PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kulüplerden Ortak Karar | Deplasman Yasağı Yine Geldi !

U.Sadıkoğlu
17.11.2011, 16:30
Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor kulüplerinin, 2011-2012 sezonunda birbirleriyle yapacakları tüm müsabakalarda, deplasman takım taraftarları alınmayacak.

4 kulübün de "misafir seyirci alınmaması" kararı ile ilgili mutabakat içinde olduğu, Kulüpler Birliği Vakfı tarafından Türkiye Futbol Federasyonu'na iletildi.

Kulüpler tarafından alınan bu kararı kamuoyu ile paylaşırız.

http://www.tff.org/default.aspx?pageID=285&ftxtID=13917

Burçak
17.11.2011, 16:32
3. dünya ülkesi..
olay çıkaranları cezalandırın. futbol severleri değil..

Paksoy
17.11.2011, 16:32
suyunu çıkardılar ..

Berat
17.11.2011, 16:33
Olan yine bize oldu...

Bir de; Fenerbahçe taraftarı İnönü'ye gitti. BJK taraftarı Kadıköy'e gitmezse haksızlık olmayacak mı? Haksız rekabet değil mi?

Ben BJK taraftarının yerinde olsam dava açarım.

Berat Akçay
17.11.2011, 16:33
Milli arada kaynadı gibi .Şikeciler ceza aldı mı ? Saha basma yüzünden

Serdær
17.11.2011, 16:34
Türkiye Ligi = Mozambik Ligi .

DeAgLeMaNyAq
17.11.2011, 16:35
FB taraftarının barbarlıkları sayesinde...

Chiko
17.11.2011, 16:36
Fener gidebilir ama digerleri gidemez.

GeZeGeN
17.11.2011, 16:37
seyircisiz oyantin bari reziller...

Badaloğlu
17.11.2011, 16:37
Bunlar varya alayı eyyamcı:( Bir yasa çıkardılar, bumerang gibi şimdi o yasa bizide yakacak diye korkuyorlar. Kimsenin gözü yemiyor tabi artık. Taraftarın çıkaracağı olaylardan sonra yöneticilerin sorumlu olacağı bu yasadan korkuyorlar. Böyle bir durumda yöneticilerde yanacak. O yüzden kimse maçlarda deplasman taraftarını istemiyor.

Artık tribünleride iyice bitirdiler, herkese geçmiş olsun...

TSelif
17.11.2011, 16:38
ALLAH sizin cezanızı versin hee... omurgasız yaratıklar !!!

Burçak
17.11.2011, 16:40
Böyle giderse toplu halde tv karşısında maç izlemeyi bile yasaklayacaklar.

Rahmi Akkurt
17.11.2011, 16:40
-MAA: Irkıdışlır ! Biz .... ama tüyü nereye dikiciğiz bilemiyoruz.

Helvacı61
17.11.2011, 16:43
fener seyircisi alınıyor. hemde antilop sürüsü gibi maça giriyor. diğer takımlara gelince yasaklandı. emin olun fener maçında fener seyircileri alınacak sonra tekrar değişecek

krdnz
17.11.2011, 16:46
Bizde zorla Saraçoğluna gidelim..

Yada Olimpiyattaki seyircinin yarısı Kadıköy meydanına toplansa..

Yada her neyse artık birşey yapma vakti geldi.Koyun sürüsü olmadığımızı göstermeliyiz.

murat
17.11.2011, 16:50
Eyyyy Sadri Sener cik patlat bir espri...

MDanışmaz
17.11.2011, 16:52
Suçu işleyenin yanına kar kaldı işte Fener yıka döke stada giriyor cezasını biz çekiyoruz hadi hayırlı olsun..

Berberoğlu
17.11.2011, 16:57
Korkaklar!!!!

bahadır2561
17.11.2011, 16:58
Bizimkiler de koyun gibi ne derlerse yapıyorlar

agahozlu
17.11.2011, 16:58
Tribün olayı bitmiştir, geçmiş olsun. Bu karardan sonra dilerim rakip takım taraftarları ev sahibi takımın tribününe girmez.

Taksim'de buluşup İnönü'ye yürümek, Kadıköy'e ve TT Arena'ya gitmek hayal oldu bizim için. Artık maç günü heyecanını kahvede ya da evimizde yaşarız. Olmadı kahvede deplasman tribünü yaparız!

Dört gözle İstanbul'daki maçları bekleyen, işini gücünü bırakıp ortalama 1000 bilet için mücadele eden, Ankara'dan,Trabzon'dan,Bursa'dan,yurt dışından maçlara gelenler gözünüz aydın. Artık bilet parası şu kadar,yol parası şu kadar, 20-30'da harçlık diye hesaplamamıza gerek kalmadı.

Bana hiç kimse bu ülkede hukukun işlediğini anlatamaz. Ülkedeki hukuk bazı kişilerin istediği gibi şekillendiriliyor. Bu olay ve yasa olayı Şenol Güneş'in "Bu ülkede hukukun gücü yok, güçlünün hukuku var" sözünü doğruluyor.

İstanbul ve İstanbul'a gelen taraftarlar, dua edelim de İBB takımı küme düşmesin. Yoksa bu saçma kurala göre, İstanbul için puan kaybetsek bile, sadece tv başında "Bize Her Yer Trabzon" diye bağırmanın keyfini yaşayabileceğiz...

Bu karara evet diyen yöneticilere ve yöneticilerimize de yazıklar olsun.

Gamze_TS
17.11.2011, 17:02
Taraftar alinmayacak demek fener dusmeyecek demek mi simdi?
Kimsenin febe disinda baska biriyle derdi yok ki bu dort takimdan.
İddianameden sonra febe dusse zaten oynanmayacagina gore febes maclari....
Ne yalan soyliym, ben huylandim

Şenol Altunsoy
17.11.2011, 17:12
Bravo yönetim harika işlere imza atıyorsun önce 6222 sayılı yasa sonra bu.

Sen gene taraftara sallayacak bir şey bulursun "Büyük Başkan"

Mollasalihoğlu
17.11.2011, 17:14
Biz de artık İBB'nin maçlarına gideriz..

iso_4939
17.11.2011, 17:15
herhalde bır daha boylesıne onursuz ınsanlar toplulugu tff yonetıcılıgı yapmaz.azızın usakları allah belanızı versın.serefsızler.

Badaloğlu
17.11.2011, 17:15
Eyyyy Sadri Sener cik patlat bir espri...

Mesela,

6222 sayılı yasanın bazı maddelerinin değişikliği için bütün kulüplerin ortak bir kararla, imzasıyla değiştirilmesi ile ilgili:

''biz o imzayı tribünde taraftarların çıkaracağı olaylardan kulüp yöneticileri sorumlu olmasın diye attık'' dese, espri sınıfına girer mi? :D

Celal Demir
17.11.2011, 17:17
yönetim istifa etsin artık nedir buya 3 kızkardeşler ne yapsa onay veriyoruz aciz yönetim istemiyorum...

Koray
17.11.2011, 17:26
Yakında tribünde tezahürat yapmayada yasak gelir.

esmertr
17.11.2011, 17:31
Bu ne saçma sapan bir karardır ya.Hangi akla mantığa göre almışlar bu kararı.

Ahmet Öztürk
17.11.2011, 17:43
Diyecek birşey kalmadı. İsteyen istediği kararı aldırıyor, isteyen istediği kanunu değiştiriyor bu ülkede. Biz burda kendimiz söyler kendimiz dinleriz ancak. Taraftarının haklarını savunamayan yönetimlerin attığı imzaların kahrını taraftar çekmeye devam edecek belli ki...

Dua edelim de kendi maçlarımıza gitmemizi engellemesinler.

Giallorossi
17.11.2011, 17:43
R.I.P. Turkish Football 17-11-2011

Külünkoğlu
17.11.2011, 17:44
Yazıklar olsun ! Bu apaçık bize yapılan en önemli darbelerden biridir.

Celal Demir
17.11.2011, 17:46
Yazıklar olsun ! Bu apaçık bize yapılan en önemli darbelerden biridir.

abi bu konu ile ilgili diğer klüp taraftarları ile ortak bişey yapılamazmı ?

Ömer Faruk61
17.11.2011, 17:56
Ben kimseye suç bulmuyorum artık içinde bulunduğumuz durumun baş sorumlusu Basiretsiz Sadri Şener Yönetimidir..

Mertcan
17.11.2011, 18:01
4 büyük taraftar grupları falan biraraya gelip ortak basın açıklamasımı yapsın? 1 kerelik yanyana görülüp ortak konuşabilirler belki... Ama çok farklıtepkiler çıkabilir herkesten her kesimden.

Badaloğlu
17.11.2011, 18:02

Taraftarlarla olacak iş değil gibi... Bakın arkadaşlar bir yasa çıktı, 6222 sayılı yasa. Burada dikkat edilmesi gereken bir madde var. Kısacası şunu diyor. Tribünlerdeki olaylardan kulüp yönetimleri birinci derecede sorumlular. Hal böyle olunca, hiçbir kulüp yönetimi bu riski göze almaz, alamazlar. Bu yüzden ilk Beşiktaş-Fenerbahçe maçı öncesi böyle bir girişimde bulundular. Ama o maç öncesi spor bakanı ağırlığını koydu ve o maça Fener'lilerin nasıl girdiğini hep birlikte gördük.

Olan gene takımını her türlü desteklemek isteyen, gönülden bağlı taraftarımıza oldu. Zaten bizler İstanbul'da yaşamakla bu takımdan uzaktayız. Üstüne birde böyle saçma sapan işler çıkınca, gönül verdiğimiz takımımızdan hepten uzak kalıyoruz. Ne olacak bu işlerin sonu yaaa... Hep mi Trabzonspor taraftarı çekecek sıkıntıyı. Hadi diğer 3 eziklerin taraftarları 2 haftada bir, İstanbul'da kendi stadlarında takımlarını izleme şansına sahipler, kendi aralarındaki maçlara gitmeselerde olur. İyide bizim ne günahımız var? Zaten %5 kontenjan ile bizi bitirmiştiniz, şimdi hepten noktayı koydular :mad:

Dua edelimde İstanbul Büyükşehir Belediyesi küme düşmesin :mad:

İlker Akçay
17.11.2011, 18:02
Napıcaz gidemediğimiz deplasmanlarda TFF Yöneticilerinin validelerini ziyarete mi gidecez??

Sıçın bakalım daha ne kadar sıçabileceksiniz futbolun içine..

Celal Demir
17.11.2011, 18:05
Taraftarlarla olacak iş değil gibi... Bakın arkadaşlar bir yasa çıktı, 6222 sayılı yasa. Burada dikkat edilmesi gereken bir madde var. Kısacası şunu diyor. Tribünlerdeki olaylardan kulüp yönetimleri birinci derecede sorumlular. Hal böyle olunca, hiçbir kulüp yönetimi bu riski göze almaz, alamazlar. bu yüzden ilk Beşiktaş-fenerbahçe maçı öncesi böyle bir girişimde bulundular. Ama o maç öncesi spor bakanı ağırlığını koydu ve o maça Fener'lilerin nasıl girdiğini gördük hep birlikte.

Olan gene takımını her türlü desteklemek isteyen, gönülden bağlı taraftarımıza oldu. Zaten bizler İstanbul'da yaşamakla bu takımdan uzaktayız. Üstüne birde böyle saçma sapan işler çıkınca, gönül verdiğimiz takımımızdan hepten uzak kalıyoruz. Ne olacak bu işlerin sonu yaaa... Hep mi Trabzonspor taraftarı çekecek sıkıntıyı. Hadi diğer 3 eziklerin taraftarları 2 haftada bir, İstanbul'da kendi stadlarında takımlarını izleme şansına sahipler, kendi aralarındaki maçlara gitmeselerde olur. İyide bizim ne günahımız var? Zaten %5 kontenjan ile bizi bitirmiştiniz, şimdi hepten noktayı koydular :mad:

Dua edelimde İstanbul Büyükşehir Belediyesi küme düşmesin :mad:

bizde ev sahibi bilet alıp maça öyle gidelim 5-6 bin kişi :D

Celal Demir
17.11.2011, 18:07
4 büyük taraftar grupları falan biraraya gelip ortak basın açıklamasımı yapsın? 1 kerelik yanyana görülüp ortak konuşabilirler belki... Ama çok farklıtepkiler çıkabilir herkesten her kesimden.

diğer klüp taraftarı derken eziklerden bahsetmemiştim onlarla anlaşamayız biz malum olaylardan dolayı zaten onlar bu kuralın bizi kurtarmak için çıkardıklarını düşünüyorlar :D

Sami Kuk
17.11.2011, 18:10
Ulan yok artık..Fener neysede Bjk-Gs maçlarına bizim taraftar neden alınmasınki:S Yazıklar olsun ya

Gamze_TS
17.11.2011, 18:12
Ulan yok artık..Fener neysede Bjk-Gs maçlarına bizim taraftar neden alınmasınki:S Yazıklar olsun ya

Sirf fb maclarini yasaklarlarsa cok bariz olur febesi koruma cabalari tabi.

DNA-TS
17.11.2011, 18:17
işi zıvanadan çıkardılar.türkiyeyi bıraktım dünyanın gelmiş geçmiş en beceriksiz yönetimi olarak tarih sayfalarında isimleri altın harflerle kazınacaktır.bu ne böyle ya hergün yeni bir skandala imza atıyor mıhmıtaliıydınlır ve ekibi.

Emirhan_Batuk
17.11.2011, 18:24
Şu kadıköye gidemeyeceğime yanarım

Eren Karaahmetoğlu
17.11.2011, 18:45
Ortak karar deniyor. Şimdi bizim yöneticilere sorsan her biri teker teker biz istemiyoruz der. Ama ortak karar. Yönetim yine basiretsizliğe tam gaz devam ediyor.

Bu karar, şike kararı hala alınamadığından korkudan alınıyor. Sadece Trabzon-Fener maçlarına yasak koymamak için bütün maçlara koyuluyor. Allah hepinizin belasını versin. Olan bize oluyor.

Doğukan Uçan
17.11.2011, 18:47
türkiyede tribün bitmiştir.

U.Sadıkoğlu
17.11.2011, 18:54
Daha büyük olaylar çıkacak.

Şenol Altunsoy
17.11.2011, 18:59
Eeee seyirciden yakınan Sayın Başkan buyurun bir espri daha patlatın.

macka61
17.11.2011, 19:03
hangi yüzyılda yaşıyoruz sen beni nasıl bir müsabakadan men edebiliyorsun taraftar grupları olarak hukuksal çerçevede haklarımızı savunmalıyız bu karar anayasaya aykırıdır şikenin cezasını azalt taraftara maçı yasakla ondan sonra türk futbolu niye gelişmiyor belli

Travelair
17.11.2011, 19:04
Böyle bir kararı tahmin ediyordum. Tff yönetimi marka değerini arttırmaya devam ediyor

volkan_627
17.11.2011, 19:09
stadında müze olan kulüpler için bu geçerli değilmiş. o stadlara fenerlilerin girmesi serbestmiş. hatta müze nin kapılarını kırmasınlar diye kapılar açık tutulacakmış...

SARGONALI61
17.11.2011, 19:40
Arkadaşlar BOYKOT diyorum BOYKOT. Bütün bu uygulamalara karşı çıkan takımların taraftarları birleşsin ve Maçlara gidilmesini BOYKOT etsin, bakın bakalım değneksiz köyde dolaşan köpek gibi davranabilirlermi.

Yasin Altuntas
17.11.2011, 20:17
Yakında tribünde tezahürat yapmayada yasak gelir.

Onu birakta ya Cekirdekleri yasaklarlarsa........ Allah korusun Stad'a Insan gelmez daha.

Ilelioglu
17.11.2011, 20:25
Olan yine bize oldu...

Bir de; Fenerbahçe taraftarı İnönü'ye gitti. BJK taraftarı Kadıköy'e gitmezse haksızlık olmayacak mı? Haksız rekabet değil mi?

Ben BJK taraftarının yerinde olsam dava açarım.

Aynen...

Fenere hersey mübah zaten. Ne oluyorsa bize ve digerlerine oluyor. Yazik gercekten...

..

Ömer Kibar
17.11.2011, 20:34
Yasak getirilen maçlarda olay çıkma ihtimali çok yüksek. Bunu bjk-şikebahçe maçında da gördük.

Gündemde olmaktan korkan MAA bunun önüne geçmek için her türlü yolu deniyor.

Futbol aşkı bitmiş bitmemiş MAA'nın hiç umrunda değil.

Bugüne kadar bu kadar aciz , bu kadar korkak , bu kadar şerefsiz bir TFF görmedim.

Gün geçtikçe Türk Futbolundan nefret ediyorum.

28TS61
17.11.2011, 20:55
türkiye hic bir zaman spor ülkesi olamaz. sacma sapan karar aliyorlar 2 günde 1

Doğukan Uçan
17.11.2011, 20:58
Farkına varın herşeyin Türkiye'de Tribün Bitiyor !! Buna İzin Vermeyelim !

Endüstriyelleşen Futbola Karşı Yaşasın Tribün Kültürü !!!

28TS61
17.11.2011, 21:07
bizim yönetime en güzel cevap haftaya avni akerdeki 8jk macini bos tribünlerde oynatmak olur.
bunu basarirsak cok güzel bir cevap olur hem yönetimimize hemde futbolu yöneten geri zekalilara

agahozlu
17.11.2011, 22:09
4 kulübün taraftarları ortak bir açıklama yapmalı ve gerekirse ortak bir eylem yapmalıdır. Gerekirse her takım taraftarı 1 maç takımının maçına gitmemeli. Taraftar siteleri sayfa girişlerini ortak karar ile aynı şekilde yapmalıdır. Unutmamak gerekir ki taraftar futboldaki en önemli güçlerin başında gelir.

hodlu
17.11.2011, 22:49
Fenerliler kapıları kırarak maça girdi sonra yasak geldi.Yuh olsun başta benim Yönetim kurulum olmak üzere hepsine.Yazıklar olsun sizin yöneticiliğinize..............

Tolga Kurt
17.11.2011, 23:39
İçine ettiler iyice gerçekten.. Bi kendinize gelin ya bi etrafınıza bakın ne hale getirdiniz yönettiğiniz kurumu..

OYılmaz
17.11.2011, 23:47
MAA'ya derbilerde protokolde çayını,kahvesini alıp maç izleme kısıtlılığı da gelsin bu yasağı desteklerim. Bu resmen skandal. Hele de Trabzonspor'lular için. En çok taraftarımızın olduğu yerde sadece Belediye maçını mı izleyeceğiz. Eğer bir yasak gelecekse ciddi ve anormal bir olayın olması gerekir. Tamamen Mehmet Ali Aydınlar'ın iyi bir şey yapıyormuşum gibi görüneyim de fener'i açık açık desteklediğimden dolayı fazla küfüre maruz kalmayayım çabası bu adam ya ruh hastası ya da ben.

OzcanHan61
17.11.2011, 23:48
federasyon iki günde bir karar degistiriyor..

Cengiz Çubukcu
18.11.2011, 00:00
federasyonu zaten biliyoruz , bu ülke yararına en ufak bir şey yapmayacak ama bizim kulübümüz nasıl alet oluyor ben onu anlamıyorum!! bu kararın altına eğer başkan sadri şener de imza attıysa ona da yazıklar olsun...

Helvacı61
18.11.2011, 00:01
fenerliler antilop sürüsü gibi maça girdi. cezasını biz çekeceğiz.

Sefa
18.11.2011, 00:04
Ah be Sadri Şener şu kulübün haklarını ne zaman savunacaksın merak ediyorum!

Mustafa Ayazoğlu
18.11.2011, 00:07
fenerliler antilop sürüsü gibi maça girdi. cezasını biz çekeceğiz.

ceza aslında , Trabzonspor'a ve Galatasaray'a

Yiğit Gayretli
18.11.2011, 00:10
Kullüpler biraraya gelir, partiler biraraya gelir... Ben bu işin içinde başka şeyler ararım arkadaş ! Hatta bulurum arkadaş !

Mustafa'
18.11.2011, 00:23
Futbolun rekabetini azaltan bir harekettir bu.Unutmayın ki rekabetsiz bir ortamda heyecan olmaz.

Bu adamlara kimse sormuyor mu ''Sen ne yapıyorsun ?'' diye.

Biz nasıl zevk alıcaz şimdi deplasmanda onlara ''Koyduk mu!'' demeden.

Allah'ım sen bu cefakar taraftarlara sabır ver.

lazibere
18.11.2011, 02:13
açıklanacak bir iddaname ile fenerı n alacağı yada fener seyircisinin taşkınlıklarına karşı alınmış bir karar, konuşmaya değmez..

must61
18.11.2011, 03:41
açıklanacak bir iddaname ile fenerı n alacağı yada fener seyircisinin taşkınlıklarına karşı alınmış bir karar, konuşmaya değmez..

Bencede iddaaname sonrası millet birbirini kırmasın diye alınmış bir önlem.Ama bu çıkarımı yaptığımızda Fener'in bu sezon düşürülmeyeceği gerçeği çıkıyor ortaya.Ne yapılmaya çalışılıyor anlam vermek mümkün değil..

Recep Alkan
18.11.2011, 08:09
Herkesi anlarım da, bizim kulüp buna neden imza atar onu anlamam...

Külünkoğlu
18.11.2011, 08:18
Recep şike affına imza atmışlar buna imza atmışlar çok mu ?

cahana
18.11.2011, 08:29
bizim yönetime at de atar yat de yatar sus de susar maşallahı var hiç sorun çıkarmaz

28TS61
18.11.2011, 14:34
haftaya 8jk macina kimse gitmesin. yönetimde bisey desin bakalim yiyorsa

Akif Gür
18.11.2011, 14:50
bende o derbilere girmessem..

SEDAT
18.11.2011, 14:53
* Yanlış anlaşılmasında ben bu kararı hayırlı görüyorum , çünkü bu adi ülkede bize Kadıköy'de neler yapıcakları belli , bizde Trabzonda sağ bırakmayız haliyle , onlara ceza gelmez ama bize baya ceza verirler , hayırlı bir karar diye düşünüyorum en azından şu şike mevzuları düzlüğe çıkana kadar...

Sefaenes
18.11.2011, 15:15
Galatasaray cephesinde bu aciklama var maraton da

"Kararı Federasyon aldı!"
Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Semih Haznedaroğlu, derbilerde rakip takım taraftarlarının statlara alınmaması kararını, dün yönetim kurulu toplantısındayken duyduklarını ifade ederek, “Yönetimimizde konuyla ilgili arkadaşlarımız, kararın kendileri dışında olduğunu; Federasyon tarafından alındığını söylediler” dedi.
Maraton.com.tr
bizim yöneticiler de almadilarsa cikip adam gibi söylesin korka korka daha nereye varacagiz ligler basladigindan beri hakkimiz yeniyor cezalar yiyoruz ses cikmiyor

TSelif
18.11.2011, 16:00

Hiç şaşırmadım ben nedense ... :)

Kaya
18.11.2011, 16:26
Deplasman yasağı geldi...

Trabzonspor Kulübü de yedi!..

İstanbul'daki binlerce Trabzonlu'yu İBB maçına mahkum ettiniz...

Resmen kafasızlık!

Mustafa 42
18.11.2011, 16:44
selam arkadaslar sonuc ortada bu kafaylan giderse mac izlemeyede yasak gelecek bence bu kafaylan yönetilen bir türkfitbol federesyonu olamaz sizlerde bizlerde böyle seylere kuzu gibi uyuyoruz yokmu birlik bereberlik bu fitbolfederesyonunu kafasini kopartmak yahu bunlar ne yapmaya calisiyor ona yasak buna yasak böyle düsünceylen hic bir yere varamayiz

sonuc ortada degilmi alin amilli takimi ne oldugu ortada bunlar hep kendi cikarlarini düsünüyorlar gelin elele verin maclara gitmeyelim bakalim sonuc ne olacak bir kararda sizler alin trabzonspor besiktas galatasayray fener gelin bir karada sizler imza atin gitmeyelim bakalim ne olacak

Recep Alkan
19.11.2011, 00:14
Recep şike affına imza atmışlar buna imza atmışlar çok mu ?

Yooo, hiçde çok değil. Sonuç olarak Trabzonspor en baş isim tarafından RANT uğruna satılmıştır.

Bu 2X2 = 4 kadar gerçektir benim için.

Sanırım bu şekilde büyük statüsüne sokulduklarını düşünüp övünenler bile vardır bunların içinde.

Yemin olsun, hiçbir Trabzonspor maçında kalbim hızlı atmıyor artık.

Bu kadar bıktırdınız, lanet ettirdiniz.

Fatih
19.11.2011, 00:17
Taraftar olarak bu yasağa tepkimi nasıl koyarım diye düşündüm ve İBB maçına gitmemeye karar verdim.Sen beni mahkum edersen ben de seni yalnız bırakırım.

Sadri Şener yönetiminin kırdığı kaçıncı bardak sayan var mı?

Mayls
19.11.2011, 00:19
Saçmalık. Sadri Şener ve ekibi hangi kulübü yönettiklerinin farkında mı?

Sefa
19.11.2011, 00:47
http://www.deplasmanimadokunma.com

6Şafak Aydın1
19.11.2011, 01:01
ne isim var benim futbolla salak kafam dikis nakis örgü islerine dalaymda kendime bi fayda saglaym bari

yaranozlu
19.11.2011, 10:25
şaka mı yapıyorsunuz bilmiyorum ama gayet tabi Trabzon da imzalamak zorundaydı, zaten burdaki asıl önemli maç FB ile maçımız, sırf o maç nedeniyle bu yasak geldi. BJK-FB maçını gördünüz, adamlar stadı bastı hiçbir şey olmadı. benzer bir şeyin TS maçında olduğunu düşünün. bize kimsenin tahammül edemediğini hepimiz biliyoruz, bizim de taraftar gruplarımızda son derece kendini bilmez bize yakışmayan kişiler mevcut. ben hep şu yorumu yaptım, TS-FB maç günü ölü olacaktır. ha şimdi maç günü statta olmadı, istanbuldaki milyon civarı tahmin ettiğimiz taraftar maçı dışarıda FBlilerle izleyecektir. göreceksiniz, çok olaylar çıkacak o gün! Trabzonspor yönetimi böyle bi riski alır mı, imza atmasa sorumlu olacak ve yüklenceklerdir. hepsini geçtim imza atmasa bizler maçlara gidebilecek miydik sanıyorsunuz? yönetimi suçlayacağınıza yıllardır bu ülkeyi bu hale sokan iktidar ve Türk futbolunu yöneten federasyonu suçlamak gerekir. bunların hepsinin birbiriyle sıkı ilişkiler içinde olduğunu bilmiyor muyuz? bu konuyla ilgii Trabzonspor yönetimini suçlamak yanlış bir kanaattir. bizler yıllardır futbolun içinde ezilmiş bir şekilde takımımızı destekledik. hakemin aleyhimize maç yönetmediği maç hatırlamam. TRabzonspor FByi hem kupada tokatlayıp, hem de kendi evinde iddiası yokken şampiyonluktan etmesi bugünkü süreçlerin başını oluşturmuştur. Basında neler konuşuluyordu hatırlayın, TRabzonspor FByi şampiyonluktan etmeseydi bu sene FB bu kadar asılmazdı ve Trabzonspor şampiyon olurdu. Biz de yuttuk onun bunun çocukları! bu şerefsizler ki sabah kalktım ligtvye bakıyorum, ndukanın eline çarptı ama TSnin de gol öncesi faul yoktu diyor. Aynı adam herkes hakemin de yanlış yapabileceğini bildiği için maç sonrası kimse konuşmadı diyor. ulan şerefsiz herif her hafta aleyhimize ciddi hatalar yapılıyor, bizden kimse ses çıkarmıyor ama bütün maç aleyhimize hatalarla geçen başka bir maçta bir tane leyhimize haa olduğunda bizzat sen en dürüst insan kesilip hakem böyle hata yapmaz diyorsun! yıllardır bu yönlendirmeleri yuttuk mu? erman ligtvden neden gönderildi, bilmeyen var mı? bu kadar şerefsizin olduğu yerde, yönetimimizi suçlamak en sonda gelir.

leviathan_-1461
19.11.2011, 12:32
fb maçında çıkacak olaylar sonuçu, birine birşey olmasını hiçbiriniz futbol izleme zevki, takımını deplasmanda yanlız bırakmamak gibi mavralarla açıklayamassınız..

Eren Karaahmetoğlu
19.11.2011, 13:27
http://www.deplasmanimadokunma.com/index.php

İmzalayın arkadaşlar.

:(

Mustafa'
19.11.2011, 23:16
http://www.deplasmanimadokunma.com/index.php

İmzalayın arkadaşlar.

:(

+++++++ asdsadsaghd

Berberoğlu
14.08.2012, 16:55
Bu deplasman yasağı olayı bu sezon devam ediyor mu acaba???

TFF bu konuda herhangi bir açıklama yaptı mı??

Alihan Ertürk
14.08.2012, 17:11
Deplasman Yasağı Yine Geldi olmuş başlık, yeni bir gelişme mi bu?

Kasım Hilal
14.08.2012, 17:48
Hay sizin aldığınız kararın..

Tahir61
14.08.2012, 18:31
Deplasman yasağı geldi...

Trabzonspor Kulübü de yedi!..

İstanbul'daki binlerce Trabzonlu'yu İBB maçına mahkum ettiniz...

Resmen kafasızlık!

bir de kasımpaşa var :(

1461 kartal maçı da sayılabilir

Erdinç Dilek
14.08.2012, 19:15
noldu herşeyi unutup futbola odaklanılacaktı, futbol konuşulacaktı, yemedi mi

Veysel
14.08.2012, 19:29
Konu hortlamis deriz bi boyle olaylarda :)