PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : A Milli Futbol Takımının Yeni Teknik Direktörü : Abdullah Avcı

Sayfa : 1 [2]

Ömer Faruk61
18.11.2011, 16:37
Abdullah Avcının "Karizması" var mıymış? Ölçmüşler mi???

matrix5782
18.11.2011, 17:07
Av Olmayasın Avcı

ESER
18.11.2011, 17:18
hamili kart yakinimdir. eti senin kemigi benim...

Süleyman Baykan
18.11.2011, 18:17
Milli takıma kimin geldiği pekte önemli değil benim için benim için önemli olan milli takımın İstanbul takımı olmaktan çıkması artık milli takım hocasını Anadoluda maç izlerken görmek istiyorum veya yurtdışında x ülkede maç izlerken milli takıma;

1-Kendi takımında oynayan.
2-Kendi takımında başarı gösteren.
3-Krakter olarak milli takıma uygun(Mesela Kazım ağzıyla kuş tutsa milli takıma alınmamalı)
4-Takımın değil oyuncunun önemli olduğu.
5-Tarafsız ve adeletli bir kadro seçilmeli.
6-İstanbul uşaklığında vazgeçilmeli.

Bunlar olsun başarı gelir zaten ama bunları Abdullah Avcı uygulayacak mı göreceğiz.

zafercalikoglu
18.11.2011, 23:59
göreceğiz bakacagız izleyeceğiz,istanbul takımlarının artık futbolcuları yine oynayacakmı milli takımda,yapacakmı yalakalıklarını,
oğuzda gittimi,hiddinkten cok onun giitmesi lazımdı zaten,paragöz herif yıllardır ordasın bi cacık yapamadı...

POYRAZ
19.11.2011, 05:43
Abdullah Avci'yi tebrik ederim.
Umarim basarili olur.
Umarim en kisa zamanda Oguz Cetin de gider. Cöreklendi kaldi oraya geri kafali adam.
Gelenin kuyusunu kaziyor gidenin kuyusunu kaziyor. O kuyuya en sonunda kendisi düssün.

serdaracıl
19.11.2011, 16:28
Aklanip öyle gelsin

calavera
19.11.2011, 19:50
Eruğrul Sağlam aynen bahsettiğiniz şartlarda şampiyon oldu ona bakılırsa?

Bursa'yla İBB'ye aynı şartlar altında mücadele ediyorlar demek doğru değil bence. Ertuğrul'un başarısını küçümsemiyorum asla ama Bursa camiası hiçbir zaman bir İBB değildi.

Ama ben sadece Abdullah Avcı iyi seçim dedim. Ertuğrul da pek tabi hak etti bu görevi. Zor bir seçim ama ben olsam ikisi arasından yine Abdullah Avcı'yı seçerdim. Çünkü:

-Ertuğrul Sağlam çok kötü transfer yapıyor. Oyuncu yeteneği saptamada çok başarılı olduğu söylenemez. Zaten Bursa'nın şampiyon kadrosunun temelini bizi de zamanında dirilten Samet Aybaba atmıştı. Abdullah Avcı'nın transferleri göreceli olarak kesinlikle daha isabetli. Bu da bana oyuncu seçimi için ümit veriyo.

-İBB Bursa'dan çok daha zayıf bir ekip. Dediğim gibi Türkiye'nin Avrupa'daki konumuna kesinlikle daha benzer. Türkiye'den 5-6 takım sayın desek Bursaspor her zaman içinde olur. Türkiye'nin Avrupa'da böyle bi konumu yok, hiç olmadı.

seyyah61
19.11.2011, 20:50
Milli takimin basina Ziya Dogan'dan daha az basarisi olan birini getirdiler. Inanilmaz bir olay.
Taktik olarak hic bir beklentim yok. Adaletli secim yapsin en azindan o da yeter.

Mustafa AYDIN
19.11.2011, 20:56
Hayırlı olsun.İnşAllah adaletli ve başarılı olur.
Bu arada Engin Baytar milli formayı unutsun :)

6Şafak Aydın1
20.11.2011, 00:08
Milli takimin basina Ziya Dogan'dan daha az basarisi olan birini getirdiler. Inanilmaz bir olay.
Taktik olarak hic bir beklentim yok. Adaletli secim yapsin en azindan o da yeter.

ben cok güveniyorum kendisine ve secim süper. yardimci kadrosuda güclü olmali ancak. Basarilari konusunda daha ne yapsin adam u17 avrupa sampiyonu genclerle yine dünya 4ü sonra ibb yi 5 yil icinde birinci lige cikartti takim süper lige demir atti birde kupa finali oynadi penaltilardan kaybetti. basarilari fena sayilmaz fakat sike olaylari bulandirdi yine.

pReN@_61
20.11.2011, 00:15
Abdullah Avci'yi tebrik ederim.
Umarim basarili olur.
Umarim en kisa zamanda Oguz Cetin de gider.
OÇ ile de yollar ayrıldı Hiddink ile birlikte.

yalniz adam
20.11.2011, 00:17
bombalara başlamış avcı,forvet için burak ve pektemek demiş...allahım sen büyüksün...adam burakın yanına mustafayı düşünüyor..nasıl bir şebeke bunlar...

6Şafak Aydın1
20.11.2011, 00:26
insallah sikeye karismamistir. yazik olur valla büyük pencereye baktiginizda kocaman isik görürsün kimin yanina kimi koymus böyle sacma birsey olurmu taktik hep ayni sanki

sessizkral_1
20.11.2011, 00:39
bombalara başlamış avcı,forvet için burak ve pektemek demiş...allahım sen büyüksün...adam burakın yanına mustafayı düşünüyor..nasıl bir şebeke bunlar...

türk forvet kim varki ? burak , gökhan ünal , mustafa pektemek , muhammet demir,umut bulut

muhammet genç milli zaten geriye 4 kişi kalıyor umut ile gökhan bence bu durumlarıyla milli takımda oynamaları zor gökhan belki. tabi mevlüt erdinç var ama oda çok aşama kaydedemedi.

yalniz adam
20.11.2011, 00:46
türk forvet kim varki ? burak , gökhan ünal , mustafa pektemek , muhammet demir,umut bulut

muhammet genç milli zaten geriye 4 kişi kalıyor umut ile gökhan bence bu durumlarıyla milli takımda oynamaları zor gökhan belki. tabi mevlüt erdinç var ama oda çok aşama kaydedemedi.

pektemek gol demek mi diyorsun..."zaten kim var ki" yaklaşımı bizi bitirdi..4buçuk milyonluk hırvatlar 70 milyonluk türkiyeyi devirdi...aramakla bulunmaz ama bulanlar hep arayanlardır ;)

Sibel
20.11.2011, 13:53
Boz Baykuşlar ne dedi bu işe?:rolleyes:

6Şafak Aydın1
21.11.2011, 07:02
Arif yok galiba milli kadroda ibb ile ilk macinda ilk maglubiyetini almis, yani...

M.S.SOFU
21.11.2011, 10:30
abdullah avcıya güveniyorum
kendisi milli takımın başında görmek istediğim adamlardan
böylece şenol güneş,mustafa denizli ve fatih terim doğru olanı yapmış,gençlerin önünü açmıştır.
bu adamın avantajı bence yeni yapılanma sürecinde olması ve genç milli takımlarda yıllarca genç oyuncularla çalışması
bence artık sol bekte hakan balta,stoperde servet çetin dönemleri bitmeli
gençlere önem verilmeli ama taraftarlarımız o kadar sabırsız ki
yukarıda bir üyemiz burakın yanına mustafayı düşünüyor diye hocaya kızmış.
bence mustafada ısrar edilmeli
millli takımda renklerden sıyrılınmalı
milli maça taraftar forması atkısıyla geleni maça sokmamalı(nasıl alkol kontrolü yapıyorsan bunuda yapacaksın)

burada en önemli konu sabır
muhtemelen abdullah hocayla dünya kupasına gidemeyeceğiz.ama yinede ısrar etmeliyiz diyorum ben.
çünkü çok yetenekli bir jenerasyonu t.d. değişiklikleri ile heba ediyoruz.

cihayan
21.11.2011, 10:42
Milli takimin basina nicin Kocaman Aykut'u getirmediler? Ligde oynadigi son 18 macin 17sini uyguladigi inanilmaz taktik-tuktuk ile kazanarak takimini sampiyon yapan baska bir yerli direktor var mi? Boylesine erisilmez bir basariyi yakalayan, boyle dunya standartlarini alt ust eden bir teknik direktor nasil bu gorev icin dusunulmez aklim almadi. Fenerasyonu da ulusalgibigorunenistanbul medyasi da onun ismini gundeme getirmedi. Acik ve net bir febe dusmanligi. Zaten hep haklari yeniyo, al sana yeni bir ornegi...

x_man
25.11.2011, 01:27
şu an trt3 de gayet heyacanli gördüm insaallah başarılı olur

Sefaenes
25.11.2011, 01:32
şu an trt3 de gayet heyacanli gördüm insaallah başarılı olur

insallah ama oda istanbul takimlarin yedekdeki oyunculari alacaksa hic yapmasin daha iyi. Gurbetde oyniyan oyuncular cogu ilk 11 de oynamali genelde. Zamaninda Bastürkü harcadik onun acisini özili kaybettik. Almanya da 11 de oynayip da milli takimda kadroya giremiyorsa yanlislar var. Avci bu yanlislari düzeltir insallah

DeAgLeMaNyAq
25.11.2011, 01:38
Inter maçını yorumlarken biz diye bahsetmesini takdir ettim...

Yaşar
25.11.2011, 02:21
''Futbolun her yönünü oynamaya çalışan, top bizdeyken farklı, rakipteyken farklı oynayan bir takım yapmak istiyoruz.''
''Guus Hiddink bir Dünya markasıdır. O dönemin şartlarında olması gereken buydu.''(Guus Hiddink'e yapılan görkemli imza töreni hakkında gelen soruya cevabı)
''Milli takımda oynayabilecek düzeydeki her oyuncuyu kazanmak istiyoruz. Hiçbir oyuncu hakkında olumsuz bir düşüncem yok.''(Volkan ve Emre hakkında gelen soru üzerine)
''Milli maçları maç oynanabilecek her yerde oynatmaya çalışacağız.''
''M.Pektemek beni çok heyecanlandıran bir oyuncu.''(Forvet sıkıntısı hakkındaki soru üzerine)
''Semih Kaya, Serdar Aziz, Serdar Kesimal, Ömer Toprak çok genç ve uzun süre hizmet edebilecek oyuncular.''(Stoper hakkında gelen soru üzerine)
''Hafta sonu İspanya'da maç izlemeye gidiyorum. Sonra da milli futbolcularla görüşeceğim.''(Nuri, M.Topal, Arda Turan ve Hamit Altıntop)
''Almanya'daki Türk futbolcular hakkında detaylı incelemeler yapılacak''
''Futbolculara göre sistemimiz olacak.''

Konuştuklarından anladığım kadarıyla özellikle Avrupa'da oynayan Nui Şahin, Arda Turan, Hamit, M.Topal ve Ömer Toprak Milli takımın iskeleti gibi duruyor.
Ayrıca formda eskilerle, potansiyelli gençlerin beraber olacağı bir Milli takım izleyeceğiz gibi.

ibrahim
25.11.2011, 02:25
Haber61'e göre Tolunay Kafkasta teknik kadroda olacakmis. :)

28TS61
25.11.2011, 03:03
bu sike olaylarindan sonra hic umrumda degil milli takim. ilk önce türk futbokunu adaletli bir sekilde temizlesinler ondan sonra milli takim diye yirtinsinlar

bahadır2561
25.11.2011, 10:12
İnşallah rezil rüsva oluruz

Yaşar
25.11.2011, 13:27
Bu tekn,k direktör değişikliğinden sonra, daha doğrusu Abdullah Avcı geldikten sonra Milli takım beni heyecanlandırmaya başladı.
Yeni ve iyi bir jenerasyon oluşacağını ve önemli başarılar alacağımızı düşünüyorum.

Yunus Danışmaz
25.11.2011, 13:43
Ben en azından daha adaletli kadro kuracağını düşünüyorum...

memoFli
25.11.2011, 14:11
Hayırlı uğurlu olsun...Yabancı hocalardan ne fayda gördük.elin gavuru 8 milyon euro alıp evinden takım yöneteceğine bizim Abdullahımız 1.8 lira alsın inşallah adaletli kadro seçimi yapar ve başarılı olur..

Davut Özdemir
25.11.2011, 14:39
Hocam bu açıklamayı nerde ve ne zaman yaptı?
Video su varmıdır?

Inter maçını yorumlarken biz diye bahsetmesini takdir ettim...

iskenderliden
25.11.2011, 14:43
alman 18 yaşaltıdan den katılımlar olucak demiş bakış açısı ne olucak bakalım gurbetçi futbolculara bakış açısı ne olucak hiddink birçogunu ikna etmişti robin ve levent harici bize sıcak bakıyordu bakalım avcının politikası ne olucak...

DeAgLeMaNyAq
25.11.2011, 14:54
Hocam bu açıklamayı nerde ve ne zaman yaptı?
Video su varmıdır?

Maçın ardından Lig TV'de konuştu siteye koydular mı diye baktım ama göremedim...

bilgehan83
25.11.2011, 15:41
Haber61'e göre Tolunay Kafkasta teknik kadroda olacakmis. :)

tolunay kadroda zaten...tyafun korkut yardımcısı olacak.. feyyaz uçar da geliyor..

emre,volkan kesinlikle milli takımda...nihatı da idari menejer yapacaklar...

DeAgLeMaNyAq
27.11.2011, 06:11
http://imggaleri.hurriyet.com.tr/LiveImages/Foto%20Haber/117/ABDULLAH%20AVCI/ScreenHunter_11%20Nov.%2026%2019.50.jpg

Hoca medyada fazla dolaşıyorsun. Az mütevazı ol efendi tavrını bozma. Ne olduğu belli olmayan kişilerle böyle pozlar vermen sana yakışmıyor...

anerchy
27.11.2011, 10:44
şu adamı birazcık serbest bıraksalar, milli takım 5 orta saha oyuncusuyla ayağı titreyerek değil,
korkmadan saldırarak oynar.yardımcıları boktan ama bu adam iş yapar eğer çok fazla karışan olmazsa.

en azından hiddink gibi O.Çetin kuklası olmaz

birazcık eğer şans tanırsalar bu adama, takımın ağası gibi davranan servet,volkan,emre ve arda gibi tipleri milli takımdan salçanın küfünü atar gibi atar acımaz.yerine egemen,burak,sabri,hamit gibi 90 dk ama iyi ama kötü "onuruyla" mücadelesini verenleri doldurur

türklerin bilmediği, anlamadığı bi sistem olan 4-3-3 den kurtulur muhtemelen.
o ileri 3lü pedro messi villa mı da oynuyoruz bu sistemi çözemedim zaten

Ertan1982
11.02.2012, 12:19
en azindan gurbetcileri ikna etmede terimden daha basarili.Köz´den sonra Oguzhan´da Türkiyeyi secti.

http://spor.milliyet.com.tr/arsenal-in-genc-futbolcusu-oguzhan-turk-milli-takimi-ni-tercih-etti/spor/spordetay/11.02.2012/1501010/default.htm

Ama en önemli bizde oynamayan gurbetci yetenekler Samed Yesil ve Emre Can onlarida kazanmaliyiz.

Kereşenli
12.02.2012, 00:25
Emre Can'ı bilmem de Samed Yeşil denilen lavuk kesinlikle Almanya'yı seçerim demiş. Bir tane daha oyuncu vardı galiba Almanya -17 takımından, Ayhan mıdır nedir, o da Almanya ilk tercihim o olmazsa Türkiye'ye bakarız demiş. O da gelmesin, bizim bunun gibilere ihtiyacımız yok.

Ayrıca Abdullah Avcı'yı tebrik ediyorum, son derece önemli işlere imza attı ve başarılı olacağına inanıyorum.

.....
12.02.2012, 10:57
Dilerim başarılı olur....

ESER
18.02.2012, 23:01
Emre Can'ı bilmem de Samed Yeşil denilen lavuk kesinlikle Almanya'yı seçerim demiş. Bir tane daha oyuncu vardı galiba Almanya -17 takımından, Ayhan mıdır nedir, o da Almanya ilk tercihim o olmazsa Türkiye'ye bakarız demiş. O da gelmesin, bizim bunun gibilere ihtiyacımız yok.

Ayrıca Abdullah Avcı'yı tebrik ediyorum, son derece önemli işlere imza attı ve başarılı olacağına inanıyorum.

adam orada dogmus . orada buyumus ve o ulkede futbolcu olmus. Almanya'yı secmek istemesinde yanlıs bir durum yok bence. ayrıca hırsızlar tarafından futbolu yonetilen bir ulkenin milli takımını tercih etmeyen birine de sahsen ben lavuk demezdim. pislik icinde yuzen bir duzenin parcası olmayı neden tercih etsin adam kariyerinin basında.?

Almanyadan oyuncu ayıklamaya calısmakla , onları ikna edip milli yapmakla futbol ulkesi olunmuyor.

Bekir
19.02.2012, 02:42
Şu futbol milliyetçiliğine de anlam veremiyorum,Futbol bir meslektir,mesleğini en iyi şekilde yapabilmek için,doğru tercihler yapmak gerekir.

Adamlar ekmek yiyorlar bu meslekten,tabi ki kendileri için daha iyi olan Almanya'yı seçecekler.

Hem futbolumuzun kimlerin elinde olduğunu görmenize rağmen hala daha nasıl futbola milli mesele olarak bakabiliyorsunuz,şaşırıyorum.

pazarkapılı
23.02.2012, 13:10
milli takımndaki ahlakı hasar milli takım hocasını hiç ilgilendirmiyor sanırım....milli takımın bu işlere hiç bulasmamıs olmaması beklenez....

tüm alanlarda tüm branslarda temizlik yapılması en büyük temennim....gerci bizim kulturumzde kimse zarar alması mantıgı varken zor ama....

ysfemr
24.02.2012, 14:00
iyi yapmış milli takıma futbolcuların çogunu yurtdısından almış özellikler öle ezikler de yedek olan çöpleri doldurmaış milli takıma bu arada giray da psv maçların dan sonra kadroda yok......

sezer1461
27.02.2012, 19:47
Emreyi kesmesi çok iyi başarılı olur bence

pazarkapılı
28.02.2012, 14:31
kadroya almadıgı oyuncuyu neden arıyor ki....ayrıca kadrosunun bu olmadıgı daha mac oynanmadan belırtmıs....

birde su ulkede milli takımın basına ne zaman torpilsiz birilerinin adamı olmayan hocaları gorecegiz....mesela ersun yanal hoca....onun orda durması ıcın ıllakı bırılerının adamı mı olması gerekiyordu?sadece soruyorum....

Gundo
29.02.2012, 12:30
Aksamki mac icin ayri bir konu acilmiyacakmi?

Emirhan Çorumlu
03.03.2012, 06:43
---------------------Onur--------------------------
G.Gönül--------.Ömer-----Egemen/Serdar---Hasan Ali
-----------.-M. Topal-----Selcuk/M. Ekici-----------
Olcan--------------Nuri Sahin--------------Arda-----
------------------Burak Yilmaz----------------------

Burçak
09.10.2012, 08:39
Bu başlığın adının
İstanbul Karması Teknik Direktörü : Abdullah Avcı olarak değiştirilmesini talep ediyorum.

Hamza Milet
26.03.2013, 14:56
Bugün INSALLAH ''Abdullah Avcı Istifa etti'' başlığını açmak nasip olur Yarabbiim, AMIINN !

kopeli
26.03.2013, 16:40
Torpili olan hoca oluyor.

FC-ST-PAULI-61
26.03.2013, 17:57
Kesinlikle basarili olamaz.Olamadi zaten tren kacti bile bukadar erken havlu atmak inanilmaz.
Kendi Sahanda Romanyaya yeniliyorsun,Ayip.Istifa eder insallah.Bu Aksam kazansada birsey degismeyecek.

ibrahim
26.03.2013, 23:26
Nooooldi morardinmiii?? göksel abine selamlar beter ol insallah pislik herif! :)

zafer6161
20.05.2013, 16:50
http://www.hurriyet.com.tr/_np/0584/20220584.jpg

bizden sadece soner i almış...........

onur ve tolga ??

Mert'
20.05.2013, 16:53
Yuh diyorum başka birşey demiyorum kalecilere bak Mert Günok bile kadroya alınmış. Ben Onur veya Tolga olsam bırakırım milli takımı.

zafer6161
20.05.2013, 16:55
;1919058275']Yuh diyorum başka birşey demiyorum kalecilere bak Mert Günok bile kadroya alınmış. Ben Onur veya Tolga olsam bırakırım milli takımı.

ya hadi hazırlık maçıdır,önemsizdir,as adamları almadı diyeceğim ama bütün as adamları toplamış,,,:mad:

umut,gökhan ve hamit i almaması da düşündürücü

Kaan
20.05.2013, 17:00
Sövmemek için kendimi zor tutuyorum şu herife. Hazır dibe kadar batırmışken battığı yere kadar batsın diyor herhalde...

Recep Çaltepe
20.05.2013, 17:02
Kadro seçiminde kendisine yönelik yapılan eleştirilere kısmen cevap verir gibi bir seçim yapmış ama onda da eline yüzüne bulaştırmış.. Beşiktaş'tan hiç oyuncu almadı diye eleştiriliyordu, 4 tane almış.. Tescilli kazmalar yine kadroda ama..

Ne değişik bir adam bu Abdullah Avcı..

alper*
20.05.2013, 17:05
Tarihin en kötü millî takım performansının sergilendiği bir dönemde Trabzonspor'dan oyuncu alınmaması bizim hayrımızadır.

gece_bekcisi
20.05.2013, 20:34
Tarihin en kötü millî takım performansının sergilendiği bir dönemde Trabzonspor'dan oyuncu alınmaması bizim hayrımızadır.

Alper, biz çıkıp niye Olcanı,Volkanı,Halili almadı demiyoruz. Şuan ligin en iyi 2 kalecisi olan Onur ve Tolganın neden alınmadığını merak ediyorum.

Burçak
20.05.2013, 20:52
A Milli Takımın Almanya hazırlık kampının kadrosu belli oldu.
Gel gör ki istanbul takımlarında kendi takımlarında kadroya dahi giremeyenler A Milli takım kadrosuna giriyor, ama Türkiyenin tartışmasız en iyi kalecileri Onur ve Tolga'dan bir tanesi bile o kadroya alınmıyor.
TFF nin çirkin yüzü yine kendini gösteriyor. Şike yapanı aklama telaşına düşen TFF ve bi çok kurumdan başka bir davranış beklemek hayalcilik olurdu zaten.
Şu bir gerçek ki A milli takım kadrosuna girmek için ya istanbul takımında olmalısınız, yada Şike yapana hakkınızı çalana eyvallah ağa diyip yalakalık yapmalısınız.
Abdullah Avcı da sistemin adamı olduğunu gösterdi.
Böyle adaletsiz düzende şikebahçeden de galatasaraydan da beşiktaştan da nefret etmeye devam edeceğim !.

ESER
21.05.2013, 19:53
yedek kulubesinde oturan kaleciyi milli takima cagiran adamin her tarafi hoca olsa ne olur , olmasa ne olur...

cakalkerem
21.05.2013, 19:57
kimin milli takımı acaba

deadpool
29.05.2013, 02:45
24 yaşına gelmiş ve sadece 11 lig ve 11 Türkiye Kupası maçına çıkmış kaleciye 4 kez milli forma vermiş bir teknik direktör. Milli takımın mı yoksa Fener'in ikinci takımının mı hocası olduğu hakkında gelgitler yaşıyor herhalde.

kopeli
01.06.2013, 07:37
M.Topal gibi bir kazmada ne buluyor bir türlü anlayamıyorum.Hayır bu adam 19-20 yaslarındada degil,27 yasında ve zaten futbolunun kalitesini herkes biliyor.

M.Topal'ın oynadıgı her macta takım felç oluyor.Soner'i alsa emin olun bu kadar etkisiz bir takım olmazdı.M.Topal yerli bazındaki en leş ortasahalardan birisidir ve bu adam nasıl 2 sene Valencia'da oynadı anlamak mümkün dedil.

messi_61
03.06.2013, 12:41
Rezilik birakmiyo bide..

Lazman
06.06.2013, 12:31
http://www.fifa.com/worldranking/rankingtable/index.html

kutlariz avci ve karmasi.
bi 10 sira daha cakildiniz :))) iyiki burda kume dusme yok :D:D

gece_bekcisi
06.06.2013, 14:50
Vay bee nerden nereye geldik..

Tam 54.sıraya kadar geriledik. Yakında rakibimiz San-marina ve Andorra olacak

28TS61
07.07.2013, 16:35
ve artik tolga zengin milli takima devamli alinir ve banko oynar. cünki o da artik bir istanbul unitedli