlu
25.11.2011, 12:35
Eren e bende pek katılamıcam.

Nice oyuncular gördük sadece kulübü sömürmek için gelmiş onun için uğraşmış. ve biz adamlara profesyonel dedik normaldir dedik.

Egemen çıktığı her maçı forması için savaşmıştır.sözleşmenisinin son anına kadar oynamıştır. Ne taraftara ne yönetime hiç bir saygısızlığını görmedim. geldiği gibi de gitmiştir.

Elbette bizim Ts sevgimiz gibi o da sevsin istedik ama öyle değil işte. geldiği gibi de gitti.

kucaklayıp bağrımıza basmak abartı olur elbette ama tepki bence gereksiz.

Peki, Selçuk'a neden tepkilisiniz madem? Selçuk da en az Egemen kadar oynadı? Geçen sene ligin en iyi orta sahasıydı hatta? Olay imzalayacağım diyip imzalamamak mı Selçuk'un farkındaki? Egemen de dedi onu, sıkıntı yaşamayız Trabzon'la dedi? Ama gitti devre arasında belli ki kulüple görüşmeden Beşiktaş'a imza attı? Nasıl olacak şimdi?

Onu bunu bırakın, bu kadar ılımlı izlenimi vermeyin lütfen be abi.

Bana şunu söyleyin, Egemen kendi kalesine gol attığında içinizin yağları eridi mi erimedi mi?

Aynısından her hafta yapmasını istiyor musunuz istemiyor musunuz?

Mustafa Yüksek
25.11.2011, 12:37
Egemen bu takımdan istanbula kaçtı. İhanet etti bu kadar basit. Profosyonel numaralarına kimse yatmasın. Nasıl geldiği de umrumda değil. Sahada yaptıkları karşılığı çatır çatır parasını aldı. Ama şike karşısında bir şehrin kalbi kararırken, o istanbula kaçmaktan geri durmadı. Biz de bunun karşılığını vermeliyiz. Bu kadar basit.

Ömer Faruk61
25.11.2011, 12:38
Peki, Selçuk'a neden tepkilisiniz madem? Selçuk da en az Egemen kadar oynadı? Geçen sene ligin en iyi orta sahasıydı hatta? Olay imzalayacağım diyip imzalamamak mı Selçuk'un farkındaki? Egemen de dedi onu, sıkıntı yaşamayız Trabzon'la dedi? Ama gitti devre arasında belli ki kulüple görüşmeden Beşiktaş'a imza attı? Nasıl olacak şimdi?

Bana şunu söyleyin, Egemen kendi kalesine gol attığında içinizin yağları eridi mi erimedi mi?

İstiyorum :D

Eren Karaahmetoğlu
25.11.2011, 12:38
Egemen bu takımdan istanbula kaçtı. İhanet etti bu kadar basit. Profosyonel numaralarına kimse yatmasın. Nasıl geldiği de umrumda değil. Sahada yaptıkları karşılığı çatır çatır parasını aldı. Ama şike karşısında bir şehrin kalbi kararırken, o istanbula kaçmaktan geri durmadı. Biz de bunun karşılığını vermeliyiz. Bu kadar basit.

Lay la lay lay layy Mustafaa Yüksekk diye bağırasım geldi..

:D

Abi çok yalnız hissettim kendimi.

SEDAT
25.11.2011, 12:41
* Enerjimizi takıma verelim , daha takım lehine bağıramayan adamlarız Egemen'i tartışıyoruz...

Mehmet Cihan Kocaman
25.11.2011, 12:41
Bu şehir 27 yıl sonra şampionluğa bu kadar yaklaşmışken, herkes şampiyonluk havasına girmişken, Burak ve Tolga gibi oyuncular sözleşmeyi koşulsuz imzalarım derken ve şike operasyonu çıkmadan biz şike var şampiyonluğumuzu alacaklar diye haykırırken..

Egemen ve Selçuk İstanbul kulüpleriyle görüşme halindeydi. Bunu kimse unutmasın.
Yok gelsin üçlü çeksin, alkışlayalım vs..

Osman Yavuz
25.11.2011, 12:42
* Enerjimizi takıma verelim , daha takım lehine bağıramayan adamlarız Egemen'i tartışıyoruz...
En üzücü nokta da bu olsa gerek:(

Mustafa Yüksek
25.11.2011, 12:44
Lay la lay lay layy Mustafaa Yüksekk diye bağırasım geldi..

:D

Abi çok yalnız hissettim kendimi.

Kimse hatırlamıyor sanırım o günleri. Karabükten bir gece yarısı dönüyoruz. Saat 1-2. Biz gene de olsun çocuklar mücadele etti ulan diyoruz.

Selçuk Egemen kalırsa bir daha yaparız diyoruz. Hem delikanlı çocuklar, biz bu acıyı yaşarken bırakıp gitmezler diyoruz. Bu haksızlıkları gördükten sonra gitmezler istanbula diyoruz.

Çok geçmiyor, paşalarımız şehirden kaçıyor. Sahada mücadele edebilirsin, o senin aldığın paranın karşılığıdır. Ama saha dışındayaptıkların adamlığını gösterir.

Takım çökerken resmen kaçtılar. Pişman olmalılar, olacaklar da. Her türlü protestoyı kabul ederim.

Koray
25.11.2011, 12:44
Sedat abi sen niye böyle yapıyorsun sürekli anlamıyorum bunları senle konuştuğumuzu zannediyordum, abi ben akpli değilim mesela gruba siyasi laf sokmayı bırakın artık.

bariskaratas
25.11.2011, 12:45

Selçuğun oynadığına katılmıyorum ben.
Açın bakın geçen seneki mesajlarıma. Ben geçen sene de Colman diyordum.
Colmansız selçuk bir işe yaramaz diyordum ama bir sürü selçukcu vardı burda.
kaldı ki hala Colman'a laf edenler var.

SEDAT
25.11.2011, 12:51
Sedat abi sen niye böyle yapıyorsun sürekli anlamıyorum bunları senle konuştuğumuzu zannediyordum, abi ben akpli değilim mesela gruba siyasi laf sokmayı bırakın artık.

* Yasa için çok çalıştı kendisi onore edilmeli diye düşündüm , yanlışmı düşündüm daha öncede onore edilmedilermi , hayır olmayan şeylerimi söylüyorum :)

memoFli
25.11.2011, 13:35
Egemene sallayan ağalar paşalar el insaf diyorum..evet Trabzonda bedava oynamamıştır fakat aldığı paranın hakkını veren ender topçulardan biridir.Ne takım nede taraftar hakkında en ufak bi kötü söylemi olmamıştır.Ayrıca egemenin gitmesi yönetimin acizliği ve gözden çıkarmasıdır.Şunu da unutmamak gerekir bu adam bursalı bursada yetişti kaptanlık yaptı Trabzona geldi beşiktaşada gitmesi gayet doğaldır.
Bursada egemene edilen küfürlere tepki gösteren biz Trabzonspor taraftarı neyin peşindeyiz...

Ünal Er
25.11.2011, 13:45
Egemene sallayan ağalar paşalar el insaf diyorum..evet Trabzonda bedava oynamamıştır fakat aldığı paranın hakkını veren ender topçulardan biridir.Ne takım nede taraftar hakkında en ufak bi kötü söylemi olmamıştır.Ayrıca egemenin gitmesi yönetimin acizliği ve gözden çıkarmasıdır.Şunu da unutmamak gerekir bu adam bursalı bursada yetişti kaptanlık yaptı Trabzona geldi beşiktaşada gitmesi gayet doğaldır.
Bursada egemene edilen küfürlere tepki gösteren biz Trabzonspor taraftarı neyin peşindeyiz...

Kusura bakma ben tepki gösterilmesi tarafındayım, hatta gs geldiğinde fatih .... arkasında sürekli sülalesine saydırma, dolarların üzerine selçuk terbiyesizinin resmini basıp sahaya forasını atmayı bile planlıyorum. Neden tepki göstermiyecekmişiz, ben şampiyonluğa giderken bu adamlar 3-5 ay öncesinden diğer takımlarla görüşme yapmış benim hazmedemediğim ve bu terbiyesizlerin cevap vermesi gerekli olan nokta burası, ben bunları taaa sülalelerine kadar protesto ederim, dua etsinler bizim yönetimde benim kafada 3-5 kişi yok

memoFli
25.11.2011, 13:57
Kusura bakma ben tepki gösterilmesi tarafındayım, hatta gs geldiğinde fatih .... arkasında sürekli sülalesine saydırma, dolarların üzerine selçuk terbiyesizinin resmini basıp sahaya forasını atmayı bile planlıyorum. Neden tepki göstermiyecekmişiz, ben şampiyonluğa giderken bu adamlar 3-5 ay öncesinden diğer takımlarla görüşme yapmış benim hazmedemediğim ve bu terbiyesizlerin cevap vermesi gerekli olan nokta burası, ben bunları taaa sülalelerine kadar protesto ederim, dua etsinler bizim yönetimde benim kafada 3-5 kişi yok

O senin düşüncen bu benim düşüncem..Ben egemenin ihanet ettiğine inanmıyorum..selçuk konusunda haklısındır her türlü tepki gösterilmeli ama egemene değil

sametaydin
25.11.2011, 14:00
Ya egemene niye tepki gösterilsin ki? Adam oynadı oyununu gitti. Selçuk gibi kalıcam deyip gitmedi ya. SÖzleşmesi bitti istediği yere gidebilir rahat rahat sonuçta trabzonspora bir söz vermedi kalacağına dair. Sonuçta bize bir yanlışı olmadı. Egemenin bu takımdan ayrılması yönetim hatasıdır. Tepki gösterilecekse yönetime gösterilsin.

Helvacı61
25.11.2011, 14:01
ne alkışlayalım nede küfredelim yokmuş gibi davranmak en iyi neden ortasını bulamıyoruz hiçbir zaman anlamadım

61_Hasan_69
25.11.2011, 14:12
Trabzonlu Gençler Grubu Deplasman Yasağına Tepki Olarak...

Trabzonspor Tribününe BJK Taraftarlarını Alacaklar...

TS_2011_TR
25.11.2011, 14:18
Trabzonlu Gençler Grubu Deplasman Yasağına Tepki Olarak...

Trabzonspor Tribününe BJK Taraftarlarını Alacaklar...

Trabzonlu gecnler grubu, yönetimden mide buna kara verebiliyor.

Ali İhsan
25.11.2011, 14:26
Egemen'e küfredilmesin ama bir tepki olmalı bence. Tepki de sadece Egemen'i maçtan düşürmek için olsun. Sonuçta rakibin en önemli oyuncusu.

Bizi bırakıp gitti, üzüldüm, ama asla küfredecek bir ihanet gibi görmedim. Ama Egemen bu maça korkarak gelecektir, yüreğini rahatlatmayalım, sahada zorlayalım, sonuçta o da profesyonel biz de olalım.

Oğuzhan İnce
25.11.2011, 14:35
Bari egemenle sevişelim bir de.
üçlü çektirmeler, tribüne çağırmalar.
Bir kötü hissettim kendimi, Egemeni döve döve beşiktaşa imza attırmış gibi.
Ne haysiyetsiz adammışım ben

Sami Kuk
25.11.2011, 14:41
Yarına bilet bulabilirim dimi arkadaşlar maratondan

Mehmet Cihan Kocaman
25.11.2011, 15:31
Trabzonlu gecnler grubu, yönetimden mide buna kara verebiliyor.

Yönetim mi karar veriyor buna?
30 kadar beşiktaşlı trabzonlu gençlerle birlikte izleyecek, protesto amaçlı.

ispiroğ61
25.11.2011, 15:42
Beşiktaş’ta zorlu Trabzon deplasmanı öncesinde, Ümraniye karıştı.Q7; “Alacaklarımız sürekli gecikiyor idmanları protesto edelim'' gibisinden ortalığı karıştırmaya çalışıyomuş..

Sefa
25.11.2011, 15:49
O Beşiktaşlıları sokmazlar içeri rahat olun.. Ha atkısını formasını saklayıp girer içeride açarlar derseniz güvenlik müdahale eder daha farklı sıkıntılar oluşur..

Samet Demir
25.11.2011, 15:51
Maci kazanirsak Egemen'i Üclüye cagiralim en iyi tepki bu olur :D

en çok bu koyar bence de egemene:) ben pek kızamıyorum adama oyununu oynadı gitti. her gelen futbolcu Trabzon'u sevsin memleketi görsün terketmesin diyoruz ama öyle değil gerçek hayat. eleştiren arkadaşların haklı olduğu yönler var tabiki ama selçuk ve enginle egemeni aynı kefeye koymayalım yine de. ıslık olur protesto olur ama komple tüm tribünlerle üzerine yüklenecek kadar büyük kabahati yok.

Helvacı61
25.11.2011, 15:58
O Beşiktaşlıları sokmazlar içeri rahat olun.. Ha atkısını formasını saklayıp girer içeride açarlar derseniz güvenlik müdahale eder daha farklı sıkıntılar oluşur..
bence girmeleri gerekir fenerin pislikleri yüzünden diğer takım taraftarlarının cezalandırılması çok yanlış

murat
25.11.2011, 16:09
Egemeni rahat birakin arkadaslar, bize bonservissiz geldi 3 sene cok iyi katki yapti her mac tekmeye kafasini koydu ve bunu son maca kadar yapti. Biraz mantikli olun ya adam futbolcu Trabzonsporlu degil ya! Bende devamli ayni isyerinde calismadan hoslanmam mesela, 2-3 sene maximum calisip isyerimi degistiririm ama her ayrildigim isyerindekilerle devamli konusurum, zamanim oldukca yanlarina ugrayip bir kahvelerini icerim hatta istesem tekrar onlarla calisirim.

Rahat birakalim Egemeni takimimizi destekliyelim sadece yeter.

bahadır2561
25.11.2011, 16:14
gecen yıl hocamıza küfür edip,ayakkabı fırlatan ve her maçta bize küfredenlerle kolkola maç izleyeceğiz hee oldu başka?

cemkılıç
25.11.2011, 16:18
Bence egemen bizde oynadığı sürece,elinden geldiği kadar işini doğru yapmış,aldığı paranın hakkını vermeye çalışmıştır..

Eğer tribünde,taraftarlığın hakkını veriyorum,sonuna kadar elimden geldiğince takımı destekliyorum,90 dk. sesim çıktığı kadar bağırıyorum diyen renktaşlarım varsa buyursun protesto mu ediyolar napıyolarsa yapsınlar.Hiç itirazım olmaz,saygı duyarım..

Ama lütfedip mabadını koltuktan kaldırmadan,tiyatro izler gibi maç izleyen sevgili renktaşlarım da önce kendilerine bi sorsunlar,egemen kadar emek sarfettimmi bu takım için diye..

Neticede bunlar işin magazin kısmı,duygusal kısmı..Biz aslanlar gibi oynayıp beşiktaşı yenelim,3 puanı alalım gerisi hikayedir..

Süleyman50
25.11.2011, 16:18
zor maç, simao almeyda ve quresma en tehlikeli oyuncuları bunlara dikkat etmeliyiz...

Ha-kan
25.11.2011, 16:22
sezon başlamadan bedavaya aldıkları kombineleri her maç kiralayarak ceplerini dolduran taraftar grupları; egemeni etik bulmamak ve protesto etmekten bahsedemez!

Kara Mert61
25.11.2011, 16:27
Bjk forumuna göz attım da..Adamların bu taraftar Trabzonspor'a yakışmıyor diye genel bir kanıları var.İnter ma.çında bile gerekli katkıyı yapamadığımızdan bahsediyorlar.Bence de haklılar. Tuncay Bekiroğlu'na da taraftar hakkında bir projeniz varmı diye sorduğumuzda ben ilgilenmiyorum demişti.Yazık ya..Yönetimin tribünlere el atması şart.Bence bu konuda bir çalışma yapmamız lazım..Bir taslak hazırlayıp yönetime mail atalım..Olaya SEYİRCİ kalmayalım ve TARAFTAR olalım...

Ilelioglu
25.11.2011, 16:32
Egemeni rahat birakin arkadaslar, bize bonservissiz geldi 3 sene cok iyi katki yapti her mac tekmeye kafasini koydu ve bunu son maca kadar yapti. Biraz mantikli olun ya adam futbolcu Trabzonsporlu degil ya! Bende devamli ayni isyerinde calismadan hoslanmam mesela, 2-3 sene maximum calisip isyerimi degistiririm ama her ayrildigim isyerindekilerle devamli konusurum, zamanim oldukca yanlarina ugrayip bir kahvelerini icerim hatta istesem tekrar onlarla calisirim.

Rahat birakalim Egemeni takimimizi destekliyelim sadece yeter.

Aynen öyle. ;)

Alihan Ertürk
25.11.2011, 16:47
Resmi sitedeki videoyu izlemeyen kalmasın...İnter maçı sonrası moraller zirve yapmış takımda.

Helvacı61
25.11.2011, 16:48
gecen yıl hocamıza küfür edip,ayakkabı fırlatan ve her maçta bize küfredenlerle kolkola maç izleyeceğiz hee oldu başka?
ben o maçtaydım beşiktaş taraftarının maça karşı hiçbir olumsuz tavrı olmadı hatta bizim taraftarın o kadar küfür etmesine ramen olmadı. şenol hocaya o davranışı yapan daha sonra ortaya çıktı fenerli bir şıllık beşiktaş bizim maçta trabzona çelme takma amacı ile bir futbol asla oynamadı. yenebilse yeneceklerdi. ama beraberliğe yatıp çirkef yapmadılar. taraftarda yapmadı

bahadır2561
25.11.2011, 16:51
ben o maçtaydım beşiktaş taraftarının maça karşı hiçbir olumsuz tavrı olmadı hatta bizim taraftarın o kadar küfür etmesine ramen olmadı. şenol hocaya o davranışı yapan daha sonra ortaya çıktı fenerli bir şıllık beşiktaş bizim maçta trabzona çelme takma amacı ile bir futbol asla oynamadı. yenebilse yeneceklerdi. ama beraberliğe yatıp çirkef yapmadılar. taraftarda yapmadı

Gecen yıl etmemiş olabilir ondan önceki maçları hatırlayın açın youtube dan videolara bakın yemişim bjksini..

Yönetimi,partileri,m.vekillerini protesto edeceklerine deplasman yasagını protesto ediyorlar

Royal Heart
25.11.2011, 16:52
Protesto edilecek onca şey varken 'deplasman yasağı' mı konuşuluyor, ilginç. Bjk'li taraftarlarla birlikte maç izlemek de herkesin hoşuna gitmeyebilir, bakarsınız federasyona 'yasak' için haklı sebepler çıkar; şahsi fikrim bunlara hiç gerek yok.

inadına_Trabzon
25.11.2011, 16:52
avni akerde topu topu 10 dk tezahürat yapılıo onu da egemen e harcamayalım

Mustafa K. Demirbaş
25.11.2011, 17:11

işi başka yerlere çekmeyin bize yıllarca etmediği küfür kalmayan Rizeyle de izledik ve izleyeceğiz ,evet izleyeceğiz itirazın mı var laf değil icraat üretiyoruz#deplasmanımadokunma ortalığı galeyana getirmeye gerek yok amacımız belli deplasman..

SEDAT
25.11.2011, 17:15
Zaten deplasmanda gruplara bişey olmazki , böyle senin benim gibi adamları sıkıştırırlar , yaşı varmış , hanımı çocuğu varmış ,Allah yarattı demezler...

bahadır2561
25.11.2011, 17:20
işi başka yerlere çekmeyin bize yıllarca etmediği küfür kalmayan Rizeyle de izledik ve izleyeceğiz ,evet izleyeceğiz itirazın mı var laf değil icraat üretiyoruz#deplasmanımadokunma ortalığı galeyana getirmeye gerek yok amacımız belli deplasman..

Ne icraat yaptınız ki? bedava bilet almaktan başka( sana demiyorum sen almamış olabilrsin) Suat Kılıç'a Bayraktar'a ''yaklaşmaktan'' başka

yektakurtulus
25.11.2011, 17:20

katilmamak elde degil

Mustafa K. Demirbaş
25.11.2011, 17:24
Ne icraat yaptınız ki? bedava bilet almaktan başka( sana demiyorum sen almamış olabilrsin) Suat Kılıç'a Bayraktar'a ''yaklaşmaktan'' başka

benim şu anda bahsettiğim deplasman yasağına karşın yapılan ve yapılmaya çalışılan icraatler..

Ogün YAZICI
25.11.2011, 17:26
maç öncesi tartışılan şeylere bakın;
-egemene tepki olacak mı
-tribünlere beşiktaş taraftarı alınacak
yazık ya biz bu halde mi rakibe baskı kuracağız.tabi ki de her bjk oyuncusu gibi egemene de tepki olacak.ve bjk taraftarı kesinlikle aramıza alınmamalı.az önce lig tv de eski maçları izledim de ne gergin atmosferler var.bir de şimdiki durumumuza bakın...

bahadır2561
25.11.2011, 17:27
benim şu anda bahsettiğim deplasman yasağına karşın yapılan ve yapılmaya çalışılan icraatler..

Valla ne diyim yolunuz acık olsun. Bence saçma bi icraat bjk'lilerle yanyana maç izlemek

FC-ST-PAULI-61
25.11.2011, 17:33
Bu ne ya Egemen Egemen Egemen Egemen.
0 Gol atan Dünya Yildizi Quaresma zaten sahada yürüyor,Aurelio ve Ernst cok yavas,
Cenk inanilmaz hatalar yapiyor ( Insallah O oynar ama bence Rüstü oynar).

Hüseyin Sahtiyan
25.11.2011, 17:34
Mustafa kardeşim ne olur yanlış anlama da Manisa'ya gelmedin, Eskişehir'e gelmedin, Bursa'ya gelmedin, Antep'e gelmedin, Mersin'e gelmedin yasaktan sanane (: Ha diyorsan ki bu genel için eyvallah (:

Ayrıca, Trabzon tribün yapısı bunu kaldır(a)maz. Üstesinden de gelebileceği konusunda şüphelerim var. Sonuçta orada tribün birtek sizden oluşmuyor. 89. dakika da 0-0 devam eden bir maçta gol yediğimiz takdirde ordaki Beşiktaşlıların masum bir şekilde sevinmek için yumruk sıkması bile senin haricindeki bütün topluluğa küfür niteliği taşır. Ha ne olur davet ettin diye kendi insanlarına karşı onları korursun, işin içinden hiç çıkılmaz o zaatten sonra.

Hayırlısı diyelim, izleyip göreceğiz (:

bahadır2561
25.11.2011, 17:37
Ordaki bjk'lilere bişey oldugunda hesabını kim verecek? Kaldı ki formalarla filan izletmezler en azından polis izletmez

Ilelioglu
25.11.2011, 17:41
Araniza Bjklileri nasil alacaksiniz hem? Oralar Kombine olarak satilmadi mi? Yoksa maci Stata izlemeyecekmisiniz?

:rolleyes:

TSelif
25.11.2011, 17:45
Ben de merak ettim. Oralara satış yok. Nerden bulacaklar (kargalar) bilet !!!

Mustafa K. Demirbaş
25.11.2011, 17:46
Mustafa kardeşim ne olur yanlış anlama da Manisa'ya gelmedin, Eskişehir'e gelmedin, Bursa'ya gelmedin, Antep'e gelmedin, Mersin'e gelmedin yasaktan sanane (: Ha diyorsan ki bu genel için eyvallah (:

Ayrıca, Trabzon tribün yapısı bunu kaldır(a)maz. Üstesinden de gelebileceği konusunda şüphelerim var. Sonuçta orada tribün birtek sizden oluşmuyor. 89. dakika da 0-0 devam eden bir maçta gol yediğimiz takdirde ordaki Beşiktaşlıların masum bir şekilde sevinmek için yumruk sıkması bile senin haricindeki bütün topluluğa küfür niteliği taşır. Ha ne olur davet ettin diye kendi insanlarına karşı onları korursun, işin içinden hiç çıkılmaz o zaatten sonra.

Hayırlısı diyelim, izleyip göreceğiz (:

Hüseyin herhalde genel için biz ayrım yapmıyoruz! Gg de bizim 1461 meydanda bizim virada faroz da biz gitmiyoruz siz gidiyorsunuz siz gitmiyorsunuz biz gidiyoruz veya diğerleri.. Bu sene 3 maça gidemeyeceksin bu senin canını sıkmıyor mu ayrıca o belirttiğin iller zaten yasak dışı ve temsilciliklerimizden arkadaşlarımız oradaydı..

ordaki tribün bizlerden oluşuyor Hüseyin kendi tribünümüzde sayısal olarakta ağırlık olarakta bizlerden oluşuyor bunu sende biliyorsun.. Allah ın izniyle bu işi başaracağımıza inanıyoruz ..

28TS61
25.11.2011, 17:47
Ben de merak ettim. Oralara satış yok. Nerden bulacaklar (kargalar) bilet !!!

onlar bulur merak etmeyin.

Ilelioglu
25.11.2011, 17:48
Vallah ben Statda olsam Bjklileri görünce kafayi yerdim. Benim gibi düsünenler mutlaka olacaktir Tribünlerde. Umarim geregini yaparlar.

Mustafa K. Demirbaş
25.11.2011, 17:53
Vallah ben Statda olsam Bjklileri görünce kafayi yerdim. Benim gibi düsünenler mutlaka olacaktir Tribünlerde. Umarim geregini yaparlar.

Stadda değilsin ,olsan eminim yapardın o tribünde..

Ilelioglu
25.11.2011, 17:58
Stadda değilsin ,olsan eminim yapardın o tribünde..

Asla yanliz yürümem.

Mustafa K. Demirbaş
25.11.2011, 17:59
Kolay gelsin soldan yürümeni tavsiye derim kolay gelsin..

inception61
25.11.2011, 18:02
acıtmadan koyarız leş kargalarına burada kimse kardeşlik türküsü uydurmasın isatnbul takımları benim gözümde futbolun pkk sıdır.onun için TRABZONSPORUMDAN bol gollü galibiyet bekliyorum:rolleyes:

FC-ST-PAULI-61
25.11.2011, 18:13
acıtmadan koyarız leş kargalarına burada kimse kardeşlik türküsü uydurmasın isatnbul takımları benim gözümde futbolun pkk sıdır.onun için TRABZONSPORUMDAN bol gollü galibiyet bekliyorum:rolleyes:
Aynen Abi bende böyle düsünüyorum.

ispiroğ61
25.11.2011, 18:29
http://www.youtube.com/watch?v=nhmT5VxQFRU

Bu videoyu bi izleyin eğer içiniz cız etmeden izleyebiliyosanız varın alın aranıza..

Süleyman Baykan
25.11.2011, 18:39
Bu sezon gerçekten dik oynuyoruz takımımla gurur duyuyorum bu maçta öyle olacak alacağız bu maçı.

Ilelioglu
25.11.2011, 18:55
http://www.youtube.com/watch?v=nhmT5VxQFRU

Bu videoyu bi izleyin eğer içiniz cız etmeden izleyebiliyosanız varın alın aranıza..

Trabzonlu Gencler ne diyor buna? :rolleyes:

Helvacı61
25.11.2011, 19:15
Gecen yıl etmemiş olabilir ondan önceki maçları hatırlayın açın youtube dan videolara bakın yemişim bjksini..

Yönetimi,partileri,m.vekillerini protesto edeceklerine deplasman yasagını protesto ediyorlar
önemli olan geçen yılkı maçtı hatırlayın anadolunun birçok takımı trübin ve sahada yapmadıkları çirkeflik kalmadı . ona bakarsan bizim taraftarımız küfüre geçen yıl istiklal caddesinden başladı. büyük takım taraftarları asla dost olamaz ama bu ortak bir tepki veremeyecekleri anlamına gelmez.

bahadır2561
25.11.2011, 19:19
önemli olan geçen yılkı maçtı hatırlayın anadolunun birçok takımı trübin ve sahada yapmadıkları çirkeflik kalmadı . ona bakarsan bizim taraftarımız küfüre geçen yıl istiklal caddesinden başladı. büyük takım taraftarları asla dost olamaz ama bu ortak bir tepki veremeyecekleri anlamına gelmez.

Sen anlamamışsın dediğimi yıllardır küfreden,yeri geldğinde kavga eden adamlarla ben yanayna maç izlemem.Senin miden kaldırırsa sen izlersin bu akdar basit.

Hani her zaman her yerde Anti-istanbul'du.

Erbay
25.11.2011, 19:23
Fazla romantik olmamak lazım.

bordo08
25.11.2011, 19:24
Egemeni filan boş verelim parasını aldı futbolunu oynadı gitti..

Futbolcuların iki güzel sözüne kanmayın onlar paraya bakarlar...

Bu kadar büyük paraların döndüğü yerde kimden forma aşkı bekliyoruz..

Takımı destekleyelim maçımızı kazanalım bjk maçıda herhangi bir maç ve bizim rakibimiz göstermelik dostluk hareketlerine gerek yok..

Aleyna Yemenici
25.11.2011, 20:13
Q7'nin peşine takalım bütün defansı. Herif topu ayağına geçirince affetmiyor.

Murathan
25.11.2011, 20:32

Q7 ne yapmış bu sene ya ?
Çok fazla abartıyorsunuz çoooooook

bahadır2561
25.11.2011, 20:34

gecen yılda affetmiyordu noldu?

NEŞAT BAŞOĞLU
25.11.2011, 20:35
Valla sporda şiddete karşıydım bu yaşıma kadar anladımki geçen sene ve bu sene yapana her şey kar kalıyor, ne işi var beşiktaş taraftarının stad ta iy da yalakalığa bayılıyoruz ...

dozer
25.11.2011, 20:39
Bjk taraftarini kendi tribunune almak fbli sefa ve tayfasiyla forumda can ciger yemek yemek havaalaninda intere I love you demek kombineleri bedavaya alip her mac basi satmak iki uc kickirik deplasmana gidip bes para vermeden iceri girmek sizmisiniz taraftar hadi ordan bi gidin isinize cikar gruplarisiniz hepiniz

FC-ST-PAULI-61
25.11.2011, 20:58
Nerde ya ? Quaresmayi Ronaldo saniyorlar.Adam 0.Bisey yaptigi yok.
1-2 Adam geciyor beli ama yattara 4-5 geciyordu.
Yattaradan iyi degil bu Adam.

Aleyna Yemenici
25.11.2011, 21:03
Yattarada iyiydi ama bizim takımda Q7'nin çelmelerine cevap verecek kadar güçlü bir savunma yok malesef.

FC-ST-PAULI-61
25.11.2011, 21:04
celustka ve cech var.quaresmanin oynamasi iyi.Takima hic yardim etmiyor.

Chiko
25.11.2011, 21:04
Q7'i dünya yildizi yaptiniz ya, helal olsun. Q7'nin celmeleriymis ahahaha.

Ahmet Öztürk
25.11.2011, 21:06
Başarılar Trabzonspor'um...

Tribünlere rakip takım seyircisinin alınmasını doğru bulmuyorum. Çünkü bu ülkede bu ve bunun gibi tepkiler asla sonucu değiştirmez. Değil 30, 300 beşiktaşlı girse tribünlerimize yine de hiç bir şey değişmeyecek. Bu yasağın çıkma sebebi bana kalırsa sadece ama sadece Trabzonspor-fener maçlarıdır. Geri kalan maçlar da bir aksilik zaten olmaz, olmuyordu da...

Özgür KARADENİZ
25.11.2011, 21:18
Ey TG
mac içinde bjk li bir futbolcu olaki tribüne densiz bi hareket yaptı...
macın atmosferiyle tüm stad bjk ye küfür ederken ...siz Trabzonsporlulugun gerektirdiği
tepkiyi ortaya koyacakmısınız ...
yoksa misafir edeceğiniz 30 kişiye sirinlik yapmak için ...
kendi insanınızı ıslıklayıp susturmayamı calısacaksınız ..?
aslında cevap belli bkz: 2010-2011 18. hafta Avni Akerde ankaragücü macı... :@ :S

Necmi6161
25.11.2011, 21:35
beşiktaş taraftarndan daha çok abartıyoruz q7 yi, işin garip tarafıda bu.

Murathan
25.11.2011, 21:39
beşiktaş taraftarndan daha çok abartıyoruz q7 yi, işin garip tarafıda bu.

Katılıyorum.
Tamam çok iyi de oynayabilir ama bu adam bu sene ne yapmış yahu?
Hangi maçta iyi oynamış?

cendelsahinov
25.11.2011, 21:52
Q7den falan korkmayın. Hikaye daha bir golü bile yok. Bu arada kesinlikle Egemen protesto edilmeli.

-Samet
25.11.2011, 21:53
Q7den falan korkmayın. Hikaye daha bir golü bile yok. Bu arada kesinlikle Egemen protesto edilmeli.

niye ne yapmış egemen ?

Ahmet KESKİN
25.11.2011, 22:01
egemene tepki gösterirsen bursalılardan ne farkın var.....

Ahmet KESKİN
25.11.2011, 22:10
hee diyeceksinizki.. ozaman selcuk ada tepki göstermeyelim... acıkcası benim gözümde bir kurusluk bile degeri yok artık selçuk beyin... onun için ıslıgımı bırak suratına tükürük atmaya deymeyecek kadar basit birisidir benim için...

ıslaıklarsan kendini bir nimetden sayar bu sefer

batuhan249
25.11.2011, 22:12
egemene tepki gösterirsen bursalılardan ne farkın var.....

aynen katiliyorum soylediklerine renktas biz zaten egemeni bedava aldik bizdede parlamadi bu adam esas ayibi bizim yonetim bursaya yapti egemeni ayartarak bursa buldu adami parlatti bedava bize geldi ben kesinlikle egemene kizmiyorum adam zaten karektersiz asil bu karaktersizleri butakima alanlari sorgulamak lazim
hani bizde bi soz vardir benim icin baskasini satan yarin bir baskasi icinde beni satar
bu is bukadar basit

d.dereli datco
25.11.2011, 22:13

Sanane kardeşim bu biletlerin parası ödenmedi mi klube ? Babalarının hayrına mı verdiler ?Ben bu biletleri alıp vitrine mi koydum ?
Harbi işinize bakın ya...

Ömür Karadeniz
25.11.2011, 22:14
Trabzonsporun dostu bu ligde yok benim gözümde karadeniz takımları da dahil,hele hele istanbullular hiç değil.Bu dost ayaklarını geçin gsninde bjkninde zamanında ne naneler yediklerini hepimiz biliyoruz saydırmayın burda bana,onlar birbirlerinin düşmanı gibi görünürler ama hiçbir zaman birbirlerinin kötülüğünü istemezler.

trab61
25.11.2011, 22:21
Egemen ve selcuga tepki olmasi lazim. Kufur belki degil ama tepki olsun. Ikiside kataktersiz bana göre. Tolgadan birazcik adamlik dersi alsinlar.

ysfemr
25.11.2011, 22:22
egemen tepki görmeyecekmiş bari resmini bulundugu bi pankart yaptırıp suskunlugumuz asaletimizdendir diyelim...

Cem Akyüz
25.11.2011, 22:24
Yanlışsam düzeltin.
Bu adam 6 sene formasını giydiği Bursaspor'dan istediği ücreti alamadığı için bize bedavaya gelmedi mi?
Bu şekilde gelen futbolcudan ne bekliyordunuz ki? Minnet mi?

Geldiği zaman ve iyi oynadığı zaman kahraman diyordunuz ama.Bilip bilmeden kimse atıp tutmasın.Bekara karı boşamak kolay

cendelsahinov
25.11.2011, 22:26
Bugün 3. sınıf takımlar bile oyuncuları gideceği zaman ondan gelir elde ediyor ve başka oyuncular alıyor. Satamadığında zararı sadece kulübe değil aynı zamanda taraftara. Gaziantep'ten yada Bursa'dan stoper alabilir misin? Alamazsın, hele ki yerli...

Ilelioglu
25.11.2011, 22:30
Neyse kapatin mac haricindeki bütün konulari artik. Bosuna gerilip rakibin ekmegine yag sürmeyelim.

Ogün YAZICI
25.11.2011, 22:33
normal şartlarda anormal bir şekilde gol kaçırma yarışına girmezsek rahat kaznacağımızı düşünüyorum.90 dakika oyun bizim kontrolümüzde olacak .orta sahaların ve ileri uç adamlarının stillerini ve dağılışlarına bakınca belli oluyor zaten.ama maç öncesi bir türlü maça yoğunlaşamadık.bırakın bjk taraftarını egemeni zartı zurtu...taraftar olarak çıkacağız derbinin hakkını vereceğiz.tepkiyse tepki,gerilimse gerilim.yemişim dostluğu...

leavemealone
25.11.2011, 22:37
Arkadaslar biraz sakin olalim.

leavemealone
25.11.2011, 22:39
Yahu ne macmis, ne BJK mis, sakin olun. Sonucta sadece bir mac. Burda birbirimizi kirmaya deger mi? Digerinin TS ligini ölcmek kimseye düsmez, düsmedide. Azicik alttan alalim, lütfen

leavemealone
25.11.2011, 22:40
Konuyu degistirelim.

Sizce eski oyuncumuz Aurelio oynar mi? :D

Oruç
25.11.2011, 22:41
Hakaret etmeden, küfretmeden, kırmadan dökmeden konuşmayı öğrenebilecek miyiz çok merak ediyorum.

Ahmet KESKİN
25.11.2011, 22:42
tövbe tövbe .....

Ogün YAZICI
25.11.2011, 22:43
özellikle stada gelecek taraftarlar için söylüyorum şu dostluk muhabbetlerinden kurtulsunlar ve derbinin hakkını verecek şekilde gelsinler.maç geldi çattı ve hala daha bu forumda kadro yazmaya bile geçilmemiş.

Chiko
25.11.2011, 22:44
Biz maca bu kafayla girersek sonumuz kötu olur.

leavemealone
25.11.2011, 22:44
Hakaret etmeden, küfretmeden, kırmadan dökmeden konuşmayı öğrenebilecek miyiz çok merak ediyorum.

Sosyoloji uzmani degilim ama niyeyse bizim türk milletinde küfür etmek marifetmis gibi algilaniyor. Kendimide ayirt etmiyorum.

Sosyolojik bir calisma yapilsa aslinda iyi olur.

Biraz sakin olalim simdi, en uzaga affedersiniz cisini yapan bir sey kazanmiyor!

trab61
25.11.2011, 22:47
Egemen serefsizlik yapmistir.bu olayi bende oyle dusunuyorum. ama saygimizi kusur etmeyelim. Herkesin kendi gorusu var. Saygi duyulmasi lazim.

Oruç
25.11.2011, 22:48
Kısmet olursa bir gün böyle bir çalışma yaparım belki. Tümel bir sorun küfür konusu.

Not: Uzman değilim ama Sosyoloji mezunuyum.

OzcanHan61
25.11.2011, 22:48
özellikle stada gelecek taraftarlar için söylüyorum şu dostluk muhabbetlerinden kurtulsunlar ve derbinin hakkını verecek şekilde gelsinler.maç geldi çattı ve hala daha bu forumda kadro yazmaya bile geçilmemiş.

http://www.footballuser.com/formations/2011/11/279132_Trabzonspor.jpg

iste kadro :) , yedektede henrique,adrian,volkan sen gibi adamlar var,
saha icinde paramparca edecez besiktasi :D

leavemealone
25.11.2011, 22:50
Egemende ne futbolcuymus be, sanirsiniz hint kumasi.

Egemen disinda baska sorunumuz yok mu simdi bizim?

Macta kayseri maci gibi tezaruhat olsun (pozitif anlamda), benim icin yeter. Kimseye küfür edilmesin, protestoyada gerek yok. Herkes görevini yerine getirse yeter. Senol Günesin dediklerini hic mi anlamiyorsunuz?

Ahmet KESKİN
25.11.2011, 22:50
Kısmet olursa bir gün böyle bir çalışma yaparım belki. Tümel bir sorun küfür konusu.

Not: Uzman değilim ama Sosyoloji mezunuyum.

Allah yardımcın olsun... Türk milletinin temel sorunudur aslında bu küfür...

merakla bekliyorum şimdiden...

Ahmet KESKİN
25.11.2011, 22:51
onu bunu bilmem kargalara en az 3 atmamız lazım...

yektakurtulus
25.11.2011, 22:52
yüklenmeyin cendelsahinov kardese....

haksiz degil dedikleriyle...

Ahmet Başkaya
25.11.2011, 22:53

Kimse hatırlamıyor sanırım o günleri. Karabükten bir gece yarısı dönüyoruz. Saat 1-2. Biz gene de olsun çocuklar mücadele etti ulan diyoruz.

Selçuk Egemen kalırsa bir daha yaparız diyoruz. Hem delikanlı çocuklar, biz bu acıyı yaşarken bırakıp gitmezler diyoruz. Bu haksızlıkları gördükten sonra gitmezler istanbula diyoruz.

Çok geçmiyor, paşalarımız şehirden kaçıyor. Sahada mücadele edebilirsin, o senin aldığın paranın karşılığıdır. Ama saha dışındayaptıkların adamlığını gösterir.

Takım çökerken resmen kaçtılar. Pişman olmalılar, olacaklar da. Her türlü protestoyı kabul ederim.

Ben de aynen ve aynen böyle düşünüyorum .
Egemen olayını kapatsak iyi olur .

Mollasalihoğlu
yüklenmeyin cendelsahinov kardese....

haksiz degil dedikleriyle...

Kendine göre haklı olması hakaret etme, hele ki başka bir Trabzonspor taraftarına hakaret etme hakkı vermez.

Emirhan Makul
Yine bazı şeyleri insanca konuşamamışız anlaşılan , bir kaç gündür düşünüyorum bu egemen konusunu.

Bence yapılması düşünülmesi ve uygulanması gereken şudur ;

Egemen Trabzonspor forması giyerken başka bir takımla anlaşarak yanlış yapmıştır , Trabzonspor taraftarı olarak egemenin yanlış yaptığını bilmeliyiz , ancak egemenin oynadığı takım Trabzona geldiğinde egemene küfür etmememiz gerektiğini düşünüyorum.

Fakat bu düşüncem egemene duyduğum bir acıma duygusundan değil , en son bursa küfür etti egemene , ne oldu o gerginlikle egemen daha enteresan daha iyi daha motive oynadı hatta kırmızı kart bile gösterttirdi , bursalı oyuncular bile kendi taraftarının gazına geldi.

Ya ben takımımın oynayacağı maçtayım , bu küfürün etki ettiğini biliyorsam edilmesini mantıklı bulmam , ha normal şartlarda küfürü hak ediyordur hemde sonuna kadar , selçukta öyle enginde öyle , ama gerek yok yani çok darlanıldıysa maç çıkışında efendi efendi gidersin bu futbolcular şehri terkederken küfür edersin olur biter , illa olayı stada taşımaya gerek yok git hava alanına felan küfür et oda karşılık versin neden desin sen de bu yüzden bir daha söv bence bu daha mantıklı ve daha etkili.

TS_2011_TR
25.11.2011, 22:54
Arkadaslar bizim yapimiz malesef öyle, topcu gitmis niye gitmis, takim yenilmis niye yenilmis vs. bunlari cok abartiyoruz.

Almanyada liginin taraftar yapisini örnek almaliyiz. Böyle seyleri hicbir zaman mesele yapim takinti haline getirmezler.
Adam gibi maci izlerler desteklerler ya sevinirler yada üzülürler, bitti.

Iki sene önceydi galiba, bortmund 3 mac üst üst e mac kaybetmis.

4. mac stad yine 80.000 kisi. !!!!!

Oruç
25.11.2011, 22:55
Genel bir algı var. Stada gidersin küfür duyarsın, nette gezinirsin küfür okursun, youtube'da video izler altındaki yorumlara bakarsın hep küfür, hakaret.

Eleştirmeyi bilmiyoruz ki. İnsana insan olduğu için değer vermemekten kaynaklanıyor bu. Küfredenin, dayılık yapanın, bas bas bağıranın 'mert'lik yaptığı çocukluktan beri çevre tarafından empoze ediliyor bizlere. İnsanları takdir etmek, iyi yönlerini görmek, alkışlamak 'erkekliğe' sığmıyor. İlla ki küfredeceğiz.

Bir maç başlığında bile yok yere hakaretler, küfürler, kanından şüphe etmeleri okuyoruz. Allah ıslah etsin hepimizi.

leavemealone
25.11.2011, 22:55
Haksiz.

Egemeni protesto ekmek isteyen tüm düsünceler haksizdir. Bitti!

Neden mi?

Maca Egemen icin gidilmiyor, Trabzonsporumuz icin gidiliyor. Görevimiz takimimizi desteklemektir. Ha mactan sonra, internette, disarda Egemen icin ayri bir protesto olur, ama 90 dakkamizin bir dakkasini bile karsi takim icin degil, bizim icin harcamamiz lazim.

Lütfen uzatmayalim artik bu konuyu. Meseleyi kan davasina dönüstürmeyin!

Eren Karaahmetoğlu
25.11.2011, 22:58
Şikeciler 1 puan daha buldular.

Onları tepelerde yalnız bırakmak olmaz.

Ne yap et, 3 puanı al demiştim Kayseri maçında. Bu maç için de aynısı geçerli. Başka bir ihtimal yok.

:)

Mustafa Ayazoğlu
25.11.2011, 22:59
Egemen protesto edeceğine meclisi etsek , en büyük şikeyi onlar yaptı.

9 ayda hangi yasa değişti bu ülkede.

Mustafa Ayazoğlu
25.11.2011, 23:00
Şikeciler 1 puan daha buldular.

Onları tepelerde yalnız bırakmak olmaz.

Ne yap et, 3 puanı al demiştim Kayseri maçında. Bu maç için de aynısı geçerli. Başka bir ihtimal yok.

:)

Belediye (3) Eskişehir (3) Gençler (1)

Bu 3 maçı yürüye yürüye, 7 puan kazandı.

Adem Erdoğan
25.11.2011, 23:01
Bursalılar Egemen'e söverken tepki gösteren insan şimdi Egemen'e sövelim diyorsa ikiyüzlüdür. Bu kadar basit.

yektakurtulus
25.11.2011, 23:04
Kendine göre haklı olması hakaret etme, hele ki başka bir Trabzonspor taraftarına hakaret etme hakkı vermez.

hakaret konusu degil
egemen konusu...

hakaret etmesi dogru degil tabi ama diger arkadaslarda fazla yüklendiler

Ilelioglu
25.11.2011, 23:04
Bursalılar Egemen'e söverken tepki gösteren insan şimdi Egemen'e sövelim diyorsa ikiyüzlüdür. Bu kadar basit.

Aynen öyle.

SEDAT
25.11.2011, 23:06
* Trabzonlu Gençler adına buraya yazan arkadaşlardan enstantaneler "Sanane , işinize bakın , hadi sağdan , biz yaparız vs..." vay anam vay :) çok harbiyseniz Maratona geçin o zaman alkışlamazsam adam değilim haydi bakalım...

yektakurtulus
25.11.2011, 23:07
Arkadaslar bizim yapimiz malesef öyle, topcu gitmis niye gitmis, takim yenilmis niye yenilmis vs. bunlari cok abartiyoruz.

Almanyada liginin taraftar yapisini örnek almaliyiz. Böyle seyleri hicbir zaman mesele yapim takinti haline getirmezler.
Adam gibi maci izlerler desteklerler ya sevinirler yada üzülürler, bitti.

Iki sene önceydi galiba, bortmund 3 mac üst üst e mac kaybetmis.

4. mac stad yine 80.000 kisi. !!!!!

manuel neuer olayini hatirlatayim size....
en yakin zamandaki olay...
almanlar bizler kadar duygusal olmasa bile, müthis tepki gösterdiler manuel´e...kulübüne cok yüksek para kazandirdigi halde...

Helvacı61
25.11.2011, 23:11
arkadaşlar maça konsantre olalım. egemen mevzusu çok uzadı . tek istediğim 3 puan egemeni protesto edeceğinize colmana destek olun

Ilelioglu
25.11.2011, 23:13
Egemen yüzünden maci konusamiyoruz. Buda yetmiyormus gibi gereksiz yere geriliyoruz. Deger mi? Bu takimdan kimler gitmedi ki? Fatih Tekke, Gökdeniz, vs...

Bosverin Egemen'i...Hem Yönetim becerip sözlesmesini uzatamadiysa Egemen'e de kizmaya gerek yok bence.

Egemen'e tepki yerine top rakipteyken müthis bir islik istiyorum. ;)

leavemealone
25.11.2011, 23:14
Bu konuyu en iyisi bir süre kapatsak iyi olur. Civisi cikti artik.

Keske icimizden bir Senol Günes daha ciksada, nereli olursa olsun, hangi partili olursa olsun, hangi cinsiyette olursa olsun, hangi gruptan olursa olsun, hangi göz renginde olursa olsun, su tribünlere bir el atsa.

Biz daha en kücük meselelerde bile hemen sen osun, ben buyum, felana dönüsüyoruz, maalesef buda bir sosyolojik problem.

SEDAT
25.11.2011, 23:16
* Yemin ediyorum bu takım bu atmosferde iyi top oynuyor , Egemen'e ne diyelim diye tartışıyoruz , başkana ağzına geleni söyleyenmi ararsın , arada selçuk inan devreye giriyor , oydu buydu derken son 10 dk takım geliyor akıla , vallahi bu çocuklar şu ortamda en çok konsantre olanlar , taraftar yani bizler boş işlerle uğraşmakta çok ustayız ...

Ahmet Başkaya
25.11.2011, 23:17
Bu konuyu en iyisi bir süre kapatsak iyi olur. Civisi cikti artik.

Keske icimizden bir Senol Günes daha ciksada, nereli olursa olsun, hangi partili olursa olsun, hangi cinsiyette olursa olsun, hangi gruptan olursa olsun, hangi göz renginde olursa olsun, su tribünlere bir el atsa.

Biz daha en kücük meselelerde bile hemen sen osun, ben buyum, felana dönüsüyoruz, maalesef buda bir sosyolojik problem.

:alkış::alkış::alkış::alkış:

danger00
25.11.2011, 23:22
egemen kim?

Cafer Bulur
25.11.2011, 23:25
Yahu ben ise giderken egemen konusuluyordu simdi de devam ediyor.

Egemen konusu bu kadar önemli olmamali,artik maca odaklansak iyi olacak.

Ömür Karadeniz
25.11.2011, 23:26
Takım mükemmel giderken hangi Trabzonsporlu organize halde başkan protesto edilsin der,şaka değil gerçek 2 mesaj üstte.Ayıptır ya vallahi ayıp.Başkan kötü yönetiyor olabilir,klübü menagerlerin eline vermiş olabilir ama takım bu kadar iyi giderken böyle bir protesto istenmesi benim Trabzonsporluluğuma uymuyor,o arkadaşı bilmem.

Mert67
25.11.2011, 23:30
egemen kim?

Aynen mevzusu bile edilmeyecek adam için millet birbirini yiyor. Benim için Egemen'de Necip'de aynıdır.

Özellikle Egemen'i ıslıklıyıp onu neden boşu boşuna gaza getirelim.

Mollasalihoğlu
25.11.2011, 23:31
Arkadaşlar..

Maçtan uzaklaşan, konu ile bütünlüğü olmayan mesajlar silinecektir.

Maça konsantre olalım.. Giden gitmiş..

SEDAT
25.11.2011, 23:32
* Şuan Avni Aker rize stadı gibi olsa hatta yukarı doğru şöyle az daha geniş olsa ne has olurdu :)

Salih Kara
25.11.2011, 23:37
yahu zaten egemen de en fazla 10 dk protesto edilecek sonra nasıl olsa maç izlemeye başlayacaz.Sanki kendi futbolcumuzdan başka bir şeye çok organize bir şekilde tepki gösterebiliyoruz da egemeni protesto edeceğiz.Açıkçası çok ütopik geliyor bana.Daha bir sürü maç oynamamıza rağmen geçen sene çalınan şampiyonluğumuzu savunamadık üstelik çalanlar hala her hafta bize küfrediyor...

Şentürk
25.11.2011, 23:40
Bu maçı kazanmak hem moral hem istikrar hemde yeni kurulmuş bir takımın kendisine güveni açısından çok iyi olacak. İnter maçındaki konsantrasyon olmasada ona yakın bir moralle sahaya çıkarsak beşiktaşı çok rahat yeneriz.

Helvacı61
25.11.2011, 23:54
mutlak kazanmamız gereken bir maç

leavemealone
25.11.2011, 23:54
@Sedat
Stad zaten eski ve yenisi geliyor.

Bize lazim olan bir devrim.

Artik eski kafalardan, tipik türk toplumu düsüncelerinden arinmamiz gerekiyor. Burda niyetim kimseyi kücük düsürmek degil veya neyin dogru veya yanlis olduguna karar vermekte haddime degil, ama yillar ilerliyor, bizim tribün kültürü bir gram ilerlemiyor.

Devrimci ve sag duyulu birine veya bir kurulusa ihtiyacimiz var. Mesela en basitinden, digelim gruplarin 90% birlesti (büyüklerin), su an yazistigimiz platform bile bir grup (bmn) ve sizce bmn sitesini kapatir mi? Sunu "tmm bizde artik bmnyi kapatiyoruz, birleselim diye" der mi? Demez veya en azindan bana öyle geliyor. Yani ayni tas, ayni hamam.

Cok mu zor sanki bir hali vakti yerinde olan, calisma zorunlulugu olmayan, yani zengin ve Trabzonda yasiyan sag duyulu efendi bir adam bulmak? Sonra tüm tribün liderlerine cagirip, demokratik bir sekilde tek bir grup kurup o yolda devam etmek?

Bazen sanki taraftar gruplarimiz Trabzonspor icin degilde, kendi egolarini tatmin etmek icin kurulduklarini düsünüyorum (kimsenin günahini almak istemem). Cün ki her grup iyi niyetli olsa idi, coktaaan tek yumruk olmustuk ama iste "sen su köylüsün, ben bu köylüyüm, size kiz miz yok" türünden düsünceler bizim yöremizde derin bir sekilde yer aldigindan, benim düsüncelerimin hepsi sadece bir hayal kaliyor.