PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Spor Toto Süper Lig 12. Hafta | Trabzonspor 0 - 1 Beşiktaş

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11]

hodlu
28.11.2011, 23:42
Ya bu adamları Trabzonda cımbızla mı seçip yönetici yapıyorlar.İnsan bu kadar kemküm edip hakkını savunamaz.Bunlar tek kelime ile kendileri için koltukta oturuyorlar...

Yunus Danışmaz
28.11.2011, 23:43
Ben yerin dibine girdim şu an. ulan agzı laf yapan bi yöneticimiz yok ya adam gibi

Fatih Öztürk
28.11.2011, 23:47
Ya bu adamları Trabzonda cımbızla mı seçip yönetici yapıyorlar.İnsan bu kadar kemküm edip hakkını savunamaz.Bunlar tek kelime ile kendileri için koltukta oturuyorlar...

Hasan yener Trabzonda hastanede dedemin doktorluğunu yapıyor.

sağlam girdi dedeciğim.ama Allah muhafaza Hasan yener bişe yapacakta kötü çıkacaz diye hastaneden korkar oluyoruz.

Giallorossi
28.11.2011, 23:48
Su Ermana kim para verdi ya? Adam son aylardaki durusunu 180 derece cevirdi.

hodlu
28.11.2011, 23:49
Kardeşim çıkmışsın ekrana açıkça söylesene; Egemen hırsızlık yapmıştır.Puanımızı çalmıştır.Bunun aksini iddia eden köroğlu kördür.Ama yoook, istanbul basınına bal dağıtmak varken Trabzonspor'un hakkını savunmak kimin umurunda.............

TSunami_69
29.11.2011, 00:03
Kazanan takım bozulmaz prensibi her zaman işlemiyor.

Diğer takımlara nazaran iki misli maç oynadık hem de birkaç değişiklik dışında aynı kadroyla.Dün ise karşımızda zorunlu olsa da rotasyon yapmış bir takım vardı.

Alanzinho-Adrian,Halil-Volkan Şen hatta Burak-Henrique değişiklikleri ile maça başlanabilir,İnter maçında farklı oyuncular izleyen ve oyun planını o kadroya göre yapan carvalhal müthiş şaşırtılmış olurdu.

Şablonu bazen değiştirmek lazım.son 3 maçtır kazamamıyoruz dikkatiini çekeyim

metehan
29.11.2011, 00:06
Erman Toroğlu, Türkiye'de bir korku imparatorluğu kurularak işlerin yürütülmeye çalışıldığını söyleyerek Aziz Yıldırım'a gönderme yaptı. Bu düzende de TS'un şansının olmayacağını açıkça söyleyerek acı gerçeğe parmak bastı. Bunu aslında Hasan Yener ve tüm yöneticiler de çok iyi biliyor. Ama ekranda bunu net şekilde söyleyemiyorlar !

Helvacı61
29.11.2011, 00:13
yaptığımız 20 resmi maçta yanılmıyorsam 6 galibiyet aldık. ama her kulvarda iddalıyız. takımın değiştiği bir sezonda hala hedefleri kovalıyor durumda olmak güzel ancak artık ligde seri galibiyetler almak gerekiyor. bundan sonraki fikstür buna ne kadar izin verir bilinmez

Vakar
29.11.2011, 11:01
Ne tuhaftır ki yaşadığımız şu ülkemizde hala daha bazı şeylerin gerçeklerini görmemek için çaba sarf eden gözler ya da saf olan kardeşlerimiz var... Bunca zaman önce onca yoksulluk ve haklıya hakkının verilmediği bir ülkede "temiz krampon" adı altında 03/07/2011 tarihinde başlatılan operasyon itibariyle "Fenerbahçe bir cumhuriyettir" diye boy boy basında hiç çekinmeden laf diyen, sokaklarda boy gösteren bazı zihniyetlerin Metris cezaevinde yatan başkanlarının t-shortlerini bastırıp hakkını arayan ve de aklanacak olan bu insanların bu olayların yaşanmayacak olunmasına inanmamak ya da inanmak istememek büyük bir cahillik olsa gerek...

Şu bir gerçek ki artık hiç bir şey eskisi gibi değil diyen çoğunluk dahi "bu insanlar aklanacak" hissine kapılmışlardır, onlar da artık gerçekleri büyük bir ölçüde kabullenmişlerdir. Kabullenmişlerdir çünkü yaşadığımız ülke belli, yönetim sistemi belli, zûlme uğrayanların hali belli, zulm edenlerin durumu ise apaçık ortadadır...

03/07/2011 tarihinden önce gözle görülen haksızlıkları gören bizler sesimizi çıkarmak istediğimizde beceremeyen bizler kendimize zarar vermekten başka bir şeyi beceremiyoruz maalesef... Kaldı ki bu yalan-dolan oyunun şikeden ibaret olduğunu belirttiğim tarih itibariyle tüm dünyanın şahit olmasına rağmen hala daha o insanların aklanacağı savunulması ve biz düşüncesizlerin hala daha bu insanların futbolunu izleyerek, para vererek bizler bu haksızlığa hakkıyla hakediyoruz düşüncesi içindeyim, ki öyle de...

Muhakkak ki söylenecek çok şey var, var olması gibi sözlerin boştan ibaret olduğunu düşünüyorum. En azından ben haklıya hakkının verilmeyeceğini açıkca bilenler sınıfına koyuyorum kendimi... Yazık, hem de çok yazık... Şu saatten sonra futbol izlenecekse ve de takım tutulacaksa bu Türkiye'den bir lig olmamalı...

Dürüst ve dürüstlüğe dayanan tek lig UEFA ve FIFA'nın düzenlediği turnuvalardır. Trabzonspor'a şampiyonlar liginde başarılar...

sercaninanc
29.11.2011, 11:24
http://im.htspor.com/2011/11/28/691972_detay.jpg?1322466823

Toraman'a Teofilo'dan yediği yumruk az gelmiş.

bu resim hırsız toraman ve hırsız egemenin adamlıklarını belgeliyor kupayıda hırsızlıkla elde etmedimi bu adamlar hırsız fıratla 40 haramileri tamamladılar

Cevikoglu
29.11.2011, 12:11
ne hakemde suç var
ne egemende
ne pektemekte
suç 90 dakika boyunca 7 kişi defans yapan rakibe karşı anca 4 şut çekilebilmeyi başarabilmiş(!) kadroyu kuranlarda

Mustafa Ayazoğlu
29.11.2011, 12:24
Erman Toroğlu, Türkiye'de bir korku imparatorluğu kurularak işlerin yürütülmeye çalışıldığını söyleyerek Aziz Yıldırım'a gönderme yaptı. Bu düzende de TS'un şansının olmayacağını açıkça söyleyerek acı gerçeğe parmak bastı. Bunu aslında Hasan Yener ve tüm yöneticiler de çok iyi biliyor. Ama ekranda bunu net şekilde söyleyemiyorlar !

Erman Toroğlu'nun bahsettiği korku imparatorluğu sadece Aziz Yıldırım değil

Bizimkileri birileri fena korkutmuş, bakın şampiyonluk falan istemeyin sizde yanarsınız gibisinden. 5 aydır susuyorlar. Korkudan.

Olaya hakim olan güçler daha farklı.

Fora61
29.11.2011, 12:57
Geçen seneye bir dönelim...

Ankaragücü maçıydı sanırım. Umut kaleağzında topa yükseldiği an arkadan itelenerek penaltımız verilmemişti. Markus Merk efendi bu pozüsyona dünyanın hiç biyerinde böyle penaltı verilmez söylemişti.

Bu maçta Egemen havadayken deil yerdeyken ufak bir temas var dorudur. Markus Merk efendi hakem 100 de 100 doru karar verdi dedi. Şimdi bunların hangisi doru arkadaş biri bana açıklasın.

Çok ağır küfürler edesim var yanlı medyaya.

lazfather61
29.11.2011, 13:06
Geçen seneye bir dönelim...

Ankaragücü maçıydı sanırım. Umut kaleağzında topa yükseldiği an arkadan itelenerek penaltımız verilmemişti. Markus Merk efendi bu pozüsyona dünyanın hiç biyerinde böyle penaltı verilmez söylemişti.

Bu maçta Egemen havadayken deil yerdeyken ufak bir temas var dorudur. Markus Merk efendi hakem 100 de 100 doru karar verdi dedi. Şimdi bunların hangisi doru arkadaş biri bana açıklasın.

Çok ağır küfürler edesim var yanlı medyaya.

aynen kardesim iyi yakalamissin, bunlar nabza gore serbet veriyorlar, bunlarin dunyalari yalan ustune kurulu.

güneyli
29.11.2011, 13:25
Maçın son dakikasında attığımız golde Egemenin içine cin kaçmış gibi titreyerek düşüşü bir programda ucuyorum diye kendini yerden yere atan şebek gibiydi...Görüntülü çalışmayı bir arkadaş alırsa İçine cin kaçmış salağı ve türevlerini görürsününz...Maç için takımımı canı gönülden kutluyorum..4 takımlı play ofta 4 takımdan biriyiz...Kasmıyorum...Yukardaki takımla 5 puan var mış..Çokta tın...

FC-ST-PAULI-61
29.11.2011, 14:03
Baskan Taraftar muhtesem di hakem muhtesem degildi diyor :D

Turgut Altun
29.11.2011, 16:45
Egemen bunu hep yapar!
Trabzonspor Kulübü Genel Sekreteri Hasan Yener, Beşiktaş maçındaki sayılmayan golde eski oyuncuları Egemen Korkmaz’ın kendini yere attığını belirtti, “Egemen bunları hep yapıyor. Bizdeyken de yapardı” diyerek de kafaları karıştırdı!
29/11/11 08:06
Egemen bunu hep yapar!

Bordo-Mavili kulüpte Beşiktaş karşısında alınan mağlubiyetin yankıları artarak devam ediyor.

Karşılaşmanın ardından hakem Fırat Aydınus, Trabzonspor’un hedefi haline gelirken, Şenol Güneş ise sayılmayan golde eski oyuncusu Egemen Korkmaz’ın kendisini artistik bir şekilde yere attığını belirtmişti. Dün ise kulüp genel sekreteri Hasan Yener, ilginç ve kafaları karıştıran açıklamalarda bulundu.

Trabzon formasını 3 yıl giyen ve sezon başında Beşiktaş’a transfer olan Egemen Korkmaz’ın verilmeyen golde kendisini gereksiz bir şekilde yere atarak faul aldığını belirterek “Egemen bunları hep yapıyor. Bizdeyken de yapardı” sözleri kafaları karıştırdı.

Yener’in bu ifadeleri “Madem böyle bir oyuncu olduğunu biliyordunuz. 3 yıl boyunca takımda neden tuttunuz ve nasıl kaptan yaptığınız” yorumlarını da beraberinde getirdi.

‘HATALAR HEP BİZİ BULUYOR’
Trabzonspor Genel Sekreteri Hasan Yener, bu sezon kendileri aleyhinde verilen hakem hatalarına ise adeta isyan etti. Yener, “Glowacki’nin, Egemen’le mücadelesinden sonra Sivok kendi kalesine gol attı. Hakem Fırat Aydınus golü iptal etti. Kayseri maçı yan hakemi Baki Tuncay Akkın, Burak Yılmaz’ın yarım metre çizgiden içeri giren golünü vermedi.

Mersin maçında yediğimiz golden önce Nduka’nın eline çarpan top görülmedi. Hakem yanlışları hep bizi bulmaya başladı” diye konuştu. Beşiktaş maçında Hilbert’e sarı kart verilmesi gerektiğinin de altını çizen Hasan Yener, “Lehimize verilen penaltıya penaltı diyoruz. Kırmızı kart da doğruydu ama iptal edilen golümüzü içimize sindiremiyoruz. Şampiyonlar Ligi’nde maçlarımızı yöneten hakemlerde FIFA hakemi, Aydınus’da öyle. Daha ne diyeyimki” ifadelerini kullandı.

http://www.htspor.com/futbol/haber/692295-egemen-bunu-hep-yapar

Mehmet Cihan Kocaman
29.11.2011, 16:51
ne hakemde suç var
ne egemende
ne pektemekte
suç 90 dakika boyunca 7 kişi defans yapan rakibe karşı anca 4 şut çekilebilmeyi başarabilmiş(!) kadroyu kuranlarda

yapma be.
şampiyonlar liginde tarih yazan bu kadroyu 7-8 tane şut attı diye bu kadar kolay harcama.
Bi mağlubiyetle her şeyi unutuyorsunuz.

Kimse unutmasın,

penaltıları penaltı değildi
penaltımızı vermediler
golümüzü vermediler!

Hakemin skora doğrudan etki eden 3 tane hatalı kararı var.

Sami Kuk
29.11.2011, 18:20
Şimdi gördüm maçın öyküsü videosunda TG lideri bjk forması giymiş..Oha ya yok artık.İyice abartmışlar napıyor bunlar ya

vse61
29.11.2011, 19:38
Takımdaki yöneticilerin 1-2si dışında hepsine konuşma yasağı getirlmesi lazım.. Allah akıl fikir versin.

Sibel
29.11.2011, 19:47
Yüzde dört milyon gol olan golümüzü vermeyen, binde beş milyon penaltı olmayan penaltıyı verip kırmızı kart çıkaran Aydınus'u Allah'a havale ediyorum. Ve de adiliğini taçlandıran Egemen'i!
Böyle lig kahrolsun!

Ilelioglu
29.11.2011, 21:06
Glowacki'nin attigi golde hicbirsey yok bencede. Tekrar tekrar izledim. Sadece her iki Futbolcu yerdeyken Glowacki'nin ufak bir temasi var. Ondan sonra Glo kafayi vuruyor Egemen ise havalarda ucuyor. Hakemde yemedim ama yemis gibi yapayim yoksa yazik olacak bjk'ya diyor. Olay budur. Bakalim gayse macina kimi verecekler? Ah keske o macta olabilseydim. Varya öyle öfkeliyim ki...

SEDAT
29.11.2011, 21:12
Hey maşallah taraftarımızı rakip takım taraftarının gelmeside kesmemiş formalarınıda giymişler , aynısını BMN yapsa vatan haini ilan edilirdi :) gerçi ben şaşırmadım...

Cafer Bulur
29.11.2011, 21:12
Glowacki'nin attigi golde hicbirsey yok bencede. Tekrar tekrar izledim. Sadece her iki Futbolcu yerdeyken Glowacki'nin ufak bir temasi var. Ondan sonra Glo kafayi vuruyor Egemen ise havalarda ucuyor. Hakemde yemedim ama yemis gibi yapayim yoksa yazik olacak bjk'ya diyor. Olay budur. Bakalim gayse macina kimi verecekler? Ah keske o macta olabilseydim. Varya öyle öfkeliyim ki...
Takim ve camia olarak hakkimizi yeterince savunmuyoruz.

Yöneticilerimiz gereginden fazla ilimli,oyuncularimiz hakeme yeterince baski yapamiyorlar bunun cok fazla etkisi var.

Türkiyedeki hakemler hakem degil,fb ve gs aleyhine karar verirken cok zorlaniyorlar nedeni bu camialarin haklarini asiri bir sekilde savunmalaridir.

SEDAT
29.11.2011, 21:15
Ayrıca görüyorum ki Barcelona taraftarı yine memnun olmamış :) ee tabi her maçı kazanıyoruz ya , taraftar yönetim herkes görevini yapıyor bir bu çocuklar suçlu öylemi !

Bu takımı eleştireni Allah çarpar yemin ederim ayıptır ayıp azıcık insnalığınızdan utanın...

Ilelioglu
29.11.2011, 21:17
Hey maşallah taraftarımızı rakip takım taraftarının gelmeside kesmemiş formalarınıda giymişler , aynısını BMN yapsa vatan haini ilan edilirdi :) gerçi ben şaşırmadım...

Trabzonlu Gencler...:rolleyes: Birsey yaptiklarini saniyordular ama Quaresma cakti hareketi zaten. Bu kadar olay varken gidipte böylesine bos bir isle ugrasan tek grup olsalar gerek. Ha bende sasirmadim.

Cafer Bulur
29.11.2011, 21:18
Ayrıca görüyorum ki Barcelona taraftarı yine memnun olmamış :) ee tabi her maçı kazanıyoruz ya , taraftar yönetim herkes görevini yapıyor bir bu çocuklar suçlu öylemi !

Bu takımı eleştireni Allah çarpar yemin ederim ayıptır ayıp azıcık insnalığınızdan utanın...
Kime yaziyorsun,acikca belirtirmisin?

Ilelioglu
29.11.2011, 21:21
Takim ve camia olarak hakkimizi yeterince savunmuyoruz.

Yöneticilerimiz gereginden fazla ilimli,oyuncularimiz hakeme yeterince baski yapamiyorlar bunun cok fazla etkisi var.

Türkiyedeki hakemler hakem degil,fb ve gs aleyhine karar verirken cok zorlaniyorlar nedeni bu camialarin haklarini asiri bir sekilde savunmalaridir.

Futbolcular verilmeyen gole birsey demiyorlar peki ya Taraftar? Onlarda sus pus...Deplasman yasagi...Aglayin beyler..:mad: Cikarin Trabzonspor formalarini bjk formalarini giyiyoruz. Mac boyunca isliklamadigimiz Quaresma ödüllendirecek birazdan bizleri. Gol attiktan sonra bir hareket yapacakmis bizlere..:rolleyes:

Cafer abi lütfen söyle bana...Rakip takimi baski altina almak icin sadece Stoperini mi isliklarsin yoksa bütün takimi mi?

Cafer Bulur
29.11.2011, 21:25
Futbolcular verilmeyen gole birsey demiyorlar peki ya Taraftar? Onlarda sus pus...Deplasman yasagi...Aglayin beyler..:mad: Cikarin Trabzonspor formalarini bjk formalarini giyiyoruz. Mac boyunca isliklamadigimiz Quaresma ödüllendirecek birazdan bizleri. Gol attiktan sonra bir hareket yapacakmis bizlere..:rolleyes:

Cafer abi lütfen söyle bana...Rakip takimi baski altina almak icin sadece Stoperini mi isliklarsin yoksa bütün takimi mi?
Bizde Trabzonspor taraftari yok,taraftar gruplari var organize destek,rakibi baski altina alma bunlar bizim taraftara yabanci terimler.

Gecen sezon takimi bir adim ileri tasisalardi fb nin sikesine ragmen sampiyonduk.

Mehmet Alemdar
29.11.2011, 22:30
trabzon-ınter maçında saydım tribünde toplam 14 tane grup var herkes ayrı telden çalıyo bu taraftarlık değil trabzonda gerçek anlamda sadece trabzonsporu destekleyen traftar yok bence

Mustafa Ayazoğlu
29.11.2011, 22:38
trabzon-ınter maçında saydım tribünde toplam 14 tane grup var herkes ayrı telden çalıyo bu taraftarlık değil trabzonda gerçek anlamda sadece trabzonsporu destekleyen traftar yok bence

Liverpool ile ortak özelliğimiz..

Başarısızlığın en büyük nedenlerinden biri sisteme karşı TARAFTAR gücünün kaybedilmesi.

Tribünlerde ki güç bölündü.

Liverpool hem Manchester ekipleri hemde Londra ekiplerine karşı taraftr gücünü yitirdiği için etkisiz.

Son 20 yıl en büyük başarıları İstanbul'da, TARAFTARI ile.

TARAFTAR bütünleşmedikçe tribünde Liverpool gibi , Trabzonspor gibi takımlar sisteme direnemez.

MuratJ
30.11.2011, 03:40
Trabzonda, Trabzonspor taraftarı falan yok. Kimse masal okumasın. Dönen rantlar, menfaatler, kişisel istek ve çıkarlar var. Trabzonspor sevgisi yok!! Kimse bana masal okumasın. Ciddi ciddi takımın Trabzon'dan İstanbul'a taşınmasını istiyorum. Bjk maçı İstanbul'da oynansaydı bjk camiası kendilerini daha fazla deplasmanda hissederdi. Kendilerini Trabzonspor aşığı olarak tanıtanlar üzerlerine bjk forması geçiriyor bu forma ile poz veriyor. Büyük olmak için büyüklerle sevişmeyeceksin savaşacaksın önce demiş Özkan Sümer. Trabzonspor hep savaştı öyle büyük oldu. Öyle şehir takımı oldu. Öyle deplasman oldu. Şimdi bunlar gibi sevişen menfaatçı güruhlar türedi. Trabzon'da Trabzonspor kayboluyor. Trabzonsporu cidden seven Trabzon'da ki taraftarlarımıza sesleniyorum. Gerekeni yapalım lütfen.

serdaracıl
30.11.2011, 10:34
8jk'nın açıklamasına bakar mısın? güler misin ağlar mısın:)

-Beşiktaş Kulübü'nden açıklama:
''Geçmişte talebesi olan bir oyuncu hakkında
bir teknik direktörün, yine geçmişte takımına
yıllarca hizmet etmiş bir oyuncu hakkında bir
yönetim kurulu üyesinin, oyuncunun mesleki
kariyeri ile bağdaşmayan sözler sarf etmesinin
ayıbını kendilerine bırakırken, aynı takımda
yer alan başka bir oyuncunun tüm Türkiye'nin
gözü önünde olmayan bir penaltıyı varmış gibi
göstermeye çalışarak rol yapması, kanımızca
gazete manşetlerine konu olan benzetmeye daha
uygun bir davranışı sergilemektedir''

Beşiktaş Kulübü, futbol takımlarının Spor Toto Süper Lig'de geride kalan haftada Trabzonspor ile oynadığı maç ve sonrasında yaşananlarla ilgili açıklama yaptı.
Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, ''27 Kasım 2011 tarihinde, Trabzonspor ile oynadığımız ve 1-0 takımımızın galibiyeti ile sonuçlanan müsabaka sonrasında, başta oyuncumuz Egemen Korkmaz olmak üzere, birçok oyuncumuza kişiliklerini zedelemeye varan, hakaretamiz sözler ve sıfatların futbol ve spor adamları tarafından kontrolsüz ve fütursuzca ağza alınmış olmasını hayret ve üzüntüyle izlemiş bulunmaktayız'' denildi.
Kulüp açıklamasında şu görüşlere yer verildi:
''Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün bugüne kadar olduğu gibi, özellikle Türk futbolunun belki de en stresli ve gergin zamanını yaşadığı şu günlerde sağduyu, soğukkanlılık ve nezaketini koruyarak 'Beşiktaşlılık' duruşunu sergiliyor olması, ne yazık ki bu meziyeti algılamak ve takdir etmekten uzak bazı kesimler tarafından, pasiflik ve yetersizlik olarak değerlendirilmekte ve bu tavır içinde bulunduğumuz durumun vahametini daha da arttırmaktadır.
Egemen Korkmaz, yıllarca Trabzonspor'da oynamış, hocası Şenol Güneş tarafından yetiştirilmiş, Beşiktaşımızda yükselerek milli takıma kazandırılmış bir oyuncumuzdur.
Geçmişte talebesi olan bir oyuncu hakkında bir teknik direktörün, yine geçmişte takımına yıllarca hizmet etmiş bir oyuncu hakkında bir yönetim kurulu üyesinin, oyuncunun mesleki kariyeri ile bağdaşmayan sözler sarf etmesinin ayıbını kendilerine bırakırken, aynı takımda yer alan başka bir oyuncunun tüm Türkiye'nin gözü önünde olmayan bir penaltıyı varmış gibi göstermeye çalışarak rol yapması, kanımızca gazete manşetlerine konu olan benzetmeye daha uygun bir davranışı sergilemektedir.
Bir mağlubiyet arkasından camianın reaksiyonlarını kısmen önlemeye yönelik bu tür yön saptırıcı çıkış ve senaryolardan, içinde bulunduğumuz nazik ve kırılgan ortamda mutlak surette imtina edilmesi konusundaki kanaatimizi kamuoyu ile paylaşmak isteriz.''

bordo(61)mavi
30.11.2011, 10:53
jimnastik kulübünden başka ne açıklama beklersinki... hemen resmi siteden ağır cevap verilmeli bu şikecilere...

Mollasalihoğlu
30.11.2011, 11:27
Siz adamların formasını giyin; adamlar golden sonra tribüne çomak da çıkarır, maçtan sonra Şenol Güneş'e dil de uzatır..

Adem Erdoğan
30.11.2011, 12:02

Böyle bir örnek mevcut; yanlış hatırlamıyorsam Bursaspor formalı birisinin bmn otobüsünde çekilmiş fotoğrafı sağda solda afişe edilmişti.

Mollasalihoğlu
30.11.2011, 12:18
Böyle bir örnek mevcut; yanlış hatırlamıyorsam Bursaspor formalı birisinin bmn otobüsünde çekilmiş fotoğrafı sağda solda afişe edilmişti.

Trabzon'da, Trabzonsporlu bir BMN üyesi, Bursa forması mı giymiş?
Bursa'da, Trabzonspor'lu bir BMN üyesi Bursa forması mı giymiş?

Turgay Atalay
30.11.2011, 12:27
Bjk nın açıklaması, bazı kesim yalakalara bir ömürlük kapak olsun:)

halil ibo
30.11.2011, 12:36
Allah'ın jimnastikçileri tabii ki hoplama,zıplama hareketlerini doğal karşılayacak.
Aletsiz artistik jimnastikte başarılı olduklarını gösterdiler.Halbuki bir de aletli jimnastik var...
Kulplu beygir,paralel bar,asimetrik bar vs.

DeAgLeMaNyAq
30.11.2011, 12:49
Açıklamada Burak'ın ismini zikretmeden taş atmaları da çekememezliklerinin baş göstergesi...

ONUR BEKAR
30.11.2011, 12:57
bu işi deplasmanda alacağımız galibiyet temizler başkası yalan, bu arada trabzonun trabzonludan başka dostu yok bu da başka bir gerçek..

Oruç
30.11.2011, 12:59
Burak'a laf atanlara bakar mısınız ?

Ahmet Başkaya
30.11.2011, 13:05
Bu şerefsizlerin formasını giyenlere de yazıklar olsun !

İslam Sezer
30.11.2011, 14:10
vay dost bck ye bak,düşman gibi açıklamalar yapmış.
bu bizans takımlarında utanma yok.hırsızlık yaparlar,haram puanlar,şampiyonluklar,kupalar alırlar,
bir de utanmadan hakkım yendi denmesine kızarlar.Allah sadece fırat aydınusun değil,bu düzenin ve düzene destek verenlerin de belasını versin...

Devrim Arslan
30.11.2011, 14:14
onları trabzonda ağırlayan taraftarlar utansın !!!!!

Ibrahim Gaygusuz
30.11.2011, 16:52
Video yapmaktan anliyan varsa, su ucan adam sabri vardi egemenin kafayi onun kafasi yerine monte edebilirmiyiz

Ilelioglu
30.11.2011, 17:19
onları trabzonda ağırlayan taraftarlar utansın !!!!!

Aynen öyle..:alkış:

Ilelioglu
30.11.2011, 17:20
Bu şerefsizlerin formasını giyenlere de yazıklar olsun !

Aynen katiliyorum...:alkış:

Ilelioglu
30.11.2011, 17:21
Bjk nın açıklaması, bazı kesim yalakalara bir ömürlük kapak olsun:)

Bu iyidi bak...;)

Cafer Bulur
30.11.2011, 17:26
Bu iyidi bak...;)
Futbolda düsman ve dost degil sadece rakiplerimiz oldugunu kavradigimiz zaman 1 adim ileri gitmis olacagiz.;)

sametaydin
30.11.2011, 17:28
Fena rezil ettiler bizi. Benim anlamadığım bizim bunlarla ne işimiz var al işte adamlara o kadar iyilik yaptınız adamlar böyle lafı sokar işte. Neyse neyse bizde böyle taraftar böyle yönetim olduğu sürece bu durumlara daha çok düşeriz.

Oğuzhan İnce
30.11.2011, 17:30
- Burak/Toraman pozisyonda bana göre penalti yok.
- bjk'nin penaltisi dogru
- bizim sayilmayan gol'de kararsizim.

Farklılık fetişisti misiniz ?
Bu size bir elitizm kazandırmaz aksine gülünç duruma düşersiniz.

Ilelioglu
30.11.2011, 17:32
Futbolda düsman ve dost degil sadece rakiplerimiz oldugunu kavradigimiz zaman 1 adim ileri gitmis olacagiz.;)

Aynen katiliyorum. ;)

Mehmet Cihan Kocaman
30.11.2011, 17:41
Burak/Toraman pozisyonuna penaltı yok
bjknin penaltısına doğru
bizim sayılmayan golde de kararsızım diyenlerin de bırakın trabzonsporluluğu, futboldan anladığı bile tartışılır.

Hepsini geçtim bizim golde kararsız kalınacak ne var. Burak/toramanı da geçelim. Bjknin penaltısında celustka çelme mi takmış?
En ufak müdahalesi varsa taraftarlığı bırakırım!

Cafer Bulur
30.11.2011, 17:51
Dinamo kiev macinda rakibinin sirtinda yükselip golü atan egermen.

Bizim macta ise glo nun ona dokunup dokunmadigi bile belli olmayan pozisyonda ayagina basilmis gibi ucan yine egemen.

Bu pozisyonlar egemen in ne denli serefsiz,ahlaksiz bir oyuncu oldugunu ortaya koymustur.

oflubektas
01.12.2011, 15:21
Bir de şu var; Carvalhal bizim maça defans ağırlıklı 8 oyuncu ile çıkınca birdenbire "büyük hoca" oluverdi. Bilen bilir, 94-95 sezonunda yine Avni Aker'de 2-0 kaybettiğimiz (2 golü de Sertan atmıştı) bir başka beşiktaş maçından sonra Daum'un lakabı "dahi" oldu. Hiç unutmam o maçta topa sahip olma oranı %79'a %21'di. koca beşiktaş takımı 10 kişiyi kalenin önüne koyup "Çanakkale Geçilmez" oynuyordu. Maçta iki net penaltımız verilmediği gibi, beşiktaşın bir golü bariz ofsayttı. Aynısını bir anadolu takımının yerli hocası yapınca korkak, çağdışı, futbol katili oluyor, bu beyefendiler Avni Aker deplasmanında deli gibi kapanıp şanslarının - ve tabi hakemlerin- de yardımıyla kazanınca başımıza allame-i cihan kesiliyor.

İstanbul Medyası diye buna diyoruz işte!

Cafer Bulur
02.12.2011, 15:43
Bir de şu var; Carvalhal bizim maça defans ağırlıklı 8 oyuncu ile çıkınca birdenbire "büyük hoca" oluverdi. Bilen bilir, 94-95 sezonunda yine Avni Aker'de 2-0 kaybettiğimiz (2 golü de Sertan atmıştı) bir başka beşiktaş maçından sonra Daum'un lakabı "dahi" oldu. Hiç unutmam o maçta topa sahip olma oranı %79'a %21'di. koca beşiktaş takımı 10 kişiyi kalenin önüne koyup "Çanakkale Geçilmez" oynuyordu. Maçta iki net penaltımız verilmediği gibi, beşiktaşın bir golü bariz ofsayttı. Aynısını bir anadolu takımının yerli hocası yapınca korkak, çağdışı, futbol katili oluyor, bu beyefendiler Avni Aker deplasmanında deli gibi kapanıp şanslarının - ve tabi hakemlerin- de yardımıyla kazanınca başımıza allame-i cihan kesiliyor.

İstanbul Medyası diye buna diyoruz işte!
Aynen katiliyorum,bjk bizim macta hicbirsey oynamadi sadece iyi mücadele ettiler.

Bizde iyi mücadele ettik iyi oynamadik macin hakki beraberlikti.

Alanzinho o golü atsa mac bizimdi,futbol böyle ufak tefek ayrintilarda bitiyor bazen.